Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Google Pixel topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
-
79100 - 79001
147705 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Carline
őstag
Sokan nem ismerik a Voip hívásnál a "Call Back" funkciót.
Itt pluszba felszámol egy kapcsolási díjat ami cirka 10-20 ft körülbelül és ezen felül 3 ft/percért telefonálhatsz.
Ez nem úgy működik mint a sima voip ,hogy internetkapcsolaton keresztül találja meg az adott telefonszámot hanem először gsm kapcsolaton keresztül összeköti a két telefont és nálad úgy fogja jelezni mint ha az az ember hívna téged mint akit te akartál hívni.Magyarul felakarod hívni a "Bélát" akkor telefonod kifogja jelezni ,hogy a Béla hív téged és felveszed a telefont és onnantól kezdve kezd majd kicsörögni a telefon.
Sima voip-ot én nem szeretem, sokszor nem hallani mit mond, akadozik stb. Viszont ezzel a "Call Back" funkcióval tökéletes.
Magyar ember leleményes és szerintem így lehet a legjobban spórolni a telefonon.
Nekem van egy Fun S díjcsoamgom 1950Ft illetve mellette van egy 1Gb -os net , azt hiszem 1500Ft/hó.
De lehet ,hogy a fun s díjcsomag mellé járó 50mega net is elég lenne a voipra.. sőt
Pont neki írod?
A VOIP topik oszlopos tagja..
-
St3ven
addikt
-
Zeki
nagyúr
-
Beca1990
senior tag
-
AsusBoy
senior tag
A fiatalok már messengeren meg egyéb alkalmazásokon írnak egymásnak, meg hívják egymást.
Hála jó Istennek, az Unió jó rendelete volt, hogy a voipot nem korlátozhatja a mobilszolgáltató.
Véget ért az amúgy 2 filléres sms-ek 40-50Ft-ért küldözgetése.... felnő egy generáció, amelyik nem hagyományosan üzenget meg hív.
A tavasszal beharangozott immmr is egy rakás hulladék. Bár a szlovák Telekomnál már legálisan letölthető (alig töltögetik le), de így az életben nem lesz versenyképes semmilyen most menő netes üzengetővel. A viber milliószor jobb hangminőséget képvisel.
Ha meg nem netes embert akarok hívni, tényleg ott a stuntcalls, és ennyi.Sokan nem ismerik a Voip hívásnál a "Call Back" funkciót.
Itt pluszba felszámol egy kapcsolási díjat ami cirka 10-20 ft körülbelül és ezen felül 3 ft/percért telefonálhatsz.
Ez nem úgy működik mint a sima voip ,hogy internetkapcsolaton keresztül találja meg az adott telefonszámot hanem először gsm kapcsolaton keresztül összeköti a két telefont és nálad úgy fogja jelezni mint ha az az ember hívna téged mint akit te akartál hívni.Magyarul felakarod hívni a "Bélát" akkor telefonod kifogja jelezni ,hogy a Béla hív téged és felveszed a telefont és onnantól kezdve kezd majd kicsörögni a telefon.
Sima voip-ot én nem szeretem, sokszor nem hallani mit mond, akadozik stb. Viszont ezzel a "Call Back" funkcióval tökéletes.
Magyar ember leleményes és szerintem így lehet a legjobban spórolni a telefonon.
Nekem van egy Fun S díjcsoamgom 1950Ft illetve mellette van egy 1Gb -os net , azt hiszem 1500Ft/hó.
De lehet ,hogy a fun s díjcsomag mellé járó 50mega net is elég lenne a voipra.. sőt
-
Zeki
nagyúr
A fiatalok már messengeren meg egyéb alkalmazásokon írnak egymásnak, meg hívják egymást.
Hála jó Istennek, az Unió jó rendelete volt, hogy a voipot nem korlátozhatja a mobilszolgáltató.
Véget ért az amúgy 2 filléres sms-ek 40-50Ft-ért küldözgetése.... felnő egy generáció, amelyik nem hagyományosan üzenget meg hív.
A tavasszal beharangozott immmr is egy rakás hulladék. Bár a szlovák Telekomnál már legálisan letölthető (alig töltögetik le), de így az életben nem lesz versenyképes semmilyen most menő netes üzengetővel. A viber milliószor jobb hangminőséget képvisel.
Ha meg nem netes embert akarok hívni, tényleg ott a stuntcalls, és ennyi. -
TheMarci
addikt
hol vannak az új csomagok? húgom és a párja most vettek svédországban mind a ketten közös előfizetésre 2db 128gb-os iphone7-et, minden irányba korlátlan előfizetéssel (EU-n belül is, mint a vodafone red) fejentként (!) 16gb-os internettel, havi 32ezer forintért tokkal vonóval, előfizetés+törlesztő! ehhez képest mi hol vagyunk? tudom, a balkánon...de lassan már ott sem! jelenleg a telekomnál havi 50ezer forint lenne csak belföldön korlátlan és 1 gb internettel. felháborító!
Céges díjcsomagban van ilyen itthon is.
-
AsusBoy
senior tag
-
Zeki
nagyúr
hol vannak az új csomagok? húgom és a párja most vettek svédországban mind a ketten közös előfizetésre 2db 128gb-os iphone7-et, minden irányba korlátlan előfizetéssel (EU-n belül is, mint a vodafone red) fejentként (!) 16gb-os internettel, havi 32ezer forintért tokkal vonóval, előfizetés+törlesztő! ehhez képest mi hol vagyunk? tudom, a balkánon...de lassan már ott sem! jelenleg a telekomnál havi 50ezer forint lenne csak belföldön korlátlan és 1 gb internettel. felháborító!
Jaj, hát szerinted a mobiltornyokat a szél fútta oda ahol vannak? Meg a sok fejlesztés, meg állami sarcok? És akkor még haszon is kell meg nyereség meg osztalék!

