Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
-
78200 - 78101
147703 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Intel fan11
őstag
Ennyi a karácsonyi akció a T-nél idén, hogy vidd és fizesd 2 hónap múlva? Vagy várható valami még?
-
Zeki
nagyúr
-
MadMancs
veterán
Erre tud valaki valami okosságot? Mert 1430 on műszaki kolega nem nagyon. Egyik pillanatban full térerő Telekom LTE hálón, aztán hopp Telenor UMTS hálón találom magam. Manuális hálózat választás annyit segít hogy nem roamingol, viszont Csak segélyhívás felirat virít, és nincs az elérhető hálózatok között Telekom. De ha van akkor mint s GSM, UMTS, HSDPA, LTE fullon van ( mint mindig). A slusszpoén hogy a belföldi roaming tiltott, amiben a műszakis kolléga is megerősített. Nem zavarna, csak tudtommal a roaming nem épp olcsó mulatság. Kb 1 órája megy ez ( most épp Telenor hálón vagyok, de mikor ezt elkezdtem írni még telekom volt
)

És erre valaki? A probléma továbbra is fennál.
-
Beca1990
senior tag
-
MadMancs
veterán
-
MadMancs
veterán
Sima Total Commander is megteszi.

https://ufile.io/3e932
-
Beca1990
senior tag
-
Zeki
nagyúr
-
MadMancs
veterán
-
Bornie127
aktív tag
-
SUPREME7
őstag
Köszi, akkor jól gondoltam. Csináltam videót, átnéztem, hirtelen nem találtam hibát. Este jobban átlesem.
Ujjlenyomatot nem találtam rajta, csak pici porcicát, gondosan be volt dobozolva, nem mondtam volna meg h már ki lehetett nyitva ha nem lenne rajta lezáró.
Windows szűz volt, nálam kezdte el feltelepíteni magát.
Amit hirtelen észrevettem, hogy a vezérlőpultban a windows visszaállításnál win 7-et ír. Így most vagy csak ki lett nyitva, vagy használt. Beregelem aztán kiderül.
Öröm az ürömben viszont, hogy jobb gépet kaptam :-) Az adatlap el van rontva a T-kom oldalon, 1gb vidi helyett 2gb, 4 gb ram helyett 8gb, win 8.1 helyett win 10. Így nagyon bestbuy volt részemre a mobilnet hosszabbítása mellé. Plusz most még az adatnégyszerező promóció.Egyáltalán nem biztos, hogy "használt" cucc, áruátvételnél sok helyen ellenőrzik a doboz tartalmát, felnyitják, megnézik minden benne van-e és visszazárják. Nem tudom a T-nél hogy működik.
-
313313
addikt
Köszi, akkor jól gondoltam. Csináltam videót, átnéztem, hirtelen nem találtam hibát. Este jobban átlesem.
Ujjlenyomatot nem találtam rajta, csak pici porcicát, gondosan be volt dobozolva, nem mondtam volna meg h már ki lehetett nyitva ha nem lenne rajta lezáró.
Windows szűz volt, nálam kezdte el feltelepíteni magát.
Amit hirtelen észrevettem, hogy a vezérlőpultban a windows visszaállításnál win 7-et ír. Így most vagy csak ki lett nyitva, vagy használt. Beregelem aztán kiderül.
Öröm az ürömben viszont, hogy jobb gépet kaptam :-) Az adatlap el van rontva a T-kom oldalon, 1gb vidi helyett 2gb, 4 gb ram helyett 8gb, win 8.1 helyett win 10. Így nagyon bestbuy volt részemre a mobilnet hosszabbítása mellé. Plusz most még az adatnégyszerező promóció.Ez milyen gép is volt?
-
macilaci
csendes tag
-
Zeki
nagyúr
-
Tybor66
tag
Köszi, akkor jól gondoltam. Csináltam videót, átnéztem, hirtelen nem találtam hibát. Este jobban átlesem.
Ujjlenyomatot nem találtam rajta, csak pici porcicát, gondosan be volt dobozolva, nem mondtam volna meg h már ki lehetett nyitva ha nem lenne rajta lezáró.
Windows szűz volt, nálam kezdte el feltelepíteni magát.
Amit hirtelen észrevettem, hogy a vezérlőpultban a windows visszaállításnál win 7-et ír. Így most vagy csak ki lett nyitva, vagy használt. Beregelem aztán kiderül.
Öröm az ürömben viszont, hogy jobb gépet kaptam :-) Az adatlap el van rontva a T-kom oldalon, 1gb vidi helyett 2gb, 4 gb ram helyett 8gb, win 8.1 helyett win 10. Így nagyon bestbuy volt részemre a mobilnet hosszabbítása mellé. Plusz most még az adatnégyszerező promóció."...a vezérlőpultban a windows visszaállításnál win 7-et ír"
Ezzel semmi baj nincs, csupán a fejlesztőknek még nem volt idejük kijavítani a hibát. Minden W10-ben így van írva.

