Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Akciófigyelő: Dömpingáron adja az Earfun a zajszűrős fejhallgatóját
- Elirigyelte a Vivo az Oppo 10x-es zoomkameráját
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Mobil flották
-
104100 - 104001
147692 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 105901 105900 - 105801 105800 - 105701 105700 - 105601 105600 - 105501 105500 - 105401 105400 - 105301 105300 - 105201 105200 - 105101 105100 - 105001 105000 - 104901 104900 - 104801 104800 - 104701 104700 - 104601 104600 - 104501 104500 - 104401 104400 - 104301 104300 - 104201 104200 - 104101 104100 - 104001 104000 - 103901 103900 - 103801 103800 - 103701 103700 - 103601 103600 - 103501 103500 - 103401 103400 - 103301 103300 - 103201 103200 - 103101 103100 - 103001 103000 - 102901 102900 - 102801 102800 - 102701 102700 - 102601 102600 - 102501 102500 - 102401 102400 - 102301 102300 - 102201 102200 - 102101 102100 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
ubyegon2
félisten
Január 31. azért van, mert február 01-től új ÁSZF lép érvénybe, legalábbis én már egy hete kaptam email-t vagy SMS-t erről. Egyszóval ne az érvényben lévő ÁSZF-et olvasd, ahogy javasolták imént, hanem a következőt.

De amúgy majd jön Kali szaki és leírja még párszázszor erre is a választ!

-
Top cat
addikt
-
#81733120
törölt tag
Január 31-ig van a Domino Most, vagy a visszavonásig?
Mert a Telekom oldalán az előbbi dátumot találtam...
-
dreta
tag
Le lehet adni partner üzletben is, nekem telefonon mondta az ügyfélszolgálatos. Igaz a kedvességfaktor messze nem olyan, mint, amikor egy zsíros szerződést kötsz.
Amúgy egy Awei 10000 mAh-s powerbankot vittem vissza, ami az első használat alkalmával megolvadt. -
#77646080
törölt tag
-
Aaron14
őstag
-
dptrsk
Topikgazda
Partnernél nem lehet leadni, csak saját üzletben.
Vagy visszaküldöd postán. -
Aaron14
őstag
Sziasztok!
Aki küldött már vissza telekomos netes rendelést (mobiltelefont), mik a tapasztalatok? Partner üzletbe le lehet adni vagy csak postán lehet feladni? Ha postán adom fel, akkor hogyan érdemes feladni? Esetleg GLS futár?
-
#81733120
törölt tag
-
dptrsk
Topikgazda
-
#81733120
törölt tag
Meglévő Domino kártyánál lehet számhordozást csinálni vagy sem?
-
MaxxDamage
félisten
-
Esqs
tag
Tavalyi SIM rendelés és még nem tudni róla semmit (Pénteken beszéltem a T-vel és azt mondták majd küldik az értesítőt, ha jön a futár...)
17-én lesz a számhordozási időablakod, addig biztos megkapod.

-
zsoltzsolt
addikt
-
MaxxDamage
félisten
-
zsoltzsolt
addikt
A költséget tekintve nemigen lenne különbség a két út között, utóbbi esetben 990 forintodba kerülne a Domino kártya, míg számhordozás esetében asszem díjmentes, de ebben nem vagyok biztos (2008-ban, amikor áthoztam a 20-as számomat, akkor semmit sem kellett fizetnem az új SIM-ért). Ha meg akarod tartani a 20-as számodat, akkor kezdeményezz számhordozást.

