Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
57700 - 57601
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 57901 57900 - 57801 57800 - 57701 57700 - 57601 57600 - 57501 57500 - 57401 57400 - 57301 57300 - 57201 57200 - 57101 57100 - 57001 57000 - 56901 56900 - 56801 56800 - 56701 56700 - 56601 56600 - 56501 56500 - 56401 56400 - 56301 56300 - 56201 56200 - 56101 56100 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
laverdadb
tag
Az en kartyam ugye elofizus, de fel is tolthetem, latja is a 4g halozatokat csak nem kapcsol fel ra. Na majs holnap megkerdezem toluk ezt a sim kartyas dolgot azert.
-
Zeki
nagyúr
Nekem a viszonteladó azt mondta, hogy 4G Dominó sim az még 2 hét mire megjön. A mostani (új) azért nem lát egy 4G hálót sem sehol, semelyik szolgáltatónál, mert nem 4G képes.
-
Lui04
aktív tag
Mert a telefonod úgy van beállítva, hogy felülírja az alap hálózati beállítást. Ebben az esetben nincs jelentősége, hogy le van tiltva.
Ahha, értem. Köszönöm a választ!
-
szabogabor10
veterán
Szerintem még várjál pár napot.
-
laverdadb
tag
Elmeletileg Marcius 1tol a Telekom mindenkit felengedett a 4g halozatra. Nekem egy mix csomagom van Fun S. Beszeltem mar ugyintezovel, aki azt mondta varjak meg par napot. Valaki aki mondjul dominos felengedtek mar a lte halozatra?
Szerintetek erdemes sim kartyat csereltetni?
-
szabogabor10
veterán
Mert a telefonod úgy van beállítva, hogy felülírja az alap hálózati beállítást. Ebben az esetben nincs jelentősége, hogy le van tiltva.
-
Lui04
aktív tag
-
szabogabor10
veterán
Ahogy látom Telenor céges flotta.
Ha a GVH nem gátolja meg az üzletet (van rá esély), óriásit fog javulni a helyzet a kékeknél a Telekomnak köszönhetően. Remélem, nem a mi kárunkra... -
polonic
félisten
Ma visszautalták a vételárat. Megnyugodtam.
Most már így elváltak útjaink. A T-t szerettem, számomra ők voltak a legjobbak.
Nem nagyon akartam váltani, de a lehetőség, ami adódott, ki kellett használni.
Kiváncsi leszek a szolgáltatás minőségre másik oldalon is. -
vwpolopg
őstag
-
St3ven
addikt
-
Thome
veterán
Írtam ügyfélszolgálatnak mert annyira nem SOS, de azért érdekes hogy nem generálódik adatforgalom, szóval valami bug lehet a rendszerben.
Egyébként ezelőtt Mozaik XS csomagom volt amiben ugyanígy lassítás volt, s azért használgatni lehetett, ez viszont full off szóval biztos error van.

-
vwpolopg
őstag
Webshopos telónál a kinyomtatott szerződést, garijegyet tényleg nem kell lepecsételtetni és aláíratni egy boltban?
-
valaki_xy
tag
-
kali
legenda
havidíjas díjcsomagnál sem feltétlenül érdemes használni, nekem is netplusz l (1 GB) bővítő aktív 1290 ft ellenében, de ha kevés lenne, akkor inkább aktiválnám a netplusz xl (3 GB) bővítőt 2290 ft-ért, mint a turbo 1 GB (1590 ft) vagy a turbo 3 GB (2590 ft) esetit.
igaz, havidíjas előfizetésnél lehet játszani a törthavi számlázással is. -
dptrsk
Topikgazda
Nem érdeke a szolgáltatónak...
Kereslet sem nagyon lenne rá... Ki az aki kifizet egy eseti bővítésért 1500at, ha megkaphatja 1200ért is...(Sőt valószínűleg kevesebbért, mert hó közben (re)aktiválja...)A Turbo opciók Net&Roll mobilinternethez lett kitalálva, mert azt csak ezzel lehet bővíteni.
-
tyan
senior tag
-
dptrsk
Topikgazda
-
tyan
senior tag
-
tyan
senior tag
-
.bruszli.
senior tag
Köszönöm. És személyesen,hivatalosan kinyomtatott verzió esetén ? Ja és ez nettó vagy bruttó ?
-
btz
addikt
-
kali
legenda
-
dptrsk
Topikgazda
Én a helyetekben felhívnám a 1430at, bejelenteném hibára, s kötbért kérnék, mivel a boltban elküldtek..
-
dptrsk
Topikgazda
Milyen díjcsomagokhoz ajánljuk?
Next díjcsomagok
Move díjcsomagok
Music díjcsomagok
Fun S Aranytárskártya díjcsomag
Like S díjcsomag
Net&Roll díjcsomagokTehát Dominoval nem igénybevehető..
-
valaki_xy
tag
Nekem is mindenhol 1090-et ír, így is, hogy aktív, de csak 690-et von le.