-
MisoNice
csendes tag
hol vannak az új csomagok? húgom és a párja most vettek svédországban mind a ketten közös előfizetésre 2db 128gb-os iphone7-et, minden irányba korlátlan előfizetéssel (EU-n belül is, mint a vodafone red) fejentként (!) 16gb-os internettel, havi 32ezer forintért tokkal vonóval, előfizetés+törlesztő! ehhez képest mi hol vagyunk? tudom, a balkánon...de lassan már ott sem! jelenleg a telekomnál havi 50ezer forint lenne csak belföldön korlátlan és 1 gb internettel. felháborító!
-
Huroq
senior tag
-
AsusBoy
senior tag
Sziasztok!
Az alábbi linken én igényelhetek ingyenesen új sim kártyát ?
Jelenleg Fun S Díjcsomagban vagyok illetve mellette van egy NetPlusz L (1gb) internet csomagom.Új készüléket vásároltam (külföldről) amibe nano sim kellett és nekem csak microsim-em volt, én ezt szépen megvágtam viszont nem lett tökéletes.. Működni működik de szeretnék újat igényelni akkor én most ezt itt megtehetem vagy sem ?
Köszönöm szépen !
-
Huroq
senior tag
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
A kérdés csak azért merült fel, mert ajándék lenne, de valóban majd kiderül este.
Köszi még egyszer. -
Beca1990
senior tag
2.
ők is csak a futártól kapnak visszaigazolást, hogy éppen odaért, vagy a jeti elvitte a szállítmányt.
nekem január 9-re írtak egy csomagot a honlap szerint, ma pedig hozta a futár.
tehát inkább a futár értesítése mérvadó -
Mr.Csizmás
titán
2.
ők is csak a futártól kapnak visszaigazolást, hogy éppen odaért, vagy a jeti elvitte a szállítmányt.
-
Jadro
veterán
Ha ma megérkezik a PP pontra, úgyis kapsz róla értesítést, egyébként jó a kérdés.
-
Huroq
senior tag
Sziasztok!
Ha Pick Pack Pontra kértem a szállítást és a T honlapján a ma délután van megjelölve érkezésnek, de a Sprinteres nyomkövetés szerint holnap érkezik, akkor melyik a mérvadó? Esetleg van tapasztalat?
Köszi!
-
gjo
tag
-
tmslevi
tag
ez milyen felület, hogy mutatja az időjárást is a notifyn?
MIUI. Xiaomi Redmi Note 3 Special Editionöm van.
-
Mr.Csizmás
titán
-
tmslevi
tag
-
Zeki
nagyúr
Sziasztok!
Eddig NetpluszS Dominós előfizetést használtam, ami jött rendesen 30mbittel. Váltottam NetpluszL-re, melynek ugye 300mbittel kellene jönnie. A speedtest 20-30 mbit fölé nem megy. A sim kártyát pár napja újïtottam 4gsre, telefon ismeri az összes hazai 4g sávot, előfizetês meg ugye 4g-s. A rêgi apn-t átírtam a Telekom oldalán leírtra. Úgy is 20-30mbit. Újraindítottam, de úgy sem lett jobb. Mi lehet a probléma, miért nem jön a 4G? Előre is köszönöm a segítséget!
A 4g jel ott a telodon felul? Amugy siman lehet terhelt arrafeke a halo.
-
tmslevi
tag
Sziasztok!
Eddig NetpluszS Dominós előfizetést használtam, ami jött rendesen 30mbittel. Váltottam NetpluszL-re, melynek ugye 300mbittel kellene jönnie. A speedtest 20-30 mbit fölé nem megy. A sim kártyát pár napja újïtottam 4gsre, telefon ismeri az összes hazai 4g sávot, előfizetês meg ugye 4g-s. A rêgi apn-t átírtam a Telekom oldalán leírtra. Úgy is 20-30mbit. Újraindítottam, de úgy sem lett jobb. Mi lehet a probléma, miért nem jön a 4G? Előre is köszönöm a segítséget!
