Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- A Galaxy S27 Pro meglepően nagy akkut kaphat
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
-
136100 - 136001
147710 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 137901 137900 - 137801 137800 - 137701 137700 - 137601 137600 - 137501 137500 - 137401 137400 - 137301 137300 - 137201 137200 - 137101 137100 - 137001 137000 - 136901 136900 - 136801 136800 - 136701 136700 - 136601 136600 - 136501 136500 - 136401 136400 - 136301 136300 - 136201 136200 - 136101 136100 - 136001 136000 - 135901 135900 - 135801 135800 - 135701 135700 - 135601 135600 - 135501 135500 - 135401 135400 - 135301 135300 - 135201 135200 - 135101 135100 - 135001 135000 - 134901 134900 - 134801 134800 - 134701 134700 - 134601 134600 - 134501 134500 - 134401 134400 - 134301 134300 - 134201 134200 - 134101 134100 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Marci112233
addikt
Lehet, hogy a cucc nem tudja az összes 4G sávot és gyengén fogja a jelet. Amúgy laikusként nem értem, miért kell neki net, elvileg az csak a pozíciószerzés gyorsaságán javít. Ha nincs net, akkor is lesz pozíció, csak kicsit később.
#136091 jack982
Standalone hálózat, a mostani csak 4G alapú NSA hálózat. Én sem értek hozzá, de szerintem okosabbak már elmagyarázták itt is korábban a különbséget. Tudtommal a Telekom már tesztelgeti az SA hálózatot.
[link]RTK-hoz tehát az 1-2 cm-hez kell a net hogy a szerverhez hozzáférjen. Anélkül is van pozíció az igaz de akkor ugrik az 1-2 cm, és így 0-tól akár 1 méter eltolás is lehet. Ennek mnete biztos így van, nem pár hete van meg a szerkezet, és elég sokat használtam már, és sokat is olvastam ez ügyben.
-
zmtTom
aktív tag
Mondjuk azt nem is gondoltam volna hogy a Yettel jobb dunántúlun. Azt hittem a Telekom mindent visz csak drága
Esetleg roaming esetén is? Vagy ott melyik a vélhetően a legmegbízhatóbb? -
Öcsielvtárs
aktív tag
Annak van valami értelme, hogy híváskor (ha nem veszik fel) fél perc csengetés után foglaltat jelez és szétbont? (dolgozói előfizetés, az üf-et is akarom keresni, de hátha valami egyszerű az oka)
Ha engem csörgetne valaki folyamatosan 30 másodpercen keresztül, le is tiltanám örökre...
-
zmtTom
aktív tag
Hello
Ez érdekes. Ma nagy részt 5G volt és nagyon nagy megkönnyebbülés volt a voda után. Azt kell mondanom hogy van 5G a domino kártyához. Igaz 30 napra korlátlan netet kértem rá. -
GoodSpeed
veterán
Egyébként meg ahogy nézem 4G hálózaton van ez a bűvös bizonyos 300 mbit/sec az aszf-ben, ha ezt 5G-n jobban tudja garantálni akkor az user azt fogja használni lehet.
Ez teljesen normális igény. Nem nagyon ezt az igényt olvastam itt eddig.
Nem az 5G-vel van bajom, inkább azokkal, akik nincsenek tisztában semmivel, de mindenből azonnal, csak nekem a legjobbat legolcsóbban ezzel a mentalitással nem könnyű megbékélni. Nem is a most morgolódó fórumtársra gondolok itt elsősorban. Ő éppen tudhatná, mire jó igazán az 5G, lévén Hajdúszoboszló nyáron épp alkalmas annak tesztelésére.Ja és említetted, hogy aki átlagos dolgokra használja...oda talán elég a 300 mbit/sec is, nem?
Persze annyi nagyon nincs, mert aki teheti, az nyomja 4K-ban egész nap...Már nem morgolódok, felhívott egy kedves ügyintéző és minden sínen van
-
jack982
senior tag
Lehet, hogy a cucc nem tudja az összes 4G sávot és gyengén fogja a jelet. Amúgy laikusként nem értem, miért kell neki net, elvileg az csak a pozíciószerzés gyorsaságán javít. Ha nincs net, akkor is lesz pozíció, csak kicsit később.
#136091 jack982
Standalone hálózat, a mostani csak 4G alapú NSA hálózat. Én sem értek hozzá, de szerintem okosabbak már elmagyarázták itt is korábban a különbséget. Tudtommal a Telekom már tesztelgeti az SA hálózatot.
[link]értem, köszi.
-
AnonymusX
őstag
Annak van valami értelme, hogy híváskor (ha nem veszik fel) fél perc csengetés után foglaltat jelez és szétbont? (dolgozói előfizetés, az üf-et is akarom keresni, de hátha valami egyszerű az oka)
Valószínűleg a hívott félnél be van kapcsolva a hívásátirányítás, ha nem válaszol. Általában ilyenkor SMS központra vagy esetleg hangpostára van átirányítva a hívás.
-
martonl
senior tag
Nekem azóta szarakodik a 4G is amióta lelőtték a 3G-t. Elvileg nem igen kéne ennek hatnia rá, de valahogy én ezt vettem észre. Területmérő GPS-ünknél hál istennek meg van az a tulajdonsága hogy ha egyszer megfogta a netet akkor 10 percig elvileg tartja a fix pozíciót még, és bizonyos helyeken kell is, ugyanis méterekkel a mérendő pont előtt kell netet fogatnom vele. Az előző antenna ezt még nem tudta, de az a 3G-vel mindenhol ment gond nélkül.
Lehet, hogy a cucc nem tudja az összes 4G sávot és gyengén fogja a jelet. Amúgy laikusként nem értem, miért kell neki net, elvileg az csak a pozíciószerzés gyorsaságán javít. Ha nincs net, akkor is lesz pozíció, csak kicsit később.
#136091 jack982
Standalone hálózat, a mostani csak 4G alapú NSA hálózat. Én sem értek hozzá, de szerintem okosabbak már elmagyarázták itt is korábban a különbséget. Tudtommal a Telekom már tesztelgeti az SA hálózatot.
[link] -
polonic
félisten
-
jack982
senior tag
-
jack982
senior tag
Annak van valami értelme, hogy híváskor (ha nem veszik fel) fél perc csengetés után foglaltat jelez és szétbont? (dolgozói előfizetés, az üf-et is akarom keresni, de hátha valami egyszerű az oka)
simkártya csere szerintem.
-
lomposfarkas
aktív tag
Annak van valami értelme, hogy híváskor (ha nem veszik fel) fél perc csengetés után foglaltat jelez és szétbont? (dolgozói előfizetés, az üf-et is akarom keresni, de hátha valami egyszerű az oka)
-
martonl
senior tag
-
jack982
senior tag
5G-n keresztül van már hangszolgálatása telekomnak?
-
Marci112233
addikt
Nekem azóta szarakodik a 4G is amióta lelőtték a 3G-t. Elvileg nem igen kéne ennek hatnia rá, de valahogy én ezt vettem észre. Területmérő GPS-ünknél hál istennek meg van az a tulajdonsága hogy ha egyszer megfogta a netet akkor 10 percig elvileg tartja a fix pozíciót még, és bizonyos helyeken kell is, ugyanis méterekkel a mérendő pont előtt kell netet fogatnom vele. Az előző antenna ezt még nem tudta, de az a 3G-vel mindenhol ment gond nélkül.
-
jani4454
tag
Én annak is örülnék, ha itt a Balaton partján, folyamatosan működne a net! Nem állandóan E hálózatra dobna le...!
-
adika4444
veterán
Az LTE indulásakor nem is volt része a szabványnak a hívások IP alapú továbbítása, mire meg felébredtek az iparági szereplők, teljesen szét volt tagozódva, ki, hogy oldotta meg. Ezért megy a mai napig a vergődés, hogy kinek megy, hogy megy, milyen készüléken megy...
-
polonic
félisten
-
ubyegon2
félisten
Aki átlagos dolgokra használja az 5G-t, annak sebesség az egyedüli dolog.
