Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- iPhone topik
- One mobilszolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Yettel topik
- Szigorít az Apple az App Store-ban, célkeresztben az értéktelen alkalmazások
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
79600 - 79501
147729 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
MadMancs
veterán
-
gjo
tag
Ezt majd írd meg kérlek mi lett belőle, nekem is így kezdődött, azt mondta a csaj hogy levásárolhatom a vételárat.. mondom jó lesz az listaárnak is.. De csak nem engedett, írtam pár panaszlevelet, végül a vételárat fizették vissza és felbontottuk a szerződést.
-
_q
addikt
Move XSnél nem 2290, hanem 1990 volt a lebeszélhetőség.
A számla pedig:
Havidíj:2290
Epack:-300(ha eszámlát kér és elektronikusan fizeti)
Netplusz S:690(hó első és utolsó napja közt számlázódik, az aktív napok szerint)
Belföldi Forgalom: x
Lebeszélhetőség: -y
y=x, ha x 1990 forint alatt van.
y=1990, ha x több 1990nélAzaz a havidíjat kifizeted mindenképp, s maximum annyi kedvezményt kapsz, amennyi a forgalmad vagy 1990 forintot, ha ennél több.
Igazad van, tehát túllépte a havi lebeszélhetőséget. Tehát a logika jó.
Neked is köszönöm btudos.
Egyébként az ügyintéző azt mondta, hogy csak januárban van a Domino Most. Nem tudom ő tud többet vagy kevesebbet, de ezek szerint még erősen kérdőjel a február és további kedvezmény a MOST-ot illetően.
-
Beca1990
senior tag
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok!
Egyik ismerősöm Move XS díjcsomaggal érdekeset tapasztalt. Ha minden igaz úgy van, hogy 690Ft netplus s + 2290Ft lebeszélhetőség + egyéb sallangok. Na most ő telefonált 2005Ft-ért plusz 690Ft netplus s és így fizetett 2690Ft-ot. Ez azért fura, mert az alapdíj 2290Ft volt, de neki nem számolták fel még se csak annyit amennyit telefonált, a 2005 Ft-ot. Másik hónapban, mikor telefonált 9000Ft-ét akkor 9690Ft volt a végösszeg a telefonszámla + netplus miatt.
Elmélet:
Tegyük fel van egy 2290Ft-os mobil szolgáltatás díj, ami teljesen lebeszélhető 100%-ban.a) Az adott hónapban csak 2000Ft-nak megfelelő percdíjat telefonált le. Akkor is az előfizetési díjat ki kéne fizetni így 2290Ft-ba kerülne.
b) Az adott hónapban 3000Ft-nak megfelelő percdíjat telefonált le. Akkor 3000Ft-nak megfelelő összeget kell fizetni.
Tehát lényegtelen az alapdíjat minden esetben ki kellene fizetni, azaz a 2290Ft-ot. Ha kevesebbet beszél akkor is, ha többet akkor pedig magától értetődő.
Kíváncsi lennék mi a telekom logikája, hogyan kell ezt az előfizetési díjat értelmezni?
Move XSnél nem 2290, hanem 1990 volt a lebeszélhetőség.
A számla pedig:
Havidíj:2290
Epack:-300(ha eszámlát kér és elektronikusan fizeti)
Netplusz S:690(hó első és utolsó napja közt számlázódik, az aktív napok szerint)
Belföldi Forgalom: x
Lebeszélhetőség: -y
y=x, ha x 1990 forint alatt van.
y=1990, ha x több 1990nélAzaz a havidíjat kifizeted mindenképp, s maximum annyi kedvezményt kapsz, amennyi a forgalmad vagy 1990 forintot, ha ennél több.
-
btudos
nagyúr
Sziasztok!
Egyik ismerősöm Move XS díjcsomaggal érdekeset tapasztalt. Ha minden igaz úgy van, hogy 690Ft netplus s + 2290Ft lebeszélhetőség + egyéb sallangok. Na most ő telefonált 2005Ft-ért plusz 690Ft netplus s és így fizetett 2690Ft-ot. Ez azért fura, mert az alapdíj 2290Ft volt, de neki nem számolták fel még se csak annyit amennyit telefonált, a 2005 Ft-ot. Másik hónapban, mikor telefonált 9000Ft-ét akkor 9690Ft volt a végösszeg a telefonszámla + netplus miatt.
Elmélet:
Tegyük fel van egy 2290Ft-os mobil szolgáltatás díj, ami teljesen lebeszélhető 100%-ban.a) Az adott hónapban csak 2000Ft-nak megfelelő percdíjat telefonált le. Akkor is az előfizetési díjat ki kéne fizetni így 2290Ft-ba kerülne.
b) Az adott hónapban 3000Ft-nak megfelelő percdíjat telefonált le. Akkor 3000Ft-nak megfelelő összeget kell fizetni.
Tehát lényegtelen az alapdíjat minden esetben ki kellene fizetni, azaz a 2290Ft-ot. Ha kevesebbet beszél akkor is, ha többet akkor pedig magától értetődő.
Kíváncsi lennék mi a telekom logikája, hogyan kell ezt az előfizetési díjat értelmezni?
Ahogy írod, a díjcsomag árát minden esetben ki kell fizetni, ha kihasználod, ha nem. Ugyanígy a NetPlusz S (amennyiben a teljes naptári hónapban aktív volt) 691 Ft-os árát is ki kell fizetni, tehát a díjcsomag illetve a NetPlusz havidíja az alapértelmezett összeg amit ki kell fizetni.
Hogy az adott havi számla milyen tételekből áll össze, minden esetben részletezi a Telekom, így a legbiztosabban az alapján tudod megnézni, melyik hónapban mire mennyit fizetett.
-
_q
addikt
Sziasztok!
Egyik ismerősöm Move XS díjcsomaggal érdekeset tapasztalt. Ha minden igaz úgy van, hogy 690Ft netplus s + 2290Ft lebeszélhetőség + egyéb sallangok. Na most ő telefonált 2005Ft-ért plusz 690Ft netplus s és így fizetett 2690Ft-ot. Ez azért fura, mert az alapdíj 2290Ft volt, de neki nem számolták fel még se csak annyit amennyit telefonált, a 2005 Ft-ot. Másik hónapban, mikor telefonált 9000Ft-ét akkor 9690Ft volt a végösszeg a telefonszámla + netplus miatt.
Elmélet:
Tegyük fel van egy 2290Ft-os mobil szolgáltatás díj, ami teljesen lebeszélhető 100%-ban.a) Az adott hónapban csak 2000Ft-nak megfelelő percdíjat telefonált le. Akkor is az előfizetési díjat ki kéne fizetni így 2290Ft-ba kerülne.
b) Az adott hónapban 3000Ft-nak megfelelő percdíjat telefonált le. Akkor 3000Ft-nak megfelelő összeget kell fizetni.
Tehát lényegtelen az alapdíjat minden esetben ki kellene fizetni, azaz a 2290Ft-ot. Ha kevesebbet beszél akkor is, ha többet akkor pedig magától értetődő.
Kíváncsi lennék mi a telekom logikája, hogyan kell ezt az előfizetési díjat értelmezni?
-
Zeki
nagyúr
Átváltsz eggyel kisebb csomagra és még így is többet kapsz olcsóbban mint most - 2 hónapig......... aztán visszaváltasz pl.
Nem 2 hónap. 3 hónapig nem lehet olyan csomagod. Tehát utána nagyobb csomagra vált, vagy maratonra.
-
embe
nagyúr
Átváltsz eggyel kisebb csomagra és még így is többet kapsz olcsóbban mint most - 2 hónapig......... aztán visszaváltasz pl.
Én is így értelmeztem.
Köszi a tippet mindenkinek! -
AD4MINATOR
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
-
embe
nagyúr
Nem értem.

