Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Akciófigyelő: Dömpingáron adja az Earfun a zajszűrős fejhallgatóját
- Elirigyelte a Vivo az Oppo 10x-es zoomkameráját
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Mobil flották
- iPhone topik
-
79900 - 79801
147692 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Soulfly842
addikt
A mai nappal 0 Ft-os kezdő, 24 havi részletfizetés kezdődött el minden csatornán, ami még jelentős érdekesség, hogy mind minőségi készülékcseréhez (hűségidő hosszabbítással vásárolt), s új előfizetéshez is 5000 Ft-os tartozékkedvezményt kap az ügyfél.
Online vásárlás esetén 10 napon belül, személyes vásárláskor akár már a helyszínen igénybe veheti a kedvezményt (személyes vásárlás esetén legfeljebb 72 órán belül (percre pontosan), naptári nap szerint)
Integrált ajánlat:
Ami még érdekes lehet, hogy otthoni szolgáltatásnál is igénybevehető lesz Magenta 1-es ügyfeleknek egyedi, 50000 Ft-os kedvezmény, de kedvezmény egy magenta1 ügyfélnek csak egyszer vehető igénybe (otthonit és a mobilt is beleszámolva).Ill. Magenta 1 speciális árlistába bekerült a HTC 10-es is.
-
dedike
addikt
-
koncyka
csendes tag
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a Next M Aranytárskártyás előfizetés mellé sima Next M kedvezményeket kell néznem mobiltelefon vételnél?
Válaszokat előre köszi!
-
Zeki
nagyúr
A kereső most nem segített, de most már megtaláltam:
Domino Most aktiválása a telefon készüléken keresztül.
Elsőnek *111# -et pötyögjük be, majd hívásindítás
Egy 1-es számot kell beütni. Azután díjcsomagok és szolgáltatások, majd Szolgáltatás és biztonság, azután kedvezmények, majd Domino Most, azután módosítás és bekapcsolás.És ezt havonta el kell végezni.
Domino Most, SMS, aktiválás, USSD kód
És akár mehetne a topic összefoglalóba is, a jobb kereshetőség érdekében.Nem kell havonta elvégezni.
-
br.rak
őstag
A kereső most nem segített, de most már megtaláltam:
Domino Most aktiválása a telefon készüléken keresztül.
Elsőnek *111# -et pötyögjük be, majd hívásindítás
Egy 1-es számot kell beütni. Azután díjcsomagok és szolgáltatások, majd Szolgáltatás és biztonság, azután kedvezmények, majd Domino Most, azután módosítás és bekapcsolás.És ezt havonta el kell végezni.
Domino Most, SMS, aktiválás, USSD kód
És akár mehetne a topic összefoglalóba is, a jobb kereshetőség érdekében. -
Zeki
nagyúr
-
Soulfly842
addikt
Van baj, nem kicsi...
Lehet hamarabb jönnek azok az új díjcsomagok, amikkel még drágábban lehet telefonálni...Az a legviccesebb, hogy NMHH-s mérések is megerősítették ezt többször is

