Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
60100 - 60001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 61901 61900 - 61801 61800 - 61701 61700 - 61601 61600 - 61501 61500 - 61401 61400 - 61301 61300 - 61201 61200 - 61101 61100 - 61001 61000 - 60901 60900 - 60801 60800 - 60701 60700 - 60601 60600 - 60501 60500 - 60401 60400 - 60301 60300 - 60201 60200 - 60101 60100 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
kali
legenda
No igen, így passzol az összeg. Tényleg régebben derengett, hogy kiírta, hogy netto, most belépve az appba, igaz hogy mindn egyelőre 0Ft, egy betűvel sem írja, hogy netto lenne.
@Varszegig: Jó ez persze, csak így online felületen belépek, és momentán ennek a havi számlának semmi nyoma nincs. Nincs befizetésre váró számlák, és a befizetett között sincsen. Email érkezett, hogy sikeres fizetés, igaz kicsit furcsa, hogy a bankkártyás fizetésemre azt írja az email, hogy "Fizetés módja: Ismeretlen". Mondjuk már megszoktam, hogy ez az új T online ügyfélszolgálat ezer sebből vérzik, főleg a T-Home része.
szia,
várni kell még néhány napot, a hónap első napjaiban zárják a számlákat és csak kicsivel később jelenik meg a tételes (megtekinthető/letölthető) számla, de ez jóval a befizetési határidő előtt megtörténik, illetve attól, hogy a telekom alkalmazás vagy az online felület írja, hogy van befizetésre váró számla, még nem kell azonnal befizetni, hiszen jelzik a befizetési határidőt is, az a mérvadó.
-
gyurkikrisz
őstag
Sziasztok!
A T honlapján, itt, két áron is ki van írva mindegyik bővítőcsomag. Mitől függ hogy én melyik áron tudom megrendelni? Mert a 2290 Forintos és 4490 Forintos bővítés adatlapján is egy az egyben ugyanaz a szöveg áll.
-
vwpolopg
őstag
-
Mr. Teddy
őstag
No igen, így passzol az összeg. Tényleg régebben derengett, hogy kiírta, hogy netto, most belépve az appba, igaz hogy mindn egyelőre 0Ft, egy betűvel sem írja, hogy netto lenne.
@Varszegig: Jó ez persze, csak így online felületen belépek, és momentán ennek a havi számlának semmi nyoma nincs. Nincs befizetésre váró számlák, és a befizetett között sincsen. Email érkezett, hogy sikeres fizetés, igaz kicsit furcsa, hogy a bankkártyás fizetésemre azt írja az email, hogy "Fizetés módja: Ismeretlen". Mondjuk már megszoktam, hogy ez az új T online ügyfélszolgálat ezer sebből vérzik, főleg a T-Home része.
-
r3dsnake
nagyúr
Sziasztok!
Kicsit most értetlenül állok a befizetendő számlám előtt. Van nekem egy move xs-es előfizum, és egy netplusz L kiegészítő net. A kettő alapára ugye 1990Ft+1290Ft = 3280 Ft.Nos, a helyzet, hogy t-mobile alkalmazásban folyamatosan csekkolom a forgalmam, a hónapra összesen 1980Ft környékén beszéltem belföldön, sms belföldre, és semmi más nem volt. Tök biztos voltam benne, hogy akkor fizetem a havi alap számlámat, ami 3280Ft. Erre jön a havi számla 3814Ft.
Persze a számla már megjelent, de a részletező még sehol, szóval már csesztet az alkalmazás, hogy fizessek, de hogy még mire azt nem tudni. Mindegy, általában ilyenkor befizetem, akkor megjelenik a pdf is, befizettem, de a pdf részletező még nem jelent meg.No mindegy, a lényeg az egészből, létezhet az a világon, hogy a t-mobile alkalmazás pontatlanul mutatja a havi forgalmamat? A nagyobb számlát csak úgy tudom (egyelőre részletező híján) magyarázni, hogy valóban ennyit beszéltem/sms-eztem, csak ez egyelőre nincs szinkronban az alkalmazással.
Arról nem is beszélek, hogy minek írják ki a számlát addig, amíg még nincs meg hozzá a legenerált rendes pdf számla, engedte befizetni is, aztán, hogy igazából mire fizettem, az sehol nincs...
Az alkalmazásban nettó ár van.
-
Varszegig
veterán
Sziasztok!
Kicsit most értetlenül állok a befizetendő számlám előtt. Van nekem egy move xs-es előfizum, és egy netplusz L kiegészítő net. A kettő alapára ugye 1990Ft+1290Ft = 3280 Ft.Nos, a helyzet, hogy t-mobile alkalmazásban folyamatosan csekkolom a forgalmam, a hónapra összesen 1980Ft környékén beszéltem belföldön, sms belföldre, és semmi más nem volt. Tök biztos voltam benne, hogy akkor fizetem a havi alap számlámat, ami 3280Ft. Erre jön a havi számla 3814Ft.
Persze a számla már megjelent, de a részletező még sehol, szóval már csesztet az alkalmazás, hogy fizessek, de hogy még mire azt nem tudni. Mindegy, általában ilyenkor befizetem, akkor megjelenik a pdf is, befizettem, de a pdf részletező még nem jelent meg.No mindegy, a lényeg az egészből, létezhet az a világon, hogy a t-mobile alkalmazás pontatlanul mutatja a havi forgalmamat? A nagyobb számlát csak úgy tudom (egyelőre részletező híján) magyarázni, hogy valóban ennyit beszéltem/sms-eztem, csak ez egyelőre nincs szinkronban az alkalmazással.
Arról nem is beszélek, hogy minek írják ki a számlát addig, amíg még nincs meg hozzá a legenerált rendes pdf számla, engedte befizetni is, aztán, hogy igazából mire fizettem, az sehol nincs...
Tök mindegy, mit akar az alkalmazás, van egy fizetési határidő, addig kell fizetni, nem amikor megjelenik. Addigra meg lesz részletes számla is.
-
ttiimdr
tag
Sziasztok,
olvastam a telekom aremelesrol, meg van 1 ev husegem, felmondhatom emiatt a szerzodest retorzio nelkul?
elofizuhoz nem lett kedvezmenyes keszulek/semmilyen keszulek vasarolva,,koszi -
Mr. Teddy
őstag
Sziasztok!
