Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
97900 - 97801
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 99901 99900 - 99801 99800 - 99701 99700 - 99601 99600 - 99501 99500 - 99401 99400 - 99301 99300 - 99201 99200 - 99101 99100 - 99001 99000 - 98901 98900 - 98801 98800 - 98701 98700 - 98601 98600 - 98501 98500 - 98401 98400 - 98301 98300 - 98201 98200 - 98101 98100 - 98001 98000 - 97901 97900 - 97801 97800 - 97701 97700 - 97601 97600 - 97501 97500 - 97401 97400 - 97301 97300 - 97201 97200 - 97101 97100 - 97001 97000 - 96901 96900 - 96801 96800 - 96701 96700 - 96601 96600 - 96501 96500 - 96401 96400 - 96301 96300 - 96201 96200 - 96101 96100 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
vpanangin
senior tag
-
rothfb
veterán
-
rfszabi
tag
-
4Grider
félisten
-
luci87
tag
-
luci87
tag
-
4Grider
félisten
Jo kerdes, pont ezt akartam kerdezni...uj simhez 10 gb net ajandek, mennyi idon belul lehet aktivalni?
Azt tudom,h 60 nap alatt lehet elhasznalni,de ha nem teszem be a telomba csak 1-2 het mulva? Akkor annyival kevesebb idom lesz hasznalni? Mert ugy irjak,kezhezveteltol szamit a 2 honap,mashol meg,az aktivalastol szamitva.Nekem nem egyertelmu...
Aktivált sim-et küld a Telekom...
-
luci87
tag
Jo kerdes, pont ezt akartam kerdezni...uj simhez 10 gb net ajandek, mennyi idon belul lehet aktivalni?
Azt tudom,h 60 nap alatt lehet elhasznalni,de ha nem teszem be a telomba csak 1-2 het mulva? Akkor annyival kevesebb idom lesz hasznalni? Mert ugy irjak,kezhezveteltol szamit a 2 honap,mashol meg,az aktivalastol szamitva.Nekem nem egyertelmu...
-
punky10
addikt
Hát(tudom,háttal nem kezdünk mondatot,ezért gyorsan megfordultam)nekem erről a Szerencsejáték Zrt Kenó játéka jut eszembe...Így kezdődik:"akár 1 milliárd forintot is nyerhet"...Ez így van,de csak akkor,ha 1000 forintos téten(200 az alap),és 10 számmal játszol.Ja,és persze kihúzták mind a 10 számodat...
Még megy a reklám.Ha beperled a T-t,szerintem,ha lúd legyen kövér,pereld a Szerencsejátékot is...Hajrá... 
-
tsteve
senior tag
igen és pl. a gvh mostanában pont az efféle megtévesztésekért osztogatja a 10 millás büntiket.. ők se hülyék, nyugi...
-
punky10
addikt
Olyan domino előfizetés van csak, aminek ha van hozzá net kapcsolva, 30Mbit-es a letöltése (fix, surf). Tehát bármelyikhez is választok maraton opciót, az biztos, hogy annak is 30Mbit lesz a sebessége. Akkor miért írják a honlapon, hogy akár 300Mbit is lehet? A jó fenét lehet. Ez az ügyfelek megtévesztése. Nem nagy dolog, de ettől még átverés. Amúgy sem értem, miért kell büntetni a kártyás előfizetéseket, amikor kb fizetek annyit, mint egy előfizetéses, csak én határozom meg mikor töltök, mennyit, mikor mennyi netet használok. 9 Ft-ért telefonálok, ezért is maradtam kártyás.
Annyit írnak,hogy "max 300"és "akár 300"...Ez nem konkrét ígéret,feltételes módban van.Ha minden feltétel teljesül,akkor akár 300 is lehet,de az a max...

-
tsteve
senior tag
Hát igen. Lehet ezt magyarázni bárhogy, meg, hogy egy szolgáltató nem szeret bizonyos ügyfeleket. Luxus nem szeretni olyanokat, akik fizetnek. Bárhogy is teszik. Igen, ahogy mondod ez lenne a megoldás. Bosszantó, hogy évtizedek óta vagyok az előfizetőjük és így állnak hozzám. De a többi szolgáltató sem jobb.
állj te is így őhozzájuk.. az én kb. 2 évtizedes folyamatos bejelentéseimet kb. féltucat szolgáltató közel 500 milliós eddigi összbüntetése bánta a különböző felügyeleti szervek részéről... nekem sincsenek már rég illúzióim egyik céggel kapcsolatban sem
-
rothfb
veterán
Hát igen. Lehet ezt magyarázni bárhogy, meg, hogy egy szolgáltató nem szeret bizonyos ügyfeleket. Luxus nem szeretni olyanokat, akik fizetnek. Bárhogy is teszik. Igen, ahogy mondod ez lenne a megoldás. Bosszantó, hogy évtizedek óta vagyok az előfizetőjük és így állnak hozzám. De a többi szolgáltató sem jobb.
-
tsteve
senior tag
Olyan domino előfizetés van csak, aminek ha van hozzá net kapcsolva, 30Mbit-es a letöltése (fix, surf). Tehát bármelyikhez is választok maraton opciót, az biztos, hogy annak is 30Mbit lesz a sebessége. Akkor miért írják a honlapon, hogy akár 300Mbit is lehet? A jó fenét lehet. Ez az ügyfelek megtévesztése. Nem nagy dolog, de ettől még átverés. Amúgy sem értem, miért kell büntetni a kártyás előfizetéseket, amikor kb fizetek annyit, mint egy előfizetéses, csak én határozom meg mikor töltök, mennyit, mikor mennyi netet használok. 9 Ft-ért telefonálok, ezért is maradtam kártyás.
ha valóban nem tud 30 mbit/s-nál többet a Maraton opció nálad a 4g-s településeken sem, akkor javaslom a gvh ill. a hirközlési felügyelet felé a bejelentést, hiszen ez akkor nyilvánvaló megtévesztés a Telekom részéről.
-
4Grider
félisten
Olyan domino előfizetés van csak, aminek ha van hozzá net kapcsolva, 30Mbit-es a letöltése (fix, surf). Tehát bármelyikhez is választok maraton opciót, az biztos, hogy annak is 30Mbit lesz a sebessége. Akkor miért írják a honlapon, hogy akár 300Mbit is lehet? A jó fenét lehet. Ez az ügyfelek megtévesztése. Nem nagy dolog, de ettől még átverés. Amúgy sem értem, miért kell büntetni a kártyás előfizetéseket, amikor kb fizetek annyit, mint egy előfizetéses, csak én határozom meg mikor töltök, mennyit, mikor mennyi netet használok. 9 Ft-ért telefonálok, ezért is maradtam kártyás.
A "csak" után írtad le, hogy miért nem szeretik a szolgáltatók a prepaid előfizetőket. Üzleti tervet ui. "én határozom meg mikor mennyit használom/fizetek" hozzáállásra elég nehéz alapozni. És pont ezért egy átlag hazai prepaid előfizetés nem közelíti meg egy átlag postpaid előfizetés EBITDA-ját.
Maraton adatbővítő opciót pedig bármilyen netcsomagra lehet igényelni. Tehát már lezártra is. -
rothfb
veterán
Olyan domino előfizetés van csak, aminek ha van hozzá net kapcsolva, 30Mbit-es a letöltése (fix, surf). Tehát bármelyikhez is választok maraton opciót, az biztos, hogy annak is 30Mbit lesz a sebessége. Akkor miért írják a honlapon, hogy akár 300Mbit is lehet? A jó fenét lehet. Ez az ügyfelek megtévesztése. Nem nagy dolog, de ettől még átverés. Amúgy sem értem, miért kell büntetni a kártyás előfizetéseket, amikor kb fizetek annyit, mint egy előfizetéses, csak én határozom meg mikor töltök, mennyit, mikor mennyi netet használok. 9 Ft-ért telefonálok, ezért is maradtam kártyás.
-
8
őstag
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne. A mai nap folyamán lett egy új előfizetésem új sim kártyával. Azt mondták nekem csak belerakom a telefonba a sim kártyát és menni is fog. Bele is raktam, de már több órája a telefonom csak azt írja ki hogy sms lekérése. Mi ilyenkor a teendőm?
Válaszotokat előre is köszönöm.A 1414 mit mondott rá?
-
8
őstag
Próbáljátok ki az online chatet, nekem eddig mindig gyorsabban és szakszerűbben segítettek, mint a telefonos ügyfélszolgálaton + nem kell a zenéjüket hallgatni amíg kezelőhöz jutsz. Hallgathatsz amit akarsz

-
4Grider
félisten
A Maraton adatopciók használatának feltétele, hogy a SIM kártyán aktív netszolgáltatás legyen. Ennek a netszolgáltatásnak a limitei döntik el, hogy a Maraton-t milyen sebességgel lehet leforgalmazni.
A Domino Fix-eknél alapból bekapcsolt technikai neten lesz tehát a 30/10. -
Bferibörs
addikt
-
4Grider
félisten
Sziasztok!
Galaxy S4 LTE telefonomról nem tudok hívást kezdeményezni. (Telekom dominós, több mint 4000 ft felhasználható egyenleggel)
A tárcsázás után, a következő szöveg hangzik el: "Ön ebben az irányban nem indíthat hívást".
Észrevettem, hogy a hívás beállításokban, a híváskorlátozásoknál le vannak tiltva a kimenő hívások.
A megváltoztatáshoz viszont egy 4 karakteres, számokból álló jelszót kér.
Az összes szóba jöhető variációt próbáltam, de nem jártam sikerrel.
Lehet valami gyárilag beállított, vagy szolgáltató által beálított jelszó?
Valakinek valami ötlet?Előre is köszi a válaszokért!
Telefonos ügyfélszolgálat segíthet leszedni a saját magad által beállított korlátozást, persze csak akkor, ha tudod az előfizetői jelszavad. Ha nem, akkor marad a személyes ügyfélszolgálat.
-
Baliqua76
csendes tag
Sziasztok!
Galaxy S4 LTE telefonomról nem tudok hívást kezdeményezni. (Telekom dominós, több mint 4000 ft felhasználható egyenleggel)
A tárcsázás után, a következő szöveg hangzik el: "Ön ebben az irányban nem indíthat hívást".
Észrevettem, hogy a hívás beállításokban, a híváskorlátozásoknál le vannak tiltva a kimenő hívások.
A megváltoztatáshoz viszont egy 4 karakteres, számokból álló jelszót kér.
Az összes szóba jöhető variációt próbáltam, de nem jártam sikerrel.
Lehet valami gyárilag beállított, vagy szolgáltató által beálított jelszó?
Valakinek valami ötlet?Előre is köszi a válaszokért!
-
rothfb
veterán
-
csako
veterán
Már majdnem hívtam a 1430-at. Ugyanis a domino net díjcsomagoknál 30/10-et ír. De a domino maratonnál akár 300Mbit-et. Akkor ne hívjam őket? Felesleges? Mert ez akkor egy becsapás. Igaz a dominosoknak nemrég van egyáltalán 4g.
Hozzáteszem, hogy mivel általános használatra kell, ezért aztán hogy most 100mbiten jönnek az adatok vagy 30-on, nem különösebben oszt vagy szoroz, csak jó lett volna látni egy komolyabb sebességet, de már a lefedettség miatt érdemes volt megújítani a simkártyát. Talán a közeljövőben változtatnak ezen is és lesz gyorsabb sebesség is.
Felesleges, de ha társaságra vágysz, akkor hívhatod őket

-
rothfb
veterán
Már majdnem hívtam a 1430-at. Ugyanis a domino net díjcsomagoknál 30/10-et ír. De a domino maratonnál akár 300Mbit-et. Akkor ne hívjam őket? Felesleges? Mert ez akkor egy becsapás. Igaz a dominosoknak nemrég van egyáltalán 4g.
Hozzáteszem, hogy mivel általános használatra kell, ezért aztán hogy most 100mbiten jönnek az adatok vagy 30-on, nem különösebben oszt vagy szoroz, csak jó lett volna látni egy komolyabb sebességet, de már a lefedettség miatt érdemes volt megújítani a simkártyát. Talán a közeljövőben változtatnak ezen is és lesz gyorsabb sebesség is.
-
csako
veterán
De sajnos egyet kell érts vele, rossz a kiírás már azóta, hogy egyáltalán megjelent a Maraton a piacon.
Nekem is 30/10, mint neked. -
rothfb
veterán
A Dominos net csomagok 30/10-esek.
https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/domino-mobilinternet-csomagok/domino-maraton-csomagok/4gb
Ezzel nem tudok egyet érteni.
-
radio100jozs
őstag
Sziasztok.
Most cseréltettem ki a sim kártyámat, mert olyan régi volt, hogy csak max a 3g-t tudta. Dominós vagyok, domino fix díjcsomaggal, maraton 4gb-os nettel, amit 4g-n is használhatok. Az új kártyával már csatlakozik is, tehát megvan a 4g-s sim, 4g-s net előfizetés és egy Galaxy s4-es telefonom van, ami tudja is a 4g-t 150/50-ig ha jól emlékszem. Szóval csatlakozik, működik, tökéletes, sokkal jobb a lefedettség is.
A kérdésem az lenne, hogy mennyinek kellene lennie a sebességnek, mert elvileg itt Oroszlányon (nincs 4g+ még) sima 4g-vel 150/50-nek kellene lennie. Nekem 30/10. Igaz az stabil, de mégsem annyi, mint írják. Végül is mennyinek kellene lennie? Ez normális, hogy ennyi? Nem vagyok ebben jártas ezért kérdezem. Nem gond, hogy nem 150, végül is nem akarok torrentezni, vagy mit tudom mit letölteni. De azért egy kérdést megér, mert többet vártam, ennyi volt 3g-n is. Igaz nem volt ilyen stabil a lefedettség.
