Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Mobil flották
-
78300 - 78201
147704 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fifi
őstag
Én a hónap első napján fizettem a weben bankkártyával a számlám, minden gördülékenyen ment. Másodikán pedig vettem egy készüléket és azt is bankkártyával fizettem a webshopban gond nélkül.
Bye, Fifi
-
Carline
őstag
-
debianos
aktív tag
-
troland26
őstag
-
Zeki
nagyúr
Valami van az OTP/K&H banknál, mert nem tudom feltölteni a Telekomos egyenlegem, nem jön meg a kódos sms a telómra.

-
Keem1
veterán
-
troland26
őstag
Másnak is problémás a számlabefizetés webes felületen ? Nekem 2 napja 404 hibát dob fel ...

-
Beca1990
senior tag
na úgy látom mégsem lesz kalendárium mint eddig...
-
debianos
aktív tag
-
dedike
addikt
Rendeltem egy samsung hangprojektort a Telekomtól, jobban mondva igénybejelentést. Ez az igénybejelentés mégis mit takar? Sokáig vacakolnak a kiszállítással? Először felhívnak, gondolom egyeztetés céljából és azt is gondolom hogy nem hetvégén fognak felhívni

Elég sok ünnepi terméknél ezt jelzi az oldal. Valaki tapasztalat?
Köszi!Engem mióta kitették a honlapra, azóta hívnak...

Úgyhogy legyél türelmes.
-
313313
addikt
Volt már, hogy gari jegyet kellett pótoltatni pénzért, mert anélkül nem vették át a készüléket javításra. Ez olyan 4 éve volt, akkor vásárláskor kézbe adták még a papírt. 2 évnen járt a készülék.
Amúgy meg jogszabály írja elő a garancia jegy kiállítását. -
norberto_th
aktív tag
Az viszont érdekes hogy a 300k-s tv-re is ezt írja, de igazából mindenre!

-
norberto_th
aktív tag
Jaaaa köszi.
Így aztán meg lehet hirdetni egy ünnepi akciót!
-
Zeki
nagyúr
Rendeltem egy samsung hangprojektort a Telekomtól, jobban mondva igénybejelentést. Ez az igénybejelentés mégis mit takar? Sokáig vacakolnak a kiszállítással? Először felhívnak, gondolom egyeztetés céljából és azt is gondolom hogy nem hetvégén fognak felhívni

Elég sok ünnepi terméknél ezt jelzi az oldal. Valaki tapasztalat?
Köszi!Hogy nincs nekik. De majd szólnak azonnal, ha lesz.
-
norberto_th
aktív tag
Rendeltem egy samsung hangprojektort a Telekomtól, jobban mondva igénybejelentést. Ez az igénybejelentés mégis mit takar? Sokáig vacakolnak a kiszállítással? Először felhívnak, gondolom egyeztetés céljából és azt is gondolom hogy nem hetvégén fognak felhívni