Más: Ma voltam a SIM-et cseréltetni 4G miatt, de azt mondta az ügyintéző, hogy személyesen nem cseréik, majd március 21-től lehet online igényelni. Végülis csak plusz (közel) egy hónap...
-
tyan
senior tag
NetpluszL csomagom van a Domino Surf mellé. Elfogyott az 1gb-os adatkeretem. Az előbb próbáltam az eseti adatbővítést a +TURBO1GB kódszó 1430-ra való küldésével, de hibaüzenet jött vissza, hogy a kódszó nem jó. Mit tehetek?
-
dptrsk
Topikgazda
De én, mint előfizető venném a Domino csomagot..na mindegy.
Tehát Dominora szánnád a kedvezményt...
Mint írtam a kedvezmény az előfizetéseseknek szól, előfizetéses célra.olyan, mint a lakás takarékpénztár, abból se vehetsz (lakó)kocsit.
-
kali
legenda
-
szekra
addikt
Sziasztok! MyTmobileban meg lehet nezni, hogy az aktualis dijcsomagomon/elofizetesemen meddig van huseg? (Ha egyaltalan van, mert azt sem tudom..)?
Vagy marad a 1430?
-
PhoenixSzG
tag
-
dptrsk
Topikgazda
A nagyszerű új webshop-ban nem lehet jelenleg kapcsolat pontot beváltani rendelésnél..a rendelés véglegesítésénel "Nem rendelkezel Kapcsolat program regisztrációval." üzenet fogad. Ügyfélszolgálat szerint tudnak a hibáról és "dolgoznak rajta". Csak gratulálni tudok az illetékeseknek

Ja és azt tudtátok, hogy pontot nem lehet felhasználni Domino csomagos készülék vásárlására? Ez is no comment
Domino csomagra sohasem lehetett felhasználni a pontokat...
A kapcsolat program elsősorban az előfizetőknek szól, nem a dominosoknak. -
PhoenixSzG
tag
A nagyszerű új webshop-ban nem lehet jelenleg kapcsolat pontot beváltani rendelésnél..a rendelés véglegesítésénel "Nem rendelkezel Kapcsolat program regisztrációval." üzenet fogad. Ügyfélszolgálat szerint tudnak a hibáról és "dolgoznak rajta". Csak gratulálni tudok az illetékeseknek

Ja és azt tudtátok, hogy pontot nem lehet felhasználni Domino csomagos készülék vásárlására? Ez is no comment
-
Pszihonaranc
senior tag
(#57656) pietrasko és (#57662) Varszegig
Köszönöm a tanácsokat.
-
Blackmirror
őstag
Megint nem tudok belépni a My T-Mobile-ba...Távszámla viszont beengedett, így be tudtam fizetni a számlámat, és a visszaigazoló e-mail is azonnal megjött. Nem hiszem el, hogy tényleg nem tudják több hónap után sem normálisan megcsinálni az oldalukat.

+1 én is szenvedtem ma a belépéssel, mire beléptem 3sms +1 emailt is küldtek hogy beléptem

-
szabogabor10
veterán
Megint nem tudok belépni a My T-Mobile-ba...Távszámla viszont beengedett, így be tudtam fizetni a számlámat, és a visszaigazoló e-mail is azonnal megjött. Nem hiszem el, hogy tényleg nem tudják több hónap után sem normálisan megcsinálni az oldalukat.

-
ZeneÁdi
csendes tag
Amúgy nem 3 napon belüli cseréről van szó az esetemben, hanem 7-11 hónapos telefonokról.
Viszont. Szerinted az a tény, hogy a Telekom NEM vezeti fel a cseréket az Apple szerverére (pedig fel kellene neki) az megerősíti vagy meggyengíti a teóriádat? Történt ugyanis, hogy a hibásnak vélt Telekomos iPhone-t az iStyle-ba vittem be, ahol is közölték velem, hogy nem tudnak mit kezdeni vele, mivel az Apple központi szerverén csak a főtelefonomat látják, a cseréket nem. Ergo a Telekom nem vezette végig, hogy nálam már nem az eredetileg vásárolt telefon van, hanem egy refurb (nem is az első). Bementem a Telekomhoz, ahol rögtön azzal kezdtem, hogy szeretném, ha utólag beírnák a rendszerbe, hogy ezek a cserék megtörténtek, mert én nem náluk szeretném leadni a telefonomat, hanem egy hivatalos kereskedésben. Akihez dobott a gép mondta, hogy ő nem tud segíteni, de szól a technikusnak. Technikus kapásból közölte a problémámra, hogy olyan nincsen, ott kell legyen végigvezetve a lista, max rossz helyen nézték, de most akkor megnézi ő is. Természetesen nem találta, amin elég hihetően csodálkozott, plusz magam sem vagyok egy műszaki analfabéta, és kértem is, hogy had nézzem a monitort mit csinál, amit ő megengedett, tehát gyakorlatilag együtt kerestük a listát az Apple központi rendszerében ahol jelezve volt az is, hogy aznap jártam a hivatalos kereskedésben és lefuttattak egy tesztet, ami teszten az akksim megbukott, valamint az is, hogy beszéltem kétszer az Apple központi számával is. Ezt mind láttuk, csak azt nem, hogy nálam már nem az eredetileg vásárolt telefon van. Summa summarum, ő sem tudott mit kezdeni vele, merthogy neki beviteli jogosultsága nincsen, csak a szerviznek, így végül természetésen az lett a vége, hogy náluk adtam le a telefont, amit végül cseréltek. Szerintem elég érdekes, hogy 2-ből két ember keresett egy számukra nyilvánvalóan létező listát, ami valamilyen okból kifolyólag mégsem létezett. Megmondom őszintén én rohadt nagy mutyit érzek a dologban.