Kicsit most értetlenül állok a befizetendő számlám előtt. Van nekem egy move xs-es előfizum, és egy netplusz L kiegészítő net. A kettő alapára ugye 1990Ft+1290Ft = 3280 Ft.Nos, a helyzet, hogy t-mobile alkalmazásban folyamatosan csekkolom a forgalmam, a hónapra összesen 1980Ft környékén beszéltem belföldön, sms belföldre, és semmi más nem volt. Tök biztos voltam benne, hogy akkor fizetem a havi alap számlámat, ami 3280Ft. Erre jön a havi számla 3814Ft.
Persze a számla már megjelent, de a részletező még sehol, szóval már csesztet az alkalmazás, hogy fizessek, de hogy még mire azt nem tudni. Mindegy, általában ilyenkor befizetem, akkor megjelenik a pdf is, befizettem, de a pdf részletező még nem jelent meg.No mindegy, a lényeg az egészből, létezhet az a világon, hogy a t-mobile alkalmazás pontatlanul mutatja a havi forgalmamat? A nagyobb számlát csak úgy tudom (egyelőre részletező híján) magyarázni, hogy valóban ennyit beszéltem/sms-eztem, csak ez egyelőre nincs szinkronban az alkalmazással.
Arról nem is beszélek, hogy minek írják ki a számlát addig, amíg még nincs meg hozzá a legenerált rendes pdf számla, engedte befizetni is, aztán, hogy igazából mire fizettem, az sehol nincs...
-
Vangelis
félisten
-
Zeki
nagyúr
Most költöztünk másik lakásba (panel) és nagyon gyenge az épületben a térerő. Teljesen mindegy, hogy milyen hálózati módra állítom (gsm/3g/lte), folyamatosan ingadozik le-fel a minimumtól a maximumig a lakás minden pontján. Nem ritka, mikor teljesen eldobja a hálózatot.
Lehet hülye kérdés, de nem lehet ezen valahogy javítani? Marad a szolgáltatóváltás?
Térerő szempontjából elég gyenge a T, nemcsak itt, máshol is. Korábban vodás voltam, ott nem voltak sehol térerő gondjaim. Most lehet vissza kell mennem oda.Egyébként, ha már nincs hűség az előfizetésemen, akkor azt megszüntethetem bármikor?
A mostani készülékemet domino csomagban vettem. Ezt akkor bármikor függetleníthetem?
Egyébként mennyibe kerül a T-nél a függetlenítés és mi ennek a módja?Előre is köszönöm a segítséget.
Számhordozás a Vodához, 15 ezerért függetleníti ki a Telekom a dominós mobilt.
Ha nincs hűség, lemondható az egész előfizetés. -
-B-
senior tag
Most költöztünk másik lakásba (panel) és nagyon gyenge az épületben a térerő. Teljesen mindegy, hogy milyen hálózati módra állítom (gsm/3g/lte), folyamatosan ingadozik le-fel a minimumtól a maximumig a lakás minden pontján. Nem ritka, mikor teljesen eldobja a hálózatot.
Lehet hülye kérdés, de nem lehet ezen valahogy javítani? Marad a szolgáltatóváltás?
Térerő szempontjából elég gyenge a T, nemcsak itt, máshol is. Korábban vodás voltam, ott nem voltak sehol térerő gondjaim. Most lehet vissza kell mennem oda.Egyébként, ha már nincs hűség az előfizetésemen, akkor azt megszüntethetem bármikor?
A mostani készülékemet domino csomagban vettem. Ezt akkor bármikor függetleníthetem?
Egyébként mennyibe kerül a T-nél a függetlenítés és mi ennek a módja?Előre is köszönöm a segítséget.
-
atomchicken
tag
-
Vangelis
félisten
Sziasztok!
Vettem egy készüléket édesanyámnak a Telekom Webshopon keresztül, amit csütörtökön szállítottak ki, de csak ma anyáknapja alkalmával lett kibontva.
Kibontás után szembesültünk azzal, hogy a készülék kerete meg van sérülve. (Mély ütődésnyom)
A telefonról a fóliákat nem távolítottam el, sőt az akku ki sincs bontva, ezért a telefon még sem lett kapcsolva.Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy mi ilyenkor a teendő?
A 14 napos elállási jogommal gondolom élhetek, de ahogy a telekom honlapján olvastam 30 napjuk van a pénz visszatérítésére. Illetve nem is elállni szeretnék, hanem kicseréltetni a készüléket egy ugyan olyanra, csak hibátlan állapotúra.Doboz bontott volt?
-
kelekyle
őstag
Sziasztok!
Vettem egy készüléket édesanyámnak a Telekom Webshopon keresztül, amit csütörtökön szállítottak ki, de csak ma anyáknapja alkalmával lett kibontva.
Kibontás után szembesültünk azzal, hogy a készülék kerete meg van sérülve. (Mély ütődésnyom)
A telefonról a fóliákat nem távolítottam el, sőt az akku ki sincs bontva, ezért a telefon még sem lett kapcsolva.Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy mi ilyenkor a teendő?
A 14 napos elállási jogommal gondolom élhetek, de ahogy a telekom honlapján olvastam 30 napjuk van a pénz visszatérítésére. Illetve nem is elállni szeretnék, hanem kicseréltetni a készüléket egy ugyan olyanra, csak hibátlan állapotúra.1430at hívd fel
-
atomchicken
tag
Sziasztok!
Vettem egy készüléket édesanyámnak a Telekom Webshopon keresztül, amit csütörtökön szállítottak ki, de csak ma anyáknapja alkalmával lett kibontva.
Kibontás után szembesültünk azzal, hogy a készülék kerete meg van sérülve. (Mély ütődésnyom)
A telefonról a fóliákat nem távolítottam el, sőt az akku ki sincs bontva, ezért a telefon még sem lett kapcsolva.Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy mi ilyenkor a teendő?
A 14 napos elállási jogommal gondolom élhetek, de ahogy a telekom honlapján olvastam 30 napjuk van a pénz visszatérítésére. Illetve nem is elállni szeretnék, hanem kicseréltetni a készüléket egy ugyan olyanra, csak hibátlan állapotúra. -
St3ven
addikt
-
taki01
őstag
Sziasztok,
Van nekem egy Huawei E3131-es modemem egy net&roll M előfizetésem és az lenne a kérdés ha veszek egy 4g modemet hozzá akkor a sim kártyát is ki kell cseréltetnem 4g-re?
-
dedike
addikt
A honlapjukról Hérakleitosz jut eszembe mindig: Kétszer nem léphetsz ugyanabba a folyóba....
Na itt sem látod kétszer ugyanazt....

