Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
106100 - 106001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 107901 107900 - 107801 107800 - 107701 107700 - 107601 107600 - 107501 107500 - 107401 107400 - 107301 107300 - 107201 107200 - 107101 107100 - 107001 107000 - 106901 106900 - 106801 106800 - 106701 106700 - 106601 106600 - 106501 106500 - 106401 106400 - 106301 106300 - 106201 106200 - 106101 106100 - 106001 106000 - 105901 105900 - 105801 105800 - 105701 105700 - 105601 105600 - 105501 105500 - 105401 105400 - 105301 105300 - 105201 105200 - 105101 105100 - 105001 105000 - 104901 104900 - 104801 104800 - 104701 104700 - 104601 104600 - 104501 104500 - 104401 104400 - 104301 104300 - 104201 104200 - 104101 104100 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
goop
őstag
Vowifiről semmi hír? Várom, mert a beltéri lefedettségünk elég gyenge, a Volte is hiába, ha kimarad a hang...
-
btudos
nagyúr
Sziasztok
Lejárt a hűsségem, semi kedvezményt nem adnak.
Hiába váltok nagy csomgra hang és net kombora ha ki szorzom, de és nem használom ki az egy halom pénz.
Pedig gondolkozom hogy S8-ról S9-re váltcsak e?A havidíjat ki szorzom 24-el + a telfon ára s9=24hó x 317520Ft+390120Ft
alapdíj és telefon =24hó x 51912+181500=233412Fta különbözet 156708FT

Olyan előfizetést válassz, amit egyébként is fizetnél ha nem vennél telefont. Csak készülékkedvezmény miatt nagyobbra váltani az esetek 99 %-ában nem éri meg.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Zeki
nagyúr
-
radio100jozs
őstag
Sziasztok
Lejárt a hűsségem, semi kedvezményt nem adnak.
Hiába váltok nagy csomgra hang és net kombora ha ki szorzom, de és nem használom ki az egy halom pénz.
Pedig gondolkozom hogy S8-ról S9-re váltcsak e?A havidíjat ki szorzom 24-el + a telfon ára s9=24hó x 317520Ft+390120Ft
alapdíj és telefon =24hó x 51912+181500=233412Fta különbözet 156708FT

Miért akarsz S8-ról S9-re váltani, hisz csak egy facelift az egész, semmi nincs benne, én biztos nem adnák egy forintot sem erre. Akkor már S10 inkább, az S9 szerintem felejtős.
Az meg más kérdés, hogy szolgáltatónál nem éri meg venni már, mert drágább, főleg ha a telefon díjcsomag havidíját is rászámolod. Ha van otthonid, amit meg amúgy is megtartasz még 2 évig, akkor tényleg érdemes azt is megnézni, csak hosszabbítasz, és ugyan úgy ad részletet a Telekom. -
bernel
tag
Ha ennyire zavar a marketing hívás és az, ha közkézen foroghat az adott szám (átadják stb.), akkor ez a megoldás valóban.
Esetleg voip alapon egy nomadikus szám (06-21), és egy voip kliens amivel tudsz bejövő hívást is fogadni az adott számon. Az kvázi ilyen eldobható is lehet, ingyen lehet 21-es számot igényelni.
ingyen lehet 21-es számot igényelni.
Kitől lehet ingyen igényelni? A Telekom ad ilyen számot ingyen?
-
lugosi
MODERÁTOR
Pl. webshopnál használnám, ahol rendelésnél kérnek számot megadni, legutóbb is azon hívtak vissza, hogy véglegesítsék a rendelést. Ennél bőven elég lenne, ha 1-2 napig él a szám, amíg végigmegy a rendelés, utána nem kell, hogy meglegyen náluk a privát számom.
De ha nincs eldobható,akkor tényleg marad a Domino Fix, és akkor minden potenciális spam forrásnál ezt a második számot kell megadni, és csak addig betenni a telefonba, amíg végig nem megy a folyamat, és utána kivenni, kikapcsolni az átirányítást, és a polcra tenni a következő alkalomig, aztán ott hívhatják.
Ha ennyire zavar a marketing hívás és az, ha közkézen foroghat az adott szám (átadják stb.), akkor ez a megoldás valóban.
Esetleg voip alapon egy nomadikus szám (06-21), és egy voip kliens amivel tudsz bejövő hívást is fogadni az adott számon. Az kvázi ilyen eldobható is lehet, ingyen lehet 21-es számot igényelni.
-
psajti
aktív tag
Üdv! Egy olyan kérdésem lenne, hogy interneten keresztül meghosszabbítottam mobil előfizetésemet, és emellé rendeltem is valamit a szokásos kedvezménnyel. Azonban a rendelt terméknek (sajnos már csak utólag) utána olvasva picit elment tőle a kedvem a gyakran előforduló minőségbeli hibák miatt. Holnap érkezne meg egyébként a csomag az üzletbe, mert ottani átvétellel kértem. A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy holnap én még meg tudom tenni azt hogy mégsem veszem át az árut és hagyjuk a hűségidő hosszabbítást?
-
szalai112
senior tag
Sziasztok
Lejárt a hűsségem, semi kedvezményt nem adnak.
Hiába váltok nagy csomgra hang és net kombora ha ki szorzom, de és nem használom ki az egy halom pénz.
Pedig gondolkozom hogy S8-ról S9-re váltcsak e?A havidíjat ki szorzom 24-el + a telfon ára s9=24hó x 317520Ft+390120Ft
alapdíj és telefon =24hó x 51912+181500=233412Fta különbözet 156708FT