-
embe
nagyúr
"sd maid" ? Mióta nem rootolom a telót, az ilyen alkalmazásokat nem ismerem.
-
ANDROID???
addikt
Köszi, akkor jól gondoltam. Csináltam videót, átnéztem, hirtelen nem találtam hibát. Este jobban átlesem.
Ujjlenyomatot nem találtam rajta, csak pici porcicát, gondosan be volt dobozolva, nem mondtam volna meg h már ki lehetett nyitva ha nem lenne rajta lezáró.
Windows szűz volt, nálam kezdte el feltelepíteni magát.
Amit hirtelen észrevettem, hogy a vezérlőpultban a windows visszaállításnál win 7-et ír. Így most vagy csak ki lett nyitva, vagy használt. Beregelem aztán kiderül.
Öröm az ürömben viszont, hogy jobb gépet kaptam :-) Az adatlap el van rontva a T-kom oldalon, 1gb vidi helyett 2gb, 4 gb ram helyett 8gb, win 8.1 helyett win 10. Így nagyon bestbuy volt részemre a mobilnet hosszabbítása mellé. Plusz most még az adatnégyszerező promóció.Gyorsan vidd vissza és reklamálj

-
Bornie127
aktív tag
Ez valószínűleg már járt valakinél. Kaptam már a T-től nyilvánvaló használat nyomait viselő (a keret oldalt el volt feszítve) Note 2-t, újként bontottan úgy, hogy rá se volt nyalva a szürke ragacs. Szürke ragacsosat csak a használt készülék kiárusításban kaptam, rajta az előző tulajdonos személyes adataival, fényképeivel. Nem is egyet. Nagyon alaposan nézd át!
Köszi, akkor jól gondoltam. Csináltam videót, átnéztem, hirtelen nem találtam hibát. Este jobban átlesem.
Ujjlenyomatot nem találtam rajta, csak pici porcicát, gondosan be volt dobozolva, nem mondtam volna meg h már ki lehetett nyitva ha nem lenne rajta lezáró.
Windows szűz volt, nálam kezdte el feltelepíteni magát.
Amit hirtelen észrevettem, hogy a vezérlőpultban a windows visszaállításnál win 7-et ír. Így most vagy csak ki lett nyitva, vagy használt. Beregelem aztán kiderül.
Öröm az ürömben viszont, hogy jobb gépet kaptam :-) Az adatlap el van rontva a T-kom oldalon, 1gb vidi helyett 2gb, 4 gb ram helyett 8gb, win 8.1 helyett win 10. Így nagyon bestbuy volt részemre a mobilnet hosszabbítása mellé. Plusz most még az adatnégyszerező promóció. -
Zeki
nagyúr
Tehát legálisan már van frissebb.
Kell egy sd maid a play áruházból, telepítés után a programkezelés menü, ott megkekeresni a listában az immmr-t, rányomsz, előjön egy lista, amiben benne van hogy Az .apk fájl kimentése. Ekkor berakja a Download mappába.
-
embe
nagyúr
-
embe
nagyúr
-
MadMancs
veterán
-
embe
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
-
embe
nagyúr
IMMMR-ből mi a frissebb verzió?
-
Zeki
nagyúr
Decemberi rövid összefoglaló!
Az üzletekben a Black Friday-os árak még élnek a készlet erejéig tartozékokra és Samsung Galaxy S6-ra.
December folyamán bekerül a készülék kínálatba a
Huawei Nova + JBL Charge 2 Plus hangszóró - már kapható -
Huawei MediaPad M3 8.4 táblagép December 5. követően. (Otthoni előfizetőknek is)
Huawei Mate 9 előrendelhető December 6. követően.Mastercard online promóció 2016.12.01-2017.01.10 között:
Minden olyan ügyfél aki webshopban feltöltőkártyás telefont vásárol és azt MaterCard vagy Maestro bankkártyával fizeti ki , egy 5.000 Ft értékű online kupont kap, melyet egyösszegű tartozékra válthat be.
A kupon beváltása nincs minimális értékhez kötve. Egy ügyfél csak egy kupont kaphat. Beváltási határidő 2017.04.10Adat promóció (NetPlusz - Domino NetPlusz - Net&Roll és Társkártya Net&Roll ):
4x adat promóció meghosszabbítva 2017.01.31.-ig.
Kalendáriumi akció:
Sajnos erről semmi hír nincs.
Nagy vonalakban ennyi.
Valami jobban reménykedtem... mondjuk legális immmr, vagy hivatalosan is megemelt netes adatkeretek... nem csak ha még nem volt az utóbbi x napban az a csomag.
Esetleg a hülye napinet helyett valami normális dolog... -
vwpolopg
őstag
Netplusz adat promóció igénybe vehető minden új NetPlusz megrendeléshez, kivéve azoknál, akiknek az utolsó 3 hónapban (92 napban) aktív volt az aktiválttal megegyező típusú adatdíjcsomag. A NetPlusz csomagok között váltók esetében viszont a promóció érvényesül. Tehát ha átváltod XL-re akkor meg kell kapnod a 12GB.
Ja, igen, 12, reggel vt még
köszi 
-
#78121280
törölt tag
Netplusz adat promóció igénybe vehető minden új NetPlusz megrendeléshez, kivéve azoknál, akiknek az utolsó 3 hónapban (92 napban) aktív volt az aktiválttal megegyező típusú adatdíjcsomag. A NetPlusz csomagok között váltók esetében viszont a promóció érvényesül. Tehát ha átváltod XL-re akkor meg kell kapnod a 12GB.
-
vwpolopg
őstag
Decemberi rövid összefoglaló!
Az üzletekben a Black Friday-os árak még élnek a készlet erejéig tartozékokra és Samsung Galaxy S6-ra.
December folyamán bekerül a készülék kínálatba a
Huawei Nova + JBL Charge 2 Plus hangszóró - már kapható -
Huawei MediaPad M3 8.4 táblagép December 5. követően. (Otthoni előfizetőknek is)
Huawei Mate 9 előrendelhető December 6. követően.Mastercard online promóció 2016.12.01-2017.01.10 között:
Minden olyan ügyfél aki webshopban feltöltőkártyás telefont vásárol és azt MaterCard vagy Maestro bankkártyával fizeti ki , egy 5.000 Ft értékű online kupont kap, melyet egyösszegű tartozékra válthat be.
A kupon beváltása nincs minimális értékhez kötve. Egy ügyfél csak egy kupont kaphat. Beváltási határidő 2017.04.10Adat promóció (NetPlusz - Domino NetPlusz - Net&Roll és Társkártya Net&Roll ):
4x adat promóció meghosszabbítva 2017.01.31.-ig.
Kalendáriumi akció:
Sajnos erről semmi hír nincs.
Nagy vonalakban ennyi.
Erről az adatnégyszerezőről: Ha most netplusz xxl van, de elfogyott a 20 gb, ha lemondom éa rendelek egy netplusz xl-t, 9gb-ot kapok? Előtte nem volt aktív semmilyen csomag csak 2 hete az xxl, de kevéslettés még van 2 hét a fordulóig.
-
#78121280
törölt tag
Decemberi rövid összefoglaló!
Az üzletekben a Black Friday-os árak még élnek a készlet erejéig tartozékokra és Samsung Galaxy S6-ra.
December folyamán bekerül a készülék kínálatba a
Huawei Nova + JBL Charge 2 Plus hangszóró - már kapható -
Huawei MediaPad M3 8.4 táblagép December 5. követően. (Otthoni előfizetőknek is)
Huawei Mate 9 előrendelhető December 6. követően.Mastercard online promóció 2016.12.01-2017.01.10 között:
Minden olyan ügyfél aki webshopban feltöltőkártyás telefont vásárol és azt MaterCard vagy Maestro bankkártyával fizeti ki , egy 5.000 Ft értékű online kupont kap, melyet egyösszegű tartozékra válthat be.
A kupon beváltása nincs minimális értékhez kötve. Egy ügyfél csak egy kupont kaphat. Beváltási határidő 2017.04.10Adat promóció (NetPlusz - Domino NetPlusz - Net&Roll és Társkártya Net&Roll ):
4x adat promóció meghosszabbítva 2017.01.31.-ig.
Kalendáriumi akció:
Sajnos erről semmi hír nincs.
Nagy vonalakban ennyi.
-
Vangelis
félisten
Nem. Legalábbis nekem úgy sem vették vissza, hogy ezer éve jóban vagyunk...
Szerintem csak hivatalos t-pont!
-
nobiand
aktív tag
Pontosan, csak személyesen, telefonon keresztüli a "lemondás/megszüntetés" elállás esetén nem szüntetsz meg semmit, mert eleve még nincs is mit. (papiron)