A módosulás meg legfeljebb annyi lesz, hogy még rosszabb lesz az egész. Sajnos.
-
gerii
addikt
-
Lacko84
aktív tag
Kinéztem páromnak egy telefont! Ha rámegyek hol tudom megnézni melyik díjcsomaggal mennyiért tudom megrendelni?
-
enginev3.0
félisten
-
taki01
őstag
Vasárnapi nyitvatartás gondolom őket is érinti
Köszi
Akkor csak hétfőn tudom megvenni a 4g modemet mert előbb próbáltam megrendelni a weboldalon de nem sikerült.
-
enginev3.0
félisten
-
taki01
őstag
Sziasztok,
Nyitva van valamelyik telekom üzlet vagy t-pont a westendbe vasárnap?
-
namenlos
tag
Jó látom, hogy a Music csomagokat (XS) nem érinti a változás?
-
enginev3.0
félisten
Sziasztok
Bár ahogy néztem nálam move m aranykártyás csomagban csak 2ft-tal nő az percdíj és az sms, ami mellett van még egy telefon részletem is, de azért mint minden embert érdekelne, hogy tudok olcsósítani a dolgon? Bár ennyi van rászánva havonta, amibe kerül, de az ember a saját pénze barátja vagy mi
-
anonymus89
addikt
Mobilvásárlás önkiszolgáló felület, hogy ez sosem jön be....

