Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Akciófigyelő: Dömpingáron adja az Earfun a zajszűrős fejhallgatóját
- Elirigyelte a Vivo az Oppo 10x-es zoomkameráját
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Mobil flották
-
77000 - 76901
147692 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 75901 75900 - 75801 75800 - 75701 75700 - 75601 75600 - 75501 75500 - 75401 75400 - 75301 75300 - 75201 75200 - 75101 75100 - 75001 75000 - 74901 74900 - 74801 74800 - 74701 74700 - 74601 74600 - 74501 74500 - 74401 74400 - 74301 74300 - 74201 74200 - 74101 74100 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Merlini
tag
Összefoglalva. Havi Dominós internetcsomagod van.
Telekom aktuálisan legfrissebb 5.1 verziójú applikációjában működik adatforgalom egyenleg keret megjelenítése. Elvileg be tudsz kapcsolni "Adatforgalmi értesítő SMS-t" (Telekom lehet be is kapcsolta neked.)Több hónapos Dominó mobilinterneteknél (Pokémon Go adatcsomag, új SIM mellé 3 hónapra 1GB stb.) nem működik ez az Adatforgalmi értesítő SMS. Valamint a Telekom aktuálisan legfrissebb 5.1-es applikációjában nem jelenik meg, az adatforgalom egyenleg.
Ezekből én azt feltételezem, most hegesztik az alkalmazásba. Az akár több hónapos Marathon mobilinternet csomagokat.
-
albandy
tag
-
Merlini
tag
-
albandy
tag
Merre van ez az "adatforgalom egyenleg elérhető"?
Az áttekintésben nincs.Neked most mutatja Dominó kártyán az adatforgalom egyenleget?
A Telekom alkalmazásból a verzió 5.1 van fent nekem, neked?Olvastad a nyitó kérdésemet? #76931 "A telekom applikációból kivették kb. két hete, erre panaszkodtak páran a Play-en."
Nekem mutatja az áttekintésben ....
-
Merlini
tag
+ (#76960) Tybor66 és minden érdekelt:
már nem is emlékszem mióta, de már nagyon régóta lehet csekkolni feltöltősként is az aktuális adategyenleget.

feltöltősként ugyanúgy működik a dolog, mint előfizetéses számok esetén: telekom alkalmazás -> telefonszám + 5 számjegyű jelszó -> adatforgalom egyenleg elérhető, meg látod mennyi van még a kártyádon.
ha nincs prepaid jelszavad: 1777 -> 2 -> 3 -> 5 -> 1 -> 1 -> 1 -> XXXXX -> XXXXX#
(XXXXX -> 5 számjegyű általad választott jelszó, ami nem 5 egyforma és nem 5 egymást követő szám)Merre van ez az "adatforgalom egyenleg elérhető"?
Az áttekintésben nincs.Neked most mutatja Dominó kártyán az adatforgalom egyenleget?
A Telekom alkalmazásból a verzió 5.1 van fent nekem, neked?Olvastad a nyitó kérdésemet? #76931 "A telekom applikációból kivették kb. két hete, erre panaszkodtak páran a Play-en."
-
n@p@lm
addikt
Szerintem első feltöltéssel lehet már Maratonozni.
De előtte ugye tőkét kell a Telekomba pumpálni
-
dedike
addikt
Az a baj vele, hogy mikor megkapja az újat, a régi egyből kuka...
...bár ezt is ki lehet hozni kedvezően.

-
Keem1
veterán
-
edk-
őstag
A telefonvétel az ő SIM/telefon előfizetésétől független lesz. Egy másik előfizetésemre veszem meg.
A lényeg, hogy amikor megkapja az új telefont, mielőbb tudja használni majd, mert jelenleg nem nano SIM-mel rendelkezik, az új telefon meg azt igényli, ezért gondoltam, hogy előre berendelek egy SIM-et és szenteste meg csak aktiválni kellene majd.
A nála lévő SIM is az én nevemen van (telekom fiókomban kezelem) és persze az ő számára igényelném meg az új 4G-s nanosimet. A rendelés során SMS-ben érkező ellenőrző jelszó idejére meg hozzá tudok férni a telefonjához.

Vegyél adaptert gombokért és azzal tedd bele a mostani készülékbe a nanora cserélt SIMet.
-
#99546112
törölt tag
-
dptrsk
Topikgazda
UPG nem a díjcsomag, hanem a SIM elnevezése.
Díjcsomagodat *102# menüben vagy online belépve tudod a legegyszerűbben kideríteni, ha nem tetszenek a feltételek feltöltésenként tudod módosítani. -
dptrsk
Topikgazda
Személyesen vagy banki utalással is tudsz törlesztőt befizetni előre, 1430on elkérheted az adatokat.
Személyesen, illetve 1430on meg tudják mondani mennyi részlet van még.
Vagy a készülékvásárláskor számla mellé kapott részletfizetési ütemezésből is kideríthető. -
#99546112
törölt tag
Van olyan lehetőség, hogy megnézhessem, mennyi törlesztő van még hátra a részletfizetésnél?! Illetve van arra lehetőség, hogy a havi törlesztőn felül mégegyet befizessek? Vagy ezt csak személyesen lehet T-pntban?
Köszi. -
dedike
addikt
A rendelés során megadod a diákod számát, az intézmény nevét, majd pedig kiszállításkor bemutatod a futárnak.
Érdekes, de az utóbbi időben mindig kérik a személyit, nem elég a számát bediktálni, pedig a szállító ugyanaz...
) -
jmo
csendes tag
Köszönöm a választ!
Percdíjakat nem találok erről az UPG sim kártyáról. Hozzá kell rendelnem egy Domino csomagot (kettő van fent a telekomnál, ha jól tévedek)? -
dedike
addikt
A telefonvétel az ő SIM/telefon előfizetésétől független lesz. Egy másik előfizetésemre veszem meg.
A lényeg, hogy amikor megkapja az új telefont, mielőbb tudja használni majd, mert jelenleg nem nano SIM-mel rendelkezik, az új telefon meg azt igényli, ezért gondoltam, hogy előre berendelek egy SIM-et és szenteste meg csak aktiválni kellene majd.
A nála lévő SIM is az én nevemen van (telekom fiókomban kezelem) és persze az ő számára igényelném meg az új 4G-s nanosimet. A rendelés során SMS-ben érkező ellenőrző jelszó idejére meg hozzá tudok férni a telefonjához.