azt el felejtetem írni hogy ha othonira veszek akkor csak az s9 182 600

-
szalai112
senior tag
Sziasztok
Lejárt a hűsségem, semi kedvezményt nem adnak.
Hiába váltok nagy csomgra hang és net kombora ha ki szorzom, de és nem használom ki az egy halom pénz.
Pedig gondolkozom hogy S8-ról S9-re váltcsak e?A havidíjat ki szorzom 24-el + a telfon ára s9=24hó x 317520Ft+390120Ft
alapdíj és telefon =24hó x 51912+181500=233412Fta különbözet 156708FT

-
bernel
tag
Ha belegondolsz, te olyan helyeken akarod megadni, ahol ezzel "azonosítanak", közben pedig nem is a tied, mert más miatt visszaadtad.
Tudom, zavaró a sok marketing lista, de nincs rá ilyen megoldás...
Ha lenne is, a sem lenne ingyen.szerintem az egyszeri 990, majd évi 2500 forintot megér, ha ilyenre vágysz.
Pl. webshopnál használnám, ahol rendelésnél kérnek számot megadni, legutóbb is azon hívtak vissza, hogy véglegesítsék a rendelést. Ennél bőven elég lenne, ha 1-2 napig él a szám, amíg végigmegy a rendelés, utána nem kell, hogy meglegyen náluk a privát számom.
De ha nincs eldobható,akkor tényleg marad a Domino Fix, és akkor minden potenciális spam forrásnál ezt a második számot kell megadni, és csak addig betenni a telefonba, amíg végig nem megy a folyamat, és utána kivenni, kikapcsolni az átirányítást, és a polcra tenni a következő alkalomig, aztán ott hívhatják.
-
dptrsk
Topikgazda
Úgy láttam külföldi szolgáltatók vannak, pl. a VirtualPhone, ami pl. ingyen hívható számokat ad havidíj nélkül, csak az nem biztos, hogy jól jön le, ha külföldi számot adok meg elérhetőségnek, ezért kerestem Telekomos megoldást.
(illetve pénzért persze magyar számot is ad a VirtualPhone, de az már 7 dollár.)
Ha belegondolsz, te olyan helyeken akarod megadni, ahol ezzel "azonosítanak", közben pedig nem is a tied, mert más miatt visszaadtad.
Tudom, zavaró a sok marketing lista, de nincs rá ilyen megoldás...
Ha lenne is, a sem lenne ingyen.szerintem az egyszeri 990, majd évi 2500 forintot megér, ha ilyenre vágysz.
-
szabogabor10
veterán
Úgy láttam külföldi szolgáltatók vannak, pl. a VirtualPhone, ami pl. ingyen hívható számokat ad havidíj nélkül, csak az nem biztos, hogy jól jön le, ha külföldi számot adok meg elérhetőségnek, ezért kerestem Telekomos megoldást.
(illetve pénzért persze magyar számot is ad a VirtualPhone, de az már 7 dollár.)
Szolgáltatónál eldobható magyar számot nem fogsz kapni, az biztos.
-
bernel
tag
Úgy láttam külföldi szolgáltatók vannak, pl. a VirtualPhone, ami pl. ingyen hívható számokat ad havidíj nélkül, csak az nem biztos, hogy jól jön le, ha külföldi számot adok meg elérhetőségnek, ezért kerestem Telekomos megoldást.
(illetve pénzért persze magyar számot is ad a VirtualPhone, de az már 7 dollár.)
-
#81524480
törölt tag
Mármint úgy érted, hogy vegyek egy másik számot, aminek nincs havidíja, és azt adjam meg, ha kérik?
Ez is egy lehetőség, de ilyenkor ugye végig kell játszani az aktiválási dolgot az új számnál, másrészt nem is lehet csak úgy eldobni, mert akkor új szám kell a következő alkalomra, minden új számnál újra aktiválni kell, és 10-nél több nem is lehet egy ember nevén, szóval ezt így nem teljesen lehet úgy használni, hogy pl. minden helyen új eldobható számot adok meg, ahol telefonszámot kérnek.
Mármint úgy érted, hogy vegyek egy másik számot, aminek nincs havidíja, és azt adjam meg, ha kérik?

