Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
118100 - 118001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 119901 119900 - 119801 119800 - 119701 119700 - 119601 119600 - 119501 119500 - 119401 119400 - 119301 119300 - 119201 119200 - 119101 119100 - 119001 119000 - 118901 118900 - 118801 118800 - 118701 118700 - 118601 118600 - 118501 118500 - 118401 118400 - 118301 118300 - 118201 118200 - 118101 118100 - 118001 118000 - 117901 117900 - 117801 117800 - 117701 117700 - 117601 117600 - 117501 117500 - 117401 117400 - 117301 117300 - 117201 117200 - 117101 117100 - 117001 117000 - 116901 116900 - 116801 116800 - 116701 116700 - 116601 116600 - 116501 116500 - 116401 116400 - 116301 116300 - 116201 116200 - 116101 116100 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
BBke
tag
A Telekom alkalmazásban ezt a dijcsomagot kínálja az app, hogy váltsam le a régit.
A mobil M nem korlátlan hálózaton kívül, de itt azt irja, hogy igen.
Szerintetek valós lehet az ajánlat vagy valami bug a rendszerben?
Ez az asszony előfizetése, 1000 Ft pluszt megérne a korlátlan beszéd mindenhova.
Köszi
A Mobil M csak hálózaton belül korlátlan.
A Mobil L hálózaton belül és kívül is korlátlan.
Amit a Telekom oldala ír, az a jó. Nekem a Mobil L + 4 GB net van 6426 forint havidíjjal, Magenta1 csomagban 30% kedvezménnyel.
-
Zeki
nagyúr
-
Winne
nagyúr
-
szalai112
senior tag
-
szaniszlokar
aktív tag
Valós lehet ugyan? Vagy hiba a gépezetben? Nem tudom, hogy rá merjek-e kattintani a kiválasztom gombra. Semmi kedven cirkuszolni velük, ha utólag kiderül, hogy mégsem korlátlan a hálózaton kívülre lehetőség.
-
Winne
nagyúr
-
Dr Bubo
MODERÁTOR
A Telekom alkalmazásban ezt a dijcsomagot kínálja az app, hogy váltsam le a régit.
A mobil M nem korlátlan hálózaton kívül, de itt azt irja, hogy igen.
Szerintetek valós lehet az ajánlat vagy valami bug a rendszerben?
Ez az asszony előfizetése, 1000 Ft pluszt megérne a korlátlan beszéd mindenhova.
Köszi
Ez jó ajánlatnak tűnik. Nekem 0 perc + Net 3 GB csomagom van, erre ajánlja a Mobil XS + Net 15 GB-ot. Csak háromszorosa az ára.

-
szalai112
senior tag
Az ára kijön a 15% kedvezménnyel, de engem az zavar, hogy a hálózaton kívülre az van írva, hogy korlátlan beszélgetés!
A mobil M 30 percet vagy sms-t tartalmaz a leírás alapján.Lehet rendszer hiba
-
szaniszlokar
aktív tag
-
kovacsmi_74
senior tag
-
szalai112
senior tag
-
sfefe
addikt
A Telekom alkalmazásban ezt a dijcsomagot kínálja az app, hogy váltsam le a régit.
A mobil M nem korlátlan hálózaton kívül, de itt azt irja, hogy igen.
Szerintetek valós lehet az ajánlat vagy valami bug a rendszerben?
Ez az asszony előfizetése, 1000 Ft pluszt megérne a korlátlan beszéd mindenhova.
Köszi
Nekem ugyanezt 5090re adná.. igaz a mostani 3790.(ez is ugyanaz mint nálad)
-
bkiky01
senior tag
Az új mobil csomagoknál a vpn van korlátozva, ha igen mekkora sávszélre?
-
szalai112
senior tag
A Telekom alkalmazásban ezt a dijcsomagot kínálja az app, hogy váltsam le a régit.
A mobil M nem korlátlan hálózaton kívül, de itt azt irja, hogy igen.
Szerintetek valós lehet az ajánlat vagy valami bug a rendszerben?
Ez az asszony előfizetése, 1000 Ft pluszt megérne a korlátlan beszéd mindenhova.
Köszi
Szia
Szerintem bug lehet, mert nekem a rendesárat mutatja. -
MadMancs
veterán
Nos, innentől kezdve nem kell, csak az a baj annyiszor feljött a kérelem, hogy adjam meg a számomat, hogy megadtam sajnos. Én úgy értettem ezt az egészet, hogy ha a fogadó nincs neten vagy nem kompatibilis, akkor egy INGYENES SMS-ként küldi el...
