Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Xiaomi 17T - T-modell
- iPhone topik
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Apple Watch
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Hétéves vállalást tett a Honor
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Yettel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
-
72100 - 72001
147716 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 73901 73900 - 73801 73800 - 73701 73700 - 73601 73600 - 73501 73500 - 73401 73400 - 73301 73300 - 73201 73200 - 73101 73100 - 73001 73000 - 72901 72900 - 72801 72800 - 72701 72700 - 72601 72600 - 72501 72500 - 72401 72400 - 72301 72300 - 72201 72200 - 72101 72100 - 72001 72000 - 71901 71900 - 71801 71800 - 71701 71700 - 71601 71600 - 71501 71500 - 71401 71400 - 71301 71300 - 71201 71200 - 71101 71100 - 71001 71000 - 70901 70900 - 70801 70800 - 70701 70700 - 70601 70600 - 70501 70500 - 70401 70400 - 70301 70300 - 70201 70200 - 70101 70100 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ateszpapa
addikt
-
Laca1212
őstag
Akkor még szvsz nem lehetett venni iPhone-t szolgáltatótól. De lehet tévedek...
-
lugosi
MODERÁTOR
Találtam itthon egy 2011-es árlistát

Jót mosolyogtam rajta

Kicsit azért fejlődött a telefonos piac

Hú, van még benne Blackberry. A 9780 milyen jó drága volt... Ha az itthon eltett példányomat megnézem, hogy milyen olcsón vettem, rájövök hogy mennyire telik az idő.
Csak én vagyok béna és nem találom, vagy iphone tényleg nincs benne? Az külön árjegyzék volt? -
kali
legenda
Sziasztok!
Volna két kérdésem:
- Júniusban lesz két éve, hogy megkötöttem két év hűséggel az aktuális előfizumat, de most már tudok vásárolni új készüléket , jól gondolom, hogy akkor tudok váltani olcsóbb előfizetésre is már? vagyis nem kell megvárni pontosan a két évet?
- Telefont készülök venni, kamatmentes részletre, egy Telekomos üzletben mondták, hogy megtehetem, hogy egy összeget befizetve, egy vagy több részletet kifizetek egyben. Tehát a 19 hónapos futamidőből akár a végéről is ki tudok fizetni részletet, így nem 19hónapig kell fizetnem. Az volna a kérdésem, hogy ezt mikor és hol tehetem meg? Csak a vásárláskor, vagy később is bármikor? A neten is megoldható, vagy egy T üzletben kell? Mert úgy tudom üzletekben már nincs számla befizetés, igaz ez telefon részlet.
szia,
az előrehozott kedvezmény (arany/platina kiemeltségnél 21 letelt hónap a 24-ből) csak az előfizetésre aláírt hűségre vonatkozik, a díjcsomagéra nem, így utóbbit csak akkor tudod adott (ár)kategória alá módosítani, ha letelt a 24 hónap.
bármikor és bármennyit befizethetsz előre a törlesztőkből - üzletben a legegyszerűbb -, de azzal nem a futamidő végéből csípsz le, hanem amennyit befizettél, addig nem kell fizetni és amikor kifut az befizetett összeg, akkor folytatódik tovább, amennyi még hátra van a törlesztésből. -
4Grider
félisten
Sziasztok!
Volna két kérdésem:
- Júniusban lesz két éve, hogy megkötöttem két év hűséggel az aktuális előfizumat, de most már tudok vásárolni új készüléket , jól gondolom, hogy akkor tudok váltani olcsóbb előfizetésre is már? vagyis nem kell megvárni pontosan a két évet?
- Telefont készülök venni, kamatmentes részletre, egy Telekomos üzletben mondták, hogy megtehetem, hogy egy összeget befizetve, egy vagy több részletet kifizetek egyben. Tehát a 19 hónapos futamidőből akár a végéről is ki tudok fizetni részletet, így nem 19hónapig kell fizetnem. Az volna a kérdésem, hogy ezt mikor és hol tehetem meg? Csak a vásárláskor, vagy később is bármikor? A neten is megoldható, vagy egy T üzletben kell? Mert úgy tudom üzletekben már nincs számla befizetés, igaz ez telefon részlet.
Ha nincs tarifahűséged, akkor tudsz lefelé váltani bármikor. De ha van, akkor amíg tart a tarifahűség, addig nem válthatsz kötbér nélkül lefelé.
-
-FreaK-
veterán
Sziasztok!
Volna két kérdésem:
- Júniusban lesz két éve, hogy megkötöttem két év hűséggel az aktuális előfizumat, de most már tudok vásárolni új készüléket , jól gondolom, hogy akkor tudok váltani olcsóbb előfizetésre is már? vagyis nem kell megvárni pontosan a két évet?
- Telefont készülök venni, kamatmentes részletre, egy Telekomos üzletben mondták, hogy megtehetem, hogy egy összeget befizetve, egy vagy több részletet kifizetek egyben. Tehát a 19 hónapos futamidőből akár a végéről is ki tudok fizetni részletet, így nem 19hónapig kell fizetnem. Az volna a kérdésem, hogy ezt mikor és hol tehetem meg? Csak a vásárláskor, vagy később is bármikor? A neten is megoldható, vagy egy T üzletben kell? Mert úgy tudom üzletekben már nincs számla befizetés, igaz ez telefon részlet.
-
dedike
addikt
Találtam itthon egy 2011-es árlistát

Jót mosolyogtam rajta

Kicsit azért fejlődött a telefonos piac

Perverz...

Volt belőle jó néhány készülékem.

