Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
112100 - 112001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 113901 113900 - 113801 113800 - 113701 113700 - 113601 113600 - 113501 113500 - 113401 113400 - 113301 113300 - 113201 113200 - 113101 113100 - 113001 113000 - 112901 112900 - 112801 112800 - 112701 112700 - 112601 112600 - 112501 112500 - 112401 112400 - 112301 112300 - 112201 112200 - 112101 112100 - 112001 112000 - 111901 111900 - 111801 111800 - 111701 111700 - 111601 111600 - 111501 111500 - 111401 111400 - 111301 111300 - 111201 111200 - 111101 111100 - 111001 111000 - 110901 110900 - 110801 110800 - 110701 110700 - 110601 110600 - 110501 110500 - 110401 110400 - 110301 110300 - 110201 110200 - 110101 110100 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
4Grider
félisten
Üdv. Telken a térerő ingadozik ezért arra gondoltam hogy az eBay kínálatából veszek egy erősítős tetőantennát. Azt szeretném kérdezni hogy van e valakinek tapasztalata hogy melyiket vegyem. Mivel van jel csak időnként elmegy szerintem nem kell egy atomreaktor. Köszi a választ
Nem játszhatod át Magyarországon egyik mobilszolgáltató egyetlen frekvenciáját sem, erre csak a frekvenciák használóinak van joga.
-
#04441088
törölt tag
dptrsk: Köszönöm neked is.
Igaz kellett várni vagy másfél órát, mert annyian voltak előttem, de 5 perc alatt sikerült minden. Nem lett említve, hogy fizetős a hadművelet, kíváncsi leszek a számlára.
-
Zeki
nagyúr
-
lugosi
MODERÁTOR
-
bringasisti
őstag
Üdv. Telken a térerő ingadozik ezért arra gondoltam hogy az eBay kínálatából veszek egy erősítős tetőantennát. Azt szeretném kérdezni hogy van e valakinek tapasztalata hogy melyiket vegyem. Mivel van jel csak időnként elmegy szerintem nem kell egy atomreaktor. Köszi a választ
-
#16695808
törölt tag
-
UHHH
őstag
1. Rakj bele másik szolgáltatós sim-et, vagy: Tárcsázd a *#7465625# -t, s ha
[ ] Network lock és [ ] Subset lock és [ ] SP lock állapota "OFFON" van, akkor nincs "lock"-od.2. Nem tudni.
-
#16695808
törölt tag
Hogyan tudom megnezni hogy az telómat függetlenül vettem-e már meg 2017 júliusában? A3(2017)
Mikor jön a telefonra a3(2017) a decemberi biztonsági frissítés? Mert már a vodafon felrakta. -
UHHH
őstag
Dominó szerda megérdeklődve: "Kapott információ alapján természetesen várható, hogy vissza fognak térni Domino szerdáink!"
-
Zeki
nagyúr
-
kali
legenda
-
Zeki
nagyúr
iPhone függetlenítésről jön valami sms?
Sms-ben küldtem el az imei-t. -
kali
legenda
-
dptrsk
Topikgazda
-
#04441088
törölt tag
-
anglergab
addikt
Sziasztok!
Találkoztatok B1 (2100 MHz) vagy B8 (900 MHz) LTE cellával?
Illetve 256QAM modulációval? -
kali
legenda
-
#04441088
törölt tag
-
#73820095
törölt tag
-
fahrii
őstag
-
#73820095
törölt tag
-
dptrsk
Topikgazda
-
fahrii
őstag
Van a fiókban egy bontatlan SIM kártyám. Kuka, vagy esetleg használható?
-
blueye
veterán
-
glaci
őstag
Megoldódott a gondom, bementem ismét az üzletbe, ellenőrizték a címem pontosságát, minden stimmelt, bár továbbra sem tudtam online dominóról havidíjasra váltani, de beajánlottak egy olyan Magenta csomagot ami nekem még jobban is megéri, mintha én otthonról online váltottam volna, a Dominós számom is meg maradt, úgyhogy nagyon korrektek voltak le a kalappal! Rossz hír a UPC-nek, hogy sajnos le kell mondanom a rendkívül jó otthoni vezetékes internetet. Még jó, hogy nem hosszabbítottam meg november óta azt a förmedvényt.
Akkor végül is minden jó, mert a vége jó! ;)
(És még összeesküvés sincs ellened ...)Örülök, hogy megnyugtatóan és mindenki megelégedettségére sikerült megoldani!
-
dptrsk
Topikgazda
-
#04441088
törölt tag
Hali.
