Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Az öregebb iPhone-okat felgyorsítja majd az iOS 27, ígéri az Apple
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Itt az első fotó a Galaxy S26 FE-ről
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Apple Watch
-
6100 - 6001
147711 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
F-ECT$
titán
-
tailor
őstag
-
dedike
addikt
-
tailor
őstag
-
tjb007
nagyúr
Nincs, de még ha tudná is valaki akkor sem mondaná/mondhatná el

Szorgosan nézegesd ezt az oldalt, ha jön valami új telefon akkor itt értesülhetsz róla. -
tailor
őstag
Sziasztok!
Nincs valakinek tudomása arról, hogy érkezik-e a közeljövőben új Android-os készülék a T-hez? Számhordozást szeretnék véghezvinni hamarosan, de nincs szimpatikus darab a listában... Viszont maga a rendszer nagyon bejön.
Előre is köszönöm.
-
dedike
addikt
Szia!
Te erre gondoltál, nem?! Mixdíjcsomag. Az ecoban nincs olyan funkció, amit említettél!

-
ZISTEN
csendes tag
hali
T-mobile eco díjcsomagban vagyok és hallottam olyat hogy lehet korlátozni a lebeszélhető összeget.
havidijam 1850 max és pl. 2500ft ig ha szeretnék beszélni hogy lehetne korlátozni? állitólag ilyenkor ha eléri a 2500at akkor következő számlaérkezésig nem tudnék hivni. -
kkrisi
senior tag
-
kali
legenda
köszi a segítséget, de bementem 3-ra a t-be h most már kezdjenek vele vmit mert krva ideges leszek
/úgy látszik erre hallgatnak
/ az ügyfélszolgálattól egyből átírányítottak egy szervízeshez, elmnodtam neki is és milyen érdekes ő meg tudta nekem csinálni! Az volt a hiba, h ugye lett ez az új csomag téve az előfizura, és a kedves kollega vmit nem aktivált, h elérhető legyen számomra, meg mondta h hülyén akarta aktiválni azt a csomagot meg bla bla bla... Mind1 az a lényeg h most már jó, csak hát ezzel kellett volna kezdeni! Tudtam h nem a telefonnal van a gond, mert egy nokia 5310-be beleraktam és annál sem ment fel a netre...ebből én már levettem h itt nem a készülékkel lesz a gond hanem maga a kártyával!ok, csak te azt írtad, hogy ott még ment egy ideig, csak később (ismét) nem...
-
kkrisi
senior tag
a hozzáférési pontokon belül nézd meg, hogy ott milyen hozzáférési pontok kapcsolatai vannak; web'n'walk, t-mobile net...stb?
alapon rossz helyre is szokta tenni, a wap részlegbe teszi a net hozzáférési pontot...stb!
ha a célokon kívül is van hozzáférési pont - a wap szokott kívül lenni -, akkor azt tedd a megfelelő helyre!
ha nincs megfelelő, vagy valami nem stimmel akkor innen kérd le a beállításokat; link
ha ott még ment, de később már nem, akkor az nem lehetséges, hogy te nyomkodtál el valamit?
a hozzáférési pontoknál beállítandó a fontossági sorrend, illetve a böngészőben pedig az, hogy melyik hozzáférési pontot használja, alapban a megadott sorrendet, vagy rákérdezzen!?!? a telcsi leírását sem lenne hátrány elolvasni, hogy miként működnek a hozzáférési pontok, és a böngésző milyen módon és sorrendben használja a hozzáférési pontokat...stb!köszi a segítséget, de bementem 3-ra a t-be h most már kezdjenek vele vmit mert krva ideges leszek
/úgy látszik erre hallgatnak
/ az ügyfélszolgálattól egyből átírányítottak egy szervízeshez, elmnodtam neki is és milyen érdekes ő meg tudta nekem csinálni! Az volt a hiba, h ugye lett ez az új csomag téve az előfizura, és a kedves kollega vmit nem aktivált, h elérhető legyen számomra, meg mondta h hülyén akarta aktiválni azt a csomagot meg bla bla bla... Mind1 az a lényeg h most már jó, csak hát ezzel kellett volna kezdeni! Tudtam h nem a telefonnal van a gond, mert egy nokia 5310-be beleraktam és annál sem ment fel a netre...ebből én már levettem h itt nem a készülékkel lesz a gond hanem maga a kártyával! -
sanzi89
addikt
-
kali
legenda
Üdv.
2 éves szerződésem most jár le, és szeretnék telefont cserélni. Az ügyfélszolgálaton makogtak valami "kapcsolat hűség pontról", ami mint kiderült 1500 van nekem. Kb 30 perce bolyongok a My T-Mobile felületén, de sehol nem találom, hogy akkor ez most forintosítva mire is jó. Valakinek van ezzel kapcsolatban infója?
Köszi!
ahány pont, annyi forint!
tyaptyap; ellenôrizni, és szükség esetén módosítani a beállításokat!
-
tyaptyap
csendes tag
Üdv!
Vettem 1 Dominó internet csomagot, működik is, de némely oldalakat nem tölt be teljesen. Ilyenkor mit kell csinálni?
-
sanzi89
addikt
Üdv.
2 éves szerződésem most jár le, és szeretnék telefont cserélni. Az ügyfélszolgálaton makogtak valami "kapcsolat hűség pontról", ami mint kiderült 1500 van nekem. Kb 30 perce bolyongok a My T-Mobile felületén, de sehol nem találom, hogy akkor ez most forintosítva mire is jó. Valakinek van ezzel kapcsolatban infója?
Köszi!
Plusz ha ugyan erre az előfizetésre van Net meg KábelTV akkor ezekkel együtt nem lehet valami kedvezményfélét kicsikarni?
Köszi!
-
sanzi89
addikt
Üdv.
2 éves szerződésem most jár le, és szeretnék telefont cserélni. Az ügyfélszolgálaton makogtak valami "kapcsolat hűség pontról", ami mint kiderült 1500 van nekem. Kb 30 perce bolyongok a My T-Mobile felületén, de sehol nem találom, hogy akkor ez most forintosítva mire is jó. Valakinek van ezzel kapcsolatban infója?
Köszi!
-
kali
legenda
-
Nordik
addikt
A T-mobile oldalán a Galaxy 3 Dominos ára az webshopos ár vagy az üzletben is ennyibe kerül?
-
club1
veterán
sziasztok
láttam egy ilyen telefont: T-Mobile Vairy Touch II
kérdésem lenne, hogy erről hol találok valami infót, valami "belsőségesebbet" hogy milyen alapokon is nyugszik a ketyere, meghogy jó-e vagy sem

Ez egy hulladék kínai telefon, más néven ZTE G-N281. Egyébként egy kereső (pl. Google) sokat segíthet...
-
zsolt19900
őstag
sziasztok
láttam egy ilyen telefont: T-Mobile Vairy Touch II
kérdésem lenne, hogy erről hol találok valami infót, valami "belsőségesebbet" hogy milyen alapokon is nyugszik a ketyere, meghogy jó-e vagy sem

