Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
140100 - 140001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 141901 141900 - 141801 141800 - 141701 141700 - 141601 141600 - 141501 141500 - 141401 141400 - 141301 141300 - 141201 141200 - 141101 141100 - 141001 141000 - 140901 140900 - 140801 140800 - 140701 140700 - 140601 140600 - 140501 140500 - 140401 140400 - 140301 140300 - 140201 140200 - 140101 140100 - 140001 140000 - 139901 139900 - 139801 139800 - 139701 139700 - 139601 139600 - 139501 139500 - 139401 139400 - 139301 139300 - 139201 139200 - 139101 139100 - 139001 139000 - 138901 138900 - 138801 138800 - 138701 138700 - 138601 138600 - 138501 138500 - 138401 138400 - 138301 138300 - 138201 138200 - 138101 138100 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
kali
legenda
-
4Grider
félisten
-
kali
legenda
-
GoodSpeed
veterán
-
skroy
senior tag
Valószínűleg ismét mindenkinek elérhetővé teszik a nyárra. Páran már "panaszkodtak", hogy elérhető az 5G pár napja.
-
GoodSpeed
veterán
Helló, nem változtattam a Magenta 1 előfizetésemen, eddig viszont nem engedett fel az 5G-re, most viszont:
pedig ugyanúgy a 250-es optikai Internet van otthon. Volt valami szolgáltatói üzletpolitikai változás? -
rushty
őstag
-
4Grider
félisten
A feltöltős is előfizető. És nem különböztetik meg őket a VoLTE roaming során.
Viszont én azt írtam, hogy amit ezen a hálózaton bekapcsoltak, arra még várni kell egy darabig a többi hálózaton/országban. Tehát ne írj olyat, hogy MOSTANTÓL ELÉRHETŐ DOMINÓN IS A VOLTE ROAMING!, mert ez nem igaz. Elérhető lett egy új partnernél. -
dr9
tag
Szerintem ugyanaz, mint előfizetőknek. Másképp nem frissült volna a lista is. Bár most minden össze-vissza van. Más szolgáltatónál ugyanaz a feltöltő meg előfizető partner
. -
4Grider
félisten
Nincs olyan, hogy "mostantól kezdve elérhető dominón is a VoLTE roaming".
Ezt roaming partnerenként kell beállítani, így egy darabig el fog tartani a folyamat... -
dr9
tag
-
Donki Hóte
veterán
azt a 06-80-as számot felhívhatod egy másik telefonról is szerintem. pont azért ingyenes. aki felveszi, annak meg elmondod, hogy melyik telefonszámodról van szó.
Próbáltam másik telefonról hívni a számot, egy géptyúk veszi fel, jól hallhatóan valamilyen szövegfelolvasó mesterséges (un)intelligencia beszél

Csak abból ért, hogy megnyomom az 1-est, vagy a 2-est

60 napon bőven belül vagyok.
-
nfsu17
veterán
Sikeresen átjöttem. Kb most 22-kor aktiválták.
Láttam, hogy a Y sim már offline, kivettem a kártyát, be a T-set, PIN be, már jött is az sms, hogy adategyeztetés sikeres.
Felvittem a számom a T fiókba, aktiváltam a 100 perc beszédet 7 napra.
Másik számomra meg a 7 nap netet...3GB volt talán?
De kaptam még az új SIM-re 40 perc beszédet is, meg 2GB netet.
Na most képzeld el, hogy a dec. 12-én kihozott dominos online vásárolt sim (ez a 2. kártyám, amit adatra használok) is adott 2GB netet (+ beszédet), és még van belőle 1,9GB
meg 12 perc beszéd a 40-ből. Ez a net a büdös életbe nem fog elfogyni így ezen a két SIM-en. Annyi baj legyen.
A "számkijelzést" be kellett most is kapcsolni, alapból off.
A Y SIM-en meg maradt 138 Ft egyenleg, hát üsse kavics. -
Cs1csó
titán
Adategyeztetés az appban, nevet beírva vezetéknév, keresztnév rubrika nem fogadja el. Nálatok?
A születési neved írd be, ne a nemváltás utánit.
Héberül meg necces lesz jobbról balra.
Viccet félretéve a személyiden szereplőt kell karakter pontosan... ha tavaly működött, idén is kell neki... Ha ez az első alkalom, próbáld meg weboldalon az egyeztetést... ha ott sem megy, akkor rosszul vitték fel az adatokat anno Telenyomornál az elsőnél amit még személyesen, fiókban kellett megcsinálni pont így jártam, köv. évben vissza kellett mennem, ürge váltig azt ragozta hogy minden stimmel, de kb 10 perc vizslatás után rájött, hogy az előző tényleg elcseszett 1 karaktert valahol.. utána az is ment neten...
Ha tavaly már ment az appban, akkor az is vacakolhat akár, dettó weboldalon próbáld...
Nekem nem volt gond az app-pal kb 1 hónapja, simán ment azonnal jött az sms is...Nekem is csak a nemváltó műtét előtti nevem szereti.
-
donjohnson
addikt
Próbáltam mindenféle verzióban, mindig azt mondja, hogy nulla forint az egyenlegem

1414-et se engedi hívni...
Marad a személyes látogatás valamely ügyfélszolgálaton.
azt a 06-80-as számot felhívhatod egy másik telefonról is szerintem. pont azért ingyenes. aki felveszi, annak meg elmondod, hogy melyik telefonszámodról van szó.
-
kovacsmi_74
senior tag
Próbáltam mindenféle verzióban, mindig azt mondja, hogy nulla forint az egyenlegem

1414-et se engedi hívni...
Marad a személyes látogatás valamely ügyfélszolgálaton.
Itt azt írják, a korábban kiküldött egyedi kóddal online is elvégezheted. A 60 napon belül vagy még?
-
4Grider
félisten
Próbáltam mindenféle verzióban, mindig azt mondja, hogy nulla forint az egyenlegem

1414-et se engedi hívni...
Marad a személyes látogatás valamely ügyfélszolgálaton.
A hatvan nap még nem telt le?
-
Donki Hóte
veterán
-
yogibear
addikt
Adategyeztetés az appban, nevet beírva vezetéknév, keresztnév rubrika nem fogadja el. Nálatok?
Kedves Ügyfelünk! Dominod rendelkezésre àllàsi ideje -n lejàr. Ha addig nem töltesz fel, Dominodat nem tudod tovàbb hasznàlni. Ezutàn 90 napon belül még feltöltheted és hìvòszàmod ùjra aktivàlhatod, aminek dìja 300 Ft, de koràbbi perc- és adategyenleged elveszik.

