Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Xiaomi 17T - T-modell
- iPhone topik
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi Watch S1 - szép az idő
- Végzett a Samsung a One UI 8.5 frissítéssel
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Az öregebb iPhone-okat felgyorsítja majd az iOS 27, ígéri az Apple
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
-
78100 - 78001
147711 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sofian
őstag
Netes rendelésnél 14 napon belül elállhatsz... Ha nem károsodott a készülék akkor nem lesz baj. Fóliát szedd le..

-
nobiand
aktív tag
Rendeltem egy S6-ot listaáron. Ajándékba szántam volna a páromnak, de majdnem sokkot kaptam mikor hazajött.

Kapott egy céget telefont...
Elállhatok úgy is, hogy már kibontottam? Raktam rá egy fóliát és bekapcsoltam kb. 5 percre.
Így nincs akadálya a dolognak?
Tegnap hozta a futár.
Köszi. -
Mr.Csizmás
titán
-
Vangelis
félisten
-
V.Stryker
nagyúr
Sziasztok,
Ha egy készülék kifutó és csak a világ f.szán lehet átvenni, akkor van rá valami mód ügyfélszolgálaton keresztül, hogy mégis kiszállítsák? Webshopban nem él ez a lehetőség.
-
goop
őstag
Szintén. Én nem aggódom, már a GLS-nél van. Ott nézted? 6és a rendelésszám.
(#78085) pana0017:
Természetesen bármikor kérheted a készülék függetlenítését díj ellenében, ha van még rajta bármilyen hűség, akkor a kötbért meg kell előtte fizetni. (Meg minden más, ezzel összefüggő tartozást is.)
(#78086) Daffni2:
Mi lenne, ha nem írnál hülyeséget?
Köszi, bár az enyémet a Sprinter viszi a pick-pack pontra.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
dedike
addikt
Mindig csak a feltett kérdésre szabad válaszolni...

...egyébként persze, hogy nem.
-
Daffni2
addikt
Szintén. Én nem aggódom, már a GLS-nél van. Ott nézted? 6és a rendelésszám.
(#78085) pana0017:
Természetesen bármikor kérheted a készülék függetlenítését díj ellenében, ha van még rajta bármilyen hűség, akkor a kötbért meg kell előtte fizetni. (Meg minden más, ezzel összefüggő tartozást is.)
(#78086) Daffni2:
Mi lenne, ha nem írnál hülyeséget?
Azért nem kell leharapni a fejem.
Nem írtam olyan nagy hülyeséget.
Persze hozzátehettem volna amit írtál,csak úgy gondoltam szükségtelen.
Nem hinném,hogy megérné kifizetni a kötbéreket, plusz a 15 000 Ft-ot,hogy független telefonja legyen.
-
vatafakk
aktív tag
Szintén. Én nem aggódom, már a GLS-nél van. Ott nézted? 6és a rendelésszám.
(#78085) pana0017:
Természetesen bármikor kérheted a készülék függetlenítését díj ellenében, ha van még rajta bármilyen hűség, akkor a kötbért meg kell előtte fizetni. (Meg minden más, ezzel összefüggő tartozást is.)
(#78086) Daffni2:
Mi lenne, ha nem írnál hülyeséget?
Enyém nem talál csomagszámot, szóval ezek szerint még a futárnak sem adták át.
-
dedike
addikt
Szintén. Én nem aggódom, már a GLS-nél van. Ott nézted? 6és a rendelésszám.
(#78085) pana0017:
Természetesen bármikor kérheted a készülék függetlenítését díj ellenében, ha van még rajta bármilyen hűség, akkor a kötbért meg kell előtte fizetni. (Meg minden más, ezzel összefüggő tartozást is.)
(#78086) Daffni2:
Mi lenne, ha nem írnál hülyeséget?
-
vatafakk
aktív tag
Hello, szerintem a honlap írja rosszul, nekem pl ha belépve a rendeléseimet nyitom meg, akkor azt írja hogy nincsen rendelés, de hogyha először nézem a számlám áttekintését majd ott kattintok a rendelésekre akkor megjelenik a telefon.
Én is rendeltem pénteken egy készüléket de még szállítás alatt van mellette és hogy átvehető ma délutántól várhatóan.... vannak ilyen anomáliák a webshopon -
Daffni2
addikt
-
pana0017
senior tag
-
Daffni2
addikt
-
pana0017
senior tag
Amennyiben a készülék ki van fizetve lehet függetlenítést kezdeményezni vagy meg kell várni még az előfizetésre szóló hűségidő letelik?
-
zolokas
senior tag
-
cikcakk
csendes tag
-
zolokas
senior tag
-
-secret-
Arcképgyáros
Üdv olyankor mi van ha vettem egy gsm boltban sim kártyát és azt írja a telefonom hogy helyezzem be a simet? Már végig próbáltam 3 telefonba mind azt írja? Ilyet eladni ráadásul 2500 ft volt! Holnap visszaviszem hátha cserélik, ja és már be volt aktiválva az hogy ha bontatlan volt! Még a blokkja is megvan!
Vehetted volna szolgáltatónál is. Talán párszáz forintért adnak már. Ja, faterom múlt héten vett 1.200-ért.
-
zolokas
senior tag
Üdv olyankor mi van ha vettem egy gsm boltban sim kártyát és azt írja a telefonom hogy helyezzem be a simet? Már végig próbáltam 3 telefonba mind azt írja? Ilyet eladni ráadásul 2500 ft volt! Holnap visszaviszem hátha cserélik, ja és már be volt aktiválva az hogy ha bontatlan volt! Még a blokkja is megvan!
-
#91166208
törölt tag
sziasztok.Esetleg valaki nem tudja, hogy a Huawei Mate 9 mikortól lesz kapható a T-nél?
-
hyperspace
őstag
-
goop
őstag
Rendeltem bf alatt egy telefont, jött is visszaigazolás, hogy szállításra vár, stb, telekom fiókba belépve lehetett is látni, és mára volt írva a szállítás. Na, ma viszont már semmi nyoma a fiókban, és az átvevő pontra sem érkezett meg. Kezdjek aggódni?

