Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- iPhone topik
- Bőszen utal a hajlítható kijelzős iPhone-ra az iOS 27
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Eltűnt a watchOS 27-ből a Walkie-Talkie
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
-
26100 - 26001
147716 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 27901 27900 - 27801 27800 - 27701 27700 - 27601 27600 - 27501 27500 - 27401 27400 - 27301 27300 - 27201 27200 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 25901 25900 - 25801 25800 - 25701 25700 - 25601 25600 - 25501 25500 - 25401 25400 - 25301 25300 - 25201 25200 - 25101 25100 - 25001 25000 - 24901 24900 - 24801 24800 - 24701 24700 - 24601 24600 - 24501 24500 - 24401 24400 - 24301 24300 - 24201 24200 - 24101 24100 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vangelis
félisten
Nekem van egy olyan problémám hogy állítólag ,telefonáltam egy emel díjas számra,pedig nem is telefonáltam és kijött olyan számla 27xxxft tot kikel fizetnem,mert ha nem fizetem ki akkor a kötbért is kikel fizetnem,meg a telefonomnak a részletet is,és ezzel mit tudnék csinálni?
mert valami rádiótelefon hőközi hívás volt ez
kérd le a híváslistát.
Ott meg tudod nézni, hogy pontosan mi is volt az.
-
Lajos11107
tag
Nekem van egy olyan problémám hogy állítólag ,telefonáltam egy emel díjas számra,pedig nem is telefonáltam és kijött olyan számla 27xxxft tot kikel fizetnem,mert ha nem fizetem ki akkor a kötbért is kikel fizetnem,meg a telefonomnak a részletet is,és ezzel mit tudnék csinálni?
mert valami rádiótelefon hőközi hívás volt ez
-
g0n21
senior tag
Sziasztok!
Első körben hozzátok fordulnék, hátha van valakinek személyes tapasztalata, majd csak eztán a T-hez:
2011 Novemberében egy tisztességes(nek tűnő), megbízható(nak hitt), közel sem nincstelen barátom, ki korilag apám lehetne, megkért, hogy vegyünk már a nevemre előfizetést. Akkori körülmények között (én barom, és kérlek ne mondjátok el tízen, hogy mekkora barom vagyok
) ez nem tűnt problémának.
Sokáig nem is volt. két előfizetés lett kötve, egy médiamánia S és egy M egy nokia nemtudommivel, és egy galaxy ace /ace2-vel.nem volt probléma egészen 2012. szeptemberéig, mikoris a havi számlán megjelent két emelt díjas sms és hang. 2x1600 Ft + FA összegben ez 4000 Ft.
Váltig állította, hogy sem ő, sem a lánya nem telefonált / vett igénybe szolgáltatást.
Utánajártam a számnak 0690619939, ha jól emlékszem, de nem találtam semmit, csak hogy a telenor üzemeltetésében van, és netlogic kft bérli, akiket az életben nem sikerült utolérni. Még a g-portál astro jósdája használja ezt a számot, de ki tudja mióta, vagy mióta nem.
Mikor a számlán megláttuk az összeget, én egyből tiltattam a T-mobile-nál, telefonon az emelt díjas szolgáltatásokat.Ezt a számlát még befizette, majd azt állította, hogy a Fogarasi úti tesco T-mobile-jában az ügyintéző rögzítette a jóváírási igényt (mire fel?), és a következő haviból (2012.10) majd jóváírják, emellett, hogy ő ügyvéddel is volt bent.. Értelemszerűen ez nem történt meg, mivel az ügyintézésre kizárólag én vagyok jogosult, meghatalmazása tőlem nem volt.
Odáig fajult a dolog, hogy 3 elmaradt számla után jan.23-ra kikapcsolták a bejövőt, kimenőt.
Az össz. számlatartozás 59.xxx Ft.
Noszogattam, hogy kaparja össze a pénzt, nem jött be.a T szerintem teljesen jogosan rácsapta a kötbért, amire én részletfizetést kértem, kaptam is, 10 havit, tehát havi 19.540 Ft.
Az első részlet befizetési határideje eljött, a pénzre annyit mondott, hogy nincs, ergo kénytelen voltam befizetni, nem viselek el a nevemen adósságot.Ő perelni akarja a T-t, mert jogtalanul számlázták ki a 2x2000 Ft-ot, én nevem alatt ez nem fog megtörténni.
Egyébiránt ez baromság, mert nem tudja bizonyítani, hogy nem küldte el.
Felajánlottam, hogy a két készüléket adja nekem, és levonom a tartozásból, persze ez sem jó megoldás neki. Azt is feldobtam, hogy megveszem az autóját kétszázzal kevesebbért, az sem jó megoldás.Véleményetek szerint, van-e bármilyen lehetőségem azon kívül, hogy k.rva drága tanulópénzt fizessek???
Peres eljárást kerülném. Van olyan opció a T-nél vajon, hogy átvállalja rólam az ember a tartozást (az előfizetést)?
Mivel semmilyen HIVATALOS papír nincs, ezáltal én nem támadhatom őt, tény fasz voltam, most kiutat keresnék.Válaszokat előre is köszönöm!
gonzi
-
Lajos11107
tag
Mit jelent az hogy Rádiótelefon nemzetközi hívás??
-
raziel01
veterán
-
catroot
veterán
-
raziel01
veterán
-
catroot
veterán
-
raziel01
veterán
-
raziel01
veterán
Netes rendelésnél meglehet nézni a rendelés véglegesítése előtt, hogy mikor hoznák a telót kb Pick pont-ba?
-
1430
senior tag
Családbarát kedvezménynél, ha a bevont szám Domino Mixes, akkor annak a havidiját én fizetem, vagy a Mix csomag tulajdonosa? Jelenleg én vagyok havidijas, és még két dominós van benne, azt ugye én fizetem. De a mix az dominós is, meg havidíjas is... Illetve ha magának fizetné, levonják a lebeszélhető havidíjból, vagy hozzácsapják?
A Mix-es szám fogja fizetni a saját Családbarát havidíját, és a Mix havidíjon felül fog kiszámlázódni.
-
A_ScHuLcZ
addikt
Sziasztok!
Álmomban sem gondoltam volna, hogy egy T-Mobile USB Stick-hez ilyen nehéz lesz firmware frissítést találni, tudna nekem valaki ebben segíteni? A T-Mobile címkén web'n'walk Stick szerepel, de a hátulja szerint ez Option GIO 225-ös. Google-t használva eljutottam oda, hogy ezen a linken volt korábban firmware, de sajnos már nem működik, a gyártó oldalán a terméket kikeresve pedig csak drivereket kínál fel.
Honnan lehet leszedni hozzá a legfrissebb, T-Mobile-os magyar firmwaret?
-
Lajos11107
tag
Sziasztok!!
Mit jelent a Rádiotlefon höközi hívás? az mit takar
-
cris78
őstag
No elmesélem hogyan is állok az ECO+GoNet L csomag kálváriámmal...

