Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
-
56100 - 56001
147753 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 57901 57900 - 57801 57800 - 57701 57700 - 57601 57600 - 57501 57500 - 57401 57400 - 57301 57300 - 57201 57200 - 57101 57100 - 57001 57000 - 56901 56900 - 56801 56800 - 56701 56700 - 56601 56600 - 56501 56500 - 56401 56400 - 56301 56300 - 56201 56200 - 56101 56100 - 56001 56000 - 55901 55900 - 55801 55800 - 55701 55700 - 55601 55600 - 55501 55500 - 55401 55400 - 55301 55300 - 55201 55200 - 55101 55100 - 55001 55000 - 54901 54900 - 54801 54800 - 54701 54700 - 54601 54600 - 54501 54500 - 54401 54400 - 54301 54300 - 54201 54200 - 54101 54100 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
ANDROID???
addikt
Az szívás, vicc az egész részükről...
Akkor az a megoldás, ha csinálsz egy Print Screen-t ha vásárolsz valamit, minden egyes oldalról.
A hirdetett árral feltüntetett oldaltól kezdve... vicc
Azért mert valamit akkor is elb@szott valamit valamelyik programozó?Pl, keress rá (a T oldalán) samsung advanced s bedobja, kattints rá, átdob egy teljesen más oldalra... Mint ha tudomást sem akarna róla venni, hogy Te azt akarod megnézni...
Ja ilyen már nincs is... viccMár nincs semmi használt a T-nél???
-
smiti
veterán
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy valaki be tud jelentkezni normálisan a webáruházba? Mert hiába lépek be és választok ki egy készüléket nem látom a tarifa csomagomnak megfelelő árakat.

-
kali
legenda
Ja, csak amire valaszoltal, arra az esetre dijmentes. Ha meg valakunek kiszamlazzak az nem azert van mert dijazott, hanem mert elrontottak. A hibabol meg nem kell altalanositani.
szerinted igen, szerintem is, és ha nem is általánosítok, akkor is fordulnak elő esetek, amikor az ügyintézők hibájából a leírtak ellenére is kiszámlázásra kerül.
jó lenne, ha minden ügyintéző képben lenne mindennel, vagy ha képben is van, nem próbálna meg bizonyos dolgokat lepasszolni, de nem annyira ritka az ellenkezője...
a magam részéről nagyon is toleráns vagyok ilyen szempontból, ha van is negatív tapasztalatom t-s ügyintézéssel, összességében sokkal több jót tudok elmondani, mint rosszat.
innen a fórumról is több t-s illetékes írt privátot nem egyszer, több alkalommal is segítség gyanánt úgy, hogy nem kértem, ami külön plusz pont, szóval nem keresem én direkt a hibalehetőséget, de azért égnek áll néha a hajam néhány ügyintéző tudásával és hozzáállásával kapcsolatban...
tituláltak már engem t-s dolgozónak itt a fórumon - pedig nem voltam és nem is vagyok az -, mert bátorkodtam leírni, hogy egyáltalán nincs igaza az előfizetőnek, behivatkoztam az ászf vonatkozó részét alátámasztásul, aztán kaptam az áldást, hogy miért védem a szolgáltatót, biztos dolgozója meg bérence vagyok.
az ügyfelek oldalán is van tudatlanság, félreértés, trükközés...stb. bőven, de nem összehasonlítható, mert nekik nem ez a munkájuk, akiknek viszont az, azok lehetőség szerint a kapcsolódó szabályozás szerint járjanak el, és ebben az is benne van, hogy kiszűrjék a problémás ügyfeleket és megfelelő mederbe tereljék a dolgokat, akár az ügyfél kárára is, ha épp nem neki van igaza, de másik szélsőséget kerüljék, amikor például saját anyagi érdekeltségük okán problémát okoznak az előfizetőknek. -
ForRedGlory
félisten
Ertem...mondjuk ettol meg meghallgatnam a masik oldalt is. Maradjunk annyiban, hogy pont ugyanolyan bukok tudnak lenni az ugyfelek, mint az ugyfelszolgalatosak. Viszont ezt nem vitanak irtam, pusztan teny. En is ismerek par embert, akit jobb elkerulni. Pl az Allee-ba aki jot akar, nem megy be ugyet intezni.
-
313313
addikt
Ja, csak amire valaszoltal, arra az esetre dijmentes. Ha meg valakunek kiszamlazzak az nem azert van mert dijazott, hanem mert elrontottak. A hibabol meg nem kell altalanositani.
Én már olyat is hallottam, hogy adott üzletben megtagadták a sim kártya cserét, még pénzért se voltak hajlandóak az ügyféllel foglalkozni...
-
ForRedGlory
félisten
ezért írtam úgy, hogy jobb esetben díjmentes, de mint te is írtad, vannak kivételek, bár az ászf nem elég részletes ilyen tekintetben, csak a rongálódást és a lopást említi példának.
nem tudom, hogy a te értelmezésedben mit jelent az elég régóta, de tavaly ősszel még több eset is ismert, amikor kiszámlázták a 4500 ft-ot, pedig adott volt a cserélendő sim kártya és rongált sem volt.
adott persze fordított helyzet is, sokkal korábban is történt már díjmentes csere úgy, hogy el sem kérte az ügyintéző a sim kártyát - tehát meg sem sem győződött annak meglétéről és sértetlenségéről -, ilyet is írtak itt a fórumon is, szóval ügyintézője is válogat(hat)ja...Ja, csak amire valaszoltal, arra az esetre dijmentes. Ha meg valakunek kiszamlazzak az nem azert van mert dijazott, hanem mert elrontottak. A hibabol meg nem kell altalanositani.
-
kali
legenda
A SIM csere már elég régóta díjmentes. Csak akkor kell fizetni, ha lopás, rongálás, blokkolás vagy esetleges eltűnés miatt kell cserélni.
ezért írtam úgy, hogy jobb esetben díjmentes, de mint te is írtad, vannak kivételek, bár az ászf nem elég részletes ilyen tekintetben, csak a rongálódást és a lopást említi példának.
nem tudom, hogy a te értelmezésedben mit jelent az elég régóta, de tavaly ősszel még több eset is ismert, amikor kiszámlázták a 4500 ft-ot, pedig adott volt a cserélendő sim kártya és rongált sem volt.
adott persze fordított helyzet is, sokkal korábban is történt már díjmentes csere úgy, hogy el sem kérte az ügyintéző a sim kártyát - tehát meg sem sem győződött annak meglétéről és sértetlenségéről -, ilyet is írtak itt a fórumon is, szóval ügyintézője is válogat(hat)ja... -
ForRedGlory
félisten
-
stevve
veterán
Online rendelés, esetén van nyoma, hogy annyiért rendelted vagyis 30%-al olcsóbban...
Akkor ne hagyd rájuk...Felhívtam az ügyfélszolgálatot, amikor kiderült, a megrendelésen már a teljes összeg szerepel... legalábbis már csak azt látom. cool.

