Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
79700 - 79601
147703 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
dptrsk
Topikgazda
Ehhez a mobilvásárláshoz kapcsolódva:
A telekom az oldalán azt írja a mobiltelefon előfizetéseknél, hogy az előfizetési díj 100%-ban felhasználható (és nem azt hogy "lebeszélhető").
Így nem teljesen egyértelmű, hogy az előfizetési díjból lehet-e annak terhére mobilvásárlást csinálni, azaz előfizetési díjból mobilvásárlást (parkolás, autópálymatrica vásárlás) fedezni vagy sem...Annál is inkább, mivel ezen mobilvásárlási opciókat a telekom saját maga telepíti a mobil készülékekre (SIM kártya szolgáltatásként) !!!!!!!!!
A felhasználható után ott szokott lenni, hogy belföldi hang és SMS forgalomra vagy valami hasonló.
-
MadMancs
veterán
Ehhez a mobilvásárláshoz kapcsolódva:
A telekom az oldalán azt írja a mobiltelefon előfizetéseknél, hogy az előfizetési díj 100%-ban felhasználható (és nem azt hogy "lebeszélhető").
Így nem teljesen egyértelmű, hogy az előfizetési díjból lehet-e annak terhére mobilvásárlást csinálni, azaz előfizetési díjból mobilvásárlást (parkolás, autópálymatrica vásárlás) fedezni vagy sem...Annál is inkább, mivel ezen mobilvásárlási opciókat a telekom saját maga telepíti a mobil készülékekre (SIM kártya szolgáltatásként) !!!!!!!!!
Nem nem lehet. Csak hang és sms. Azért nem lebeszélni van írva mert pl SMS-t nem beszélni szokták. Azaz hanghí hanghívásra és sms küldésre felhasználható. De ez pl szerződésbe is benne van. Illetve honlapon is ott van minden csomagnál. Pl Move S: e-Packkel
A havi díj 100%-ban lebeszélhető és SMS-ekre felhasználható belföldön -
MadMancs
veterán
Jaaa webes. Ott meg van egy NetPlusz promóciós adatkeret sor 3Gb al. Erről most nem tudok screenshotot, mert telorol egy ideje nem megy asztali nézet ( Telekom oldalán csak) Hiába az van beállítva. Minden ok de amint előfizetésbe belépek visszavált mobil nézetre. Az meg úgy szar ahogy van.
-
F1DO
senior tag
Köszi, azt hiszem most már világosabb a helyzet, ha jól értem, akkor viszont 3 hónap után is csak úgy használhatom majd az előfizetést, hogy az esetleges mobilvásárlás, illetve másik Dominó feltöltése nem az előfizetési díjból megy, hanem rátevődik ( van egy 4000 Ft-os előfizetésem, innen rátöltök a lányom Dominójára, vagy mobil parkolásra költök 1000 Ft-ot, akkor nem marad 3000 Ft az előfizetésemen - ahogyan én szeretném - hanem az előfizetésem lesz 4000+1000 azaz 5000 Ft.)
Ehhez a mobilvásárláshoz kapcsolódva:
A telekom az oldalán azt írja a mobiltelefon előfizetéseknél, hogy az előfizetési díj 100%-ban felhasználható (és nem azt hogy "lebeszélhető").
Így nem teljesen egyértelmű, hogy az előfizetési díjból lehet-e annak terhére mobilvásárlást csinálni, azaz előfizetési díjból mobilvásárlást (parkolás, autópálymatrica vásárlás) fedezni vagy sem...Annál is inkább, mivel ezen mobilvásárlási opciókat a telekom saját maga telepíti a mobil készülékekre (SIM kártya szolgáltatásként) !!!!!!!!!
-
#65388800
törölt tag
-
MadMancs
veterán
-
#65388800
törölt tag
A részletek az hol van? Nálam teljesen lefagyott az egész. Semmit nem mutat a plusz adatból nem csökken semmit az adat pedig mindig frissít.
-
MadMancs
veterán
Dehogynem. NetPlusz L nél pl 4Gb ot mutat app ( Részletekre kattintva meg 2 NetPlusz L van. 1 1Gb os és 1 3Gb os.)Tapasztalat. Míg Nextes voltam végigzongoráztam S től XXL ig.