Telekomnal ha van egy számom, amiből e sim-re váltottam utána hogy lehet megoldani, hogy a fizikai SIM működjön? Magyarul visszaváltani lehet valahogy? Törlöm iPhoneon
-
SV21
tag
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Előfizetéses sim kártya esetén kell valamit beállítani, hogy működjön róla a mobilnet egy tabletben? Ráadásul egy hét múlva már Németországban lenne használva..
(0 perc 3 GB-os csomag, magenta 1 ünnepi korlátlanság opcióval január 11-ig) -
Zoli djc
csendes tag
"Most megpróbáltam 2 különálló Domino számot online átváltani havi előfizusra és ugyan úgy nem enged a kosárból tovább, készülék vásárlás nélkül sem. Arra gyanakszom, hogy a Telekom szándékosan szabotálja az online átváltást, hogy az ügyfél rákapjon a mézesmadzagra, aztán menjen be az üzletbe és váltson át drágábban"
Szerintem ezt rosszul gondolod...
HA online rendeled meg, akkor extra készülékkedvezményt kapsz.
Miért? mert azt preferálná, ha online kötnél szerződést. Neked is és a Telekomnak is jobb...
Ha egy üzletben kötsz szerződést, akkor olyanok várakozási idejét (is) növeled, akik nem tudják otthon elintézni (pl elveszett SIMet jöttek pótolni).Hivatalos panaszt tettél emiatt? Ha nem, akkor a Telekomnak honnan kéne tudnia, hogy gond van?
Emellett egy hivatalos panasz a 1414re vagy e-mailben,s megkapod a kedvezményt kivizsgálás után, amit a rendszerhiba miatt nem tudtál igénybe venni(itt a fórumon is több példa volt rá).
De ha egy Telekom által üzemeltetett üzletbe bemész(és egy jártas ügyintézőt fogsz ki), ott is meg tudják adni ugyanazt a kedvezményt, amit online kapnál(csak más címszó alatt), nekik az az érdekük, hogy ügyfél maradj/legyél. Partnerüzlet sajnos nem tud ilyet...
Nem tudom, hogy a Békéscsabai saját üzlet vagy nem, de ha saját, akkor szerintem ha van még energiád egy próbát megér, hogy (akár üzletvezetőt kérve) a probléma megoldását kérd személyesen.Megoldódott a gondom, bementem ismét az üzletbe, ellenőrizték a címem pontosságát, minden stimmelt, bár továbbra sem tudtam online dominóról havidíjasra váltani, de beajánlottak egy olyan Magenta csomagot ami nekem még jobban is megéri, mintha én otthonról online váltottam volna, a Dominós számom is meg maradt, úgyhogy nagyon korrektek voltak le a kalappal! Rossz hír a UPC-nek, hogy sajnos le kell mondanom a rendkívül jó otthoni vezetékes internetet. Még jó, hogy nem hosszabbítottam meg november óta azt a förmedvényt.
-
kovacsmi_74
senior tag
-
dptrsk
Topikgazda
-
Ombi5
őstag
Udv. Vki Tudna segiteni, hogy ha masik teloba koltozok at ,akkor e-simet meg mindig csak szemelyesen tudjak nekem beaktivalni?
-
kovacsmi_74
senior tag
-
blueye
veterán
Namost: ha felveszed a fiókba, meg tudod csinálni az egyeztetést a sim nélkül is. Másrészt, asszem, az egyetlen cég, ahol bmikor egyeztethetsz, nem kell megvárnod az értesítést, ergó, ha néha megcsinálod, amikor eszedbe jut, akkor igen, lehet, h egy évben 2x egyeztetsz, de akkor tuti nem jár le az 1 év. A sok tréség mellett ez pl egy kifejezetten kiváló dolog.
(ebbol latszik hogy nincs igazan idos Anyukad..., gondolj bele a banki egyeztetesbe
)
Amugy a fiokomban van, mit rontok el? SMS kodot ker -
bksgbr
tag
Tehát összegezve, akkor nincs olyan előfizetés, amely ne tartalmazna kötelezően mobilnetet is.
Akkor marad a Domino. -
#73820095
törölt tag
Namost: ha felveszed a fiókba, meg tudod csinálni az egyeztetést a sim nélkül is. Másrészt, asszem, az egyetlen cég, ahol bmikor egyeztethetsz, nem kell megvárnod az értesítést, ergó, ha néha megcsinálod, amikor eszedbe jut, akkor igen, lehet, h egy évben 2x egyeztetsz, de akkor tuti nem jár le az 1 év. A sok tréség mellett ez pl egy kifejezetten kiváló dolog.