Jó eséllyel indulnak

-
K1nG HuNp
őstag
-
br.rak
őstag
A Domino Most kiegészítő csomagot hogyan lehet SMS-sel aktiválni?
-
T0mBd1gg3R
veterán
Ne viccelj!
A t-mobilnál elég drágára trükközik ki amit te szeretnél. Például sokat netezel, keveset telefonálsz, szeretnél egy közepes havidíjat és egy csúcstelót olcsón részletre.
Vannak internet kiegészítő csomagok, de az nem növeli a csomagod kategóriáját, így nem olcsósodik a készülékár.
Van 6 gigás csomag havi 20-ért ami nevetséges BÁRMIÉRT, korlátlan netért sem fizetnék ennyit.
Ennyiért elvárhatnád, hogy a legdrágább telefont is hozzád vágják ingyen, de nem teszik, ez csak 130-cal csökkenti a vételárat, miközben 2 év alatt 480-at kiperkálsz.
Utána havi 8-ért 1 giga, ez még kb 80 kedvezményt ad az árból. Persze ehhez lehet kérni 5 giga netet pluszban, de arra nem jár készülékkedvezmény.Szóval trükközni kell, lételem a kiskapuk keresése.
2 éve voltam 2 hétig munka miatt Olaszországban. Az akkori csúcs G3-mat adták oda ingyen havi 20-30€-ért, nem emlékszem, de kevesebb mint 10 ezer forint, amiben korlátlan sms, korlátlan beszélgetés és 4 giga net volt. Az megfelel egy mostani 10 gigának szerintem.
-
313313
addikt
-
K1nG HuNp
őstag
-
Kbali
nagyúr
-
Vangelis
félisten
-
313313
addikt
Van baj, nem kicsi...
Lehet hamarabb jönnek azok az új díjcsomagok, amikkel még drágábban lehet telefonálni... -
K1nG HuNp
őstag
-
_q
addikt
Viszont nem értem miért mondanád le egyből, amikor a következő hónapban is megkapod a 4szeres adatot? Ennél nagyobb marhaságot rég hallottam.2.hónap végén elég lemondani és utána megint csomagot váltani.Én csináltam ezt 6 hónapig 3csomaggal.De utána nem lehetett újrakezdeni mert egy évben csak egyszer vehetsz részt ilyen akcióban.
Megkérdeztem működik ahogy leírtam.Köszi az információt. A korábbi lemondást nem gondoltam át jól, máshogy gondoltam, de az ismét átgondolva hülyeség lett volna,
-
Black_Raven
veterán
Viszont nem értem miért mondanád le egyből, amikor a következő hónapban is megkapod a 4szeres adatot? Ennél nagyobb marhaságot rég hallottam.2.hónap végén elég lemondani és utána megint csomagot váltani.Én csináltam ezt 6 hónapig 3csomaggal.De utána nem lehetett újrakezdeni mert egy évben csak egyszer vehetsz részt ilyen akcióban.
Megkérdeztem működik ahogy leírtam. -
Black_Raven
veterán
Szerintem lehet trükközni, csak másik csomagot kell venni.Tehát lemondod ezt és rendelsz egy NetPlusz M-et és ha 92napon belül ilyen csomagod nem volt, akkor az 500mb helyett megkapod a 2gb-t.
-
_q
addikt
Hallottam bizonyos "rendszer hibáról" amikor működött olyan, hogy igényled pl netplus s-t, megkapod, visszamondod akkor csak a 200MB veszik el az akció keretén belül ami járt az megmarad. Csak nem tudom ennek a menetét, illetve milyen esetben működhet.
dptrsk
Köszi. -
dptrsk
Topikgazda
Havidíjasnál elveszik egyből, mivel részarányos a számlázás.
Dominonál, mivel előre kifizetted 30 napig használhatod fel, ha közben lemondod akkor is. -
#65388800
törölt tag
-
_q
addikt
Oh, akkor nem lehet trükközni ilyen módon

Mi van akkor, ha megköti valaki netplus s-t most újonnan, tehát nem volt előtte 92 napig mobilnete. Megkapja a 800Mb-ot, majd utána egyből vissza mondja. Akkor a 800MB attól megmarad vagy az is egyből elveszik?
-
dptrsk
Topikgazda
Akkor kapsz 4szeres adatkeretet, ha az igénylés előtti 92 napban nem volt aktív az adott csomag.
-
_q
addikt
]Ebben az esetben (maraton) mindkettőhöz kell a Napinet.

De ne most spórolj amikor a NetPlusz 4szer annyi adatot ad mint az alap, ráadásul 2 hónapigEz működik úgy, hogy mondjuk visszamondom most a netplus S-t majd újra igénylem, akkor "új belépőnek" számítok és jár a kedvezmény? Illetve ez a módszer működik minden más esetben, pl fél év múlva megint van akció akkor csak kilépek majd vissza és már kapom is a bónuszt?
-
St3ven
addikt
-
[P]laci
senior tag
viccelsz?
annyi időre minek váltani?! noormális?! 
-
St3ven
addikt
Aki eddig aggódott emiatt, annak mostmár nem kell!