Fizetősre ott van az SMS, ingyenesre meg Viber és kész részemről. Semmi kedvem azt nézegetni, hogy véletlenül fizetős legyen vagy nem. Ezt a Madmancs által felhozott készülék kompatibilitást sem értem. Mitől nagy dolog, hogy Huaweien meg Samsungon is megy??? Talán a Viber nem? Alapvetően az SMS tarifákat már rég el kellett volna eliminálni a szolgáltatóknak, ehelyett kitalálnak egy átverős új appot.De igen megy viber, de írtam pl példát. Pl képek. 200+ km re lévő családtagokkal ez a legegyszerűbb mód ha minőségromlás nélkül szeretnénk küldeni/fogadni. (Messenger és viber is lekonvertálja). Vagy több idős családtag van aki nem használ se messenger se viber, viszont RCS meg alap így ingyen kommunikáció.
-
szaniszlokar
aktív tag
A Telekom alkalmazásban ezt a dijcsomagot kínálja az app, hogy váltsam le a régit.
A mobil M nem korlátlan hálózaton kívül, de itt azt irja, hogy igen.
Szerintetek valós lehet az ajánlat vagy valami bug a rendszerben?
Ez az asszony előfizetése, 1000 Ft pluszt megérne a korlátlan beszéd mindenhova.
Köszi
-
kali
legenda
Igen, ott hibás a link. Az ÁSZF módosulások alatt a zip fájlban néztem, de ott csak vezetékes internetre látok új dolgokat szept. 16-tól.
Csak ott tudtam megnézni én is.
-
kovacsmi_74
senior tag
-
kali
legenda
Mától van valami új internet promóció, de nem látom a 9-es számú mellékletben.
Dominósként az app-ban sincs semmi új.
Lehet, hogy a havidíjas előfizetőknek lesz csak.Tuti+ -nál jövő héttől olcsóbbak lesznek a net csomagok, igaz azok már nem megújulóak lesznek. Kiváncsi leszek, itt történik-e változás?
Nyomok a 9-es mellékletre és nem az érhető el, hanem a 2/D Csatornakiosztásokat dobja be a linkre.
-
kovacsmi_74
senior tag
Mától van valami új internet promóció, de nem látom a 9-es számú mellékletben.
Dominósként az app-ban sincs semmi új.
Lehet, hogy a havidíjas előfizetőknek lesz csak.Tuti+ -nál jövő héttől olcsóbbak lesznek a net csomagok, igaz azok már nem megújulóak lesznek. Kiváncsi leszek, itt történik-e változás?
-
szabonagyur
félisten
Akkor maradjunk annyiban, hogy nem az RCS app átverős, hanem magyar viszonyok között értelmetlen azoknak akik nem "flat rate" csomagokban vannak, tehát a nagy többségnek. Azokban az országokban ahol egy SMS-ért annak reális díját kérik el (kb. semmit), talán van értelme.
Minden esetre ezt a szolgáltatást beállítani úgy, mint az SMS evoluciója, vagy egy egységes "messenger" a sok egymással nem kompatibilis appok között - óriási hazugság.Szerintem meg túlgondolod ezt az egész dolgot.
Mivel igen is van változás, rengeteg embernek van mobilnet vagy wifin lóg a telefon, akkor miért ne menjen az SMS ezen keresztül, így nézve ingyenesen?
-
blackmajesty
aktív tag
Sziasztok! Van az előfizumhoz két multisim. Ha az összes kártyát telefonba teszem és mind be van kapcsolva van e mód arra hogy csak az én telefinom csörögjön ki amiben a főkártya van?
A szolgáltatáson nincs ilyen lehetőség, az eszközökben vagy van vagy nincs.
-
szabogabor10
veterán
Sziasztok! Van az előfizumhoz két multisim. Ha az összes kártyát telefonba teszem és mind be van kapcsolva van e mód arra hogy csak az én telefinom csörögjön ki amiben a főkártya van?
Nincs sajnos.
-
Dayerdroid
tag
Sziasztok! Van az előfizumhoz két multisim. Ha az összes kártyát telefonba teszem és mind be van kapcsolva van e mód arra hogy csak az én telefinom csörögjön ki amiben a főkártya van?
-
tibor23
senior tag
Tévedés. Az szolgáltatók nem találtak ki átverős appot. Félreérted az egészet. Az RCS egy ráncfelvarrott mobil szolgáltatás. iOS-en iMesage megy már régóta ami az Apple szadalma. Ennek mintájára vezették be az Android-on is ezt a "csevegő szolgáltatást" az üzenet kezelőkben. Kezdetben nem volt minden androidos telefon komptibilis az RCS-sel, csak a Google Message app,majd később a gyártók implementálták a saját üzenet kezelő appjukba(pl.Samsung) vagy lecserélték a saját üzenet kezelőjüket a Google Message-re.