-
Soulfly842
addikt
Privát ment...

Ún. integrált aranytárskártya darabszámmal kapcsolatban a közelmúltban frissültek a szabályok. (egyelőre promóciósan, de jó eséllyel ez maradni fog hosszabb távra).
Otthoni mellé (kiemeltségi szint nélkül): 3 aranytárskártya kapcsolható.
Arany mellé: 10
Platina mellé: 20Feltételekben az szerepel, hogy arany mellé 1 db lehet, ami már meglévő előfizetés, platina mellé kettő (ezek díjcsomag váltással is bevonhatóak), a többinek új előfizetésnek kell lennie.
-
ANDROID???
addikt
Karácsony körül vettem egy Z2 telefont a T-nél. Online. Elvileg 30%-kal olcsóbban, abban a listában volt. Új előfizu volt (társkártya, nem volt kikötve, hogy az nem lehet), elvileg tehát valóban kedvezményesen. Elvileg minden olnine rendelés mellé akkor még járt volna egy külső akksi. Elvileg.
Ehhez képest a gyakorlat:
A telefon hamar meg is érkezett, de a 30% sem lett levonva és akksi sem érkezett hozzá.Tök jó volna, ha a cég tartaná magát a saját szabályaihoz. Például abban, hogy akkor érvényes árakat és akciókat vesz figyelembe, amikor megrendeltem, nem pedig x héttel későbbi állapotot vagy valami randomot.
Remélem, okulására szolgál azoknak, akik ilyen felállást választanának.
Ráadásul az új design a honlapon bűn ronda, de ez nem lényeg

Online rendelés, esetén van nyoma, hogy annyiért rendelted vagyis 30%-al olcsóbban...
Akkor ne hagyd rájuk... -
cris78
őstag
Csak én nem látom a taboknál az aranytárs kártyás árakat?
-
313313
addikt
-
#76385920
törölt tag
-
Laraxior
titán
Tehát akkor ha TV előfizetés van a nevemen kb egy éve, akkor vehetek ilyen arany társkártyával telefont? Ha jól értelmezem

Webes rendelés esetén lehet azt kérni, hogy a T-Mobile-nál vegyem át a készüléket? Mert kutya sincsen itthon napközben
-
kali
legenda
-
Laraxior
titán
A szolgáltatónak nem érdeke független telefont árulni. Hol látod te a T-mobile honlapján feltüntetve, hogy adott készülék független?
Az Arany Társkártya meg azt jelenti, hogy van egy szolgáltatásod Telekomnál, ami min 7 hónapja ott van és havonta 3-4k-t fizetsz, így kiemelt ügyfél leszel és válthatsz ATK díjcsomagokat.
Az első feltett kérdésed után volt egy link, az rád is vonatkozik.A Z2 és a Z3-hoz is az van odaírva, hogy független készülék.

-
stevve
veterán
Karácsony körül vettem egy Z2 telefont a T-nél. Online. Elvileg 30%-kal olcsóbban, abban a listában volt. Új előfizu volt (társkártya, nem volt kikötve, hogy az nem lehet), elvileg tehát valóban kedvezményesen. Elvileg minden olnine rendelés mellé akkor még járt volna egy külső akksi. Elvileg.
Ehhez képest a gyakorlat:
A telefon hamar meg is érkezett, de a 30% sem lett levonva és akksi sem érkezett hozzá.Tök jó volna, ha a cég tartaná magát a saját szabályaihoz. Például abban, hogy akkor érvényes árakat és akciókat vesz figyelembe, amikor megrendeltem, nem pedig x héttel későbbi állapotot vagy valami randomot.
Remélem, okulására szolgál azoknak, akik ilyen felállást választanának.
Ráadásul az új design a honlapon bűn ronda, de ez nem lényeg

-
#76385920
törölt tag
Csakhogy én abban a tudatban veszem, hogy független, ha nem akkor vissza is dobom ugyanazzal a lendülettel. Vásárló megtévesztése blabla címszóval, netes vásárlás esetén meg amúgyis elállhatok a vásárlástól, de sok helyről hallottam már, hogy független bizony, már csak az az Aranytárskártya mivolta érdekelne