A Dominó Most opció igénybevételének lehetőségét 2017. február 1-jétől 2017. június 30-ig meghosszabbítják.

"Domino Most: a kedvezményes ajánlat 2017. június 30-ig érvényes. Az ajánlat igénybe vétele esetén egyéb Domino kedvezmények nem érvényesülnek."
Arra leszek kíváncsi, hogy aki eddig azért nem kapcsolta be a Domino Mostot, mert csak január 31-ig volt meghirdetve, az most ugyanúgy marad-e a 30-40 forintos percdíján, mert csak június 30-ig szól a kedvezmény.

-
Black_Raven
veterán
Azt idáig is értettem hogy mire gondoltál, azt nem értem mi köze van az én Hsz-emhez.Talán azért az engedékenység mivel megint jön egy piaci szereplő.És nem akarnak elvesziteni 1-2 jól fizető résztvevőt.
-
tabaga
tag
Nem értem mire gondolsz konktétan a zsemle atitűddel.Ha kifejtenéd bővebben jó lenne..a gazdaság védelmi szempontod sem világos, mert ha az lenne, a Vodafone nem lenne.Mivel amikor a Voda Magyarországra érkezett, évekig a Telekom és a Telenor hálózatát használta...
[link]
Itt nézd meg a zsemlés idézetet, és remélhetőleg rájössz, mire gondoltam.
Az egy érthető versenyélénkítő megoldás volt: így tudtak bevonzani egy újabb versenytársat a piacra, emiatt volt indokolt. A mostani engedékenységet nem látom indokoltnak. -
T0mBd1gg3R
veterán
-
Black_Raven
veterán
]Ebben az esetben (maraton) mindkettőhöz kell a Napinet.

De ne most spórolj amikor a NetPlusz 4szer annyi adatot ad mint az alap, ráadásul 2 hónapig -
K1nG HuNp
őstag
Nem, a NetPluszhoz nem kell Napinet.meg más sem.Csiganet=lassitott net, amikor a csomagban lévő 200mb-5gb net elfogy, de a 30 nap még nem járt le, akkor jön a korlátlan csiganet.Speciel nálam onnantól éjjel-nappal rajta a net, mivel nincs plusz költség, és nem fogy el

Ha van Domino Surfom akkor a maratonhoz sem kell semmi más ugye? Viszont ha csak domino 5öm van akkor kell napinet a maratonhoz?
-
Black_Raven
veterán
Nem, a NetPluszhoz nem kell Napinet.meg más sem.Csiganet=lassitott net, amikor a csomagban lévő 200mb-5gb net elfogy, de a 30 nap még nem járt le, akkor jön a korlátlan csiganet.Speciel nálam onnantól éjjel-nappal rajta a net, mivel nincs plusz költség, és nem fogy el

-
K1nG HuNp
őstag
NetPlusz 30 naponta megújul, vagyis fizetsz, de korlátlan a csiganet.Maraton meg tart amíg tart és megszűnik.
"de korlátlan a csiganet", Ezt hogy érted?
+ Olvasgattam, hogy ezeken felül kell még netnek lennie, hogy működjenek, napinet vagy micsoda