Egyébként meg ahogy nézem 4G hálózaton van ez a bűvös bizonyos 300 mbit/sec az aszf-ben, ha ezt 5G-n jobban tudja garantálni akkor az user azt fogja használni lehet.Egyébként meg ahogy nézem 4G hálózaton van ez a bűvös bizonyos 300 mbit/sec az aszf-ben, ha ezt 5G-n jobban tudja garantálni akkor az user azt fogja használni lehet.
Ez teljesen normális igény. Nem nagyon ezt az igényt olvastam itt eddig.
Nem az 5G-vel van bajom, inkább azokkal, akik nincsenek tisztában semmivel, de mindenből azonnal, csak nekem a legjobbat legolcsóbban ezzel a mentalitással nem könnyű megbékélni. Nem is a most morgolódó fórumtársra gondolok itt elsősorban. Ő éppen tudhatná, mire jó igazán az 5G, lévén Hajdúszoboszló nyáron épp alkalmas annak tesztelésére.Ja és említetted, hogy aki átlagos dolgokra használja...oda talán elég a 300 mbit/sec is, nem?
Persze annyi nagyon nincs, mert aki teheti, az nyomja 4K-ban egész nap... -
4Grider
félisten
-
aprokaroka87
nagyúr
Az 5G-vel amúgyis érdekesen álltak. 2021 nyarán azért vettem 5G-s telefont, mert ment a kampányuk, hogy 5G lesz országszerte.
Ilyen kampányoknak beugrunk? Jól van, de egyébként igaz, amit írtak, nem? Volt határidő is?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nagyon ne szontyolodj el, tényleg nem a sebesség a lényege az 5G-nek, de ha neked ez ennyire fontos, főleg, hogy úgysem használod ki...méregesd csak szorgalmasan a Yeti 5G-t, senki nem sajnálja tőled.

Mobilt meg mindenki más szempontok alapján választ.
Aki átlagos dolgokra használja az 5G-t, annak sebesség az egyedüli dolog.
Egyébként meg ahogy nézem 4G hálózaton van ez a bűvös bizonyos 300 mbit/sec az aszf-ben, ha ezt 5G-n jobban tudja garantálni akkor az user azt fogja használni lehet. -
polonic
félisten
A Telekom partnerhálózatán még most sem akar működni a volte roaming. Se Szlovákiában, Se Ausztriában.
-
ubyegon2
félisten
"no de akkor miért nem 5G csomagot választottál hozzá?"
Ha visszaolvastál volna, akkor le van írva:
"Az 5G-vel amúgyis érdekesen álltak. 2021 nyarán azért vettem 5G-s telefont, mert ment a kampányuk, hogy 5G lesz országszerte. Aztán 2023 tavaszáig nem volt."Tehát akkor szájbarágosan elmagyarázom, csak most, csak neked...
1. 2021-nyarától két évig nem volt ilyen opció elméletben sem, mert a Telekom teleplakátolta Hajdúszoboszlót, csak szolgáltatás nem volt. Nem létező szolgáltatásra, nem célszerű előfizetni, ha mondjuk lehetséges is, mert pl lehet, hogy nem érdekelte volna őket, ha benyújtom az igényt, ha BP egyes részein van, hátha arrajárok, meg egyébként is, csak tudja már az ember, hogy mi kell neki és mi nem.
2. Tegnapig volt 5G-s elérésem egy kemény 4 hónapos időintervallumban. Igaz ekkor a többi dominósnak is.
3. "No de akkor nem tudod megfogalmazni, miért fontos az 5G...mindegy.
"
De megtudom, hogy NEKEM miért lett volna fontos, és végül miért nem estem tőle hanyatt. 4G+-szal is elvagyok, nem szoktam mobilinternettel játszani, így a késleltetés sem számít. Idővel lekapcsolják majd a 4G-t, ahogyan tették a 3G-vel is. Nekem az egyfajta hobbi, hogy akkor is a legkorszerűbb technológiát használjam, ha nem fogom teljesen kihasználni. Ami nekem mégis érdekes lett volna az a sebeség:
Ez Yettel 5G. Ennek a Telekom 5G a 10%-át sem tudta le irányba. Egyéb kérdés?
A kis 1600 Ft-os húzásuk meg, ha csak azt nézem, hogy én mennyit fizettem nekik havonta masszívan kontraproduktívan sült el. Nem biztos, hogy sokan meg fogják rendelni olyanok, akiknek nincs 1000-es FTTH-juk.
Az 5G-vel amúgyis érdekesen álltak. 2021 nyarán azért vettem 5G-s telefont, mert ment a kampányuk, hogy 5G lesz országszerte.
Ilyen kampányoknak beugrunk? Jól van, de egyébként igaz, amit írtak, nem? Volt határidő is?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nagyon ne szontyolodj el, tényleg nem a sebesség a lényege az 5G-nek, de ha neked ez ennyire fontos, főleg, hogy úgysem használod ki...méregesd csak szorgalmasan a Yeti 5G-t, senki nem sajnálja tőled.

Mobilt meg mindenki más szempontok alapján választ.
-
aprokaroka87
nagyúr
Azért szerintem nem kellene a sebesség tesztekre fogni ha valahol nyáron lassú volt a hálózat. Az a kb 2x10 másodperc amíg a le-fel irányt megméri a speedtest elenyésző az egész napos forgalomban. Inkább okolnám az automatán 4K ra váltó youtube és egyéb videós/stream oldalakat, illetve a letöltéseket amik órákon át is terhelhetik a hálózatot.
Illetve nem hinném hogy adott helyen egy időben 10 user nyomott rá a teszt gombra.

De jelzem hogy egy akár csak 150 Mbps-os cella kapacitásnál ha 10 ember tesztel akkor is jut kb. 8-10Mbps mindenkinek. (Ha csak a tesztet nézzük.)Minél gyorsabban megy a letöltés annál kevesebb ideig terheli le a rendszert, kivétel akkor ha valaki minden nap letölti a komplett netet 😁
-
ubyegon2
félisten
Azért szerintem nem kellene a sebesség tesztekre fogni ha valahol nyáron lassú volt a hálózat. Az a kb 2x10 másodperc amíg a le-fel irányt megméri a speedtest elenyésző az egész napos forgalomban. Inkább okolnám az automatán 4K ra váltó youtube és egyéb videós/stream oldalakat, illetve a letöltéseket amik órákon át is terhelhetik a hálózatot.
Illetve nem hinném hogy adott helyen egy időben 10 user nyomott rá a teszt gombra.

De jelzem hogy egy akár csak 150 Mbps-os cella kapacitásnál ha 10 ember tesztel akkor is jut kb. 8-10Mbps mindenkinek. (Ha csak a tesztet nézzük.)Igazad lehet, 4K ra váltó youtube és egyéb videós/stream oldalakat, illetve a letöltéseket amik órákon át is terhelhetik a hálózatotm de ezekre meg mit lehet mondani? Használják...de egyébként leglább tesztelve volt, mit bír az 5G. Az látszik, hogy ezt nem bírta, de gond csak akkor lenne ezután, ha mindenki 5G korlátlanon tolná...bár sokan csak emiatt nem kezdtek el mindent 4K-ban nézegetni.
Egy reggel a ház előtt nem akart betölteni a PH app, csináltam egy mérést én is...
-
GoodSpeed
veterán
A Maraton nem tudom miért került képbe, az csak egy készenléti opció gyakorlatilag a Domino-nál, biztosan nem azok fognak 5G-ért sírni, akik ezt használják.
én 24 hónapig fizetek
Attól fontosabbnak érzed magad, mert hűségidőt vállaltál, ami nem is az előfizetés miatt van, értem.
Kaptál rá kedvezményt, nem? Ennyi jár neked, 5G nem ill majd ha fizetsz. Egy M-es csomagtól senki nem esik hanyatt az ámulattól.Az 5G meg hát tudod, ha nem lenne fontos, akkor 30-40K-val olcsóbb telefont vettem volna...