Mivel én is társkártya + Z2 kombót fogok beszerezi így már végignyálaztam a Z2 topicot. Függetlenek a topiclakók egyöntetű véleménye szerint is!
Társkártyát a főkártyához igényelehet a főkártya tulajdonosa, ha jogosult rá. Korábban volt már itt a link is.
-
Vangelis
félisten
-
Teko001
őstag
A szolgáltatónak nem érdeke független telefont árulni. Hol látod te a T-mobile honlapján feltüntetve, hogy adott készülék független?
Az Arany Társkártya meg azt jelenti, hogy van egy szolgáltatásod Telekomnál, ami min 7 hónapja ott van és havonta 3-4k-t fizetsz, így kiemelt ügyfél leszel és válthatsz ATK díjcsomagokat.
Az első feltett kérdésed után volt egy link, az rád is vonatkozik.Az új webshopban a termékadatlapon van egy olyan mező, hogy kártyafüggetlen igen/nem.
-
313313
addikt
Csakhogy én abban a tudatban veszem, hogy független, ha nem akkor vissza is dobom ugyanazzal a lendülettel. Vásárló megtévesztése blabla címszóval, netes vásárlás esetén meg amúgyis elállhatok a vásárlástól, de sok helyről hallottam már, hogy független bizony, már csak az az Aranytárskártya mivolta érdekelne

A szolgáltatónak nem érdeke független telefont árulni. Hol látod te a T-mobile honlapján feltüntetve, hogy adott készülék független?
Az Arany Társkártya meg azt jelenti, hogy van egy szolgáltatásod Telekomnál, ami min 7 hónapja ott van és havonta 3-4k-t fizetsz, így kiemelt ügyfél leszel és válthatsz ATK díjcsomagokat.
Az első feltett kérdésed után volt egy link, az rád is vonatkozik. -
Laraxior
titán
Csakhogy én abban a tudatban veszem, hogy független, ha nem akkor vissza is dobom ugyanazzal a lendülettel. Vásárló megtévesztése blabla címszóval, netes vásárlás esetén meg amúgyis elállhatok a vásárlástól, de sok helyről hallottam már, hogy független bizony, már csak az az Aranytárskártya mivolta érdekelne

-
lugosi
MODERÁTOR
Tudtok arról valamit, hogy a Sony Z2 és Z3 ténylegesen független-e? Mert a weboldalon azt írják, és mondjuk a Galaxy S5-re meg, hogy nem.
ill., még annyi, hogy az Aranytárskártya az micsoda? Mert a díjcsomaghoz azt ajánlja fel, van meglevő előfizetésünk (TV), gondolom valamennyi időnek kell eltelnie, hogy ilyen szintre lépjünk.
Ez csak akkor derül ki szerintem ha megvetted.
-
Piloss
őstag
-
Laraxior
titán
Tudtok arról valamit, hogy a Sony Z2 és Z3 ténylegesen független-e? Mert a weboldalon azt írják, és mondjuk a Galaxy S5-re meg, hogy nem.
ill., még annyi, hogy az Aranytárskártya az micsoda? Mert a díjcsomaghoz azt ajánlja fel, van meglevő előfizetésünk (TV), gondolom valamennyi időnek kell eltelnie, hogy ilyen szintre lépjünk.
-
glaci
őstag
-
BéHGT
senior tag
-
bozsozso
őstag
Sziasztok! Lehet, hogy ezt már kérdezték korábban, nem olvastam végig a topicot, elnézést kérek
)
Tudja valaki, hogy a Telekomnál mennyibe kerül a micro sim kérése normál sim után? Régi előfizető vagyok, a hűség 1,5 éve lejárt, és nem ott vásárolnám a készüléket.
Előre is köszönöm a választ! -
ANDROID???
addikt
Sziasztok.
Kötöttem egy digitális kábel tv-t. Amúgy is akartam de bármely szolgáltatónál. Láttam hogy szilveszterig volt akció a T-nél hogy adnak egy tabletet ha 2 éves hűségre feltetettem a tányért. Felhívtam 31-e éjfél előtt őket (nem boldog új évet kívánni
) és telefonban azt mondták hogy ha éjfélig megrendelem akkor jár a tablet. Külön kiemeltem hogy csak emiatt szerződnék velük és emiatt kötném a 2 éves hűséget is. Mivel volt még kérdésem ezért 20 perc múlva egy másik ügyintézővel is lezajlott ez a beszélgetés és ott is biztosítottak a tab-ról. Nah de! Mikor kijött a szerelő, kiröhögött hogy biztos nem kapok tab-ot mert már az már rég nincs
Pár nap múlva lejár a 30 nap és még semmi. Ha nem hozzák a tab-ot akkor mik a lehetőségeim?Meg kell próbálni panaszt tenni, és kárpótlást kérni....
-
Zeki
nagyúr
Sziasztok! Lehet, hogy ezt már kérdezték korábban, nem olvastam végig a topicot, elnézést kérek
)
Tudja valaki, hogy a Telekomnál mennyibe kerül a micro sim kérése normál sim után? Régi előfizető vagyok, a hűség 1,5 éve lejárt, és nem ott vásárolnám a készüléket.
Előre is köszönöm a választ!Ha nem akarják ingyé cserélni, valahol kivágatod. Nekünk a vodás boltban ingyé vágta a srác, egy mobilpontban meg ránk bízta, kapott 500Ft-ot az 1 percért.
-
Nimda
addikt
Mondok mégjobbat

Nálam két főkártya + két társkártya, tehát 4 készülék megy részletre, gond nélkül.
Igaz, ezek már több éves előfizetések, hűségidő hosszabítással.
-
glaci
őstag
Mondom én, hogy lutri kategória.