-
Black_Raven
veterán
-
K1nG HuNp
őstag
Marathon és a NetPlusz közt mi a különbség?
-
Black_Raven
veterán
Az csak spekuláció.Most tényleg nem mindegy.Lényeg hogy marad a Most.Még egy kis kapcsolódás és reméljük a net is lemegy egy 800ft/1-2gb-re és lesz**om mi lehet/megy a háttérben.Meg az se érdekel hány mobilszolgáltató lesz még, én biztos maradok, mert Nekem ez nem rossz, sőt......Lehetne mint Angliában is nem?korlátlan net 500perc=csak térerő nincs már a másik utcában, nemhogy vidéken...
-
K1nG HuNp
őstag
Ezt hívják költséghatékony és gyors megoldásnak.Nem kell külön hálózatot kiépiteni sok pénzért és gyors mert már készen is van.A gond akkor kezdődne, ha összevesznének...
Márpedig 2 konkurens cég mikor nem veszik össze?
-
btz
addikt
Na már megint a "nem a zsemle kicsi, hanem a pofatok nagy" attitűd.
Amúgy tényleg felhet kicsit a Telekom a Digitol, ha már nem csupán a kínálati oldalon kooperalnak (kartell), hanem a költség oldalon is (közös hálózat) Amúgy gazdaság védelmi szempontból tényleg érdekes, hogyan engednek nekik ilyeneket.Mitől félnének? A Digi 1800 mhz sávjában elnyert kapacitásától? 😁
Leesik majd az álluk is az előfizetőknek, mikor rájönnek, hogy mekkora a lefedettség -
#71835392
törölt tag
-
Black_Raven
veterán
Na már megint a "nem a zsemle kicsi, hanem a pofatok nagy" attitűd.
Amúgy tényleg felhet kicsit a Telekom a Digitol, ha már nem csupán a kínálati oldalon kooperalnak (kartell), hanem a költség oldalon is (közös hálózat) Amúgy gazdaság védelmi szempontból tényleg érdekes, hogyan engednek nekik ilyeneket.Nem értem mire gondolsz konktétan a zsemle atitűddel.Ha kifejtenéd bővebben jó lenne..a gazdaság védelmi szempontod sem világos, mert ha az lenne, a Vodafone nem lenne.Mivel amikor a Voda Magyarországra érkezett, évekig a Telekom és a Telenor hálózatát használta...
-
tabaga
tag
Fölösleges a "vérengzés" a piacon, a 9/19ft-os percdíjjal sokan megelégednek.Nem kell több sz*rkavarás.Most örülni kell, meg arra gondolni ha a telekomot nagy veszteség éri, szerinted majd kinek fog bekeményiteni.Tippelném hogy nekünk, vagyis így jó.Nekünk is, nekik is.
Na már megint a "nem a zsemle kicsi, hanem a pofatok nagy" attitűd.
Amúgy tényleg felhet kicsit a Telekom a Digitol, ha már nem csupán a kínálati oldalon kooperalnak (kartell), hanem a költség oldalon is (közös hálózat) Amúgy gazdaság védelmi szempontból tényleg érdekes, hogyan engednek nekik ilyeneket. -
bernel
tag
Fölösleges a "vérengzés" a piacon, a 9/19ft-os percdíjjal sokan megelégednek.Nem kell több sz*rkavarás.Most örülni kell, meg arra gondolni ha a telekomot nagy veszteség éri, szerinted majd kinek fog bekeményiteni.Tippelném hogy nekünk, vagyis így jó.Nekünk is, nekik is.
Engem speciel a mobilnet miatt érdekel a digi, hogy annak az árát vigyék le, a telefonálás kevésbé lényeges.
-
Black_Raven
veterán
Fölösleges a "vérengzés" a piacon, a 9/19ft-os percdíjjal sokan megelégednek.Nem kell több sz*rkavarás.Most örülni kell, meg arra gondolni ha a telekomot nagy veszteség éri, szerinted majd kinek fog bekeményiteni.Tippelném hogy nekünk, vagyis így jó.Nekünk is, nekik is.
-
Diák66
őstag
Pont ugyanez volt. R ott volt. És szolgáltató : Telekom HU | Telenor HU
1430 meg engem nézett hülyének hogy lehetetlen mert SIM nem engedi belföldi roamingot. Személyesen bementem T pontba, ott szintúgy. SIM csere is volt hátha az a gond. Vicc hogy T nem volt képbe azzal hogy ők mókolnak hálózattal.Családtagom még mellékelte is a panaszához a fényképet.
Aztán még is hülyének nézték, mondván ez lehetetlen. -
bernel
tag
Aki eddig aggódott emiatt, annak mostmár nem kell!

