Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Google Pixel topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
-
78500 - 78401
147705 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
btudos
nagyúr
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,lehet hogy nem ide tartozik,nem ebbe a topikba,de hogy van az ha én t-mobile előfizető vagyok,már vagy 8 éve,de vennék egy laptopot,és csak úgy adják meg ha mobilinternettel együtt veszem meg,(nekem az nem kell) mert otthoni ( T-home) szolgáltatást ott nálunk a kis falunkba nem elérhető,és vállalkozásom nincs és nem is alkarok.
Más megoldás nincsen hogy csak a laptop részleteit keljen kifizetni,és más ne???
A válaszokat előre is megköszönnémNincs.
A Telekom nem szeretetszolgálat, hogy csak úgy jó kedvében biztosítsa a kamatmentes részletfizetést szolgáltatás nélkül.
-
Indian74
senior tag
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,lehet hogy nem ide tartozik,nem ebbe a topikba,de hogy van az ha én t-mobile előfizető vagyok,már vagy 8 éve,de vennék egy laptopot,és csak úgy adják meg ha mobilinternettel együtt veszem meg,(nekem az nem kell) mert otthoni ( T-home) szolgáltatást ott nálunk a kis falunkba nem elérhető,és vállalkozásom nincs és nem is alkarok.
Más megoldás nincsen hogy csak a laptop részleteit keljen kifizetni,és más ne???
A válaszokat előre is megköszönném -
Hege1234
addikt
köszi!
-
Zeki
nagyúr
-
St3ven
addikt
szintén, de droidon sem lép be.
Senki sem olvas vissza?
Már harmadszor írom le... napinet lemond az online felületen, technikai net bekapcsoltat 1430-on, mert fel akarod tölteni az egyenleged, és kell a 100MB ajándék net alá valami. Utána beaktiválod a maratont.Én mondjuk tényleg töltöttem fel, és előbb a 100 mega ajándék net fogyott el, utána a maraton.
Nekem úgy tűnik, hogy telefonszámhoz (online fiókhoz) köthető a probléma.
-
Zeki
nagyúr
szintén, de droidon sem lép be.
Senki sem olvas vissza?
Már harmadszor írom le... napinet lemond az online felületen, technikai net bekapcsoltat 1430-on, mert fel akarod tölteni az egyenleged, és kell a 100MB ajándék net alá valami. Utána beaktiválod a maratont.Én mondjuk tényleg töltöttem fel, és előbb a 100 mega ajándék net fogyott el, utána a maraton.
-
4Grider
félisten

a listában lévő 4 szám közül ezt bárki megteheti ?
vagy van egy "kiválasztott" ?(faterom intézte én nem voltam ott ezért ez a sok kérdés.....)
nekem van online belépésem és el is tudnám indítani a domino 5-öt de én most a domino nap-ban vagyok amiről nem akarok váltani
vagy ez pont arról szólt hogy akkor most nekem is át kell állnom domino 5-re ?
A Domino 5 előfizető intézheti a saját számáról. A többieknek nem kell Domino 5 csomagban lenniük.
De inkább kapcsoljátok be az adott előfizetésen a január végéig ingyenes Domino Most opciót, azzal minden hálózaton belüli számot 9 Ft-ért, minden egyéb számot 19 Ft-ért hívtok. -
St3ven
addikt
Még nem.
-
Hege1234
addikt

a listában lévő 4 szám közül ezt bárki megteheti ?
vagy van egy "kiválasztott" ?(faterom intézte én nem voltam ott ezért ez a sok kérdés.....)
nekem van online belépésem és el is tudnám indítani a domino 5-öt de én most a domino nap-ban vagyok amiről nem akarok váltani
vagy ez pont arról szólt hogy akkor most nekem is át kell állnom domino 5-re ?
-
4Grider
félisten
-
betyarr
veterán
A maraton nem technikai net mellé lett kitalálva, hanem netplusz mellé, ezért bármikor be tudják foltozni a rést a rendszerben. Ezért bátorság így használni, az a buktatója, hogy bármikor megszakadhat a neted, a legrosszabb helyzetben is, ha befoltozták a rést.
A maraton esetleg működhet napinet mellett, de kérdés mit tekintünk aktív állapotnak, amikor levonja adott napra a napinet díját, így aktív a 10MB, vagy amikor aktív a csomag. Így napinetet nem ajánlok maraton mellé.
A maraton arra jó, ha váltakozó a net használatod, akkor kiegyensúlyozd vele hosszú távon. Egyik hónapban elhasználsz 400-500 MB, másikban a 200MB is marad. Így nem kell a nagyobb csomagot megvenned, s nem veszik el, ha eseteg nem használnád el mindet.
jah...pedig már kezdtem örülni,hogy ez hivatalosan így működik.túl szép lett volna a dolog