Olyat viszont, amire te gondolsz, nem létezik. Mobilszámok esetében nincs olyan, mint email címek esetében a temp-mail szolgáltatások.
-
bernel
tag
Mármint úgy érted, hogy vegyek egy másik számot, aminek nincs havidíja, és azt adjam meg, ha kérik?
Ez is egy lehetőség, de ilyenkor ugye végig kell játszani az aktiválási dolgot az új számnál, másrészt nem is lehet csak úgy eldobni, mert akkor új szám kell a következő alkalomra, minden új számnál újra aktiválni kell, és 10-nél több nem is lehet egy ember nevén, szóval ezt így nem teljesen lehet úgy használni, hogy pl. minden helyen új eldobható számot adok meg, ahol telefonszámot kérnek.
-
dptrsk
Topikgazda
A Telekomnál létezik olyasmi, hogy eldobható telefonszám? Ilyen néven nem találtam. Ha pl. valahol meg kell adni számot, és nem akarom kiadni a privát számomat, akkor generálnék egy ilyen eldobható számot, ami át lenne irányítva a valódi számomra, ha hívják, és ha visszaélnek vele, pl. bekerül valami marketing adatbázisba, akkor egyszerűen törölni lehetne. Létezik ilyesmi?
Kimondottan ilyen átirányítós megoldás nincs.
-
scope2007
addikt
halihó!
MÁV flotta telefonlistát tud valaki?
egy ajánlott jó kamerás telefon kellene a listáról
köszi

-
#81524480
törölt tag
A Telekomnál létezik olyasmi, hogy eldobható telefonszám? Ilyen néven nem találtam. Ha pl. valahol meg kell adni számot, és nem akarom kiadni a privát számomat, akkor generálnék egy ilyen eldobható számot, ami át lenne irányítva a valódi számomra, ha hívják, és ha visszaélnek vele, pl. bekerül valami marketing adatbázisba, akkor egyszerűen törölni lehetne. Létezik ilyesmi?
Domino Fix díjcsomagot ajánlom ilyen esetre.
[link] -
bernel
tag
A Telekomnál létezik olyasmi, hogy eldobható telefonszám? Ilyen néven nem találtam. Ha pl. valahol meg kell adni számot, és nem akarom kiadni a privát számomat, akkor generálnék egy ilyen eldobható számot, ami át lenne irányítva a valódi számomra, ha hívják, és ha visszaélnek vele, pl. bekerül valami marketing adatbázisba, akkor egyszerűen törölni lehetne. Létezik ilyesmi?
-
Soulfly842
addikt
Szia!
Ha egyéni vállalkozóként akarsz szerződést kötni akkor is történik hitelképességi vizsgálat rád, mint magánszemélyre. Tehát, nem.
Ha régebbi a tartozás, akkor más szolgáltatónál sem oldható meg a szerződéskötés, mivel a szolgáltatóknak van nyilvántartott adós listája.
radio100jozs,
Jogi értelemben más, de hitelképességi vizsgálat abban az is indul az aláíróra/vizsgálják.
-
radio100jozs
őstag
Nem, mert az egyéni vállalkozás az természetes személy általi vállalkozási forma, így te magad vagy személyében. A jogi személy az már más, azaz a cég, ott már elválik a természetes személytől.
-
brekes
tag
Sziasztok! Egyéni vállalkozó vagyok, de mint magánszemély van egy kis saram a telekomnal. Idővel természetesen rendezem. De olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek vállalkozásra tudnék mobil előfizetést igénybe venni?
-
kakuk.tamas
addikt
-
#77646080
törölt tag
-
#81524480
törölt tag
Jézusom, ezer éve nem láttam ilyet.