-
Soulfly842
addikt
Találtam itthon egy 2011-es árlistát

Jót mosolyogtam rajta

Kicsit azért fejlődött a telefonos piac

-
dptrsk
Topikgazda
Most csak hangosan gondolkodom, de nem kellett volna beleírniuk az ÁSZF változások közé az új roaming tarifákat, ha lesznek ilyenek?
Ha új csomag van, azt elég a megjelenés napján beletenni az ÁSZFbe.
-
kali
legenda
Most csak hangosan gondolkodom, de nem kellett volna beleírniuk az ÁSZF változások közé az új roaming tarifákat, ha lesznek ilyenek?
van még rá idejük.
-
szabogabor10
veterán
-
kali
legenda
passz, de kiderül lassan.
St3ven; azt néztem én is, mert két előfizetésemet érinteni fogja - az asszony és az anyós sokat beszél általa, az enyémről levettem, amikor next s-re váltottam -, de még csak lezárják, utána sokáig mehet a kivezetésig.
-
St3ven
addikt
akik nem olvassák el a számlában előzetesen közölt tájékoztatást, azoknak segítség lehet;
Ezúton tájékoztatjuk, hogy 2016. június 1-jei hatállyal módosítjuk az egyéni előfizetők részére nyújtott elektronikus hírközlési szolgáltatások igénybevételére vonatkozó Általános szerződési feltételeinket (Lakossági ÁSZF), az egyedi előfizetõi szerződésre is kiterjedő hatállyal, a következők szerint:
Mobil szolgáltatásokra vonatkozó feltételek változásai:
1. A Travel & Surf roaming adat díjcsomag család lezárásra kerül, az a továbbiakban nem rendelhető meg. (ÁSZF 5/a havidíjas -értékesíthető - melléklet 7.3. pont, és 5/a Domino - értékesíthető - melléklet 7.3. pont)
2. Az EU 100 roaming opció kikerül a Díjszabásból. (ÁSZF 5/a - értékesíthetõ - melléklet 7.1. pont)
3. Kivezetésre kerül a Digitális tartalomszolgáltatás. (ÁSZF 2/a melléklet 3.1.2.12. pont, 5/a havidíjas értékesíthető - díjszabás 4.4.2. pont, 5/a Domino - értékesíthető - melléklet 4.4.2. pont)
4. Az alábbi kedvezmények lezárásra kerülnek: Családbarát kedvezmény (mobil), Te+Én kedvezmény. A kedvezménybe a továbbiakban nem vonhatóak be új hívószámok, a már bevont hívószámok vonatkozásában a kedvezmény továbbra is érvényesül. (ÁSZF 5/a havidíjas -értékesíthető - melléklet 3.3 pont, 5/a havidíjas lezárt - melléklet új 1.1.5. pont, 8. számú melléklet 3.2 pont)Hoppá Családbarát!

-
lugosi
MODERÁTOR
akik nem olvassák el a számlában előzetesen közölt tájékoztatást, azoknak segítség lehet;
Ezúton tájékoztatjuk, hogy 2016. június 1-jei hatállyal módosítjuk az egyéni előfizetők részére nyújtott elektronikus hírközlési szolgáltatások igénybevételére vonatkozó Általános szerződési feltételeinket (Lakossági ÁSZF), az egyedi előfizetõi szerződésre is kiterjedő hatállyal, a következők szerint:
Mobil szolgáltatásokra vonatkozó feltételek változásai:
1. A Travel & Surf roaming adat díjcsomag család lezárásra kerül, az a továbbiakban nem rendelhető meg. (ÁSZF 5/a havidíjas -értékesíthető - melléklet 7.3. pont, és 5/a Domino - értékesíthető - melléklet 7.3. pont)
2. Az EU 100 roaming opció kikerül a Díjszabásból. (ÁSZF 5/a - értékesíthetõ - melléklet 7.1. pont)
3. Kivezetésre kerül a Digitális tartalomszolgáltatás. (ÁSZF 2/a melléklet 3.1.2.12. pont, 5/a havidíjas értékesíthető - díjszabás 4.4.2. pont, 5/a Domino - értékesíthető - melléklet 4.4.2. pont)
4. Az alábbi kedvezmények lezárásra kerülnek: Családbarát kedvezmény (mobil), Te+Én kedvezmény. A kedvezménybe a továbbiakban nem vonhatóak be új hívószámok, a már bevont hívószámok vonatkozásában a kedvezmény továbbra is érvényesül. (ÁSZF 5/a havidíjas -értékesíthető - melléklet 3.3 pont, 5/a havidíjas lezárt - melléklet új 1.1.5. pont, 8. számú melléklet 3.2 pont)Mi lesz ezek helyett a roaming tarifák helyett?
-
kali
legenda
akik nem olvassák el a számlában előzetesen közölt tájékoztatást, azoknak segítség lehet;