És (#104079) Bogyó bá'Szám az nemfontos, ez netes előfizetés a Telenornál, amivel nem lehet telefonálni.
-
csacsi67
addikt
A költséget tekintve nemigen lenne különbség a két út között, utóbbi esetben 990 forintodba kerülne a Domino kártya, míg számhordozás esetében asszem díjmentes, de ebben nem vagyok biztos (2008-ban, amikor áthoztam a 20-as számomat, akkor semmit sem kellett fizetnem az új SIM-ért). Ha meg akarod tartani a 20-as számodat, akkor kezdeményezz számhordozást.
Már nem 990 ft . De ha nem fontos a szám inkább ujat kérjen mivel 2018.12.02. óta nem tudok áthozni egy számot . Mind2 szolgáltató egymásra mutogat.
-
Soulfly842
addikt
Tudtam, hogy azonnal látod, hihetetlen gyorsan vagy programozva
Folyamatosan követek továbbra is mindent, hogy képben legyek - de úgy látszik, hogy mivel már kevésbé az életem része, kopottabbak az emlékképek is 
Jogos, ezt most benéztem. Ha visszavonásig van meghirdetve az akció, akkor van bejelentési kötelezettség még akkor is, ha nem az ÁSZF 'törzs' része.
-
kali
legenda
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Akkor nem részletezem én sem.
-
Bogyó bá'
nagyúr
Van egy Telenoros előfizetéses kártyám csak mobilnetre, tabletben használom (Tablet 1 vagy mi a csomag neve).
Ezt szeretném áthozni a Telekomhoz, szintén mobilnetre használva csak. Mi éri meg jobban? Áthozni számhordozással, és a Maraton 4GB-t venni, he egyáltalán ez lehetséges. Vagy simán lemondani a Telenornál és simán megvenni egy Dominó kártyát a fenti variációban (Maraton 4GB)? Ezt a kártát bevonnám a Magenta1 csomagomba, amin már fut kétmobil, és otthoni iptv, ,max.net csomag és vezetékes telefon.
Előre is köszönöm a javaslatokat!Neten megrendelni egy Domino kártyát, amihez ajándék net is jár, majd pénzt tölteni rá és jöhet a Maraton 4GB. A telenoros kártyát meg eldobni ha már nincs rajta pénz.
-
Esqs
tag
Van egy Telenoros előfizetéses kártyám csak mobilnetre, tabletben használom (Tablet 1 vagy mi a csomag neve).
Ezt szeretném áthozni a Telekomhoz, szintén mobilnetre használva csak. Mi éri meg jobban? Áthozni számhordozással, és a Maraton 4GB-t venni, he egyáltalán ez lehetséges. Vagy simán lemondani a Telenornál és simán megvenni egy Dominó kártyát a fenti variációban (Maraton 4GB)? Ezt a kártát bevonnám a Magenta1 csomagomba, amin már fut kétmobil, és otthoni iptv, ,max.net csomag és vezetékes telefon.
Előre is köszönöm a javaslatokat!A költséget tekintve nemigen lenne különbség a két út között, utóbbi esetben 990 forintodba kerülne a Domino kártya, míg számhordozás esetében asszem díjmentes, de ebben nem vagyok biztos (2008-ban, amikor áthoztam a 20-as számomat, akkor semmit sem kellett fizetnem az új SIM-ért). Ha meg akarod tartani a 20-as számodat, akkor kezdeményezz számhordozást.
-
kali
legenda
„A Domino Most 2018. október 1-től 2019. január 31-ig elérhető feltöltőkártyás ügyfeleink részére.” Tehát hó végén (ismét) kivezetésre kerül? Aztán majd esetleg valamikor megint elérhető lesz?

Az ászf-ben továbbra sincs dátum, amikor vissza akarnák vonni az opciót: [link]
A kivezetés azt jelentené, hogy utána már senki sem használhatná. -
Esqs
tag
„A Domino Most 2018. október 1-től 2019. január 31-ig elérhető feltöltőkártyás ügyfeleink részére.” Tehát hó végén (ismét) kivezetésre kerül? Aztán majd esetleg valamikor megint elérhető lesz?

