Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- Apple Watch
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- iPhone topik
-
126100 - 126001
147772 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 127901 127900 - 127801 127800 - 127701 127700 - 127601 127600 - 127501 127500 - 127401 127400 - 127301 127300 - 127201 127200 - 127101 127100 - 127001 127000 - 126901 126900 - 126801 126800 - 126701 126700 - 126601 126600 - 126501 126500 - 126401 126400 - 126301 126300 - 126201 126200 - 126101 126100 - 126001 126000 - 125901 125900 - 125801 125800 - 125701 125700 - 125601 125600 - 125501 125500 - 125401 125400 - 125301 125300 - 125201 125200 - 125101 125100 - 125001 125000 - 124901 124900 - 124801 124800 - 124701 124700 - 124601 124600 - 124501 124500 - 124401 124400 - 124301 124300 - 124201 124200 - 124101 124100 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
ANDROID???
addikt
Most egy 300k-s telefonnál ez is ~14000 forint kedvezmény.
Miért kell telhetetlennek lenni?
Ja, bocs!

Számolod a kihagyhatatlan %-okat?
-
Joachim21
őstag
Lassan az összes telekom ügyfélszolgálatost idevezénylik tűzoltani?
Tapsoljunk az egyre romló feltételeknek, vagy örüljünk, hogy az ügyfél megszerzése fontosabb a megtartásánál? Azért mert a Voda szar, azért a Telekomnak is el kell szaródnia, vagy alul is kell múlnia a konkurenciát? Remek visszajelzéseket szoktam adni mostanában a chates ügyfélszolgálatos vérnyomásemelés után is, kár hogy nem olvassa senki. -
btudos
nagyúr
Mert nem ingyen van... akik elégedetlenek jellemzően azt várnák, hogy i12 legyen 120-ért, 0 THM-el lehetőleg kártyásan..
De hát ők 20 éve Domino ügyfelek, nekik jár.
-
szabonagyur
félisten
Most egy 300k-s telefonnál ez is ~14000 forint kedvezmény.
Miért kell telhetetlennek lenni?
Mert nem ingyen van... akik elégedetlenek jellemzően azt várnák, hogy i12 legyen 120-ért, 0 THM-el lehetőleg kártyásan..
-
kovacsmi_74
senior tag
-
kakuk.tamas
addikt
A sok tudatlan, aki beválllalja nagy hatalmas örömmmel, ezt a remek kihagyhatatlan ajánlatot az mind azt gondolja ez remek ajénlat -2hó.
Most egy 300k-s telefonnál ez is ~14000 forint kedvezmény.
Miért kell telhetetlennek lenni?
-
#33802016
törölt tag
Az elmúlt 14 évben kiépült a háttér rendszer. elterjedt a vezetékes net, a mobil használat, és a mobil net is, sorolhatnánk.
2000 környékén erre, lehetőség sem lett volna. Nálunk pl 2005-ig még adsl vezetékes net sem volt, nem hogy mobil netezzen vki... max ismerősnél volt betárcsázós...
Azért ezt is add hozzá, hogy mennyit változtak a dolgok.
-
ANDROID???
addikt
A ‘nem kell fizetni ebben az évben’ azt jelenti, hogy az első havi törlesztőt elengedi a telekom, így csak 21 hónapot kell fizetni.
A sok tudatlan, aki beválllalja nagy hatalmas örömmmel, ezt a remek kihagyhatatlan ajánlatot az mind azt gondolja ez remek ajénlat -2hó.
-
Zeki
nagyúr
Nézz körül a piacon egyre több webáruház kezdi el emelni az árakat.
Alkatrészhiány van,energia árak emelkedtek stb.,úgyhogy az lesz a csoda,hogy BF-kor és karácsonykor nem lesz áremelés a kereslet kínálat miatt,így nem nagyon meglepő,hogy a Telekom is csak egy szerény Cyber Novembert tart az idén.60-70% áremelés annak, akinek mostanában jár le az energia szerződése. Ez hamarosan mindenhol érződik.

-
szabonagyur
félisten
A ‘nem kell fizetni ebben az évben’ azt jelenti, hogy az első havi törlesztőt elengedi a telekom, így csak 21 hónapot kell fizetni.
Igy ertettem en is
-
Plug Life
senior tag
VPN-en milyen szerverre mérsz?
Az Blokada, csak browser megy rajta keresztül.
-
kakuk.tamas
addikt
Mégis mennyien bele fognak ugrani...
Ahogy fentebb is írták készülék is alig van, nincs mit adni jó áron, plusz megveszik így is. Amik régen voltak beragadt készülékek is elfogytak.
A ‘nem kell fizetni ebben az évben’ azt jelenti, hogy az első havi törlesztőt elengedi a telekom, így csak 21 hónapot kell fizetni.
-
kakuk.tamas
addikt
-
szabonagyur
félisten
Az kedvezmény, kimagasló.
Mégis mennyien bele fognak ugrani...
Ahogy fentebb is írták készülék is alig van, nincs mit adni jó áron, plusz megveszik így is. Amik régen voltak beragadt készülékek is elfogytak.
-
ANDROID???
addikt
A kedvezmény itt is az, hogy nem kell az éven fizetni a részletet, csak később.
Az kedvezmény, kimagasló.
-
Maist
senior tag
Multisim használókhoz lenne egy kérdésem: Amennyiben a fő kártya az alap hálózati beállítás szerint a hívószámot nem küldi el, akkor a Multisim sem gondolom(?) Viszont, ha a fő kártyánál a készüléken beállítom, hogy küldje el a hívószámot, akkor ha a másik telefonokban lévő Multisim kártyákról hívok, akkor elküldi-e vajon a hívószámot, vagy csak akkor, ha a Multisimes készülékeknél is külön bekapcsolom a hívószám küldést?
-
ANDROID???
addikt
-
Kaba
veterán
Fokozom a disznóságot:
Oké van ez a kedvezmény hogy 1 havi részletet elengednek.
DE: amilyen csomagösszeállításra 2 év hűségre 3 hete még 94.000Ft készülékkedvezmény járt, ugyanarra most 84.700Ft...Nézz körül a piacon egyre több webáruház kezdi el emelni az árakat.
Alkatrészhiány van,energia árak emelkedtek stb.,úgyhogy az lesz a csoda,hogy BF-kor és karácsonykor nem lesz áremelés a kereslet kínálat miatt,így nem nagyon meglepő,hogy a Telekom is csak egy szerény Cyber Novembert tart az idén. -
Plug Life
senior tag
-
#33802016
törölt tag
Vagyis beigazoltad, hogy réteg igényt elégített ki. Nem a nagy közönségnek szólt.