L
Az ideáig oké, csak egy T-pont messze van tőlem, partner üzlet van a közelben.
A kérdésem arra irányult, hogy ott is visszaveszik a készüléket, mármint partner üzletben. -
MaxxDamage
félisten
-
anadroid
senior tag
Sziasztok!
Rendeltek nekem online laptopot mobilnettel Telekom üzletbe, aranytárskártyás csomaggal. A mai nap a főkártya tulajdonos átvette és átadta nekem, de szomorúan láttam, hogy a laptop doboza security feliratú címkével van leragasztva. Kettő darab is van rajta. Jól gondolom, hogy ez már üzletben egyszer valamikor felbontott, illetve visszaküldött termék lehet? Általában a dobozokon a gyártó saját nevével ellátott átlátszó matricát szokott ragasztani lezárásként.
Még nem lett kinyitva, az átlátszó csomagban is benne van, csinálok openbox videót.
Ebben az esetben tudom cseréltetni, hogy használtat kaptam? Illetve ha minőségi kifogásom lenne (pl karcos, ujjlenyomatos), szintén tudom cseréltetni valamilyen formában?Elállni nem szeretnénk, mert jó áron vettük az előfizetés mellé BF keretein belül, illetve ez most ajándékba lenne.
Köszönöm!
Ez valószínűleg már járt valakinél. Kaptam már a T-től nyilvánvaló használat nyomait viselő (a keret oldalt el volt feszítve) Note 2-t, újként bontottan úgy, hogy rá se volt nyalva a szürke ragacs. Szürke ragacsosat csak a használt készülék kiárusításban kaptam, rajta az előző tulajdonos személyes adataival, fényképeivel. Nem is egyet. Nagyon alaposan nézd át!
-
lupus_l
aktív tag
Pontosan, erre tudok tippelni.
Apple cuccokat viszont nem bontanak meg
-
Bornie127
aktív tag
Köszönöm!
Akkor ez olyan mint amikor személyesen veszi az ember és lecsekkolják az azonosítókat, csak itt lecsekkolták, leragasztották, feladták?
Amikor utoljára leragasztott security-s címkével találkoztam az egy hibás HTC M7 volt. Persze sikerült elhoznom.