Elég sok ünnepi terméknél ezt jelzi az oldal. Valaki tapasztalat?
Köszi! -
Bornie127
aktív tag
A Mate 9-nél a várható kiszállítási időpont a beérkezést jelenti és utána adják még fel, vagy az már előreláthatólag az átvételi pontra történő megérkezés napját takarja?
-
Vangelis
félisten
Én tudom.
Nem is az a lényeg.Én van amit számlával és van amit garancia jeggyel szervizeltettem és volt amit papírok nélkül. Soha nem volt gond.
De tény, hogy a telekomos garancia levél bármikor gyártható lenne.., mert csak egy sima lap.. mondjuk a számla is. A t-pontban úgyis megnézik a rendszerben is a telefont.
-
hacki87
senior tag
G4et két különböző garijeggyel vittem szervizbe. De a telefon minden adata rajta van kitöltve vásárlás dátumával.
-
Vangelis
félisten
Nem baj, ha van de nem kötelezhetnek rá.
vagy számla vagy garjegy vagy persze mindkettő.Ha letöltöd azon se bélyegző semmi..., se sorszáma nincs a garancia levélnek...
Akár magadnak is csinálhatsz egyet!
-
HofiZoli
senior tag
-
Vangelis
félisten
-
313313
addikt
Ez az opció nem volt, várjam meg még küldik...
De eladó szerint elég a számla is... -
anadroid
senior tag
A november 21-én vásárolt készülékem mellé még mindig nem töltötték fel a garanciajegyet.
Ma bementem hivatalos T Pontba, ahol átvettem a készüléket, ők nem is tudnak garijegyet nyomtatni(ha nincs bent a rendszerbe) meg kell várni még feltöltik...
Aztán kérdezte miért kell az neken, ha van számlám....(Mintha nem lennének kötelesek garijegyet adni törvény szerint...) Továbbá közölte (próbálkozott meghatni) hogy netes rendelésnél amúgy se jár garanciajegy a telefon mellé, arra ott a számla, ő is így vett telefont...
Elálltam a vásárlástól, mire visszakérdez, hogy csak ezért? Pofám leszakad... Aztán mikor töltötte ki a nyomtatványt, meg kellett indokolni miért állok el. Ezt mióta kell, úgy todom ezt meg se kérdezhetik... Aztán indoknak beírta: nem kaptam garanciajegyert.
Kiváncsian várom az okosok mit írnak majd rá emailba, de az tuti nem hagyom annyiban...Benyúlnak a fiókba, előveszik a vésztartalék garanciajegytömböt, letépnek egyet, és a képernyőn látható adatok alapján kitöltik, és lepecsételik. Nekem így pótolták egy javítás előtt, mert az eredeti nekem sem volt a fiókomban.
-
St3ven
addikt
A november 21-én vásárolt készülékem mellé még mindig nem töltötték fel a garanciajegyet.
Ma bementem hivatalos T Pontba, ahol átvettem a készüléket, ők nem is tudnak garijegyet nyomtatni(ha nincs bent a rendszerbe) meg kell várni még feltöltik...
Aztán kérdezte miért kell az neken, ha van számlám....(Mintha nem lennének kötelesek garijegyet adni törvény szerint...) Továbbá közölte (próbálkozott meghatni) hogy netes rendelésnél amúgy se jár garanciajegy a telefon mellé, arra ott a számla, ő is így vett telefont...