-
kali
legenda
sziasztok!
Nekem volna egy kis internetes gondom, egy e52 készülékkel kapcsolatban!
Az történt h eddig nekem le volt tíltva az internet, mert 1x volt h egy szép 5számjegyű nem kevés számlát csinált a telefon ezáltal úgy bepöccentem, h az emberke nekem a t-nél még a h. pontokat is kitörölte, h még véletlenül SE! Namár most volt egy olyan lehetőség h vmi csomagot tettünk előfizumra vmi media cucc aza lényege h 500mb forgalmat 50ingyé sms-t és 10h mobiltv-t tartalmaz! Egész jó árban volt, készülékem mindet tudja így hát örömmel mondtam h menjen! Erre kolléga mondja h le van tílva a net...mondom tudok róla letíltattam erre h ahoz aktiválni kell a netet h tudjam használni....mondom tegyük azt! Úgy is volt! azt mondta h mostmár menni fog minden és boldogan hagytam el az üzletet! Egészen estig nem nyomkodtam a telefon este ki akartam próbálni, na de itt jött a gond! vmi hibát írt ki 1x h csomagadathiba: a csomag bla bla bla már nem emlékszem rá teljesen, de most mindig azt írja h a csatlakozás nem áll rendelkezés.... bementem hát másodjára/azaz ma/ h csináljanak már vele valamit...erre csak mondta h le volt tíltva a net mondom jó akkor aktiváljuk. Meg is volt, azt mondta "működni fog" jó... A t üzlet környékén még vmi oknál fogva ment, de mikor már kimentem az európarkból, onnantól kezdve már nem ment megintcsak! Kedvem már qrvára elment az egésztől jöttem haza és inkább it kérdezem meg tőletek, mert ezek gyökerek mindenhez értenek, de semmihez!Tehát tudnátok nekem ebben segíteni? Én úgy veszem észre, h az lehet tán a baj h a h. pontokat kitörölte még anno az emberke...bár nem nem tudom!
Wap beállításokat próbáld meg.
Kapcsolat neve: T-Mobile WAP
Adatvivő: Csomagkapcsolt
Hozzáférési pont neve: wap
Felhasználónév: wap
Jelszókérés: nem
Jelszó: nincs
Azonosítás: Normál
Kezdőlap: http://www.t-zones.hu
H.férési pont használata: Megerősítés utánOpciók, További beállítások
Hálózattípus: IPv4
Telefon IP-címe: Automatikus
DNS-címek: Automatikus
Proxyszerver címe: 212.51.126.2
Proxy-port száma: 8080Ezek vannak beállítva nekem!
Ha bemegyek a célokba akkor ezek vannak:
-Hozzáférési pont
-Internet: 2 h. pont
-Multim.üzenet: 1 h. pont
-Wap szolgált.-ok: 2 h. pont
-Intranet: - h. ponta segítséget, megoldást előre is köszönöm!
a hozzáférési pontokon belül nézd meg, hogy ott milyen hozzáférési pontok kapcsolatai vannak; web'n'walk, t-mobile net...stb?
alapon rossz helyre is szokta tenni, a wap részlegbe teszi a net hozzáférési pontot...stb!
ha a célokon kívül is van hozzáférési pont - a wap szokott kívül lenni -, akkor azt tedd a megfelelő helyre!
ha nincs megfelelő, vagy valami nem stimmel akkor innen kérd le a beállításokat; link
ha ott még ment, de később már nem, akkor az nem lehetséges, hogy te nyomkodtál el valamit?
a hozzáférési pontoknál beállítandó a fontossági sorrend, illetve a böngészőben pedig az, hogy melyik hozzáférési pontot használja, alapban a megadott sorrendet, vagy rákérdezzen!?!? a telcsi leírását sem lenne hátrány elolvasni, hogy miként működnek a hozzáférési pontok, és a böngésző milyen módon és sorrendben használja a hozzáférési pontokat...stb! -
kkrisi
senior tag
sziasztok!
Nekem volna egy kis internetes gondom, egy e52 készülékkel kapcsolatban!
Az történt h eddig nekem le volt tíltva az internet, mert 1x volt h egy szép 5számjegyű nem kevés számlát csinált a telefon ezáltal úgy bepöccentem, h az emberke nekem a t-nél még a h. pontokat is kitörölte, h még véletlenül SE! Namár most volt egy olyan lehetőség h vmi csomagot tettünk előfizumra vmi media cucc aza lényege h 500mb forgalmat 50ingyé sms-t és 10h mobiltv-t tartalmaz! Egész jó árban volt, készülékem mindet tudja így hát örömmel mondtam h menjen! Erre kolléga mondja h le van tílva a net...mondom tudok róla letíltattam erre h ahoz aktiválni kell a netet h tudjam használni....mondom tegyük azt! Úgy is volt! azt mondta h mostmár menni fog minden és boldogan hagytam el az üzletet! Egészen estig nem nyomkodtam a telefon este ki akartam próbálni, na de itt jött a gond! vmi hibát írt ki 1x h csomagadathiba: a csomag bla bla bla már nem emlékszem rá teljesen, de most mindig azt írja h a csatlakozás nem áll rendelkezés.... bementem hát másodjára/azaz ma/ h csináljanak már vele valamit...erre csak mondta h le volt tíltva a net mondom jó akkor aktiváljuk. Meg is volt, azt mondta "működni fog" jó... A t üzlet környékén még vmi oknál fogva ment, de mikor már kimentem az európarkból, onnantól kezdve már nem ment megintcsak! Kedvem már qrvára elment az egésztől jöttem haza és inkább it kérdezem meg tőletek, mert ezek gyökerek mindenhez értenek, de semmihez!Tehát tudnátok nekem ebben segíteni? Én úgy veszem észre, h az lehet tán a baj h a h. pontokat kitörölte még anno az emberke...bár nem nem tudom!
Wap beállításokat próbáld meg.
Kapcsolat neve: T-Mobile WAP
Adatvivő: Csomagkapcsolt
Hozzáférési pont neve: wap
Felhasználónév: wap
Jelszókérés: nem
Jelszó: nincs
Azonosítás: Normál
Kezdőlap: http://www.t-zones.hu
H.férési pont használata: Megerősítés utánOpciók, További beállítások
Hálózattípus: IPv4
Telefon IP-címe: Automatikus
DNS-címek: Automatikus
Proxyszerver címe: 212.51.126.2
Proxy-port száma: 8080Ezek vannak beállítva nekem!
Ha bemegyek a célokba akkor ezek vannak:
-Hozzáférési pont
-Internet: 2 h. pont
-Multim.üzenet: 1 h. pont
-Wap szolgált.-ok: 2 h. pont
-Intranet: - h. ponta segítséget, megoldást előre is köszönöm!
-
Killing
addikt
Ingyenes, én is használom, ha van net csomagod akkor ingyenes, egyébként az érvényes adatforgalmi díjak vonatkoznak rá. Olyan 60 ft. körül lehet ha jól emlékszem.
-
Hurkafej
aktív tag
Hello!
A sony telómba van zenefelismerő funkció, és érdeklődnék, hogy ez percdij vagy mi alapján megy? vagy kinek jó, annak egy lekérés hány ft-ba kerül? -
dedike
addikt
Sok oka van....
Amúgy konkrétan Samu Galaxy 3 lenne, MédiaMánia S csomagban, 2 évre.
Oké, rendben!

Teljesen új előfizetőnek fogsz számítani, ezt tudnod kell! A többit meg próbáld meg (kaució, egyéb papírok), ezt a részét nem tudom/ismerem!
(Teljesen maszek véleményem, hogy talán a webshopon keresztül egyszerűbb a dolog, bár ebben sem vagyok biztos. Ellenben, ha találsz olyan üzletet, ahol még nincs meg a heti/havi/adott készülék terv, vagy ahol szimpi vagy az ügyintézőnek, sokkal jobb helyzetben találhatod magad!
) -
Mr.Csizmás
titán
Elnézést, hogy belevau...de miért akarod a meglevő számot kukába dobni?

Függ attól, milyen telefont veszel..meg milyen szoros (mondom szoros!
) a bugyi/gatya az ügyintézőn, aki visszahív...meg biztos sok más dologtól is, de ezt úgysem fogja neked elárulni senki, főleg nem így, nyíltan... 
Sok oka van....
Amúgy konkrétan Samu Galaxy 3 lenne, MédiaMánia S csomagban, 2 évre.
-
dedike
addikt
Üdv!
Azt szeretném megtudni hogy a T-mobile-nál hogyan működik a készülékváltással történő új telefon vásárlás illetve így mennyivel lenne olcsóbb egy Galaxy 3?
A válaszokat előre is köszönöm!

Legalább 18 hónapnak kell eltelni a vásárlás és az upgrade között. Ekkor a webshopban látható árnál kereken hatezer forinttal fizetsz többet! (Üzletben elvileg macerás a 18 hónap utáni váltás..) 24 hónap után egy darab ezressel fizetsz kevesebbet! Természetesen feltétel valamilyen kártyajogosultság megléte (arany/platina), s a meglevő pontjaid be tudod számíttatni!