-
lupus_l
aktív tag
Sziasztok!
Rendeltek nekem online laptopot mobilnettel Telekom üzletbe, aranytárskártyás csomaggal. A mai nap a főkártya tulajdonos átvette és átadta nekem, de szomorúan láttam, hogy a laptop doboza security feliratú címkével van leragasztva. Kettő darab is van rajta. Jól gondolom, hogy ez már üzletben egyszer valamikor felbontott, illetve visszaküldött termék lehet? Általában a dobozokon a gyártó saját nevével ellátott átlátszó matricát szokott ragasztani lezárásként.
Még nem lett kinyitva, az átlátszó csomagban is benne van, csinálok openbox videót.
Ebben az esetben tudom cseréltetni, hogy használtat kaptam? Illetve ha minőségi kifogásom lenne (pl karcos, ujjlenyomatos), szintén tudom cseréltetni valamilyen formában?Elállni nem szeretnénk, mert jó áron vettük az előfizetés mellé BF keretein belül, illetve ez most ajándékba lenne.
Köszönöm!
Magyarországon az lenne a rossz, ha nem bontották volna fel - ugyanis ellenőrizni kell a garancia megkezdésekor a készülék azonosítóját és a tartozékokat. Ne aggódj, Mediamarkt is ezt csinálja a garancia pultnál

-
#78121280
törölt tag
T-nél lesz idén is kalendáriumi akciók?
Még nem érkezett hír róla.

-
prannk
őstag
-
nobiand
aktív tag
A 14 napos elállás csak T-pontban lehetséges?
Gondolom partnerüzletben nem lehetséges.
Köszi. -
Intel fan11
őstag
T-nél lesz idén is kalendáriumi akciók?
-
Bornie127
aktív tag
Sziasztok!
Rendeltek nekem online laptopot mobilnettel Telekom üzletbe, aranytárskártyás csomaggal. A mai nap a főkártya tulajdonos átvette és átadta nekem, de szomorúan láttam, hogy a laptop doboza security feliratú címkével van leragasztva. Kettő darab is van rajta. Jól gondolom, hogy ez már üzletben egyszer valamikor felbontott, illetve visszaküldött termék lehet? Általában a dobozokon a gyártó saját nevével ellátott átlátszó matricát szokott ragasztani lezárásként.
Még nem lett kinyitva, az átlátszó csomagban is benne van, csinálok openbox videót.
Ebben az esetben tudom cseréltetni, hogy használtat kaptam? Illetve ha minőségi kifogásom lenne (pl karcos, ujjlenyomatos), szintén tudom cseréltetni valamilyen formában?Elállni nem szeretnénk, mert jó áron vettük az előfizetés mellé BF keretein belül, illetve ez most ajándékba lenne.
Köszönöm!
-
embe
nagyúr
-
4Grider
félisten
-
4Grider
félisten
-
embe
nagyúr
-
prannk
őstag
Move XS be vagyok. Akkor mennyi lenne az 1gb net?
-
btudos
nagyúr
Az alkalmazasban azokat az arakat latod, amik az alapbol internetet nem tartalmazo csomagokhoz ervenyesek (domino5 pl.).
A weben meg az alapbol internetet tartalmazo (Move, Next, Domino Surf stb.) csomagokhoz tartozo arat latod, de ott is elerheto a voice-only netplusz tabla.
-
prannk
őstag
-
MadMancs
veterán
Erre tud valaki valami okosságot? Mert 1430 on műszaki kolega nem nagyon. Egyik pillanatban full térerő Telekom LTE hálón, aztán hopp Telenor UMTS hálón találom magam. Manuális hálózat választás annyit segít hogy nem roamingol, viszont Csak segélyhívás felirat virít, és nincs az elérhető hálózatok között Telekom. De ha van akkor mint s GSM, UMTS, HSDPA, LTE fullon van ( mint mindig). A slusszpoén hogy a belföldi roaming tiltott, amiben a műszakis kolléga is megerősített. Nem zavarna, csak tudtommal a roaming nem épp olcsó mulatság. Kb 1 órája megy ez ( most épp Telenor hálón vagyok, de mikor ezt elkezdtem írni még telekom volt
)