Értem.
Annak viszont járj utána, hogy ez így lehetséges-e?
(Egyébként csak azért érdeklődtem annyira bátran, mert amennyiben az ő általa használt előfizetéshez készülékváltással rendelnél, akkor benne lenne a kisebb méretű SIM a csomagban, ha az ő nyilvántartásuk szerint még nem olyan méretű az előfizetéshez rendelt SIM.) -
betyarr
veterán
sztem,az az értelme,hogy a mérete akkora,mint egy sd kártyának.és ugyebár a fantasztikus fejlesztésnek köszönhetően (fiókos sim/sd tartó) vagy egyik vagy másik helyezhető bele a megfelelő helyre.ez a fejlesztés is a tervezett elavulást hivatott elősegíteni,mert egyrészt a teló akkuja beépített és nem,vagy nem egyszerűen cserélhető,illetve,így erőltetik rá a júzerekre a minél nagyobb tárhellyel rendelkező telefonokat (nyilván jó pénzért),de ha a kisebbet veszi,akkor meg szív,ha nyilván nem elég (brutál méretű felbontás=sokmegás kép/videó) a hely,ergo vesz egy másikat.ki van találva ez...
-
AliasB
senior tag
-
Zeki
nagyúr
A futárnak kell bemutatnod, ha jól emlékszem.
-
Top cat
addikt
-
K1nG HuNp
őstag
Sziasztok!
Galaxy j5 (2016) okostelefont szeretnék vásárolni, kamatmentes részletfizetéssel. A legjobb tarifa a Like S lenne, minden szempontból. A bökkenő az, hogy egyetemistának kellene lennem hozzá.. ha neten rendelem ezt a tarifacsomagot, hogyan ellenőrzik?
-
Fifi
őstag
A telefonvétel az ő SIM/telefon előfizetésétől független lesz. Egy másik előfizetésemre veszem meg.
A lényeg, hogy amikor megkapja az új telefont, mielőbb tudja használni majd, mert jelenleg nem nano SIM-mel rendelkezik, az új telefon meg azt igényli, ezért gondoltam, hogy előre berendelek egy SIM-et és szenteste meg csak aktiválni kellene majd.
A nála lévő SIM is az én nevemen van (telekom fiókomban kezelem) és persze az ő számára igényelném meg az új 4G-s nanosimet. A rendelés során SMS-ben érkező ellenőrző jelszó idejére meg hozzá tudok férni a telefonjához.

-
AliasB
senior tag
-
Top cat
addikt
-
dedike
addikt
Az így rendelt SIM-et, hogyan kell telefonon aktiválni majd? Gondolom a 1430-t kell hívni előfizetésesként és ott ügyintéző segítségével.
Van korlát az aktiválási időre? Pl. kézhezvételtől ha csak 2 hét múlva tudom aktiválni, abból lehet gond?
Azért kérdezek ennyit, mert feleségem szeretném majd karácsonyra új telefonnal meglepni és a kiszemelt telefon nano SIM-es, a mostani meg micro és nem 4G-s. Így ha előre megrendelnék neki egy új kártyát, akkor a telefon kicsomagolása után azonnal tudná használni, nem kellene még SIM cseréért Telekom üzletbe elmenni az ünnepek alatt.
Bye, Fifi
Ennél kicsit több info kellene arról a telefonvásárlásról. Milyen konstrukció (új előfizu / készülékváltás), kiemeltségi szint (nincs/van), csere esetén ahhoz a számhoz lesz a készülék ami az övé...stb
-
Fifi
őstag
Az így rendelt SIM-et, hogyan kell telefonon aktiválni majd? Gondolom a 1430-t kell hívni előfizetésesként és ott ügyintéző segítségével.
Van korlát az aktiválási időre? Pl. kézhezvételtől ha csak 2 hét múlva tudom aktiválni, abból lehet gond?
Azért kérdezek ennyit, mert feleségem szeretném majd karácsonyra új telefonnal meglepni és a kiszemelt telefon nano SIM-es, a mostani meg micro és nem 4G-s. Így ha előre megrendelnék neki egy új kártyát, akkor a telefon kicsomagolása után azonnal tudná használni, nem kellene még SIM cseréért Telekom üzletbe elmenni az ünnepek alatt.
Bye, Fifi
-
betyarr
veterán
-
#08205312
törölt tag
-
betyarr
veterán
-
[P]laci
senior tag
Köszönöm a megoldási javaslataidat.
Nem érintő képernyős telefonon, nem is igazán tudnék mobilinternetet használni.