(rezümé..
---> a korábbi telefonommal remekül elvoltam a fenti csomag párossal. Novemberben vettem egy LG optimus L9-t, aminek a következménye az lett, hogy rendszeresen túlléptem az adatkorlátot. Jóhiszeműen megpróbáltam megoldást találni hogy TÖBBLETFIZETÉS terhe mellett megnöveljem az adatmennyiségem, hogy lustaságomat, kényelmemet eképp éljem ki további szörfölés által...)Személyesen voltam a west-end t pontban, emailen kértem, tájékoztatást, továbbá a 1430-on telefonon is. Nem hagynám ki továbbá 1430 itteni topiktárs tanácsait sem...
Szóval úgy tűnik megoldhatatlan feladat elé sikerült állítanom a multinacionális céget....
- a legrosszabb a west-end t pont pasi volt, azt mondta ebben nem tud segíteni.
- az első e-mailemre kaptam egy választ ahol két linket adtak emit köthetek a gonet mellé... Mondanom sem kell egyiket sem lehetett, külön ki is írták a honlapon.
- postafordultával már megkérdeztem, hogy ha váltanék másik csomagra az mivel járna. Itt közölték hogy válthatok mozaik xs-re (ezt kérdeztem, mert ha tudtam volna vásárláskor erre válthattam volna, így ugyanannyiért kaptam volna meg a telefont) de ebben az esetben 62000 Ft kötbért kell kifizetnem... (ez klassz nem azt mondtam, hogy másik szolgáltatóhoz akarok menni... ugyanúgy vállalom a hűséget,... No mindegy...
- a leghasználhatóbbakat a telefonon mondta egy kedves ügyintéző: vegyek vezetékes netet wifi routerrel (otthon ezen kavarhatok) és akkor a gonet is olcsóbb lesz, és 2600 ft-ból megvan... Ezen el is gondolkodtam, és ha a kábel tv-t is váltanám akkor ez jó opció lenne, de magában nem akarok vezetékes internetet... egyéb okokból.
- a másik tippje a hölgynek az volt, kérjek arany társkártyát, és cserélgessem...Gondolkodtam gondolkodtam, de én ezek közül egyiket sem akartam... /közben le is járt a lassításom..
/Végül abban egyeztem meg magammal, hogy figyelem az adatforgalmat.. a play store-ból, csak wifin töltök le, és videókat nem nézek telefonon. Szerencsére csak novemberig szól a gonetl-re a hűség.. addíg kibírom..
Javasolnám viszont a tarifarendszer olyasféle finomítását, hogy hűségmegtartás mellett legalább drágáb, csomagokra lehessen váltani. Bár lehet ismét megoldhatatlant várok el...
Az ügyfélbarát ügyéntézés pedig számomra azt jelentené, ha egyik hűség opciós csomagból átváltok mondjuk egy számukra is jövedelmezőbb és újabb t-mobile-hoz való hűséggel megerősített szerződésbe, akkor ne kelljen mondjuk 60 000 forintot fizetnem, mert ez nem nagyon ügyfélbarátságos...
De, hogy ne zavarjam össze a sávszélesség tervezésüket, mondjuk ezt egyszer lehessen csak megcsinálni egy időszakban pl..Én azért szerencsésebb vagyok a go!net hűséggel. Nekem az M-re van hűségem, így kitudom használni az akciós havidíjakat. Bár nekem februárban fog lejárnia hűség. Én is próbálkoztam mindenféle váltással, de semmi nem jött össze. Jó látni, hogy nem csak én voltam az aki így belenyúlt.
-
Samus
addikt
Családbarát kedvezménynél, ha a bevont szám Domino Mixes, akkor annak a havidiját én fizetem, vagy a Mix csomag tulajdonosa? Jelenleg én vagyok havidijas, és még két dominós van benne, azt ugye én fizetem. De a mix az dominós is, meg havidíjas is... Illetve ha magának fizetné, levonják a lebeszélhető havidíjból, vagy hozzácsapják?
-
hr2
őstag
-
polonic
félisten
Hétfőn távszámlán fizettem be a t-home és a t-mobile számlákat is. A t-home számla már elkönyvelődött.
A t-mobile mikor fog elkönyvelődni? -
.bruszli.
senior tag
-
Wa2x_
veterán
-
.bruszli.
senior tag
Csak hogy biztosan egyről beszéljünk:
1. A 1430 hívása díjmentes Magyar Telekom hálózaton belül (így vezetékesről és mobilról is), és az ügyintézővel történő beszélgetésért sem kell fizetni.
2. Annak kellene utána nézni, hogy a telefonszám, amiről az SMS-t kaptad, milyen kommunikációs célra szolgál (tehát milyen tartalmakat küldenek ki róla). Erre valószínűleg időbe telik a válasz fellelése, ezért érdemes megírni, mert telefonon legfeljebb visszahívást ígérhetnek, és üzletben sem valószínű, hogy egyből megtalálják a választ (ugyanott tudják keresni, ahol a telefonos ügyintéző is).
3. Írd be ide a fórumba a telefonszámot amiről az SMS jött, és megnézem, van e róla infó a belső oldalakon.
4. Nyilván nem történt díjcsomagváltás a hívószámodon, mert a My T-Mobile az éles rendszerből veszi az adatokat, tehát ha Like 300-at mutat, akkor az is van beállítva.1. Megnyugodtam.

-
Wa2x_
veterán
Csak hogy biztosan egyről beszéljünk:
1. A 1430 hívása díjmentes Magyar Telekom hálózaton belül (így vezetékesről és mobilról is), és az ügyintézővel történő beszélgetésért sem kell fizetni.
2. Annak kellene utána nézni, hogy a telefonszám, amiről az SMS-t kaptad, milyen kommunikációs célra szolgál (tehát milyen tartalmakat küldenek ki róla). Erre valószínűleg időbe telik a válasz fellelése, ezért érdemes megírni, mert telefonon legfeljebb visszahívást ígérhetnek, és üzletben sem valószínű, hogy egyből megtalálják a választ (ugyanott tudják keresni, ahol a telefonos ügyintéző is).
3. Írd be ide a fórumba a telefonszámot amiről az SMS jött, és megnézem, van e róla infó a belső oldalakon.
4. Nyilván nem történt díjcsomagváltás a hívószámodon, mert a My T-Mobile az éles rendszerből veszi az adatokat, tehát ha Like 300-at mutat, akkor az is van beállítva.Előre is köszi!
30/344-4840
-
1430
senior tag
Csak hogy biztosan egyről beszéljünk:
1. A 1430 hívása díjmentes Magyar Telekom hálózaton belül (így vezetékesről és mobilról is), és az ügyintézővel történő beszélgetésért sem kell fizetni.
2. Annak kellene utána nézni, hogy a telefonszám, amiről az SMS-t kaptad, milyen kommunikációs célra szolgál (tehát milyen tartalmakat küldenek ki róla). Erre valószínűleg időbe telik a válasz fellelése, ezért érdemes megírni, mert telefonon legfeljebb visszahívást ígérhetnek, és üzletben sem valószínű, hogy egyből megtalálják a választ (ugyanott tudják keresni, ahol a telefonos ügyintéző is).
3. Írd be ide a fórumba a telefonszámot amiről az SMS jött, és megnézem, van e róla infó a belső oldalakon.
4. Nyilván nem történt díjcsomagváltás a hívószámodon, mert a My T-Mobile az éles rendszerből veszi az adatokat, tehát ha Like 300-at mutat, akkor az is van beállítva. -
Wa2x_
veterán
A Like 300-ról is díjmentes a 1430 felhívása, de inkább írd meg az ugyfelszolgalat@t-mobile.hu-ra a telefonszámot, amiről jött az SMS (vagy lépj be a My T-Mobile-ba és a jobb felső sarokban válaszd az "írjon nekünk" lehetőséget), mert ezt telefonon úgy sem fogják tudni azonnal megválaszolni.
Persze ingyenes, amíg nem kérem az ügyintézőt.. Köszi, az lesz, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy arra a válaszidő olyan 3 és 4 hét között van. Szal inkább bemegyek egy T-Pont-ba, ha ott semmi, akkor írok.
-
1430
senior tag
A Like 300-ról is díjmentes a 1430 felhívása, de inkább írd meg az ugyfelszolgalat@t-mobile.hu-ra a telefonszámot, amiről jött az SMS (vagy lépj be a My T-Mobile-ba és a jobb felső sarokban válaszd az "írjon nekünk" lehetőséget), mert ezt telefonon úgy sem fogják tudni azonnal megválaszolni.
-
Wa2x_
veterán
Más szolgáltatónál vagyunk e téren, csak mobilos dolog lehet, nem tudom hova tenni ezt most..

