Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Xiaomi 17T - T-modell
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Nem mardt titka a Galaxy A27-nek
- OnePlus 15 - van plusz energia
- One UI 9 bétával jön a valós idejű netsebesség kijelzés a Galaxy S26-ra
- Milyen okostelefont vegyek?
- Microsoft Rewards
-
54100 - 54001
147753 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 55901 55900 - 55801 55800 - 55701 55700 - 55601 55600 - 55501 55500 - 55401 55400 - 55301 55300 - 55201 55200 - 55101 55100 - 55001 55000 - 54901 54900 - 54801 54800 - 54701 54700 - 54601 54600 - 54501 54500 - 54401 54400 - 54301 54300 - 54201 54200 - 54101 54100 - 54001 54000 - 53901 53900 - 53801 53800 - 53701 53700 - 53601 53600 - 53501 53500 - 53401 53400 - 53301 53300 - 53201 53200 - 53101 53100 - 53001 53000 - 52901 52900 - 52801 52800 - 52701 52700 - 52601 52600 - 52501 52500 - 52401 52400 - 52301 52300 - 52201 52200 - 52101 52100 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
cris78
őstag
-
Gedeon31
addikt
Nálatok jó a Telekom alkalmazás androidon? .
-
cris78
őstag
Mi ebben a meglepo? Karacsony van...mondjuk jo nagy hulyeseg volt pont most Telekom uzletbe kerni a megrendelest. Pick-pack ponttal jobban jartal volna.
Meg úgy jár mint én, ha sorra kerül

-
ForRedGlory
félisten
Beugrottam (volna) egy T pontba átvenni az online rendelt tartozékot, azt mondták, kb. másfél óra, mire az előttem várakozó 47 ember elfogy. Én „elfogytam" onnan két perc alatt... Holnap reggel még teszek egy próbát, viszek iPadet, de ha nincs meg egy órán belül, akkor morcos leszek. A végén többe kerül a parkolás, mint amennyivel olcsóbban rendeltem tőlük a tartozékot...
Mi ebben a meglepo? Karacsony van...mondjuk jo nagy hulyeseg volt pont most Telekom uzletbe kerni a megrendelest. Pick-pack ponttal jobban jartal volna.
-
madle
őstag
Undorító az a hely, mármint maga az egész komplexum, egymást tapossák az emberek. Hajrá az ügyintézéshez.

-
ShadowX
őstag
Beugrottam (volna) egy T pontba átvenni az online rendelt tartozékot, azt mondták, kb. másfél óra, mire az előttem várakozó 47 ember elfogy. Én „elfogytam" onnan két perc alatt... Holnap reggel még teszek egy próbát, viszek iPadet, de ha nincs meg egy órán belül, akkor morcos leszek. A végén többe kerül a parkolás, mint amennyivel olcsóbban rendeltem tőlük a tartozékot...
Itt vagyok a szegedi árkádban és a folyosóra lóg ki a sor a telekomnál. Mindezt úgy, hogy elsô számításra 10 ügyintézô dolgozik. Karácsony feeling...mondjuk itt mindig is sokan voltak.
-
Gedeon31
addikt
Felénk van olyan 400-500 fős falu, ahol van LTE azóta , nem olyan régen jártam arra meg is lepődtem. Előtte nem volt 3G csak 2G. Pakson meg a lakótelepen van a magasabban fekvő részen . Máshol csak 3G. Nincs is fent a térképen lenne erre.

-
erdoke
titán
Beugrottam (volna) egy T pontba átvenni az online rendelt tartozékot, azt mondták, kb. másfél óra, mire az előttem várakozó 47 ember elfogy. Én „elfogytam" onnan két perc alatt... Holnap reggel még teszek egy próbát, viszek iPadet, de ha nincs meg egy órán belül, akkor morcos leszek. A végén többe kerül a parkolás, mint amennyivel olcsóbban rendeltem tőlük a tartozékot...
-
kali
legenda
úton a világ végére, persze csak az országon belül, de most majd kiderül - legalábbis számunkra -, hogy az októberi nagy (lte) fejlesztés, mennyit javított valósan a hátrányos helyzetű területeken.
-
ShadowX
őstag
Akkor lehet az lesz, hogy marad a Like S díjcsomag, annak a lebeszélhető percei gyakorlatilag elégnek kell, hogy legyenek s ehhez kötök egy internet csomagot.