-
St3ven
addikt
-
hacki87
senior tag
-
Black_Raven
veterán
-
K1nG HuNp
őstag
Ez a dominó most aktiválás után meddig van érvényben?
Illetőleg a maraton és a netplusz között mi a különbség? Miért olcsóbb a netplusz (ha 1gb adatot nezunk)?
-
Zeki
nagyúr
Sziasztok!
Ti mit csinálnátok a helyembe? Mire váltanátok?
Jelenleg move M díjcsomagban vagyok. Keveset telefonálok ezért nincs szükségem rá. Van otthoni előfizetésem is mind a kettő az én nevemen van.
Arra gondoltam, hogy esetleg tegyem át valamilyen társkártyába vagy inkább dominoba?
Esetleg a domino most mellé lehet még aktiválni netplusz csomagot? Mert akkor még az a kis hívás is olcsóbb lenne. Jelenleg 60 70 percet beszélek maximum, de netből akár 2 gigát (1giga is elég ha csak lassítják) is elhasználtam 3hét alatt és itthon wifin vagyok. Cél, hogy olcsóbb legyen a Move M-től ha van rá mód.Feljebb linkeltem... Domino Surf csomag kell neked, plusz hozzá valami nagyobb netplusz csomag, meg a Domino Most opció.
-
hacki87
senior tag
Sziasztok!
Ti mit csinálnátok a helyembe? Mire váltanátok?
Jelenleg move M díjcsomagban vagyok. Keveset telefonálok ezért nincs szükségem rá. Van otthoni előfizetésem is mind a kettő az én nevemen van.
Arra gondoltam, hogy esetleg tegyem át valamilyen társkártyába vagy inkább dominoba?
Esetleg a domino most mellé lehet még aktiválni netplusz csomagot? Mert akkor még az a kis hívás is olcsóbb lenne. Jelenleg 60 70 percet beszélek maximum, de netből akár 2 gigát (1giga is elég ha csak lassítják) is elhasználtam 3hét alatt és itthon wifin vagyok. Cél, hogy olcsóbb legyen a Move M-től ha van rá mód. -
Örni
senior tag
Hát ez nagyon jó.
Üzletbe érdemes lehet bemenni érdeklődni, vagy ők sem tudhatnak semmit?
Azt nem akarom megcsinálni hogy most telekomhoz megyek, aztán ha megszűnik akkor tovább a vodához.Amíg a Vodánál lesz Tuti, addig a Telekom sem fogja megszűntetni az övét, különben miért maradnánk?
-
Roxkex
senior tag
-
glaci
őstag
Hát ez nagyon jó.
Üzletbe érdemes lehet bemenni érdeklődni, vagy ők sem tudhatnak semmit?
Azt nem akarom megcsinálni hogy most telekomhoz megyek, aztán ha megszűnik akkor tovább a vodához.Pedig akár ezt is megteheted.
Vagy vársz még egy hónapot.
Az viszont biztos, hogy amíg hivatalosan közzé nem teszik, addig senkitől semilyen biztos információt nem fogsz kapni. -
Zolapapa89
csendes tag
-
balint82
senior tag
(Mobiltelefon) Árlista frissítés várható?
-
Zeki
nagyúr
Helló!
Azt mikor derülhet ki kb, hogy mi lesz a domino Most csomaggal? Eddig Telenoros voltam, most szeretnék kártyás lenni, de még nem döntöttem el, hogy Voda vagy Telekom legyen. A legtöbb ismerősöm Telekomos így ha megmaradna valamilyen formában a Domino Most akkor talán azzal járnék jobban, de ha a hónap végén megszüntetik akkor inkább Vodafon Tuti lenne a jobb választás.
Elegem van a Telenorból már szeretnék eljönni végre.

