Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Xiaomi 17T - T-modell
- iPhone topik
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Apple Watch
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Hétéves vállalást tett a Honor
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Yettel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
-
76500 - 76401
147716 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 75901 75900 - 75801 75800 - 75701 75700 - 75601 75600 - 75501 75500 - 75401 75400 - 75301 75300 - 75201 75200 - 75101 75100 - 75001 75000 - 74901 74900 - 74801 74800 - 74701 74700 - 74601 74600 - 74501 74500 - 74401 74400 - 74301 74300 - 74201 74200 - 74101 74100 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zeki
nagyúr
Mégis hányszor kell leírni?
IGEN! INGYENES!
Ha nem lenne ingyenes, a frász se akarná letöltögetni. VOIP 3Ft-ért hívok mobilt, meg 30 fillérért vezetékest (megavoip.com), ha akarok. De ezzel meg minden ingyenes.
Minősége baba. Próbáld ki. -
karl_fischer
aktív tag
Ötmillió kártyás előfizetőt szerezne a Vodafone
Itt a cikk taglalja a Voda esetében a dolgot. A Telekom meg ment utána a percdíjak érdekesek náluk 9 Ft azaz mint a Telenoré (ha jobban megnézzük az ott egy f.s szerintem) ill. 19 Ft az meg a Voda percdíja. :-) De lehet csak véletlen nem?
Nincsenek véletlenek, csak kartellek

-
trec12
addikt
Ügyfeleket elszippantani csakis brutális árcsökkentéssel lehetne szerintem ehhez a 19 Ft édeskevés. A Telekom is meglépte + megfejelte, hogy hálózaton belül 9. Kérdés jan 31. után mi lesz?
-
kerxy
őstag
(#76432) Daffni2
Ezt felejtsétek el, visszadobják mint a huzat... a Számhordozási Adminisztrációs Rendszer (rövidíteni nem akarom
) nem ilyen egyszerű. Ha a személyi igazolvány száma eltér, akkor úgy visszadobják mint a huzat - arra hivatkozva hogy "az előfizető egyértelműen nem azonosítható".Az, hogy mi kötelezett és mi nem 'azonosításra', az más kérdés egyszerűen az NMHH által leszabályozott környezet nem fogja átengedni a számot, ha az igazolásra alkalmazott okmányszám eltér. Itt nem csak azonosításról van szó, hanem a szerződéskötés kivitelezéséhez/létrejöttéhez szükséges adatokról, s mint meghatalmazott a másik szolgáltató a számhordozással egyidejűleg a szerződés megszüntetésére is 'delegálva' van... ami érvényes okmányszám nélkül nem hitelesíthető folyamat.
Hogy miért van így, azt ne vitassuk, de így van.

(#76428) kerxy
Menj be egy üzletbe és írasd át, ha nem akarsz felesleges plusz köröket.
(#76436) Keem1
Hol olvastad azt, hogy arra tervezik? Csak spekulálnak

Köszi, akkor muszáj lesz bemennem.