A 1430 is fizetős lett, az a kemény... -
1430
senior tag
Nem lehet, hogy T-Home szerződésen váltottatok csomagot, és elérhetőségi számnak a te számodat adtátok meg? (esetleg valaki más váltott, és félrediktálta a számát, így neked ment az értesítés)
-
Wa2x_
veterán
Nem telt le a 2 év mióta megvan? Mert akkor ha nem mutatod be a diákod, átsorolnak Eco XS-be. A szerződésen szerepel, mintha még az is ott lenne, hogy ők nem értesítenek, neked kell gondoskodnod erről.
szerk1.: Mivel a Like300 nincs két éve, így a sima Like-ot kérdezem, az érvényesség onnan indult.
Nem telt le a 2 év még, tavaly júniusban vettem a telót új előfizetéssel, mert a Like 300-hoz az kellett, előtte Mozaik XS volt, szal nem értem..

A my T-mobile is Like 300-at ír. -
adam3
aktív tag
Nem telt le a 2 év mióta megvan? Mert akkor ha nem mutatod be a diákod, átsorolnak Eco XS-be. A szerződésen szerepel, mintha még az is ott lenne, hogy ők nem értesítenek, neked kell gondoskodnod erről.
szerk1.: Mivel a Like300 nincs két éve, így a sima Like-ot kérdezem, az érvényesség onnan indult.
-
Wa2x_
veterán
Sziasztok!
Ma kaptam egy ilyen SMS-t a T-től:
"Tisztelt Ügyfelünk! Az Ön által megrendelt díjcsomag váltás megtörtént. Üdvözlettel: Magyar Telekom"Ez mi lehet? Én nem rendeltem semmit! Like 300-ba vagyok.
-
pepe091
MODERÁTOR
Bizonyos díjcsomagokhoz 1GB-os bővítés is kérhető.
meroly
Általában 2 évente szokták felülvizsgálni a keretmegállapodásokat, ha módosul, azt központilag mindenkinek átvezetik. Erről nyilván a cégnél is tudnia kell valakinek, aki elfogadta és aláírta az új keretmegállapodást, és az ő kötelessége lett volna tájékoztatni a tagokat.[CS]Blade2
Igen, ez T-Mobile-tól jött.pepe091
Ne aggódj, nem lesz díja!
Ez pont olyan, mint az, hogy mindenki a kedvezményes Go!Net díjakat szeretné látni a My T-Mobile-ban, de ott az alapdíj jelenik meg, és a kedvezmény feltételeinek megléte esetén lesz kedvezményes a díj. Itt is ez van, a díjmentesség feltétele, hogy magányszemély nevén legyen az előfizetés és hogy a nyomtatott mellett ne legyen a hívószámra elektronikus hívásrészletező aktíválva.Köszönöm. Szerintem az nincs. Legalábbis My T-mobileban sehol nem találom, hogy lenne..

-
meroly
veterán
Bizonyos díjcsomagokhoz 1GB-os bővítés is kérhető.
meroly
Általában 2 évente szokták felülvizsgálni a keretmegállapodásokat, ha módosul, azt központilag mindenkinek átvezetik. Erről nyilván a cégnél is tudnia kell valakinek, aki elfogadta és aláírta az új keretmegállapodást, és az ő kötelessége lett volna tájékoztatni a tagokat.[CS]Blade2
Igen, ez T-Mobile-tól jött.pepe091
Ne aggódj, nem lesz díja!
Ez pont olyan, mint az, hogy mindenki a kedvezményes Go!Net díjakat szeretné látni a My T-Mobile-ban, de ott az alapdíj jelenik meg, és a kedvezmény feltételeinek megléte esetén lesz kedvezményes a díj. Itt is ez van, a díjmentesség feltétele, hogy magányszemély nevén legyen az előfizetés és hogy a nyomtatott mellett ne legyen a hívószámra elektronikus hívásrészletező aktíválva.Csak meg kéne találnom azt az embert..... köszi
-
1430
senior tag
Bizonyos díjcsomagokhoz 1GB-os bővítés is kérhető.
meroly
Általában 2 évente szokták felülvizsgálni a keretmegállapodásokat, ha módosul, azt központilag mindenkinek átvezetik. Erről nyilván a cégnél is tudnia kell valakinek, aki elfogadta és aláírta az új keretmegállapodást, és az ő kötelessége lett volna tájékoztatni a tagokat.[CS]Blade2
Igen, ez T-Mobile-tól jött.pepe091
Ne aggódj, nem lesz díja!
Ez pont olyan, mint az, hogy mindenki a kedvezményes Go!Net díjakat szeretné látni a My T-Mobile-ban, de ott az alapdíj jelenik meg, és a kedvezmény feltételeinek megléte esetén lesz kedvezményes a díj. Itt is ez van, a díjmentesség feltétele, hogy magányszemély nevén legyen az előfizetés és hogy a nyomtatott mellett ne legyen a hívószámra elektronikus hívásrészletező aktíválva. -
pepe091
MODERÁTOR
Vangelis & pepe091
Nos, sajnos én emlékeztem rosszul és (a belső leírás alapján is) a Like 50 (is) csak hálózaton belül forgalmazható le. Lényegében a Like utódjának szánják, de a sima Like-ot csak május 1-el tudják lezárni. Bár nem tudom, minek kellett addig is elindítani a Like 50-et, de aki sima Like-ot akar, az április végéig még igényelheti. A honlapra minden esetre nem fog visszakerülni.
Unokatestvérem csak most fog felvételizni, szóval a Like-ot már biztos bukja...
Varszegig
A DT gyakorlata.
Az L-től díjmentes a VoIP, de alatta is kérhető külön díj ellenében.polonic
Ha a számla mellékleteként kéred (be kell állítattni ügyintézővel, és onnantól rendszeresen menni fog), az is kvázi elektronikus lesz, lévén elektronikus számlát kapsz.
A többit pietrasko már leírta.Az előbb aktiváltattam egy ügyintézővel a részletes híváslistát, direkt rá is kérdeztem, hogy ingyenes-e, mondta, hogy igen, viszont jelenleg a My-T-mob ban ezt látom:
Most akkor ingyenes vagy sem? Azt sem értem miért Postai kiküldésnek látszik, mikor eleve mondtam, hogy elektronikus számlám van..
Szerk. Hopp az előbb a telszám benne maradt..

-
[CS]Blade2
addikt
1 órája kaptam egy SMS-t a T-től...azt hittem, hogy a szokásos 2013.05.01.-től módosulnak üzletszabályzataink már most megjött..., de még a 04.01.-től módosuló is csak 2 hete jött, szóval jövő hét utáni héten kellene megint változnia a szabályzatnak. A szám 30/8080080 szokott lenni.
Ma ilyet kaptam:
+36308080088 Tisztelt Ügyfelünk! Szerződéses együttműködési kötelezettségünk keretében hiányzó adatkezelési nyilatkozatának pótlására szeretnének kérni. Személyre szóló akcióinkról, újdonságainkról és kedvezményeinkről - például feltöltési bónusz ajánlatainkról - kaphat tájékoztatást, ha most erre az SMS-re tetszőleges tartalmú válaszüzenetet küld, pl. OK.
Üdvözlettel: T-Mobile.Ez meg mi a t*? Ez szám biztos, hogy a T-é?
Ráadásul nem is fog menni az SMS, mert legalább 1 éve nem írtam, tetszőleges tartalmút meg sosem.
-
airmax_2.0
tag
No elmesélem hogyan is állok az ECO+GoNet L csomag kálváriámmal...

