Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
78400 - 78301
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
slice14
veterán
Csak jelezném hogy Android 7.1.1 végleges verzióval nem kompatibilis a Telekom app. Újra húztam a telefont és nem töltötte vissza play-ről. Jó volna egy gyort update az appra.
-
Zolapapa89
csendes tag
Helló!
Olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e valamit sejteni, hogy 01.31. után mi várható a domino most csomaggal kapcsolatban? Telenornál lejárt a hűségem már szeptemberben, és nem nagyon szeretnék hűsséget aláírni sehova. De nem nagyon tudom eldönteni hogy Voda (tuti) vagy Telekom(domino most) legtöbb ismerősöm Telekomos így ésszerű lenne a Telekom de ha megszünteik egy hónap múlva, vagy olyan időszaki díjat határoznak meg h ne érje már meg akkor nem sok értelmét látom. Ha ez számít vennék hozzá netet is max 500 megát általában olyan helyen vagyok, ahol van wifi.
Köszi
Zola -
dptrsk
Topikgazda
-
balint82
senior tag
A nem egészen-t, arra értettem, hogy feláras kedvezmények vannak, mert szépen felárazgattak a le helyett. Jah bocs félreolvastam, a féláras-t feláras-nak.


-
debianos
aktív tag
Sziasztok! Tegnap rendeltem egy Domino 5-ös SIM-kártyát (is). Rendelésnél azt írta, hogy 12 hónapig havi 10 perc lebeszélhetőség, három hónapig havi 50mb net. Bekapcsolás után jött egy üzenet, hogy napi net aktiválva, majd jött rá egy hogy három hónapig havi 50 mb, majd azután még egy, melyben már +1GB felhasználható három hónapon keresztül. Telekom fiókba nem írja a keretet(nem tudom miért), akkor most vajon melyik él? Havi 50 mb + egyszeri 1GB, mely három hónapig felhasználható? Jól értem?

-
Exelsior24
aktív tag
-
vacs
veterán
Szia.
Valóban custom rom van a Nexus 5-ön, ezek szerint az app még nem támogatja a Nougat-ot.
Köszi a válaszod!
-
balint82
senior tag
Azért ez teljesen nem igaz, mert direkt úgy voltam vele, hogy megvárom biztos lesznek valami jó kis karácsonyi akciók decemberben, erre nézem több telefonnak is feljebb vitték az árát 10.000 - 20.000-rel a novemberihez képest. Hát jobban jártam volna ha novemberben veszek telefont, ráadásul ki is volták a forgalomból amit kinéztem, pedig sokkal régebbi típusokat bezzeg még mindig árulnak.

Nem baj, ha ezt most nem értem , nem erről írtam én is?

-
Sofian
őstag
Azért ez teljesen nem igaz, mert direkt úgy voltam vele, hogy megvárom biztos lesznek valami jó kis karácsonyi akciók decemberben, erre nézem több telefonnak is feljebb vitték az árát 10.000 - 20.000-rel a novemberihez képest. Hát jobban jártam volna ha novemberben veszek telefont, ráadásul ki is volták a forgalomból amit kinéztem, pedig sokkal régebbi típusokat bezzeg még mindig árulnak.

Nem véletlenül bólintottunk rá októberben az egyedi ajánlatra amit küldtek (P8 39 ezerért díjcsomagtól függetlenül). Igazam is lett.. ennél jobbat nem nagyon dobtak be idén év végére....
-
Exelsior24
aktív tag
Azért ez teljesen nem igaz, mert direkt úgy voltam vele, hogy megvárom biztos lesznek valami jó kis karácsonyi akciók decemberben, erre nézem több telefonnak is feljebb vitték az árát 10.000 - 20.000-rel a novemberihez képest. Hát jobban jártam volna ha novemberben veszek telefont, ráadásul ki is volták a forgalomból amit kinéztem, pedig sokkal régebbi típusokat bezzeg még mindig árulnak.

