Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Fotók, videók mobillal
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Íme az új Android Auto!
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- Árat emel a Huawei
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Xiaomi 17T - T-modell
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
-
77100 - 77001
147772 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
pana0017
senior tag
Sziasztok. Miért lehet az, hogy most a Next S díjcsomagból nem vonták le az e pack kedvezményt?
-
dashed
senior tag
Tegnap délután személyesen kezdeményeztem számhordozást? (márkaváltást?) blue-tól.
Ügyintézők se nagyon tudják mit kell csinálni. Először hordozni akartak, 4000ft azt hiszem és 2700 lebeszélhető.
Ez nem sikerült, egy másik srác segített, szerinte márkaváltás, és 1000ft az egész...- Kérdezem, hogyhogy?
- Meg tudjuk így oldani.- Mondom rendben.

Telefonálgattak, nyomkodták a gépet majd adtak egy kártyát ami 1-2 percen belül aktívnak kellett volna lennie..
Azóta ezen a számon előfizető nem kapcsolható.
Tehát elérhetetlen vagyok tegnap 14 óra óta.
(blue-s / T-s kártya nem talál hálózatot.)Még tegnap felhívtam őket utána, állítólag látták a problémát és mára ígérték, hogy jó lesz.
Ma délután megint beszéltem velük, hogy na jó lenne már ha menne.
Közölték, hogy valamiért nem ment végig a folyamat, menjek vissza a t-pontba. (Remek)Jöttek a baromságok, független e a teló, másik sim foglalatban néztem e, indítottam e újra..
Próbáltam e beaktiválni a 1777-en.. (arról a számról ami persze hálózatra se megy fel, vicces lett volna ha sikerül, de megpróbálta a t-s kolléga... )Telefonálgatott, most elvileg megint látják a problémát, valamiért nem aktív a rendszerben.
Kérdezte a t-s srác, tegnap számhordozás előtt hívtam e a blue-s számról a 1777-et..
- Minek, nem, nem monda senki, hogy kéne..
Akivel beszélt a srác megígérte, hogy ír egy embernek aki megcsinálja majd visszaszól a srácnak aki felhív, hogy most már ok.
Azt nem tudták megmondani, hogy ez 5 perc fél óra vagy 3 óra..
Tanács : indítsam újra félóránként a telefont.
Azóta persze még mindig semmi..
Kötbért kérhetek? Se papír semmi, csak a sim kártya.. Kérdésemre azt mondták majd online lesz csak.
-
goop
őstag
Nem megy.
Ebédidőben beugrottam a fehérvári T-Pontba, ügyintéző megnézte hogy ő tudja-e aktiválni, de (egyelőre) kell hozzá valamilyen időszaki alapnet mondjuk 200 Mb, ez mellé elmondása szerint már lehet aktiválni a Maratont.
Ha hó közben kimerül a 200 Mb alapnet akkor lép életbe a Maraton a 200-as net fordulónapjáig.
Ha nem használom el a Maratont akkor tologathatom magam előtt míg nem lesz rá szükség.
De gondolom ha az alapnetet lemondom akkor bukom a Maraton maradékát.Aha, hát ez nem túl jó. Akkor várjunk, csak megoldják előbb utóbb.
-
Zeki
nagyúr
hehe,ez az egész már annyira gáz...tiszta szégyen egy ekkora cégtől,hogy nincs egy épkézláb információ egyes szolgáltatásaikról,illetve azok működésének a feltételeiről.ez szerintem egyáltalán jogilag is megkérdőjelezhető.milyen már,hogy a napinetnek is aktívnak kell lennie,hogy igénybe vehess egy másik netszolgáltatást.egyszerűen nonszensz.nincs itt valami jogász/vagy valakinek jogász ismerőse erről a területről?