Ha még valami nem világos, kérdezz!

-
dedike
addikt
-
Overclocked
tag
Üdv!
Azt szeretném megtudni hogy a T-mobile-nál hogyan működik a készülékváltással történő új telefon vásárlás illetve így mennyivel lenne olcsóbb egy Galaxy 3?
A válaszokat előre is köszönöm!

-
Nordik
addikt
Sajnos nincs egyik sem.

Így akkor nincs semmiféle lehetőség, hogy még 1 előfizetést kössek?
-
kali
legenda
aranykártya, vagy netán platinakártya nincs? mert akkor szerintem a társkártya ajánlott(abb) lenne - mondjuk a kedvezményes készülékváltás feltétele is valamilyen kártya! 5 társkártya is társulhat egy főkártyához!
-
Nordik
addikt
Igen, a díjcsomagra nem lett aláírva hűség.
Akkor tehát nem vásárolhatok, majd csak fél év múlva, vagy kötök egy új előfizetést. Eddig 2 van a nevemen, hány lehet még?

-
kali
legenda
akkor a díjcsomagra nem írtál alá hűséget?
ha csak az előfizetésre aláírtál 24 hónap hűséget, akkor legkorábban 18 hónap után esedékes a minőségi készülékcsere - 18 és 24 hónap között csak néhány ezressel drágább, mint a 24 hónap letelte után! -
Nordik
addikt
1 éve vásároltam egy IPhone 3GS-t 2 éves díjcsomagra vonatkozó hűségnyilatkozat nélkül.
Kedvezményesen válthatnék IPhone 4-re? Vagy mivel nem járt még le a hűség, ezért hatalmas összegeket kellene kifizetnem kötbérre...
-
dedike
addikt
Helló!
Szeretném a segítségedet kérni. Jelenleg van a T-nél egy dominós számom, de a jövőbeni terveim a következők:
- dominós szám megszüntet
- előfizetés vásárlás új számmalEz kivitelezhető gond nélkül?
szerk.: bónuszkérdés: ha a webshopban rendelem az új előfizetést vele a készüléket részletfizetésre, akkor kell munkáltatói igazolás, vagy valami extra?
Elnézést, hogy belevau...de miért akarod a meglevő számot kukába dobni?

Függ attól, milyen telefont veszel..meg milyen szoros (mondom szoros!
) a bugyi/gatya az ügyintézőn, aki visszahív...meg biztos sok más dologtól is, de ezt úgysem fogja neked elárulni senki, főleg nem így, nyíltan... 
-
Mr.Csizmás
titán
Helló!
Szeretném a segítségedet kérni. Jelenleg van a T-nél egy dominós számom, de a jövőbeni terveim a következők:
- dominós szám megszüntet
- előfizetés vásárlás új számmalEz kivitelezhető gond nélkül?
szerk.: bónuszkérdés: ha a webshopban rendelem az új előfizetést vele a készüléket részletfizetésre, akkor kell munkáltatói igazolás, vagy valami extra?
-
Mappa
addikt
-
1430
senior tag
Hali
A Média Mánia S csomagban a 4990 Ft lebeszélhetőséget a 26Ft/perc számolja ugye? ...mert akkor az cirka 192 perc/hónap
számomra így jobban megérni mint a Ikon 200 ha eltekintek a 1 Gb adatforgalomtól...mert ott a 100 sms hálózaton belül kihasználatlan, míg a Média Mánia S 50db sms a többi szolgáltatóra is ingyenes.
Illetve hálózaton kívül 29 Ft, abból kb 172 perc jön ki. Számolj átlag havi 180 perccel.

-
Mappa
addikt
Hali
A Média Mánia S csomagban a 4990 Ft lebeszélhetőséget a 26Ft/perc számolja ugye? ...mert akkor az cirka 192 perc/hónap
számomra így jobban megérni mint a Ikon 200 ha eltekintek a 1 Gb adatforgalomtól...mert ott a 100 sms hálózaton belül kihasználatlan, míg a Média Mánia S 50db sms a többi szolgáltatóra is ingyenes.
-
B1T3
addikt
Átolvastam a részletes leírást is, csak így a mostanihoz túl jónak tűnt, ezért a biztonság kedvéért megkérdeztem.
Köszönöm a gyors választ! -
dedike
addikt
Úgy van!

Kis kiegészítés: *A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön

-
B1T3
addikt
Tervezem a csomagváltást Médiamánia S-re, ezért pár kérdésem lenne. A havidíj teljesen lebeszélhető, és azon túl van 50 SMS, 500 MB adatforgalom, illetve 10 óra mobilTV?
-
csibor
addikt
nem csak a domino, hanem más konstrukció esetén is levásárolhatók a pontok!
a kedvezményekről itt olvashatsz; linkcsibor; ha semmilyen sincs, akkor nem is tudsz netezni!
ha nincs kérve mobilinternet, akkor általában a net start aktiválódik - flotta esetén ez esetlegesen eltérhet -, amivel húzós a netezés; linkKöszönöm,én is ezt találtam,de mesze nem voltam biztos benne
Akkor 1400Ft számlát csinált a gyerek tegnap 5 perc alatt 
-
kali
legenda
platinakártyával milyen kedvezményt lehet szerezni iPhone vásárlásakor,
Semmilyen olyan extra nem jár, ami más készülék vásárlásakor ne járna! Jogosult 18 hónap után készülékváltásra, valamint fel tudja használni a pontjait a vásárláskor. Ennyi. ( Van sokkal több kedvezmény, de az nem "pénzbeli"!)
Domino készülékcsomag vásárlásakor járó kedvezményeket nem tudom.meg arany vagy platina kedvezményjogosultság esetén maguktól felkínálják, hogy vihető ám részletre is...

-
dedike
addikt
Ez a listát ismerem... Tehát akkor a hűségpontok a dominós árból jönnek le?
Leszögezem, engem az érdekelne, hogy platinakártyával milyen kedvezményt lehet szerezni iPhone vásárlásakor, vagy az előfizu díjcsomagjának folytatására, vagy dominós vásárlásnál.platinakártyával milyen kedvezményt lehet szerezni iPhone vásárlásakor,
Semmilyen olyan extra nem jár, ami más készülék vásárlásakor ne járna! Jogosult 18 hónap után készülékváltásra, valamint fel tudja használni a pontjait a vásárláskor. Ennyi. ( Van sokkal több kedvezmény, de az nem "pénzbeli"!)
Domino készülékcsomag vásárlásakor járó kedvezményeket nem tudom. -
kali
legenda
Ez a listát ismerem... Tehát akkor a hűségpontok a dominós árból jönnek le?
Leszögezem, engem az érdekelne, hogy platinakártyával milyen kedvezményt lehet szerezni iPhone vásárlásakor, vagy az előfizu díjcsomagjának folytatására, vagy dominós vásárlásnál.nem csak a domino, hanem más konstrukció esetén is levásárolhatók a pontok!
a kedvezményekről itt olvashatsz; linkcsibor; ha semmilyen sincs, akkor nem is tudsz netezni!
ha nincs kérve mobilinternet, akkor általában a net start aktiválódik - flotta esetén ez esetlegesen eltérhet -, amivel húzós a netezés; link -
csibor
addikt
Most menyibe kerül 10kb adatforgalom,ha nincs semmilyen net csomag?Vagyis az előfizetés flotta rendszerű.
-
korpicschess
veterán
Tehát előfizus (ikon600as) áron megveheti mondjuk ECO díjcsomagban, vagy arra ami neki van? Mert az nagyon jó lenne. Jól mondod. Lenne. De a válasz nemleges! Ezen az oldalon meg tudjátok nézni, melyik díjcsomaggal mennyiért vihető a készülék, a megadott szempontok szerint!