Amúgy az SMS-t mind adding nem lehetne beszűntetni,amíg nincs kereszt kompatibilitása az RCS-nek, pl. Android és iOS között. Az SMS/MMS egy platformfüggetlen szolgáltatás,az működik Androidon,iOSen,Blackberry-n,BlackberryOS10en,Windows Mobileon,Badan,Sybianon stb, az RCS viszont nem.Akkor maradjunk annyiban, hogy nem az RCS app átverős, hanem magyar viszonyok között értelmetlen azoknak akik nem "flat rate" csomagokban vannak, tehát a nagy többségnek. Azokban az országokban ahol egy SMS-ért annak reális díját kérik el (kb. semmit), talán van értelme.
Minden esetre ezt a szolgáltatást beállítani úgy, mint az SMS evoluciója, vagy egy egységes "messenger" a sok egymással nem kompatibilis appok között - óriási hazugság. -
Nordik
addikt
Én az általad linkelt kép alapján írtam a 08.31-et,mert ott az szerepel az aktiválás kezdetének.
A jelenlegi "kaotikus" helyzetben ha van 500-ad kipróbálni, hogy mi történik, akkor várd meg.
De nekem az a meglátásom, hogy mivel megújuló szolgáltatásról van szó,le fogják vonni az egyenlegedből hiszen határozottan le van írva, hogy az új csomagban már fizetős.Kikapcsoltam, eltűnt és most nem mutat semmiféle rendelhető zene opciót. Valami nincs rendben ezzel kapcsolatban.
-
4Grider
félisten
-
Lmh
őstag
-
st3v3np3t3r
nagyúr
Nos, innentől kezdve nem kell, csak az a baj annyiszor feljött a kérelem, hogy adjam meg a számomat, hogy megadtam sajnos. Én úgy értettem ezt az egészet, hogy ha a fogadó nincs neten vagy nem kompatibilis, akkor egy INGYENES SMS-ként küldi el...
Fizetősre ott van az SMS, ingyenesre meg Viber és kész részemről. Semmi kedvem azt nézegetni, hogy véletlenül fizetős legyen vagy nem. Ezt a Madmancs által felhozott készülék kompatibilitást sem értem. Mitől nagy dolog, hogy Huaweien meg Samsungon is megy??? Talán a Viber nem? Alapvetően az SMS tarifákat már rég el kellett volna eliminálni a szolgáltatóknak, ehelyett kitalálnak egy átverős új appot.Tévedés. Az szolgáltatók nem találtak ki átverős appot. Félreérted az egészet. Az RCS egy ráncfelvarrott mobil szolgáltatás. iOS-en iMesage megy már régóta ami az Apple szadalma. Ennek mintájára vezették be az Android-on is ezt a "csevegő szolgáltatást" az üzenet kezelőkben. Kezdetben nem volt minden androidos telefon komptibilis az RCS-sel, csak a Google Message app,majd később a gyártók implementálták a saját üzenet kezelő appjukba(pl.Samsung) vagy lecserélték a saját üzenet kezelőjüket a Google Message-re.
Amúgy az SMS-t mind adding nem lehetne beszűntetni,amíg nincs kereszt kompatibilitása az RCS-nek, pl. Android és iOS között. Az SMS/MMS egy platformfüggetlen szolgáltatás,az működik Androidon,iOSen,Blackberry-n,BlackberryOS10en,Windows Mobileon,Badan,Sybianon stb, az RCS viszont nem. -
4Grider
félisten
Nos, innentől kezdve nem kell, csak az a baj annyiszor feljött a kérelem, hogy adjam meg a számomat, hogy megadtam sajnos. Én úgy értettem ezt az egészet, hogy ha a fogadó nincs neten vagy nem kompatibilis, akkor egy INGYENES SMS-ként küldi el...
Fizetősre ott van az SMS, ingyenesre meg Viber és kész részemről. Semmi kedvem azt nézegetni, hogy véletlenül fizetős legyen vagy nem. Ezt a Madmancs által felhozott készülék kompatibilitást sem értem. Mitől nagy dolog, hogy Huaweien meg Samsungon is megy??? Talán a Viber nem? Alapvetően az SMS tarifákat már rég el kellett volna eliminálni a szolgáltatóknak, ehelyett kitalálnak egy átverős új appot.Pont az sms-ből élnek, mert a hatóságok annak végződtetési díját még nem szabályozták. Vicc, hogy egy idegen hálózatból érkező sms átlagos végződtetési díja majdnem egy nagyságrenddel (tízes számrendszerben) nagyobb, mint a hatósági díjas hívásvégződtetési díj egy végződtetett percre. Miközben a sávszélesség igény pont fordított az sms és egy perc hanghívás között.
-
4Grider
félisten
Sziasztok!
Tegnap kaotam egy sms-t a T-től, hogy egy korábban igénybe vett 0Ft-os net amit igenybe akartam venni, technikai okokból nem került aktiválásra, ezért kompenzációként a "következő 24 órában 1gb netet aktiválnak" nekem, melyet belföldön használhatok fel.