Totál káosz ez a net dolog a telekomnál.
-
n@p@lm
addikt
Nem megy.
Ebédidőben beugrottam a fehérvári T-Pontba, ügyintéző megnézte hogy ő tudja-e aktiválni, de (egyelőre) kell hozzá valamilyen időszaki alapnet mondjuk 200 Mb, ez mellé elmondása szerint már lehet aktiválni a Maratont.
Ha hó közben kimerül a 200 Mb alapnet akkor lép életbe a Maraton a 200-as net fordulónapjáig.
Ha nem használom el a Maratont akkor tologathatom magam előtt míg nem lesz rá szükség.
De gondolom ha az alapnetet lemondom akkor bukom a Maraton maradékát. -
betyarr
veterán
-
#08205312
törölt tag
hehe,ez az egész már annyira gáz...tiszta szégyen egy ekkora cégtől,hogy nincs egy épkézláb információ egyes szolgáltatásaikról,illetve azok működésének a feltételeiről.ez szerintem egyáltalán jogilag is megkérdőjelezhető.milyen már,hogy a napinetnek is aktívnak kell lennie,hogy igénybe vehess egy másik netszolgáltatást.egyszerűen nonszensz.nincs itt valami jogász/vagy valakinek jogász ismerőse erről a területről?

Első olvasatra megfogott a maraton....de inkább maradok a bluemobile-nál: számomra kiszámíthatóbb.
-
betyarr
veterán
hehe,ez az egész már annyira gáz...tiszta szégyen egy ekkora cégtől,hogy nincs egy épkézláb információ egyes szolgáltatásaikról,illetve azok működésének a feltételeiről.ez szerintem egyáltalán jogilag is megkérdőjelezhető.milyen már,hogy a napinetnek is aktívnak kell lennie,hogy igénybe vehess egy másik netszolgáltatást.egyszerűen nonszensz.nincs itt valami jogász/vagy valakinek jogász ismerőse erről a területről?

-
Tybor66
tag
-
zoomcns
csendes tag
Egyébként csak hogy legyen egy újabb info: ugye vettem 1GB Marathont, kipróbáltam, hogy működik-e ha ezek után deaktiválom a NapiNetet. A Marathont továbbra is aktívnak mutatja az áttekintésben, de net az nem működik.
-
goop
őstag
-
Ateszpapa
addikt
-
n@p@lm
addikt
Töltöttem az egyik domino előfizumra 1500 forintot de semmilyen technikai net nem jelent meg az alkalmazásban....sem a weboldalon.
-
zeg74
aktív tag
-
zoomcns
csendes tag
-
Ateszpapa
addikt
-
zeg74
aktív tag
-
djculture
félisten
Vagy csak wi-fin kapcsolódik, szerintem a mobil internetet hanyagolni kell. Majd ha esetleg olyan árak lesznek mint más kelet eu-s országokban..
-
Ateszpapa
addikt
Igen, ez csak akkor jó.
Meg ha kell net akkor vissza kell állítani, különben nem fog működni.Csak annak jó, aki nem netezik vagy 2 SIM kártyás telója van és a másikban van erre külön kártya.