-
zsoltzsolt
addikt
Van egy Telenoros előfizetéses kártyám csak mobilnetre, tabletben használom (Tablet 1 vagy mi a csomag neve).
Ezt szeretném áthozni a Telekomhoz, szintén mobilnetre használva csak. Mi éri meg jobban? Áthozni számhordozással, és a Maraton 4GB-t venni, he egyáltalán ez lehetséges. Vagy simán lemondani a Telenornál és simán megvenni egy Dominó kártyát a fenti variációban (Maraton 4GB)? Ezt a kártát bevonnám a Magenta1 csomagomba, amin már fut kétmobil, és otthoni iptv, ,max.net csomag és vezetékes telefon.
Előre is köszönöm a javaslatokat! -
Nikaré
őstag
-
Schizoka
aktív tag
-
csacsi67
addikt
szia 1335 brutto havi ,ebben benne van 235 perc bármely irányba 100 mega net teljes sebbeségel utánna lassitás de simán használható ezt a keretet valamint utánna a lasitot is használható az EU-ban. 235 perc után brutto 5 ft perc a percdij másodperc alapon. A többi privát ha érdekel.
-
#81733120
törölt tag
Én is hasonlóan vagyok, nem beszélek olyan sokat (havi 30-60 perc körül, de változó), és Telenoros kártyásról Telekomosra váltottam, mert itt vannak Maraton csomagok. Egyszer megveszem, használom, amíg el nem fogy.

Ráadásul eddig volt a +3GB havonta egy hétre, meg csak úgy kaptunk +4GB-t (azok akik Dominosok).Szóval számomra sokkal jobbak a Telekom ajánlatai kártyás tekintetben is. A Domino Most is nagyon jó, így kb annyiba kerül egy perc és egy sms, mint a kék szolgáltatónál.

