Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Apple Watch
- Telekom mobilszolgáltatások
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- iPhone topik
- Xiaomi Watch 5 - kínai időszámítás
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
-
95200 - 95101
147724 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 97901 97900 - 97801 97800 - 97701 97700 - 97601 97600 - 97501 97500 - 97401 97400 - 97301 97300 - 97201 97200 - 97101 97100 - 97001 97000 - 96901 96900 - 96801 96800 - 96701 96700 - 96601 96600 - 96501 96500 - 96401 96400 - 96301 96300 - 96201 96200 - 96101 96100 - 96001 96000 - 95901 95900 - 95801 95800 - 95701 95700 - 95601 95600 - 95501 95500 - 95401 95400 - 95301 95300 - 95201 95200 - 95101 95100 - 95001 95000 - 94901 94900 - 94801 94800 - 94701 94700 - 94601 94600 - 94501 94500 - 94401 94400 - 94301 94300 - 94201 94200 - 94101 94100 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ateszpapa
addikt
Az még 6 hónap, tuti nem engedik el, max az előfizető halálával méltányosságból, de az neked nem lenne jó.

Az kb 12 ezer forint költség, kérdezd meg mennyi lenne a kötbér.
Ha több, akkor inkább hagyd lepörögni a havidíjjat szerintem.
Ha kell a számod is akkor sajna vagy kötbér vagy várnod kell.
Szerencsére nem magas a havidíjjad, lehet a kötbér sem lenne sok. -
r3dsnake
nagyúr
-
Ateszpapa
addikt
-
fornettisuti
veterán
-
kali
legenda
Nem fogják elengedni, erre akár fogadni is merek.
Cilindrik: Szia, Nem lehetetlen, ismerősi körben volt már rá példa.
Nem tudom, hogy kellett külön vezetői jóváhagyás vagy sem, de megkérdezhetem. -
Cilindrik
aktív tag
-
fornettisuti
veterán
-
r3dsnake
nagyúr
Akkor inkább megreklamálom hogy vacak, hátha elengedik a kezem. Sose volt tartozásom, sem náluk vásárolt készülékem, ha az jelent valamit.
-
kali
legenda
Új díjcsomagod lesz csak, hűség alatt csak a meglévő szerződés feltételei szerint lehet váltani és nem veszti az érvényét, a hűség sem hosszabbodik vagy indul újra, hanem a meglévő ketyeg tovább.
Szép is lenne, ha ilyen módon bárki kibújhatna a meglévő hűség alól... -
4Grider
félisten
Mondjuk az, hogy annak idején határozott idejű szerződést kötöttél az előző csomagra.
-
r3dsnake
nagyúr
-
radi8tor
MODERÁTOR
-
dptrsk
Topikgazda
-
4Grider
félisten
-
r3dsnake
nagyúr
Ha váltok hűséggel és kötbérrel rendelkező move xs-ről valamelyik mostani mobil csomagra és egyből megszüntetem utána, akkor ki tudok szállni kötbér nélkül?
-
nightzone
aktív tag
Ha lista áron vennéd (gyakorlatilag piaci árán)
eladhatod.
Ha előfizetésre bármi kedvezménnyel, úgy is eladhatod, ha lesz olyan, aki megveszi a kifizetetlen bármikor szolgáltató által letiltható készüléket, esetleges nem fizetés esetén részedről. Dióhéjban ennyi a lényeg. (A kötbérezést most direkt nem említettem)Köszi. Piaci áron nem fogom megvenni biztos (~200eft), mert nekem korlátlan hívás+6 gb net-el+ 2év újrakötötött hűséggel 0-ft-ba kerül, és természetesen nincs törlesztő se rá. Ezért kérdeztem, hogy ílyenkor mi van amikor már nem kell érte később se fizetni eladható-e azonnal.
MIndenesetre felhívom őket. Ha meg nincs gold platinum színben akkor még ez a fólia megoldás is játszik:[link] . Ha vki használt már ilyet tapasztalokat szívesen fogadok róla.
punky10: köszi,
-
punky10
addikt
Sziasztok!
Egy Galaxy S7 Edge-et hoznék el 2 év hűséggel, ezzel kapcsolatban kérdeznék:
- Jelenleg fekete színű kapható online, de nekem az arany jobban tetszene, meg lehet ilyen színben rendelni?
- Ha elhozom, mivel nem kell érte külön fizetnem (0ft-os, kedvezmények és a választott tarifák miatt), el is adhatom egyből vagy meg kell várni a 2 év végét így is? (Ez utóbbi csak abban az esetben lenne ha esetleg nem lehet arany színben megkapni és akkor tudnék olyat venni/cserélni)
- Milyen olcsóbb vez nélküli töltőt ajánlotok ami jó lenne hozzá ami kapható a webshopban?
- Mire kell figyelni hogy független telefont kapjak?Thx
A Telekom már csak függetlenül árulja az S7-et.
-
fornettisuti
veterán
Sziasztok!