Ja mert 5G képes mobilt vettél...no de akkor miért nem 5G csomagot választottál hozzá? Aki fontosabbnak érzi magát, az premium-ot választ, nem? No de akkor nem tudod megfogalmazni, miért fontos az 5G...mindegy.

(nekem is 5G képes a telóm, mégse érdekel, hogy 5G legyen rajta, inkább lenne normális 4G stabilan, de nyáron nem nagyon volt a sok idióta miatt, mert a free 7napos korlátlan akcióban 5G sebességet teszteltek, annyi eszük nincs, hogy az nem a sebességről szól)
"no de akkor miért nem 5G csomagot választottál hozzá?"
Ha visszaolvastál volna, akkor le van írva:
"Az 5G-vel amúgyis érdekesen álltak. 2021 nyarán azért vettem 5G-s telefont, mert ment a kampányuk, hogy 5G lesz országszerte. Aztán 2023 tavaszáig nem volt."Tehát akkor szájbarágosan elmagyarázom, csak most, csak neked...
1. 2021-nyarától két évig nem volt ilyen opció elméletben sem, mert a Telekom teleplakátolta Hajdúszoboszlót, csak szolgáltatás nem volt. Nem létező szolgáltatásra, nem célszerű előfizetni, ha mondjuk lehetséges is, mert pl lehet, hogy nem érdekelte volna őket, ha benyújtom az igényt, ha BP egyes részein van, hátha arrajárok, meg egyébként is, csak tudja már az ember, hogy mi kell neki és mi nem.
2. Tegnapig volt 5G-s elérésem egy kemény 4 hónapos időintervallumban. Igaz ekkor a többi dominósnak is.
3. "No de akkor nem tudod megfogalmazni, miért fontos az 5G...mindegy.
"
De megtudom, hogy NEKEM miért lett volna fontos, és végül miért nem estem tőle hanyatt. 4G+-szal is elvagyok, nem szoktam mobilinternettel játszani, így a késleltetés sem számít. Idővel lekapcsolják majd a 4G-t, ahogyan tették a 3G-vel is. Nekem az egyfajta hobbi, hogy akkor is a legkorszerűbb technológiát használjam, ha nem fogom teljesen kihasználni. Ami nekem mégis érdekes lett volna az a sebeség:
Ez Yettel 5G. Ennek a Telekom 5G a 10%-át sem tudta le irányba. Egyéb kérdés?
A kis 1600 Ft-os húzásuk meg, ha csak azt nézem, hogy én mennyit fizettem nekik havonta masszívan kontraproduktívan sült el. Nem biztos, hogy sokan meg fogják rendelni olyanok, akiknek nincs 1000-es FTTH-juk.
-
csernak75
senior tag
A Maraton nem tudom miért került képbe, az csak egy készenléti opció gyakorlatilag a Domino-nál, biztosan nem azok fognak 5G-ért sírni, akik ezt használják.
én 24 hónapig fizetek
Attól fontosabbnak érzed magad, mert hűségidőt vállaltál, ami nem is az előfizetés miatt van, értem.
Kaptál rá kedvezményt, nem? Ennyi jár neked, 5G nem ill majd ha fizetsz. Egy M-es csomagtól senki nem esik hanyatt az ámulattól.Az 5G meg hát tudod, ha nem lenne fontos, akkor 30-40K-val olcsóbb telefont vettem volna...
Ja mert 5G képes mobilt vettél...no de akkor miért nem 5G csomagot választottál hozzá? Aki fontosabbnak érzi magát, az premium-ot választ, nem? No de akkor nem tudod megfogalmazni, miért fontos az 5G...mindegy.

(nekem is 5G képes a telóm, mégse érdekel, hogy 5G legyen rajta, inkább lenne normális 4G stabilan, de nyáron nem nagyon volt a sok idióta miatt, mert a free 7napos korlátlan akcióban 5G sebességet teszteltek, annyi eszük nincs, hogy az nem a sebességről szól)
Azért szerintem nem kellene a sebesség tesztekre fogni ha valahol nyáron lassú volt a hálózat. Az a kb 2x10 másodperc amíg a le-fel irányt megméri a speedtest elenyésző az egész napos forgalomban. Inkább okolnám az automatán 4K ra váltó youtube és egyéb videós/stream oldalakat, illetve a letöltéseket amik órákon át is terhelhetik a hálózatot.
Illetve nem hinném hogy adott helyen egy időben 10 user nyomott rá a teszt gombra.

De jelzem hogy egy akár csak 150 Mbps-os cella kapacitásnál ha 10 ember tesztel akkor is jut kb. 8-10Mbps mindenkinek. (Ha csak a tesztet nézzük.) -
ubyegon2
félisten
"A Dominosok ugyanúgy fizetnek az adatért, csak jóval többet, azért nem kellett volna felengedni őket, mert neked ócsócsomagosnak nem tetszik? "
Domino Maratonnál ha jól tudom, átvihető hónapról hónapra az adatkeret. Oké, hogy fajlagosan többet fizetnek egy GB-ért... de fizet 5 GB-ért 4 ezret, és valamivel többért 50 GB-ot kapok, viszont én 24 hónapig fizetek, és az én felhasználó szokásaimat illetően általában maradni szokott 40+ GB havonta, ami minden hónapban törlődik! Akkor nehogy már az jöjjön ki, hogy a hűségnélküli DOMINOS, aki lehet holnap lelép, én meg kötve vagyok, az jobb ügyfél...Az 5G meg hát tudod, ha nem lenne fontos, akkor 30-40K-val olcsóbb telefont vettem volna... ami csak 4G-s.
Ez az 1600 Ft-os dolog meg egyértelmű teszt, ha "sikere" lesz, akkor marad. Ha meg nem, akkor majd változtatnak.
A Maraton nem tudom miért került képbe, az csak egy készenléti opció gyakorlatilag a Domino-nál, biztosan nem azok fognak 5G-ért sírni, akik ezt használják.
én 24 hónapig fizetek
Attól fontosabbnak érzed magad, mert hűségidőt vállaltál, ami nem is az előfizetés miatt van, értem.
Kaptál rá kedvezményt, nem? Ennyi jár neked, 5G nem ill majd ha fizetsz. Egy M-es csomagtól senki nem esik hanyatt az ámulattól.Az 5G meg hát tudod, ha nem lenne fontos, akkor 30-40K-val olcsóbb telefont vettem volna...
Ja mert 5G képes mobilt vettél...no de akkor miért nem 5G csomagot választottál hozzá? Aki fontosabbnak érzi magát, az premium-ot választ, nem? No de akkor nem tudod megfogalmazni, miért fontos az 5G...mindegy.

(nekem is 5G képes a telóm, mégse érdekel, hogy 5G legyen rajta, inkább lenne normális 4G stabilan, de nyáron nem nagyon volt a sok idióta miatt, mert a free 7napos korlátlan akcióban 5G sebességet teszteltek, annyi eszük nincs, hogy az nem a sebességről szól)
-
AnonymusX
őstag
Az egy ilyen fapad dolog, de ennyiért ez belefér:
Magentáéknál csak Telekom vezetékes és mobil irányba korlátlanul úgy fizetek jelenleg is többet, hogy ugye még van mellette vezetékes három szolgáltatásom.
NetFone-nál lényegében készlékkedvezmény nekem nincs. De fapados... az árazása is, ott nem várom el az 5G-t, annyiért. Egyébként állítólag lesz az utolsó 3 hónapjától ennek az évnek.Viszont az is lehet, hogy Yettel lesz, amennyiben a DIGI-t felmondom, mert a telefonjuk vacak, a TV szolgáltatás minősége hagyjuk... egyetlen a vezetékes Internet ami makulátlan.
Végül is nevezhetjük fapadnak a fentieket, amiket írtam, továbbá a jogszabályok be nem tartását, a Facebook ügyfélszolgálaton való tiszteletlen kommunikációt az ügyféllel, a felmondási jog letagadását.
