Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
28100 - 28001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 29901 29900 - 29801 29800 - 29701 29700 - 29601 29600 - 29501 29500 - 29401 29400 - 29301 29300 - 29201 29200 - 29101 29100 - 29001 29000 - 28901 28900 - 28801 28800 - 28701 28700 - 28601 28600 - 28501 28500 - 28401 28400 - 28301 28300 - 28201 28200 - 28101 28100 - 28001 28000 - 27901 27900 - 27801 27800 - 27701 27700 - 27601 27600 - 27501 27500 - 27401 27400 - 27301 27300 - 27201 27200 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
31337
csendes tag
Sziasztok,
Kis segítséget szeretnék kérni.

T-mobilenál Xperia Z-t szeretnék venni részletre.
2 év hűség előfizetésre és Nincs hűség díjcsomagra "opcióban" szeretném megvenni, Eco XS tarifával.Új előfizetőnek számítanék, sacc/kb. mekkora depora számíthatok?
-
djculture
félisten
meg lehet nézni my T-Mobile-on kívül valahol, hogy az adott előfizetéshez milyen mobilnetcsomag van rendelve?
flottás telefon, szóval nincs hozzáférésem semmi ilyen adatlapjához, de elméletileg BusinessNet M van előfizetve, ennek ellenére reggel pár percnyi netezés után jött az SMS, hogy a Start Net-ből leforgalmaztam 9MB-t, javasolják, hogy váltsak valami jobb díjcsomagra.
Akkor nincs ahhoz semmilyen netcsomag rendelve csak a forgalmi díjas start .
-
aicon
senior tag
Cib online számla. De munkáltatói juttatási csomagom van. Tehát a történethez ez is hozzátartozik, hogy nekem így ingyenes a számlavezetés. Bankkártya és pénzfelvétel kerül pénzbe. Igaz, mondjuk én nem igazán használok kp-t.
Egyébként a számlavezetés valami párszáz Ft, ha teljesülnek a feltételek. A honlapon megtalálsz mindent.Cibes vagyok már nagyon rég. Kösz.
ismerem őket, sőt.... -
Vangelis
félisten
Én a főkártyám adatait sehova sem adom meg, ezért van külön a netszámla és hozzá a netkártya, oda meg át kell vezetni az összeget.
My t-mobileban én nem látom ezt a lehetőséget, otp-s oldalra irányít és tölteni kell az adatokat. Meg egyébként is be kell lépni a t-mobile oldalára.
Nem a távszámlára gondolsz? Mert ott nekem is meg van adva a netkártya és egy kattintás a fizetés. De oda is be kell lépni, meg előtte ekkor is át kell vezetni az összeget.My-ra gondolok.
És igen az otp oldalán meg kell adni a kártya adatait. De mivel nekem el van mentve így nem kell vele bajlódni.
Csak a háromjegyű kódot kell beírni és ki is van fizetve a számla. Nekem kb 10ft ba kerül mert takarékosról fizetem.Nekem még nem volt gond, hogy megadtam a kártya adatait.. pedig azzal fizetek mindenhol.
Nem használok külön netes kártyát... elég a számlához tartozó. -
polonic
félisten
Én a főkártyám adatait sehova sem adom meg, ezért van külön a netszámla és hozzá a netkártya, oda meg át kell vezetni az összeget.
My t-mobileban én nem látom ezt a lehetőséget, otp-s oldalra irányít és tölteni kell az adatokat. Meg egyébként is be kell lépni a t-mobile oldalára.
Nem a távszámlára gondolsz? Mert ott nekem is meg van adva a netkártya és egy kattintás a fizetés. De oda is be kell lépni, meg előtte ekkor is át kell vezetni az összeget. -
Vangelis
félisten
-
Lenry
félisten
meg lehet nézni my T-Mobile-on kívül valahol, hogy az adott előfizetéshez milyen mobilnetcsomag van rendelve?
flottás telefon, szóval nincs hozzáférésem semmi ilyen adatlapjához, de elméletileg BusinessNet M van előfizetve, ennek ellenére reggel pár percnyi netezés után jött az SMS, hogy a Start Net-ből leforgalmaztam 9MB-t, javasolják, hogy váltsak valami jobb díjcsomagra.
-
polonic
félisten
Cib online számla. De munkáltatói juttatási csomagom van. Tehát a történethez ez is hozzátartozik, hogy nekem így ingyenes a számlavezetés. Bankkártya és pénzfelvétel kerül pénzbe. Igaz, mondjuk én nem igazán használok kp-t.
Egyébként a számlavezetés valami párszáz Ft, ha teljesülnek a feltételek. A honlapon megtalálsz mindent. -
djculture
félisten
Lehet, hogy elbasztak valamit, de 20%-os akció van a dominós Huawei Ascend Y300-on, szóval elég jó vétel.

Többet nem is nagyon ér, 40ezerért lehet venni függetlenül ezer meg egy boltban 1 hete. Még újdonság lesz 30k is függetlenül nyár végén.
-
aicon
senior tag
-
sarkanyolo2
őstag
Lehet, hogy elbasztak valamit, de 20%-os akció van a dominós Huawei Ascend Y300-on, szóval elég jó vétel.

-
polonic
félisten
-
djculture
félisten
-
polonic
félisten
Igen, macerás. Pont ezt az internetbankra járkálást, virtuális netszámlára való átvezetést, aztán az oldalon a fizetési adatok kitöltésével járó macerát akarom elkerülni.

