Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
79000 - 78901
147703 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
glaci
őstag
Köszi, azt hiszem most már világosabb a helyzet, ha jól értem, akkor viszont 3 hónap után is csak úgy használhatom majd az előfizetést, hogy az esetleges mobilvásárlás, illetve másik Dominó feltöltése nem az előfizetési díjból megy, hanem rátevődik ( van egy 4000 Ft-os előfizetésem, innen rátöltök a lányom Dominójára, vagy mobil parkolásra költök 1000 Ft-ot, akkor nem marad 3000 Ft az előfizetésemen - ahogyan én szeretném - hanem az előfizetésem lesz 4000+1000 azaz 5000 Ft.)
Pontosan!
A 4000 Ft -ot csak lebeszélheted (vagy SMS -ezheted)! -
senki66
senior tag
Na jó, megtettem, amit tudtam, megpróbáltam
Nem sikerült elszeparálni magamat szabadidőmben a munkámtól. A közlési/segítési kényszer erősebbnek bizonyult.
Sorry, hogy kitáncoltam, s most visszasomfordálok, jó volt egy kis csend 
(#78992) senki66
Nem, mindenképpen pénzednél vagy. A fel nem használt dominó egyenleg jóváírásra került a havidíjas számlázásodban. Ergó, ha nem használsz mobil vásárlást, akkor is jóváírásra kerül a havidíjas számlázásodban (havidíj alapdíja+egyéb forgalom+kieg internet, stb-stb)
Mobilvásárlást, emelt díjas sms-t az első három hónapban biztonsági okokból nem hagyja jóvá a szolgáltató (havidíjasnál az alapértelmezés az, hogy havi számla terhére történik az ez irányú forgalom, univerzális egyenleged a fent leírtak miatt már alapértelmezetten nincs). Ha mégis szükséges ez alatt az idő alatt, hogy használd, akkor töltsd fel a telefonszámodat, mint egy sima dominót, s a három hónapos intervallum után már utólag, havi számlán fizetheted majd ezt.
A havidíjasra feltöltött összeg beszélgetésre nem fordítható (Kivétel Mix típusú előfizetések (korlátos csomagok)), ún. univerzális egyenlegre kerül, amit mobilvásárlásra fordíthatsz.
Köszi, azt hiszem most már világosabb a helyzet, ha jól értem, akkor viszont 3 hónap után is csak úgy használhatom majd az előfizetést, hogy az esetleges mobilvásárlás, illetve másik Dominó feltöltése nem az előfizetési díjból megy, hanem rátevődik ( van egy 4000 Ft-os előfizetésem, innen rátöltök a lányom Dominójára, vagy mobil parkolásra költök 1000 Ft-ot, akkor nem marad 3000 Ft az előfizetésemen - ahogyan én szeretném - hanem az előfizetésem lesz 4000+1000 azaz 5000 Ft.)
-
glaci
őstag
Na jó, megtettem, amit tudtam, megpróbáltam
Nem sikerült elszeparálni magamat szabadidőmben a munkámtól. A közlési/segítési kényszer erősebbnek bizonyult.
Sorry, hogy kitáncoltam, s most visszasomfordálok, jó volt egy kis csend 
(#78992) senki66
Nem, mindenképpen pénzednél vagy. A fel nem használt dominó egyenleg jóváírásra került a havidíjas számlázásodban. Ergó, ha nem használsz mobil vásárlást, akkor is jóváírásra kerül a havidíjas számlázásodban (havidíj alapdíja+egyéb forgalom+kieg internet, stb-stb)
Mobilvásárlást, emelt díjas sms-t az első három hónapban biztonsági okokból nem hagyja jóvá a szolgáltató (havidíjasnál az alapértelmezés az, hogy havi számla terhére történik az ez irányú forgalom, univerzális egyenleged a fent leírtak miatt már alapértelmezetten nincs). Ha mégis szükséges ez alatt az idő alatt, hogy használd, akkor töltsd fel a telefonszámodat, mint egy sima dominót, s a három hónapos intervallum után már utólag, havi számlán fizetheted majd ezt.
A havidíjasra feltöltött összeg beszélgetésre nem fordítható (Kivétel Mix típusú előfizetések (korlátos csomagok)), ún. univerzális egyenlegre kerül, amit mobilvásárlásra fordíthatsz.
Örülök, hogy vissza tértél!
Remélem jól telt a pihenés!
Ne izgulj, ez nem vissza somfordálás, sokkal inkább a "szerncsétlen" topic megszánása!
Reméljük jól érzed majd magad itt és nem lesz nagy teher, amit ismét felvettél!
Mindenesetre előre is köszönünk mindent! -
Tybor66
tag
Na jó, megtettem, amit tudtam, megpróbáltam
Nem sikerült elszeparálni magamat szabadidőmben a munkámtól. A közlési/segítési kényszer erősebbnek bizonyult.
Sorry, hogy kitáncoltam, s most visszasomfordálok, jó volt egy kis csend 
(#78992) senki66
Nem, mindenképpen pénzednél vagy. A fel nem használt dominó egyenleg jóváírásra került a havidíjas számlázásodban. Ergó, ha nem használsz mobil vásárlást, akkor is jóváírásra kerül a havidíjas számlázásodban (havidíj alapdíja+egyéb forgalom+kieg internet, stb-stb)
Mobilvásárlást, emelt díjas sms-t az első három hónapban biztonsági okokból nem hagyja jóvá a szolgáltató (havidíjasnál az alapértelmezés az, hogy havi számla terhére történik az ez irányú forgalom, univerzális egyenleged a fent leírtak miatt már alapértelmezetten nincs). Ha mégis szükséges ez alatt az idő alatt, hogy használd, akkor töltsd fel a telefonszámodat, mint egy sima dominót, s a három hónapos intervallum után már utólag, havi számlán fizetheted majd ezt.
A havidíjasra feltöltött összeg beszélgetésre nem fordítható (Kivétel Mix típusú előfizetések (korlátos csomagok)), ún. univerzális egyenlegre kerül, amit mobilvásárlásra fordíthatsz.
A topik megkapta karácsonyi ajándékát!