-
szabonagyur
félisten
-
Plug Life
senior tag
-
anderledani
őstag
Konkrétan mi lenne ez a cyber november? Mert én csak azt látom hogy pár készüléket kiemeltek, és az eddigi áron árulják. Az akciós oldalon valamelyik nagy díjcsomaggal való vásárláskori kedvezményes árukat (ami eddig is ennyi volt) írják ki.
Ez így a nagy semmi. De túlzás nélkül.Fokozom a disznóságot:
Oké van ez a kedvezmény hogy 1 havi részletet elengednek.
DE: amilyen csomagösszeállításra 2 év hűségre 3 hete még 94.000Ft készülékkedvezmény járt, ugyanarra most 84.700Ft... -
anderledani
őstag
Lehet készletértesítőt kérni trükkösen.
Válaszd ki a készülékek oldalon hogy domino csomagban szeretnéd. Ekkor átirányít a régi webshopba, ahol tudsz készletértesítőt kérni.
Vagy itt a régi webshophoz egy link:
[link] -
szabonagyur
félisten
Konkrétan mi lenne ez a cyber november? Mert én csak azt látom hogy pár készüléket kiemeltek, és az eddigi áron árulják. Az akciós oldalon valamelyik nagy díjcsomaggal való vásárláskori kedvezményes árukat (ami eddig is ennyi volt) írják ki.
Ez így a nagy semmi. De túlzás nélkül.A kedvezmény itt is az, hogy nem kell az éven fizetni a részletet, csak később.
-
anderledani
őstag
Konkrétan mi lenne ez a cyber november? Mert én csak azt látom hogy pár készüléket kiemeltek, és az eddigi áron árulják. Az akciós oldalon valamelyik nagy díjcsomaggal való vásárláskori kedvezményes árukat (ami eddig is ennyi volt) írják ki.
Ez így a nagy semmi. De túlzás nélkül. -
Plug Life
senior tag
Megnéztem. s mint írtam néhányat ismertem is. Ettől függetlenül valamennyi téren, nagy különbséget látok, egy mai mobil koncepciója, és egy régi között.
Nyilván nem egyik pillanatról a másikra történt egy változás, lehettek előzmények, kísérletek, probálkozások... de végül nem ez lett az uralkodó.
lásd VHS előtt is voltak más alternatívák, ettől még a vhs az ami elterjedt, bevált.
Vagy ott a HDDVD vs Bluray. és egyéb elképzelések.
Az pedig, hogy "megfizethetetlen volt", miért ma egy fél millás telefon mivel megfizethetőbb? Vagy egy több száz ezres? Szerintem társadalmilag sem volt igény akkor még ilyen telefonokra, vagy szolgáltatásokra.
Na és mit értesz "élvezhető alatt"? Gondolom gördülékeny, jobb használhatóságot, felhasználói élményt.
Ha igen, akkor ez kb olyan, mint frédi és béninek is ment a kocsija... használható volt... de nem épp korszerű, vagy élvezhető.Amúgy ha azt nézzük, akkor az első telefont kivéve, mindegyiknek volt elvileg internet funkciója pl. Más kérdés, hogy sokra nem mentél vele... mert baromi lassú, és baromi kicsi képernyő, meg drága lett volna...
Egyetlen nagy különbség volt az iPhone meg az elődei között: az Apple a kapacitív/multitouch érintőképernyővel bárkinek használhatóvá tette az olostelefont. Az elődök kurzorbillentyűzetes/tollas cuccait csak kockák tudták/akarták használni.
-
szalai112
senior tag
"Okostelefonnak (angolul smartphone) nevezzük a fejlett, gyakran PC-szerű funkcionalitást nyújtó mobiltelefonokat. Nincs egyértelmű meghatározás arra, hogy mi az okostelefon.[1][2] Egyesek szerint okostelefon az a mobil, aminek teljes értékű operációs rendszere szabványosított interfészeket és platformot nyújt az alkalmazásfejlesztők számára.[3] Mások meghatározásában az okostelefon egyszerűen egy olyan készülék, ami olyan fejlett funkciókat tartalmaz, mint e-mail, Internet és e-könyv-olvasó, és/vagy teljes értékű billentyűzet, vagy külső USB-s billentyűzet és VGA csatlakozó. Más szavakkal, egy olyan miniatűr számítógép, ami telefonként is képes működni.[4][5] Az okostelefon szó továbbgondolásával megjelent a fejlett képességekkel nem rendelkező készülékekre a „butatelefon” elnevezés. "
"Nincs megegyezés az iparágban arról, hogy pontosan mi teszi az okostelefont, és a meghatározások az idő múlásával változnak."
Mini PC telefon funkcióval
-
#33802016
törölt tag
Látom, odáig sem sikerül eljutni, hogy a linkeket megnézd... Én képzeld, mnem csak hallottam ezekről, hanem használtam is nem egyet a munkám során.
Az első saját mobilomat 98-ban vettem.""Érintőkijelzőt sem az Apple csinált először, csak talán ők csinálták meg először élvezhetőre, "
Vagyis használható, működőre? Az nem mind1..." - nem használhatóra, nem működőre, hanem élvezhetőre - nem mindegy. Működő és használható érintőkijelző már jóval korábban volt, de ők csinálták meg úgy, hogy maga a rendszer is már erre volt optimalizálva (igaz eleinte nem sok mindent tudott az ios)"Okostelefonnak (angolul smartphone) nevezzük a fejlett, gyakran PC-szerű funkcionalitást nyújtó mobiltelefonokat. Nincs egyértelmű meghatározás arra, hogy mi az okostelefon.[1][2] Egyesek szerint okostelefon az a mobil, aminek teljes értékű operációs rendszere szabványosított interfészeket és platformot nyújt az alkalmazásfejlesztők számára.[3] Mások meghatározásában az okostelefon egyszerűen egy olyan készülék, ami olyan fejlett funkciókat tartalmaz, mint e-mail, Internet és e-könyv-olvasó, és/vagy teljes értékű billentyűzet, vagy külső USB-s billentyűzet és VGA csatlakozó. Más szavakkal, egy olyan miniatűr számítógép, ami telefonként is képes működni.[4][5] Az okostelefon szó továbbgondolásával megjelent a fejlett képességekkel nem rendelkező készülékekre a „butatelefon” elnevezés. "
"Nincs megegyezés az iparágban arról, hogy pontosan mi teszi az okostelefont, és a meghatározások az idő múlásával változnak."
-
Kaba
veterán
Ezt tudtam,számítottam rá,de hogy nagyobb kedvezményt kap aki most lép be ,mint akinek kb 10 éve van elöfzetése,kb 2 éve vagyunk magentások,és még a 88000 ft os kedvezményböl hirtelen 57000 ft lesz na az már kicsit számomra sok,ez nem kedvezmény,nem akció és nem si cyber hónap vagy micsa ez....
Az új előfizetők máshol is nagyobb kedvezményeket kapnak,úgyhogy ez egy bevett stratégia.(amennyiben te is új lennél,akkor viszont örülnél).
-
#33802016
törölt tag
Látom, odáig sem sikerül eljutni, hogy a linkeket megnézd... Én képzeld, mnem csak hallottam ezekről, hanem használtam is nem egyet a munkám során.
Az első saját mobilomat 98-ban vettem.""Érintőkijelzőt sem az Apple csinált először, csak talán ők csinálták meg először élvezhetőre, "
Vagyis használható, működőre? Az nem mind1..." - nem használhatóra, nem működőre, hanem élvezhetőre - nem mindegy. Működő és használható érintőkijelző már jóval korábban volt, de ők csinálták meg úgy, hogy maga a rendszer is már erre volt optimalizálva (igaz eleinte nem sok mindent tudott az ios)Megnéztem. s mint írtam néhányat ismertem is. Ettől függetlenül valamennyi téren, nagy különbséget látok, egy mai mobil koncepciója, és egy régi között.
Nyilván nem egyik pillanatról a másikra történt egy változás, lehettek előzmények, kísérletek, probálkozások... de végül nem ez lett az uralkodó.
lásd VHS előtt is voltak más alternatívák, ettől még a vhs az ami elterjedt, bevált.
Vagy ott a HDDVD vs Bluray. és egyéb elképzelések.
Az pedig, hogy "megfizethetetlen volt", miért ma egy fél millás telefon mivel megfizethetőbb? Vagy egy több száz ezres? Szerintem társadalmilag sem volt igény akkor még ilyen telefonokra, vagy szolgáltatásokra.
Na és mit értesz "élvezhető alatt"? Gondolom gördülékeny, jobb használhatóságot, felhasználói élményt.
Ha igen, akkor ez kb olyan, mint frédi és béninek is ment a kocsija... használható volt... de nem épp korszerű, vagy élvezhető.Amúgy ha azt nézzük, akkor az első telefont kivéve, mindegyiknek volt elvileg internet funkciója pl. Más kérdés, hogy sokra nem mentél vele... mert baromi lassú, és baromi kicsi képernyő, meg drága lett volna...
-
Indian74
senior tag
Ezt tudtam,számítottam rá,de hogy nagyobb kedvezményt kap aki most lép be ,mint akinek kb 10 éve van elöfzetése,kb 2 éve vagyunk magentások,és még a 88000 ft os kedvezményböl hirtelen 57000 ft lesz na az már kicsit számomra sok,ez nem kedvezmény,nem akció és nem si cyber hónap vagy micsa ez....
-
Plug Life
senior tag
-
Kbali
nagyúr
Hallottam ezek közül többről is, a Blackberry "híres volt" - a kulcsszó a volt. Sony Ericssonom volt nekem is, de azt nem nevezném okos telefonnak, a mai értelemben biztos nem. (v60i). Ettől függetlenül nem volt rossz telefon, cska baromi kicsi votl a kijelzője, vmi 170* pixel...
De ezek mind eltűntek... a piacon két jelentős szereplő van az ios, és az android - vagy annak változatai.
Volt még windows mobil is, ugye, de az is kiesett... Blackberry talán még létezett pár éve... de az elhanyagolható már."Érintőkijelzőt sem az Apple csinált először, csak talán ők csinálták meg először élvezhetőre, "
Vagyis használható, működőre? Az nem mind1..."szóval semmiképpen nem nevezhető okostelefon fronton elsőnek."
Akkor legyen úttörő, vagy forradalmi, ami feltalált vmi "régi-újat". A lényeg, hogy változás történt, ami elég nagy horderejű volt visszatekintve, irányvonalban, ha másban nem. lásd pl eltűntek a billentettük, appok jelentek meg, egyre nagyobb képernyő, stb.
Tehát, klasszikusan a mobil, már nem mobil, hanem egy kis számítógép lett, ez lett a fő irány.
Amúgy pl érdekesség, hogy utólag néztem, hogy a fülhallgatókról eltünt a tekerhető hangerő állító. Ami azért gond, mert van olyan eszköz, ami a gombokra nem reagál, de sokon még gomb sincs... a változás, nem biztos, hogy mindig jó irányú...
"Persze ne hasonlítsuk a mai "okos"telefonokhoz ezeket tudásban, mert akkor még azok az alkalmazások nem is léteztek, amelyekre mostanság használjuk őket."
pont ez a lényeg, a korszak, irány váltás.Látom, odáig sem sikerül eljutni, hogy a linkeket megnézd... Én képzeld, mnem csak hallottam ezekről, hanem használtam is nem egyet a munkám során.
Az első saját mobilomat 98-ban vettem.""Érintőkijelzőt sem az Apple csinált először, csak talán ők csinálták meg először élvezhetőre, "
Vagyis használható, működőre? Az nem mind1..." - nem használhatóra, nem működőre, hanem élvezhetőre - nem mindegy. Működő és használható érintőkijelző már jóval korábban volt, de ők csinálták meg úgy, hogy maga a rendszer is már erre volt optimalizálva (igaz eleinte nem sok mindent tudott az ios) -
Kaba
veterán
-
Kaba
veterán
-
blueye
veterán
-
Indian74
senior tag
Köszönöm telekom a nagy cyber kedvezményedet,a nagy semmit...
-
#33802016
törölt tag
Gondolom nem hallottál a Palm-ról, Blackberry-ről, sőt a Nokia E vagy Motorola Q vagy X, Ericcson hasonló szériájáról sem.
Ezek már a mai értelemben véve is okostelefonok voltak: volt bennük navigáció, lehetett neten böngészni, volt e-mail kliens (FB nem, mert akkor még nem is létezett), office alkalmazások.
Érintőkijelzőt sem az Apple csinált először, csak talán ők csinálták meg először élvezhetőre, szóval semmiképpen nem nevezhető okostelefon fronton elsőnek.
Ezek a készülékek annak idején 2000-2010 között azért sem terjedtek el, mert az átlagembernek kb. megfizethetetlenek voltak.
Persze ne hasonlítsuk a mai "okos"telefonokhoz ezeket tudásban, mert akkor még azok az alkalmazások nem is léteztek, amelyekre mostanság használjuk őket.Hallottam ezek közül többről is, a Blackberry "híres volt" - a kulcsszó a volt. Sony Ericssonom volt nekem is, de azt nem nevezném okos telefonnak, a mai értelemben biztos nem. (v60i). Ettől függetlenül nem volt rossz telefon, cska baromi kicsi votl a kijelzője, vmi 170* pixel...
De ezek mind eltűntek... a piacon két jelentős szereplő van az ios, és az android - vagy annak változatai.
Volt még windows mobil is, ugye, de az is kiesett... Blackberry talán még létezett pár éve... de az elhanyagolható már."Érintőkijelzőt sem az Apple csinált először, csak talán ők csinálták meg először élvezhetőre, "
Vagyis használható, működőre? Az nem mind1..."szóval semmiképpen nem nevezhető okostelefon fronton elsőnek."
Akkor legyen úttörő, vagy forradalmi, ami feltalált vmi "régi-újat". A lényeg, hogy változás történt, ami elég nagy horderejű volt visszatekintve, irányvonalban, ha másban nem. lásd pl eltűntek a billentettük, appok jelentek meg, egyre nagyobb képernyő, stb.
Tehát, klasszikusan a mobil, már nem mobil, hanem egy kis számítógép lett, ez lett a fő irány.
Amúgy pl érdekesség, hogy utólag néztem, hogy a fülhallgatókról eltünt a tekerhető hangerő állító. Ami azért gond, mert van olyan eszköz, ami a gombokra nem reagál, de sokon még gomb sincs... a változás, nem biztos, hogy mindig jó irányú...
"Persze ne hasonlítsuk a mai "okos"telefonokhoz ezeket tudásban, mert akkor még azok az alkalmazások nem is léteztek, amelyekre mostanság használjuk őket."
pont ez a lényeg, a korszak, irány váltás. -
Kaba
veterán
-
blueye
veterán
-
Kaba
veterán
-
blueye
veterán
-
Kaba
veterán
-
blueye
veterán
Ez a trezor jatek oriasi.
Covid idejen menj be egy boltba (mar ez is marhasag, covid nelkul is) es utana sorszamot kell huznod, a varhato varakozas tobb mint egy ora. Egy vicc. Antijatek. -
Joachim21
őstag
Szánalmas az új webshop, ezúton is csak gratulálni tudok. Akármit szeretnék venni, telepakolja a kosarat mindenféle új szolgáltatással is, ha kiveszed, akkor már persze az ajánlat sem olyan kedvező. De a F-om akarja mindig átnézni, hogy nem fizettet-e az oldal valamiért plusban. Se TV előfizetés nem kell, se drágább vezetékes telefon ami úgy is csak Magenta 1 miatt van, se.... mint vmi el-szott telefonos értékesítő aki az ember agyára megy.
-
Kaba
veterán
-
Rotyi
aktív tag
Ami nincs készleten az oldalon (mobiltelefon), arról már nem lehet készletértesítőt kérni?
-
norbertoth
senior tag
Debrecen belvárosa… azt ne mondja nekem a telekom hogy ez normális
[kép]Használhatatlan konkrétan…
-
Kaba
veterán
Havi díjas díjcsomagok esetén hálózaton belül díjmentes a hívásátirányítás.
-
Kbali
nagyúr
Küldtem pm-et.
Szerintem, az lehet a nyitja a dolognak, hogy más világ volt. Akkor az "okos telefon" (értsd nokia oprendszer - amit írtál) egy szubkultúra volt inkább, egyetlen ismerősömnek volt akkoriban.
Ma viszont, 1-2 extrémebb példától eltekintve, mindenkinek az van(android, ios többnyire), mert ez vált a fősodorrá, no meg ma már, szó szerint mindent is megtudsz csinálni a mobiloddal...
Ráadásul a világ is ebbe az irányba ment, megy. Amúgy ez nem feltétlenül rossz dolog persze...
A "reklámon túl", úgy gondolom, hogy funkcionalitásban sem volt, elég. Úgy értem nem volt meg a miért. Jó, jó, hogy ezt meg azt lehet... de minek? Ott a pc sokkal könnyebb jobb, nagyobb képernyő, olcsóbb...
Hiányzott a háttér, a cél, vagy értelme is picit...
Persze ez ma sincs másképp, valószínüleg mindig voltak, lesznek ilyenek... ez egy folyamat...
Gondolom nem hallottál a Palm-ról, Blackberry-ről, sőt a Nokia E vagy Motorola Q vagy X, Ericcson hasonló szériájáról sem.
Ezek már a mai értelemben véve is okostelefonok voltak: volt bennük navigáció, lehetett neten böngészni, volt e-mail kliens (FB nem, mert akkor még nem is létezett), office alkalmazások.
Érintőkijelzőt sem az Apple csinált először, csak talán ők csinálták meg először élvezhetőre, szóval semmiképpen nem nevezhető okostelefon fronton elsőnek.
Ezek a készülékek annak idején 2000-2010 között azért sem terjedtek el, mert az átlagembernek kb. megfizethetetlenek voltak.
Persze ne hasonlítsuk a mai "okos"telefonokhoz ezeket tudásban, mert akkor még azok az alkalmazások nem is léteztek, amelyekre mostanság használjuk őket. -
Maist
senior tag
Egy kérdésem lenne, mert még a 1414-en sem tudtak rá egyértelmű választ adni: Mobil S díjcsomagban a Telekom mobilhálózatán belüli átirányításnak nincs semmiféle díja (perc/eseti/stb.) jól gondolom?
-
Kaba
veterán
A Cyber November elindult.
-
_ak_
addikt
Első körben nem jött be. Miután elmagyaráztam, hogy miért nem jó a telefonos beállítás, az ügyintéző szimplán annyit mondott, hogy nincs lehetőség a rejtett számról való hívások blokkolására szolgáltatón keresztül.
Megrpóbálom megtalálni a telekom oldalán a leírást, hogy legyen mire hivatkoznom. -
Kaba
veterán
A korábbi részletek kifizetésével,új hűséggel,azonnal tudsz új készüléket részletre vásárolni.
A mobilra nem kell hűséget vállalnod az maradhat a régi,
az ügyintézőn keresztül bevonhatod a Magenta1-be. -
kakuk.tamas
addikt
Szerintem már most is tudnál.
De ha összevonnád a mobilt az otthonival (Magenta), akkor nagyobb kedvezményed is lenne. -
Kaba
veterán
Köszönöm!
Azt hittem, hogy valamikor éjjel élesítik az akciókat. Várok türelemmel bár egyre nehezebb. A mostani készülékem már az utolsókat nyögi.Nem lesz nagy áresés.A részleteknél lesz egy könnyítés,hogy csak jövőre kell kezdeni a törlesztő fizetését.
-
Cranberries
aktív tag
-
jack982
senior tag
-
dptrsk
Topikgazda
Cyber November, még mindig semmi.
8 után szoktak indulni ezek az akciók
-
Cranberries
aktív tag
Cyber November, még mindig semmi.
-
#33802016
törölt tag
Nekem az Asus ötlete meghalása nem tetszik, vagyis kár, hogy nincs már olyan mobiltelefon, hogy berakom a táblagép részbe és a táblagép részt rárakom a billentyűzet részre és kész a laptop. Szerintem tök jó lenne olyan, mint ami volt az Asus PadFone.