Egy Galaxy S7 Edge-et hoznék el 2 év hűséggel, ezzel kapcsolatban kérdeznék:
- Jelenleg fekete színű kapható online, de nekem az arany jobban tetszene, meg lehet ilyen színben rendelni?
- Ha elhozom, mivel nem kell érte külön fizetnem (0ft-os, kedvezmények és a választott tarifák miatt), el is adhatom egyből vagy meg kell várni a 2 év végét így is? (Ez utóbbi csak abban az esetben lenne ha esetleg nem lehet arany színben megkapni és akkor tudnék olyat venni/cserélni)
- Milyen olcsóbb vez nélküli töltőt ajánlotok ami jó lenne hozzá ami kapható a webshopban?
- Mire kell figyelni hogy független telefont kapjak?Thx
Ha lista áron vennéd (gyakorlatilag piaci árán)
eladhatod.
Ha előfizetésre bármi kedvezménnyel, úgy is eladhatod, ha lesz olyan, aki megveszi a kifizetetlen bármikor szolgáltató által letiltható készüléket, esetleges nem fizetés esetén részedről. Dióhéjban ennyi a lényeg. (A kötbérezést most direkt nem említettem) -
nightzone
aktív tag
Sziasztok!
Egy Galaxy S7 Edge-et hoznék el 2 év hűséggel, ezzel kapcsolatban kérdeznék:
- Jelenleg fekete színű kapható online, de nekem az arany jobban tetszene, meg lehet ilyen színben rendelni?
- Ha elhozom, mivel nem kell érte külön fizetnem (0ft-os, kedvezmények és a választott tarifák miatt), el is adhatom egyből vagy meg kell várni a 2 év végét így is? (Ez utóbbi csak abban az esetben lenne ha esetleg nem lehet arany színben megkapni és akkor tudnék olyat venni/cserélni)
- Milyen olcsóbb vez nélküli töltőt ajánlotok ami jó lenne hozzá ami kapható a webshopban?
- Mire kell figyelni hogy független telefont kapjak?Thx
-
#33253120
törölt tag
-
gyuromoj
veterán
-
Keem1
veterán
-
gyuromoj
veterán
Ha lejárt a hűség bemész, lemondod. Ennyi

50km-re van a legközelebbi Telekom, de köszi az infót.

-
norberto_th
aktív tag
Ha lejárt a hűség bemész, lemondod. Ennyi

-
gyuromoj
veterán
Március végén jár le a hűségem és nagyon úgy fest hogy váltok más szolgáltatóhoz.
Ilyen esetben mi a procedúra hogy megszüntessem a számomat illetve az előfizetésemet? -
atosan
veterán
Valamennyire be is jött a Telekomnak, ha ez a cél, mert csak ezen fórumon sok olyan hozzászólást lehet olvasni, hogy olcsóbb volt egyik vagy másik telefon így függetlenül, mint bárhol máshol és más szolgáltató előfizetői is a Telekomnál vették, ráadásul egy részük Domino konstrukcióban, ami pluszban még akkor is jó statisztikai szempontból, ha csak az alapban lévő forgalmat használták fel és utána már nem töltöttek rá.
Vagy mint én, otthoni előfizetés mellé vettem magamnak telefont (még)telenorosként.
-
Lackooo84
nagyúr
Valamennyire be is jött a Telekomnak, ha ez a cél, mert csak ezen fórumon sok olyan hozzászólást lehet olvasni, hogy olcsóbb volt egyik vagy másik telefon így függetlenül, mint bárhol máshol és más szolgáltató előfizetői is a Telekomnál vették, ráadásul egy részük Domino konstrukcióban, ami pluszban még akkor is jó statisztikai szempontból, ha csak az alapban lévő forgalmat használták fel és utána már nem töltöttek rá.
A honor nekem is bejött.

-
kali
legenda
Igen, nekem egyértelmű, hogy a Telekom a készülékeladásokban akar erős lenni, így kompenzálva valamennyire a drága díjcsomagokat.
Valamennyire be is jött a Telekomnak, ha ez a cél, mert csak ezen fórumon sok olyan hozzászólást lehet olvasni, hogy olcsóbb volt egyik vagy másik telefon így függetlenül, mint bárhol máshol és más szolgáltató előfizetői is a Telekomnál vették, ráadásul egy részük Domino konstrukcióban, ami pluszban még akkor is jó statisztikai szempontból, ha csak az alapban lévő forgalmat használták fel és utána már nem töltöttek rá.
-
stefi68
addikt
Jó Reggelt!
Kis segítségre lenne szükségem.
Egy előfizetéses szám tegnap átalakult Domino Fix-é.
A Telekom fiókból leválasztásra került.
Az ügyintéző azt mondta, hogy Domino kártyáknál az aktiválás után el telik még 2-2,5 óra mire a szám látható lesz a rendszerben.
4 óra múlva sem tudtam a meglévő fiókomhoz felvenni ezt a számot, sőt még ma reggel sem.