A Dominó Most opció igénybevételének lehetőségét 2017. február 1-jétől 2017. június 30-ig meghosszabbítják.

"Domino Most: a kedvezményes ajánlat 2017. június 30-ig érvényes. Az ajánlat igénybe vétele esetén egyéb Domino kedvezmények nem érvényesülnek."
Szuper! Reméljük hamar beindul a digi is, akkor lesz igazán vérengzés a piacon.
-
MadMancs
veterán
Nem vagy vele egyedül.
Egyik családtagom is roaming-olt Telenor hálón Telekomosként. Meg is reklamálta, de semmit nem reagáltak rá. Röviden annyit írtak, hogy jólvanazúgy.Vicces, ha a Telekomos mobil/hálózati eszköz kiírja, hogy R (roaming jel) és Telenor HU roaming. Megtörtént eset nem egyszer!!
Pont ugyanez volt. R ott volt. És szolgáltató : Telekom HU | Telenor HU
1430 meg engem nézett hülyének hogy lehetetlen mert SIM nem engedi belföldi roamingot. Személyesen bementem T pontba, ott szintúgy. SIM csere is volt hátha az a gond. Vicc hogy T nem volt képbe azzal hogy ők mókolnak hálózattal. -
[P]laci
senior tag
Aki eddig aggódott emiatt, annak mostmár nem kell!

A Dominó Most opció igénybevételének lehetőségét 2017. február 1-jétől 2017. június 30-ig meghosszabbítják.

"Domino Most: a kedvezményes ajánlat 2017. június 30-ig érvényes. Az ajánlat igénybe vétele esetén egyéb Domino kedvezmények nem érvényesülnek."
-
Diák66
őstag
Nem vagy vele egyedül.
Egyik családtagom is roaming-olt Telenor hálón Telekomosként. Meg is reklamálta, de semmit nem reagáltak rá. Röviden annyit írtak, hogy jólvanazúgy.Vicces, ha a Telekomos mobil/hálózati eszköz kiírja, hogy R (roaming jel) és Telenor HU roaming. Megtörtént eset nem egyszer!!
-
Black_Raven
veterán
Ezt hívják költséghatékony és gyors megoldásnak.Nem kell külön hálózatot kiépiteni sok pénzért és gyors mert már készen is van.A gond akkor kezdődne, ha összevesznének...
-
Kbali
nagyúr
Tény, csak ezt akkor szeretném megtenni amikor ez nekem megfelelő időpontban történik (pl találok helyette megfelelő flottát), nem amikor rákényszerülök.
Pedig most a leírásod alapján pont kényszerhelyzetben vagy.
-
MadMancs
veterán
Ennek örülnöd kéne, akinek idáig telekomosként nem volt 3g-je, annak most lesz.Ez jó.Nem ellenségként tekinteni a megállapodásra

Azt hiszem itt a válasz hogy miért is roamingoltam én oly sokszor telenor hálón Telekomosként ( kértem is itt segítséget ez ügyben). Ennek lehetett valami előkészülete.
-
Diák66
őstag
Ennek örülnöd kéne, akinek idáig telekomosként nem volt 3g-je, annak most lesz.Ez jó.Nem ellenségként tekinteni a megállapodásra