-
betyarr
veterán
Engem is felidegelt a napi net a fiam telefonján.
Átírtam az APN címet meg amit lehetett még a SIM beállításokban.Azóta nem tud kapcsolódni ha akarna sem, így tuti nem vonja le még véletlenül sem az összeget.
Már vagy egy éve állítottam át, ajánlom másoknak is akik nem akarják használni a napi netet.a napi net nélkül nem tudod aktiválni a többi netet se.vagyis ez csak annak jó,aki egyáltalán nem akar mobil adatforgalmat a telóján.
-
Ateszpapa
addikt
Engem is felidegelt a napi net a fiam telefonján.
Átírtam az APN címet meg amit lehetett még a SIM beállításokban.Azóta nem tud kapcsolódni ha akarna sem, így tuti nem vonja le még véletlenül sem az összeget.
Már vagy egy éve állítottam át, ajánlom másoknak is akik nem akarják használni a napi netet. -
karl_fischer
aktív tag
Áh, köszönöm szépen, így már értem. Még jó, hogy utánakérdeztem és nem rendeltem meg azonnal ész nélkül. Így nincs értelme.
Ha nincs értelme, akkor beszéljen 49 Ft-os percdíjjal. Annak bizonyára van értelme.
-
St3ven
addikt
Kicsit tovább teszteltem, ha már úgyis aktiválódott a NapiNet. Elértem a 10 MB forgalmat, és jött az SMS, hogy "adatcsomagjában foglalt forgalmi mennyiségének 100%-át elérte" blabla, újabb 195 ft-ért újabb 10 mega lesz.
De közben meg továbbra is működik a net, ami feltételezem hogy már a Maratonból jön, de nem tudom megnézni az appban mert valami karbantartás folyik.
Úgy érzem még nincs igazán felkészítve erre a rendszer.
Jelezted ügyfélszolgálaton a problémát?
-
zoomcns
csendes tag
Kicsit tovább teszteltem, ha már úgyis aktiválódott a NapiNet. Elértem a 10 MB forgalmat, és jött az SMS, hogy "adatcsomagjában foglalt forgalmi mennyiségének 100%-át elérte" blabla, újabb 195 ft-ért újabb 10 mega lesz.
De közben meg továbbra is működik a net, ami feltételezem hogy már a Maratonból jön, de nem tudom megnézni az appban mert valami karbantartás folyik.
Úgy érzem még nincs igazán felkészítve erre a rendszer.
-
Joe123
senior tag
Áh, köszönöm szépen, így már értem. Még jó, hogy utánakérdeztem és nem rendeltem meg azonnal ész nélkül. Így nincs értelme.
Jan 31-ig szerintem érdemes aktiválni, aztán attól függően mit lép a T, lehet benne maradni vagy átmenni voda tutiba amikor elfogy a keret.
-
edk-
őstag
Áh, köszönöm szépen, így már értem. Még jó, hogy utánakérdeztem és nem rendeltem meg azonnal ész nélkül. Így nincs értelme.
Miért nincs értelme 3 hónapig biztosan jóval olcsóbban beszélni?
-
Willy_Billy
csendes tag
Áh, köszönöm szépen, így már értem. Még jó, hogy utánakérdeztem és nem rendeltem meg azonnal ész nélkül. Így nincs értelme.
-
Joe123
senior tag
Sziasztok! Tegnap láttam meg a Domino MOST díjcsomagot a tmobile weboldalán, de sok infót nem tudtam meg róla és kicsit furcsa nekem ez a nagy kedvezmény. Nincs időszaki díj, ingyen bekapcsolhatom és hálózaton belül 9 Ft, hálón kívül 19 Ft a percdíj?Azt lehet tudni, hogy ez csak valami akció keretén belül van most? Vagy meddig lesz ez meg? Mert így érvényét veszti szerintem a többi dominos díjcsomag. Nem is nekem kellene ez, mert én ingyen telefonálok, de a nagymamám biztosan örülne neki, mert jelenleg domino Nap csomagban van és mindig panaszkodik, hogy drága a percdíj. Ha tényleg nincs semmi rejtett költség, és nem csak egy ideig-óráig tartó akció ez akkor bekapcsolnám neki, amit csak online tudok megtenni vagy van valami más lehetőség is?
Jan 31.-ig van egy ingyenes promo időszak, utána nem tudjuk mi lesz vele. Nem díjcsomag, csak egy opció. 1777-en is be lehet már kapcsolni vagy USSD menüből.
-
Willy_Billy
csendes tag
Sziasztok! Tegnap láttam meg a Domino MOST díjcsomagot a tmobile weboldalán, de sok infót nem tudtam meg róla és kicsit furcsa nekem ez a nagy kedvezmény. Nincs időszaki díj, ingyen bekapcsolhatom és hálózaton belül 9 Ft, hálón kívül 19 Ft a percdíj?Azt lehet tudni, hogy ez csak valami akció keretén belül van most? Vagy meddig lesz ez meg? Mert így érvényét veszti szerintem a többi dominos díjcsomag. Nem is nekem kellene ez, mert én ingyen telefonálok, de a nagymamám biztosan örülne neki, mert jelenleg domino Nap csomagban van és mindig panaszkodik, hogy drága a percdíj. Ha tényleg nincs semmi rejtett költség, és nem csak egy ideig-óráig tartó akció ez akkor bekapcsolnám neki, amit csak online tudok megtenni vagy van valami más lehetőség is?
-
Mr.Csizmás
titán
telekom oldalát megint barkácsolják?