Ilyenkor ez, hogyan működik? Van a csomagban 300MB, ha kötök 1GB-ot 1200Ft-ért akkor az még hozzáadódik az előfizetési összegez és havonta 1,3GB-ot tudok netezni?
Pontosan.
-
madle
őstag
Akkor lehet az lesz, hogy marad a Like S díjcsomag, annak a lebeszélhető percei gyakorlatilag elégnek kell, hogy legyenek s ehhez kötök egy internet csomagot.
Ilyenkor ez, hogyan működik? Van a csomagban 300MB, ha kötök 1GB-ot 1200Ft-ért akkor az még hozzáadódik az előfizetési összegez és havonta 1,3GB-ot tudok netezni?
-
glaci
őstag
Így van.. Pedig most én is vacillálok, hogy előfizessek-e a Next S-re vagy keressek valami mást. A Move M-el az a bajom, hogy ott az előfizetés összege lebeszélhető de azért elég magas percdíjon, Az meglehetősen gyorsan elkopik. A Next S egy ezressel drágább és Telekomnál korlátlan. Az mindjárt jobban hangzik. Csak azt nem tudom, ha elfogy a net keret, akkor az a 32kbs-re lassítás mennyire gáz? Használható?
Vagy harmadik opciónak marad a Like S, ami gyakorlatilag nem olyan drága mint ezek, de csak 3 megadott számra van 300 perc beszélgetés havonta. Ami annyira nem lenne rossz. Csak ott is azzal vagyok bajban, hogy kevés a net, ha az lefogy nem tudom mennyire lesz gáz a használata hó végéig...
Annyit tudok segíteni, hogy elmondom: a 32 kbps az "kínkeserves". Használható, de a mai weboldalak már nem ekkora sebességre vannak optimalizálva. Gondolj bele, milyen volt régen netezni betárcsázós modemmel vagy GPRS kapcsolaton! Na, ez ugyanaz az "élmény"!
-
madle
őstag
Gondolom ezzel terelnek el a drágább díjcsomagok felé...
Amúgy engem annyira nem zavart a dolog eddig, mert ott az iPad, vagy megosztom róla a netet és wifin megy, vagy arról facetimeozok...
De igen amúgy ennyi pénzárt már rég korlátlan csomagokat kellene osztani nem pedig 200 mega net meg 40 forintos percdíj és barátait...
(De hát itt a telekomadó és társai, amit természetesen a mocskos multi fizet és véletlenül sem a lakosság...)Így van.. Pedig most én is vacillálok, hogy előfizessek-e a Next S-re vagy keressek valami mást. A Move M-el az a bajom, hogy ott az előfizetés összege lebeszélhető de azért elég magas percdíjon, Az meglehetősen gyorsan elkopik. A Next S egy ezressel drágább és Telekomnál korlátlan. Az mindjárt jobban hangzik. Csak azt nem tudom, ha elfogy a net keret, akkor az a 32kbs-re lassítás mennyire gáz? Használható?
Vagy harmadik opciónak marad a Like S, ami gyakorlatilag nem olyan drága mint ezek, de csak 3 megadott számra van 300 perc beszélgetés havonta. Ami annyira nem lenne rossz. Csak ott is azzal vagyok bajban, hogy kevés a net, ha az lefogy nem tudom mennyire lesz gáz a használata hó végéig...
-
Ákinard
aktív tag
Akkor ennek baromi sok értelme van, mármint a FaceTime-nak. Az Apple leszerződik a technológiájával a Telekomhoz, de nem lehet használni mert a szolgáltató tiltja. Kicsit vicces ez. Persze nem használom sűrűn, de azért ez nagyon nem korrekt. Végülis vehetném pont ezért az előlapi kamerás telefont a szolgáltatónál, hogy ezt tudjam használni...
Gondolom ezzel terelnek el a drágább díjcsomagok felé...
Amúgy engem annyira nem zavart a dolog eddig, mert ott az iPad, vagy megosztom róla a netet és wifin megy, vagy arról facetimeozok...
De igen amúgy ennyi pénzárt már rég korlátlan csomagokat kellene osztani nem pedig 200 mega net meg 40 forintos percdíj és barátait...
(De hát itt a telekomadó és társai, amit természetesen a mocskos multi fizet és véletlenül sem a lakosság...) -
cris78
őstag
Akkor ennek baromi sok értelme van, mármint a FaceTime-nak. Az Apple leszerződik a technológiájával a Telekomhoz, de nem lehet használni mert a szolgáltató tiltja. Kicsit vicces ez. Persze nem használom sűrűn, de azért ez nagyon nem korrekt. Végülis vehetném pont ezért az előlapi kamerás telefont a szolgáltatónál, hogy ezt tudjam használni...