Amúgy pedig a cseretelefonom hiába refurb (bár megmondom őszintén ebben nem vagyok 100%-ig biztos), külsőleg teljesen hibátlan, a gombok hibátlanul kattannak, nem puha, nem lötyög egyik sem, úgyhogy nekem ennyit simán megért és nem izgat túlzottan, hogy refurb vagy sem, annál 1000szer jobb, mint ami volt és a garim is újraindult 1 év ugyebár.
Nekem sem lenne semmilyen gondom, ha letelt volna a 3 munkanap (legfeljebb úgy könyvelném el, hogy 'így jártam"). Ha nem lenne ez az ügy, aminek ki kell várnom a végét, akkor én is simán bevinném a 6 hónapos 4S-emet és lecseréltetném egy refurb-ra, mivel már az eleje levált a keretről (van egy rés a kijelző és a keret között a hangszóró környékén... erre egyébként oda kellene mindenkinek figyelnie).
Most a Telekom üzenet, hogy majd írnak, hogyan döntöttek
)) igaz, jogerős kötelezésről és bírságról szóló határozatot kaptak, de majd ők "eldöntik", hogy mi lesz.... nagyon a törvény fölött érzik magukat.... de majd jó nagyot koppannak!!Amúgy amiket leírtál, abból én is nagy sumákságot érzek. Szerintem itt valaki nagyon nagyokat kaszál.
Én mindenképp bejelenteném az ügyet a fogyasztóvédelemnél (minden irattal együtt), de a főigazgatósággal kezd, majd ők átirányítanak. Hadd szálljanak rájuk egy picit. Minél több hasonló ügy van, annál jobban szemet üt majd valakinek.
Sok sikert!
-
Varszegig
veterán
Sziasztok,
Remélem jó helyen érdeklődöm a kérdésemmel
Azt szeretném kérdezni, hogy használt, -t-mobilnál előfizetésre vásárolt- telefon vásárlása esetén, mennyire lehet bízni az " írásban garantálom, hogy a készülék nem lesz letiltva ", " garantált letiltásmentesség " és hasonló kijelentésekben?
Létezik olyan papír, formanyomtatvány, szerződés, ami -ha garanciát nem is nyújt a letiltás ellen- de lehetővé teszi a jogi védettséget a vevő irányába?Köszönöm
Semmit nem ér az ilyen papír. Ha mégis letiltják, akkor mehetsz vele bíróságra. 2-3 év múlva megnyered, akkor lesz egy értéktelen telefonod, az ex tulaj meg majd széttárja a karját, neki nincs pénze, se ingatlana, se ingósága. Persze csak ha eleve erre akart játszani. Ha meg nem, akkor le sem lesz tiltva, szóval ugyanott vagy.
-
dptrsk
Topikgazda
Azt sajnos nem tudom megmondani, de címmódosításnál az online rendszerek mellett 15 nap kell, hogy bemódosuljon... Volt már ebből gond, hogy átírattuk, de a számla a régi címre ment...
-
madle
őstag
Igen, ennek az a menete, hogy mint az a papíron is szerepel a flotta kezelője megengedi, hogy a Telenornál levő SIM a nevedre kerüljön, ha a Telenornál a nevedre került a szám a Telekom csak utána tudja átvenni a te neved alatt.
Ha még mindig van 15 nap várakozás a Telenornál, akkor bemész a Telenorhoz névre iratod(feltételezem ki kell lépned publikus csomagba, a flottából, amikor átiratod), vársz 15 napot mire befrissül a Telenor rendszerében, s utána mész a Telekomhoz.
Telenornál az átírásnak díja(4-5000 ft) lesz szerintem.
Az frankó, azt hittem ez megy hipp hopp... Telenornál akkor feltöltősre megyek gondolom. Ez a 15 napos időszak mindig fenn áll?
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok, mai nappal kaptam a flottakezelőmtől egy papírt amiben az áll, hogy átadja a tel számomat a javamra. Telenornál van a flottám.
Bementem a Telekomhoz(utólag kiderült feleslegesen) mert azt mondja azzal nem tud mit kezdeni.Mi a teendőm pontosan? El kellene mennem a Telenorhoz még, átíratni a számot a nevemre? Hogy utána tudjak menni előfizetést nyitni számhordozással?