Egyébként ugye más is kapott ilyen MMS-t tegnap este?

Mondjátok, hogy ez csak egy átverés, vagy félre ment a kép...
Online tudakozó szerint ez valami Fiber Technology Kft. telefonszáma.
Az érdekes amúgy, hogy tele van 3-as számmal. -
kakuk.tamas
addikt
Asszonynak ne mutasd 😁
Jelen pillanatban mindenki ezen röhög, hogy milyen képeket kapok. Ráadásul egy olyan számra, amit kb 3an tudnak.

-
#77646080
törölt tag
Igen, jól emlékszel.
Igen, erre érdemes odafigyelni a részletre vásárolt eszközök esetén.
-
-FreaK-
veterán
Sziasztok!
Jól rémlik az a dolog, hogy ha egy részletre vásárolt telefont nem fizetnek tovább, akkor a Telekom le tudja tiltani az IMEI-t, és nem lesz többet használható a telefon? Használt telefon vásárlásánál erre figyelni kell-e, ezért kérdezem.
-
zsoltzsolt
addikt
Jézusom, ezer éve nem láttam ilyet.

Egyébként ugye más is kapott ilyen MMS-t tegnap este?

Mondjátok, hogy ez csak egy átverés, vagy félre ment a kép...
Asszonynak ne mutasd 😁
-
#81524480
törölt tag
-
kakuk.tamas
addikt
-
Vangelis
félisten
-
Lackooo84
nagyúr
-
Top cat
addikt
Az én számom a hónap végén lesz nagykorú. De a SIM-et muszáj volt cseréltetni mert ugye a modern telókba nem jó a mini. Az enyém végig kék nem fehér az alja.
-
#77646080
törölt tag
-
#77646080
törölt tag
Persze, ez a kivétel, ami erősíti a szabályt. Egyszeri alkalom, akció keretében. Ez tiszta.
Zsolt topiktárs kérdése viszont a jelenlegi bevett gyakorlatra irányult. Fizikailag nyilván képes lenne elvégezni, de ez nem szokás - nincs a választható szolgáltatások között ilyen.
A hatályos EU (és hazai) jogszabály is arról rendelkezik, hogy adott szolgáltató a saját maga által elhelyezett SL feloldását végezze el.
-
viktorhu
veterán
Elvileg itt illegális is volt, annak idején a Westel üzletek bejáratánál több év börtönnel fenyegető plakát volt kitéve a "szoftverbűncselekményekre" vonatkozóan.
-
#73820095
törölt tag
-
viktorhu
veterán
Volt rá példa, az amerikai T-Mobile csinált sok éve egy ilyen akciót, hogy menj át hozzájuk, és kifüggetlenítik a telefonodat.
-
#81524480
törölt tag
-
Lackooo84
nagyúr
-
gyáliSanyi
őstag
-
szabogabor10
veterán
-
zsoltzsolt
addikt
-
csacsi67
addikt
Csak kíváncsiságból kérdezem 🙂nem a Telekomnál vásárolt készüléket is lehet függetleníteni? Beírom az imei számot és küldenek kódot? 🙂
Tutti nem probáltam.
-
#77646080
törölt tag
Csak kíváncsiságból kérdezem 🙂nem a Telekomnál vásárolt készüléket is lehet függetleníteni? Beírom az imei számot és küldenek kódot? 🙂
A Telekom (és a többi szolgáltató is) csak az általa értékesített eszközökre ad kódot. Gondolj bele: a SIM lock (SL) egy adott szolgáltató hálózatához köti az eszközt. Ezt miért/hogyan oldaná fel egy másik szolgáltató?
-
zsoltzsolt
addikt
Csak kíváncsiságból kérdezem 🙂nem a Telekomnál vásárolt készüléket is lehet függetleníteni? Beírom az imei számot és küldenek kódot? 🙂
-
Soulfly842
addikt
-
Vangelis
félisten
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Van még talán, mert én pár hete beszéltem velük.. itt a topiban volt valahol.
De az is lehet, hogy a sima ügyfélszolgálatra kapcsol tovább... -
Soulfly842
addikt
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Szerintem még ez se a realitás.
A csomagok 99%-a gyorsan megoldódik, csak rohadt sok a csomag, egy-egy ilyen előfordul minden nagyobb forgalmú online shopnál.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
#73820095
törölt tag
-
myckie2
őstag
-
4Grider
félisten
Sziasztok!