Ez érdekes lenne, mert ha megszüntetem is van/volt egyenleg. Ja, az forint egyenleg.
Adategyeztetés az appban, nevet beírva vezetéknév, keresztnév rubrika nem fogadja el. Nálatok?
A születési neved írd be, ne a nemváltás utánit.
Héberül meg necces lesz jobbról balra.
Viccet félretéve a személyiden szereplőt kell karakter pontosan... ha tavaly működött, idén is kell neki... Ha ez az első alkalom, próbáld meg weboldalon az egyeztetést... ha ott sem megy, akkor rosszul vitték fel az adatokat anno Telenyomornál az elsőnél amit még személyesen, fiókban kellett megcsinálni pont így jártam, köv. évben vissza kellett mennem, ürge váltig azt ragozta hogy minden stimmel, de kb 10 perc vizslatás után rájött, hogy az előző tényleg elcseszett 1 karaktert valahol.. utána az is ment neten...
Ha tavaly már ment az appban, akkor az is vacakolhat akár, dettó weboldalon próbáld...
Nekem nem volt gond az app-pal kb 1 hónapja, simán ment azonnal jött az sms is... -
rushty
őstag
Ha elmulasztottam a határidőben történő adategyeztetést, akkor van valami türelmi idő az adategyztetés pótlására?
Ugye, ha az egyeleg feltöltését elmulasztom, akkor 90 napig tudom pótolni (bár levonnak 300 ft-ot a feltöltött összegből). Van valami hasonló lehetőség az adategyztetés bepótlására?
Adategyeztetés az appban, nevet beírva vezetéknév, keresztnév rubrika nem fogadja el. Nálatok?
Kedves Ügyfelünk! Dominod rendelkezésre àllàsi ideje -n lejàr. Ha addig nem töltesz fel, Dominodat nem tudod tovàbb hasznàlni. Ezutàn 90 napon belül még feltöltheted és hìvòszàmod ùjra aktivàlhatod, aminek dìja 300 Ft, de koràbbi perc- és adategyenleged elveszik.

Ez érdekes lenne, mert ha megszüntetem is van/volt egyenleg. Ja, az forint egyenleg.
-
dzf007
senior tag
Köszi, próbáltam hívni az adategyeztetendő SIM-ről a 06-80-as számot, de azt mondja, hogy az egyenlegem nulla forint, töltsem fel az egyenlegemet.
Egyenleget meg nem enged tölteni, se a Telekom appból, se internetbankból

Próbáld +36-al...
-
Donki Hóte
veterán
Törvény rendelkezik róla, hogy a szolgáltatónak azonnal meg kell szüntetnie ilyenkor az előfizetést.
Egyébként pedig:
"Ha mégis elmulasztod az adategyeztetést, még tudsz újból szerződni az adategyeztetési határidő elmulasztása miatt megszűnt hívószámodra a határidő leteltétől számítva 60 napon belül. Ilyen esetben hívd a +36 80 630 045-ös számot – ez az egy szám elérhető a kártyáról annak tiltott állapotában is vagy fáradj be valamelyik üzletünkbe, időpontot foglalni ide kattintva tudsz."Köszi, próbáltam hívni az adategyeztetendő SIM-ről a 06-80-as számot, de azt mondja, hogy az egyenlegem nulla forint, töltsem fel az egyenlegemet.
Egyenleget meg nem enged tölteni, se a Telekom appból, se internetbankból

-
p2pp
őstag
Sziasztok!
Akárhogy matekozok a díjcsomagokkal, nem nagyon jövök ki jobban.
Jelenleg van 3 mobilunk az otthoni net+tv-n kívül.
A 3 mobil mind Mobil L + Korlátlan Net, Magenta korlátlan kedvezménnyel, üsszesen 36 ezer a 3 havonta.
Az egyiken van plusz 2 okossim ingyen, használat pár óra T, fél óra más, 20 giga net.
A másikon Netflix közepes, használat pár óra T, 3 óra más mobil, 5 giga net
A harmadikon meg (HBO) Max, használat pár óra T, 3 óra más mobil, 0 bájt net.
Annyi kedvezmény van a 3 korlátlanra, hogy ez így jön ki kereken 36-ra (11290+12855+11855), de szerintem nagyon nem használjuk ki.
Az első sim mellett van a telóban egy céges voda korlátlan hívással (asszem EU is) + 20 giga net.Ha bármit variálok rajta (mert azért ez a 36 szerintem elég nagy összeg a kihasználatlansághoz mérten) ugrik a nagy kedvezmény.
Az elsőn Mobil M 15 vagy 60 giga nettel elég lenne,
A másik kettőn meg Mobil L 5 gigával elég lenne, ez közepes Netflixszel, HBO-val, 1 okosóra simmel, fél óra hálózaton kívüli hívással az első SIM-re 31 ezer lenne a mostani 36 helyett, hát nem tudom érdemes-e szórakozni vele, hameg mégis kéne több net vagy több hívás akkor meg bajban van az ember.
Akkor már lehet megérné inkább átmenni valami flottához?Szia!
Magenta 1 Otthoni Net 1000+Tv+2 mobil.
15GB Mobil M-el van mindkettőnknek. 2x6293/hó
Pluszban van egy Netfone a Melóba (Más nem működik ott) 100GB 100 perc 5000/hó.
Netflix, Hbo nincsen. -
#33802016
törölt tag
ÁSZF 7. melléklet