-
Black_Raven
veterán
A múltkor a 1430-at böngésztem végig és ott még momdta mint kedvezményes opciót.Ott kéne rácsapni hogy engedi e kedvezményes árral.Természetesen megrendelés előtt 100%-osan meggyőződni róla hogy 548ft az ár nehogy 2490-ért adja.Mert a 1777-en már nincs listában sem a megrendeléshez.Mivel Goop kolléga is azt mondta hogy 1 hónapja rendelte meg.Amúgy én a múltkor mondtam az ÜF-en hogy miért kellett lezárni az utolsó kézzelfogható kedvezményes csomagot+azt is hagyha megszünik a Most többen váltani fognak Tuti-ra.Mivel rögzítik hadd hallgassák a dominósok véleményét

-
#65388800
törölt tag
-
Zeki
nagyúr
Nekem full térerő a 3g is, szuper

Hát kár hogy nekem nem játszik ez a négyszeres net ajánlat, mert nem dobom két hónap kánaán miatt a NetPlusz Aranyamat.Hosszú távon ez jobb...Az az érdekes, hogy nálunk csak az egyik sim az aranykártyás, így csak annál jelenik meg a netplusz arany opció, de 2490Ft-ért.
-
#65388800
törölt tag
Elméletileg csak ha lemondom, vagy váltok.(hivatalosan egy éve lezárták
)
Hát az xar ügy.Igen de szoktak olyat csinálni hogy lezárás után még aki megrendelte használhatja aztán 2-3 év után törlik. Pl a telenor most akarja kivezetni a smarttarifa csomagokat.
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
Nekem full térerő a 3g is, szuper

Hát kár hogy nekem nem játszik ez a négyszeres net ajánlat, mert nem dobom két hónap kánaán miatt a NetPlusz Aranyamat.Hosszú távon ez jobb...Egyszer csak kivezetik

-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
Most néztem a lefedettségi térképet. Mekkora szar a 3G lefedettségük

-
Black_Raven
veterán
Így van, most biztos azt használod, de egyik hónapban is 2 meg másik hónapban is kettő.Mivel nem viheted át 30 nap múlva törlődik a maradék (ha lesz) és indul az új hónap a másik 2-vel
De a kérdésem nem erre irányult hanem hogy 1470ft-ot fizettél érte? ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Bocs, már én is rosszul írtam a kettesek helyén 4 gb mindenhol az előző hszben.De közben megnéztem 1470ft/4gb két hónapig surf csomaggal.

-
#65388800
törölt tag
Így van, most biztos azt használod, de egyik hónapban is 2 meg másik hónapban is kettő.Mivel nem viheted át 30 nap múlva törlődik a maradék (ha lesz) és indul az új hónap a másik 2-vel
De a kérdésem nem erre irányult hanem hogy 1470ft-ot fizettél érte? ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Igen 1470 Ft-ot fizettem. De én úgy értelmeztem az akciót hogy 1 hónapban is +3 GB és a következő hónapban is +3 GB.
-
Black_Raven
veterán
Így van, most biztos azt használod, de egyik hónapban is 2 meg másik hónapban is kettő.Mivel nem viheted át 30 nap múlva törlődik a maradék (ha lesz) és indul az új hónap a másik 2-vel
De a kérdésem nem erre irányult hanem hogy 1470ft-ot fizettél érte? ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
St3ven
addikt
-
#65388800
törölt tag
-
#65388800
törölt tag
Kérlek olvasd el még egyszer a kérdést.(vagy nem kaptál hozzá 2hónapig +1-1gb netet?)
De nekem nem 1-1 GB netet kellett volna kapnom netplusz L mellé hanem az 1GB-hoz még 3GB ot.
-
Zeki
nagyúr
-
St3ven
addikt
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
Neked a Surf mellett 1470-ért adta 2gb-t a N+L-re?
Surf 150 MB net plusz L 1 GB maraton 1GB
-
#65388800
törölt tag
-
Black_Raven
veterán
-
Black_Raven
veterán
-
Zeki
nagyúr
-
#65388800
törölt tag
-
joelke HU
őstag
Ha belépsz telekom fiókkal, kitöltődik a kapcsolat kártya.
Természetesen beléptem telekom fiókkal és nem töltődött ki. Mint említettem csak a nevem szerepel rajta. Azonosítószám nem.
-
Zeki
nagyúr
-
#65388800
törölt tag
Na de ez már legalább 1 hónapja ismert, hogy ha van Maratonod, akkor a Telekom app meghala vala.