-
mate0120
csendes tag
Sziasztok! Ma már egész nap telefonálgattam a tré-nek, mert Galaxy S4-et szeretnék venni, de ez csak neten rendelhető, és csak a fehéret tudja a rendszer részletre ideadni a feketét nem. Kérhetek valami kedvezményt? (Fun S Aranytárskártya díjcsomag)
-
lugosi
MODERÁTOR
-
cris78
őstag
Ha kapok ilyen kedvezményt egy évig, de közben lejár a hűségem, gond nélkül felmondhatom?
-
cris78
őstag
-
#TOTTI
őstag
Én sem tudok mozogni, Like 300-am még él, azt nem adom!
Van mellette kettő FUN S, egyik lejár 05.22.-én az megy Domino-ra mert belföldön nem használja a családtagom, a másiknak pedig marad, legalább amíg nem lesz drasztikus csökkenés a feltöltős piacon. A havi 1000Ft kedvezmény az rajta van a számlámon havonta, szóval rendben lesz ez nekem.Kérdés viszont az, hűségidőm van csak, több mint egy év mind a két megtartani kívánt csomagra, ha gondolnék egyet, felmondhatnám és mehetnének Domino-ra a jelenlegi helyzetben? Készülék részlet, hasonlók nincs, csak egy biztosítás.
-
chester99
aktív tag
Üdv
Múlt hónapban hoztam ki még egy előfizetést és egy iphone 5c-t részletfizetéssel, ehhez a legkisebb csomag amihez lehetett kérni a részletfizetést az a Move S csomag. Az áremelést ki tudom használni, hogy visszalépjek Move XS csomagba?
-
dobostorta
tag
Hello!
Nem tudjátok, hogy benzin kutaknál is van lehetőség 1500 Ft-al tölteni Domino kártyát, vagy csak Online lehet bankkártyával ennyit feltölteni?
Köszi előre is!
-
lugosi
MODERÁTOR
-
cris78
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
-
vwpolopg
őstag
Ha nem LTE-képes, akkor igen.
Innen gondolom, hogy kitörhetőt küldenek:
"Micro SIM
Akkor is ezt válaszd, ha normál típusú kártyára van szükséged, például a modemedbe."(#60062) vwpolopg
Egy LTE-képes készülékben LTE-képes adatcsomaggal elég hamar kiderül, hogy az-e.
De ha nem tudod, hogy az-e, akkor valószínűleg nem az.
Honnan lehet megtudni, hogy az-e?
-
St3ven
addikt
Marad a Move XS+ Netplusz L,mert jól jön az LTE.
Sim kártyát is cserélik az LTE Netplusz L-hez?
4G sim regisztrációnál mikroSIM-nél a kitörhető normál simet értik?
Mert akkor rendelem,bár csak 2 hét múlva lesz LTE telóm.Vagy alapból a kicsit küldik?
Ha nem LTE-képes, akkor igen.
Innen gondolom, hogy kitörhetőt küldenek:
"Micro SIM
Akkor is ezt válaszd, ha normál típusú kártyára van szükséged, például a modemedbe."(#60062) vwpolopg
Egy LTE-képes készülékben LTE-képes adatcsomaggal elég hamar kiderül, hogy az-e.
De ha nem tudod, hogy az-e, akkor valószínűleg nem az.
-
dokee78
félisten
Hogy melyik éri meg jobban, azt neked kell eldöntened a netes szokásaid alapján. Még a korlátlan tematikus adatopciók is játszhatnak.
Marad a Move XS+ Netplusz L,mert jól jön az LTE.
Sim kártyát is cserélik az LTE Netplusz L-hez?
4G sim regisztrációnál mikroSIM-nél a kitörhető normál simet értik?
Mert akkor rendelem,bár csak 2 hét múlva lesz LTE telóm.Vagy alapból a kicsit küldik?
-
St3ven
addikt
Hogy melyik éri meg jobban, azt neked kell eldöntened a netes szokásaid alapján. Még a korlátlan tematikus adatopciók is játszhatnak.
-
dokee78
félisten
Milyen netkártya legetőségek vannak a T-nél?
2 simes telót tervezek venni és az előfizu mellé lenne netes kártya.
Vagy jobban járok a Move XS+ Netplusz L-el? -
Teko001
őstag
-
cris78
őstag
ATK Net&roll xs-ből hova valtsak lejjebb? Ok ad 500Ft kedvezményt, de 690Ft-tal drágul...
-
St3ven
addikt
Itt magyarázta el az illetékes az aktuális egyenleg kérdését, ebből a lényeg a következő:
"- Mivel a hónap első napjaiban a számlazárás elsődleges prioritást élvez (a másik két szolgáltatónál ez a terhelés havi kb. 5-6 alkalomra oszlik), ezért a hónap első pár napjában nem frissül az aktuális egyenleg, vagyis az előző havi érték látszik még. Kb a hónap 3-4. napján töltődnek be a friss adatok, de a 7. naptól garantált a működés, vagyis csak 7-én lehet legkorábban "panaszkodni", ha még nem frissültek az adatok (és ez nem csak az aktuális egyenlegre igaz)."
-
zachary
tag
-
St3ven
addikt
Tegnap lezárták a számlámat, ma fizetném be erre látom, hogy aktuális egyenleg 4609 Ft, mondom WTF. Tudom, hogy emelés volt, na de ekkora?
(A számla persze ott van, de szinte lehetetlen, hogy egy nap alatt közel ötezret eldumáljak.) Ezt telefonos üszen helyre tudják rakni? Nem akarok, ezért egy órát sorban állni. Meg úgy alapból mi a fsz szituáció.Az a hónap első napjaiban nem a helyes értéket mutatja, nem érdemes vele foglalkozni.
-
Zoty4
őstag
-
Ateszpapa
addikt
Jó persze, egyszer lemegy az áruk. Én még 185 ezerért vetteM mikor kijött. Nem bántam meg, mert nagyon jó kis teló és még az is marad 1-2 évig.