-
Bornie127
aktív tag
Na jó, megtettem, amit tudtam, megpróbáltam
Nem sikerült elszeparálni magamat szabadidőmben a munkámtól. A közlési/segítési kényszer erősebbnek bizonyult.
Sorry, hogy kitáncoltam, s most visszasomfordálok, jó volt egy kis csend 
(#78992) senki66
Nem, mindenképpen pénzednél vagy. A fel nem használt dominó egyenleg jóváírásra került a havidíjas számlázásodban. Ergó, ha nem használsz mobil vásárlást, akkor is jóváírásra kerül a havidíjas számlázásodban (havidíj alapdíja+egyéb forgalom+kieg internet, stb-stb)
Mobilvásárlást, emelt díjas sms-t az első három hónapban biztonsági okokból nem hagyja jóvá a szolgáltató (havidíjasnál az alapértelmezés az, hogy havi számla terhére történik az ez irányú forgalom, univerzális egyenleged a fent leírtak miatt már alapértelmezetten nincs). Ha mégis szükséges ez alatt az idő alatt, hogy használd, akkor töltsd fel a telefonszámodat, mint egy sima dominót, s a három hónapos intervallum után már utólag, havi számlán fizetheted majd ezt.
A havidíjasra feltöltött összeg beszélgetésre nem fordítható (Kivétel Mix típusú előfizetések (korlátos csomagok)), ún. univerzális egyenlegre kerül, amit mobilvásárlásra fordíthatsz.
Üdv újra köztünk!

-
szabogabor10
veterán
Na jó, megtettem, amit tudtam, megpróbáltam
Nem sikerült elszeparálni magamat szabadidőmben a munkámtól. A közlési/segítési kényszer erősebbnek bizonyult.
Sorry, hogy kitáncoltam, s most visszasomfordálok, jó volt egy kis csend 
(#78992) senki66
Nem, mindenképpen pénzednél vagy. A fel nem használt dominó egyenleg jóváírásra került a havidíjas számlázásodban. Ergó, ha nem használsz mobil vásárlást, akkor is jóváírásra kerül a havidíjas számlázásodban (havidíj alapdíja+egyéb forgalom+kieg internet, stb-stb)
Mobilvásárlást, emelt díjas sms-t az első három hónapban biztonsági okokból nem hagyja jóvá a szolgáltató (havidíjasnál az alapértelmezés az, hogy havi számla terhére történik az ez irányú forgalom, univerzális egyenleged a fent leírtak miatt már alapértelmezetten nincs). Ha mégis szükséges ez alatt az idő alatt, hogy használd, akkor töltsd fel a telefonszámodat, mint egy sima dominót, s a három hónapos intervallum után már utólag, havi számlán fizetheted majd ezt.
A havidíjasra feltöltött összeg beszélgetésre nem fordítható (Kivétel Mix típusú előfizetések (korlátos csomagok)), ún. univerzális egyenlegre kerül, amit mobilvásárlásra fordíthatsz.
Üdv újra köztünk.

-
goop
őstag
Na jó, megtettem, amit tudtam, megpróbáltam
Nem sikerült elszeparálni magamat szabadidőmben a munkámtól. A közlési/segítési kényszer erősebbnek bizonyult.
Sorry, hogy kitáncoltam, s most visszasomfordálok, jó volt egy kis csend 
(#78992) senki66
Nem, mindenképpen pénzednél vagy. A fel nem használt dominó egyenleg jóváírásra került a havidíjas számlázásodban. Ergó, ha nem használsz mobil vásárlást, akkor is jóváírásra kerül a havidíjas számlázásodban (havidíj alapdíja+egyéb forgalom+kieg internet, stb-stb)
Mobilvásárlást, emelt díjas sms-t az első három hónapban biztonsági okokból nem hagyja jóvá a szolgáltató (havidíjasnál az alapértelmezés az, hogy havi számla terhére történik az ez irányú forgalom, univerzális egyenleged a fent leírtak miatt már alapértelmezetten nincs). Ha mégis szükséges ez alatt az idő alatt, hogy használd, akkor töltsd fel a telefonszámodat, mint egy sima dominót, s a három hónapos intervallum után már utólag, havi számlán fizetheted majd ezt.
A havidíjasra feltöltött összeg beszélgetésre nem fordítható (Kivétel Mix típusú előfizetések (korlátos csomagok)), ún. univerzális egyenlegre kerül, amit mobilvásárlásra fordíthatsz.
Örülünk, hogy visszatértél.