https://www.telekom.hu/rolunk/szolgaltatasok/aszf/lakossagi
Google a barátod:
"2024. május 14. – 2024. május 27." Ezek szerint a második opciód.A dátumra én is emlékeztem, hogy 27, de nem volt konkretizálva, hogy ig vagy az nap még aktiválható. Ezért kérdeztem meg itt.
-
4Grider
félisten
Ha elmulasztottam a határidőben történő adategyeztetést, akkor van valami türelmi idő az adategyztetés pótlására?
Ugye, ha az egyeleg feltöltését elmulasztom, akkor 90 napig tudom pótolni (bár levonnak 300 ft-ot a feltöltött összegből). Van valami hasonló lehetőség az adategyztetés bepótlására?
Törvény rendelkezik róla, hogy a szolgáltatónak azonnal meg kell szüntetnie ilyenkor az előfizetést.
Egyébként pedig:
"Ha mégis elmulasztod az adategyeztetést, még tudsz újból szerződni az adategyeztetési határidő elmulasztása miatt megszűnt hívószámodra a határidő leteltétől számítva 60 napon belül. Ilyen esetben hívd a +36 80 630 045-ös számot – ez az egy szám elérhető a kártyáról annak tiltott állapotában is vagy fáradj be valamelyik üzletünkbe, időpontot foglalni ide kattintva tudsz." -
Donki Hóte
veterán
Ha elmulasztottam a határidőben történő adategyeztetést, akkor van valami türelmi idő az adategyztetés pótlására?
Ugye, ha az egyeleg feltöltését elmulasztom, akkor 90 napig tudom pótolni (bár levonnak 300 ft-ot a feltöltött összegből). Van valami hasonló lehetőség az adategyztetés bepótlására?
-
juve600
nagyúr
-
csaszi75
őstag
-
#33802016
törölt tag
-
Cs1csó
titán
Állíts be emlékeztetőt. A domino day-ra szoktam csütörtök reggel 7-re időpontot beállítani mert ha szerdán nincs rá szükségem akkor ugye a legvégső határidő csütörtök reggel 8.
-
#33802016
törölt tag
-
Cs1csó
titán
-
#33802016
törölt tag
A Gyereknapi akciót, ma 23:59-ig vagy május 27. 23:59ig lehet aktiválni?
-
bozsokiandra
tag
Sajnos nem változtatott rajta a kézi kiválasztás sem.
-
T0mBd1gg3R
veterán
Sziasztok!
Akárhogy matekozok a díjcsomagokkal, nem nagyon jövök ki jobban.
Jelenleg van 3 mobilunk az otthoni net+tv-n kívül.
A 3 mobil mind Mobil L + Korlátlan Net, Magenta korlátlan kedvezménnyel, üsszesen 36 ezer a 3 havonta.
Az egyiken van plusz 2 okossim ingyen, használat pár óra T, fél óra más, 20 giga net.
A másikon Netflix közepes, használat pár óra T, 3 óra más mobil, 5 giga net
A harmadikon meg (HBO) Max, használat pár óra T, 3 óra más mobil, 0 bájt net.
Annyi kedvezmény van a 3 korlátlanra, hogy ez így jön ki kereken 36-ra (11290+12855+11855), de szerintem nagyon nem használjuk ki.
Az első sim mellett van a telóban egy céges voda korlátlan hívással (asszem EU is) + 20 giga net.Ha bármit variálok rajta (mert azért ez a 36 szerintem elég nagy összeg a kihasználatlansághoz mérten) ugrik a nagy kedvezmény.
Az elsőn Mobil M 15 vagy 60 giga nettel elég lenne,
A másik kettőn meg Mobil L 5 gigával elég lenne, ez közepes Netflixszel, HBO-val, 1 okosóra simmel, fél óra hálózaton kívüli hívással az első SIM-re 31 ezer lenne a mostani 36 helyett, hát nem tudom érdemes-e szórakozni vele, hameg mégis kéne több net vagy több hívás akkor meg bajban van az ember.
Akkor már lehet megérné inkább átmenni valami flottához? -
csaszi75
őstag
Nem helyfüggő, sehol nem működik rendesen. Máskor tudtam simán online rádiót hallgatni egész ausztriában amikor jöttem az autópályán, most álló helyben sem megy.
A1-re sajnos nem csatlakozik fel.
Írtam ma az ügyfélszolgálatnak leírtam részletesen a problémát, a készüléktípusokat, hogy a másik készülékkel ugyanez a sim megy és ezzel a készülékkel a vodás is, stb. Vettek fel hibajegyet majd kíváncsi leszek mire jutnak.Az segíthet még, hogy kézi hálózatválasztással kiválasztod a Magenta-t.. és úgy használod.
Ezzel azt éred el, hogy a romaing miatt nem kezd el a készülék másik hálózatra jelentkezni.. és visszamászni a Magentára.. vagy a hálózatok között pattogni.. hanem fixen a Magentán van.. -
bozsokiandra
tag
Olyan lehet a kérdés, hogy milyen funkciókat tudsz a telefonok modem része.. vagyis hány frekit tud összefogni, hogyan tudja összefogni.. milyen frekiket tud összefogni? Magas/alacsony freki.. stb.
Feltehetően az adott helyen, ahogy vagy épp, ott annyit tud az adott modem a hálózattal együttműködve.
Próbáld ki mondjuk Bécs közepén.. vagy valami nagyobb városban a kettőt összehasonlítva.
A1-re nem tudsz felmenni a TelekomHU kártyákkal?Nem helyfüggő, sehol nem működik rendesen. Máskor tudtam simán online rádiót hallgatni egész ausztriában amikor jöttem az autópályán, most álló helyben sem megy.
A1-re sajnos nem csatlakozik fel.
Írtam ma az ügyfélszolgálatnak leírtam részletesen a problémát, a készüléktípusokat, hogy a másik készülékkel ugyanez a sim megy és ezzel a készülékkel a vodás is, stb. Vettek fel hibajegyet majd kíváncsi leszek mire jutnak. -
csaszi75
őstag
Az a baj, hogy olyan helyeken rossz, ahol eddig volt tökéletes lefedettsége a szolgáltatónak.
Közben csereberéltem a sim kártyákat a céges telefonnal, ez egyre érdekesebb.
Saját telefonom: Pixel 7a
Céges: Samsung A23
-Saját telefon (pixel 7a) saját (telekomos simkártyával) 4g-re állítva szar a net, 3g-re visszavéve jó.
-Céges telefon (samsung), saját (telekom) sim kártyával 4g-re állítva: jó a net
-Saját telefon (pixel 7a), céges (vodafone) sim kártyával 4g-re állítva: jó a net
Telekom kártyával mindkét esetben az osztrák telekom (Magenta T) hálózatra csatlakoztam.
Tehát minden esetben működik kivéve a Pixel 7a telekom kártyával 4g hálózat kombinációt.Olyan lehet a kérdés, hogy milyen funkciókat tudsz a telefonok modem része.. vagyis hány frekit tud összefogni, hogyan tudja összefogni.. milyen frekiket tud összefogni? Magas/alacsony freki.. stb.
Feltehetően az adott helyen, ahogy vagy épp, ott annyit tud az adott modem a hálózattal együttműködve.
Próbáld ki mondjuk Bécs közepén.. vagy valami nagyobb városban a kettőt összehasonlítva.
A1-re nem tudsz felmenni a TelekomHU kártyákkal? -
kchris78
veterán
Szerintem kell hogy a Balcsi meg a belváros bírja a terhelést, ennyi...
-
kali
legenda
Már nagyon várom, mostantól minden nap át fogom kapcsolni a céges korlátlanról egy ellenőrzés idejére, mert a tudat, hogy a 2 + 2 GB, amit szinte sosem használok, 5G-n is menne, megfizethetetlen
Akkor lesz jelentősége, ha az újabb kört esetleg nem a Telekom viszi és mondjuk Vodafone-os lesz a cégesünk. (Amit én nem annyira szeretnék...).Megy már az 5G a privát díjcsomagon is
-
Cs1csó
titán
-
ubyegon2
félisten
Ezen nincs mit gondolnod! 23:59 az még 27.-éhez tartozik, nyilván aki kivárja azt az utolsó percet...