Én inkább nem választottam őket. Ijesztő, hogy így működhetnek, miközben egy számhordozást nem tudnak jogszabályt betartva véghezvinni.
-
GoodSpeed
veterán
mert nem lóg rajta mindenki, akinek 5G képes a készüléke.
Az még nem is lett volna baj, ha mindenki lóg rajta, ha nem értetlenkedve speedtestelgetett volna annyi nagyeszű!
Plusz valami érthető tájékoztatás kéne a usereknek, hogy mi is az 5G előnye, mert a nyekergésekből az derült ki, hogy az embereknek fogalma sincs erről.Az is egyértelmű volt, hogy tesztelés zajlik, mégis felháborodás van, hogy miért nincs alapból mindenkinek most már! Nyilván nyáron lehetett tesztelni normálisan, de ezt a különdíjas 5G-t azért nem tartom korrekt dolognak, amelyik díjcsomagban benne van, az menjen úgy, aztán majd bevezetik a többinél is, felesleges feszültségkeltés csak ez az 1600 ft-os valami...
(#136065) GoodSpeed
A Dominosok ugyanúgy fizetnek az adatért, csak jóval többet, azért nem kellett volna felengedni őket, mert neked ócsócsomagosnak nem tetszik?
Ez a baj ebben az országban, mindenki ócsóért akarja a legjobb szolgáltatást, de úgy, hogy mások ne kapják... Csak éppen az 5G tesztelés lényeg épp az volt, hogy a Telekomos adathasználókkal teszteltek. Itt háborogsz, de fogalmad sincs, miért csak az 5G jó neked! 
"A Dominosok ugyanúgy fizetnek az adatért, csak jóval többet, azért nem kellett volna felengedni őket, mert neked ócsócsomagosnak nem tetszik? "
Domino Maratonnál ha jól tudom, átvihető hónapról hónapra az adatkeret. Oké, hogy fajlagosan többet fizetnek egy GB-ért... de fizet 5 GB-ért 4 ezret, és valamivel többért 50 GB-ot kapok, viszont én 24 hónapig fizetek, és az én felhasználó szokásaimat illetően általában maradni szokott 40+ GB havonta, ami minden hónapban törlődik! Akkor nehogy már az jöjjön ki, hogy a hűségnélküli DOMINOS, aki lehet holnap lelép, én meg kötve vagyok, az jobb ügyfél...Az 5G meg hát tudod, ha nem lenne fontos, akkor 30-40K-val olcsóbb telefont vettem volna... ami csak 4G-s.
Ez az 1600 Ft-os dolog meg egyértelmű teszt, ha "sikere" lesz, akkor marad. Ha meg nem, akkor majd változtatnak.
-
GoodSpeed
veterán
Netfone topikot erősen ajánlom átolvasásra, mert ha a Telekomnál így felbosszant, hogy nincs mindenkinek 5G, akkor a Netfone húzásaitól egyenest a falnak mész. Meg talán nincs is náluk 5G.
Mostanában számolnak be az előfizetők arról, hogy a Netfone simet hamar ledobja a voda hálózata, miközben a vodás sim vígan csatlakozik.
De ott van az ÁSZF kérdése is, mikor én néztem, nem volt rendes ÁSZF-jük, amiben mindent leírtak volna, amit a honlapon állítottak.
Késedelmes számhordozásnál nem írják automatikusan jóvá a kötbért, írogatni kell nekik.
A honlapról finoman lekerültek azok a promóciós képek, hogy nem lesz áramelés adott csomagnál (máshol nem is volt feltüntetve).
Ha lenne normális hatóság, akkor már széjjel kellett volna büntetni a Netfone-t.És még valami: legutóbbi ÁSZF változásról a számlában csak egy linket adtak, hol nézd meg, nem írták a számlában, hogy emiatt fel is lehet mondani. Mikor ezt a T elmulasztotta a Facebook, Messenger stb. kinullázás megszűnésekor, hatósági vizsgálat indult.
Az egy ilyen fapad dolog, de ennyiért ez belefér:
Magentáéknál csak Telekom vezetékes és mobil irányba korlátlanul úgy fizetek jelenleg is többet, hogy ugye még van mellette vezetékes három szolgáltatásom.
NetFone-nál lényegében készlékkedvezmény nekem nincs. De fapados... az árazása is, ott nem várom el az 5G-t, annyiért. Egyébként állítólag lesz az utolsó 3 hónapjától ennek az évnek.Viszont az is lehet, hogy Yettel lesz, amennyiben a DIGI-t felmondom, mert a telefonjuk vacak, a TV szolgáltatás minősége hagyjuk... egyetlen a vezetékes Internet ami makulátlan.
-
GoodSpeed
veterán
Nem is arra mondtam ,hogy Speedtestet nyomott volna folyamatosan, hanem fel volt jelentkezve több százezer efi, ami szerintem felesleges volt, elég lett volna megnézni, hogy az előfizetéseket lógva hagyva az 5G-n mennyire stabil...
Telekom mobilszolgáltatások - PROHARDVER! 133908 (ekkortól van itt 5G)
Lakásban ennyit tudott: Telekom mobilszolgáltatások - PROHARDVER! 133910
Nem szóltam le, pedig lehetett volna...
Szabadban meg ennyit. -
AnonymusX
őstag
Hát én ezért most visszamondtam az egészet. Tegnap hosszabbítottam meg a szerződést, de kötbérmentesen elálltam tőle, mert annak azért alapnak kellene lennie, hogy az 5G legyen az előfizetéseseknek elérhető szertintem, mindenféle felár nélkül. Az 5G sebességétől egyébként sem voltam elájulva, de na ... mégis csak vagy fizetek még havi 1600 Ft-ot, vagy nincs 5G az 5G-s készüléken. Miközben ugye a nyáron az összes Dominos fel volt engedve ingyen, aztán átestek oda, hogy már az előfitezésesek között is megy a szelekció, sőt Magenta 1-eseknek sem jár alapból. Így visszaállt az egész az október 29-ei lejárattal. Aztán váltok majd Yettelre, vagy NetFone-ra.
Netfone topikot erősen ajánlom átolvasásra, mert ha a Telekomnál így felbosszant, hogy nincs mindenkinek 5G, akkor a Netfone húzásaitól egyenest a falnak mész. Meg talán nincs is náluk 5G.
Mostanában számolnak be az előfizetők arról, hogy a Netfone simet hamar ledobja a voda hálózata, miközben a vodás sim vígan csatlakozik.
De ott van az ÁSZF kérdése is, mikor én néztem, nem volt rendes ÁSZF-jük, amiben mindent leírtak volna, amit a honlapon állítottak.
Késedelmes számhordozásnál nem írják automatikusan jóvá a kötbért, írogatni kell nekik.
A honlapról finoman lekerültek azok a promóciós képek, hogy nem lesz áramelés adott csomagnál (máshol nem is volt feltüntetve).
Ha lenne normális hatóság, akkor már széjjel kellett volna büntetni a Netfone-t.És még valami: legutóbbi ÁSZF változásról a számlában csak egy linket adtak, hol nézd meg, nem írták a számlában, hogy emiatt fel is lehet mondani. Mikor ezt a T elmulasztotta a Facebook, Messenger stb. kinullázás megszűnésekor, hatósági vizsgálat indult.
-
ubyegon2
félisten
A nyári időszak csak teszt volt az 5G tekintetében.
Most jön a csak meghatározott díjcsomagokkal vagy bővítőkkel elérhető 5G, cserébe jobb lesz a sebesség, mert nem lóg rajta mindenki, akinek 5G képes a készüléke.
A szolgáltató a nyári teszt alapján dolgozik tovább az 5G fejlesztésén.
Később minden havi díjas felmehet majd az 5G-re, még később a Dominosok is.
Így volt ez anno a 4G-vel is.mert nem lóg rajta mindenki, akinek 5G képes a készüléke.
Az még nem is lett volna baj, ha mindenki lóg rajta, ha nem értetlenkedve speedtestelgetett volna annyi nagyeszű!