Valszeg nem derül ki egy ideig.
-
Zolapapa89
csendes tag
Helló!
Azt mikor derülhet ki kb, hogy mi lesz a domino Most csomaggal? Eddig Telenoros voltam, most szeretnék kártyás lenni, de még nem döntöttem el, hogy Voda vagy Telekom legyen. A legtöbb ismerősöm Telekomos így ha megmaradna valamilyen formában a Domino Most akkor talán azzal járnék jobban, de ha a hónap végén megszüntetik akkor inkább Vodafon Tuti lenne a jobb választás.
Elegem van a Telenorból már szeretnék eljönni végre.

-
-secret-
Arcképgyáros
-
Zeki
nagyúr
Én a 40Ft-os percdíjjal még mindig nem látom értelmét ezeknek a csomagoknak.
Egy Domino Surf vidáman kacagva lekörözi. -
-secret-
Arcképgyáros
De igazából nem áfacsökkentéses ár, csak olcsóbb lett a csomag ezáltal kevesebb pénz telefonálható el, na mindegy nekem tökéletes, hogy van mellette családi mobil opció.
-
Zeki
nagyúr
-
-secret-
Arcképgyáros
Nekem is most 1970 ft eddig meg 2500 volt a Move XS.
-
Zoty4
őstag
Koszi, kozben megtalaltam

Erdekes mindket next s atkm lejart, es a kedvezmenyes (afacsokkentett) 5350 ft-os havidij van odairva. Nem is basztatom inkabb a telekomot, hogy adjanak kedvezmenyt, ez igy korrekt. Majd 500 fttal olcsobb mint decemberben es huseget se kell kotnom
-
-secret-
Arcképgyáros
Hogy jár neked a Move XS-hez 530MB adat?
Külön vettél még, vagy engem vertek át, hogy csak 30 az alap?Nekem a saját BIS-es 1gb netem meg sehol nem is mutatja a rendszer, csak van...
30MB jár hozzá és van pluszba 500-am még külön.
-
MittuDomain_
őstag
-
-secret-
Arcképgyáros
-
St3ven
addikt
Sziasztok!
Még dec. 29-én belőttem magamnak a Napinetes csomaggal egy ilyen marathon 1gb-os csomagot. - És nálam azóta meg van halva a telekom alkalmazás
- Nálatok is ? - Illetve, hogyan tudnám megnézni, hogy abból az eddigi 1gb-ból mennyi úszott el ? - Előre is köszi ! 
Boldog új évet !

Igen, többeknek ez a helyzet. A Telekom fiókban írja a felhasznált adatmennyiséget.
-
Roxkex
senior tag
Sziasztok!
Még dec. 29-én belőttem magamnak a Napinetes csomaggal egy ilyen marathon 1gb-os csomagot. - És nálam azóta meg van halva a telekom alkalmazás
- Nálatok is ? - Illetve, hogyan tudnám megnézni, hogy abból az eddigi 1gb-ból mennyi úszott el ? - Előre is köszi ! 
Boldog új évet !

-
szabogabor10
veterán
-
adyz.
aktív tag
Nagyon szépen köszönöm! Arról van valami információ, hogy mennyire szeretik javítani/cserélni a készülékeket? Melyikre nagyobb az esély?
-
St3ven
addikt
Sziasztok!
Telekom előfizetésem van.
Sajnos a spíler tv-t nem tudom nézni(premeire league meccseket szeretnék nézni) , mivel a Digi nem vette meg a jogokat.
Tudnátok valamilyen alternatívát ajánlani , hogy orvosolni tudjam ezt a problémám?
Nem szeretnék telekomos tv-t itthon mivel a Digit prefarálom.
Platform ios.....Válaszokat előre is köszönöm!
Telenor MyTV alapcsomag. Nem kell hozzá telenorosnak lenni, fizethető bankkártyával.
-
szabogabor10
veterán
Szia!
Itt megtalálod az infókat.BÚÉK neked is.

-
adyz.
aktív tag
Sziasztok.
Történt egy véletlen káreset (kóla folyt a telefonomba, modell lényegtelen szerintem), van készülékbiztosításom (extra csomag). Valami kötelességem van ilyen esetben, vagy csak bemegyek egy üzletbe, elmondom mi történt, kifizetem az önrészt és kapok egy új telefont?