Beépített számláló kinullázódott, amikor jött a telefonomra egy OTA frissítés, ami kilőtte a mobilinternetet. Így újra kellett flash-elnem a ROM-ot.
Na meg én is bonyolítom a dolgokat. Dominó kártyát időnként cserélem Telenorosra, Perc + SMS + NET egy hétig érvényes csomaghoz. (Leinternetezem, Telenoros ismerősöket hívok. Néha az SMS is jól jön, pl. autópálya matrica vásárláskor.)Remélem megoldják hamarosan Dominó mobilinternet csomagok adatkeretének nyomon követhetőségét.
+ (#76960) Tybor66 és minden érdekelt:
már nem is emlékszem mióta, de már nagyon régóta lehet csekkolni feltöltősként is az aktuális adategyenleget.

feltöltősként ugyanúgy működik a dolog, mint előfizetéses számok esetén: telekom alkalmazás -> telefonszám + 5 számjegyű jelszó -> adatforgalom egyenleg elérhető, meg látod mennyi van még a kártyádon.
ha nincs prepaid jelszavad: 1777 -> 2 -> 3 -> 5 -> 1 -> 1 -> 1 -> XXXXX -> XXXXX#
(XXXXX -> 5 számjegyű általad választott jelszó, ami nem 5 egyforma és nem 5 egymást követő szám) -
HXY
addikt
-
Zeki
nagyúr
-
okiteki
tag
-
V-I-D-A
aktív tag
-
okiteki
tag
Biztos hogy nem 4G képes 100% ha 4 éves a kártyád, ingyen cserélik újra ha bemész telekomhoz!
-
V-I-D-A
aktív tag
-
Zeki
nagyúr
Szia!
"Technikai alapinternet szolgáltatás dominós telefonszámokra.Friss feltöltést követően a dominó telefonszámokra felkerül egy technikai itnernet jelölő, ami ahhoz segíti hozzá az ügyfeleket, hogy alapinternet nélkül is igénybe vehessék a promóciós internet szolgáltatásokat (pl. új dominóhoz 90 napig felhasználható 1 GB-s internet).
Önkiszolgáló felületeken is megfog ez jelenni feltehetőleg TechNET elnevezéssel, de addig csak az új egyenleg feltöltésekhez kerül csak fel automatikusan.
A szolgáltatás technikai jelölője már felkerül a fent megjelölt esetben (egyenleg feltöltés), de hogy technikailag működik-e, vagy csak 15-től, arról úgy is írni fogtok
"Ugyan ez vonatkozik a Maraton opciókra is?
Tehát amíg nem töltöm fel az egyenlegemet addig nem lesz technikai netem és nem tudom aktiválni?
Nekem ilyen Napinet nem kell, csak a Maraton.Nem tudom minek bonyolítja a telekom a dolgot.
Vett/kapott akármilyen netet a felhasználó, van net, működik. Elfogyott/lejárt, nem működik vagy lassítva működik.
Ez a napinet is egy szopás. -
SPF
senior tag
Otthoni vezetékes telefon csak előfizetéssel létezik? Vagy esetleg van feltöltős lehetőség is?
-
n@p@lm
addikt
Korábban már esett szó az Új családi mobil opcióról. Egy-két friss információt osztanék meg erről veletek.
2016. november 1-jétől bevezetésre kerül az új Családi mobil opció szolgáltatás.
· Hívószámonként 3 000 óra ingyenes mobil hang beszélgetés biztosított minden hónapban, a csoport minden tagja számára bármilyen időszakban.
Igénybe vehetik azok a Telekom mobil ügyfelek, akik legalább 2 lakossági, havidíjas mobil (hang) díjcsomaggal rendelkeznek.
Feltétel, hogy a havidíjas előfizetéseknek egy és ugyanazon folyószámlán kell lennie.
· A szolgáltatás havidíja: 190 Ft/SIM
Az opció havidíja a Magenta1 szolgáltatáscsomaggal rendelkező ügyfeleknél és az általuk bevont hívószámok esetében is 0 Ft (190 Ft/Hó helyett).
· A Családi mobil opció alapfeltétele minimum két, azonos folyószámlán lévő lakossági Telekom mobil havidíjas előfizetés megléte. A további bevont mobil havidíjas hívószámoknak is az adott folyószámlán kell lenniük, azaz közös havi számlán kell szerepelniük. Az adott csoportba maximum 5 Telekom mobilszám vonható be (ebből maximum 3 Domino is lehet).
- A szolgáltatás igénylésekor aktív felszólítási folyamat nem lehet.
Viszont, ami még érdekességként szolgálhat:
Ha egy azon néven van több előfizetés, de a családi opció miatt kéri az ügyfél ezeknek az egy folyószámlára történő rendezését - akkor díjmentes a folyamat.
További díjmentes átírási esetek:
- Ha különböző előfizetői néven vannak a bevonandó postpaid telefonszámok, de a két ügyfél (ugyanaz a család, háztartás) számlaküldési címe azonos volt az igénybejelentés napjáig is, vagy
- Meglévő Magenta1 ügyfelek esetében, ha a saját nevére/folyószámlájára szeretne hozni valakit a kedvezmény igénybevételéhez az előfizető, akkor ebben az esetben is ingyenes az átírás.Számhordozási kedvezmények:
- Minden új mobil előfizető, aki versenytárstól hozza át mobil előfizetését, Next S díjcsomag esetén 1 000 Ft kedvezmény, míg Next M csomag választása esetén 2 000 Ft kedvezményt kap a teljes két éves hűségidőszak alatt.A kedvezmény a társkártyákra vonatkozóan is biztosított, de a korábban beharangozott társkártya kedvezmény ezen felül érvényesül! (tehát next s aranytárskártyánál a fent megjelölt kedvezményen felül -700 Ft 1 évig; Next M aranytárskártyánál a fent megjelölt kedvezményeken felül -1500 Ft 1 évig.)
Eszerint: Next S ATK 1 évig 3790 Ft, 2. év 4490 Ft.
Next M ATK 1. évben 6490 (!) Ft, második évben 7990 Ft.
(az árak e-pack kedvezménnyel együtt értendőek!)Ez azért így nem rossz!
Számhordozásra fel!