-
Vangelis
félisten
-
Sofian
őstag
-
balint82
senior tag
Se Adventi Kalendárium, se Karácsonyi féláras kedvezmények

-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok!
Párom vett nekem T-től telefont. Abba nano sim kell, viszont nekem most micro simem van, én is telekomos előfizető vagyok.
Tudok ingyen cseréltetni simet, attól függetlenül, hogy nem én vettem a készüléket?
Illetve, ha nem jönne be a telefon és elállunk a vásárlástól, vissza tudom cseréltetni, vagy akkor már használjam átalakítóval a simet?Most olvastam, hogy a készülékkel együtt küldenek micro simet is. Ezt tudom aktiválni a saját számomra, vagy csak arra a számra amelyhez az előfizetés (rendelés) tartozik?
Köszönöm!
Kicserélik ingyen, mondjátok, hogy Telekomtól vett készülékbe kell.
Visszacserélni ilyen indokkal nem feltétlen fogják ingyen, úgyhogy az adapteres megoldás lesz a nyerő. -
Bornie127
aktív tag
Sziasztok!
Párom vett nekem T-től telefont. Abba nano sim kell, viszont nekem most micro simem van, én is telekomos előfizető vagyok.
Tudok ingyen cseréltetni simet, attól függetlenül, hogy nem én vettem a készüléket?
Illetve, ha nem jönne be a telefon és elállunk a vásárlástól, vissza tudom cseréltetni, vagy akkor már használjam átalakítóval a simet?Most olvastam, hogy a készülékkel együtt küldenek micro simet is. Ezt tudom aktiválni a saját számomra, vagy csak arra a számra amelyhez az előfizetés (rendelés) tartozik?
Köszönöm!
-
anadroid
senior tag
Ahogy az én Mozaik XS-emet másodszor és a Mobil Otthonomat harmadszor, minden esetben készülékvásárlással és új hűséggel.
-
Esqs
tag
„Előfordulhat, hogy valaki óvatlansága miatt, de nem szándékosan hagyta veszni korábbi telefonszámát, és utólag szeretné visszakapni a már inaktív hívószámot. A Vodafone-nál erre nincs lehetőség, a T-Mobile és a Telenor esetében azonban van, de csak abban az esetben, ha az adott telefonszámot időközben nem adták ki másnak.” (Forrás: http://www.origo.hu/techbazis/20130131-a-vadonatuj-telefonszama-is-lehet-hasznalt.html)
Tehát igen.
De mi az, hogy „megszüntetted” a számot? (Nem szűnik az meg.
) Bementél egy Telekom üzletbe, és felmondtad az előfizetői szerződésedet? -
Aaron14
őstag
-
St3ven
addikt
Sziasztok!
Interneten keresztül szeretnénk megrendelni egy iPhone SE készüléket, de rossz árakat mutat bejelentkezve. Ha így adom le a netes rendelést, akkor személyes átvételnél le tudják zárni a rendelést a valós árakkal? Azért lenne fontos a netes rendelés, hogy ha valami gondja, baja van a készüléknek, akkor rögtön tudjuk cserélni.
Másik kérdés, hogy Music S díjcsomagban vagyok és elvileg ezt a díjcsomagot csak irodában tudják újrakötni nekem. Ezzel a díjcsomaggal le tudom sikeresen adni neten a rendelést úgy, hogy személyesen vesszük át a készüléket?
Kicsit érthetetlen a Telekom weboldala.
Újrakötés alatt mit értesz? Hűséggel?
-
Andris837
senior tag
Tegnap megszüntettem egy Domino-s számot. A kérdésem röviden, tömören annyi lenne, hogy ezt vissza lehet állítani valahogy?
-
debianos
aktív tag
Huawei e5577c MiFi-t használ valaki? Ma vettem át, eddig jól működik, gyorsan bekapcsol, Galaxy A5 2016 egyből megtalálja. Ténylegesen mennyit bír ez a cucc aktívan? Töltés közben vajon lehet használni (gondolom igen)?