Akkor az L-en kívül más csomagra érvényes ez? -
MadMancs
veterán
Majdnem. Megrendelés előtti 91 napban nem lehetett aktív az adott NetPlusz csomag. Ha 2 éve L es vagy akkor valószínűleg a többi csomagnak megfelelsz, azaz pl NetPlusz S nél megkapnád a 800Mb ot, NetPlusz M nél a 2Gb ot, NetPlusz XL nél a 12Gb ot, NetPlusz XXL nél pedig a 20Gb ot.
-
gabor9991
addikt
-
bernel
tag
Ha 500-ért adnának 500 mega netet, az szuper lenne. Nekem ez hiányzik, mert 500 megából simán kijönnék egy hónapban, és ha az 1 GB ezer körül van, akkor ez egy reális ár lenne feleannyiért.
-
4Grider
félisten
Természetesen az akkori listaárat kell figyelembe vegyék.
-
Beca1990
senior tag
Ha készüléket cserél a Telekom mert garanciában nem tudják javítani, és olyan készüléket nem is forgalmaz már, akkor az akciós árat veszik alapul amennyiért én vettem vagy az akkori teljes listaárat?
amiből levásárolhatom másik készülékre -
embe
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
-
Kbali
nagyúr
-
lupus_l
aktív tag
-
btz
addikt
-
MadMancs
veterán
-
embe
nagyúr
-
#65388800
törölt tag
-
embe
nagyúr
-
#65388800
törölt tag
Ha jól néztem most a netplus csomagok adatkeretét 4x ezik. 2 hónapig.
-
goop
őstag
Csak a Telekomos hálózaton belül korlátlan,szvsz a vezetékes Telekomos szám az már nem hálózaton belül van.
"Korlátlan beszélgetés Telekom mobilhálózaton belül
alapdíjas irányba, belföldön""160 perc lebeszélhetőség
minden más belföldi, alapdíjas irányba, ezt követően 35 Ft/perc"Ok, így értelmeztem én is, csak mintha valaki azt írta volna, hogy benne van.
-
Kbali
nagyúr
-
vizslakutya
senior tag
Csak a Telekomos hálózaton belül korlátlan,szvsz a vezetékes Telekomos szám az már nem hálózaton belül van.
"Korlátlan beszélgetés Telekom mobilhálózaton belül
alapdíjas irányba, belföldön""160 perc lebeszélhetőség
minden más belföldi, alapdíjas irányba, ezt követően 35 Ft/perc" -
Mr.Csizmás
titán
gondolom akinek hűsége van, az megnyalhatja, amíg lejár