Új dominos opciók:
Az önkiszolgáló felületek teljesértékű indulását követően telefonos ügyfélszolgálaton már nem lehet igényelni a módosítást majd, de az alábbi önkiszolgáló felületeken igen:
- 1777 -es telefonszám
- *111#-es USSD -s felület
- Webes felület
- Telekom applikáció.Technikai alapinternet szolgáltatás dominós telefonszámokra.
Friss feltöltést követően a dominó telefonszámokra felkerül egy technikai itnernet jelölő, ami ahhoz segíti hozzá az ügyfeleket, hogy alapinternet nélkül is igénybe vehessék a promóciós internet szolgáltatásokat (pl. új dominóhoz 90 napig felhasználható 1 GB-s internet).
Önkiszolgáló felületeken is megfog ez jelenni feltehetőleg TechNET elnevezéssel, de addig csak az új egyenleg feltöltésekhez kerül csak fel automatikusan.
A szolgáltatás technikai jelölője már felkerül a fent megjelölt esetben (egyenleg feltöltés), de hogy technikailag működik-e, vagy csak 15-től, arról úgy is írni fogtok

Szia!
"Technikai alapinternet szolgáltatás dominós telefonszámokra.Friss feltöltést követően a dominó telefonszámokra felkerül egy technikai itnernet jelölő, ami ahhoz segíti hozzá az ügyfeleket, hogy alapinternet nélkül is igénybe vehessék a promóciós internet szolgáltatásokat (pl. új dominóhoz 90 napig felhasználható 1 GB-s internet).
Önkiszolgáló felületeken is megfog ez jelenni feltehetőleg TechNET elnevezéssel, de addig csak az új egyenleg feltöltésekhez kerül csak fel automatikusan.
A szolgáltatás technikai jelölője már felkerül a fent megjelölt esetben (egyenleg feltöltés), de hogy technikailag működik-e, vagy csak 15-től, arról úgy is írni fogtok
"Ugyan ez vonatkozik a Maraton opciókra is?
Tehát amíg nem töltöm fel az egyenlegemet addig nem lesz technikai netem és nem tudom aktiválni?
Nekem ilyen Napinet nem kell, csak a Maraton. -
lugosi
MODERÁTOR
-
Tybor66
tag
Köszönöm a megoldási javaslataidat.
Nem érintő képernyős telefonon, nem is igazán tudnék mobilinternetet használni.

Beépített számláló kinullázódott, amikor jött a telefonomra egy OTA frissítés, ami kilőtte a mobilinternetet. Így újra kellett flash-elnem a ROM-ot.
Na meg én is bonyolítom a dolgokat. Dominó kártyát időnként cserélem Telenorosra, Perc + SMS + NET egy hétig érvényes csomaghoz. (Leinternetezem, Telenoros ismerősöket hívok. Néha az SMS is jól jön, pl. autópálya matrica vásárláskor.)Remélem megoldják hamarosan Dominó mobilinternet csomagok adatkeretének nyomon követhetőségét.
A remény hal meg utoljára.

-
leslieearth
tag
-
Vangelis
félisten
azt már egy korábbi alkalommal mondták. a g2 125 körül volt, most a honor 8 az 2k fölött van, 205 azt hiszem. így nekem olyan 60e körül kell kifizetnem, de könnyebbség, hogy részletekben. a másik esetben 80 körül kellett volna, és kp, annyit meg nem ért a művelet
Az nagyon alacsony árnak tűnik.. a 125e.
Mikor vetted a G2-őt?
-
leslieearth
tag
azt már egy korábbi alkalommal mondták. a g2 125 körül volt, most a honor 8 az 2k fölött van, 205 azt hiszem. így nekem olyan 60e körül kell kifizetnem, de könnyebbség, hogy részletekben. a másik esetben 80 körül kellett volna, és kp, annyit meg nem ért a művelet
-
Merlini
tag
Nem tudom, milyen telefonnal rendelkezel. Amennyiben érintőképernyős: egyes típusokban van beépített számláló. Amennyiben nincs, szívesen ajánlom (Androidra) a 3G Watchdog - Data Usage alkalmazást.
Vagy még talán az USSD kód lehet a segítségedre.
Köszönöm a megoldási javaslataidat.
Nem érintő képernyős telefonon, nem is igazán tudnék mobilinternetet használni.

Beépített számláló kinullázódott, amikor jött a telefonomra egy OTA frissítés, ami kilőtte a mobilinternetet. Így újra kellett flash-elnem a ROM-ot.
Na meg én is bonyolítom a dolgokat. Dominó kártyát időnként cserélem Telenorosra, Perc + SMS + NET egy hétig érvényes csomaghoz. (Leinternetezem, Telenoros ismerősöket hívok. Néha az SMS is jól jön, pl. autópálya matrica vásárláskor.)Remélem megoldják hamarosan Dominó mobilinternet csomagok adatkeretének nyomon követhetőségét.
-
Vangelis
félisten
na hello ismét!
pont került az ügy végére, ígéretemhez híven megosztom a nagyérdeművel.tehát azzal indítottam, csereutalványom van, de az árában fellelhető telefonok nem felelnek meg, így vagy ráfizetek többet mint a rendszer enged, vagy kérem a pénzt vissza. szegény srác elsápadt, majd hívott egy megmondóembert (esetemben asszonyt). ő mondta, hogy olyan megoldást tud felajánlani, hogy visszaveszi a telefont annyiért amit kifizettem érte, de azt ott rögtön le is kell vásárolni. de! nem kiskerárlisa alapján lehet választani, hanem a díjcsomagnak megfelelő akciós árlistából. így meglett a vágyott honor 8, abba beleforgatták a G2 visszavásárlási árát, a fennmaradót meg részletekben. hátrány, hogy a 2 év hűségidő újraindult.
ők is engedtek az első verzióhoz képest, így én is. a kecske is jóllakott, káposzta is maradt

köszike mindenkinek a közreműködést!