-
trec12
addikt
-
MadMancs
veterán
-
Zeki
nagyúr
Ötmillió kártyás előfizetőt szerezne a Vodafone
Itt a cikk taglalja a Voda esetében a dolgot. A Telekom meg ment utána a percdíjak érdekesek náluk 9 Ft azaz mint a Telenoré (ha jobban megnézzük az ott egy f.s szerintem) ill. 19 Ft az meg a Voda percdíja. :-) De lehet csak véletlen nem?
Álmodik a vodafone... anno mikor bejöttek, akkor meg piacvezetők akartak lenni pár éven belül. Nem jött össze.
-
trec12
addikt
-
edk-
őstag
-
trec12
addikt
Ötmillió kártyás előfizetőt szerezne a Vodafone
Itt a cikk taglalja a Voda esetében a dolgot. A Telekom meg ment utána a percdíjak érdekesek náluk 9 Ft azaz mint a Telenoré (ha jobban megnézzük az ott egy f.s szerintem) ill. 19 Ft az meg a Voda percdíja. :-) De lehet csak véletlen nem?
-
Okean
tag
-
karl_fischer
aktív tag
-
Zeki
nagyúr
Valami van... talán az év végi számok, statisztikák javítása a cél?
lugosi
ha valaki szifonnal regisztrált telekomos emaillel az immmr.com-on pár hete, az lehet már töltheti lefele. Nem tudom.
De "kimásolt" verzió nincs belőle. -
Vangelis
félisten
Lehet hogy mégis marad...
.....webről ingyen hívjatjuk a jövőben a telefonokat, mobilt és vezetékest egyaránt.A lényeg, hogy itt pár nap alatt felfordult a mobil piac a két szolgáltatónál.
Oké a telenyomor még xar most is,,.... az is marad.
De valami történt.. free hívás olcsó kártyás díjak... stb.-
-
lugosi
MODERÁTOR
Ez az immmr szifonra jelenleg nem elérhető?
-
Zeki
nagyúr
-
Okean
tag
-
zeg74
aktív tag
-
Zeki
nagyúr
-
Vangelis
félisten
-
kentucky
őstag
Hali! Most tényleg csak a dominósoknak olcsóbb az egy gb-os net? Már annyira irritáló, hogy a vodánál mennyivel jobb konstrukciók vannak. Csak a családi flotta miatt maradtam eddig...
-
Okean
tag
-
berbatov2
senior tag
-
zeg74
aktív tag
-
_Moriarty_
aktív tag
-
Zeki
nagyúr
Köszi, most nem tud csatlakozni...
Akkor próbálom majd ígyHa nem tud csatlakozni, letöröl, újratelepít.
-
_Moriarty_
aktív tag
Köszi, most nem tud csatlakozni...
Akkor próbálom majd így -
Zeki
nagyúr
Így van.
Ha két immmr-es hívja egymást, akkor a fő gombok: sms, hívás, videohívás. Szép nagy zöld téglalapokban.
De lentebb a száma mellett ott kicsiben az sms szöveg, meg egy kis telefon. Ha ezzel hívsz, akkor nem kell a másiknak net. Ez biztos. -
MadMancs
veterán
-
Vangelis
félisten
Nem arról volt szó korábban, hogy az immmr-es hívásnál elég lesz csak a hívó félnek a net, a fogadónak nem kell? Most mindkettőnek kell.
Én hívtam olyan számot akinek nincs a telefonon internet és működik.
-
HXY
addikt
Nem arról volt szó korábban, hogy az immmr-es hívásnál elég lesz csak a hívó félnek a net, a fogadónak nem kell? Most mindkettőnek kell.
Ez szerintem nem így van.
-
_Moriarty_
aktív tag
Nem arról volt szó korábban, hogy az immmr-es hívásnál elég lesz csak a hívó félnek a net, a fogadónak nem kell? Most mindkettőnek kell.
-
Vangelis
félisten
-
8zabi
őstag
-
Vangelis
félisten
-
Okean
tag
Ebben az esetben számolni kell azzal, hogy az X/Y generáció nem fogja használni a számtalan elérhető ingyenes alternatívák miatt. És bevallhatjuk, előbb utóbb ez a réteg lesz többségben. A piac, főleg az IT szektor, folyamatosan változik, egy cég se nyugodhat meg. Ma már nem a használat alapú számlázás, hanem átalánydíjas szolgáltatás a nyerő.
Tulajdonképpen miben különbözik ez az Immmr a Vibertől? Normál GSM számokat is ingyen lehet hívni?
-
Vangelis
félisten
-
joelke HU
őstag
-
Zeki
nagyúr
-
Vangelis
félisten
-
Zeki
nagyúr
-
tomy86
addikt
Azt elmagyarázhatná egy illetékes, hogy mi a gondja a t-nek a rootolt eszközökkel? Más programoknál (pl hivatalos NFL app) is volt próbálkozás a rootolt eszközök tiltására, de hamar változtattak. A Telekom programozói meg nagyobb erőfeszítéseket tesznek a rootolt eszközök szűrésére, mint a programok használhatóságának javítására.
-
Vangelis
félisten
-
St3ven
addikt
-
goop
őstag
Hmm, root leszedve, tvgo vígan megy, ez az immmr meg kiírja, hogy rootolt telefon. Fene beléjük.
-
MadMancs
veterán
-
Zeki
nagyúr
Jó hír