Ezúton tájékoztatjuk, hogy 2016. június 1-jei hatállyal módosítjuk az egyéni előfizetők részére nyújtott elektronikus hírközlési szolgáltatások igénybevételére vonatkozó Általános szerződési feltételeinket (Lakossági ÁSZF), az egyedi előfizetõi szerződésre is kiterjedő hatállyal, a következők szerint:
Mobil szolgáltatásokra vonatkozó feltételek változásai:
1. A Travel & Surf roaming adat díjcsomag család lezárásra kerül, az a továbbiakban nem rendelhető meg. (ÁSZF 5/a havidíjas -értékesíthető - melléklet 7.3. pont, és 5/a Domino - értékesíthető - melléklet 7.3. pont)
2. Az EU 100 roaming opció kikerül a Díjszabásból. (ÁSZF 5/a - értékesíthetõ - melléklet 7.1. pont)
3. Kivezetésre kerül a Digitális tartalomszolgáltatás. (ÁSZF 2/a melléklet 3.1.2.12. pont, 5/a havidíjas értékesíthető - díjszabás 4.4.2. pont, 5/a Domino - értékesíthető - melléklet 4.4.2. pont)
4. Az alábbi kedvezmények lezárásra kerülnek: Családbarát kedvezmény (mobil), Te+Én kedvezmény. A kedvezménybe a továbbiakban nem vonhatóak be új hívószámok, a már bevont hívószámok vonatkozásában a kedvezmény továbbra is érvényesül. (ÁSZF 5/a havidíjas -értékesíthető - melléklet 3.3 pont, 5/a havidíjas lezárt - melléklet új 1.1.5. pont, 8. számú melléklet 3.2 pont) -
atala
addikt
-
hr2
őstag
-
kali
legenda
-
hr2
őstag
Üdv.
Ha rendelek egy készüléket hűséghosszabítással, a szállítás napját tudom változtatni?
Ha igen hogyan? -
HofiZoli
senior tag
-
kali
legenda
-
lovace
aktív tag
Lehetséges, hogy hülyeséget kérdezek, de esetleg van olyan oldal, ahol meg tudnám nézni, hogy a Telekomnál a megjelenéstől a kivezetésig hogyan alakultak egyes készülékek árai?
-
vizslakutya
senior tag
Lejárt a Mozaik Xs csomagom,mivel a Magenta nem jött be,átmeneti időre le szeretnék váltani Move Xs + Net+L kombinációra.
Megoldható a lefele váltás illetve kapcsolható hozzá a Net + L ?
Köszi.Közben sikerült leváltani.Még a honlap is elég szépen,gyorsan működött.
-
anadroid
senior tag
Az egyik előfizetéses számommal be tudok lépni, majd a továbblépés után közli, hogy a szolgáltatás ezzel a számmal nem használható. A másikkal megy, majd ha egyéb számot választok, akkor MMI-kód problémára hivatkozik, vagy a fenti üzenettel elhajt. Hogy csüccsennének bele a gömbkaktuszba! Mi a +((%%+-ért kell bevezetni egy ki nem forrott szolgáltatást?
-
vizslakutya
senior tag
Lejárt a Mozaik Xs csomagom,mivel a Magenta nem jött be,átmeneti időre le szeretnék váltani Move Xs + Net+L kombinációra.
Megoldható a lefele váltás illetve kapcsolható hozzá a Net + L ?
Köszi. -
oliwire
őstag
-
atala
addikt
-
St3ven
addikt
-
kali
legenda
a turbo opciók eseti bővítők, így kell, hogy lehessen mit bővíteni, a domino 5 meg alapban nem tartalmaz adatkeretet.
volt valaki tegnap délután a telekom zártkörűn a fővárosi nagycirkuszban? (vizi cirkusz - atlantisz gyermekei)
tetszett a műsor, ezért örülök, hogy időben sikerült regisztrálni (csak a leggyorsabb 450 fő fért bele a keretbe), amikor jött az e-mail. -
oliwire
őstag
-
St3ven
addikt
részint külön kategóriában jegyzik, mint időszaki díj mentes szolgáltatás, de a domino turbo 100 MB esetén külön jelzik, hogy napinet mellé is okés;
Megrendelhető prepaid bennefoglalt adatot tartalmazó hang díjcsomagokhoz (NapiNet-et tartalmazókhoz is), és prepaid adatdíjcsomagokhoz azok adattartalmának eseti bővítésére.
az 1 és 3 GB opcióknál nem írják.
forrás: link"azok adattartalmának eseti bővítésére"
Azaz gondolom csak a NapiNet adott napi aktiválása után lesz elérhető a Turbo kerete.
-
kali
legenda
"A Domino Turbo eseti adatopciók mobilinternet csomagokhoz, bennefoglalt adatot tartalmazó hang díjcsomagokhoz, és hang szolgáltatás mellé igyénybe vett adatdíjcsomagokhoz (lezárt csomagokhoz is) használhatók"
A NapiNet gyakorlatilag hang szolgáltatás mellé igénybe vett adatdíjcsomag, nem?
Igen, a fenti helyesírási hibák és typo-k a Díjszabásban is így vannak bent.