Majd kitalalnak egy olyat hogy havi 1000-ért feloldják.
-
madle
őstag
Akkor ennek baromi sok értelme van, mármint a FaceTime-nak. Az Apple leszerződik a technológiájával a Telekomhoz, de nem lehet használni mert a szolgáltató tiltja. Kicsit vicces ez. Persze nem használom sűrűn, de azért ez nagyon nem korrekt. Végülis vehetném pont ezért az előlapi kamerás telefont a szolgáltatónál, hogy ezt tudjam használni...
-
varsam
őstag
A pontjaidat válthatod be, amennyiben van, más kedvezmény nincs. Válts nagyobb csomagra, akkor kapsz jobb árat.
Amúgy meg 30% kedvezmény van weben a bolti árhoz képest. -
Ákinard
aktív tag
Ezt sajnos nem tudom megmondani, de szerintem az Apple nem örülne, ha a termékeit nem lehetne használni egy partnerszolgáltató hálózatán 100%osan bár a Telenor "minőségi" hálózatán is lehet iPhone-t venni
Szerintem a FaceTime engedélyezett, de ez nem 100%.
Ha valakinek van iPhoneja megírhatná, hogy egy nem VOIPos csomagban működik-e a FaceTime.Nem működik :S
Kicseng, és amikor a másik fél felvenné, csak azt írja ki, hogy Kapcsolódás...
A régi díjcsomagommal ment, és Wifin msot is megy, tehát nem facetime hálózati hiba, hanem a voip tiltás
-
prannk
őstag
Üdv!
Valaki felvilágosítana?

Kedvezményszint: arany
Hűségidő: 2015.01.31Szeretnék egy Z1 compactot venni.
Rámegyek,hogy Meglévő havidíjas: 77 040 Ft
Na most hűséghosszabbítás+készülék váltás meg ez az arany szint nem ad valami + kedvezményt?
-
erdoke
titán
Éppen azért érdemes korlátozni, az tudná elvinni a sok bevételt... Erős a gyanúm, hogy az átlag iPhone bevétel sokszorosa az átlag droidosnak Telekomnál is.
-
cris78
őstag
Mivel volt Spotify Premiumom is, két hónapja átléptem a Music M-be, ahol elvileg nincs VOIP. Van hozzá egy XL-es net bővítőm plusz SIM kártyával, de elvileg ez sem számít. Kicsivel aktiválás után próbáltam, és működött a FaceTime Audio. Utóbbi időben viszont nem próbáltam.
(#54078) cris78
Miért, a Google is direkt szerződésben van a Telekommal?Nincs szerződésben de a készülékek 99% android. Az biztos hogy nekem BlackBerryn mozaik xs-sel ( tavaly decemberben kötöttem) megy a bbm-en a hang és videó hívás is.
-
erdoke
titán
Ezt sajnos nem tudom megmondani, de szerintem az Apple nem örülne, ha a termékeit nem lehetne használni egy partnerszolgáltató hálózatán 100%osan bár a Telenor "minőségi" hálózatán is lehet iPhone-t venni
Szerintem a FaceTime engedélyezett, de ez nem 100%.
Ha valakinek van iPhoneja megírhatná, hogy egy nem VOIPos csomagban működik-e a FaceTime.Mivel volt Spotify Premiumom is, két hónapja átléptem a Music M-be, ahol elvileg nincs VOIP. Van hozzá egy XL-es net bővítőm plusz SIM kártyával, de elvileg ez sem számít. Kicsivel aktiválás után próbáltam, és működött a FaceTime Audio. Utóbbi időben viszont nem próbáltam.
(#54078) cris78
Miért, a Google is direkt szerződésben van a Telekommal? -
cris78
őstag
Ezt sajnos nem tudom megmondani, de szerintem az Apple nem örülne, ha a termékeit nem lehetne használni egy partnerszolgáltató hálózatán 100%osan bár a Telenor "minőségi" hálózatán is lehet iPhone-t venni
Szerintem a FaceTime engedélyezett, de ez nem 100%.
Ha valakinek van iPhoneja megírhatná, hogy egy nem VOIPos csomagban működik-e a FaceTime.És a google mennyire örül, hogy tiltva van a google voice?