Amúgy annyira bekavar a Maraton a rendszőrbe, hogy az asszonynál a webesen még azt mutatta, hogy élő 1GB-os Maratonja van. Na de már nem volt. Cserébe nem is engedte aktiválni a Netplusz S-t, hogy szerinte nincs elég egyenleg. Nemafrászt! Na a 1430-on helyrerakták a dolgokat.Szóval egy IT-s cég , ami világszerte meghatározó, még mindig nem tud normálisan működő rendszert csinálni.
És hogy így helyre rakták maratonnal is be tudsz lépni?
-
Zeki
nagyúr
Nem fog működni, próbáltam az adatok törlését, a gyorsítótár törlését, az app újratelepítését. Androidon és WP-n sem enged be a Telekom alkalmazás, amióta megrendeltem a Maratont.
Lassan 3 hónapja ez a helyzet. Mindegyik más számommal beenged, csak azzal az eggyel nem, amelyikre aktiváltam a Maratont.
Na de ez már legalább 1 hónapja ismert, hogy ha van Maratonod, akkor a Telekom app meghala vala.
Amúgy annyira bekavar a Maraton a rendszőrbe, hogy az asszonynál a webesen még azt mutatta, hogy élő 1GB-os Maratonja van. Na de már nem volt. Cserébe nem is engedte aktiválni a Netplusz S-t, hogy szerinte nincs elég egyenleg. Nemafrászt! Na a 1430-on helyrerakták a dolgokat.Szóval egy IT-s cég , ami világszerte meghatározó, még mindig nem tud normálisan működő rendszert csinálni.
-
Black_Raven
veterán
Ha belépsz telekom fiókkal, kitöltődik a kapcsolat kártya.
-
joelke HU
őstag
Milyen kedvezményeket szeretnél igénybevenni?
-
Black_Raven
veterán
A kapcsolat kartyáról szeretnék kérdezni. Az applikációban elérhető és úgy tudom onnan is használható. Na most ha megnyitom akkor viszont semmi a nevemen kívül nem látszik rajta. Nincs sorszám. Pedig azzal lehetne a kedvezményeket igénybe venni. Domino a sim. Talán előtte külön igényelni kell vagy regisztrálni a kapcsolat kártyához?
Milyen kedvezményeket szeretnél igénybevenni?
-
joelke HU
őstag
A kapcsolat kartyáról szeretnék kérdezni. Az applikációban elérhető és úgy tudom onnan is használható. Na most ha megnyitom akkor viszont semmi a nevemen kívül nem látszik rajta. Nincs sorszám. Pedig azzal lehetne a kedvezményeket igénybe venni. Domino a sim. Talán előtte külön igényelni kell vagy regisztrálni a kapcsolat kártyához?
-
Black_Raven
veterán
Nem fog működni, próbáltam az adatok törlését, a gyorsítótár törlését, az app újratelepítését. Androidon és WP-n sem enged be a Telekom alkalmazás, amióta megrendeltem a Maratont.
Lassan 3 hónapja ez a helyzet. Mindegyik más számommal beenged, csak azzal az eggyel nem, amelyikre aktiváltam a Maratont.
Akkor minden a maraton miatt van, még jó hogy nekem nincs.
Indian74: a 1430-on már rég megkérdezhetted volna, az a biztos... -
Indian74
senior tag
-
St3ven
addikt
Nem fog működni, próbáltam az adatok törlését, a gyorsítótár törlését, az app újratelepítését. Androidon és WP-n sem enged be a Telekom alkalmazás, amióta megrendeltem a Maratont.
Lassan 3 hónapja ez a helyzet. Mindegyik más számommal beenged, csak azzal az eggyel nem, amelyikre aktiváltam a Maratont.
-
Black_Raven
veterán
Semmi különbseg a két app között(T rom volt rajta appal, de felraktam egy független romot, azért kellett a Playról leszedni)
A sok fém is leszedi, de nekem is van s4 is, és ugyanilyen szar a térerő a gyári rommal. CyanogenModdal viszont jó.Tehát az fw hibás.De nincs jelentősége mert hívásnál átvált 2gre, csak többet eszik mert mindig hálót keres.
-
#65388800
törölt tag
Nekem is gyári app volt fennt, de működött az is, most sima playes van.de az is kifogástalan.Nincs más telócsere
néznének nagyot T app nem működik akkor csere ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Én tudom, Samu betegség a játék térerőMiért mi a különbség a gyári és a playes között.