-
Mill3r
tag
levették a blekfridejt.
Köszi.
Én is erre gondoltam. -
Mr.Csizmás
titán
-
Mill3r
tag
Az elmúlt egy órában változtatott a T az ünnepi ajánlatok árain?
Kb egy órával ezelőtt, mintha lényegesen olcsóbbak lettek volna Dominóban a telók.
Vagy csak nagyon benéztem valamit
-
mirci18
addikt
Lejárt számla lehet gond. Viszont inkább a Telekom oldalával lesz bibi, nekem is játszadoznom kellett vele, mire engedte.
A számlát ma fizettem be akkor várok egy pár napot.
A Telekom oldala viszont már hónapok óta egy vicc nem működik normálisan.Köszönöm a választ.
-
hyperspace
őstag
Szevasztok.
Egy kérdésem lenne.
Mától vehetnék újra telefont az előfizetésemre.
Neten szerettem volna venni részletre.
De ha kiválasztom az előfizetésem tovább nem megy.
Nem tudok telefont venni.
Nem tudok semmit beállítani.
Nem e az a probléma hogy még csak mától vehetek telefont?
Vagy éppen lejárt számla vagy más tehet róla?Lejárt számla lehet gond. Viszont inkább a Telekom oldalával lesz bibi, nekem is játszadoznom kellett vele, mire engedte.
-
mirci18
addikt
Szevasztok.
Egy kérdésem lenne.
Mától vehetnék újra telefont az előfizetésemre.
Neten szerettem volna venni részletre.
De ha kiválasztom az előfizetésem tovább nem megy.
Nem tudok telefont venni.
Nem tudok semmit beállítani.
Nem e az a probléma hogy még csak mától vehetek telefont?
Vagy éppen lejárt számla vagy más tehet róla? -
Mill3r
tag
Sziasztok,
Talán tudtok segíteni...
A T oldalán egy készülékhez az van írva, hogy kifutó cucc, ha elfogy újabb készlet nem várható és alatta azt is feltűnteik, hogy a választott készülék jelenleg nem kapható. Ebben az esetben már tuti nem jön új telefon? Ha meg nem jön, akkor miért nem veszik ki a kínálatból?
-
dedike
addikt
-
Sofian
őstag
-
dedike
addikt
-
vatafakk
aktív tag
WOW én is telekom üzletbe szerettem volna, de nem engedte pedig készleten is volt a készülék.
Él az elállás, mivel csak átvevőhely az üzlet ebben az esetben, ugyanúgy online történt az adásvétel. -
Bornie127
aktív tag
-
Sofian
őstag
Kalendárium akció lesz idén?
-
dptrsk
Topikgazda
-
Bornie127
aktív tag
Sziasztok!
Az online megrendelt telefont személyes átvételre kértem Telekom üzletbe. Amennyiben átveszem vagy nem, így is él a 14 napos elállás?
Köszönöm.
-
rwin5
őstag
-
Keem1
veterán
-
rwin5
őstag
Sziasztok!
Ha szeretnék + 1 set top boxot kapni a tv szolgáltatás mellé azt lehet valahogy online úton intézni?
-
beci
őstag
-
XeeN
senior tag
Most kaptam egy email-t, miszerint ismét kapható fekete S7...
-
HXY
addikt
-
d.beni
aktív tag
-
cikcakk
csendes tag
-
d.beni
aktív tag
sziasztok!
dominósként kaphatok új sim-et ingyenesen? (már kb 6 éves a sim)
vettem egy új független telefont és nano sim kell bele... -
Zoty4
őstag
Huawei Y6 gyors vélemény:
Ahhoz képest, hogy elég egyszerű SoC van benne használható a telefon. Nem kell tőle nagygrafikus és proci teljesítményt várni. Az Asphalt Nitro demójával el lehetett játszani.
Antutu v.6.2.6: 19841 (3D:1186, UX: 8638, CPU: 5961, RAM: 4056)
Geekbench 4: Single-core 397; Multi-core 1081
Ami meglepett, hogy még értesítési led is van a bal felső sarokban. Ezt a pár dolláros dolgot nagyon sok telefonból kihagyják.
A fényereje nagyon jó. Maximumra felhúzva retina gyilkos!
Szerintem nyáron napsütésben is megállja a helyét. A kijelző HD felbontású IPS technológiájú. Betekintési szöge majd 180° és nem invertálódik. Nekem nagyon tetszik, mert elég minőségi darab.
Fényképezője belépő szintű, bár a beállításoknál elég sokfélét lehet állítgatni. Pár tesztfotó.
Kinti kép borult időben HDR off:
Kinti kép borult időben HDR ON:
Benti alacsony fény vaku off, HDR off:
Benti alacsony fény vaku off, HDR on:
Benti alacsony fény vaku on, HDR off:
Abszolut vallalhatonak tunik, koszi