BÚÉK

-
Black_Raven
veterán
-
SUPREME7
őstag
Sziasztok!
Telekom előfizetésem van.
Sajnos a spíler tv-t nem tudom nézni(premeire league meccseket szeretnék nézni) , mivel a Digi nem vette meg a jogokat.
Tudnátok valamilyen alternatívát ajánlani , hogy orvosolni tudjam ezt a problémám?
Nem szeretnék telekomos tv-t itthon mivel a Digit prefarálom.
Platform ios.....Válaszokat előre is köszönöm!
Upsz, elnéztem
Bár ha a TV GO-ban nincs benne, akkor nincs más választás, mint a Telenor MYTV.
-
tigomigocika
senior tag
Sziasztok!
Telekom előfizetésem van.
Sajnos a spíler tv-t nem tudom nézni(premeire league meccseket szeretnék nézni) , mivel a Digi nem vette meg a jogokat.
Tudnátok valamilyen alternatívát ajánlani , hogy orvosolni tudjam ezt a problémám?
Nem szeretnék telekomos tv-t itthon mivel a Digit prefarálom.
Platform ios.....Válaszokat előre is köszönöm!
-
Zoty4
őstag
Hol tudom megnezni a webfeluleten mikor jar le a husegidom?
-
dedike
addikt
Majdnem. A net, a baromfihús, a tojás és csak a friss tej (a tartósított, illetve ízesített készítményeké nem) ÁFA mértéke csökken. Csökken továbbá az étkeztetés után fizetendő ÁFA, attól függően, hogy hol fogyasztja el a vásárló.

(#79043) Vangelis:
Olyan vagy...

-
Vangelis
félisten
-
Sterilzona
senior tag
-
Zeki
nagyúr
Tökmindegy. Persze.

Nem panaszkodásként írtam.Net Áfa 27-ről 18% lett. Csirke-tojás-tej termék meg 5%.
-
Zoty4
őstag
Tökmindegy. Persze.

Nem panaszkodásként írtam.Minden dijcsomag olcsobb lett, meg a next s csomagok is

-
Sterilzona
senior tag
Tök mindegy mitől. Baj? Tegyél panaszt

Tökmindegy. Persze.

Nem panaszkodásként írtam. -
4Grider
félisten
Látom semmi lényeges nem változik február 1-től az ÁSZF-ben. Ez akkor azt is jelenti, hogy marad a Domino Most opció díja 0Ft/hó?
Mivel a Domino Most promóciós opció, ezért nincs benne az aktuális ÁSZF-ben. Ebből következik, hogy ha nem kerül bele február elsejével az pont két dolgot jelenthet:
1., Megszűnik a promóció
2., Meghosszabbítják a promóciót -
St3ven
addikt
Látom semmi lényeges nem változik február 1-től az ÁSZF-ben. Ez akkor azt is jelenti, hogy marad a Domino Most opció díja 0Ft/hó?
-
ANDROID???
addikt
-
StLui
veterán
Most kérdezed vagy mondod ?

Nem nagyon követem az ilyen dolgokat.Pedig napi szinten emlegetik tévében, rádióban, netes hírekben
-
dedike
addikt
Most kérdezed vagy mondod ?

Nem nagyon követem az ilyen dolgokat.Áfa.

-
ANDROID???
addikt
hoppáré!
Mitől mentek lejjebb az árak ?
Most én speciel a netplusz adat kiegészítőket nézem.buék!
Tök mindegy mitől. Baj? Tegyél panaszt

-
Sterilzona
senior tag
-
Vangelis
félisten
hoppáré!
Mitől mentek lejjebb az árak ?
Most én speciel a netplusz adat kiegészítőket nézem.buék!
Áfa?
-
Sterilzona
senior tag
hoppáré!
Mitől mentek lejjebb az árak ?
Most én speciel a netplusz adat kiegészítőket nézem.buék!
-
lugosi
MODERÁTOR
Telekom vonalon én csak annyit kívánok 2017-re, hogy ne legyenek olyan leállások, amik 2016-ban előfordultak.
-
PainKiller13
őstag
-
ANDROID???
addikt
-
glaci
őstag
-
Zeki
nagyúr
Olcsobb netet az uj evben!

-
Ateszpapa
addikt
Boldog Új Évet Mindenkinet!