1: megjelent az 1gb az appban, de nem az fogy először hanem az alap adatom, normális ez így?
2: a mondatot kétféleképpen lehet értelmezni. nem tudom h most ez az extra adat 24 órára szól csak vagy csak azt ígérték, hogy 24 orán belul aktiválják?
Az appban egyébként addig irja a felhasználhatóságot, ameddig az alap netem is érvényes, de tartok tőle, hogy bug.
Szerintetek?
Köszi!Menet közben nem tudnak előzni az újonnan aktivált adatcsomagok, ahhoz ki- és be kell kapcsolni az adatforgalmazást.
-
tibor23
senior tag
Ha nincs neted vagy a fogado nem RCS kompatibilis SMS lesz belole vagy MMS
Nos, innentől kezdve nem kell, csak az a baj annyiszor feljött a kérelem, hogy adjam meg a számomat, hogy megadtam sajnos. Én úgy értettem ezt az egészet, hogy ha a fogadó nincs neten vagy nem kompatibilis, akkor egy INGYENES SMS-ként küldi el...
Fizetősre ott van az SMS, ingyenesre meg Viber és kész részemről. Semmi kedvem azt nézegetni, hogy véletlenül fizetős legyen vagy nem. Ezt a Madmancs által felhozott készülék kompatibilitást sem értem. Mitől nagy dolog, hogy Huaweien meg Samsungon is megy??? Talán a Viber nem? Alapvetően az SMS tarifákat már rég el kellett volna eliminálni a szolgáltatóknak, ehelyett kitalálnak egy átverős új appot. -
Lmh
őstag
Sziasztok!
Tegnap kaotam egy sms-t a T-től, hogy egy korábban igénybe vett 0Ft-os net amit igenybe akartam venni, technikai okokból nem került aktiválásra, ezért kompenzációként a "következő 24 órában 1gb netet aktiválnak" nekem, melyet belföldön használhatok fel.
1: megjelent az 1gb az appban, de nem az fogy először hanem az alap adatom, normális ez így?
2: a mondatot kétféleképpen lehet értelmezni. nem tudom h most ez az extra adat 24 órára szól csak vagy csak azt ígérték, hogy 24 orán belul aktiválják?
Az appban egyébként addig irja a felhasználhatóságot, ameddig az alap netem is érvényes, de tartok tőle, hogy bug.
Szerintetek?
Köszi! -
st3v3np3t3r
nagyúr
Ha nincs neted vagy a fogado nem RCS kompatibilis SMS lesz belole vagy MMS
Akkor másképpen fogalmazom meg röviden: az RCS nem ugyan az mint az SMS/MMS,csak hasonló célt szolgál.
A Telekom anno ezt az RCS-t SMS 2.0 néven hirdette és ezért közösítik sokan, hogy az RCS=SMS, holott nem!
Az SMS GSM hálózaton megy,az RCS nem.
Viszont ha úgy nézzük, az RCS olcsóbb mint az SMS/MMS.
-
szabonagyur
félisten
Nem sms-t küldesz,hanem csevegőüzenetet,hasonló de nem összekeverendő! Ez az RCS hasonló mint a Facebook Messenger.
[link]Kicsit előnyösebb mint más hasonló üzenetküldő appok, viszont a hátránya az,hogy csak Google Androiddal kompatibilis.
Ha nincs neted vagy a fogado nem RCS kompatibilis SMS lesz belole vagy MMS
-
Nordik
addikt
Én az általad linkelt kép alapján írtam a 08.31-et,mert ott az szerepel az aktiválás kezdetének.
A jelenlegi "kaotikus" helyzetben ha van 500-ad kipróbálni, hogy mi történik, akkor várd meg.
De nekem az a meglátásom, hogy mivel megújuló szolgáltatásról van szó,le fogják vonni az egyenlegedből hiszen határozottan le van írva, hogy az új csomagban már fizetős.Akkor lemondom inkább az a legegyszerűbb, mert egyébként nincs rá szükségem.
Viszont ez így nagyon nem működik jól. Burkoltan bekapcsolva hagyják és fizetsz érte. Észre se veszed ha valóban így van.
-
st3v3np3t3r
nagyúr
Lényegében olyan, mint az iMessage. Ha a fogadó fél is tudja RCS-ként fogadni akkor sima netes üzenetként megy (ilyenkor csak a mobilnet vagy Wifi a költséged, ha nem tudja akkor SMS vagy ha olyan a tartalom MMS.
Nem sms-t küldesz,hanem csevegőüzenetet,hasonló de nem összekeverendő! Ez az RCS hasonló mint a Facebook Messenger.