-
blueye
veterán
Tudom.
Nyilvan en is megcsinaltam, mondjuk szerintem kell hozza a SIM.
(Neked biztos egyszerubb az ugy, nem is neked szantam igazan, inkabb annak aki olyan helyzetben lehet mint en) -
bksgbr
tag
-
Mikulásbá
nagyúr
-
blueye
veterán
-
Mikulásbá
nagyúr
A Domino miért nem jó?Fel kell tölteni rendesen,aztán akár évekig is elég,csak annyit fizet,amennyit lebeszél.
-
bksgbr
tag
Egyik ismerősöm (70+) gondolkodik mobil előfizetésen, de neki csak hang kellene, egyáltalán nem mobilnetezik, így felesleges lenne azt is kifizetnie, inkább azt a pénzt hang előfizetésre költené, ha lenne ilyen lehetőség.
-
csako
veterán
-
bksgbr
tag
Üdv!
Egy gyors kérdés: létezik olyan (Telekom) mobil előfizetés, amely csak hangot tartalmaz, mobilnetet nem? A honlapon nem találtam erre vonatkozó információt. -
glaci
őstag
Hidd el én mindent megtettem 1414, chat, hibajelentés, stb. stb. senki nem tud segíteni...
De, ha van itt valaki akinek Dominós kártyája van és lenne szíves megpróbálni átváltani havidíjasra online a Telekom fiókjából, csak a kosárból egy lépést tenni azt megköszönném!
Szerintem neki sem sikerülne, akkor viszont megállná a helyét az állításom, miszerint ez szabotázs!Nincs szabotázs szerintem. Sanszosabb, hogy ebben az esetben valami egyedi hiba lehet. (Aztán azt, hogy ez a Telekom oldalán vagy a Tiéden jelentkezik-e, azt nem igazán lehet tudni.)
Én 2 hete váltottam egy Dominót 0 perc + 3 Gb csomagra egy TV vásárlásával online és minden simán zajlott. (Eredetileg meglévő hűség nélküli előfizut akartam erre átváltani, de azt feltételezhetően a tartozék vásárlásos technikai jelölő miatt nem sikerült, mert mindig hibára futott.)
Egyébként ha van már meglévő előfizud én azt is el tudom képzelni, hogy a Dominós és az előfizetéses adatok nem egyeznek karakter pontosan és esetleg az okozza a zavart az erőben ... -
Essejó
veterán
Hidd el én mindent megtettem 1414, chat, hibajelentés, stb. stb. senki nem tud segíteni...
De, ha van itt valaki akinek Dominós kártyája van és lenne szíves megpróbálni átváltani havidíjasra online a Telekom fiókjából, csak a kosárból egy lépést tenni azt megköszönném!
Szerintem neki sem sikerülne, akkor viszont megállná a helyét az állításom, miszerint ez szabotázs!Bocs, én idén március végén álltam át dominóról előfizetősre, mobilon intézve mindent. Futár hozta az új simet, simán ment.
-
martonl
senior tag
Köszi. Nekem is minden irány megy rendesen, kivéve amiket írtam.
-
Zoli djc
csendes tag
Nagyon köszönöm a fáradozásaidat, most már legalább megtudtam, hogy én vagyok a hülye!
Nekem már az első oldal sem töltődik be. Hálás köszönet még egyszer és Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
-
tibor23
senior tag
Tudja valaki, hogy ha a Domino 70perc 7 napra beszéd opciónak elfogy a kerete időn belül pl. 5 nap alatt, akkor azonnal újra lehet tölteni vagy ki kell várni a 7 napot?
-
kali
legenda
A feleségem céges Vodafone-osával próbáltam - de az a Telenortól hordozott telefonszám -, teljesen rendben van.
Olyan családtag, rokon, vagy ismerős nincs, aki a Telekomtól hordozott volna a Vodafone-hoz, így azt nem tudom kipróbálni. -
martonl
senior tag
Akinek van Telekom Vowifije, annak a Vodafone irány hogy megy? Esetleg a Vodához hordozott, Telekomos számok? Nekem előbbinél a másik fél rossz hangminőségre panaszkodik, utóbbinál ki se megy a hívás.
-
kali
legenda
Hidd el én mindent megtettem 1414, chat, hibajelentés, stb. stb. senki nem tud segíteni...
De, ha van itt valaki akinek Dominós kártyája van és lenne szíves megpróbálni átváltani havidíjasra online a Telekom fiókjából, csak a kosárból egy lépést tenni azt megköszönném!