Semmi baj, kérdezz bátran, ha tudunk válaszolunk!
Ez a listát ismerem... Tehát akkor a hűségpontok a dominós árból jönnek le?
Leszögezem, engem az érdekelne, hogy platinakártyával milyen kedvezményt lehet szerezni iPhone vásárlásakor, vagy az előfizu díjcsomagjának folytatására, vagy dominós vásárlásnál. -
dedike
addikt
Aha értem köszi! Ebben már a legfontosabbakra válaszoltál. Majd utánanéz ismerős, hogy mennyi is van neki, mert nem használta.
Tehát előfizus (ikon600as) áron megveheti mondjuk ECO díjcsomagban, vagy arra ami neki van? Mert az nagyon jó lenne.
Bocsi a sok kérdésért, csak T-mobile ügyekben nem vagyok tájékozott
Tehát előfizus (ikon600as) áron megveheti mondjuk ECO díjcsomagban, vagy arra ami neki van? Mert az nagyon jó lenne. Jól mondod. Lenne. De a válasz nemleges! Ezen az oldalon meg tudjátok nézni, melyik díjcsomaggal mennyiért vihető a készülék, a megadott szempontok szerint!

Semmi baj, kérdezz bátran, ha tudunk válaszolunk!
-
korpicschess
veterán
Pedig tudni kellene azokat, amiket kali kérdezett!

ikon 600-ban kéne megvenni Nem. Bármilyen díjcsomaggal megveheti.
mennyibe kerülhet Függ a választott díjcsomagtól, a hűség idejétől, a meglevő kapcsolat pontoktól, és a telefontól (16/32).
Csökkenteni a kapcsolatpontokkal tudja! (1pont=1 Forint)
Ha van még valami kérdezz!
Aha értem köszi! Ebben már a legfontosabbakra válaszoltál. Majd utánanéz ismerős, hogy mennyi is van neki, mert nem használta.
Tehát előfizus (ikon600as) áron megveheti mondjuk ECO díjcsomagban, vagy arra ami neki van? Mert az nagyon jó lenne.
Bocsi a sok kérdésért, csak T-mobile ügyekben nem vagyok tájékozott
-
dedike
addikt
Hát, mivel ismerősömé, így nem tudom pontosan..
előfizura ha megvenné akkor ikon 600-ban kéne megvenni? Mert ugye úgy nem business... szóval ezzel nem jutottam előrébb, mert ezeket az árakat én is látom, csak sajna nem tudom, hogy hogyan megy a rendszer..
Tehát akár előfizu meghosszabbításra, akár dominóban egy 13 éves számlára mennyibe kerülhet?
Gondolom nem 188ba..
Az érdekelne, hogy mennyivel lehet ezt csökkenteni.
Előre is köszi!
Pedig tudni kellene azokat, amiket kali kérdezett!

ikon 600-ban kéne megvenni Nem. Bármilyen díjcsomaggal megveheti.
mennyibe kerülhet Függ a választott díjcsomagtól, a hűség idejétől, a meglevő kapcsolat pontoktól, és a telefontól (16/32).
Csökkenteni a kapcsolatpontokkal tudja! (1pont=1 Forint)
Ha van még valami kérdezz!
-
korpicschess
veterán
- 16 gb vagy 32 gb?
- új előfizetéssel, vagy készülékváltással?
- 12 hónap hűséggel, vagy 24 hónappal?
- melyik/milyen díjcsomagban?
- webshop, vagy személyes vásárlás?
- részletre, vagy egyszerre fizetnéd ki?
kérdezzek még?
amúgy a honlap szerint;
16 gb esetén; 29970 ft - 188630 ft (utóbbi domino csomagban)
32 gb esetén; 39990 ft - 222630 ft (utóbbi domino csomagban)
a levásárolható pontok...stb csökkent(he)tik az összeget!Hát, mivel ismerősömé, így nem tudom pontosan..
előfizura ha megvenné akkor ikon 600-ban kéne megvenni? Mert ugye úgy nem business... szóval ezzel nem jutottam előrébb, mert ezeket az árakat én is látom, csak sajna nem tudom, hogy hogyan megy a rendszer..
Tehát akár előfizu meghosszabbításra, akár dominóban egy 13 éves számlára mennyibe kerülhet?
Gondolom nem 188ba..
Az érdekelne, hogy mennyivel lehet ezt csökkenteni.
Előre is köszi!
-
kali
legenda
Sziasztok!
Meg tudjátok mondani, hogy platinakártyával hogyan lehet kihozni az iPhone 4-et T-mobiltól?
Ha vannak a platinakártyán belül is kategóriák, akkor abból is a durvább.Előre is köszi!

- 16 gb vagy 32 gb?
- új előfizetéssel, vagy készülékváltással?
- 12 hónap hűséggel, vagy 24 hónappal?
- melyik/milyen díjcsomagban?
- webshop, vagy személyes vásárlás?
- részletre, vagy egyszerre fizetnéd ki?
kérdezzek még?
amúgy a honlap szerint;
16 gb esetén; 29970 ft - 188630 ft (utóbbi domino csomagban)
32 gb esetén; 39990 ft - 222630 ft (utóbbi domino csomagban)
a levásárolható pontok...stb csökkent(he)tik az összeget! -
korpicschess
veterán
Sziasztok!
Meg tudjátok mondani, hogy platinakártyával hogyan lehet kihozni az iPhone 4-et T-mobiltól?
Ha vannak a platinakártyán belül is kategóriák, akkor abból is a durvább.Előre is köszi!

-
1430
senior tag
-
Killing
addikt
Sziasztok!
Mixnél is működik a *102#-es egyenleg lekérés? -
Tomyyy11
csendes tag
ui.
A regisztrációm nyilván friss, mivel a topikot akkor találtam! Gondoltam ide leírhatom a tapasztalataimat, mert ez egy fórum!
Na mindegy, sajnos a multik világát éljük! Több szót nem érdemel az egész!
Nekem már az is elég, ha már 1 valakit is eltántorítok ezzel a történettel a T-Mobile-tól!
További kellemes napot mindenkinek!
-
Tomyyy11
csendes tag
Sziasztok!
Elnézést az előző hozzászólás stílusáért!
Kicsit még ideges voltam! Nagyon felmérgeltem magam az ügyintéző hozzáállásán!
Annyi változás történt, hogy meglett az összes számla, és nincs tartozásom! Bementem és mit mondtak???
A rendszer sajnos nem engedi a további részletfizetést 10.07-ig fizessem ki az egyenlegem! 50eFt
DE, kapok vmennyi lebeszélhetőséget a nem használt kártyámra! Király
Ja, egyébként csak egy levelet küldenek, ezt ők mondták tegnap! (nem 3-at)!!!!
Szerintük verjem ki a balhét a postán!!! És mégis mit mondjak??? Bocs, de ki kellene fizetnetek a telcsim, mert hibáztatok! Vajon kiröhögnének-e?????????Trémobil
Még 1x bocs, ha valakit sértett az előző megnyilvánulásom! De akkor is takony ez a T-mobile!
Tomi
-
ottoyes
senior tag
gondolom csak a t-mobile csinál ilyesmit, a másik két szolgáltatóval soha senkinek nincs problémája, mert ők elnézik a számlák/részletek késedelmes befizetését, illetve náluk az sem gond, ha egyáltalán nem történik meg a befizetés...

de sajnos tudom, hogy mindenütt van, néha segítek panaszokat és átiratokat megírni a másik két szolgáltató irányába - általában örömmel teszem!
Vodánál az se gond,ha nem fizeted a számlát...egy darabig.Felháborító,hogy egyes szolgáltatók pénzt kérnek a szolgáltatásért...mi lesz igy a világgal?A kommunizmus már végleg a multé...khmmm multié???
"
..panaszokat és átiratokat.."hát valahogy nekem is feltünt az önös érdekből táplálkozó lojalitásod-Dedike más...Ő lelkes amatörnek tünik a szó jó értelmében-a T irányába.
Nade sebaj,ez van.Remélem szépeket álmodtok,amig én küzdök a víznek áradatával...brühühü..
ez a T topic?Akkor hajrá T! 
-
Killing
addikt
-
dedike
addikt
gondolom csak a t-mobile csinál ilyesmit, a másik két szolgáltatóval soha senkinek nincs problémája, mert ők elnézik a számlák/részletek késedelmes befizetését, illetve náluk az sem gond, ha egyáltalán nem történik meg a befizetés...

de sajnos tudom, hogy mindenütt van, néha segítek panaszokat és átiratokat megírni a másik két szolgáltató irányába - általában örömmel teszem!
Fúúúú....de gonosz....de gonosz...