A Like S csomagban lévő 300 MB adatforgalom 2016.11.01-től megemelkedik 2 GB/hó-ra és nem promóciós jelleggel, hanem véglegesen.
A többit is emelhetnék.
--
sem a telekom app, sem az immmr nem mükszik most. -
zeg74
aktív tag
Valaki kérte: IMMMR APK
Más: IMMM hívásnál ugye felajánlja hogy Personal number vagy DID. Előbbinél ugye hívott fél a saját számon látja , utóbbinál egy +1 el kezdődő pennsylvaniai számot ír, ennek mi a lényege?
Más2: Jelenleg dominos számom át van irányítva az előfozus számomra, ingyenes mutatvány. Jól látom hogy nov 1 től ezért 17ft/perc kér telekom?

Köszi. Mindjárt tesztelem is!
-
ForRedGlory
félisten
Jó hír

A Like S csomagban lévő 300 MB adatforgalom 2016.11.01-től megemelkedik 2 GB/hó-ra és nem promóciós jelleggel, hanem véglegesen.
-
St3ven
addikt
Három napja írhattam a Domino Most-ról, s több mint 300 hozzászólás volt három nap alatt

Köszönjük.

@Keem1:
Én pont átalánydíjasként tudom ezt elképzelni. Aztán azért a díjért ami a csövön kifér. -
Keem1
veterán
Ebben az esetben számolni kell azzal, hogy az X/Y generáció nem fogja használni a számtalan elérhető ingyenes alternatívák miatt. És bevallhatjuk, előbb utóbb ez a réteg lesz többségben. A piac, főleg az IT szektor, folyamatosan változik, egy cég se nyugodhat meg. Ma már nem a használat alapú számlázás, hanem átalánydíjas szolgáltatás a nyerő.
-
Soulfly842
addikt
Három napja írhattam a Domino Most-ról, s több mint 300 hozzászólás volt három nap alatt

-
joelke HU
őstag
Igen azt gondoltam. Csak meddig tesztelgetik vajon? Egy hónap? Kettő? Vagy csak pár hét?
Díja tuti lesz. Ha mondjuk havi 1-2 ezerért adnák akkor biztos megrendelném már ha nem előfizetéshez kötnék, hanem mondjuk dominóban is igénybe lehetne venni. De sajna gyanítom a Delmont alá nem fognak menni, sőt. Na de majd kiderül. Addig is élvezem. Most zavartam le róla Wi-Fi-n keresztül egy 1 órás hívást. Mobilnetről kíváncsian várom hogyan megy majd. Elég jó a hangminőség. Még nem leterhelt. -
Soulfly842
addikt
Vannak olyan promóciók, amit akár évekig hosszabbítanak (lásd pl az Eu plusz-t, hogy mennyi ideig hosszabbítgatták, vagy a társkártya promóciókat).
S ehhez hozzátenném azt is, hogy általában, csak lezárásra kerülnek első körben az ilyen promóciók. S azoknak, akik már megigényelték utána még hosszú-hosszú ideig futhat az igénybe vett szolgáltatás.
Persze, igaz, garancia nincs erre, de az adott cégnek az üzletpolitikájában sem lenne értelme annak, ha hasonló akciók vannak a piacon, hogy ő egyik pillanatról a másikra kilépjen belőle.
(Ez a szubjektív spekulációk napja, hangsúlyozottan magánvéleményekkel
)(#76446) St3ven
Látod-látod?