Plusz valami érthető tájékoztatás kéne a usereknek, hogy mi is az 5G előnye, mert a nyekergésekből az derült ki, hogy az embereknek fogalma sincs erről.Az is egyértelmű volt, hogy tesztelés zajlik, mégis felháborodás van, hogy miért nincs alapból mindenkinek most már! Nyilván nyáron lehetett tesztelni normálisan, de ezt a különdíjas 5G-t azért nem tartom korrekt dolognak, amelyik díjcsomagban benne van, az menjen úgy, aztán majd bevezetik a többinél is, felesleges feszültségkeltés csak ez az 1600 ft-os valami...
(#136065) GoodSpeed
A Dominosok ugyanúgy fizetnek az adatért, csak jóval többet, azért nem kellett volna felengedni őket, mert neked ócsócsomagosnak nem tetszik?
Ez a baj ebben az országban, mindenki ócsóért akarja a legjobb szolgáltatást, de úgy, hogy mások ne kapják... Csak éppen az 5G tesztelés lényeg épp az volt, hogy a Telekomos adathasználókkal teszteltek. Itt háborogsz, de fogalmad sincs, miért csak az 5G jó neked! 
-
4Grider
félisten
Csak ezt nem írták az SMS-ben. Mindenesetre egy EFI angolosan távozik, mert a 1414-en megy a "Magenta 1 ügyfelünként üdvözöljük önt", de a tornyon már egyből átrakott 4G-re. A sebességen nem is háborogtam. Gyenge volt, de legalább 5G-n lógott a készülék. Értem én, hogy tesztelget, meg nézi, hogy hányan fognak az 5G miatt Gigaerős netre váltani (ami nálam nem opció, mert Hajdúszoboszló fürdőnegyedében lakom ugyan , de a negyed olyan 30-40%-a nincs lefedve optikával, 40 méterre van tőlem a Telekom optika vége, ezért vagyok kénytelen DIGI FTTH-n lenni), vagy befizetni a piktorgrammért 1600 Ft-ot havonta, aztán olyan lesz a sebesség amilyen, vagy jó, vagy attól eltérő. Az is természetes, hogy a Dominosokat kigórták. Stressz tesztnek elment, bár szerintem fel sem kellett volna engedni őket. Szóval annyiból szerencsém van, hogy 5 hét van hátra a hűségből, nem tudom, hogy fognak e hívni, de annyira nem is érdekel.
Az 5G-vel amúgyis érdekesen álltak. 2021 nyarán azért vettem 5G-s telefont, mert ment a kampányuk, hogy 5G lesz országszerte. Aztán 2023 tavaszáig nem volt.Pár hónapig ment, most meg leugdaltak még Magenta 1-esként. De nincs gond, visszamondtam kötbérmentesen, októberben meg szintén kötbérmentesen felmondom. Van, aki tolerálja az ilyen eljárást, meg van aki nem. Valószínűleg kisebbségben leszek, de én nem tolerálom.
#136061aprokaroka87: De most a Yettel megint előkerült.
Mert aztán a Dominós az szénné tesztelte az 5G hálózatot, miközben neki a legdrágább a net és pont azért dominós, mert nem akar havi sok ezret csak a mobiltelefóniára költeni...
-
GoodSpeed
veterán
A nyári időszak csak teszt volt az 5G tekintetében.
Most jön a csak meghatározott díjcsomagokkal vagy bővítőkkel elérhető 5G, cserébe jobb lesz a sebesség, mert nem lóg rajta mindenki, akinek 5G képes a készüléke.
A szolgáltató a nyári teszt alapján dolgozik tovább az 5G fejlesztésén.
Később minden havi díjas felmehet majd az 5G-re, még később a Dominosok is.
Így volt ez anno a 4G-vel is.Csak ezt nem írták az SMS-ben. Mindenesetre egy EFI angolosan távozik, mert a 1414-en megy a "Magenta 1 ügyfelünként üdvözöljük önt", de a tornyon már egyből átrakott 4G-re. A sebességen nem is háborogtam. Gyenge volt, de legalább 5G-n lógott a készülék. Értem én, hogy tesztelget, meg nézi, hogy hányan fognak az 5G miatt Gigaerős netre váltani (ami nálam nem opció, mert Hajdúszoboszló fürdőnegyedében lakom ugyan , de a negyed olyan 30-40%-a nincs lefedve optikával, 40 méterre van tőlem a Telekom optika vége, ezért vagyok kénytelen DIGI FTTH-n lenni), vagy befizetni a piktorgrammért 1600 Ft-ot havonta, aztán olyan lesz a sebesség amilyen, vagy jó, vagy attól eltérő. Az is természetes, hogy a Dominosokat kigórták. Stressz tesztnek elment, bár szerintem fel sem kellett volna engedni őket. Szóval annyiból szerencsém van, hogy 5 hét van hátra a hűségből, nem tudom, hogy fognak e hívni, de annyira nem is érdekel.
Az 5G-vel amúgyis érdekesen álltak. 2021 nyarán azért vettem 5G-s telefont, mert ment a kampányuk, hogy 5G lesz országszerte. Aztán 2023 tavaszáig nem volt.Pár hónapig ment, most meg leugdaltak még Magenta 1-esként. De nincs gond, visszamondtam kötbérmentesen, októberben meg szintén kötbérmentesen felmondom. Van, aki tolerálja az ilyen eljárást, meg van aki nem. Valószínűleg kisebbségben leszek, de én nem tolerálom.
#136061aprokaroka87: De most a Yettel megint előkerült.
-
aprokaroka87
nagyúr
Ha N28-on maradnak, akkor azon dolgozhatnak, de minek. N1-en kicsit több értelme lenne, N78-al meg soha nem lesz az autópályákon és egy számjegyű főútvonalakon 5G lefedettség. Mindezekből következik, hogy nagyvárosi környezetben a yetihez hasonlóan eleve N78-al kellett volna kezdjenek, egyéb településeken N1-el és csak az egyéb területeken kellett volna az N28-al megjelenni. Semmi értelme egy nagyvárosban N28-al nyomulni, nem is értem, miért jutott eszükbe.
Lehet előbb a hálózatot akarják kiépíteni, aztán tuningolni.
Illetve kérdés hogy van-e tervben 5G CA, mert elvileg olyan is van már. -
4Grider
félisten
A nyári időszak csak teszt volt az 5G tekintetében.
Most jön a csak meghatározott díjcsomagokkal vagy bővítőkkel elérhető 5G, cserébe jobb lesz a sebesség, mert nem lóg rajta mindenki, akinek 5G képes a készüléke.
A szolgáltató a nyári teszt alapján dolgozik tovább az 5G fejlesztésén.
Később minden havi díjas felmehet majd az 5G-re, még később a Dominosok is.
Így volt ez anno a 4G-vel is.Ha N28-on maradnak, akkor azon dolgozhatnak, de minek. N1-en kicsit több értelme lenne, N78-al meg soha nem lesz az autópályákon és egy számjegyű főútvonalakon 5G lefedettség. Mindezekből következik, hogy nagyvárosi környezetben a yetihez hasonlóan eleve N78-al kellett volna kezdjenek, egyéb településeken N1-el és csak az egyéb területeken kellett volna az N28-al megjelenni. Semmi értelme egy nagyvárosban N28-al nyomulni, nem is értem, miért jutott eszükbe.
-
kali
legenda
Hát én ezért most visszamondtam az egészet. Tegnap hosszabbítottam meg a szerződést, de kötbérmentesen elálltam tőle, mert annak azért alapnak kellene lennie, hogy az 5G legyen az előfizetéseseknek elérhető szertintem, mindenféle felár nélkül. Az 5G sebességétől egyébként sem voltam elájulva, de na ... mégis csak vagy fizetek még havi 1600 Ft-ot, vagy nincs 5G az 5G-s készüléken. Miközben ugye a nyáron az összes Dominos fel volt engedve ingyen, aztán átestek oda, hogy már az előfitezésesek között is megy a szelekció, sőt Magenta 1-eseknek sem jár alapból. Így visszaállt az egész az október 29-ei lejárattal. Aztán váltok majd Yettelre, vagy NetFone-ra.
