Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
78600 - 78501
147703 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
lugosi
MODERÁTOR
Édesapám számláján keresem, hogy hol van, hogy mikor jár / járt le a next s hűség. Hol találom? Nem szeretnék belefutni hogy átváltják valami rosszabb díjcsomagba. Gyanús, hogy decemberi a szerződéskötés.
-
troland26
őstag
Van infó róla , hogy mikor kezdődik az "arany hét " ?

-
wertigo1984
őstag
Udv mindenkinek, szeretnek tanacsot kerni!
Otthoni internet elofizetest tervezek amit wifivel osztanek meg.
A neten 2 telefon, 1 tablet, konzol es tv osztozna, netezes, youtube, online filmnezes lenne a cel.
Ilyen film le meg feltoltes nem erdekel.
Melyik csomag lenne szamomra a legjobb valasztas?Elore is koszi a valaszaitokat!
-
Mr.Csizmás
titán
Hali! Szerintem majdnem valami csalás áldozata lettem, és érdekelne, hogy veletek is történt-e már hasonló ?!
5 perccel ezelőtt hívott egy privát szám. Felvettem és azt mondta a férfi, hogy a Telekomtól hív.
Azzal kezdte a hívást, hogy kaptam-e tegnap SMS-t tőlük. Mondom nem, milyen SMS-t? Erre valami nyereményjátékról kezdett beszélni, amiben lehetett nyerni különböző pénzösszegeket meg autót.. mondta hogy valami 100 ezret nyertem. Erre elkezdett kérdezősködni, hogy hány előfizetésem van, van-e vonalas telefonom és domino csomagom. Miután mondtam, hogy nincs dominom, rámrakta a telefont.Wtf?
telefonfeltöltős csaló

max ha addig eljátszol vele, hogy megadja a feltölteni kívánt számot, akkor rárakod a telót, onnantól lenyomozható/feljelenthető.
-
Ron Swanson
senior tag
Hali! Szerintem majdnem valami csalás áldozata lettem, és érdekelne, hogy veletek is történt-e már hasonló ?!
5 perccel ezelőtt hívott egy privát szám. Felvettem és azt mondta a férfi, hogy a Telekomtól hív.
Azzal kezdte a hívást, hogy kaptam-e tegnap SMS-t tőlük. Mondom nem, milyen SMS-t? Erre valami nyereményjátékról kezdett beszélni, amiben lehetett nyerni különböző pénzösszegeket meg autót.. mondta hogy valami 100 ezret nyertem. Erre elkezdett kérdezősködni, hogy hány előfizetésem van, van-e vonalas telefonom és domino csomagom. Miután mondtam, hogy nincs dominom, rámrakta a telefont.Wtf?
-
Bornie127
aktív tag
Szia / Sziasztok!
Nálam ugyanez a helyzet, de még telefont sose vittem vissza, így szeretnék egy kis útba igazítást. Egy Huawe Mate 9-et vettem (ajándék hangszóróval) előfizetés meghosszabbításra részletre, ám sajnos nekem nem válik be ez a telefon. December 6-án kaptam kézhez a futártól.
Ilyenkor jó, ha a telekomhoz viszem vissza a telefont itt helyben valamelyikbe, vagy ezt futárral kell megtenni, ha jó helyben akkor mindegy melyikbe (illetve ilyenkor is csomagoljam be valamibe még?) ?
Ezt azért kérdezem, mert ugye futárral kértem, de nem tudom jó-e, ha személyesen vinném vissza helyben.
Mivel részletre vettem akkor ezt nem kell fizetnem majd, és az előfizetés meghosszabbításom is semmisé válik ugye?Köszönöm előre is a segítséget.