-
4Grider
félisten
És igaza volt. Ezért írtam, hogy nem jó indok a Maraton a technikai nethez.
-
dptrsk
Topikgazda
A maraton nem technikai net mellé lett kitalálva, hanem netplusz mellé, ezért bármikor be tudják foltozni a rést a rendszerben. Ezért bátorság így használni, az a buktatója, hogy bármikor megszakadhat a neted, a legrosszabb helyzetben is, ha befoltozták a rést.
A maraton esetleg működhet napinet mellett, de kérdés mit tekintünk aktív állapotnak, amikor levonja adott napra a napinet díját, így aktív a 10MB, vagy amikor aktív a csomag. Így napinetet nem ajánlok maraton mellé.
A maraton arra jó, ha váltakozó a net használatod, akkor kiegyensúlyozd vele hosszú távon. Egyik hónapban elhasználsz 400-500 MB, másikban a 200MB is marad. Így nem kell a nagyobb csomagot megvenned, s nem veszik el, ha eseteg nem használnád el mindet.
-
313313
addikt
Aztán amikor garis csere/pénzvisszafizetés lesz, az "ajándék hangfal" árát levonják.
Szerintem annak "elkallódott" a gari jegye.
Írjon emailt a honlapról, majd pótolják neki. -
n@p@lm
addikt
Tegnap este beszéltem a telefonos üszivel, először nem is hallott a technikai netről, majd terelt és nem akarta bekapcsolni, azt mondta hogy a Maratonhoz kell egyéb más net is (pl. napi net, vagy valamelyik net+).
-
4Grider
félisten
A technikai net bekapcsolását indokolni kell a telefonos ügyfélszolgálaton. Nem jó indok a Maraton, indoknak a különböző bónusz netek lehetnek jók...
-
betyarr
veterán
Domino 5 + Domino Most + NetPlusz S + Maraton 1 GB = 1090 havonta + 1990, amikor elfogy az 1 GB.
Így 200 MB(NetPlusz S) havonta lejár, így ha nem használod fel elveszik.
A Maraton 1GB pedig addig érvényes amíg a kártya, nem jár le havonta.A feltöltést görgeted magad előtt nem veszik el.
Ha bátrabb vagy, akkor Domino 5 + Domino Most + Technikai net + Maraton 1GB = 1990 ha elfogy az 1 GB.
Így olcsóbb.Ha bátrabb vagy, akkor Domino 5 + Domino Most + Technikai net + Maraton 1GB = 1990 ha elfogy az 1 GB.
ez kipróbált dolog?illetve miért írtad,hogy bátornak kell lennie?van buktatója?
St3ven: megválaszolta már a T a panaszleveledet?egy kicsit kihagytam a totyikot,így nem vagyok képben.
-
St3ven
addikt
Domino 5 + Domino Most + NetPlusz S + Maraton 1 GB = 1090 havonta + 1990, amikor elfogy az 1 GB.
Így 200 MB(NetPlusz S) havonta lejár, így ha nem használod fel elveszik.
A Maraton 1GB pedig addig érvényes amíg a kártya, nem jár le havonta.A feltöltést görgeted magad előtt nem veszik el.
Ha bátrabb vagy, akkor Domino 5 + Domino Most + Technikai net + Maraton 1GB = 1990 ha elfogy az 1 GB.
Így olcsóbb."Ha bátrabb vagy, akkor Domino 5 + Domino Most + Technikai net + Maraton 1GB = 1990 ha elfogy az 1 GB."
És ez így igazoltan működik?
-
St3ven
addikt
-
Mr.Csizmás
titán
én is netezek inkább, néha telefon, havi 5k körül alakul.
move S + közösségi korlátlan net (amivel műxik a voip, play store is, fb videók), de majd leváltok XS-re, mert annyit se telefonálok.
-
dptrsk
Topikgazda
Domino kártyát vennék, de tanácsra lenne szükségem.
A kártya ha folyamatosan töltöm, használom, akkor nem jár le az érvényessége?
Leginkább netre kéne, de néha telefonálnék is, ebben az esetben a surf a jó választás? illetve milyen kiegészítőkkel?
Ha feltöltöm mondjuk havi 5000e ft-al, és ha nem használom fel a teljes összeget, átvihető a következő hónapra, vagy elvész a maradék összeg?Illetve a felhasználható adatmennyiség is elvész, ha nem használom fel?
Köszi!
N.
Domino 5 + Domino Most + NetPlusz S + Maraton 1 GB = 1090 havonta + 1990, amikor elfogy az 1 GB.
Így 200 MB(NetPlusz S) havonta lejár, így ha nem használod fel elveszik.
A Maraton 1GB pedig addig érvényes amíg a kártya, nem jár le havonta.A feltöltést görgeted magad előtt nem veszik el.
Ha bátrabb vagy, akkor Domino 5 + Domino Most + Technikai net + Maraton 1GB = 1990 ha elfogy az 1 GB.
Így olcsóbb. -
Nimda
addikt
A lényeg:
Tehát nem kell évente új Domino kártyát vennem, csak rendszeresen töltenem kell mielőtt lejár az egy év?
Bocsi a sok kérdésért még sohasem volt feltöltő kártyám.
Mr.Csizmás előfizetéses nem kell, onnan jövök.Vagy mire gondoltál?
dptrsk köszi!