A nyári időszak csak teszt volt az 5G tekintetében.
Most jön a csak meghatározott díjcsomagokkal vagy bővítőkkel elérhető 5G, cserébe jobb lesz a sebesség, mert nem lóg rajta mindenki, akinek 5G képes a készüléke.
A szolgáltató a nyári teszt alapján dolgozik tovább az 5G fejlesztésén.
Később minden havi díjas felmehet majd az 5G-re, még később a Dominosok is.
Így volt ez anno a 4G-vel is. -
aprokaroka87
nagyúr
Azért szerintem annyival árnyaljuk a képet, hogy a Telekom még mindig a legnagyobb ügyfélbázissal rendelkező szolgáltató

Forrás: [link]Ahol meg többen vannak, ott jobban meg kell osztani a biteket.
Én majdnem pont 1 éve jöttem el a Vodától, mert katasztrofálisnak érzetem a netjüket a végén (az általad linkelt cikk meg is erősített benne), a Telekom még mindig sokkal jobb náluk, ha nem is sebességben, de legalább stabilitásban.Yettel minden csomagot fel enged 5G-re + elvileg csak N78 van használva,
Tehát valószínűleg ott már a minimum is több lehet. -
HoaryFox
őstag
Azért szerintem annyival árnyaljuk a képet, hogy a Telekom még mindig a legnagyobb ügyfélbázissal rendelkező szolgáltató

Forrás: [link]Ahol meg többen vannak, ott jobban meg kell osztani a biteket.
Én majdnem pont 1 éve jöttem el a Vodától, mert katasztrofálisnak érzetem a netjüket a végén (az általad linkelt cikk meg is erősített benne), a Telekom még mindig sokkal jobb náluk, ha nem is sebességben, de legalább stabilitásban. -
GoodSpeed
veterán
Hát én ezért most visszamondtam az egészet. Tegnap hosszabbítottam meg a szerződést, de kötbérmentesen elálltam tőle, mert annak azért alapnak kellene lennie, hogy az 5G legyen az előfizetéseseknek elérhető szertintem, mindenféle felár nélkül. Az 5G sebességétől egyébként sem voltam elájulva, de na ... mégis csak vagy fizetek még havi 1600 Ft-ot, vagy nincs 5G az 5G-s készüléken. Miközben ugye a nyáron az összes Dominos fel volt engedve ingyen, aztán átestek oda, hogy már az előfitezésesek között is megy a szelekció, sőt Magenta 1-eseknek sem jár alapból. Így visszaállt az egész az október 29-ei lejárattal. Aztán váltok majd Yettelre, vagy NetFone-ra.
-
bolic
őstag
Tegnapelőtt netbővítőben találtam 5G opciót havi plusz 1600 Ft-ért.

Aktiváltam és várunk a csodát, hogy nem fognak majd visszakapcsolni.
-
GoodSpeed
veterán
Köszi.
Magenta 1-nel 250-es netem van:
Azt jól gondolom, hogy az 5G-rol leszorulok, ha nem váltok fentebb? Amit azért nem teszek, mert az állandó lakcímemen csak DIGI van 😰 -
MadMancs
veterán
Visszanéztem az egyik telefonomat. Telekom/Vodafone páros van benne. Szeptemberben a Füzesgyarmat-Gyula-Füzesgyarmat-Debrecen-Füzesgyarmat útvonalon a Netmonsterben a Vodafone kártyához 36 db 2G-s bejegyzés került, a Telekomhoz mindössze 4 db.. Ugyanabban a telefonban van mindkét kártya, így teljesen azonos helyen volt mindkettő, nem lehet a különbséget annak rovására mondani, hogy eltérő készülékben volt, vagy éppen egyik kedvezőbb vételi helyen mint a másik. Már csak kíváncsiságból is megnéztem a yettelest azzal mi a helyzet. Ez már másik készülékben van, 5G képes, de ez utóbbi tény aligha befolyáslta az eredményt, hoszen ahol van 5G, annak hiányáűban 4G tuti lenne, tehát nem kellene arra számítani hogy kiksebb generációra váltana. Szóval itt ugyanezn időtartam és útvonal alatt volt 2 db 2G és 2 db 3G bejegyzés. A 3G lekapcsolása után nyilván itt is 2G lenne/lesz majd, bár nem tudom hálózatmodernizáció mennyiben érinti a 3G-s területet. Szóval ez alapján a Telekom és a Yettel azonosnak tekinthető lefedettséggel bír az általam bejárt területen. Itt esetleg annyit lehet a yetteles kártya javára írni, hogy némileg kedvezőbb pozícióban volt a telefon mint a másik. De a lényeg, hogy jól látszik, a Vodafone esetében a másik kettőhöz képest 9-szer többször kapcsolódott 2G-re.
Dunántúlon lakok, és rengeteget utazok. Yettel szinte mindig atomstabil 4G/5G, ritkán 3G, mégritkabban 2G. Telekommal ellentétben amivel sok a 2G, de sok helyen a 4G-ben sincs köszönet. Rohamosan romlik a szolgáltatásuk minősége.
-
p2pp
őstag
-
Aaron14
őstag
1414 megtagad mindenféle kapcsolatfelvételt, megszakítja a hívást miután bármilyen menüpontot kiválasztok és közli, hogy csak és kizárólag személyesen tudok bármit is intézni, kérdezni, stb. Ez már kb. az a szint, mintha terrorista lennék. 😀
-
Cs1csó
titán
Üdv Mindenki!
Vodás vagyok nagyon nagyon régóta. De! Járom dunántúlt és kritikán aluli lett a voda elérhetősége akár telefon akár mobilnet tekintetében. Most azt tervezem hogy egy telekom domino kártyát teszek a telefonba és kérek rá 9900Ft-ért 1 hónapra korlátlan mobilnetet. Van esetleg ilyen jellegő tapasztalata valakinek? Sokkal jobb lesz vagy ne számítsak jelentős változásra? Illetve a dominos korlátnat net ugyan azokkal a feltételekkel működik mint egy előfizetéses (5g stb) vagy esetleg rosszabb minőség? Illetve szeretnék 2-3 mobil előfiztést át vinni a vodától telekomra. De a lakossági árak írtó magasak. Van erre valami lehetőség vagy tud esetleg valaki segiteni benne? KöszönettelVegyél egy sima domino sim-et, egy kis maraton netet tehyél rá aztán teszteld. Ha nem válik be, akkor jöhet a Yeti-vel is egy ilyen teszt. Ahogy írják 5G dominóval már nincs.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
4Grider
félisten
Ez itt full off.
https://www.kedvezoflotta.hu/
Mobil flotta topik.
Fogalmam sincs, flottában nincs feltöltős, ott a korlátlan hívás és korlátlan net valahol 7500 Ft környékén van. -
zmtTom
aktív tag
És hogyan tudok abba a flottába belépni? Illetve Yettel feltöltősnek van korlátlan net opció mint a telekom dominonak?
-
ricshard444
veterán
-
skroy
senior tag
Abban tudna nekem valaki segiteni, ha rendelek egy keszuleket azt lehet e csomagpontra vagy automataba kerni?
Postapontra rendeltem már nem 1x telefont.
-
ricshard444
veterán
Nekem az új routert, sőt még a 2k füllhallgatót is GLS-el küldték ki, és csak a szig. bemutatása (+aláírás) után adta oda a futár...
Az annyibol problemas nekem, hogy egesz nap dolgozom, ezert lenne jo valami csomagpont verzio.
-
Öcsielvtárs
aktív tag
Abban tudna nekem valaki segiteni, ha rendelek egy keszuleket azt lehet e csomagpontra vagy automataba kerni?
Nekem az új routert, sőt még a 2k füllhallgatót is GLS-el küldték ki, és csak a szig. bemutatása (+aláírás) után adta oda a futár...
-
Landsmann
addikt
Üdv Mindenki!