Igen, ennek az a menete, hogy mint az a papíron is szerepel a flotta kezelője megengedi, hogy a Telenornál levő SIM a nevedre kerüljön, ha a Telenornál a nevedre került a szám a Telekom csak utána tudja átvenni a te neved alatt.
Ha még mindig van 15 nap várakozás a Telenornál, akkor bemész a Telenorhoz névre iratod(feltételezem ki kell lépned publikus csomagba, a flottából, amikor átiratod), vársz 15 napot mire befrissül a Telenor rendszerében, s utána mész a Telekomhoz.
Telenornál az átírásnak díja(4-5000 ft) lesz szerintem.
-
madle
őstag
Sziasztok, mai nappal kaptam a flottakezelőmtől egy papírt amiben az áll, hogy átadja a tel számomat a javamra. Telenornál van a flottám.
Bementem a Telekomhoz(utólag kiderült feleslegesen) mert azt mondja azzal nem tud mit kezdeni.Mi a teendőm pontosan? El kellene mennem a Telenorhoz még, átíratni a számot a nevemre? Hogy utána tudjak menni előfizetést nyitni számhordozással?
-
dptrsk
Topikgazda
Annakidején a webes telekom fizetés után rátértem a Telekom alkalmazással való számlafizetésre.
Anno nem jelezte a telefonrészletek számláját csak egy fix összeget jelzett és ezt fizettem is rendesen.
Miután kiderült számomra a részletelmaradás elkezdtem csúszással rendezni mindent.
Közben lakcímet váltottam, jeleztem üzletben viszont egy imei tiltás után kiderült nem rögzítették a változást.
Korábbi címemre küldtek 1 sima levelet múlt hónapban.
Tegnap elmentem érte és azt írják többszöri figyelmeztetés volt már.
Az új címem egyébként megadtam a telekom oldalán is azonnal mikor költöztem.
Lényeg imei alapján tiltva lett a készülék, a tiltást le tudják venni mikor befizetem a maradványt?Fel tudják oldani a tiltást, ha rendezve van a számla.
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok,
Remélem jó helyen érdeklődöm a kérdésemmel
Azt szeretném kérdezni, hogy használt, -t-mobilnál előfizetésre vásárolt- telefon vásárlása esetén, mennyire lehet bízni az " írásban garantálom, hogy a készülék nem lesz letiltva ", " garantált letiltásmentesség " és hasonló kijelentésekben?
Létezik olyan papír, formanyomtatvány, szerződés, ami -ha garanciát nem is nyújt a letiltás ellen- de lehetővé teszi a jogi védettséget a vevő irányába?Köszönöm
Ha ad ilyen papírt valós adatokkal mehetsz pereskedni, s ott kifizeted a telefon 2-3szoros értékét, s majd valamikor talán fizet az akit bepereltél...
Az egyetlen garancia ilyen esetben, ha besétáltok egy Telekom üzletbe és az előfizetéses SIMet is átveszed a saját nevedre.
-
Pszihonaranc
senior tag
Sziasztok,
Remélem jó helyen érdeklődöm a kérdésemmel
Azt szeretném kérdezni, hogy használt, -t-mobilnál előfizetésre vásárolt- telefon vásárlása esetén, mennyire lehet bízni az " írásban garantálom, hogy a készülék nem lesz letiltva ", " garantált letiltásmentesség " és hasonló kijelentésekben?
Létezik olyan papír, formanyomtatvány, szerződés, ami -ha garanciát nem is nyújt a letiltás ellen- de lehetővé teszi a jogi védettséget a vevő irányába?Köszönöm
-
xSide
őstag
Annakidején a webes telekom fizetés után rátértem a Telekom alkalmazással való számlafizetésre.
Anno nem jelezte a telefonrészletek számláját csak egy fix összeget jelzett és ezt fizettem is rendesen.
Miután kiderült számomra a részletelmaradás elkezdtem csúszással rendezni mindent.
Közben lakcímet váltottam, jeleztem üzletben viszont egy imei tiltás után kiderült nem rögzítették a változást.
Korábbi címemre küldtek 1 sima levelet múlt hónapban.
Tegnap elmentem érte és azt írják többszöri figyelmeztetés volt már.
Az új címem egyébként megadtam a telekom oldalán is azonnal mikor költöztem.
Lényeg imei alapján tiltva lett a készülék, a tiltást le tudják venni mikor befizetem a maradványt? -
szabacsik
őstag
-
#08176384
törölt tag
-
dptrsk
Topikgazda
Belépsz MyT-mobileba és ott van a dokumentumok között.
-
szabacsik
őstag
Pár hónapja vettem telót akkor azt mondták hogy a jótállási jegyet mailban küldik. Nemsokára szükségem lenne rá de nem találom a levelüket meg az is lehet hogy meg se jött akkor csak nem foglalkoztam vele. Lehet utólag újra kérni vagy mit tudok tenni az ügy érdekében?
-
Zeki
nagyúr
Most nekem is azt mondták egy telekomos partnernél hogy az új 4G képes Dominó simek kb 2 hét múlva jönnek.
Mondhatom jól felkészült a Telekom.