-
_stick_
őstag
-
Nikaré
őstag
-
kovacsmi_74
senior tag
-
Schizoka
aktív tag
-
#73820095
törölt tag
Mi ez a Loyalty bonusz 200MN?
-
#77646080
törölt tag
-
kali
legenda
-
#73820095
törölt tag
-
surgyi
senior tag
-
surgyi
senior tag
-
St3ven
addikt
Hivasatiranyitas 'Ha nincs valasz' esetere ki kell kapcsolni.
-
kali
legenda
Én szerencsére a kiírásuk optimista oldalával találkoztam mindig - na jó, egyszer majdnem csak a rendelést követő második napon kaptam kézhez a telefont, mert a Telekom ügyintézője figyelmetlen volt, de résen voltam és időben intéztem a GLS-sel, így a rendeléstől számított egy napon belül átvehettem azt is.
-
kali
legenda
Nem kötelező használnod, cserébe elesel néhány díjmentes vagy kedvezményes opciótól, de ez a te döntésed.
-
-secret-
Arcképgyáros
-
surgyi
senior tag
Sziasztok!
Azt mi okozza ha kb 4 csengetés után a telefon foglalt jelzésre vált? Semmi nem lett piszkálva rajta. De mire zsebből előveszi az ember, akkora foglaltra vált, szinte nem lehet hívást fogadni. Előre is köszi!!!
-
Nikaré
őstag
-
MaxxDamage
félisten
Nekem működne, legalábbis miután kiválasztottam, hogy Telekommal akarok fizetni nem jelent meg a "Nem elérhető" felirat. Ha mutattok olyan appot, ami érdekelhet, akkor végig csinálhatok egy vásárlást
Előtte az oldalsávban a "Fizetési módok"-nál ráböktem a Telekom használatára, ekkor kiírt valami "verification" dolgot, de gyorsan eltűnt és aktív lett.
Domino Fix, idén márciusban lesz két éve, hogy átváltottam előfizetésről, 1000+ Ft van rajta.Lehet nekem is törölni kellene, majd újra be állítani és jó lenne (nem próbáltam még)
Majd ha kapok új SIM-et, amire 70-es számom viszem át, akkor az is fog működni így vajon? /végülis Telekomos leszek, de 70-es számmal/ -
4Grider
félisten
-
Márton
nagyúr
-
kisspall
aktív tag
-
4Grider
félisten
-
Schizoka
aktív tag
Sziasztok!
Az hol kéne látnom hogy az 80 percből mennyi van még?
Se az appba se az oldalon nem látszik. -
#81733120
törölt tag
-
csako
veterán
Nálam is hasonló a helyzet (kártyásként) mind2 T-s lehetőségre ugyanaz "nem elérhető" van.
Nekem működne, legalábbis miután kiválasztottam, hogy Telekommal akarok fizetni nem jelent meg a "Nem elérhető" felirat. Ha mutattok olyan appot, ami érdekelhet, akkor végig csinálhatok egy vásárlást
Előtte az oldalsávban a "Fizetési módok"-nál ráböktem a Telekom használatára, ekkor kiírt valami "verification" dolgot, de gyorsan eltűnt és aktív lett.
Domino Fix, idén márciusban lesz két éve, hogy átváltottam előfizetésről, 1000+ Ft van rajta. -
Dilikutya
félisten
Megtalálható pedig ott is, bár ahogy nézem, most átirányít ide: [link]
Pont azért kell havonta bekapcsolgatni és csak a Telekom alkalmazásban, hogy többet legyen használva, rászoktassák az előfizetőket annak a használatára.
Más, bizonyos díjmentes opciók/promóciók is csak azért ott aktiválhatók.Engem senki ne akarjon semmire rászoktatni. Majd használom, ha akarom. Még soha semmi másra nem kellett, csak a Domino Most opciót hosszabbítgatni. Ez így ilyen faszság faszsága.
-
Márton
nagyúr
-
4Grider
félisten
-
Márton
nagyúr
-
vpanangin
senior tag
-
Márton
nagyúr
-
UHHH
őstag
-
Márton
nagyúr
üdv,
a Domino Fix Extra csomag 1GB-ja 30 napig él a 80perc pedig egy évig?
köszi -
Aaron14
őstag
Igen, tudom. A Telekom oldala mindig olyan optimista. 😅
-
kali
legenda
BÚÉK!
Persze, kiszállítom én mindenkinek, csak győzzék kivárni...
(Domino) SIM kártyát (is) rendeltél? Akkor ilyen nehézkesek.Aaron14: Szerdán volt az első munkanap, az legjobb esetben is csütörtöki kézbesítés, vidéken pedig inkább mai.
-
-secret-
Arcképgyáros
-
dokee78
félisten
Valahonnan jött 10 GB extra net!
Ez mi lehet?
Előfizetésem meghosszabbítása+készülék vásárlás miatt? -
MaxxDamage
félisten
-
#04441088
törölt tag
Köszi.
Csak azt nem értem, ha ebből az egyenlegből tudok lottózni, tippmixpro-ra feltölteni, parkolást fizetni..etc., akkor ehhez miért nem jó? Na mindegy, akkor marad a szokásos parkolás, pályamatricára való elszórás.