Működik a pszichológiája. Te, mint egy körültekintőbb, s szkeptikusabb alany is belátod, hogy működhet a modell - s megvehet téged is, ha jól működik

-
St3ven
addikt
De a megszokások is erősek. Gyorsan megszokják a jól működő, magyarul kommunikáló linket az emberek, ha egy jelképes összeget kell is érte majd egyszer fizetni, akkor azt fogják rá mondani, hogy ááá, ezt már megszoktam, ennyi még belefér!

Igen, ez egy lehetséges forgatókönyv. Anno a WhatsApp is ingyenes volt az első évben, majd utána 1 USD/év. Nyilván kifizette az ember.
Amúgy nem mondtam, hogy nem fizetnék az immmr-ért, és ha ugyanolyan megbízhatósággal működik mint a GSM hívás és SMS-küldés, szerintem nem feltétlenül csak jelképes összeget.

-
Soulfly842
addikt
Nyilván a fogékonyabbak az elsődleges célcsoport, de ha hivatalosan, nyilvánosan letölthető lesz a Playről, akkor villámgyorsan fel fog kerülni még a nem hozzáértők telefonjára is a megosztások, ajánlások, vagy legrosszabb esetben az add-ide-felteszem-neked-és-legközelebb-majd-erre-az-ikonra-bökj-ha-telefonálni-akarsz intervenció útján.
De a megszokások is erősek. Gyorsan megszokják a jól működő, magyarul kommunikáló linket az emberek, ha egy jelképes összeget kell is érte majd egyszer fizetni, akkor azt fogják rá mondani, hogy ááá, ezt már megszoktam, ennyi még belefér!

-
St3ven
addikt
Néhány embernek már két-három hónapra is jól jön, ha csak a negyedét/felét kell kifizetni a percdíjaknak.

-
St3ven
addikt
Szerintem tényleg csak erről szól, hogy egy gyönyörű, jól működő, marketing által megtolt keretben az egyéb alternatív megoldások használói közül visszaszippantsanak sokat a saját 'keretrendszerükbe'

Nem hülyék ezek sem ott legfelül

Elég, ha megnézzük, hogy Magyarországon is mennyit változott a piac.
Korlátlan csomagok? pár éve álom volt a szabályozási környezet miatt (anno a portfólión volt egy cikk, mely szerint egész Európában nem fizetnek egy perc után annyi adót, mint nálunk, hiába a percdíjakban az élen járnánk a közel kétszeres extra adó/adó ellehetetleníti a percdíjakat).. A görögök ebben - az akkori kimutatások szerint - a második helyen kullogtak...
Jön a családbarát utódja is, ami ingyen (Magenta 1), vagy jelképes összegért ad ingyenes beszélgetést egy leforgalmazhatatlan óraszámban...
Innen már csak egy lépés, hogy ilyen dolgokat is meglépjenek.
Tudom, sokat digiztek itt... de ez egy sokkhatás lehet most a Diginek, nem lesz egyszerű helyzetben, s lojálisabbak lehetnek az ügyfelek is ilyen dominós díjakkal pl
Mobilnetben meg rohadt sokáig el lesz szerintem maradva... Anno amikor felröppentek a hírek, hogy a Vodával kooperálva jön a digi (román mintára), véletlenül pont akkor állapodott meg a telenor és a telekom is a 800 MHz megosztásáról, a pletykák meg is szűntek (az akkor még 4G-vel sehogy sem álló Voda lehetetlen helyzetbe került volna úgy, s más fókusz felé ment el)...De hangsúlyozottan ez csak egy spekuláció!
- a tényekhez nem feltétlenül van közeNyilván a fogékonyabbak az elsődleges célcsoport, de ha hivatalosan, nyilvánosan letölthető lesz a Playről, akkor villámgyorsan fel fog kerülni még a nem hozzáértők telefonjára is a megosztások, ajánlások, vagy legrosszabb esetben az add-ide-felteszem-neked-és-legközelebb-majd-erre-az-ikonra-bökj-ha-telefonálni-akarsz intervenció útján.
-
madle
őstag
Tesóm aktiválta ma a Domino Most opciót és mondta a hölgy, hogy egyelőre jan.31-ig lesz elérhető, bár lehet még tovább is, de bizonytalan. Ha tényleg így lesz akkor ennek mi értelme lesz így a két-három hónapra?
-
Soulfly842
addikt
Szerintem tényleg csak erről szól, hogy egy gyönyörű, jól működő, marketing által megtolt keretben az egyéb alternatív megoldások használói közül visszaszippantsanak sokat a saját 'keretrendszerükbe'