-
philoxenia
MODERÁTOR
-
okiteki
tag
-
betyarr
veterán
-
edk-
őstag
Tudna valaki segíteni akár privátban is (inkább ott),hogy működik az Immmr ?
Fent van az app,be is jelentkeztem,de mégsem tudom használni?
(nem találtam még rá fórumot,ha van annak a linkje is jó lenne)
Köszi.Ha regisztráltál, bejelentkeztél, akkor az appon belül a névjegyzék bejegyzéseinél lévő SMS feliratra nyomva susmust írhatsz, kagylóra nyomva hívást indíthatsz.
Fent a második, dobozt formázó ikonra, majd a jobb alsó sarokban a +-ra nyomva előhívhatod a tárcsázót, illetve a susmus-írót (ceruza ikon)
-
St3ven
addikt
-
AliasB
senior tag
-
AliasB
senior tag
Én a hétvégén töltök. Szóval napinet nélkül is megy a marathon?? Akkor ez az "Amennyiben felhasználtad meglévő mobilinterneted, akkor válassz Domino Maraton adatopcióink közül" szöveg nem is aktuális már???
-
313313
addikt
-
St3ven
addikt
Igen, írta az illetékes ezt a jelölő dolgot, de most nem aktuális nekem a feltöltés.
Aztán ha mégsem megy majd a net a láthatatlan jelölővel? Kapcsoljam vissza a NapiNetet? 
-
AliasB
senior tag
Szerintem akkor én így maradok a surf díjcsomagba amihez olcsóbban lehet NetPluszt rendelni, mint az 5öshöz. A marathon meg felejtős még plusz egy NetPlusz mellé és napinetnél meg előbb le kell fogynia és azért 30x195 elég gazdaságtalan.
-
Örni
senior tag
St3ven esetéből kiindulva, ezek szerint még nem igazán működik.
Nem is értem mi bajotok a napinettel, cirka 6000Ft-ért kaptok 310Mb netet

-
Maist
senior tag
Igen, levonja bármely nap (ha érzékel adatforgalmat), hiszen a napinet nevű internet csomag addig aktív, míg ki nem kapcsolod, kapcsoltatod. Bekapcsolni nem gond, azt intézi nekünk/helyettünk a nagy T.