-
cris78
őstag
Nekem ment a fő számlán egy részlet, társkartyara vettem egy ipadot részletre. Lejárt a reszletem a fő kártyán és vettem egy telefont részletre új társkartyara. Így most két tarskartyam van, mind a kettőn részletek futnak még. Semmit nem kellett fizetnem.
-
glaci
őstag
-
Derivel
tag
-
kali
legenda
Sziasztok! Lehet, hogy ezt már kérdezték korábban, nem olvastam végig a topicot, elnézést kérek
)
Tudja valaki, hogy a Telekomnál mennyibe kerül a micro sim kérése normál sim után? Régi előfizető vagyok, a hűség 1,5 éve lejárt, és nem ott vásárolnám a készüléket.
Előre is köszönöm a választ!szia,
jobb esetben díjmentesen cserélik, amúgy 4500 ft.
glaci; több tényezőt/feltételt is figyelme szoktak venni.
-
Derivel
tag
Sziasztok! Lehet, hogy ezt már kérdezték korábban, nem olvastam végig a topicot, elnézést kérek
)
Tudja valaki, hogy a Telekomnál mennyibe kerül a micro sim kérése normál sim után? Régi előfizető vagyok, a hűség 1,5 éve lejárt, és nem ott vásárolnám a készüléket.
Előre is köszönöm a választ! -
glaci
őstag
-
kali
legenda
-
glaci
őstag
-
Vangelis
félisten
-
raziel01
veterán
-
Rivaul
addikt
-
pepe091
MODERÁTOR
Sziasztok.
Kötöttem egy digitális kábel tv-t. Amúgy is akartam de bármely szolgáltatónál. Láttam hogy szilveszterig volt akció a T-nél hogy adnak egy tabletet ha 2 éves hűségre feltetettem a tányért. Felhívtam 31-e éjfél előtt őket (nem boldog új évet kívánni
) és telefonban azt mondták hogy ha éjfélig megrendelem akkor jár a tablet. Külön kiemeltem hogy csak emiatt szerződnék velük és emiatt kötném a 2 éves hűséget is. Mivel volt még kérdésem ezért 20 perc múlva egy másik ügyintézővel is lezajlott ez a beszélgetés és ott is biztosítottak a tab-ról. Nah de! Mikor kijött a szerelő, kiröhögött hogy biztos nem kapok tab-ot mert már az már rég nincs
Pár nap múlva lejár a 30 nap és még semmi. Ha nem hozzák a tab-ot akkor mik a lehetőségeim?Otthoni szolgáltatások topikja erre.