Nem hülyék ezek sem ott legfelül

Elég, ha megnézzük, hogy Magyarországon is mennyit változott a piac.
Korlátlan csomagok? pár éve álom volt a szabályozási környezet miatt (anno a portfólión volt egy cikk, mely szerint egész Európában nem fizetnek egy perc után annyi adót, mint nálunk, hiába a percdíjakban az élen járnánk a közel kétszeres extra adó/adó ellehetetleníti a percdíjakat).. A görögök ebben - az akkori kimutatások szerint - a második helyen kullogtak...
Jön a családbarát utódja is, ami ingyen (Magenta 1), vagy jelképes összegért ad ingyenes beszélgetést egy leforgalmazhatatlan óraszámban...
Innen már csak egy lépés, hogy ilyen dolgokat is meglépjenek.
Tudom, sokat digiztek itt... de ez egy sokkhatás lehet most a Diginek, nem lesz egyszerű helyzetben, s lojálisabbak lehetnek az ügyfelek is ilyen dominós díjakkal pl
Mobilnetben meg rohadt sokáig el lesz szerintem maradva... Anno amikor felröppentek a hírek, hogy a Vodával kooperálva jön a digi (román mintára), véletlenül pont akkor állapodott meg a telenor és a telekom is a 800 MHz megosztásáról, a pletykák meg is szűntek (az akkor még 4G-vel sehogy sem álló Voda lehetetlen helyzetbe került volna úgy, s más fókusz felé ment el)...De hangsúlyozottan ez csak egy spekuláció!
- a tényekhez nem feltétlenül van köze -
St3ven
addikt
Valóban csak spekuláció, de te el tudod képzelni, hogy mindenféle költségtől mentesen lehet majd egy szolgáltató által fejlesztett és kiadott alkalmazással korlátlanul telefonálgatni meg üzengetni?

-
Soulfly842
addikt
De ez szerintem egy jó darabig nem lesz napirenden

De ha már spekulálunk:
Várhatóan sokáig százalékos bontásban elég szűk réteget érint csak.
1, Marketing kommunikációnak kiváló, ha jól emlékszek a spanyol mobil-high-tech körkép alatt ült is az első beszéd róla. Ezt elég sokáig meg lehet lovagolni

2, Szerintem az anyacég is tisztában van vele, hogy akinek szüksége van rá, s mozog olyan berkekben, hogy a szükséges információt megtalálja ezekhez: az úgy is megtalálja az alternatívákat a költségek csökkentéséhez. Miért ne csinálnának akkor már egy olyan keretet, ami az övék, s ahol nekik szivroghat egy jelképes összeg.
3, A telekommunikációs piacnak fel kell készülnie arra, hogy a tendenciák, a piac örök változásban van, hogy az internet alapú megoldások náluk is reformokat sürgetnek. Ez is ennek egy eszköze lehet. Természetesen nyilvánvaló, hogy a hatásokat/a hatásfokot, hogy a piaci tendenciákat hogy befolyásolja - azt kőkeményen vizsgálni fogják, s ennek a kontextusában fogják meghozni a legmegfelelőbb döntést. Hogy mi lesz ez, vagy merre akarnak mozdulni azt elsősorban a piac fogja meghatározni, s szerintem ehhez fogják finomhangolni az egészet.Viszont, ha már úgy propagálták hivatalos médiaeseményen, hogy díjmentes, akkor az indulásától számítva egy ideig (jó ideig akár) díjmentes is lehet.
-
MadMancs
veterán
(#76432) Daffni2
Ezt felejtsétek el, visszadobják mint a huzat... a Számhordozási Adminisztrációs Rendszer (rövidíteni nem akarom
) nem ilyen egyszerű. Ha a személyi igazolvány száma eltér, akkor úgy visszadobják mint a huzat - arra hivatkozva hogy "az előfizető egyértelműen nem azonosítható".Az, hogy mi kötelezett és mi nem 'azonosításra', az más kérdés egyszerűen az NMHH által leszabályozott környezet nem fogja átengedni a számot, ha az igazolásra alkalmazott okmányszám eltér. Itt nem csak azonosításról van szó, hanem a szerződéskötés kivitelezéséhez/létrejöttéhez szükséges adatokról, s mint meghatalmazott a másik szolgáltató a számhordozással egyidejűleg a szerződés megszüntetésére is 'delegálva' van... ami érvényes okmányszám nélkül nem hitelesíthető folyamat.
Hogy miért van így, azt ne vitassuk, de így van.