-
Mr.Csizmás
titán
-
dptrsk
Topikgazda
üdv,
2 kérdés:
EU-n belül mobilnet, roaming, előfizetéshez: mennyiért, mennyit kapok?
aranytárskártya: van egy dominós szám (Mutter), szeretném hozzácsapni ATK-ban az előfizetési pakkomhoz. a szám nagyon régóta megvan, valszeg nem az ő nevén. mik a teendők?
Itt vannak a roaming mobilnetcsomagok.
Anyukád SIM kártyája:
Bementek a kártyával egy T-Pontba, s kéritek, hogy Téged rögzítsenek felhasználóként.
30 nap türelmi idő van, utána át tudod váltani a saját nevedre szóló előfizetéses csomagra. -
zlotty
tag
üdv!
Anyukám dominos kártyája át lett konvertálva elöfizetésesre és nem megy a mobilnet holott 100mb elvileg van a csomagban.Gondolom az APN beállitások nem lehetnek jók,messze élünk egymástól és így nem tudom megnézni mi van beállitva.Milyen beállitásokkal kellene probálkozni? Sony Xperia S készülék.Szia
Talán ez segít.
Vagy a beállítások --> továbbiak -- > internetbeállítások és ezzel letölti a szükséges beállításokat. -
Gyick
őstag
üdv!
Anyukám dominos kártyája át lett konvertálva elöfizetésesre és nem megy a mobilnet holott 100mb elvileg van a csomagban.Gondolom az APN beállitások nem lehetnek jók,messze élünk egymástól és így nem tudom megnézni mi van beállitva.Milyen beállitásokkal kellene probálkozni? Sony Xperia S készülék. -
btudos
nagyúr
-
macilaci
csendes tag
Be kell mennem a SIM kártya miatt adategyeztetésre. Ki kell venni a SIM-et, vagy jó a telefonban? Nem egyszerű a tokból kibányászni a telót, azért érdekelne.
-
Mr.Csizmás
titán
üdv,
2 kérdés:
EU-n belül mobilnet, roaming, előfizetéshez: mennyiért, mennyit kapok?
aranytárskártya: van egy dominós szám (Mutter), szeretném hozzácsapni ATK-ban az előfizetési pakkomhoz. a szám nagyon régóta megvan, valszeg nem az ő nevén. mik a teendők?
-
[P]laci
senior tag
Nem nagyon követheted a piaci trendeket. Akkor csak egy emlékeztető: Jövő nyáron végre megszűnik az EU roaming. A Vodafone bevezeti a Tuti csomagot feltöltőkártyás előfizetőinek minden irányban 19 Ft-os percdíjjal. A Telekom január végéig (a meghosszabbítás lehetőségével) bevezeti a domino Most ingyenes opciót, amivel a Telekom prepaid előfizetői 9/19 Ft-os percdíjon tudnak hívni. A Digi jövő év március végén elindítja saját mobiltelefon szolgáltatását Magyarországon.
Jó eséllyel ezek között van némi összefüggés. Mindegyik erőteljes árcsökkenést jósol. Most kell két évre - lehetőleg tarifamegtartással - lekötni az előfizetőket.azért az EU roaming megszűnés körül megint vannak érdekességek, én azt mondom ebben a témában is nyugtával dicsérjük a napot!

-
4Grider
félisten
-
_Moriarty_
aktív tag
Köszi az infókat mindenkinek, akkor megnyugszom, hogy minden rendben a rendeléssel. Bár nem értem miért tart ennyi ideig a kiszállítás.
Visszaszívom a méltatlankodásomat, tegnap megérkezett a telefon.
-
V.Stryker
nagyúr
Nem nagyon követheted a piaci trendeket. Akkor csak egy emlékeztető: Jövő nyáron végre megszűnik az EU roaming. A Vodafone bevezeti a Tuti csomagot feltöltőkártyás előfizetőinek minden irányban 19 Ft-os percdíjjal. A Telekom január végéig (a meghosszabbítás lehetőségével) bevezeti a domino Most ingyenes opciót, amivel a Telekom prepaid előfizetői 9/19 Ft-os percdíjon tudnak hívni. A Digi jövő év március végén elindítja saját mobiltelefon szolgáltatását Magyarországon.
Jó eséllyel ezek között van némi összefüggés. Mindegyik erőteljes árcsökkenést jósol. Most kell két évre - lehetőleg tarifamegtartással - lekötni az előfizetőket.Honnan az infó a Digiről?
-
Zeki
nagyúr
Nem nagyon követheted a piaci trendeket. Akkor csak egy emlékeztető: Jövő nyáron végre megszűnik az EU roaming. A Vodafone bevezeti a Tuti csomagot feltöltőkártyás előfizetőinek minden irányban 19 Ft-os percdíjjal. A Telekom január végéig (a meghosszabbítás lehetőségével) bevezeti a domino Most ingyenes opciót, amivel a Telekom prepaid előfizetői 9/19 Ft-os percdíjon tudnak hívni. A Digi jövő év március végén elindítja saját mobiltelefon szolgáltatását Magyarországon.
Jó eséllyel ezek között van némi összefüggés. Mindegyik erőteljes árcsökkenést jósol. Most kell két évre - lehetőleg tarifamegtartással - lekötni az előfizetőket.Plusz tilos a VOIP tiltás. Tehát ha van mobilneted, akkor viber/whatsapp/skype/mobilevoip/immmr/akármi mehet is, és kukába a magas percdíjakkal.
-
gjo
tag
Nem nagyon követheted a piaci trendeket. Akkor csak egy emlékeztető: Jövő nyáron végre megszűnik az EU roaming. A Vodafone bevezeti a Tuti csomagot feltöltőkártyás előfizetőinek minden irányban 19 Ft-os percdíjjal. A Telekom január végéig (a meghosszabbítás lehetőségével) bevezeti a domino Most ingyenes opciót, amivel a Telekom prepaid előfizetői 9/19 Ft-os percdíjon tudnak hívni. A Digi jövő év március végén elindítja saját mobiltelefon szolgáltatását Magyarországon.
Jó eséllyel ezek között van némi összefüggés. Mindegyik erőteljes árcsökkenést jósol. Most kell két évre - lehetőleg tarifamegtartással - lekötni az előfizetőket.Pontosan, aki most bármilyen hűséget vállal, az a pénztárcája ellensége! Engem is megpróbáltak belerángatni egy hűségbe, de mondtam hogy nem játszunk ilyet!