Kiküldi az igazoló kódot sms-ben, beírom neki és "Általános hiba"-val nem hajtja végre a csatolást.Mintha mondott volna ilyet is az ügyintéző, hogy ideiglenes kóddal nem lehet csatolni. Kérjek véglegest a 1414-en az automatától. Én ott ilyen menüt nem találtam, hogy Domino jelszó kérése, pedig 3x végighalgattam...
Valami ötlet?Újabb fejlemények Domino ügyben. Előzmény ITT.
Tegnap felhívtam a 1414-et, hogy mért nem tudok még mindig belépni a fiókomba a domino-s számommal.
Azt mondták, hogy az adataim valószínű még nem jöttek át az előfizetéses renszerből a domino rendszerébe.
Javasolták menjek be ÚJRA egy Telekom üzletbe és vitessem fel az adatimat ott.
Ma be is mentem, de ott azt mondták nem tudnak mit csinálni. Azt javasolták csináljak egy domino adategyeztetést. Kérdem: 3 napos kártyára? Minek? De csak próbáljam meg...Megpróbáltam. Az eredmény: "Hiba történt a kérés feldolgozása közben" meg "Technikai hiba történt!"

-
atosan
veterán
A korábban linkelt 20 vagy 25%-os Telekom kedvezmények minden hónapban jóváírásra kerülnek a számlán, ha a feltételek adottak.
atosan: 2000 Ft + 10.000 Ft = 12.000 Ft, abból lejön 25%, vagy is 3000 Ft és a végösszeg 9000 Ft.
Tavaly 10.000 Ft volt az akkori korlátlan mobilinternet és az idén arra váltóknak szintén annyi, azért látsz azonos összeget.
Akkor van/lenne eltérés, ha már tavaly is korlátlan mobilinternet volt és idén nem került módosításra, mert úgy az áfacsökkentés miatt már csak 2000 Ft + 8898 Ft = 10.898 Ft és abból jön le a 25% kedvezmény.Ma kicsit lasabb a felfogásom, de már leesett

-
szabogabor10
veterán
-
radi8tor
MODERÁTOR
Szerintem törvény csak a hűségidő letelte után kötelezi őket, ezt ők pluszban adják, hogy náluk bármikor lehet, sőt, október óta eleve csak független cuccokat árulnak. Le a kalappal előttük.
Ez a piaci verseny miatt van. Nem jófejségből.

-
Hegyirabló
veterán
-
szabogabor10
veterán
Arra nem, hogy bármilyen, akár még hűségidős készüléket ingyen függetlenítsenek. A másik kettő csak annyira engedett, hogy a törvénynek megfeleljen, tehát kizárólag maga az előfizető személyesen valamelyik üzletükben, a hűségidő lejárta után függetleníthet ingyenesen, ráadásul a legtöbb készüléket továbbra is kártyafüggőként árulják, a Telekom ennél jóval engedékenyebb lett szerencsére.
-
Talala
senior tag
Sziasztok!
A Telekom ennyire jó fej, hogy hűségidőtől függetlenül lehet bármikor függetleníteni a készülékeit?
Ha jól tudom, törvény kötelezi őket.
Mérget nem vennék rá
-
szabogabor10
veterán
Sziasztok!
A Telekom ennyire jó fej, hogy hűségidőtől függetlenül lehet bármikor függetleníteni a készülékeit?
Szia!
Igen.
-
Hegyirabló
veterán
Sziasztok!
A Telekom ennyire jó fej, hogy hűségidőtől függetlenül lehet bármikor függetleníteni a készülékeit?
-
kali
legenda
A korábban linkelt 20 vagy 25%-os Telekom kedvezmények minden hónapban jóváírásra kerülnek a számlán, ha a feltételek adottak.
atosan: 2000 Ft + 10.000 Ft = 12.000 Ft, abból lejön 25%, vagy is 3000 Ft és a végösszeg 9000 Ft.
Tavaly 10.000 Ft volt az akkori korlátlan mobilinternet és az idén arra váltóknak szintén annyi, azért látsz azonos összeget.
Akkor van/lenne eltérés, ha már tavaly is korlátlan mobilinternet volt és idén nem került módosításra, mert úgy az áfacsökkentés miatt már csak 2000 Ft + 8898 Ft = 10.898 Ft és abból jön le a 25% kedvezmény. -
atosan
veterán
A Telekom kedvezményt (20 vagy 25% annak függvényében, hogy milyen konstrukció, illetve előfizetések vannak: Link) levonja úgy a rendszer, annyi a különbség, hogy akinek tavaly megkötött korlátlan csomagja van, annak január 1-től már nem 10.000 Ft-tal, hanem az áfacsökkentés utáni 8898 Ft-tal számol, aki viszont január 1-től fizet elő a korlátlan csomagra, annak az új feltételekkel 10.000 Ft és abból jön le a kedvezmény.