-
Carline
őstag
Huawei Y6 gyors vélemény:
Ahhoz képest, hogy elég egyszerű SoC van benne használható a telefon. Nem kell tőle nagygrafikus és proci teljesítményt várni. Az Asphalt Nitro demójával el lehetett játszani.
Antutu v.6.2.6: 19841 (3D:1186, UX: 8638, CPU: 5961, RAM: 4056)
Geekbench 4: Single-core 397; Multi-core 1081
Ami meglepett, hogy még értesítési led is van a bal felső sarokban. Ezt a pár dolláros dolgot nagyon sok telefonból kihagyják.
A fényereje nagyon jó. Maximumra felhúzva retina gyilkos!
Szerintem nyáron napsütésben is megállja a helyét. A kijelző HD felbontású IPS technológiájú. Betekintési szöge majd 180° és nem invertálódik. Nekem nagyon tetszik, mert elég minőségi darab.
Fényképezője belépő szintű, bár a beállításoknál elég sokfélét lehet állítgatni. Pár tesztfotó.
Kinti kép borult időben HDR off:
Kinti kép borult időben HDR ON:
Benti alacsony fény vaku off, HDR off:
Benti alacsony fény vaku off, HDR on:
Benti alacsony fény vaku on, HDR off:
-
dptrsk
Topikgazda
Kezdem erteni.
Akkor nagy hulyeseget csinaltam. Eleg lett volna csak lemondani, es ejfeltol kerni az ujat.
Most ejfelkor lejar amit par oraja megrendeltem, es ejfeltol mivel nem mondtam le az ujat automatikusan megy tovabb. Ha jol ertem.
Jo kis baki. Fene ...Igazából 1 napot fizetsz ki pluszba.
-
glaci
őstag
-
Sterilzona
senior tag
H ma mindtad le a régi s rendelted meg az új csomagot, akkor 26/30 és 5/30 részt kell fizetned. Azaz a mai napra 2 csomagot is fizetsz.
Az adatkereted az általad ismert napon újul meg, azaz ha jól vettem ki az írásodból, akkor holnap.
A most megrendelt csomagot ma 23:59ig használhatod.
Holnaptól, 11.27-12.26ig kapod meg újra a keretet, ha dec. 1re elfogy, akkor dec. 26ig lassított neted lesz.Kezdem erteni.
Akkor nagy hulyeseget csinaltam. Eleg lett volna csak lemondani, es ejfeltol kerni az ujat.
Most ejfelkor lejar amit par oraja megrendeltem, es ejfeltol mivel nem mondtam le az ujat automatikusan megy tovabb. Ha jol ertem.
Jo kis baki. Fene ... -
vonyarc
tag
És azt tudja valaki, hogy a szintén most vásárolt Galaxy S6 független e?
-
Zoty4
őstag
-
dptrsk
Topikgazda
Fizetes aranyosan lesz. Ahogy irtad is.
4/30-ad resze az uj csomagnak.
Es a felhasznalt internet szamit? Tehat eltapsoljam elsejeig mert igyis ugyis annyit fizetek ( 4/30), vagy szamit az is?H ma mindtad le a régi s rendelted meg az új csomagot, akkor 26/30 és 5/30 részt kell fizetned. Azaz a mai napra 2 csomagot is fizetsz.
Az adatkereted az általad ismert napon újul meg, azaz ha jól vettem ki az írásodból, akkor holnap.
A most megrendelt csomagot ma 23:59ig használhatod.
Holnaptól, 11.27-12.26ig kapod meg újra a keretet, ha dec. 1re elfogy, akkor dec. 26ig lassított neted lesz. -