Ezt megerősíti a vidd el most, törleszteni ráérsz 2 hónap múlva kapálózásuk is.
Szerintem a mai világban már csak a dual simes telefon játszik, egy adatkártya, a másik slotba meg a hívható számod, amit mindig a legolcsóbb szolgáltatóhoz tudsz hordozni.
-
313313
addikt
-
vatafakk
aktív tag
-
prannk
őstag
A telkom alkalmazásba az 1 giga net 2490 ft neten 1590 et ir. Na most akkor mi van?
Most van egy meglevo 690 ft ert -
4Grider
félisten
Nem nagyon követheted a piaci trendeket. Akkor csak egy emlékeztető: Jövő nyáron végre megszűnik az EU roaming. A Vodafone bevezeti a Tuti csomagot feltöltőkártyás előfizetőinek minden irányban 19 Ft-os percdíjjal. A Telekom január végéig (a meghosszabbítás lehetőségével) bevezeti a domino Most ingyenes opciót, amivel a Telekom prepaid előfizetői 9/19 Ft-os percdíjon tudnak hívni. A Digi jövő év március végén elindítja saját mobiltelefon szolgáltatását Magyarországon.
Jó eséllyel ezek között van némi összefüggés. Mindegyik erőteljes árcsökkenést jósol. Most kell két évre - lehetőleg tarifamegtartással - lekötni az előfizetőket. -
btudos
nagyúr
-
kertsa
senior tag
-
Fifi
őstag
-
Fifi
őstag
Most
hétvégénpéntek éjfél és reggel között volt BF akció pont S7-re...Tutti, hogy kártyafüggő a készülék +15e HUF-ért függetlenítik, de akkor már jobban jársz, ha megveszed függetlenül megbízható bolttól.
A biztosítás részben nem vagyok otthon, de az azt hiszem havi díjas, úgyhogy lehet, hogy csak előfizetéshez lehet kötni. Itt van némi tájékoztató (horror áron vannak).
Karácsonyi akciók szoktak lenni a T-nél, a korábbi években minden nap volt egy-egy akció (tartozékok, készülékek nagyjából 20%-os kedvezménnyel, de akciós telók inkább előfizetéssel voltak).
Adventi akció is volt tavaly, tavalyelőtt: itt voltak nagyobb akciók, pl HUAWEI G8, SONY Z5 compact féláron stb., ezek csak pár napig voltak érvényben.Szia!
BF csak új előfizetésre vagy újabb hűség vállalására volt S7-re, szóval dominó vagy előfizetés nélkül nem volt kedvezőbb az ára a jelenlegi 179.990,-Ft-nál.