************************
Kőbányán nem cuppan 5G-re a Domino, pedig igen közel van a Telekom székház. Nem mintha hiányozna...
-
p2pp
őstag
Tavaly nyáron itt nálunk 1/1 volt a sebesség 5G-n amíg felengedett rá....
Amíg nem hajlandók modernizálni, addig tök 8 milyen Marketing duma van.
Hallkan megjegyzem nemtom megszámolni hány száloptikát húztak oda a Bázisállomáshoz. De így is xar.
Ja kellene hozzá Freki is.
De csak a 2600 itt is kevés hozzá!
Továbbra a legnagyobb bullshitnek tartom az 5G-t.
De sebaj már javában fejlesztik a 6G-t.
(A Yettel 5G meg 950 volt lefelé)
Csak azért nem maradtam Yetteles (pedig a mai napig azt használnám!),
mert pont 2x annyiba kerül havonta,
mint a Telekom/Netfone.
(Netfone van 5G és jó is itt. Melóban meg csak Netfone van!)
Na nem Yettel szintű, de a 150 lefelé nekem bőven elég. -
rushty
őstag
Ezt a gyereknapit holnap 23:59-ig lehet bekapcsolni, ha jól gondolom.
-
bozsokiandra
tag
Ha nincs elég lefedettsége a kinti szolgáltatónak, akkor szerinted mit kellene csinálni?

Sok más országban, amik sokkal nagyobb területűek mint Mo, sokkal gyengébb a lefedettség.. Ausztria meg problémásabb a sok hegy miatt..
Roamingban mindig azt csinálom, hogy ha nem megy az épp a telóm által automatikusan kiválasztott szolgáltató, akkor kézzel megnézek egy másikat.
Ugyanez fordítva.. itthon is panaszkodnak sokan, itt a fórumon is, hogy bármely szolgáltatónak épp nem megy valamelyik kerületben, valamelyik utcában a mobilnetje.. máshol meg jó.
Vagy az egyik szolgáltatónak az egyik településen jó, a másiknak meg nem..
Amit alkalmazhatsz az lehet, hogy kikapcsolod a telefonodon az 5G hálózatot.. vagyis 2-3-4G módba kapcsolod.. itthon vidéken is lassabb az 5G mint a 4G.. nem tesznek bele elég erőforrást a szolgáltatók..Az a baj, hogy olyan helyeken rossz, ahol eddig volt tökéletes lefedettsége a szolgáltatónak.
Közben csereberéltem a sim kártyákat a céges telefonnal, ez egyre érdekesebb.
Saját telefonom: Pixel 7a
Céges: Samsung A23
-Saját telefon (pixel 7a) saját (telekomos simkártyával) 4g-re állítva szar a net, 3g-re visszavéve jó.
-Céges telefon (samsung), saját (telekom) sim kártyával 4g-re állítva: jó a net
-Saját telefon (pixel 7a), céges (vodafone) sim kártyával 4g-re állítva: jó a net
Telekom kártyával mindkét esetben az osztrák telekom (Magenta T) hálózatra csatlakoztam.
Tehát minden esetben működik kivéve a Pixel 7a telekom kártyával 4g hálózat kombinációt. -
csaszi75
őstag
Hetek óta ennyire rossz a hálózat roamingban (most éppen Ausztria, de máshol sem sokkal jobb).
Jelentettem az ügyfélszolgálatnak, 2 órán belül jött az sms, hogy kivizsgálták, részükről nincs hiba. Sok kollégámtól hallom, hogy ugyanezt tapasztalja.
Ez ügyben hol lehet panaszt tenni? Egyáltalán van roamingra valami előírás a szolgáltatás minpségét illetően vagy ilyenkor szabadon mutogathatnak a kinti szolgáltatóra?Ha nincs elég lefedettsége a kinti szolgáltatónak, akkor szerinted mit kellene csinálni?