-
Zeki
nagyúr
Egyébként egy ilyen csomagnak azon felül, hogy szívjon vele az ember, és vonják a 195 Ft-ot, semmi értelme nincs 10 MB nettel. Wapozni is többet elhasználtam annak idején...
Bármikor, bármilyen havi csomagot kikapcsolok (néha 1-1 hónapban másik kártyával is netezek), ezt a sz*rt állandóan, megrögzötten visszakapcsolják, akárhányszor kapcsolom ki. Jön az sms, hogy "napinet csomagját aktiváltuk". Nem írom már le tényleg mit kellene aktiválniuk automatikusan! Persze a 9/19 Ft-os beszélgetést azt nem aktiválják ilyen elszántsággal!Pár napja érkezett Blue mobile-os kártyán viszont már feltöltés nélkül is be volt kapcsolva egy "Blue alap net" szolgáltatás 15 MB kerettel, ingyen.
Igen, a napinet egy pénz leszivattyú. Valaki anno írta, hogy csak 1x csinálja, a következő nap már nem. Hát ez sem igaz. Akár minden nap levonódik az egyenlegből. Érdekes hogy a nemzeti hírközlési hatóság még nem adott egy szép büntit emiatt.
-
Maist
senior tag
Egyébként egy ilyen csomagnak azon felül, hogy szívjon vele az ember, és vonják a 195 Ft-ot, semmi értelme nincs 10 MB nettel. Wapozni is többet elhasználtam annak idején...
Bármikor, bármilyen havi csomagot kikapcsolok (néha 1-1 hónapban másik kártyával is netezek), ezt a sz*rt állandóan, megrögzötten visszakapcsolják, akárhányszor kapcsolom ki. Jön az sms, hogy "napinet csomagját aktiváltuk". Nem írom már le tényleg mit kellene aktiválniuk automatikusan! Persze a 9/19 Ft-os beszélgetést azt nem aktiválják ilyen elszántsággal!Pár napja érkezett Blue mobile-os kártyán viszont már feltöltés nélkül is be volt kapcsolva egy "Blue alap net" szolgáltatás 15 MB kerettel, ingyen.
-
goop
őstag
Már írta egy illetékes, hogy feltöltés után már megy a maraton magában, mert lesz valami technikai alapinternet jelölő, még nem látod sehol, de elvileg már a feltöltés után automatán bekapcsolva van, és nem kell a napinet. Keressetek rá, akit érint.
-
zoomcns
csendes tag
Igen, ezzel még tudnék élni én is ha így működne, de egy korábbi hozzászólás (#77036) alapján másnap is újra levonta a NapiNet egyszeri díját.
Az a baj hogy a NapiNet leírása sem egyértelmű, mert lehet úgy is értelmezni, hogy napi használati díja van ami amúgy 10MB-ot ad, és úgy is hogy 10MB adatért fizetsz, ami csak aznap használható fel.
"Az aznapi rendelkezésre álló adatforgalmi keretből a fel nem használt adatmennyiség nem vihető át egy következő napra. Újabb napon adatforgalmazás esetén ismét levonásra kerül a nap díj."
-
Örni
senior tag
De ha józan paraszti ésszel nézzük a dolgokat, akkor ha napinet lefogy, akkor aktiválódik Marathon és amig az nem fogy el, addig nem kéne napinetnek újraaktiválódnia. Zavart érzek az erőben.
-
313313
addikt
-
#04441088
törölt tag
-
AliasB
senior tag
Fenébe, asszem végig kellett volna olvasnom a fórumot mielőtt NapiNet-re Maratont veszek...
Szóval nekem is az van hogy (régóta) aktív NapiNet-re engedett vásárolni egy 1 gigás Maraton opciót. Kipróbáláskor meg küldi szépen az sms-t, hogy NapiNet aktiválva a mai napra, 10MB/195ft helló.
Most akkor jól értelmezem, hogy a Maratonban foglalt adatmennyiség a NapiNet 10 megája után kezd el ketyegni?
Magyarul ahhoz hogy ki tudjam használni a Maratont, minden alkalommal ki kell csengetni a 195 ft-ot?
Még mentheted a menthetőt ha megrendelsz egy NetPlusz csomagot így nem fog minden nap 195öt levonni hogy használhasd a marathont. De jó, hogy ez most kiderült mert akkor nem fogok marathont megrendelni :/ tudtam, hogy lesz itt még egy csavar a dologban.
-
Vangelis
félisten
-
K1nG HuNp
őstag
Barátnőmnek van egy domino kártyája, én most leszek t-s. Mi a legolcsóbb módja annak hogy ingyen beszéljek vele?
-