Azért én megkérdeztem volna mennyi is volt a vásárláskori kisker ára a g2-nek

Meg, hogy mennyi most amit vásároltál.
-
V-I-D-A
aktív tag
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a Telekom által kiadott összes MicroSIM (nem nano) 4G képes lehet?
-
AliasB
senior tag
Üdv.
Jövőhéten át is váltok Domino 5re és meglátom én is, hogy mi a szitu vele. Előbb nem váltok ugyanis van még a surf díjcsomagomban foglalt adatból
Váltás után pedig egyből töltenem is kell rá, hogy meg tudjam rendelni a marathon 1GB-ot 1990ért. Kíváncsi vagyok rá, hogy azt az adatot is jelzi-e az alkalmazásba és a böngészőből belépve mert most a feltöltési bónuszt nem mutatja. -
leslieearth
tag
na hello ismét!
pont került az ügy végére, ígéretemhez híven megosztom a nagyérdeművel.tehát azzal indítottam, csereutalványom van, de az árában fellelhető telefonok nem felelnek meg, így vagy ráfizetek többet mint a rendszer enged, vagy kérem a pénzt vissza. szegény srác elsápadt, majd hívott egy megmondóembert (esetemben asszonyt). ő mondta, hogy olyan megoldást tud felajánlani, hogy visszaveszi a telefont annyiért amit kifizettem érte, de azt ott rögtön le is kell vásárolni. de! nem kiskerárlisa alapján lehet választani, hanem a díjcsomagnak megfelelő akciós árlistából. így meglett a vágyott honor 8, abba beleforgatták a G2 visszavásárlási árát, a fennmaradót meg részletekben. hátrány, hogy a 2 év hűségidő újraindult.
ők is engedtek az első verzióhoz képest, így én is. a kecske is jóllakott, káposzta is maradt

köszike mindenkinek a közreműködést!