Sokadik nekifutásra sikerült nano simre cseréltetnem a normált, erre majd megint cseréltethetek.
A telóm ugyanis csak 3G hálókat lát, pedig 4G képes. -
korcsillio
addikt
Üdv.
A Galaxy S5 most next s-el 36000.-körül van.Érdemes megvenni most vagy lehet ettől olcsóbb?
-
Szólista
senior tag
-
dellfanboy
őstag
-
glaci
őstag
-
Zeki
nagyúr
-
#99546112
törölt tag
Next s díjcsomaggal mennyibe van egy eu-n belüli 70-es számra küldött sms?!
-
r3dsnake
nagyúr
Úgy tűnik "kitapasztalva", hogy 2x írnak jóvá net újraaktiválási díjat / hó. A harmadikat kiszámlázták.
-
Teko001
őstag
az mitől lehet hogy domino 5-ösként nem tudok a music opcióra előfizetni? van cash a kártymon az egyenleg nem lehet probléma és netplusz előfizetésem is van amit használok...
Technikai okokból csak havidíjas előfizetőknek tették elérhetővé.
-
dellfanboy
őstag
az mitől lehet hogy domino 5-ösként nem tudok a music opcióra előfizetni? van cash a kártymon az egyenleg nem lehet probléma és netplusz előfizetésem is van amit használok...
-
glaci
őstag
-
dptrsk
Topikgazda
Ilyet találtam neked:
Híváslista internetes lekérdezése (Csak 3 hónapnál nem régebbi, lezárt számlák lekérdezése lehetséges.) 400 Ft/lekérdezés
A te esetedben ez praktikusan 3 lekérdezés, mivel az elmúlt 70-80 nap az pont 3 lezárt számla visszafele.
-
Thome
veterán
-
.bruszli.
senior tag
Sziasztok !
Részletes híváslistát szeretnék kikérni az előfizetésem egyik társkártyájáról. Mennyi ennek jelenleg a költsége és milyen időintervallumról kérhetek egyáltalán ? Kb az elmúlt 70-80 napról kellene,megoldható így is ?
Köszönöm,ha válaszol erre valaki bennfentes.
-
Zeki
nagyúr
-
valaki_xy
tag
Nekem is Domino Surf van, mellette Domino NetPlusz S és arra csak 690-et von le, szóval gondolom az összesnél az alacsonyabb ár a mérvadó.
-
glaci
őstag
Sziasztok!
Move xs csomagban vagyok, lejárt a mobilnet keretem így elvileg lassítottban, de kellene mennie. Viszont semmi nem megy, tölt, de végül nem tölt be semmit, se egy logout.hu-t, se egy messengert, de abszolút semmilyen forgalom nem generálódik.
Normális ez, vagy miért van?Ezelőtt egy mozaik xs csomagban voltam, ott semmi gond nem volt, ment ahogy kellett.
LG G3 telefonom van, ha ez számít valamit.
Ötlet, hogy hol keressem a hibát?
Az a 32 kbps nagyon kevés ám.
Amikor engem lassítottak sokszor volt, hogy időtúllépéssel nem jöttek be a komolyabb oldalak.
Szerintem Nálad is ez van most. -
Thome
veterán
Sziasztok!
Move xs csomagban vagyok, lejárt a mobilnet keretem így elvileg lassítottban, de kellene mennie. Viszont semmi nem megy, tölt, de végül nem tölt be semmit, se egy logout.hu-t, se egy messengert, de abszolút semmilyen forgalom nem generálódik.
Normális ez, vagy miért van?Ezelőtt egy mozaik xs csomagban voltam, ott semmi gond nem volt, ment ahogy kellett.
LG G3 telefonom van, ha ez számít valamit.
Ötlet, hogy hol keressem a hibát?
Pontosítok: Move S díjcsonagom van.
-
Thome
veterán
Sziasztok!
Move xs csomagban vagyok, lejárt a mobilnet keretem így elvileg lassítottban, de kellene mennie. Viszont semmi nem megy, tölt, de végül nem tölt be semmit, se egy logout.hu-t, se egy messengert, de abszolút semmilyen forgalom nem generálódik.
Normális ez, vagy miért van?Ezelőtt egy mozaik xs csomagban voltam, ott semmi gond nem volt, ment ahogy kellett.
LG G3 telefonom van, ha ez számít valamit.
Ötlet, hogy hol keressem a hibát?
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok!
Lenne pár kérdésem készülékbiztosítás terén.
Tavaly ilyenkor Kb már használtam a biztosítást, akkor egy Xperia T-m volt, azt cseréltem biztosítással Z-re.
A biztosítást azóta is fizetem, ez ugye azt jelenti hogy akkor a jelenlegi telefonra él a biztosítás? Ha most esetleg baja lesz a telefonnak, ami nem javítható és új telefont kapok, akkor a régi, vagy az új telefon árában nézhetek másik telefont? (Xperia Z -t már nem forgalmaznak.)
A biztosítást bármikor elmondhatom? Pl azután is miután kicserélték a telefont? Arra nincs hűségidő?