részint külön kategóriában jegyzik, mint időszaki díj mentes szolgáltatás, de a domino turbo 100 MB esetén külön jelzik, hogy napinet mellé is okés;
Megrendelhető prepaid bennefoglalt adatot tartalmazó hang díjcsomagokhoz (NapiNet-et tartalmazókhoz is), és prepaid adatdíjcsomagokhoz azok adattartalmának eseti bővítésére.
az 1 és 3 GB opcióknál nem írják.
forrás: link -
St3ven
addikt
"A Domino Turbo eseti adatopciók mobilinternet csomagokhoz, bennefoglalt adatot tartalmazó hang díjcsomagokhoz, és hang szolgáltatás mellé igyénybe vett adatdíjcsomagokhoz (lezárt csomagokhoz is) használhatók"
A NapiNet gyakorlatilag hang szolgáltatás mellé igénybe vett adatdíjcsomag, nem?
Igen, a fenti helyesírási hibák és typo-k a Díjszabásban is így vannak bent.

-
St3ven
addikt
-
kali
legenda
-
szabogabor10
veterán
Elvileg igen.Bocs, benéztem, már június 1-től nem lesznek rendelhetőek a csomagok.

Persze ha előrukkolnak a mostani csomagoknál jóval kedvezőbb csomagokkal, akkor rendben van, de sajnos nem így ismerem a hazai telko cégeket. Inkább nem írnám le, hogyan ismerem őket, mert nem tűrne nyomdafestéket. Persze ebben a politika keze is benne van. -
HofiZoli
senior tag
Benne van a legújabb ÁSZF változásban, hogy július 1-től kivezetésre kerül az EU 100-zal együtt. Annyira éreztem, hogy az új roaming szabályozással megint rosszul fogunk járni...
Maradt az EU Plusz az egyetlen EU-s díjcsomag (gondolom az is csak a Voda miatt), és ha elfogy a 300 MB, szépen lehet netezni a még mindig botrányosan magas 20 Ft/MB-os díjért. Jövőre meg majd ugye meg kell szüntetniük az EU roaming díjakat, viszont megszabnak majd egy nevetséges "fair use" adatkeretet. Gratulálok EB, jól elintézted. És gratula a telko cégeknek is a kiváló lobbiteljesítményért...Na ez fasza.. Köszi hogy felhomályosítottál
Mondjuk én 06.25-én megyek nyaralni, elvileg akkor még rendelhető lesz? -
szabogabor10
veterán
Benne van a legújabb ÁSZF változásban, hogy július 1-től kivezetésre kerül az EU 100-zal együtt. Annyira éreztem, hogy az új roaming szabályozással megint rosszul fogunk járni...
Maradt az EU Plusz az egyetlen EU-s díjcsomag (gondolom az is csak a Voda miatt), és ha elfogy a 300 MB, szépen lehet netezni a még mindig botrányosan magas 20 Ft/MB-os díjért. Jövőre meg majd ugye meg kell szüntetniük az EU roaming díjakat, viszont megszabnak majd egy nevetséges "fair use" adatkeretet. Gratulálok EB, jól elintézted. És gratula a telko cégeknek is a kiváló lobbiteljesítményért... -
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok,
Történt egy nagyon érdekes jelenség a mai napon. 04.11-ikén lejárt a 2 éves hűségem egy Move S díjcsomagban. Mivel kaptam céges kártyát, ezért gondoltam hogy felbontom ezt a szerződést, és Dominós leszek. Át is tettek, befizettem 2700 forintot, és örültem hogy a számom megmaradt. Viszont amikor hazaértem jutott eszembe, hogy az előző havi számlát még nem fizettem ki, plusz azt gondoltam hogy mivel 04.16 van már ezért még kell majd valamit fizetnem erre a hónapra is. Ezt azonban az ügyintéző nem jelezte felém. Most hogy bejelentkezem az online felületen pedig már nem láthatóak az esetleges tartozások.
Kérdés hogy bazi nagy mázlista vagyok, vagy ha nem szólok az ügyben akkor egy év múlva majd küldik a százezres számlát a verőlegényekkel, meg a bíróval.
Kösznöm a válaszokat előre is!T-Pontban és/vagy átutalással tudod rendezni a számlákat.
-
HofiZoli
senior tag
-
celeron
senior tag
Sziasztok,
Történt egy nagyon érdekes jelenség a mai napon. 04.11-ikén lejárt a 2 éves hűségem egy Move S díjcsomagban. Mivel kaptam céges kártyát, ezért gondoltam hogy felbontom ezt a szerződést, és Dominós leszek. Át is tettek, befizettem 2700 forintot, és örültem hogy a számom megmaradt. Viszont amikor hazaértem jutott eszembe, hogy az előző havi számlát még nem fizettem ki, plusz azt gondoltam hogy mivel 04.16 van már ezért még kell majd valamit fizetnem erre a hónapra is. Ezt azonban az ügyintéző nem jelezte felém. Most hogy bejelentkezem az online felületen pedig már nem láthatóak az esetleges tartozások.
Kérdés hogy bazi nagy mázlista vagyok, vagy ha nem szólok az ügyben akkor egy év múlva majd küldik a százezres számlát a verőlegényekkel, meg a bíróval.
Kösznöm a válaszokat előre is! -
Zeki
nagyúr
Az biztos hogy belehúzhatnának már itthon is... megy a sebességre mellveregetés, közben 200MB 1090Ft és lassított. USZAV
-
atala
addikt
Hofer, Yess, Drei kártyákat bárki vehet. A Yess-t talán regisztrálni sem kell.
Ezek a külföldi mobilnetes topic-ok:
Mobilhasználat külföldön
Mobilinternet külföldönKöszi, átnézek ezekbe a topicokba.

-
St3ven
addikt
Érdekes kérdés: ha Domino 5 csomagban aktiválom a Turbo 100MB adatopciót, akkor melyik "keret" forgalmazása történik meg először? A Turbo 100MB vagy a NapiNet 10MB?
-
Daffni2
addikt
Nem tudom mennyire titkosak ezek az infók
Szerinted?
Minden cégnél a bevezetésre kerülő új tarifák,szolgáltatások stb.a legszigorúbb üzleti titkot képezik.
-
4Grider
félisten
Hofer, Yess, Drei kártyákat bárki vehet. A Yess-t talán regisztrálni sem kell.
Ezek a külföldi mobilnetes topic-ok:
Mobilhasználat külföldön
Mobilinternet külföldön -
atala
addikt
Éppen ezen gondolkodtam én is. Ausztriába megyünk. Ott pl a hoffer (itteni aldi) árul adat kártya csomagot 7 EUR-ba kerül és 3Gb internetet ad. Telekom hálózatán használható.
A kérdés, hogy adnak-e magyar személynek ilyen sim kártyát? -
4Grider
félisten
Én többnyire az adott ország egyik szolgáltatójától veszek prepaid kártyát. Van, ahol megdöbbentően olcsó a mobilnet. Pl. a horvátoknál a 7 napos korlátlan Hrvatska Telekom mobilnet 3570 Ft-ba, a 3GB-os és 1000 perc belföldi beszélgetést lehetővé tevő Tele2 sim 2100 Ft-ba kerül.
-
atala
addikt
Nem tudom mennyire titkosak ezek az infók, de akkor várok. Legkésőbb júli-1-re kiderül lesz-e helyette másik opció. Ha nem lesz semmi, akkor más szolgáltatónál kell keresgélnem, hogyan legyen internet a nyaralás alatt.
-
sweet122
tag
Köszi az infókat mindenkinek!
Nem, egyelőre tényleg a lehetőségeink felmérése a cél, de így akkor már előrébb vagyok. Köszönöm a segítséget!
-
lugosi
MODERÁTOR
Sziasztok!
Külföldre költözés miatt felesleges teherré vált egy T-mobile-os előfizetés, illetve egy részlet és vele együtt egy rose gold iPhone 6S 64Gb-os keszülék is.
December elején lett vásárolva, 2 év hűséggel. A díjcsomagot nem tudom fejből, mert a páromé, de természetesen ki tudom deríteni szükség esetén. Azt hiszem 19.990 + 7.000 a reszlet, de nem vagyok benne biztos.A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mit tudunk csinálni?
Nyilván egyoldalúan nem szeretnénk felmondani a szerződést és eladni sem szeretnénk, hogy nem lesz letiltva, aztán mégis.
A félmillió körüli kötbér sem opció.Azt tudom, hogy egy harmadik fél átvállalhatja, ez meg is oldaná a dolgot, de ilyenkor attól a féltől mit lehet kérni a telefonért vagy az előfizetés átvállalásáért? Most a teljesen ésszerű megoldásra lennék kíváncsi.
Köszönöm a tanácsokat előre is!
"ilyenkor attól a féltől mit lehet kérni a telefonért vagy az előfizetés átvállalásáért?"
20k-s előfizetés átvállalásáért még kb 20 hónapra? Szerintem neked kell még fizetned érte