[link]Kicsit előnyösebb mint más hasonló üzenetküldő appok, viszont a hátránya az,hogy csak Google Androiddal kompatibilis.
-
MadMancs
veterán
Azt nem mondanám higy csak magával kompatibilis vacak. Huawei és Samsung gyári üzenetküldője is RCS képes pl. És mivel már mindhárom szolgaltatónál elérhető, nagyon ritka az olyan kontaktom akinél nem elérhető. Simán lehet látni hogy sms e vagy sem mivel RCS nél mielott irok bármit szövegmezőben csevegőüzenetet ír, sima sms nél meg üzenetet. Főleg családon belül képek küldésére szoktuk használni mert itt eredeti minoségbe ér célba, messenger, vibrer stb vel ellentetben. Szóval hasznos kis cucc ez.
-
szabonagyur
félisten
Ha felrakod negativan nem erinthet, max ugyanugy sms-t kuldesz, de talan ki is irja, hogy mikor sms es mikor nem.
-
Tompika777
senior tag
Én az általad linkelt kép alapján írtam a 08.31-et,mert ott az szerepel az aktiválás kezdetének.
A jelenlegi "kaotikus" helyzetben ha van 500-ad kipróbálni, hogy mi történik, akkor várd meg.
De nekem az a meglátásom, hogy mivel megújuló szolgáltatásról van szó,le fogják vonni az egyenlegedből hiszen határozottan le van írva, hogy az új csomagban már fizetős. -
Nordik
addikt
Szerintem a fordulónapod után vált át fizetősre, most meg azért nulla, mert 08.31.-én még az volt
Szeptember 4en volt a fordulonapom és 9en váltottam díjcsomagot. Viszont ebben lehet valami amit mondasz.
De magától csak nem váltják át automatikusan fizetosre. Vagy inkább mondjam le? -
Tompika777
senior tag
Szerintem a fordulónapod után vált át fizetősre, most meg azért nulla, mert 08.31.-én még az volt
-
Nordik
addikt
Nekem mégis ott van az appban és az oldalon is az opció továbbra is. Lehet mégis meghagyták a 4GB csomagba is?
Ugye elvileg fizetős lenne, valami 500Ft havonta. De ilyen opció pedig sehol nincs amivel megtudnam rendwlni. Könnyen lehet az oldalon szerepel rosszul. Vagy ír erről valamit az aszf?
-
Nordik
addikt
Nekem mégis ott van az appban és az oldalon is az opció továbbra is. Lehet mégis meghagyták a 4GB csomagba is?
Ugye elvileg fizetős lenne, valami 500Ft havonta. De ilyen opció pedig sehol nincs amivel megtudnam rendwlni. Könnyen lehet az oldalon szerepel rosszul. Vagy ír erről valamit az aszf?
-
Kaba
veterán
-
tibor23
senior tag
Lényegében olyan, mint az iMessage. Ha a fogadó fél is tudja RCS-ként fogadni akkor sima netes üzenetként megy (ilyenkor csak a mobilnet vagy Wifi a költséged, ha nem tudja akkor SMS vagy ha olyan a tartalom MMS.
Tehát nem lehet küldeni vele sms-t ingyen. Csak azt nem tudom, akkor mire jó és minek erőltetik. 101. Csak magával kompatibilis vacak, miközban azt sugallják, ezzel megszűnnek az appok közti átjárhatósági problémák.
-
szabonagyur
félisten
Lényegében olyan, mint az iMessage. Ha a fogadó fél is tudja RCS-ként fogadni akkor sima netes üzenetként megy (ilyenkor csak a mobilnet vagy Wifi a költséged, ha nem tudja akkor SMS vagy ha olyan a tartalom MMS.
-
tibor23
senior tag
Valaki le tudná írni értelmesen mi ez az RCS? Tehát ha pl. SMS-t küldök ezen keresztül és neten vagyok, akkor kell érte fizetnem vagy sem??
-
sfefe
addikt
-
Tompika777
senior tag
Szerintem nem biztos, hogy lesz rá tuti tipp, próbálkozni kell, esetleg megnézni laptoppal, hogy minden jól van e beállítva, és automatikus e a feljelentkezés. Én is e3372-t használok de egy d-link routerben. Én d-link sticket akartam használni mivel az picit jobbnak tűnt térerőben, és nálam az nem működött, holott másnál meg megy, sőt csomagban is árulták és ráadásul még a gyártó is ugyanaz.
-
Nordik
addikt
-
sfefe
addikt
-
slice14
veterán
Valaki használ Huawei e3372 4G stick-et TP-Link routerbe internet megosztásként? A TP-Link C5 v4 támogatási listáján ott van az e3372-es, viszont a router valamiért nem látja.
A stick független. Gépre dugva szépen müxik. Valami tipp? -
Nordik
addikt
-
Kaba
veterán
A legkisebb 4 GB net csomagban a korlátlan zenei opció megszünt,így fogyasztani fogja a keretet.