lac14548
aktív tag
A Családi csomag (vagy családbarát opció) nem mondható le csak személyesen a Telekomnál?
A neten és a mobilappban sem találom a lemondás lehetőségét. -
zoomcns
csendes tag
Fenébe, asszem végig kellett volna olvasnom a fórumot mielőtt NapiNet-re Maratont veszek...
Szóval nekem is az van hogy (régóta) aktív NapiNet-re engedett vásárolni egy 1 gigás Maraton opciót. Kipróbáláskor meg küldi szépen az sms-t, hogy NapiNet aktiválva a mai napra, 10MB/195ft helló.
Most akkor jól értelmezem, hogy a Maratonban foglalt adatmennyiség a NapiNet 10 megája után kezd el ketyegni?
Magyarul ahhoz hogy ki tudjam használni a Maratont, minden alkalommal ki kell csengetni a 195 ft-ot?
-
Tybor66
tag
-
St3ven
addikt
-
Tybor66
tag
-
St3ven
addikt
-
Tybor66
tag
Nagyon remélem, hogy igazad lesz és valóban csak félig kész az oldal. (De akkor miért nyilvános?)
-
Joe123
senior tag
Hasonló hibám volt, csak nekem a Level Up opciónál vonta a napinet díját.
Úgy oldottam meg, hogy 1430- felhív, aztán ügyintézővel kikapcsoltattam napinetet.
Aztán beléptem a netes fiókba, és vissza aktiváltam, így már nem vonja.
Lehet neked is megoldja!Arra gondolok ,hogy nekem is azért vonta, mert a napinet volt alapból bekapcsolva, és utána rendeltem meg a Level Up opciót, így gondolom a rendszer prioritásként kezelte a napinetet, és minden egyes naptári napnál, az első felcsatlakozásnál, levonta az egyenlegből a 195 Ft-ot.
De mivel,ezt én a fent említett akciót elkövettem, megcseréltem gondolom a prioritást, mert így később lett aktiválva a napinet. Eddig nem vonja, remélem így marad!Akkor ezt valószínűleg csak humán erőforrással lehet megoldani, online nem, mivel a marathon eleve csak akkor jelenik meg választható opcióként ha már aktív a napinet (vagy valamelyik másik net).
-
St3ven
addikt
Bizony. Még semmit.
@Tybor66:
Az az oldal nekem még nem tűnik teljesen késznek, mintha a Turbo opciókból szedték volna a szöveget, amire az valóban igaz, amit írsz.@Frenky25:
Ezt ki fogom próbálni, de egyelőre szeretném visszakérni a kétszer 195 Ft-ot. Neked jóváírták? -
Frenky25
tag
Hasonló hibám volt, csak nekem a Level Up opciónál vonta a napinet díját.
Úgy oldottam meg, hogy 1430- felhív, aztán ügyintézővel kikapcsoltattam napinetet.
Aztán beléptem a netes fiókba, és vissza aktiváltam, így már nem vonja.
Lehet neked is megoldja!Arra gondolok ,hogy nekem is azért vonta, mert a napinet volt alapból bekapcsolva, és utána rendeltem meg a Level Up opciót, így gondolom a rendszer prioritásként kezelte a napinetet, és minden egyes naptári napnál, az első felcsatlakozásnál, levonta az egyenlegből a 195 Ft-ot.
De mivel,ezt én a fent említett akciót elkövettem, megcseréltem gondolom a prioritást, mert így később lett aktiválva a napinet. Eddig nem vonja, remélem így marad! -
AliasB
senior tag
-
St3ven
addikt
-
cris78
őstag
-
gyuromoj
veterán
Írta már valaki hogy neki is sikerült kedvezményt kiharcolnia. Nem tudom már ki volt.
(#77035) cris78
Elmúlt 2-3 hétben írta egy fórumozó, csak már nem emlékszem rá hogy ki volt az.
Tuti nem ő, mert az nem lenne meglepő.
-
joelke HU
őstag
Kivéve ha nem egy haver ül ott. Én egyszer karácsonykor kiharcoltan a webes árat ami vagy 20 ezerrel volt kedvezményes, nyilván én ismertem az eladó csajt ő meg megdumálta az üzletvezetőt. De persze alapból nem jár a kedvezmény.
-
Soulfly842
addikt
A két évnél régebbi pontok évülnek el hónapról hónapra. Ügyfélszolgálaton tudnak felvilágosítást adni, hogy pontosan mennyi pont 'vesztesz el' havonta, ha nem használod ki.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
kentucky
őstag
De, el lehet. Viszont ehhez be kell fáradni egy Telekom üzletbe

