Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
-
79500 - 79401
147751 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Black_Raven
veterán
Pont 2013-tól jelentek meg nagyobb számban 4G-s kártyák a piacon. Olyan 2013 nyarára már kb 80 településen volt elérhető a Telekomnál a 4G
Gondolom akkor még külön kérésre vagy csak 4g-t tudó mobilokhoz adták.De ezek szerint porszem került a gépezetbe, mert én Dominó csomagban vettem telót egy super 50%-os akcióban egy Samsung galaxi minit, és nem 4g-s volt a teló, ezek szerint a kártya már igen.Csak nem volt ráirva sehol.Legalább nem kell cserélni.Élénken érdeklődött a megfelelő térerő után.De hivatalosan csak 2015-től 4g-s minden kártya

-
Batistuta7
tag
-
Soulfly842
addikt
Másik: Most néztem a Next S ATK számlabontásomat és a megvásárolt parkolójegyeket a Kapcsolatprogram kevezménynek köszönhetően számlázta, majd minuszolta a Telekom. Erről eddig nem is tudtam, mennyi parkolójegyet lehet váltani a kedvezménnyel? Illetve ez más díjcsomagokban is elérhető? Van édesanyámnak egy Arany szintű Like S díjcsomagja, azon is van ezek szerint a Kapcsolat Program miatt?
btudos: én úgy látom ATK esetében is felugrik 8310-re a havidíj, ha nem állítok be 2 év hűséget. Javíts ki ha tévedek!
Elsődlegesen az aranykártya pontokból történő fizetés van beállítva akkor nálad
Másodlagosként - ha a pontokból kifogytál - a számlán történő terhelés.madle
két éves hűség esetén, ha lejár a hűség +3000 Ft.
Ő nem a díjcsomag hűségre értette (hanem a készülék hűségidőre). Akkor ugyanannyi mindkettő, ha van rajtuk díjcsomag hűségidő. Logikailag ezt a kettőt el kell választani egymástól, de mindkettőre lehet vállalni külön hűségidőt (a kedvezményes ár miatt a díjcsomagra kell is..)
Készülék hűségidő viszont nem befolyásolja az árat (viszont a díjcsomag hűségidő hosszabbítását is külön kezdeményezni kell)
geckowize
Kicsit túlzásba is estek itt ez ügyben a topicban

Olvass vissza pár oldalt, nem akarom, hogy azt a 100-200 hozzászólást újra kezdjék
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
madle
őstag
Másik: Most néztem a Next S ATK számlabontásomat és a megvásárolt parkolójegyeket a Kapcsolatprogram kevezménynek köszönhetően számlázta, majd minuszolta a Telekom. Erről eddig nem is tudtam, mennyi parkolójegyet lehet váltani a kedvezménnyel? Illetve ez más díjcsomagokban is elérhető? Van édesanyámnak egy Arany szintű Like S díjcsomagja, azon is van ezek szerint a Kapcsolat Program miatt?
btudos: én úgy látom ATK esetében is felugrik 8310-re a havidíj, ha nem állítok be 2 év hűséget. Javíts ki ha tévedek!
-
btudos
nagyúr
Sziasztok,
lehet lemaradtam valamiről, de miért csökkentették a Next S ATK havidíjat 5500Ft-ről, 5310-re? Az internet áfa csökkentés érinti? Nem mintha baj lenne.... Egyébként lassan lejár a hűségem is, mikor és hol kell jeleznem a hosszabbítás igényt, ha azt akarom, hogy ne emeljék fel a haviíjat?
Internet ÁFA csökkentés minden internetet tartalmazó havidíjas díjcsomag árát érinti.
Next S ATK havidíja hűséggel és hűség nélkül is ugyanannyi, csak készülék nélkül sima Next S-nél van eltérés.
-
Soulfly842
addikt
netplusz xl lassított nettel lehet viberezni? azt bírja még?
Elvileg még azzal el kell szaladnia egy hang alapú hívásnak
szerintem. Bár én ritkán viberezek
Nekem nem indokolt a használata, de vannak itt fórumtársak, akik nagyobb tapasztalatot mutatnak nálam Voip hívások tekintetében itt a topicban 
-
-secret-
Arcképgyáros
netplusz xl lassított nettel lehet viberezni? azt bírja még?
Messenger megy, Viber is tuti. Vagy mire gondolsz, hanghívásra?
-
Batistuta7
tag
Pont 2013-tól jelentek meg nagyobb számban 4G-s kártyák a piacon. Olyan 2013 nyarára már kb 80 településen volt elérhető a Telekomnál a 4G
netplusz xl lassított nettel lehet viberezni? azt bírja még?
-
Soulfly842
addikt
Bocsi, az infó falls volt összekevertem.Most kérdeztem meg az ÜF-on 2013-as a kártyám és ők is csodálkoznak hogy simán megy a 4g. Amúgy azt mondta 2015 márciustól 4g-sek a kártyák.Most-t még nem tudják mi lesz.Mégegyszer bocs