-
Vangelis
félisten
Ezt mégis h. a fenébe sikerül így összehoznia?
Én is szoktam hébe-hóba tippmixelni MCOM egyenleg terhére, de ott nem kis macera a bejegyzett telefonszámot módosítani, a szerencsejáték ZRt-nek minden számmódosítást jóvá kell hagynia... 
Lópikulát kell...
Én is írtam már át amikor számot cseréltem... 3x biztos.
egyszer sem volt semmi jóváhagyás.Bankszámla számnál kell betelefonálni.. de ott se kérnek semmit, csak az adataidat.
telefonszám módosítható.
-
Soulfly842
addikt
A Szerencsejáték Zrt. felhívja játékosai figyelmét arra a csalásra, amellyel az elmúlt időben több gyanútlan mobilelőfizetőt is megkárosítottak.
A csaló az interneten keresi meg áldozatait és egy bónuszprogramban való részvételre buzdítja őket. Az ígéret szerint egy SMS-t kell csak küldeni, ezzel az érintett személy részt vesz a T-Mobile bónuszprogramjában és 20 000 Ft-ot jóváírnak a mobil egyenlegén. Ehhez a „FELTOLT MC 20000” üzenetet kell elküldeni a 1756-os számra. Ez a szám a Szerencsejáték Zrt. egyenlegfeltöltésre szolgáló telefonszáma, vagyis nem hogy jóváírás nem történik a mobilegyenlegre, de a csaló 20 000 Ft-tal károsítja meg áldozatát, és ennyivel növeli saját egyenlegét a Szerencsejáték Zrt. online fogadási oldalán. Azt a regisztrációt, amire a panaszok szerinti feltöltések történtek, töröltük, az esettel kapcsolatban pedig büntetőeljárás van folyamatban. Az esetleges további csalásokat csak az érintett által tett panasz bejelentését követően tudjuk vizsgálni.
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatja játékosait, hogy Társaságunk a hivatalos akcióiról, esetleges bónuszprogramokról kizárólag saját honlapján, a SzerencseMix című kiadványában, Facebook oldalán, óriásplakátokon és országos napilapokban tesz közzé felhívást.
Ezt mégis h. a fenébe sikerül így összehoznia?
Én is szoktam hébe-hóba tippmixelni MCOM egyenleg terhére, de ott nem kis macera a bejegyzett telefonszámot módosítani, a szerencsejáték ZRt-nek minden számmódosítást jóvá kell hagynia... 
-
Vangelis
félisten
-
dedike
addikt
A havi és forgalmi díjakat kb. 15-20 között terhelik, a törlesztést a hónap utolsó napján, egyenként. (Úgy, ahogyan My-T-ben vannak felsorolva).
-
polonic
félisten
-
dedike
addikt
-
Vangelis
félisten
-
polonic
félisten
Csoportos beszedéssel mennyi idő alatt íródik jóvá a számla összege?
-
#11527168
törölt tag
-
domerator
veterán
A kapott lóf@szt az eredeti csomagolásában, gondosan visszacsomagolva utánvéttel visszaküldeni, Cordont másnap telefonon cseszegetni dulván...

-
qamu74
őstag
Sziasztok!
Kérdésem lenne,még pedig,hogy a szervizből(Cordon electronics) hány nap alatt ér le a T-s szervizbe a hány nap mire leér a kicserélt új telefonom.
Mert nekem azt mondták,hogy futárral küldik a telefont és ma meg kell kapnom,hát lóf@szt kaptam nem telefont.....
-
djculture
félisten
-
Vangelis
félisten
-
#11527168
törölt tag
-
Lajos11107
tag
holnap megyek be a t-mobilba fel hívtam őket és azt mondták hogy le tudják tiltani hála jó istennek