#38464487
törölt tag
-
Carline
őstag
Kérdeztétek hogy a BF-es Huawei Y6 kártyafüggetlen-e.
Nekem ma megjött pickpack pontra, már kipróbáltam vodafone kártyával is és igen, független a telefon. -
Sterilzona
senior tag
Akkor ha lemondom már most, és megrendelem a másik limitbővítést, akkor végül is ugyanott vagyok. Ügye jól értelmeztem ?
Nem kell megvárnom, éjfél előtett.Fizetes aranyosan lesz. Ahogy irtad is.
4/30-ad resze az uj csomagnak.
Es a felhasznalt internet szamit? Tehat eltapsoljam elsejeig mert igyis ugyis annyit fizetek ( 4/30), vagy szamit az is? -
Sterilzona
senior tag
A NetPlusz csomagok arányosan terhelődnek, tehát, ha ma lemondod az L csomagot, akkor 26/30*csomagdíjat kell fizetned.
Ha holnap rendeled meg az XL csomagot, akkor 4/30*csomagdíjat kell fizetned.Mindkét díjat a novemberi számlában fizeted.
A számlázás hónap szerint van.
Az adatkeretforduló ettől független.Akkor ha lemondom már most, és megrendelem a másik limitbővítést, akkor végül is ugyanott vagyok. Ügye jól értelmeztem ?
Nem kell megvárnom, éjfél előtett. -
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok
Ma éjfélkor van az adat fordulópontom. Most egy netplusz L van. De kevés sajnos. Ha lemondom éjfél előtt, akkor ügye nem viszem tovább a kövi hónapba. Vagyis, havi csomagdíj+netplusz L lesz amit fizetnem kell.Éjfél után meg tudok már rendelni egy nagyobb csomagot. A kérdés, hogy amit megrendelek éjfél után, az már a következő, tehát januári számlára terhelődik, vagy még ezt hozzá csapják a novemberihez, ( nem tudom, időarányosan, elfogyasztott internet arányosan ) amit december elején kell fizetni.
A NetPlusz csomagok arányosan terhelődnek, tehát, ha ma lemondod az L csomagot, akkor 26/30*csomagdíjat kell fizetned.
Ha holnap rendeled meg az XL csomagot, akkor 4/30*csomagdíjat kell fizetned.Mindkét díjat a novemberi számlában fizeted.
A számlázás hónap szerint van.
Az adatkeretforduló ettől független. -
Sterilzona
senior tag
Sziasztok
Ma éjfélkor van az adat fordulópontom. Most egy netplusz L van. De kevés sajnos. Ha lemondom éjfél előtt, akkor ügye nem viszem tovább a kövi hónapba. Vagyis, havi csomagdíj+netplusz L lesz amit fizetnem kell.Éjfél után meg tudok már rendelni egy nagyobb csomagot. A kérdés, hogy amit megrendelek éjfél után, az már a következő, tehát januári számlára terhelődik, vagy még ezt hozzá csapják a novemberihez, ( nem tudom, időarányosan, elfogyasztott internet arányosan ) amit december elején kell fizetni.
-
Vangelis
félisten
-
#38464487
törölt tag
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni? A Huawei y6 készülék független a Telekomnál ? pénteken lehetett megvásárolni kedvezményesen.
-
dedike
addikt