Pont 2013-tól jelentek meg nagyobb számban 4G-s kártyák a piacon. Olyan 2013 nyarára már kb 80 településen volt elérhető a Telekomnál a 4G
-
madle
őstag
-
-secret-
Arcképgyáros
Sziasztok,
lehet lemaradtam valamiről, de miért csökkentették a Next S ATK havidíjat 5500Ft-ről, 5310-re? Az internet áfa csökkentés érinti? Nem mintha baj lenne.... Egyébként lassan lejár a hűségem is, mikor és hol kell jeleznem a hosszabbítás igényt, ha azt akarom, hogy ne emeljék fel a haviíjat?
Én úgy hívtam fel őket, hogy 20 nap volt vissza a hűségből...így hosszabbíttattam meg barátnőm hűségét még 1 évig. Felhívod a 1430-at aztán kérsz ajánlatot.
Amúgy igen, áfacsökkenés miatt csökkentek az árak.
-
madle
őstag
Sziasztok,
lehet lemaradtam valamiről, de miért csökkentették a Next S ATK havidíjat 5500Ft-ről, 5310-re? Az internet áfa csökkentés érinti? Nem mintha baj lenne.... Egyébként lassan lejár a hűségem is, mikor és hol kell jeleznem a hosszabbítás igényt, ha azt akarom, hogy ne emeljék fel a haviíjat?
-
geckowize
őstag
Hali,
Szeretnek egy ismerosomnek feltoltokartyas csomagot ajanlani, szinte kizarolag mobilnet miatt kell neki, mit tudnatok ajanlani, ami olcso, de megeri?
-
4Grider
félisten
Rosszul hitted:
Az igénybevétel feltétele: aktív, túlforgalmazási díjat nem tartalmazó havi/ időszaki díjas mobilinternet szolgáltatás megléte.
A Domino Net&Roll Plus túlforgalmazási díjas. -
Kbali
nagyúr
Gondolom te mindent egy helyről veszel.
Tescoból?
-kifli, autóakku, nyaralás, virág....
Azért hidd el, vagyunk még szép számmal olyanok, akik a kiflit a péktől, az akkut az autósboltból, a virágot a virágboltból vesszük.
Attól, hogy mindent egy helyről veszel, nem feltétlen vagy okosabb...
Persze aki presztizs kérdést csinál abból, hogy havi díjas, vagy dominós, annak hiába is magyarázunk, úgyse nem értené meg, hogy befizetni egy 5.000-es számlát és feltölteni 5000-rel egy dominót ugyanannyi klikk. Ráadásul jelen állás szerint dominósan 5000-ből többet beszélsz.Ha ezt vetted ki az írásaimból, akkor szövegértésből te sem vagy túl jó.
Tudod: kinek a papné.... ezért szép a világ, mert nem vagyunk egyformák
-
Fecogame
veterán
-
Zeki
nagyúr
Nincs már olyan hogy napi limit. A Netplusz S 30 napig érvényes, ad 200 megabájtot, ami ha hamarabb elfogy, akkor a maradék időben brutál lassítva megy. Nincs plusz költség.
-
RockFonok
tag
Mi az a NapiLimit?Neked ősrégi csomagod van, és az újakhoz képest értelmezhetetlen.

És ki lehet kapcsolni a NAPILIMIT-tett ?
Vagy ne foglalkozzak vele?Ilyen nettet állítók majd be - Domino NetPlusz S
-
Black_Raven
veterán
-
senki66
senior tag
-
dedike
addikt
-
Black_Raven
veterán
Ennyi?
És a mostanit lemondhatom akár mikor?
("netpluszs")Ha nem akarod megtartani...
-
bluobluo75
őstag
Akkor tök egyszerű, bemész a Lidl-be és veszel egy Blue Mobile kártyát.Csak nézd/kérdezd meg hogy 4g-s legyen.
@CineDOG ez érdekes, mert az én kártyám 2011-es és simán megy rajta a 4g, nem kellett cserélni.Ennyi?
És a mostanit lemondhatom akár mikor?
("netpluszs") -
senki66
senior tag
-
Zeki
nagyúr
Akkor tök egyszerű, bemész a Lidl-be és veszel egy Blue Mobile kártyát.Csak nézd/kérdezd meg hogy 4g-s legyen.
@CineDOG ez érdekes, mert az én kártyám 2011-es és simán megy rajta a 4g, nem kellett cserélni.Az tényleg érdekes.
-
dedike
addikt
-
AD4MINATOR
nagyúr
-
Black_Raven
veterán
Ezt nem nagyon értem, kifejtenéd?
Kártyafüggetlen telóm van, és dual simes.Akkor tök egyszerű, bemész a Lidl-be és veszel egy Blue Mobile kártyát.Csak nézd/kérdezd meg hogy 4g-s legyen.
@CineDOG ez érdekes, mert az én kártyám 2011-es és simán megy rajta a 4g, nem kellett cserélni. -
Zeki
nagyúr
Hali.
2014ben még egy ilyen üzenetet kaptam:
"Minden Domino csomag esetében a maximális sávszélesség 7,2Mbit/s, azaz 3G. A 4G/LTE hálózat havidíjas előfizetéssel vehető igénybe."
Ez gondolom már változott.
Van egy ilyen oldal: [link]
Ezzel + dominoval már mennie kéne 4g-nek nem? HA 4g képes a telom?
(buda közepén vagyok, itt tuti van 4G de csak 3G-t fog, gondolom a SIM miatt..???)
Tavalyi Domino simek már jobbára 4G képesek. Ha nem, akkor cserélteted.
-
AD4MINATOR
nagyúr
Hali.
2014ben még egy ilyen üzenetet kaptam:
"Minden Domino csomag esetében a maximális sávszélesség 7,2Mbit/s, azaz 3G. A 4G/LTE hálózat havidíjas előfizetéssel vehető igénybe."
Ez gondolom már változott.
Van egy ilyen oldal: [link]
Ezzel + dominoval már mennie kéne 4g-nek nem? HA 4g képes a telom?
(buda közepén vagyok, itt tuti van 4G de csak 3G-t fog, gondolom a SIM miatt..???)
-
senki66
senior tag
Azt hittem Te is az Ügyfelek miatt..