és már csak egy részletem van hátra.
-
zachary
tag
Tegnap lezárták a számlámat, ma fizetném be erre látom, hogy aktuális egyenleg 4609 Ft, mondom WTF. Tudom, hogy emelés volt, na de ekkora?
(A számla persze ott van, de szinte lehetetlen, hogy egy nap alatt közel ötezret eldumáljak.) Ezt telefonos üszen helyre tudják rakni? Nem akarok, ezért egy órát sorban állni. Meg úgy alapból mi a fsz szituáció. -
Vangelis
félisten
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Vangelis
félisten
-
raziel01
veterán
-
Cidan
tag
Ó én erre nem is gondoltam. Köszi, hogy utánanéztél. Remélem keddre helyreáll a rend, mert nem akarok késlekedni a rendeléssel.

-
Gedeon31
addikt
Kaptam 500 Ft kedvezményt egy évig a havi díjból.

Mivel nincs hűségem a díjcsomagra és most engedték volna lelépjek csak a telefon törlesztést kellene kifizetni vagy felajánlották maguktól az 500Ft-ot egy évig.
-
lugosi
MODERÁTOR
Sziasztok
Edesanyamnak move s elofizetese van, de igazabol mi hivjuk csak, meg ha ő hiv, akkor visszahivjuk (nekunk ingyenes), erdemes akkor neki visszavaltatni masik elofizura, ha igen melyikre? Move xsre gondoltam, bar ott eleg karcsu a net, viszont o csak viber+whatsapp chatelesre hasznalja a netet.
(Anyukam nyugdijas, nem tudom, h van e valami kedvezmenyes dijcsomag nyugdijasok szamara)
St3ven: igen, en mar hosszu ideje ezt mondom neki, de nem akar a feltoltokartyakkal bajlodni, tipikus berogzodott dolgokhoz ragaszkodik, pl otpnel vezeti a bankszamlajat