Szerintem neki sem sikerülne, akkor viszont megállná a helyét az állításom, miszerint ez szabotázs! -
Zoli djc
csendes tag
Hidd el én mindent megtettem 1414, chat, hibajelentés, stb. stb. senki nem tud segíteni...
De, ha van itt valaki akinek Dominós kártyája van és lenne szíves megpróbálni átváltani havidíjasra online a Telekom fiókjából, csak a kosárból egy lépést tenni azt megköszönném!
Szerintem neki sem sikerülne, akkor viszont megállná a helyét az állításom, miszerint ez szabotázs! -
Essejó
veterán
Hát nem tudom, remélem igazad van én megpróbálom, sok veszteni valóm nincs. Köszönöm!
Egyébként már két panaszlevelet is írtam a Telekom különböző helyeire, sőt még a Tékozló Homárnak is megírtam, bár lehet nem fogja nagy ügynek tartani az esetet ahhoz, hogy leközölje, de nemrég, egyetlen ügyfél miatt 10 millióra büntették a Telekomot, úgyhogy jobban tenné, ha figyelne az ilyesmire.
Ahelyett, hogy felhívnád a 1414-et, és elintéznéd online telefonon, ugyanúgy megkapva a kedvezményt. Az jó lesz ha a leveled megjelenik a Homáron!
Ami oltást ott kapsz a Trolloktól azt nem teszed zsebre. 
-
Zoli djc
csendes tag
Hát nem tudom, remélem igazad van én megpróbálom, sok veszteni valóm nincs. Köszönöm!
Egyébként már két panaszlevelet is írtam a Telekom különböző helyeire, sőt még a Tékozló Homárnak is megírtam, bár lehet nem fogja nagy ügynek tartani az esetet ahhoz, hogy leközölje, de nemrég, egyetlen ügyfél miatt 10 millióra büntették a Telekomot, úgyhogy jobban tenné, ha figyelne az ilyesmire.
-
dptrsk
Topikgazda
Online meglehet(ne) rendelni a dominoról havidíjasra váltást ilyenkor az új SIM-et a futár hozza ki és csak a tulaj veheti át a saját lakcímén fizetni nem kell érte még szállítás is ingyenes, viszont havidijasról vissza Dominóra csak személyesen üzletben lehet és fizetni kell a SIM-ért (kb. 2000Ft-ot) de abból lebeszélhető ill. internetezhető, úgy mint bármely új 2000 Ft-os Domino SIM kártya.
Most megpróbáltam 2 különálló Domino számot online átváltani havi előfizusra és ugyan úgy nem enged a kosárból tovább, készülék vásárlás nélkül sem. Arra gyanakszom, hogy a Telekom szándékosan szabotálja az online átváltást, hogy az ügyfél rákapjon a mézesmadzagra, aztán menjen be az üzletbe és váltson át drágábban (2 év hűséggel, 22 havi részlet fizetésre online kedvezmény nélkül a legolcsóbb csomag is havi 500 Ft-al kerül többe, ami 11 000 Ft a 22 hónap alatt mire kifizetem a készüléket). Ezzel lehetne a fogyasztóvédelemhez fordulni!
"Most megpróbáltam 2 különálló Domino számot online átváltani havi előfizusra és ugyan úgy nem enged a kosárból tovább, készülék vásárlás nélkül sem. Arra gyanakszom, hogy a Telekom szándékosan szabotálja az online átváltást, hogy az ügyfél rákapjon a mézesmadzagra, aztán menjen be az üzletbe és váltson át drágábban"
Szerintem ezt rosszul gondolod...
HA online rendeled meg, akkor extra készülékkedvezményt kapsz.
Miért? mert azt preferálná, ha online kötnél szerződést. Neked is és a Telekomnak is jobb...
Ha egy üzletben kötsz szerződést, akkor olyanok várakozási idejét (is) növeled, akik nem tudják otthon elintézni (pl elveszett SIMet jöttek pótolni).Hivatalos panaszt tettél emiatt? Ha nem, akkor a Telekomnak honnan kéne tudnia, hogy gond van?
Emellett egy hivatalos panasz a 1414re vagy e-mailben,s megkapod a kedvezményt kivizsgálás után, amit a rendszerhiba miatt nem tudtál igénybe venni(itt a fórumon is több példa volt rá).
De ha egy Telekom által üzemeltetett üzletbe bemész(és egy jártas ügyintézőt fogsz ki), ott is meg tudják adni ugyanazt a kedvezményt, amit online kapnál(csak más címszó alatt), nekik az az érdekük, hogy ügyfél maradj/legyél. Partnerüzlet sajnos nem tud ilyet...