@CineDOG akkor mi nem kaphatunk mobilnetet mivel van NetPlusz dijcsomagunk.De ha 1 évig lemondanánk..
WTF?
-
Zeki
nagyúr
A havidijas viszont ha nem tudja kifizetni a csekket akkor pórul járhat.
Feltöltőkártyás meg előre tud tervezni.igen, igen.
A gond ott van, hogy cég szempontjából pedig fordítva van, ahogy korábban is írtam:
- A feltöltőkártyás rátölt hó végén / hó elején...VAGY NEM. Ahogy kedved van. És pénze.
- A havidíjas meg tuti fizet hó végén / hó elején, így vele lehet TERVEZNI. HA nem tudja fizetni a csekket, akkor bye bye vagy szankciók.
De ha egy kártyás nem tudja fizetni akkor mivan? Semmi. Majd rátölt amikor kedve van. Viszont profitot nem lehet vele tervezni...márpedig a T is profitorientált cég ahogy a többi is.Meg számlázási osztály, meg behajtási csoport... stb... a feltöltős meg intézi magának amit csak tud. Közben lehúzzák a Napinettel.
-
bluobluo75
őstag
A Blue Mobile oldalán van úgy tudom nyomtatvány, de nem Számhordozás, csak márkaváltással átvisznek oda, a számod marad ez, körzet is.Részletek ott, egyszer elolvastam csak.
Ezt nem nagyon értem, kifejtenéd?
Kártyafüggetlen telóm van, és dual simes. -
AD4MINATOR
nagyúr
A havidijas viszont ha nem tudja kifizetni a csekket akkor pórul járhat.
Feltöltőkártyás meg előre tud tervezni.Én pl kb 3-4 éve minden hónapban feltöltöm a kártyám.
Volt amikor 1500ft-ért,de volt amikor 6500ft-al pl 6 hónapon keresztűl.Szolgáltatást is csak addig tudtam rendelni ameddig az ép aktuális egyenleg volt a kártyámon.
Internetcsomag miatt kell töltenem,ha nem használnék netet,sanszos hogy pl egy 3000ft-os töltés elég lenne 6 hónapig.
Feltöltőkártyás ügyfeleknek is kell nyújtani valamit.
A havidijas viszont ha nem tudja kifizetni a csekket akkor pórul járhat.
Feltöltőkártyás meg előre tud tervezni.igen, igen.
A gond ott van, hogy cég szempontjából pedig fordítva van, ahogy korábban is írtam:
- A feltöltőkártyás rátölt hó végén / hó elején...VAGY NEM. Ahogy kedved van. És pénze.
- A havidíjas meg tuti fizet hó végén / hó elején, így vele lehet TERVEZNI. HA nem tudja fizetni a csekket, akkor bye bye vagy szankciók.
De ha egy kártyás nem tudja fizetni akkor mivan? Semmi. Majd rátölt amikor kedve van. Viszont profitot nem lehet vele tervezni...márpedig a T is profitorientált cég ahogy a többi is. -
Black_Raven
veterán
Azt hittem Te is az Ügyfelek miatt..

@CineDOG akkor mi nem kaphatunk mobilnetet mivel van NetPlusz dijcsomagunk.De ha 1 évig lemondanánk..
-
Zeki
nagyúr
....Deutsch Tamás
Elmondta azt is, hogy a vezetékes internet-előfizetésnél nem lesz adatforgalmi limit, míg a mobilinternet-csomagok esetén a szolgáltatók kötelesek legalább 500 megabájtnyi adatforgalomra garanciát vállalni. Mindazonáltal a nagy szolgáltatók jelezték, ez a minimális adatforgalom eléri majd az 1 gigabájtot is - jegyezte meg.
A miniszterelnöki biztos közölte: a kedvezményes alapcsomagokat legfeljebb két évig vehetik majd igénybe természetes személyek, akiknek a megelőző évben nem volt internet-előfizetésük. Az előfizetők egyszeri belépési díj fizetésére nem kötelezhetők, valamint a havi előfizetési díjon felüli költséget sem terhelhetnek rájuk a szolgáltatók. Az alapcsomag havidíja szolgáltatónként eltérhet. -
senki66
senior tag
-
dedike
addikt
-
Zeki
nagyúr
-
#65388800
törölt tag
-
Zeki
nagyúr
-
#65388800
törölt tag
Telekom mikor ébred a szilveszteri buliból? Jan 1 óta nem tudok belépni a telekom felületembe. Más betud lépni?
Nálam sincs gond.
-
dptrsk
Topikgazda
Telekom mikor ébred a szilveszteri buliból? Jan 1 óta nem tudok belépni a telekom felületembe. Más betud lépni?
Nekem is megy.
-
-secret-
Arcképgyáros
Telekom mikor ébred a szilveszteri buliból? Jan 1 óta nem tudok belépni a telekom felületembe. Más betud lépni?
Napi szinten.
-
zsoltzsolt
addikt
Telekom mikor ébred a szilveszteri buliból? Jan 1 óta nem tudok belépni a telekom felületembe. Más betud lépni?
Én be.
-
Intel fan11
őstag
Telekom mikor ébred a szilveszteri buliból? Jan 1 óta nem tudok belépni a telekom felületembe. Más betud lépni?
-
#08205312
törölt tag
Gondolom te mindent egy helyről veszel.
Tescoból?
-kifli, autóakku, nyaralás, virág....
Azért hidd el, vagyunk még szép számmal olyanok, akik a kiflit a péktől, az akkut az autósboltból, a virágot a virágboltból vesszük.
Attól, hogy mindent egy helyről veszel, nem feltétlen vagy okosabb...
Persze aki presztizs kérdést csinál abból, hogy havi díjas, vagy dominós, annak hiába is magyarázunk, úgyse nem értené meg, hogy befizetni egy 5.000-es számlát és feltölteni 5000-rel egy dominót ugyanannyi klikk. Ráadásul jelen állás szerint dominósan 5000-ből többet beszélsz. -
Black_Raven
veterán
Köszönjük szépen.A dominózás különösen ajánlott átlagjövedelemmel rendelkező Deviza hitelesek és Questor károsultak részére!