Nekem olyan semmilyen kedvem van ettől, mert bizonyos szempontból jó (jó megoldás....vannak előnyei), de a piaci versenyt nem biztos, hogy pozitívan érinti. (főleg, hogy az 1., 2. piaci szereplő, akitől inkább az önálló megoldásokat várnánk...)
-
Black_Raven
veterán
-
Diák66
őstag
-
St3ven
addikt
-
JDMKid
tag
Tudja valaki, hogy 1 éven belül számhordozással hányszor lehet szolgáltatót váltani?
-
T0mBd1gg3R
veterán
Tény, csak ezt akkor szeretném megtenni amikor ez nekem megfelelő időpontban történik (pl találok helyette megfelelő flottát), nem amikor rákényszerülök.
-
Kbali
nagyúr
Azt is olvastad, amit én írtam? Nem a nevemen van az előfizetés. Szerintem a cégnél már rég elfelejtették, hogy adtak nekem is SIM-et. Nem tudom hivatalosan kicserélni. Ha elb*sszák a vágást meg ballaghatok be a céghez lehajtott fejjel, hogy nekem volt egy ilyen flottás kártyám, csak nálam maradt, most már visszaadnám, de a szám az kéne.
"... ballaghatok be a céghez lehajtott fejjel, hogy nekem volt egy ilyen flottás kártyám, csak nálam maradt, most már visszaadnám, de a szám az kéne."
Akármilyen nehezedre is esik, sajna ezt kell tenned. -
T0mBd1gg3R
veterán
Azt is olvastad, amit én írtam? Nem a nevemen van az előfizetés. Szerintem a cégnél már rég elfelejtették, hogy adtak nekem is SIM-et. Nem tudom hivatalosan kicserélni. Ha elb*sszák a vágást meg ballaghatok be a céghez lehajtott fejjel, hogy nekem volt egy ilyen flottás kártyám, csak nálam maradt, most már visszaadnám, de a szám az kéne.
-
Black_Raven
veterán
-
K1nG HuNp
őstag
Én az új simemnél megtartottam a kipattiontott kis műanyagokat, hátha egyszer kellenek

-
#65388800
törölt tag
Sim tálcás volt? Ugyanolyan vastag mint a sim kártya. Érdekes lenne.
Sima hátlapot le kellett venni aztán úgy.
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
Ugye ugye.Nem kell cellux. Veszel egy kártya bővitő szettet 500ft és szuper műanyag lapba teszed a simet nano-tól normálig és nem esik bele+nem mozdul el.Fix minden.