-
Vangelis
félisten
A Szerencsejáték Zrt. felhívja játékosai figyelmét arra a csalásra, amellyel az elmúlt időben több gyanútlan mobilelőfizetőt is megkárosítottak.
A csaló az interneten keresi meg áldozatait és egy bónuszprogramban való részvételre buzdítja őket. Az ígéret szerint egy SMS-t kell csak küldeni, ezzel az érintett személy részt vesz a T-Mobile bónuszprogramjában és 20 000 Ft-ot jóváírnak a mobil egyenlegén. Ehhez a „FELTOLT MC 20000” üzenetet kell elküldeni a 1756-os számra. Ez a szám a Szerencsejáték Zrt. egyenlegfeltöltésre szolgáló telefonszáma, vagyis nem hogy jóváírás nem történik a mobilegyenlegre, de a csaló 20 000 Ft-tal károsítja meg áldozatát, és ennyivel növeli saját egyenlegét a Szerencsejáték Zrt. online fogadási oldalán. Azt a regisztrációt, amire a panaszok szerinti feltöltések történtek, töröltük, az esettel kapcsolatban pedig büntetőeljárás van folyamatban. Az esetleges további csalásokat csak az érintett által tett panasz bejelentését követően tudjuk vizsgálni.
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatja játékosait, hogy Társaságunk a hivatalos akcióiról, esetleges bónuszprogramokról kizárólag saját honlapján, a SzerencseMix című kiadványában, Facebook oldalán, óriásplakátokon és országos napilapokban tesz közzé felhívást.
-
Lajos11107
tag
azt vágom ,de ha holnap nem tudom el intézni akkor nem tudom mit fogok vele csinálni
akkor el megyek Kaposvárra a T-pontba és ott meg nézetem mert ha ott le tudom tíltattni akkor le is fogom tiltattni,de neten is letiltottam ilyeneket de meg sem azt tiltottam le amit le kellet volna szerintem
-
Lajos11107
tag
Lemondani nem mondhatod le csak akkor ha nincs hűség rajta mert kapsz egy brutális kötbért a nyakadba. Ezt nemárt ha letisztázod.
Aydan :A kötbér-megállapodás megszegésének minősül, ha a vállalt időszak alatt az előfizetés a nyilatkozatot aláíró ügyfél oldaláról – rendezetlen számlatartozás, vagy lopás, illetve elvesztés miatt – felfüggesztésre kerül. Ha a tartozás kiegyenlítése vagy a SIM kártya pótlása a megadott határidőn belül történik, a szolgáltatás – eredeti feltételek mellett – visszakapcsolható. Akkor, ha keletkezett hátralékát a felszólítások ellenére sem rendezi, valamint lopás, illetve elvesztés esetén SIM kártyáját – a bejelentéstől számított – 14 napon belül nem pótolja, a kötbérben rögzített kedvezményt egy összegben kiszámlázzuk, melynek fizetési kötelezettségétől eltekinteni nem tudunk.
azt vágom ,de ha holnap nem tudom el intézni akkor nem tudom mit fogok vele csinálni
-
Vangelis
félisten
Eszembe sincs lemondani, csak kell egy t-s ugyanilyen telefon.
kali: köszi, érhető így már
KZP: nem hiszem hogy előkerül sajnos. Másik előfizetést nem akarok, így is van négy. Akkor iPhone 5 van dominóban? mobilról írok és így sehol nem látok ilyen opciót, sem listaáras lehetőséget a webshopon.
Vangelis: oké köszi. nem volt kedvem bemenni, meg időm se, de ez van. Nehogy már más használja örömmel.
Webshop dominós ár:
204 990 Ft
16gb -
Vangelis
félisten
Eszembe sincs lemondani, csak kell egy t-s ugyanilyen telefon.
kali: köszi, érhető így már
KZP: nem hiszem hogy előkerül sajnos. Másik előfizetést nem akarok, így is van négy. Akkor iPhone 5 van dominóban? mobilról írok és így sehol nem látok ilyen opciót, sem listaáras lehetőséget a webshopon.
Vangelis: oké köszi. nem volt kedvem bemenni, meg időm se, de ez van. Nehogy már más használja örömmel.
Persze... remélem T nél is van lejhetőség.
-
#11527168
törölt tag
Lemondani nem mondhatod le csak akkor ha nincs hűség rajta mert kapsz egy brutális kötbért a nyakadba. Ezt nemárt ha letisztázod.
Aydan :A kötbér-megállapodás megszegésének minősül, ha a vállalt időszak alatt az előfizetés a nyilatkozatot aláíró ügyfél oldaláról – rendezetlen számlatartozás, vagy lopás, illetve elvesztés miatt – felfüggesztésre kerül. Ha a tartozás kiegyenlítése vagy a SIM kártya pótlása a megadott határidőn belül történik, a szolgáltatás – eredeti feltételek mellett – visszakapcsolható. Akkor, ha keletkezett hátralékát a felszólítások ellenére sem rendezi, valamint lopás, illetve elvesztés esetén SIM kártyáját – a bejelentéstől számított – 14 napon belül nem pótolja, a kötbérben rögzített kedvezményt egy összegben kiszámlázzuk, melynek fizetési kötelezettségétől eltekinteni nem tudunk.
Eszembe sincs lemondani, csak kell egy t-s ugyanilyen telefon.
kali: köszi, érhető így már
KZP: nem hiszem hogy előkerül sajnos. Másik előfizetést nem akarok, így is van négy. Akkor iPhone 5 van dominóban? mobilról írok és így sehol nem látok ilyen opciót, sem listaáras lehetőséget a webshopon.
Vangelis: oké köszi. nem volt kedvem bemenni, meg időm se, de ez van. Nehogy már más használja örömmel.
-
Vangelis
félisten
Köszönöm mindenkinek! Szerencsére SIM nem volt benne !!! Így letiltani talán nem kell. Mondjuk be kéne jelenteni valahol, de tényleg nem tudom hogy én hagytam el, vagy ellopták. Így meg feljelentést tenni .... nem akarok. Esetleg a szolgáltatónál bejelentem mindjárt.
Kötbér? Mert? Kifizettem a telefont végülis, fizetem az Ikon 400 csomagot továbbra is. Az oké hogy nem fognak a fejemhez vágni egy akciós árlistás telefont, de ha veszek listaáron egy másikat akkor miért fizetnék? Biztos ez?
Telefont le tudod tiltani attól szerintem.
Viszed a garjegyet és letiltják. Nekem a voda tiltott le "elhagyott" vagy ellopott telefonomat.
-
KZP
őstag
Köszönöm mindenkinek! Szerencsére SIM nem volt benne !!! Így letiltani talán nem kell. Mondjuk be kéne jelenteni valahol, de tényleg nem tudom hogy én hagytam el, vagy ellopták. Így meg feljelentést tenni .... nem akarok. Esetleg a szolgáltatónál bejelentem mindjárt.