-
kali
legenda
gondolom csak a t-mobile csinál ilyesmit, a másik két szolgáltatóval soha senkinek nincs problémája, mert ők elnézik a számlák/részletek késedelmes befizetését, illetve náluk az sem gond, ha egyáltalán nem történik meg a befizetés...

de sajnos tudom, hogy mindenütt van, néha segítek panaszokat és átiratokat megírni a másik két szolgáltató irányába - általában örömmel teszem!
-
dedike
addikt
Tudod, itt is vannak elégedett ügyfelek/felhasználók...

-
Klemens
őstag
Sziasztok!
Van itt esetleg T ügyfélszolgálatos?
Nagyon nagy segítség kellene nekem, viszont ide nem írhatom le amit szeretnék. Kicsi az esély, hogy sikerül, de azért megpróbálnám. -
ottoyes
senior tag
Sziasztok!
Nekem is van egy jó sztorim ezzel az ügyfélellenes bagázssal kapcsolatban!
Vettem a T-Mobile-nál egy készüléket részletre! a SIM kártyát nem akartam használni, mert van (illetve jövő héttől csak volt, megyek a Telenorhoz) egy 50 számos flottám! Nyilván olcsóbb azt használnom! Fizettem azt a K****a számlát minden hónapban, a fizetési határidő előtt legalább 3-4 nappal hamarabb!
Erre kapok, egy levelet, hogy nem fizettem be még májusban egy részletett,és átadják behajtásra az ügyemet!
DE ha 18-ig befizetem nem történik semmi minden megy tovább! NA a levelet 25.-én kaptam meg! Vicc
Tök jó! Felhívom az iszonyat arogáns behajtásis kis taknyot, ( már 40 perc várakozás után diskurálhattunk is) hogy akkor most MI VAn! Mondja, hogy ez a helyzet, fizessem ki a maradék lovét plusz a kötbért, mert baj lesz! röpke 120 ezer Ft
Erre kicsit kiakadtam, hogy mégis ezt hogy gondolják, mikor én tudom bizonyítani a befizetéseimet!Végülis kiderült, hogy egy számlát nem küldtek (nem kaptam) meg! Oké most azonnal bemegyek és rendezem!
Erre a kis sz*ros kőbunkón közli, szívás már nem lehet! Fizessem ki az egészet! ANYÁDA T-pontban szintén nem tudtak mit hozzászólni, azon kívül , hoyg a rendszer küldött augusztusban sms-t!
JA, csak a nem használt számra! Hiába jeleztem szerződéskötéskor, a fogyatékos ügyfélszolgának, hoyg nem fogom használni, és adjunk meg másik számot! NEM LEHET!Így fizethetek! Ennyit a jövőbeni sikeres együttműködésről!
Szánalmas T-Mobile!!!
Aki teheti kerülje ezt a patkány szolgáltatót!
...na tessék:a három T-őr leírta neked,hogy mi van...hidd el:"a T-mobile a legkorrektebb szolgáltató,és folyamatosan azon dolgozik,hogy Ügyfeleit a legmagasabb szinvonalon kiszolgálhassa!Köszönjük,hogy Ügyfelünk vagy!"Fizetett politikai hírdetést olvashattatok.
ehhehe -
dedike
addikt
Erre én is reagálnék: Temészetesen lehet hűség nélkül is (hang vagy mobilinternet) előfizetést venni, ekkor a belépési és SIM használati díj együtt 5000 Ft. Ha egy év hűséget vállalsz, akkor csak a 810 Ft-os belépési díjat kell fizetned (és ha a tarifára is vállalsz 1 év hűséget, az első 2 hónapban a havidíj felét kell fizetned). Esetleg ha van egy elfekvő Domino SIM-ed és azt váltod át mobilinternet előfizetésre, akkor hűség nélkül is 0 Ft az egész.
Ugyanakkor ha van meglévő hang előfizetésed a T-Mobile-nál, arra kiegészítő szolgáltatásként is aktiválhatsz RelaxNet szolgáltatást (3/7/14GB). Ha mégis Mobilinternet díjcsomagos hívószámot vennél, és telefonban használnád, a biztonság kedvéért már most szólok, hogy hívást is lehet róla indítani, csekély 123 Ft-os percdíjon (de legalább fél perc után másodperc alapon).

lazlo8:
T-Pontban azonnal megszüntethető a Domino hívószám, és a kívánt hatást éred el. (ha a neveden van)hogy hívást is lehet róla indítani, csekély 123 Ft-os percdíjon (de legalább fél perc után másodperc alapon).
...annyira édes ez a T-től...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Teszla_:
Ha már egynél, akkor is jogosan követelik...

(Most néztem, még egy napos sincs a regje. Jól kezdte a fiú...
) -
Teszla_
senior tag
Sziasztok!
Nekem is van egy jó sztorim ezzel az ügyfélellenes bagázssal kapcsolatban!
Vettem a T-Mobile-nál egy készüléket részletre! a SIM kártyát nem akartam használni, mert van (illetve jövő héttől csak volt, megyek a Telenorhoz) egy 50 számos flottám! Nyilván olcsóbb azt használnom! Fizettem azt a K****a számlát minden hónapban, a fizetési határidő előtt legalább 3-4 nappal hamarabb!
Erre kapok, egy levelet, hogy nem fizettem be még májusban egy részletett,és átadják behajtásra az ügyemet!
DE ha 18-ig befizetem nem történik semmi minden megy tovább! NA a levelet 25.-én kaptam meg! Vicc
Tök jó! Felhívom az iszonyat arogáns behajtásis kis taknyot, ( már 40 perc várakozás után diskurálhattunk is) hogy akkor most MI VAn! Mondja, hogy ez a helyzet, fizessem ki a maradék lovét plusz a kötbért, mert baj lesz! röpke 120 ezer Ft
Erre kicsit kiakadtam, hogy mégis ezt hogy gondolják, mikor én tudom bizonyítani a befizetéseimet!Végülis kiderült, hogy egy számlát nem küldtek (nem kaptam) meg! Oké most azonnal bemegyek és rendezem!
Erre a kis sz*ros kőbunkón közli, szívás már nem lehet! Fizessem ki az egészet! ANYÁDA T-pontban szintén nem tudtak mit hozzászólni, azon kívül , hoyg a rendszer küldött augusztusban sms-t!
JA, csak a nem használt számra! Hiába jeleztem szerződéskötéskor, a fogyatékos ügyfélszolgának, hoyg nem fogom használni, és adjunk meg másik számot! NEM LEHET!Így fizethetek! Ennyit a jövőbeni sikeres együttműködésről!
Szánalmas T-Mobile!!!
Aki teheti kerülje ezt a patkány szolgáltatót!
Én az ilyen ellen úgy védekezek, hogy minden hónap 5-én befizetem a számlát, akár megjött a csekk, akár nem. Mert ugye hónap utolsó napján van a számlazárás és másnap már be lehet fizetni. Így bebiztosítom magam, hogy ilyen ne történjen.
Az meg tényleg igaz, hogy egy, időben be nem fizetett számla után nem fog senki bíróságra menni, a te esetedben valószínűleg több elmaradásod volt, több számlát nem fizettél be időben.
Javaslom, keresd meg a számlákat és a befizetésről szóló papírokat, csekkeket és nézd meg a fizetési határidőket és azt, hogy te mikor fizettél. Ha mindet időben fizetted (kivéve egyet, amit te is említettél), akkor mutasd ezt meg egy T pontban.
Ha többnél is későn fizettél, akkor sajnos jogosan követelhetnek. -
1430
senior tag
T-mobile-nál lehet hűségnyilatkozat nélkül mobilinternetre előfizetni? Tehát nem kérném a modemet, mert ezt a funkciót a telefonom látná el. Elegem van már a Vodafone-ból.
A honlapjukon az egyik településre írják, hogy van szélessáv, erre még a gprs is döcögve megy
Jah, meg ha korlátoznak, mert túlléptem a havi keretet, akkor nem 128kbit/s-ra, hanem 12kbit/s-ra korlátoznak. Meg van, amikor megyeszékhely közepén fél percet gondolkozik a cucc, mire elkezdi betölteni az oldalt...
Szóval szeretnék dobbantani tőlük, mert a hűségidő már lejárt, a pohár pedig betelt. Van erre mód, vagy csak minimum 1 év hűségidő jöhet szóba? Ha csak hűségnyilatkozat, akkor telefonnal együtt is igénybe lehet ezt venni, vagy csak modemmel? elég lenne a legkisebb 3Gb-os csomag is, csak ne legyen túlforgalmazási díj.
Előre is köszönöm a segítséget.Erre én is reagálnék: Temészetesen lehet hűség nélkül is (hang vagy mobilinternet) előfizetést venni, ekkor a belépési és SIM használati díj együtt 5000 Ft. Ha egy év hűséget vállalsz, akkor csak a 810 Ft-os belépési díjat kell fizetned (és ha a tarifára is vállalsz 1 év hűséget, az első 2 hónapban a havidíj felét kell fizetned). Esetleg ha van egy elfekvő Domino SIM-ed és azt váltod át mobilinternet előfizetésre, akkor hűség nélkül is 0 Ft az egész.
Ugyanakkor ha van meglévő hang előfizetésed a T-Mobile-nál, arra kiegészítő szolgáltatásként is aktiválhatsz RelaxNet szolgáltatást (3/7/14GB). Ha mégis Mobilinternet díjcsomagos hívószámot vennél, és telefonban használnád, a biztonság kedvéért már most szólok, hogy hívást is lehet róla indítani, csekély 123 Ft-os percdíjon (de legalább fél perc után másodperc alapon).