-
goop
őstag
A next s atk ba most hogy vannak a vezetékes számok? Benne van a korlátlanban, de csak a telekom vezetékes szám, vagy az összes vezetékes, vagy a 160 percből jön le?
-
margithid
veterán
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
Attól fogy is, de ez nem teszt.Azt mutatja amit éppen pörög ha betölt egy oldalt vagy le/feltölt valamit.Menüben kell pipálni hogy a függönyön is mutassa+ méri a forgalmazott adatotLátom mikor fogy el a net, nem kell a T appot nézegetni hogy állok..szóval jó és kikapcsolható.

T app beszart nálam azt írja karbantartás. Kb 3 napja
-
Black_Raven
veterán
Attól fogy is, de ez nem teszt.Azt mutatja amit éppen pörög ha betölt egy oldalt vagy le/feltölt valamit.Menüben kell pipálni hogy a függönyön is mutassa+ méri a forgalmazott adatotLátom mikor fogy el a net, nem kell a T appot nézegetni hogy állok..szóval jó és kikapcsolható.

-
#65388800
törölt tag
Igen
Appot nem nézted meg? Valós idejű mérést csinál nem tesztet..Még nem néztem. De kipróbálom. Csak arra gondoltam korábban ha tesztet csinálok akkor fogy e az adat.
-
#65388800
törölt tag
Na átváltottam Surfra pár napja és van mellé netpluszom is.
A gond az hogy először a surf 150MBbl eszik és nem a netpluszból. Miért? Nem fordítva kellene? Vagy igazából a sorrend tökmind1? (a szaros napinet miatt kérdem)

Na akkor kapcsold kia napinetet ha van netpluszod
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
Na átváltottam Surfra pár napja és van mellé netpluszom is.
A gond az hogy először a surf 150MBbl eszik és nem a netpluszból. Miért? Nem fordítva kellene? Vagy igazából a sorrend tökmind1? (a szaros napinet miatt kérdem)

Tök mindegy. Mindegyik újra töltődik a hónap végén. De ha van net plusod akkor a napinet kikapcsolható?
-
Black_Raven
veterán
Na átváltottam Surfra pár napja és van mellé netpluszom is.
A gond az hogy először a surf 150MBbl eszik és nem a netpluszból. Miért? Nem fordítva kellene? Vagy igazából a sorrend tökmind1? (a szaros napinet miatt kérdem)