Elálltam a vásárlástól, mire visszakérdez, hogy csak ezért? Pofám leszakad... Aztán mikor töltötte ki a nyomtatványt, meg kellett indokolni miért állok el. Ezt mióta kell, úgy todom ezt meg se kérdezhetik... Aztán indoknak beírta: nem kaptam garanciajegyert.
Kiváncsian várom az okosok mit írnak majd rá emailba, de az tuti nem hagyom annyiban...Jól tetted.
-
debianos
aktív tag
Több, mint 26 hónapja volt, akkor elvileg működni fog a dolog.
btudos, köszi, de elvileg az rendben akkor.
-
313313
addikt
A november 21-én vásárolt készülékem mellé még mindig nem töltötték fel a garanciajegyet.
Ma bementem hivatalos T Pontba, ahol átvettem a készüléket, ők nem is tudnak garijegyet nyomtatni(ha nincs bent a rendszerbe) meg kell várni még feltöltik...
Aztán kérdezte miért kell az neken, ha van számlám....(Mintha nem lennének kötelesek garijegyet adni törvény szerint...) Továbbá közölte (próbálkozott meghatni) hogy netes rendelésnél amúgy se jár garanciajegy a telefon mellé, arra ott a számla, ő is így vett telefont...
Elálltam a vásárlástól, mire visszakérdez, hogy csak ezért? Pofám leszakad... Aztán mikor töltötte ki a nyomtatványt, meg kellett indokolni miért állok el. Ezt mióta kell, úgy todom ezt meg se kérdezhetik... Aztán indoknak beírta: nem kaptam garanciajegyert.
Kiváncsian várom az okosok mit írnak majd rá emailba, de az tuti nem hagyom annyiban... -
btudos
nagyúr
A legutóbbi készülékváltástól számítva ha nem telt el 21 hónap, akkor nem fogsz tudni új készüléket vásárolni ugyanahhoz a számhoz.
-
MadMancs
veterán
Szia. Samsung Galaxy Grand Prime. Telóhiba lenne? Na de SIM alapból tiltja a belföldi roamingot. Telekom szerint is. Meg roaming szerződés sincs Telekom és Telenor között.
Sim csere amúgy megvolt, amúgy is csereltetni akartam NFC sim re mobiltárca miatt. Probléma időnként előjön ugyanúgy. De csak otthon.
-
dptrsk
Topikgazda
Ha a telefont 21 hónapnál régebben vetted, akkor kéne tudnod kihozni most újat, ha befizetted a számlát.
Részletre lehet, hogy csak személyesen tudsz venni, mert az elmaradás miatt, lehet hogy elvesztetted a kiemeltségi szintedet, ha sokáig volt elmaradásod.
-
debianos
aktív tag
-
anadroid
senior tag
Sziasztok! Volt egy elmaradt számlám, ma délelőtt fizettem be neten keresztül gyorsfizetéssel. Minden rendben megtörtént, most viszont akarnék egy készüléket megrendelni(jelenleg nincs az előfizetéshez, tehát elvileg működnie kell), de ha kiválasztom az előfizetésemet, akkor ezt írja: Sajnáljuk, de a szűrőfeltételeidnek megfelelő terméket nem találtunk az áruházunkban!
Javasoljuk, hogy módosítsd a szűrési feltételeket.Várnom kellene még, hogy lekönyveljék? Mennyi idő szokott ez lenni gyorsfizetésnél? Bízom benne, hogy még ma le tudom adni a rendelést és hétfőn készhez a készüléket.

