Hirdetés
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
- Előrendelhető a lencsékkel megbolondított Vivo Fold
-
23796 - 23701
23796 - 23701 23700 - 23601 23600 - 23501 23500 - 23401 23400 - 23301 23300 - 23201 23200 - 23101 23100 - 23001 23000 - 22901 22900 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 03:27 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
0xmilan
addikt
-
draco31
veterán
-
0xmilan
addikt
kecskes twitch dropok hetfo reggelig

-
lazac_
aktív tag
Nekem is az egyik meccs végén írta, hogy -12500 dust, mikor kimentettem abban a körben vagy négy sprite-ot. Ahogy olvastam fb csoportokban, eléggé zavaró egy bug, valakinek 60-70k por tűnt el.

A portable rift is bugos, nem tudtam eldobni, csak miután pickaxe-re váltottam és vissza (Sliinky videóban is láttam, hogy küzdött ugyanezzel).
Viszont a support (miután átküzdöttem magam az AI chatboton) resetelte az account beállításaimat szerver oldalon, így most megint tudok játszani anélkül, hogy minden belépésnél konfigolnom kellene, nem is tartott vészesen sokáig.

-
0xmilan
addikt
Talaltam egy aranyat.


-
draco31
veterán
> Arra még egyébként nem jöttem rá, hogy mire jók ezek a sprite-ok.
Mindegyiknek van egy funkcioja, ami aktiv, ha a hatadon van. A vizes pajzsot novel neked es a kozelben levo csapattarsaidnak, ha vizben vagy; a foldes noveli az eselyet, hogy ritka cuccokat dobjanak a ladak; a tuzes felgyujtja az ellenfelt, ha eleg sebzest adtal neki, stb.
Ha extractolod oket, akkor elmentodnek a gyujtemenyedbe es kapsz ertuk Sprite Dustot, ami egy uj valuta. Sprite Dust-ert tudsz venni ezeken az allomasokon 20k XP-t, portable extractort*, fegyver javitast (szurke > zold, zold > kek, stb.) es meg tudod jelolni a kozelben levo sprite-okat.
Illetve Sprite Dust-ert tudod visszavasarolni azokat a sprite-okat is, amiket korabban mar extractoltal, de bevitted egy jatekba es meghaltal ugy, hogy nalad volt.
*A portable extractorral barhol tudsz gyorsan sprite-ot extractolni. Az elso 7 reward kozott most ketto is 4 db portable extractort ad, szoval probal raszoktatni a jatek, hogy hasznald, de en meg egyszer se hasznaltam, pedig hasznosnak tunik, mert az Extraction Site-okon nagyon sokat kell varni, hangos, es odavonz mindenkit.
A hatadon levo sprite szintjet gyilkolaszassal, lada nyitassal es mas sprite-ok extractolasaval lehet novelni.
Egy sprite akkor lesz mastered, ha 5-os szinten extractolod. Ennek csak az a funckioja, hogy minden kimaxolt sprite utan jar egy reward. Most 7 elerheto egyelore, 17 nap mulva jon a kovetkezo adag. Ugy nez ki, kesobb lesznek mas hatizsakok es esernyok is a jutalmak kozott.

Vannak nagyon ritka arany sprite-ok, amik az eredeti funkciojukon tul extra XP-t is adnak.
Az extractolt sprite megjegyzi a szinten beluli progresst is. Szoval ha ugy menekited ki, hogy mar csak keves kell a 4-es szinthez mondjuk, akkor ugyanonnan tudod folytatni, ha visszaviszed a jatekba.