Jelenleg nincs szükségem a független telefonra csak a jövőre gondolok. Sajnos egy kinézett megbízható boltban is most ment fel az ára 188.900,-Ft-ra a 179.000,-Ft-ról. Igaz ez független lenne, de lehet, hogy arra meg soha nem lesz szükségem ... lehet, hogy mindigis valami telekomos flottában maradok.
A biztosítás oldalt én is linkeltem, csak ott nem derült ki, hogy dominóval is lehet-e használni. Kb. 1 évig fizetném az alapot, az ~30eFt egy évben, de ha történik valami a 200eFt-os telefonnal, akkor kevésbé kell a zsebembe nyúlni.
Bye, Fifi
-
Vangelis
félisten
Most
hétvégénpéntek éjfél és reggel között volt BF akció pont S7-re...Tutti, hogy kártyafüggő a készülék +15e HUF-ért függetlenítik, de akkor már jobban jársz, ha megveszed függetlenül megbízható bolttól.
A biztosítás részben nem vagyok otthon, de az azt hiszem havi díjas, úgyhogy lehet, hogy csak előfizetéshez lehet kötni. Itt van némi tájékoztató (horror áron vannak).
Karácsonyi akciók szoktak lenni a T-nél, a korábbi években minden nap volt egy-egy akció (tartozékok, készülékek nagyjából 20%-os kedvezménnyel, de akciós telók inkább előfizetéssel voltak).
Adventi akció is volt tavaly, tavalyelőtt: itt voltak nagyobb akciók, pl HUAWEI G8, SONY Z5 compact féláron stb., ezek csak pár napig voltak érvényben.Már csak előfizetés mellé lehet kötni biztosítást egy ideje.
-
balint82
senior tag
Sziasztok!
Samsung Galxy S7 vételét tervezem dominó feltöltőkártyával vagy előfizetés nélkül, mert nem szeretném elkötelezni magam most 1 vagy 2 évre.
Az alábbi 2 kérdés merült fel bennem:
- Ezekben a konstrukciókban független telefont kapok?
- Ezekben a konstrukciókban is lehet készülékbiztosítást kötni vagy azt csak akkor, ha jelenlegi előfizetésem valamelyikére vállalok rabláncot?Előre is köszönöm a válaszokat!
Bye, Fifi
Szerk: Tudom erről senki nem tud semmit, de hátha: Esetleg valami karácsonyi akció még lesz, amit érdemes lehet megvárni?
Most
hétvégénpéntek éjfél és reggel között volt BF akció pont S7-re...Tutti, hogy kártyafüggő a készülék +15e HUF-ért függetlenítik, de akkor már jobban jársz, ha megveszed függetlenül megbízható bolttól.
A biztosítás részben nem vagyok otthon, de az azt hiszem havi díjas, úgyhogy lehet, hogy csak előfizetéshez lehet kötni. Itt van némi tájékoztató (horror áron vannak).
Karácsonyi akciók szoktak lenni a T-nél, a korábbi években minden nap volt egy-egy akció (tartozékok, készülékek nagyjából 20%-os kedvezménnyel, de akciós telók inkább előfizetéssel voltak).
Adventi akció is volt tavaly, tavalyelőtt: itt voltak nagyobb akciók, pl HUAWEI G8, SONY Z5 compact féláron stb., ezek csak pár napig voltak érvényben. -
#47106304
törölt tag
Üdv. Rendeltem egy dual sim-es kártyafüggetlen telefont a Telekom oldalon. Vett már valaki ilyen telefont ami tényleg független?
-
Sofian
őstag
-
kertsa
senior tag
Megkaptam a új telefont. Az előfizetésemet hosszabbítottam meg, de van a csomagba egy új SIM kártya. Miért küldték?
-
MittuDomain_
őstag
Én jelenleg is vitatkozom velük két jogtalanul törölt rendelés miatt, de ettől függetlenül felhívott egy ügyintéző szombat délelőtt (!), hogy ha hosszabbítom a lejárt hűségem (már egy éve lejárt, direkt nem piszkáltam), a jelenlegi csomagom havi 500,- Ft-tal kevesebb lesz (Move XS + 1GB net - szinte csak a netet használom - , azaz csak a csomag -25% ! ), vagy listaár alatt válthatok másik csomagra, készülékestől pedig készülékkedvezményt is igénybe vehetek.
Mondtam, hogy van némi gondom, de ha elcsitul, beszélhetünk róla.
És erre is meglepő választ kaptam: oké, reméli, hogy minden megoldódik, az ajánlat él, ha maradni akarok még két évre, csak menjek majd be egy T-pontba, és intézik.Valamitől tényleg paráznak szerintem...
-
Fifi
őstag
Sziasztok!
Samsung Galxy S7 vételét tervezem dominó feltöltőkártyával vagy előfizetés nélkül, mert nem szeretném elkötelezni magam most 1 vagy 2 évre.
Az alábbi 2 kérdés merült fel bennem:
- Ezekben a konstrukciókban független telefont kapok?
- Ezekben a konstrukciókban is lehet készülékbiztosítást kötni vagy azt csak akkor, ha jelenlegi előfizetésem valamelyikére vállalok rabláncot?Előre is köszönöm a válaszokat!
Bye, Fifi
Szerk: Tudom erről senki nem tud semmit, de hátha: Esetleg valami karácsonyi akció még lesz, amit érdemes lehet megvárni?
-
_Moriarty_
aktív tag
-
goop
őstag
-
vatafakk
aktív tag
-
goop
őstag
Azt hittem, gls.
De hát akkor is, miért nincsen még ott?
Én most hívtam a sprintert, holnap lesz átvehető a csomagom.
-
vatafakk
aktív tag
A pénteken hajnalban leadott bf rendelésem még szállítás alatt státuszban van, ppp-ra kértem. Van aki már szombaton átvette. A gls-nél nem létezik a csomagszám.
Van még, akinek szintén ebben a státuszban van a rendelése?hello,
ugyanez a helyzet nálam is, és az a bosszantó hogy készleten volt az üzletben a telefon amit vettem, de csak a tőle 30 méterre található ppp-ra lehetett rendelni webshopban. -
313313
addikt
A pénteken hajnalban leadott bf rendelésem még szállítás alatt státuszban van, ppp-ra kértem. Van aki már szombaton átvette. A gls-nél nem létezik a csomagszám.
Van még, akinek szintén ebben a státuszban van a rendelése?Én 21-én vettem készüléket, ami mellé nem töltötték fel a gari jegyet, szerdán telefonon jeleztem az ügyfélszolgáltatón. Azóta semmi hír a garijegyről, ma írtam egy emailt, szombaton bemegyek személyesen is, ha addig nem kapom meg, ha akkor se, borítom rájuk az asztalt...
-
_Moriarty_
aktív tag
-
Vangelis
félisten
A pénteken hajnalban leadott bf rendelésem még szállítás alatt státuszban van, ppp-ra kértem. Van aki már szombaton átvette. A gls-nél nem létezik a csomagszám.
Van még, akinek szintén ebben a státuszban van a rendelése?Mivel a ppp-tre a sprinter viszi.
-
_Moriarty_
aktív tag
A pénteken hajnalban leadott bf rendelésem még szállítás alatt státuszban van, ppp-ra kértem. Van aki már szombaton átvette. A gls-nél nem létezik a csomagszám.
Van még, akinek szintén ebben a státuszban van a rendelése? -
MadMancs
veterán
-
szabogabor10
veterán
-
4Grider
félisten
Hát Telekommal mi az isten történt? 4 éve volt egy megszűnt előfizum tartozás miatt ( túlszámláztak én meg nem voltam hajlandó befizetni, ne ők akarják utólag jóvá írni hanem korrigálják s számlát ). Naszoval azóta már lement s jogi procedúra, behajtó cég, MOKK, végül per, amit megnyertem, mert letelt az 1 év elévülés. A lényeg hogy felhívtak előbb ( Telekomos vagyok 2 számmal, 1 Next és egy Domino, gondolom az egyező adatokkal azonosítottak be) hogy ha kifizetem a tartozást ( kötbér és készüléktörlesztő(!!) nélkül ) akkor visszakapom az akkori számom Next S ATK csomagban ( Jelenlegi Next M-em arany) és kedvezményesen vehetek telót részletre hozzá. Köpni nyelni nem tudtam.
Megszállta őket a karácsony szelleme?
Gondolom két évre le akarnak kötni, mielőtt borul a piac.
-
ANDROID???
addikt
főkártya nélkül tényleg lehetetlen, bennevan feltételeiben