-
4Grider
félisten
-
Keem1
veterán
Sziasztok.
A Telekom alkalmazással sajnos nem kompatibilis a Nexus 5 (Nougat 7.1-en) készülékem a play store szerint.
Apk-ból simán fel tudtam tenni, és működik is!
Problémám, hogy hiába bekapcsolom be a számla értesítő funkciót, a program nem jelez semmit (pedig az app összes értesítése engedélyezve van)!
Ennek a funkciónak nem az a lényege, hogy figyelmeztessen, hogy ne felejtsem el befizetni a számlát?
Írtam már a fejlesztőknek, de kb 2 hete semmi válasz!Gondolom, főzött rom (Nexus 5-re már nincs gyári 7.0), ez lehet a gond, de végülis azt megoldottad.
Az értesítés nálam működik, így ismételten a főzött romra tudom fogni ezt is. -
Aaron14
őstag
-
MadMancs
veterán
-
4Grider
félisten
Sziasztok!
Interneten keresztül szeretnénk megrendelni egy iPhone SE készüléket, de rossz árakat mutat bejelentkezve. Ha így adom le a netes rendelést, akkor személyes átvételnél le tudják zárni a rendelést a valós árakkal? Azért lenne fontos a netes rendelés, hogy ha valami gondja, baja van a készüléknek, akkor rögtön tudjuk cserélni.
Másik kérdés, hogy Music S díjcsomagban vagyok és elvileg ezt a díjcsomagot csak irodában tudják újrakötni nekem. Ezzel a díjcsomaggal le tudom sikeresen adni neten a rendelést úgy, hogy személyesen vesszük át a készüléket?
Kicsit érthetetlen a Telekom weboldala.
A Music XS, S és M díjcsomagok 2016. június 30-án lezárásra kerültek, új szerződéskötés, vagy ezen díjcsomagokba váltás nem lehetséges.
Ha lezárták a díjcsomagot, hogyan tudnák neked újrakötni? -
Aaron14
őstag
Sziasztok!
Interneten keresztül szeretnénk megrendelni egy iPhone SE készüléket, de rossz árakat mutat bejelentkezve. Ha így adom le a netes rendelést, akkor személyes átvételnél le tudják zárni a rendelést a valós árakkal? Azért lenne fontos a netes rendelés, hogy ha valami gondja, baja van a készüléknek, akkor rögtön tudjuk cserélni.
Másik kérdés, hogy Music S díjcsomagban vagyok és elvileg ezt a díjcsomagot csak irodában tudják újrakötni nekem. Ezzel a díjcsomaggal le tudom sikeresen adni neten a rendelést úgy, hogy személyesen vesszük át a készüléket?
Kicsit érthetetlen a Telekom weboldala.
-
Beca1990
senior tag
üdv,
üzleti készletet valahol lehet lekérdezni?
Mate 8-at vennék mindenképp, online már kifogyott, de nem egy dolognál (fényképezőgép, telefon) előferdült már, hogy fizikailag volt készleten üzletben, és meg is lehetett venni simán...ez engem is érdekelne
-
btudos
nagyúr
-
vacs
veterán
Sziasztok.
A Telekom alkalmazással sajnos nem kompatibilis a Nexus 5 (Nougat 7.1-en) készülékem a play store szerint.
Apk-ból simán fel tudtam tenni, és működik is!
Problémám, hogy hiába bekapcsolom be a számla értesítő funkciót, a program nem jelez semmit (pedig az app összes értesítése engedélyezve van)!
Ennek a funkciónak nem az a lényege, hogy figyelmeztessen, hogy ne felejtsem el befizetni a számlát?
Írtam már a fejlesztőknek, de kb 2 hete semmi válasz! -
Keem1
veterán
-
olloczky
senior tag
Na működik a stick. Az előző hozzászólásomnál nem írtam, de akkor már újratelepítettem a win 7et. És most is csak az egyik USB porton működik
mindegy, a lényeg, hogy megy köszönöm a segítséget -
BoC1ka
senior tag
-
Mr.Csizmás
titán
üdv,
üzleti készletet valahol lehet lekérdezni?