-
Soulfly842
addikt
Na jó, megtettem, amit tudtam, megpróbáltam
Nem sikerült elszeparálni magamat szabadidőmben a munkámtól. A közlési/segítési kényszer erősebbnek bizonyult.
Sorry, hogy kitáncoltam, s most visszasomfordálok, jó volt egy kis csend 
(#78992) senki66
Nem, mindenképpen pénzednél vagy. A fel nem használt dominó egyenleg jóváírásra került a havidíjas számlázásodban. Ergó, ha nem használsz mobil vásárlást, akkor is jóváírásra kerül a havidíjas számlázásodban (havidíj alapdíja+egyéb forgalom+kieg internet, stb-stb)
Mobilvásárlást, emelt díjas sms-t az első három hónapban biztonsági okokból nem hagyja jóvá a szolgáltató (havidíjasnál az alapértelmezés az, hogy havi számla terhére történik az ez irányú forgalom, univerzális egyenleged a fent leírtak miatt már alapértelmezetten nincs). Ha mégis szükséges ez alatt az idő alatt, hogy használd, akkor töltsd fel a telefonszámodat, mint egy sima dominót, s a három hónapos intervallum után már utólag, havi számlán fizetheted majd ezt.
A havidíjasra feltöltött összeg beszélgetésre nem fordítható (Kivétel Mix típusú előfizetések (korlátos csomagok)), ún. univerzális egyenlegre kerül, amit mobilvásárlásra fordíthatsz.
-
senki66
senior tag
Tehát amennyi a Dominón volt kb. azt az összeget visszautalhatom egy másik Dominóra és pénzemnél vagyok, de hogyan tudok pl. parkolást fizetni?
-
dptrsk
Topikgazda
Pár napja Dominóról előfizetésre Move M aranytárskártya csomagra váltottam. A Dominón vol még pénz, ezért azt át akartam küldeni egy családtagnak, de a rendszer szerint, azt csak előfizetéses csomagból tehetem meg. Most hogy már előfizetéses vagyok rákérdeztem üfsz-nél, hogyan lehet Dominósnak átadni, azt mondták azt nem lehet csak ha pluszba hozzácsapják az előfizetési díjhoz. Most, akkor hogy van ez, milyen előfizetésből lehet átadni egyenleget Dominósnak vagy csak a Move M-ből nem lehet?
Ja és jut eszembe, akkor ezzel nem tudok pl mobil parkolást sem fizetni, agyrém?A domino egyenleged tulfizetésként jelentkezik a havidíjas számlában.
Konkrétan azt az összeget nem tudod átküldeni, de ha átküldesz pl. 5000 forirntot, s a domino egyenleg 6000 volt, akkor nem kell pluszban kifizetned.
-
senki66
senior tag
Pár napja Dominóról előfizetésre Move M aranytárskártya csomagra váltottam. A Dominón vol még pénz, ezért azt át akartam küldeni egy családtagnak, de a rendszer szerint, azt csak előfizetéses csomagból tehetem meg. Most hogy már előfizetéses vagyok rákérdeztem üfsz-nél, hogyan lehet Dominósnak átadni, azt mondták azt nem lehet csak ha pluszba hozzácsapják az előfizetési díjhoz. Most, akkor hogy van ez, milyen előfizetésből lehet átadni egyenleget Dominósnak vagy csak a Move M-ből nem lehet?
Ja és jut eszembe, akkor ezzel nem tudok pl mobil parkolást sem fizetni, agyrém? -
goop
őstag
Engem is hívott ma egy rejtett szám, hogy a magyar telekomtól hívnak, összeomlott a rendszer, s nem látják az előfizetői adatokat, ha nem akarom hogy 15 napra szüneteljen az előfizetésem, smsben meg kell erősítenem valamit, be kell lépnem az üzenetekbe... Itt csaptam rá a telefont, egyszer még próbált utána hívni...
Engem is rejtett számról hívtak, de ez tényleg a T volt.