A könyvelés legkorábban hétfőn foglalkozik vele. Hétfő déltájban telefonálj rájuk!
-
Fifi
őstag
-
Zeki
nagyúr
-
debianos
aktív tag
Sziasztok! Volt egy elmaradt számlám, ma délelőtt fizettem be neten keresztül gyorsfizetéssel. Minden rendben megtörtént, most viszont akarnék egy készüléket megrendelni(jelenleg nincs az előfizetéshez, tehát elvileg működnie kell), de ha kiválasztom az előfizetésemet, akkor ezt írja: Sajnáljuk, de a szűrőfeltételeidnek megfelelő terméket nem találtunk az áruházunkban!
Javasoljuk, hogy módosítsd a szűrési feltételeket.Várnom kellene még, hogy lekönyveljék? Mennyi idő szokott ez lenni gyorsfizetésnél? Bízom benne, hogy még ma le tudom adni a rendelést és hétfőn készhez a készüléket.

-
embe
nagyúr
Tegnapi gőz leengedve.
Következő kérdésem.
Pár napja írtam a webes felületen levelet az ügyfélszolgálatnak. Erre válaszoltak az email címemre. Mint kiderült valszeg hülyeséget.
Szeretnék ismét rákérdezni hogy akkor most mi van. Ezt ismét a webes felületen tegyem meg, hivatkozva az előzményekre részletesen - vagy a kapott emailre válaszoljak? -
Fifi
őstag
-
Fifi
őstag
Én sem bízok már semmi akcióban
, így berendeltem a Galaxy S7 goldot dominóban az asszonynak karácsonyra.
Dominoval nincs hűség és ha minden igaz az akciók keretében a telefonhoz kapott SIM-mel kapok 1GB adatforgalmat, 990,-Ft lebeszélhetőséget, a bankkártyás vásárlás miatt meg 5000,-Ft-os kupont tartozékokra. Több mint a semmi, de azt reméltem, hogy ~150eFt körül hozzájutok majd hűség nélkül. -
Zeki
nagyúr
-
yoogie
aktív tag
-
kerxy
őstag
-
Fifi
őstag
-
zolokas
senior tag
Erre tud valaki valami okosságot? Mert 1430 on műszaki kolega nem nagyon. Egyik pillanatban full térerő Telekom LTE hálón, aztán hopp Telenor UMTS hálón találom magam. Manuális hálózat választás annyit segít hogy nem roamingol, viszont Csak segélyhívás felirat virít, és nincs az elérhető hálózatok között Telekom. De ha van akkor mint s GSM, UMTS, HSDPA, LTE fullon van ( mint mindig). A slusszpoén hogy a belföldi roaming tiltott, amiben a műszakis kolléga is megerősített. Nem zavarna, csak tudtommal a roaming nem épp olcsó mulatság. Kb 1 órája megy ez ( most épp Telenor hálón vagyok, de mikor ezt elkezdtem írni még telekom volt
)