Amúgy kicsit burkolt hirdetés szaga van a hsz-nek szerintem, úgyhogy óvatosan. -
Daffni2
addikt
Sziasztok!
Külföldre költözés miatt felesleges teherré vált egy T-mobile-os előfizetés, illetve egy részlet és vele együtt egy rose gold iPhone 6S 64Gb-os keszülék is.
December elején lett vásárolva, 2 év hűséggel. A díjcsomagot nem tudom fejből, mert a páromé, de természetesen ki tudom deríteni szükség esetén. Azt hiszem 19.990 + 7.000 a reszlet, de nem vagyok benne biztos.A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mit tudunk csinálni?
Nyilván egyoldalúan nem szeretnénk felmondani a szerződést és eladni sem szeretnénk, hogy nem lesz letiltva, aztán mégis.
A félmillió körüli kötbér sem opció.Azt tudom, hogy egy harmadik fél átvállalhatja, ez meg is oldaná a dolgot, de ilyenkor attól a féltől mit lehet kérni a telefonért vagy az előfizetés átvállalásáért? Most a teljesen ésszerű megoldásra lennék kíváncsi.
Köszönöm a tanácsokat előre is!
Szerintem olyan nincs,hogy átvállalja.
Tulajdonjog átírással lehet,de a készülék hátralevő részleteit mindenképpen ki kell fizetned előtte .atala
Ha valakinek lenne is infója,gondolod kockáztatná az állását,hogy kikotyogja? -
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok!
Külföldre költözés miatt felesleges teherré vált egy T-mobile-os előfizetés, illetve egy részlet és vele együtt egy rose gold iPhone 6S 64Gb-os keszülék is.
December elején lett vásárolva, 2 év hűséggel. A díjcsomagot nem tudom fejből, mert a páromé, de természetesen ki tudom deríteni szükség esetén. Azt hiszem 19.990 + 7.000 a reszlet, de nem vagyok benne biztos.A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mit tudunk csinálni?
Nyilván egyoldalúan nem szeretnénk felmondani a szerződést és eladni sem szeretnénk, hogy nem lesz letiltva, aztán mégis.
A félmillió körüli kötbér sem opció.Azt tudom, hogy egy harmadik fél átvállalhatja, ez meg is oldaná a dolgot, de ilyenkor attól a féltől mit lehet kérni a telefonért vagy az előfizetés átvállalásáért? Most a teljesen ésszerű megoldásra lennék kíváncsi.
Köszönöm a tanácsokat előre is!
A készüléket tudtommal ki kell fizetni a szolgáltatónak átírás előtt(7.000*amennyi részlet hátra van), ezután tudjátok átírni.
Az átírás 4.500 forint jelenleg.
Általában akkor sikeresek az ilyen hirdetések, ha adod a telefont az új tulajnak + fizeted az átírást (esetleg 1-2 hónap havidíjat az új tulajnak)
-
sweet122
tag
Sziasztok!
Külföldre költözés miatt felesleges teherré vált egy T-mobile-os előfizetés, illetve egy részlet és vele együtt egy rose gold iPhone 6S 64Gb-os keszülék is.
December elején lett vásárolva, 2 év hűséggel. A díjcsomagot nem tudom fejből, mert a páromé, de természetesen ki tudom deríteni szükség esetén. Azt hiszem 19.990 + 7.000 a reszlet, de nem vagyok benne biztos.A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mit tudunk csinálni?
Nyilván egyoldalúan nem szeretnénk felmondani a szerződést és eladni sem szeretnénk, hogy nem lesz letiltva, aztán mégis.
A félmillió körüli kötbér sem opció.Azt tudom, hogy egy harmadik fél átvállalhatja, ez meg is oldaná a dolgot, de ilyenkor attól a féltől mit lehet kérni a telefonért vagy az előfizetés átvállalásáért? Most a teljesen ésszerű megoldásra lennék kíváncsi.
Köszönöm a tanácsokat előre is!
-
atala
addikt
Van valakinek infója róla, hogy a július 1-től megszüntetett Trave&Surf adatdíjcsomag, és az EU100 helyére jön-e valami más? Nyáron megyünk nyaralni, és ezek jól jöttel volna, főleg a travel&surf.
-
St3ven
addikt
-
4Grider
félisten
igaz!
Most néztem és 04.25.-n jár le a hűségem...

26.-n ingyenesen átvihetem a számom céges csomagba?
L
Céges csomagba csak a cég nevén szereplő előfizetés vihető be. Ha az átíratás ingyenes, akkor ingyen tudod bevinni a számodat.
-
oliwire
őstag
-
St3ven
addikt
-
oliwire
őstag
-
MaxxDamage
félisten
-
ANDROID???
addikt
Megjött az első számlám, és már hívtam is a 1430-.ast. Volt nemrég téma, hogy a Next S ATK esetében ugye kedvezmény halmozás volt március 31-ig, azaz 5490-ből lejött még 1500 Ft kedvezmény most az ATK-sok esetében 2 évre, és volt a Dominóról váltásnak is 1000 Ft kedvezménye 1 évre, na ez utóbbit lefelejtették a számláról. Az ügyintéző korrekt volt, mondta, hogy nincs beállítva, most megcsinálja, és számlareklamációs jegyzőkönyvben felveszi, és az első számláról lemaradt részt jóváírják.
Aki érintett,. nézze meg, hogy neki is akkor rendben van e ez a dolog.
Ez, ez a Telekom, nehogy már be legyen állítva alapból, neem inkább telefonálj utána, de ha nem tűnik fel fizessed csak...