Számhordozást kértem, mindent egyeztettünk, a végén derül ki, hogy vodától sima feltöltős számot nem tudja intézni, menjek be T pontba személyesen. Köszi. Pff. Mi ez hogy nem lehet?
Mindegy, már úgysem érek be idén, és lejár a hordozási 1k akció, szóval ennyi. -
St3ven
addikt
-
Zeki
nagyúr
-
Vangelis
félisten
-
313313
addikt
Na, látom még mindig van feltöltéses trükközés. Nem saját élmény.
Előfizetéssel rendelkező, nem túl gyanakvó ismerősök részére említendő.
Rejtett számról hívnak, nyereményjáték, csak egy SMS-t kell elküldeni a +36303444500 számra.
Az SMS tartalmára vonatkozóan a "307571163,10000" tartalom volt a kívánt a hívó részéről.
A +36303444500 számon SMS egyenlegfeltöltés működik ugyebár.
Úgy tűnik, jól jött volna neki egy 10 ezres feltöltés.
Most nem jött be, de biztos vagyok benne, próbálkozik tovább.
Mit lehet, érdemes ilyenkor tenni?
Feleségemet 27-én hívták, neki bankautomatához/bankba kellett volna mennie, hogy át tudja venni a 150k-s nyereményt...
Szintén rejtett számról hívták... -
dragontiger
tag
Na, látom még mindig van feltöltéses trükközés. Nem saját élmény.
Előfizetéssel rendelkező, nem túl gyanakvó ismerősök részére említendő.
Rejtett számról hívnak, nyereményjáték, csak egy SMS-t kell elküldeni a +36303444500 számra.
Az SMS tartalmára vonatkozóan a "307571163,10000" tartalom volt a kívánt a hívó részéről.
A +36303444500 számon SMS egyenlegfeltöltés működik ugyebár.
Úgy tűnik, jól jött volna neki egy 10 ezres feltöltés.
Most nem jött be, de biztos vagyok benne, próbálkozik tovább.
Mit lehet, érdemes ilyenkor tenni?
Engem is hívott ma egy rejtett szám, hogy a magyar telekomtól hívnak, összeomlott a rendszer, s nem látják az előfizetői adatokat, ha nem akarom hogy 15 napra szüneteljen az előfizetésem, smsben meg kell erősítenem valamit, be kell lépnem az üzenetekbe... Itt csaptam rá a telefont, egyszer még próbált utána hívni...
-
Mr.Csizmás
titán
Na, látom még mindig van feltöltéses trükközés. Nem saját élmény.
Előfizetéssel rendelkező, nem túl gyanakvó ismerősök részére említendő.
Rejtett számról hívnak, nyereményjáték, csak egy SMS-t kell elküldeni a +36303444500 számra.
Az SMS tartalmára vonatkozóan a "307571163,10000" tartalom volt a kívánt a hívó részéről.
A +36303444500 számon SMS egyenlegfeltöltés működik ugyebár.
Úgy tűnik, jól jött volna neki egy 10 ezres feltöltés.
Most nem jött be, de biztos vagyok benne, próbálkozik tovább.
Mit lehet, érdemes ilyenkor tenni?
hívd fel valami ürüggyel (végh béla vízvezetékszerelőt keresem), és kérdezz rá értetlenkedve zavartan, hogy kivel beszélek? az emberek 80%-a reflexből ilyenkor bemutatkozik
utána mehet a feljelentés csalási kísérletért. -
ArNick
tag
Na, látom még mindig van feltöltéses trükközés. Nem saját élmény.
Előfizetéssel rendelkező, nem túl gyanakvó ismerősök részére említendő.
Rejtett számról hívnak, nyereményjáték, csak egy SMS-t kell elküldeni a +36303444500 számra.
Az SMS tartalmára vonatkozóan a "307571163,10000" tartalom volt a kívánt a hívó részéről.
A +36303444500 számon SMS egyenlegfeltöltés működik ugyebár.
Úgy tűnik, jól jött volna neki egy 10 ezres feltöltés.
Most nem jött be, de biztos vagyok benne, próbálkozik tovább.
Mit lehet, érdemes ilyenkor tenni?
-
St3ven
addikt
Akinek aktív a technikai net, az lát valami erre utalót az online fiókjában?
-
Aaron14
őstag
Most voltam bent a Mammut-ban és kiadják a nevemre, de meg kell várni, hogy a pontokat levonják, amit 72 órán belül tesznek meg. Nem lehet ezt valahogy megsürgetni? 😀
-
313313
addikt
sziasztok!
legutóbb havi netem mellé volt egy turbó opció. Fordulónapkor lejárt, ezt nem is tudtam, hogy nem aktiválódik újra
már tudom.
Namost, az oldalon még mindig írja, netpluszt négyszereznek. Én bele esnék ? Turbós előtti hónapba net plusz volt, általában az szokott lenni. De ez a turbó jobban tetszik, mert nekem kell megújítani, de most ehhez még nincs szorzó. Sztem már nem esek bele megint, szerintetek ?
Ha tudnám tutira, akkor turbót rendelnék, de ha van kicsi esély, akkor rápróbálnék a netpluszra. 
Az adat négy szerzés, csak a megújulás Netplusz netekhez jár, abban az esetben, ha a megrendelés előtt 90 napig nem volt aktiválva adott csomag.
-
dedike
addikt
Mikor tudom módosítani a díjcsomagom? Csak a lejárat után, vagy lejárat előtt is 3 hónappal? Telefont már írja hogy tudnék venni, de szeretnék kisebb díjcsomagot
Movem M aranyról, Move XS-re visszalépni, olcsóbb és nekem bőven elég
A mostani 2017.03-ban jár le

Szerintem sem fogod tudni lefelé módosítani, de vagy vedd elő a szerződésed (ez jó eséllyel belépve a Telekom fiókba ott van), vagy hívd a 1430-at, bár újabban velük nekem szakmai kifogásaim vannak.
-
-secret-
Arcképgyáros
Mikor tudom módosítani a díjcsomagom? Csak a lejárat után, vagy lejárat előtt is 3 hónappal? Telefont már írja hogy tudnék venni, de szeretnék kisebb díjcsomagot
Movem M aranyról, Move XS-re visszalépni, olcsóbb és nekem bőven elég
A mostani 2017.03-ban jár le

Szerintem lejárat előtt biztos nem tudod lefele módosítani csak felfele...erősítsetek meg!
Bepróbálkoznék esetleg a 1430-on, ha már ingyen hívjuk őket.

Telefonvételt meg azért hozta fel, hogy kösd le újra 2 évre magad aztán úgy tudnád kihozni.
-
enginev3.0
félisten
Mikor tudom módosítani a díjcsomagom? Csak a lejárat után, vagy lejárat előtt is 3 hónappal? Telefont már írja hogy tudnék venni, de szeretnék kisebb díjcsomagot
Movem M aranyról, Move XS-re visszalépni, olcsóbb és nekem bőven elég
A mostani 2017.03-ban jár le

-
Sterilzona
senior tag
sziasztok!
legutóbb havi netem mellé volt egy turbó opció. Fordulónapkor lejárt, ezt nem is tudtam, hogy nem aktiválódik újra
már tudom.
Namost, az oldalon még mindig írja, netpluszt négyszereznek. Én bele esnék ? Turbós előtti hónapba net plusz volt, általában az szokott lenni. De ez a turbó jobban tetszik, mert nekem kell megújítani, de most ehhez még nincs szorzó. Sztem már nem esek bele megint, szerintetek ?
Ha tudnám tutira, akkor turbót rendelnék, de ha van kicsi esély, akkor rápróbálnék a netpluszra. 
-
Roxkex
senior tag
-
4Grider
félisten
-
Roxkex
senior tag
-
-secret-
Arcképgyáros
Sziasztok!
Szerettem volna aktiválni a marathon 1gb-osat (egyszeri mobilnet). Egyaránt kerestem a honlapon, meg is találtam de amikor szerettem volna megredelni akkor át dob egy oldalra amin azt mondja, hogy rendeljem meg az alkalmazásból de amikor ott szeretném megrendelni (rányomtam a maraton 1gb-ra) akkor meg nem is mutatja, hogy megrendelés :'( - (Előfizetés testreszabása - mobilinternet - egyszeri adatcsomagok - Marathon 1GB - erre rányomok és csak annyit mutat, hogy a szolgáltatás nem aktív .. de megrendelni nem tudom.. :'()
Valakinek nincs valami esetleges alternatívája erre ?
Dominós vagy, ugye?