Hiszen ott a válasz, a hozzászólásban.
Igen majd törlik a hűséghosszabbítást is, kb 3 hét., nem kell fizetned.
-
tipuka
addikt
A Vásárlót megilleti a jog, hogy a teljesítést követően 14 napon belül indoklás nélkül elálljon.
A Vásárló az előző pont szerinti elállási jogát:- termék értékesítésére irányuló szerződés esetében a termék kézhezvételének napjától, ez esetben a Vásárló köteles a megrendelt terméket a Szolgáltató részére hiánytalanul visszaküldeni. A Vásárló viseli az elállási jog gyakorlása miatt a termék visszaszolgáltatásával kapcsolatban felmerült költségeket. A fogyasztót ezen felül egyéb költség nem terheli. A vállalkozás azonban követelheti a termék nem rendeltetésszerű használatából eredő kárának megtérítését. A visszaküldéssel kapcsolatos teendőket a visszáru nyomtatvány tartalmazza, melyet itt tölthet le. Kinyomtatása, kitöltése és beküldése a termékkel együtt nem kötelező, de megkönnyíti a munkánkat, és megköszönjük ha elmondja véleményét a termékkel, szolgáltatásainkkal kapcsolatban. A vitás esetek elkerülése végett a visszaküldött árukat tartalmazó csomag felbontásáról a Szolgáltató videofelvételt készít.
- szolgáltatás nyújtására irányuló szerződés esetében a szerződéskötés napjától számított 14 nap elteltéig gyakorolhatja.
Írásban történő elállás esetén azt határidőben érvényesítettnek kell tekinteni, ha a fogyasztó nyilatkozatát a határidő lejárta előtt elküldi.A Magyar Telekom köteles a fogyasztó által kifizetett összeget haladéktalanul, de legkésőbb az elállást követő 14 napon belül visszatéríteni.A felek eltérő megállapodása hiányában a Vásárló nem gyakorolhatja az elállási jogot szolgáltatás nyújtására vonatkozó szerződés esetében, ha az elállási határidő lejárta előtt a vállalkozás a teljesítést a fogyasztó beleegyezésével megkezdte.Ha a termék árát vagy a szolgáltatás díját a Magyar Telekom által nyújtott kölcsön [a fogyasztóvédelemről szóló 1997. évi CLV. törvény 2. § o) pontja] fedezi (részletfizetés), a fogyasztó 4. § szerinti elállási jogának gyakorlása a fogyasztási kölcsönszerződést is felbontja.Az előző pontban foglaltakat kell megfelelően alkalmazni, ha a termék árát vagy a szolgáltatás díját részben vagy egészben harmadik személy által nyújtott fogyasztási kölcsön (a hitelintézetekről és a pénzügyi vállalkozásokról szóló 1996. évi CXII. törvény 2. számú melléklete III. 5. pont) fedezi, feltéve, hogy a fogyasztási kölcsönszerződés a pénzügyi intézmény és a vállalkozás előzetes megállapodásán alapul. A vállalkozás köteles a fogyasztó elállásáról a pénzügyi intézményt haladéktalanul értesíteni.
röviden:
- letöltöd a fentebb linkelt papírt
- kitöltöd
- bemész egy T-Pontba és leadod.Szia / Sziasztok!
Nálam ugyanez a helyzet, de még telefont sose vittem vissza, így szeretnék egy kis útba igazítást. Egy Huawe Mate 9-et vettem (ajándék hangszóróval) előfizetés meghosszabbításra részletre, ám sajnos nekem nem válik be ez a telefon. December 6-án kaptam kézhez a futártól.
Ilyenkor jó, ha a telekomhoz viszem vissza a telefont itt helyben valamelyikbe, vagy ezt futárral kell megtenni, ha jó helyben akkor mindegy melyikbe (illetve ilyenkor is csomagoljam be valamibe még?) ?
Ezt azért kérdezem, mert ugye futárral kértem, de nem tudom jó-e, ha személyesen vinném vissza helyben.
Mivel részletre vettem akkor ezt nem kell fizetnem majd, és az előfizetés meghosszabbításom is semmisé válik ugye?Köszönöm előre is a segítséget.