Egyik sony telefonom használati utasítására az volt írva ne használjunk ilyeneket mert elgörbítik az olvasót.
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
így van.Meg a kitörögetés nem elég stabil főleg a simtüvel kíhúzható alja nincs tálcánál...az meg ha beesik a szétszedhetetlen telóba, több mint ciki.Kell egy kis cellux. 😀
-
#65388800
törölt tag
-
Black_Raven
veterán
-
icecave
nagyúr
Köszönöm mindenkinek, a Telekom alkalmazásban megtaláltam a "telefon" részbe belépve.
-
csako
veterán
-
kovacsmi_74
senior tag
Nem kell díjcsomagot váltani, a Most nem is az. 1777-en pár Nap Sim-re családban korábban már bekapcsoltam a Most opciót. Talán 3-as menüpont alatt volt valamilyen kedvezményként. De *111# alatt is mennie kell.
-
#65388800
törölt tag
Így van, nehogy már ingyen telefonáljanak 40ft-ért
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
rasotamas enyém 2013-as és levágattam, és kifogástalan. Igaz azóta újra micro simnek használom kártya bővitővel.Legalább jó mindenbe mert jó normál,micro, nano simes telóba, nem kell a telekomba szaladgálni havonta másik kártyáért.
De minek levágatni. Telekomnál az összes egy kártyán van így csak visszanyomod ha nagyobb kell és kinyomod ha a kisebb.
-
Black_Raven
veterán
Így van, nehogy már ingyen telefonáljanak 40ft-ért
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
rasotamas enyém 2013-as és levágattam, és kifogástalan. Igaz azóta újra micro simnek használom kártya bővitővel.Legalább jó mindenbe mert jó normál,micro, nano simes telóba, nem kell a telekomba szaladgálni havonta másik kártyáért.
-
313313
addikt
Szerintem van különbség.A move S drágább, összességében kb.~600ft-al.
És az az újabb csomag, ami váltotta az elavult régit. Ráadásul ebben voip tiltás is volt még annó...
Lassan ideje kihozni egy drágább díjcsomagot, drágább percdíjakkal... -
T0mBd1gg3R
veterán
Szerintem nincs jelentősége, hogy egymás hálózatát használják e vagy sem.Nekünk az számít hogy jobb minőségben legyen és több helyen 3g/4g.
Rasotamas ha szükséged van nano simre, vágasd le egy gsm boltban, kb 5 másodperc és van nano-d.Köszi a választ, annyi a baj, hogy egyrészt elég régi a kártyám, 2012-es, és úgy tudom túl régi Simeket nem lehet levágni, mert túl sokat kell vagy túl vastag nem tudom.
Másrészt ha nem sikerül nem tudom kicserélni, ugyanis már 3 éve nem dolgozom a cégnél. Mivel nem a cég fizeti hanem én magam, ez csak egy kis visszaélés a feledékenységükkel, mert tényleg baromi jó flottás csomag. -
Black_Raven
veterán
Szerintem van különbség.A move S drágább, összességében kb.~600ft-al.
-
Black_Raven
veterán
A 1777-en keresd a kedvezményeknél 1-es gomb.Teljes gombok 2-3-1-1 és happy
-
glaci
őstag
A most nem díjcsomag, hanem egy kiegészítő opció. (Így a díjcsomagok között nem is fogod megtalálni ...)
-
K1nG HuNp
őstag
Át kell menned valamelyikbe az általad említett 3 közül és utána aktiválhatod a Mostot
-
icecave
nagyúr
Van egy domino simem, "nap" tarifacsomagban. Át szeretném váltani "most"-ra, de sem a telekom alkalmazásban, sem a webes felületen nincs erre lehetőség, mert csak az "5, aktív és surf"-öt ajánlja fel a díjcsomagváltásnál. Mit lehet tenni?
-
313313
addikt
-
#65388800
törölt tag
Azt olvastam itt, hogy ki kell kapcsolni majd vissza a NapiNet-et, hogy menjen a Maraton vele.
de csak akkor ha nem menne.
-
dobostorta
tag
-
#65388800
törölt tag
Megrendeltem a Maraton 1GB-ot, de nem engedi kikapcsolni a NapiNet-et, azt írja csak személyesen lehet módosítani, üzletben.
Még van feltöltési bónuszom, de szerintetek így utána a Maratont fogja használni, vagy a NapiNet-et?Érdemes szerintetek 1430-on technikai netet bekapcsoltatni?
Jelenleg a bónuszt használja.
Hát vagy netplusz vagy napinet kell hogy működjön a maraton nem?
-
dobostorta
tag
Megrendeltem a Maraton 1GB-ot, de nem engedi kikapcsolni a NapiNet-et, azt írja csak személyesen lehet módosítani, üzletben.
Még van feltöltési bónuszom, de szerintetek így utána a Maratont fogja használni, vagy a NapiNet-et?Érdemes szerintetek 1430-on technikai netet bekapcsoltatni?
Jelenleg a bónuszt használja.
-
K1nG HuNp
őstag
Nemhiszem, hogy csak a neveket váltogatnák... Igaz követem figyelemmel a T-t 5 éve de mióta ittvagyok is pl a Most elég nagy dobás volt, a semmiből. A netfelhasználási kultúra is eléggé megváltozott, és ehhez igazodtak is rendesen.
-
313313
addikt
Az megvan, hogy 5-6 éve kb ugyan az az előfizetések vannak, csak a nevük változott? Tartalom/ár kb maradt ugyan az...
-
K1nG HuNp
őstag
Oke leesett mostmar, bocsi.

Semmi gáz. Az emberek örülni szoktak annak ha lejár a hűségük, mert ilyenkor mehetnek váltani a szerződéskötés óta kijött újabb, kedvezőbb tarifákra, de ha neked megfelel a jelenlegi csomagod akkor mint mar mondottam nincs dolgod, hasznald tovabbra is egeszseggel.
-
wertigo1984
őstag
-
K1nG HuNp
őstag
Sokat pofazok telefonon is, igy nem eri meg nekem a feltoltosdi.