(#76428) kerxy
Menj be egy üzletbe és írasd át, ha nem akarsz felesleges plusz köröket.
(#76436) Keem1
Hol olvastad azt, hogy arra tervezik? Csak spekulálnak

Spekuláció igen, de ez hol érné meg ingyenesen a telekomnak? Netplussz xxl + immmr azt beszélsz ami a csövön kifér? Kétlem. Meg a tegnapi megjelent buy credit menüpont is sejtet valamit. Play leirásban is valami vásárlásrol beszélnek mint frissités tárgya. :/

-
Soulfly842
addikt
(#76432) Daffni2
Ezt felejtsétek el, visszadobják mint a huzat... a Számhordozási Adminisztrációs Rendszer (rövidíteni nem akarom
) nem ilyen egyszerű. Ha a személyi igazolvány száma eltér, akkor úgy visszadobják mint a huzat - arra hivatkozva hogy "az előfizető egyértelműen nem azonosítható".Az, hogy mi kötelezett és mi nem 'azonosításra', az más kérdés egyszerűen az NMHH által leszabályozott környezet nem fogja átengedni a számot, ha az igazolásra alkalmazott okmányszám eltér. Itt nem csak azonosításról van szó, hanem a szerződéskötés kivitelezéséhez/létrejöttéhez szükséges adatokról, s mint meghatalmazott a másik szolgáltató a számhordozással egyidejűleg a szerződés megszüntetésére is 'delegálva' van... ami érvényes okmányszám nélkül nem hitelesíthető folyamat.
Hogy miért van így, azt ne vitassuk, de így van.

(#76428) kerxy
Menj be egy üzletbe és írasd át, ha nem akarsz felesleges plusz köröket.
(#76436) Keem1
Hol olvastad azt, hogy arra tervezik? Csak spekulálnak