Igen, ez tiszta. Mobil S + korlátlan (belépve, minden kedvezménnyel) decemberben is 9000 volt meg most is annyi, ezt furcsálltam. Ezzel a kombóval lehet lesz egy Mate 10 próm 😁
-
mouzrr
őstag
A Telekom kedvezményt (20 vagy 25% annak függvényében, hogy milyen konstrukció, illetve előfizetések vannak: Link) levonja úgy a rendszer, annyi a különbség, hogy akinek tavaly megkötött korlátlan csomagja van, annak január 1-től már nem 10.000 Ft-tal, hanem az áfacsökkentés utáni 8898 Ft-tal számol, aki viszont január 1-től fizet elő a korlátlan csomagra, annak az új feltételekkel 10.000 Ft és abból jön le a kedvezmény.
Üzletben nekem azt mondták hogy a 20 vagy 25os kedvezmény 3 havonta kerül levonásra. Ha 5 hónap van hátra az otthoni hűségből akkor a 3 hónap után a 2 hónapos kedvezményt is meg fogják adni igaz?
-
funk648
aktív tag
Sziasztok!
Néhány hónapja olvastam egy korábbi hozzászólásban, hogy most februárba valószínűleg megint változás lesz a havidíjas díjcsomagok tekintetében. Van azóta erről infó, hogy egyáltalán változtatnak -e megint rajtuk, vagy marad minden a mostani állapotban?
-
kali
legenda
A Telekom kedvezményt (20 vagy 25% annak függvényében, hogy milyen konstrukció, illetve előfizetések vannak: Link) levonja úgy a rendszer, annyi a különbség, hogy akinek tavaly megkötött korlátlan csomagja van, annak január 1-től már nem 10.000 Ft-tal, hanem az áfacsökkentés utáni 8898 Ft-tal számol, aki viszont január 1-től fizet elő a korlátlan csomagra, annak az új feltételekkel 10.000 Ft és abból jön le a kedvezmény.
-
atosan
veterán
Hm, valóban ha megnézem a honlapon 10000 a korlátlan net. Viszont ha belépek, mobil s-el + otthoni szolgáltatásokkal 7500. Ennyi volt decemberben is, ezért kérdeztem. Ez vagy valami bug, vagy ekkora engedmény.
-
kali
legenda
-
bohoc71
aktív tag
-
Soulfly842
addikt
Újraindult az adategyeztetés. Néhány ügyfélnek már kiküldték, fokról-fokra küldik ki az sms-eket.
Egy a lényeg:
Telekom.hu/adategyeztetes
Ellenőrző kóddal belépve pedig kiírja, hogy a hívott számmal már történt adategyztetés, aminek a lejárata pl. 2018.06.12. de alatta a további adatok megadásával már meg lehet csinálni az új, idei adategyeztetést.
-
atosan
veterán
Szia,
Ahogy írod, van is variálás, a (2018. január 1-től aktiválható) Korlátlan Net 10.000 Ft, de akinek a korábbi Net Korlátlan van (tehát 2017. december 31-ig aktiválta és azóta fut), annak a csökkentett ára 2018. január 1-től 8898 Ft.
Annyi, hogy a Korlátlan Net esetén az EU roaming felhasználhatóság 15 GB, a Net Korlátlan csomagban viszont csak 9 GB.Köszi az infót

-
kali
legenda
Szia,
Ahogy írod, van is variálás, a (2018. január 1-től aktiválható) Korlátlan Net 10.000 Ft, de akinek a korábbi Net Korlátlan van (tehát 2017. december 31-ig aktiválta és azóta fut), annak a csökkentett ára 2018. január 1-től 8898 Ft.
Annyi, hogy a Korlátlan Net esetén az EU roaming felhasználhatóság 15 GB, a Net Korlátlan csomagban viszont csak 9 GB. -
atosan
veterán
-
-secret-
Arcképgyáros
-
atosan
veterán
Sziasztok,
Azt tudja valaki, hogy a mobil korlátlan net ára mennyi lesz az áfa csökkentés után? -
punky10
addikt
Másnak is van probléma a Telekom online ügyfélszolgálatára való belépéssel? Már ötödjére próbálok belépni és mikor beírom az e-mailben kapott egyszer használatos belépési kódot és nyomok és tovább lépek, akkor visszadob a bejelentkező oldalra
Így érdekes lesz számlát befizetni...Oprendszer: Windows 10 legfrissebb
Böngésző: Google Chrome 63.0.3239.132Szerk: Mac-en elsőre ment Safari-val, no comment...
Előzménytörlés vagy inkognitó-mód.
De miért?
Mert a Fluimucil feloldja a lerakódott...![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
KZP
őstag
Másnak is van probléma a Telekom online ügyfélszolgálatára való belépéssel? Már ötödjére próbálok belépni és mikor beírom az e-mailben kapott egyszer használatos belépési kódot és nyomok és tovább lépek, akkor visszadob a bejelentkező oldalra
Így érdekes lesz számlát befizetni...Oprendszer: Windows 10 legfrissebb
Böngésző: Google Chrome 63.0.3239.132Szerk: Mac-en elsőre ment Safari-val, no comment...