-
radio100jozs
őstag
Megjött az első számlám, és már hívtam is a 1430-.ast. Volt nemrég téma, hogy a Next S ATK esetében ugye kedvezmény halmozás volt március 31-ig, azaz 5490-ből lejött még 1500 Ft kedvezmény most az ATK-sok esetében 2 évre, és volt a Dominóról váltásnak is 1000 Ft kedvezménye 1 évre, na ez utóbbit lefelejtették a számláról. Az ügyintéző korrekt volt, mondta, hogy nincs beállítva, most megcsinálja, és számlareklamációs jegyzőkönyvben felveszi, és az első számláról lemaradt részt jóváírják.
Aki érintett,. nézze meg, hogy neki is akkor rendben van e ez a dolog.
-
4Grider
félisten
Sajnos változtatni nem lehet, mert a jelenlegi előfizetésem nagyobb díjcsomagba van, mint amire szeretném váltani, ezért nem lehetséges azt az előfizut. (valahogy így van...) lefelé nem lehet, csak felfelé... akkor max az megszűnik és lesz egy teljesen új számom.....
/KAP pontjaim talán megmaradnak, mert az névre szóló nem?/ 
L
Ha nincs hűséged egy előfizetésre miért is nem tudsz váltani lefelé?
-
MaxxDamage
félisten
-
b.daniel
senior tag
Sajnos változtatni nem lehet, mert a jelenlegi előfizetésem nagyobb díjcsomagba van, mint amire szeretném váltani, ezért nem lehetséges azt az előfizut. (valahogy így van...) lefelé nem lehet, csak felfelé... akkor max az megszűnik és lesz egy teljesen új számom.....
/KAP pontjaim talán megmaradnak, mert az névre szóló nem?/ 
L
Váltsd le Dominóra, aztán egy hónap múlva majd át tudod váltani a flottás cuccodba. Így megmarad a számod, lesz céges csomagod, csak el kell lenned dominoban egy kicsit. Sztem vállalható

-
MaxxDamage
félisten
Sajnos változtatni nem lehet, mert a jelenlegi előfizetésem nagyobb díjcsomagba van, mint amire szeretném váltani, ezért nem lehetséges azt az előfizut. (valahogy így van...) lefelé nem lehet, csak felfelé... akkor max az megszűnik és lesz egy teljesen új számom.....
/KAP pontjaim talán megmaradnak, mert az névre szóló nem?/ 
L
-
4Grider
félisten
Sziasztok,
Telekom előfizetésem hűségideje (2 év) lejárt, így szeretném lemondani. Számom megtartanám, mert céges "Partner3" díjcsomagba mennék át. Főként netet használnék, így lehet abba megfeleló adatkeretet választani vajon? (tudom, olvassan el a szabályzatot, vagy majd a T-nél elmondják, mik a lehetőségek)

Gondolom, ha már nincs hűségem, gond nélkül megszűntethetem a jelenlegi előfizum és KAP pontjaim (meg Arany kártyám, stb..) átvihetem az új előfizetéshez?
L
Ha felmondod az előfizetésed, veszíted a telefonszámod.
-
MaxxDamage
félisten
Sziasztok,
Telekom előfizetésem hűségideje (2 év) lejárt, így szeretném lemondani. Számom megtartanám, mert céges "Partner3" díjcsomagba mennék át. Főként netet használnék, így lehet abba megfeleló adatkeretet választani vajon? (tudom, olvassan el a szabályzatot, vagy majd a T-nél elmondják, mik a lehetőségek)

Gondolom, ha már nincs hűségem, gond nélkül megszűntethetem a jelenlegi előfizum és KAP pontjaim (meg Arany kártyám, stb..) átvihetem az új előfizetéshez?
L
-
taip
senior tag
Na, a 2 hete megkötött hűségem kapcsán tegnap jött meg az SMS, hogy a promóciós adatkeretet aktiválták.
Csak éppen azt sem írják, hogy mettől meddig él a keret, és azt sem erősítették meg, hogy mennyi az annyi... És követni sem tudom pontosan a fogyasztást, mert a Telekom fiókban az eredeti adatmennyiséget jelzi és abból számol vissza. Zseniálisan működik a rendszer...
-
CSaB_STI
csendes tag
Tegnap óta próbálok meglévő előfizetéssel új készüléket venni a webshopban, de megrendelés közben mindig "Technikai hiba" üzeneteket kapok. Felhívtam a 1430-at, válasz elsőre: Nem tudom mi a baj. Másodjára: Karbantartás. Valakinek sikerült meglévő előfizetéssel vásárolnia az utóbbi 2 napban?

-
Soulfly842
addikt
A migrációk még nem zárultak le teljesen.
Az érintett ügyfelek viszont számlakiemelést. Korlátozva nem lesznek ez alatt az átállási időszak alatt, s felszólítást sem kapnak.
-
KMan
őstag
Ha mar szobajott a dijnet..
Az normalis , hogy meg mindig nem latom ott a szamlaimat?Tavszamla regisztraciok menu alatt ott van az aktiv telekomos szamlakibocsato, de a szamlakat mar nem latom.
Fizetendo szamlak / szamlak keresese alatt csak annyit ir hogy on meg nem regisztralt szamlakibocsatohoz.
Pedig lenne befizetesre varo szamlam..Raadasul 3-4 napja irtam mar nekik emiatt, illetve tegnap is de semmi valasz.
Na, vegigzondoraztam mindent es vegleg eltunt a szamlam, egyik rendszerben sem latszik