Köszi, akkor érdemes foglalkozni velük.
-
0xmilan
addikt
Most mondjuk random eltunt belole 25000 ugy, hogy nem vettem semmit.
A portable extractorjaim is eltuntek. Utana vettem egyet kezzel es az se volt elerheto, szoval szerencsere itt is van egy adag bug, de hat ezert szeretjuk... -
0xmilan
addikt
Ja, egyébként elég sokat ültek rajta, mire jött valami olyasmi dolog.
Arra még egyébként nem jöttem rá, hogy mire jók ezek a sprite-ok. Nyírtam ma ki olyat, akinél nem volt fegyver sem, csak ezek, hát az biztos nem örült.
Bár én sem, mert pont egy leadó mellett történt, és mire megérkezett a láda, kaptam én is a fejemre
> Arra még egyébként nem jöttem rá, hogy mire jók ezek a sprite-ok.
Mindegyiknek van egy funkcioja, ami aktiv, ha a hatadon van. A vizes pajzsot novel neked es a kozelben levo csapattarsaidnak, ha vizben vagy; a foldes noveli az eselyet, hogy ritka cuccokat dobjanak a ladak; a tuzes felgyujtja az ellenfelt, ha eleg sebzest adtal neki, stb.
Ha extractolod oket, akkor elmentodnek a gyujtemenyedbe es kapsz ertuk Sprite Dustot, ami egy uj valuta. Sprite Dust-ert tudsz venni ezeken az allomasokon 20k XP-t, portable extractort*, fegyver javitast (szurke > zold, zold > kek, stb.) es meg tudod jelolni a kozelben levo sprite-okat.
Illetve Sprite Dust-ert tudod visszavasarolni azokat a sprite-okat is, amiket korabban mar extractoltal, de bevitted egy jatekba es meghaltal ugy, hogy nalad volt.
*A portable extractorral barhol tudsz gyorsan sprite-ot extractolni. Az elso 7 reward kozott most ketto is 4 db portable extractort ad, szoval probal raszoktatni a jatek, hogy hasznald, de en meg egyszer se hasznaltam, pedig hasznosnak tunik, mert az Extraction Site-okon nagyon sokat kell varni, hangos, es odavonz mindenkit.
A hatadon levo sprite szintjet gyilkolaszassal, lada nyitassal es mas sprite-ok extractolasaval lehet novelni.
Egy sprite akkor lesz mastered, ha 5-os szinten extractolod. Ennek csak az a funckioja, hogy minden kimaxolt sprite utan jar egy reward. Most 7 elerheto egyelore, 17 nap mulva jon a kovetkezo adag. Ugy nez ki, kesobb lesznek mas hatizsakok es esernyok is a jutalmak kozott.

Vannak nagyon ritka arany sprite-ok, amik az eredeti funkciojukon tul extra XP-t is adnak.
Az extractolt sprite megjegyzi a szinten beluli progresst is. Szoval ha ugy menekited ki, hogy mar csak keves kell a 4-es szinthez mondjuk, akkor ugyanonnan tudod folytatni, ha visszaviszed a jatekba.

-
0xmilan
addikt
Nincs rajta cap szerintem, nekem most van 30500.
-
KISDUCK
addikt
Ha eddig nem lett volna eleg addiktiv a jatek, akkor ezzel a pokemon gyujtogetessel sikerult kimaxolniuk.

Kivancsi voltam, hogy az Arc Raiders hype-jan felbuzdulva mikor hoznak at 1-2 elemet az extraction shooterekbol.
Tegnap meg lett 9 sprite, abbol 6 mastered.
Az egyiknel ugy vesztettem el kb. 4.75 szintet, hogy kileptem a jatekbol mielott elindult a busz. Ez lehet, hogy bug, de figyelni kell ra, mert nem marad meg, mint pl. a korona.Annyira nem teszik nekem elsőre ez a sprite dolog, alapesetben a loot sokkal szegényebb mint az előző 2 szezonban, meg a felturbózott tűz sprite kissé erősnek tűnik.
szerk.: azt tudja valaki hogy sprite dust-ra mennyi a cap?
-
draco31
veterán
Ha eddig nem lett volna eleg addiktiv a jatek, akkor ezzel a pokemon gyujtogetessel sikerult kimaxolniuk.

Kivancsi voltam, hogy az Arc Raiders hype-jan felbuzdulva mikor hoznak at 1-2 elemet az extraction shooterekbol.
Tegnap meg lett 9 sprite, abbol 6 mastered.
Az egyiknel ugy vesztettem el kb. 4.75 szintet, hogy kileptem a jatekbol mielott elindult a busz. Ez lehet, hogy bug, de figyelni kell ra, mert nem marad meg, mint pl. a korona.Ja, egyébként elég sokat ültek rajta, mire jött valami olyasmi dolog.
Arra még egyébként nem jöttem rá, hogy mire jók ezek a sprite-ok. Nyírtam ma ki olyat, akinél nem volt fegyver sem, csak ezek, hát az biztos nem örült.
Bár én sem, mert pont egy leadó mellett történt, és mire megérkezett a láda, kaptam én is a fejemre
-
Iramirez
senior tag
Ha eddig nem lett volna eleg addiktiv a jatek, akkor ezzel a pokemon gyujtogetessel sikerult kimaxolniuk.

Kivancsi voltam, hogy az Arc Raiders hype-jan felbuzdulva mikor hoznak at 1-2 elemet az extraction shooterekbol.
Tegnap meg lett 9 sprite, abbol 6 mastered.
Az egyiknel ugy vesztettem el kb. 4.75 szintet, hogy kileptem a jatekbol mielott elindult a busz. Ez lehet, hogy bug, de figyelni kell ra, mert nem marad meg, mint pl. a korona.Hát igen,mondjuk egy szót se értettem amit irsz

Viszont,mi az a rozsaszin ökörnyál ami lebeg a folyok felett? -
0xmilan
addikt
Frissítettem, mondom, kipróbálom a játékot és IoStore.Signature Error.
A játék nem tudja magát helyreállítani ellenörzéssel, de van rá megoldás. A játék mappáján belül "Fortnite\FortniteGame\Content\Paks" én a 4MB alatti fájlokat töröltem (összesen nem volt 100MB), elvileg valamelyik korrumpálódott és az okozta a dolgot. Előtte ki kell lőni az összes Epic games folyamatot, hogy ne zavarjon be a folyamatba. Indítás után csekkolja a játékot a kliens és utána már jó és nagy lenüdelttel beléptem megnézni a pass-t és hát, ez gyenge megint.
Ha eddig nem lett volna eleg addiktiv a jatek, akkor ezzel a pokemon gyujtogetessel sikerult kimaxolniuk.