Kötbér? Mert? Kifizettem a telefont végülis, fizetem az Ikon 400 csomagot továbbra is. Az oké hogy nem fognak a fejemhez vágni egy akciós árlistás telefont, de ha veszek listaáron egy másikat akkor miért fizetnék? Biztos ez?
Ha tuti, hogy nem kerül elő, akkor mindenképpen érdemes letiltatni.
Ha elérted a 24 hónapos hűségedből a 21 hónapot, akkor már válthatsz készüléket, egyébként vagy a dominós vásárlás vagy (a mostani mellé) egy új előfizetéses vásárlása jöhet szóba... -
kali
legenda
Köszönöm mindenkinek! Szerencsére SIM nem volt benne !!! Így letiltani talán nem kell. Mondjuk be kéne jelenteni valahol, de tényleg nem tudom hogy én hagytam el, vagy ellopták. Így meg feljelentést tenni .... nem akarok. Esetleg a szolgáltatónál bejelentem mindjárt.
Kötbér? Mert? Kifizettem a telefont végülis, fizetem az Ikon 400 csomagot továbbra is. Az oké hogy nem fognak a fejemhez vágni egy akciós árlistás telefont, de ha veszek listaáron egy másikat akkor miért fizetnék? Biztos ez?
amennyiben nem tűnt el a sim kártya, úgy természetesen nem kell pótolni, és kötbér sincs kilátásban, csak említetted a hűséget, meg azért nem jellemző, hogy sim kártya nélkül tűnik el egy telefon, ezért írtam le minden eshetőséget és teendőt.
-
djculture
félisten
hát nem mert holnap megyek be a t-mobilba meg kérdezni ha nem tudnak semmit sem akkor le megyek kaposvárra vagy veszek másik sim kártyát és ezt meg le mondom
Lemondani nem mondhatod le csak akkor ha nincs hűség rajta mert kapsz egy brutális kötbért a nyakadba. Ezt nemárt ha letisztázod.
Aydan :A kötbér-megállapodás megszegésének minősül, ha a vállalt időszak alatt az előfizetés a nyilatkozatot aláíró ügyfél oldaláról – rendezetlen számlatartozás, vagy lopás, illetve elvesztés miatt – felfüggesztésre kerül. Ha a tartozás kiegyenlítése vagy a SIM kártya pótlása a megadott határidőn belül történik, a szolgáltatás – eredeti feltételek mellett – visszakapcsolható. Akkor, ha keletkezett hátralékát a felszólítások ellenére sem rendezi, valamint lopás, illetve elvesztés esetén SIM kártyáját – a bejelentéstől számított – 14 napon belül nem pótolja, a kötbérben rögzített kedvezményt egy összegben kiszámlázzuk, melynek fizetési kötelezettségétől eltekinteni nem tudunk.
-
#11527168
törölt tag
Köszönöm mindenkinek! Szerencsére SIM nem volt benne !!! Így letiltani talán nem kell. Mondjuk be kéne jelenteni valahol, de tényleg nem tudom hogy én hagytam el, vagy ellopták. Így meg feljelentést tenni .... nem akarok. Esetleg a szolgáltatónál bejelentem mindjárt.
Kötbér? Mert? Kifizettem a telefont végülis, fizetem az Ikon 400 csomagot továbbra is. Az oké hogy nem fognak a fejemhez vágni egy akciós árlistás telefont, de ha veszek listaáron egy másikat akkor miért fizetnék? Biztos ez?
-
Lajos11107
tag
Jó istenem telefonon is lehet ezt kérvényezni, de személyesen jobb. De gondolom hogy inkább megvárod míg 270 ezer lesz a hóközi számlád
kali : Láttam hogy ezzel foglalkoztál de én meg nem egy ilyen ügyet látok. Kerékpár is már a rokonságból 20db tűnt el a fele a hatóságnál van azóta is raktárban. Egy öreg haverom is(akit injekciós tűvel megszurkált és kirabolt egy gy nevezetű személy, hírek tele voltak vele) gyalog kénytelen járni 3 hónapja mert tudja hogy itt van a kerékpárja de nem adhatják oda szöveg van. Innentől nincs miről beszélni hogy a jogos tulajdonost szívatják...hát nem mert holnap megyek be a t-mobilba meg kérdezni ha nem tudnak semmit sem akkor le megyek kaposvárra vagy veszek másik sim kártyát és ezt meg le mondom
-
djculture
félisten
jah de én azért nem fogok el utazni Kaposvára vagy Szekszárdra hogy fél napot vagy 1-napot ott töltsek náluk
Jó istenem telefonon is lehet ezt kérvényezni, de személyesen jobb. De gondolom hogy inkább megvárod míg 270 ezer lesz a hóközi számlád
kali : Láttam hogy ezzel foglalkoztál de én meg nem egy ilyen ügyet látok. Kerékpár is már a rokonságból 20db tűnt el a fele a hatóságnál van azóta is raktárban. Egy öreg haverom is(akit injekciós tűvel megszurkált és kirabolt egy gy nevezetű személy, hírek tele voltak vele) gyalog kénytelen járni 3 hónapja mert tudja hogy itt van a kerékpárja de nem adhatják oda szöveg van. Innentől nincs miről beszélni hogy a jogos tulajdonost szívatják... -
kali
legenda
Mondom én ezen már átestem sajnos láttam hogy működik, ráül a hatóság a cuccra sokszor a tárgyalás végén adják vissza. Ami ilyen kisértésű ügyeknél 2-3 év. Amúgy meg akinek nincs priusza mondom elég ha azt nyilatkozza találta és kap egy szóbeli vagy írásbeli dorgálást a bíróságtól, ennyi történet. Maximum az kap letöltendőd akinek ezer vaj van a füle mögött vagy videot csinálnak róla hogy kitépi a nő kezéből a metrón a telefont mint legutóbb.. Megnézel pár tolvajkergetők részt és rájössz hogy működik ez az egész...
te átestél egy(?) ilyen ügyön, az alapján általánosítottál, én meg ezt csináltam bő 15 évig - szóval köszönöm, van rálátásom a működésre -, és azt mondom, hogy nem mindig így történik, ügye válogatja, nem szabad általánosítani, pláne a médiás hírek és társai alapján nem!
-
Lajos11107
tag
jah de én azért nem fogok el utazni Kaposvára vagy Szekszárdra hogy fél napot vagy 1-napot ott töltsek náluk
-
KZP
őstag
de van normális netem az nem is azt mondták múltkor a t-mobilba ez valami hőközi hívás volt rá írva a papírra és ők sem tudnák meg mondani hogy mi volt ez,mert 3250ft -tos díj csomagban vagyok és együtt a nettel ,és az nem kerül ennyibe
Menj be egy T-Pontba és kérj az adott időszakról egy részletes híváslistát. Ott kiderül minden.