(rezümé..
---> a korábbi telefonommal remekül elvoltam a fenti csomag párossal. Novemberben vettem egy LG optimus L9-t, aminek a következménye az lett, hogy rendszeresen túlléptem az adatkorlátot. Jóhiszeműen megpróbáltam megoldást találni hogy TÖBBLETFIZETÉS terhe mellett megnöveljem az adatmennyiségem, hogy lustaságomat, kényelmemet eképp éljem ki további szörfölés által...)Személyesen voltam a west-end t pontban, emailen kértem, tájékoztatást, továbbá a 1430-on telefonon is. Nem hagynám ki továbbá 1430 itteni topiktárs tanácsait sem...
Szóval úgy tűnik megoldhatatlan feladat elé sikerült állítanom a multinacionális céget....
- a legrosszabb a west-end t pont pasi volt, azt mondta ebben nem tud segíteni.
- az első e-mailemre kaptam egy választ ahol két linket adtak emit köthetek a gonet mellé... Mondanom sem kell egyiket sem lehetett, külön ki is írták a honlapon.
- postafordultával már megkérdeztem, hogy ha váltanék másik csomagra az mivel járna. Itt közölték hogy válthatok mozaik xs-re (ezt kérdeztem, mert ha tudtam volna vásárláskor erre válthattam volna, így ugyanannyiért kaptam volna meg a telefont) de ebben az esetben 62000 Ft kötbért kell kifizetnem... (ez klassz nem azt mondtam, hogy másik szolgáltatóhoz akarok menni... ugyanúgy vállalom a hűséget,... No mindegy...
- a leghasználhatóbbakat a telefonon mondta egy kedves ügyintéző: vegyek vezetékes netet wifi routerrel (otthon ezen kavarhatok) és akkor a gonet is olcsóbb lesz, és 2600 ft-ból megvan... Ezen el is gondolkodtam, és ha a kábel tv-t is váltanám akkor ez jó opció lenne, de magában nem akarok vezetékes internetet... egyéb okokból.
- a másik tippje a hölgynek az volt, kérjek arany társkártyát, és cserélgessem...Gondolkodtam gondolkodtam, de én ezek közül egyiket sem akartam... /közben le is járt a lassításom..
/Végül abban egyeztem meg magammal, hogy figyelem az adatforgalmat.. a play store-ból, csak wifin töltök le, és videókat nem nézek telefonon. Szerencsére csak novemberig szól a gonetl-re a hűség.. addíg kibírom..
Javasolnám viszont a tarifarendszer olyasféle finomítását, hogy hűségmegtartás mellett legalább drágáb, csomagokra lehessen váltani. Bár lehet ismét megoldhatatlant várok el...
Az ügyfélbarát ügyéntézés pedig számomra azt jelentené, ha egyik hűség opciós csomagból átváltok mondjuk egy számukra is jövedelmezőbb és újabb t-mobile-hoz való hűséggel megerősített szerződésbe, akkor ne kelljen mondjuk 60 000 forintot fizetnem, mert ez nem nagyon ügyfélbarátságos...
De, hogy ne zavarjam össze a sávszélesség tervezésüket, mondjuk ezt egyszer lehessen csak megcsinálni egy időszakban pl..Ja és mégvalami...
Az sem esett volna rosszul, ha vásárláskor esetleg tájékoztattak, volna, hogy van jobb csomag is bővítő opciókkal...
Volt már rá példa, hhogy amikor egy még rosszabb csomagban voltam, és 17000 ft-os számlát mentem befizetni.. (mert akkora forgalmat csináltam) akkor ajánlották, hogy ez a másik csomag jobb lesz...
most nem kaptam ilyen támogatást...
De ennek is biztos Matolcsy az oka mert különadóztatja a céget, és kénytelenek kirúgni a hozzáértő, ezért drága alkalmazottakat, hogy némi profit maradjon... -
airmax_2.0
tag
No elmesélem hogyan is állok az ECO+GoNet L csomag kálváriámmal...

(rezümé..
---> a korábbi telefonommal remekül elvoltam a fenti csomag párossal. Novemberben vettem egy LG optimus L9-t, aminek a következménye az lett, hogy rendszeresen túlléptem az adatkorlátot. Jóhiszeműen megpróbáltam megoldást találni hogy TÖBBLETFIZETÉS terhe mellett megnöveljem az adatmennyiségem, hogy lustaságomat, kényelmemet eképp éljem ki további szörfölés által...)Személyesen voltam a west-end t pontban, emailen kértem, tájékoztatást, továbbá a 1430-on telefonon is. Nem hagynám ki továbbá 1430 itteni topiktárs tanácsait sem...
Szóval úgy tűnik megoldhatatlan feladat elé sikerült állítanom a multinacionális céget....
- a legrosszabb a west-end t pont pasi volt, azt mondta ebben nem tud segíteni.
- az első e-mailemre kaptam egy választ ahol két linket adtak emit köthetek a gonet mellé... Mondanom sem kell egyiket sem lehetett, külön ki is írták a honlapon.
- postafordultával már megkérdeztem, hogy ha váltanék másik csomagra az mivel járna. Itt közölték hogy válthatok mozaik xs-re (ezt kérdeztem, mert ha tudtam volna vásárláskor erre válthattam volna, így ugyanannyiért kaptam volna meg a telefont) de ebben az esetben 62000 Ft kötbért kell kifizetnem... (ez klassz nem azt mondtam, hogy másik szolgáltatóhoz akarok menni... ugyanúgy vállalom a hűséget,... No mindegy...
- a leghasználhatóbbakat a telefonon mondta egy kedves ügyintéző: vegyek vezetékes netet wifi routerrel (otthon ezen kavarhatok) és akkor a gonet is olcsóbb lesz, és 2600 ft-ból megvan... Ezen el is gondolkodtam, és ha a kábel tv-t is váltanám akkor ez jó opció lenne, de magában nem akarok vezetékes internetet... egyéb okokból.
- a másik tippje a hölgynek az volt, kérjek arany társkártyát, és cserélgessem...Gondolkodtam gondolkodtam, de én ezek közül egyiket sem akartam... /közben le is járt a lassításom..
/Végül abban egyeztem meg magammal, hogy figyelem az adatforgalmat.. a play store-ból, csak wifin töltök le, és videókat nem nézek telefonon. Szerencsére csak novemberig szól a gonetl-re a hűség.. addíg kibírom..
Javasolnám viszont a tarifarendszer olyasféle finomítását, hogy hűségmegtartás mellett legalább drágáb, csomagokra lehessen váltani. Bár lehet ismét megoldhatatlant várok el...
Az ügyfélbarát ügyéntézés pedig számomra azt jelentené, ha egyik hűség opciós csomagból átváltok mondjuk egy számukra is jövedelmezőbb és újabb t-mobile-hoz való hűséggel megerősített szerződésbe, akkor ne kelljen mondjuk 60 000 forintot fizetnem, mert ez nem nagyon ügyfélbarátságos...
De, hogy ne zavarjam össze a sávszélesség tervezésüket, mondjuk ezt egyszer lehessen csak megcsinálni egy időszakban pl.. -
Okean
tag
Egyrészt új előfizetéshez legkorábban 7 hónap múlva lehet készüléket venni. Másrészt utána is akkor érdemes, ha megvan már az arany szint, mert míg az nincs meg, drágább a készülék, illetve addig a WebShop-on keresztül nem lehet se tarifahűséggel, se részletre vásárolni.
erdoke
Részleteket nem ismerek, illetve ha ismernék sem adnék ki, míg nem publikus, minden esetre ha a DT gyakorlatából indulunk ki, akkor szerintem nagyot nem tévedhetünk.Köszönöm a válaszokat. Akkor, ha jól értem, az aranykártyáig lemondhatok az új belépőkhöz hasonló kedvezményes készülékvásárlástól?
-
meroly
veterán
Partner3 díjcsomagmódosítást eszközölhet a szolgáltató úgy, hogy nemhogy én, de még a cégnél sem tud senki semmit? Belevették a telemátrixot külön díjazásba, amikor eddig az ingyenes volt