Szerintem ez tipikus feltöltős helyzet.
-
Frenky25
tag
Úgy gondolom, hogy eszméletlen rossz húzás lenne. Nem ismerem a vodafone vagy a telenor szolgáltatásait, de az, hogy galaxy s4 lte esetén, ami már nem mai darab, havi minimum 15 ezer forintot ki kell csengetni 2 éven keresztül, az már nem kicsit eszelős.
Szűk réteg tudja csak ezt árat havonta kitermelni idehaza.Időközben megnéztem a honlapon az április.30-tól érvényes árlistát, ott szerepelnek az alacsonyabb csomagok is akár részletfizetéssel, úgyhogy a Webshop rossz.
-
St3ven
addikt
Sziasztok
Edesanyamnak move s elofizetese van, de igazabol mi hivjuk csak, meg ha ő hiv, akkor visszahivjuk (nekunk ingyenes), erdemes akkor neki visszavaltatni masik elofizura, ha igen melyikre? Move xsre gondoltam, bar ott eleg karcsu a net, viszont o csak viber+whatsapp chatelesre hasznalja a netet.
(Anyukam nyugdijas, nem tudom, h van e valami kedvezmenyes dijcsomag nyugdijasok szamara)
St3ven: igen, en mar hosszu ideje ezt mondom neki, de nem akar a feltoltokartyakkal bajlodni, tipikus berogzodott dolgokhoz ragaszkodik, pl otpnel vezeti a bankszamlajat

Igazából akkor neki feltöltőkártyás csomag lenne az ideális, nem?
(#60040) szabogabor10
Az iPad az más tészta szerintem. És igen, nekem is van 3G modemem, tesztelve - függő. -
szabogabor10
veterán
-
Zoty4
őstag
Sziasztok
Edesanyamnak move s elofizetese van, de igazabol mi hivjuk csak, meg ha ő hiv, akkor visszahivjuk (nekunk ingyenes), erdemes akkor neki visszavaltatni masik elofizura, ha igen melyikre? Move xsre gondoltam, bar ott eleg karcsu a net, viszont o csak viber+whatsapp chatelesre hasznalja a netet.
(Anyukam nyugdijas, nem tudom, h van e valami kedvezmenyes dijcsomag nyugdijasok szamara)
St3ven: igen, en mar hosszu ideje ezt mondom neki, de nem akar a feltoltokartyakkal bajlodni, tipikus berogzodott dolgokhoz ragaszkodik, pl otpnel vezeti a bankszamlajat