Kivancsi voltam, hogy az Arc Raiders hype-jan felbuzdulva mikor hoznak at 1-2 elemet az extraction shooterekbol.
Tegnap meg lett 9 sprite, abbol 6 mastered.
Az egyiknel ugy vesztettem el kb. 4.75 szintet, hogy kileptem a jatekbol mielott elindult a busz. Ez lehet, hogy bug, de figyelni kell ra, mert nem marad meg, mint pl. a korona. -
KISDUCK
addikt
Frissítettem, mondom, kipróbálom a játékot és IoStore.Signature Error.
A játék nem tudja magát helyreállítani ellenörzéssel, de van rá megoldás. A játék mappáján belül "Fortnite\FortniteGame\Content\Paks" én a 4MB alatti fájlokat töröltem (összesen nem volt 100MB), elvileg valamelyik korrumpálódott és az okozta a dolgot. Előtte ki kell lőni az összes Epic games folyamatot, hogy ne zavarjon be a folyamatba. Indítás után csekkolja a játékot a kliens és utána már jó és nagy lenüdelttel beléptem megnézni a pass-t és hát, ez gyenge megint.
-
draco31
veterán
Nekem bejött az event, nem hosszú, érdemes végignézni (nyilván nem kap Cannes-ban arany pálmát
).
Az új map/fegyverek/Sprite-rendszer első blikkre nekem full káosz, annyi mindent kell feldolgozni, hogy a harcra nem is tudtam igazán figyelni, a fegyverek irtó furák az eddigiekhez képest, kell nekem egy hét, mire alkalmazkodom nagyjából... Grafikailag egy teljesen más világ lett, igaz nem vagyok régi játékos, de nekem olyan, mint amikor kipróbáltam az OG-t, minden ismeretlen.
Sajnos a frissítés elbaltázta az accountom szerver oldalát (Switch2), így minden belépés után alapbeállításon vannak a gombok, giro kikapcsolva, stb.
Remélem a support pár héten belül reagál azért...
Nekem nem csinált galibát a lite-on.
Közben mentem még egy kört, meg lett a win, bár a biztos hozzájárult, hogy laggolgattam egy cseppet végig. -
lazac_
aktív tag
Nekem bejött az event, nem hosszú, érdemes végignézni (nyilván nem kap Cannes-ban arany pálmát
).
Az új map/fegyverek/Sprite-rendszer első blikkre nekem full káosz, annyi mindent kell feldolgozni, hogy a harcra nem is tudtam igazán figyelni, a fegyverek irtó furák az eddigiekhez képest, kell nekem egy hét, mire alkalmazkodom nagyjából... Grafikailag egy teljesen más világ lett, igaz nem vagyok régi játékos, de nekem olyan, mint amikor kipróbáltam az OG-t, minden ismeretlen.
Sajnos a frissítés elbaltázta az accountom szerver oldalát (Switch2), így minden belépés után alapbeállításon vannak a gombok, giro kikapcsolva, stb.
Remélem a support pár héten belül reagál azért...
-
Iramirez
senior tag
-
draco31
veterán
-
30z.Samu
titán
-
draco31
veterán
-
30z.Samu
titán
Na milyen az új szezon?

-
draco31
veterán
Jól bealudtam az event előtt, van értelme visszanézni?
-
0xmilan
addikt
Ja, az OG-val jatszom mostanaban, de nagyon jo peldat hoztal a normal BR-bol.

Ennel a New Sanctuary-nel meg a fejjel lefele haromszog is megvan, ami kirajzolja azt a bizonyos 6 agu csillagot, ami nem tul meglepo, ha megnezed, hogy ki birtokolja a Fortnite-ot... Epic > Tencent, Disney > Vanguard, Blackrock > ...
-
Franklin
addikt
Mennyire szajbaragosan irjam le?
Azt hittem egyertelmu, hogy ott van a szem a haromszog alaku sziklan > Haha, illuminati confirmed.
Tele van ilyen szimbolumokkal a jatek.
A Ch1 kovektol kezdve a karakterek ruhajan at, a palyan a fak es kaktuszok elrendezeseig.
Ezekbe a sziklakba a szemen kivul a szarvas kezjelet is sikerult becsempeszni.
Ott van az all-seeing eye a Haunted Hills osszes sirkoven is.