-
Kbali
nagyúr
Látom nem nagyon hallottál még a voip-ról, ha azt hiszed hogy a másik félnek is használnia kell hogy kapcsolatba tudj vele lépni. Pont az a lényege, hogy a telefonján hívod fel. S persze nem 30-40 Ft-os percdíjon, hanem mondjuk 3-4 Ft.
De ha ezt trükközésnek érzed, akkor beszélj csak a drága percdíjakon.
[link]Tényleg semmiről semmi fogalmam sincs. Bocs, hogy erre jártam. További jó Dominózást mindenkinek, aki szereti

-
jozsi968
tag
Látom nem nagyon hallottál még a voip-ról, ha azt hiszed hogy a másik félnek is használnia kell hogy kapcsolatba tudj vele lépni. Pont az a lényege, hogy a telefonján hívod fel. S persze nem 30-40 Ft-os percdíjon, hanem mondjuk 3-4 Ft.
De ha ezt trükközésnek érzed, akkor beszélj csak a drága percdíjakon.
[link] -
Black_Raven
veterán
Ezzel nincs is gond, de Te olyan emberek beszélgetésébe szóltál bele, akiknek szüksége van rá.Azt hogy miért az magánügy.És kortól független hogy ki használ feltöltőkártyás telefont. Mindenki aki úgy gondolja hogy neki megéri, valamiért.Te eseted más, bizonyos szint elérése után macerás, és használhatatlan ez a megoldás.
-
Kbali
nagyúr
A másik félnél nem kell voip kliens. Ez nem viber vagy skype. Itt elég ha nálad van, és azzal vagy ingyen hívsz (immmr), vagy nagyon olcsón( stuntcallls) bármilyen (vezetékes is) számot.
Az tény hogy néha ezeket sem használom, mert megéri a 9Ft hálón belül a jobb hangminőség miatt (ahol nincs 4G net).Nekem (hangsúlyozom nekem) nincs szükségem ilyen "trükközésre", hanem a stabil elérhetőség és hívásbiztonság a cél, amelyet bármilyen közbülső szolgáltatás ront.
-
Black_Raven
veterán
-
-secret-
Arcképgyáros
Van még az országban olyan lakott terület ahol nincs 4g?

Sajnos van...
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
A másik félnél nem kell voip kliens. Ez nem viber vagy skype. Itt elég ha nálad van, és azzal vagy ingyen hívsz (immmr), vagy nagyon olcsón( stuntcallls) bármilyen (vezetékes is) számot.
Az tény hogy néha ezeket sem használom, mert megéri a 9Ft hálón belül a jobb hangminőség miatt (ahol nincs 4G net).Te is abban a 2%-ban laksz ahol nincs 4G ?

-
Zeki
nagyúr
A másik félnél nem kell voip kliens. Ez nem viber vagy skype. Itt elég ha nálad van, és azzal vagy ingyen hívsz (immmr), vagy nagyon olcsón( stuntcallls) bármilyen (vezetékes is) számot.
Az tény hogy néha ezeket sem használom, mert megéri a 9Ft hálón belül a jobb hangminőség miatt (ahol nincs 4G net). -
Black_Raven
veterán
Figyelned nem kell, küld értesitést ha kevés az egyenleg.Tölteni meg lehet bármikor mivel, bankautomatával, neten kártyával, stb lehet.Voip nem játszik nem baj.Az biztos a számlás kényelmesebb, és már írtam 5k/hó-tól jobb az előfizetés, több előnye van.
kalm007 ez egy teljesen korrekt bestbuy ajánlat, egyáltalán nem húznak le.Ilyen kéne mindig minden szolgáltatótól.Használd egészséggel. -
Kbali
nagyúr
"Lesz az az élethelyzet, amikor viszont már nem akarsz töltögetni, hanem választasz egy olyan csomagot, ami lefedi az igényeidet és szépen fizetgeted havonta."
És mivel különb, hogy fizetgeted havonta, mint hogy töltögeted ? Ja, és elárulom a feltöltősön épp úgy el tudnak érni, mint az előfizetésesen. Feltöltős + voip és az előfizetéses töredékéért lehet telefonálni.Pl. nem kell figyelnem, hogy mikor fogy el a keret. Ja: voip persze mond a céges ügyfeleknek, hogy ők is használjanak voip klienst.
Gondolom bankszámlád sincs, kp-ben kapod a fizud (már ha van már egyáltalán) és sorbanállsz a csekkel a postán... -
Black_Raven
veterán
Nem
kedvezménnyel 12990Ft lett volna a havidíj. ha azt vesszük hogy az S6-ot odaadták telekomnál 59.000 Ft-ért és 5310 Ft-os havidíjért igaz. Ha ezt átlagoljuk akkor 7800 Ft a havidíj ellenben a 12990 ft-os díjjal.Igaz hogy az egyik S6 a másik S7, de a telenor így is drágábban adja most az S6-ot 0Ft-ért 13990Ft-os havidíjjal.
Ha a Telenornál vettem volna az S6-ot 5410 Ft-os csomagban akkor ott 160.000Ft-ot kellett volna fizetnem . Telekomnál ugyan ennyi havidíjért 100.000 Ft-ért kevesebbet és ugyan az a telefon. pff
Legalább megszabadultál még egy Telerossz előfizetéstől

