Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Akciófigyelő: Dömpingáron adja az Earfun a zajszűrős fejhallgatóját
- Elirigyelte a Vivo az Oppo 10x-es zoomkameráját
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Mobil flották
- iPhone topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
-
78000 - 77901
147692 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zeki
nagyúr
Sziasztok! Teljesen véletlenül, a Telekom oldalán szörfölve találtam egy ilyen Business net 500 dolgot, és láttam, hogy díjmentes, így hát megrendeltem. Ez mi tulajdonképpen? Nem írnak róla semmit, én meg nem nézném ki a szolgáltatóból, hogy ingyen adna nekem havi 500 megát, még akkor sem, ha több mint 10 éve hűséges vagyok, illetve üzleti csomagunk van. Arany kártyás vagyok, 690 Ft-ért van havi 200 megám (röhej). Emellé jönne akkor még 500? Ha a 200 elfogyott, vagy ez mi?

Illetve jól értelmezem, hogy mivel ilyen k***a drága a mobilinternet, jobban járok ha az elhasználáskor rendelek mondjuk egy turbo 1 gigát? Vagy 3-at?
A turbó az bővítő, ha elfogyna a havi keretben lévő net mennyisége.
Ha olcsó net kell, valami telenoros flottában kell gondolkodni. 4Gb 1700Ft körül, ami állítólag decembertől mégolcsóbb lesz, januártól meg jön az Áfa csökkentés. -
csabi94
őstag
Sziasztok! Teljesen véletlenül, a Telekom oldalán szörfölve találtam egy ilyen Business net 500 dolgot, és láttam, hogy díjmentes, így hát megrendeltem. Ez mi tulajdonképpen? Nem írnak róla semmit, én meg nem nézném ki a szolgáltatóból, hogy ingyen adna nekem havi 500 megát, még akkor sem, ha több mint 10 éve hűséges vagyok, illetve üzleti csomagunk van. Arany kártyás vagyok, 690 Ft-ért van havi 200 megám (röhej). Emellé jönne akkor még 500? Ha a 200 elfogyott, vagy ez mi?