lazlo8:
T-Pontban azonnal megszüntethető a Domino hívószám, és a kívánt hatást éred el. (ha a neveden van) -
dedike
addikt
Sziasztok!
Nekem is van egy jó sztorim ezzel az ügyfélellenes bagázssal kapcsolatban!
Vettem a T-Mobile-nál egy készüléket részletre! a SIM kártyát nem akartam használni, mert van (illetve jövő héttől csak volt, megyek a Telenorhoz) egy 50 számos flottám! Nyilván olcsóbb azt használnom! Fizettem azt a K****a számlát minden hónapban, a fizetési határidő előtt legalább 3-4 nappal hamarabb!
Erre kapok, egy levelet, hogy nem fizettem be még májusban egy részletett,és átadják behajtásra az ügyemet!
DE ha 18-ig befizetem nem történik semmi minden megy tovább! NA a levelet 25.-én kaptam meg! Vicc
Tök jó! Felhívom az iszonyat arogáns behajtásis kis taknyot, ( már 40 perc várakozás után diskurálhattunk is) hogy akkor most MI VAn! Mondja, hogy ez a helyzet, fizessem ki a maradék lovét plusz a kötbért, mert baj lesz! röpke 120 ezer Ft
Erre kicsit kiakadtam, hogy mégis ezt hogy gondolják, mikor én tudom bizonyítani a befizetéseimet!Végülis kiderült, hogy egy számlát nem küldtek (nem kaptam) meg! Oké most azonnal bemegyek és rendezem!
Erre a kis sz*ros kőbunkón közli, szívás már nem lehet! Fizessem ki az egészet! ANYÁDA T-pontban szintén nem tudtak mit hozzászólni, azon kívül , hoyg a rendszer küldött augusztusban sms-t!
JA, csak a nem használt számra! Hiába jeleztem szerződéskötéskor, a fogyatékos ügyfélszolgának, hoyg nem fogom használni, és adjunk meg másik számot! NEM LEHET!Így fizethetek! Ennyit a jövőbeni sikeres együttműködésről!
Szánalmas T-Mobile!!!
Aki teheti kerülje ezt a patkány szolgáltatót!
Kedves Andersen!
Ezt a történetet Te sem érted, szerintem! Megyek sorban.
Senkit nem érdekel, mikor fizeted a számlát. Egyetlen lényege van a dolognak. A fizetési határidőig be legyen fizetve! Ennyi. Bár itt rögtön sikerült ellentmondásba keveredned saját magaddal, mert írod, hogy hogy nem fizettem be még májusban egy részletett. Tehát nem fizetted időben.
Folytatom.
Mielőtt a T követeléskezelőnek adja át az ügyet, legalább három figyelmeztetést küld az általad megadott lakcímre! Te ezek közül egyet sem kaptál meg. Furcsa. Nagyon furcsa!
Innentől kezdve, mivel új információt nem tartalmaz az írásod, csupán sértegetést, nincs rá mit írni, én úgy gondolom!
Igen, fizethetsz. Mikor aláírtad a szerződést, tudnod kellett, hogy fizetned kell! Vagy így, vagy úgy, de ezt megúszni nem lehet! Szerencsére! (Bíróságon sem lehet arra hivatkozni, hogy én nem tudtam, hogy nem szabad lelőni a szomszédot! Pontosabban lehet, csak felesleges...)Nem hinném, hogy a T könnyeket fog ejteni utánad...
-
kali
legenda
Sziasztok!
Nekem is van egy jó sztorim ezzel az ügyfélellenes bagázssal kapcsolatban!
Vettem a T-Mobile-nál egy készüléket részletre! a SIM kártyát nem akartam használni, mert van (illetve jövő héttől csak volt, megyek a Telenorhoz) egy 50 számos flottám! Nyilván olcsóbb azt használnom! Fizettem azt a K****a számlát minden hónapban, a fizetési határidő előtt legalább 3-4 nappal hamarabb!
Erre kapok, egy levelet, hogy nem fizettem be még májusban egy részletett,és átadják behajtásra az ügyemet!
DE ha 18-ig befizetem nem történik semmi minden megy tovább! NA a levelet 25.-én kaptam meg! Vicc
Tök jó! Felhívom az iszonyat arogáns behajtásis kis taknyot, ( már 40 perc várakozás után diskurálhattunk is) hogy akkor most MI VAn! Mondja, hogy ez a helyzet, fizessem ki a maradék lovét plusz a kötbért, mert baj lesz! röpke 120 ezer Ft
Erre kicsit kiakadtam, hogy mégis ezt hogy gondolják, mikor én tudom bizonyítani a befizetéseimet!Végülis kiderült, hogy egy számlát nem küldtek (nem kaptam) meg! Oké most azonnal bemegyek és rendezem!
Erre a kis sz*ros kőbunkón közli, szívás már nem lehet! Fizessem ki az egészet! ANYÁDA T-pontban szintén nem tudtak mit hozzászólni, azon kívül , hoyg a rendszer küldött augusztusban sms-t!
JA, csak a nem használt számra! Hiába jeleztem szerződéskötéskor, a fogyatékos ügyfélszolgának, hoyg nem fogom használni, és adjunk meg másik számot! NEM LEHET!Így fizethetek! Ennyit a jövőbeni sikeres együttműködésről!
Szánalmas T-Mobile!!!
Aki teheti kerülje ezt a patkány szolgáltatót!
már elsô olvasásra sem kerek a történet...
(a stílusra meg inkább nem írok semmit...) -
Tomyyy11
csendes tag
Sziasztok!
Nekem is van egy jó sztorim ezzel az ügyfélellenes bagázssal kapcsolatban!
Vettem a T-Mobile-nál egy készüléket részletre! a SIM kártyát nem akartam használni, mert van (illetve jövő héttől csak volt, megyek a Telenorhoz) egy 50 számos flottám! Nyilván olcsóbb azt használnom! Fizettem azt a K****a számlát minden hónapban, a fizetési határidő előtt legalább 3-4 nappal hamarabb!
Erre kapok, egy levelet, hogy nem fizettem be még májusban egy részletett,és átadják behajtásra az ügyemet!
DE ha 18-ig befizetem nem történik semmi minden megy tovább! NA a levelet 25.-én kaptam meg! Vicc
Tök jó! Felhívom az iszonyat arogáns behajtásis kis taknyot, ( már 40 perc várakozás után diskurálhattunk is) hogy akkor most MI VAn! Mondja, hogy ez a helyzet, fizessem ki a maradék lovét plusz a kötbért, mert baj lesz! röpke 120 ezer Ft
Erre kicsit kiakadtam, hogy mégis ezt hogy gondolják, mikor én tudom bizonyítani a befizetéseimet!Végülis kiderült, hogy egy számlát nem küldtek (nem kaptam) meg! Oké most azonnal bemegyek és rendezem!
Erre a kis sz*ros kőbunkón közli, szívás már nem lehet! Fizessem ki az egészet! ANYÁDA T-pontban szintén nem tudtak mit hozzászólni, azon kívül , hoyg a rendszer küldött augusztusban sms-t!
JA, csak a nem használt számra! Hiába jeleztem szerződéskötéskor, a fogyatékos ügyfélszolgának, hoyg nem fogom használni, és adjunk meg másik számot! NEM LEHET!Így fizethetek! Ennyit a jövőbeni sikeres együttműködésről!
Szánalmas T-Mobile!!!
Aki teheti kerülje ezt a patkány szolgáltatót!
-
kali
legenda
akkor inkább a szolgáltató honlapját nézd, ott is írják a mobilinternet relaxnet díjcsomagoknál, hogy;
megrendelhető; meglévő havidíjas díjcsomag mellé, vagy különállóan új sim kártyával (például modemhez) -
club1
veterán
nem kötelező, hanem ajánlott kategória szerint vannak szétválasztva, így a relaxnet bármely csomagja is aktiválható sima (hanghívásos) előfizetéses sim kártyára is!
nekem is a sima eco előfizetéses sim kártyámra van aktiválva a relaxnet m mobilinternet díjcsomag, amit hűség nélkül aktiváltam!Ez új. Ezek szerint el kell küldenem melegebb éghajlatra a T-s kapcsolattartónkat.