Segítséget/tanácsot szeretnék kérni az ügyemben, ha valaki tud. Domino kártyával rendelkezem és benéztem a rendelkezésre állási időt, ezért letiltották a kártyámat. Rá egy napra feltöltöttem. A probléma, hogy a kártyámon rendelkeztem még 3GB 3 hónapig felhasználható adatmennyiséggel és ez újra aktiválás után eltűnt. Elsőnek utána néztem, hogy Telekom honlapja erről mit ír és esetleg az ÁSZF-ben található-e erre valami, de semmi infot nem találtam arra vonatkozóan, hogy a megmaradt mobilinternet egyenleggel mi az eljárás rendelkezési idő lejárása és újra aktiválása után. Bementem a telekomhoz és ott azt mondták, hogy nem fogom visszakapni, de szerintetek helyes ez így? Alsó hangon is az a 3GB kb 3000Ft-ot jelent ráadásul az újra aktiválás díja is 300Ft volt.
Abszolút helyesen jártak el. A Maraton adategyenleg a rendelkezésre állási idő végéig áll rendelkezésedre, lejáratkor elveszik.
-
myckie2
őstag
szerintem helyes ez igy, amennyiben kaptal ertesitest a rendelkezesi idot illetoen; akkor ez a tanulo penz neked.
Kaptam mint utólag kiderült, de ahogy mondtam mobilnettel kapcsolatban semmilyen tájékoztatás nem történt és az a honlapon sem erélhető tudomásom szerint.
-
fornettisuti
veterán
Sziasztok!
Segítséget/tanácsot szeretnék kérni az ügyemben, ha valaki tud. Domino kártyával rendelkezem és benéztem a rendelkezésre állási időt, ezért letiltották a kártyámat. Rá egy napra feltöltöttem. A probléma, hogy a kártyámon rendelkeztem még 3GB 3 hónapig felhasználható adatmennyiséggel és ez újra aktiválás után eltűnt. Elsőnek utána néztem, hogy Telekom honlapja erről mit ír és esetleg az ÁSZF-ben található-e erre valami, de semmi infot nem találtam arra vonatkozóan, hogy a megmaradt mobilinternet egyenleggel mi az eljárás rendelkezési idő lejárása és újra aktiválása után. Bementem a telekomhoz és ott azt mondták, hogy nem fogom visszakapni, de szerintetek helyes ez így? Alsó hangon is az a 3GB kb 3000Ft-ot jelent ráadásul az újra aktiválás díja is 300Ft volt.
szerintem helyes ez igy, amennyiben kaptal ertesitest a rendelkezesi idot illetoen; akkor ez a tanulo penz neked.
-
myckie2
őstag
Sziasztok!
Segítséget/tanácsot szeretnék kérni az ügyemben, ha valaki tud. Domino kártyával rendelkezem és benéztem a rendelkezésre állási időt, ezért letiltották a kártyámat. Rá egy napra feltöltöttem. A probléma, hogy a kártyámon rendelkeztem még 3GB 3 hónapig felhasználható adatmennyiséggel és ez újra aktiválás után eltűnt. Elsőnek utána néztem, hogy Telekom honlapja erről mit ír és esetleg az ÁSZF-ben található-e erre valami, de semmi infot nem találtam arra vonatkozóan, hogy a megmaradt mobilinternet egyenleggel mi az eljárás rendelkezési idő lejárása és újra aktiválása után. Bementem a telekomhoz és ott azt mondták, hogy nem fogom visszakapni, de szerintetek helyes ez így? Alsó hangon is az a 3GB kb 3000Ft-ot jelent ráadásul az újra aktiválás díja is 300Ft volt.
-
#73820095
törölt tag
-
Vangelis
félisten
Készülékkel? Mivel 2 év ebből gondolom.
De hűség nélkül sem drágább igaz ott van 5000ft belépési díj vagy mi.
-
#77646080
törölt tag
Amikor minden flottul megy, akkor maximum 3-5 napon belül átveheted. Ha pedig úszik a téma (ilyen is volt a topikban 😔 ), akkor hetekig tart. De nem ez utóbbi a jellemző. 😊
-
kali
legenda
Ideális esetben 1 - 2 munkanap. (Ha munkanapon rendelsz, 13 óráig tedd meg, akkor akár a következő munkanapon átvehető.)
-
Pxs
aktív tag
Ha szeretnék egy viszonylag visszafogott csomagot (Mobil S + korlátlan net) venni 2 év hűséggel új előfizetőként, a webshopos rendelést követően kb. hány nap múlva számíthatok az átvételére?
Ha jól tudom, mobilelőleg és belépési díj ilyenkor nincs.Előre is köszönöm!