És aktiváltasd az emelt díjas sms fogadásának a tiltását! (Ezt a My T-Mobile-ban is meg tudod tenni.) -
Lajos11107
tag
nem tudom azt mondták hogy valami emelt díjas szám de én sem tudom mi lehet az,ez még a múlt hónapi számlám volt,de most megint van egy 4340ft-tos pluszba,a számlán rajta van egy emelt díjas sms és csenhőhang 400ft szerintem ebből van olyan sok mert múltkor is 27db bot küldtem és az volt 27 ezer forint,és nem tudom hogyan kéne letiltattnom vagy veszek másik sim kártyát
-
djculture
félisten
bemérés? ááá...
ügye válogatja, nem feltétlenül kellenek évek, hogy visszakapja, sőt!
bárhogy is hivatkozik rá valaki, hogy találta, amennyiben 8 napon belül nem adta le, úgy elkövette a jogtalan elsajátítás vétségét, ami pont úgy bűncselekmény, mint a lopás.
mobiltelefon esetében még arra sem feltétlenül tud hivatkozni, hogy nincs még nála 8 napja, mert ha sim kártya alapján találták meg, akkor gyorsan kibukik, ha hazudik.Mondom én ezen már átestem sajnos láttam hogy működik, ráül a hatóság a cuccra sokszor a tárgyalás végén adják vissza. Ami ilyen kisértésű ügyeknél 2-3 év. Amúgy meg akinek nincs priusza mondom elég ha azt nyilatkozza találta és kap egy szóbeli vagy írásbeli dorgálást a bíróságtól, ennyi történet. Maximum az kap letöltendőd akinek ezer vaj van a füle mögött vagy videot csinálnak róla hogy kitépi a nő kezéből a metrón a telefont mint legutóbb.. Megnézel pár tolvajkergetők részt és rájössz hogy működik ez az egész...
-
djculture
félisten
de van normális netem az nem is azt mondták múltkor a t-mobilba ez valami hőközi hívás volt rá írva a papírra és ők sem tudnák meg mondani hogy mi volt ez,mert 3250ft -tos díj csomagban vagyok és együtt a nettel ,és az nem kerül ennyibe
De mi az hogy hóközi hivás 27 ezerért.. Ennyi pénzért Amerikát kellene hívnod csúcsidőben fél nap, vagy valami 0690 sex emelt díjast