Szerintem ez a túl sok fém veszi el a térerőt. Az a 4 kis műanyag biszbasz nem tudom mennyit használ a megszakításoknál a keret körül.
-
Black_Raven
veterán
Nekem is gyári app volt fennt, de működött az is, most sima playes van.de az is kifogástalan.Nincs más telócsere
néznének nagyot T app nem működik akkor csere ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Én tudom, Samu betegség a játék térerő -
#65388800
törölt tag
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
Szerintem a bónusz 1gb-ot nem jelzi ki, mivel nem szokta.Lehet azt használja azért nem mozdul.
Próbáltad törölni és újratelepiteni az appot?A netplus L et tegnap aktiváltam a plusz net miatt. De a forgalom 1 hete nem csökkent.
Törölni nem tudom mert gyári alkalmazás. Frissítést töröltem és újratelepítettem de semmi
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
Most beléptem az alkalmazásba, de nálam rendben. Igaz ez segítség, s te gondod se oldja meg. Csak infó, hogy nálam rendben.
-
#65388800
törölt tag
-
zsoltzsolt
addikt
-
SUPREME7
őstag
-
#65388800
törölt tag
Akkor vagy örülj vagy frissítsd az oldalt

Telefon mennyivel mutat több használatot? Vagy nem változott a fordulónap?Tegnap 200 MB ot hasznátam el. De semmi változás.
-
#65388800
törölt tag
Hallgasd meg a 1777-en vagy töltsd le újra a T appot.
A T app azt írja hogy karbantartás.
Az adatfotgalom meg 1 hete nem csökkent pedig mindig friss dátum szerepel ott.
-
Black_Raven
veterán
Akkor vagy örülj vagy frissítsd az oldalt

Telefon mennyivel mutat több használatot? Vagy nem változott a fordulónap?Holnapra megjavul, már nem lesz 13.-a.

-
zsoltzsolt
addikt
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
Pc neten nézve, belépve a fiókodba?
Igen
-
zsoltzsolt
addikt
-
fecske13
tag
Nem érted.
A szig szám közben változhat, azt általában nem szokták bejelenteni az emberek.
A lakcímet meg igen,mert akkor nem kapná meg a levelet, számlát(ha nem e számlás)Amikor kötötted a szerződést a jelenlegi szolgáltatónál, akkor az azonosításhoz szükséges adat a név,anyja neve,szül hely,idő,lakcím.Ezt igazoltad az akkori szig-lakcím kártyával.
A hordozásnál ezeknek az adatoknak kell egyeznie.
Melyik szolgáltatótól hordoznál, és melyikhez?
Igazad van, a lakcímen kívül a többi nem nagyon változik és ez a többségnek így jó.
A másik két szolgáltatóról van szó, de szerintem ez itt sincs másképp.
Azzal indult, hogy az akihez hordoznám azzal kezdte, hogy amíg nem egyeztetem le az adatokat a másikkal addig hozzá se kezdjünk. Mivel náluk most kötöttem szerződést így minden adat most lett felvéve, helyesen.
Elmentem a másik szolgáltatóhoz, hogy egyeztessünk. Kérte a két igazolvány, azok alapján ellenőrizte, átírta az adatokat (gondoltam én, mert elég sokat írogatott, nem kérdezett semmit, én meg sem szólaltam). Majd búcsúztunk, hogy minden rendben és a rendszer a többi számnál is frissítette az adatokat.
Elindult a számhordozás és kiderült, hogy a születési hely nem egyezik (az amit a személyi alapján ellenőrzött).
Telefon ügyfélszolgálatra mi a helyzet? Hát nem az van rögzítve ami a személyiben van, fáradjak be személyesen újra átírni, Ő nem teheti meg. Mondtam, két napja voltam pontosan ezért, látja de nem tud segíteni, menjek be megint. Ez még egészséges embernek is bosszantó, én pedig fél lábbal és kézzel élek, nem olyan egyszerű kétnaponta mászkálnom feleslegesen.
Tudom, csak az nem hibázik aki nem csinál semmit.Ha viszont olyan esettel találkoznak ahol az igazolványok egyeznek, az elég lehetne az azonosításhoz, ott már nem lenne szükséges a többi adat vizsgálata, persze ehhez az kéne, hogy az igazolványszámok is szerepeljenek az elfogadható adatok között.
Na mindegy, marad az újabb út.