-
betyarr
veterán
az érdekes,mert nekem elkérte a rendelésszámot és az alapján nézett utána.
időpontféleséget
bahhhhhhh,jól kisegített ezzel.bár lehet kifogytak és most van gyártás alatt.
-
joelke HU
őstag
Egyébként kb. semmit sem jelent mi van a hirdetésben. Nemrég vettem egy ugyanilyen kártyát egy benzinkúton (nano méretű SIM kellett azonnal), 2016.04 havi csomagolású volt, 200 mega volt arra is írva, de 1 GB-ot adtak hozzá. Külön ki is emelte az aktiválás során a kedves, Telekom-os ügyfélszolgálatos hölgy, hogy 1 GB ajándék net jár hozzá 3 hónapra, szemben a kártya csomagján szereplő 200 MB-al.
Egyébként ez tényleg így van. Mindegy milyen simet veszel az új aktiválásúakhoz alapból jár az 1 giga
betyarr
Nekem még azt mondta legyek türelmes, sajnos ő nem lát rá a rendelésemre, de biztosan megjön valamikor. Neked legalább mondtak egy időpontféleséget 😜 -
betyarr
veterán
Egyébként kb. semmit sem jelent mi van a hirdetésben. Nemrég vettem egy ugyanilyen kártyát egy benzinkúton (nano méretű SIM kellett azonnal), 2016.04 havi csomagolású volt, 200 mega volt arra is írva, de 1 GB-ot adtak hozzá. Külön ki is emelte az aktiválás során a kedves, Telekom-os ügyfélszolgálatos hölgy, hogy 1 GB ajándék net jár hozzá 3 hónapra, szemben a kártya csomagján szereplő 200 MB-al.
akkor újból kiderült,hogy káosz a köbön van a T-nél.
---
pénteken végül felhívtam a 1430-at,hogy mi a helyzet a szerdán rendelt domino 5 simmel és amit péntekre ígért a weblap.hát,mit mondjak,vagy bő 5 percig kutatott a hölgy,aztán bejelentette,hogy valamikor a jövő hét folyamán fogja hozni a futár.
éppen nem mintha annyira sürgős volna,de akkor most napokig igazodjak a futárhoz?ez régebben azért nem így működött. -
Maist
senior tag
Egyébként kb. semmit sem jelent mi van a hirdetésben. Nemrég vettem egy ugyanilyen kártyát egy benzinkúton (nano méretű SIM kellett azonnal), 2016.04 havi csomagolású volt, 200 mega volt arra is írva, de 1 GB-ot adtak hozzá. Külön ki is emelte az aktiválás során a kedves, Telekom-os ügyfélszolgálatos hölgy, hogy 1 GB ajándék net jár hozzá 3 hónapra, szemben a kártya csomagján szereplő 200 MB-al.
-
Zeki
nagyúr
-
#08205312
törölt tag
vagyis 499 Ft-ba kerül a 200MB, és 1000 Ft-ot ledumálsz 9/19-el.
Ennél jobb a jelenlegi webes SIM-rendelési opció:
- 490 Ft/SIM: 1GB adat
- ha akarod feltöltöd 1500 Ft-tal és ledumálod 9/19-cel -
Zeki
nagyúr
-
tlac
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
-
tlac
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
Utolsó (legalsó) oldalon a Telekomos ajánlat, az a külön sim érdekes...
-
Tybor66
tag
"Az adatok feldolgozása utólagosan történik, így az értesítés mindig múltbeli eseményre vonatkozik. A forgalmazás számlálása független a számlázástól, tehát havonta újraindul és nincs időarányos kalkulálás, tehát a tájékoztató SMS-ben foglaltak csak a benne foglalt forgalmat tartalmazó csomagok teljes havi igénybevétele esetén helyesek, hóközi díjcsomagváltásnál, amennyiben az új díjcsomag kevesebb adatforgalmat tartalmaz, mint az előző csomagban az ügyfél által felhasznált adatmennyiség, úgy tájékoztató SMS küldése nem történik."
Igen, megkaptam a választ.
Tehát Dominó új SIM mellé 3 hónapra 1GB, ill. Marathon mobilinternet csomagoknál sehonnét nem tudhatja meg a felhasználó hol tart a keretéből.
http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/adatforgalmi
Nem tudom, milyen telefonnal rendelkezel. Amennyiben érintőképernyős: egyes típusokban van beépített számláló. Amennyiben nincs, szívesen ajánlom (Androidra) a 3G Watchdog - Data Usage alkalmazást.
Vagy még talán az USSD kód lehet a segítségedre.
-
Merlini
tag
"Az adatok feldolgozása utólagosan történik, így az értesítés mindig múltbeli eseményre vonatkozik. A forgalmazás számlálása független a számlázástól, tehát havonta újraindul és nincs időarányos kalkulálás, tehát a tájékoztató SMS-ben foglaltak csak a benne foglalt forgalmat tartalmazó csomagok teljes havi igénybevétele esetén helyesek, hóközi díjcsomagváltásnál, amennyiben az új díjcsomag kevesebb adatforgalmat tartalmaz, mint az előző csomagban az ügyfél által felhasznált adatmennyiség, úgy tájékoztató SMS küldése nem történik."
Igen, megkaptam a választ.
Tehát Dominó új SIM mellé 3 hónapra 1GB, ill. Marathon mobilinternet csomagoknál sehonnét nem tudhatja meg a felhasználó hol tart a keretéből.
http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/adatforgalmi
-
dedike
addikt
-
bopeti98
őstag
Sziasztok!
Pár napja szórakozik a 4G mobilnetem. Azt csinálja hogy leáll az egész net, az állapotsávon lévő mobiladatot jelző kis ikon is eltűnik (mintha a menüben kikapcsolnám az adatot) és után csak úgy tudok újra netet csinálni ha átváltom 3G-re a telefont, és utána vissza 4G-re. A telefon újraindítása sem segít ilyenkor, csak ez a 3G-re váltás. Ezt úgy 1-2 óránként eljátssza velem.
Lefuttattam a T mobilLabor appját ami ha éppen nincs net, akkor azt írja hogy hibás az APN, amit nem értek, mert akkor gondolom 3G-re se csatlakozna normálisan.
Mi lehet ez?
A többi eszközön nincs ilyen gond. -
313313
addikt
-
joelke HU
őstag
Igen, aktiválható. Bekapcsolni a napinetet majd a szimpatikus maratont és már is kiderül. Nem veszites semmit. A napinet amíg nem forgalmazol adatot ingyenes a maratonért meg csak akkor vesz le pénzt ha tényleg aktíválható. Ennyi.
-
makoss
veterán
Na most akkor neked ott eladtak egy net+s csomagot...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
De ne törődj vele, sokszor előfordul, hogy nincsenek teljesen a topon üzletben sem, de volt már itt erről szó. A múltkor érdeklődtem személyesen az új családbarát csomag után, s mivel szemét vagyok megkérdeztem, hogy nem lesz-e az gond, hogy az egyik postpaid csomagom lezárt díjcsomag? Válasz, hogy nem. Aztán tegnap, mikor beállítottam a telefonos üfsz-on a csoportot, mondja a hölgy, hogy valami nem stimmel. Mondom, hogy az egyik lezárt díjcsomag... Mire ő: köszönöm, tényleg....
De legalább közösen megoldottuk a gondot...

Nem adtak el, csak érdeklődtem ők mit mondanak, de ha legközelebb bemegyek és megint a net+os baromsággal jön, elhajtom a túróba!
Akkor most mi igaz?
Aktiválható ez a Marathon a nélkül is?
Nincs szándékomban külön havidíjjakat fizetni még ráadásnak! -
Tybor66
tag
Dominó mobilinternetnél, valahol meglehet tudni mennyi van hátra a keretből?
A telekom applikációból kivették kb. két hete, erre panaszkodtak páran a Play-en.Adatforgalmi értesítő SMS tiltása.
„Természetesen” alapból aktiválva volt. Nem zavarnak holmi értesítő SMS-ekkel …Új SIM mellé 90 napra 1GB, ill. Marathon csomagoknál is 80%-nál értesít, vagy ez csak havi internet csomagoknál működik?
Az általad linkelt oldalon, a "További részletek" alatt megkapod a feltett kérdésre a választ.

-
#08205312
törölt tag
- ha több embernek azt mondják a 1430-on, hogy napi net mellé is aktiválható a maraton
- ha be lehet kapcsolni az automata rendszeren a napi net mellé a maratont
- ha az ászf is ezt írja
mindez számodra nem bizonyító erejű...Ki is próbálhattad volna, hogy így van-e, de inkább annak hiszel amit egy ügyintéző mond.......te tudod!
-
Merlini
tag
Dominó mobilinternetnél, valahol meglehet tudni mennyi van hátra a keretből?
A telekom applikációból kivették kb. két hete, erre panaszkodtak páran a Play-en.Adatforgalmi értesítő SMS tiltása.
„Természetesen” alapból aktiválva volt. Nem zavarnak holmi értesítő SMS-ekkel …Új SIM mellé 90 napra 1GB, ill. Marathon csomagoknál is 80%-nál értesít, vagy ez csak havi internet csomagoknál működik?
-
dedike
addikt
Na most akkor neked ott eladtak egy net+s csomagot...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
De ne törődj vele, sokszor előfordul, hogy nincsenek teljesen a topon üzletben sem, de volt már itt erről szó. A múltkor érdeklődtem személyesen az új családbarát csomag után, s mivel szemét vagyok megkérdeztem, hogy nem lesz-e az gond, hogy az egyik postpaid csomagom lezárt díjcsomag? Válasz, hogy nem. Aztán tegnap, mikor beállítottam a telefonos üfsz-on a csoportot, mondja a hölgy, hogy valami nem stimmel. Mondom, hogy az egyik lezárt díjcsomag... Mire ő: köszönöm, tényleg....
De legalább közösen megoldottuk a gondot...