És akkor az online kedvezményre nem vagyok jogosult? Plusz még nem is az én nevemen van az előfizu, szerintem ez felejtős lesz

-
Soulfly842
addikt
-
kentucky
őstag
Tartozékot nem lehet elhozni kamatmentesre?

-
MadMancs
veterán
-
St3ven
addikt
opció bekapcsolása és a mobilnet engeélyezés között volt egy restart/repülő mód?
Lehet, hogy a telefonod aktív adatkapcsolatot tartott fenn(adatot nem forgalmazott, mivel azt letiltottad) pl GPS behatárolás, MMS fogadás/küldés miatt.
Ahhoz, hogy a maraton keretet használd meg kell szakítani a kapcsolatot.Nem volt a kettő között ilyen, nem is gondoltam, hogy kellhet, ha wifin lóg előtte egész nap a teló.

-
kentucky
őstag
Oh igen, most már értem, viszont azt nem, hogy miért nincsen beváltható kapcsolat pontom. Négy aranykártyás előfizunk van, de csak az előző 6 havi pontszámot látom.
-
gyuromoj
veterán
-
gyuromoj
veterán
-
#04441088
törölt tag
-
Mr.Csizmás
titán
-
-secret-
Arcképgyáros
-
kentucky
őstag
Charge2+-nál írja, hogy msot 20% kedvezménnyel, de sehol sem mutatja a kedvezményes árat? Most akkor mi van?
Már rendelném 
-
dptrsk
Topikgazda
opció bekapcsolása és a mobilnet engeélyezés között volt egy restart/repülő mód?
Lehet, hogy a telefonod aktív adatkapcsolatot tartott fenn(adatot nem forgalmazott, mivel azt letiltottad) pl GPS behatárolás, MMS fogadás/küldés miatt.
Ahhoz, hogy a maraton keretet használd meg kell szakítani a kapcsolatot. -
gyuromoj
veterán
Tartozék vásárlásnál felhasználható. Várd meg a BF-et, hátha találsz valamit amit így még olcsóbban meg tudsz venni.
Ha pedig igazán jofej akarsz lenni, veszel nekem egy Charge 2+ hangszórót.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
[P]laci
senior tag
Sziasztok,
Ha a Telekomtól rendelek meglévő előfizetésre egy ÚJ aranytárskártya Fun csomaggal, részletre egy telefont, az 14 nap alatt visszaküldhető? Teljesen megszüntethető a szám? Nem zsiványkodni akarok, csak nem lehet normálisan kipróbálni sehol a telefonokat.
Köszi
miért nem ugrassz be vmelyik Telekom megastore-ba, vagy akármelyik MM üzletbe kipróbálni? sokkal egyszerűbb, mint megrendelgetni telefonokat és akkor visszaküldözgetni (mondván, hogy "sry neked nem tetszik a színe")...
-
-secret-
Arcképgyáros
Van 4000 ilyen kapcsolat pontom ami gondolom december 31-el nullázódik. Mire a legegyszerűbb elkölteni? Számla végösszegből nem tudom levonni vagy valami hasonló?
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok,
Ha a Telekomtól rendelek meglévő előfizetésre egy ÚJ aranytárskártya Fun csomaggal, részletre egy telefont, az 14 nap alatt visszaküldhető? Teljesen megszüntethető a szám? Nem zsiványkodni akarok, csak nem lehet normálisan kipróbálni sehol a telefonokat.
Köszi
Igen a szám is megszűnik, de részarányosan ki kell fizetned szerintem a havidíjat.
1-1 ilyen berendelem kipróbálom belefér, de a második rendelés visszaküldése után már csak mobilelőleg befizetés után kaphatsz készüléket. -
St3ven
addikt
Az ugye megvan, hiába tiltod a mobilnetet egyes (ha nem az összes telefonon) attól még generálhat a készülék adatforgalmat... Általában a diagnosztikai és egyéb dolgok (amiket a gyártók elhallgatnak...) generálnak még adatforgalmat.
Szerk.: Másrészről a pink kód beírásától és adatforgalom tiltásáig (ez olyan 5-10 sec) alatt is simán aktiválódik a napi net, tapasztalat