-
Black_Raven
veterán
Ha igazi ne foglalkozz vele.Úgy látom a telekom nagy plusz bevételhez jutni.Kell a bevétel minden lehetőségből.Ezt mutatja a mobilnt akció is.Vagy csak mindenkit magához akar láncolni hogy ne menjenek át másik szolgáltatóhoz(pl.digi) a jövőben sem

-
#65388800
törölt tag
Ezt az adatforgalmat hol nézted?
Telekom oldalán
-
zsoltzsolt
addikt
Üdv!
Az miért van hogy nem fogy a netem? Már egy hete azt írja hogy 2,15 ből van még 2,13 GB de annál már többet használtam. Nézem a frissítési dátumot de ugyan azt mutatja mint korábban. Meg nem értem ha megrendeltem a netplusz L t akkor miért csak 1 GB ot kaptam. Pedig azt írták promóciós adatot aktiváltuk. Vagyis akkor 5,13GB nak kellene lennie
Ezt az adatforgalmat hol nézted?
-
#65388800
törölt tag
Üdv!
Az miért van hogy nem fogy a netem? Már egy hete azt írja hogy 2,15 ből van még 2,13 GB de annál már többet használtam. Nézem a frissítési dátumot de ugyan azt mutatja mint korábban. Meg nem értem ha megrendeltem a netplusz L t akkor miért csak 1 GB ot kaptam. Pedig azt írták promóciós adatot aktiváltuk. Vagyis akkor 5,13GB nak kellene lennie
-
madle
őstag
-
Zeki
nagyúr
SPAM!
Ezek a rohadékok maxi üzemmódra kapcsoltak, nálam 2 naponta jött egy autópályamatrica email, holott tavaly nem is vettem. Spamba raktam, hogy gebedjenek meg.
-
tsteve
senior tag
nekem is jött ugyanez, ugyanonnan az előbb... és nekem sincs megyei matricám..tényleg fura
-
madle
őstag
Nem valami átverés ez is?
-
Jaded
őstag
Köszönöm a segítséget mindenkitől, megtettük a lépéseket!
-
Daffni2
addikt
Köszönöm a választ. Kezdem érteni. Csak azt a két adatot nem kell feltüntetni a hordozási dokumentumon ami egyértelműen azonosítja az illetőt (feltételezem ugyanaz a szig.szám másnál nem fordulhat elő).
Viszont ha a házszám után az egyiknél van pont a másiknál meg nincs az biztos nem ugyanaz a személy. Ügyes.
Nem érted.
A szig szám közben változhat, azt általában nem szokták bejelenteni az emberek.
A lakcímet meg igen,mert akkor nem kapná meg a levelet, számlát(ha nem e számlás)Amikor kötötted a szerződést a jelenlegi szolgáltatónál, akkor az azonosításhoz szükséges adat a név,anyja neve,szül hely,idő,lakcím.Ezt igazoltad az akkori szig-lakcím kártyával.
A hordozásnál ezeknek az adatoknak kell egyeznie.
Melyik szolgáltatótól hordoznál, és melyikhez?
-
Black_Raven
veterán
ismeretlen számosnál is?
Szerintem hogy nálunk nem mutatja a hivószámot a szolgáltató tudja különben hogy számolják el egymás között a szolgáltatók a hívásokat, ha másnem lekéri a másik szolgáltatótól az adatokat.
-
zzola
titán
Hívd fel a T-t és kérdezd meg, hogy foglalkoznak-e ilyennel?
-
Black_Raven
veterán
Nem valami átverés ez is?
-
madle
őstag
Köszönöm a választ. Kezdem érteni. Csak azt a két adatot nem kell feltüntetni a hordozási dokumentumon ami egyértelműen azonosítja az illetőt (feltételezem ugyanaz a szig.szám másnál nem fordulhat elő).
Viszont ha a házszám után az egyiknél van pont a másiknál meg nincs az biztos nem ugyanaz a személy. Ügyes.
Kaptam a Telekomtól egy SMS-t hogy Január 31-én lejár a tavaly vásárolt megye matricám és, hogy váltsak ezen meg azon a számon és módszerrel jegyet. Viszont én nem vásároltam megye matricát a kocsimra tavaly...
Miért írják ilyen konkrétan? Vagy ez csak egy automata SMS? -
fecske13
tag
Köszönöm a választ. Kezdem érteni. Csak azt a két adatot nem kell feltüntetni a hordozási dokumentumon ami egyértelműen azonosítja az illetőt (feltételezem ugyanaz a szig.szám másnál nem fordulhat elő).