Előzménytörlés meg szokta oldani.
-
Alvin_ti4200
félisten
Másnak is van probléma a Telekom online ügyfélszolgálatára való belépéssel? Már ötödjére próbálok belépni és mikor beírom az e-mailben kapott egyszer használatos belépési kódot és nyomok és tovább lépek, akkor visszadob a bejelentkező oldalra
Így érdekes lesz számlát befizetni...Oprendszer: Windows 10 legfrissebb
Böngésző: Google Chrome 63.0.3239.132Szerk: Mac-en elsőre ment Safari-val, no comment...
-
Lackooo84
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
-
Lackooo84
nagyúr
-
anadroid
senior tag
-
embe
nagyúr
Kedves Telekom Webshop!
Mikor szoktok már le arról, hogy kamu készletértesítőt küldtök a készlethiányos termék várólistájára feliratkozott szerencsétleneknek?
Maradék tisztelettel
egy felhasználó (aki valóban felhasználó, és nem torkos borz szeretne lenni)
P.S. Nem hiszem, hogy 3 perccel az email feladása után már elfogyott az újabb készlet. Ennyivel az email kelte után léptem rá a termékre, ahol a Készlethiány alvilági szelleme fogadott.
Ezen már én is túl vagyok. Soha nem tudtam venni azt amire készletértesítőt kértem.
-
kali
legenda
Kedves Telekom Webshop!
Mikor szoktok már le arról, hogy kamu készletértesítőt küldtök a készlethiányos termék várólistájára feliratkozott szerencsétleneknek?
Maradék tisztelettel
egy felhasználó (aki valóban felhasználó, és nem torkos borz szeretne lenni)
P.S. Nem hiszem, hogy 3 perccel az email feladása után már elfogyott az újabb készlet. Ennyivel az email kelte után léptem rá a termékre, ahol a Készlethiány alvilági szelleme fogadott.
Ez nem hivatalos Telekom fórum, így a címzés szerint nem jó helyre írtad, erre tessék: Link
A rendszer akkor is küld értesítést, ha akár csak egy darab is (vagy arányában kevés) bekerül a készletbe és közel sem biztos, hogy azonnal megy ki e-mail, így simán lehetséges, hogy volt és lemaradtál róla, ha épp akkor nézegette valaki és rendelt is. -
Talala
senior tag
-
Lackooo84
nagyúr
Kedves Telekom Webshop!
Mikor szoktok már le arról, hogy kamu készletértesítőt küldtök a készlethiányos termék várólistájára feliratkozott szerencsétleneknek?
Maradék tisztelettel
egy felhasználó (aki valóban felhasználó, és nem torkos borz szeretne lenni)
P.S. Nem hiszem, hogy 3 perccel az email feladása után már elfogyott az újabb készlet. Ennyivel az email kelte után léptem rá a termékre, ahol a Készlethiány alvilági szelleme fogadott.
A készletértesítő email kb. 24 óra késésben van, csak szólok...
-
anadroid
senior tag
Kedves Telekom Webshop!
Mikor szoktok már le arról, hogy kamu készletértesítőt küldtök a készlethiányos termék várólistájára feliratkozott szerencsétleneknek?
Maradék tisztelettel
egy felhasználó (aki valóban felhasználó, és nem torkos borz szeretne lenni)
P.S. Nem hiszem, hogy 3 perccel az email feladása után már elfogyott az újabb készlet. Ennyivel az email kelte után léptem rá a termékre, ahol a Készlethiány alvilági szelleme fogadott.
-
embe
nagyúr
Nemrég beszéltük, hogy flottás előfizetés mellé nagyon kicsi a kedvezmény.
Ma voltam be, kaptam egy listát.... Utána meg síró görcsöt, ami röhögőgörccsel együtt jelentkezett.
A flottás előfizetéseim havidíja ~ 3eFt., és van 3 Dominó csomagom is.A lényeg, hogy 120 Ft.-al!!! kapom meg olcsóbban szerződés hosszabbításra a telót, mintha Dominó csomagban venném. Az amúgy is túlárazott telót. A Samu S8 konkrétan 20eFt.-al olcsóbb a MM-ban, pedig az sem a legolcsóbb üzlet. És a olcsóbb telókkal is ez a helyzet.
Szerintem ez így gáz. -
dptrsk
Topikgazda
Ha van egy mobil előfizetésem Move XS, és nagyszülőmnek pedig TV, Internet, Telefon, be tudom vonni a számom az otthoni előfizetés alá úgy, hogy megkapjam az új díjcsomagra járó 25% kedvezményt? Valamint ez kivitelezhető úgy, hogy a mobil számlámat továbbra is én fizessem webes felületen, azonban nagyszülő az otthoni szolgáltatást továbbra is csekken?