-
dptrsk
Topikgazda
Ezt sajnos nem tudom megmondani, de szerintem az Apple nem örülne, ha a termékeit nem lehetne használni egy partnerszolgáltató hálózatán 100%osan bár a Telenor "minőségi" hálózatán is lehet iPhone-t venni
Szerintem a FaceTime engedélyezett, de ez nem 100%.
Ha valakinek van iPhoneja megírhatná, hogy egy nem VOIPos csomagban működik-e a FaceTime. -
madle
őstag
Értem, és a Voipba beletartozik a FaceTime hívás is iPhone-on?

-
dptrsk
Topikgazda
A nagy csomagokban nincs tiltva a VOIP a 2-3 legdrágább csomagban elérhető.
Next XL (ATK)
Next M (ATK)Azt hiszem ez a 2 csomag amiben van VOIP. Csak ugye ezekben majdnem felesleges, mivel korlátlan belföldi csomagok(a külföldi hívásokra éri meg a VOIP).
-
madle
őstag
-
St3ven
addikt
Mivel a Telekommal kötöttem szerződést, ha valamikor esetleg elszállna a blue mobile, akkor visszaraknának egy alap Dominóba, mint az általában a virtuális szolgáltatók/mobilmárkák megszűnésekor lenni szokott (lásd Postafon).
De majd ráérek akkor gondolkozni, hogy merre tovább (váltás Move XS-be), ha ez tényleg bekövetkezik, addig miért ne használhatnám a 33 Ft-os percdíjat, meg a Blue Duo kedvezményt (499 Ft-os időszaki díjért 9 Ft-ért hívható bármely két darab magyarországi szám), meg a csomagokat váltogatva folyamatosan 90 Ft akciós netet.
(#54072) zool1
Érdekesen hangzik, bár nekem túl nagyok a csomagjaik. Amúgy nagyon nyomul most a UPC, lásd UPC Wi-Free.
-
zool1
őstag
-
csababarca
őstag
na már meg is van, sima díjcsomagváltásra kell menni,majd felajánlja hogy válasszak készüléket és ennyi is

-
csababarca
őstag
-
ryori
senior tag
jó ezt vágom persze,csak azt hittem esetleg lehet számmegtartást kérni...
mert ugye úgymond díjcsomagot váltok...
na mindegy,így meggondolom még a dolgot...mert ez a számom 10 éve..Pedig van számhordás
-
csababarca
őstag
Esetleg a jobb hangminőség miatt? Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, ha FaceTime Audio megy a 3G helyett, a 2G-ről nem is beszélve. Szintén elvileg a VOIP mehet a most állatira kibővített LTE hálón, míg a hanghívás csak GSM-en. Éppen ezért egy rossz vicc, hogy 10-15e Ft-os csomagokban elvileg tiltják.
(#54066) csababarca
Benne van a nevében: ÚJ előfizetés. Az bizony nem a régi.jó ezt vágom persze,csak azt hittem esetleg lehet számmegtartást kérni...
mert ugye úgymond díjcsomagot váltok...
na mindegy,így meggondolom még a dolgot...mert ez a számom 10 éve.. -
erdoke
titán
Esetleg a jobb hangminőség miatt? Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, ha FaceTime Audio megy a 3G helyett, a 2G-ről nem is beszélve. Szintén elvileg a VOIP mehet a most állatira kibővített LTE hálón, míg a hanghívás csak GSM-en. Éppen ezért egy rossz vicc, hogy 10-15e Ft-os csomagokban elvileg tiltják.
(#54066) csababarca
Benne van a nevében: ÚJ előfizetés. Az bizony nem a régi. -
csababarca
őstag
Ha új előfizetést kötök, új díjcsomaggal,akkor nincs lehetőség számmegtartásra?:
webshopon keresztül nem ajánlja fel,csak hogy válasszak új számot...ez így nem gyere be.

-
ryori
senior tag
Mi van? Tiltva van a Next csomagokban az internetalapu hivas.
Nextnél fölösleges is, mivel korlátlan hívást enged, akkor minek voipozni
-
djculture
félisten
Én azon csodálkozok majd ha a mostani multi ellenesség miatt a lidl üzeletek itt maradnak és velük nem száll el az összes csak ott forgalmazott szolgáltatási csomag
-
Gabesz87
veterán
Nem igazán értem miért kéne az M-et választani L helyett, holott árban nincs akkor differencia, mint sebességben. Az az egy kedvezményes hónap meg nem annyira izgat.
-
Zoty4
őstag
Megrendeltem vegul hugomnak egy z1et akg fulhallgatoval next s atk melle.