Viszont ha a házszám után az egyiknél van pont a másiknál meg nincs az biztos nem ugyanaz a személy. Ügyes.
-
Indian74
senior tag
Sziasztok!!!
Lenne egy fontos kérdésem,vettünk egy telefont 3 napja,de nem tetszik nekünk a telefon,mert nagyon lassu,rosssz az éritö felület,wifi se a legtökéletesebb.
De az gond feleségem nevére vettük,webshop-on keresztül,(a 14 napos ellálási jog).
Én is vissza vihetm,vagy csak futárszolgálton keresztül,és tényleg várni kell,kb 15 napot???
Elöfizetés meghosszabítására vettük részletre,de kellne egy megbizhatobb készülék,ez sajna nem az igazi.
A válaszokat elöre is megköszönném.
-
Daffni2
addikt
Még jó,hogy nem elég bemondásra.
Kérdésedre válaszoltam, a szig és a lakcímkártya számát nem kell feltüntetni a hordozási dokumentumokon.
Az abban szereplő adatoknak viszont egyezni kell a jelenlegi szolgáltatónál,és az újnál.
-
fecske13
tag
És ezeket a szigből és a lakcímkártyából másolja ki (ha sikerül neki). Az az első, hogy elkérik a két igazolványt, az nem elég nekik, ha én csak úgy simán bediktálok egy adatot.
-
Daffni2
addikt
A szig szám,lakcímkártya szám,nem azonosításra kötelezett adat.
Név,szül.hely,idő,anyja neve lakcíme az azonosításhoz szükséges adat.Ezeknek kell egyezni. -
tsteve
senior tag
ismeretlen számosnál is?
2 telefonszám van ebben az esetben elvileg: ahonnan hívták és amit feltöltetttek a naiv apukával, mindkettő lenyomozható természetesen, de az sem kizárt hogy a kettő azonos. Emellett a hívó szám is lenyomozható akkor is, ha nem volt kijelzett a csalás idején.
-
Mr.Csizmás
titán
Csak ezek sorozatosan csinálják, előbb utóbb lebuknak.Telekomnál is jelentsd, lehet megtudják nézni a számot, mert együtt működnek a rendőrséggel.Nem kell menüpont a 1430-on , várod amíg azt mondja kapcsolja az ügyfélszolgálatot...
ismeretlen számosnál is?
-
Black_Raven
veterán
Csak ezek sorozatosan csinálják, előbb utóbb lebuknak.Telekomnál is jelentsd, lehet megtudják nézni a számot, mert együtt működnek a rendőrséggel.Nem kell menüpont a 1430-on , várod amíg azt mondja kapcsolja az ügyfélszolgálatot...
-
tsteve
senior tag
-
Jaded
őstag
Hívtam a 1430-at, de nem tudomeligazodni a sok menüpont között..
-
tsteve
senior tag
idegen telefont töltettek fel vele a kóddal, rendőrséget és telekomot kell értesíteni... sok eredményes nyomozás volt már, hidd el hogy foglalkoznak vele... az én károm pl. 0 Ft volt annak idején (nem paliztak be, sőt én paliztam be a csalókat) , és volt hangfelvételem a csalók hangjával, (többnek is) ami alapján el is itélték őket, a feltöltött telefonszám adatai alapján már itt is el tud indulni a nyomozás
-
Jaded
őstag
El, csak ugye a gyakorlat azt mutatja, hogy "kis összeggel nem foglalkoznak". Egyébként 20.000ft-ról van szó, nem a világvége, de azért hiányozni fog a zsebéből.
-
jozsi968
tag
-
Jaded
őstag
-
jozsi968
tag
-
Black_Raven
veterán
-
Black_Raven
veterán
Sziasztok!
Fateromat megszívatták, hívták délelőtt a Telekomtól, hogy nyert stb küldjön kódot erre meg erre a számra. Majd a végén jött egy sms, hogy sikertelen és mondta a fószer hogy utánanéz, visszahívja. Nem történt semmi, csak jött később egy sms, hogy lépjen kapcsolatba velük (mert nem tudta felvenni), vagy korlátozzák. A Telekom appban pedig látszódik x összeg, hogy vásárlásra költötte. Ilyenkor mi a teendő? Ki kell csengetni mindenképp vagy tudnak vele kezdeni valamit?Hívd a 1777-et. Azzal kezdi hogy., csalók a Telekom nevében.....jól átverték.