Mar varom a birsagot!
-
kaszaking
tag
-
polonic
félisten
Ha mar szobajott a dijnet..
Az normalis , hogy meg mindig nem latom ott a szamlaimat?Tavszamla regisztraciok menu alatt ott van az aktiv telekomos szamlakibocsato, de a szamlakat mar nem latom.
Fizetendo szamlak / szamlak keresese alatt csak annyit ir hogy on meg nem regisztralt szamlakibocsatohoz.
Pedig lenne befizetesre varo szamlam..Raadasul 3-4 napja irtam mar nekik emiatt, illetve tegnap is de semmi valasz.
Nálam is ugyanez a helyzet.
-
dashed
senior tag
Ha mar szobajott a dijnet..
Az normalis , hogy meg mindig nem latom ott a szamlaimat?Tavszamla regisztraciok menu alatt ott van az aktiv telekomos szamlakibocsato, de a szamlakat mar nem latom.
Fizetendo szamlak / szamlak keresese alatt csak annyit ir hogy on meg nem regisztralt szamlakibocsatohoz.
Pedig lenne befizetesre varo szamlam..Raadasul 3-4 napja irtam mar nekik emiatt, illetve tegnap is de semmi valasz.
-
KMan
őstag
Nem a telekom Online ügyfélszolgálati felülete szűnt meg, hanem a távszámla.
A Telekomnak eddig saját gondozásában működő távszámla volt az elektronikus számlázási rendszer, de át állt egy szolgáltató független elektronikus számlabefizetési platformra: a Díjnetre.
Ez csak egy 'plusz felület', ahol kezelheted a számláidat, a My-Telekomos felületen ugyanezt gondtalanul megteheted a jövőben is.
A My-Telekomos feluletbol a szamlam eltunt, igy ott befizetni mar nem tudom.
Megprobalom a dijnetet... Koszi! -
Soulfly842
addikt
Nem a telekom Online ügyfélszolgálati felülete szűnt meg, hanem a távszámla.
A Telekomnak eddig saját gondozásában működő távszámla volt az elektronikus számlázási rendszer, de át állt egy szolgáltató független elektronikus számlabefizetési platformra: a Díjnetre.
Ez csak egy 'plusz felület', ahol kezelheted a számláidat, a My-Telekomos felületen ugyanezt gondtalanul megteheted a jövőben is.
-
4Grider
félisten
Az igénybevétel feltétele: aktív, túlforgalmazási díjat nem tartalmazó havi/ időszaki díjas mobilinternet szolgáltatás megléte, ami lehet a havidíjban benne foglalt adatmennyiséget tartalmazó hang díjcsomag, a hang díjcsomag mellé aktivált adatdíjcsomag/adatopció vagy mobilinternet-csomag.
Tudomásom szerint a Surf nem lassítós mobilnetet tartalmazó díjcsomag.
-
ablack
senior tag
Üdv,
Domino Surf díjcsomag mellé külön mobilnet csomag nélkül kérhető a Korlátlan böngészés és e-mail opció ?
-
KMan
őstag
Udv!
Hogyan lehet most elektronikus szamlat befizetni?
Eddig mindig sikerult az ugyfelszolgaloton online, de most jott egy level, hogy ez a szolgaltatas megszunt... Az aprilisi szamlamat szeretnem befizetni, de nem engedi a rendszer
Koszi!
-
KZP
őstag
-
kaszaking
tag
Új telefont rendeltem a telekomnál és a weblapon a rendelésnél ezt írja. Akkor most átvehető a készülék vagy nem mert jóváhagyás alatt van?
Rendelés állapota:
Jóváhagyás alatt.
Rendelésed átvehető
2016.04.14.-tól
5 munkanapon keresztül -
PainKiller13
őstag
nem elég, hogy 4g/lte képes a készülék, minden szükséges frekvenciát kezelnie kell, de a oneplus one sem ilyen (LTE band 1(2100), 3(1800), 4(1700/2100), 7(2600), 17(700), 38(2600), 40(2300)), pont a vidéken fontos 800 MHz 4g/lte képessége nincs meg, ezért csak ott lesz a telefonnal 4g/lte elérés, ahol 1800 vagy 2600 MHz sávon történik a szórás, márpedig vidéken leginkább 800 MHz van, kivételt csak a nagyobb városok képeznek.
Köszi nektek, akkor azzal a bóvlival van gond, sebaj úgy is leakarja cserélni