-
Beca1990
senior tag
lenne 2 előfizetésem jelenleg:
ha most vennék egy társkártyás csomagot később átváltanám a fő kártyát dominosra, akkor hozzá lehet e társítani a másik előfizumhoz a társkártyát? -
MaxxDamage
félisten
-
Tybor66
tag
Bocs a kései válaszért, de csak most vagyok gép közelben.
Igen, ott mindjárt aktiválják is. Mikor a kezedbe adják, már aktív. Én is ott mindjárt a helyszínen beraktam a telóba, s már ment is. (A korábbiakból kimaradt, hogy én mindjárt az Univerzális kártyát kaptam, azt pattintod ki belőle, amelyikre szükséged van.)
-
Kardos.N
tag
-
Zeki
nagyúr
Igen. Amint maraton van rendelve a dominóshoz, azonnal befosik a telekom fiók a telódon. Ha elfogyott a maraton keret, megint beléphetsz. Amint a telódon megint aktiváltad a maratont, összefossa magát, és nem tud semmit sem nyilvántartani.
-
-secret-
Arcképgyáros
Én amikor neten rendeltem az iPhone 5S-emet még annó akkor kaptam mellé egy új sim kártyát ami úgy működött, hogy fel kellett hívni egy számot bediktálni neki a pin kártyán lévő számokat és aktiválódott, így lett nano sim kártyám...s persze az akkori kártya deaktiválódótt. De az újnak más volt a pin kódja.
De volt olyan, hogy személyesen mentem be lecseréltetni mert kellett normálból mikro sim, akkor ugyanez, régi kuka és a mikro élt.
-
QuadRacer
csendes tag
-
Tybor66
tag
-
Bornie127
aktív tag
-
QuadRacer
csendes tag
-
Tybor66
tag
Én egy hete cseréltettem a DOMINO SIM kártyámat T-Pont-ban, ingyenesen cserélték, 4G képes.
-
QuadRacer
csendes tag
Sziasztok!
Régi ezeréves SIM-kártyámat szteretném cseréltetni nano-SIMre. Két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:
Ingyenesen kicserélik?
Mindegyik újonnan kiadott SIM-kártya 4G-képes már, vagy azt külön jelezni kell, hogy olyat adjanak?Köszönöm.
-
goop
őstag
Nekem nem kellett. Most töltöttem 1500 Ft-ért, napinet lemondva, maraton 500 MB bekapcsolva, repülőmód egyszer-kétszer, és lőn net.
Igaz, a mobilos telekom alkalmazás azóta össze van zuhanva, technikai hibát ír, a rendes webes belépésnél, belép, de pl. 2x írja a napinetet mára, és, hogy az adatkeretem 20 Mb, de szerencsére ki van kapcsolva, az egyenlegem is ellenőriztem, szóval tuti nem vonta le, és van netem, bár nem tudom mennyi marad, meg a *111# szerint a domino maraton 500 Mb aktív, de holnapi napppal lemondtam meg ilyesmi, szóval még erősen béta ez a maratonos dolog. 
Kabaré. Ha leválasztom ezt a mobilt a fiókomról, belép a mobil alkalmazás is, és minden rendben, ha ismét hozzáadom, akkor behal megint.
Ez gondolom a maraton miatt van... -
Zeki
nagyúr
Nekem nem kellett. Most töltöttem 1500 Ft-ért, napinet lemondva, maraton 500 MB bekapcsolva, repülőmód egyszer-kétszer, és lőn net.
Igaz, a mobilos telekom alkalmazás azóta össze van zuhanva, technikai hibát ír, a rendes webes belépésnél, belép, de pl. 2x írja a napinetet mára, és, hogy az adatkeretem 20 Mb, de szerencsére ki van kapcsolva, az egyenlegem is ellenőriztem, szóval tuti nem vonta le, és van netem, bár nem tudom mennyi marad, meg a *111# szerint a domino maraton 500 Mb aktív, de holnapi napppal lemondtam meg ilyesmi, szóval még erősen béta ez a maratonos dolog. 
Technikai nettel simán megy a maraton
-
goop
őstag
Nekem nem kellett. Most töltöttem 1500 Ft-ért, napinet lemondva, maraton 500 MB bekapcsolva, repülőmód egyszer-kétszer, és lőn net.
Igaz, a mobilos telekom alkalmazás azóta össze van zuhanva, technikai hibát ír, a rendes webes belépésnél, belép, de pl. 2x írja a napinetet mára, és, hogy az adatkeretem 20 Mb, de szerencsére ki van kapcsolva, az egyenlegem is ellenőriztem, szóval tuti nem vonta le, és van netem, bár nem tudom mennyi marad, meg a *111# szerint a domino maraton 500 Mb aktív, de holnapi napppal lemondtam meg ilyesmi, szóval még erősen béta ez a maratonos dolog. 
-
albandy
tag
-
Kardos.N
tag
-
MaxxDamage
félisten
-
zeg74
aktív tag
-
Zeki
nagyúr
-
FLD1987
aktív tag
Szóltam a Telekomnak, hogy a feltöltős számommal (amit előre kell fizetni) nem tudok belépni a Telekom szoftverbe. Az előfizetéses számommal (amit utólag kell fizetni) betudok lépni a Telekom szoftverbe. Android operációs rendszerrel és Windows 10 Mobile operációs rendszerrel is próbálkoztam. Az előfizetéses számommal is van probléma, mert belépni betudok, de telefonszámot feltölteni nem tudok, mert hibaüzenetet ír ki. Anyu telefonján is megnéztem, neki Windows 10 Mobile operációs rendszer van a telefonján és a probléma ugyanúgy van, de anyu feltöltős számával nincsen probléma, megfelelően működik neki a Telekom szoftver. Amikor szóltam a Telekomnak, akkor mondtam, hogy más sem tud belépni a Telekom szoftverbe és a Mobilaréna fórumára hivatkoztam, hogy másnak is van probléma a szoftverrel. Nekem küldtek üzenetet SMS-ben, hogy hibát találtak, az SMS érkezés óta többször beszéltem velük, de elvileg még dolgoznak a hiba javításán. 2016.11.17. 10 óra 13 perckor jött az SMS arról, hogy a vizsgálat központi hibát állapított meg és megkezdték a hibaelhárítást.
-
MadMancs
veterán
Szia. Megrendeléskor egyből. Fordulónapkor meg a netplusz csomagokat autó ha van rajt annyi pénz
-
Kardos.N
tag
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni?
Domino kártyás vagyok és netet szeretnék varázsolni a telomra.
Tehát ha beállítok egy csomagot automatikusan feltöltéskor leveszi majd a pénzt ? -
MadMancs
veterán
-
St3ven
addikt
Van most is tartozékkupon?
Nekem feldobta a kuponkód mezőt tartozék rendelése során.
-
313313
addikt
Van most is tartozékkupon?
Van, promócióban, ha kártyával veszel Dominó csomagos készüléket, 5k.
Meg kaptak a Note7-ek is 40-50k értékben. -
ANDROID???
addikt
Van most is tartozékkupon?
-
St3ven
addikt
Egy próbát megér: van valakinek egy felesleg tartozékkuponja, amit biztos, hogy nem akar / nem tud felhasználni, és lemondana róla?