Sok más országban, amik sokkal nagyobb területűek mint Mo, sokkal gyengébb a lefedettség.. Ausztria meg problémásabb a sok hegy miatt..
Roamingban mindig azt csinálom, hogy ha nem megy az épp a telóm által automatikusan kiválasztott szolgáltató, akkor kézzel megnézek egy másikat.
Ugyanez fordítva.. itthon is panaszkodnak sokan, itt a fórumon is, hogy bármely szolgáltatónak épp nem megy valamelyik kerületben, valamelyik utcában a mobilnetje.. máshol meg jó.
Vagy az egyik szolgáltatónak az egyik településen jó, a másiknak meg nem..
Amit alkalmazhatsz az lehet, hogy kikapcsolod a telefonodon az 5G hálózatot.. vagyis 2-3-4G módba kapcsolod.. itthon vidéken is lassabb az 5G mint a 4G.. nem tesznek bele elég erőforrást a szolgáltatók.. -
Avayasoft
aktív tag
-
bozsokiandra
tag
Hetek óta ennyire rossz a hálózat roamingban (most éppen Ausztria, de máshol sem sokkal jobb).
Jelentettem az ügyfélszolgálatnak, 2 órán belül jött az sms, hogy kivizsgálták, részükről nincs hiba. Sok kollégámtól hallom, hogy ugyanezt tapasztalja.
Ez ügyben hol lehet panaszt tenni? Egyáltalán van roamingra valami előírás a szolgáltatás minpségét illetően vagy ilyenkor szabadon mutogathatnak a kinti szolgáltatóra? -
skroy
senior tag
-
4Grider
félisten
Már többen is írták. Az én csomagom eleve 5G képes, és őszintén szólva nem vagyok tőle elájulva...
-
JamesFinn
senior tag
Sziasztok. Elérhető lett mindenki számára az 5G? Vagy csak valami gyereknapi akció? Az előfizetesem nem tartalamaz 5g opciót, viszont hajnal óta fix 5g van. (Kazincbarcika)
Infót nem találtam a honlapon. -
csaszi75
őstag
Ezt megtaláltam, de de nekem nem ez kell.
https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/domino-feltoltokartya/Magenta-1-5-GB-net-50-perc
Ezt szeretné dominos családtag úgy hogy nekem van magenta1-em, neki csak egy önálló dominos kártyája. Azt kéne behozni magenta1-be úgy, hogy ne kelljen átírni az én nevemre a sim kártyát.Ez első olvasatra valóban azt jelenti, hogy a saját neveden kell lennie a dominonak..
Indítsd el a Magentába vonást.. aztán majd kiderül, hogy engedik vagy nem.. -
bozsokiandra
tag
Hogy kerested?
https://www.google.com/search?q=csal%C3%A1di+domino+opci%C3%B3
Az első találat.
"Családi mobil opció
Beszélgessetek korlátlanul családon belül!"Ezt megtaláltam, de de nekem nem ez kell.
https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/domino-feltoltokartya/Magenta-1-5-GB-net-50-perc
Ezt szeretné dominos családtag úgy hogy nekem van magenta1-em, neki csak egy önálló dominos kártyája. Azt kéne behozni magenta1-be úgy, hogy ne kelljen átírni az én nevemre a sim kártyát. -
kchris78
veterán
Nekem is a korlatlan ceges mellett atment az ipad is 5Gre ami elvileg nem 5Gs flottatag.. neztem is egy kicsit. Biztos lazitani akarnak egy kicsit a 4G szoritasan...
-
csaszi75
őstag
Mi az a családi domino opció? Nem találtam róla semmit.
Hogy kerested?
https://www.google.com/search?q=csal%C3%A1di+domino+opci%C3%B3
Az első találat.
"Családi mobil opció
Beszélgessetek korlátlanul családon belül!" -
bozsokiandra
tag
-
4Grider
félisten
Eddig 2-1

Telekom chaten egyik ügyintéző szerint egy néven kell lennie, a másik szerint nem.Csak el kellene olvasni, hogy mit írnak a családi domino opcióról...
-
bozsokiandra
tag
-
4Grider
félisten
Családtag dominos sim kártyája bevonható az én magenta1 kedvezményeimhez (hogy igénybe vegye az 50 perc+5gb netet), anélkül hogy átkerülne a nevemre a sim kártyája?
Csak a havi díjas számoknak kell a magentás ügyfél nevén lenniük.
-
bozsokiandra
tag
Családtag dominos sim kártyája bevonható az én magenta1 kedvezményeimhez (hogy igénybe vegye az 50 perc+5gb netet), anélkül hogy átkerülne a nevemre a sim kártyája?
-
adika4444
veterán
Már nagyon várom, mostantól minden nap át fogom kapcsolni a céges korlátlanról egy ellenőrzés idejére, mert a tudat, hogy a 2 + 2 GB, amit szinte sosem használok, 5G-n is menne, megfizethetetlen
Akkor lesz jelentősége, ha az újabb kört esetleg nem a Telekom viszi és mondjuk Vodafone-os lesz a cégesünk. (Amit én nem annyira szeretnék...).Hasonló az izgalom, én is szeretném a havi domino 100 mega körüli forgalmam 5G-n bonyolítani...