Köszi előre is a válaszukat.A biztositást bármikor lemondhatod.
Ha xperia Z már nincs raktáron, akkor a telefon ultolsó akciós kisker listaára a mérvadó.
s az új telefont az aktuális akciós kisker árlitából választhatsz. -
CoRt3z
tag
Sziasztok!
Lenne pár kérdésem készülékbiztosítás terén.
Tavaly ilyenkor Kb már használtam a biztosítást, akkor egy Xperia T-m volt, azt cseréltem biztosítással Z-re.
A biztosítást azóta is fizetem, ez ugye azt jelenti hogy akkor a jelenlegi telefonra él a biztosítás? Ha most esetleg baja lesz a telefonnak, ami nem javítható és új telefont kapok, akkor a régi, vagy az új telefon árában nézhetek másik telefont? (Xperia Z -t már nem forgalmaznak.)
A biztosítást bármikor elmondhatom? Pl azután is miután kicserélték a telefont? Arra nincs hűségidő?
Köszi előre is a válaszukat. -
Zeki
nagyúr
Hogy van ez az olcsóbb mobilnet, a meglévő mellé?
Domino Surf-öm van, ha akarok mellé még internetet, akkor nem az akciós árat kínálja, hanem a rendest. -
Zeki
nagyúr
-
Madwe
nagyúr
Február közepén váltottam, élőben, s 1 hónap már lejárt, uh. nem ez lesz az, de lehet valami hasonló miatt kaptam +1 gigát, csak hosszabb időre. Viszont ha így van s lejár s csak 1 giga lesz, megkeresem az eladót s ráijesztek
ha pedig vmi csoda folytán 2 giga jár nekem, imába foglalom a nevét
Amúgy tényleg azért mentem ebbe a NEXT helyett mert váltig állította hogy ugyanaz mindenben. Amúgy akkor még oldalukon volt ahol 1 volt ahol 2 gbot írtak, ezért is hittem neki! ugyanúgy a sebességre volt ahol tök más volt erre meg a nextre (mindegyik kevesebb volt, mint a: ) harmadik helyen meg mindegyikre a maxot írták... Kicsit keszekusza volt minden, minden aloldalon ás info volt... -
Madwe
nagyúr
Ez furcsa. ÁSZF szerint is 1 GB van a csomagban. Itt valami nem okés.
Van esetleg 1 GB-os bővítőd a csomag mellé?
Az a Spotify adatforgalomi egyenleg amúgy nagyon ott van.
Lehet az eladó nagyon el akarta adni nekem. Másik csomagot akartam a 2 gigaval, de mondta hogy ebben is annyi van, ugyanaz a kettő csak ehez van spotify premium... Akkor nem pattogok
nincs bovitom, csak a sima csomag!Lugosi: epic fail, nem tudok olvasni... Köszi!
-
szabogabor10
veterán
Ez furcsa. ÁSZF szerint is 1 GB van a csomagban. Itt valami nem okés.
Van esetleg 1 GB-os bővítőd a csomag mellé?
Az a Spotify adatforgalomi egyenleg amúgy nagyon ott van.
-
lugosi
MODERÁTOR
Nem 1.6 giga fogyott hanem annyi van még hátra.
Tehát a zöld csík, hogy mennyi van még, azaz visszafelé számol. -
erdoke
titán
Üdv. Domino kártyás vagyok, viszont szeretnék telefont rendelni részletre, ami ugye előfizetéssel jár, meg lehet azt oldani az online rendelésen keresztül, hogy a számom megmaradjon? (Nem szeretnék mondjuk bankba futkározni, hogy megváltoztassam a számlához rendelt számom, vagy végigjárni azokat a weboldalakat ahova telefonszámot is megadtam mondjuk azonosításhoz)
Nem, mert az előfizetésre váltás SIM cserével jár, tehát azt csak üzletben tudod megtenni. Utána a többi már megoldható online.
-
Milo629
aktív tag
Üdv. Domino kártyás vagyok, viszont szeretnék telefont rendelni részletre, ami ugye előfizetéssel jár, meg lehet azt oldani az online rendelésen keresztül, hogy a számom megmaradjon? (Nem szeretnék mondjuk bankba futkározni, hogy megváltoztassam a számlához rendelt számom, vagy végigjárni azokat a weboldalakat ahova telefonszámot is megadtam mondjuk azonosításhoz)
-
Madwe
nagyúr
Music m-em van. Amikor megkotottem, 2 gigat mondott az eladó.