-
goop
őstag
Az normális, hogy a dec. 19-én lejáró, ám a Díjneten dec. 16-án kifizetett számlát a Telekom rendszere lejárt számlának titulálja?
A UPC kb. 2 munkanapon belül visszaigazolja a fizetés tényét, ami a Díjnetben is látszik, plusz az ő rendszerükben is rendezett. A Telekom ezt miért nem tudja? Pláne 15 (!!!) nap alatt, amiből "csak" 9 volt munkanap.
Remélem, nem fognak valami felszólítót, késedelmi kamatot, stb. rám vágni, mert időben fizettem, csak elb@lf@szkodják...Normális, én is így jártam, ezért is fogom hanyagolni a díjnetet.
Rég be volt fizetve, de még 1 hétig ott virított, hogy lejárt számla, aztán egyszer fizetett lett. -
Keem1
veterán
Az normális, hogy a dec. 19-én lejáró, ám a Díjneten dec. 16-án kifizetett számlát a Telekom rendszere lejárt számlának titulálja?
A UPC kb. 2 munkanapon belül visszaigazolja a fizetés tényét, ami a Díjnetben is látszik, plusz az ő rendszerükben is rendezett. A Telekom ezt miért nem tudja? Pláne 15 (!!!) nap alatt, amiből "csak" 9 volt munkanap.
Remélem, nem fognak valami felszólítót, késedelmi kamatot, stb. rám vágni, mert időben fizettem, csak elb@lf@szkodják... -
Frankné
csendes tag
Tegnap óta kért cserét?
Na meg tudtam hívni is a számot még tegnap. Ugyan nem vettem fel a telefont, de a híváslistában benne van hogy melyik számról van nem fogadott hívásom.
És azért is tuti, hogy jó volt a szám, mert a névjegyzékből választottam ki, hogy kit hívok fel, mindegyik esetben. -
br4adam
aktív tag
Tegnap jártam ügyfélszolgálaton.
Volt egy régi kártyás telefonom, kérdezem, hogy a számot fel lehet-e éleszteni.
Azt mondták, hogy nem. De meg is kérdezték, hogy mi a szám. Megmondtam. Megnézték, azt mondták, hogy ez még aktív. Mondom, akkor próbáljuk ki. Felhívom, jelzi a készülék, hogy van nem fogadott hívás, de nem csöng. Azt mondták, biztos hibás a készülék. Mondom, itt az új készülék, tegyük át a kártyát. Igen ám, de a SIM kártya mérete nem volt jó. Kaptam új kártyát ugyanezzel a számmal. Betettük, felhívtam, kicsengett.
Feltöltöttem rá 3500 Ft-ot. Megyek haza, háromszor is csengett az úton, Felvettem, valaki idegent kerestek.
Gondoltam, téves, semmi gond. Ma próbálok telefonálni, nem működik, kiírja a készülék, hogy csak segélyhívásra használható. Hívom a számot, nálam nem cseng, de valaki idegen felveszi. ....Hívtam a 1430-at elmondtam, hogy mi van. Nem értik, ez hogy lehet. Bediktáltam a kártya vonalkódját is. A rendszerükben ez nem is létezik.... Viszont ez a szám tényleg más nevén van
Na most mit csináljak? Buktam a feltöltést, meg mindent? De hiszem az SMS is megvan, hogy feltöltöttem azt a pénzt. Akkor azt hogyan kaphattam meg azt az SMS-t?
Mert ugye mondhatják, hogy bárkinek feltölthetek, ez nem bizonyít semmit. De kaptam SMS-t is, hogy rendben van a dolog!!!!Ja és blokkot, számlát, semmit nem kaptam... de az SMS megvan, és a hívásinfó is, hogy tegnap még működött minden. Corvin Plaza ügyfélszolgálaton történt.
Valószínűleg rossz számhoz kaptad a simet. Az előfizető meg kért rá egy kártyacserét ezért nem működik most a kártyád.
-
Ateszpapa
addikt
Na jó, megtettem, amit tudtam, megpróbáltam
Nem sikerült elszeparálni magamat szabadidőmben a munkámtól. A közlési/segítési kényszer erősebbnek bizonyult.
Sorry, hogy kitáncoltam, s most visszasomfordálok, jó volt egy kis csend 
(#78992) senki66
Nem, mindenképpen pénzednél vagy. A fel nem használt dominó egyenleg jóváírásra került a havidíjas számlázásodban. Ergó, ha nem használsz mobil vásárlást, akkor is jóváírásra kerül a havidíjas számlázásodban (havidíj alapdíja+egyéb forgalom+kieg internet, stb-stb)
Mobilvásárlást, emelt díjas sms-t az első három hónapban biztonsági okokból nem hagyja jóvá a szolgáltató (havidíjasnál az alapértelmezés az, hogy havi számla terhére történik az ez irányú forgalom, univerzális egyenleged a fent leírtak miatt már alapértelmezetten nincs). Ha mégis szükséges ez alatt az idő alatt, hogy használd, akkor töltsd fel a telefonszámodat, mint egy sima dominót, s a három hónapos intervallum után már utólag, havi számlán fizetheted majd ezt.
A havidíjasra feltöltött összeg beszélgetésre nem fordítható (Kivétel Mix típusú előfizetések (korlátos csomagok)), ún. univerzális egyenlegre kerül, amit mobilvásárlásra fordíthatsz.
Köszi, hogy vissza jöttél, hiányoztál!