-
kali
legenda
Én is csodálkozom rajta, én Telekomos vagyok, de osztálytársammal épp hétvégén tárgyaltuk a fősulin hogy neki itt fejér megyében sehol sincs 4G és a 3G is borzalom. Egyébként Oneplus One-ja van, ami tudtommal tudja a 4G-t. Battán a finomítóban pedig simán megy neki a 4G elég jó tempóval.
nem elég, hogy 4g/lte képes a készülék, minden szükséges frekvenciát kezelnie kell, de a oneplus one sem ilyen (LTE band 1(2100), 3(1800), 4(1700/2100), 7(2600), 17(700), 38(2600), 40(2300)), pont a vidéken fontos 800 MHz 4g/lte képessége nincs meg, ezért csak ott lesz a telefonnal 4g/lte elérés, ahol 1800 vagy 2600 MHz sávon történik a szórás, márpedig vidéken leginkább 800 MHz van, kivételt csak a nagyobb városok képeznek.
-
taip
senior tag
Én is csodálkozom rajta, én Telekomos vagyok, de osztálytársammal épp hétvégén tárgyaltuk a fősulin hogy neki itt fejér megyében sehol sincs 4G és a 3G is borzalom. Egyébként Oneplus One-ja van, ami tudtommal tudja a 4G-t. Battán a finomítóban pedig simán megy neki a 4G elég jó tempóval.
Akkor az a probléma, hogy olyan telefonja van.
Az nem tudja az LTE B20-at, pont a 800 MHz-et, amin a két T szolgáltat vidéken. -
PainKiller13
őstag
Én is csodálkozom rajta, én Telekomos vagyok, de osztálytársammal épp hétvégén tárgyaltuk a fősulin hogy neki itt fejér megyében sehol sincs 4G és a 3G is borzalom. Egyébként Oneplus One-ja van, ami tudtommal tudja a 4G-t. Battán a finomítóban pedig simán megy neki a 4G elég jó tempóval.
-
kali
legenda
pont ezen gondolkodtam én is az utóbbi hozzászólók esetén, hogy miként tapasztalhatták, hiszen a vidéki 800 MHz 4g/lte közös a két t-nek, így lefedettségben nem lehet különbség, akik eltérést észlelnek, azoknak a saját eszközi oldalukon valószínűsíthető az ok, illetve sebességben is inkább csak annak függvényében, hogy milyen előfizetésük/díjcsomagjuk van.
-
4Grider
félisten
Nálunk a környéken (fejér megye) a telekom a király, telenornak 4G-je sehol sincs a környéken, pest megyében állítólag telenor picit jobb.
Terület függő.
Azt hogy csinálod? Nem tudja a telefonod a 800 MHz-es 4G-t? Mert hogy utóbbit közösen használják...
-
spici
tag
Teljesen területfüggő, pl ahol laktam egy kis falu volt, kb 1500fővel és a Telenor 4G-vel 40 megabitet tudott simán, a falu végén, miközben a Telekom olyan 6-7et, néha 15-öt.
Azonban azt vettem észre, hogy a Telekom városokban jobban teljesít, Telenor pedig a kieső részeken, pl erdős rész, falu stb.
-
PainKiller13
őstag
Nálunk a környéken (fejér megye) a telekom a király, telenornak 4G-je sehol sincs a környéken, pest megyében állítólag telenor picit jobb.
Terület függő.
-
btz
addikt
Nekem eddig az a tapaztalatom a Telenorral, hogy hirtelen lenyúlogatják az adatkeretet, Telekomnál ilyen nem volt, csak mivel drágálom a 2500 ft-t 1GB-re ezért mentem át a másikhoz, de ha így marad akkor visszamegyek.
-
attiati
veterán
van valakinek saját összehasonlítási alapja, hogy
telenor vs. telekom mobilinternet minősége milyen?
(sebesség, vidéki és bp-i lefedettség, szolgáltatás kimaradás....)
(valós használat és saját tapasztalat alapján) -
guftabi96
addikt
Köszönöm a segítséget, igen nekem is az volt az érzésem, hogy meghatalmazás kell majd.
Megoldjuk majd.
-
kali
legenda
Sziasztok!
Édesapám egyik sim kártyáját ki kellene cserélni (sima sim->micro sim), ő viszont nem ér rá. Ha elviszem a szerződést, meg a sim kártyát, akkor nekem ki fogják cserélni vagy feltétlen ott kell lennie annak, akinek a nevén van a kártya? Nyilván igazolni tudom magamat, lakcímemet.
szia,
elvileg meghatalmazásra van szükség (közben linkelt is Soulfly842), ha nem az előfizető intézi, de rápróbálhatsz anélkül is, hátha kifogsz egy olyan ügyintézőt, aki jóhiszeműen megcsinálja, mert volt már rá példa, de nem jellemző, ezért csak akkor menj úgy, ha nem gond egy felesleges kör az esetleges elutasítás esetén, bár biztos nem gond a meghatalmazás kitöltése, úgy meg nem lesz probléma.
sok illetékes (Soulfly842 is biztos) tudna mesélni az ilyen közös háztartásban élő, de például már válófélben lévő, vagy szülő - gyermek...stb. esetén a másik fél nevére eszközölt ügyintézési igyekezetéről, hogy ez is egy módja (lenne) a másik féllel történő kicseszésnek...
azért írom csak, mert sokan nem értik, hogy miért problémáznak rajta, ha egyszer azonos a név, lakcím...stb. -
Soulfly842
addikt
Sziasztok!
Édesapám egyik sim kártyáját ki kellene cserélni (sima sim->micro sim), ő viszont nem ér rá. Ha elviszem a szerződést, meg a sim kártyát, akkor nekem ki fogják cserélni vagy feltétlen ott kell lennie annak, akinek a nevén van a kártya? Nyilván igazolni tudom magamat, lakcímemet.
-
guftabi96
addikt
Sziasztok!
Édesapám egyik sim kártyáját ki kellene cserélni (sima sim->micro sim), ő viszont nem ér rá. Ha elviszem a szerződést, meg a sim kártyát, akkor nekem ki fogják cserélni vagy feltétlen ott kell lennie annak, akinek a nevén van a kártya? Nyilván igazolni tudom magamat, lakcímemet.
-
kali
legenda
olyan van, hogy néha nem működik, de az minimum érdekes, ha heteken át folyamatosan nem megy több előfizetéssel sem, miközben itt is többen írták, hogy nekik megy.
én is rendszeresen használom, több előfizetéssel is.
délután is próbáltam, a korábbi hozzászólásomban onnan írtam a lépéseket. -
anadroid
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
72100 - 72001
147716 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 73901 73900 - 73801 73800 - 73701 73700 - 73601 73600 - 73501 73500 - 73401 73400 - 73301 73300 - 73201 73200 - 73101 73100 - 73001 73000 - 72901 72900 - 72801 72800 - 72701 72700 - 72601 72600 - 72501 72500 - 72401 72400 - 72301 72300 - 72201 72200 - 72101 72100 - 72001 72000 - 71901 71900 - 71801 71800 - 71701 71700 - 71601 71600 - 71501 71500 - 71401 71400 - 71301 71300 - 71201 71200 - 71101 71100 - 71001 71000 - 70901 70900 - 70801 70800 - 70701 70700 - 70601 70600 - 70501 70500 - 70401 70400 - 70301 70300 - 70201 70200 - 70101 70100 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- GoodSpeed: Anker Charger (140W, 4-Port, PD 3.1) laptop, mobil, tablet töltő
- Háborút indított a Google az AI árak ellen
- Gumi és felni topik
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Futás, futópályák
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- NBA és kosárlabda topic
- Jövedelem
- További aktív témák...
- LG QNED TV - 50"
- ELADÓ: ASUS TUF GAMING B550-PLUS felsőkategóriás AM4 alaplap (+gari/számlás)
- EliteBook 640 G11 14" FHD+ IPS Ultra 5 135U 16GB 512GB NVMe IR kam gar
- Gamer számítógép / i5-7500 / GTX 1660 6GB / 16GB RAM
- X1 Yoga Gen6 14" 4K+ IPS érintő i7-1165G7 16GB 256GB NVMe aktív toll ujjlolv IR kam gar
- ÚJ! Microsoft Surface Laptop 5 13,5" Fekete i5-1235U 16GB 1000GB magyarbill 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro 1TB Natural Titanium -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5048, 97% AKKSI
- Dell Vostro 3425 6magos Ryzen 5 5625U 16GB RAM 512GB SSD
- Asus ProART Gaming PC! i9-13900K / RTX 4080 Super / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 1000w Gold! BeszámítOK
- Samsung 980 1TB M.2 PCIe NVMe SSD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest










Mondjuk én 06.25-én megyek nyaralni, elvileg akkor még rendelhető lesz?

/KAP pontjaim talán megmaradnak, mert az névre szóló nem?/