Nekem is a Turbót eszi először, utána a NetPluszt..
-
AD4MINATOR
nagyúr
Na átváltottam Surfra pár napja és van mellé netpluszom is.
A gond az hogy először a surf 150MBbl eszik és nem a netpluszból. Miért? Nem fordítva kellene? Vagy igazából a sorrend tökmind1? (a szaros napinet miatt kérdem)

-
AD4MINATOR
nagyúr
-
zzola
titán
-
#65388800
törölt tag
-
zzola
titán
-
#65388800
törölt tag
Üdv!
Lejárt az egyik mobil előfizetésem hűségideje és meghosszabbítottam egy új készülék vásárlásával.
Jött visszaigazoló levél, hogy "Rendelés állapota:Szállításra vár."Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy a rendelésem vissza lett igazolva és már csak meg kell kapnom?
Azért kérdem, mert 5 előfizetésem van és eddig mindig telefonon hagyták jóvá bármilyen vásárlási tranzakciót...Köszi!
Szia!
Elvileg holnap jön akkor. Már rendeltem én ia neten telefont de nem hívtak fel.
-
zzola
titán
Üdv!
Lejárt az egyik mobil előfizetésem hűségideje és meghosszabbítottam egy új készülék vásárlásával.
Jött visszaigazoló levél, hogy "Rendelés állapota:Szállításra vár."Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy a rendelésem vissza lett igazolva és már csak meg kell kapnom?
Azért kérdem, mert 5 előfizetésem van és eddig mindig telefonon hagyták jóvá bármilyen vásárlási tranzakciót...Köszi!
-
#65388800
törölt tag
-
jozsi968
tag
Sziasztok.
Domino kártya egyenleget fel lehet használni bármi másra a telefonhíváson/sms/interneten kívül?
Van egy kártyás számom, amit már nem használok, mert van mellette előfizetéses, a számot viszont nem szeretném, hogy elvesszen, ezért évente kell rá töltenem pénz, amit el kéne költenem

dedike# köszönöm
Tessék ! Válogass kedvedre!
[link] -
balint82
senior tag
-
dedike
addikt
-
werszomjas
addikt
Sziasztok.
Domino kártya egyenleget fel lehet használni bármi másra a telefonhíváson/sms/interneten kívül?
Van egy kártyás számom, amit már nem használok, mert van mellette előfizetéses, a számot viszont nem szeretném, hogy elvesszen, ezért évente kell rá töltenem pénz, amit el kéne költenem

dedike# köszönöm
-
Zeki
nagyúr
-
jozsi968
tag
-
margithid
veterán
10 percig próbáltam előcsalogatni, hogy ügyintéző kapcsolása, nem jött sösze.
Tudnál adni egy szánkonbinációt, ami után kapcsolják az ügyintézőt?
Ilyesmiről szokott jönni sms amúgy? -
balint82
senior tag
Ha nincs aktiválva, rá van írva hogy meddig aktiválható

Hol keressem, mert a kártyára nincs írva semmi ilyen infó?
-
dedike
addikt
T-mobile ügyfélszolgálata meg elérhetetlen...
Nem tudom melyik formában próbáltad, de telefonon van vagy 1.5-2 perc az élő ügyintéző. Ez szerintem még véletlenül sem az elérhetetlen kategória.