Adnak ehhez is hordozhato akksit?r3dsnake: ez tenyleg ilyen fontos? De masodik honaptol mindenkeppen az L-es csomagot eri meg, csak a kedvezmenyes honapot szerintem kar bent hagyni
-
r3dsnake
nagyúr
-
Zoty4
őstag
-
Gabesz87
veterán
-
polonic
félisten
A segítségeteket kérném, mert nem tudok dönteni díjcsomag választásban. Next S/Move M között vacillálok. Jelenleg egy Galaxy S Advance telüm van Mozaik S előfizuval, és most egy Lumia 735-öt szeretnék venni. Viszont az LTE sebesség miatt agyalok. Jelenleg Speedtestel 8,95/3,51 Mbit-et mértem HSDPA-val. A Next S 30 Mbit-es 4G-t ad, a Move M csak 10-et. persze gondolom ezek csak elméletik, nem tudom, vajon a tényleges hogy alakul, de azt nem tudom, hogy mennyire lenne előrelépés a mostanihoz képest. Megérné-e a 30-as Next S. Mert annyit nem telefonálok, hogy kihasználjam az ingyen telefonálás előnyeit, szóval csak emiatt nem akarok 2500-al többet fizetni. De másrészről meg azért a 30-as 4G csak jobban vonz mint a 10-es. Szóval ebben szeretném a tanácsotokat kérni, főként a 4G sebességet illetően.
Valassz valami kis dijcsomagot es hozza 1290-ert egy gigas netbovitest es megkapod az max elmeleti sebesseget
-
Gabesz87
veterán
A segítségeteket kérném, mert nem tudok dönteni díjcsomag választásban. Next S/Move M között vacillálok. Jelenleg egy Galaxy S Advance telüm van Mozaik S előfizuval, és most egy Lumia 735-öt szeretnék venni. Viszont az LTE sebesség miatt agyalok. Jelenleg Speedtestel 8,95/3,51 Mbit-et mértem HSDPA-val. A Next S 30 Mbit-es 4G-t ad, a Move M csak 10-et. persze gondolom ezek csak elméletik, nem tudom, vajon a tényleges hogy alakul, de azt nem tudom, hogy mennyire lenne előrelépés a mostanihoz képest. Megérné-e a 30-as Next S. Mert annyit nem telefonálok, hogy kihasználjam az ingyen telefonálás előnyeit, szóval csak emiatt nem akarok 2500-al többet fizetni. De másrészről meg azért a 30-as 4G csak jobban vonz mint a 10-es. Szóval ebben szeretném a tanácsotokat kérni, főként a 4G sebességet illetően.
-
St3ven
addikt
-
zool1
őstag
15 év után elválnak útjaink a Telekomtól...

-
djculture
félisten
Azért meg ha nem vesz készüléket havi kedvezményt kap a forgalmi díjakból 12 hónapon át, de volt már hogy mást is kilehetett alkudni. Ez a telekom is olyan már mint a piac ha csendben ülsz fizetsz semmi se jár csak ha kiharcolod.
-
dedike
addikt
-
cris78
őstag
Nem hoztam el a telefont. Új rendelés leadva, panasz levél ment a T-nek. Remélem holnap hívnak, hogy most akkor megadják az új rendelést vagy nem.
-
dptrsk
Topikgazda
Ha össze van regisztrálva Telekom szinten a mobil és otthoni oldal, akkor csak felhívod a 1430/1412-t és átváltják neked pikk pakk.
Ha nincs összeregisztrálva, akkor nem tudom lehet-e telefonon, de egy próbát megér. -
Vangelis
félisten
-
Ákinard
aktív tag
-
cris78
őstag
Mi az amit fájdalomdíjként kaphatok?
-
Zoty4
őstag
Koszi, akkor felhivom oket. Keszuleket nem veszek, mert lofasz sincs ami jo aron lenne, es er is valamit
-
br4adam
aktív tag
Webshopon nem fogod tudni, csak személyes vagy telefonoson.
-
Teko001
őstag
Szerintem ezt csak Telefonon tudják neked (vagy személyesen) normálisan elintézni. De inkább telefonálj
-
Zoty4
őstag
Sziasztok
Van thome es tmobil elofizum most, utobbi tegnap elott lejart, es valtani szeretnek next s atkra, de a thome melle akarom kotni az atkt!
Mi a modja ennek, hogy tudom ezt megcsinalni a webshopban, vagy csak ugyintezo tudja megoldani telefonban vagy boltban?