-
raziel01
veterán
-
tPedro_
őstag
Valaki meg tudna erositeni, hogy telefonhoz tenyleg az 500MB (Go!Net L) a legnagyobb net elofizetes?
(Ha jol ertem telefonhoz nem vasarolhato a Net&Roll XS.)
-
t-bali3
senior tag
Nem tudjátok meddig lesz S3-ra 20% webshop kedvezmény?
Várom már azt a fránya aranykártya besorolást, mint a messiást, de legjobb esetben is csak április elején lesz meg
-
Phreetsie
tag
letudna valaki irni, hogy "szintenkent -kek, arany es platina" hany reszlet lehet az ember neven?
koszi -
pepe091
MODERÁTOR
Vangelis & pepe091
Nos, sajnos én emlékeztem rosszul és (a belső leírás alapján is) a Like 50 (is) csak hálózaton belül forgalmazható le. Lényegében a Like utódjának szánják, de a sima Like-ot csak május 1-el tudják lezárni. Bár nem tudom, minek kellett addig is elindítani a Like 50-et, de aki sima Like-ot akar, az április végéig még igényelheti. A honlapra minden esetre nem fog visszakerülni.
Unokatestvérem csak most fog felvételizni, szóval a Like-ot már biztos bukja...
Varszegig
A DT gyakorlata.
Az L-től díjmentes a VoIP, de alatta is kérhető külön díj ellenében.polonic
Ha a számla mellékleteként kéred (be kell állítattni ügyintézővel, és onnantól rendszeresen menni fog), az is kvázi elektronikus lesz, lévén elektronikus számlát kapsz.
A többit pietrasko már leírta.Köszönöm szépen az utánajárást!

Szóval lényegében arra ment ki a játék, hogy ha nem lesz sima Like, senki ne válassza a Like 50-et hanem egyből a 300-at, mert így már az nyilván jobban megéri..
-
polonic
félisten
Vangelis & pepe091
Nos, sajnos én emlékeztem rosszul és (a belső leírás alapján is) a Like 50 (is) csak hálózaton belül forgalmazható le. Lényegében a Like utódjának szánják, de a sima Like-ot csak május 1-el tudják lezárni. Bár nem tudom, minek kellett addig is elindítani a Like 50-et, de aki sima Like-ot akar, az április végéig még igényelheti. A honlapra minden esetre nem fog visszakerülni.
Unokatestvérem csak most fog felvételizni, szóval a Like-ot már biztos bukja...
Varszegig
A DT gyakorlata.
Az L-től díjmentes a VoIP, de alatta is kérhető külön díj ellenében.polonic
Ha a számla mellékleteként kéred (be kell állítattni ügyintézővel, és onnantól rendszeresen menni fog), az is kvázi elektronikus lesz, lévén elektronikus számlát kapsz.
A többit pietrasko már leírta.Ok, értettem. Ez a lényeg.
Csak azt nem, hogy ezt miért nem lehet az online felületen igényelni? Terjeszd már feljebb, hogy jó lenne egy ilyen opció. Most ezért telefonálgatni.