Forrás: ASUS PadFoneEgy időben nézegettem én is ilyent... vagy hasonlót... az is asus volt... szét vehető összerakható, stb...
Aztán, tavaly lett egy huawei, nagyon szuper
Vettem hozzá egy tök jó tokot, és még bill-t is
(tok+bill együtt van gyárilag). Így akár kis számítógép ként is funkcionálhat, telefonról lett megosztva a net. Azon lepődtem meg mekkora a hatótávolsága a telefonnak, igen komoly... pedig középkategóriás.Egyébként ha már laptop, vagy 10 éve az msi-nek volt olyan szériája, ami a levegő tisztítja, legalábbis negatív ionokkal látja el
Az is hamar eltünt... pedig lehet a mai világban sokkal sikeresebb széria lenne... -
FLD1987
aktív tag
Küldtem pm-et.
Szerintem, az lehet a nyitja a dolognak, hogy más világ volt. Akkor az "okos telefon" (értsd nokia oprendszer - amit írtál) egy szubkultúra volt inkább, egyetlen ismerősömnek volt akkoriban.
Ma viszont, 1-2 extrémebb példától eltekintve, mindenkinek az van(android, ios többnyire), mert ez vált a fősodorrá, no meg ma már, szó szerint mindent is megtudsz csinálni a mobiloddal...
Ráadásul a világ is ebbe az irányba ment, megy. Amúgy ez nem feltétlenül rossz dolog persze...
A "reklámon túl", úgy gondolom, hogy funkcionalitásban sem volt, elég. Úgy értem nem volt meg a miért. Jó, jó, hogy ezt meg azt lehet... de minek? Ott a pc sokkal könnyebb jobb, nagyobb képernyő, olcsóbb...
Hiányzott a háttér, a cél, vagy értelme is picit...
Persze ez ma sincs másképp, valószínüleg mindig voltak, lesznek ilyenek... ez egy folyamat...
Nekem az Asus ötlete meghalása nem tetszik, vagyis kár, hogy nincs már olyan mobiltelefon, hogy berakom a táblagép részbe és a táblagép részt rárakom a billentyűzet részre és kész a laptop. Szerintem tök jó lenne olyan, mint ami volt az Asus PadFone.