-
ANDROID???
addikt
Ezt elfelejtettem 
-
dedike
addikt
Régebben volt (lehet, hogy most is van, nem tudom) egy házhozszállítási csoportja a Telekomnak (30/9303030), én megpróbálnám a helyedben holnap munkaidőben felhívni. Aztán hátha tudnak mondani valami okosat. Igazából veszíteni nem veszíthetsz semmit vele.

-
ANDROID???
addikt
-
Pit221
csendes tag
-
St3ven
addikt
-
Pit221
csendes tag
-
St3ven
addikt
Sziasztok
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy van egy előfizetéses csomagom s tudnátok esetleg olyan applikáció vagy telekomos alkalmazáson belül lehet e állítani, hogy egy bizonyos lebeszélt keret után ne tudjak hívást kezdeményezni vagy egy figyelmeztetés jelenjen meg ha elértem a beállított limitet.? Vagy a szolgáltatóhoz kell bemennem s ezt megigényelnem? (Régi típusú készülékeken volt a beállítások közt ilyen lehetőség de úgy látom ez androiddal kihalt
)Köszönöm előre is!
Call Meter 3G
-
Pit221
csendes tag
Sziasztok
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy van egy előfizetéses csomagom s tudnátok esetleg olyan applikáció vagy telekomos alkalmazáson belül lehet e állítani, hogy egy bizonyos lebeszélt keret után ne tudjak hívást kezdeményezni vagy egy figyelmeztetés jelenjen meg ha elértem a beállított limitet.? Vagy a szolgáltatóhoz kell bemennem s ezt megigényelnem? (Régi típusú készülékeken volt a beállítások közt ilyen lehetőség de úgy látom ez androiddal kihalt
)Köszönöm előre is!
-
[P]laci
senior tag
Sziasztok! Vásároltam a Telekomtól online egy S6-ot múlt héten azonban nem vagyok megelégedve a kijelzőjével, rózsaszínes árnyalatú. Ugye van 14 napom a vásárlástól való elállásra, ezt személyesen is kezdeményezhetem egy üzletben vagy kizárólag postai úton?
A Vásárlót megilleti a jog, hogy a teljesítést követően 14 napon belül indoklás nélkül elálljon.
A Vásárló az előző pont szerinti elállási jogát:- termék értékesítésére irányuló szerződés esetében a termék kézhezvételének napjától, ez esetben a Vásárló köteles a megrendelt terméket a Szolgáltató részére hiánytalanul visszaküldeni. A Vásárló viseli az elállási jog gyakorlása miatt a termék visszaszolgáltatásával kapcsolatban felmerült költségeket. A fogyasztót ezen felül egyéb költség nem terheli. A vállalkozás azonban követelheti a termék nem rendeltetésszerű használatából eredő kárának megtérítését. A visszaküldéssel kapcsolatos teendőket a visszáru nyomtatvány tartalmazza, melyet itt tölthet le. Kinyomtatása, kitöltése és beküldése a termékkel együtt nem kötelező, de megkönnyíti a munkánkat, és megköszönjük ha elmondja véleményét a termékkel, szolgáltatásainkkal kapcsolatban. A vitás esetek elkerülése végett a visszaküldött árukat tartalmazó csomag felbontásáról a Szolgáltató videofelvételt készít.
- szolgáltatás nyújtására irányuló szerződés esetében a szerződéskötés napjától számított 14 nap elteltéig gyakorolhatja.
Írásban történő elállás esetén azt határidőben érvényesítettnek kell tekinteni, ha a fogyasztó nyilatkozatát a határidő lejárta előtt elküldi.A Magyar Telekom köteles a fogyasztó által kifizetett összeget haladéktalanul, de legkésőbb az elállást követő 14 napon belül visszatéríteni.A felek eltérő megállapodása hiányában a Vásárló nem gyakorolhatja az elállási jogot szolgáltatás nyújtására vonatkozó szerződés esetében, ha az elállási határidő lejárta előtt a vállalkozás a teljesítést a fogyasztó beleegyezésével megkezdte.Ha a termék árát vagy a szolgáltatás díját a Magyar Telekom által nyújtott kölcsön [a fogyasztóvédelemről szóló 