Ugyanaz az $1-rol ismert szimbolum van a Yuletide Ranger vallan es Nog Ops mellkasan.
_-_Promo_-_Fortnite.jpg)



A palyan is visszatero motivum a haromszogek, kozepen a ponttal.


Ilyen polot kaptak anno, akik teszteltek a jatekot.

stb, stb.



Nem tudom, hogy mi a lore emogott. Lehet, hogy csak artatlan easter egg-ek es vicces kedvukben voltak a fejlesztok. 🤷♂️
"Azt hittem egyértelmű" - rengeteg probléma oka ez a mondat

Igen, így már látom, de az eredeti képeden oldalról látszódik a szem és sztem egyáltalán nem egyértelmű, hogy az egy szem akarna lenni és hogy az utalna arra, hogy sátánista az Epic.
Illuminati nem egyenlő sátánistával.
De mindegy, megértettem.
-
lazac_
aktív tag
Mennyire szajbaragosan irjam le?
Azt hittem egyertelmu, hogy ott van a szem a haromszog alaku sziklan > Haha, illuminati confirmed.
Tele van ilyen szimbolumokkal a jatek.
A Ch1 kovektol kezdve a karakterek ruhajan at, a palyan a fak es kaktuszok elrendezeseig.
Ezekbe a sziklakba a szemen kivul a szarvas kezjelet is sikerult becsempeszni.
Ott van az all-seeing eye a Haunted Hills osszes sirkoven is.

Ugyanaz az $1-rol ismert szimbolum van a Yuletide Ranger vallan es Nog Ops mellkasan.
_-_Promo_-_Fortnite.jpg)



A palyan is visszatero motivum a haromszogek, kozepen a ponttal.


Ilyen polot kaptak anno, akik teszteltek a jatekot.

stb, stb.



Nem tudom, hogy mi a lore emogott. Lehet, hogy csak artatlan easter egg-ek es vicces kedvukben voltak a fejlesztok. 🤷♂️
Csupa odzsí cucc, azóta már nincsenek ilyenek a játékban, persze, hogy nem értjük.

Ilyetetet mutassál, erre oda is van írva, hogy szentély.
-
0xmilan
addikt
Mennyire szajbaragosan irjam le?
Azt hittem egyertelmu, hogy ott van a szem a haromszog alaku sziklan > Haha, illuminati confirmed.
Tele van ilyen szimbolumokkal a jatek.
A Ch1 kovektol kezdve a karakterek ruhajan at, a palyan a fak es kaktuszok elrendezeseig.
Ezekbe a sziklakba a szemen kivul a szarvas kezjelet is sikerult becsempeszni.
Ott van az all-seeing eye a Haunted Hills osszes sirkoven is.

Ugyanaz az $1-rol ismert szimbolum van a Yuletide Ranger vallan es Nog Ops mellkasan.
_-_Promo_-_Fortnite.jpg)



A palyan is visszatero motivum a haromszogek, kozepen a ponttal.


Ilyen polot kaptak anno, akik teszteltek a jatekot.

stb, stb.



Nem tudom, hogy mi a lore emogott. Lehet, hogy csak artatlan easter egg-ek es vicces kedvukben voltak a fejlesztok. 🤷♂️
-
Franklin
addikt
-
KISDUCK
addikt
Akkor ne mond el.

Más:
Tegnap úgy voltam, hogy megnézek más játékmódokat, mert alig van már questem BR-be, mondom megnézem a SW módot, volt valami droid akármi, tök ugyan az mint az a brain rot amit páran nyomtok csak droidokkal. Egy kis xp-t legalább adott.
-
BaLee
addikt
Engem egyik újítás sem zavar, mondjuk a szürke pisztoly neve beszédes...
Ezek amúgy nem csak zero build-ben vannak? Pár napja visszatért a villámfegyver, ami squadban brutális, szerencsére nem szokott mindenkinek jutni.Where We Droppin Pistol
Most a rivalry GOAT titulusra gyúrok, ~960 körül járok, én sem vettem észre a játékmenetben változást, lehet szépen lépdelni.Én csak Zero buildban játszok szóval ott vannak ezek.
Szürke pisztoly nevét nem is láttam még, LOL.
Én 560 körül járok csak rivalry-ban szóval nagyon jól haladsz.