Milyen telefon ez? Lehet a antennája nem működik normálisan!
-
Ateszpapa
addikt
-
beci
őstag
-
Beca1990
senior tag
még nem szivárogtak ki mi lesz a hétvégén kalendáriumi akcióban?
-
dptrsk
Topikgazda
-
Zeki
nagyúr
-
gjo
tag
Konkrétan leszarom, hogy hová siet. Nekem emiatt volt egy felesleges utam. 1,5 nap volt a válasz.
Beleírtam konkrétan a telószámokat. Nem általános bla-bla választ vártam. A kérés konkrétan így szólt: "Hívószámok: xxxxxxxxxxxxxxxxx Illetve kérdésem, hogy a családi kedvezmény igénybe vehető-e ehhez a két előfizetéshez" - Szerintem ez így egyértelmű kérdés.Ezenkívül mivel már vagy 7-8 éve jöttem át ide, semmi nyűg nem volt velem, gondoltam lehet ez olyan egyedi ajánlat. Hallani itt ilyeneket a fórumon nem?
Ja és ezen a nyomorult webes felületükön egész nap nem bírom a számlámat - amit tegnap tettek fel - befizetni.
Egyedi ajánlat? Én 15 évig voltam az ügyfelük, tudod mit ajánlottak nekem..😀 A nagy azt.. Na jó, tiltásom ellenére a sokadik marketinghivásnál már meg se hallgattam, felajánlottam, hogy a következőt továbbítom az nmhh-hoz, pedig nyilván akkor akartak ingyen telefont adni😀
-
Fifi
őstag
Nálam is helyreállt a rend: mindkét dominos kártyánál már meg tudnám rendelni a Maratont. Csak egy kis időre volt szüksége a rendszernek. ☺
-
Zeki
nagyúr
Szerintem mindig az utolsó érvényességi idő számít.
--
Megy a Maraton magában, mert már biztos elfogyott a 100 megás ajándék netem. Csak az a technikai net kellett alá. -
T-tomzee
csendes tag
Sziasztok!
Maraton net csomagoknál az érvényességi idő kitolódik ha feltöltöm az egyenlegemet? Mert ugye a feltöltéssel a telefonszám rendelkezésre állási ideje kitolódik, csak az a kérdésem, hogy a Maraton-os érvényességi idő is kitolódik-e vagy az marad az eredeti dátumon?
-
yoogie
aktív tag
-
Ateszpapa
addikt
Vajon mikortól lehet kapni a Gear S3-mat?
Jó lenne egy részletre.
-
embe
nagyúr
emberek dolgoznak ott is, siman lehet hogy mar sietett haza. lezarta mit akarsz csak azt mondta amit hallani szeretnel...
mennyi idot toltott a hivoszamellenorzessel? az se olyan gyors, altalaban ha gyorsan valaszolnak a kerdesedre erdemes gyanakodni hogy egyaltalan csinalt -e valamit...de mondom publikus kedvezmenyt nem publikus dijcsomaghoz nem lehet aktivalni
Konkrétan leszarom, hogy hová siet. Nekem emiatt volt egy felesleges utam. 1,5 nap volt a válasz.
Beleírtam konkrétan a telószámokat. Nem általános bla-bla választ vártam. A kérés konkrétan így szólt: "Hívószámok: xxxxxxxxxxxxxxxxx Illetve kérdésem, hogy a családi kedvezmény igénybe vehető-e ehhez a két előfizetéshez" - Szerintem ez így egyértelmű kérdés.Ezenkívül mivel már vagy 7-8 éve jöttem át ide, semmi nyűg nem volt velem, gondoltam lehet ez olyan egyedi ajánlat. Hallani itt ilyeneket a fórumon nem?
Ja és ezen a nyomorult webes felületükön egész nap nem bírom a számlámat - amit tegnap tettek fel - befizetni.
-
korcsillio
addikt
-
glaci
őstag
Pont ezt néztem én is.Next s készülékkel 7990.-(990.- a havi törlesztő 20hónapig),nélküle 6500.-;.ATK next s 5500.-(plusz 1900.- a készülék 20 hónapig).
Akkor a 9000 vs. 7500 harcban kiütéssel győzött az ATK!