1997. évi CLV. törvény 2. § o) pontja] fedezi (részletfizetés), a fogyasztó 4. § szerinti elállási jogának gyakorlása a fogyasztási kölcsönszerződést is felbontja.Az előző pontban foglaltakat kell megfelelően alkalmazni, ha a termék árát vagy a szolgáltatás díját részben vagy egészben harmadik személy által nyújtott fogyasztási kölcsön (a hitelintézetekről és a pénzügyi vállalkozásokról szóló 1996. évi CXII. törvény 2. számú melléklete III. 5. pont) fedezi, feltéve, hogy a fogyasztási kölcsönszerződés a pénzügyi intézmény és a vállalkozás előzetes megállapodásán alapul. A vállalkozás köteles a fogyasztó elállásáról a pénzügyi intézményt haladéktalanul értesíteni.
röviden:
- letöltöd a fentebb linkelt papírt
- kitöltöd
- bemész egy T-Pontba és leadod. -
matehajagos
tag
Sziasztok! Vásároltam a Telekomtól online egy S6-ot múlt héten azonban nem vagyok megelégedve a kijelzőjével, rózsaszínes árnyalatú. Ugye van 14 napom a vásárlástól való elállásra, ezt személyesen is kezdeményezhetem egy üzletben vagy kizárólag postai úton?
-
dedike
addikt
3 napos csere van csak, kérdés Pixel hibánál mikortól...
Netes vásárlás, ha nem tetszik 14 napon belül elállsz, 15-30 napon belül törlik és veheted az újat (ha van, ha előfizura vetted, 2-3. törlés után már mobilelőleget fognak kérni.)
Ezt szervizeltetni tudod, ha annyi és olyan számú pixel hiba van, ami a gyártónál hiba.
Használod így, megvárod a 3 hónapot, beadod szervizbe, pixelhiba, (fagyások/újraindulások, gyorsan merül) hibára hivatkozva és kapsz egy újat.
Vagy használod tovább így...2-3. törlés után már mobilelőleget fognak kérni
Ugyanúgy visszajár, a kipróbálásért nem annyira nagy ár, kvázi kaució...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
St3ven
addikt
-
313313
addikt
Be kell jelenteni hibára, hogy nem enged be, nem tudod fizetni a számláidat. Csináljanak vele valamit... (előny, ha eddig is az alkalmazásból fizettél
) -
St3ven
addikt
Korábbi verzióval is próbáltam, de azzal sem enged be. Valami adatbázis szinten ment félre, mert csak egy számommal nem enged be, még más rendszeren (WP) sem. Sajnos a T leszarja a problémát.
-
Zeki
nagyúr
Ebből a szerencsétlen telekom appból (android) van valahol régebbi? Hátha azzl be tudok lépni.
Az az érdekes, hogy egy új fiókkal betudok, de amint hozzáadom a számom kilép, és onnantól Hiba történt a működés közben... ha meg a neten adom hozzá a számom, be sem lép hasonló indokkal. -
ANDROID???
addikt
-
debianos
aktív tag
Á, esélytelen, most hosszabbítottam meg a hűséget, hoztam ki egy LTE MiFi-t hozzá.
-
vwpolopg
őstag
3 napos csere van csak, kérdés Pixel hibánál mikortól...
Netes vásárlás, ha nem tetszik 14 napon belül elállsz, 15-30 napon belül törlik és veheted az újat (ha van, ha előfizura vetted, 2-3. törlés után már mobilelőleget fognak kérni.)
Ezt szervizeltetni tudod, ha annyi és olyan számú pixel hiba van, ami a gyártónál hiba.
Használod így, megvárod a 3 hónapot, beadod szervizbe, pixelhiba, (fagyások/újraindulások, gyorsan merül) hibára hivatkozva és kapsz egy újat.
Vagy használod tovább így...Köszi mindenkinek
Akkor marad így, 2,5 hónapnál meg beadom kijelzőcserére. Nem fogok hetekig szívni a visszavétel-új megrendelés kombóval. -
313313
addikt
Huawei. Van hozzá speckó 3+3+3-as gari, amiből a kijelzőcserés részt el lehetne lőni erre, a telefoncserés részt nem biztos, ezt nem tudta biztosra mondani az ügyintéző. Viszont pont ő javasolta, hogy próbáljam meg első körben a telekomnál a cserét 14 napon belül, mert a 3+3+3 gariban csak 1x lehet kijelzőcserét kérni és ha most ellövöm és 2 hónap múlva meg mondjuk betörik, cseszhetem.