-
St3ven
addikt
Nekem az androidos és a WP-s app csinálja ezt több mint egy hónapja, másik számommal próbálva azonnal belép. Bejelentettem képernyőképekkel, részletes hibaleírássasl, de leszarják, azt írták, hívjam a 1430-at.
-
4Grider
félisten
Domino kártyát vennék, de tanácsra lenne szükségem.
A kártya ha folyamatosan töltöm, használom, akkor nem jár le az érvényessége?
Leginkább netre kéne, de néha telefonálnék is, ebben az esetben a surf a jó választás? illetve milyen kiegészítőkkel?
Ha feltöltöm mondjuk havi 5000e ft-al, és ha nem használom fel a teljes összeget, átvihető a következő hónapra, vagy elvész a maradék összeg?Illetve a felhasználható adatmennyiség is elvész, ha nem használom fel?
Köszi!
N.
Ha feltöltöd 5000 Ft-al, azt pontosan egy évig tudod felhasználni. Mivel a Surf havidíjas, így néhány hónap múlva úgyis megint töltened kell, még bőven azelőtt, hogy lejárna az előző feltöltés miatti 1 év rendelkezésre állás.
-
Mr.Csizmás
titán
Domino kártyát vennék, de tanácsra lenne szükségem.
A kártya ha folyamatosan töltöm, használom, akkor nem jár le az érvényessége?
Leginkább netre kéne, de néha telefonálnék is, ebben az esetben a surf a jó választás? illetve milyen kiegészítőkkel?
Ha feltöltöm mondjuk havi 5000e ft-al, és ha nem használom fel a teljes összeget, átvihető a következő hónapra, vagy elvész a maradék összeg?Illetve a felhasználható adatmennyiség is elvész, ha nem használom fel?
Köszi!
N.
miért nem veszel előfizetést magában? akkor elvileg nincs hűség?

-
Nimda
addikt
Domino kártyát vennék, de tanácsra lenne szükségem.
A kártya ha folyamatosan töltöm, használom, akkor nem jár le az érvényessége?
Leginkább netre kéne, de néha telefonálnék is, ebben az esetben a surf a jó választás? illetve milyen kiegészítőkkel?
Ha feltöltöm mondjuk havi 5000e ft-al, és ha nem használom fel a teljes összeget, átvihető a következő hónapra, vagy elvész a maradék összeg?Illetve a felhasználható adatmennyiség is elvész, ha nem használom fel?
Köszi!
N.
-
T_Stark
őstag
Nálatok működik az iOS Telekom app?
Nekem már napok óta nem lép be, technikai karbantartásra hivatkozva...
-
vwpolopg
őstag
-
St3ven
addikt
-
MaxxDamage
félisten
& (#78463) CineDOG1: Köszönöm!

Vodától rendeltem egy sima SIM -et és kapásból kaptam 600 MB Netet (4G/LTE sávszéllel...) Érdekes...
És 1 Ft -ot sem költöttem el...
Lehet másik szolgáltatónál jobban megtalálom a nekem való csomagot, szolgáltatást ?