Mate 8-at vennék mindenképp, online már kifogyott, de nem egy dolognál (fényképezőgép, telefon) előferdült már, hogy fizikailag volt készleten üzletben, és meg is lehetett venni simán... -
vwpolopg
őstag
-
balint82
senior tag
-
4Grider
félisten
Én beaktiváltatnám, ha az új kártya nano. De csak akkor. Mert a nano kártya minden telefonban használható (adapterrel), a többi nem.
-
vwpolopg
őstag
Sziasztok! Neten rendelt telefonhoz kaptam simet, de az enyém alapból jó méret így igazából nem kell, nem muszáj beaktiválnom és használnom ugye?
-
BoC1ka
senior tag
Láttam neten, hogy a Next csomagokhoz megduplázzák az internetet. Ez mikortól lesz elérhető? Lehet erről tudni?
-
4Grider
félisten
Sziasztok
A huawei e3372 modemmel kapcsolatban megint. Mit kell és hol beállítani a pin kódon kívül? Az elérhető hálózatoknál kilistáz minden szolgáltatót 2g-től LTE-ig. Egy helyen találtam APN beállítási lehetőséget, de ott kér Hozzáférési számot felhasználó nevet és jelszót. Amik nem tudom hogy micsodák
üdv
szerk.: az alapértelmezett profil a Telekom HU NET, ahol a részleteknél nincs is beírva semmiféle felh.név vagy jelszó a hozzáférési szám pedig *99#.
A hozzáférési számot leírtad, hogy *99#. Gyakorlatilag ezt hívja fel a modem. Felhasználói név és jelszó nincs a hazai szolgáltatóknál, ergo üresen kell hagyni azokat a mezőket. (Ahogy a Telekom HU Net profilodban láttad.) De tudtommal a Telekomnál az apn-t nem érdemes állítani, az internet (vagy internet.telekom) APN-t használja minden adatkártyás. Modemen maximum azt célszerű csak állítani, hogy milyen generációs hálózatot használj (csak 4G, 4G/3G/2G automatikus, csak 3G, stb.).
Miért álltál egyáltalán neki állítgatni? -
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok
A huawei e3372 modemmel kapcsolatban megint. Mit kell és hol beállítani a pin kódon kívül? Az elérhető hálózatoknál kilistáz minden szolgáltatót 2g-től LTE-ig. Egy helyen találtam APN beállítási lehetőséget, de ott kér Hozzáférési számot felhasználó nevet és jelszót. Amik nem tudom hogy micsodák
üdv
szerk.: az alapértelmezett profil a Telekom HU NET, ahol a részleteknél nincs is beírva semmiféle felh.név vagy jelszó a hozzáférési szám pedig *99#.
Nem kell semkit átállítani.
-
olloczky
senior tag
Sziasztok
A huawei e3372 modemmel kapcsolatban megint. Mit kell és hol beállítani a pin kódon kívül? Az elérhető hálózatoknál kilistáz minden szolgáltatót 2g-től LTE-ig. Egy helyen találtam APN beállítási lehetőséget, de ott kér Hozzáférési számot felhasználó nevet és jelszót. Amik nem tudom hogy micsodák
üdv
szerk.: az alapértelmezett profil a Telekom HU NET, ahol a részleteknél nincs is beírva semmiféle felh.név vagy jelszó a hozzáférési szám pedig *99#.
-
gjo
tag
-
-secret-
Arcképgyáros
1430-at szoktam hívni, vagy már nem ezt kell?

1414-es közös lett elvileg. 1430 hívása előtt bemondja a hang.
-
norberto_th
aktív tag
Egy kalap sportszelet lett a telefonos, azért előtte sem volt sokkal jobb..
1414? ..mert, hogy azt mondta az ü.f.szolg-tos, hogy ezt hívjam legközelebb..