-
dptrsk
Topikgazda
Hali.
Nem tudok vásárolni Play áruházon vagy appon belül se havi számla, se MCOM egyenleg terhére.
Nem tudjátok ez miért lehet?
Havi 20 k a keretem. Előfizeteses vagyok.
Próbáltam appon belüli vásárlást és simán, áruházon belül egy appot megvenni. Az eredmény ugyan az.
Belepve mobilvasarlas online felületre ott van a 20 k keret, mcomra, havi számlára állítva sem működik. Nincs tiltva a szolgáltatás. Link
Feltöltöd univerzális egyenleggel(mint a dominot) és az költhető play storeban.
Legalábbis 1 éve így volt. -
#04441088
törölt tag
Hali.
Nem tudok vásárolni Play áruházon vagy appon belül se havi számla, se MCOM egyenleg terhére.
Nem tudjátok ez miért lehet?
Havi 20 k a keretem. Előfizeteses vagyok.
Próbáltam appon belüli vásárlást és simán, áruházon belül egy appot megvenni. Az eredmény ugyan az.
Belepve mobilvasarlas online felületre ott van a 20 k keret, mcomra, havi számlára állítva sem működik. Nincs tiltva a szolgáltatás. Link
-
dptrsk
Topikgazda
Mobil S/M/L/XL/XXL/Korlátlan csomag csak Mobil S/M/L/XL/XXL/Korlátlan csomagnak lehet főkártyája.
Mobil S/M/L/XL/XXL/Korlátlan csomagoknál minden esetben az ügyfél legdrágább csomagja a fő és a többi a társ/partnerkártya. Vagyis az a Mobil+Net csomag lesz a fő amelyik összesített havidíja a legtöbb.
Az ATK csomagot is átválthatod tudtommal új Mobil portfólióra, a költségsáv betartásával.
-
balint82
senior tag
Mobil s/M/stb csomag nem lehet főkártya ATK csomaghoz.
Ha nincs főkártya az ATK havidíja a nem ATK csomag havidíjára emelkedik. (ha nincs másik főkártya)
Dominora váltáskor, ha nincs másik főkártya megemelkedik az ATK csomag havidíja a normál csomag havidíjára.
Domino esetén megmarad a számod, SIM cserével jár csak üzletben lehetséges.Mobil s/m se lehet főkártya?
A "szétválasztás"-hoz csak a főkártya tulajdonosa szükséges?
Megcserélni lehet főkártyát, mert a másik csomag L-es?
Köszönöm a segítséget

-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok, 2 nap múlva lejár a hűségem, az alábbi kérdéseimre tudnátok válaszolni? (Még régi next s csomag ATK val, úgy, hogy én vagyok a főkártya) :
- mobil s + net1gb-re váltás esetén (készülék nélkül) 1 év hűséggel, ha megtetszik majd a későbbiekben egy telefonon a t-nél, akkor simán tudok rendelni hozzá ugyanehhez a díjcsomaghoz hűséghosszabbítással vagy sem?
- ugyanennél az opciónál ugyanúgy én maradnék a főkártya annak ellenére, hogy nekem kisebb a csomagom?
- netalán dominora váltás esetén mi történik a a társkártyás előfizuval? Domino esetén megmaradna a számom?
- Dominora váltást csak boltban tudok eszközölni?Előre is köszönöm a segítséget

Mobil s/M/stb csomag nem lehet főkártya ATK csomaghoz.
Ha nincs főkártya az ATK havidíja a nem ATK csomag havidíjára emelkedik. (ha nincs másik főkártya)
Dominora váltáskor, ha nincs másik főkártya megemelkedik az ATK csomag havidíja a normál csomag havidíjára.
Domino esetén megmarad a számod, SIM cserével jár csak üzletben lehetséges. -
Aaron14
őstag
Már Alsónémedin van, holnap reggel hozza a futár. 30-án rendeltem iPhone XS-t hűséghosszabbítással.
kali: 30-án este rendeltem. 1 nap csúszásban van esdig csak a rendelés.
-
balint82
senior tag
Sziasztok, 2 nap múlva lejár a hűségem, az alábbi kérdéseimre tudnátok válaszolni? (Még régi next s csomag ATK val, úgy, hogy én vagyok a főkártya) :
- mobil s + net1gb-re váltás esetén (készülék nélkül) 1 év hűséggel, ha megtetszik majd a későbbiekben egy telefonon a t-nél, akkor simán tudok rendelni hozzá ugyanehhez a díjcsomaghoz hűséghosszabbítással vagy sem?
- ugyanennél az opciónál ugyanúgy én maradnék a főkártya annak ellenére, hogy nekem kisebb a csomagom?
- netalán dominora váltás esetén mi történik a a társkártyás előfizuval? Domino esetén megmaradna a számom?
- Dominora váltást csak boltban tudok eszközölni?Előre is köszönöm a segítséget

-
csacsi67
addikt
Vagy Te kiviszed
BUÉK Én 2018.12.02.óta várom a csomagot a telekomtol ma hivtam Öket mondom letelt ez egy hónap .Igaz közbe modositották 2018.12.25-re gondoltam ez érdekes lesz.A mai napig vártam . A jövö hétre igérték a szállitást.