Vodás vagyok nagyon nagyon régóta. De! Járom dunántúlt és kritikán aluli lett a voda elérhetősége akár telefon akár mobilnet tekintetében. Most azt tervezem hogy egy telekom domino kártyát teszek a telefonba és kérek rá 9900Ft-ért 1 hónapra korlátlan mobilnetet. Van esetleg ilyen jellegő tapasztalata valakinek? Sokkal jobb lesz vagy ne számítsak jelentős változásra? Illetve a dominos korlátnat net ugyan azokkal a feltételekkel működik mint egy előfizetéses (5g stb) vagy esetleg rosszabb minőség? Illetve szeretnék 2-3 mobil előfiztést át vinni a vodától telekomra. De a lakossági árak írtó magasak. Van erre valami lehetőség vagy tud esetleg valaki segiteni benne? KöszönettelVisszanéztem az egyik telefonomat. Telekom/Vodafone páros van benne. Szeptemberben a Füzesgyarmat-Gyula-Füzesgyarmat-Debrecen-Füzesgyarmat útvonalon a Netmonsterben a Vodafone kártyához 36 db 2G-s bejegyzés került, a Telekomhoz mindössze 4 db.. Ugyanabban a telefonban van mindkét kártya, így teljesen azonos helyen volt mindkettő, nem lehet a különbséget annak rovására mondani, hogy eltérő készülékben volt, vagy éppen egyik kedvezőbb vételi helyen mint a másik. Már csak kíváncsiságból is megnéztem a yettelest azzal mi a helyzet. Ez már másik készülékben van, 5G képes, de ez utóbbi tény aligha befolyáslta az eredményt, hoszen ahol van 5G, annak hiányáűban 4G tuti lenne, tehát nem kellene arra számítani hogy kiksebb generációra váltana. Szóval itt ugyanezn időtartam és útvonal alatt volt 2 db 2G és 2 db 3G bejegyzés. A 3G lekapcsolása után nyilván itt is 2G lenne/lesz majd, bár nem tudom hálózatmodernizáció mennyiben érinti a 3G-s területet. Szóval ez alapján a Telekom és a Yettel azonosnak tekinthető lefedettséggel bír az általam bejárt területen. Itt esetleg annyit lehet a yetteles kártya javára írni, hogy némileg kedvezőbb pozícióban volt a telefon mint a másik. De a lényeg, hogy jól látszik, a Vodafone esetében a másik kettőhöz képest 9-szer többször kapcsolódott 2G-re.
-
ricshard444
veterán
Abban tudna nekem valaki segiteni, ha rendelek egy keszuleket azt lehet e csomagpontra vagy automataba kerni?
-
4Grider
félisten
Üdv Mindenki!
Vodás vagyok nagyon nagyon régóta. De! Járom dunántúlt és kritikán aluli lett a voda elérhetősége akár telefon akár mobilnet tekintetében. Most azt tervezem hogy egy telekom domino kártyát teszek a telefonba és kérek rá 9900Ft-ért 1 hónapra korlátlan mobilnetet. Van esetleg ilyen jellegő tapasztalata valakinek? Sokkal jobb lesz vagy ne számítsak jelentős változásra? Illetve a dominos korlátnat net ugyan azokkal a feltételekkel működik mint egy előfizetéses (5g stb) vagy esetleg rosszabb minőség? Illetve szeretnék 2-3 mobil előfiztést át vinni a vodától telekomra. De a lakossági árak írtó magasak. Van erre valami lehetőség vagy tud esetleg valaki segiteni benne? KöszönettelA Dunántúlon a yetivel jobban jársz, mivel ott ők biztosítják az egyik Telekom frekvenciablokkot is, így Telekom netre egy helyen kisebb esélyed van, mint yeti félére. Dunától keletre viszont ez fordítva van.
5G nincs dominón.
A yeti féle küf flottával a Dunántúlon jobban jársz. -
zmtTom
aktív tag
Üdv Mindenki!
Vodás vagyok nagyon nagyon régóta. De! Járom dunántúlt és kritikán aluli lett a voda elérhetősége akár telefon akár mobilnet tekintetében. Most azt tervezem hogy egy telekom domino kártyát teszek a telefonba és kérek rá 9900Ft-ért 1 hónapra korlátlan mobilnetet. Van esetleg ilyen jellegő tapasztalata valakinek? Sokkal jobb lesz vagy ne számítsak jelentős változásra? Illetve a dominos korlátnat net ugyan azokkal a feltételekkel működik mint egy előfizetéses (5g stb) vagy esetleg rosszabb minőség? Illetve szeretnék 2-3 mobil előfiztést át vinni a vodától telekomra. De a lakossági árak írtó magasak. Van erre valami lehetőség vagy tud esetleg valaki segiteni benne? Köszönettel -
Öcsielvtárs
aktív tag
3 otthoni és 3 mobil szolgáltatásunk van a Telekomnál. Az egyik mobilt online szerettem volna váltani Korlátlan Net + Mobil S díjcsomagra, de nem engedte, mondván, hogy "Fizetőképességi vizsgálatot kell végezniük, csak személyesen lehet."
Bementünk, de semmi ilyesmit nem kértek tőlünk. Ma azért rápróbáltam, hogy ha készüléket rendelnék ehhez a számhoz, akkor mit ír a rendszer, mennyi előleget kell esetleg befizetni, ha iPhone-t szeretnék majd rendelni.
Erre most ugyanazt írja. Találkozott már valaki ilyennel? Mi lehet a gond?Nekem 4 otthoni (na nem egy helyen) és 5 korlátlan mobil előfizetésem van. Online nem tudok telefont venni, mert csak személyesen adnak ajánlatot... Ilyenkor az ügyintézővel összelegózom mit akarok hosszabbítani, mi jött hozzá azóta, stb. Szóval nem tudom megnézni, mennyi lenne, csak ha bemegyek. Mondjuk előleget soha nem kértek.
-
ubyegon2
félisten
Csináltam az appban egy dominós számomra 5000-es feltöltést, jött egy sms hogy telekom.hu/valasszbonuszt oldalon lehet aktiválni a bónusz adatot.
Ez a telefonon a böngészőbe beírva az appba dob, ahol nem lehet aktiválni semmit. Ugyanezt asztali gépen megnyitva "Ajjaj, sajnos ez most nem fog működni :/" hibaüzenetet ad.Ez a lehetőség akkor már nem működik? Feltöltéskor még azt írta az app, hogy majd lehet választani 3 gigát 7 napra.
Feltöltéskor még azt írta az app, hogy majd lehet választani 3 gigát 7 napra.
Ott lesz az opció az App-ban, sajnos valamiért több időt kell várni, mint egy normál feltöltés vagy Domino Day-es ajándék megjelenésére...
-
lugosi
MODERÁTOR
Csináltam az appban egy dominós számomra 5000-es feltöltést, jött egy sms hogy telekom.hu/valasszbonuszt oldalon lehet aktiválni a bónusz adatot.
Ez a telefonon a böngészőbe beírva az appba dob, ahol nem lehet aktiválni semmit. Ugyanezt asztali gépen megnyitva "Ajjaj, sajnos ez most nem fog működni :/" hibaüzenetet ad.Ez a lehetőség akkor már nem működik? Feltöltéskor még azt írta az app, hogy majd lehet választani 3 gigát 7 napra.
-
Zeki
nagyúr
Telefonon intézhető.
-
GoodSpeed
veterán
Helló,
most rendeltem egy Samsung Galaxy A54 5G DS 8+256GB-t Magenta 1 keretében. A kérdésem, hogy az eSIM-et, hogyan lehet intézni? Mikor megjön a készülék be kell menni a Telekom boltba, vagy 1414-et felhívással is meg lehet oldani, van e költsége, és van e hátulütője?
-
Aaron14
őstag
Hát a személyes vásárlással már megjártam, nem egyszer. Egyszer konkrétan használt iPhone-t adtak el újként. Azóta semmit nem vásárolok személyesen.
-
Kbali
nagyúr
Ha bemész, akkor online kedvezményt nem fognak adni, de adhatnak mást, ami akár még jobb is lehet, mint az online.