1430-at szoktam hívni, vagy már nem ezt kell?

-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok!
Nemrég volt hasonló téma, de én most szembesültem vele... számhordozással távoztam a T-től, elvileg ma 20-24 óra között áll át az új szolgáltatótól kapott sim az ideiglenes számról a régire.
Az imént kaptam egy emailt a T-től, "Előfizetés leválasztása a Telekom fiókról" tárgyal.
Valóban leválasztott, azonban még nem fizettem ki a novemberi számlámat (mivel az elmúlt napokban 404 hibát dobott, ha fizetni akartam). Plusz érdekesség, hogy apám számláját is én kezelem, az is eltűnt a fiókomból.
Hogy tudom ezek után a számlát befizetni?Köszi előre is!
Személyesen a befizetőpontokon.
Ha volt díjnet, akkor ott is.
1430on elkérni a számlaadatokat, s utalással. -
kerxy
őstag
Sziasztok!
Nemrég volt hasonló téma, de én most szembesültem vele... számhordozással távoztam a T-től, elvileg ma 20-24 óra között áll át az új szolgáltatótól kapott sim az ideiglenes számról a régire.
Az imént kaptam egy emailt a T-től, "Előfizetés leválasztása a Telekom fiókról" tárgyal.
Valóban leválasztott, azonban még nem fizettem ki a novemberi számlámat (mivel az elmúlt napokban 404 hibát dobott, ha fizetni akartam). Plusz érdekesség, hogy apám számláját is én kezelem, az is eltűnt a fiókomból.
Hogy tudom ezek után a számlát befizetni?Köszi előre is!
-
ANDROID???
addikt
Köszi!
Ráadásul olyan jó a megújúlt telefonos ügyfélszolgálatuk hogy konkrétan bontja a vonalat a rendszerük...ez mióta ilyen jó?
Egy kalap sportszelet lett a telefonos, azért előtte sem volt sokkal jobb..
1414? ..mert, hogy azt mondta az ü.f.szolg-tos, hogy ezt hívjam legközelebb..
-
Vangelis
félisten
Ezt az Ünnepi ajánlatos megrendelest le lehet mondani valahogyan? Jobban mondva nem rendelés hanem igénybejelentés. Felhívtam őket de azt se értette, miről beszélek, mondjak rendelésszámot, mondom nincs mert igénybejelentőt töltöttem ki és nem várom meg míg felhívnak és mellesleg nincs is készleten, így megveszem máshol, mert ha rajtuk múlik jövő karácsnyra lesz belőle valami.
Vicc ez az egész, az mégvicesebb hogy az se tudta miaz, mondom kint van a főoldalon
Sokszor előfordul

-
norberto_th
aktív tag
Köszi!
Ráadásul olyan jó a megújúlt telefonos ügyfélszolgálatuk hogy konkrétan bontja a vonalat a rendszerük...ez mióta ilyen jó?
-
Zeki
nagyúr
Ezt az Ünnepi ajánlatos megrendelest le lehet mondani valahogyan? Jobban mondva nem rendelés hanem igénybejelentés. Felhívtam őket de azt se értette, miről beszélek, mondjak rendelésszámot, mondom nincs mert igénybejelentőt töltöttem ki és nem várom meg míg felhívnak és mellesleg nincs is készleten, így megveszem máshol, mert ha rajtuk múlik jövő karácsnyra lesz belőle valami.
Vicc ez az egész, az mégvicesebb hogy az se tudta miaz, mondom kint van a főoldalon
Hagyd a fenébe! Kapsz egy mélt, ha rendelhető lesz. Megvenni nem kell.
-
norberto_th
aktív tag
Ezt az Ünnepi ajánlatos megrendelest le lehet mondani valahogyan? Jobban mondva nem rendelés hanem igénybejelentés. Felhívtam őket de azt se értette, miről beszélek, mondjak rendelésszámot, mondom nincs mert igénybejelentőt töltöttem ki és nem várom meg míg felhívnak és mellesleg nincs is készleten, így megveszem máshol, mert ha rajtuk múlik jövő karácsnyra lesz belőle valami.