-
lazac_
aktív tag
Szintezésre gondolsz? Én nem vettem észre. Mondjuk már 300 közelében járunk, csak BR, minden nap megyünk pár kört.
Engem inkább a bugos újítások zavarnak. Betették a szürke pisztolyt meg 1 kis shield potiont mindenkinek. Minek? Arra jó, hogy kezdéskor a nagy lootolásban össze vissza keverj mindent, mert nincs helyed felvenni a cuccokat. Most betették ezt a firework pisztolyt, néha a meele fegyó helyett tudod elővenni néha elfoglalja az első helyet a listádon, ilyenkor az utolsó item amit felveszel az nem is látszik...
Azzal szoktam kezdeni, hogy ellövöm a tüzijátékot meg kidobom a pisztolyt...Engem egyik újítás sem zavar, mondjuk a szürke pisztoly neve beszédes...
Ezek amúgy nem csak zero build-ben vannak? Pár napja visszatért a villámfegyver, ami squadban brutális, szerencsére nem szokott mindenkinek jutni.Where We Droppin Pistol
Most a rivalry GOAT titulusra gyúrok, ~960 körül járok, én sem vettem észre a játékmenetben változást, lehet szépen lépdelni. -
0xmilan
addikt
-
KISDUCK
addikt
-
0xmilan
addikt
satanista epic games confirmed 🤔
-
WhiteWalker
nagyúr
-
30z.Samu
titán
Megkaptam a választ, 6.6.

-
30z.Samu
titán
Szintezésre gondolsz? Én nem vettem észre. Mondjuk már 300 közelében járunk, csak BR, minden nap megyünk pár kört.
Engem inkább a bugos újítások zavarnak. Betették a szürke pisztolyt meg 1 kis shield potiont mindenkinek. Minek? Arra jó, hogy kezdéskor a nagy lootolásban össze vissza keverj mindent, mert nincs helyed felvenni a cuccokat. Most betették ezt a firework pisztolyt, néha a meele fegyó helyett tudod elővenni néha elfoglalja az első helyet a listádon, ilyenkor az utolsó item amit felveszel az nem is látszik...
Azzal szoktam kezdeni, hogy ellövöm a tüzijátékot meg kidobom a pisztolyt...Mikor jön az új szezon? Azt se tudom mi van most...nem igen játszom vele.

-
BaLee
addikt
Szintezésre gondolsz? Én nem vettem észre. Mondjuk már 300 közelében járunk, csak BR, minden nap megyünk pár kört.
Engem inkább a bugos újítások zavarnak. Betették a szürke pisztolyt meg 1 kis shield potiont mindenkinek. Minek? Arra jó, hogy kezdéskor a nagy lootolásban össze vissza keverj mindent, mert nincs helyed felvenni a cuccokat. Most betették ezt a firework pisztolyt, néha a meele fegyó helyett tudod elővenni néha elfoglalja az első helyet a listádon, ilyenkor az utolsó item amit felveszel az nem is látszik...
Azzal szoktam kezdeni, hogy ellövöm a tüzijátékot meg kidobom a pisztolyt... -
draco31
veterán
Másnak is gyengébben megy a gamesz mostanság? Elértem a 100-as szintet lassan, és azóta kb semmi, a héten 2 kört mentem kb.
-
DrTechnoid
őstag
Jah kapott de még mindig nem ért ide. Tegnap a kupáján a kötelező 8 pontot behúztam,de a top 1500 meg a top 700 volt amiért járt a kozemtika is ,nmecsak az a banner ikon. Én 50 pár ponttal a 85ezredik lettem este 10re ,ezek a meccsek extrém nehezek. Szóval hiába kapott,úgy néz ki meg kell venni mert ezeket ezzel a módszerrel lehetetlen behúzni.
-
Wyll
őstag
TypicalGamer is kapott saját Icon Skin-t!!
https://www.youtube.com/watch?v=7vNOj6kzvck
régóta néztem, megérdemelte! -
lazac_
aktív tag
Imádom, hogy néha nem nyílik az ernyő, de eddig legalább nem váltott át levitálásba...
-
0xmilan
addikt
Ez nyilvan nem direkt ilyen, csak gondolom nem nagyon van ember rendesen lefejleszteni meg letesztelni ezeket miutan kirugtak megint 1000 alkalmazottat.