(#79543) balint82:
Elvileg a csomagolásán kell lennie...
-
Black_Raven
veterán
-
margithid
veterán
-
balint82
senior tag
-
#08205312
törölt tag
-
margithid
veterán
Vettem egy t-mobilos sim kártyát, domino 5 díjcsomaggal, aktiváltam, elvileg kapok rá 3 hónapig használható 1 GB mobilnetet, ezt hol tudom ellenőrizni, hogy megkaptam-e?
-
#65388800
törölt tag
-
balint82
senior tag
-
#65388800
törölt tag
-
balint82
senior tag
2015 decemberben kapott nanoSim szerintetek még aktiválható?
-
Soulfly842
addikt
Ne felejtsük el hozzátenni, hogy ettől függetlenül a Huawei és a Posta megállapodása is él, tehát a megfelelő Postákon is le lehet adni a készüléket (HiCare alkalmazás megmondja azt is, melyik van legközelebb).
4G: Pontosan nem mondom meg mióta, de legalább egy éve bármilyen Domino csomaggal lehet 4G-re kapcsolódni. Max. akkor lehet gond, ha valami nagyon régi lezárt csomagban ragadt az ember, aminél nem aktiválták a 4G elérést.
Jogos, azt alapnak vettem
De én itt a közvetlen szervizelés lehetőségét akartam kiemelni. -
btudos
nagyúr
Friss érdekesség:
Huawei készülékeket lehet vinni mostantól közvetlenül hivatalos gyártói szervizbe is
telekomos jótállással kezelik a jótállási igényeket.Huawei Customer Service Center
1085 Budapest, József körút 17
(hétfőtől péntekig 10:00-20:00)Ne felejtsük el hozzátenni, hogy ettől függetlenül a Huawei és a Posta megállapodása is él, tehát a megfelelő Postákon is le lehet adni a készüléket (HiCare alkalmazás megmondja azt is, melyik van legközelebb).
4G: Pontosan nem mondom meg mióta, de legalább egy éve bármilyen Domino csomaggal lehet 4G-re kapcsolódni. Max. akkor lehet gond, ha valami nagyon régi lezárt csomagban ragadt az ember, aminél nem aktiválták a 4G elérést.
-
#85552128
törölt tag
NA visszaírt a T 4G ügyben.. azt írták hogy kell "megfelelő díjcsomag".. tehát domino most OK vagy nem ?
+lefedettség+4g sim+4g képes teló+stbHa bejelentkezel a Telekom online-ba ott az adatmennyiségnél kell lennie egy olyannak, hogy "4G sebességgel használhatod"
Nekem korábban a Surf is ment, meg most a Maraton is megy LTE-vel. -
jozsi968
tag
A stuntcallls, hogyan működik, be kell regisztrálni a stuntcalls.com oldalon, aztán klienseket telepíteni a teló(k)ra? Egy regisztrációval lehet több telón is használni? Fizetés hogyan történik? Olvastam a neten, hogy van egy trükk, hogy USA béli lakcímet kell megadni és akkor nem lesz ÁFA rajta.
Nézz át a Voip telefonálás topikba, az összefoglalóban szépen le vannak írva a dolgok. Ami nincs azt pedig a topikban a hozzászólásokban megtalálhatod.
-
senki66
senior tag
A másik félnél nem kell voip kliens. Ez nem viber vagy skype. Itt elég ha nálad van, és azzal vagy ingyen hívsz (immmr), vagy nagyon olcsón( stuntcallls) bármilyen (vezetékes is) számot.
Az tény hogy néha ezeket sem használom, mert megéri a 9Ft hálón belül a jobb hangminőség miatt (ahol nincs 4G net).A stuntcallls, hogyan működik, be kell regisztrálni a stuntcalls.com oldalon, aztán klienseket telepíteni a teló(k)ra? Egy regisztrációval lehet több telón is használni? Fizetés hogyan történik? Olvastam a neten, hogy van egy trükk, hogy USA béli lakcímet kell megadni és akkor nem lesz ÁFA rajta.
-
Gedeon31
addikt
-
Zeki
nagyúr
-
geckowize
őstag
-
Mark0815
csendes tag
Sziasztok!
Kapott már valaki 5000 ft-os tartozékkupont, ami az online mastercardos dominos készülék vásárlása esetén jár? Elvileg egy héten belül kéne jönnie, január 3-án rendeltem és még semmi. Köszi -
cris78
őstag
-
zsoltzsolt
addikt
-
dptrsk
Topikgazda
-
dptrsk
Topikgazda
Nem tudja valaki miért van ez az ár különbség?
Tovább ezt a t-email plusz micsodát hol tudom lemondani? És egyáltalán mi az?
Most a NextS 5310 vagy 6090??
1430on le tudod mondani a t-email pluszt.
Nagyobb tárhelyet biztosit a t-emailes postafiokodhoz.
Ha nem kell mondd le. -
cris78
őstag
Fun S társkátyát (lejárt hűség) dominóra szeretnék átváltani. Mi kell hozzá? Milyen költségek vannak?
-
Soulfly842
addikt
Friss érdekesség:
Huawei készülékeket lehet vinni mostantól közvetlenül hivatalos gyártói szervizbe is
telekomos jótállással kezelik a jótállási igényeket.Huawei Customer Service Center
1085 Budapest, József körút 17
(hétfőtől péntekig 10:00-20:00) -
Black_Raven
veterán
CineDOG most ajánlotta a Playről Internet Speed Meter Lite, és tök jó.Úgy látom nem zabál és az állapotsoron mutatja a sebességet
-
#65388800
törölt tag
NA visszaírt a T 4G ügyben.. azt írták hogy kell "megfelelő díjcsomag".. tehát domino most OK vagy nem ?
+lefedettség+4g sim+4g képes teló+stbNekem surf+most+maraton 4G+ ot ír a telefon speedtestet nem mertem csinálni mert nem tudom ez fogyasztja e az e az adatkeretet vagy sem. Telenornál ott tudom hogy nem csak itt passzolom