Illetve jól értelmezem, hogy mivel ilyen k***a drága a mobilinternet, jobban járok ha az elhasználáskor rendelek mondjuk egy turbo 1 gigát? Vagy 3-at?
-
Intel fan11
őstag
Üdv! Decemberben jár le a hűségidőm Huawei telókkal szemezgetek most pont a p8 black fridayes! Tudom senki sem tudja megmondani, hogy mi lesz a kalendáriumi akciókba, de szerintetek érdemes várni vmi nagyobb akcióra vagy vegyem meg a p8-at most? Egyébként p9-et vártam várom, hogy olcsóbb legyen! Most nekem mint meglévő ügyfél 60ezerért kínálják 15 havi részletbe! Nehéz a döntés! Esetleg vki át billentene egy nem vagy egy igen döntés mellé?
-
sifarr
senior tag
amíg a vodánal van tuti, addig a telekomnál is lesz "MOST"...
Nem biztos. A Most egy tuti rapid válasz volt a Tutira.
Hosszab távra át is alakítlhatja a T a prepaid tarifarendszerét. Rá is férne.
Mondjuk az Aktívba állandósítja a Most opció percdíjait, kiegészítve 100 MB nettel a jelenlegi időszaki díjért. Aki pedig több netet szeretne, annak ott a Maraton.
A jobb hálózat, a kedvezőbb percdíj, a rugalmasabb net bőven megérné az havidíjat és ingyenesége ellenére verné a Tutit. -
embe
nagyúr
Mi ezen a meglepő?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nem igazán követem a mai trendeket... De az én emlékeimben még az élt, hogy a havidíj a különböző előfizetéseknél egységes volt, és hűséget csak akkor vállalt az ember ha készüléket vett.
De hát változik a világ, mint a mellékelt ábra is mutatja.
-
ANDROID???
addikt
-
embe
nagyúr
Elbírom képzelni mekkora nagy veszteség.
Azon akadtam ki/lepődtem meg, hogy pl. egy Next S előfizetést használnék, akkor ha nem is veszek telót, és így hűség vállalása nélkül használnám, magasabb a díja mint pl. 2 év hűséggel.
-
migabi24
nagyúr
-
beci
őstag
Sziasztok.
Van esetleg valakinek infója,hogy lesz még S7 Edge a BF akcióban? -
vonyarc
tag
-
tatv
csendes tag
Sziasztok!
Ha van itt olyan Telekom-alkalmazott (vagy ha van ilyen, megbízható ismerőse valakinek), aki ki tudná deríteni néhány telekomos mobilszámról, hogy korábban használták-e már őket, az legyen szíves privátban jelentkezni. Nagyon szépen köszönöm előre is.
A Telekom chat-tel próbálkoztam, de sajnos eredménytelenül - azt írták, hogy "erről sajnos nem áll módunkban tájékoztatást adni".
Érdekes, mert pl. a Telenornál módjukban áll... -
MadMancs
veterán
-
-secret-
Arcképgyáros
-
vonyarc
tag
Sziasztok!
Ha én előfizetőként akciósan veszek egy mobilt, azt tudná az asszony használni dominosként? -
Vangelis
félisten
-
MadMancs
veterán
-
Bornie127
aktív tag
-
-secret-
Arcképgyáros
-
MAGUS7
tag
A telefont nem az én hibámból kell cserélni,25 kilóméterre lakom Nagykanizsától,így nem túl kellemes befutkosni,főleg úgy hogy semmit sem képesek elintézni,1 órát várni,meg az normális hogy elérhetetlenek
1430-on javasolták a panaszkönyvet. -
embe
nagyúr
Sziasztok van értelme Telekom partnernél panaszkönyvbe írni ? Galaxy Note 7-et cseréltem volna,de nem volt arany színben,kedden voltam bent,laptopot is vettem volna de az ügyintéző szerint ez a modell HP Pavilion 15 + DLINK DWM-222 i3 1TB HDD 8GB RAM,nem kapható üzletben,kértem bolti árlistát azon meg rajta van,viszont csak otthon néztem meg,webshopról meg technikai hiba miatt nem tudtam megrendelni,az ígérték hogy Csütörtökre rendelnek s7 Edge-t arany színben és laptopot is megpróbálnak rendelni,aznap hívni fognak,nem hívtak,Két üzlet van Nagykanizsán az egyik ki sem csöng,a másik meg nem veszi fel,nem értem hogy miért kellett megszüntetni a T-pontot,ezek a partnerek olyan minőségűek mint a webshop,szintén használhatatlanok,meg sokat is kell várni.
És miért kellene a panaszkönyv?

Nem tudsz semmit sem bizonyítani, illetve mindenki örülne ha "csak ennyi" lenne a zavar a rendszerben. -
MAGUS7
tag
Sziasztok van értelme Telekom partnernél panaszkönyvbe írni ? Galaxy Note 7-et cseréltem volna,de nem volt arany színben,kedden voltam bent,laptopot is vettem volna de az ügyintéző szerint ez a modell HP Pavilion 15 + DLINK DWM-222 i3 1TB HDD 8GB RAM,nem kapható üzletben,kértem bolti árlistát azon meg rajta van,viszont csak otthon néztem meg,webshopról meg technikai hiba miatt nem tudtam megrendelni,az ígérték hogy Csütörtökre rendelnek s7 Edge-t arany színben és laptopot is megpróbálnak rendelni,aznap hívni fognak,nem hívtak,Két üzlet van Nagykanizsán az egyik ki sem csöng,a másik meg nem veszi fel,nem értem hogy miért kellett megszüntetni a T-pontot,ezek a partnerek olyan minőségűek mint a webshop,szintén használhatatlanok,meg sokat is kell várni.
-
zeg74
aktív tag
-
Beca1990
senior tag
-
zeg74
aktív tag
-
zeg74
aktív tag
-
313313
addikt
-
Vangelis
félisten
-
313313
addikt
-
dptrsk
Topikgazda
-
pethYeti
addikt
Vajon lesz még egy hullám vagy ennyi volt?
-
Vangelis
félisten
-
-secret-
Arcképgyáros
-
embe
nagyúr
-
St3ven
addikt
-
goop
őstag
-
Vangelis
félisten
-
zeg74
aktív tag
Most már ki van írva a két S7-re, hogy elfogyott.
Csak azt nem tudom mikor lehetett megvenni, ha hajnal kettőkor sem sikerült az ébereknek. -
embe
nagyúr
-
hbala
aktív tag
-
Arolotifar
őstag
-
zeg74
aktív tag
Arra én is kíváncsi lennék!
Direkt felkeltem 4-kor, hogy megnézzem a "káprázatos" blackriday-t.
De minek... -
embe
nagyúr
Egyébként arra lennék kíváncsi, hogy ezután akik ezt az egész szart bonyolították, elégedetten hátradőlnek mint egy jól lakott napközis, és dörzsölik a tenyerüket a remélt bónusz miatt? Mondván milyen jól levezényeltük ezt...
-
zeg74
aktív tag
Egy kalapkaki az egész a hatalmas akciójukkal, ez black friday?