-
vgyuri
őstag
-
St3ven
addikt
-
vgyuri
őstag
Most már 4G képes sticket is árul a magyar telekom 9990 Ft-ért 2000 forintos induló egyenleggel domino quick csomagban.
1, Megveszed
2, Nevedre regisztrálod
3, Jóváhagyást követően átváltod domino-havidíjasra mobilinternetre.Ha eszközt nem kérsz hozzá, akkor hűségidő nélküli lesz így a szerződés.
Ha letelt a nyári időszak, akkor megszünteted, az eszközd meg megmarad utána is, ha szükség lenne rá.
Rohadt jó árak ezek a 4G képes stickekért. Alcatel W800-as is ennyibe kerül, s az már wifit is generál, csak egy usb áramforrás kell neki (csak töltőfej/szivargyújtófej, vagy laptop csatlakozás...)
T-Mobile függőek a stick-ek?
-
semetka
őstag
Lehetséges, sőt valószínű.
Másik telefonomról se lehetett hívni, sőt próbáltam fater telójával is, de mindig azt mondta hogy nem kapcsolható. Így még nem jártam sosem
-
szabogabor10
veterán
-
ferob
őstag
-
btz
addikt
-
semetka
őstag
Nekem rendben volt.
Lehetséges hogy nagy tömeg miatt lehet ilyen? Tabánban voltam koncerten. Miután lejöttem a dombról, onnastól minden oké volt.
-
ferob
őstag
Mobil netet is lehet hang csomagra váltani,ebbe semmi újdonság nincs.
(#60022) ferob Nem számláznak kötbért,eleve a számlázással csináltattam és elvonult megkérdezni a csoportvezetőjét a hölgy, hogy mi a pontos menete biztos ami biztos alapon, aztán jött és mondta,hogy törli a tarifa kötbért és leváltja, ami kb 2 perc volt, be is frissült az online felületen, az 500 Ft kedvezményt meg egy másik csoport adta.
Érdekes, mert én is így kértem, mégis az lett az eredmény, amit írtam.
-
#78121280
törölt tag
Mobil netet is lehet hang csomagra váltani,ebbe semmi újdonság nincs.
(#60022) ferob Nem számláznak kötbért,eleve a számlázással csináltattam és elvonult megkérdezni a csoportvezetőjét a hölgy, hogy mi a pontos menete biztos ami biztos alapon, aztán jött és mondta,hogy törli a tarifa kötbért és leváltja, ami kb 2 perc volt, be is frissült az online felületen, az 500 Ft kedvezményt meg egy másik csoport adta.
-
szabogabor10
veterán
-
semetka
őstag
Tegnap d.u- estefele másnak is volt hálózati hiba? Se telefonálni nem bírtam se mobilnet nem volt.
-
Ateszpapa
addikt
Úgy gondolom, hogy eszméletlen rossz húzás lenne. Nem ismerem a vodafone vagy a telenor szolgáltatásait, de az, hogy galaxy s4 lte esetén, ami már nem mai darab, havi minimum 15 ezer forintot ki kell csengetni 2 éven keresztül, az már nem kicsit eszelős.
Szűk réteg tudja csak ezt árat havonta kitermelni idehaza.Én 2 éve vettem S4et 7690 havi részlet és 3200ft a havi díjjal.
Dijcsomag hűség nélkül. Ahhoz képest a mostani árak nagyon elszálltak
-
Cidan
tag
Ha nem elírás, vagy hiba, akkor én arra gyanakszom, hogy a Telekom egyszerűsítést végez a csomagjaiban, nagyban hasonlít a Vodafone struktúrájához amit elakarnak érni, (a képbe beleillik a mostani áremelés is, átterelni a népeket korlátlan csomagokra) , nézem a G3-at, vagy teljesen korlátlan, vagy hálózaton belül korlátlan csomagokban,rendelhető meg jelenleg.
Ne legyen igazam, de szerintem itt is ez lesz. Lefaragják a készülék támogatási pénzeket.
Úgy gondolom, hogy eszméletlen rossz húzás lenne. Nem ismerem a vodafone vagy a telenor szolgáltatásait, de az, hogy galaxy s4 lte esetén, ami már nem mai darab, havi minimum 15 ezer forintot ki kell csengetni 2 éven keresztül, az már nem kicsit eszelős.
Szűk réteg tudja csak ezt árat havonta kitermelni idehaza. -
Frenky25
tag
Sziasztok!
Mi ez a nagy váltás a telekomnál az új havidíjas készülékeknél? Legtöbb telefont csak 3 havidíjas csomagra lehet megvenni, van amelyiket egyikkel sem.. A héten néztem ki magamnak egy jó kis telót erre most nézem, hogy csak feltöltőkártyásan lehet megvenni.

Szerk: Remélem csak valami átmeneti vacakolás megy, mert ez így nagyon gáz lenne.
Ha nem elírás, vagy hiba, akkor én arra gyanakszom, hogy a Telekom egyszerűsítést végez a csomagjaiban, nagyban hasonlít a Vodafone struktúrájához amit elakarnak érni, (a képbe beleillik a mostani áremelés is, átterelni a népeket korlátlan csomagokra) , nézem a G3-at, vagy teljesen korlátlan, vagy hálózaton belül korlátlan csomagokban,rendelhető meg jelenleg.
Ne legyen igazam, de szerintem itt is ez lesz. Lefaragják a készülék támogatási pénzeket.
-
Cidan
tag
Sziasztok!
Mi ez a nagy váltás a telekomnál az új havidíjas készülékeknél? Legtöbb telefont csak 3 havidíjas csomagra lehet megvenni, van amelyiket egyikkel sem.. A héten néztem ki magamnak egy jó kis telót erre most nézem, hogy csak feltöltőkártyásan lehet megvenni.