Nem tudom, hogy a Békéscsabai saját üzlet vagy nem, de ha saját, akkor szerintem ha van még energiád egy próbát megér, hogy (akár üzletvezetőt kérve) a probléma megoldását kérd személyesen. -
Zoli djc
csendes tag
Online meglehet(ne) rendelni a dominoról havidíjasra váltást ilyenkor az új SIM-et a futár hozza ki és csak a tulaj veheti át a saját lakcímén fizetni nem kell érte még szállítás is ingyenes, viszont havidijasról vissza Dominóra csak személyesen üzletben lehet és fizetni kell a SIM-ért (kb. 2000Ft-ot) de abból lebeszélhető ill. internetezhető, úgy mint bármely új 2000 Ft-os Domino SIM kártya.
Most megpróbáltam 2 különálló Domino számot online átváltani havi előfizusra és ugyan úgy nem enged a kosárból tovább, készülék vásárlás nélkül sem. Arra gyanakszom, hogy a Telekom szándékosan szabotálja az online átváltást, hogy az ügyfél rákapjon a mézesmadzagra, aztán menjen be az üzletbe és váltson át drágábban (2 év hűséggel, 22 havi részlet fizetésre online kedvezmény nélkül a legolcsóbb csomag is havi 500 Ft-al kerül többe, ami 11 000 Ft a 22 hónap alatt mire kifizetem a készüléket). Ezzel lehetne a fogyasztóvédelemhez fordulni!
-
#73820095
törölt tag
-
Zoli djc
csendes tag
-
dptrsk
Topikgazda
Már 2 üzletben voltam személyesen, azegyik csak annyival rázott le, hogy ezt csak én tudom otthonról elintézni. A második elkérte a lacím kártyámat és a személyimet, leellenőrízte a rendszerében miután megállapította, hogy minden stimmel a mobilomról ő ismegpróbálta megrendelni, de természetesen neki sem sikerült mondta, hogy nem tudja mi lehet.
Partner üzletek voltak vagy Telekom által üzemeltetett üzlet?
-
Zoli djc
csendes tag
Már fejlesztettek rajta, alapból megjelenik a Magyarország.
-
stefi68
addikt
Már 2 üzletben voltam személyesen, azegyik csak annyival rázott le, hogy ezt csak én tudom otthonról elintézni. A második elkérte a lacím kártyámat és a személyimet, leellenőrízte a rendszerében miután megállapította, hogy minden stimmel a mobilomról ő ismegpróbálta megrendelni, de természetesen neki sem sikerült mondta, hogy nem tudja mi lehet.
Nem lehet, hogy ua. a helyzet mint az adategyeztetésnél?
Születési helynél nem elég a várost, az országot is meg kell adni.
Mennyit szívtam ezzel anno... Persze nem írta mi a hiba, csak annyit, hogy nem egyeznek az adatok.
-
Zoli djc
csendes tag
Már 2 üzletben voltam személyesen, azegyik csak annyival rázott le, hogy ezt csak én tudom otthonról elintézni. A második elkérte a lacím kártyámat és a személyimet, leellenőrízte a rendszerében miután megállapította, hogy minden stimmel a mobilomról ő ismegpróbálta megrendelni, de természetesen neki sem sikerült mondta, hogy nem tudja mi lehet.
-
anadroid
senior tag
Találkozott már valaki olyannal, hogy nem enged online Dominóról havidíjasra váltani? Felugri egy sötét hátterű figyelmeztetés, miszerint a lakcím kártya adatokat pontosan adjam meg, de ez még a kosárból való tovább lépés előtt, ha bezárom visszarak a kosárba. Természetesen minden adat stimmel, új havidíjas előfizetést engedne, de akkor bukom a kedvezményt, meg a dominos számomat. 
Ahogy látom, mobilról küzdesz. Lehet, hogy karakterkódolási probléma? A dupla hosszú ékezetek (Ő, Ű) bezavarhatnak, az ellenőrző algoritmus meg netán trehányul lett megírva. Próbáld meg asztali gépről, és lehetőleg Windows alól.
-
Mikulásbá
nagyúr
-
#73820095
törölt tag
Akkor az lesz, amit Tompi mond, h a régiben hiba van. Azt viszont vszleg csak személyesen tudod korrigáltatni, de azért egy telót megérhet rákérdezni, h mi hogy van beírva.