-
Bogyó bá'
nagyúr
„A Magyar Telekom számlám megterhelése” - na nekem ilyen lehetőséget nem dob fel.
-
dptrsk
Topikgazda
Sajnos nem. Pont ez a bajom....
" ...Szolgáltatásunk lehetővé teszi a havi díjas és Domino előfizetőinknek, hogy előre feltöltött egyenlegük terhére tartalmat vásárolhassanak a Google Play áruházból. Ehhez nem kell mást tenned, mint megadni a szükséges adataidat, és elfogadni a vásárlási feltételeket. A szolgáltatás iOS operációs rendszerrel működő készülékekkel nem érhető el...."
Hol kell megadni "ezeket" az adatokat és hol kell elfogadni?

- Hitel- vagy bankkártya hozzáadása, illetve
- Ajándékutalvány beváltása a két lehetséges opció.Ha a Fizetési módok menüpontban az előbbi kettő alatt a További fizetésbeállításokra koppintok, akkor meg csak és kizárólag a bankkártya adataimat kérné...
És play store-bal felül 3vonal- fizetési módok
Itt sem? -
Bogyó bá'
nagyúr
Sajnos nem. Pont ez a bajom....
" ...Szolgáltatásunk lehetővé teszi a havi díjas és Domino előfizetőinknek, hogy előre feltöltött egyenlegük terhére tartalmat vásárolhassanak a Google Play áruházból. Ehhez nem kell mást tenned, mint megadni a szükséges adataidat, és elfogadni a vásárlási feltételeket. A szolgáltatás iOS operációs rendszerrel működő készülékekkel nem érhető el...."
Hol kell megadni "ezeket" az adatokat és hol kell elfogadni?

- Hitel- vagy bankkártya hozzáadása, illetve
- Ajándékutalvány beváltása a két lehetséges opció.Ha a Fizetési módok menüpontban az előbbi kettő alatt a További fizetésbeállításokra koppintok, akkor meg csak és kizárólag a bankkártya adataimat kérné...
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok!
Lenne egy kis problémám, és hirtelen nem találom rá a megoldást. Dominós vagyok, egy dual-SIM-es készülék elsődleges kártyájaként beállítva, és most először szeretnék a Domino univerzális egyenlegem terhére vásárolni a Google Play store-ban.
A Telekom Mobilfizetés app működik, már vásároltam is vele autópálya-matricát a nyáron az egyenlegem terhére.
A Play-ben viszont a fizetési beállításoknál csak bankkártyát enged(ne) beállítani, azt meg nem szeretném.
Mit nézek el, hol bénázok? Anno a Telenoros egyenlegemről simán tudtam vásárolni mindenfélét a Microsoft Store-ból, még Windows Phone készülékkel.szerk: nem vagyok poweruser, ha lépésről lépésre lehetne...

Ha meg akarsz venni egy appot, akkor sem tudod új fizetési módként hozzáadni?
-
namenlos
tag
Hónap végi törlesztőrészlet-beszedéseket megint nem akarják levonni?
-
Aaron14
őstag
Sziasztok!
Mi a tapasztalat, ha a Telekom weboldalan “szállítás alatt” státusz olvasható, de a GLS oldalán még azt írja, nincs a GLS-nél, de már benne van a rendszerükben, akkor holnapra mennyi esélye van, hogy kihozzák? Egyáltalán real time frissül a GLS oldala?
-
Bogyó bá'
nagyúr
Sziasztok!
Lenne egy kis problémám, és hirtelen nem találom rá a megoldást. Dominós vagyok, egy dual-SIM-es készülék elsődleges kártyájaként beállítva, és most először szeretnék a Domino univerzális egyenlegem terhére vásárolni a Google Play store-ban.
A Telekom Mobilfizetés app működik, már vásároltam is vele autópálya-matricát a nyáron az egyenlegem terhére.
A Play-ben viszont a fizetési beállításoknál csak bankkártyát enged(ne) beállítani, azt meg nem szeretném.
Mit nézek el, hol bénázok? Anno a Telenoros egyenlegemről simán tudtam vásárolni mindenfélét a Microsoft Store-ból, még Windows Phone készülékkel.szerk: nem vagyok poweruser, ha lépésről lépésre lehetne...