(#79808) csako next M csomagban vagyok.
Szóval. Adott egy előfizetésed mobilra ami hamarosan lejár. Ezzel nem kell semmit csinálni, ha továbbra is szeretnéd használni, csak fizetni. A netnek ehhez semmi köze, ne is keverjük ide.
A feltöltőkártya hogy jön most ide?

-
csako
veterán
Udv mindenkinek!
Hamarosan le fog jarni az mobil elofizetes szerzodesem. Meghosszabbithatom ugy ha otthoni internetet vasarolok?
Melyik díjcsomag? 1430-on simán meg tudod hosszabbítani szerintem, ha valamelyik Next.
Move féléket nem kell meghosszabbítani, ugyanannyiba kerülnek hűséggel és anélkül is. Attól, hogy lejár a hűség, még nem szűnik meg a szolgáltatás. -
wertigo1984
őstag
-
K1nG HuNp
őstag
Mert ez a dijcsomag nekem teljesen megfelel.
Na akkor fizess tovább nyugodtan, nem változik semmi azáltal, hogy lejárt a hűség.
-
wertigo1984
őstag
-
Black_Raven
veterán
Ha van lehetőséged egy adott frekvenciára korlátozni a telefonod, nézd meg, hogy nem-e 900 MHz. (Band selection) Vagy ha a telefonod valamilyen formában kiírja a használt frekvenciát..... (service menü, vagy alkalmazás) Ha nincs, max azt tudod megnézni, hogy tényleg azonos-e a cella azonosító a Telenor 3G hálózatával az adott területen. Nem találtam még infót a 900 MHz-es összekapcsolódásra, de gyanítom nem véletlen. (tesztről is lehet szó! Vagy puszta véletlen?)
Szerintem nincs jelentősége, hogy egymás hálózatát használják e vagy sem.Nekünk az számít hogy jobb minőségben legyen és több helyen 3g/4g.
Rasotamas ha szükséged van nano simre, vágasd le egy gsm boltban, kb 5 másodperc és van nano-d. -
Diák66
őstag
Ha van lehetőséged egy adott frekvenciára korlátozni a telefonod, nézd meg, hogy nem-e 900 MHz. (Band selection) Vagy ha a telefonod valamilyen formában kiírja a használt frekvenciát..... (service menü, vagy alkalmazás) Ha nincs, max azt tudod megnézni, hogy tényleg azonos-e a cella azonosító a Telenor 3G hálózatával az adott területen. Nem találtam még infót a 900 MHz-es összekapcsolódásra, de gyanítom nem véletlen. (tesztről is lehet szó! Vagy puszta véletlen?)
-
K1nG HuNp
őstag
Udv mindenkinek!
Hamarosan le fog jarni az mobil elofizetes szerzodesem. Meghosszabbithatom ugy ha otthoni internetet vasarolok?
Miert hosszabbitanad meg?
-
wertigo1984
őstag
Udv mindenkinek!
Hamarosan le fog jarni az mobil elofizetes szerzodesem. Meghosszabbithatom ugy ha otthoni internetet vasarolok?
Új hozzászólás Aktív témák
-
79900 - 79801
147692 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- PC bontás - NZXT H630, Seasonic Plat 860W, X99, i7-6900K, NZXT Kraken, 64Gb, GTX 980Ti, 6TB
- Red Faction PC - NZXT, B450, Ryzen 5 3600X, 16Gb, RTX 2060, 1,25Gb tárhely - Windows 11
- 13600k 32gb ram 750w táp 420mm aio 1tb nvme 5tb hdd
- Surface 5 - i7-7.gen 8 GB RAM/256 GB SSD + 101 gombos bill, touchpad
- Sony A7IV (Váz)
- Apple iPhone 11 Pro Max / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 81%
- iPhone SE 2020 128GB Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4893, 96% AKKSI
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel nagy választékban garanciával/számlával! Upd. 06.05
- Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló rugged
- Dell UltraSharp U2717D 27 16:9 2560 x 1440 (QHD) 2K InfinityEdge IPS monitorok- SZÁMLA-GARANCIA
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





annyi időre minek váltani?! 