L
-
betyarr
veterán
-
Zeki
nagyúr
-
Hege1234
addikt
Sziasztok!
kellene egy kis help
domino 5
1430 -ra jöttek az sms-ek
benne volt az 5 személy (telekomban lettek hozzáadva...)viszont egy számot sikeresen kivettem
hogyan tudnám visszatenni ?
mert
jött is a másik sms
a 1430-ra
és már csak 4 szám van felsorolvaaz lenne a kérdésem hogy ezt melyik menüpontal intéztem el ?
jó lenne ha vissza tudnám tennielőre is köszi!
-
betyarr
veterán
Kikapcsolod a netes felületen a napinet nevű borzalmat, bekapcsoltatod a 1430-on a technikai netet, mert te fel akarod tölteni az egyenleged, és ahhoz jár a bónusz 100 mega net 14 napra. Plusz veszel hozzá Maraton netet. Így máris havidíj nélküli vagy. Facebook csakis a Lite progival, mert különben zabálja kétpofára a megabájtokat.
akkor ez már egy buktatómentes megoldás a maratonra?így már simán (napinet-lehúzás szerű dolgok nélkül) akár a kártya lejárati idejéig is használható az (akár) 1 giga net?
-
-secret-
Arcképgyáros
-
Beca1990
senior tag
a Telekomnál mennyi a garanciális ügyintézés ha leadok egy telefont?
idén még van értelme? -
Zeki
nagyúr
Volna egy céges előfizetésem, amin a beszélgetés az igazán lényegesen kedvezményes, de megszüntetem, mert havi 2-3 ezret feleslegesen nem akarok kifizetni (mert van) és nekem csak a mobilnet ami fontos és használva van.
Van egy Domino 5 kártyám is, amin beállítottam a "Most" opciót.
Erre melyik net csomag éri meg ? (havi párszáz mega elég nekem), leginkább Face Messengeren beszélgetek, Chrome-n böngészgetek és emailezgetek. Milyen csomagot ajánlatok mellé ? (olyan lenne jó ha lenne, ami nem olyan, hogy hó végéig el kell használni.... (hanem mondjuk töltés után addig van ameddig el nem használom.. tudom szép álom mi?)
L
Kikapcsolod a netes felületen a napinet nevű borzalmat, bekapcsoltatod a 1430-on a technikai netet, mert te fel akarod tölteni az egyenleged, és ahhoz jár a bónusz 100 mega net 14 napra. Plusz veszel hozzá Maraton netet. Így máris havidíj nélküli vagy. Facebook csakis a Lite progival, mert különben zabálja kétpofára a megabájtokat.
-
Fifi
őstag
Az biztos, nyilván. De kérdés, hogy a változások mindenkinek hoznak-e "jóságot".
Nekem teljesen mindegy a hűség, a legolcsóbb, 2000 forintos díjcsomagban vagyok, hozzá bármikor lemondható, módosítható nettel. Most épp
1 GB4 GB van, azzal telefonálok (voip), streamelek, stb. A hűségem csak 2000 forintra szól, dolgozó emberként nem nehéz kifizetnem, a többit szabadon változtathatom, lemondhatom.Ebben igazad van, nekem is flottás előfizetésem van hasonló kondíciókkal.
Nem az a gond, hogy a csomagra vállalok hűséget és ezt fizetni kell, hanem az, hogy ez alatt a hűség alatt nem lehet a telefont függetleníteni a Telekommal hivatalosan csak brutális kötbér megfizetése után (majdnem 200eFt lenne a kötbér, megkérdeztem), mely több, mint egy jelenlegi független telefon.
Tehát ha tavasszal esetleg szolgáltatót váltanék, akkor az alábbiakkal kellene kalkulálni:
1.) Telefon jelenleg kifizetendő ára
2.) Kötbér (~200eFt)
3.) Függetlenítés költsége (15eFt)Tehát inkább most egy független telefon (~190eFt) vagy egy dominos (~180), amivel nincs elköteleződés.
Persze, ha az ember maradna a Telekom berkein belül, akkor nem számít a hűség max. egy felesleges havidíjat kellene fizetni pluszban, de ki látja előre a jövőt.

Bye, Fifi
-
Mill3r
tag
ezen gondolkozok én is, egy Honor 8 -15% kedvezmény (vagy több) instant vétel lenne

Reménykedjünk

Attól tartok, hogy a nagy kedvezményeket ellőtték a BF alkalmával
-
Mr.Csizmás
titán
120 helyett 102e-ért előfizu nélkül nem lenne akkora készlet, ami ne fogyna el pár óra alatt.

lehet aztán a végén megveszem részletre, hogy márciustól kelljen csak fizetni, és akkor beviszem pár hónap alatt a teljes árát

-
MittuDomain_
őstag
ezen gondolkozok én is, egy Honor 8 -15% kedvezmény (vagy több) instant vétel lenne

120 helyett 102e-ért előfizu nélkül nem lenne akkora készlet, ami ne fogyna el pár óra alatt.