-
kali
legenda
Mérlegelheted hogy kell a készülék vagy nem de az biztos hogy 1-2 év mire nálad lesz még ha be is tudják mérni, lefoglalják bizonyítéknak. Aki meg ellopta arra hivatkozik hogy találta így kap egy dorgálást. Letiltatni ha szolgáltatói nem független akkor mindenképpen le kell mert ha teszed nagy kárt tudnak csinálni. A kontódra több tízezret letudnak telefonálni vagy forgalmazni és azt rajtad fogják behajtani ha nem szólsz hogy ellopták. Már késésben vagy egyből amint észrevetted hogy eltűnt intézkedni kellett volna!
bemérés? ááá...
ügye válogatja, nem feltétlenül kellenek évek, hogy visszakapja, sőt!
bárhogy is hivatkozik rá valaki, hogy találta, amennyiben 8 napon belül nem adta le, úgy elkövette a jogtalan elsajátítás vétségét, ami pont úgy bűncselekmény, mint a lopás.
mobiltelefon esetében még arra sem feltétlenül tud hivatkozni, hogy nincs még nála 8 napja, mert ha sim kártya alapján találták meg, akkor gyorsan kibukik, ha hazudik. -
Lajos11107
tag
Egyszerű kérsz némi pénzért cserébe(nem követem hogy most épp pénzért van az első vagy ingyen), lehet hogy ingyen van a mostani hírközlési törvény szerint ) egy pontos híváslistát és megtudod mi kerül 27 ezerbe.
Bár lehet a 27 ezer az hogy neteztél és nincs normális internetes csomagod, ilyenkor a forgalmi díjas halál drága net van érvényben. Legtöbben ezzel szívják még mindig meg.
de van normális netem az nem is azt mondták múltkor a t-mobilba ez valami hőközi hívás volt rá írva a papírra és ők sem tudnák meg mondani hogy mi volt ez,mert 3250ft -tos díj csomagban vagyok és együtt a nettel ,és az nem kerül ennyibe
-
djculture
félisten
Sziasztok!!
lehet hogy nem ide tartozik,de most kaptam meg a számlámat az nem is sok 4340ft-lett,de neten néztem megint van egy tartozásom az is ugyan ennyibe kerül mint amit telefonáltam,az hogyan létezik,amikor nem csináltam rajta semmit sem? meg még olyant kérdeznék ha vennék bele egy másik simkártyát akkor ezt le kéne mondanom,előre is köszönöm a válaszokatés nem tudom mi lehet ez mert múltkor is egy hőközi hívást csináltam 27 ezret de nem tudom az hogyan jött össze,nem tudnátok ebbe segíteni?
Egyszerű kérsz némi pénzért cserébe(nem követem hogy most épp pénzért van az első vagy ingyen), lehet hogy ingyen van a mostani hírközlési törvény szerint ) egy pontos híváslistát és megtudod mi kerül 27 ezerbe.
Bár lehet a 27 ezer az hogy neteztél és nincs normális internetes csomagod, ilyenkor a forgalmi díjas halál drága net van érvényben. Legtöbben ezzel szívják még mindig meg.
-
djculture
félisten
Sziasztok! Tegnap este ellopták (vagy elveszett!) a Szifon 5-öm. Rendőrségi feljelentést nem tettem, lehet hogy én hagytam elöl az öltözőben. Lehet hogy mégis kéne? Na mindegy. A lényeg hogy esetleg tudtok arról valamit, hogy ilyenkor hogyan kaphatok új telefont ha még érvényes a hűségnyilatkozat? Bemegyek és dominós áron tudok venni (ha egyáltalán lehet), vagy más lehetőség?
Mérlegelheted hogy kell a készülék vagy nem de az biztos hogy 1-2 év mire nálad lesz még ha be is tudják mérni, lefoglalják bizonyítéknak. Aki meg ellopta arra hivatkozik hogy találta így kap egy dorgálást. Letiltatni ha szolgáltatói nem független akkor mindenképpen le kell mert ha teszed nagy kárt tudnak csinálni. A kontódra több tízezret letudnak telefonálni vagy forgalmazni és azt rajtad fogják behajtani ha nem szólsz hogy ellopták. Már késésben vagy egyből amint észrevetted hogy eltűnt intézkedni kellett volna!
-
Lajos11107
tag
Sziasztok!!
lehet hogy nem ide tartozik,de most kaptam meg a számlámat az nem is sok 4340ft-lett,de neten néztem megint van egy tartozásom az is ugyan ennyibe kerül mint amit telefonáltam,az hogyan létezik,amikor nem csináltam rajta semmit sem? meg még olyant kérdeznék ha vennék bele egy másik simkártyát akkor ezt le kéne mondanom,előre is köszönöm a válaszokatés nem tudom mi lehet ez mert múltkor is egy hőközi hívást csináltam 27 ezret de nem tudom az hogyan jött össze,nem tudnátok ebbe segíteni?
-
kali
legenda
Sziasztok! Tegnap este ellopták (vagy elveszett!) a Szifon 5-öm. Rendőrségi feljelentést nem tettem, lehet hogy én hagytam elöl az öltözőben. Lehet hogy mégis kéne? Na mindegy. A lényeg hogy esetleg tudtok arról valamit, hogy ilyenkor hogyan kaphatok új telefont ha még érvényes a hűségnyilatkozat? Bemegyek és dominós áron tudok venni (ha egyáltalán lehet), vagy más lehetőség?
szia,
lopás esetén érdemes lenne rendőrségi feljelentést tenni, egyrészt körözés kiadása a készülékre, másrészt a szolgáltató irányába is hasznos a jegyzőkönyv, a készülék letiltáshoz is kell, illetve ha nem tiltatod le, csak figyelési lista játszik, akkor jelezni tudják, ha használatra kerül idegen sim kártyával a készülék, van min elindulni a hatóságnak - nem mondom, hogy biztos a siker, de volt már példa, ha gyenge is az arány...
a hőséges előfizetéses sim kártya pótlásához, a letiltástól számítva 14 nap áll rendelkezésre, marad a telefonszám, ketyeg tovább a hűség, utána viszont ugrik a kedvezmény, jön a kötbér...stb.
elvesztés esetén nem lehet feljelentést tenni, bejelentést viszont igen, de ilyenkor nem adnak ki körözést a telefonra, és nem rendelnek el nyomozást, csak lesz egy jegyzőkönyved, hogy elveszett a készülék és a sim kártya.
dimonio csomagban vehetsz új telefont, kivétel csak akkor van, ha a meghatározott intervallumban már éltél a maximális számú lehetőséggel - bizonyos esetben még itt is tehetnek kivételt -, de akkor sincs gond, hiszen az iphone 5 esetében a listaár azonos a domino csomagos árral, listaáron pedig bármikor vehetsz. -
#11527168
törölt tag
Sziasztok! Tegnap este ellopták (vagy elveszett!) a Szifon 5-öm. Rendőrségi feljelentést nem tettem, lehet hogy én hagytam elöl az öltözőben. Lehet hogy mégis kéne? Na mindegy. A lényeg hogy esetleg tudtok arról valamit, hogy ilyenkor hogyan kaphatok új telefont ha még érvényes a hűségnyilatkozat? Bemegyek és dominós áron tudok venni (ha egyáltalán lehet), vagy más lehetőség?
-
kali
legenda
-
dptrsk
Topikgazda
-
func93
senior tag
Hali!
Most rendeltem egy dominos simet. 2790-be érkezik ide. Akkor annyit is beszélhetek le róla?
-
Lajos11107
tag
Sziasztok!!
lehet hogy nem ide tartozik,de most kaptam meg a számlámat az nem is sok 4340ft-lett,de neten néztem megint van egy tartozásom az is ugyan ennyibe kerül mint amit telefonáltam,az hogyan létezik,amikor nem csináltam rajta semmit sem? meg még olyant kérdeznék ha vennék bele egy másik simkártyát akkor ezt le kéne mondanom,előre is köszönöm a válaszokat
-
sarkanyolo2
őstag
Köszi a válaszokat!
A Cordon Electronics/Sony szerviz/ azt mondta,hogy ma küldik vissza a telefont.
Kérdésem az lenne,hogy egyből az általam leadott T-mobilos szervizbe küldik a telefont?
Igazatok van abban,hogy fődarab cserére azt mondják,hogy új telefont adnak.
Cordonnál azt mondták,hogy kicserélték a telefont és újat küldenek vissza!
Felhívtam a T-s szervizet/Gyöngyös/ ahova leadtam a készüléket/Én Hatvanban Lakom/ és ott a szervizes a Jegyzőkönyv száma alapján megnézte a rendszerben,és ő azt mondta,hogy fődarab csere volt/gondolom ez alaplap cserét jelent/A fődarabra mint alaplapra szoktak hivatkozni a T-s jegyzőkönyveken.
-
qamu74
őstag
Köszi a válaszokat!
A Cordon Electronics/Sony szerviz/ azt mondta,hogy ma küldik vissza a telefont.
Kérdésem az lenne,hogy egyből az általam leadott T-mobilos szervizbe küldik a telefont?
Igazatok van abban,hogy fődarab cserére azt mondják,hogy új telefont adnak.
Cordonnál azt mondták,hogy kicserélték a telefont és újat küldenek vissza!
Felhívtam a T-s szervizet/Gyöngyös/ ahova leadtam a készüléket/Én Hatvanban Lakom/ és ott a szervizes a Jegyzőkönyv száma alapján megnézte a rendszerben,és ő azt mondta,hogy fődarab csere volt/gondolom ez alaplap cserét jelent/ -
St3ven
addikt
-
polonic
félisten
-
peugeotmate
addikt
-
St3ven
addikt
-
St3ven
addikt
-
1430
senior tag
A csoportos beszedés terhelését a fizetési határidő napjára időzíti a Telekom, illetve ha az nem munkanap, akkor a következő banki munkanapra.
smooh
Ha legalább arany szinten vagy, akkor lesz részletfizetési konstrukció is. -
qamu74
őstag
Hali!
Telefon cserénél,a telefont cserélik csak,vagy egy komplett egészet,tartozékokkal? -
club1
veterán
Sziasztok!
felteszem a kerdest hatha vki itt tud segiteni.
a lenyeg hogy van egy tmobiles mobile netem amit eddig USB stickkel hasznaltam.
most masik notival hasznalnam amiben viszont fuggetlen belso 3g modem van,
es itt kezdodik a problema. hogyan tudom elerni ,beallitani illetve mit kell beallitanom ahhoz
hogy ezen is tudjam hasznalni a mobilnetet a belso eszkozzel??mar probaltam egy par dolgot de eddig nagyon nem sikerult kapcsolodnom.
az USB stick szoftvere ahhoz az adott egy eszkozhoz van dedikalva , azaz avval nem tudom hasznalni.vkinek otlet?? nem hiszem el hogy ez igy ebben a formaban nem mukodne vhogy.
elore is koszi
A notebookban lévő wwan eszközhöz biztos hogy van szoftver a notebookon, vagy - ha nem előtelepített oprendszerrel lett véve - a notebook gyártójának támogatás oldalain.
Ebben a szoftverben tudod beállítani az apn nevét (ez meg a betárcsázási szám: *99# a lényeg). A betárcsázási számot pedig vagy ebben a szoftverben, vagy külön egy betárcsázós kapcsolatot létrehozva tudod beállítani. -
St3ven
addikt
-
Nowi
tag
Sziasztok!
felteszem a kerdest hatha vki itt tud segiteni.
a lenyeg hogy van egy tmobiles mobile netem amit eddig USB stickkel hasznaltam.
most masik notival hasznalnam amiben viszont fuggetlen belso 3g modem van,
es itt kezdodik a problema. hogyan tudom elerni ,beallitani illetve mit kell beallitanom ahhoz
hogy ezen is tudjam hasznalni a mobilnetet a belso eszkozzel??mar probaltam egy par dolgot de eddig nagyon nem sikerult kapcsolodnom.
az USB stick szoftvere ahhoz az adott egy eszkozhoz van dedikalva , azaz avval nem tudom hasznalni.vkinek otlet?? nem hiszem el hogy ez igy ebben a formaban nem mukodne vhogy.
elore is koszi
-
KZP
őstag
-
GLOCK34
aktív tag
Sziasztok! Készülék biztosítást vissza lehet mondani? Havidíjas előfizetés mellé alap plusz csomag.
-
tomy86
addikt
Azon a napon, ami a számlán a teljesítés időpontjaként szerepel. 19-e környékén.
-
qamu74
őstag
Na megoldódott a szerviz problémám!!!!
Felhívtam a Sony Xperia Magyarországot és Ők a szervizet!!
A rossz telomat kicserélik egy zsír újra!!!!!
Hála a Sony Magyarország ügyfélszolgálatának!!!!!!!
-
KZP
őstag
Vagy menj be egy Tépöttybe és vedd meg mozaik XS tarifahűséggel...
A 24 hónap leteltéig viszont tényleg nem lehet lentebb váltani, v. csak kötbér kiterhelése mellett. 
kali:

De készülékváltás esetén sem?
Á, a mostani számot a párom használja, kell neki. Engem nem zavarna, ha nekem lenne új számom.
Meg fontos a részletfizetési lehetőség, nem beszélve a 10% kedvezményről.
-
313313
addikt
Konkrétan a munkahelyemen és odhaza vacakol csak a térerő

Volt hivatalos bejelentés is pár hónapja, 2-3 naponta... Utána hívott a technikus és mondta, hogy sajnos ez ilyen, rossz/kevés a lefedettség....
Gondolom egyre többen használják a mobil netet, érettségi szünet miatt leterheltebb a hálózat....
Csak mikor viberen majd 2 perc alatt ér át hiper neten a 3 szavas kommunikációm, akkor agyf...-t kapok...
Másrészről ha 3g/gsm is engedélyezve van, folyamatosan gsm részen marad, ha át állítom csak 3g sáv kezelésre, akkor is alig talál térerőt....Szerk: bejelntéssel még az a bajom, hogy 9-től 8-ig dolgozok, 9 után meg már nem tudnak érdemben foglalkozni a problémával...
-
Soulfly842
addikt
-
sarkanyolo2
őstag
-
qamu74
őstag
Ezt a Cordont egyszerűen nem lehet elérni!!
-
D@ve89
tag
Készülék állandóan térerő után kapálózik, 2g-n is...
Mobilnet kb 2 napja akadozik mint 3g-n mint 2g-n
Ujjabban megint nem igen tudok hívást indítani...
Akku statba a térerő csík szürke, sárga, helyenként piros...
Miért egyből a telefon a szar, mikor az utóbbi 6 hónapba 3 új simem volt, mindig hasonló hibák jöttek elő...
Másrészről még novemberben elismerte egy technikus, hogy igen ahol használnám (megyeszékhely belváros, vagy külváros) igencsak gondok vannak az átjátszókkal, régiek és kevés és messze van...
Ha több telefon is ugyan ezt csinálja, akkor is a telefonommal van a baj igaz?
Ha állandóan térerőt keres a telefonom, egyik napról a másikra drasztikusan csökken (5 hónapos készülék) üzem ideje, úgy hogy nem nyúlok hozzá az is az én hibám.....Akkor ezek szerint egy bizonyos helyen, környéken van gond. Megkérdezhetem, hogy pontosan hol? És esetleg tehetsz térerőproblémáról bejelentést.
-
KZP
őstag
visszaolvasva a t-s illetékesek (1430, Soulfly842 és jogelődje
) vonatkozó hozzászólásait is, akkor szerintem nem fog menni, adott szekcióban lefelé (mozaik s -> mozaik xs) csak a tarifahűség lejártával lehet ugrani, különben kötbéres lehet a dolog.
rendeld meg a készüléket csak az előfizetésre aláírt további hűséggel, és amint lejár a mozaik s díjcsomagra is aláírt időintervallum, átváltod az olcsóbb mozaik xs díjcsomagra.
amennyiben nem sürgős a vásárlás, úgy kivárod a hűség lejártát, és akkor tudsz úgy rendelni, hogy az előfizetésre és a jelenleginél olcsóbb díjcsomagra is írsz alá hűséget.Én is erre a megoldásra gondoltam, ha nem megy 21 hónap után a dolog.