Wifin volt egész nap, direkt ez alatt az idő alatt rendeltem. Majd ezután kikapcsoltam a wifit, és az adatkapcsolatot meg be.
@joelke:
Igen, érdekes módon ma már nem vont le semmit. Nálad is ez volt a helyzet? -
vizslakutya
senior tag
Tudna valaki segíteni akár privátban is (inkább ott),hogy működik az Immmr ?
Fent van az app,be is jelentkeztem,de mégsem tudom használni?
(nem találtam még rá fórumot,ha van annak a linkje is jó lenne)
Köszi. -
joefasalasso
aktív tag
Sziasztok,
Ha a Telekomtól rendelek meglévő előfizetésre egy ÚJ aranytárskártya Fun csomaggal, részletre egy telefont, az 14 nap alatt visszaküldhető? Teljesen megszüntethető a szám? Nem zsiványkodni akarok, csak nem lehet normálisan kipróbálni sehol a telefonokat.
Köszi
-
joelke HU
őstag
-
313313
addikt
Az ugye megvan, hiába tiltod a mobilnetet egyes (ha nem az összes telefonon) attól még generálhat a készülék adatforgalmat... Általában a diagnosztikai és egyéb dolgok (amiket a gyártók elhallgatnak...) generálnak még adatforgalmat.
Szerk.: Másrészről a pink kód beírásától és adatforgalom tiltásáig (ez olyan 5-10 sec) alatt is simán aktiválódik a napi net, tapasztalat

-
St3ven
addikt
-
kerxy
őstag
Kártyafüggetlenül jobban megéri egyébként, hétvégén olcsóbbra jött ki a SESben - 15%al és lesz még akció karácsonyig, én inkább úgy venném a helyedben

-
ANDROID???
addikt
Ez a napi net, ez egy szutyok megoldás..

-
Merlini
tag
Érdekes.
Akkor csak az új SIM mellé 3 hónapra 1GB internet adatkeretét nem mutatja?
Ajándék lónak ne nézd a fogát? Úgy emlékszem régebben mutatta. Tegnap kitöröltem a Telekom alkalmazás adatait és újra beléptem. De ugyan úgy, még a helye sincs meg az adatkeretnek. 
Marathon mobilinternet csomagok adatkeretét mutatja valakinek?
-
vgyuri
őstag
-
St3ven
addikt
-
dptrsk
Topikgazda
Összefoglalva. Havi Dominós internetcsomagod van.
Telekom aktuálisan legfrissebb 5.1 verziójú applikációjában működik adatforgalom egyenleg keret megjelenítése. Elvileg be tudsz kapcsolni "Adatforgalmi értesítő SMS-t" (Telekom lehet be is kapcsolta neked.)Több hónapos Dominó mobilinterneteknél (Pokémon Go adatcsomag, új SIM mellé 3 hónapra 1GB stb.) nem működik ez az Adatforgalmi értesítő SMS. Valamint a Telekom aktuálisan legfrissebb 5.1-es applikációjában nem jelenik meg, az adatforgalom egyenleg.
Ezekből én azt feltételezem, most hegesztik az alkalmazásba. Az akár több hónapos Marathon mobilinternet csomagokat.
LevelUp opciót nekem mutatja. Domino es havidíjas is.
-
kuruc01
tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
77100 - 77001
147772 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- AKCIÓ ÚJ Bontatlan Macbook Pro 16 M5 Pro 18CPU/20GPU 24GB/1TB SSD Magyar billentyű Azonnal átvehető.
- BONTATLAN Új Iphone 17 256GB White -Fe Szín 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehető
- Új APPLE AIRPODS PRO 3 GEN bontatlan aktiválatlan 1 év garancia AZONNAL ÁTVEHETŐ Deák Térnél.
- NZXT H630 Matte Black
- Eladó félkonfig Gigabyte Aorus X299 Ultra Gaming + Intel i7-7820X
- MacBook Air 13 2024 M3 16GB/256GB SSD Asztroszürke
- Apple iPad Air 7th gen. 13' 128GB (2029.02.09-ig Garancia) Csak kibontva volt, Aktiválatlan!
- HP EliteBook 650 G9 15" Laptop! I5-1245U / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- HP Elitebook 850 G8 15,6" i5 1135 G7, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


ilyen szolgáltatással...


Aztán ha mégsem megy majd a net a láthatatlan jelölővel? Kapcsoljam vissza a NapiNetet? 




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