-
#77646080
törölt tag
Tapasztalatom alapján az aktiválástól számított 24 órán belül használható fel.
Ebben téves az App, viszont helytálló a szolgáltató üzenete.
-
radio100jozs
őstag
-
TomPack
őstag
A mai domino day 1Gb net ma éjfélig, vagy az aktiválástól számított 24 óráig él?
Az app éjfélt ír, az sms pedig az utóbbit!
Vajon melyik az igaz? -
#77646080
törölt tag
-
#73820095
törölt tag
-
Ateszpapa
addikt
Sok minden lehet. Nem csak erről szólhat a történet...
Lopott iratok, hasonló fazon.
Hamisított ügyvéd által készített és ellenjegyzett, vagy közjegyző által hitelesített meghatalmazás (azzal más is eljárhat bármiben)
Céges vásárlás, hamisított meghatalmazás
Online vásárlás, ez alapján átadott készülék (ez esetben a GLS felelőssége is, mert nekik is kötelező szerződéskötéssel együtt járó eszközkiszállításnál okmányokat ellenőrizni!)
Köszi a felvilágosítást.
Elég szomorú, gondolom nem egy nagyitelefon lett véve a nevére.
Sok sikert neki, minél hamarabb rendeződjön az ügye. -
Vangelis
félisten
-
#77646080
törölt tag
-
KZP
őstag
Sziasztok! A mai nap jár le a 2 év hűség (mobil), és szeretnék új készüléket kihozni. Amúgy már 6 éve folyamatosan előfizetéses vagyok, mindig volt hosszabbitva. Kérdésem az lenne, hogy ilyenkor is kell az adott készülék valahány %-át előre kifizetni? Egy iPhone 7-ről lenne szó egyébként.
Ha nincs több törlesztőrészleted náluk, akkor nem valószínű, hogy kell majd mobilelőleg.
-
Soulfly842
addikt
Sok minden lehet. Nem csak erről szólhat a történet...
Lopott iratok, hasonló fazon.
Hamisított ügyvéd által készített és ellenjegyzett, vagy közjegyző által hitelesített meghatalmazás (azzal más is eljárhat bármiben)
Céges vásárlás, hamisított meghatalmazás
Online vásárlás, ez alapján átadott készülék (ez esetben a GLS felelőssége is, mert nekik is kötelező szerződéskötéssel együtt járó eszközkiszállításnál okmányokat ellenőrizni!)
... Tudatosan biztos nem hibázott ekkorát senki, hiszen tisztában van mindennek a jogi felelősségével.
-
Soulfly842
addikt
Sok minden lehet. Nem csak erről szólhat a történet...
Lopott iratok, hasonló fazon.
Hamisított ügyvéd által készített és ellenjegyzett, vagy közjegyző által hitelesített meghatalmazás (azzal más is eljárhat bármiben)
Céges vásárlás, hamisított meghatalmazás
Online vásárlás, ez alapján átadott készülék (ez esetben a GLS felelőssége is, mert nekik is kötelező szerződéskötéssel együtt járó eszközkiszállításnál okmányokat ellenőrizni!)
-
kali
legenda
-
Karcub
senior tag
Szia,
Ha nem volt probléma az előfizetéssel - komolyabb elmaradás például a számlák tekintetélben -, akkor nem jellemző a mobil előleg bekérése, pláne ha az arany/platina kiemeltség adott, az aranyhoz nem is kell nagy "fogyasztás" havonta.
Ja, és ha van arany/platina kiemeltség, akkor a 24 hónapos hűségből elég 21-nek letelnie és már lehet is hosszabbítani hűséget, azzal pedig új készüléket vásárolni.És hogy ha más névre akarom kötni az előfizetést, nem arra amire eddig volt?
-
kmarci25
veterán
Sziasztok! Tegnap számhordozással a vodától átkerült egy szám a Telekomhoz. A kártya látszólag aktiválódott, térerőt jelez a készülék, a mobilnet működik, hívást indítani lehet róla, de hívást fogadni nem lehet. Ha hívni próbálom az adott számot, akkor vonalasról foglaltat jelez, mobilról pedig egyszerűen bármilyen jelzés nélkül befejezi a hívást. Azt hittem csak átmeneti, de tegnap este volt a számhordozás és ma reggel sem működik. Újraindítások megvoltak, de nem segít. Átirányítás, ilyesmi nincs beállítva.
Gondoltam hívom az ügyfélszolgálatot, de reménykedem hátha van valami egyszerűbb megoldás is.Tárgytalan, megjavult. Ezek szerint kicsit nagyobb türelem kéne...