-
kali
legenda
Már nagyon várom, mostantól minden nap át fogom kapcsolni a céges korlátlanról egy ellenőrzés idejére, mert a tudat, hogy a 2 + 2 GB, amit szinte sosem használok, 5G-n is menne, megfizethetetlen
Akkor lesz jelentősége, ha az újabb kört esetleg nem a Telekom viszi és mondjuk Vodafone-os lesz a cégesünk. (Amit én nem annyira szeretnék...). -
jani071
csendes tag
-
kali
legenda
Vagy csak a nyárra elérhetővé teszik megint mindenkinek, mint ahogy tavaly is volt.
Az is lehet.
Megnéztem közben én is, a privátomon nem megy az 5G, amin papíron nem is kell. -
kovacsmi_74
senior tag
Vagy csak a nyárra elérhetővé teszik megint mindenkinek, mint ahogy tavaly is volt.
-
kali
legenda
Vélhetően úgy lesz, mint anno a 4G, hogy minden csomagban elérhető lesz.
Átkapcsolok kíváncsiságból a privátra, mert abban nekem sincs papíron 5G - a céges korlátlannal működött csak eddig -, hamarosan kiderül (amint 5G lefedett területre érünk az autópályáról). -
jemy
tag
-
Renwick
őstag
Ma egyszer csak felugrott 5G-re az iPhone-om BP belvárosában úgy, hogy a díjcsomagom nem tartalmaz 5G-s hozzáférést (publikus díjcsomagról van szó). Ez bug vagy feature?
-
whbear
őstag
Sziasztok.
Nem tudom hol kérdezzem, hátha tudtok segíteni.
Adott egy dominos SIM kártya, melyre hangposta szöveget akartak felmondani, szabadulószobához kellett volna, de a hangpostát kivezették.
Mivel lehetne helyettesíteni? Igazán csak bejelentkező szöveg kellene, nem kell hangot tárolni a hívó számról, csak egy fix bejelentkező szöveg lenne és utána akár bonthatja is a kapcsolatot.
Egy egyszerű megoldás érdekelne, holnap kellene egy gyereknapi játékhoz.
Köszönöm segítségeteketGoogle Playen beírtam, hogy answering machine és adott rá találatot. Az nem lenne jó? Én régen Symbianon használtam ilyen privát üzenetrögzítőt.
-
ledgeri
nagyúr
Sziasztok.
Nem tudom hol kérdezzem, hátha tudtok segíteni.
Adott egy dominos SIM kártya, melyre hangposta szöveget akartak felmondani, szabadulószobához kellett volna, de a hangpostát kivezették.
Mivel lehetne helyettesíteni? Igazán csak bejelentkező szöveg kellene, nem kell hangot tárolni a hívó számról, csak egy fix bejelentkező szöveg lenne és utána akár bonthatja is a kapcsolatot.
Egy egyszerű megoldás érdekelne, holnap kellene egy gyereknapi játékhoz.
Köszönöm segítségeteketKell az, hogy tényleges hívás történjen? Egy telóra másolt hangfájl nem ugyanaz? Vagy egy (bármilyen)drive-link? (Picit ki lett számolva a "holnapra"kéne...
)
Ha meg nagyon a játék a lényeg, akkor akit hívnának játsza le a hangfájlt külön szobában, ami úgy van felvéve, "mintha". -
csikosdapro
tag
Sziasztok.
Nem tudom hol kérdezzem, hátha tudtok segíteni.
Adott egy dominos SIM kártya, melyre hangposta szöveget akartak felmondani, szabadulószobához kellett volna, de a hangpostát kivezették.
Mivel lehetne helyettesíteni? Igazán csak bejelentkező szöveg kellene, nem kell hangot tárolni a hívó számról, csak egy fix bejelentkező szöveg lenne és utána akár bonthatja is a kapcsolatot.
Egy egyszerű megoldás érdekelne, holnap kellene egy gyereknapi játékhoz.
Köszönöm segítségeteket -
yogibear
addikt
yogibear
Szórakoztam anno valami (ingyenes?) voip-pal (még "gyerekkoromban"), soha többet.
Legalábbis nem célom ezzel foglalkozni.
Azt a havi pár percet kifizetem, amennyi.donaldk
-----------------
Ma voltam bent, hogy átkérjem a számom.
990 Ft volt a kártya. Domino SIM van ráírva.
Nem akart előfizetésesbe "áthittéríteni".
Hétfőn este lesz az átállás.
És kb ennyi.
10 percig matatott a gépen, sokszor mint ha újrakezdett volna vmit, odahajolt a monitorhoz (mint ha nem látná rendesen).
Nem mondott semmit, hogy mi lesz a régi kártyával. Mikor, mit csináljak az újjal.
Mindegy, azért olvastam már róla eleget, meg van szám, ha annyira érdekelt volna, akkor rákérdezek.
Viszont a végén jobban zavart, hogy odatolta a tabletet, hogy írjam alá.
Eddig OK.
De mégis mit? Nem láttam semmit rajta, se az adataim, se a telszámom, semmit.
Leellenőrizni sem tudtam, hogy amit aláírok (adatok), az jó-e.
Pl hülye (de magyar szó) nevű az utcánk, simán el lehet írni.
Gondoltam majd megnézem itthon a T fiókban.
Hát ott sehol nem találok erre infot, se szerződést, se semmit.
Most ha elírt csak egy számot is a SIM kártyáról, mert nem látta, akkor hétfőn bukó lesz az egész. Vagy a nevemet. Vagy akármit.
Értem, hogy NO papír, meg környezetvédelem, meg kutyafüle...Lehet ennél rosszabb is.
Számhordozás: Dominora... első SIM kártyát nem engedi hozzáadni a rendszer... hoz másikat, azt nagy küzdelem árán hozzáadja... 3 nap mire élesít... semmi... második kör, másik szügyintéző.... 20 perc telefonálgatás a központba... kiderítették, hogy a SIM kártyát a rendszer 10:44-kor engedélyezte, 10:45-kor letiltotta... indítsa újra a folyamatot... megtette... 3 nap múlva dettó semmi... 3. kör, 3. szügyintéző... kb 30 perc telefonálgatás az okosokhoz... törölni kell az egész folyamatot, hogy újra lehessen indítani nulláról... ehhez felvesz hibajegyet... azt majd valamikor az egyik IT-s 2 pizza közt hajlandó lesz nullázni a dolgot... jó mondom a fiókhoz megadott értesítési telszámra küldjék az értesítést, ne az áthozandó másikra... na ezt sem sikerült megugrani... kb 1,5 hónap után jött az sms persze hogy az áthozandó számra, hogy de most aztán már nagyon sikerülni fog... kösz a 4. kört már kihagyom az először befizetett 990 forintot meg költsétek gyógyszerre vagy az IT-sok pizzájára...
-
nfsu17
veterán
yogibear
Szórakoztam anno valami (ingyenes?) voip-pal (még "gyerekkoromban"), soha többet.
Legalábbis nem célom ezzel foglalkozni.
Azt a havi pár percet kifizetem, amennyi.donaldk
-----------------
Ma voltam bent, hogy átkérjem a számom.
990 Ft volt a kártya. Domino SIM van ráírva.
Nem akart előfizetésesbe "áthittéríteni".
Hétfőn este lesz az átállás.
És kb ennyi.
10 percig matatott a gépen, sokszor mint ha újrakezdett volna vmit, odahajolt a monitorhoz (mint ha nem látná rendesen).