-
Nordik
addikt
Néhány napja váltottam 4GB net csomagra. Ebben nincs zene opció, így a Spotify stb fogyasztja az adatkeretet.
Nálam mégis aktív a zene opció 0Ftert. Most akkor mégis lehet használni ezeket az alkalmazásokat? Nem fogja fogyasztani a keretet? Vagy csak hiba van a Telekom felületen?
-
kory24
őstag
Köszönöm infókat.
Akkor addig használom még amíg megy, majd csak aztán fizetek elő közvetlenül :)
-
Caranita
aktív tag
Nálam legutóbb ilyen "felmondásnál" hó végéig ment.
-
Kaba
veterán
Van egy bizonyos átfutási idő.Használhatod addig ameddig működik.Elvileg 1-2 hét.
-
Kbali
nagyúr
-
Kbali
nagyúr
Akkor tévedtem, utoljára mikor néztem, még kellett. Azt tudom, hogy lefelé elég nagy a sávszél (sőt lehet cache-eltetni, hogy még gyorsabb legyen), de felfelé tényleg lassú (nem ezen fogsz FPS-t játszani) - általában backup-ra használják (pl. kártyás fizetésnél benzinkutak).
-
kory24
őstag
Váltottam korlátlan net max-ról az új giga erős netre.
Előzőhöz járt hbo go.
Az ilyenkor meddig él?A váltás már 2 napja történt, de még mindig működik az hbo go fiók...
Használhatom amíg működik?
Van vkinek tapasztalata meddig működik? -
Masato
tag
Műholdas netet egyik magyarországi TV szolgáltató sem ad. Léteznek külföldi szolgáltatók itthoni képviselettel, de az árak nem igazán attraktívak. A mobilnet még mindig jobb megoldás. Esetleg el lehet gondolkodni egy kültéri eszközön és/vagy antennán, ha a lakásban kevésnek bizonyulna a sávszél.
-
BBke
tag
-
Masato
tag
Nem kell hozzá upload, Ka sávon már kétirányú a kommunkáció. Egy pár hónapja volt szerencsém szerelni egy ilyet. Elég "véletlenszerű" sávszélesség érhető el vele, a pingek meg ilyen 500-600 ms.
-
Kbali
nagyúr
-
BBke
tag
Ha a Digi Kompakt-ra gondolsz, az Bökönyben nem elérhető, valamint a Digi Aktív meg nekem nem elég, mivel úgy használom, mint egy otthoni vezetékes szolgáltatást. És abba nem fér bele a Netflix-ezés vagy egyébb streaming szolgáltatás használata. Valamint jelenleg itthonról dolgozom, így korlátos net nem jöhet szóba. A mikrohullámu net meg egy vicc. Lehet egy páran felháborodtok, de jelenleg a Telenor HD-val havonta 100+ GB-t használok el, a fentebb emlitett felhasználással. Viszont nincs büntudatom, amig nem lehet beköttetni a vezetékes netet
Akkor sajnos nincs több ötletem. Marad a korlátlan mobilnet.
-
BBke
tag
-
st3v3np3t3r
nagyúr
-
cettlee
őstag
hali!
itthon keresek valami stickes vagy simkartyas mobilnet csomagot. ne legyen előfizus. -
sfefe
addikt
Sziasztok!
Még 2021.05.-ig van hűség időm.
Mobil S +2gb net van most 3790ft.
Ha most váltok az új mobil S+4gb az lenne 3390ft, de a mostani vállalt költési szintem 4190ft.
De az újat kiválasztom nem ír kötbért.
Hibás az oldal vagy csak simán nem számolnak most fel?
Nekem hang csomag nem kellene de elég a 4gb net. Igaz nincs benne a Spotify de azt meg be lehet kapcsolni 0ft.-ért az appban.( Zene funkció vagy mi így az is menne)
( Sajnos elszúrtam, hogy nem választottam a 0ft-os hang csomagot amiért most 600ft kérnek és még radobtak a perc díjra +2 ft-ot..)Köszi
SfefeBár nem tudom ha váltok a 4 gigás netre akkor meg nem lehet nem tudom majd választani a korlátlan zene opciót..nem tudom az attól még ott marad e....
-
AnonymusX
őstag
Egy másik számon váltottam tarifacsomagot újra, és mégis jött az sms... Holnap megnézem az oldalon, hogy mit írnak adatforgalomra...
SMS értesítő oldalról nem gondolták végig, hogy mi van az üzenetben. Onnan jobb volna kiszedni vagy a díjcsomagot figyelembe véve beleírni vagy sem.
Szóval nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal.