-
KISDUCK
addikt
Ez a teleportalos pisztoly szerintem szornyu. Nem latszik, hogy az ellenfel melyik iranyba mozdult el, csak egy riftszeru objektumot hagy maga utan.
Meg ugy el tud torni az egesz, hogy vegtelenszer lehet vele teleportalni.Eddig csak 1 meccset mentem, az új cuccokból csak a gyogyító staffot próbáltam ki, most néztem a #23753-as hsz.-ed, hát ez nagyob broken. Az epic ennyire nem tesztel le semmit vagy szándékosan raknak be broken cuccokat, hogy majd rákapnak a playerek és növelik a számokat?
-
0xmilan
addikt
Ez a teleportalos pisztoly szerintem szornyu. Nem latszik, hogy az ellenfel melyik iranyba mozdult el, csak egy riftszeru objektumot hagy maga utan.
Meg ugy el tud torni az egesz, hogy vegtelenszer lehet vele teleportalni.Ujabb pelda, hogy milyen jo exploitok vannak az uj pisztolyra...
-
WhiteWalker
nagyúr
-
0xmilan
addikt
Ez a teleportalos pisztoly szerintem szornyu. Nem latszik, hogy az ellenfel melyik iranyba mozdult el, csak egy riftszeru objektumot hagy maga utan.
Meg ugy el tud torni az egesz, hogy vegtelenszer lehet vele teleportalni. -
KISDUCK
addikt
Ahogy olvasom a híreket, azért számomra a legjobb dolog a zuhanás utáni knock/halál megszűnése lesz. Volt olyan squad meccsem, ahol a csapatból utolsó túlélőként ugrásból fordulás közben éppen lecsúsztam egy párkányról, és nyekk. Örökre belém égett a jelenet, ahogy 3 csapattárs meg 4 másik korábban eliminált néző figyelte végig a megmozdulásomat...
Olyan gyorsan még soha nem takarodtam vissza lobbyba.Ez az újítas tetszik, a pisztoly és shield is jó, nem lett volna rossz ha inkább 2 potit adnak, de ez is valami és a pocket is nagyon jó újítás.
-
BaLee
addikt
PS5 gépen nem tudok belépni frissítés után. Jól sikerült

Nálunk működik PS5-ön.
-
lazac_
aktív tag
Ahogy olvasom a híreket, azért számomra a legjobb dolog a zuhanás utáni knock/halál megszűnése lesz. Volt olyan squad meccsem, ahol a csapatból utolsó túlélőként ugrásból fordulás közben éppen lecsúsztam egy párkányról, és nyekk. Örökre belém égett a jelenet, ahogy 3 csapattárs meg 4 másik korábban eliminált néző figyelte végig a megmozdulásomat...
Olyan gyorsan még soha nem takarodtam vissza lobbyba. -
WhiteWalker
nagyúr
PS5 gépen nem tudok belépni frissítés után. Jól sikerült

-
Iramirez
senior tag
-
Rage47
nagyúr
-
draco31
veterán
-
30z.Samu
titán
Arra gondoltam én is, de azt meg nem akarnak, vagyis egy 360-asuk van, télen 70-ért hirdették, nem akartam mondani nekik, hogy azt meg nem veszi annyiért senki.

Pc-t meg egy 1050ti, 8GB DDR4, 128Gb SSD, meg i5 8000-es széria. Hát mondom nekem ez van csak 16Gb RAM, és több tároló, de nem kínzom ott magam, inkább Switch, az se jobb, de kényelmesebb az ágyban

Miért nem akarnak? Ugyanúgy rádugják a billentyűzetet meg az egeret azt had szóljon. Erre egy Series S is tökéletes.
-
KISDUCK
addikt
Én potato pc-ről (laptop) nyomom, i5-7300hq 4 mag 4 szál és 65 wattos 1060 max-q 16 giga rammal és ez nagyon mimimura elég jelenleg. Ha pc a téma, akkor sajnos nincs mese 6 vagy 8 magot kell megcélozni, mert akadások lesznek amik élet halál kérdése a játékban.
-
draco31
veterán
Arra gondoltam én is, de azt meg nem akarnak, vagyis egy 360-asuk van, télen 70-ért hirdették, nem akartam mondani nekik, hogy azt meg nem veszi annyiért senki.

Pc-t meg egy 1050ti, 8GB DDR4, 128Gb SSD, meg i5 8000-es széria. Hát mondom nekem ez van csak 16Gb RAM, és több tároló, de nem kínzom ott magam, inkább Switch, az se jobb, de kényelmesebb az ágyban

-
0xmilan
addikt
-
draco31
veterán
Mi mostanában a minimum PC hozzá?
ismerős nyaggat, hogy a gyerekének kellene 100-ből max egy gép. Az szerintem karcsú lesz.
-
KISDUCK
addikt
Alapból a játék része, hogy gamepadnál vagy érintőkijelzőnél van egy kis aim rásegítés, hogy kiküszöbölje a hátrányt az egérhez képest és érintőkijelzőnél van még egy autoshoot rásegítés a mégnehezebb irányításból ami annyit tesz, hogyha ráhúzod az irányzékot az ellenfélre akkor automatikusan lőni fogsz, de ez kikapcsolható.
Szerk.: ezt útóbbit hozzáadva a játékvezérlőhőz szerintem előnyhöz juttatja azt aki használja. -
Iramirez
senior tag
Telefonon szokott valaki játszani?
Kíváncsiságból vettem egy gamepadot telefonhoz és hát érdekes fícsőröket csináltak a kis kínaiak. Ami alapból érdekelt, arra hosszas próbálkozás után jöttem rá, az xbox mód, ami hagyományos kontrolleres vezérlést ad. Az elsődleges mód ami útólag belegondolva zseniális csak időigényes a beállítása, a képernyőre lehet "bindelni" hogy melyik gomb mit csináljon, így egyszerűen megfogalmazva gombokkal emulálja az érintő kijelzőt és így elérhető a mobilos aim és autoshoot, ami szerintem beteg és talán mondható hardveres csalásnak is. Azért írtam, hogy zseniális, mert olyan játékokat is lehet így játszani gamepaddal amik nem támogatják.mobilos aim és autoshoot,
ez mi is?ezzel lehet visszaélni ? Ez hogy müködik ?