Igazság szerint alapból ezen az áron kellene adni, nem akciósan..Már az Edge-t sem lehet megvenni.... készlet hiány.
Mennyit raktak be akcióba? 5 db ot???
Ez tényleg káprázatos blekfrájdéj! -
-secret-
Arcképgyáros
Kapcsolat pontok dec 31-el nullázódnak?
-
embe
nagyúr
Egyébként a Huawei Y6 független?
-
ANDROID???
addikt
Egy kalapkaki az egész a hatalmas akciójukkal, ez black friday?

Igazság szerint alapból ezen az áron kellene adni, nem akciósan.. -
zeg74
aktív tag
-
keshudioo
csendes tag
A Telekom, olyan, mint a MÁV. Black Fridayon nem készülnek fel a rendelésre, ahogy utóbbi nem készül fel télen hóra.

-
zeg74
aktív tag
Most ez az üzenet fogad:
Kedves Ügyfelünk!
A vásárlási tranzakciók száma a vártnál jobban megnőtt, kérjük, próbáld újra később.
Megértésedet köszönjük!Addig is tekintsd meg karácsonyi ajánlatainkat!
Ha nem szeretnél lemaradni legújabb ajánlatainkról, iratkozz fel hírlevelelünkre!
-
zeg74
aktív tag
-
XeeN
senior tag
Hajnali 4-kor (!) a fekete S7-re már a készülék leírásánál ki volt írva, hogy készlethiány. Azóta ez a figyelmeztetés eltűnt...
-
zeg74
aktív tag
Mondjuk ki írhatná a Telekom az S7-re, hogy elfogyott,mert simán engedi rendelni,de a végén azt írja ki,hogy kiürítettük a kosarad tartalmát készlethiány miatt...
-
Vangelis
félisten
y6 már csak pár darab van.... akinek kell még rendeljen!!!
-
zeg74
aktív tag
-
pethYeti
addikt
Ennyi volt egész hétvégére az S7?
Vajon helyi T pontokban lesz ez az akció? Vagy csak és kizárólag Online vásárláshoz van?
-
XeeN
senior tag
Én meglévő előfizetésre vásároltam meg az S7-et, bár most jár le a hűségem.
-
goop
őstag
Azért vannak jó cuccok is, gyereknek behúztam a huawei y6-ot, függetlenül, 15k-ért bőven jó lesz neki karácsonyra. A lenovo a2010 t cseréljük, annál már csak a kijelző miatt is jobb lesz.

-
2o1i
senior tag
Ahogy nézem semmire sem. Beállítottam a szűrőt meglévő előfizetésre és 0 találat az összes telefon között.
"Sajnáljuk, de a szűrőfeltételeidnek megfelelő terméket nem találtunk az áruházunkban!
Javasoljuk, hogy módosítsd a szűrési feltételeket." -
Intel fan11
őstag
Üdv! Meglévő előfizusra nem vonatkozik a fekete péntek?
-
XeeN
senior tag
Fekete s7-et szerettem volna, de már nincs. Nem baj, majd csak megbékélek az arany színnel...