-
Roxkex
senior tag
Sziasztok!
Szerettem volna aktiválni a marathon 1gb-osat (egyszeri mobilnet). Egyaránt kerestem a honlapon, meg is találtam de amikor szerettem volna megredelni akkor át dob egy oldalra amin azt mondja, hogy rendeljem meg az alkalmazásból de amikor ott szeretném megrendelni (rányomtam a maraton 1gb-ra) akkor meg nem is mutatja, hogy megrendelés :'( - (Előfizetés testreszabása - mobilinternet - egyszeri adatcsomagok - Marathon 1GB - erre rányomok és csak annyit mutat, hogy a szolgáltatás nem aktív .. de megrendelni nem tudom.. :'()
Valakinek nincs valami esetleges alternatívája erre ?
-
-secret-
Arcképgyáros
Idén ugyan csak édesanyám előfizetésével, de az én nevemmel személyigazolvány számommal rendeltem egy fejhallgatót és bármit csinálhattam nem adták ki. Bár érdekes a Telekom eljárása, konkrétan nagyon sok üzletben csak felírják a személyigazolvány számodat és bárki átveheti még akkor is, ha azt online bankkártyával kifizetted és általában nem 1-2 ezer forintos termékről van szó.
(#78969) -secret-
Az online rendelést a mai világba ilyen vaskalapos szigorral kezelni elég elkeserítő. Bár ez csak az én véleményem.Nem szórakoznak amúgy, biztosra mennek.
-
Huroq
senior tag
Én T-Pontban szeretném átvenni, mert akkor már akár holnap is átvehetném. Egyébként találtam egy ilyen részt a telekom-hu-n, csak ez kiszállításra vonatkozik és nem személyes átvételre.
Más is átveheti rajtam kívül az online megrendelt terméket?
Szerződéses termék rendelése esetén, (új havi díjas előfizetés, meglévő előfizetéshez új készülék vásárlása, Domino készülékcsomag) csak a szerződő fél veheti át a terméket a futártól, illetve abban az esetben is, ha üzletbe vagy Pick Pack pontra kérted a kiszállítást.
Egyéb termékek esetén (tartozék, Domino feltöltőkártya, készülék vásárlása előfizetés nélkül) bármely, a szállítási címen tartózkodó személy átveheti a küldeményt:
ha a rendelést feladó személy ezt jelezte a „Fizetési és szállítási adatok” oldalon, a rendelés átvevője mezőben,
vagy ha az átvevő személy az előfizető ügyvédi, vagy közjegyző által aláírt meghatalmazásával rendelkezik, és ezt a megrendeléskor külön jelezték.
Ha több előfizető nevére szeretnél online ügyfélszolgálatunkról telefont rendelni, akkor azt külön megrendelésekben teheted meg.Utoljára frissítve: 2016. augusztus 29
Idén ugyan csak édesanyám előfizetésével, de az én nevemmel személyigazolvány számommal rendeltem egy fejhallgatót és bármit csinálhattam nem adták ki. Bár érdekes a Telekom eljárása, konkrétan nagyon sok üzletben csak felírják a személyigazolvány számodat és bárki átveheti még akkor is, ha azt online bankkártyával kifizetted és általában nem 1-2 ezer forintos termékről van szó.
(#78969) -secret-
Az online rendelést a mai világba ilyen vaskalapos szigorral kezelni elég elkeserítő. Bár ez csak az én véleményem. -
glaci
őstag
-
Aaron14
őstag
Közben leadtam a rendelést a saját nevemre. Édesanyámat fogják keresni a jóváhagyással kapcsolatban, viszont a rendelési azonosító alatt az én nevem, címem található. Remélem így minden okés lesz.

-
Aaron14
őstag
Én T-Pontban szeretném átvenni, mert akkor már akár holnap is átvehetném. Egyébként találtam egy ilyen részt a telekom-hu-n, csak ez kiszállításra vonatkozik és nem személyes átvételre.
Más is átveheti rajtam kívül az online megrendelt terméket?
Szerződéses termék rendelése esetén, (új havi díjas előfizetés, meglévő előfizetéshez új készülék vásárlása, Domino készülékcsomag) csak a szerződő fél veheti át a terméket a futártól, illetve abban az esetben is, ha üzletbe vagy Pick Pack pontra kérted a kiszállítást.
Egyéb termékek esetén (tartozék, Domino feltöltőkártya, készülék vásárlása előfizetés nélkül) bármely, a szállítási címen tartózkodó személy átveheti a küldeményt:
ha a rendelést feladó személy ezt jelezte a „Fizetési és szállítási adatok” oldalon, a rendelés átvevője mezőben,
vagy ha az átvevő személy az előfizető ügyvédi, vagy közjegyző által aláírt meghatalmazásával rendelkezik, és ezt a megrendeléskor külön jelezték.
Ha több előfizető nevére szeretnél online ügyfélszolgálatunkról telefont rendelni, akkor azt külön megrendelésekben teheted meg.Utoljára frissítve: 2016. augusztus 29
-
TheMarci
addikt
-
asuspc96
őstag
Helló!
Ha ÁFA-s számlát szeretnék kérni egy feltöltő kártyás mobil egyenlegének a feltöltéséről, de nem szeretnék állandóan befutkorászni a tmobile/home (ahol intézik ezt a vackot
), akkor van más módja ahol tudnak nekem számlát adni ?Előre is köszi

-
glaci
őstag
-
Aaron14
őstag
-
glaci
őstag
Ebben sajnos nem tudok segíteni, mert eddig az üzletes rendeléseket mindig én vettem át személyesen.
Viszont Pic-Pack pontra rendelve megadtam mást átvevőnek és ott a személyazonosság ellenőrzése után Neki is oda adták. -
dptrsk
Topikgazda
-
Aaron14
őstag
Most mar engedi bevaltani, csak mar az a kerdes, hogy en atvehetem-e T-Pontvan vagy csak az, akinek a nevere szol az elofizetes? 40E Ft-os hangfalrol van szo.
-
glaci
őstag
Én úgy gondolom egyébként, hogy valószínűleg "kamuztak" mindkettőnknek épp úgy, ahogy (#78953) Chereiose kollégának is. (Gondolom mindig épp arra nem lehet beváltani, amire szeretnéd, hogy ne kelljen vele foglalkozni. (#78953) Chereiose dolga meg szerintem úgy nézett, ki, hogy ha már egyszer muszály foglalkozni vele, akkor legyen utána valmi bónusz / jutalék is ...)