-
dptrsk
Topikgazda
Volna egy céges előfizetésem, amin a beszélgetés az igazán lényegesen kedvezményes, de megszüntetem, mert havi 2-3 ezret feleslegesen nem akarok kifizetni (mert van) és nekem csak a mobilnet ami fontos és használva van.
Van egy Domino 5 kártyám is, amin beállítottam a "Most" opciót.
Erre melyik net csomag éri meg ? (havi párszáz mega elég nekem), leginkább Face Messengeren beszélgetek, Chrome-n böngészgetek és emailezgetek. Milyen csomagot ajánlatok mellé ? (olyan lenne jó ha lenne, ami nem olyan, hogy hó végéig el kell használni.... (hanem mondjuk töltés után addig van ameddig el nem használom.. tudom szép álom mi?)
L
Domino 5 + NetPlusz S(1090ft/hó) és esetleg valami Maraton net, amiből csak akkor használsz, ha túlléped a NetPlusz S keretet.
Maraton net felhasználhatósága a SIM érvényességi idejével egyezik meg.
Ha elég a 200 MB, s utána a belassítás, akkor csak a NetPlusz S-t javaslom. -
Mr.Csizmás
titán
-
Mill3r
tag
-
MaxxDamage
félisten
Volna egy céges előfizetésem, amin a beszélgetés az igazán lényegesen kedvezményes, de megszüntetem, mert havi 2-3 ezret feleslegesen nem akarok kifizetni (mert van) és nekem csak a mobilnet ami fontos és használva van.
Van egy Domino 5 kártyám is, amin beállítottam a "Most" opciót.
Erre melyik net csomag éri meg ? (havi párszáz mega elég nekem), leginkább Face Messengeren beszélgetek, Chrome-n böngészgetek és emailezgetek. Milyen csomagot ajánlatok mellé ? (olyan lenne jó ha lenne, ami nem olyan, hogy hó végéig el kell használni.... (hanem mondjuk töltés után addig van ameddig el nem használom.. tudom szép álom mi?)
L
-
Keem1
veterán
Az biztos, nyilván. De kérdés, hogy a változások mindenkinek hoznak-e "jóságot".
Nekem teljesen mindegy a hűség, a legolcsóbb, 2000 forintos díjcsomagban vagyok, hozzá bármikor lemondható, módosítható nettel. Most épp
1 GB4 GB van, azzal telefonálok (voip), streamelek, stb. A hűségem csak 2000 forintra szól, dolgozó emberként nem nehéz kifizetnem, a többit szabadon változtathatom, lemondhatom. -
Fifi
őstag
Annak jó, aki alá akar írni újabb hűséget. Én a tavasz előtt ilyet nem tennék, mert szerintem jelentős változások lesznek a piacon.
Számítottam rá, hogy esetleg dominoban is lesz valami kedvezmény a galaxy S7-re, de nem lett ...

Bye, Fifi
-
Keem1
veterán
-
MittuDomain_
őstag
Most akartam én is írni.
Egy dolog érheti meg, a LG chocito (G5, ronda és finom) telefonja, ha valaki Next S-es jelenleg és elégedett, nem akar váltani. -
ANDROID???
addikt
Pláne, hogy van amelyik ez előtt is ilyen árban volt fent

-
Fifi
őstag
Kint vannak már az ezüst hét akciói!
Sajnos engem ezek nem hoztak lázba ...Bye, Fifi
-
vwpolopg
őstag
-
Tybor66
tag
-
St3ven
addikt
Megnéztem újra, végignéztem a számlát, a telefon garijegyét, semmi nincs a hangfalról. A dokumentumoknál ott van minden korábbi vásárlásom cucca, de ehhez az ajándék hangfalhoz semmi.
(#78437) -secret- : Köszi, beviszem akkor holnap a garjegyet egy t-pontba, mert tényleg semmi nincs a letölthető doksik között ami erre vonatkozna.
A hangfalra egyáltalán van jótállás (garancia)? Nem lehet, hogy csak szavatosság van rá, és ezért nem kaptál garipapírt?
-
Esqs
tag
Az átírás után rögtön, ha a SIM legalább 30 napja aktív.
-
vwpolopg
őstag
Nálam a T-nél vásárolt készülékhez kapott tartozékról a garanciajegy ugyanabban a PDF-ben volt mint a készülék garanciajegye, csak le kellett görgetni. (először én is kerestem
)2 oldalas a számla is és a garijegy is, de a garijegy második oldala egy üres lap, a számláé meg a részletfizetés részletezője.
-
ANDROID???
addikt
Megnéztem újra, végignéztem a számlát, a telefon garijegyét, semmi nincs a hangfalról. A dokumentumoknál ott van minden korábbi vásárlásom cucca, de ehhez az ajándék hangfalhoz semmi.
(#78437) -secret- : Köszi, beviszem akkor holnap a garjegyet egy t-pontba, mert tényleg semmi nincs a letölthető doksik között ami erre vonatkozna.
Nálam a T-nél vásárolt készülékhez kapott tartozékról a garanciajegy ugyanabban a PDF-ben volt mint a készülék garanciajegye, csak le kellett görgetni. (először én is kerestem
) -
vwpolopg
őstag
A dokumentumoknál van, csak görgesd lejjebb a megnyitott dokumentumot