-
kakuk.tamas
addikt
-
Kaba
veterán
Üdv.Nincs duplázás.Duplázás van,ha a régi csomagodat megtartod,illetve csak az otthonit módosítod az újra és a régi mobil marad változatlan.
-
kakuk.tamas
addikt
-
B.i.L
senior tag
Ha a Digi Kompakt-ra gondolsz, az Bökönyben nem elérhető, valamint a Digi Aktív meg nekem nem elég, mivel úgy használom, mint egy otthoni vezetékes szolgáltatást. És abba nem fér bele a Netflix-ezés vagy egyébb streaming szolgáltatás használata. Valamint jelenleg itthonról dolgozom, így korlátos net nem jöhet szóba. A mikrohullámu net meg egy vicc. Lehet egy páran felháborodtok, de jelenleg a Telenor HD-val havonta 100+ GB-t használok el, a fentebb emlitett felhasználással. Viszont nincs büntudatom, amig nem lehet beköttetni a vezetékes netet
-
slice14
veterán
Ha a Digi Kompakt-ra gondolsz, az Bökönyben nem elérhető, valamint a Digi Aktív meg nekem nem elég, mivel úgy használom, mint egy otthoni vezetékes szolgáltatást. És abba nem fér bele a Netflix-ezés vagy egyébb streaming szolgáltatás használata. Valamint jelenleg itthonról dolgozom, így korlátos net nem jöhet szóba. A mikrohullámu net meg egy vicc. Lehet egy páran felháborodtok, de jelenleg a Telenor HD-val havonta 100+ GB-t használok el, a fentebb emlitett felhasználással. Viszont nincs büntudatom, amig nem lehet beköttetni a vezetékes netet
-
Ferink
aktív tag
Vagy a hagyományos mód:
Tárcsázóban beállítások, ott hívásátirányítás megkeresése, és nem elérhető esetén átirányítás a hívásértesítőre (+36309876543).Köszönöm!
-
MadMancs
veterán
-
4Grider
félisten
Vagy a hagyományos mód:
Tárcsázóban beállítások, ott hívásátirányítás megkeresése, és nem elérhető esetén átirányítás a hívásértesítőre (+36309876543). -
Ferink
aktív tag
-
4Grider
félisten
Sziasztok,
Le tudná írni nekem valaki, hogy 2020-ban mi a menete a hívás értesítő sms bekapcsolásának dual SIM esetén (ha beszélek az egyiken és közben hívnak a másikon). Mindkét kártya telekomos, a telefon P20 Lite. Találtam ide vágó hozzászólásokat, de van amelyik 10+ éves.Előre is köszönöm.
Ugyanaz a menete, mint ha egyetlen sim-es telefonod lenne. Bekapcsolod nem elérhető esetére (mert ha beszélsz a másikon, ez nem elérhető).
-
BBke
tag
Na ja. De én pl. nem sokat tudok kezdeni azzal, hogy nálam nincs vezetékes net bekötési lehetőség ezen az utca szakaszon. Így mobilnettelkel megoldjam az itthoni netem, és ha már a szolgáltató ad egy plusz SIM-et és azt mondja hogy mindenre használhatom (kivéve p2p), akkor örömmel használom. Amúgy sem torrentezem - torrenteztem. Viszont a Netflix, online film és sorozat nézés nálam is befigyel. Nehogy már rosszul érezem magam, mert egyik szolgáltató sem húzta el a házig a kábelét.
-
Ferink
aktív tag
Sziasztok,
Le tudná írni nekem valaki, hogy 2020-ban mi a menete a hívás értesítő sms bekapcsolásának dual SIM esetén (ha beszélek az egyiken és közben hívnak a másikon). Mindkét kártya telekomos, a telefon P20 Lite. Találtam ide vágó hozzászólásokat, de van amelyik 10+ éves.Előre is köszönöm.
-
gabor9991
addikt
Én csak azt írtam, hogy minél több embernek jut eszébe a könyéken Telekom mobilnetet használni, annál kisebb sebességeket fogsz mérni. Mert a mobilnet bővítése nem egyszerű/drága. Szóval addig használd, amíg jó. Tény, hogy a Telekomnak van annyi esze, hogy nem ad korlátlan, publikus ip-vel rendelkező mobilnetet, így az igazán hardcore felhasználókat nem vonzza magához. Csak épp az igények hétről-hétre egyre magasabbak, azt pedig a 46-os mellett nem fogják tudni magasabb frekvenciák használatbavételével orvosolni.
De a szolgáltatás is drága.Sőt, most is volt egy burkolt áremelés.Ha kell fejleszteni akkor fejlesszen a szolgáltató, van miből.