Forrás: ASUS PadFone -
#33802016
törölt tag
Érdekel az epizód.
Amúgy szerintem csak annyi a régi idők és a mostani idők között a különbség, hogy régen, mondjuk 13 éves koromban, vagy akár 18 éves koromban, csak azért nem érdekelte az embereket az okostelefon, mert nem volt annyira bereklámozva, mint ahogy az Apple és a Google bereklámozta. -
#33802016
törölt tag
Érdekel az epizód.
Amúgy szerintem csak annyi a régi idők és a mostani idők között a különbség, hogy régen, mondjuk 13 éves koromban, vagy akár 18 éves koromban, csak azért nem érdekelte az embereket az okostelefon, mert nem volt annyira bereklámozva, mint ahogy az Apple és a Google bereklámozta.Küldtem pm-et.
Szerintem, az lehet a nyitja a dolognak, hogy más világ volt. Akkor az "okos telefon" (értsd nokia oprendszer - amit írtál) egy szubkultúra volt inkább, egyetlen ismerősömnek volt akkoriban.
Ma viszont, 1-2 extrémebb példától eltekintve, mindenkinek az van(android, ios többnyire), mert ez vált a fősodorrá, no meg ma már, szó szerint mindent is megtudsz csinálni a mobiloddal...
Ráadásul a világ is ebbe az irányba ment, megy. Amúgy ez nem feltétlenül rossz dolog persze...
A "reklámon túl", úgy gondolom, hogy funkcionalitásban sem volt, elég. Úgy értem nem volt meg a miért. Jó, jó, hogy ezt meg azt lehet... de minek? Ott a pc sokkal könnyebb jobb, nagyobb képernyő, olcsóbb...
Hiányzott a háttér, a cél, vagy értelme is picit...
Persze ez ma sincs másképp, valószínüleg mindig voltak, lesznek ilyenek... ez egy folyamat...
-
FLD1987
aktív tag
Abban egyetérthetünk, hogy ezek a telefonok, még messze más kategória, alig pár %-ot ha lefedtek a piacból. Míg, ma már vagy iphone, vagy android a meghatározó, vagy annak valamilyen variánsa. Koncepcionális különbségek, biztos hogy vannak...
De ha annyira érdekel, akkor előkeresem neked azt az epizódot