Nagyszülő és te bementek egy T-Pontba.
Nagyszülő a nevére veszi a te mobilszámodat (fizetős!)
Az epack miatt az online fizetendő mobilszámra megadtok egy jelszót, illetve én díjnetre is regisztrálnék.
Az otthoni előfizetéshez nem nyúltok, így az marad papír alapú.
Nagyszülőnek mobilra -25% jár az otthoni szolgáltatás miatt. -
oil120
senior tag
Köszönöm, nekem is biztosan meghaladja a 100 percet.
Ezért akarok most venni egy dominó simet, 990 online rendelés esetén.
Kíváncsi leszek akkor mi lesz a 100 perc után. -
-secret-
Arcképgyáros
Ha van egy mobil előfizetésem Move XS, és nagyszülőmnek pedig TV, Internet, Telefon, be tudom vonni a számom az otthoni előfizetés alá úgy, hogy megkapjam az új díjcsomagra járó 25% kedvezményt? Valamint ez kivitelezhető úgy, hogy a mobil számlámat továbbra is én fizessem webes felületen, azonban nagyszülő az otthoni szolgáltatást továbbra is csekken?
Meg tudod csinálni viszont egy néven kell lenni a Te csomagodnak és a Nagyszüleid előfizetésének is a kedvezményért.
Nekem is így van. Magenta van de a csomagom külön fizetem viszont minden Édesapám nevén van. Ez csak annyiban rossz, hogy így nem kapom meg a 25 éven alatti mobilnetet ami járna, de mindegy.
-
r3dsnake
nagyúr
Ha van egy mobil előfizetésem Move XS, és nagyszülőmnek pedig TV, Internet, Telefon, be tudom vonni a számom az otthoni előfizetés alá úgy, hogy megkapjam az új díjcsomagra járó 25% kedvezményt? Valamint ez kivitelezhető úgy, hogy a mobil számlámat továbbra is én fizessem webes felületen, azonban nagyszülő az otthoni szolgáltatást továbbra is csekken?
-
AtiSnatch
aktív tag
nekem is volt ilyen, edge böngészőből be tudtam lépni és ott párosítottam a fészbúk profilommal, azóta chromeban is sikerül, de csak FB-vel.
-
stefi68
addikt
2 nap?

Nekem 2 órát mondtak.
A webes felületük működése meg egy nagy ... (nem akarok csúnyát írni).
Egyszer sikerült már belépnem a telefonszámmal, felkínálta hogy egyesítsem egy már meglévő fiókkal, ahová be is léptem, de az eredmény megint hibaüzenet volt... -
thomas77
senior tag
Nincs. De korlát van. Havi 100 perc a maximum, ami ingyen van hívás fogadásnál.
Az más kérdés, hogy egyszer kipróbáltam. Direkt átléptem a 100 percet, de nem történt semmi... 🤤 -
oil120
senior tag
Sziasztok,
Szerintetek ha a feleségem hálózaton belül ingyen telefonál és én Eu-n belül külföldön dominóval fogadom a hívását, annak vannak valamilyen költségei?
Előre is köszönöm a válaszokat! -
mecsek20
tag
Jó Reggelt!
Kis segítségre lenne szükségem.
Egy előfizetéses szám tegnap átalakult Domino Fix-é.
A Telekom fiókból leválasztásra került.
Az ügyintéző azt mondta, hogy Domino kártyáknál az aktiválás után el telik még 2-2,5 óra mire a szám látható lesz a rendszerben.
4 óra múlva sem tudtam a meglévő fiókomhoz felvenni ezt a számot, sőt még ma reggel sem.
Kiküldi az igazoló kódot sms-ben, beírom neki és "Általános hiba"-val nem hajtja végre a csatolást.Mintha mondott volna ilyet is az ügyintéző, hogy ideiglenes kóddal nem lehet csatolni. Kérjek véglegest a 1414-en az automatától. Én ott ilyen menüt nem találtam, hogy Domino jelszó kérése, pedig 3x végighalgattam...
Valami ötlet?Kb 2 nap mire átmegy a rendszeren és működni fog. Én is előfizetésről váltottam 2 nap múlva tudtam csak belépni a jelszóval. Várj még egy napot, működni fog
-
#33253120
törölt tag
-
stefi68
addikt
-
#08205312
törölt tag
Jó Reggelt!
Kis segítségre lenne szükségem.
Egy előfizetéses szám tegnap átalakult Domino Fix-é.
A Telekom fiókból leválasztásra került.
Az ügyintéző azt mondta, hogy Domino kártyáknál az aktiválás után el telik még 2-2,5 óra mire a szám látható lesz a rendszerben.
4 óra múlva sem tudtam a meglévő fiókomhoz felvenni ezt a számot, sőt még ma reggel sem.