-
Varszegig
veterán
Vangelis & pepe091
Nos, sajnos én emlékeztem rosszul és (a belső leírás alapján is) a Like 50 (is) csak hálózaton belül forgalmazható le. Lényegében a Like utódjának szánják, de a sima Like-ot csak május 1-el tudják lezárni. Bár nem tudom, minek kellett addig is elindítani a Like 50-et, de aki sima Like-ot akar, az április végéig még igényelheti. A honlapra minden esetre nem fog visszakerülni.
Unokatestvérem csak most fog felvételizni, szóval a Like-ot már biztos bukja...
Varszegig
A DT gyakorlata.
Az L-től díjmentes a VoIP, de alatta is kérhető külön díj ellenében.polonic
Ha a számla mellékleteként kéred (be kell állítattni ügyintézővel, és onnantól rendszeresen menni fog), az is kvázi elektronikus lesz, lévén elektronikus számlát kapsz.
A többit pietrasko már leírta.Köszi, értem, világos. A kérdés az (és ez nekem nem derült ki a DT leírásból), hogy csak a VOIP-t tiltják, vagy pl. a különféle netes csvegéseket (viber, tango, skype), azaz a szöveges üzeneteket is? Mert az az okostelefonok korszakában elég barátságtalan lépés lenne.
-
1430
senior tag
Vangelis & pepe091
Nos, sajnos én emlékeztem rosszul és (a belső leírás alapján is) a Like 50 (is) csak hálózaton belül forgalmazható le. Lényegében a Like utódjának szánják, de a sima Like-ot csak május 1-el tudják lezárni. Bár nem tudom, minek kellett addig is elindítani a Like 50-et, de aki sima Like-ot akar, az április végéig még igényelheti. A honlapra minden esetre nem fog visszakerülni.
Unokatestvérem csak most fog felvételizni, szóval a Like-ot már biztos bukja...
Varszegig
A DT gyakorlata.
Az L-től díjmentes a VoIP, de alatta is kérhető külön díj ellenében.polonic
Ha a számla mellékleteként kéred (be kell állítattni ügyintézővel, és onnantól rendszeresen menni fog), az is kvázi elektronikus lesz, lévén elektronikus számlát kapsz.
A többit pietrasko már leírta. -
dptrsk
Topikgazda
-
pepe091
MODERÁTOR
-
dptrsk
Topikgazda
-
pepe091
MODERÁTOR
-
polonic
félisten
Ja igen. Ez meg a másik.
Nem kaptam én sem semmit. Nekem is csak a felületen látszik, már meg is tekinthető. A távszámlán is ugyanez a helyzet. Onnan sem jött levél. Pedig a távszámlás t-home számlákról egyől megjön az email. -
catroot
veterán
-
polonic
félisten
A hívásrészletezés ingyenes elektronikus számlázás esetén? Az online felületen nem lehet ezt kérni? Nem találom.
-
tPedro_
őstag
A bank neve: OTP Bank - en ezt szoktam irni
Kartya! szam es nem szamla szam. A szamladhoz tartozo bankkartya szamat kell beirni.
Ha rovidebb mint a rendelkezesre allo hely akkor a veget hagyd uresen. -
catroot
veterán
Tényleg nem kötekedésképpen, de pontosan mit nem tudsz ebből kitölteni?
Banknak: OTP Bank
A kártyaszámnak pedig beírod a kártyán szereplő számsort.
-
prannk
őstag
-
xSide
őstag
Információra lenne szükségem.
Adatok:
- lejáróban lévő 2 éves előfizetés
- arany szint
- családtagok részére +3 FUN aranytárskártya
- részletfizetésből letudva 2 készülék, folyamatban még 21. Nézegettem a lehetőségeket, újabb 2 év aláírása mellett van-e rá mód notebook-ot (rosszalkodik a pc-m) kihozni részletre?
Hűséget díjcsomagra vállalnék, de nincs szükségem stick-es netre. Nélküle nem is lehet "készülékváltással" újra aláírni?2. Más jellegű kérdésem, hogy tesóm HP650-es (alap WIN8) t-s laposán a stick-es netet próbáltam a Connectify-vel megosztani (telón is tudják a 16GB netet használni), telepítem a progit, stick (Huawei E3131) ugyan csatlakozik (látszólag) a hálózatra viszont a kapcsolat állapota "KORLÁTOZOTT" lesz, mikor eltávolítom a Connectify-t újra működik rendesen.
Valaki esetleg próbált már hasonlót kivitelezni? -
Varszegig
veterán
Egyrészt új előfizetéshez legkorábban 7 hónap múlva lehet készüléket venni. Másrészt utána is akkor érdemes, ha megvan már az arany szint, mert míg az nincs meg, drágább a készülék, illetve addig a WebShop-on keresztül nem lehet se tarifahűséggel, se részletre vásárolni.
erdoke
Részleteket nem ismerek, illetve ha ismernék sem adnék ki, míg nem publikus, minden esetre ha a DT gyakorlatából indulunk ki, akkor szerintem nagyot nem tévedhetünk.És mi a DT gyakorlata?
-
pepe091
MODERÁTOR
Értem. Viszont ő még dominós.
Azt úgy lehet, hogy T-pontban átváltani előfizetésre, sima Like-ra, és után Webshopból rendelni telefont a jelenlegi előfizetéshez? (Aranykártyás, így az egybőli rendeléssel nem lenne probléma, csak a díjcsomag miatt kérdezem.) -
1430
senior tag
Egy részeredmény. Ma megjött a legújabb T-Mobile számlám a Távszámlába, aminek a végén már a május 1-től érvényes változások szerepelnek, idézek: "A Szolgáltató megszünteti a Like díjcsomag értékesítését. Ezen díjcsomagot használó előfizetők a díjcsomagot változatlan feltételekkel vehetik igénybe, de új hűségidő vállalására már nincs lehetőség (Ált. Díjszabás 2.1.4.)."
-
raziel01
veterán
Ezt én sem értem... Úgy már lenne értelme ahogy 1430 írja, hogy a Like 50 belföldön lehetne minden irányban lebeszélni, a sima Like meg Like 300 meg csak T-mob irányba. Így van értelme, de ha csak az is T-mob. irányba beszélhető le, akkor sehogy sem éri meg a Like mellett..
Remélem marad a Like is, mert barátnőmnek pont most akartuk aktiválni...
De hamarosan úgy is minden kiderül 1430 jóvoltából.Csak akkor lehet Like díjcsomag ha eleve úgy veszitek a telót. Más díjcsomagról nem lehet váltani rá.
-
Vangelis
félisten
Egyrészt új előfizetéshez legkorábban 7 hónap múlva lehet készüléket venni. Másrészt utána is akkor érdemes, ha megvan már az arany szint, mert míg az nincs meg, drágább a készülék, illetve addig a WebShop-on keresztül nem lehet se tarifahűséggel, se részletre vásárolni.
Ez egyáltalán nem így van!
(Vagy változott azóta..)A múlt héten vásároltunk Webshop-on keresztül 2 db. Sony Xperia Z készüléket, (nekem és a b.nőmnek)
mindkettőt részletre, új előfizetéssel, a másodikat 40e. előleggel.Akkor ha csak magyarul kártyát veszel.
Tehát készülék nélkül veszel előfizetést.
Akkor csak 7 hónap múlva vehetsz hozzá telefont.-- már leírták előttem---
-
BroCreSt
aktív tag
-
kali
legenda
nem akar másikat, pont az a baja, hogy csak újat kínál fel számára a rendszer, a meglévőre nem tud aláírni hűséget, hogy úgy/arra vásárolhasson telefont.
-
BroCreSt
aktív tag
Én ha jól értem, akar még egy előfizetést a Like mellé, tehát vásárolhat ebben az esetben is.
Vagy a Like-ra akar telefont? -
kali
legenda
Egyrészt új előfizetéshez legkorábban 7 hónap múlva lehet készüléket venni. Másrészt utána is akkor érdemes, ha megvan már az arany szint, mert míg az nincs meg, drágább a készülék, illetve addig a WebShop-on keresztül nem lehet se tarifahűséggel, se részletre vásárolni.
Ez egyáltalán nem így van!
(Vagy változott azóta..)A múlt héten vásároltunk Webshop-on keresztül 2 db. Sony Xperia Z készüléket, (nekem és a b.nőmnek)
mindkettőt részletre, új előfizetéssel, a másodikat 40e. előleggel.nem értetted félre?
amire 1430 válaszolt, ott már van egy előfizetés, és arra szeretne utólag készüléket vásárolni, nem pedig új előfizetéssel telefonnal együtt! -
pepe091
MODERÁTOR
Ezt én sem értem... Úgy már lenne értelme ahogy 1430 írja, hogy a Like 50 belföldön lehetne minden irányban lebeszélni, a sima Like meg Like 300 meg csak T-mob irányba. Így van értelme, de ha csak az is T-mob. irányba beszélhető le, akkor sehogy sem éri meg a Like mellett..
Remélem marad a Like is, mert barátnőmnek pont most akartuk aktiválni...
De hamarosan úgy is minden kiderül 1430 jóvoltából. -
BroCreSt
aktív tag
Egyrészt új előfizetéshez legkorábban 7 hónap múlva lehet készüléket venni. Másrészt utána is akkor érdemes, ha megvan már az arany szint, mert míg az nincs meg, drágább a készülék, illetve addig a WebShop-on keresztül nem lehet se tarifahűséggel, se részletre vásárolni.
erdoke
Részleteket nem ismerek, illetve ha ismernék sem adnék ki, míg nem publikus, minden esetre ha a DT gyakorlatából indulunk ki, akkor szerintem nagyot nem tévedhetünk.Egyrészt új előfizetéshez legkorábban 7 hónap múlva lehet készüléket venni. Másrészt utána is akkor érdemes, ha megvan már az arany szint, mert míg az nincs meg, drágább a készülék, illetve addig a WebShop-on keresztül nem lehet se tarifahűséggel, se részletre vásárolni.
Ez egyáltalán nem így van!
(Vagy változott azóta..)A múlt héten vásároltunk Webshop-on keresztül 2 db. Sony Xperia Z készüléket, (nekem és a b.nőmnek)
mindkettőt részletre, új előfizetéssel, a másodikat 40e. előleggel. -
1430
senior tag
Egyrészt új előfizetéshez legkorábban 7 hónap múlva lehet készüléket venni. Másrészt utána is akkor érdemes, ha megvan már az arany szint, mert míg az nincs meg, drágább a készülék, illetve addig a WebShop-on keresztül nem lehet se tarifahűséggel, se részletre vásárolni.
erdoke
Részleteket nem ismerek, illetve ha ismernék sem adnék ki, míg nem publikus, minden esetre ha a DT gyakorlatából indulunk ki, akkor szerintem nagyot nem tévedhetünk. -
Vangelis
félisten
Egyrészt meg mernék esküdni, hogy a belső anyagban úgy szerepelt, hogy a Like 50 havidíja bármely belföldi előfizetői irányba lebeszélhető, viszont a díjszabásban nem ez szerepel. Ennek utána nézek.
pepe091
Szerintem a honlap hibás, mert az URL alapján a sima Like-ot variálták át Like 50-re, miközben a Like továbbra is elérhető, ezt is jelezni fogom holnap.Értem. De a 3 óra az jóval kevesebb mint az 1000perc.
pedig jó kis csomag volt a sima like.
Igaz nem mindenki érhette el.
-
pepe091
MODERÁTOR
Egyrészt meg mernék esküdni, hogy a belső anyagban úgy szerepelt, hogy a Like 50 havidíja bármely belföldi előfizetői irányba lebeszélhető, viszont a díjszabásban nem ez szerepel. Ennek utána nézek.
pepe091
Szerintem a honlap hibás, mert az URL alapján a sima Like-ot variálták át Like 50-re, miközben a Like továbbra is elérhető, ezt is jelezni fogom holnap.Előre is köszönjük az információkat, és az igyekezetet.