-
#65388800
törölt tag
És nem vetted meg?
Pedig sokkal jobb mintha 500-at kaptál volna
vagy egy egy baráti váll veregetést..Nem
kedvezménnyel 12990Ft lett volna a havidíj. ha azt vesszük hogy az S6-ot odaadták telekomnál 59.000 Ft-ért és 5310 Ft-os havidíjért igaz. Ha ezt átlagoljuk akkor 7800 Ft a havidíj ellenben a 12990 ft-os díjjal.Igaz hogy az egyik S6 a másik S7, de a telenor így is drágábban adja most az S6-ot 0Ft-ért 13990Ft-os havidíjjal.
Ha a Telenornál vettem volna az S6-ot 5410 Ft-os csomagban akkor ott 160.000Ft-ot kellett volna fizetnem . Telekomnál ugyan ennyi havidíjért 100.000 Ft-ért kevesebbet és ugyan az a telefon. pff
-
Batistuta7
tag
Előfizus vagyok ,elnézést ha nem voltam érthető. Smarttarifa 2ben vagyok most és itt pedig move xs + netplusz xl-t akarok 4290 az ára azt hiszem .Telenornak a "hűségprogramja vicc" de eddig a csomagjai legalább nem voltak rosszak .Most viszont csak pislogtam miket akartak adni .Csak azt tudom gondolni hogy direkt akarnak megszabadulni pár előfizetőtől
-
Black_Raven
veterán
És nem vetted meg?
Pedig sokkal jobb mintha 500-at kaptál volna
vagy egy egy baráti váll veregetést.. -
#65388800
törölt tag
Köszönöm a választ .Az tényleg elég kevés .Telenoros vagyok , itt tiltás után a max 128kb és még beszélni is tudok vele neten . Viszont elvileg ez a csomag megszűnik majd és amik ott vannak most csomagok az vicc. Egyébként is 8 év után és alatt szinte semmit nem kaptam tűlök .Szóval át akarok jönni,itt jobban tetszik a hűség program plusz olcsóbban is jönnék ki 3giga nettel . De ez kicsit elvette a kedvem .2-4 kb az majndnem semmi .
Telenornál is van előfizetés. Egy Mytariff M és XS. Kb 10+ éve lehetek náluk is. Venni akartam egy S7-et Blue L-el. Annyi kedvezményem lett volna hogy elengednek 1000 Ft-ot a havidíjból.
-
zsoltzsolt
addikt
Nem hát a tarifában benne van hogy ha telefont veszel ennyi a havidíj és ha nem veszel telefont ennyi a havidíj. Egyedül aranytárskártyára érdemes venni a telefont. Ott engednek a telefon árából. Ha veszel ha nem mobilt akkor is ugyan annyi a tarifa. Így vettem egy S6-ot 59.000 Ft-ért Next S csomagban 5310 Ft-os havidíjjal.
de már csak 615 nap és vehetek új telefont

Nekem is ez a tarifacsomagom van. De a másik aranytárskártyás előfizetésem lejárt vagy három hónapja, még nem hosszabbítok, várok a Digire, hogy mit lép.
-
#65388800
törölt tag
5310+részlet?
Batistuta7:Számlásként talán nem zagyva netet kapnál.Nekem tuti az van.
kalm007 az jó,5310 Ft a havidíjam (se több se kevesebb) és 59.000 Ft.ot fizettem a telefonért.
-
-secret-
Arcképgyáros
5310+részlet?
Batistuta7:Számlásként talán nem zagyva netet kapnál.Nekem tuti az van.
kalm007 az jó,
-
Black_Raven
veterán
-
Batistuta7
tag
Szia, nekem már többszöri figyelés után(mivel keveslem) 2-4kb/s. a 32 tényleg maximum még soha nem volt.
joelke:köszi, ez hiányzott.Megkiméltél egy ezres kidobásától.Jelenlenleg nincs független telóm
dptrsk:ez tök jó, hogy még sehol nem olvastam, hogy a Dominósoknak nem gyűjti a pontokat.Akkor azért mutatott éjszaka 0 pontot.Kibaszás.Akkor azért nem adott opciót a Kapcsolat kártya jelszó megváltoztatására.Ja a Dominós csak fizessen aztán le van xarva.Köszi az infót.Köszönöm a választ .Az tényleg elég kevés .Telenoros vagyok , itt tiltás után a max 128kb és még beszélni is tudok vele neten . Viszont elvileg ez a csomag megszűnik majd és amik ott vannak most csomagok az vicc. Egyébként is 8 év után és alatt szinte semmit nem kaptam tűlök .Szóval át akarok jönni,itt jobban tetszik a hűség program plusz olcsóbban is jönnék ki 3giga nettel . De ez kicsit elvette a kedvem .2-4 kb az majndnem semmi .
-
#65388800
törölt tag
Jól ki van ez találva, nehogy már "lehúzd" a céget az állandó vásárlásaiddal.
Next S-ben mi van?
Birom ezt az sms-t.Nem is emlékszem mikor írtam utoljára.De a többi jó.Net korlátlan, vagy kikapcsolják ha lemegy az 1 giga?Korlátlan hívás és SMS hálózaton belül 160 perc hálózaton kívül 1GB internet.
De ha nem aranytárskártyás lennék akkor telefonnal 7810Ft lenne a havidíj de most 5310
-
Black_Raven
veterán
Jól ki van ez találva, nehogy már "lehúzd" a céget az állandó vásárlásaiddal.
Next S-ben mi van?
Birom ezt az sms-t.Nem is emlékszem mikor írtam utoljára.De a többi jó.Net korlátlan, vagy kikapcsolják ha lemegy az 1 giga? -
#65388800
törölt tag
Ja, ez igaz, sőt a számlás kedvezményt se nagyon kap már. Van, hogy dominóban olcsóbb egy telefon.
Nem hát a tarifában benne van hogy ha telefont veszel ennyi a havidíj és ha nem veszel telefont ennyi a havidíj. Egyedül aranytárskártyára érdemes venni a telefont. Ott engednek a telefon árából. Ha veszel ha nem mobilt akkor is ugyan annyi a tarifa. Így vettem egy S6-ot 59.000 Ft-ért Next S csomagban 5310 Ft-os havidíjjal.
de már csak 615 nap és vehetek új telefont