-
Keem1
veterán
Hö? Fizetősre tervezik az Immr-t? Így nem fognak labdába rúgni az IM/voip piacon. Ahhoz egy ingyenes, egyszerű és jó szolgáltatás kell.
Pár év múlva a mobil telkók a netből fognak profitot termelni. Mobil hívást mostanság ritkán indítok, a legtöbb ismerőssel voipon beszélek.
-
St3ven
addikt
-
joelke HU
őstag
Na én is feltettem. Nagyon jó. Blues számmal regisztráltam. Flottul megy. Semmit nem állítottam át a beállításokban de semmit nem vont le az egyenlegemből. Szuper jó. Vajon meddig lesz ingyenes?
-
edk-
őstag
-
Daffni2
addikt
-
St3ven
addikt
A személyi igazolványod száma nem személyes adat. De valaki mintha linkelte is volna ezt korábban.
Te a személyes adataiddal szerződsz, nem a sz.ig. számoddal. Gyakorlatilag semmi közük hozzá, még csak nem is az azonosít téged.
-
kerxy
őstag
-
St3ven
addikt
Sziasztok!
Lassan lejár az előfizetésem, és szeretnék számhordozással átmenni flottába egy másik szolgáltatóhoz. Azonban a szerződés kötés óta új személyim lett, ez valószínűleg gond lenne az ügyintézés során.
Interneten vagy telefonon tudok adategyeztetést csinálni, tehát bediktálni nekik az új szem igazolványom számát vagy mindenképp személyesen kell?
KösziHa jól sejtem, nem változott semmilyen személyes adatod, nem?
-
kerxy
őstag
Sziasztok!
Lassan lejár az előfizetésem, és szeretnék számhordozással átmenni flottába egy másik szolgáltatóhoz. Azonban a szerződés kötés óta új személyim lett, ez valószínűleg gond lenne az ügyintézés során.
Interneten vagy telefonon tudok adategyeztetést csinálni, tehát bediktálni nekik az új szem igazolványom számát vagy mindenképp személyesen kell?
Köszi -
SUPREME7
őstag
-
edk-
őstag
-
MadMancs
veterán
-
8zabi
őstag
Valaki kérte: IMMMR APK
Más: IMMM hívásnál ugye felajánlja hogy Personal number vagy DID. Előbbinél ugye hívott fél a saját számon látja , utóbbinál egy +1 el kezdődő pennsylvaniai számot ír, ennek mi a lényege?
Más2: Jelenleg dominos számom át van irányítva az előfozus számomra, ingyenes mutatvány. Jól látom hogy nov 1 től ezért 17ft/perc kér telekom?

ez se megy root-ot telefonon.. nem tudom mi ez a nonszensz dolog komolyan.. ennyi erővel windowson se fusson semmi, mert ott is rendszergazda vagyok

-
MadMancs
veterán
Azt azért nézzétek meg hogy mit használ. 3 hete mikor regeltem, működött ugyan, de ugyanúgy mobilhálón ment a dolog, vagyis a számlám terhére ment ( volna ha nem next m csomagom lenne ), tegnapi első frissités óta megy neten keresztül.
-
vizslakutya
senior tag
-
Zeki
nagyúr
Passwordba mit kell beírni?
Regisztrálsz, és megadsz egy jelszót.
-
vizslakutya
senior tag
-
Zeki
nagyúr
-
tabaga
tag
Valaki kérte: IMMMR APK
Más: IMMM hívásnál ugye felajánlja hogy Personal number vagy DID. Előbbinél ugye hívott fél a saját számon látja , utóbbinál egy +1 el kezdődő pennsylvaniai számot ír, ennek mi a lényege?
Más2: Jelenleg dominos számom át van irányítva az előfozus számomra, ingyenes mutatvány. Jól látom hogy nov 1 től ezért 17ft/perc kér telekom?

Amúgy ennek a használatára ki jogosult? Aki otthoni előfizetéssel rendelkezik?
-
MadMancs
veterán
-
Zeki
nagyúr
Valaki kérte: IMMMR APK
Más: IMMM hívásnál ugye felajánlja hogy Personal number vagy DID. Előbbinél ugye hívott fél a saját számon látja , utóbbinál egy +1 el kezdődő pennsylvaniai számot ír, ennek mi a lényege?
Más2: Jelenleg dominos számom át van irányítva az előfozus számomra, ingyenes mutatvány. Jól látom hogy nov 1 től ezért 17ft/perc kér telekom?

Örök hálám!

Majd tesztelgetem, ha tudom. -
St3ven
addikt
A napinet mellé engedte a pokémonos opciót (annak hasonló elven működik a logikája), ez alapján úgy gondolnám, hogy igen. Bár gyakorlatban még nem próbáltam.
Hozzátenném, hogy a Surf-ben is a 150MB-hez a napinet működése szükséges (mint alapinternet), ez növeli az esélyeket