Kiküldi az igazoló kódot sms-ben, beírom neki és "Általános hiba"-val nem hajtja végre a csatolást.Mintha mondott volna ilyet is az ügyintéző, hogy ideiglenes kóddal nem lehet csatolni. Kérjek véglegest a 1414-en az automatától. Én ott ilyen menüt nem találtam, hogy Domino jelszó kérése, pedig 3x végighalgattam...
Valami ötlet?1777
-
szalai112
senior tag
Jó Reggelt!
Kis segítségre lenne szükségem.
Egy előfizetéses szám tegnap átalakult Domino Fix-é.
A Telekom fiókból leválasztásra került.
Az ügyintéző azt mondta, hogy Domino kártyáknál az aktiválás után el telik még 2-2,5 óra mire a szám látható lesz a rendszerben.
4 óra múlva sem tudtam a meglévő fiókomhoz felvenni ezt a számot, sőt még ma reggel sem.
Kiküldi az igazoló kódot sms-ben, beírom neki és "Általános hiba"-val nem hajtja végre a csatolást.Mintha mondott volna ilyet is az ügyintéző, hogy ideiglenes kóddal nem lehet csatolni. Kérjek véglegest a 1414-en az automatától. Én ott ilyen menüt nem találtam, hogy Domino jelszó kérése, pedig 3x végighalgattam...
Valami ötlet?Hívd fel a 1414-et ott tudnak ez ügyben segíteni!
Beszélsz egy telekomosal telfonon és elmondod nekik. -
stefi68
addikt
Jó Reggelt!
Kis segítségre lenne szükségem.
Egy előfizetéses szám tegnap átalakult Domino Fix-é.
A Telekom fiókból leválasztásra került.
Az ügyintéző azt mondta, hogy Domino kártyáknál az aktiválás után el telik még 2-2,5 óra mire a szám látható lesz a rendszerben.
4 óra múlva sem tudtam a meglévő fiókomhoz felvenni ezt a számot, sőt még ma reggel sem.
Kiküldi az igazoló kódot sms-ben, beírom neki és "Általános hiba"-val nem hajtja végre a csatolást.Mintha mondott volna ilyet is az ügyintéző, hogy ideiglenes kóddal nem lehet csatolni. Kérjek véglegest a 1414-en az automatától. Én ott ilyen menüt nem találtam, hogy Domino jelszó kérése, pedig 3x végighalgattam...
Valami ötlet? -
radi8tor
MODERÁTOR
Amikor megrendeltem a korlátlan böngészést, akkor nekem azt mondták a boltban, hogy mindent használhatok vele ami működik. Ha valami nem működik, (pl direkt linkes letöltés) azt úgyis észreveszem.

Amúgy ez egy hosszú sztori.
Nagyon röviden.
Semmilyen vezetékes szolgáltatás nincs ott ahol lakom. Van mikrós net, de közé nőtt egy fa, 6 év után szerződésbontás. Akkoriban a Telekom még a nagy sebességemelés előtt volt, gyalázatos sebességgel, így vettem onnan mobilnetet ahol van lefedettség. Nem sokkal a 2év hűség lejárta előtt elkezdték nálunk az ftth-t csinálni a nemzeti internetfejlesztés keretében, ekkor kicsi utánjárás után a mobilnetet hűség végével felmondtam, és lett az átmeneti pár hónapra ez (akkor még nem volt korlátlan csomag, viszont időközben lett nagyon jó sebesség). Persze az optika csak nem akar eljutni senkihez, a három hónap most tart fél évnél, én meg már nagyon unom a funkciókorlátosságát* a netnek. A hétvégén írtam is a topicomba, hogy korlátlan netre fogok váltani hónap végétől, és nem várok a vezetékes netre.
Ezt csak azért írtam le, hogy árnyaljam kicsit a helyzetet.* Itt költségként azt is odaszámoltam, hogy kb mennyi megy el havonta kávéra, amíg leszedem valami kávézóban a szoftverfrissítést a telefonokra, szinkronizálom a mentést felhőbe, meg ilyenek.
Instagramot nem használsz? Az nem fogyasztja a havi keretet?
-
r3dsnake
nagyúr
-
#33253120
törölt tag
Szeret olvasgatni...
Amúgy a tényleges korlátlannal a keménymag ugyanezt megteheti, igaz jóval drágábban.Amikor megrendeltem a korlátlan böngészést, akkor nekem azt mondták a boltban, hogy mindent használhatok vele ami működik. Ha valami nem működik, (pl direkt linkes letöltés) azt úgyis észreveszem.

Amúgy ez egy hosszú sztori.
Nagyon röviden.