-
#65388800
törölt tag
Akkor jó világ van.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
hát ha be tudnám váltani. 2 éve váltottam be fél évente 3700 pont jön össze és a 6. hónap végén törlik a 7. hét pontjait szóval ha úgy vesszük 4x3700. 14800 Ft-ot már buktam.
-
zsoltzsolt
addikt
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
Akkor Te számlás vagy?Múltkor írtad nézed a pontjaidat mire használd fel.Én is akartam nézni, aztán nincs is.
Mint kiderült nincs is mert nem gyűjtik a dominósokét
Hát van TV internet telefon mobil (számlás) egy néven
és van egy domino kártya másik néven. Dominon nekem sincsenek pontjaim, de a számláson van 3700 pont. 1 pont meg 1 forint.
-
Black_Raven
veterán
-
Black_Raven
veterán
-
#65388800
törölt tag
-
RockFonok
tag
Akkor ez nem kérdés, XXL
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
+NAPILIMIT-tett kikapcsolom akkor mi történik ?
Lehet akkor nem tudom be kapcsolni a nettet? Most használom először a +NAPILIMIT-tett, ezért nem nagyon értem mire jó. -
Black_Raven
veterán
-
RockFonok
tag
-
Black_Raven
veterán
Sziasztok!
Melyik mobilnettet válasszam ?
DOMINO 5 QUICK feltöltős SIM kártyám van Telekomos.
Ezeket néztem ki melyik érné meg jobban?
- Domino NetPlusz S
- Domino NetPlusz MRégen használtam GONETS-t nem tudom még e működik e.
Egy honnapi ajándék egyszeri 200 MB-ott kaptam, és el fogyott. Gyárilag be volt kapcsolva a +NAPILIMIT nem tudom most kapcsoljam e ki ha más mobilnettet választok majd ?
Mert a Telekom be kapcsolta még a NapiNet-tett is, de én ezt már ki kapcsoltam mert mindegy egy órában vette le a kártyámról a pénzt.Előre is köszönőm a segítséget.
Egyértelmű, hogy azt amelyik fedezi a net éhséged.
Gebedjen meg!
A csiganet Nem használhatatlan, 3 napig azt toltam most tegnapig.Opera minivel szárnyalt.Operával böngészni jó, másra nincs idő.Gmail jó, Messenger jó. -
Zeki
nagyúr
Sziasztok!
Melyik mobilnettet válasszam ?
DOMINO 5 QUICK feltöltős SIM kártyám van Telekomos.
Ezeket néztem ki melyik érné meg jobban?
- Domino NetPlusz S
- Domino NetPlusz MRégen használtam GONETS-t nem tudom még e működik e.
Egy honnapi ajándék egyszeri 200 MB-ott kaptam, és el fogyott. Gyárilag be volt kapcsolva a +NAPILIMIT nem tudom most kapcsoljam e ki ha más mobilnettet választok majd ?
Mert a Telekom be kapcsolta még a NapiNet-tett is, de én ezt már ki kapcsoltam mert mindegy egy órában vette le a kártyámról a pénzt.Előre is köszönőm a segítséget.
200 meg vagy 500 mega. Nem tudom neked melyik elég. Ha elfogy, akkor lassítódik (szinte használhatatlanra), de nem jön a napinet. A napinetért a telekom már eláshatná magát, mert csúnyán rabolja le vele az embereket. Gebedjen meg!
-
RockFonok
tag
Sziasztok!
Melyik mobilnettet válasszam ?
DOMINO 5 QUICK feltöltős SIM kártyám van Telekomos.
Ezeket néztem ki melyik érné meg jobban?
- Domino NetPlusz S
- Domino NetPlusz MRégen használtam GONETS-t nem tudom még e működik e.
Egy honnapi ajándék egyszeri 200 MB-ott kaptam, és el fogyott. Gyárilag be volt kapcsolva a +NAPILIMIT nem tudom most kapcsoljam e ki ha más mobilnettet választok majd ?
Mert a Telekom be kapcsolta még a NapiNet-tett is, de én ezt már ki kapcsoltam mert mindegy egy órában vette le a kártyámról a pénzt.Előre is köszönőm a segítséget.
-
Zeki
nagyúr
Mondjuk azt sem értem hogy a voip megy csiganettel, az immmr meg nem.
Szerintem havi 5k-ig jó a feltóltő, az felett jobb a számlás(már csak a teló ára miatt is).Egy jó voip alkalmazás jó kodekkel megy, és az megy lassított nettel is. Az immmr még gyerekcipős, hozzá nem értős. Ha nem a contacts-ból hívok, hanem a Conversions-ból, biztos hogy nem a hívott számát hívja, hanem valami 5 jegyű számot, ami +51 vagy hasonló. és nyilván nem csörög ki.
-
Black_Raven
veterán
Tökéletesen igazad van, a percdíjak is jobbak, bár én nem a dominomat használom elsődlegesen.
Nekem Vodafone Dupla tarifám van. Minden egyenlegfeltöltés után a feltöltés értékével azonos összeg kerül jóváírásra a bónusz egyenlegemen.
Duál simes telóban ez a kártyám van a 2.slotban , az egyesben pedig egy blue mobilos kártya, mely biztosítja a 90 ft-os netet a Voip-hoz /Stuntcalls/.
A Vodafone Dupláról csak a bónuszegyenleget beszélem le, a rendes egyenlegem pedig akár el lottózom vagy innen bármit: http://www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/szolgaltatasok/mobilvasarlas
A Voip ellenesek mindig a hívás minőséggel jönnek. Nekem ha szükségem van a jó minőségre, akkor gsm-en hívok a bónuszegyenlegből /ingyé'/.De egyébként nekem semmi bajom a voip minőséggel sem.Mondjuk azt sem értem hogy a voip megy csiganettel, az immmr meg nem.
Szerintem havi 5k-ig jó a feltóltő, az felett jobb a számlás(már csak a teló ára miatt is). -
jozsi968
tag
Tökéletesen igazad van, a percdíjak is jobbak, bár én nem a dominomat használom elsődlegesen.
Nekem Vodafone Dupla tarifám van. Minden egyenlegfeltöltés után a feltöltés értékével azonos összeg kerül jóváírásra a bónusz egyenlegemen.
Duál simes telóban ez a kártyám van a 2.slotban , az egyesben pedig egy blue mobilos kártya, mely biztosítja a 90 ft-os netet a Voip-hoz /Stuntcalls/.
A Vodafone Dupláról csak a bónuszegyenleget beszélem le, a rendes egyenlegem pedig akár el lottózom vagy innen bármit: http://www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/szolgaltatasok/mobilvasarlas
A Voip ellenesek mindig a hívás minőséggel jönnek. Nekem ha szükségem van a jó minőségre, akkor gsm-en hívok a bónuszegyenlegből /ingyé'/.De egyébként nekem semmi bajom a voip minőséggel sem. -
totron
addikt
Szia, nekem már többszöri figyelés után(mivel keveslem) 2-4kb/s. a 32 tényleg maximum még soha nem volt.
joelke:köszi, ez hiányzott.Megkiméltél egy ezres kidobásától.Jelenlenleg nincs független telóm
dptrsk:ez tök jó, hogy még sehol nem olvastam, hogy a Dominósoknak nem gyűjti a pontokat.Akkor azért mutatott éjszaka 0 pontot.Kibaszás.Akkor azért nem adott opciót a Kapcsolat kártya jelszó megváltoztatására.Ja a Dominós csak fizessen aztán le van xarva.Köszi az infót.Volt egy olyan másfél év, mikor 7Kbyte/sec-ben állt meg a maximuma a 32/32-es állapotnak és nem csak mint pillanatnyi csúcsérték, mutatóba, hanem webezhettél, töltögethettél is ennyivel, persze az átlaga akkoriban is kevesebb volt. Ma már a 2-4 áll, ahogy írod. Nem ezzel van a gond, hanem hogy prioritásban is jócskán hátra kerülsz, ha lassított vagy, így ha nem Opera Minivel csapatod, ping timeoutokkal találkozol elég sokat sikeres oldalbetöltések helyett.
-
Vangelis
félisten
"Lesz az az élethelyzet, amikor viszont már nem akarsz töltögetni, hanem választasz egy olyan csomagot, ami lefedi az igényeidet és szépen fizetgeted havonta."
És mivel különb, hogy fizetgeted havonta, mint hogy töltögeted ? Ja, és elárulom a feltöltősön épp úgy el tudnak érni, mint az előfizetésesen. Feltöltős + voip és az előfizetéses töredékéért lehet telefonálni.Meg feltöltősön alacsonyabb a percdíj ... 40 vs 9ft... legalábbis még most.
-
jozsi968
tag
Az a helyzet, hogy az előző hozzászólók - még - nem az a korosztály (szerintem), akinek szüksége lenne az előfizetésre. Lesz az az élethelyzet, amikor viszont már nem akarsz töltögetni, hanem választasz egy olyan csomagot, ami lefedi az igényeidet és szépen fizetgeted havonta. Nekem idén lesz 20 éve, hogy előfizetéses készülékem van, soha nem volt prepaid-em. Nekem szükségem van arra, hogy elérjenek, bármikor tudjak gond nélkül akár külföldön is hívni, netezni, stb... ne álljak ott, hogy jaj elfogyott a lóvé a kártyáról és nem tudok hívást indítani.
"Lesz az az élethelyzet, amikor viszont már nem akarsz töltögetni, hanem választasz egy olyan csomagot, ami lefedi az igényeidet és szépen fizetgeted havonta."
És mivel különb, hogy fizetgeted havonta, mint hogy töltögeted ? Ja, és elárulom a feltöltősön épp úgy el tudnak érni, mint az előfizetésesen. Feltöltős + voip és az előfizetéses töredékéért lehet telefonálni. -
Black_Raven
veterán
-
Kbali
nagyúr
Nem csodálkozom, hiszen minden aranyárban van.(új teló,stb).Igy rákényszerül egy idő után váltani.Már többször majdnem beugrottam mostanában, eszembe jutnak a régi emlékek(40k-s számla, stb)hogy milyen nehezen ment a 2év.Régebben volt 4előfizetésem egyszerre....
Az a helyzet, hogy az előző hozzászólók - még - nem az a korosztály (szerintem), akinek szüksége lenne az előfizetésre. Lesz az az élethelyzet, amikor viszont már nem akarsz töltögetni, hanem választasz egy olyan csomagot, ami lefedi az igényeidet és szépen fizetgeted havonta. Nekem idén lesz 20 éve, hogy előfizetéses készülékem van, soha nem volt prepaid-em. Nekem szükségem van arra, hogy elérjenek, bármikor tudjak gond nélkül akár külföldön is hívni, netezni, stb... ne álljak ott, hogy jaj elfogyott a lóvé a kártyáról és nem tudok hívást indítani.
-
#65388800
törölt tag
Nem csodálkozom, hiszen minden aranyárban van.(új teló,stb).Igy rákényszerül egy idő után váltani.Már többször majdnem beugrottam mostanában, eszembe jutnak a régi emlékek(40k-s számla, stb)hogy milyen nehezen ment a 2év.Régebben volt 4előfizetésem egyszerre....
4 mi a rákért volt?