De ilyen alapon, akkor lehetne azt is mondani, hogy a mobilnak is volt elődje, pl az autós mobil, vagy az a változat ami még a 80*/90-as/es években egy akta táska méretű volt. Még sem feltétlenül ez jut eszünkbe... - nah jó az autós még "menő".
De ha még jobban vissza megyünk, anno az egész mobiltelefont, egy baromságnak zsák utcának tartották, és lepasszolták vmi kis leányvállalatnak ők ráérnek ilyesmivel szórakozni... a nagyok a jövőt fejlesztik, mondták.
Aztán a jövő megváltozott
(Emlékszem, még azt is megjegyzik, ki az a hülye, aki telefonálásközben mászkálni akar, és miért? ilyenre nincs időnk - idézik fel" )Tehát, az, hogy volt Nokia, meg egyebek, az egy dolog.
*Ha jól rémlik azok a 80-as években volt.
Érdekel az epizód.
Amúgy szerintem csak annyi a régi idők és a mostani idők között a különbség, hogy régen, mondjuk 13 éves koromban, vagy akár 18 éves koromban, csak azért nem érdekelte az embereket az okostelefon, mert nem volt annyira bereklámozva, mint ahogy az Apple és a Google bereklámozta. -
FLD1987
aktív tag
Én is vezetékes net kiváltására használtam és annak ellenére, hogy itt többen mondták, nem lesz jó, mert bontja időnként a kapcsolatot vagy mi, nálam 50-60Mbittel döngött lefelé és 30-cal fel vidéken, folyamatosan. (Tehát akkor, jó fél évvel ezelőtt itt is azt az infót kaptam, hogy mehet routerbe.) Az ég világon semmi gond nem volt vele. Torrentet és online játékot nem próbáltam, de streamingre, böngészésre, kapcsolattartásra, egyéb letöltésre, tehát mindenre jó volt. Amikor kihoztam a boltból, mondtam a srácnak, hogy mire lesz és még routert akart ajánlani. Persze, tudom, nem mindig megy egységesen a dolog minden T üzletben, tehát nem ugyanazokkal az információkkal rendelkeznek sokszor. De azt gondolom, ha laptopba bele lehet tenni, akkor routerbe miért ne?!
Szerintem a MultiSIM lényege az lenne, hogy bárhol tudjak többféle eszközzel internetezni. A legtöbb embernek nincsen LTE modemet tartalmazó üzleti laptopja, ezért vagy mobiltelefonról osztja meg a mobilinternetet, vagy vesz mobil routert. Most nekem nem laptopban van a MultiSIM, hanem TP-Link M7650 mobil routerben. Sajnos nem volt megfelelő tudású Fujitsu laptop, ezért az LTE modem nélküli Fujitsu LifeBook U7411 laptopot kellett megvennem. Az LTE modem hiányát pedig úgy oldottam meg, hogy vettem mobil routert. Mondjuk az Apple rendszerében nem találtam meg a mobilhálózaton keresztüli rendszer frissítést és ezért mindig meg kellett a rendszerfrissítésnél osztanom a mobiltelefonomról a mobilinternetet, de most ez a probléma megoldódott a laptopvétel és a mobil router vétel által*1*. Amúgy 2015. év nyár óta csak mobilinternetet használok és eddig nem szólt érte a Telekom. Mondjuk én általában kb. 150 GB adatot fogyasztok havonta, ha mondjuk havonta 150 TB adatot fogyasztanék, akkor lehet, hogy szólna a Telekom.
*1*Nem vettem volna mobil routert, ha a laptopomban lenne LTE vagy 5G modem. -
#33802016
törölt tag
Érdekes információt írsz, nekem az az érdekes az írásodban, hogy az Apple csinálta az első okostelefont. Nekem már 18 éves koromban volt okostelefonom (Nokia N70), de már gyerekkoromban akartam magamnak mobiltelefont és abból is az okostelefon változatot akartam, mondjuk akkor még 13 éves voltam, de már akkor is volt okostelefon. Nokia Communicator kellett nekem 13 éves koromban.
Nokia Communicator
Nokia N70Abban egyetérthetünk, hogy ezek a telefonok, még messze más kategória, alig pár %-ot ha lefedtek a piacból. Míg, ma már vagy iphone, vagy android a meghatározó, vagy annak valamilyen variánsa. Koncepcionális különbségek, biztos hogy vannak...
De ha annyira érdekel, akkor előkeresem neked azt az epizódot