Nem mondott semmit, hogy mi lesz a régi kártyával. Mikor, mit csináljak az újjal.
Mindegy, azért olvastam már róla eleget, meg van szám, ha annyira érdekelt volna, akkor rákérdezek.
Viszont a végén jobban zavart, hogy odatolta a tabletet, hogy írjam alá.
Eddig OK.
De mégis mit? Nem láttam semmit rajta, se az adataim, se a telszámom, semmit.
Leellenőrizni sem tudtam, hogy amit aláírok (adatok), az jó-e.
Pl hülye (de magyar szó) nevű az utcánk, simán el lehet írni.
Gondoltam majd megnézem itthon a T fiókban.
Hát ott sehol nem találok erre infot, se szerződést, se semmit.
Most ha elírt csak egy számot is a SIM kártyáról, mert nem látta, akkor hétfőn bukó lesz az egész. Vagy a nevemet. Vagy akármit.
Értem, hogy NO papír, meg környezetvédelem, meg kutyafüle... -
donaldk
csendes tag
Üdv.
Tudom, hogy nem új dolog, de nekem mégis új volt.
Mivel rákerestem a topikban, innen láttam, hogy nem új.
Dominosként a feltöltés utáni bónusz.
Ezt nem is kalkuláltam bele anno, hogy miért éri meg Y-ről váltani.
Volt mellette még annyi más előny, ezzel nem is foglalkoztam.Aztán most jött szembe egy másik dolog (nektek biztos nem új).
Ez a
Domino Fix díjcsomag
[link]
190 Ft 30 napra, és olcsóbbak lesznek a percdíjakNa most azt kalkulálom itt excel táblában, hogy ha jól számoltam, akkor:
helyi hálón belül (így 9Ft lesz a percdíj) ha 11 percnél többet beszélek a hónapban, akkor már megéri ezt a csomagot előfizetni.
Hálón kívül viszont (19 per perc huf): 24 percnél többet kell beszélnem, hogy megérje.Vegyesen pl: 7 perc hálón belül + 7 perc hálón kívül:
Normál ár: 378 ft
"fix" ár: 386 ft
Valahol efölött már megéri.
Jól matekozok?
Valaki használja is a valóságban?Szia, igen. Úgy működik ahogy írod, az applikációban be kell kapcsolni a Dominó Mostot, levonódik 190 Ft az egyenlegedből, majd 30 napig él a hálózaton belüli 9 Ft-os és a hálózaton kívüli 19 Ft-os percdíj.
-
Nikaré
őstag
Sziasztok!
Domino Day mai napon
60 perc -
adika4444
veterán
Felrakod a MobilVoip-ot, beregelsz mondjuk a VoipBusterre, befizetsz 13,47 eurót
és akkor a befizetéstől számítva 4 hónapig ingyen hívhatsz hazai vonalast, és kb 7,5 forintért bármely hazai mobilt, amíg el nem fogy a pénzed... csak persze kell hozzá a mobilnet (vagy wifi net), de DD-ben szokott lenni ajándék net egy napra, a maraton 5Gb csak 4ezerbe fáj...Pontosan így csinálom. Domino SIM, akit tudok neten hívok, akit nem, Dellmont klónnal. Az önfeledt netrádiózásokat mobilneten vissza kellett fogni, de havi max. 200--300 MB az átlagom és amilyen áron kapom ezt, úgy bőven megéri a kompromisszum. Főleg úgy, hogy Yettel-nél most bizonytalan a flották helyzete. Havidíjat fizetni eddig is maximum korlátlan adatkártyára láttam értelmét, ha ez már nem lesz megoldható, akkor vagy a Vodafone korlátlan megoldása marad 6000 körül, vagy Telekom domino SIM-re 10k-ért havonta a korlátlan. Az biztos, hogy mindegyik fájdalmasabb mint a Yeti flotta. előbbi megoldás azért, mert lassabb és rosszabb a lefedettség, utóbbinál meg az ár magasabb és a hálózat túlterhelt sokszor...
-
4Grider
félisten
Nyomattam én is ezzel anno. Sokszor túl nagy volt a latency, meg a hangminőség is pfosch. Ezt az utat nem ajánlanám, ennél még a szokásos VoIP-képes appok is jobbak. Ha faék egyszerű app kell kevésbé hozzáértőknek, arra talán a Meet a legalkalmasabb. Vagy nem kell annyit telefonálni, vagy ott van valóban a Domino Day, vagy egy 24 órás korlátlan pofázás 490-ért.
Nálunk az asteriskeken Dellmont klónok vannak beállítva kifelé hívásra, elég kevés panasz jön. Persze nem egy VoLTE/VoWiFi minőség, de a percdíj sem...
-
Masato
tag
Felrakod a MobilVoip-ot, beregelsz mondjuk a VoipBusterre, befizetsz 13,47 eurót
és akkor a befizetéstől számítva 4 hónapig ingyen hívhatsz hazai vonalast, és kb 7,5 forintért bármely hazai mobilt, amíg el nem fogy a pénzed... csak persze kell hozzá a mobilnet (vagy wifi net), de DD-ben szokott lenni ajándék net egy napra, a maraton 5Gb csak 4ezerbe fáj...Nyomattam én is ezzel anno. Sokszor túl nagy volt a latency, meg a hangminőség is pfosch. Ezt az utat nem ajánlanám, ennél még a szokásos VoIP-képes appok is jobbak. Ha faék egyszerű app kell kevésbé hozzáértőknek, arra talán a Meet a legalkalmasabb. Vagy nem kell annyit telefonálni, vagy ott van valóban a Domino Day, vagy egy 24 órás korlátlan pofázás 490-ért.
-
yogibear
addikt
Üdv.
Tudom, hogy nem új dolog, de nekem mégis új volt.
Mivel rákerestem a topikban, innen láttam, hogy nem új.
Dominosként a feltöltés utáni bónusz.
Ezt nem is kalkuláltam bele anno, hogy miért éri meg Y-ről váltani.
Volt mellette még annyi más előny, ezzel nem is foglalkoztam.Aztán most jött szembe egy másik dolog (nektek biztos nem új).
Ez a
Domino Fix díjcsomag
[link]
190 Ft 30 napra, és olcsóbbak lesznek a percdíjakNa most azt kalkulálom itt excel táblában, hogy ha jól számoltam, akkor:
helyi hálón belül (így 9Ft lesz a percdíj) ha 11 percnél többet beszélek a hónapban, akkor már megéri ezt a csomagot előfizetni.
Hálón kívül viszont (19 per perc huf): 24 percnél többet kell beszélnem, hogy megérje.Vegyesen pl: 7 perc hálón belül + 7 perc hálón kívül:
Normál ár: 378 ft
"fix" ár: 386 ft
Valahol efölött már megéri.
Jól matekozok?
Valaki használja is a valóságban?Felrakod a MobilVoip-ot, beregelsz mondjuk a VoipBusterre, befizetsz 13,47 eurót
és akkor a befizetéstől számítva 4 hónapig ingyen hívhatsz hazai vonalast, és kb 7,5 forintért bármely hazai mobilt, amíg el nem fogy a pénzed... csak persze kell hozzá a mobilnet (vagy wifi net), de DD-ben szokott lenni ajándék net egy napra, a maraton 5Gb csak 4ezerbe fáj... -
nfsu17
veterán
Üdv.
Tudom, hogy nem új dolog, de nekem mégis új volt.
Mivel rákerestem a topikban, innen láttam, hogy nem új.
Dominosként a feltöltés utáni bónusz.
Ezt nem is kalkuláltam bele anno, hogy miért éri meg Y-ről váltani.
Volt mellette még annyi más előny, ezzel nem is foglalkoztam.Aztán most jött szembe egy másik dolog (nektek biztos nem új).