Viszont én nem találok neten sehol ilyesmit, hogy 14 napon belül csere, csak az elállást látom mindenhol...
3 napos csere van csak, kérdés Pixel hibánál mikortól...
Netes vásárlás, ha nem tetszik 14 napon belül elállsz, 15-30 napon belül törlik és veheted az újat (ha van, ha előfizura vetted, 2-3. törlés után már mobilelőleget fognak kérni.)
Ezt szervizeltetni tudod, ha annyi és olyan számú pixel hiba van, ami a gyártónál hiba.
Használod így, megvárod a 3 hónapot, beadod szervizbe, pixelhiba, (fagyások/újraindulások, gyorsan merül) hibára hivatkozva és kapsz egy újat.
Vagy használod tovább így... -
Keem1
veterán
Huawei. Van hozzá speckó 3+3+3-as gari, amiből a kijelzőcserés részt el lehetne lőni erre, a telefoncserés részt nem biztos, ezt nem tudta biztosra mondani az ügyintéző. Viszont pont ő javasolta, hogy próbáljam meg első körben a telekomnál a cserét 14 napon belül, mert a 3+3+3 gariban csak 1x lehet kijelzőcserét kérni és ha most ellövöm és 2 hónap múlva meg mondjuk betörik, cseszhetem.
Viszont én nem találok neten sehol ilyesmit, hogy 14 napon belül csere, csak az elállást látom mindenhol...
Cseréről én se tudok. Ha webes megrendelés, akkor ugye visszaveszik a cumót és lesztornózzák a szerződést, de ahogy én tudom, az nem 2 perc, hanem napok, hetek kérdése.
Szerk: látom, az elsőnél írtad, hogy webshop, akkor ez nem is kérdés.
-
vwpolopg
őstag
Csak saját tapasztalat nélkül tudok hozzászólni, ezért off.
Nem tudom, milyen gyártó készüléke, de régebben volt erre egy egységes pixelhiba policy (x db pixelhiba = csere). A nagyobb gyártók esetén meg szerintem simán kijelzőcsere a dolog.
Ha beírod, hogy melyik gyártó, lehet lesz itt valaki, akinek van tapasztalata benne. Esetleg megkérdezheted a dedikált márkaszervizet is (pl. Samsung esetén a Telemax).Huawei. Van hozzá speckó 3+3+3-as gari, amiből a kijelzőcserés részt el lehetne lőni erre, a telefoncserés részt nem biztos, ezt nem tudta biztosra mondani az ügyintéző. Viszont pont ő javasolta, hogy próbáljam meg első körben a telekomnál a cserét 14 napon belül, mert a 3+3+3 gariban csak 1x lehet kijelzőcserét kérni és ha most ellövöm és 2 hónap múlva meg mondjuk betörik, cseszhetem.
Viszont én nem találok neten sehol ilyesmit, hogy 14 napon belül csere, csak az elállást látom mindenhol...
-
Keem1
veterán
Csak saját tapasztalat nélkül tudok hozzászólni, ezért off.
Nem tudom, milyen gyártó készüléke, de régebben volt erre egy egységes pixelhiba policy (x db pixelhiba = csere). A nagyobb gyártók esetén meg szerintem simán kijelzőcsere a dolog.
Ha beírod, hogy melyik gyártó, lehet lesz itt valaki, akinek van tapasztalata benne. Esetleg megkérdezheted a dedikált márkaszervizet is (pl. Samsung esetén a Telemax). -
vwpolopg
őstag
Sziasztok! Ha a T webshopból rendelt telefon pixelhibás, 14 napon belül csak elállni tudok a vásárlástól vagy cserét is tudok kérni? Mert elállni nem akarok, de gondolom cserélni meg nem fogják, szóval marad a szerviz...
-
Keem1
veterán
-
debianos
aktív tag
-
Keem1
veterán
Most vettem észre, hogy a hosszabbítás után kaptam egy Adatnégyszerező promóciót, így 20+60GB adatforgalmam van. Erről én semmiféle értesítést nem kaptam, sőt az első pár napban még a sima adatforgalmamat sem láttam. Valaki meg tudná mondani, hogy ez hogy van? Átvihető a másik hónapba, vagy ez hogy működik? Nem írja, hogy meddig felhasználható. Ja, azért lenne fontos, mert hétfőn van a fordulónap.