-
PainKiller13
őstag
-
Zoty4
őstag
Y6 kb hol helyezkedik el egy samsung galaxy s4hez kepest?
-
tabaga
tag
-
Ákinard
aktív tag
-
ANDROID???
addikt
-
tabaga
tag
Biztos nem.
Már elkezdődött: pl S7 vagy S7 edge sokkal olcsóbb, csak ki kell választani a telefonok közül.
-
ANDROID???
addikt
Telekomnal mikor kezdődik a BF? Éjfél?
Biztos nem.
-
norberto_th
aktív tag
Telekomnal mikor kezdődik a BF? Éjfél?
-
PainKiller13
őstag
-
pethYeti
addikt
Nem valószínű, Next S, és Move M-re lesznek az ajánlatok. Figyelni fogom, én is flottás vagyok, de arra sosincs. Esetleg most a Honor 7 60k.
TV-k lesznek 4 féle, nyomtató, 1 laptop + 11 féle tartozék.
Nah majd kiderül. Ha most flottásoknak nem is megy lejjebb pl az S7 ára, de karácsonyig még kaphat valami akciót?
-
PainKiller13
őstag
Nem valószínű, Next S, és Move M-re lesznek az ajánlatok. Figyelni fogom, én is flottás vagyok, de arra sosincs. Esetleg most a Honor 7 60k.
TV-k lesznek 4 féle, nyomtató, 1 laptop + 11 féle tartozék.
-
Zeki
nagyúr
Huawei Y6 16k-ért.
Akkor rosszul emlékeztem.

-
pethYeti
addikt
Csak előfizura lesznek BF ajánlatok, főleg next díjcsomagra. ~10 féle telefon. 1 telefon lesz Domino csomagban jó áron.
Tartozékból is lesz kb 20 féle, bár sok már most is olyan áron van a honlapon.
Akkor pl meglévő flottás díjcsomagban nem is fogom tudni kedvezménnyel megvenni az adott készüléket 2 év hűségidővel? Elég szomorú...
-
Fifi
őstag
Csak előfizura lesznek BF ajánlatok, főleg next díjcsomagra. ~10 féle telefon. 1 telefon lesz Domino csomagban jó áron.
Tartozékból is lesz kb 20 féle, bár sok már most is olyan áron van a honlapon.
Köszönöm!

-
PainKiller13
őstag
-
Zeki
nagyúr
Csak előfizura lesznek BF ajánlatok, főleg next díjcsomagra. ~10 féle telefon. 1 telefon lesz Domino csomagban jó áron.
Tartozékból is lesz kb 20 féle, bár sok már most is olyan áron van a honlapon.
Jaja, valami gyenge huawei lesz dominóban 22-ért. De annyit meg is ér.
-
PainKiller13
őstag
Sziasztok!
Azt tudja valaki, hogy
1.) BF keretében csak új előfizetéssel / meglévőre vállalt hűséggel lehet vásárolni vagy lehet domino kártyával / előfizetés nélkül is?
2.) Egy előfizető csak 1 terméket vehet, vagy az előfizetésben lévő számonként 1db-ot?
3.) Aki még nem Telekom előfizető, az is vásárolhat dominó kártyával vagy előfizetés nélkül?Sajnos nem lelek ezekre a kérdésekre választ a telekom oldalán.

Előre is köszönöm!
Bye, Fifi
Csak előfizura lesznek BF ajánlatok, főleg next díjcsomagra. ~10 féle telefon. 1 telefon lesz Domino csomagban jó áron.
Tartozékból is lesz kb 20 féle, bár sok már most is olyan áron van a honlapon.
-
Fifi
őstag
Sziasztok!
Azt tudja valaki, hogy
1.) BF keretében csak új előfizetéssel / meglévőre vállalt hűséggel lehet vásárolni vagy lehet domino kártyával / előfizetés nélkül is?
2.) Egy előfizető csak 1 terméket vehet, vagy az előfizetésben lévő számonként 1db-ot?
3.) Aki még nem Telekom előfizető, az is vásárolhat dominó kártyával vagy előfizetés nélkül?Sajnos nem lelek ezekre a kérdésekre választ a telekom oldalán.