Koszonet
-
r3dsnake
nagyúr
-
n@p@lm
addikt
-
kissbg
tag
Netplusz csomag esetén duonet sim kártyára van lehetőség?
-
madle
őstag
A kérdésemre igazából választ kaptam, ne vitatkozzatok ezen az apróságon
mostmár csak azt kell kikalkulálnom hogy elég e nekem az a 160 perc hálón kívülre.. gondolom hasonló korlátlan beszélős konstrukció nincs a Telekomnál ilyen árban. Csak a fentebbi kategória.. -
lesaux
veterán
Igen.
- Igen, mi?
- Igen, uram!
-
r3dsnake
nagyúr
-
btz
addikt
Anelkul, hogy belemennenk, szerintem eleg egyertelmu volt hogy az igen mire vonatkozik.
Arra értettem hogy "mi" a tapasztalatod ezzel kapcsolatban. Én úgy tudtam csak egy darabig volt ez a tiltás de az userek berágtak.
-
ForRedGlory
félisten
-
haxiboy
veterán
Akkor rendben csak érdekes hogy a dobozán nem tüntetik fel. Nekem egyébként kifejezetten tetszik ez a része. Satorozáskor nagyon jól tud jönni.
-
csako
veterán
Mi van? Tiltva van a Next csomagokban az internetalapu hivas.
Az előző fórumtárs két kérdést tett fel és arra is lehet érteni az egyszerű "Igen" válaszod, hogy "Igen, van tapasztalatom vele" ezért kérdezett vissza, hogy mi.
-
ForRedGlory
félisten
-
r3dsnake
nagyúr
-
ForRedGlory
félisten
-
madle
őstag
A Next S díjcsomagban tiltják a Voipot? Van valakinek ezzel a csomaggal tapasztalata?
-
kali
legenda
Volt szerencsém kipróbálni a thumbox akksit. Ahogy elnézem mindenki kéket kapott? És valaki írta hogy töltés után pár percig világít a cucc. Az egész kék gumi réteg fluoreszkál. Elég durva. Kérdés direkt ilyen vagy anyaghiba lehet és a Telekom ezért osztogatja. Igazából nem zavaró. Este tűnt fel hogy világít az egész.
miért kell azonnal a rosszra (is) gondolni?

keress rá, külön pozitívumnak említik a leírásokban, hogy fluorescence silica gel shell, és nem csak ennél, hanem más színek és eltérő kapacitások esetén is, tehát mindegyik direkt ilyen. -
haxiboy
veterán
Volt szerencsém kipróbálni a thumbox akksit. Ahogy elnézem mindenki kéket kapott? És valaki írta hogy töltés után pár percig világít a cucc. Az egész kék gumi réteg fluoreszkál. Elég durva. Kérdés direkt ilyen vagy anyaghiba lehet és a Telekom ezért osztogatja. Igazából nem zavaró. Este tűnt fel hogy világít az egész.
-
footwear
csendes tag
Még jó, hogy vagy 70 fajta telefont árulnak, de azért még ennek ellenére is maradt energiájuk gondolni azokra, akik lemaradtak volna a december 2-3-as kalendáriumi ajánlatról...
Azért arra úgy látom kínosan ügyeltek, hogy domino csomagban még a középkategória se nagyon képviseltesse magát. Na mindegy, nagyon úgy tűnik, hogy ~10 év után nem Telekom függő készüléket fogok használni következő telefonomként. -
ForRedGlory
félisten
Sziasztok!
Van egy telefonom meg mellé egy előfizetésem. A telefon részletre vásároltam az előfizetés mellé. Kérdés, ha szüneteltetni szeretném az előfizetést és a részletfizetést azt meg lehet-e oldani, mert elvesztettem a munkám sajnos. És ha lehet-e azt tudom hogy hívni meg fogadni hívást nem tudok, de a telefont tudom-e ugyanúgy használni, pl. nem tiltják le vagy valami.
Max 184 napig szuneteltetheted, amivel a husegido kitolodik. A SIM-et nem tudod hasznalni semmire, de a telefont igen.
-
davidi
tag
akkor csak simán rendeljem meg webshopról és küldik is a készüléket, olyan feltételekkel , amiket neten bejelöltem?
Igen!
De kérhetnek előleget, főleg ha új előfizető vagy. Sajna tőlem is kértek 144.000-et, bár én Note 4-et rendeltem

-
Raz3raddict
tag
-
Vangelis
félisten
sziasztok,
Szeretnék online vásárolni a tmobile-ról egy xperia z2őt előfizetéssel, részletre.