Semmilyen vezetékes szolgáltatás nincs ott ahol lakom. Van mikrós net, de közé nőtt egy fa, 6 év után szerződésbontás. Akkoriban a Telekom még a nagy sebességemelés előtt volt, gyalázatos sebességgel, így vettem onnan mobilnetet ahol van lefedettség. Nem sokkal a 2év hűség lejárta előtt elkezdték nálunk az ftth-t csinálni a nemzeti internetfejlesztés keretében, ekkor kicsi utánjárás után a mobilnetet hűség végével felmondtam, és lett az átmeneti pár hónapra ez (akkor még nem volt korlátlan csomag, viszont időközben lett nagyon jó sebesség). Persze az optika csak nem akar eljutni senkihez, a három hónap most tart fél évnél, én meg már nagyon unom a funkciókorlátosságát* a netnek. A hétvégén írtam is a topicomba, hogy korlátlan netre fogok váltani hónap végétől, és nem várok a vezetékes netre.
Ezt csak azért írtam le, hogy árnyaljam kicsit a helyzetet.* Itt költségként azt is odaszámoltam, hogy kb mennyi megy el havonta kávéra, amíg leszedem valami kávézóban a szoftverfrissítést a telefonokra, szinkronizálom a mentést felhőbe, meg ilyenek.
-
kovacsmi_74
senior tag
-
4Grider
félisten
-
Bornie127
aktív tag
-
fornettisuti
veterán
Azért írtam, hogy csomag függő, mert nekem is Move van még, ezeknél pedig csak lassítják, ha elfogy a keret, ellenben az újabb csomagokkal, azoknál lelövik a mobilnetet.
-
#33253120
törölt tag
Csomagtól függ, a mostani csomagoknál, ha elfogy a keret, mobilnet sincs.
-
kali
legenda
-
fornettisuti
veterán
-
#33253120
törölt tag
Csak szöveg és képek volt engedélyezett, videóknál már a keretből szipkázza a adatmennyiséget.
És ha nincs már az adatforgalmi keretből ami az előfizuhoz jár?
-
dptrsk
Topikgazda
-
radi8tor
MODERÁTOR
Csak szöveg és képek volt engedélyezett, videóknál már a keretből szipkázza a adatmennyiséget.
Ez így szép és jó, de csak január óta számolja fel ezt az adatmennyiséget.

Akkor asszem kénytelen leszek váltani Mobil M csomagra. Most hogy utána számoltam még olcsóbban is jönnék ki belőle.
-
Zeki
nagyúr
-
dptrsk
Topikgazda
-
Zeki
nagyúr
-
dptrsk
Topikgazda
Net+tv mellé 20% kedvezmény jár havidíjasoknak.
Dominosoknak nincs ilyen kedvezmény otthoni mellé.
-
Zeki
nagyúr
Ugyebár ha az ember az otthoni net+tv mellé vesz mobil előfizetést, lejöhet 25% a havidíjból.
Ha az ember Dominóról vált előfizura, akkor is van kedvezmény? Összevonható a kettő? Ha nem is online, de egy üzletkötőnél? -
Pipu
csendes tag
Sziasztok!
Lehet arról tudni, hogy a közeljövőben várhatóak-e új készülékek az akciós kínálatba? Mert most tudnék új hűséggel venni, de Sony párti vagyok és abból most elég kevés van. Érdemes várnom még pár hetet?
Előre is köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
-
95200 - 95101
147724 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 97901 97900 - 97801 97800 - 97701 97700 - 97601 97600 - 97501 97500 - 97401 97400 - 97301 97300 - 97201 97200 - 97101 97100 - 97001 97000 - 96901 96900 - 96801 96800 - 96701 96700 - 96601 96600 - 96501 96500 - 96401 96400 - 96301 96300 - 96201 96200 - 96101 96100 - 96001 96000 - 95901 95900 - 95801 95800 - 95701 95700 - 95601 95600 - 95501 95500 - 95401 95400 - 95301 95300 - 95201 95200 - 95101 95100 - 95001 95000 - 94901 94900 - 94801 94800 - 94701 94700 - 94601 94600 - 94501 94500 - 94401 94400 - 94301 94300 - 94201 94200 - 94101 94100 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB Tüzes Ezüst gar:2027.04.10.
- VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 256GB Tüzes Ezüst gar:2028.02.09.
- Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 i5-1245U 16GB 512GB FHD+ IPS 1 év teljeskörű garancia
- ÚJ Lenovo LOQ Intel Core i5-13450HX, 32GB, 1TB, RTX 5060(8GB), FHD IPS 144Hz
- Dell 7430 2in1 360 áthajtós touchos! i7-1265U 16GB 512GB FHD IPS 1 év gar
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T540P - i7-QM I 16GB I 512SSD I 15,6" FHD I Nvidia I Cam I W10 I Garancia!
- Új HP 15-FD0003SF FHD LED i5-1334U 4.6Ghz 10mag 16GB RAM 512GB SSD Intel Iris XE Win11 Garancia
- SPACE Grey MacBook Pro 14" M3 8GB 512GB Gar!
- Nothing Phone 3a - Black - 8GB/128GB - ALZA JÓTÁLLÁS:2028.05.13-ig - ÚJSZERŰ
- iPhone 11 Pro 64GB 100% (3 hónap garancia)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest








Így érdekes lesz számlát befizetni...![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