Előre is köszönöm!
Bye, Fifi
-
#78121280
törölt tag
-
embe
nagyúr
-
kertsa
senior tag
-
gyuromoj
veterán
-
kertsa
senior tag
A Telekomnál az online megrendeléseket melyik futár cég szállítja ki ?
-
#78121280
törölt tag
-
embe
nagyúr
BF-ről tudni már valamit? (telekomosról)
Samu S7 és S7 Edge-re lesz valami akció. Állítólag ezek lettek megszavazva.
-
PainKiller13
őstag
BF-ről tudni már valamit? (telekomosról)
-
Zeki
nagyúr
Domino S csomag havi 4000Ft-ért ad hálón belül korlátlant.
-
tomy86
addikt
Rendben, akkor az is megoldható, hogy pl. 2 részre lennének osztva az elérhető csatornák. Az egyik fele elérhető rootolt készüléken a másik meg nem.
Maradjunk annyiban, hogy ha akarnák akkor meg tudnák oldani ezt a problémát. Arról nem is beszélve, hogy - ahogy más is írta - olyan készülékeket is rootoltnak lát, amik soha nem voltak rootolva. -
313313
addikt
Mi is elvagyunk Move S meg Move XS + mobile otthoni opcióval. Otthon van egy Hoppá plusz csomag ha nagyon telefonálni akarok...
Így 5,5k-ért ingyen beszélünk egymással, mással meg vezetékesen beszélünk, így nekem sok a 6-7k/hó, amit ki se használnék... Persze ez idővel még változhat, de akkor is ráérek váltani
-
dptrsk
Topikgazda
Részemről nem ér meg ennyit az egész. Jelenlegi telefonomon egy kattintás az unroot és kb. kettő újra rootolni.
De ha az is lenne az ok, amit írsz, akkor nem lenne megoldhatatlan feladat, hogy a program ellenőrizze, hogy az adott regisztrációhoz tartozó előfizetéshez van-e felvételi opció. Ha van, akkor ne cseszegesse a felhasználót. Persze ehhez hozzáértés és szándék is kellene.A felvétel opciónak ehhez semmi köze...
Ha van az arra jogosít, hogy a STBon titkositva tárold a felvételeket, s vissza tudd nézni.HDMIn is titkosított a jel a STBon.
A TVGO szerintem a kölcsönözhető filmek miatt nem engedi a rootot.
-
#08205312
törölt tag
-
pethYeti
addikt
Jelenleg flottás előfizetésem van mindenféle hűségidő nélkül, van rajta még pluszban egy 1gb-os net csomag. Az lenne a kérdésem, ha most veszek egy telefont részletre 2 év hűségidővel, akkor ez nem köti le az internet csomagomat is 2 évre? Tehát a hűség csak az alap csomagra vonatkozik?

Up!
Azért kérdem mert pont ma van fordulónapom netcsomagomban és ha leköti a hűségidő inkább lemondom.
-
-secret-
Arcképgyáros
Én is filóztam rajt, Next S 6500 ugye. Az még nem is lenne vészes de nem kötöm le magam 2 évre anélkül meg asszem 9000 (az már sok). Most Move XS + asszonyt ingyen hívom így bőven okés és 4-5000-be bele fogok férni elvileg 500 MB mobilnettel.
-
313313
addikt
-
-secret-
Arcképgyáros
-
embe
nagyúr
-
zoomcns
csendes tag
-
-secret-
Arcképgyáros
-
zoomcns
csendes tag
A Domino Most felülír minden más kedvezményt, szóval nincs értelme az 5 kedvezményes számnak ha az be van kapcsolva.
Új hozzászólás Aktív témák
-
78000 - 77901
147692 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Tőzsde és gazdaság
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- Ingatlanos topic
- Trollok komolyan
- Eredeti játékok OFF topik
- Computex 2026: DRAM puffer nélkül is gyors a Silicon Motion új SSD-vezérlője
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- PC bontás - NZXT H630, Seasonic Plat 860W, X99, i7-6900K, NZXT Kraken, 64Gb, GTX 980Ti, 6TB
- Red Faction PC - NZXT, B450, Ryzen 5 3600X, 16Gb, RTX 2060, 1,25Gb tárhely - Windows 11
- 13600k 32gb ram 750w táp 420mm aio 1tb nvme 5tb hdd
- Surface 5 - i7-7.gen 8 GB RAM/256 GB SSD + 101 gombos bill, touchpad
- Sony A7IV (Váz)
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

A Telekom chat-tel próbálkoztam, de sajnos eredménytelenül - azt írták, hogy "erről sajnos nem áll módunkban tájékoztatást adni".
Érdekes, mert pl. a Telenornál módjukban áll...

1430-on javasolták a panaszkönyvet.