-
Black_Raven
veterán
Már 2014-ben megfordult a trend: több az előfizetéses user minden szolgáltatónál, mint a prepaid (kattintásra pdf nyílik - 29. oldal).
Nem csodálkozom, hiszen minden aranyárban van.(új teló,stb).Igy rákényszerül egy idő után váltani.Már többször majdnem beugrottam mostanában, eszembe jutnak a régi emlékek(40k-s számla, stb)hogy milyen nehezen ment a 2év.Régebben volt 4előfizetésem egyszerre....
-
aprokaroka87
nagyúr
A többség aki feltöltőkártyás azért az, mert szegény vagy keveset használja. Azaz a többség rátölt 3000-5000 forintot. A havidíjas meg TERVEZHETŐEN havonta kiperkál a szolgáltatónak <díjcsomag függő> díjat ami 1000 (minimál) -20000 (legextrémebb XXL csomag vagy mi a neve) ft között van.
A különbség az, hogy amíg a feltöltőkártyás vagy rátölt vagy nem, addig a havidíjas meg TERVEZHETŐEN havonta kiperkál a szolgáltatónak X forintot. Márpedig egy profitorientált cég szempontjából a tervezhetőség elsőrendű dolog. Nyilván azoknak ad kedvezményt akikkel tud tervezni. A hűség idők sem véletlen vannak. stb stb
szerk.: jo, lehet jár valami a feltöltőkártyásoknak is, hogy "na azért mégis minket válassz ha már úgyis kell valakit" alapon de a jobb kedvezmények szerintem a havidíjasoknak van
A havidijas viszont ha nem tudja kifizetni a csekket akkor pórul járhat.
Feltöltőkártyás meg előre tud tervezni.Én pl kb 3-4 éve minden hónapban feltöltöm a kártyám.
Volt amikor 1500ft-ért,de volt amikor 6500ft-al pl 6 hónapon keresztűl.Szolgáltatást is csak addig tudtam rendelni ameddig az ép aktuális egyenleg volt a kártyámon.
Internetcsomag miatt kell töltenem,ha nem használnék netet,sanszos hogy pl egy 3000ft-os töltés elég lenne 6 hónapig.
Feltöltőkártyás ügyfeleknek is kell nyújtani valamit.
-
Black_Raven
veterán
A többség aki feltöltőkártyás azért az, mert szegény vagy keveset használja. Azaz a többség rátölt 3000-5000 forintot. A havidíjas meg TERVEZHETŐEN havonta kiperkál a szolgáltatónak <díjcsomag függő> díjat ami 1000 (minimál) -20000 (legextrémebb XXL csomag vagy mi a neve) ft között van.
A különbség az, hogy amíg a feltöltőkártyás vagy rátölt vagy nem, addig a havidíjas meg TERVEZHETŐEN havonta kiperkál a szolgáltatónak X forintot. Márpedig egy profitorientált cég szempontjából a tervezhetőség elsőrendű dolog. Nyilván azoknak ad kedvezményt akikkel tud tervezni. A hűség idők sem véletlen vannak. stb stb
szerk.: jo, lehet jár valami a feltöltőkártyásoknak is, hogy "na azért mégis minket válassz ha már úgyis kell valakit" alapon de a jobb kedvezmények szerintem a havidíjasoknak van
Ezért nem veszik semmibe.Mert én is a 3000-ből 2140-et netre költök aztán irogatok, megcsörgetem az előfizus ismerősöket akik minimum 5-10 k között fizetnek a rájuk erőltetett beszélgetés után.
-
Kbali
nagyúr
Tv-ben egyszer azt mondták, Magyarországon a 70% feltöltőkártyás a 10millió mobiltulajból.