Vicc ez az egész, az mégvicesebb hogy az se tudta miaz, mondom kint van a főoldalon
-
313313
addikt
-
olloczky
senior tag
Semmi ilyesmit nem állítottam be. A SIM kártya pin kódját kérte azt meg beírtam.
-
Bornie127
aktív tag
Sziasztok
Kolléga vett mobilinternetet hozzá pedig Huawei E3372 sticket. A laptopján nem működik. Itt kipróbáltam egy asztali gépen elsőre ment tökéletesen. Laptopon is feltelepítem az Internet Managert, próbálnék kapcsolódni és azt írja ki, kb 1 perc után, hogy Hálózati kapcsolódás rákérdezés alatta pedig, hogy kapcsolat lezárva. Kapcsolódás közben kéken villog kb 2 mp-enként a stick. Amúgy folyamatos kék világítás van.
üdv
Apn, jelszó, stb, jól van beállítva? Nem lehet hogy nem mindegyik oprendszer ismeri fel automatukisan? Pl: tp link routerben mindent be kell irni manualisan. Asus kiolvas mindent ami neki kell.
-
olloczky
senior tag
-
313313
addikt
Sziasztok
Kolléga vett mobilinternetet hozzá pedig Huawei E3372 sticket. A laptopján nem működik. Itt kipróbáltam egy asztali gépen elsőre ment tökéletesen. Laptopon is feltelepítem az Internet Managert, próbálnék kapcsolódni és azt írja ki, kb 1 perc után, hogy Hálózati kapcsolódás rákérdezés alatta pedig, hogy kapcsolat lezárva. Kapcsolódás közben kéken villog kb 2 mp-enként a stick. Amúgy folyamatos kék világítás van.
üdv
Laptopon nem win10 van véletlen, a másik gépen meg 7 vagy 8?
-
olloczky
senior tag
Sziasztok
Kolléga vett mobilinternetet hozzá pedig Huawei E3372 sticket. A laptopján nem működik. Itt kipróbáltam egy asztali gépen elsőre ment tökéletesen. Laptopon is feltelepítem az Internet Managert, próbálnék kapcsolódni és azt írja ki, kb 1 perc után, hogy Hálózati kapcsolódás rákérdezés alatta pedig, hogy kapcsolat lezárva. Kapcsolódás közben kéken villog kb 2 mp-enként a stick. Amúgy folyamatos kék világítás van.
üdv
-
marci123
csendes tag
Sziasztok.
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy régebben ha nem a saját neveden volt egy dominó kártya, majd regisztraltattad magad felhasznalokent és 31nap letelte után nem jelentkezett az eredeti neven regisztrált tulaj akkor ha elofizetesbe át vitted a számot, te lettél a kizárólagos tulaj arra a telefonszámra.
Ez az opció el meg, esetleg valaki az utóbbi időbe "íratott át dominó kártyát?
Köszi -
anadroid
senior tag
-
-secret-
Arcképgyáros
Miért nem nézed meg online felületen? Bár kötbér összeget szerintem ott nem ír.
-
#22622464
törölt tag
Sziasztok,
Az új 1430-as ügyfélszolgáltai menüben hova lett az a menüpont, ahol az automata bemondja, hogy meddig tart a hűségidőm, és mennyi a kötbér?
Korábban ez a 3/4/1-es pont alatt volt, de ilyen már nincs.
Köszönöm
-
313313
addikt
Ha tv-t vettél, ez az illetékes fórum.
Azok kiszállítása 7-30 nap között bármi lehet... Ha nincs szerencséd akkor még több idő. -
Cilindrik
aktív tag
Sziasztok
Másnak hogy áll a webes/telefonos készülék rendelése?