-
Aaron14
őstag
-
Zeki
nagyúr
Telefonos üfsz is tudja adni az online kedvezményt. Meg csomagváltást is.
-
Aaron14
őstag
Köszi, Telekom applikációban sikerült, de nem tudtak segíteni. ☹️ Nem enged semmit a kosárba rakni, mert “Fizetőképességi vizsgálat szükséges”.
Se tartozásom, se elmaradásom, semmim nincs. Volt már valaki hasonló cipőben?
-
Atomgeszi
nagyúr
-
skroy
senior tag
-
AnonymusX
őstag
-
Aaron14
őstag
Telekom oldalán, hogy lehet előhozni a Chat funkciót?
-
4Grider
félisten
-
Atomgeszi
nagyúr
Domino maratonhoz milyen apn-t kell állítani Huawei routerben?
-
atosan
veterán
-
4Grider
félisten
-
atosan
veterán
-
kchris78
veterán
-
Masato
tag
-
4Grider
félisten
-
kchris78
veterán
-
zoltanz
nagyúr
Jó reggelt. Ez milyen értéknek számít (persze nem 5g) köszönöm!
-
Aaron14
őstag
3 otthoni és 3 mobil szolgáltatásunk van a Telekomnál. Az egyik mobilt online szerettem volna váltani Korlátlan Net + Mobil S díjcsomagra, de nem engedte, mondván, hogy "Fizetőképességi vizsgálatot kell végezniük, csak személyesen lehet."
Bementünk, de semmi ilyesmit nem kértek tőlünk. Ma azért rápróbáltam, hogy ha készüléket rendelnék ehhez a számhoz, akkor mit ír a rendszer, mennyi előleget kell esetleg befizetni, ha iPhone-t szeretnék majd rendelni.
Erre most ugyanazt írja. Találkozott már valaki ilyennel? Mi lehet a gond? -
Avayasoft
aktív tag
-
slice14
veterán
-
victorhun7
tag
-
4Grider
félisten
Pedig már így is világelsők vagyunk az mobilinternet árában, miközben lapos az ország.
Itthon 10000 Ft egy dominó-ra a korlátlan mobilnet havonta.
A horvát telekomnál ugyanez 11.5+8+8=27.5 EUR-ból hozható legolcsóbban össze. És messze nem a horvátok a legdrágábbak Európában... -
Oliverda
félisten
Pedig már így is világelsők vagyunk az mobilinternet árában, miközben lapos az ország.
...de az EU-s inflációban is elsők vagyunk.
-
Salamander
tag
-
4Grider
félisten
Pont az egyre növekvő adatforgalom jelent egyre nagyobb költséget a szolgáltatóknak, így nem várok ekkora infláció és igen erősen változó energiaárak mellett internet árcsökkenést.
-
Oliverda
félisten
-
slice14
veterán
-
p2pp
őstag
-
Mikulásbá
nagyúr
Üdv!
Van itt olyan személy, aki a Telekomnál van? Talán szervizes lenne a legjobb, de lehet egy ügyfeles is tudna segíteni. Céges, mobil szolgáltatásról lenne szó.
Privátban keressen már meg, előre is köszi! -
tibor23
senior tag
és van amelyik voip tényleg jó? Én vibert használtam rendszeresen de van amikor jó van amikor kevésbé jó (terheltség függő), van amikor olyan mint egy CB rádió... Ha tényleg STABIL hívást akar az ember akkor kell a minőségbiztosított csomagátviteles kvázi vonalkapcsolt működésű hívás. Beesik az ember egy B20-as sz.rrá terhelt cellába és annyi... B1-B3-B7 vagy N78 esetén frankó persze.
Nincs olyan sz.rrá terhelt cella, hogy ne tudna 10-20kbps átvitelt, és ez még Edge-n is megy. Ott lehet gond ha sokat vagy tornyoktól távoli helyeken, vagy egész nap autózol. Voip hangminősége teljesen ekvivalens a normál hívás HD hangjával. Legnagyobb probléma, hogy csak ismerősi körben használható, és sok olyan telefon van, amin nem jó a hangminőség, szakadozik, de ez megfigyeléseim szerint a felhasználó telefonjának a hibája. Sok emberrel szinte bármilyen körülmények között tökéletes a hívás minősége, van akivel meg szinte mindig problémás, akkor is ha optikai neten van.
-
Nikaré
őstag
Jó reggelt, sziasztok!
Ma és holnapra a Domino Day
60 perc. -
kchris78
veterán
és van amelyik voip tényleg jó? Én vibert használtam rendszeresen de van amikor jó van amikor kevésbé jó (terheltség függő), van amikor olyan mint egy CB rádió... Ha tényleg STABIL hívást akar az ember akkor kell a minőségbiztosított csomagátviteles kvázi vonalkapcsolt működésű hívás. Beesik az ember egy B20-as sz.rrá terhelt cellába és annyi... B1-B3-B7 vagy N78 esetén frankó persze.
Új hozzászólás Aktív témák
-
136100 - 136001
147710 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 137901 137900 - 137801 137800 - 137701 137700 - 137601 137600 - 137501 137500 - 137401 137400 - 137301 137300 - 137201 137200 - 137101 137100 - 137001 137000 - 136901 136900 - 136801 136800 - 136701 136700 - 136601 136600 - 136501 136500 - 136401 136400 - 136301 136300 - 136201 136200 - 136101 136100 - 136001 136000 - 135901 135900 - 135801 135800 - 135701 135700 - 135601 135600 - 135501 135500 - 135401 135400 - 135301 135300 - 135201 135200 - 135101 135100 - 135001 135000 - 134901 134900 - 134801 134800 - 134701 134700 - 134601 134600 - 134501 134500 - 134401 134400 - 134301 134300 - 134201 134200 - 134101 134100 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Kuponkunyeráló
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Xbox Series X|S
- Amazon Fire TV stick/box
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Projektor topic
- Óvodások homokozója
- További aktív témák...
- Gamer számítógép i7-8700 / RTX 2060 / 16GB DDR4 RAM / 512GB SSD
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L440 I i3 I 4GB I 320HDD I 14" HD I W10 I 2 féle akku I Gari
- LG 75QNED86A3A 75 MiniLED QNED evo 4K 144Hz Garanciás
- Olcsó laptop! Lenovo IdeaPad U330P I i5 I 4GB I 500HDD I 13,3" HD I W11 I Jó akku
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L450 I i3-5GEN I 8GB I 128SSD I 14" HD I Cam I W10 I Gari
- Nvidia Quadro FX570
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 4000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- AKCIÓ! Asus ProArt OC RTX 4070Ti 12GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
- 278 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080 (ELKELT)
- AKCIÓ! Acer Predator Helios Neo 16 PHN16 notebook-i9 13900HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX 4060 8GB W11
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Esetleg roaming esetén is? Vagy ott melyik a vélhetően a legmegbízhatóbb?
Nem az 5G-vel van bajom, inkább azokkal, akik nincsenek tisztában semmivel, de mindenből azonnal, csak nekem a legjobbat legolcsóbban ezzel a mentalitással nem könnyű megbékélni. Nem is a most morgolódó fórumtársra gondolok itt elsősorban. Ő éppen tudhatná, mire jó igazán az 5G, lévén Hajdúszoboszló nyáron épp alkalmas annak tesztelésére.
Persze annyi nagyon nincs, mert aki teheti, az nyomja 4K-ban egész nap...



Kaptál rá kedvezményt, nem? Ennyi jár neked, 5G nem ill majd ha fizetsz. Egy M-es csomagtól senki nem esik hanyatt az ámulattól.
Plusz valami érthető tájékoztatás kéne a usereknek, hogy mi is az 5G előnye, mert a nyekergésekből az derült ki, hogy az embereknek fogalma sincs erről.

Azt jól gondolom, hogy az 5G-rol leszorulok, ha nem váltok fentebb? Amit azért nem teszek, mert az állandó lakcímemen csak DIGI van 😰