Köszi, hogy megosztottad velünk!
(Ezek szerint mégsem annyira fatökű gyülekezet ez a Telekom...)

(#78035) CineDOG1:
Most is van, nem is kispályás, de nem az általános dolgokkal foglalkozik.

-
Zeki
nagyúr
Aki telekomos volt, elköszönt. Sok támadást meg számonkérést kapott, meg nehéz volt lavíroznia a legális infók mentén. De amit te kérsz, abban valszeg amúgy sem segített volna.
Jobban félti mindenki az állását, minthogy ki nem adható adatokba bukjon bele. Te max csak megrántod a vállad, de neki nem lesz melója, és még perbe is foghatják. -
tatv
csendes tag
-
Tibi09
tag
Tehát akkor ez így mehet, most már ezt is tudjuk.
Viszont a fő kérdésre: nem emlékszem, hogy felvetődött itt. Az biztos, hogy új előfizetés vásárlásakor nem megy a röviddel későbbi készülékvásárlás. De hogy a Like esetében ez hogy van, meg ugye a tied nem is új előfizu, így nem tudom.
Szerintem hívd fel a 1430-at, ott hamarabb kapsz rá választ, meg az esetleges "különös" feltételekre is.
Felhívtam őket és lehet telefont venni utána.
Azóta hosszabbítottam hűséget like S-re és enged telefont is venni. Tehát működik. -
Beca1990
senior tag
aki rendelt 48H6400-as TV-t azt neki mikor szállítják?
-
embe
nagyúr
A flotta üzleti előfizetés.
Nekem is flotta van, de azt mondták az egy "nem publikus lakossági" előfizetés.
Most bejelentkezve próbáltam az üzleti oldalon a készülékeket megnézni, és nem adott be árat . Azt írta ki, hogy ezek az ajánlatok csak üzleti ügyfelek részére elérhetőek.
Bár lehet az én flottám ilyen csak.
-
dedike
addikt
Tehát akkor ez így mehet, most már ezt is tudjuk.
Viszont a fő kérdésre: nem emlékszem, hogy felvetődött itt. Az biztos, hogy új előfizetés vásárlásakor nem megy a röviddel későbbi készülékvásárlás. De hogy a Like esetében ez hogy van, meg ugye a tied nem is új előfizu, így nem tudom.
Szerintem hívd fel a 1430-at, ott hamarabb kapsz rá választ, meg az esetleges "különös" feltételekre is.
-
PainKiller13
őstag
-
4Grider
félisten
Ettől függetlenül csak új előfizetésként érhető el.
Most látom:
Meglévő előfizetést Like S díjcsomagba Like, Like 50 vagy Like 300 díjcsomagból át lehet váltani, de csak online. -
Tibi09
tag
-
keshudioo
csendes tag
Üdv! Decemberben jár le a hűségidőm Huawei telókkal szemezgetek most pont a p8 black fridayes! Tudom senki sem tudja megmondani, hogy mi lesz a kalendáriumi akciókba, de szerintetek érdemes várni vmi nagyobb akcióra vagy vegyem meg a p8-at most? Egyébként p9-et vártam várom, hogy olcsóbb legyen! Most nekem mint meglévő ügyfél 60ezerért kínálják 15 havi részletbe! Nehéz a döntés! Esetleg vki át billentene egy nem vagy egy igen döntés mellé?