Voltam bent a boltba személyesen és mondták hogy milyen dokumentumok szügségesek a részletvásárláshoz.( pl munkáltatói igazolás)
A főnököm meg azt mondta,hogy elvileg nem kérnek semmit ilyen papírt, csak személyes adatokat és kb ennyi, mert hogy ő volt ott egy ismerősével ,akinek nem volt munkahelye és kapott simán,szóval 0 ft-ért elvitte a készüléket.Na már most az itt a nagy kérdés, hogy én elkezdtem rendelni a webshopjukról, előfizetéssel + részletre és semmi dokumentumot nem kér a részlet vásárláshoz, legalábbis még nem kért.. Hogy működik ez? Ha megjött a rendelt termék hozzám, akkor a dobozába lesznek a benyújtandó dokumentumok listája?
Vagy szimplán a főnöknek volt igaza és csak helyben kérnek papírokat?
bocs ha zavarosan kérdeztem....
Munkáltatóit nem hallottam az utóbbi pár évben, hogy kértek volna.
Onlány meg nem kell semmi... majd felhívnak egyeztetni és akkor vagy megkapod simán vagy kérnek előleget.
-
br4adam
aktív tag
sziasztok,
Szeretnék online vásárolni a tmobile-ról egy xperia z2őt előfizetéssel, részletre.
Voltam bent a boltba személyesen és mondták hogy milyen dokumentumok szügségesek a részletvásárláshoz.( pl munkáltatói igazolás)
A főnököm meg azt mondta,hogy elvileg nem kérnek semmit ilyen papírt, csak személyes adatokat és kb ennyi, mert hogy ő volt ott egy ismerősével ,akinek nem volt munkahelye és kapott simán,szóval 0 ft-ért elvitte a készüléket.Na már most az itt a nagy kérdés, hogy én elkezdtem rendelni a webshopjukról, előfizetéssel + részletre és semmi dokumentumot nem kér a részlet vásárláshoz, legalábbis még nem kért.. Hogy működik ez? Ha megjött a rendelt termék hozzám, akkor a dobozába lesznek a benyújtandó dokumentumok listája?
Vagy szimplán a főnöknek volt igaza és csak helyben kérnek papírokat?
bocs ha zavarosan kérdeztem....
Sehol nem kérnek munkáltatóit.
-
Raz3raddict
tag
sziasztok,
Szeretnék online vásárolni a tmobile-ról egy xperia z2őt előfizetéssel, részletre.
Voltam bent a boltba személyesen és mondták hogy milyen dokumentumok szügségesek a részletvásárláshoz.( pl munkáltatói igazolás)
A főnököm meg azt mondta,hogy elvileg nem kérnek semmit ilyen papírt, csak személyes adatokat és kb ennyi, mert hogy ő volt ott egy ismerősével ,akinek nem volt munkahelye és kapott simán,szóval 0 ft-ért elvitte a készüléket.Na már most az itt a nagy kérdés, hogy én elkezdtem rendelni a webshopjukról, előfizetéssel + részletre és semmi dokumentumot nem kér a részlet vásárláshoz, legalábbis még nem kért.. Hogy működik ez? Ha megjött a rendelt termék hozzám, akkor a dobozába lesznek a benyújtandó dokumentumok listája?
Vagy szimplán a főnöknek volt igaza és csak helyben kérnek papírokat?
bocs ha zavarosan kérdeztem....
-
cris78
őstag
-
Teko001
őstag
Sziasztok!
Van egy telefonom meg mellé egy előfizetésem. A telefon részletre vásároltam az előfizetés mellé. Kérdés, ha szüneteltetni szeretném az előfizetést és a részletfizetést azt meg lehet-e oldani, mert elvesztettem a munkám sajnos. És ha lehet-e azt tudom hogy hívni meg fogadni hívást nem tudok, de a telefont tudom-e ugyanúgy használni, pl. nem tiltják le vagy valami.
Én azt tudom javasolni, hogy hívd fel őket hétfőn munkaidőben, és beszélj a számlázási osztállyal, és kérdezd meg a lehetőségeidet. Neked se, és nekik se érdekük, hogy felhalmozódjon, aztán átadják behajtásra.
-
csumpa93
tag
Sziasztok!