-
Zeki
nagyúr
-
Black_Raven
veterán
NA visszaírt a T 4G ügyben.. azt írták hogy kell "megfelelő díjcsomag".. tehát domino most OK vagy nem ?
+lefedettség+4g sim+4g képes teló+stbA Most-nak semmi köze a 4ghez beszédhívások percdíját teszi 9/19-re.Mit választottál, ha választottál netcsomagot+teló ok+sim, csak Te tudod 4g e minden

-
zsoltzsolt
addikt
-
AD4MINATOR
nagyúr
NA visszaírt a T 4G ügyben.. azt írták hogy kell "megfelelő díjcsomag".. tehát domino most OK vagy nem ?
+lefedettség+4g sim+4g képes teló+stb -
btudos
nagyúr
Nem tudja valaki miért van ez az ár különbség?
Tovább ezt a t-email plusz micsodát hol tudom lemondani? És egyáltalán mi az?
Most a NextS 5310 vagy 6090??
December 31-ig 6090 Ft volt a Next S ATK havidíja e-Pack kedvezmény nélkül 2 év hűséggel. Ebből jött le a 600 Ft e-Pack, így volt 5490, abból lett az ÁFA csökkentés miatt 5310 Ft.
-
zsoltzsolt
addikt
-
#65388800
törölt tag
Akkor a következő számlázási időszakban már 5310 lesz?
hát eddig mennyit fizettél?
-
zsoltzsolt
addikt
-
SUPREME7
őstag
Nem tudja valaki miért van ez az ár különbség?
Tovább ezt a t-email plusz micsodát hol tudom lemondani? És egyáltalán mi az?
Most a NextS 5310 vagy 6090??
Erre az email pluszra én is kíváncsi lennék, céges csomaghoz is hozzácsapták kérés nélkül, ráadásul 2 hónapja nincs is rajta net

-
#65388800
törölt tag
Nem tudja valaki miért van ez az ár különbség?
Tovább ezt a t-email plusz micsodát hol tudom lemondani? És egyáltalán mi az?
Most a NextS 5310 vagy 6090??
milyen árkülönbség?
ja látom. ott a sarokban. 5310Ft most jan 1-től
-
zsoltzsolt
addikt
-
#65388800
törölt tag
Elsődlegesen az aranykártya pontokból történő fizetés van beállítva akkor nálad
Másodlagosként - ha a pontokból kifogytál - a számlán történő terhelés.madle
két éves hűség esetén, ha lejár a hűség +3000 Ft.
Ő nem a díjcsomag hűségre értette (hanem a készülék hűségidőre). Akkor ugyanannyi mindkettő, ha van rajtuk díjcsomag hűségidő. Logikailag ezt a kettőt el kell választani egymástól, de mindkettőre lehet vállalni külön hűségidőt (a kedvezményes ár miatt a díjcsomagra kell is..)
Készülék hűségidő viszont nem befolyásolja az árat (viszont a díjcsomag hűségidő hosszabbítását is külön kezdeményezni kell)
geckowize
Kicsit túlzásba is estek itt ez ügyben a topicban

Olvass vissza pár oldalt, nem akarom, hogy azt a 100-200 hozzászólást újra kezdjék
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Kicsit túlzásba is estek itt ez ügyben a topicban