-
Chereiose
addikt
-
313313
addikt
Voltam ma telekom üzletben, át akartam az előfizetést iratni a nevemre, de azt mondták, hogy csak hűségidő hosszabbítással lehet, ezt azért nem gondoltam volna
Mondjuk hamarosan úgyis az új 1000-res csomagra váltunk és akkor átiratom, de ez így érdekes, hogy egy sima név átírás 2 évs hűségre kötelez 
Ez milyen előfizetés volt? (mobil/net/telefon,tv) Meg milyen csomag?
-
Beca1990
senior tag
Voltam ma telekom üzletben, át akartam az előfizetést iratni a nevemre, de azt mondták, hogy csak hűségidő hosszabbítással lehet, ezt azért nem gondoltam volna
Mondjuk hamarosan úgyis az új 1000-res csomagra váltunk és akkor átiratom, de ez így érdekes, hogy egy sima név átírás 2 évs hűségre kötelez 
átvertek... ilyen nincs.
-
Chereiose
addikt
Voltam ma telekom üzletben, át akartam az előfizetést iratni a nevemre, de azt mondták, hogy csak hűségidő hosszabbítással lehet, ezt azért nem gondoltam volna
Mondjuk hamarosan úgyis az új 1000-res csomagra váltunk és akkor átiratom, de ez így érdekes, hogy egy sima név átírás 2 évs hűségre kötelez 
-
Aaron14
őstag
Én egy hónapja akartam venni ugyanígy, de nem sikerült. Sem online, sem személyesen.
Az üzletben azt mondták, hogy csak új készülék (telefon) vásárlására lehet beváltani. (Amin csodálkoztam, mert régen emlékeim szerint lehetett tartozékra is.)
Nekem azóta már mindegy, mert közben megszüntettem az előfizetésemet, így sikeresen elbuktam azt a közel 3K pontot is, amim még volt.Az kiraly, mert nekunk meg egy honapja azt mondtak, csak tartozekra lehet.