-
erdoke
titán
Csak hogy picit "szítsam a feszültséget"...
Itt vannak a márciusi új szolgáltatások, melyek a díjszabásba kerültek. Három új díjcsomag került bevezetésre, névszerint az Eco Surf, a Domino Surf és a Like 50. Mindhárom díjcsomaghoz tartozik bennefoglalt adatforgalom, és amit kiemelnék:
"Az EcoSurf díjcsomag nem használható internet alapú hang és videó hívásokra."
"A Domino Surf díjcsomag internet alapú hang és videó hívásokra nem használható."
"A Like 50 díjcsomag nem használható internet alapú hang és videó hívásokra."
Ez a tilalom csak az alapcsomagokra vonatkozik, és... hogy is fogalmazzak... jelenleg még nem feltétlenül működik. Minden esetre ez a helyzet bármikor változhat, mint ahogy az is, hogy a tilalom kiterjesztésre kerül más csomagokra is (bár ez utóbbi áprilistól még biztos nem várható, hiszen nincs benne az április 1-től bekövetkező változásokban). Ha lesznek fejlemények, akkor is írok.Hol lesz a határ? Tehát pl. egy Mozaik vagy Ikon sorozatban, ahol úgyis elég sok lebeszélhető percet fizetsz, különbséget tesznek a kisebbek és nagyobbak között? Vagy ha kiegészítő 1 GB-ot is fizetsz melléjük?
Külön net csomagokra (pl. Net&Roll 9000 Ft környéke) nyilván nem fog vonatkozni?
-
adam3
aktív tag
-
Okean
tag
-
dokee78
félisten
Akkor még nem járt le a hűséged.

-
Okean
tag
Egyrészt meg mernék esküdni, hogy a belső anyagban úgy szerepelt, hogy a Like 50 havidíja bármely belföldi előfizetői irányba lebeszélhető, viszont a díjszabásban nem ez szerepel. Ennek utána nézek.
pepe091
Szerintem a honlap hibás, mert az URL alapján a sima Like-ot variálták át Like 50-re, miközben a Like továbbra is elérhető, ezt is jelezni fogom holnap.Kedves 1430!
A meglévő Like 300 díjcsomagom megtartásával és 2 éves tarifahűség vállalása mellett szeretnék egy SGS Advance-t vásárolni, viszont a webes felületen csak új előfizetőként lehet kiválasztani ezt a konstrukciót. Ilyenkor mi a teendő?
Üdv.
Okean -
1430
senior tag
Egyrészt meg mernék esküdni, hogy a belső anyagban úgy szerepelt, hogy a Like 50 havidíja bármely belföldi előfizetői irányba lebeszélhető, viszont a díjszabásban nem ez szerepel. Ennek utána nézek.
pepe091
Szerintem a honlap hibás, mert az URL alapján a sima Like-ot variálták át Like 50-re, miközben a Like továbbra is elérhető, ezt is jelezni fogom holnap. -
pepe091
MODERÁTOR
-
Vangelis
félisten
Csak hogy picit "szítsam a feszültséget"...
Itt vannak a márciusi új szolgáltatások, melyek a díjszabásba kerültek. Három új díjcsomag került bevezetésre, névszerint az Eco Surf, a Domino Surf és a Like 50. Mindhárom díjcsomaghoz tartozik bennefoglalt adatforgalom, és amit kiemelnék:
"Az EcoSurf díjcsomag nem használható internet alapú hang és videó hívásokra."
"A Domino Surf díjcsomag internet alapú hang és videó hívásokra nem használható."
"A Like 50 díjcsomag nem használható internet alapú hang és videó hívásokra."
Ez a tilalom csak az alapcsomagokra vonatkozik, és... hogy is fogalmazzak... jelenleg még nem feltétlenül működik. Minden esetre ez a helyzet bármikor változhat, mint ahogy az is, hogy a tilalom kiterjesztésre kerül más csomagokra is (bár ez utóbbi áprilistól még biztos nem várható, hiszen nincs benne az április 1-től bekövetkező változásokban). Ha lesznek fejlemények, akkor is írok.Like 50 az miért jó?
A sima like azért szebb.
Vagy az meg fog szűnni?:
-
dedike
addikt
Csak hogy picit "szítsam a feszültséget"...
Itt vannak a márciusi új szolgáltatások, melyek a díjszabásba kerültek. Három új díjcsomag került bevezetésre, névszerint az Eco Surf, a Domino Surf és a Like 50. Mindhárom díjcsomaghoz tartozik bennefoglalt adatforgalom, és amit kiemelnék:
"Az EcoSurf díjcsomag nem használható internet alapú hang és videó hívásokra."
"A Domino Surf díjcsomag internet alapú hang és videó hívásokra nem használható."
"A Like 50 díjcsomag nem használható internet alapú hang és videó hívásokra."
Ez a tilalom csak az alapcsomagokra vonatkozik, és... hogy is fogalmazzak... jelenleg még nem feltétlenül működik. Minden esetre ez a helyzet bármikor változhat, mint ahogy az is, hogy a tilalom kiterjesztésre kerül más csomagokra is (bár ez utóbbi áprilistól még biztos nem várható, hiszen nincs benne az április 1-től bekövetkező változásokban). Ha lesznek fejlemények, akkor is írok.B@sszus! Most hogy fogok tudni aludni?

(De hogy miért csak a rosszat másolják egymásról szolgáltatóink?
) -
1430
senior tag
Csak hogy picit "szítsam a feszültséget"...
Itt vannak a márciusi új szolgáltatások, melyek a díjszabásba kerültek. Három új díjcsomag került bevezetésre, névszerint az Eco Surf, a Domino Surf és a Like 50. Mindhárom díjcsomaghoz tartozik bennefoglalt adatforgalom, és amit kiemelnék:
"Az EcoSurf díjcsomag nem használható internet alapú hang és videó hívásokra."
"A Domino Surf díjcsomag internet alapú hang és videó hívásokra nem használható."
"A Like 50 díjcsomag nem használható internet alapú hang és videó hívásokra."
Ez a tilalom csak az alapcsomagokra vonatkozik, és... hogy is fogalmazzak... jelenleg még nem feltétlenül működik. Minden esetre ez a helyzet bármikor változhat, mint ahogy az is, hogy a tilalom kiterjesztésre kerül más csomagokra is (bár ez utóbbi áprilistól még biztos nem várható, hiszen nincs benne az április 1-től bekövetkező változásokban). Ha lesznek fejlemények, akkor is írok. -
dokee78
félisten
ECO XS-hez milyen limitbővítő opciók vannak?
Már meg is lett: csak a Kapcsolat NET.
-
dptrsk
Topikgazda
3900 HUF körül van a tarifakategória 'alja' (emlékeim szerint), tehát szerintem menni fog.
Ezeket a tarifakategóriákat kifejtenéd bővebben? Érdekelne az egyes kategóriák 'alja'.
-
Gergi
senior tag
-
1430
senior tag
-
Gergi
senior tag
3900 HUF körül van a tarifakategória 'alja' (emlékeim szerint), tehát szerintem menni fog.
Úgy legyen!
Majd hétfőn bebattyogok egy T-pontba és akkor majd kiderül...
-
Soulfly842
addikt
-
1430
senior tag
Sziasztok! Én azt szeretném kérdezni hogy mi van akkor ha a tré mobil többet számláz ki mint amennyi forgalmam volt az adott hónapban, ugyanis 3200forint az előfizetésem, januárra 6355Ft-ot számláztak ki nekem én pedig lekértem a forgalmam a honlapjukon és bátorkodtam azt összeadni és nekem összesen 4561Ft jött ki az ott lévő hivás/sms-ekből.. GPRS vagy GPRS ROAMING forgalmam nem volt, ugyan ez igaz Februárra abban a hónapban 1980Ft forgalmam volt a részletes hiváslista szerint GPRS vagy GPRS ROAMING ugyancsak nem történt és kiszámláztak nekem több mint 9000Ft-ot! Én ezt nem értem hogy ez hogyan történt.. Irtam nekik egy levelet hogy ők hogyan számolnak és hogyan jött ki nekik ez a két orbitális számla de nem érkezett rá válasz 20napja, holott 14napon belül kötelesek rá válaszolni!
Válaszaitokat előre is köszönömMég azt tudom elképzelni, hogy nem a forgalmad miatt volt ennyi a számla. A hívás és SMS forgalmadon kívül milyen tételek vannak még a számlán?
-
kali
legenda
Sziasztok! Én azt szeretném kérdezni hogy mi van akkor ha a tré mobil többet számláz ki mint amennyi forgalmam volt az adott hónapban, ugyanis 3200forint az előfizetésem, januárra 6355Ft-ot számláztak ki nekem én pedig lekértem a forgalmam a honlapjukon és bátorkodtam azt összeadni és nekem összesen 4561Ft jött ki az ott lévő hivás/sms-ekből.. GPRS vagy GPRS ROAMING forgalmam nem volt, ugyan ez igaz Februárra abban a hónapban 1980Ft forgalmam volt a részletes hiváslista szerint GPRS vagy GPRS ROAMING ugyancsak nem történt és kiszámláztak nekem több mint 9000Ft-ot! Én ezt nem értem hogy ez hogyan történt.. Irtam nekik egy levelet hogy ők hogyan számolnak és hogyan jött ki nekik ez a két orbitális számla de nem érkezett rá válasz 20napja, holott 14napon belül kötelesek rá válaszolni!
Válaszaitokat előre is köszönömszia,
milyen kapcsolatra írtál?
30 napon belül kell kivizsgálni, szóval még van rá idejük! -
angyalman
csendes tag
Sziasztok! Én azt szeretném kérdezni hogy mi van akkor ha a tré mobil többet számláz ki mint amennyi forgalmam volt az adott hónapban, ugyanis 3200forint az előfizetésem, januárra 6355Ft-ot számláztak ki nekem én pedig lekértem a forgalmam a honlapjukon és bátorkodtam azt összeadni és nekem összesen 4561Ft jött ki az ott lévő hivás/sms-ekből.. GPRS vagy GPRS ROAMING forgalmam nem volt, ugyan ez igaz Februárra abban a hónapban 1980Ft forgalmam volt a részletes hiváslista szerint GPRS vagy GPRS ROAMING ugyancsak nem történt és kiszámláztak nekem több mint 9000Ft-ot! Én ezt nem értem hogy ez hogyan történt.. Irtam nekik egy levelet hogy ők hogyan számolnak és hogyan jött ki nekik ez a két orbitális számla de nem érkezett rá válasz 20napja, holott 14napon belül kötelesek rá válaszolni!
Válaszaitokat előre is köszönöm -
Beca1990
senior tag
egy olyan kérdésem lenne,hogy telefont milyen okból tiltanak?
a telefon részlet vagy az előfizetés nem fizetése esetén?
mennyi idő után? és ha letiltják akkor a tartozással mi lesz? már nem kell kifizetni?Lehet hülye kérdés, de kíváncsi vagyok.