-
KISDUCK
addikt
Telefonon szokott valaki játszani?
Kíváncsiságból vettem egy gamepadot telefonhoz és hát érdekes fícsőröket csináltak a kis kínaiak. Ami alapból érdekelt, arra hosszas próbálkozás után jöttem rá, az xbox mód, ami hagyományos kontrolleres vezérlést ad. Az elsődleges mód ami útólag belegondolva zseniális csak időigényes a beállítása, a képernyőre lehet "bindelni" hogy melyik gomb mit csináljon, így egyszerűen megfogalmazva gombokkal emulálja az érintő kijelzőt és így elérhető a mobilos aim és autoshoot, ami szerintem beteg és talán mondható hardveres csalásnak is. Azért írtam, hogy zseniális, mert olyan játékokat is lehet így játszani gamepaddal amik nem támogatják. -
Iramirez
senior tag
óó azóta kivette a karakterek közül a 16. is..
bugos a lelkem,...
-
DrTechnoid
őstag
Nem volt azér olyan rossz , bár sok értelme nem volt a gyűjtögetésnek, azt hittem naívan hogy egy fain koronát kapunk a lockerbe, erre csak ingame lett egy a fejemre azon a kreátor mapon
-
lazac_
aktív tag
Előtte mindenképpen ajánlom a hivatalos "Laufey: The Final Hour" ( 2267-1088-8185 ) játékmódot, hogy jobban tudj kapcsolódni a művésznővel, a Daft Punk experience kutyaf@sza volt ehhez a gyöngyszemhez képest...
-
Iramirez
senior tag
-
BaLee
addikt
Passz. Én amikor először találkoztam vele kapásból feloldotta.
-
draco31
veterán
-
Iramirez
senior tag
"találkozni kell" úgy értettem
hogy megjelenjen a karakterek között mint neked is.
Nekünk nem adja be,pedig nem egyszer lett tőle vásárolva. -
0xmilan
addikt
-
lazac_
aktív tag
Mit jelent az, hogy "találkozni kell"? Van valami quest, lemaradtam?
Az a Lufi csaj, akire most felhúzták a mjuzikpasszt. Életemben nem hallottam róla, most persze rongyosra hallgatom 3 számát.
-
Iramirez
senior tag
Karakterek közül a 17 esel kéne - találkoznom/beszélgetnem ? -
Ripped Tides en,egy szinpadon táncoló csaj.
Oda megyek beszélek vele,feltöltetem a lőszereket .. de akkor se adja be,ő lenne pedig az utolsó a karakterek közül,akikkel találkoznom kéne.... :/Ötlet hogy miért nem ?
-
30z.Samu
titán
Ha a save the world-ből mindenki vehetne ki vbucksot, akkor a bevételük kevesebb lett volna és akkor előbb érték volna el azt a pontot, ahol átszerveznek és elbocsájtanak dolgozókat. Minél több az ingyen vbucks a játékosok zsebében annál több lové folyik ki a kezükből. Most ugye még kreatív mapokon is lehet már költeni vbucksot, ha valaki az ingyen szerzett vbucks-szal fizet akkor abból csak vesztesége van az epicnek, mert csak a kreatív partnernek fizet.
De amúgy ja, ilyen tök felesleges collabokat elengedhetnének, mint Dwayne "The rock engem senki nem győz le" Johnson.Jó, oké, az ingyen Vbuck is veszteség. De a collab-ok vitték el a pénz jó részét. Kíváncsi leszek mit fognak kitalálni hogy a játékosokat visszacsábítsák.
-
KISDUCK
addikt
Ha a save the world-ből mindenki vehetne ki vbucksot, akkor a bevételük kevesebb lett volna és akkor előbb érték volna el azt a pontot, ahol átszerveznek és elbocsájtanak dolgozókat. Minél több az ingyen vbucks a játékosok zsebében annál több lové folyik ki a kezükből. Most ugye még kreatív mapokon is lehet már költeni vbucksot, ha valaki az ingyen szerzett vbucks-szal fizet akkor abból csak vesztesége van az epicnek, mert csak a kreatív partnernek fizet.
De amúgy ja, ilyen tök felesleges collabokat elengedhetnének, mint Dwayne "The rock engem senki nem győz le" Johnson. -
WhiteWalker
nagyúr
Brainrot skinek elérhetőek 😂😂
-
30z.Samu
titán
Nem hiszem hogy emiatt lett volna anyagi gondjuk. Leginkább az indokolatlan mennyiségű kollab miatt és ezek szerint annyira nem jött ki a matek mindegyiknél.
-
KISDUCK
addikt
-
30z.Samu
titán
-
homerhamm
veterán
-
hunym
tag
-
Sirandrish
legenda
-
homerhamm
veterán
-
DrTechnoid