Ez a
Domino Fix díjcsomag
[link]
190 Ft 30 napra, és olcsóbbak lesznek a percdíjakNa most azt kalkulálom itt excel táblában, hogy ha jól számoltam, akkor:
helyi hálón belül (így 9Ft lesz a percdíj) ha 11 percnél többet beszélek a hónapban, akkor már megéri ezt a csomagot előfizetni.
Hálón kívül viszont (19 per perc huf): 24 percnél többet kell beszélnem, hogy megérje.Vegyesen pl: 7 perc hálón belül + 7 perc hálón kívül:
Normál ár: 378 ft
"fix" ár: 386 ft
Valahol efölött már megéri.
Jól matekozok?
Valaki használja is a valóságban? -
xy.zsolt
addikt
Nos, a story vége.....4g-n beengedett lépni egyből (eddig csak wifin próbáltam) és ezután már a wifin is kódküldés nélkül automatikusan beléptetett....szóval, teszi a dolgát az app ismét
-
PedroPascal
őstag
Van olyan table ami tudja, lehet laptop is tudja van olyan. Azt mondom ezekbe minek hívás attól függetlenül hogy az eszköz tudja vagy sem. Óránál érthető mivel az helyettesíti ha a telefon nincs a közeledben. Reméljük ezt a "rendszerhibát" megoldják mert így lenne logikus.
-
csako
veterán
Nekem van 2 multisim, óra és másik fizikai sim. Pár hónapja kértem a Telekomot hogy a 2. Sim csak internet legyen nem kell ott is hívás, mivel elegendő ha a fő sim és óra csörög. 3. nekifutásra sikerült telefonon ezt elintézni. Azóta nem lehet amit nem értek meg miért, mivel tablet vagy laptopban felesleges a hívás. Ha én most kérném a 2. sim-et esim-re cserélni akkor ugrana a korábban beállított opció?
A laptop vagy a tablet tud telefonhívást fogadni? Ha nem, akkor mindegy tudja-e a sim vagy nem, nem fog kicsörögni.
-
richard_d85
csendes tag
Nekem van 2 multisim, óra és másik fizikai sim. Pár hónapja kértem a Telekomot hogy a 2. Sim csak internet legyen nem kell ott is hívás, mivel elegendő ha a fő sim és óra csörög. 3. nekifutásra sikerült telefonon ezt elintézni. Azóta nem lehet amit nem értek meg miért, mivel tablet vagy laptopban felesleges a hívás. Ha én most kérném a 2. sim-et esim-re cserélni akkor ugrana a korábban beállított opció?
Sajnos igen! Rájöttek, hogy a rafkós magyarok minek fizetnének havi 3 mobil előfizut a korlátlan netért, ha 1 is elég. Ma már mindenkinek majdnem csak a korlátlan net kell a hívás és sms helyett. Erre bekamuzzák, hogy eddig csak rendszerhiba miatt tudták kikapcsolni. Szerintem fizikai sim-nél nem szál el a hívás letíltás csak az e-sim-nél, mert azt újra generálják.
-
PedroPascal
őstag
Nekem van 2 multisim, óra és másik fizikai sim. Pár hónapja kértem a Telekomot hogy a 2. Sim csak internet legyen nem kell ott is hívás, mivel elegendő ha a fő sim és óra csörög. 3. nekifutásra sikerült telefonon ezt elintézni. Azóta nem lehet amit nem értek meg miért, mivel tablet vagy laptopban felesleges a hívás. Ha én most kérném a 2. sim-et esim-re cserélni akkor ugrana a korábban beállított opció?
-
4Grider
félisten
Csak 3G-n internet sem lesz.
Mint ahogy hívás sem. Ha pedig bejön a hívás, az 3G/4G only esetén csak VoLTE-n jöhet be. Azaz ha bejön, akkor nincs letiltva az a VoLTE...
-
richard_d85
csendes tag
-
4Grider
félisten
iphone 11 e-sim-ként
Volte kikapcsolva, 4G és 3G van csak LTE nincs. Sajnos ugyan úgy kicseng.Nyilván nem jöhet be ilyenkor a hanghívás, ha nincs 3G (Telekomnál már abszolút nincs) és a VoLTE ki van kapcsolva. Szóval valamelyik nem igaz...
Attól függetlenül, hogy a hanghívásnak mindegy, hogy 4G-ről vagy LTE-ről beszélünk... -
Landsmann
addikt
iphone 11 e-sim-ként
Volte kikapcsolva, 4G és 3G van csak LTE nincs. Sajnos ugyan úgy kicseng.4G=LTE
-
richard_d85
csendes tag
miben használod a multisim-et?
ha telefonban, tedd LTE only módba, kapcsold ki a volte-t és úgy nem lesznek rajta hívások.iphone 11 e-sim-ként
Volte kikapcsolva, 4G és 3G van csak LTE nincs. Sajnos ugyan úgy kicseng. -
donjohnson
addikt
Sziasztok!
Telót cseréltem előtte le volt tíltva a multisim-ről a bejövő hívások, mivel e-sim-ként használtam, így elszállt a beállítás és az ügyfélszolgálat már nem állítja vissza(rendszerhiba miatt tudták régebben kikapcsolni
, szép is amikor hülyének nézik az embert
). Valakinek sikerült megoldást találni?miben használod a multisim-et?
ha telefonban, tedd LTE only módba, kapcsold ki a volte-t és úgy nem lesznek rajta hívások. -
richard_d85
csendes tag
Sziasztok!
Telót cseréltem előtte le volt tíltva a multisim-ről a bejövő hívások, mivel e-sim-ként használtam, így elszállt a beállítás és az ügyfélszolgálat már nem állítja vissza(rendszerhiba miatt tudták régebben kikapcsolni
, szép is amikor hülyének nézik az embert
). Valakinek sikerült megoldást találni? -
xy.zsolt
addikt
-
Kbali
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
-
140100 - 140001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 141901 141900 - 141801 141800 - 141701 141700 - 141601 141600 - 141501 141500 - 141401 141400 - 141301 141300 - 141201 141200 - 141101 141100 - 141001 141000 - 140901 140900 - 140801 140800 - 140701 140700 - 140601 140600 - 140501 140500 - 140401 140400 - 140301 140300 - 140201 140200 - 140101 140100 - 140001 140000 - 139901 139900 - 139801 139800 - 139701 139700 - 139601 139600 - 139501 139500 - 139401 139400 - 139301 139300 - 139201 139200 - 139101 139100 - 139001 139000 - 138901 138900 - 138801 138800 - 138701 138700 - 138601 138600 - 138501 138500 - 138401 138400 - 138301 138300 - 138201 138200 - 138101 138100 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6/16GB/512GB /2 év garancia
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X250 - i5-5GEN I 8GB I 180SSD I 12,5" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Eredeti Microsoft Windows 10 / 11 Pro OEM licenc Akciós áron! 64/32 bit Azonnali kézbesítéssel
- Eladó/BONTATLAN Lenovo LOQ i7-13650HX 16GB 512GB RTX 4060 8GB
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
pedig ugyanúgy a 250-es optikai Internet van otthon. Volt valami szolgáltatói üzletpolitikai változás?

.





). Valakinek sikerült megoldást találni?
dptrsk