-
kali
legenda
Sziasztok! A mai nap jár le a 2 év hűség (mobil), és szeretnék új készüléket kihozni. Amúgy már 6 éve folyamatosan előfizetéses vagyok, mindig volt hosszabbitva. Kérdésem az lenne, hogy ilyenkor is kell az adott készülék valahány %-át előre kifizetni? Egy iPhone 7-ről lenne szó egyébként.
Szia,
Ha nem volt probléma az előfizetéssel - komolyabb elmaradás például a számlák tekintetélben -, akkor nem jellemző a mobil előleg bekérése, pláne ha az arany/platina kiemeltség adott, az aranyhoz nem is kell nagy "fogyasztás" havonta.
Ja, és ha van arany/platina kiemeltség, akkor a 24 hónapos hűségből elég 21-nek letelnie és már lehet is hosszabbítani hűséget, azzal pedig új készüléket vásárolni. -
Karcub
senior tag
Sziasztok! A mai nap jár le a 2 év hűség (mobil), és szeretnék új készüléket kihozni. Amúgy már 6 éve folyamatosan előfizetéses vagyok, mindig volt hosszabbitva. Kérdésem az lenne, hogy ilyenkor is kell az adott készülék valahány %-át előre kifizetni? Egy iPhone 7-ről lenne szó egyébként.
-
Vangelis
félisten
-
Ateszpapa
addikt
Akkor nem is kérdés