Minden ugyanúgy van, csak most 2 hónapig az eredeti helyett annak négyszeresét kapod mindegyik mobilnet csomagnál.
[link] -
MadMancs
veterán
-
#08205312
törölt tag
sziasztok!
Számhordozás esetén is jár az 1GB ajándék adatforgalom?
-
debianos
aktív tag
Most vettem észre, hogy a hosszabbítás után kaptam egy Adatnégyszerező promóciót, így 20+60GB adatforgalmam van. Erről én semmiféle értesítést nem kaptam, sőt az első pár napban még a sima adatforgalmamat sem láttam. Valaki meg tudná mondani, hogy ez hogy van? Átvihető a másik hónapba, vagy ez hogy működik? Nem írja, hogy meddig felhasználható. Ja, azért lenne fontos, mert hétfőn van a fordulónap.

-
Zeki
nagyúr
-
St3ven
addikt
-
Zeki
nagyúr
Sziasztok. Erről a csomagról tud valaki valamit hogy mitől plus extra? Tegnap vettem Telekom üzletben domino surf csomagot ( Netplusz XL 4x miatt ), Mifi modembe. De ez volt az alap csomag. Se google se telekom honlap nem segít.


Ja amin még meglepődtem, hogy csak Nano. Mondta hogy 990Ft ért van hozzá adapter. Inkább itthon kerestem egy régi simet átalakítónak.
Nem tudni róla, már vagy 1-2 hónapja meg volt említve az ÁSZF-ben, de ott sem derült ki semmi.
Miért nem kérdezted a boltban? -
MadMancs
veterán
Sziasztok. Erről a csomagról tud valaki valamit hogy mitől plus extra? Tegnap vettem Telekom üzletben domino surf csomagot ( Netplusz XL 4x miatt ), Mifi modembe. De ez volt az alap csomag. Se google se telekom honlap nem segít.


Ja amin még meglepődtem, hogy csak Nano. Mondta hogy 990Ft ért van hozzá adapter. Inkább itthon kerestem egy régi simet átalakítónak.
-
n@p@lm
addikt
Tegnap rendeltem egy ilyen sim-et a fiamnak, majd kiderül hogy megy-e.
-
4Grider
félisten
Ha a promóció leírásában benne van, hogy az ajándék netet csak a napinet bekapcsolásával veheted igénybe, akkor igazuk van. Minden egyéb esetben jelezni kell feléjük, hogy plusz fizetős szolgáltatást nem vagy hajlandó bekapcsolni, oldják meg...
-
Zeki
nagyúr
Mondd nekik, hogy ha kéred kötelesek bekapcsolni a technikai netet. Te nem akarod a napinetet, mert a végén fizethetsz érte, mikor elfogy a rendes neted.
-
betyarr
veterán
eeegen.csak ugyebár azt nem tették hozzá,hogy te nem tudod figyelemmel kísérni az adategyenlegedet,így lényegében aljas módon rád kényszerítik,hogy fizess a napinetért,mihelyst lejár az 1gb

-
albandy
tag
Most chaten beszéltem velük ,ott azt mondták be kell kapcsolnom a napinetet , csak akkor fog működni , állítólag nem fog pénzt levonni míg tart az ajándék adatmennyiség .
Higgyek neki ?
-
4Grider
félisten
Akkor nem kell nekik technikai netre hivatkozni, hanem arra, hogy várod az 1GB aktiválását, vagy kéred vissza a pénzt. Nagyjából ennyi.
-
albandy
tag
Ez egy frissen vásárolt dominós kártya 1 GB ajándék net van hozzá ezt szeretném felhasználni ...
ja és 37 KB-t sikerült vele forgalmaznom elvileg .... -
Zeki
nagyúr
-
4Grider
félisten
-
albandy
tag
-
Zeki
nagyúr
Próbálkozz. Mondd, hogy neked nem jó a napinet, helyette a technikai net kell, mert a feltöltési bónuszt akarod igénybe venni.
-
albandy
tag
Üdv , próbáltam bekapcsoltatni a technikai netet de az ügyintéző még sosem hallott róla , már 2-vel is beszéltem , meg egy műszakis kollégával is . Ilyenkor mi van ?

-
St3ven
addikt
-
Esqs
tag
Sziasztok.
Jól gondolom, hogy Domino Quick kártyákhoz csak korábban megszűnt előfizetések hívószámait rendelik hozzá? -
margithid
veterán
Értem. Mindegy, akkor majd ha elfogy észreveszem úgyis