-
dptrsk
Topikgazda
-
korcsillio
addikt
Pont ezt néztem én is.Next s készülékkel 7990.-(990.- a havi törlesztő 20hónapig),nélküle 6500.-;.ATK next s 5500.-(plusz 1900.- a készülék 20 hónapig).
-
St3ven
addikt
-
glaci
őstag
-
dptrsk
Topikgazda
Üdv.
Van egy next s előfizetésem egy fun s társkártyával.A fun s-ből is next s-re váltok társkártyaként.A kérdés hogy vennék egy Honor 7-et,de melyik előfizetésre vegyem,hogy járok jobban(ha részletre veszem)?szerintem a sima Next S mellé valamivel olcsóbb, mint Next S ATK mellé.
-
korcsillio
addikt
Üdv.
Van egy next s előfizetésem egy fun s társkártyával.A fun s-ből is next s-re váltok társkártyaként.A kérdés hogy vennék egy Honor 7-et,de melyik előfizetésre vegyem,hogy járok jobban(ha részletre veszem)? -
dellfanboy
őstag
Bementem. Nem lehet. Amikor mutattam a kinyomtatott levelezést, akkor áz volt a válasz, hogy aki válaszolt le sem csekkolta a számokat, vagy el sem olvasta a levelem. Javasolták, ha van kedvem levelezgessek. De akkor mi a qrva a.....nak ír ilyet?
Direkt konkrétan kérdeztem, megjelölve a hivószámokat.emberek dolgoznak ott is, siman lehet hogy mar sietett haza. lezarta mit akarsz csak azt mondta amit hallani szeretnel...
mennyi idot toltott a hivoszamellenorzessel? az se olyan gyors, altalaban ha gyorsan valaszolnak a kerdesedre erdemes gyanakodni hogy egyaltalan csinalt -e valamit...de mondom publikus kedvezmenyt nem publikus dijcsomaghoz nem lehet aktivalni
-
embe
nagyúr
csaladbarat opcio publikus dijcsomagokhoz van. bemehetsz probalkozni de nem hinnem hogy a nem publikus flottasod melle aktivalni fogjak...
(majd azert ird meg a tortenetedet)Bementem. Nem lehet. Amikor mutattam a kinyomtatott levelezést, akkor áz volt a válasz, hogy aki válaszolt le sem csekkolta a számokat, vagy el sem olvasta a levelem. Javasolták, ha van kedvem levelezgessek. De akkor mi a qrva a.....nak ír ilyet?
Direkt konkrétan kérdeztem, megjelölve a hivószámokat. -
yoogie
aktív tag
Nem tudja valaki esetleg, hogy most a decemberi hónapban lesz új frissített bruttó kisker árlista?
-
dellfanboy
őstag
Érdekesség.
Nem publikus flottás előfizetésem van.
A chates ügyfélszolgálatos azt mondta, igaz átirányított egy másik kollégájához, hogy nem vehetem igénybe a családi opciót.Írásban rákérdeztem az ügyfélszolgálatnál, és ma megjött a válasz, hogy igénybe vehetem. Az emailben konkrétan leírtam a két előfizetés hívószámát, és konkrétan arra kérdeztem, hogy ezekhez igénybe vehetem-e.
Ha bemegyek személyes ügyintézésre, és elakarnak hajtani, akkor a kinyomtatott választ ha lobogtatom, elfogják vajon fogadni?Másik kérdés: Bluemobiltól áthozott előfizetéshez tartozó egyenleg elvész? Vagy megmarad?
csaladbarat opcio publikus dijcsomagokhoz van. bemehetsz probalkozni de nem hinnem hogy a nem publikus flottasod melle aktivalni fogjak...
(majd azert ird meg a tortenetedet) -
embe
nagyúr
Érdekesség.
Nem publikus flottás előfizetésem van.
A chates ügyfélszolgálatos azt mondta, igaz átirányított egy másik kollégájához, hogy nem vehetem igénybe a családi opciót.Írásban rákérdeztem az ügyfélszolgálatnál, és ma megjött a válasz, hogy igénybe vehetem. Az emailben konkrétan leírtam a két előfizetés hívószámát, és konkrétan arra kérdeztem, hogy ezekhez igénybe vehetem-e.
Ha bemegyek személyes ügyintézésre, és elakarnak hajtani, akkor a kinyomtatott választ ha lobogtatom, elfogják vajon fogadni?Másik kérdés: Bluemobiltól áthozott előfizetéshez tartozó egyenleg elvész? Vagy megmarad?
-
csako
veterán
-
Fifi
őstag
Mi is ez a technikai net tulajdonképen?
1.) Ha ez aktív, akkor a domino feltöltési bónuszként kapott adatot ennek segítségével lehet leforgalmazni, ha semmi más internet előfizetés nincs megrendelve?
2.) Ha elfogy a feltöltési bónusz, akkor nincs net és kész, nem aktiválnak maguktól semmi más szolgáltatást, nem terhelnek egyéb költséggel?
3.) Esetleg ennek segítségével a maraton egyszeri adatbővítést is lehetne használni?Bye, Fifi
Sziasztok!
Megkérdeztem ezt a technikai net dolgot és a gyerekeim dominós kártyáira aktiváltattam is, aminek elvileg automatikusnak kellett volna lennie a feltöltést követően a telefonos hölgy elmondása alapján.
A lényeg a fenti kérdéseimre választ kaptam:
1.) Igen, ha ez aktív, akkor ezzel a feltöltési bónusz használható, nem kell hozzá más internet előfizetés
2.) Igen, ha elfogy a bónusz, akkor nem aktiválnak maguktól napinet/netplusz stb. szolgáltatásokat
3.) Nem kell minden feltöltés előtt aktiválni, egyszeri aktiválás után mindaddig él, amíg meg nem rendelünk egy netplusz/napinet szolgáltatástEz már érdekesebb:
4.) Ezzel a technikai nettel a maraton adatbővítések nem rendelhetőek sem a bónusz ideje alatt, sem azt követően, ahhoz kell netplusz/napinet internet előfizetésEnnek ellenére a webfelületen folyószámla szintű felhasználóval belépve a frissen aktiváltatott technikai netekkel aktiváltatott dominós kártyáknál ez fogad:
- Annál a dominó kártyánál, ahol nemrég volt feltöltés és van még adatforgalmi bónusz, ott nincs maraton opció:
- Annál a dominó kártyánál, ahol már régen volt feltöltés és nincs adatforgalmi bónusz, meg tudnám rendelni a maratont:

Most akkor technikai nettel is megy a maraton vagy nem?

Engem nem érint, mert a gyerekeknek nem akarok az adat bónuszon túl mobil netet a kártyájukra, de érdekes.Bye, Fifi
-
galaxys80
veterán
-
dptrsk
Topikgazda
A NapiNeten kívül az összes publikus tarifa/adatcsomag lassítós.
-
galaxys80
veterán
Üdv mindenkinek!
Van még,olyan csomag a T-nél amiben lassítják a netet, ha elfogy a keret?
Mert egy ismerősömnek néhány napja csiga lassú lett a mobilnetje. Wifin semmi gond.
Szerintem kifutott a keretből, mert 1.5 GB elment neki már. -
Keem1
veterán
-
St3ven
addikt
-
dptrsk
Topikgazda
-
St3ven
addikt
HD hangot hogy tudom kikapcsoltatni? Nagyon zavaró.
-
Amarth
senior tag
Mi is ez a technikai net tulajdonképen?
1.) Ha ez aktív, akkor a domino feltöltési bónuszként kapott adatot ennek segítségével lehet leforgalmazni, ha semmi más internet előfizetés nincs megrendelve?
2.) Ha elfogy a feltöltési bónusz, akkor nincs net és kész, nem aktiválnak maguktól semmi más szolgáltatást, nem terhelnek egyéb költséggel?
3.) Esetleg ennek segítségével a maraton egyszeri adatbővítést is lehetne használni?Bye, Fifi
Annyit tudok róla,hogyha elfogy a net,akkor nem von le pl napinetet.
Lehet érdemes lenne az Üfsz-t megkérdezni erről.
Nekem ennyit mondtak ott. -
Fifi
őstag
Mi is ez a technikai net tulajdonképen?
1.) Ha ez aktív, akkor a domino feltöltési bónuszként kapott adatot ennek segítségével lehet leforgalmazni, ha semmi más internet előfizetés nincs megrendelve?
2.) Ha elfogy a feltöltési bónusz, akkor nincs net és kész, nem aktiválnak maguktól semmi más szolgáltatást, nem terhelnek egyéb költséggel?
3.) Esetleg ennek segítségével a maraton egyszeri adatbővítést is lehetne használni?Bye, Fifi
-
tabaga
tag
Ez a szabályozás amúgy nekem se teljesen tiszta. Pl a Telekom a korlátlan közösségi opciós internetert is büntethető lenne? Hiszen a szituáció hasonló: vannak olyan oldalak (kozossegiek persze), amelyeknek a forgalmat nem szamitja, vagyis a fentihez hasonló módon különbözteti meg. Vagy ez így jogszerű, mert a leírásban szerepel, hogy a szolgáltató mire gondol, nem teveszti meg a fogyasztót. Viszont ha így van, akkor nem ertem, miért a nesemlegessegre hivatkozva büntetik őket.
-
Zeki
nagyúr
-
Amarth
senior tag
-
Fifi
őstag
-
#78121280
törölt tag
Szia!
Marad úgy ahogy van, de ha elveszti a főkártya a kiemeltséget akkor viszont emelkedik az ára 6.090 Ft-ról 7.690 Ft-ra
-
Zeki
nagyúr
Majd őket is figyelmeztetik, vagy észbekapnak...
A netsemlegesség miatt, ha azt mondja hogy korlátlan tv opció, akkor minden tv-nek korlátlannak kell lennie, nem csak a sajátnak. -
313313
addikt
Már nem tudom szerkeszteni, de mi a helyzet a Telenorral, a Blue csomagok is tartalmaznak korlátlan Telenor TV adatot...
-
Amarth
senior tag
-
bopeti98
őstag
Csak ennek most az lesz a vége, hogy törlik az egészet, és akkor pár perc TV GO nézés leszippantja az összes netet.

Ezt a döntést sem az előfizetők érdekében hozták... -
313313
addikt
Magentásoknak elnézik max, hogy mindig tv appal szórakoznak TV Go helyett

Szerk.: Aki meg előfizet a korlátlan Tv Go-ra 9900huf-ért havonta, annak korlátlan mindig tv grátisz...
-
Zeki
nagyúr
-
Amarth
senior tag
Beleköpött az NMHH a tvgo levesbe...
Nyomok én is egy infót nekik, mert a feltöltésre járó ajándék 100 megabájt net nem megy magában, csak ha van legalább egy fizetős net alatta....
és ez csak feltöltés után derül ki...Be kell kapcsoltatni náluk a technikai netet,akkor menni fog.
-
Zeki
nagyúr
Az a probléma, hogy nem csak a saját tv-nek adhat korlátlan adatforgalmat, hanem akkor más tv-knek/műsorterjesztőknek is adnia kell.
-
Scholes9
nagyúr
Üdv. Ha 2017 december 21-ig hűségem van a Move M díjcsomagra és ma leváltottam XS díjcsomagra, akkor megszívtam és fizethetem a kötbért? Próbáltam, de nem tudtam visszaváltani, talán csak a jövő hónapban lehet legközelebb
Vagy, hogy van ez
Az a fura, h semmit nem írt ki, amikor a módosítást végrehajtottam...Tárgytalan, közben beszéltem telefonon velük, szó nélkül visszaraktak Move M-be