(#105987) Oposzumtoszó
Szia!
A fontos az, hogy elsőnek legyen meg a feljelentés, majd a feljelentésről dokumentumaival menj be egy Telekom üzletbe és mutasd ezt be.
Egy dolog a lényeg, hogy erről ne 30 napos reklamációt, hanem Hamis vásárlás kérelmet vegyenek fel.
Ha ez elindult, akkor részedről rendben van egyelőre és mindkét szükséges helyen megtetted a megfelelő bejelentést, amit vizsgálni/kezelni fognak.
Hogy lehetséges ez, hisz kell a személyi, meg egyéb papírok a vásárláshoz.
Ügyintéző nem is nézte meg ki van az igazolványon?
-
Bferibörs
addikt
oké,értem, régebben egyszer már elküldtem
-
kmarci25
veterán
Sziasztok! Tegnap számhordozással a vodától átkerült egy szám a Telekomhoz. A kártya látszólag aktiválódott, térerőt jelez a készülék, a mobilnet működik, hívást indítani lehet róla, de hívást fogadni nem lehet. Ha hívni próbálom az adott számot, akkor vonalasról foglaltat jelez, mobilról pedig egyszerűen bármilyen jelzés nélkül befejezi a hívást. Azt hittem csak átmeneti, de tegnap este volt a számhordozás és ma reggel sem működik. Újraindítások megvoltak, de nem segít. Átirányítás, ilyesmi nincs beállítva.
Gondoltam hívom az ügyfélszolgálatot, de reménykedem hátha van valami egyszerűbb megoldás is. -
kali
legenda
Elég egyszer elküldeni a kódot, utána már aktív marad a szolgáltatás a későbbi tranzakciókhoz is, egy alkalommal viszont muszáj - vagy telefonos/személyes ügyfélszolgálat általi aktiválás -, legyen szó bármilyen összegű feltöltésről.
-
Bferibörs
addikt
Valaki olvasta az új ÁSZF-t, Dominó fix-re vonatkozóan?
Szolgáltatót váltanék,érdekelnének az új "buktatók". -
Bferibörs
addikt
ez csak a kisebb összegre vonatkozhat? ( 3500 alatt) Most töltöttem 3500-at,jött az sms a bónuszról.
25 perc hálón belül
100 MB
14 napon belül felh. -
Soulfly842
addikt
Akkor nem is kérdés

(#105987) Oposzumtoszó
Szia!
A fontos az, hogy elsőnek legyen meg a feljelentés, majd a feljelentésről dokumentumaival menj be egy Telekom üzletbe és mutasd ezt be.
Egy dolog a lényeg, hogy erről ne 30 napos reklamációt, hanem Hamis vásárlás kérelmet vegyenek fel.
Ha ez elindult, akkor részedről rendben van egyelőre és mindkét szükséges helyen megtetted a megfelelő bejelentést, amit vizsgálni/kezelni fognak.
-
dptrsk
Topikgazda
Ha jól emlékszem a +bonusz SMS-t kell a 1414re elküldeni.
Ha ez a "szolgáltatás" aktív, akkor a rendszer automatikusan adja a 2500 vagy nagyobb feltöltésekre a bónuszt -
Lehiñito
senior tag
Sziasztok.
A telekom oldalán a domino egyenleg feltöltésnél mióta szünt meg a 2500ft után járó bónusz?
Már nem lehet kiválasztani mint eddig, és már csak 3500ft a legkisebb összeg amiért ad bónuszt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
106100 - 106001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 107901 107900 - 107801 107800 - 107701 107700 - 107601 107600 - 107501 107500 - 107401 107400 - 107301 107300 - 107201 107200 - 107101 107100 - 107001 107000 - 106901 106900 - 106801 106800 - 106701 106700 - 106601 106600 - 106501 106500 - 106401 106400 - 106301 106300 - 106201 106200 - 106101 106100 - 106001 106000 - 105901 105900 - 105801 105800 - 105701 105700 - 105601 105600 - 105501 105500 - 105401 105400 - 105301 105300 - 105201 105200 - 105101 105100 - 105001 105000 - 104901 104900 - 104801 104800 - 104701 104700 - 104601 104600 - 104501 104500 - 104401 104400 - 104301 104300 - 104201 104200 - 104101 104100 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- 35" ASUS ROG Swift PG35VQ curved GAMER monitor
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 I i7-10610U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Lenovo T14s Ryzen 7 4750U 16Gb Ram 512 Gb NVMe Érintőkijelző Boltból Garanciával
- Dell Precision 5530 15,6" FHD, i7 8850H, 16GB RAM, Quadro 4GB VGA, 512GB SSD, jó akku, számla, gar
- Ducky One 3 Pure White/PBT/DE/Cherry RGB Silent Red switch (Space nem működik)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







), de hétvégén tuti odakapcsol, úgy tudom, hogy már hétköznap is.