Nem felejtem mikor segítettél tavaly az akció kamerában.
-
Frankné
csendes tag
Tegnap jártam ügyfélszolgálaton.
Volt egy régi kártyás telefonom, kérdezem, hogy a számot fel lehet-e éleszteni.
Azt mondták, hogy nem. De meg is kérdezték, hogy mi a szám. Megmondtam. Megnézték, azt mondták, hogy ez még aktív. Mondom, akkor próbáljuk ki. Felhívom, jelzi a készülék, hogy van nem fogadott hívás, de nem csöng. Azt mondták, biztos hibás a készülék. Mondom, itt az új készülék, tegyük át a kártyát. Igen ám, de a SIM kártya mérete nem volt jó. Kaptam új kártyát ugyanezzel a számmal. Betettük, felhívtam, kicsengett.
Feltöltöttem rá 3500 Ft-ot. Megyek haza, háromszor is csengett az úton, Felvettem, valaki idegent kerestek.
Gondoltam, téves, semmi gond. Ma próbálok telefonálni, nem működik, kiírja a készülék, hogy csak segélyhívásra használható. Hívom a számot, nálam nem cseng, de valaki idegen felveszi. ....Hívtam a 1430-at elmondtam, hogy mi van. Nem értik, ez hogy lehet. Bediktáltam a kártya vonalkódját is. A rendszerükben ez nem is létezik.... Viszont ez a szám tényleg más nevén van
Na most mit csináljak? Buktam a feltöltést, meg mindent? De hiszem az SMS is megvan, hogy feltöltöttem azt a pénzt. Akkor azt hogyan kaphattam meg azt az SMS-t?
Mert ugye mondhatják, hogy bárkinek feltölthetek, ez nem bizonyít semmit. De kaptam SMS-t is, hogy rendben van a dolog!!!!Ja és blokkot, számlát, semmit nem kaptam... de az SMS megvan, és a hívásinfó is, hogy tegnap még működött minden. Corvin Plaza ügyfélszolgálaton történt.
-
dptrsk
Topikgazda
-
K1nG HuNp
őstag
-
bernel
tag
Ez kicsiben lehet, hogy megy, de ha sokan kezdik ezt csinálni, akkor fel fognak figyelni rá, és csak egy patch kérdése, hogy technikai nettel ne menjen a maraton.
Oda kellene eljutni, hogy hivatalosan vehessek 1GB netet, minden más feltétel nélkül, és addig használhassam, olyan ütemben, ahogy akarom, amíg el nem fogy. Mint a Dominós telefonálásnál.
Talán ha a Digi elindítja a saját szolgáltatását, akkor remélhetőleg felkavarja majd kicsit a piacot.
-
-secret-
Arcképgyáros
Belépésnél felhasználónév lehet a telefonszám is. Kérsz rá egy jelszó emlékeztetőt, kapsz egy sms-t aztán kész.
-
K1nG HuNp
őstag
Kaptam egy új simkártyát a fatertől. Az "előfizetői szerződés üzleti előfizető részére" a kezemben van. A tmobile oldalán szeretném hozzácsapni ezt az előfizut a fiókomhoz, viszont se felhasználónevet se jelszót nem tudok. Kihez forduljak első körben?
-
Beca1990
senior tag
-
Zeki
nagyúr
Azért kell technikai net, hogy a feltöltés után járó 100 mega bónusz neted valahogy igénybe tudd venni. De nem akarsz napinetet, mert az meg számlázódna utána.
Ezt lököd a 1230-nak. -
4Grider
félisten
A Maratonnal az a probléma, hogy meglévő net mellé javasolt mobilnet csomag. A technikai net nem meglévő csomag, így joggal utasítják el a bekapcsolását az ügyfélszolgálaton.
-
bernel
tag
Olvastam, de ez gondolom csak egy bug, amit még nem foltoztak be, nem egy tartós, hivatalos megoldás, amire lehet alapozni hosszú távon.
-
Zeki
nagyúr
Van. LE VAGY MARADVA.

