Hirdetés

2019. január 24., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-12-29 22:22:32

Mobilarena

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#50951) ToBeY válasza Mr.Csizmás (#50950) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Ha szeretsz utazgatni,akkor a Németeknél és az Angoloknál,Szlovákoknál (bár itt azért olyan különlegesek nincsenek) vannak különleges dolgok.
De közel sem olyan extrások mint a tej pékárúban vannak.(az azt hiszem usa import,ezért annyi amennyi)

[ Szerkesztve ]

(#50952) oriic válasza Mr.Csizmás (#50950) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ezen kívül más? :D What?? Amúgy Aréna plázában van egy angol bolt valahol az emeleten, ott is van egy két ritkább edrink.

Live-Die-Respawn

(#50953) ToBeY válasza Mr.Csizmás (#50950) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Egyébként meg ha különleges dolgokat akarsz azt meg kell fizetni,ez így van az élet minden területén

(#50954) Bkv Videos válasza ToBeY (#50944) üzenetére

Bkv Videos
(újonc)

Ez melyik Tesco? Az Aréna plázában ma a mixxd kivételével minden Monster 349 volt.

(#50955) Mr.Csizmás válasza oriic (#50952) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

jaa :D

nem nekem, ismerős kóstolgatni akar, aztán szerzek be neki, és elviszem ha megyek hozzá vendégségbe. (persze nem ingyen, kifizeti mindet)

@ToBeY

sejtem (vagyis megértem hogy 2k, 1 kiló beef jerky is 55€), de a kérdésem inkább a lelőhelyekre vonatkozna, nem az árra :R

[ Szerkesztve ]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Huawei P20, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#50956) ToBeY válasza Bkv Videos (#50954) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Tesco express,talán azért drágább mert nem nagy tesco,vagy mert csak... :DDD
Mind1,nálunk nem szoktam venni energiást.

@Mr.Csizmás ja értem,tej pékárú és british store a legjobb különlegességek szempontjából,csak van ára is sajna.

[ Szerkesztve ]

(#50957) &rew

&rew
(PH! addikt)

drukkoljatok, pentek ota nem iszom :DDD

(#50958) tipuka válasza &rew (#50957) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

energiás nélkül lehet élni, de nem érdemes. :( :DDD

--▪--▪▪,▪-▪ -▪*.--> U12+_eladó!!_vegyed_vigyed <--,▪-▪.*▪-.-▪-. 10 éve a ph!-n

(#50959) szekra válasza &rew (#50957) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Úgy is fogsz, gyenge vagy ;]

(#50960) ToBeY válasza &rew (#50957) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

why,warum?Van valami komoly oka,vagy csak szívatod magad? ;]
Nekem az első pár nap kegyetlen volt amikor nem ittam,az első egy hét csak simán szar. :DDD

(#50961) james001

james001
(PH! kedvence)

Tejboltba jött az új Monszta Pacific Punch. Francba hogy mostanában időm sincs Pestre kijárni :(((

Transform from koi into a beast, Dragon!

(#50962) ECHO2235 válasza james001 (#50961) üzenetére

ECHO2235
(fanatikus tag)

lesz a London Gourmetbe is, tej pékbe amúgy is csak egy 24es pakk jött talán. de ha szépen kéred Gerit (Tejpékes srác)) még is lehet hogy postàz neked.

(#50963) &rew válasza ToBeY (#50960) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

koszi mindenkinek :D

tul sokat toltam mar az utobbi idoben. uj melohely, nagy porges (bizonyitani h nem jartak rosszul velem), stb.
es igen: gyenge vagyok ;] de jelentosen le kene csokkenteni a bevitt e-ital mennyiseget, mert igazibol anelkul is jol kene mukodjek. meg a sok cukor meg a sok penz (bruhahaha)

ma reggel is szomoruan acsorogtam tankolaskor a ket nagy huto elott: egy r* es egy monsta volt az uzlet bejaratanak ket oldalan. szoval a korulmenyek nem kifejezetten a leszokast segitik :) majdcsak talalok valami kibuvot :D

(#50964) ToBeY válasza &rew (#50963) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Szerintem ha egy normális szintre ráállsz,pl napi egy kicsi(250ml) energiás,akkor az még beleférhet.Ez lehet zero is ha gáz a sok cukor.
Én is leálltam anno vagy 4hónapra,aztán rájöttem hogy talán napi egy még ok,főleg ha néha kv-t tolok energiást helyett.

[ Szerkesztve ]

(#50965) &rew válasza ToBeY (#50964) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

nem a cukorral van bajom, inkabb azt iszom mint edesitoszereket. napi 3 volt mar, plusz kofik :D
majd iszom kesobb ujra heti egy-ket dobozzal, mert nagyon szorakoztatnak, csak most kene szunetet tartani.

(#50966) ToBeY válasza &rew (#50965) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Jah világos,elszaladt a ló... :DDD Lehet akkor tényleg jobb ha picit kihagysz,és aztán ráállsz valami tartható mennyiségre.Nálam ez napi egy kávé/energiás úgy hogy mellette csak vizet iszom.

(#50967) &rew válasza ToBeY (#50966) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

ugy :DDD

(#50968) szekra válasza ToBeY (#50966) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Nálam napi 3-4 kávé, problem? ;]

(#50969) ToBeY válasza szekra (#50968) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Az lehet hogy az :DDD

(#50970) szekra válasza ToBeY (#50969) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Valahogy bírni kell a porgest a meloban. :D

(#50971) ToBeY válasza szekra (#50970) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Van egy ilyen edzős előtti cucc, hot blod 3.0 a neve szerintem az kéne neked. ;]
Én még nem mertem kipróbálni,mert tuti ott, a futópadon kapnék szívrohamot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50972) szekra válasza ToBeY (#50971) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Azt ismerem, ha nem is pont ezt, de próbáltam már edzés előtti bedurrantót. Munkahoz nem kell, durva lenne. Nem fizika munkát végzek. :D

(#50973) &rew válasza szekra (#50972) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

meh, ez volt az, amit kincskent kaptam egy konditerminator baratomtol. ra van irva h edzes elott kb 30 perccel kell meginni. na felhorpintettem a kemcsobol, majd ledoltem h 30 percig pihenkelek, aztan lesetalok a konditerembe. ket ora mulva ebredtem :DDD

(#50974) tipuka válasza ToBeY (#50971) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

én szinte az összes pörgetőt (edzés előttit) kipróbáltam, ami van, mint hű koffeinfüggő, meg terembe járó emberke (azóta már nem járok, de majd újra megyek)

van ennek egy durvább verziója a black blood, ott "szúrtam " tán a béta-alanintól, és megnyílt kb előttem a mátrix, nagyon jó cucc, edzettem tőle, mint a gép, csak gyorsan hozzászoksz 1 max 2 hét alatt és szünetet kell tartani vele. edzésre nagyon jó vagy bármilyen fizikai/izommunkára, de másra nálam nem vált be.

(#50975) ToBeY válasza tipuka (#50974) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Járok ugyan terembe,de csak lazán semmi durvulás - nem próbálnék ki ilyesmit,mert tuti lefordulnék a futópadról tőle :DDD

(#50976) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Dolgozik a Monster az USA-ban.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50977) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#50976) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Szuper,de nálunk ebből semmi se lesz érezhető :(
Egyébként meg Who the f**k is Jake? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50978) szekra válasza DJ. Ru$y (#50976) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

"Be sure that this is not all from Monster for 2019 ;)"

(#50979) james001 válasza DJ. Ru$y (#50976) üzenetére

james001
(PH! kedvence)

Azok a sárkányos mintások jöhetnek :Y :C

Transform from koi into a beast, Dragon!

(#50980) Blaise válasza ToBeY (#50977) üzenetére

Blaise
(PH! kedvence)

Majd a Tejpékben :D

(#50981) oriic válasza Blaise (#50980) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Kétezerért. :DDD

Live-Die-Respawn

(#50982) ToBeY válasza Blaise (#50980) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Azt valahogy nem az átlag magyarnak találták ki szerintem 2k/db áron - így ezek az energiások a többségnek kimaradnak... :U

(#50983) .noxwill válasza DJ. Ru$y (#50976) üzenetére

.noxwill
(PH! kedvence)

A paradise gondolom valami trópusi lötty lehet :D

All→M8

(#50984) tipuka válasza ToBeY (#50975) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

ne a futópadon edz ;] nyomjad , mint a gép, szeretnek mindenkit azok a súlyzók ne félj :DDD

(#50985) ToBeY válasza tipuka (#50984) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Nem kívánságműsör.Van egy cirka 157cm 45kg személyi edző,aki széthajt akár egy öreg Zsigulit.
Azt gondoltam a csajszi edző "easy win" lesz :DDD
De 4hónap alatt már látszott,hogy nem szél fújta össze a dolgokat...szal,megérte. :K

[ Szerkesztve ]

(#50986) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Valaki tud szőllős energiaitalt itthon, ami nem a hell?!

[ Szerkesztve ]

(#50987) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#50986) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Kék Rise, más kérdés, hogy kinek mi ízlik, nekem a Rise Szőlő pl. pont nem. :DD Tesco Spark, szintén nem. Monster Hamilton, ez elmegy egynek, de annyi.

Fejből ennyi ment, van összefoglaló, ízekkel, ctrl + F-fel nézd át, hátha van több is.

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50988) Freddycom válasza ToBeY (#50986) üzenetére

Freddycom
(őstag)

A hamiltonos monster is szőlős, nem?

(#50989) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#50987) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Rise-t sehol sem láttam már egy ideje.Tesco spark inkább hagyjuk... :DDD
Hamis monster ok lenne,de túl nagy nekem a fél liter.
Akkor marad a hell egyelőre.

Kijöhetne pl lidl egy szőllős hell copy-val. :K

Freddycom :Túl nagy,csak ritkán iszom monsta't akkor is csak Assaultot vagy Rehabot.

[ Szerkesztve ]

(#50990) szekra válasza ToBeY (#50986) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Oxxo kékszőlő esetleg, bár nem is tudom mikor találkoztam vele legutoljára.

(#50991) tipuka válasza ToBeY (#50989) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

én sokat iszom, legyen az akár ásványvíz. :D monsterból a fél literes is épphogy elég, főleg, ha az egy rehab, mert nem bubis.

(#50992) ToBeY válasza szekra (#50990) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Az van nálunk a kis boltban,de elég messze van szerintem a hell/hamis szőllős ízvilágtól sajna.Persze,egynek ettől még jó,csak nem olyan.

tipuka: Én is sokat iszom (kb 4L),de egyszeri fogyasztásra nekem sok 0.5L. Meg persze nem szeretnék dupla annyi cukrot és egyébb más anyagot bevinni.

[ Szerkesztve ]

(#50993) tipuka válasza ToBeY (#50992) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

az jó, fontos, hogy sokat igyál. :D de tényleg.
mondjuk én arról álmodtam ma is, hogy megyek a tesco-ba és veszek egy hideg hell-t... szóval nálam valami gond van fejben :D

(#50994) ToBeY válasza tipuka (#50993) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Uhh csúnyán ráfüggtél akkor az energiaitalra :DDD Lehet picit szünetet kéne tartanod.

(#50995) kaskader

kaskader
(őstag)

Vidéki Tescóban látott már valaki Rockstarokat?

According to chemistry, alcohol IS a solution!

(#50996) DJ. Ru$y válasza kaskader (#50995) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Nop. Szerintem semelyikben nem, hogy vidékiben. Majd, ha itt mutatja, hogy lehet kapni, akkor lesz nagyjából mindenhol (szerintem).

(#50997) ToBeY válasza kaskader (#50995) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Nálunk a kínaiban van 199ft-ért 250ml (fekete-kék-zöld)

(#50998) kaskader válasza ToBeY (#50997) üzenetére

kaskader
(őstag)

A háromféle kicsi itt is, én a fél literesre gondoltam. Úgy emlékszem, raktak már ide képet, hogy voltak olyanok is, amik eddig csak a BritishStore-nél pl.

(#50999) ToBeY válasza kaskader (#50998) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Naggyal még nem találkoztam sehol sem. :N

(#51000) rsanyi20 válasza kaskader (#50998) üzenetére

rsanyi20
(tag)

Én raktam ki fél literes különlféle ízű R*-okat, de az nem Tescoban hanem úgynevezett Szil-Coop-ban volt Kecskeméten, és sajnos az se magyar hanem angol importos volt.

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#51001) DJ. Ru$y válasza kaskader (#50998) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Itthon hivatalosan nem lesz nagy. Csak kicsi. Ergo Tescoban csak kicsit fogsz találni, ha esetleg betolják valamikor.

(#51002) szekra válasza rsanyi20 (#51000) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

500ml-es Bubbleberry Supersours és társaival elég sok helyen találkozhatsz pl. Bp-en, inkább dohányboltokban keresd. Több van belőle, mint Tesco. :) De kis kínai vegyes kereskedések is tele vannak velük. Az ára más kérdés, 6-700 ért kínálják...

(#51003) kaskader válasza DJ. Ru$y (#51001) üzenetére

kaskader
(őstag)

Mi a logika ebben, hogy kicsi lesz/van (hivatalosan a Rockstar engedélyével), bezzeg nagy nem. :F

(#51004) ToBeY válasza kaskader (#51003) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Vélhetőleg megvizsgálták mi fogy jobban a magyar piacon és arra követezésre jutottak,hogy kicsi 250ml megy jobban.
Én magam is jobb szeretem 250ml energiást,csak elvétve veszek monstert (pedig jobban megérné 0,5L-es)
Ha értelmes áron lenne 0,33l-es az lenne legjobb (számomra)

(#51005) DJ. Ru$y válasza kaskader (#51003) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Piaci igények. Nem véletlen, hogy a Monsteren kívül nem nagyon van fél literes energiaital itthon hivatalosan.

(#51006) szekra

szekra
(Topikgazda)

Meg a töltő sorok.. nem csak a cucc mennyiségével kell számolniuk amikor 500ml-be töltenek.

(#51007) Jarod1

Jarod1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Tegnap Megtámogattama RED Bull csapatot, ;] Vettem a sparba 2 piros akciós nedűt 260 Ft volt ..

Amúgy volt már valaki aki mixelt különböző ízeket? pl hell szőlőt red bull áfonyával,
bár nem nem szoktam fél litert 1 nap letolni delehet benevezek vmi mixxre:)

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#51008) tipuka válasza Jarod1 (#51007) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

ha van vmi tuti kombó én kipróbálnám, mert a fél liter kevés nekem :D

(#51009) szekra

szekra
(Topikgazda)

3db új Red Bull 2019-re: őszibarack-nektarin, summer edition beach breeze (nem tudni milyen ízű), körte zero.

(#51010) szállitó

szállitó
(senior tag)

Sziasztok! Érdeklődnék hogy van itt valaki aki vásárolt már a sixi-ben?
Elvileg magánszemélynek is lehet de elég zagyva nekem a honlap meg a vásárlás menete bármilyen infot megköszönnék :-)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.