itt is annyit mutat amugy. De akkor lehet csak 1 gb van csak kettőnek jelzi? Nem értem... A 0.7gb forgalom mar valósabb de az is soknak hat... -
szabogabor10
veterán
Sziasztok. Music xl csomagban vagyok, elvileg van 2 giga netem meg korlátlan adatom spotifyra... Előző hónapban váltottam feltavon kb, de mar ott is furcsa volt... Most 1 hete van az új hónapban a számlázás és mar 1.6 giga elment, miközben nem csináltam semmit spotifyon kívül jóformán, meg eleve wifin vagyok otthon, út közben meg csak zenét hallgatok, semmi YouTube meg ilyenek... A 2 gigaba a spotify is beleszámít? Vagy ha nem, elképzelhető hogy valami hiba miatt nálam megis? Mert kizárt hogy ennyit 1 hét alatt elfogyasztottam! Régen sima 2gb adat 1 hónapig elég volt spotifyt is hallgatva ugy, hogy az is beleszámított minden más mellett! Igaz akkor csak normál nem high minőségen... Szóval eléggé ideges vagyok mert ez így átverés! Mondjuk meg nem jött értesítő hogy korlátozni fognak szóval lehet jó lesz ez, lehet csak az ios appjuk számolja bele az alapba is (mert ott van külön adatmennyiség kb 60000000 gb spotifyra meg 2gb külön. De az 1.6 ha pontos, akkor abban az is benne lesz!!!!
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok. Music xl csomagban vagyok, elvileg van 2 giga netem meg korlátlan adatom spotifyra... Előző hónapban váltottam feltavon kb, de mar ott is furcsa volt... Most 1 hete van az új hónapban a számlázás és mar 1.6 giga elment, miközben nem csináltam semmit spotifyon kívül jóformán, meg eleve wifin vagyok otthon, út közben meg csak zenét hallgatok, semmi YouTube meg ilyenek... A 2 gigaba a spotify is beleszámít? Vagy ha nem, elképzelhető hogy valami hiba miatt nálam megis? Mert kizárt hogy ennyit 1 hét alatt elfogyasztottam! Régen sima 2gb adat 1 hónapig elég volt spotifyt is hallgatva ugy, hogy az is beleszámított minden más mellett! Igaz akkor csak normál nem high minőségen... Szóval eléggé ideges vagyok mert ez így átverés! Mondjuk meg nem jött értesítő hogy korlátozni fognak szóval lehet jó lesz ez, lehet csak az ios appjuk számolja bele az alapba is (mert ott van külön adatmennyiség kb 60000000 gb spotifyra meg 2gb külön. De az 1.6 ha pontos, akkor abban az is benne lesz!!!!
Mikor van az adatkereted forduló napja?
-
Teko001
őstag
Sziasztok. Music xl csomagban vagyok, elvileg van 2 giga netem meg korlátlan adatom spotifyra... Előző hónapban váltottam feltavon kb, de mar ott is furcsa volt... Most 1 hete van az új hónapban a számlázás és mar 1.6 giga elment, miközben nem csináltam semmit spotifyon kívül jóformán, meg eleve wifin vagyok otthon, út közben meg csak zenét hallgatok, semmi YouTube meg ilyenek... A 2 gigaba a spotify is beleszámít? Vagy ha nem, elképzelhető hogy valami hiba miatt nálam megis? Mert kizárt hogy ennyit 1 hét alatt elfogyasztottam! Régen sima 2gb adat 1 hónapig elég volt spotifyt is hallgatva ugy, hogy az is beleszámított minden más mellett! Igaz akkor csak normál nem high minőségen... Szóval eléggé ideges vagyok mert ez így átverés! Mondjuk meg nem jött értesítő hogy korlátozni fognak szóval lehet jó lesz ez, lehet csak az ios appjuk számolja bele az alapba is (mert ott van külön adatmennyiség kb 60000000 gb spotifyra meg 2gb külön. De az 1.6 ha pontos, akkor abban az is benne lesz!!!!
Nincs olyan csomag, hogy Music XL.
Szerk: (#57615) Madwe: A Music M-ben valóban van korlátlan Spotify, de csak 1GB adatforgalom van
-
Madwe
nagyúr
Sziasztok. Music xl csomagban vagyok, elvileg van 2 giga netem meg korlátlan adatom spotifyra... Előző hónapban váltottam feltavon kb, de mar ott is furcsa volt... Most 1 hete van az új hónapban a számlázás és mar 1.6 giga elment, miközben nem csináltam semmit spotifyon kívül jóformán, meg eleve wifin vagyok otthon, út közben meg csak zenét hallgatok, semmi YouTube meg ilyenek... A 2 gigaba a spotify is beleszámít? Vagy ha nem, elképzelhető hogy valami hiba miatt nálam megis? Mert kizárt hogy ennyit 1 hét alatt elfogyasztottam! Régen sima 2gb adat 1 hónapig elég volt spotifyt is hallgatva ugy, hogy az is beleszámított minden más mellett! Igaz akkor csak normál nem high minőségen... Szóval eléggé ideges vagyok mert ez így átverés! Mondjuk meg nem jött értesítő hogy korlátozni fognak szóval lehet jó lesz ez, lehet csak az ios appjuk számolja bele az alapba is (mert ott van külön adatmennyiség kb 60000000 gb spotifyra meg 2gb külön. De az 1.6 ha pontos, akkor abban az is benne lesz!!!!
Music m az a csomag, nem xl, de minden más helytálló...