Maraton a neve.
Egyszeri díj, csak a napinetet le kell kapcsolni, és az ügyfélszolgálaton a technikai netet bekapcsoltatni. Akkor megy a Maraton. -
bernel
tag
Jó lenne, ha eljutnánk egyszer oda, hogy havidíj nélküli net is lenne, mint a dominós telefonálásnál, hogy egyszer megvenném az adatot (pl. 1 GB), és aztán amíg az tart, addig használhatnám minden plusz díj nélkül, és csak akkor fizetnék újra, ha az elfogyott.
-
lugosi
MODERÁTOR
Na jó, megtettem, amit tudtam, megpróbáltam
Nem sikerült elszeparálni magamat szabadidőmben a munkámtól. A közlési/segítési kényszer erősebbnek bizonyult.
Sorry, hogy kitáncoltam, s most visszasomfordálok, jó volt egy kis csend 
(#78992) senki66
Nem, mindenképpen pénzednél vagy. A fel nem használt dominó egyenleg jóváírásra került a havidíjas számlázásodban. Ergó, ha nem használsz mobil vásárlást, akkor is jóváírásra kerül a havidíjas számlázásodban (havidíj alapdíja+egyéb forgalom+kieg internet, stb-stb)
Mobilvásárlást, emelt díjas sms-t az első három hónapban biztonsági okokból nem hagyja jóvá a szolgáltató (havidíjasnál az alapértelmezés az, hogy havi számla terhére történik az ez irányú forgalom, univerzális egyenleged a fent leírtak miatt már alapértelmezetten nincs). Ha mégis szükséges ez alatt az idő alatt, hogy használd, akkor töltsd fel a telefonszámodat, mint egy sima dominót, s a három hónapos intervallum után már utólag, havi számlán fizetheted majd ezt.
A havidíjasra feltöltött összeg beszélgetésre nem fordítható (Kivétel Mix típusú előfizetések (korlátos csomagok)), ún. univerzális egyenlegre kerül, amit mobilvásárlásra fordíthatsz.
Örülök, hogy újra itt vagy!
-
xy2003
tag
vagy majd ha letiltották a kártyát és reklamálnék bőszen mutogatnak az áfsz-re,hogy mér nem olvastam

lesznek itt érdekes dolgok ha e-mailben vagy postán akarják értesíteni a nagyérdeműt. -
Beca1990
senior tag
Ez engem is érdekelne. Van 1 SIM -em, amit már évekkel ezelőtt vásároltam készülékkel együtt kéz alól. A Telekom fiókban az én adataimmal lett beregisztrálva, de előfizetőként egy .... Mobile kft. nevét mutatja.
Azonosításra felszólítást nem kaptam.
4-5e Ft -ot nem szeretnék költeni az átíratásra, valamint lehet az a cég már rég meg is szűnt.mindenki aki érintett tájékoztatást fog kapni vagy e-mailben vagy SMS-ben vagy postai úton...
jövőre... -
kovacss72
aktív tag
Ez engem is érdekelne. Van 1 SIM -em, amit már évekkel ezelőtt vásároltam készülékkel együtt kéz alól. A Telekom fiókban az én adataimmal lett beregisztrálva, de előfizetőként egy .... Mobile kft. nevét mutatja.
Azonosításra felszólítást nem kaptam.
4-5e Ft -ot nem szeretnék költeni az átíratásra, valamint lehet az a cég már rég meg is szűnt. -
xy2003
tag
Sziasztok.
Dominosként mit (és meddig)kell tennem az azonosításhoz,vagy egyáltalán már életbe lépett a szigorítás?
Új hozzászólás Aktív témák
-
79100 - 79001
147705 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Formula-1
- Óra topik
- VGA kibeszélő offtopik
- Milyen okostelefont vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Projektor topic
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Bluetooth hangszórók
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Star Citizen
- További aktív témák...
- LG UltraGear 27GP850-B IPS Monitor! 2560x1440 / 165Hz / 1ms / G-Sync / FreeSync
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X280 - i5-G7 I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Retro dobozos Apple MacBook Air (A1237) P7500, 2GB RAM, 80GB eredeti HDD
- 27% - Crucial 16GB / 32GB DDR5 SO-DIMM RAM
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest













