Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Akciófigyelő: Dömpingáron adja az Earfun a zajszűrős fejhallgatóját
- Elirigyelte a Vivo az Oppo 10x-es zoomkameráját
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Mobil flották
- iPhone topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
-
147692 - 147601
147692 - 147601 147600 - 147501 147500 - 147401 147400 - 147301 147300 - 147201 147200 - 147101 147100 - 147001 147000 - 146901 146900 - 146801 146800 - 146701 146700 - 146601 146600 - 146501 146500 - 146401 146400 - 146301 146300 - 146201 146200 - 146101 146100 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
kali
legenda
-
zzola
titán
-
adika4444
veterán
Hali! Csak nálam ír karbantartást az app?
Aktiválnám mára a DD-t, de így nem tudom.
Lehet esetleg tudni, meddig tart? -
jbl
senior tag
2G SIM-kártya csere | Telekom HU
Egyebet nem tudok mondani
-
martongunar
aktív tag
-
Nikaré
őstag
Sziasztok!
Domino Day
500 MB -
bp15
junior tag
Sziasztok! Ma az e-mailemre jött a szokásos TELEKOMOS hó eleji havi számláról értesítő szokásos hó közepi határidővel, hogy fizessem be a havi összeget, viszont múlt héten megszűnt az előfizetésem a szolgáltatónál és már csak a ONE-nál vagyok, a Telekomos SIM kártyát is kivettem a telóból mivel már nem él, a Telekomos app-ban is eltűnt minden adat, régi számlák is, minden, csak belépni tudok, de nincs ott semmi így befizetni sem tudok.
A kérdés, miért jön megint értesítő, hogy fizessek be? Nem is tudok már befizetni a Telekomnak. Egyedül a 30-as telefonszámom maradt meg, számhordozással átvittem az One-hoz.
Hagyjam figyelmen kívül az e-mailt, hisz nem tudok már befizetni ha nem él az előfizetés? Vagy okkal van ez a végelszámoló számla és simán banki utalással intézzem?
ez az utolsó számlád...szóval a májusi tört havi...amíg még telekomos voltál.
A banki utalásnál majd ne felejtsd a közleménybe beleírni a számlaszámot és a telefonszámod. -
Aranypatkány
tag
Sziasztok! Ma az e-mailemre jött a szokásos TELEKOMOS hó eleji havi számláról értesítő szokásos hó közepi határidővel, hogy fizessem be a havi összeget, viszont múlt héten megszűnt az előfizetésem a szolgáltatónál és már csak a ONE-nál vagyok, a Telekomos SIM kártyát is kivettem a telóból mivel már nem él, a Telekomos app-ban is eltűnt minden adat, régi számlák is, minden, csak belépni tudok, de nincs ott semmi így befizetni sem tudok.
A kérdés, miért jön megint értesítő, hogy fizessek be? Nem is tudok már befizetni a Telekomnak. Egyedül a 30-as telefonszámom maradt meg, számhordozással átvittem az One-hoz.
Hagyjam figyelmen kívül az e-mailt, hisz nem tudok már befizetni ha nem él az előfizetés? Vagy okkal van ez a végelszámoló számla és simán banki utalással intézzem?
-
dptrsk
Topikgazda
Igen
-
mentor_4
tag
Az alkalmazás azt írja, hogy az új esim qr kódhoz az adott esim mobilinternetét kell használnom (telekom domino).
Tehát ha törlöm az esimemet a telefonról mielőtt generáltam volna hozzá új qr kódot, akkor meg vagyok lőve és az egyetlen lehetőség hogy befáradok egy kirendeltségbe?
-
ledgeri
nagyúr
Reménykedtem volna egy olyan megoldásban, ami nem SMS alapú, google Recapcha-s direktben, hanem valami, már egyértelműen, mindkét félnél fellelhető ID alapú, passzívan megtalálható infó....
...de hát a rendszerben újból csalódnom kellet...Az infóért köszi!
-
domper2015
senior tag
Az én Domino-kártyámra azt írja, hogy "Úgy látjuk, hogy SIM-kártyád már 4G-képes, így cserére nincsen szükséged :)" Az honnan derül ki, hogy 5G-képes a kártya vagy nem? Vagy ha 4G, akkor 5G is? Jaj, mennyi kérdés, és milyen kétértelmű tájékoztatás.
Hozzáteszem, hogy beraktam az 5G-képes telefonomba ezt a kártyát a héten, de - az itt korábban írtakkal ellentétben - nem jelezte ott az 5G hálózatot, ahol egyébként már van nekik.Ez kicsit furcsa, van egy olyan kártyánk ami 4G /5 G hálózaton használható, de most cserét javasolnak a lekérdezésben.
-
Littoral
aktív tag
Az én Domino-kártyámra azt írja, hogy "Úgy látjuk, hogy SIM-kártyád már 4G-képes, így cserére nincsen szükséged :)" Az honnan derül ki, hogy 5G-képes a kártya vagy nem? Vagy ha 4G, akkor 5G is? Jaj, mennyi kérdés, és milyen kétértelmű tájékoztatás.
Hozzáteszem, hogy beraktam az 5G-képes telefonomba ezt a kártyát a héten, de - az itt korábban írtakkal ellentétben - nem jelezte ott az 5G hálózatot, ahol egyébként már van nekik. -
bociusz
aktív tag
Budapesten is elnémultak a Telekom 2G vivők, a Yettel osztott hálózata (216 25) vette át a GSM kiszolgálást.
-
tuto558
senior tag
Sziasztok, költözés miatt Yettel vagy Telekom-ra kell váltanom, otthoni internetről van szó. Melyik javasolt? Észak-budai agglomeráció (dunakanyar) Fontos a gyors net, mert otthonról dolgozunk.
Nem teljesen értem, miért került a mobilos csoportba is a kérdés. Ha esetleg a helyen, ahol lakni fogsz, nincs a telekomnak se vezetékes hálózata, akkor ki kell próbálni mindkét mobilnetet feltöltőkártyával, és az alapján dönteni.
-
gyulaszu
senior tag
Sziasztok, költözés miatt Yettel vagy Telekom-ra kell váltanom, otthoni internetről van szó. Melyik javasolt? Észak-budai agglomeráció (dunakanyar) Fontos a gyors net, mert otthonról dolgozunk.
Yettelnek van egyáltalán otthoni net?
A telekom otthoninak pedig van saját topik -
zzola
titán
Sziasztok, költözés miatt Yettel vagy Telekom-ra kell váltanom, otthoni internetről van szó. Melyik javasolt? Észak-budai agglomeráció (dunakanyar) Fontos a gyors net, mert otthonról dolgozunk.
Veszel mindegyikből feltöltős kártyát és kipróbálod.
-
Angelland13
tag
Sziasztok, költözés miatt Yettel vagy Telekom-ra kell váltanom, otthoni internetről van szó. Melyik javasolt? Észak-budai agglomeráció (dunakanyar) Fontos a gyors net, mert otthonról dolgozunk.
-
CellWalker
tag
Az lenne a logikus, ha eddig ment a T egy készülékkel, az továbbra is menjen.
További érdekesség, hogy állítólag valaki olyan SMS-t kapott a T-től, hogy a 2G hálózat további használatához SIM csere szükséges. Nem tudom, ennek mennyi a valóságalapja.
Elnézést, téves információt adtam, a Yettel sávjának aljára került a közös Yettel-T 2G, így az az E-GSM sávban megy.
-
dptrsk
Topikgazda
-
ledgeri
nagyúr
Domino Fix,
Domino Korlátlan net 30 napra:5G Nyár,
2G SIM-kártya csere 100 perc hang 30 napra:Azt én fiókban látom milyen-gen kártyám van?
-
Avayasoft
aktív tag
-
Rhino666
addikt
-
tomp
félisten
-
jack982
senior tag
-
zzola
titán
-
Újpest
kezdő
-
Avayasoft
aktív tag
Domino Fix,
Domino Korlátlan net 30 napra:5G Nyár,
2G SIM-kártya csere 100 perc hang 30 napra:Ez a net valahogy nem az infláció mértékével drágult....
-
Rage47
nagyúr
Nagy szükségük van a 2 Ft emelésre, inkább díjakat kellene csökkenteni.
biztos Vanda kiszamolta, hogy ez jobb lesz
😀 -
domper2015
senior tag
Domino Fix,
Domino Korlátlan net 30 napra:5G Nyár,
2G SIM-kártya csere 100 perc hang 30 napra:Nagy szükségük van a 2 Ft emelésre, inkább díjakat kellene csökkenteni.
-
kovacsmi_74
senior tag
Domino Fix,
Domino Korlátlan net 30 napra:5G Nyár,
2G SIM-kártya csere 100 perc hang 30 napra: -
DeathAdder
veterán
Mindig vicces látni, amikor az emberek realizálják, hogy vannak szabályok, és azok be vannak tartva a másik oldal által.
És ez nem globálisan a szituációdnak, hanem az éned azon oldalának, amelyik kiírja, hogybelenéztem az SMS spam-be, hát fantasztikus, se email se semmi
, majd belinkeli, hogy korábban, mint esemény érkezett SMS a telefonjára az esemény bekövetkezésének lehetőségéről.
mivan??
1777 volt a spam, nyilván egyből bejelöltem, hogy nem az
direkt az volt a lényeg a képen hogy látszon a korábbi üzenet meg a mai miután levettem róla a spamet és feltöltöttemde jó hogy a lényeggel foglalkozunk, nem a problémával
feltöltöttem ahogy kérte, és továbbra is üres a fiókomadategyeztetéssel jön mindig sms, email, app már 30+ nappal korábban, most egy sms kevésnek tűnt (erre írtam amin most ekkora remegés megy) 3 napos határidővel, pláne hogy spam is lett
-
DeathAdder
veterán
-
ledgeri
nagyúr
töltögetős szám
feltűnt hogy nem tudom aktiválni a domino dayt, aztán az is hogy az egyenlegemet se írja, kód se jön meg hogy belépjek a weben
belenéztem az SMS spam-be, hát fantasztikus, se email se semmi

most toltam rá 3000 pénzt, jött is email + sms, *102# is ezt írja, tudok hívni, tudok hívást fogadni, de az appon a web még mindig üres hiába vagyok belépve
mi történik? semmilyen újraaktíválást nem látok, csak levett kerek 3000 ft-ot és ennyi
Mindig vicces látni, amikor az emberek realizálják, hogy vannak szabályok, és azok be vannak tartva a másik oldal által.
És ez nem globálisan a szituációdnak, hanem az éned azon oldalának, amelyik kiírja, hogybelenéztem az SMS spam-be, hát fantasztikus, se email se semmi
, majd belinkeli, hogy korábban, mint esemény érkezett SMS a telefonjára az esemény bekövetkezésének lehetőségéről.
-
4Grider
félisten
töltögetős szám
feltűnt hogy nem tudom aktiválni a domino dayt, aztán az is hogy az egyenlegemet se írja, kód se jön meg hogy belépjek a weben
belenéztem az SMS spam-be, hát fantasztikus, se email se semmi

most toltam rá 3000 pénzt, jött is email + sms, *102# is ezt írja, tudok hívni, tudok hívást fogadni, de az appon a web még mindig üres hiába vagyok belépve
mi történik? semmilyen újraaktíválást nem látok, csak levett kerek 3000 ft-ot és ennyi
És gondolod, hogy arról a szolgáltató tehet, hogy nálad spam mappába kerül az sms-e?
-
DeathAdder
veterán
töltögetős szám
feltűnt hogy nem tudom aktiválni a domino dayt, aztán az is hogy az egyenlegemet se írja, kód se jön meg hogy belépjek a weben
belenéztem az SMS spam-be, hát fantasztikus, se email se semmi

most toltam rá 3000 pénzt, jött is email + sms, *102# is ezt írja, tudok hívni, tudok hívást fogadni, de az appon a web még mindig üres hiába vagyok belépve
mi történik? semmilyen újraaktíválást nem látok, csak levett kerek 3000 ft-ot és ennyi
-
Nikaré
őstag
Sziasztok!
Domino Day
1 GB -
4Grider
félisten
Na, ez viszont gáz:
"Sőt, ha bármelyik MultiSIM technikai számát hívják, ugyanúgy kicsörög a fő SIM is és a többi MultiSIM is (ha van)." -
tuto558
senior tag
Így van, nekem is van MultiSIM-em okosórában. Fő SIM számával hív és fogad, és ahogy 4Grinder is írta, a technikai számmal is tud hívást fogadni. Sőt, ha bármelyik MultiSIM technikai számát hívják, ugyanúgy kicsörög a fő SIM is és a többi MultiSIM is (ha van).
-
4Grider
félisten
Igen, a multisimnek saját technikai száma van, így SMS-t csak azzal tud küldeni és fogadni. Híváskor viszont a főkártya számával fogad és hív. Jó eséllyel fogadni is tud a technikai számával.
-
martongunar
aktív tag
-
UHHH
őstag
Multisimről írtátok: " De van egy saját, technikai száma is a kártyának, ami szintén hívható és SMS forgalom is ezzel a számmal megy"
Ez tényleg igaz? -
Zeki
nagyúr
Az 5G hálózat mindenki számára hozzáférhető ingyen?
Most nyáron igen. Sőt, Romániában most voltunk, az Orange-re állt rá 5G volt az is.
-
martongunar
aktív tag
-
ledgeri
nagyúr
Ez még a Pannonnál volt. Üzleti előfizetést kötöttem, és akkor lehetett kérni felárért számot. Mivel a szám kiadható volt, ezért kiadták. Azt sajnos nem tudom, most ez hogy működik.
-
martongunar
aktív tag
-
ledgeri
nagyúr
Nekem sokszor egy szám különbözött egy autószerelőétől és befutott így pár hívás. Régebben meg keresték rajtam egy másik mobil körzetből ugyanezen a számon kapcsolható hölgyet. Nagyon népszerű volt, mert amikor 97. megvettem az első westeles előfizetésemet Nokia 1611-es telefonnal, akkor a boltból az utcára érve ez volt az első hívásom. Aztán a dolog abbamaradt, a szám nem volt kapcsolható, én meg inkább megszereztem a számot, amikor már lehetett.

Multisim az adatot és a hangot is megosztja, ennyi nagyjából a különbség. Tehát ha telefonba teszed és megcsörgeted a fő számodat, akkor ez is ki fog csörögni. De van egy saját, technikai száma is a kártyának, ami szintén hívható és SMS forgalom is ezzel a számmal megy, remélem jól írom, mert nekem sincs. Új szerződésekhez már csak ez van, talán flottához adnak még Tandemet, azt nem tudom.
Hogyan tudtad specifikusan azt a számot megszerezni?
-
Narxis
nagyúr
-
Rage47
nagyúr
Az 5G hálózat mindenki számára hozzáférhető ingyen?
Nem, de nyárra bekapcsolták a dominósoknak is. Tegnap vette észre nálam is, hogy már 5G-re kapcsolódott a telóm.
-
martongunar
aktív tag
Nekem sokszor egy szám különbözött egy autószerelőétől és befutott így pár hívás. Régebben meg keresték rajtam egy másik mobil körzetből ugyanezen a számon kapcsolható hölgyet. Nagyon népszerű volt, mert amikor 97. megvettem az első westeles előfizetésemet Nokia 1611-es telefonnal, akkor a boltból az utcára érve ez volt az első hívásom. Aztán a dolog abbamaradt, a szám nem volt kapcsolható, én meg inkább megszereztem a számot, amikor már lehetett.

Multisim az adatot és a hangot is megosztja, ennyi nagyjából a különbség. Tehát ha telefonba teszed és megcsörgeted a fő számodat, akkor ez is ki fog csörögni. De van egy saját, technikai száma is a kártyának, ami szintén hívható és SMS forgalom is ezzel a számmal megy, remélem jól írom, mert nekem sincs. Új szerződésekhez már csak ez van, talán flottához adnak még Tandemet, azt nem tudom.
-
domper2015
senior tag
Az 5G hálózat mindenki számára hozzáférhető ingyen?
-
Rhino666
addikt
Esetleg a számodra keress rá, hátha lesz találat. Valaki tévesen felrakta apróhirdetőre stb. Tandem egyébként adat(megosztó-)kártya és nem multisim. Bár van száma, de ha jól tudom nem hívható.
Probaltam azt is, de nincs talalat ra. Ha a tandem SIM nem egyenlo MultiSIM, akkor biztos nem az lesz a hunyo, MultiSIM szolgaltatasom nincs (akarmi is legyen az).
-
martongunar
aktív tag
Mar honapok ota rendszeresen hivnak eltero szamokrol mindig mas szolgaltatast keresve. Mas is tapasztalt ilyet? A sokadik hivasnal mar rakerdeztem, allitolag az "internetrol" szereztek a telefonszamomat, de ha en keresek ra az altaluk keresett szolgaltatasra (ilyen karosszerialakatos, amolyan szobafesto, mikor mi), akkor teljesen mas telefonszamot talalok (tehat meg csak nem arrol van szo hogy mondjuk egy adott szolgaltato tevesen az en telefonszamomat rakta volna ki a sajat honlapjara).
Vajon melyik a helyes megfejtes?
1. Celzottan hangmintakat gyujtenek hogy betanitsanak egy AI-t ami aztan kepes az en szemelyemnek adja ki magat? (tul paranoias volnek?)
2. Olyan keresot hasznalnak ami ennyire rossz valaszokat adna? (a google ekkora sz@r lett miota nem hasznalom?)
3. ChatGPT (es/vagy mas AI chatbot) hallucinalja be rendszeresen pont az en szamomat? (de miert szereti ennyire pont ezt a telefonszamot?)Kozvetlen ismerettsegemben masok nem tapasztaltak ilyesmit.
Esetleg a számodra keress rá, hátha lesz találat. Valaki tévesen felrakta apróhirdetőre stb. Tandem egyébként adat(megosztó-)kártya és nem multisim. Bár van száma, de ha jól tudom nem hívható.
-
Rhino666
addikt
Ezek alapjan biztos nem a tandem SIM all a dolog mogott, az egy 4G modemben pihen, ott hiaba hivjak.
Nem mondanam viralisnak, hetente 1-2 betevedt hivasrol van szo, szerencsere nem megallas nelkul csorog.
-
4Grider
félisten
Multisim esetén a multisim technikai számát hívva csak a multisim csörög. Egy telefonszám egy pillanat alatt virálissá válhat. Hogy ez épp a te számod, az pech.
-
Rhino666
addikt
Koszi a tippet. Jol ertem hogy ha egy tandem SIM szamat hivja valaki akkor az az elsodleges szamon csorog?

Egyebkent nem hinnem hogy ez a megfejtes, mindig valami mas szolgaltatast keresnek, sosem ugyanazt.
-
tuto558
senior tag
Mar honapok ota rendszeresen hivnak eltero szamokrol mindig mas szolgaltatast keresve. Mas is tapasztalt ilyet? A sokadik hivasnal mar rakerdeztem, allitolag az "internetrol" szereztek a telefonszamomat, de ha en keresek ra az altaluk keresett szolgaltatasra (ilyen karosszerialakatos, amolyan szobafesto, mikor mi), akkor teljesen mas telefonszamot talalok (tehat meg csak nem arrol van szo hogy mondjuk egy adott szolgaltato tevesen az en telefonszamomat rakta volna ki a sajat honlapjara).
Vajon melyik a helyes megfejtes?
1. Celzottan hangmintakat gyujtenek hogy betanitsanak egy AI-t ami aztan kepes az en szemelyemnek adja ki magat? (tul paranoias volnek?)
2. Olyan keresot hasznalnak ami ennyire rossz valaszokat adna? (a google ekkora sz@r lett miota nem hasznalom?)
3. ChatGPT (es/vagy mas AI chatbot) hallucinalja be rendszeresen pont az en szamomat? (de miert szereti ennyire pont ezt a telefonszamot?)Kozvetlen ismerettsegemben masok nem tapasztaltak ilyesmit.
Nincs esetleg MultiSIM-ed is az előfizuhoz? Ha igen, nézd meg azok technikai számait, esélyes hogy az volt korábban más fő száma...
-
Rhino666
addikt
Mar honapok ota rendszeresen hivnak eltero szamokrol mindig mas szolgaltatast keresve. Mas is tapasztalt ilyet? A sokadik hivasnal mar rakerdeztem, allitolag az "internetrol" szereztek a telefonszamomat, de ha en keresek ra az altaluk keresett szolgaltatasra (ilyen karosszerialakatos, amolyan szobafesto, mikor mi), akkor teljesen mas telefonszamot talalok (tehat meg csak nem arrol van szo hogy mondjuk egy adott szolgaltato tevesen az en telefonszamomat rakta volna ki a sajat honlapjara).
Vajon melyik a helyes megfejtes?
1. Celzottan hangmintakat gyujtenek hogy betanitsanak egy AI-t ami aztan kepes az en szemelyemnek adja ki magat? (tul paranoias volnek?)
2. Olyan keresot hasznalnak ami ennyire rossz valaszokat adna? (a google ekkora sz@r lett miota nem hasznalom?)
3. ChatGPT (es/vagy mas AI chatbot) hallucinalja be rendszeresen pont az en szamomat? (de miert szereti ennyire pont ezt a telefonszamot?)Kozvetlen ismerettsegemben masok nem tapasztaltak ilyesmit.
-
4Grider
félisten
-
OliverIT
lelkes újonc
VOLTE roaming tökéletesen működik. Az előbbi mérést német Telekom 5G hálózaton mértem.
-
OliverIT
lelkes újonc
Frankfurt am Main üzleti zóna keleti oldal (Frankfurt Ost), Telekom Roaming 5G , iPhone 17 pro max.

-
Tompika777
senior tag
Sziasztok,
Új telekom eSIM-et lehetséges aktiválni külföldön jelenleg? Egyik telefonból raknám át a másikra. Korábban egy horvát nyaralás során volt ebből problémám, mert hasonlóan sim-et akartam cserélni és legenerálódott az új QR kód, a telefon be is olvasta, aktiválta, de segélyhíváson kívül semmit nem engedett, telekom support pedig nem tudta kitalálni, mi lehet a probléma. Amint hazaértünk, az otthoni hálózaton rögtön magához tért és aktiválódott a Telekom rendszerében a SIM kártya... van esetleg erről friss tapasztalat? Vagy nem érdemes sim cserét kezdeményeznem amíg nem érek haza?
Sanszos, hogy továbbra is kell neki a honos hálózat, és roamingban csak segélyhívás megy
-
tuto558
senior tag
Sziasztok,
Új telekom eSIM-et lehetséges aktiválni külföldön jelenleg? Egyik telefonból raknám át a másikra. Korábban egy horvát nyaralás során volt ebből problémám, mert hasonlóan sim-et akartam cserélni és legenerálódott az új QR kód, a telefon be is olvasta, aktiválta, de segélyhíváson kívül semmit nem engedett, telekom support pedig nem tudta kitalálni, mi lehet a probléma. Amint hazaértünk, az otthoni hálózaton rögtön magához tért és aktiválódott a Telekom rendszerében a SIM kártya... van esetleg erről friss tapasztalat? Vagy nem érdemes sim cserét kezdeményeznem amíg nem érek haza?
-
Avayasoft
aktív tag
-
Nikaré
őstag
-
Kbali
nagyúr
-
UHHH
őstag
-
Marengo
csendes tag
-
TomPack
őstag
Ma este vettem észre, hogy a Domino kártyám 5G-re állt.
Van erről valakinek infója? A gyereknapra kaptuk?
-
Zssom
tag
Van a családban hasonló, egy myPhone HAMMER 4, az is jól működik Yettel hálón.
Köszi, akkor biztos jó lesz ez is
-
Zuglói
tag
2 oldalt végig futva nem láttam leírást, de DOMINO felment 5G-re, mindenfélre trükk nélkül.
Gondolom szokásos nyári akció.Nálam is 5G van a dominokártyám.
-
Intruder2k5
MODERÁTOR
Köszönöm, ez egy Hardphone "strapa" telefon, már volt bene tavaly Yettel SIM, azzal ment, de akkor még nem volt ez az összefonódás. Majd felvisszük a hétvégén a Mátrába és kipróbáljuk, ez a telefon még nem volt olyan környezetben, ahol már megvolt az átállás, az enyémen próbáltam ki 2G-re kényszerítve, az vette az akadályt rendesen, ott még a szolgáltatói kijelzés is megmaradt, nem volt roaming, annak ellenére, hogy a hálózati azonosító már 21625 volt.
Van a családban hasonló, egy myPhone HAMMER 4, az is jól működik Yettel hálón.
-
Intruder2k5
MODERÁTOR
Jaaa, nem hiszem, hogy leálltak volna. Látod, már több helyről is jelzik, hogy átálltak Yettel hálóra, lehet itt-ott van csúszás, fennakadás, de biztosan meglesz mindenhol.
-
Zssom
tag
Köszönöm, ez egy Hardphone "strapa" telefon, már volt bene tavaly Yettel SIM, azzal ment, de akkor még nem volt ez az összefonódás. Majd felvisszük a hétvégén a Mátrába és kipróbáljuk, ez a telefon még nem volt olyan környezetben, ahol már megvolt az átállás, az enyémen próbáltam ki 2G-re kényszerítve, az vette az akadályt rendesen, ott még a szolgáltatói kijelzés is megmaradt, nem volt roaming, annak ellenére, hogy a hálózati azonosító már 21625 volt.
-
Zssom
tag
Szia!
De mi a kérdés? Felhasználói szempontból a váltásnak igazából észrevétlenül le kell zajlania, még ha itt-ott késik is, szóval teendő nincs, a Yettel 2G-n ugyanúgy fognak tovább működni a nyomógombos telefonok is.
Csak az volt a kérdés, hogy leálltak-e, vagy csak késés van. Elvileg működnie kell, volt a készülékben tavaly Yetteles SIM, azzal ment.
Köszönöm
-
martongunar
aktív tag
Szerintem fog menni, mert azóta megint volt átrendezés, a közös Yettel-T GSM sáv 890 és 895MHz között van, az pedig már nem E-GSM sáv.
Az lenne a logikus, ha eddig ment a T egy készülékkel, az továbbra is menjen.
További érdekesség, hogy állítólag valaki olyan SMS-t kapott a T-től, hogy a 2G hálózat további használatához SIM csere szükséges. Nem tudom, ennek mennyi a valóságalapja.
-
CellWalker
tag
Köszi, de akkor lényeg, hogy a Yettel jelenleg is az eGSM-et használja. Tehát az a telekomos készülék, ami eddig ment és csak sima GSM-et tud, az nem fog menni.
Úgy emlékeztem, ez egyfajta kapacitásbővítés volt akkor, de ezek szerint nem.
Szerintem fog menni, mert azóta megint volt átrendezés, a közös Yettel-T GSM sáv 890 és 895MHz között van, az pedig már nem E-GSM sáv.
-
Intruder2k5
MODERÁTOR
-
Dr Bubo
MODERÁTOR
Kérdés, hogy mennyire kell ahhoz nagyon régi telefonnak lenni, hogy ezt ne támogassa.
A Nokia 3210 nem támogatja, azt tudom.
-
btudos
nagyúr
Sziasztok
Adott egy telefon ami részletre lett véve. Az előfizető egy összegben kifizette a részleteket bankkártyával múlt hónapban ami a közlemény alapján úgy látszik mintha valami számla lett volna kifizetve.
Hogy megy ez telekomnàl? Online lehet ilyet kérni és kifizeted bankkártyàval és kész kattintásra majd eltűnik a tartozás és ennyi? Nincs erről semmi dokumentum vagy számla a telekom fiókban? Vagy a havi számlán kéne látszania valaminek? Koszi
Mivel a számla a részletszámlákkal együtt a vásárlás pillanatában kiállításra kerül, ez ténylegesen "csak" egy számlabefizetés, amiről nem készül külön dokumentum.
-
Intruder2k5
MODERÁTOR
Köszi, de akkor lényeg, hogy a Yettel jelenleg is az eGSM-et használja. Tehát az a telekomos készülék, ami eddig ment és csak sima GSM-et tud, az nem fog menni.
Úgy emlékeztem, ez egyfajta kapacitásbővítés volt akkor, de ezek szerint nem.
Kérdés, hogy mennyire kell ahhoz nagyon régi telefonnak lenni, hogy ezt ne támogassa.
-
skroy
senior tag
Sziasztok
Adott egy telefon ami részletre lett véve. Az előfizető egy összegben kifizette a részleteket bankkártyával múlt hónapban ami a közlemény alapján úgy látszik mintha valami számla lett volna kifizetve.
Hogy megy ez telekomnàl? Online lehet ilyet kérni és kifizeted bankkártyàval és kész kattintásra majd eltűnik a tartozás és ennyi? Nincs erről semmi dokumentum vagy számla a telekom fiókban? Vagy a havi számlán kéne látszania valaminek? Koszi
Akár az appban is be lehet fizetni több részletet egyszerre. Email értesítés érkezik ilyenkor, abban fel van tüntetve, hogy készülék részletszámla, illetve az összeg is.
-
bigdady
nagyúr
Sziasztok
Adott egy telefon ami részletre lett véve. Az előfizető egy összegben kifizette a részleteket bankkártyával múlt hónapban ami a közlemény alapján úgy látszik mintha valami számla lett volna kifizetve.
Hogy megy ez telekomnàl? Online lehet ilyet kérni és kifizeted bankkártyàval és kész kattintásra majd eltűnik a tartozás és ennyi? Nincs erről semmi dokumentum vagy számla a telekom fiókban? Vagy a havi számlán kéne látszania valaminek? Koszi
-
martongunar
aktív tag
Köszi, de akkor lényeg, hogy a Yettel jelenleg is az eGSM-et használja. Tehát az a telekomos készülék, ami eddig ment és csak sima GSM-et tud, az nem fog menni.
Úgy emlékeztem, ez egyfajta kapacitásbővítés volt akkor, de ezek szerint nem.
-
Dr Bubo
MODERÁTOR
Úgy tudom, csak akkor lehet gond, ha a készülék (és/vagy talán a SIM kártya?) nem eGSM-képes. A Pannon anno bevezette az eGSM sáv használatát, a Westel meg nem. Jól tudom? Csak azért, mert nekem is volt, aki panaszkodott, hogy nem megy a telója, amióta összevonás volt és nem tudom, ez az információ valós lehet-e (csak 2FA SMS fogadására használja).
Nem teljesen. 2015-ben volt sávátrendezés, hogy mindhárom szolgáltatónak egybefüggő legyen a 900 MHz-es frekvenciakészlete. És a Pannonnak jutott az EGSM sáv.

-
martongunar
aktív tag
Szia!
De mi a kérdés? Felhasználói szempontból a váltásnak igazából észrevétlenül le kell zajlania, még ha itt-ott késik is, szóval teendő nincs, a Yettel 2G-n ugyanúgy fognak tovább működni a nyomógombos telefonok is.
Úgy tudom, csak akkor lehet gond, ha a készülék (és/vagy talán a SIM kártya?) nem eGSM-képes. A Pannon anno bevezette az eGSM sáv használatát, a Westel meg nem. Jól tudom? Csak azért, mert nekem is volt, aki panaszkodott, hogy nem megy a telója, amióta összevonás volt és nem tudom, ez az információ valós lehet-e (csak 2FA SMS fogadására használja).
-
Killing
addikt
Sziasztok
Lehet tudni arról valamit, hogy most mi történik a Yettelel történő2G-s összeborulással kapcsolatban? A legutóbbi információk alapján április 1-ig volt tervezve az átállás, ma már május második fele van és nálunk Bp. keleti részén még mindig simán működik mind a két 2G-s sugárzás, Yettel a 21601, Tkom 21630-on. Mátrában múlt hónapban már a 21625-ön ment a Yettel 2G és a Tkom 2G is. Kisebb gyermekeim dominósok és 2G-t tudó nyomógombos készülékkel használják, csak ezért kérdezem.
Itt szegeden a régi CAT nyomógombos egy ideje roamingot jelez a yettel hálózatazonositójával.
-
Intruder2k5
MODERÁTOR
Sziasztok
Lehet tudni arról valamit, hogy most mi történik a Yettelel történő2G-s összeborulással kapcsolatban? A legutóbbi információk alapján április 1-ig volt tervezve az átállás, ma már május második fele van és nálunk Bp. keleti részén még mindig simán működik mind a két 2G-s sugárzás, Yettel a 21601, Tkom 21630-on. Mátrában múlt hónapban már a 21625-ön ment a Yettel 2G és a Tkom 2G is. Kisebb gyermekeim dominósok és 2G-t tudó nyomógombos készülékkel használják, csak ezért kérdezem.
Szia!
De mi a kérdés? Felhasználói szempontból a váltásnak igazából észrevétlenül le kell zajlania, még ha itt-ott késik is, szóval teendő nincs, a Yettel 2G-n ugyanúgy fognak tovább működni a nyomógombos telefonok is.
-
Zssom
tag
Sziasztok
Lehet tudni arról valamit, hogy most mi történik a Yettelel történő2G-s összeborulással kapcsolatban? A legutóbbi információk alapján április 1-ig volt tervezve az átállás, ma már május második fele van és nálunk Bp. keleti részén még mindig simán működik mind a két 2G-s sugárzás, Yettel a 21601, Tkom 21630-on. Mátrában múlt hónapban már a 21625-ön ment a Yettel 2G és a Tkom 2G is. Kisebb gyermekeim dominósok és 2G-t tudó nyomógombos készülékkel használják, csak ezért kérdezem.
Új hozzászólás Aktív témák
-
147692 - 147601
147692 - 147601 147600 - 147501 147500 - 147401 147400 - 147301 147300 - 147201 147200 - 147101 147100 - 147001 147000 - 146901 146900 - 146801 146800 - 146701 146700 - 146601 146600 - 146501 146500 - 146401 146400 - 146301 146300 - 146201 146200 - 146101 146100 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Ultimate előfizetés akár 3471 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
- 2018 Lexus LC 500
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S24 FE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HYPERAKCIJÓS!!! 32GB 16 ÁRON, DE KI AZ AZ ÁRON? HP EliteBook 640 G9 - i5-1235U 32GB 512GB 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


feltöltöttem ahogy kérte, és továbbra is üres a fiókom