őstag
Ha valakinek tetszik ez a skin , akkor most ingyen be lehet húzni ha letolsz pár meccset Rocket League-ben április 30-ig bezárólag.A Challenge fülön a Rivals and Rockets tab-on találjátok, igaz ott csak a küldik vannak felsorolva maga a skin mint megszerezhető kozmetikai elem, az a világon sehol nincs feltüntetve hogy egyáltalán ilyen kinézet megszerezhető itt.
Összességében triviális, egyszerű feladatokat kapunk, én még szerintem a legalsó osztály legaljánál is rosszabb vagyok ebben a labdás akármicsodában, és úgy is sikerült kb 35-40 perc alatt kiviteleznem.
-
KISDUCK
addikt
-
Mizol29
senior tag
-
Franklin
addikt
-
Mizol29
senior tag
-
hunym
tag
Sziasztok! kipróbáltátok a friss ingyenes Save The World módot? aki esetleg még nem játszott volna vele, érdemes!
-
Sirandrish
legenda
-
30z.Samu
titán
Kapott a játék karaoke módot....hát jó...
-
DrTechnoid
őstag
-
Iramirez
senior tag
Lehet hogy bugyuta kérdés,a shoulder ride emot-ot,amikor egymáson lehet ülni,azt honnan lehet megszerezni ?
Heti feladat lenne
-
KISDUCK
addikt
Ha már a szerencsétlen Brainrot játékok lettek kimondva közellenségnek, amik elszívják a playereket a fő játékmódokból, akkor pl. megjegyzem, hogy én azt nem értem, hogy lehet a Steal the Brainrot-ban belső mikrotranzakciós fizetési mód? Konkrétan van benne már olyan shop is, ahol v-bucksért lehet mindenféle fícsört, és extrákat vásárolni. Hogy lehet egy 3rd party creative mapon beépített v-bucks-os fizetés? Ez nem csak az EPIC privilégiuma? Vagy akkor valójában e mögött is az EPIC áll, csak creative mapnak van álcázva?
Most olvasom, ez új fícsőr és a vbuckson osztoszkodik a creator és az epic. Akkor igazából a creative mapok bevételi forrást jelenthetnek az epicnek, nem pedig problémát.
-
Spec
őstag
Pár napja végig néztem de kicsit clickbait a cím, meg volt amit rosszul mondott B.D. pl.: a rivalizálás játékelemet szavazásként mondta.
Ezt botránynak hívni erős túlzás, ha szexuális zaklatás vagy egyéb toxikus munkahelyi körülmény vagy a felhasználók adataival való visszaélésről* lenne szó, akkor azt mondanám, hogy oké, de a videó tartalmát tekintve túlzás. Az viszont tény hogy rossz döntéseket hoztak és én nem értem, hogy miért erőltetik ennyire a kreatív mapokat, hogy pénzt fizetnek nekik, de tudtommal abból bevétele nincs az epicnek. Engem mondjuk folyamatosan felba##ott, hogy epic által létrehozott játékmódokkal akartam játszani, de minden fos keratív sz@rt dobált be előre és nem a legutóbb játszott módok voltak ott.*elvileg volt rá példa, hogy kémkedtek a felhasználók gépén és scannelték a steam-es friendlistet.
Ha már a szerencsétlen Brainrot játékok lettek kimondva közellenségnek, amik elszívják a playereket a fő játékmódokból, akkor pl. megjegyzem, hogy én azt nem értem, hogy lehet a Steal the Brainrot-ban belső mikrotranzakciós fizetési mód? Konkrétan van benne már olyan shop is, ahol v-bucksért lehet mindenféle fícsört, és extrákat vásárolni. Hogy lehet egy 3rd party creative mapon beépített v-bucks-os fizetés? Ez nem csak az EPIC privilégiuma? Vagy akkor valójában e mögött is az EPIC áll, csak creative mapnak van álcázva?
Új hozzászólás Aktív témák
-
23796 - 23701
23796 - 23701 23700 - 23601 23600 - 23501 23500 - 23401 23400 - 23301 23300 - 23201 23200 - 23101 23100 - 23001 23000 - 22901 22900 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Hp 830 G11 Intel Ultra 7 165U 16Gb DDR5 Ram 512Gb NVMe SSD Garanciával Boltból
- AKCIÓ! ASUS H81M-A H81 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Dell Core i5 - i7 - 8-10-11-12. gen. üzleti kategóriás notebookok számlával - update: 05.23
- Lenovo T14 Gen 1 i5 10210U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







).






régóta néztem, megérdemelte!