-
glaci
őstag
Sziasztok!
Tartozékot szeretnék vásárolni a telekom.hu-ról kapcsolat pontok beváltásával. Ha kedvezményes a készülék ára, akkor lehet kapcsolat pontokat még beváltani rá? Tartozékot csak a szerződő fél vehet át?
Jelenleg neten keresztül nem megy a pont beváltás. Tudja valaki, hogy mióta áll fenn a hiba? Csak mert ha elég régóta, akkor inkább bemegyünk személyesen.
Én egy hónapja akartam venni ugyanígy, de nem sikerült. Sem online, sem személyesen.
Az üzletben azt mondták, hogy csak új készülék (telefon) vásárlására lehet beváltani. (Amin csodálkoztam, mert régen emlékeim szerint lehetett tartozékra is.)
Nekem azóta már mindegy, mert közben megszüntettem az előfizetésemet, így sikeresen elbuktam azt a közel 3K pontot is, amim még volt. -
-secret-
Arcképgyáros
Sziasztok!
Tartozékot szeretnék vásárolni a telekom.hu-ról kapcsolat pontok beváltásával. Ha kedvezményes a készülék ára, akkor lehet kapcsolat pontokat még beváltani rá? Tartozékot csak a szerződő fél vehet át?
Jelenleg neten keresztül nem megy a pont beváltás. Tudja valaki, hogy mióta áll fenn a hiba? Csak mert ha elég régóta, akkor inkább bemegyünk személyesen.
Csak a szerződő fél veheti át igen, általában elkérik az üzletben a személyit.
-
Aaron14
őstag
Sziasztok!
Tartozékot szeretnék vásárolni a telekom.hu-ról kapcsolat pontok beváltásával. Ha kedvezményes a készülék ára, akkor lehet kapcsolat pontokat még beváltani rá? Tartozékot csak a szerződő fél vehet át?
Jelenleg neten keresztül nem megy a pont beváltás. Tudja valaki, hogy mióta áll fenn a hiba? Csak mert ha elég régóta, akkor inkább bemegyünk személyesen.
-
ANDROID???
addikt
-
dedike
addikt
-
vwpolopg
őstag
-
Éne
tag
-
Zeki
nagyúr
-
St3ven
addikt
-
Vangelis
félisten
-
Éne
tag
A next s díjcsomagban a 160 ingyen perc ugye másodperc alapú?
Remélem nincsenek már percalapú díjcsomagok... -
313313
addikt
-
Fifi
őstag
-
4Grider
félisten
Üdv! Valaki megtudná mondani, napra pontosan, hogy számlatartozás esetén mennyi idő után tiltják a kimenő adatforgalmat ? 40 napnál járok a dijcsomag fizetésének csúszásával de még sms-t sem kaptam pedig szoktam. Még tudok netezni, és hívni is. Ezen kívül már lett egy telefon törlesztő is meg még egy dijcsomag fizetési elmaradásom. Tehát összesen 3 számla, 40, 21, és 11 napos tartozásokkal.
Előre is köszönöm.Ha így folytatod, hamarosan féltégla lesz a telefon...
-
motorolav6
csendes tag
Üdv! Valaki megtudná mondani, napra pontosan, hogy számlatartozás esetén mennyi idő után tiltják a kimenő adatforgalmat ? 40 napnál járok a dijcsomag fizetésének csúszásával de még sms-t sem kaptam pedig szoktam. Még tudok netezni, és hívni is. Ezen kívül már lett egy telefon törlesztő is meg még egy dijcsomag fizetési elmaradásom. Tehát összesen 3 számla, 40, 21, és 11 napos tartozásokkal.
Előre is köszönöm. -
ANDROID???
addikt
-
Sanki
addikt
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok!
Feleségemnek a telekom helyi üzletében ma vásároltam egy Samsung Galaxy S7 Led View Cover-t ~15eFt-ért.
Sajnos az üzletben nem lehetett a csomagolásból kivenni és kipróbálni. Otthon kibontva nem azt kaptuk, amit vártunk. Egy gyenge műanyag, melynek még mágneses behúzása sincs. A led jelzés jó pofa, de nem ér ez a termék ennyit.
Mit tudok tenni? Mivel nem internetes rendelés volt az elállási jog nem illet meg. Használtuk kb. fél órát ... Megvan a gyári csomagolás és a termék szép, új állapotban van.
Nem kell, hogy visszafizessék az árát, nekem az is jó, ha a következő havi telefonszámlámba beszámítják. Szerintetek van erre esély? Van valakinek ilyen irányú tapasztalata a Telekomnál.
Előre is köszönöm a javaslatokat!
Bye, Fifi
Csomagold vissza, s menj vissza a boltba, mondd el mit szeretnél.
Ha jófejek visszaveszik, ha nem, akkor fel tudod tenni apróra, s eladni.
-
313313
addikt
-
Nordik
addikt
Egyszerűen se előfizut, sem domino-t nem kapsz mellé, mintha MM -ben vennél egy telt, csak ez (talán) függő lesz, van amelyik típus nem.
Köszi!
Konkrétan a Honor 8-rol lenne szó. Erről van informacio, hogy függő e?
-
Nescafé
őstag
Ez az igénybejelentést- meg lehet nézni valahol hogy mégis akkor oké vagy nem oké.
Vagy hogy mikor hozzák.
Tv- készüléknél is ilyet adtam le és nem is hivtak hanem egyszer csak beállitott a futár. -
Fifi
őstag
Sziasztok!
Feleségemnek a telekom helyi üzletében ma vásároltam egy Samsung Galaxy S7 Led View Cover-t ~15eFt-ért.
Sajnos az üzletben nem lehetett a csomagolásból kivenni és kipróbálni. Otthon kibontva nem azt kaptuk, amit vártunk. Egy gyenge műanyag, melynek még mágneses behúzása sincs. A led jelzés jó pofa, de nem ér ez a termék ennyit.
Mit tudok tenni? Mivel nem internetes rendelés volt az elállási jog nem illet meg. Használtuk kb. fél órát ... Megvan a gyári csomagolás és a termék szép, új állapotban van.
Nem kell, hogy visszafizessék az árát, nekem az is jó, ha a következő havi telefonszámlámba beszámítják. Szerintetek van erre esély? Van valakinek ilyen irányú tapasztalata a Telekomnál.
Előre is köszönöm a javaslatokat!
Bye, Fifi
-
ANDROID???
addikt
Egyszerűen se előfizut, sem domino-t nem kapsz mellé, mintha MM -ben vennél egy telt, csak ez (talán) függő lesz, van amelyik típus nem.
-
Nordik
addikt
Az oldalon mit jelent az, hogy elofizetes nelkul vasarolhatok meg egy bizonyos keszuleket?
Arban szinte ugyan annyi mintha kapnek hozza Domino kártyát is viszont arra nincs szükségem.
-
313313
addikt
-
Beca1990
senior tag
Reggel 8 óra óta nincs hálózat Nyíregyházán és térségében, több telefonon is néztük...
ez országos vagy csak térségi? másnál minden ok?
-
Zeki
nagyúr
-
Beca1990
senior tag
ha élek a 14 napos elállással amit új előfizetésként rendeltem, vissza kell küldeni a kapott SIM kártyát is, vagy elég csak a készüléket?
-
Zeki
nagyúr
-
vatafakk
aktív tag
-
Beca1990
senior tag
-
vatafakk
aktív tag
Nem kell minden tartozék, a lapon kell majd feltüntetni hogy mit adtál fel a készülékkel.
Papírja legyen ott, meg a telefon mindenkeppen. -
denis.p
tag
Sziasztok,
Szeretném megkérdezni, hogy havidíjas előfizetésről dominóra váltani lehet-e úgy, hogy ugyanazt a tel.számot megtartom? Illetve ennek a váltásnak van e valamilyen feltétele, pl. költsége?
Nincs hűségnyilatkozatom és tartozásom sem feléjük.
Ja még annyit, hogy ezt a műveletet az adott sim kártyás telefonról is el lehet végezni, vagy személyesen kell bemenni vmelyik T pontra.?köszönöm, megtaláltam a választ a kerdéseimre