Ja meg pénzt nem adnak vissza. -
Jaded
őstag
-
Sofian
őstag
-
jozsi968
tag
Sziasztok!
Fateromat megszívatták, hívták délelőtt a Telekomtól, hogy nyert stb küldjön kódot erre meg erre a számra. Majd a végén jött egy sms, hogy sikertelen és mondta a fószer hogy utánanéz, visszahívja. Nem történt semmi, csak jött később egy sms, hogy lépjen kapcsolatba velük (mert nem tudta felvenni), vagy korlátozzák. A Telekom appban pedig látszódik x összeg, hogy vásárlásra költötte. Ilyenkor mi a teendő? Ki kell csengetni mindenképp vagy tudnak vele kezdeni valamit?[link]
Sajnos sok a jóhiszemű ember. Kicsit gyanakvóbban kell szemlélni a világot! -
Jaded
őstag
Ez tiszta sor, de tudunk vele valamit csinálni vagy fizethet?
-
Vangelis
félisten
Sziasztok!
Fateromat megszívatták, hívták délelőtt a Telekomtól, hogy nyert stb küldjön kódot erre meg erre a számra. Majd a végén jött egy sms, hogy sikertelen és mondta a fószer hogy utánanéz, visszahívja. Nem történt semmi, csak jött később egy sms, hogy lépjen kapcsolatba velük (mert nem tudta felvenni), vagy korlátozzák. A Telekom appban pedig látszódik x összeg, hogy vásárlásra költötte. Ilyenkor mi a teendő? Ki kell csengetni mindenképp vagy tudnak vele kezdeni valamit?Átbaxták mint xart a palánkon!
-
Sofian
őstag
Sziasztok!
Fateromat megszívatták, hívták délelőtt a Telekomtól, hogy nyert stb küldjön kódot erre meg erre a számra. Majd a végén jött egy sms, hogy sikertelen és mondta a fószer hogy utánanéz, visszahívja. Nem történt semmi, csak jött később egy sms, hogy lépjen kapcsolatba velük (mert nem tudta felvenni), vagy korlátozzák. A Telekom appban pedig látszódik x összeg, hogy vásárlásra költötte. Ilyenkor mi a teendő? Ki kell csengetni mindenképp vagy tudnak vele kezdeni valamit?Átverés szagú...
-
Jaded
őstag
Sziasztok!
Fateromat megszívatták, hívták délelőtt a Telekomtól, hogy nyert stb küldjön kódot erre meg erre a számra. Majd a végén jött egy sms, hogy sikertelen és mondta a fószer hogy utánanéz, visszahívja. Nem történt semmi, csak jött később egy sms, hogy lépjen kapcsolatba velük (mert nem tudta felvenni), vagy korlátozzák. A Telekom appban pedig látszódik x összeg, hogy vásárlásra költötte. Ilyenkor mi a teendő? Ki kell csengetni mindenképp vagy tudnak vele kezdeni valamit? -
fecske13
tag
Homályosítson fel valaki kérem, hogy ha számhordozásnál a személyi igazolvány és a lakcímkártya száma megegyezik mindkét szolgáltatónál akkor miért kell sz@rakodni az azokból kimásolt adatok (már ha sikerül az üi-nek pontosan kimásolni) azonosságával?
Új hozzászólás Aktív témák
-
79700 - 79601
147703 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Autós topik
- További aktív témák...
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Acemagic Tank 03 PC - Intel Core i7-12700H, 16Gb DDR5, RTX 3060M 12Gb, 1Tb M2, WiFi 6 - Windows 11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Asus ROG Strix B250I Gaming Mini-ITX alaplap (Wi-Fi, Bluetooth) - Igény esetén félkonfigként
- Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- (10x15.000Ft/BANKMENTES-RÉSZLET) GAMER PC // i7-6700 // DDR4 8GB RAM // 128 GB SSD // AMD RX580 8GB
- AKCIÓ! apphire B650M R5 7600 64GB DDR5 512GB SSD RTX 4070 12GB Zalman S2 TG Adata 750W
- Lenovo LEGION 5 PRO Ultra 9 275HX 32GB RAM 1TB RTX 5070 Ti 12GB 16" QHD+ OLED 240Hz 3év Prémium G.
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
de nem jó.


De a kérdésem nem erre irányult hanem hogy 1470ft-ot fizettél érte? ![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


dptrsk