Még a múlt héten rendeltem egy készüléket telefonon (neten nem enged TV-t rendelni) de még mindig sehol semmi. Ügyfélszolgálat a fekete péntekre fogja hogy sok a megrendelés. Máskor ezt egy két nap lezongorázzák.üdv
-
Exelsior24
aktív tag
Hát a BF-ük se volt valami nagy szám, főleg az árukészletük mennyisége, kiraktak olyan dolgokat BF-re amik közül volt amiből kb 5 darab volt már csak nekik raktáron.
-
Mill3r
tag
-
dptrsk
Topikgazda
Kérem valaki mondja el, hogy tudom elérni a Telekom ügyfélszolgálatot.. Hiába nyomok bármit az újba.. Szétkapcsol vagy semmi.. A régi egyből kapcsolt persze platina kártyás ügyfélként.. Erre bemegyek a Telekomhoz és annyit tudnak mondani írjak levelet.. Eszem megáll komolyan. Hogy érjem el őket?
végighallgatod a menüt, s kapcsol valakit, ha nem nyomsz semmit.
1412-hibabejelentés és mobilos kollegát kérsz -
Deck
titán
Kérem valaki mondja el, hogy tudom elérni a Telekom ügyfélszolgálatot.. Hiába nyomok bármit az újba.. Szétkapcsol vagy semmi.. A régi egyből kapcsolt persze platina kártyás ügyfélként.. Erre bemegyek a Telekomhoz és annyit tudnak mondani írjak levelet.. Eszem megáll komolyan. Hogy érjem el őket?
-
Zeki
nagyúr
-
embe
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
A tavasszal őszre beharangozott immmr végül a szlovákoknál indult be.
-
dedike
addikt
-
Keem1
veterán
-
dedike
addikt
-
Gedeon31
addikt
-
Zeki
nagyúr
-
br4adam
aktív tag
-
goop
őstag
Az nálam is volt már, hogy amint egyik net elfogy, nem zökkenő mentes az átállás a másik netre, kell neki pár perc mire rájön, hogy van másik net csomag, és akkor megy tovább.
-
Zeki
nagyúr
-
St3ven
addikt
-
dedike
addikt
-
dptrsk
Topikgazda
-
dptrsk
Topikgazda
díjneten meg fog jönni minden számla.
a megszüntetett számla majd januárban fog jönni, úgyhogy addig semmi képp ne töröld díjnetről. -
karl_fischer
aktív tag
-
St3ven
addikt
-
Vangelis
félisten
Én mindig le szoktam tölteni az új számlát PDF-ben.
Nekem már késő....
Azt hittem azért azok meg a többi dokumentum is megmarad?!
Nem baj majd írok a NAV-nak, hogy ez így nem szabályos...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
karl_fischer
aktív tag
-
Vangelis
félisten
Nekem is így van... én 30.án szüntettem meg, de volt a fiókban egy csomó számla és jótállási jegy?!?!!
Azokat soha többé nem látom majd? természetesen a számlákat sem.... nem kell 5 évig megőrizni?!?!
-
Gedeon31
addikt
-
Beca1990
senior tag
-
Gedeon31
addikt
Pénteken megszüntettem az előfizetésemet és váltottam át dominosra ,akkor azt a két napot ami előfizetéses volt azt hogyan tudom majd kifizetni?
-
Zeki
nagyúr
t-email-es címe hogy lehet valakinek?
-
troland26
őstag
Megpróbáltam ...sikerült . Nem értem , de legalább be van fizetve
, de szerintem én sem fogom elöltetni a hó elején akkor a befizetést . -
Zeki
nagyúr
Sziasztok!
Vissza olvastam néhány napot, de most már teljesen össze vagyok zavarodva. Most akkor ha a Domino Maraton 1 GB-ot szeretném megrendelni, akkor melyik a legolcsóbb net hozzá amivel működik?
Mert ugye önmagában nem fog.