Olvass vissza pár oldalt, nem akarom, hogy azt a 100-200 hozzászólást újra kezdjék
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
de legalább kitárgyaltuk

-
geckowize
őstag
Elsődlegesen az aranykártya pontokból történő fizetés van beállítva akkor nálad
Másodlagosként - ha a pontokból kifogytál - a számlán történő terhelés.madle
két éves hűség esetén, ha lejár a hűség +3000 Ft.
Ő nem a díjcsomag hűségre értette (hanem a készülék hűségidőre). Akkor ugyanannyi mindkettő, ha van rajtuk díjcsomag hűségidő. Logikailag ezt a kettőt el kell választani egymástól, de mindkettőre lehet vállalni külön hűségidőt (a kedvezményes ár miatt a díjcsomagra kell is..)
Készülék hűségidő viszont nem befolyásolja az árat (viszont a díjcsomag hűségidő hosszabbítását is külön kezdeményezni kell)
geckowize
Kicsit túlzásba is estek itt ez ügyben a topicban

Olvass vissza pár oldalt, nem akarom, hogy azt a 100-200 hozzászólást újra kezdjék
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Koszi de nincs nagyon idom olvasgatni, ossze tudna valaki foglalni, hogy mi van? Ha azon ment a vita, hogy elofizetes vs kartya, akkor megnyugtatlak, szo sincs errol, mivel neki kizarolag kartyas kell.
Domino Surf + NetPlusz XL-rol mi a velemeny?
-
Soulfly842
addikt
Gondolom akkor még külön kérésre vagy csak 4g-t tudó mobilokhoz adták.De ezek szerint porszem került a gépezetbe, mert én Dominó csomagban vettem telót egy super 50%-os akcióban egy Samsung galaxi minit, és nem 4g-s volt a teló, ezek szerint a kártya már igen.Csak nem volt ráirva sehol.Legalább nem kell cserélni.Élénken érdeklődött a megfelelő térerő után.De hivatalosan csak 2015-től 4g-s minden kártya

4G képes készüléknél, ott fókuszban volt, hogy 4G képes legyen a kártya. Nem 4G képesnél amilyen a raktárban a kolléga kezébe esett éppen, vagy amilyen éppen vót' olyat adtak

-
madle
őstag
Elsődlegesen az aranykártya pontokból történő fizetés van beállítva akkor nálad
Másodlagosként - ha a pontokból kifogytál - a számlán történő terhelés.madle
két éves hűség esetén, ha lejár a hűség +3000 Ft.
Ő nem a díjcsomag hűségre értette (hanem a készülék hűségidőre). Akkor ugyanannyi mindkettő, ha van rajtuk díjcsomag hűségidő. Logikailag ezt a kettőt el kell választani egymástól, de mindkettőre lehet vállalni külön hűségidőt (a kedvezményes ár miatt a díjcsomagra kell is..)
Készülék hűségidő viszont nem befolyásolja az árat (viszont a díjcsomag hűségidő hosszabbítását is külön kezdeményezni kell)
geckowize
Kicsit túlzásba is estek itt ez ügyben a topicban

Olvass vissza pár oldalt, nem akarom, hogy azt a 100-200 hozzászólást újra kezdjék
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Értem, így világos, köszi szépen!
Új hozzászólás Aktív témák
-
79600 - 79501
147729 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- BESZÁMÍTÁS! GigaByte H610M i5 12400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Spirit of Gamer INFINITY 600W
- GoPro HERO9 Black szett Karcmentes, hazai vásárlás + Rengeteg kiegészítő!
- Apple Macbook Air 13,6 M4 10C CPU/8C GPU/32GB/512GB - Midnight- 15 Ciklus , 2,5 év garancia - HUN
- ROG Strix G614PP 16" FHD+ IPS Ryzen 9 8940HX RTX 5070 32 512 magyarított (lézerezett) vbill gar
- Dell Latitude 3540 / Intel Core i5-12generáció /16gb ram / 512gb SSD / Világitó Bill / WINDOWS11
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







, csak fizettem, de most feltűnt, hogy elég nagy a különbség a kettő között.

Másodlagosként - ha a pontokból kifogytál - a számlán történő terhelés.![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