-
Madwe
nagyúr
Sziasztok. Music xl csomagban vagyok, elvileg van 2 giga netem meg korlátlan adatom spotifyra... Előző hónapban váltottam feltavon kb, de mar ott is furcsa volt... Most 1 hete van az új hónapban a számlázás és mar 1.6 giga elment, miközben nem csináltam semmit spotifyon kívül jóformán, meg eleve wifin vagyok otthon, út közben meg csak zenét hallgatok, semmi YouTube meg ilyenek... A 2 gigaba a spotify is beleszámít? Vagy ha nem, elképzelhető hogy valami hiba miatt nálam megis? Mert kizárt hogy ennyit 1 hét alatt elfogyasztottam! Régen sima 2gb adat 1 hónapig elég volt spotifyt is hallgatva ugy, hogy az is beleszámított minden más mellett! Igaz akkor csak normál nem high minőségen... Szóval eléggé ideges vagyok mert ez így átverés! Mondjuk meg nem jött értesítő hogy korlátozni fognak szóval lehet jó lesz ez, lehet csak az ios appjuk számolja bele az alapba is (mert ott van külön adatmennyiség kb 60000000 gb spotifyra meg 2gb külön. De az 1.6 ha pontos, akkor abban az is benne lesz!!!!
-
dptrsk
Topikgazda
Üdv!
Volt egy előfizetésem. Megszüntettem a telefonszámom és átmentem egy paletta csomagba. A fordulópont 28 án lett volna de 27.-én mondtam fel a szerződést. A palettához új szám kellett. Na de a régin lett volna egy számla amit 28 adika után küldtek volna. Se emailben nem kaptam meg a számlát se a weben nem tudok belépni kifizetni. Na most ilyenkor mivan? Lezárta az előfizetésem úgy,hogy nem volt emg a fordulópont? Mert se az üzeltben nem kellet fizetnem se az új palettában.Nekem aktív számra még nem érkezett meg a havi e-számlás e-mail.
Vagy a postás viszi ki.
Vagy t-pontba be kell menni befizetni. -
prannk
őstag
Üdv!
Volt egy előfizetésem. Megszüntettem a telefonszámom és átmentem egy paletta csomagba. A fordulópont 28 án lett volna de 27.-én mondtam fel a szerződést. A palettához új szám kellett. Na de a régin lett volna egy számla amit 28 adika után küldtek volna. Se emailben nem kaptam meg a számlát se a weben nem tudok belépni kifizetni. Na most ilyenkor mivan? Lezárta az előfizetésem úgy,hogy nem volt emg a fordulópont? Mert se az üzeltben nem kellet fizetnem se az új palettában. -
polonic
félisten
A vételár visszautalásával megvárják a 14. napot?
Meg mikortól számít ez? A termék leadásától vagy a raktárukba visszaérkezéstől? -
dptrsk
Topikgazda
-
lugosi
MODERÁTOR
-
dptrsk
Topikgazda
-
lugosi
MODERÁTOR
-
dptrsk
Topikgazda
-
glaci
őstag
Furcsa! Hűség nélkül nem is lehet új előfizetést kötni? (Természetesen készülék nélkül gondolom.)
-
Zeki
nagyúr
Aha, tehát 5000Ft az azonnali váltás? Gondolkodok rajta.
-
dptrsk
Topikgazda
2 lehetőséged van:
Veszel online előfizut, s megvárod míg leketyeg a 12 hó hűség, s utána átváltod 2700ért dominora.
Vagy megveszed, bemész egy T-Pontba, kifizeted az 5000 forint kötbért a 12 hó hűség miatt s 2700ért átváltod azonnal dominora. -
cris78
őstag
-
Zeki
nagyúr
Mennyibe kerül összesen egy olyan móka, hogy veszek egy legolcsóbb előfizetést (ezzel online kiválasztom a nekem bejövős hívószámot), majd amint lehet átváltom Dominóba? Mikor lehet átváltani Dominóra?
Új hozzászólás Aktív témák
-
57700 - 57601
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 57901 57900 - 57801 57800 - 57701 57700 - 57601 57600 - 57501 57500 - 57401 57400 - 57301 57300 - 57201 57200 - 57101 57100 - 57001 57000 - 56901 56900 - 56801 56800 - 56701 56700 - 56601 56600 - 56501 56500 - 56401 56400 - 56301 56300 - 56201 56200 - 56101 56100 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Dell Precision 5530 15,6" FHD, i7 8850H, 16GB RAM, Quadro 4GB VGA, 512GB SSD, jó akku, számla, gar
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 16 M1 Pro (2021) 16GB/512GB karcmentes 81% akku 450 ciklus
- Apple iPhone Air 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Latitude 5410 - 14", Core i5 10210U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







)) igaz, jogerős kötelezésről és bírságról szóló határozatot kaptak, de majd ők "eldöntik", hogy mi lesz.... nagyon a törvény fölött érzik magukat.... de majd jó nagyot koppannak!!



ha pedig vmi csoda folytán 2 giga jár nekem, imába foglalom a nevét