A Honor 7, a P8 és a P9 Lite majdnem teljesen megegyező telefonok, mindhármat 60ezerért kínálták az elmúlt héten (Honor 7-et és P8-at a T-nél, P9 Lite-ot más webshopokban), de én személy szerint úgy döntöttem, 60-at _már_ nem érnek meg. 40, talán max. 50-ért ugrottam volna, 60-ért már annyira nem vonzott egyik sem (meglévő előfizetéssel nekem is mindegyik 60e lenne).
Inkább várok, hátha lemegy a P9, vagy megint jön esetleg egy Mate 8 készlet akcióban vagy hasonló. 
-
dedike
addikt
Sziasztok!
Lejárt a 2 éves rabságom, megjelent egy új díjcsomag, amivel szemezek (like S). A feltételeknek megfelelek.
A következő érdekelne. Ha meghosszabbítom a hűségidőt az új csomaggal, akkor, ettől függetlenül lesz még lehetőségem telefont venni részletre? A jelenlegi árak mellett inkább függetlenül vennék, de a lehetőséget szívesen megtartanám, ha mégis úgy alakul.
Like S csak új előfizetésként érhető el. Ha eddig is valamelyik like-od volt, akkor nem tudom hogyan váltható át.
-
Tibi09
tag
Sziasztok!
Lejárt a 2 éves rabságom, megjelent egy új díjcsomag, amivel szemezek (like S). A feltételeknek megfelelek.
A következő érdekelne. Ha meghosszabbítom a hűségidőt az új csomaggal, akkor, ettől függetlenül lesz még lehetőségem telefont venni részletre? A jelenlegi árak mellett inkább függetlenül vennék, de a lehetőséget szívesen megtartanám, ha mégis úgy alakul.
-
Bornie127
aktív tag
Sziasztok!
Van egy ATK net and roll m csomagom, hűség lejárt. Olyat tudok csinálni, hogy online rendelek laptopot egy másik ATK N&R M csomaggal Telekom üzletbe és amikor átvettem, a lejárt hűségű előfizetést lemondom?
Lemondásnál azonnal megszüntetik az előfizetést, vagy onnantól még 8 nap?Köszönöm.
-
MadMancs
veterán
-
Vangelis
félisten
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Keem1
veterán
-
gyuromoj
veterán
Nem lesz véletlen valami kupon akció a közeljövőben tartozékokra? Esetleg 5k-s mint volt korábban is?

-
bozsozso
őstag
-
Beca1990
senior tag
-
-secret-
Arcképgyáros
-
bozsozso
őstag
-
-secret-
Arcképgyáros
-
bozsozso
őstag
-
-secret-
Arcképgyáros
-
bozsozso
őstag
Sziasztok,
online ügyfélszolgálaton be lehet állítani ezt a családi mobil opciót?
-
alexander12
aktív tag
Erre vki vmit?
P8-at már nem vennék a helyedbe. 2 éves konstrukció. Inkább gyűjts még egy kicsit és vegyél kilencet. Jobb hardver :-)
-
Intel fan11
őstag
Üdv! Decemberben jár le a hűségidőm Huawei telókkal szemezgetek most pont a p8 black fridayes! Tudom senki sem tudja megmondani, hogy mi lesz a kalendáriumi akciókba, de szerintetek érdemes várni vmi nagyobb akcióra vagy vegyem meg a p8-at most? Egyébként p9-et vártam várom, hogy olcsóbb legyen! Most nekem mint meglévő ügyfél 60ezerért kínálják 15 havi részletbe! Nehéz a döntés! Esetleg vki át billentene egy nem vagy egy igen döntés mellé?
Erre vki vmit?
-
M.A.Z.
aktív tag
-
csabi94
őstag
És mi számít annak? Erről miért nem írnak semmit? És üzleti előfizetés esetén az ingyen 500 mega? Elvileg nekünk üzleti van...