-
Zoli djc
csendes tag
Meglevő szerződésed van, és az ahhoz tárolt adatok a mérvadóak... Valami el van írva vagy nem úgy írod, vagy anno rosszul lett rögzítve.
Az újat azért engedné, mert ott most vinnél fel mindentÚj fiókot kellene csinálnom, vagy mit tehetnék? Egyébként új előfizunál végig megy az összes ellenőrzésen előre ki van töltve nem kell beírni semmit. A Dominos adategyeztetés is megvolt amit minden évben kell, nem változott a címem.
-
Tompika777
senior tag
Meglevő szerződésed van, és az ahhoz tárolt adatok a mérvadóak... Valami el van írva vagy nem úgy írod, vagy anno rosszul lett rögzítve.
Az újat azért engedné, mert ott most vinnél fel mindent -
#73820095
törölt tag
-
Zoli djc
csendes tag
-
#73820095
törölt tag
Találkozott már valaki olyannal, hogy nem enged online Dominóról havidíjasra váltani? Felugri egy sötét hátterű figyelmeztetés, miszerint a lakcím kártya adatokat pontosan adjam meg, de ez még a kosárból való tovább lépés előtt, ha bezárom visszarak a kosárba. Természetesen minden adat stimmel, új havidíjas előfizetést engedne, de akkor bukom a kedvezményt, meg a dominos számomat. 
Gondolom, nem egyezik a központi nyilvántartással betűre pontosan.
-
Zoli djc
csendes tag
Találkozott már valaki olyannal, hogy nem enged online Dominóról havidíjasra váltani? Felugri egy sötét hátterű figyelmeztetés, miszerint a lakcím kártya adatokat pontosan adjam meg, de ez még a kosárból való tovább lépés előtt, ha bezárom visszarak a kosárba. Természetesen minden adat stimmel, új havidíjas előfizetést engedne, de akkor bukom a kedvezményt, meg a dominos számomat. 
-
kovacsmi_74
senior tag
Igen,köszi. Már megvan 2 db 0 hiányzott a végéről.
00
Az fontos dolog!
A végén mindig szükség van rá...
-
Remekelek28
őstag
Roaming vagy Magyarországon vagy?
Ha utóbbi, akkor sms központot kell ellenőrizni a készüléken. +36 30 988 8000
https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/keszulekbeallitasok
Ha pedig előbbi, akkor be kell kapcsolni a roamingot.Igen,köszi. Már megvan 2 db 0 hiányzott a végéről.
-
4Grider
félisten
Sziasztok.
Egy feltöltőkártyás telefonrol küldenék sms t,de kiirja,h küldési hiba. Pénz van rajta. Szerintetek mi a gond. ?Roaming vagy Magyarországon vagy?
Ha utóbbi, akkor sms központot kell ellenőrizni a készüléken. +36 30 988 8000
https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/keszulekbeallitasok
Ha pedig előbbi, akkor be kell kapcsolni a roamingot. -
Remekelek28
őstag
Sziasztok.
Egy feltöltőkártyás telefonrol küldenék sms t,de kiirja,h küldési hiba. Pénz van rajta. Szerintetek mi a gond. ? -
st3v3np3t3r
nagyúr
Telekomról beszélünk
A voda anno tőlem 200at akart kérni,aztán beintettem nekik -
#73820095
törölt tag
10 éves story,na te vagy az első, akiről hallottam. Az tény, hogy azcÁSZF-ben nincs megkötve a mobilelőleg tól-ig közötti érték bekérése, ezt állítólag belső felülvizsgálat dönti el, hogy milyen ügyféltől mennyit kérnek. Az én esetem 2012nyarán illetve a második most 2019.februárjában volt.En is tudok vodas esetrol, ahol 70ezret akartak elore, keszulek nelkul olyannak, akitol a westel egy fillert sem kert, meg papirokat sem, par nap kulonbseggel, kb uakkora elso elofizetesre. 10-15 eve.
-
st3v3np3t3r
nagyúr
Wordben írt élettörténetemből részlet:
Mammut T-Pont 2009. május elején elutasított azzal a szöveggel, hogy túl sok szerződés van a nevemen és várjak 3 hónapot. Pár nappal később (2009.05.05.) a Duna Plaza T-Pontban megvehettem a Nokia E90 Communicatort, de megkértek arra, hogy fizessek előre ki nekik kb. 180.000 forintot, a telefon kb. 95.000 forint volt, tehát kb. 85.000 forint előleg volt a telefon megvételének és a szerződéskötésnek a feltétele, ezt az összeget a mindenkori számla összegével csökkentették, tehát pár hónapig nem fizettem havidíjat.