-
dptrsk
Topikgazda
Ha átveszed a csomagot a karkötővel benne lesz a SIM is, meg a hívószáma.
Tölteni neten vagy olyan helyen tudod, ahol van feltöltés(pl. ATM, újságos, lottózó) -
St3ven
addikt
-
MadMancs
veterán
Na, tapasztalat. Marathon megy akkor is ha csak napinet aktív.
-
betyarr
veterán
-
Örni
senior tag
-
jmo
csendes tag
Szia. Rendeltem a Telekomtól Lg okoskarkötőt és ajánlott hozzá egy Sim kártyát: Domino upg.
Infót én nem találtam a honlapon, hogy hogyan tudom tölteni, milyen percdíjak vannak... Hiszen a gyerek is tud hívni majd az okoskarkötővel. Ebben kaphatok segítséget? Köszönöm! -
makoss
veterán
-
lugosi
MODERÁTOR
-
joelke HU
őstag
Ja közben megvan. 30 napig, talán egyedül a 100 mega nem, mert az mintha csak egy hét lenne.
Mondjuk ez így nem feltétlenül rossz.
Teszem azt feltöltöm 2500 Ft-tal az egyenlegem. Akkor kapok 100 mega netet 2 hétre, valamint 25 hálón belüli percet. Utána veszek 1 gb netet 1690-ért. Marad még 810 Ft az egyenlegemen, amiből a mostnak köszönhetően hálón belül 90 percet beszélhetek.
Tehát 2500-ért havi 115 perc hálón belül és 1100 mega net.
Egész jó. -
Joe123
senior tag
-
joelke HU
őstag
A turbo net az aktiválástól meddig használható fel?
-
#71835392
törölt tag
450 megabitet villantott a Telekom
https://itcafe.hu/hir/450_megabitet_villantott_a_telekom.html -
dedike
addikt
-
Zeki
nagyúr
Bakker, hányszor kell leírni, a MOST felülír mindent, 9Ft lesz az 5 telekom szám hívása is.
-
dedike
addikt
-
Nordik
addikt
Domino Most opció aktiválás előtt töröljem a Domino 5 díjcsomagnál hozzárendelt telefonszámokat vagy felesleges? Nem kavarodik meg a rendszer és a rosszabb percdíjakkal fog számolni?
-
313313
addikt
persze, rápróbálok, nem kérdés, de illúzióim nincsenek, nekem ezek a dolgok nem nagyon szoktak bejönni. na majd ha lesz fejlemény, megosztom
köszönöm az eddigieket!
A törvény az törvény.
Amit köteles vagy elfogadni az egy új G2, ha nem tudnak adni, akkor a vásárláskori ósszeg jár vissza, és visszaállítanak mindent a vásárlás előtti időpontra.
Itt a zavaró tényező a céges dolog lehet, mivel a cég nem fogyasztó, így lehet más jogaid lesznek... -
leslieearth
tag
-
AliasB
senior tag
-
Vangelis
félisten
lehet, de a dolog jellegéből adódóan, mit tudsz tenni?
beballagsz t-pontba, húzol egy sorszámot. hív egy ügyintéző, elmeséled mi a sztori, mit szeretnél. hát szerinte nem lehet. kérsz egy üzletvezetőt, aki vagy szóbaáll veled vagy nem, vagy simán letagadja az ügyintéző, hogy bent van. kérsz panaszkönyvet, írsz egy litániát, stb...
a baj az, hogy ha jól csalódok, a vonatkozó tv csak LEHETŐSÉGET ad a boltnak a pénzvisszafizetésre, de nem kötelező. számomra az a "vicces" az egészben, hogy hajlandó lennék ráfizetni, de abban sem partnerek. 4 előfizetésem van náluk, 15+ éve velük vagyok kapcsoltban, azért ez nonszensz, na....
Le van írva mi a lehetőség...
Be is vált sokaknál.
-
AliasB
senior tag
-
zoltan6
addikt
de jó hogy flottás előfizetésem van,mert én már beleőrültem volna ebbe a domino katyvaszba ami itt megy,van aki ezen eligazodik?