500 Forintért bőven jó ez
Egyébként arról valami infó, hogy ez a kedvezmény megmarad jövőre is?
Nekem nagyon jó lenne, mert kevés mobilnetet használok, 3 hónapig is elvagyok szerintem az 1 GB-tal, igy meg szinte ingyen van a net! -
anadroid
senior tag
Sziasztok!
Vásároltam egy Domino feltöltőkártyát és kaptam hozzá 3 hónapig 1 GB internetet.
Belépek a telekom oldalán az előfizetéseimhez, hozzá van adva ez a szám, de nem látom sehol se, hogy mennyi adatot használtam el. Ez hogy lehet?
Vagy iylen ajándék internetet nem lehet nyomom követni, hogy mennyit használtam el belőle?Nem lehet nyomon követni.
-
margithid
veterán
Sziasztok!
Vásároltam egy Domino feltöltőkártyát és kaptam hozzá 3 hónapig 1 GB internetet.
Belépek a telekom oldalán az előfizetéseimhez, hozzá van adva ez a szám, de nem látom sehol se, hogy mennyi adatot használtam el. Ez hogy lehet?
Vagy iylen ajándék internetet nem lehet nyomom követni, hogy mennyit használtam el belőle? -
anadroid
senior tag
Ha még nem cseréltettél nano kártyára, akkor a méret miatti csere lehet az ingyenes megoldás. Ne emlegesd az ellopott telefont a T-nél, hacsak biztosítás vagy részletre vett telefon stb. miatt nem kell. Nano kártyára cserénél mostanában hároméltűt adnak.
-
#78121280
törölt tag
Ezen a számon próbálkozz kártya aktiválás ügyben 06-80-639-999, szükség lehet a kártyán vagy a műanyag keret hátoldalának alsó részén található 20 jegyű azonosítóra, illetve telefonszám és jelszóra is. Ha nem jársz sikerrel akkor vissza az üzletbe.
-
#78121280
törölt tag
-
Ronam
addikt
Sziasztok!
Hajnalban ellopták a telefonomat, ilyen esetben ingyenes a SIM kártya csere, vagy fizetni kell érte? Voltam a rendőrségen is, szóval van róla papírom.
-
Indian74
senior tag
-
btudos
nagyúr
Értem én, hogy nem szeretnél mobilinternetet, de anélkül nem élő opció a részletfizetés notebookra.
-
7s26c
őstag
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,lehet hogy nem ide tartozik,nem ebbe a topikba,de hogy van az ha én t-mobile előfizető vagyok,már vagy 8 éve,de vennék egy laptopot,és csak úgy adják meg ha mobilinternettel együtt veszem meg,(nekem az nem kell) mert otthoni ( T-home) szolgáltatást ott nálunk a kis falunkba nem elérhető,és vállalkozásom nincs és nem is alkarok.
Más megoldás nincsen hogy csak a laptop részleteit keljen kifizetni,és más ne???
A válaszokat előre is megköszönnémHasonló helyzetben, sajnos nem volt más opció...
-
Kardos.N
tag
-
4Grider
félisten
Jó eséllyel nem aktiválták az új sim-et.
Másik kártyáról fel kell hívni az ügyfélszolgálatot, vagy vissza kell menni a boltba. -
Kardos.N
tag
Hali!
Tudnátok segíteni ?
Ma reggel kicseréltettem a sim kártyámat egy másikra.
Viszont beraktam már 2 telefonba is , és nem talál hálózatot.
Szolgáltató választásnál kiválasztom , próbál regisztrálni de csak pörög.
Tud valaki esetleg valami megoldást ?
-
Indian74
senior tag
De ne haragudj ,én nem szeretnék még egy előfizetést,és tudom hogy nem szeretetszolgálat
Persze azt értem,hogy ha én vennék mégis csak egy mobilinternet és ahhoz adnak egy laptopot kamatmentes részletre.
-
Zeki
nagyúr
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,lehet hogy nem ide tartozik,nem ebbe a topikba,de hogy van az ha én t-mobile előfizető vagyok,már vagy 8 éve,de vennék egy laptopot,és csak úgy adják meg ha mobilinternettel együtt veszem meg,(nekem az nem kell) mert otthoni ( T-home) szolgáltatást ott nálunk a kis falunkba nem elérhető,és vállalkozásom nincs és nem is alkarok.
Más megoldás nincsen hogy csak a laptop részleteit keljen kifizetni,és más ne???
A válaszokat előre is megköszönnémHa mobilnettel adják, az nem T-home.
Akkor lesz mobilneted, és megy majd mindenhol.
Amúgy meg ha részletre akarsz laptopot, auchan, tesco, MM, euronics. Talán mindenhol van 0%THM hitel most.
Új hozzászólás Aktív témák
-
78600 - 78501
147703 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Acemagic Tank 03 PC - Intel Core i7-12700H, 16Gb DDR5, RTX 3060M 12Gb, 1Tb M2, WiFi 6 - Windows 11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Asus ROG Strix B250I Gaming Mini-ITX alaplap (Wi-Fi, Bluetooth) - Igény esetén félkonfigként
- X1 Carbon G11 i5-1335u 16/256 szép állapotban 2 év garanciával, számlával
- Xiaomi 14 Ultra 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 15 Plus 128GB Pink -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5593
- Xbox One S All Digital 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Eladó 1db Nokia steel hr hibrid okos óra dobozával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest





Ezt elfelejtettem 



dptrsk