10 éves story,na te vagy az első, akiről hallottam. Az tény, hogy azcÁSZF-ben nincs megkötve a mobilelőleg tól-ig közötti érték bekérése, ezt állítólag belső felülvizsgálat dönti el, hogy milyen ügyféltől mennyit kérnek. Az én esetem 2012nyarán illetve a második most 2019.februárjában volt. -
FLD1987
aktív tag
Új előfizetőként úgyis fognak kérni előleget ami 80-100 ezer is lehet akkor meg már ugyan ott vagy, hogy megveszed a telót listaáron.
Azért nem teljesen így van. Nem halottam még olyanról,akitől 80-100ezret kértek volna.
Az előleg nem veszik el,azt visszakapod. Addig nem kapsz számlát a havidíjas előfizuról,ameddig az előleg fedezi.Wordben írt élettörténetemből részlet:
Mammut T-Pont 2009. május elején elutasított azzal a szöveggel, hogy túl sok szerződés van a nevemen és várjak 3 hónapot. Pár nappal később (2009.05.05.) a Duna Plaza T-Pontban megvehettem a Nokia E90 Communicatort, de megkértek arra, hogy fizessek előre ki nekik kb. 180.000 forintot, a telefon kb. 95.000 forint volt, tehát kb. 85.000 forint előleg volt a telefon megvételének és a szerződéskötésnek a feltétele, ezt az összeget a mindenkori számla összegével csökkentették, tehát pár hónapig nem fizettem havidíjat. -
st3v3np3t3r
nagyúr
Új előfizetőként úgyis fognak kérni előleget ami 80-100 ezer is lehet akkor meg már ugyan ott vagy, hogy megveszed a telót listaáron.
Azért nem teljesen így van. Nem halottam még olyanról,akitől 80-100ezret kértek volna.
Az előleg nem veszik el,azt visszakapod. Addig nem kapsz számlát a havidíjas előfizuról,ameddig az előleg fedezi. -
anadroid
senior tag
Elvileg SMSben:
A kedvezmény a 1414-es számra küldött "+mobilkorlatlan" kód
elküldésével SMS-ben is bekapcsolható.MOBIL ÜNNEPI KORLÁTLANSÁG
Aktiváld a kedvezményt a Telekom alkalmazásban decemberben és élvezd a
korlátlanságot december 16. és január 1. között!
https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/kedvezmenyek/mobilunnepikorlatlansagA Magenta1 korlátlannak nem tudod véletlenül a "varázsigéjét"? Az én fiókomban a saját számomra kezdetek óta semmit sem lehet bekapcsolni, csak a később hozzáadottakkal megy, az ügyfélelhárítás nem tudja megoldani nyár óta.
-
w.miki
veterán
Elvileg SMSben:
A kedvezmény a 1414-es számra küldött "+mobilkorlatlan" kód
elküldésével SMS-ben is bekapcsolható.MOBIL ÜNNEPI KORLÁTLANSÁG
Aktiváld a kedvezményt a Telekom alkalmazásban decemberben és élvezd a
korlátlanságot december 16. és január 1. között!
https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/kedvezmenyek/mobilunnepikorlatlansag -
Mikulásbá
nagyúr
Jézusom, ez komoly?
Azt hittem azért mert 0 ft-ért adnak egy telót, az azt jelenti, nem kell fizetni érte.
Most akkor hogy számoljak?
Menjek be 40 ezerrel, és lesz ami lesz?Attól is függ,milyen előfizetést akarsz kötni.Ha csak pár ezres tétel az előfizetés,nem éri meg.
Én a helyedben inkább Xiaomi Redmi Note 8 Pro-t néznék,most akciós áron van.(nem Telekomnál!) -
Enigma1945
őstag
Jézusom, ez komoly?
Azt hittem azért mert 0 ft-ért adnak egy telót, az azt jelenti, nem kell fizetni érte.
Most akkor hogy számoljak?
Menjek be 40 ezerrel, és lesz ami lesz? -
raziel01
veterán
Sziasztok. Segitseget szeretnek kerni.
Sosem vettem fel telefont elofizetesre.
Lehet lama kerdes, ha bemegyek az uzletbe akkor ingyen hozhatok ki telot a telekomtol? Vagy kell penz is? Annyit tudok,hogy nem lehet tartozasod es adnak telot. Hala egnek nekem nincs tartozasom. Nem high end telot akarok, de azert ne legyen also kategorias sem.
Mondjuk egy galaxy s8 korul.