Megnéztem újra, végignéztem a számlát, a telefon garijegyét, semmi nincs a hangfalról. A dokumentumoknál ott van minden korábbi vásárlásom cucca, de ehhez az ajándék hangfalhoz semmi.
(#78437) -secret- : Köszi, beviszem akkor holnap a garjegyet egy t-pontba, mert tényleg semmi nincs a letölthető doksik között ami erre vonatkozna.
-
Tybor66
tag
Szeretnék átmenni egy másik szolgáltatóhoz, számhordozással. 2 db DOMINO kártya van a nevemen, egyiket én használom, a másik egyik szülőnél van. Amennyiben átiratom azt a kártyát az Ő nevére, mennyi idő múlva indíthatom el a számhordozási kérelmemet?
-
ANDROID???
addikt
Sziasztok! Vettem egy készüléket amihez járt egy ajándék hangfal. Külön letölthető garijegy nincs a hangfalhoz, a számlán nem jelenik meg külön tételként. Viszont a hangfal dobozának oldalán ott van a kitöltetlen gyári garijegy. Ha beviszem egy T-pontba a garijegyet ott lepecsételik, kitöltik, aláírják?
A dokumentumoknál van, csak görgesd lejjebb a megnyitott dokumentumot

-
Fifi
őstag
Ezüst hét a Telekomnál!
2016. december 8.-a és 14.-e között a Telekom weboldalán egyes okostelefonok, tartozékok, TV készülékek online extra kedvezménnyel lesznek elérhetőek a készlet erejéig. Az akciós tartozékok és TV készülékek egy összegben, szolgáltatás nélkül rendelhetőek majd meg. Az extra kedvezmény csak Online megrendelés esetén él!
Az akcióban résztvevő készülékek csütörtökön ezen a linken keresztül lesznek majd megtekinthetőek kb dél magasságában!
Bővebb infóm hogy mi lesz, milyen készülékek, tartozékok, tv-k, sajnos nincsen!
Kíváncsian várom a felhozatalt. Talán jobban bejön, mint a BF-ben kínált dolgok.
Köszönjük az infót!

-
surgyi
senior tag
Sziasztok! Édesapám meghosszabbítva előfizetését egy új készüléket is vásárolt. A régi telefonja átvándorolna édesanyámhoz, akinek normál méretű Dominós SIM kártyája van. A kártyát egy távol élő rokonunktól vette át cirka 15 éve, tehát a rokon nevén van. Van lehetőség a szám megtartása mellett kicseréltetni a SIM-et a kisebb méretűre?
-
-secret-
Arcképgyáros
Sziasztok! Vettem egy készüléket amihez járt egy ajándék hangfal. Külön letölthető garijegy nincs a hangfalhoz, a számlán nem jelenik meg külön tételként. Viszont a hangfal dobozának oldalán ott van a kitöltetlen gyári garijegy. Ha beviszem egy T-pontba a garijegyet ott lepecsételik, kitöltik, aláírják?
Interneten rendelted? Akkor ott kell lennie a letölthető dokumentumoknál.
Egyébként igen, lepecsételik azt ha viszed ügyintézésre.
-
vwpolopg
őstag
Sziasztok! Vettem egy készüléket amihez járt egy ajándék hangfal. Külön letölthető garijegy nincs a hangfalhoz, a számlán nem jelenik meg külön tételként. Viszont a hangfal dobozának oldalán ott van a kitöltetlen gyári garijegy. Ha beviszem egy T-pontba a garijegyet ott lepecsételik, kitöltik, aláírják?
-
kenny123
addikt
Huawei p9 lenne, de közben a topikjaban azt mondjak, hogy függőként árulják a t-ben.