Most egy neten rendelt 490.-ft os kártyát használunk 1GB 3 hónapra, de még így is elég bőven, de a párom még kevesebbet használ, neki minden képen megérné, mert így használva nyárig sem fogyna el neki , de sokszor jól jön neki a munkahelyen ahol le van tiltva a net
Mellesleg amíg van ez az új SIM kedvezmény nem biztos hogy nekem megérné, mondjuk havi 500.-ért négy hónapra, ha ezt megkapom 500.-ért is 3 hónapra
De azért érdekelne, hogy most akkor mit kellene a maratonhoz beállítani?Ja és mi az a technikai net?
A technikai net váltja ki az idióta lehúzós napinetet abban a dologban, hogy valami alap netnek kell lennie, hogy mondjuk a feltöltés után járó bónusz adatmennyiséget valahogy le tudd forgalmazni.
Csak ezt MÉG mindig neked kell kérni az ügyfélszolgálaton hogy bekapcsolják, mert a napinet az automata, a maga napi 195Ft/10megabájt elképesztő lehúzásával.Szóval kikapcsoltatod a napinetet , aztán bekapcsoltatod a technikai netet, aztán már fut is a feltöltési bónusz net, meg a Maraton is. Így tényleg van értelme a Maratonnak.
-
Carline
őstag
-
grafikus17
senior tag
Sziasztok!
Vissza olvastam néhány napot, de most már teljesen össze vagyok zavarodva. Most akkor ha a Domino Maraton 1 GB-ot szeretném megrendelni, akkor melyik a legolcsóbb net hozzá amivel működik?
Mert ugye önmagában nem fog.
Most egy neten rendelt 490.-ft os kártyát használunk 1GB 3 hónapra, de még így is elég bőven, de a párom még kevesebbet használ, neki minden képen megérné, mert így használva nyárig sem fogyna el neki , de sokszor jól jön neki a munkahelyen ahol le van tiltva a net
Mellesleg amíg van ez az új SIM kedvezmény nem biztos hogy nekem megérné, mondjuk havi 500.-ért négy hónapra, ha ezt megkapom 500.-ért is 3 hónapra
De azért érdekelne, hogy most akkor mit kellene a maratonhoz beállítani?Ja és mi az a technikai net?
-
Zeki
nagyúr
SOHA SEM a kedvezményes net árat írja ki. De kedvezményesen vonja le.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Fifi
őstag
Sziasztok! Teljesen véletlenül, a Telekom oldalán szörfölve találtam egy ilyen Business net 500 dolgot, és láttam, hogy díjmentes, így hát megrendeltem. Ez mi tulajdonképpen? Nem írnak róla semmit, én meg nem nézném ki a szolgáltatóból, hogy ingyen adna nekem havi 500 megát, még akkor sem, ha több mint 10 éve hűséges vagyok, illetve üzleti csomagunk van. Arany kártyás vagyok, 690 Ft-ért van havi 200 megám (röhej). Emellé jönne akkor még 500? Ha a 200 elfogyott, vagy ez mi?

Illetve jól értelmezem, hogy mivel ilyen k***a drága a mobilinternet, jobban járok ha az elhasználáskor rendelek mondjuk egy turbo 1 gigát? Vagy 3-at?
Szia csabi94!
Nálam is megjelent a flottás előfizetésemben ez a Business Net 500MB díjmentes opció. A flotta telekomos embere nem tud róla semmit

Nálad mi lett az eredménye? Valóban működik a díjcsomagban foglalt adatforgalom felett vagy helyette? Számláztak ki valamit utólag?
Előre is köszi!
Bye, Fifi
Új hozzászólás Aktív témák
-
78400 - 78301
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- 134 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8H) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4090
- Apple iPhone SE 2020 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon 3rd I i5-5G I 8GB I 180SSD I 14" QHD Touch I Cam I W10 I Garancia!
- ÚJ/BONTATLAN Microsoft Surface Laptop 6 Ultra 7 165H 16GB 512GB
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







Mate 8-at vennék mindenképp, online már kifogyott, de nem egy dolognál (fényképezőgép, telefon) előferdült már, hogy fizikailag volt készleten üzletben, és meg is lehetett venni simán...



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