..de még a nevében is

-
balint82
senior tag
az glitch lehetett.
más kérdés:
az eddig 44 helyett 46 db-ot listáz, mik az újdonságok?

Gondolom visszakerült az S7/edge páros

-
MadMancs
veterán
Hát Telekommal mi az isten történt? 4 éve volt egy megszűnt előfizum tartozás miatt ( túlszámláztak én meg nem voltam hajlandó befizetni, ne ők akarják utólag jóvá írni hanem korrigálják s számlát ). Naszoval azóta már lement s jogi procedúra, behajtó cég, MOKK, végül per, amit megnyertem, mert letelt az 1 év elévülés. A lényeg hogy felhívtak előbb ( Telekomos vagyok 2 számmal, 1 Next és egy Domino, gondolom az egyező adatokkal azonosítottak be) hogy ha kifizetem a tartozást ( kötbér és készüléktörlesztő(!!) nélkül ) akkor visszakapom az akkori számom Next S ATK csomagban ( Jelenlegi Next M-em arany) és kedvezményesen vehetek telót részletre hozzá. Köpni nyelni nem tudtam.
Megszállta őket a karácsony szelleme?
-
zolokas
senior tag
-
Mr.Csizmás
titán
-
btudos
nagyúr
-
V.Stryker
nagyúr
főkártya nélkül tényleg lehetetlen, bennevan feltételeiben

Ők állították be.

Amúgy gáz, hogy nincs kevés beszélgetés sok net csomag.
-
Mr.Csizmás
titán
főkártya nélkül tényleg lehetetlen, bennevan feltételeiben

-
V.Stryker
nagyúr
melyik készülék és hol, ha szabad kérdezni?
Telekom — Samsung S6
De úgy néz ki más gond van. Next S Aranytarskartya a csomag, de nincs fő kártya...
Ezt meg már nem akarják hagyni, de egyszerűen semmi normális ár érték arányú csomag nincs. Szóval lehet lemondom az egészet, leszek kártyás, ott a ceges. 
-
viera
őstag
Én 14 nap használat után vittem vissza egy HTC A9-et és nem volt semmi gond.
Új hozzászólás Aktív témák
-
78200 - 78101
147703 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Rap, Hip-hop 90'
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Autós topik
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Acemagic Tank 03 PC - Intel Core i7-12700H, 16Gb DDR5, RTX 3060M 12Gb, 1Tb M2, WiFi 6 - Windows 11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Asus ROG Strix B250I Gaming Mini-ITX alaplap (Wi-Fi, Bluetooth) - Igény esetén félkonfigként
- BESZÁMÍTÁS! 16GB G.Skill Trident Z RGB 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- 27% - GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16GB GDDR7 Videokártya
- AKCIÓ! ASUS B550M R7 5700 16GB DDR4 500GB SSD RTX 3060Ti 8GB Lian Li Vector V100 Adata 650W
- AKCIÓ! GIGABYTE B760M i7 12700 32GB DDR4 512GB SSD RTX 5060Ti 16GB Lian Li Vector V100R 700W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

)