Igen, ez mind mellette szól!
Még tart a feltöltési bónuszom, szerintem megvárom a tapasztalatokat. -
Soulfly842
addikt
A napinet mellé engedte a pokémonos opciót (annak hasonló elven működik a logikája), ez alapján úgy gondolnám, hogy igen. Bár gyakorlatban még nem próbáltam.
Hozzátenném, hogy a Surf-ben is a 150MB-hez a napinet működése szükséges (mint alapinternet), ez növeli az esélyeket

-
St3ven
addikt
Mindig a legkorábbi lejáratút használja fel elsődlegesen.
Remek! És Domino 5 mellé is aktiválható? Felmerült itt korábban, hogy csak kiegészítő jelleggel működik.
-
Soulfly842
addikt
-
edk-
őstag
-
MadMancs
veterán
Valaki kérte: IMMMR APK
Más: IMMM hívásnál ugye felajánlja hogy Personal number vagy DID. Előbbinél ugye hívott fél a saját számon látja , utóbbinál egy +1 el kezdődő pennsylvaniai számot ír, ennek mi a lényege?
Más2: Jelenleg dominos számom át van irányítva az előfozus számomra, ingyenes mutatvány. Jól látom hogy nov 1 től ezért 17ft/perc kér telekom?

-
Beca1990
senior tag
-
chester99
aktív tag
-
dptrsk
Topikgazda
-
chester99
aktív tag
-
313313
addikt
Leírod milyen készülék, milyen előfizetés, többen tudnak majd segíteni.
-
St3ven
addikt
Azért, mert nem díjcsomagot váltottál, csak aktiváltad a Domino Most opciót.
-
chester99
aktív tag
Üdv
Letelt a hűségidőm a Telekomnál, honlapra belépve és telefont kiválasztva, meglévő előfizetéésel, csak egy összegben történő választást enged, részletfizetést nem. Valami tipp mi lehet a gond?
-
Top cat
addikt
Most aktiválta egy hölgy a 1430-on a Domino MOST opciót, melyre annyit mondott, hogy kapcsoljam ki/be a készüléket és már él is a dolog. Visszajelző SMS nem jött. Még nem ellenőríztem le hívássa, de gondolom a többek elmondása alapján is működik.
Viszont olyan kérdésem lenne, hogy az SMS mennyibe kerül így?
Ugyan annyi mint a perc díja.
-
madle
őstag
Most aktiválta egy hölgy a 1430-on a Domino MOST opciót, melyre annyit mondott, hogy kapcsoljam ki/be a készüléket és már él is a dolog. Visszajelző SMS nem jött. Még nem ellenőríztem le hívássa, de gondolom a többek elmondása alapján is működik.
Viszont olyan kérdésem lenne, hogy az SMS mennyibe kerül így?
Új hozzászólás Aktív témák
-
76500 - 76401
147716 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 75901 75900 - 75801 75800 - 75701 75700 - 75601 75600 - 75501 75500 - 75401 75400 - 75301 75300 - 75201 75200 - 75101 75100 - 75001 75000 - 74901 74900 - 74801 74800 - 74701 74700 - 74601 74600 - 74501 74500 - 74401 74400 - 74301 74300 - 74201 74200 - 74101 74100 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- LG QNED TV - 50"
- ELADÓ: ASUS TUF GAMING B550-PLUS felsőkategóriás AM4 alaplap (+gari/számlás)
- EliteBook 640 G11 14" FHD+ IPS Ultra 5 135U 16GB 512GB NVMe IR kam gar
- Gamer számítógép / i5-7500 / GTX 1660 6GB / 16GB RAM
- X1 Yoga Gen6 14" 4K+ IPS érintő i7-1165G7 16GB 256GB NVMe aktív toll ujjlolv IR kam gar
- Lenovo T14 Gen3 Ryzen5 6650U -Refurbished, Garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 1TB Silver -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5253, 97% AKKSI
- TP-Link Archer MR400
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ASUS Rog Strix B760-F Gaming WIFI Alaplap
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


) nem ilyen egyszerű. Ha a személyi igazolvány száma eltér, akkor úgy visszadobják mint a huzat - arra hivatkozva hogy "az előfizető egyértelműen nem azonosítható".