-
313313
addikt
Beleköpött az NMHH a tvgo levesbe...
Nyomok én is egy infót nekik, mert a feltöltésre járó ajándék 100 megabájt net nem megy magában, csak ha van legalább egy fizetős net alatta....
és ez csak feltöltés után derül ki...Egyébként meg nem értem, nekem kiszámlázzák a korlátlan TV Go adatforgalmat, aztán jóváírják a Magenta 1 miatt. Ezzel mi a probléma?
Úgy is kitalálnak valamit rá... -
Scholes9
nagyúr
Üdv. Ha 2017 december 21-ig hűségem van a Move M díjcsomagra és ma leváltottam XS díjcsomagra, akkor megszívtam és fizethetem a kötbért? Próbáltam, de nem tudtam visszaváltani, talán csak a jövő hónapban lehet legközelebb
Vagy, hogy van ez
Az a fura, h semmit nem írt ki, amikor a módosítást végrehajtottam... -
Zeki
nagyúr
Beleköpött az NMHH a tvgo levesbe...
Nyomok én is egy infót nekik, mert a feltöltésre járó ajándék 100 megabájt net nem megy magában, csak ha van legalább egy fizetős net alatta....
és ez csak feltöltés után derül ki... -
Hoorus
őstag
Sziasztok
Nemsokára lejár a hűségem a társkártyás net & roll M csomagomról. Hűség nélkül fog változni a havidíjam, vagy marad minden a régiben?
Nem találtam jobb alternatívát egyik szolgáltatónál sem, de újabb 2 évet nem szívesen írnék alá..
Köszi
-
proly01
őstag
Itt most tudtok segiteni otthoni szolgaltatasokban is?
Van esetleg itt szaki vagy belsős? -
embe
nagyúr
-
#78121280
törölt tag
Decemberi rövid összefoglaló!
Az üzletekben a Black Friday-os árak még élnek a készlet erejéig tartozékokra és Samsung Galaxy S6-ra.
December folyamán bekerül a készülék kínálatba a
Huawei Nova + JBL Charge 2 Plus hangszóró - már kapható -
Huawei MediaPad M3 8.4 táblagép December 5. követően. (Otthoni előfizetőknek is)
Huawei Mate 9 előrendelhető December 6. követően.Mastercard online promóció 2016.12.01-2017.01.10 között:
Minden olyan ügyfél aki webshopban feltöltőkártyás telefont vásárol és azt MaterCard vagy Maestro bankkártyával fizeti ki , egy 5.000 Ft értékű online kupont kap, melyet egyösszegű tartozékra válthat be.
A kupon beváltása nincs minimális értékhez kötve. Egy ügyfél csak egy kupont kaphat. Beváltási határidő 2017.04.10Adat promóció (NetPlusz - Domino NetPlusz - Net&Roll és Társkártya Net&Roll ):
4x adat promóció meghosszabbítva 2017.01.31.-ig.
Kalendáriumi akció:
Sajnos erről semmi hír nincs.
Nagy vonalakban ennyi.
Pontosítok.
Már előrendelhető:
Huawei Mate 9 + Go+Play Mini hangszóró
(#78200) Intel fan11 Nem valószínű hogy lesz még valami.

-
dellfanboy
őstag
Ennyi a karácsonyi akció a T-nél idén, hogy vidd és fizesd 2 hónap múlva? Vagy várható valami még?
sztem nem. ma van dec1, max ha szarul allnak a ho kozepen akkor inditanak meg valami kisebbet de nagyobb dolgot nem varok.
Új hozzászólás Aktív témák
-
78300 - 78201
147704 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Parfüm topik
- Futás, futópályák
- Bloober Team: A Star Trek-univerzumban csinálnak pszichológiai horrort
- Telekom mobilszolgáltatások
- Steam topic
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Projektor topic
- AliExpress tapasztalatok
- Óra topik
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- Intel Core i5-2320 Processor
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- Silent Night PC - Corsair, B250, i7-7700, 16Gb, GTX 1660 6Gb, 1,25Gb Tárhely - Windows 10
- BESZÁMÍTÁS! VALVE Steam Deck LCD 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Odyssey OLED G8 G85SU monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R7 5700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB RAMPAGE Shiva Adata 600W
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U727 - i5-7G I 8GB I 256SSD I 12,5" FHD I DP I Cam I W11 I Garancia!
- Xiaomi Redmi Note 13 / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! Samsung S27D390H FHD IPS 75Hz 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Dell Precision 5530 15,6" FHD, i7 8850H, 16GB RAM, Quadro 4GB VGA, 512GB SSD, jó akku, számla, gar
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest










)