Kezdem elveszíteni a fonalat,most akkor itt az 1gb plusz netért megy a harc? -
leslieearth
tag
lehet, de a dolog jellegéből adódóan, mit tudsz tenni?
beballagsz t-pontba, húzol egy sorszámot. hív egy ügyintéző, elmeséled mi a sztori, mit szeretnél. hát szerinte nem lehet. kérsz egy üzletvezetőt, aki vagy szóbaáll veled vagy nem, vagy simán letagadja az ügyintéző, hogy bent van. kérsz panaszkönyvet, írsz egy litániát, stb...
a baj az, hogy ha jól csalódok, a vonatkozó tv csak LEHETŐSÉGET ad a boltnak a pénzvisszafizetésre, de nem kötelező. számomra az a "vicces" az egészben, hogy hajlandó lennék ráfizetni, de abban sem partnerek. 4 előfizetésem van náluk, 15+ éve velük vagyok kapcsoltban, azért ez nonszensz, na....
-
AliasB
senior tag
"Szóval át is fogok váltani Domino 5re és megrendelem a marathon 1GB-ot ami ameddig megy megy és megrendelem ha elfogy. És ha Domino 5öt töltök fel 3500al akkor kapok mellé 1GB adatot amit 2 hétig kell felhasználnom. Na így szerintem 3 hónapot (2.5) is kihúzok a marathonnal."
Elárulom neked, a 3500-as feltöltésért 100MB-ot kapsz! Ha 1GB-ot szeretnél akkor 10000 ft-ot kell töltened! [link]Na akkor ezt megint benéztem. Itt láttam nézd [Domino 5]
"Töltsd fel univerzális egyenleged legalább 2500 Ft-tal elektronikusan, és akár 1 GB bónusz adatforgalmat kaphatsz!"
Milyen megfogalmazás ez akkor hogy legalább 2500as töltésnél akár 1GBot kaphatsz :/
-
okiteki
tag
"Szóval át is fogok váltani Domino 5re és megrendelem a marathon 1GB-ot ami ameddig megy megy és megrendelem ha elfogy. És ha Domino 5öt töltök fel 3500al akkor kapok mellé 1GB adatot amit 2 hétig kell felhasználnom. Na így szerintem 3 hónapot (2.5) is kihúzok a marathonnal."
Elárulom neked, a 3500-as feltöltésért 100MB-ot kapsz! Ha 1GB-ot szeretnél akkor 10000 ft-ot kell töltened! [link]Hu gyerekek aki olvassa a fórumot az előbbi 100 hozzászólás után összegzem
totál egymásnak ellentmondó infót irtok ki 
-
AliasB
senior tag
-
jozsi968
tag
Na akkor felhívtam őket újra, hogy tisztázzam a dolgot, mint "JÓ" ügyfél.
A marathon megrendeléséhez ELÉG a napinet is valóban! Én csak azt tudom elmondani amit nekem is mondanak az ügyfélszolgálaton.
És mivel nincs időponthoz kötve a felhasználása ezért ha az 1GB 3 vagy 4 hónap alatt fogy el akkor annyi ideig lehet felhasználni! Egyetlen feltétele, hogy a kártya amíg aktív addig kell felhasználni.Szóval át is fogok váltani Domino 5re és megrendelem a marathon 1GB-ot ami ameddig megy megy és megrendelem ha elfogy. És ha Domino 5öt töltök fel 3500al akkor kapok mellé 1GB adatot amit 2 hétig kell felhasználnom. Na így szerintem 3 hónapot (2.5) is kihúzok a marathonnal.
"Szóval át is fogok váltani Domino 5re és megrendelem a marathon 1GB-ot ami ameddig megy megy és megrendelem ha elfogy. És ha Domino 5öt töltök fel 3500al akkor kapok mellé 1GB adatot amit 2 hétig kell felhasználnom. Na így szerintem 3 hónapot (2.5) is kihúzok a marathonnal."
Elárulom neked, a 3500-as feltöltésért 100MB-ot kapsz! Ha 1GB-ot szeretnél akkor 10000 ft-ot kell töltened! [link] -
Vangelis
félisten
meg hát olyan apróságok, hogy egy honor 8 kiskerára náluk hogy a szöszbe lehet 2k+ kártyafüggőként, mikor más üzletbe 120 alatt is kapható, FÜGGETLENÜL
na mindegy, rápróbálok a napokban, azt majd elválik hány zsák telikén úgy gondolom, hogy az a mérvadó, amit személyesen mondanak, mert ezt a dolgot sem on-line, sem telefonon nem lehet lebonyolítani
..... hát benne van a lehetőség az összefoglalóban.
amit személyesen mondanak... kb az a legnagyobb átverés
-
leslieearth
tag
meg hát olyan apróságok, hogy egy honor 8 kiskerára náluk hogy a szöszbe lehet 2k+ kártyafüggőként, mikor más üzletbe 120 alatt is kapható, FÜGGETLENÜL
na mindegy, rápróbálok a napokban, azt majd elválik hány zsák telikén úgy gondolom, hogy az a mérvadó, amit személyesen mondanak, mert ezt a dolgot sem on-line, sem telefonon nem lehet lebonyolítani
Új hozzászólás Aktív témák
-
77000 - 76901
147692 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 75901 75900 - 75801 75800 - 75701 75700 - 75601 75600 - 75501 75500 - 75401 75400 - 75301 75300 - 75201 75200 - 75101 75100 - 75001 75000 - 74901 74900 - 74801 74800 - 74701 74700 - 74601 74600 - 74501 74500 - 74401 74400 - 74301 74300 - 74201 74200 - 74101 74100 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- PC bontás - NZXT H630, Seasonic Plat 860W, X99, i7-6900K, NZXT Kraken, 64Gb, GTX 980Ti, 6TB
- Red Faction PC - NZXT, B450, Ryzen 5 3600X, 16Gb, RTX 2060, 1,25Gb tárhely - Windows 11
- 13600k 32gb ram 750w táp 420mm aio 1tb nvme 5tb hdd
- Surface 5 - i7-7.gen 8 GB RAM/256 GB SSD + 101 gombos bill, touchpad
- Sony A7IV (Váz)
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ / 12/512GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- G.SKILL Trident Z5 RGB 48GB (2x24GB) DDR5 8000MHz F5-8000J4048F24GX2-TZ5RS Memória!
- OnePlus Open 512GB Voyager Black Karcmentes állapot 16GB RAM 6 hónap garancia
- Samsung 850 PRO 2.5 512GB SATA3 SSD
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



)







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