-
puszedlia
csendes tag
Annyit meg, hogy a telefon kulfoldon lett vasarolva, de fuggetlen. Sok eves domino kartyam van benne (feltoltos), tegnap vettem ra Go!Net L csomagot 500 Ft-ert interneten. Sms-t nem kaptam rola, de a t-mobile -hoz belepve latszott hogy levontak az egyenlegbol, meg azt irja hogy van mobile netem.
A "Use packet data" BE van kapcsolva.
Valami mast ellenorizzek esetleg?KÖSZÖNÖM fiuk! Magatal elkezdett mukodni, megjelent a 3G ikon magatol,,,,,imam meghallgattatott !!!
-
VágniValó
addikt
Mester, leköteleztél! Tehát ha akarnám se tudnám az 500 megámat túllépni. Egyébként igen, Mozaik S-re gondoltam. Mégegyszer köszönöm!
-
polonic
félisten
Mondanám, hogy ha gyakori a jelenség, próbáld ki másik telefonnal, de egy 920-as Lumiát én sem cserélnék le emiatt akár csak pár napra is.

Szóval marad az a lehetőség, hogy fel kellene írni adatokat (3-4 próbálkozást) és ez alapján elindítani egy kivizsgálást. A hívó fél gondolom meg tudja nézni, hogy mikor indította a hívást (másodperc pontosan), milyen számról hívott volna (praktikusabb, ha T-Mobile-os, de nem kizáró, ha nem az) és azt is tudnia kellene, hol volt akkor (lehetőleg házszám pontossággal). Aztán persze azt is jó lenne tudni, Te hol voltál akkor (házszám pontossággal). Ha valamelyikkőtök mozgásban volt, inkább várj a következő példáig, ahol a cím adatok rendelkezésre állnak.
Amúgy van hívásértesítőd? Tehát kapsz róla SMS-t, ha hívtak volna (kivéve szám nélküli hívók), de nem voltál elérhető?Leírom bővebben.
Eddig csak a szüleim panaszkodtak erre. T-home telefonról, otthonról akartak hívni csütörtökön 10-kor és kétszer dél körül, ekkor a melóhelyen voltam.. Aztán most egy 3/4 órája akartak megint. Van hívásértesítőm egyébként, ezekről semmi sms nem jött. Pedig annál a vezetékes számnál van hívószámkijelzés.
Csütörtökön, amikor történt ez, akkor én a céges vezetékes telefonról megcsörgettem magam, rendesen kicsöngött. Eszembe jutott, hogy úgy hívjanak, hogy 0036-os országhívóval. Mert amikor csütörtökön hívtak, akkor 06-tal próbálkoztak. És miután a 0036-tal hívtak, egyből elértek.
Most viszont, amikor ma sem tudtak elérni, akkor a 0036-tal próbáltak. Másodjára kb 10-15 perce viszont elértek.Szóval ez így felettébb érdekes.
-
1430
senior tag
Mondanám, hogy ha gyakori a jelenség, próbáld ki másik telefonnal, de egy 920-as Lumiát én sem cserélnék le emiatt akár csak pár napra is.

Szóval marad az a lehetőség, hogy fel kellene írni adatokat (3-4 próbálkozást) és ez alapján elindítani egy kivizsgálást. A hívó fél gondolom meg tudja nézni, hogy mikor indította a hívást (másodperc pontosan), milyen számról hívott volna (praktikusabb, ha T-Mobile-os, de nem kizáró, ha nem az) és azt is tudnia kellene, hol volt akkor (lehetőleg házszám pontossággal). Aztán persze azt is jó lenne tudni, Te hol voltál akkor (házszám pontossággal). Ha valamelyikkőtök mozgásban volt, inkább várj a következő példáig, ahol a cím adatok rendelkezésre állnak.
Amúgy van hívásértesítőd? Tehát kapsz róla SMS-t, ha hívtak volna (kivéve szám nélküli hívók), de nem voltál elérhető?
Új hozzászólás Aktív témák
-
26100 - 26001
147716 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 27901 27900 - 27801 27800 - 27701 27700 - 27601 27600 - 27501 27500 - 27401 27400 - 27301 27300 - 27201 27200 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 25901 25900 - 25801 25800 - 25701 25700 - 25601 25600 - 25501 25500 - 25401 25400 - 25301 25300 - 25201 25200 - 25101 25100 - 25001 25000 - 24901 24900 - 24801 24800 - 24701 24700 - 24601 24600 - 24501 24500 - 24401 24400 - 24301 24300 - 24201 24200 - 24101 24100 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- BONTATLAN - Corsair (2x32GB) 64GB DDR4-2666Mhz CL18 CMV32GX4M1A2666C18
- ELADÓ: OWC Accelsior 4M2 SoftRAID XT hűtőtt M.2 SSD vezérlőkártya Apple gépekhez (+gari/számlás)
- Asztali PC , R7 5800X , RTX 3060 12GB , 32GB RAM , 512GB NVME , 1TB HDD
- ASUS GeForce RTX 5070 Ti PRIME OC 16GB - MediaMarkt garancia 2028.12.18.
- Western Digital WD Purple 2TB - WD20PURZ - Új - Eladó
- Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 i5-1245U 16GB 256GB FHD+ IPS 1 év teljeskörű garancia
- 287 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Új - Dell UltraSharp 24 USB-C Hub Monitor - U2422HE - 27% ÁFÁs
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T430s - i5-3GEN I 8GB I 320GB I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Apple iPhone Air 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
) ez nem tűnt problémának.