Már 2014-ben megfordult a trend: több az előfizetéses user minden szolgáltatónál, mint a prepaid (kattintásra pdf nyílik - 29. oldal).
-
AD4MINATOR
nagyúr
A többség aki feltöltőkártyás azért az, mert szegény vagy keveset használja. Azaz a többség rátölt 3000-5000 forintot. A havidíjas meg TERVEZHETŐEN havonta kiperkál a szolgáltatónak <díjcsomag függő> díjat ami 1000 (minimál) -20000 (legextrémebb XXL csomag vagy mi a neve) ft között van.
A különbség az, hogy amíg a feltöltőkártyás vagy rátölt vagy nem, addig a havidíjas meg TERVEZHETŐEN havonta kiperkál a szolgáltatónak X forintot. Márpedig egy profitorientált cég szempontjából a tervezhetőség elsőrendű dolog. Nyilván azoknak ad kedvezményt akikkel tud tervezni. A hűség idők sem véletlen vannak. stb stb
szerk.: jo, lehet jár valami a feltöltőkártyásoknak is, hogy "na azért mégis minket válassz ha már úgyis kell valakit" alapon de a jobb kedvezmények szerintem a havidíjasoknak van
-
aprokaroka87
nagyúr
Feltöltőkártyás senkinek nem éri meg (mármint szolgáltató).. legyél szépen havidíjas, azokkal tudnak tervezni, azért is járnak CSAK nekik a kedvezmények, stb..

Azért azt lássuk be hogy nem teljesen így van.
Azt tapasztalom hogy az utóbbi időben a pre-praid ügyfeleknek is adnak kedvezményt,csak nem minden csomaghoz.A kártyás ügyfeleknél inkább a limit a max.
Új hozzászólás Aktív témák
-
79500 - 79401
147751 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Rap, Hip-hop 90'
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- V.Milán: Adózás a használtcikkek értékesítése után (egyszerűen)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fapados gaming monitorokat újít be az LG
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 5300 I i7-8665U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 I i7-10610U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T570 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 Yoga I i5-8265U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T580 I i5-8350U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Apple iPhone 14 Pro 256GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- 3D szkenner Artec LEO makulátlan állapotban eladó
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 i5-1335U / 16GB DDR5 / FHD+ IPS / Helyszíni Garancia 2027-ig
- Samsung Galaxy A54 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Másodlagosként - ha a pontokból kifogytál - a számlán történő terhelés.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

("netpluszs")

Sajnos nem releváns

dptrsk