-
Nikaré
őstag
Srácok köszi a javaslatot, de ezt megtettem korábban.
Olyan hülyeségek fordulnak elő, ami eddig nem volt.
Éves regisztrálás után az egyik számot/kártyát kidobta a rendszer, nincs a fiókban.
Hívom üfsz. nem tudják miért van ez. Oké, adjam hozzá újból, aha nincs nálam az a kártya.
Jó, ez is megoldva idővel, de kellemetlen így.
Mint írtam a kedvezményes percek nem láthatóak, (ezért asztali gép kell)
A Most lejárati ideje nem látszik az új appban (asztali gép ismét) vagy naptárba bejegyezgetni külön külön.Ja, van másik megoldás. Felraktam a régi appot, ezen minden jó! Érdekes.
Csakhogy egyszer ezt is lezárják szerintem, aztán ki tudja, hogy ez az új addigra jó lesz vagy sem?Köszi
&
kakuk.tamas
btudos -
btudos
nagyúr
Az új mobil appot is megírhatták volna jobban. Vagy a régit hagyták volna működni rendesen.
Most az új app, ha belépek, másik számon (nem a saját telefonban lévő kártyáét) szeretnék valamit pl.
adat egyenleget vagy a Most -ot hosszabbítani, nagyszülőknek ááá, nem lehet mert sms -t küld arra a számra a beléptetéshez! Amúgy meg elég bonyolult lett, aztán meg a Domino Kedvezményes beszéd egyenleget nem is mutatja, a háttér kép meg olyan mintha koszos lenne a kijelző
-
kakuk.tamas
addikt
Az új mobil appot is megírhatták volna jobban. Vagy a régit hagyták volna működni rendesen.
Most az új app, ha belépek, másik számon (nem a saját telefonban lévő kártyáét) szeretnék valamit pl.
adat egyenleget vagy a Most -ot hosszabbítani, nagyszülőknek ááá, nem lehet mert sms -t küld arra a számra a beléptetéshez! Amúgy meg elég bonyolult lett, aztán meg a Domino Kedvezményes beszéd egyenleget nem is mutatja, a háttér kép meg olyan mintha koszos lenne a kijelző
Miért nem regisztrálsz egy fiókot, vagy a meglévőhöz adod hozzá a számokat? Nem küldene sms-eket, és nem is kellene ki-, be lépkezdi...
-
kali
legenda
Az új mobil appot is megírhatták volna jobban. Vagy a régit hagyták volna működni rendesen.
Most az új app, ha belépek, másik számon (nem a saját telefonban lévő kártyáét) szeretnék valamit pl.
adat egyenleget vagy a Most -ot hosszabbítani, nagyszülőknek ááá, nem lehet mert sms -t küld arra a számra a beléptetéshez! Amúgy meg elég bonyolult lett, aztán meg a Domino Kedvezményes beszéd egyenleget nem is mutatja, a háttér kép meg olyan mintha koszos lenne a kijelző
Én hozzárendeltem a családi Domino előfizetéseket a fiókomhoz, ezáltal mindenkinek tudom menedzselni az alkalmazásban külön belépegetés nélkül előfizetését, így kapcsolgatom be a Most opciót...stb.
-
Nikaré
őstag
Az új mobil appot is megírhatták volna jobban. Vagy a régit hagyták volna működni rendesen.
Most az új app, ha belépek, másik számon (nem a saját telefonban lévő kártyáét) szeretnék valamit pl.
adat egyenleget vagy a Most -ot hosszabbítani, nagyszülőknek ááá, nem lehet mert sms -t küld arra a számra a beléptetéshez! Amúgy meg elég bonyolult lett, aztán meg a Domino Kedvezményes beszéd egyenleget nem is mutatja, a háttér kép meg olyan mintha koszos lenne a kijelző
-
kali
legenda
-
-secret-
Arcképgyáros
-
kali
legenda
-
-secret-
Arcképgyáros
Domino Most jan. 31-ig él?
-
kakuk.tamas
addikt
-
kali
legenda
-
mayday00
őstag
,,nem online" amúgy 3.000ft a legkisebb feltölthető összeg?
-
mayday00
őstag
-
Zeki
nagyúr
-
hacki87
senior tag
Sziasztok. Jó reggelt mindenkinek. Képzeljétek, Budapest Bankon keresztül online nem lehet már mobilt feltölteni. Megszűnt a szolgáltatás..
Nagyon régóta így töltöttem fel a telómat.. Tök kényelmes volt így.. 
Többi banknál is megszűnt ez a lehetőség? Kíváncsiság..
Ez van..Kérdésem az lenne, hogy Postán, benzinkúton is lehet 1.500ft-al feltölteni a telefont?
Vagy csak online volt a 1.500ft-os lehetőség?
Köszönöm.