-
slice14
veterán
Na ja. De én pl. nem sokat tudok kezdeni azzal, hogy nálam nincs vezetékes net bekötési lehetőség ezen az utca szakaszon. Így mobilnettelkel megoldjam az itthoni netem, és ha már a szolgáltató ad egy plusz SIM-et és azt mondja hogy mindenre használhatom (kivéve p2p), akkor örömmel használom. Amúgy sem torrentezem - torrenteztem. Viszont a Netflix, online film és sorozat nézés nálam is befigyel. Nehogy már rosszul érezem magam, mert egyik szolgáltató sem húzta el a házig a kábelét.
-
4Grider
félisten
Én csak azt írtam, hogy minél több embernek jut eszébe a könyéken Telekom mobilnetet használni, annál kisebb sebességeket fogsz mérni. Mert a mobilnet bővítése nem egyszerű/drága. Szóval addig használd, amíg jó. Tény, hogy a Telekomnak van annyi esze, hogy nem ad korlátlan, publikus ip-vel rendelkező mobilnetet, így az igazán hardcore felhasználókat nem vonzza magához. Csak épp az igények hétről-hétre egyre magasabbak, azt pedig a 46-os mellett nem fogják tudni magasabb frekvenciák használatbavételével orvosolni.
-
bbmt
senior tag
Nyilván nem 0-24 használnám így.
Csak szégyen , hogy a mellettünk levő sokkal kisebb településeken ott az optika, konkrétan mindenhol, itt pedig még csak tervbe sincs véve a kiépítése, és nem a világvége hanem Szolnok megye a 46-os út vonala.Amúgy az adsl 15Mbps a mobilnet 130Mbps
-
4Grider
félisten
Nem, csak ha néhányan úgy gondolkoznak ahogy te, akkor végül már senkinek sem fog 15 Mbps maradni. A mobilnet ui. marha drágán bővíthető...
-
Tompika777
senior tag
Tudomásom szerint nem korlátozzák, ha eddig a 10gb-os csomagod sebessége jó volt, akkor így is jó lesz
-
bbmt
senior tag
Váltottam korlátlan adatra mert egy ezressel let több a havi díj mint a régi 10GB csomaggal.
Kérdés, hogy ha megosztom a netet a TV-vel és úgy nézem a netflixet akkor korlátozzák-e a sebességet?
Az adsl 15mbit kicsit kevés hozzá... -
Nordik
addikt
Köszi!
Eddig 0Ft+3GB csomagom volt, de mindig olyan 40-50-60 percet beszéltem el. Most Mobil S+4GB lett így az 50 percem csak 1200Ftba kerül. Ameddig az tart valamivel kedvezőbb a percdijam illetve ugye +1GB internet minimális plusz összegért. Spotify, Deezer nem használok. Mobilnet viszomt jó ha több.Szerintem akinek hasonlók a szokásai annak megerheti ez a kombináció.
-
Kaba
veterán
-
Nordik
addikt
Nemrég váltottam díjcsomagot, de nem látszik a mobilnet keretem. Kell neki egy kis átfutási idő míg megjelenik?
-
Lacielvtárs
nagyúr
no ezt nem is tudtam, köszi a kiigazítást

igaz nekem is amelyik előfizetésem még a régi csomagos, ott valóban maradt a dupla net, csak az új esetében volt változás -
Kaba
veterán
én úgy tudom a mostani új csomagokkal befejezte a Telekom a net duplázást
A netduplázás megtartható abban az esetben,ha megmarad a régi csomag,illetve a magentának csak az otthoni része kerül módosításra.
-
Nikaré
őstag
-
Nescafé
őstag
-
Lacielvtárs
nagyúr
én úgy tudom a mostani új csomagokkal befejezte a Telekom a net duplázást
Új hozzászólás Aktív témák
-
118100 - 118001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 119901 119900 - 119801 119800 - 119701 119700 - 119601 119600 - 119501 119500 - 119401 119400 - 119301 119300 - 119201 119200 - 119101 119100 - 119001 119000 - 118901 118900 - 118801 118800 - 118701 118700 - 118601 118600 - 118501 118500 - 118401 118400 - 118301 118300 - 118201 118200 - 118101 118100 - 118001 118000 - 117901 117900 - 117801 117800 - 117701 117700 - 117601 117600 - 117501 117500 - 117401 117400 - 117301 117300 - 117201 117200 - 117101 117100 - 117001 117000 - 116901 116900 - 116801 116800 - 116701 116700 - 116601 116600 - 116501 116500 - 116401 116400 - 116301 116300 - 116201 116200 - 116101 116100 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- WD SN8000S 4TB M.2 2280 NVMe SSD Gen4 7300-6800MB/s
- Apple iPhone 12 128GB,Átlagos,Adatkábel,12 hónap garanciával
- HP EliteBook 845 G7 14" Ryzen 5 pro 4650U, 8-16GB RAM, 256-512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Köszi!
A stick független. Gépre dugva szépen müxik. Valami tipp?