Szerk: Remélem csak valami átmeneti vacakolás megy, mert ez így nagyon gáz lenne.
-
ferob
őstag
Beszéltél velük és megerősítettek mindenben?
Mivel én az előbb beszéltem illetékes emberrel és ezt mondta, amit írtam, így gondolom nem ő tudja rosszul, valamint amit említettem, hogy még nem lehet megcsinálni, mert a rendszer kötbért fog kiszámolni, így én inkább nem erőltetném, mivel nincs szükségem arra, hogy egyszer csak meglássam a szép összeget, így meg is egyeztünk, hogy visszahív jövőhéten, ha már meg lehet csinálni a váltást és engedi a rendszer megfelelően.
Teljesen normálisan elmondta, hogy így is bele tudná erőltetni a rendszerbe, de a kötbért akkor is kiszámolná és utána nekem kéne telefonálgatni, hogy ezt vonják vissza. -
szabogabor10
veterán
-
dptrsk
Topikgazda
A havi 500 vagy 1000 forint kedvezményt 12 hónapra adják. Ha 12 hónapnál előbb felmondod akkor az addig kapott kedvezményt vissza kell fizetni.
Ergo ha nincs hűséged 1 év hűséget kell vállalnod.
Nekem ezt a 12x1000 forintot lemondásnál ajánlották fel.. -
dptrsk
Topikgazda
A helyedben nem nyugodnék bele, hogy megcsinálták, mert megpróbáltam én is elintézni a lefele váltást és vártam elég sokat, hogy utánakérdezzenek, majd azt mondták, hogy akinek eddig megcsinálták, annak a rendszer kötbért fog kiszámolni és ez miatt kellemetlen percei lesznek, mert most még nincs rá lehetőség, majd legelőbb a jövő hét felé, de inkább a hónap közepe.
Hónap közepe a határidő, ha addig nem lép valaki, akkor azt jelenti elfogadja.
-
cris78
őstag
-
ferob
őstag
A helyedben nem nyugodnék bele, hogy megcsinálták, mert megpróbáltam én is elintézni a lefele váltást és vártam elég sokat, hogy utánakérdezzenek, majd azt mondták, hogy akinek eddig megcsinálták, annak a rendszer kötbért fog kiszámolni és ez miatt kellemetlen percei lesznek, mert most még nincs rá lehetőség, majd legelőbb a jövő hét felé, de inkább a hónap közepe.
-
313313
addikt
-
kiki22
senior tag
-
Vangelis
félisten
-
kiki22
senior tag
-
lupus_l
aktív tag
Az iPhone 5 pont nem támogatja az összes Telekom átlat használt LTE frekvenciát. 5c-től felfele már az összes iPhone támogatja.
-
kelekyle
őstag
Indítsd újra a telefont, LTEt engedélyezd, ha akkor se megy hívj egy 1430at vagy menj be egy T-Pontba , ma nyitva vannak. Az ügyintéző újra aktiválja a netet és menni fog. Találkoztam már hasonlókkal. Néha akkor fordul elő amikor nagyobb bővítő megy voice only csomagra. Egy újra aktiválás után menni fog. (Illetve csekkold, hogy ahol tartózkodsz valóban van LTE)
-
St3ven
addikt
-
Vangelis
félisten
-
#78121280
törölt tag
-
Vangelis
félisten
Már túl sok kedvezményt kapok így is,..

Nem tudnak többet felajnálnai

108eft a kötbér

-
Vangelis
félisten
-
St3ven
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
Igen. Szigorúak a jogi megkötései/felelőssége. Ahhoz mindenképpen személyesen kell megjelenni, személyes dokumentumokkal.
Köszi, nem gond alapvetően, csak lusta vagyok. Ha lehetett volna online, megcsináltam volna úgy.
-
Vangelis
félisten
-
kiki22
senior tag
Sziasztok!van egy iphone 5 os telom .ma cseréltem lte simre de meg sincs csak 3G .van egy xs es csomagom meg melle egy l es net csomag .elvileg ihy működnie kene....sopronban tartózkodók
-
dptrsk
Topikgazda
Amiket leírtam az csak akkor igaz, ha javíthatatlan.
Ha javítható, akkor a javítás az elsődleges.
Új hozzászólás Aktív témák
-
60100 - 60001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 61901 61900 - 61801 61800 - 61701 61700 - 61601 61600 - 61501 61500 - 61401 61400 - 61301 61300 - 61201 61200 - 61101 61100 - 61001 61000 - 60901 60900 - 60801 60800 - 60701 60700 - 60601 60600 - 60501 60500 - 60401 60400 - 60301 60300 - 60201 60200 - 60101 60100 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B460M i5 10400 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB Rampage SHIVA CM 600W
- Kingston FURY Beast 64GB (2x32GB) DDR4 3200MHz KF432C16BBK2/64 RAM
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Gold -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5211
- Felújított üzleti laptopok - 24 hónap garancia - Ingyenes szállítás - Részletfizetési lehetőség
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Van mellette kettő FUN S, egyik lejár 05.22.-én az megy Domino-ra mert belföldön nem használja a családtagom, a másiknak pedig marad, legalább amíg nem lesz drasztikus csökkenés a feltöltős piacon. A havi 1000Ft kedvezmény az rajta van a számlámon havonta, szóval rendben lesz ez nekem.

(A számla persze ott van, de szinte lehetetlen, hogy egy nap alatt közel ötezret eldumáljak.) Ezt telefonos üszen helyre tudják rakni? Nem akarok, ezért egy órát sorban állni. Meg úgy alapból mi a fsz szituáció.



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