De ilyen alapon, akkor lehetne azt is mondani, hogy a mobilnak is volt elődje, pl az autós mobil, vagy az a változat ami még a 80*/90-as/es években egy akta táska méretű volt. Még sem feltétlenül ez jut eszünkbe... - nah jó az autós még "menő".
De ha még jobban vissza megyünk, anno az egész mobiltelefont, egy baromságnak zsák utcának tartották, és lepasszolták vmi kis leányvállalatnak ők ráérnek ilyesmivel szórakozni... a nagyok a jövőt fejlesztik, mondták.
Aztán a jövő megváltozott
(Emlékszem, még azt is megjegyzik, ki az a hülye, aki telefonálásközben mászkálni akar, és miért? ilyenre nincs időnk - idézik fel" )Tehát, az, hogy volt Nokia, meg egyebek, az egy dolog.
*Ha jól rémlik azok a 80-as években volt.
-
FLD1987
aktív tag
Az a vicces egyébként, hogy amikor bemutatták az almát ájfón-t (vmikor 2000 évek környékén) akkor egyszerre 5 készüléket kellett használni, mert ha váltottak volna funkciót lefagyott volna, és bebukták volna a promot...
Szerencsére, akkor a közönségnek nem tűnt fel ügyesen csinálták, és mint az első okos telefon azóta is tartja magát a hit, és túl árazott árakon sikerül elpasszolni