Meg körbenézek esetleg hogy mi jöhet szoba..Köszönöm a segítséget!
-
palee69
senior tag
Ezüst hét a Telekomnál!
2016. december 8.-a és 14.-e között a Telekom weboldalán egyes okostelefonok, tartozékok, TV készülékek online extra kedvezménnyel lesznek elérhetőek a készlet erejéig. Az akciós tartozékok és TV készülékek egy összegben, szolgáltatás nélkül rendelhetőek majd meg. Az extra kedvezmény csak Online megrendelés esetén él!
Az akcióban résztvevő készülékek csütörtökön ezen a linken keresztül lesznek majd megtekinthetőek kb dél magasságában!
Bővebb infóm hogy mi lesz, milyen készülékek, tartozékok, tv-k, sajnos nincsen!
Törölve
-
#78121280
törölt tag
Ezüst hét a Telekomnál!
2016. december 8.-a és 14.-e között a Telekom weboldalán egyes okostelefonok, tartozékok, TV készülékek online extra kedvezménnyel lesznek elérhetőek a készlet erejéig. Az akciós tartozékok és TV készülékek egy összegben, szolgáltatás nélkül rendelhetőek majd meg. Az extra kedvezmény csak Online megrendelés esetén él!
Az akcióban résztvevő készülékek csütörtökön ezen a linken keresztül lesznek majd megtekinthetőek kb dél magasságában!
Bővebb infóm hogy mi lesz, milyen készülékek, tartozékok, tv-k, sajnos nincsen!
-
Tamás34
senior tag
-
Tybor66
tag
-
Tamás34
senior tag
Sziasztok!
Vodafone-tól szeretném áthozni a számomat ide, de Dominó kártyára! Online ezt megtehetem? Nézegettem ezt az opciót, de sehol sem találom a Telekom Web oldalán!
Köszönöm!
-
MaxxDamage
félisten
-
313313
addikt
Elvileg honlapon írják melyik független, de nem mindegyik telefon adatlapja van jól kitöltve. Megmondod melyik telefon, segítünk függő-e...
Ha veszel egy független készüléket Telekomtól, az függő is marad. -
Mr.Csizmás
titán
Sorry, hogy "megvezettelek", a jó szándék vezérelt...
probat megert. -
kenny123
addikt
Hát az elég sok ja.

Valahol lehet tudni hogy milyen telefonokat árulnak jelenleg kártya függetlenként, vagy ez inkább zsákbamacska?
Ha sikerul Ilyet kifogni, tarthatok attól hogy esetleg a későbbiekben egy szolgáltatói frissítéssel megszüntetik, vagy ez nem valószínű? -
313313
addikt
Sziasztok!
Ha meglevo előfizetés mellé szeretnék vásárolni telefont, de azt külföldi kártyával használni, meg mindig valami nagyon durva horribilis összeget kellene fizetnem fuggetlenitesert a szolgáltatónál?
Persze, a meglevő kártya is "használatban" lenne, csak nem túl sokat.Köszi,
Máté
15.000ft a függetlenítés+ kifizetni a telefon törlesztőt+ kötbér...
Kivétel, ha olyan készüléket veszel a Telekomtól, ami független. -
kenny123
addikt
Sziasztok!
Ha meglevo előfizetés mellé szeretnék vásárolni telefont, de azt külföldi kártyával használni, meg mindig valami nagyon durva horribilis összeget kellene fizetnem fuggetlenitesert a szolgáltatónál?
Persze, a meglevő kártya is "használatban" lenne, csak nem túl sokat.Köszi,
Máté
-
embe
nagyúr
Annyit lehet tudni, hogy 7.0-ra le lettek tesztelve a Telekom appok. Gondolom nemsokára meglesz a 7.1.1 is.
Az előbb frissített az apk.
-
debianos
aktív tag
-
debianos
aktív tag
-
MittuDomain_
őstag
telekom allee

demo készüléket nem adják oda, "mert az a huawei tulajdona"
Mate 8...Sorry, hogy "megvezettelek", a jó szándék vezérelt...
-
Mr.Csizmás
titán
-
4Grider
félisten
Előfizetést le lehet mondani, vagy sima kártyásra módosítani telefonon? (számla jön, azt meg fizetem természetesen) Vagy csak személyesen T-Pontba ?

L
Előző működik telefonon, utóbbi nem, mert sim cserével jár.
-
313313
addikt
telekom allee

demo készüléket nem adják oda, "mert az a huawei tulajdona"
Mate 8...Majd kiszórják a dolgozóknak. Érdemes lehet figyelni, én 3-án küldtem vissza egy silver...
-
MaxxDamage
félisten
Előfizetést le lehet mondani, vagy sima kártyásra módosítani telefonon? (számla jön, azt meg fizetem természetesen) Vagy csak személyesen T-Pontba ?

L
-
Mr.Csizmás
titán
telekom allee

demo készüléket nem adják oda, "mert az a huawei tulajdona"
Mate 8... -
Tomyyy93
tag
-
nobiand
aktív tag
-
Tomyyy93
tag
-
Zeki
nagyúr
Sziasztok! Tegnap rendeltem egy Domino 5-ös SIM-kártyát (is). Rendelésnél azt írta, hogy 12 hónapig havi 10 perc lebeszélhetőség, három hónapig havi 50mb net. Bekapcsolás után jött egy üzenet, hogy napi net aktiválva, majd jött rá egy hogy három hónapig havi 50 mb, majd azután még egy, melyben már +1GB felhasználható három hónapon keresztül. Telekom fiókba nem írja a keretet(nem tudom miért), akkor most vajon melyik él? Havi 50 mb + egyszeri 1GB, mely három hónapig felhasználható? Jól értem?