-
Teszla_
senior tag
A Vodafone 128 kbps-ra korlátoz, azaz kb. 12-15 kB/s-ra. Hasonlóan a T-hez.
Mi nagy nehezen tudtunk egy T-pontban hűség nélkül Relaxnet előfizetést kötni náluk. A SIM kártyáért végül kértek néhány ezer Ft-ot...
Az általad említett Relaxnet csak önállóan (hanghívás nélkül) használható, a T honlapján világosan szét vannak választva a telefonra köthető mobilnet csomagok.Nem írtam el, nekem korlátozás idején egyszerűen nem ment feljebb a sebesség 12 kilobit/s-nál. Nem kilobyte-ot akartam írni. Igaz, azt írják, hogy a sebességeket 80%-ban garantálják, tehát még ezalól is kibújnak. És úgy látszik én mindig pont a maradék 20%-ba estem

Azt hogy érted, hogy csak nagy nehezen tudtál hűségidő nélkül Relaxnetet kötni? Mit kellett hozzá tenni? Hanghívás nem kellene, a mostani vodáshoz sincs (mondjuk pont ezért hurcolok magammal 3 telefont, ami nem a legjobb, de lényegtelen).Killing: túlforgalmazási díjas dologba nem akarok belemenni, mert nem tudni mikor mennyit forgalmazok egy hónapban. Még ha túl is megyek a kereten, telefonon netezve a 128kbit/s engem nem idegesít.
-
kali
legenda
A Vodafone 128 kbps-ra korlátoz, azaz kb. 12-15 kB/s-ra. Hasonlóan a T-hez.
Mi nagy nehezen tudtunk egy T-pontban hűség nélkül Relaxnet előfizetést kötni náluk. A SIM kártyáért végül kértek néhány ezer Ft-ot...
Az általad említett Relaxnet csak önállóan (hanghívás nélkül) használható, a T honlapján világosan szét vannak választva a telefonra köthető mobilnet csomagok.nem kötelező, hanem ajánlott kategória szerint vannak szétválasztva, így a relaxnet bármely csomagja is aktiválható sima (hanghívásos) előfizetéses sim kártyára is!
nekem is a sima eco előfizetéses sim kártyámra van aktiválva a relaxnet m mobilinternet díjcsomag, amit hűség nélkül aktiváltam! -
lazlo8
tag
köszi mindenkinek
-
club1
veterán
-
Killing
addikt
-
lazlo8
tag
Ahogy nézem hűségnyilatkozat nélkül nem tudsz előfizetéses netet kötni. Így csak a Domino web marad, amit nem ajánlok, szerintem eléggé drága, vagy veszel egy Dominó kártyát, és megrendeled rá ezt. Én utóbbit csináltam, de sajnos túlforgalmazási díja van.
1 év Relaxnet M-re vállalt hűséggel elhozhatod ezt a modemet 3971 forintért, és nincs túlforgalmazási díj. Ez utóbbi szerintem a legjobb, a modembe megéri 3971 forintot befektetni még akkor is ha a telefonodban használnád.
lazlo8:
1.: Kettétöröd és belevágod egy tóba vagy elásod.
2.: Bemész egy T-pontba.
3.: Az utolsó feltöltéstől számított 1 éven belül inaktív lesz.ha t pontba megyek akkor is aktív lesz 1 évig? nem akarom h 1évig még mukodjon offolni akarom mihamarabb
-
Killing
addikt
T-mobile-nál lehet hűségnyilatkozat nélkül mobilinternetre előfizetni? Tehát nem kérném a modemet, mert ezt a funkciót a telefonom látná el. Elegem van már a Vodafone-ból.
A honlapjukon az egyik településre írják, hogy van szélessáv, erre még a gprs is döcögve megy
Jah, meg ha korlátoznak, mert túlléptem a havi keretet, akkor nem 128kbit/s-ra, hanem 12kbit/s-ra korlátoznak. Meg van, amikor megyeszékhely közepén fél percet gondolkozik a cucc, mire elkezdi betölteni az oldalt...
Szóval szeretnék dobbantani tőlük, mert a hűségidő már lejárt, a pohár pedig betelt. Van erre mód, vagy csak minimum 1 év hűségidő jöhet szóba? Ha csak hűségnyilatkozat, akkor telefonnal együtt is igénybe lehet ezt venni, vagy csak modemmel? elég lenne a legkisebb 3Gb-os csomag is, csak ne legyen túlforgalmazási díj.
Előre is köszönöm a segítséget.Ahogy nézem hűségnyilatkozat nélkül nem tudsz előfizetéses netet kötni. Így csak a Domino web marad, amit nem ajánlok, szerintem eléggé drága, vagy veszel egy Dominó kártyát, és megrendeled rá ezt. Én utóbbit csináltam, de sajnos túlforgalmazási díja van.
1 év Relaxnet M-re vállalt hűséggel elhozhatod ezt a modemet 3971 forintért, és nincs túlforgalmazási díj. Ez utóbbi szerintem a legjobb, a modembe megéri 3971 forintot befektetni még akkor is ha a telefonodban használnád.
lazlo8:
1.: Kettétöröd és belevágod egy tóba vagy elásod.
2.: Bemész egy T-pontba.
3.: Az utolsó feltöltéstől számított 1 éven belül inaktív lesz. -
lazlo8
tag
Van egy domino-s SIM kártyám meg akarom szüntetni minél hamarabb( ha felhívnak mondják azt hogy nincs ilyen telefonszám) hol\hogyan tehetném ezt meg?
-
club1
veterán
T-mobile-nál lehet hűségnyilatkozat nélkül mobilinternetre előfizetni? Tehát nem kérném a modemet, mert ezt a funkciót a telefonom látná el. Elegem van már a Vodafone-ból.
A honlapjukon az egyik településre írják, hogy van szélessáv, erre még a gprs is döcögve megy
Jah, meg ha korlátoznak, mert túlléptem a havi keretet, akkor nem 128kbit/s-ra, hanem 12kbit/s-ra korlátoznak. Meg van, amikor megyeszékhely közepén fél percet gondolkozik a cucc, mire elkezdi betölteni az oldalt...
Szóval szeretnék dobbantani tőlük, mert a hűségidő már lejárt, a pohár pedig betelt. Van erre mód, vagy csak minimum 1 év hűségidő jöhet szóba? Ha csak hűségnyilatkozat, akkor telefonnal együtt is igénybe lehet ezt venni, vagy csak modemmel? elég lenne a legkisebb 3Gb-os csomag is, csak ne legyen túlforgalmazási díj.
Előre is köszönöm a segítséget.A Vodafone 128 kbps-ra korlátoz, azaz kb. 12-15 kB/s-ra. Hasonlóan a T-hez.
Mi nagy nehezen tudtunk egy T-pontban hűség nélkül Relaxnet előfizetést kötni náluk. A SIM kártyáért végül kértek néhány ezer Ft-ot...