Lényegében, azért vesznek sokan ájfónt, mert az egy életérzést jelenit meg, meg egy "szimbólumnak" számít. Valószínüleg töredéke, azon felhasználók száma, akik esetleg funkcionalitás miatt kell. (de funkciók terén is olyan az alma, mint az amazon olvasója, jó, lehet jó volt, vagy "úttörő", de az már elmúlt...)
Érdekes információt írsz, nekem az az érdekes az írásodban, hogy az Apple csinálta az első okostelefont. Nekem már 18 éves koromban volt okostelefonom (Nokia N70), de már gyerekkoromban akartam magamnak mobiltelefont és abból is az okostelefon változatot akartam, mondjuk akkor még 13 éves voltam, de már akkor is volt okostelefon. Nokia Communicator kellett nekem 13 éves koromban.
Nokia Communicator
Nokia N70 -
Winne
nagyúr
Mennyi esély van arra, hogy holnaptól indul a Cyber November? Vagy csak egy későbbi - november eleji - időpontban izzítják be?
Szerintem jó esély van rá.

-
#33802016
törölt tag
Akinél nem éri el a 7000-et, annál gondolom több részletben kerül jóváírásra/levonásra. Esetleg pluszos lesz a számlája.
Nekem feltöltősre menne, így ez nem kérdés. Ezzel a történettel, azért a telekom megítélése nagyban változna nálam
Beérné, talán le is hagyná a vodát ilyen téren, simán. mindenképp piros pont lenne 
"Nem, még nem jött e-mail. "
Akkor jó
Én mindjárt a telekom fiókom emailját adtam meg 
Szerintem is megnézik, ha mást nem a produktumot... Nyilván itt is van vmi szűrés. -
BBke
tag
Ha májusban jár le a hűségidőm (otthoni) de kifizetem egy összegben a fennmaradó készülék részleteket, mikor tudok legkorábban új készüléket részletre vásárolni?
Mobil oldalról nem vagyok hűségben, de erre nem szeretnék hűséget, esetleg összevonni majd az otthonival. -
BBke
tag
Nem, még nem jött e-mail.
Gondolom leellenőrzik a nevet és e-mail címet, és kérni fognak egy mobilszámot. -
BBke
tag
Ezt csináltam meg.
7000 forint jóváírás a mobil számládból
7000 forint Dominó feltöltés
Viszont azt nem tudom, hogy akinek nem éri el a 7000 forintot a mobil számlája, olyankor mi van?
-
#33802016
törölt tag
Nem kérdőív, fel kellett építeni a telekom menürendszerét, hogy szerintem hogyan kellene elrendezni.
Köszi, közben nekem is meg lett... ti kaptatok emailt? Gondolom az majd manuális lesz... az utolsó oldalon volt vmi fontos infó? (a befejezés után), mert közben frissült az oldal, így nem volt idő végig olvasni...)
-
#33802016
törölt tag
Akit érdekel, csak simán a telekom főoldalán jobb oldalt lent egy kis sávban megjelenik egy üzenet, ablak. Arra kattintva, lehet ezt a menü építést végig vinni. Ez is egy közvélemény kutatás a hamarosan megújuló menü rendszer kapcsán.
Amit talált itt vki, az egy másik projekt.
-
#33802016
törölt tag
-
BBke
tag
-
ANDROID???
addikt
-
slice14
veterán
Üdv! Van arról infótok, hogy a Gigaerős Net+- hoz járó nagy adatforgalmú multiSIM-ek milyen eszközökbe mehetnek? Én úgy tudtam akár stickben vagy erre alkalmas routerben is használhatóak. Egy másik oldalon bemásoltak egy szövegrészt ÁSZF-ből (tehát nem link), amiben az a szöveg állt, amit anno a Telenornál olvastam a Hello Data Startnál, miszerint saját kijelzővel nem rendelkező, hívás indítására/fogadására nem alkalmas bla bla készülékkel nem lehet használni. Ez így is volt valóban, de én azt hittem a multiSIM bármibe mehet. Köszi!
Én is vezetékes net helyett használom egy Huawei E3372 LTE modemmel, ami egy ASUS RT-AC66U B1 routerbe van. Én átlagosan 200 GB-t használok. Eddig még nem b***ogatot a Telekom.
-
SzGee
aktív tag
Nem kérdőív, fel kellett építeni a telekom menürendszerét, hogy szerintem hogyan kellene elrendezni.
nekem is feldobta én is megcsináltam, kb 10 perces munkáért nem rossz a 7k jóváírás, köszönöm Telekom