Köszi szépen!
-
kali
legenda
Szia,
szerintem igen.
Most Mozaik S van, viszont elég lenne az XS is... Ha készülékváltásnál az XS-t választom majd, akkor kicsivel drágább lesz majd természetes az adott készülék, csak nem tudom, mi a helyzet ilyenkor, ha kisebb díjcsomagra vállalnék 1 vagy 2 év hűséget, mert régebben mindig maradtam az adott ársávú előfizetésnél.
visszaolvasva a t-s illetékesek (1430, Soulfly842 és jogelődje
) vonatkozó hozzászólásait is, akkor szerintem nem fog menni, adott szekcióban lefelé (mozaik s -> mozaik xs) csak a tarifahűség lejártával lehet ugrani, különben kötbéres lehet a dolog.
rendeld meg a készüléket csak az előfizetésre aláírt további hűséggel, és amint lejár a mozaik s díjcsomagra is aláírt időintervallum, átváltod az olcsóbb mozaik xs díjcsomagra.
amennyiben nem sürgős a vásárlás, úgy kivárod a hűség lejártát, és akkor tudsz úgy rendelni, hogy az előfizetésre és a jelenleginél olcsóbb díjcsomagra is írsz alá hűséget. -
313313
addikt
Készülék állandóan térerő után kapálózik, 2g-n is...
Mobilnet kb 2 napja akadozik mint 3g-n mint 2g-n
Ujjabban megint nem igen tudok hívást indítani...
Akku statba a térerő csík szürke, sárga, helyenként piros...
Miért egyből a telefon a szar, mikor az utóbbi 6 hónapba 3 új simem volt, mindig hasonló hibák jöttek elő...
Másrészről még novemberben elismerte egy technikus, hogy igen ahol használnám (megyeszékhely belváros, vagy külváros) igencsak gondok vannak az átjátszókkal, régiek és kevés és messze van...
Ha több telefon is ugyan ezt csinálja, akkor is a telefonommal van a baj igaz?
Ha állandóan térerőt keres a telefonom, egyik napról a másikra drasztikusan csökken (5 hónapos készülék) üzem ideje, úgy hogy nem nyúlok hozzá az is az én hibám..... -
Vangelis
félisten
-
smooh
csendes tag
Sziasztok
Ha majd lejár a hűségem és meg szeretném hosszabítani készülékváltással, akkor a webshopban részletre is megtudom majd venni amit akarok? A gép fel fogja ajánlani?
-
D@ve89
tag
Más is szenved térerő problémákkal? Már 2g-n használom a telefonom megyeszékhelyen városba, de álló helyében horpad az akku, gsm modul lezabálja. 3G-re rá se merem rakni mert az még szörnyűbb.
Kérdés valami gebasz van a hálózattal?
Én vagyok frekventáltan rossz helyen mindig, ahol nincs térerő?
Vagy túl nagyok az igényeim, hogy ha nem nyomkodom a telót ne merüljön?Szia, most úgy őszintén, egy szolgáltató mit tehet azért, hogy ne merüljön olyan gyorsan a te akksid? Ha mindig mindenütt térerőproblémád van, megintcsak nyilván a készülékeddel van a gond.
-
KZP
őstag
Szia,
szerintem igen.
Most Mozaik S van, viszont elég lenne az XS is... Ha készülékváltásnál az XS-t választom majd, akkor kicsivel drágább lesz majd természetes az adott készülék, csak nem tudom, mi a helyzet ilyenkor, ha kisebb díjcsomagra vállalnék 1 vagy 2 év hűséget, mert régebben mindig maradtam az adott ársávú előfizetésnél.
-
Varszegig
veterán
-
kali
legenda
szia,
a díjcsomagra is írtál alá 24 hónap hűséget, nem csak az előfizetésre?
area_51; szia, nem hiszem, hogy másmilyet is lehetne, mint amit a rendszer felkínál.
-
#43960832
törölt tag
Sziasztok!
T-Mobile webshopban lehet esetleg más színt is rendelni, mint ami választható? Lumia 620-ról lenne szó és csak feketét, fehéret ad ki a kereső.
-
KZP
őstag
Sziasztok!
Ha 21 hónap elteltével készüléket szeretnék váltani, viszont eggyel kisebb díjcsomagba, akkor ezt meg lehet tenni kötbérmentesen, vagy csak a 24 hónap hűség lejárata után?
-
kali
legenda
Amikor használom a kettőskeresztet akkor ezt írja:

illetve:

Nélküle viszont működik, úgyhogy köszönöm!

akár a moddolt firmware miatt is lehet - néha egy eltérő tárcsázó is elég, és már nem úgy működnek a kódok -, nekem xperia z és gyári (szolgáltatós) 4.1.2 alatt a leírás szerint megy, de a lényeg, hogy nálad is elfogadta, ha más módon is.
sokan panaszkodnak például, hogy moddolt firmware, vagy módosított tárcsázó alatt nem működik például a teljes nullázás kódja. (*2767*3855# - samsung) -
n00n
őstag
-
polonic
félisten
-
n00n
őstag
Amikor használom a kettőskeresztet akkor ezt írja:

illetve:

Nélküle viszont működik, úgyhogy köszönöm!

Ez milyen oprendszer? Windows Phone 7 v. 8?
-
sarkanyolo2
őstag
Amikor használom a kettőskeresztet akkor ezt írja:

illetve:

Nélküle viszont működik, úgyhogy köszönöm!

-
qamu74
őstag
Csá!
A Cordon Electronicsot nehezebb elérni, mint a Nemzetbiztonsági Hivatalt!
Már vagy 20* hívtam őket,üdvözlő beszédig el is jutok, utána bont a vonal.
Akár mobilról,akár vezetékesről hívom Őket! -
St3ven
addikt
A csoportos beszedésiket mikor szokta a T terhelni?
Most állnék át erre a fizetési módra, a netbankomban a megbízás aktív, a múlt havi számlán pedig - új elemként - írják is, hogy x Ft terhelés nyújtanak be.
Új hozzászólás Aktív témák
-
28100 - 28001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 29901 29900 - 29801 29800 - 29701 29700 - 29601 29600 - 29501 29500 - 29401 29400 - 29301 29300 - 29201 29200 - 29101 29100 - 29001 29000 - 28901 28900 - 28801 28800 - 28701 28700 - 28601 28600 - 28501 28500 - 28401 28400 - 28301 28300 - 28201 28200 - 28101 28100 - 28001 28000 - 27901 27900 - 27801 27800 - 27701 27700 - 27601 27600 - 27501 27500 - 27401 27400 - 27301 27300 - 27201 27200 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Új! Gigabyte Aero X16 UltraSim Ryzen 7 350 16GB 1TB RTX 5060 16" QHD+ 165Hz 2ÉV GAR! EU-MAGYAR bill!
- Baofeng UV-5R Mini kézi amatőr rádió
- 27% - HP Omen 35L GAMER PC! Ryzen 8700F / RTX 4070 Super / 64GB DDR5 / 2TB NVMe! BeszámítOK
- HP Elite Mini 600 G9 PC! i5-12500T / 32GB DDR5 4800MHz / 512GB NVMe
- Eladó Apple iPhone 14 Pro Max 256GB fekete / 12 hó jótállás
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Én is szoktam hébe-hóba tippmixelni MCOM egyenleg terhére, de ott nem kis macera a bejegyzett telefonszámot módosítani, a szerencsejáték ZRt-nek minden számmódosítást jóvá kell hagynia...





) vonatkozó hozzászólásait is, akkor szerintem nem fog menni, adott szekcióban lefelé (mozaik s -> mozaik xs) csak a tarifahűség lejártával lehet ugrani, különben kötbéres lehet a dolog.