-
Vangelis
félisten
Majd megreklamálom ha rajta lesz. Isten barmai.
Felhívtam a behajtási osztályt. Azt mondják ők nem tudnak mit kezdeni ezzel a számlával mert át nem vett csomag.
Átkapcsolt az ügyfélszolgálatra.Ott meg azt mondja, hogy ha 5 napig nem veszem át akkor majd törlik.
Mondom már 1 hónapja nem vettem át, aztán visszaküldték a központba és most 2 napja kiküldték újra.
Azt mondja akkor jelzi a kollégáknak hogy töröljék.Remélem rendezve lesz minél hamarabb.
Termék miatt nem küldenek ki felszólítást.
Hátrányod nem lesz.
Nem úgy kezelik mint a lejárt tartozást.
-
raziel01
veterán
Majd megreklamálom ha rajta lesz. Isten barmai.
Felhívtam a behajtási osztályt. Azt mondják ők nem tudnak mit kezdeni ezzel a számlával mert át nem vett csomag.
Átkapcsolt az ügyfélszolgálatra.Ott meg azt mondja, hogy ha 5 napig nem veszem át akkor majd törlik.
Mondom már 1 hónapja nem vettem át, aztán visszaküldték a központba és most 2 napja kiküldték újra.
Azt mondja akkor jelzi a kollégáknak hogy töröljék.Remélem rendezve lesz minél hamarabb.
-
dptrsk
Topikgazda
Küldtek egy ilyen sms-t: Tisztelt Ügyfelünk! Egyenlege 5364 Ft lejàrt dìjtartozàst mutat. A korlàtozàs elkerülése érdekében kérjük, jelen felszòlìtàsunktòl szàmìtott 30 napon belül rendezze tartozàsàt! Ha a befizetés pillanatàban ùjabb lejàrt dìjtartozàsa volna, kérjük, azt is rendezze! A www.telekom.hu/mobilonline oldalon bankkàrtyàval is fizethet, ìgy azonnal könyveljük az összeget. Elérhetöségünk: 0612659910. Köszönettel: Telekom
Mi a franc? Szaros at nem vett csomag miatt? Hova irjak emailt?
Ja és kérd, hogy a felszólítási díj se legyen rajta a számlán, mert ilyenkor az szokott lenni, hogy az kiszámlázódik, mert jött a SMS.
-
Rivaul
addikt
Sziasztok.
Kötöttem egy digitális kábel tv-t. Amúgy is akartam de bármely szolgáltatónál. Láttam hogy szilveszterig volt akció a T-nél hogy adnak egy tabletet ha 2 éves hűségre feltetettem a tányért. Felhívtam 31-e éjfél előtt őket (nem boldog új évet kívánni
) és telefonban azt mondták hogy ha éjfélig megrendelem akkor jár a tablet. Külön kiemeltem hogy csak emiatt szerződnék velük és emiatt kötném a 2 éves hűséget is. Mivel volt még kérdésem ezért 20 perc múlva egy másik ügyintézővel is lezajlott ez a beszélgetés és ott is biztosítottak a tab-ról. Nah de! Mikor kijött a szerelő, kiröhögött hogy biztos nem kapok tab-ot mert már az már rég nincs
Pár nap múlva lejár a 30 nap és még semmi. Ha nem hozzák a tab-ot akkor mik a lehetőségeim? -
Teko001
őstag
Küldtek egy ilyen sms-t: Tisztelt Ügyfelünk! Egyenlege 5364 Ft lejàrt dìjtartozàst mutat. A korlàtozàs elkerülése érdekében kérjük, jelen felszòlìtàsunktòl szàmìtott 30 napon belül rendezze tartozàsàt! Ha a befizetés pillanatàban ùjabb lejàrt dìjtartozàsa volna, kérjük, azt is rendezze! A www.telekom.hu/mobilonline oldalon bankkàrtyàval is fizethet, ìgy azonnal könyveljük az összeget. Elérhetöségünk: 0612659910. Köszönettel: Telekom
Mi a franc? Szaros at nem vett csomag miatt? Hova irjak emailt?
Sehova. Hívd fel a számlázási osztályt
-
raziel01
veterán
Ez a T érdekes.
Már vagy 2-3 hete reklamáltam, hogy nem szeretném mégse átvenni a T-pontba rendelt csomagot.
Csaj azt mondta 5 nap után úgyis visszaküldik és törlik a rendelést.Erre ma jött egy email, hogy:
Rendelés állapota:
Átvevőhelyre beérkezett.Átvehető 2015.02.02.-ig.
Köszönjük megrendelését!Szóval megint kiküldték. Hát gratulálok.
Küldtek egy ilyen sms-t: Tisztelt Ügyfelünk! Egyenlege 5364 Ft lejàrt dìjtartozàst mutat. A korlàtozàs elkerülése érdekében kérjük, jelen felszòlìtàsunktòl szàmìtott 30 napon belül rendezze tartozàsàt! Ha a befizetés pillanatàban ùjabb lejàrt dìjtartozàsa volna, kérjük, azt is rendezze! A www.telekom.hu/mobilonline oldalon bankkàrtyàval is fizethet, ìgy azonnal könyveljük az összeget. Elérhetöségünk: 0612659910. Köszönettel: Telekom
Mi a franc? Szaros at nem vett csomag miatt? Hova irjak emailt?
-
Vangelis
félisten
-
BéHGT
senior tag
Egy embernek hány előfizetése lehet készülék részlettel?
Lehet kettő is? -
kali
legenda
az attól is függ, hogy milyen ügyintézőt fogsz ki, meg ahhoz képest a te hozzáállásodon is, majd kiderül.
a postán díjmentesen feladhatod, dobozt is biztosítanak és (jellemzően) soron kívül intézik.
az eszköz melyiksége látatlanban passz, befolyásolhatják bizonyos tényezők, rákérdezhetsz telefonon.cris78; nekem nem küldtek, hanem egyszer csak csöngetett a futár, hogy hozta a csomagot.
-
cris78
őstag
Pénteken hívtak, hogy két héten belül küldik a töltőt. Erre most csörög a telefon, a futár. Ilyenkor nem küldenek értesítést, hogy jön a cucc?
-
Zoty4
őstag
akkor nem szabad balfasznak lenni, hanem ragaszkodni hozzá, hogy leadjam?

Az hogy a kettő közül melyiket adom le annak van bármi jelentősége? Vagy mindenképpen azt kell leadni amit a második készülékhez kértem? -
kali
legenda
-
vacs
veterán
Nincs itt olyan Zalaegerszeg-i aki ma jár a Tesco-ba és venne nekem egy Sony As20-at, ha még van?
Pár nap múlva személyes mennék érte és fizetném a 22500 Ft-ot.
Írjon egy privatot (mert melóban vagyok) ha esetleg valaki... -
Nimda
addikt
Tavaly decemberben vettem az első készülékemet előfizetéssel, részletre. Mennyi idő múlva vehetek mégegy előfizetést (akár társkártyát)?Illetve mennyi lehet a nevemen egyszerre?
-
Zoty4
őstag
ha vissza szeretném adni az egyik set top boxot, annak mi a módja?
-
Ati007
őstag
Csak új előfizetést lehet vásárolni a WS-ben
a régiek akiknek lejárt a hűségük és esetleg vásárolnának azok kapják be........ 
-
Soma01
veterán
-
#TOTTI
őstag
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy ma bementem a t-mobilehoz,hogy díjcsomagot váltsak. Megkértem őket, hogy az ecosurf díjcsomagomat cseréljük le Like S díjcsomagra, azt mondta oké, de mivel ő ezt nem tudja ezért a mellette lévő kolegájához küldött. Annyit mondott számcsere szükséges ehhez. Jó csináljuk meg, aláírtam minden papírt és megkérdeztem, a régi kártyámat mikor szüntetik meg? Meg akarta szüntetni de azt mondta arra még van 1 év hűségnyilatkozatom, ezért nem tudjuk. Megkérdeztem tőle, ezt az elején nem tudták volna közölni velem, de csak annyit mondott, hogy a kolegája egy új csomagot kért tőle, hogy az kell nekem.
Van-e lehetőség ezzel kezdeni valamit, mert én bementem kértem egy dolgot ők elbeszéltek egymás mellett azért miért kell 1 évig még fizetnem ugyan azt a kártyát? Lehet valahol panaszt tenni ez ügyben vagy annyit fognak mondani, hogy miért nem tudtam, mennyi van még vissza a hűségnyilatkozatból?
Köszönöm a segítséget előre is
!Üdv!
Ez naivitás részedről, menj be és állj el a szerződéstől, lehetőleg azonnali hatállyal!
-
Beca1990
senior tag
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy ma bementem a t-mobilehoz,hogy díjcsomagot váltsak. Megkértem őket, hogy az ecosurf díjcsomagomat cseréljük le Like S díjcsomagra, azt mondta oké, de mivel ő ezt nem tudja ezért a mellette lévő kolegájához küldött. Annyit mondott számcsere szükséges ehhez. Jó csináljuk meg, aláírtam minden papírt és megkérdeztem, a régi kártyámat mikor szüntetik meg? Meg akarta szüntetni de azt mondta arra még van 1 év hűségnyilatkozatom, ezért nem tudjuk. Megkérdeztem tőle, ezt az elején nem tudták volna közölni velem, de csak annyit mondott, hogy a kolegája egy új csomagot kért tőle, hogy az kell nekem.
Van-e lehetőség ezzel kezdeni valamit, mert én bementem kértem egy dolgot ők elbeszéltek egymás mellett azért miért kell 1 évig még fizetnem ugyan azt a kártyát? Lehet valahol panaszt tenni ez ügyben vagy annyit fognak mondani, hogy miért nem tudtam, mennyi van még vissza a hűségnyilatkozatból?
Köszönöm a segítséget előre is
!Üdv!
EcoSurf nem váltható Likera CSAK Domino, ez a honlapon is szerepel...
1430on tegyel panaszt, mindent mondj el, s akkor 30 nap múlva kiderül
addig NE használd a Likeot. -
nandi1010
csendes tag
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy ma bementem a t-mobilehoz,hogy díjcsomagot váltsak. Megkértem őket, hogy az ecosurf díjcsomagomat cseréljük le Like S díjcsomagra, azt mondta oké, de mivel ő ezt nem tudja ezért a mellette lévő kolegájához küldött. Annyit mondott számcsere szükséges ehhez. Jó csináljuk meg, aláírtam minden papírt és megkérdeztem, a régi kártyámat mikor szüntetik meg? Meg akarta szüntetni de azt mondta arra még van 1 év hűségnyilatkozatom, ezért nem tudjuk. Megkérdeztem tőle, ezt az elején nem tudták volna közölni velem, de csak annyit mondott, hogy a kolegája egy új csomagot kért tőle, hogy az kell nekem.
Van-e lehetőség ezzel kezdeni valamit, mert én bementem kértem egy dolgot ők elbeszéltek egymás mellett azért miért kell 1 évig még fizetnem ugyan azt a kártyát? Lehet valahol panaszt tenni ez ügyben vagy annyit fognak mondani, hogy miért nem tudtam, mennyi van még vissza a hűségnyilatkozatból?
Köszönöm a segítséget előre is
!Üdv!
-
South Velen
addikt
Sziasztok.
Ezzel az új felülettel a Telekom kicsinál. Variálják napról napra, hol a régi, hol az új. Most fog lejárni a hűségem pár napon belül. LG G3-at szeretnék venni. A régi felületen fent van egymaga a telefon és órával együtt is rendelhető. A telefon egymaga készleten van, az órás kombó az nincs. Az új felületen ezzel szemben csak az órás verzió választható, és persze nincs készleten. Amikor először találkoztam az új felülettel akkor szintén ez volt a felállás. Csak órával volt, és nem lehetett vásárolni. Aztán visszatették a régit, megint volt készülék, és rendelhető is volt. Most megint új felület van, megint nincs telefon. Nem értem mit töketlenkednek ezek. Remélem helyre teszik magukat, mert már rákattantam a telóra.
Egyébként a Z3-al is ugyan ez a szitu. Régi felületen csak a telefont is lehetett venni, és volt bluetooth hangszóróval is. Az új felületen csak bluetooth-os verzió van.
Vagy csak én nézek be nagyon valamit?Nem csak te, idegölő az egész.Egyébként az is érdekes, hogy az előző felület lehetőséget adott előfizu hosszabbítással telefont venni, ez meg nem ad. Pedig itt jobb árak vannak.
Ez is érdekes, hogy az árak is másak, poén az egész.. -
Soma01
veterán
Telekom Move XS csomaggal használja valaki a Viber-t? A chat gondolom megy, de a voip rész is megy?
-
NY_A
őstag
Sziasztok.
Ezzel az új felülettel a Telekom kicsinál. Variálják napról napra, hol a régi, hol az új. Most fog lejárni a hűségem pár napon belül. LG G3-at szeretnék venni. A régi felületen fent van egymaga a telefon és órával együtt is rendelhető. A telefon egymaga készleten van, az órás kombó az nincs. Az új felületen ezzel szemben csak az órás verzió választható, és persze nincs készleten. Amikor először találkoztam az új felülettel akkor szintén ez volt a felállás. Csak órával volt, és nem lehetett vásárolni. Aztán visszatették a régit, megint volt készülék, és rendelhető is volt. Most megint új felület van, megint nincs telefon. Nem értem mit töketlenkednek ezek. Remélem helyre teszik magukat, mert már rákattantam a telóra.
Egyébként a Z3-al is ugyan ez a szitu. Régi felületen csak a telefont is lehetett venni, és volt bluetooth hangszóróval is. Az új felületen csak bluetooth-os verzió van.
Vagy csak én nézek be nagyon valamit? -
eastsider
nagyúr
hatalmas plusz a telekomnak. kb. 1 perc volt lemondani az előfizum. 1db aláírással
respect 
-
troland26
őstag
Csak hülyítesz!

aha
.... bocs 
-
ANDROID???
addikt
-
troland26
őstag
Na sikeresen átvettem ma az S advance készülékemet ..természetesen új a telefon .

![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
ANDROID???
addikt
Hogy dőlne a nyakukba az összes fekália, ami egy nap keletkezik Magyarországon...

Továbbra sem értem miért erőltetik, ha nem megy... ezek ha kutyák lennének, sem élnének ennyi próbálkozás után.

Nem elég, hogy a készülékcserés számmal kell belépni, de a "kosárba" felirat is lemaradt. Ha meg ennyire nem akarják az újabb két év rabságot eladni, akkor miért húzogatják az ember orra előtt a madzagot...

Tudják, hogyan kell ezt elcseszni, és a röhej, hogy egy béna vezető lökött eszméjében jut egy ilyen elcseszett arculat...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Vangelis
félisten
-
Rivaul
addikt
Hogy dőlne a nyakukba az összes fekália, ami egy nap keletkezik Magyarországon...

Továbbra sem értem miért erőltetik, ha nem megy... ezek ha kutyák lennének, sem élnének ennyi próbálkozás után.

Nem elég, hogy a készülékcserés számmal kell belépni, de a "kosárba" felirat is lemaradt. Ha meg ennyire nem akarják az újabb két év rabságot eladni, akkor miért húzogatják az ember orra előtt a madzagot...

Ezek melegek... A jó kódommal harmadjára enged be. És egy lassú fos az oldal bármely része. A mai világba egy ilyen cégnél ez sztem megengedhetetlen.
Amúgy mit várok... Vettem 3 hónapja egy telefont. A régi címem rögzítették ami a rendszerben volt, pedig elkérték a lakcím kártyám. Mondom előfordul. Bementem másnap hogy nem jó a cím a papíron. Elkéri a lakcím kártyát és átírja. Itthon megnézem és most a kertes házunk 3 emeletén a 24 ajtó mögött vagyunk... Csak a cím felét javította. Már nem szólok.
A teló vételekor kérdezték hogy készülékbiztosítást kérek-e. Mondom hogy NEM. Biztos ami, biztos alapon azért az extra csomagot rákötötte havi 1890-ért
Ez csak nem rég tűnt fel mikor valamiért ránéztem a számla részletezőre 
Telibevert egy pofátlan banda lett. Már nem a szolgáltató van értem életérzéssel megyek hozzájuk, hanem a nyakamon lévő lánc rángatása dominál...
-
#78121280
törölt tag
Hogy dőlne a nyakukba az összes fekália, ami egy nap keletkezik Magyarországon...

Továbbra sem értem miért erőltetik, ha nem megy... ezek ha kutyák lennének, sem élnének ennyi próbálkozás után.

Nem elég, hogy a készülékcserés számmal kell belépni, de a "kosárba" felirat is lemaradt. Ha meg ennyire nem akarják az újabb két év rabságot eladni, akkor miért húzogatják az ember orra előtt a madzagot...

Én se értem miért egy éles oldalon és miért csúcsidőben piszkálgatják az egészet. Nem is kellene hozzá nyúlni. Jó a régi kinézet ahogy van.
-
dedike
addikt
Hogy dőlne a nyakukba az összes fekália, ami egy nap keletkezik Magyarországon...

Továbbra sem értem miért erőltetik, ha nem megy... ezek ha kutyák lennének, sem élnének ennyi próbálkozás után.

Nem elég, hogy a készülékcserés számmal kell belépni, de a "kosárba" felirat is lemaradt. Ha meg ennyire nem akarják az újabb két év rabságot eladni, akkor miért húzogatják az ember orra előtt a madzagot...

-
#78121280
törölt tag
Ismét próbálkoznak a megújult Webshoppal.