K&H mobil appba fel lehet tölteni.
-
Ateszpapa
addikt
Sziasztok. Jó reggelt mindenkinek. Képzeljétek, Budapest Bankon keresztül online nem lehet már mobilt feltölteni. Megszűnt a szolgáltatás..
Nagyon régóta így töltöttem fel a telómat.. Tök kényelmes volt így.. 
Többi banknál is megszűnt ez a lehetőség? Kíváncsiság..
Ez van..Kérdésem az lenne, hogy Postán, benzinkúton is lehet 1.500ft-al feltölteni a telefont?
Vagy csak online volt a 1.500ft-os lehetőség?
Köszönöm.

Telekom appal is lehet feltölteni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
104100 - 104001
147692 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 105901 105900 - 105801 105800 - 105701 105700 - 105601 105600 - 105501 105500 - 105401 105400 - 105301 105300 - 105201 105200 - 105101 105100 - 105001 105000 - 104901 104900 - 104801 104800 - 104701 104700 - 104601 104600 - 104501 104500 - 104401 104400 - 104301 104300 - 104201 104200 - 104101 104100 - 104001 104000 - 103901 103900 - 103801 103800 - 103701 103700 - 103601 103600 - 103501 103500 - 103401 103400 - 103301 103300 - 103201 103200 - 103101 103100 - 103001 103000 - 102901 102900 - 102801 102800 - 102701 102700 - 102601 102600 - 102501 102500 - 102401 102400 - 102301 102300 - 102201 102200 - 102101 102100 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- PC bontás - NZXT H630, Seasonic Plat 860W, X99, i7-6900K, NZXT Kraken, 64Gb, GTX 980Ti, 6TB
- Red Faction PC - NZXT, B450, Ryzen 5 3600X, 16Gb, RTX 2060, 1,25Gb tárhely - Windows 11
- 13600k 32gb ram 750w táp 420mm aio 1tb nvme 5tb hdd
- Surface 5 - i7-7.gen 8 GB RAM/256 GB SSD + 101 gombos bill, touchpad
- Sony A7IV (Váz)
- HP EliteBook 830 G5 13,3" i7 8650u, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- MacBook Pro 13" M1 16GB RAM/ 512 GB SSD 27%-os ÁFÁS (0357BE)
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 üzleti notebook - Ultra 5 135U 16GB DDR5 512GB SSD Intel Win11
- Eladó egy pixel 7 128/8
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest








Nagyon régóta így töltöttem fel a telómat.. Tök kényelmes volt így..