Mind él, de az ajándék 1GB netről nem lesz semmi forgalom figyelőd.
A webes felületen regisztráld be, kapcsold ki a napinetet, és kapcsoltasd be a technikai netet.
Nehogy véletlen a 4. hónapban leugorjon 195Ft a napinetért... -
slice14
veterán
Bétánál elvileg nem volt vele probléma. Még frissült is. És ugye ha nem kompatibilis, akkor elvileg nem frissül play-ről, ha fent van korábbról.
hyperspace: Nem fogok külön apk-val sz@rakodni, mikor nem tabletről van szó. Megvárom míg kiadnak egy frissítést, de remélem hamar kiadják.
-
hyperspace
őstag
-
-secret-
Arcképgyáros
-
Tomyyy93
tag
Sziasztok! Valaki megtudná mondani hogy milyen BT fülhallgatót adnak a Galaxy A5 (2016) mellé? Előre is köszönöm a válaszokat!
-
Keem1
veterán
Elvileg ha apk-t telepíted, működni fog.
Persze, így tabletre is felmegy, holott hivatalosan nem kompatibilis. Pedig kiválóan működik. Ezt is javíthatnák.
-
hyperspace
őstag
-
vacs
veterán
-
4Grider
félisten
Nem annyira sürgős, de a Telenortól folyton csesztetnek a hogy írjak alá még 2 évet és váltsak az 5400 Ft-os csomagra, mert az milyen nagyon jó lenne nekem. Az hogy a felét sem használnám ki kb a lőtéri kutyát sem érdekli. Gyakorlatilag nincs olyan csomagjuk ami nekem megfelelne így mihamarabb szeretném letudni a dolgot. De január első felét lehet h megvárom hátha addig kihirdetik hogy mi a tervük a csomaggal.
Ha legközelebb hívnak, csak annyit kell mondani, hogy egy hónapon belül úgyis elhordozod a számod. Többet nem fognak hívogatni...
-
Zolapapa89
csendes tag
Nem annyira sürgős, de a Telenortól folyton csesztetnek a hogy írjak alá még 2 évet és váltsak az 5400 Ft-os csomagra, mert az milyen nagyon jó lenne nekem. Az hogy a felét sem használnám ki kb a lőtéri kutyát sem érdekli. Gyakorlatilag nincs olyan csomagjuk ami nekem megfelelne így mihamarabb szeretném letudni a dolgot. De január első felét lehet h megvárom hátha addig kihirdetik hogy mi a tervük a csomaggal.
-
4Grider
félisten
Helló!
Olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e valamit sejteni, hogy 01.31. után mi várható a domino most csomaggal kapcsolatban? Telenornál lejárt a hűségem már szeptemberben, és nem nagyon szeretnék hűsséget aláírni sehova. De nem nagyon tudom eldönteni hogy Voda (tuti) vagy Telekom(domino most) legtöbb ismerősöm Telekomos így ésszerű lenne a Telekom de ha megszünteik egy hónap múlva, vagy olyan időszaki díjat határoznak meg h ne érje már meg akkor nem sok értelmét látom. Ha ez számít vennék hozzá netet is max 500 megát általában olyan helyen vagyok, ahol van wifi.
Köszi
ZolaJanuárra kiderül, hogy mi lesz vele. Gondolom nem sürgős a váltás.
Új hozzászólás Aktív témák
-
78500 - 78401
147705 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- PlayStation 5
- Futás, futópályák
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Formula-1
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Google Pixel topik
- További aktív témák...
- Intel Core i5-2320 Processor
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- Silent Night PC - Corsair, B250, i7-7700, 16Gb, GTX 1660 6Gb, 1,25Gb Tárhely - Windows 10
- BESZÁMÍTÁS! VALVE Steam Deck LCD 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Odyssey OLED G8 G85SU monitor garanciával hibátlan működéssel
- LG UltraGear 45GS95QX-B OLED Monitor! 45" 3440x1440 / 240Hz / 0.03ms / G-Sync / FreeSync! BeszámítOK
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Samsung 870 EVO SATA SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon 3rd I i5-5G I 8GB I 180SSD I 14" QHD Touch I Cam I W10 I Garancia!
- iKing.hu Realme 14 Pro+ Pearl White 512GB használt karcmentes 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




Lehet másik szolgáltatónál jobban megtalálom a nekem való csomagot, szolgáltatást ?