Van egy telefonom meg mellé egy előfizetésem. A telefon részletre vásároltam az előfizetés mellé. Kérdés, ha szüneteltetni szeretném az előfizetést és a részletfizetést azt meg lehet-e oldani, mert elvesztettem a munkám sajnos. És ha lehet-e azt tudom hogy hívni meg fogadni hívást nem tudok, de a telefont tudom-e ugyanúgy használni, pl. nem tiltják le vagy valami.
-
cris78
őstag
Valaki tudna dobni egy email címet. A honlapon nem jelenik meg nekem a kód amit a levél végén kell beirni.
-
Blackmirror
őstag
Nem semmi, nem is értem hogy miért...
Eddig ami nekem bevált az a házhozszállítás, csak használt készüléket vettem át üzletben, azt is csak azért hogy ha nem ok, akkor rögtön vissza tudjam adni. (azt meg úgyis listaáron lehet venni, csomag nélkül)
PickPackot már nem merem ajánlani, mert még mindig nincs meg az S4-em, de mondjuk ez egy kivételes eset, máskor nem volt gond velük sem. -
Vangelis
félisten
-
cris78
őstag
-
Vangelis
félisten
-
St3ven
addikt
-
Vangelis
félisten
-
St3ven
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
Kb biztos, hogy elfogadják a reklamációd ha szólsz érte! Szerintem írj nekik egy emailt.
-
cris78
őstag
0 Ft volt. Azért kértem így, hogy a fa alá biztos betudjam tenni.
-
St3ven
addikt
Nem kell ilyenkor hagyni, hogy belekontárkodjanak a rendelésbe.
De különben is, nekem az a tapasztalatom, hogy a legjobb ezeket a rendeléseket online kifizetni előre bankkártyával, és PPP-ra vagy házhozszállítással kérni. Jobb kihagyni a T-t az átvételből a sok hibalehetőség miatt.
-
Vangelis
félisten
Adtam volna én nekik!

-
cris78
őstag
És elment a semmire két buszjegy meg egy csomó idő. Most leadtam megint a rendelest. 1430-on mikor a panaszt tettem. Kérdeztem ha megrendelem akkor itt lesz karira? Nem valószínű, inkább két ünnep között.
Engem ez nem érdekel, ott számol vissza az óra a honlapon.
-
St3ven
addikt
Nem semmi. -
cris78
őstag
Miért érvénytelenítette?
Mert problémát okozott neki a fun s kártya. Nem tudta kiszamlazni. És elkezdett önállóskodni. Itt mondtam neki, hogy szeretném ha a kedvezmény megmaradna talán amivel rendeltem. meg ugye így nem 14 nap az elállás.
-
Blackmirror
őstag
Miért érvénytelenítette?
Új hozzászólás Aktív témák
-
54100 - 54001
147753 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 55901 55900 - 55801 55800 - 55701 55700 - 55601 55600 - 55501 55500 - 55401 55400 - 55301 55300 - 55201 55200 - 55101 55100 - 55001 55000 - 54901 54900 - 54801 54800 - 54701 54700 - 54601 54600 - 54501 54500 - 54401 54400 - 54301 54300 - 54201 54200 - 54101 54100 - 54001 54000 - 53901 53900 - 53801 53800 - 53701 53700 - 53601 53600 - 53501 53500 - 53401 53400 - 53301 53300 - 53201 53200 - 53101 53100 - 53001 53000 - 52901 52900 - 52801 52800 - 52701 52700 - 52601 52600 - 52501 52500 - 52401 52400 - 52301 52300 - 52201 52200 - 52101 52100 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- CS2 GAMER PC! AMD Ryzen 7 5700X / RTX 3070 / 16GB-32GB DDR4 / 512GB-2TB Nvme / 10+ Féle GPU
- HP Omen 17.3" FHD IPS Ryzen 5 8645HS RTX 4050 16GB 512GB NVMe gar
- Használt Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256GB, 12 hónap garanciával!
- Szép állapotú Samsung Galaxy S25 Ultra 12/256GB, 12 hónap garanciával!
- Thrustmaster open whell add-on kormány
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 9000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Keresünk Galaxy S24/24+/S24 Ultra/S24 FE
- BESZÁMÍTÁS! 8TB WD RED WD80EFAX HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Apple Watch Series 11 46mm, Space Grey 100% (1év Garancia)
- 27% - GIGABYTE Z790 EAGLE Alaplap
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest








Meg is rendeltem a Move S-t, kedden megyek a telóért, és akkor majd rendelek még egy NetPlusz L-t!


Nem semmi.