-
Gedeon31
addikt
-
South Velen
addikt
-
Teko001
őstag
Nemrég váltottam Dominoról Like S-re, de nem hűséggel, pont azért is, hogy adott esetben tudjak telefont venni hűségvállalással.
Egyébként ez a 2 év a diák bemutatásának periódusa, azaz 2 évenként kell bemutatni a diákot, hogy Like-ban tudj maradni, de a csomag bármeddig élhet, amíg jogosult vagy rá.
Csak egyszer lehet meghosszabbítani, nem?
-
glaci
őstag
98 óta vagyok előfizetőjük. tavaly megkérdeztem, hogy esetleg nem akarják e valamivel honorálni, mondjuk odaadnák a next díjcsomagot ATK-s áron, hááát . Felhívott egy hölgy és kedvesen tájékoztatott, hogy semmit nem ér a hűségességem. Ez van. Átmentem egy flottába, normális áron korlátlan beszéd 2 gb nettel, és telót meg veszek kp-ra ennyi.
Szia!
Ha nem vagyok túl indiszkrét érdeklődnék, hogy milyen flotta és mennyiért adja ezt a sokmindent?
Köszi a választ, előre is!
-
Vangelis
félisten
Nemrég váltottam Dominoról Like S-re, de nem hűséggel, pont azért is, hogy adott esetben tudjak telefont venni hűségvállalással.
Egyébként ez a 2 év a diák bemutatásának periódusa, azaz 2 évenként kell bemutatni a diákot, hogy Like-ban tudj maradni, de a csomag bármeddig élhet, amíg jogosult vagy rá.
Ilyenkor el kell telnie pár hónapnak mire vehetsz.
-
South Velen
addikt
Nemrég váltottam Dominoról Like S-re, de nem hűséggel, pont azért is, hogy adott esetben tudjak telefont venni hűségvállalással.
Egyébként ez a 2 év a diák bemutatásának periódusa, azaz 2 évenként kell bemutatni a diákot, hogy Like-ban tudj maradni, de a csomag bármeddig élhet, amíg jogosult vagy rá.
-
Zeki
nagyúr
És nem igaz, nem tudok telefont venni előfizetés hosszabbítással sem..
Vagy Like S-re nem lehet hosszabbítással telefont venni? (jelenleg nincs rajta hűség)
Csak tudnám akkor miért listázza ki.
Úgy tudom minden Like csomag max 2 évig él.
-
South Velen
addikt
És nem igaz, nem tudok telefont venni előfizetés hosszabbítással sem..
Vagy Like S-re nem lehet hosszabbítással telefont venni? (jelenleg nincs rajta hűség)
Csak tudnám akkor miért listázza ki.
-
ANDROID???
addikt
-
Zeki
nagyúr
Valami retek milyen lassú a T-mobile oldal, gusztustalan ahogy ezt csinálják, ráadás hibák tömkelege...
Egyébként amit ők megadtak árként kötelesek teljesíteni a webshopos-t, ha nem megy akkor megvezettek, kárpótolniuk kell.Az első visszaigazoló (rendszer automata ) emailt nem kötelesek teljesíteni, de utána visszaigazolták hogy szállításra előkészítve, szóval innentől hunyók.
-
ANDROID???
addikt
Valami retek milyen lassú a T-mobile oldal, gusztustalan ahogy ezt csinálják, ráadás hibák tömkelege...
Egyébként amit ők megadtak árként kötelesek teljesíteni a webshopos-t, ha nem megy akkor megvezettek, kárpótolniuk kell. -
Rivaul
addikt
Sziasztok
Kaptam egy mms-t de nem tudom letölteni. Jól van beállítva a telefon de a rom rajta nem kezeli még se. 3 szó olvasható a többit le kéne töltenem de nem teszi. Továbbküldeni nem tudom. Előfizus vagyok, valahogy meg tudom nézni az üzenet tartalmát? -
ANDROID???
addikt
-
kali
legenda
jogszabály írtam, amit a szolgáltató is köteles betartani, de ha ehhez ragaszkodsz, akkor idézek a szolgáltató honlapjáról is;
14 napos pénzvisszafizetési garancia (fizikai termékek – készülékek – rendelése esetén)
A 17/1999. (II. 5.) kormányrendeletben – Távollévők között kötött szerződésekről – foglaltak értelmében vásárlóinkat megilleti a jog, hogy a teljesítést követően 14 napon belül indoklás nélkül elálljanak a vásárlástól. Az elállásra rendelkezésre álló 14 napos határidő attól a naptól kezdődik, amikor Ügyfelünk a csomagot kézhez kapja. Amennyiben úgy döntesz, hogy élni kívánsz ezzel a jogoddal, a visszaküldendő terméket postai úton juttathatod el hozzánk, melynek költségeit te viseled. A szolgáltató ezután köteles az áru ellenértékét 14 napon belül visszajuttatni hozzád.forrás: link
-
zoli03
őstag
-
hurenzon
senior tag
-
kali
legenda
-
Vackor80
csendes tag
Ha tud valaki segítsen, légyszi. Ha már a telefon vásárlás meghiúsult (bár az én rendelésemet még nem törölték), akkor rendelnék egy fülest kárpótlásul. Kuponkódot láttam valahol (5-6 jegyű szám volt talán) és 1000 Ft-ot ért. Ha valaki tudja, akkor legyen kedves ossza meg velem, akár privátban is.
Köszönöm -
r3dsnake
nagyúr
-
OgKush
senior tag
-
Zeki
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
-
56100 - 56001
147753 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 57901 57900 - 57801 57800 - 57701 57700 - 57601 57600 - 57501 57500 - 57401 57400 - 57301 57300 - 57201 57200 - 57101 57100 - 57001 57000 - 56901 56900 - 56801 56800 - 56701 56700 - 56601 56600 - 56501 56500 - 56401 56400 - 56301 56300 - 56201 56200 - 56101 56100 - 56001 56000 - 55901 55900 - 55801 55800 - 55701 55700 - 55601 55600 - 55501 55500 - 55401 55400 - 55301 55300 - 55201 55200 - 55101 55100 - 55001 55000 - 54901 54900 - 54801 54800 - 54701 54700 - 54601 54600 - 54501 54500 - 54401 54400 - 54301 54300 - 54201 54200 - 54101 54100 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Projektor topic
- Milyen program, ami...?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Apple MacBook
- V.Milán: Adózás a használtcikkek értékesítése után (egyszerűen)
- Internet Rádió építése (hardver), és programozása
- Vírusirtó topic
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Fogyjunk le!
- Revolut
- További aktív témák...
- Apple Watch Ultra Titan 49 mm (1. generáció) ÚJSZERŰ, 87% AKKU
- MacSzerez.com - Apple Watch Ultra 3 / Fekete Titán / 49mm / GPS + Cellular / Apple Garancia!
- - 49% gyári magyar ! Lenovo Flex5 - 14"iPS érintő Ryzen5, 16/ 512SSD/ x360yoga/ Wi-Fi6 +SZLA GAR A++
- Asus ROG STRIX GTX 1080Ti 11G
- MacBook Pro 2023 M3 14
- AKCIÓ! Sapphire Nitro+ AMD RX 7900 XTX 24GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- 27% - ASUS TUF Gaming B760-PLUS WIFI Alaplap
- Lenovo ThinkPad X260 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I Jó akku I W11 I 6 hó gari
- Lenovo X280 12" - i7 8550U, 16GB RAM, 256-512GB SSD, jó akku - számla, 6 hó gar
- Apple iPhone 11 Pro / 64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó garancia / Akku:100%
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







Pár nap múlva lejár a 30 nap és még semmi. Ha nem hozzák a tab-ot akkor mik a lehetőségeim?





![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