Az általad említett Relaxnet csak önállóan (hanghívás nélkül) használható, a T honlapján világosan szét vannak választva a telefonra köthető mobilnet csomagok. -
Teszla_
senior tag
T-mobile-nál lehet hűségnyilatkozat nélkül mobilinternetre előfizetni? Tehát nem kérném a modemet, mert ezt a funkciót a telefonom látná el. Elegem van már a Vodafone-ból.
A honlapjukon az egyik településre írják, hogy van szélessáv, erre még a gprs is döcögve megy
Jah, meg ha korlátoznak, mert túlléptem a havi keretet, akkor nem 128kbit/s-ra, hanem 12kbit/s-ra korlátoznak. Meg van, amikor megyeszékhely közepén fél percet gondolkozik a cucc, mire elkezdi betölteni az oldalt...
Szóval szeretnék dobbantani tőlük, mert a hűségidő már lejárt, a pohár pedig betelt. Van erre mód, vagy csak minimum 1 év hűségidő jöhet szóba? Ha csak hűségnyilatkozat, akkor telefonnal együtt is igénybe lehet ezt venni, vagy csak modemmel? elég lenne a legkisebb 3Gb-os csomag is, csak ne legyen túlforgalmazási díj.
Előre is köszönöm a segítséget. -
Killing
addikt
Köszönöm szépen a választ...én sehol sem találtam az oldalon. Már csak egy kérdésem maradt minden hónapba újra meg kell rendelnem vagy automaikusan vonja le havonta elsején az 1000ft-ot a kártyámról? Még valami, ha ma megrendelem akkor erre a hónapra (2nap) is ezer? Egyszerűbben: Érdemes megvárnom az elsejét az igényléssel?
Automatikusan vonja le minden hónapban. Dominónál nem oszlik arányosan a havidíj és az adatforgalom, szóval ha most megrendeled valamelyik csomagot akkor levon x összeget, majd csak 1 hónap múlva (Október 29.) vonja a következőt.
-
Rolesz92
tag
A 1430-ra küldd egy +NET100 tartalmú SMS-t (az SMS díjmentes). A kártyádról szívja le az árát, azaz 990 forintot. A jövő hónapban átválthatsz 500 megásra, de előtte ezt le kell mondanod, ami a -NET100 tartalmú 1430-ra küldött SMS-sel történik. Itt vannak a kódok hogy mit rendelhetsz meg SMS-ben.
Köszönöm szépen a választ...én sehol sem találtam az oldalon. Már csak egy kérdésem maradt minden hónapba újra meg kell rendelnem vagy automaikusan vonja le havonta elsején az 1000ft-ot a kártyámról? Még valami, ha ma megrendelem akkor erre a hónapra (2nap) is ezer? Egyszerűbben: Érdemes megvárnom az elsejét az igényléssel?
-
Killing
addikt
A 1430-ra küldd egy +NET100 tartalmú SMS-t (az SMS díjmentes). A kártyádról szívja le az árát, azaz 990 forintot. A jövő hónapban átválthatsz 500 megásra, de előtte ezt le kell mondanod, ami a -NET100 tartalmú 1430-ra küldött SMS-sel történik. Itt vannak a kódok hogy mit rendelhetsz meg SMS-ben.
-
Rolesz92
tag
Szeretnék meglévő domino kártyás simemre mobilinternetet. 100 Megásban gondolkodom...hogyan lehetne ezt megrendelni? És hogyan kéne ezt fizetni? Levonja a kártyámról? Ha később (pl. jővő hónapban) át szeretnék váltani 500 megásra az megoldható?
-
dedike
addikt
-
ottoyes
senior tag
-
dedike
addikt
-
ottoyes
senior tag
-
kali
legenda
jóóóvanna, kicsit elfogult (is) akarok néha lenni bő 13 év 30-asozás (több előfizetés + mobilinternet) után!

-
ottoyes
senior tag
ja az...értem...annak én is szivesen lennék ügyfele,he úgy alakul...dehát a Voda tökéletesen tökéletlen..hmm...
na megyek a Pan...bocs,Telenor topicba fikázni a szolgáltatót,mert a West...jaj T-mobosok túlerőben vannak. 
-
kali
legenda
-
ottoyes
senior tag
-
dedike
addikt
-
ottoyes
senior tag
-
1430
senior tag
Mivel a Mobilarena hírekben eddig nem nagyon volt róla szó, itt említeném meg, hogy már a T-Mobile-nál is van HSPA+. Keep it up!

-
kali
legenda
-
Killing
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
6100 - 6001
147711 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Asus TUF - i5 11400H, RTX 3050ti, 16gb RAM
- GamerPC - R5 5600X, RX 6800 16gb, 16gb RAM
- REDMI PAD 2 PRO 5G+ Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Keyboard tok, közel 24hó gari, üzletből, garanciával
- ÚJ Bontatlan Apple Macbook Air 13,6 M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB - Ezüst - MAGYAR - 3 év garancia
- ASUS Vivobook Pro 3K OLED 120Hz Notebook! Intel Ultra 7 155H / RTX 4050 / 16GB DDR5! BeszámítOK
- Samsung Galaxy S23 / 8/128GB / 12Hó Garancia / Kártyafüggetlen
- AKCIÓ! Intel Core i9 10900X 10 mag 20 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel nagy választékban garanciával/számlával! Upd. 06.08
- GAMING PC! ULTRA 5 225 / RTX 5060 / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / 550W Gold 80 Plus!
- iPhone Xr 64GB 100% (3hónap Garancia)-ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR Gyűjtői darab - AKCIÓ
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Ráállhatnának végre a Motorolák forgalmazására...


/ az ügyfélszolgálattól egyből átírányítottak egy szervízeshez, elmnodtam neki is és milyen érdekes ő meg tudta nekem csinálni! Az volt a hiba, h ugye lett ez az új csomag téve az előfizura, és a kedves kollega vmit nem aktivált, h elérhető legyen számomra, meg mondta h hülyén akarta aktiválni azt a csomagot meg bla bla bla... Mind1 az a lényeg h most már jó, csak hát ezzel kellett volna kezdeni! Tudtam h nem a telefonnal van a gond, mert egy nokia 5310-be beleraktam és annál sem ment fel a netre...ebből én már levettem h itt nem a készülékkel lesz a gond hanem maga a kártyával!



)

) a bugyi/gatya az ügyintézőn, aki visszahív...meg biztos sok más dologtól is, de ezt úgysem fogja neked elárulni senki, főleg nem így, nyíltan...





dptrsk