Koszi a valasztÚj előfizetőként úgyis fognak kérni előleget ami 80-100 ezer is lehet akkor meg már ugyan ott vagy, hogy megveszed a telót listaáron.
-
lugosi
MODERÁTOR
Sziasztok. Segitseget szeretnek kerni.
Sosem vettem fel telefont elofizetesre.
Lehet lama kerdes, ha bemegyek az uzletbe akkor ingyen hozhatok ki telot a telekomtol? Vagy kell penz is? Annyit tudok,hogy nem lehet tartozasod es adnak telot. Hala egnek nekem nincs tartozasom. Nem high end telot akarok, de azert ne legyen also kategorias sem.
Mondjuk egy galaxy s8 korul.
Koszi a valaszt“ingyen hozhatok ki telot a telekomtol”
Nem hiszem, pláne nem új előfizetőként, azaz előfizetői múlt nélkül. -
lugosi
MODERÁTOR
Kezd az agyamra menni a korlátlan net. Egy South Park részt nem bírok megnézni, olyan szinten marha lassú, vagy egyáltalán nem is tölt. Ez a leterheltség miatt volna!? Mondjuk tegnap is amikor ugyanígy rohadt lassú volt, rámértem a sebességre, és egész tisztességes értékeket kaptam, úgyhogy nem értem...na jó, mondjuk most tényleg siralmas. 0,20/0,02
“Ez a leterheltség miatt volna!?”
Amiatt is lehet, de az is lehet hogy a telefonod utálja a south parkot
-
Enigma1945
őstag
Sziasztok. Segitseget szeretnek kerni.
Sosem vettem fel telefont elofizetesre.
Lehet lama kerdes, ha bemegyek az uzletbe akkor ingyen hozhatok ki telot a telekomtol? Vagy kell penz is? Annyit tudok,hogy nem lehet tartozasod es adnak telot. Hala egnek nekem nincs tartozasom. Nem high end telot akarok, de azert ne legyen also kategorias sem.
Mondjuk egy galaxy s8 korul.
Koszi a valaszt -
Troy.
addikt
-
EmberXY
veterán
-
kali
legenda
-
anadroid
senior tag
Miért ne lenne aktív? Senki sem kapcsolta ki, csak hátrébb került.
-
EmberXY
veterán
De elég sajátos módon van megoldva, ha így van.
Az 50 megás opciót is aktívnak mutatja, ugyanúgy 40 mega hátralévővel. Amíg megy a net, addig persze nekem mindegy, hogy mi és hogyan, de akkor is fura. Ha "összefolynak" a működő csomagok, az is elég gáz önmagában is. -
thomas77
senior tag
Na igen. Most mérve csak 144/49.
Persze ez erősen helyfüggő. -
anglergab
addikt
-
Gabesz87
veterán
Grand Tours: Seamen-t akartam megnézni, csak az meg otthon van, úgyhogy valahogy még trükközni is kellett, először TeamView-en akartam átmásolni telóra, de azt hamar feladtam, aztán mondtam az asszonynak, hogy tolja fel Drive-re. Próbálkoztam Google Drive-ról, OneDrive-ról, egyikről sem tudtam letölteni. Folyton megszakadt...
-
kisspall
aktív tag
Próbáld a Simpson családot, hátha.
Új hozzászólás Aktív témák
-
112100 - 112001
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 113901 113900 - 113801 113800 - 113701 113700 - 113601 113600 - 113501 113500 - 113401 113400 - 113301 113300 - 113201 113200 - 113101 113100 - 113001 113000 - 112901 112900 - 112801 112800 - 112701 112700 - 112601 112600 - 112501 112500 - 112401 112400 - 112301 112300 - 112201 112200 - 112101 112100 - 112001 112000 - 111901 111900 - 111801 111800 - 111701 111700 - 111601 111600 - 111501 111500 - 111401 111400 - 111301 111300 - 111201 111200 - 111101 111100 - 111001 111000 - 110901 110900 - 110801 110800 - 110701 110700 - 110601 110600 - 110501 110500 - 110401 110400 - 110301 110300 - 110201 110200 - 110101 110100 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro Max 256GB 88% (1év Garancia) - AKCIÓ
- Lenovo Thinkstation P320 MT,E3-1220 v6,16GB DDR4,256GB SSD,Quadro M2000 4GB VGA,WIN11
- 287 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Okosóra felvásárlás!! Apple Watch SE/Apple Watch SE 2 (2022)
- Bomba ár! Stonebook Pro P103B i i3-10GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I HDMI I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