-
denis.p
tag
Sziasztok,
Szeretném megkérdezni, hogy havidíjas előfizetésről dominóra váltani lehet-e úgy, hogy ugyanazt a tel.számot megtartom? Illetve ennek a váltásnak van e valamilyen feltétele, pl. költsége?
Nincs hűségnyilatkozatom és tartozásom sem feléjük.
Ja még annyit, hogy ezt a műveletet az adott sim kártyás telefonról is el lehet végezni, vagy személyesen kell bemenni vmelyik T pontra.? -
Beca1990
senior tag
Én postán adtam fel ami a huawei honlapján meg van adva mint hivatalos feladóhely.
Beleteszik egy huawei bubis csomagba ki kell tölteni egy papírt és megy a tmx-be. Szerintem ha szolgáltatón keresztül küldöd nem lesz gyorsabb (vagy azt mondják hogy add fel te, ők nem foglalkoznak ilyennel).
Kb 2 hét után adtak nekem árajánlatot e-mailben mert nem garis hiba volt (beázás).nálam egy kijelző sárgulás van meg forrósodás G8 készüléknél...
valószínű akksi+kijelző csere lesz.dobozt, minden tartozékot adni kell a készülékkel együtt?
-
vatafakk
aktív tag
Én postán adtam fel ami a huawei honlapján meg van adva mint hivatalos feladóhely.
Beleteszik egy huawei bubis csomagba ki kell tölteni egy papírt és megy a tmx-be. Szerintem ha szolgáltatón keresztül küldöd nem lesz gyorsabb (vagy azt mondják hogy add fel te, ők nem foglalkoznak ilyennel).
Kb 2 hét után adtak nekem árajánlatot e-mailben mert nem garis hiba volt (beázás). -
2o1i
senior tag
-
prannk
őstag
Hali. Benne vagyok egy palettában most. Lejár a hüségidőm kilépek és szolgáltatót váltok. A telefonszámot át lehet adni új előfizetőnek? (Barátnőmnek)
-
Beca1990
senior tag
Huawei-t valaki gariztatott a Telekomnál?
Mennyi idő kb. mire kész a telefon? -
Talala
senior tag
-
htc07
addikt
Sziasztok, Kellemes Ünnepeket!
Nekem bootloopot hozott az LG G4-hez a jézuska.

Két éves törlesztéssel vettem 13 hónapja, céges flottás csomaggal, viszont van hozzá készülékbiztosítás (a maxos csomag, bár mivel a G4-nél a bootloop szériahiba, ez tárgytalan).Ilyenkor hogy megy a procedúra? (tekintve, hogy a G4-et már rég nem forgalmazza a T, és a felét ki sem fizettem még). Ha a szervíz cserekészüléket ítélne meg, milyen lehetőségeim lesznek?
Köszi, üdv
-
dedike
addikt
-
Talala
senior tag
-
4Grider
félisten
Sziasztok, tanácsot szeretnék érni. Jelenleges dominos vagyok, de szeretnék telefont venni és egyben előfizetésre váltani. Van olyan lehetőség hogy 1-2 számot kedvezményesen vagy akár ingyen tudjak hívni? (jó pár éve mint ha lett volna) Olyan csomagot szeretnék amiben nincs túlszámlázás, szóval ha elfogy a keret akkor nincs tovább.
Az előfizetéses csomagok lényege pont az, hogy korlátlanul tudjál beszélni. Azaz ezekben nincs "keret".
Ilyen családi kedvezmény van. -
embe
nagyúr
-
jolti05
őstag
-
Talala
senior tag
Sziasztok, tanácsot szeretnék érni. Jelenleges dominos vagyok, de szeretnék telefont venni és egyben előfizetésre váltani. Van olyan lehetőség hogy 1-2 számot kedvezményesen vagy akár ingyen tudjak hívni? (jó pár éve mint ha lett volna) Olyan csomagot szeretnék amiben nincs túlszámlázás, szóval ha elfogy a keret akkor nincs tovább.
-
embe
nagyúr
-
jolti05
őstag
Igen, és másik kártyával már szörföltem 4G hálózaton.
Viszont, köszönöm a válaszotokat, albandy-val egyetemben, csodával határos módon már a 4G szimbólum virít a telefon jobb felső sarkában
Egyébként dual simes LG G4-em van.Szerk.: Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket minden kedves fórumtársnak.
-
Dorcika50
tag
Mondjuk olyan velem is előfordult már többször, hogy az adott (egy bizonyos 4G) cella valamiért nem működött rendesen és nem ment a netem, majd 2 sarokkal odább a másikon minden OK volt.
De nem az lenne a leg egyszerűbb, ha belépnél online és lekérnéd az adat egyenlegedet?
Aztán az is lehet pl., hogy valamikor letiltottál valami SMS fogadást a telekomtol és azért nem kaptad meg az értesítést.
A lényeg, hogy alapban (az általam használt lassítós szolgáltatásoknál legalább is) nekem szokott jönni SMS.
Esetleg indítsd újra a telefonod, hátha segít. (Ha biztos vagy benne, hogy a kereted még nem fogyhatott el.)Oke. Köszi a segítséget. Valószínűnek tartom, hogy elfogyott, majd megnézem.

Új hozzászólás Aktív témák
-
79000 - 78901
147703 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Parkside szerszám kibeszélő
- Milyen légkondit a lakásba?
- Most építs gépet, amíg nem késő! — A várható áremelkedésekről
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- További aktív témák...
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Acemagic Tank 03 PC - Intel Core i7-12700H, 16Gb DDR5, RTX 3060M 12Gb, 1Tb M2, WiFi 6 - Windows 11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Asus ROG Strix B250I Gaming Mini-ITX alaplap (Wi-Fi, Bluetooth) - Igény esetén félkonfigként
- Akciós! Kishibás! Macbook Pro 13 M1 16GB 256GB Akku: 87% 1 év garancia
- NEC MultiSync V422 42" Monitor
- 27% - ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB White vízhűtő!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015) A1534 256GB/8GB memória (3hónap Garancia)
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Nem sikerült elszeparálni magamat szabadidőmben a munkámtól. A közlési/segítési kényszer erősebbnek bizonyult. 




), akkor van más módja ahol tudnak nekem számlát adni ?

Mondjuk hamarosan úgyis az új 1000-res csomagra váltunk és akkor átiratom, de ez így érdekes, hogy egy sima név átírás 2 évs hűségre kötelez 


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