-
norbertoth
senior tag
-
Kaba
veterán
Ez most nem így lesz?
A Telekomnál jelenleg kisebb a készlet és a felhozatal,mint a korábbi években volt,ezenkívül mindenhol szállítási nehézségek vannak,így valamivel szerényebbek lesznek az idei ajánlatok.
-
#33802016
törölt tag
Nem tudok linket adni, nekem véletlenszerűen feldobta a telekom oldala, újra megnyitni már nem engedi, mert már megcsináltam, gondolom valahogy szűrik a dolgot.
Érdekes nekem 7k-t írt jóváírásban

Ez nem biztos, hogy ugyan az... a másiknál azt írja, hogy élő kapcsolat kell legyen videó/hang. Ha jól értem nálad csak egy kérdő ív volt(?).
-
#33802016
törölt tag
Eredetileg ott azt írja, hány nap van még hátra. Ha feltöltöd az egyenleget 2500-al, akkor 366 nap érvényességi időt kapsz majd ha aktuális lesz[a fel nem használt dolgok megmaradnak]. (eredetileg is 366 nap az érvényességi idő).
Ha váltottál, akkor nem tudom hogy van, de elvileg onnantól kellene számolni a 365 napot nem?
-
norbertoth
senior tag
Megtennéd, hogy linkeled? Nem találom.

Előre is köszönöm! -
szalai112
senior tag
Megtennéd, hogy linkeled? Nem találom.

Előre is köszönöm!Szia
Megtaláltam [Jelentkezés interjús kutatásra]
Ha szívesen részt vennél egy kb. 45 perces online interjúban aminek célja weboldalunk javítása, akkor kérjük, töltsd ki az alábbi kérdőívet, hogy felvehessük veled a kapcsolatot!
Az interjú során kattintható weboldalterveken végighaladva beszélgetünk veled a benyomásaidról, miközben hang- és képfelvételt készítünk.
A kutatásban résztvevőket egy egyszeri 5000 Ft értékű mobil-előfizetés havidíj-jóváírással, vagy 5000 Ft értékű domino hang/ internet feltöltéssel, vagy 5000 Ft értékű, a webshopban felhasználható tartozék kedvezménnyel ajándékozzuk meg. -
szalai112
senior tag
Megtennéd, hogy linkeled? Nem találom.

Előre is köszönöm!Èn is kérném kösszi
-
Cranberries
aktív tag
Másnak is jött felugró ablakban ilyen "Építsd fel a telekom új menüstruktúráját" kérdőív? Állítólag 7k-t jóváírnak, én megcsináltam és kivi leszek rá, pár napon belül kiküldik a megadott email címemre a részleteket ezzel kapcsolatban.
Megtennéd, hogy linkeled? Nem találom.

Előre is köszönöm! -
kovacsmi_74
senior tag
Igen, jól írtad, az a kártya érvényességi ideje.
@Rage47:
A kártyához adott net is olyan, mint a Maraton. Ha addig nem fogyna el, feltöltéssel meghosszabbítható az érvényességi ideje.
De ez biztosan elfogy hamarabb a kép alapján. -
Cranberries
aktív tag
-
ANDROID???
addikt
-
csako
veterán
Szerintem oda azt a dátumot írja, amikor lejár a kártyád, vagyis ha addig egyszer sem töltöd fel, akkor a következő október 29-ig, ami 2022-ben lesz.
-
kovacsmi_74
senior tag
-
Rage47
nagyúr
-
Kaba
veterán
-
szalai112
senior tag
-
Joachim21
őstag
Mi ez a cybernovember pontosan?
Új hozzászólás Aktív témák
-
126100 - 126001
147772 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 127901 127900 - 127801 127800 - 127701 127700 - 127601 127600 - 127501 127500 - 127401 127400 - 127301 127300 - 127201 127200 - 127101 127100 - 127001 127000 - 126901 126900 - 126801 126800 - 126701 126700 - 126601 126600 - 126501 126500 - 126401 126400 - 126301 126300 - 126201 126200 - 126101 126100 - 126001 126000 - 125901 125900 - 125801 125800 - 125701 125700 - 125601 125600 - 125501 125500 - 125401 125400 - 125301 125300 - 125201 125200 - 125101 125100 - 125001 125000 - 124901 124900 - 124801 124800 - 124701 124700 - 124601 124600 - 124501 124500 - 124401 124400 - 124301 124300 - 124201 124200 - 124101 124100 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AliExpress tapasztalatok
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Melyik tápegységet vegyem?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Gitáros topic
- Xbox Series X|S
- Revolut
- További aktív témák...
- ÚJ Lenovo LOQ Intel Core i5-13450HX, 24GB, 512GB, RTX 5050(8GB), FHD IPS 144Hz
- Apple iPhone 16 Plus Pink 128GB használt karcmentes 94% akku (316 ciklus) 6 hónap garancia
- Samsung Odyssey G5 C27G55TQBU Ívelt 27 QHD Gamer Monitor 6 hó garancia Házhozszállítás
- ÚJ Apple Macbook Air 15,3" M5 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB SSD - Ezüst - 2 Ciklus - 3 év gari - MAGYAR
- 27% - LG UltraFine 27UQ850V-W 4K IPS Monitor! 3840x2160 / 60Hz / FreeSync
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Tapsoljunk az egyre romló feltételeknek, vagy örüljünk, hogy az ügyfél megszerzése fontosabb a megtartásánál? Azért mert a Voda szar, azért a Telekomnak is el kell szaródnia, vagy alul is kell múlnia a konkurenciát? Remek visszajelzéseket szoktam adni mostanában a chates ügyfélszolgálatos vérnyomásemelés után is, kár hogy nem olvassa senki.