Szerk.: Tudom, hogy nem nekem írtad, csak gondoltam hátha több infód van róla. Köszönöm a segítséget.
Ha elfogy a 200 megám, akkor várható az aktiválás miatt valami változás?
-
embe
nagyúr
Beaktiváltam én is, flottás vagyok, netplus gold van 590-ért havonta 200MB, erre még rájönne 500 ingyen az nagy királyság lenne
Persze lehet hogy csak 1 hónapig ingyenes, vagy alapból csak ilyen 1 hónap ajándék próba.De ez üzleti előfizetésre vonatkozik csak szerintem.
csabi94: Üzletinek számít - az üzleti, gondolom én. De nem is neked írtam, hanem Pain Killernek, mert említette, hogy flottás.
-
csabi94
őstag
Beaktiváltam én is, flottás vagyok, netplus gold van 590-ért havonta 200MB, erre még rájönne 500 ingyen az nagy királyság lenne
Persze lehet hogy csak 1 hónapig ingyenes, vagy alapból csak ilyen 1 hónap ajándék próba.De nincs ott semmiféle leírás, lehet, hogy nem is aktiválódik semmi.

(#78000) CineDOG1: Nem szeretnék szolgáltatót váltani, mert mindenki T-s a családban, és a legtöbb ismerős is. Ugyanakkor 200 mb-al is elvagyok, de néha jól jönne mondjuk 2-3 giga.
Ha valahova mennék, akkor az lehet, hogy a UPC lenne. -
PainKiller13
őstag
Sziasztok! Teljesen véletlenül, a Telekom oldalán szörfölve találtam egy ilyen Business net 500 dolgot, és láttam, hogy díjmentes, így hát megrendeltem. Ez mi tulajdonképpen? Nem írnak róla semmit, én meg nem nézném ki a szolgáltatóból, hogy ingyen adna nekem havi 500 megát, még akkor sem, ha több mint 10 éve hűséges vagyok, illetve üzleti csomagunk van. Arany kártyás vagyok, 690 Ft-ért van havi 200 megám (röhej). Emellé jönne akkor még 500? Ha a 200 elfogyott, vagy ez mi?

Illetve jól értelmezem, hogy mivel ilyen k***a drága a mobilinternet, jobban járok ha az elhasználáskor rendelek mondjuk egy turbo 1 gigát? Vagy 3-at?
Beaktiváltam én is, flottás vagyok, netplus gold van 590-ért havonta 200MB, erre még rájönne 500 ingyen az nagy királyság lenne
Persze lehet hogy csak 1 hónapig ingyenes, vagy alapból csak ilyen 1 hónap ajándék próba. -
embe
nagyúr
Nekem az egyik hülye flottás csomagomban egy deka net nincs, így nem marad más - tudtommal - csak az 1Gb=2490Ft. horrorisztikus megoldás.
Vagy van valami más, a Maratonhoz hasonló konstrukció?
Új hozzászólás Aktív témák
-
78100 - 78001
147711 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Retró számítógép hardver pakk egyben
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
- Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art objektív
- 256GB Macbook SSD - Áfás számlával
- TP-Link Archer TX55E AX3000 PCI-e WiFi Kártya!
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Sony PlayStation 4 PRO 1TB fekete játékkonzol extra játákok garanciával hibátlan működés
- Lenovo Thinpad üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - nagy választékban számlával - 05.28
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

Inkább várok, hátha lemegy a P9, vagy megint jön esetleg egy Mate 8 készlet akcióban vagy hasonló. 