Előre is köszönöm a válaszokat!A Dominos net csomagok 30/10-esek.
-
Pcgamers
tag
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne. A mai nap folyamán lett egy új előfizetésem új sim kártyával. Azt mondták nekem csak belerakom a telefonba a sim kártyát és menni is fog. Bele is raktam, de már több órája a telefonom csak azt írja ki hogy sms lekérése. Mi ilyenkor a teendőm?
Válaszotokat előre is köszönöm. -
rothfb
veterán
Sziasztok.
Most cseréltettem ki a sim kártyámat, mert olyan régi volt, hogy csak max a 3g-t tudta. Dominós vagyok, domino fix díjcsomaggal, maraton 4gb-os nettel, amit 4g-n is használhatok. Az új kártyával már csatlakozik is, tehát megvan a 4g-s sim, 4g-s net előfizetés és egy Galaxy s4-es telefonom van, ami tudja is a 4g-t 150/50-ig ha jól emlékszem. Szóval csatlakozik, működik, tökéletes, sokkal jobb a lefedettség is.
A kérdésem az lenne, hogy mennyinek kellene lennie a sebességnek, mert elvileg itt Oroszlányon (nincs 4g+ még) sima 4g-vel 150/50-nek kellene lennie. Nekem 30/10. Igaz az stabil, de mégsem annyi, mint írják. Végül is mennyinek kellene lennie? Ez normális, hogy ennyi? Nem vagyok ebben jártas ezért kérdezem. Nem gond, hogy nem 150, végül is nem akarok torrentezni, vagy mit tudom mit letölteni. De azért egy kérdést megér, mert többet vártam, ennyi volt 3g-n is. Igaz nem volt ilyen stabil a lefedettség.
Előre is köszönöm a válaszokat! -
Watto1991
senior tag
A folyamatot tudom, hogyan zajlik, a kérdés az lenne, hogy ha van már hűségidős szám, akkor arra mehet-e a flotta? Mert az én esetemben pl. olyan volt, hogy megtarthattam a számom, csak a csomagot váltották, nem kellett új SIM. De nem emlékszem, hogy pont a 2 év lejárata után váltottam vagy közben?
Ha keretszerződés van rajta, akkor nem viheted, meg kell várni a lejártát.
-
#54715584
törölt tag
Nem minden cégnél van kapcsolattartó, csak ha nagyvállalati besorolásban van a cég.
Szerintem flottába nem fogsz tudni átmenni, mert céges keretszerződés fogja a számodat, de érdemes megtudakolnod, hogy ki tud ebben neked segíteni.
Ha kisvállalkozás, akkor az aláírótól kell meghatalmazás + aláírási címpéldány és a t-pontokban tudnak infot kiadni.A folyamatot tudom, hogyan zajlik, a kérdés az lenne, hogy ha van már hűségidős szám, akkor arra mehet-e a flotta? Mert az én esetemben pl. olyan volt, hogy megtarthattam a számom, csak a csomagot váltották, nem kellett új SIM. De nem emlékszem, hogy pont a 2 év lejárata után váltottam vagy közben?
-
Watto1991
senior tag
Nem minden cégnél van kapcsolattartó, csak ha nagyvállalati besorolásban van a cég.
Szerintem flottába nem fogsz tudni átmenni, mert céges keretszerződés fogja a számodat, de érdemes megtudakolnod, hogy ki tud ebben neked segíteni.
Ha kisvállalkozás, akkor az aláírótól kell meghatalmazás + aláírási címpéldány és a t-pontokban tudnak infot kiadni. -
#54715584
törölt tag
-
meroly
veterán
Koszonom.
Tudok mindent igen
-
dptrsk
Topikgazda
-
UHHH
őstag
-
Keem1
veterán
-
rfszabi
tag
-
meroly
veterán
Srácok, magánszemély nevén hány domino kártya lehet?
Arra gondoltam a 10 gigás akcióban vennék párat.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
4Grider
félisten
-
#54715584
törölt tag
Sziasztok,
Van egy T-s előfizetés és most a cégnél van lehetőség átmenni flottába. Viszont a jelenlegi előfizetés ha jól tudom februárig hűségidős. Lehet időközben váltani február előtt vagy ilyenkor kötbér van?
-
zsoltzsolt
addikt
-
_Lacos_
tag
Itt nagyjából mindenki tudja, hogy csak új sim online rendelése esetén jár az ajándék 10 GB. Viszont a kép alapján egyértelműen igazad van, ott az van, hogy váltsd át a díjcsomagod erre... ...most 10 GB adatot adunk online rendelés esetén... És te online váltottál. Én a helyedben panaszt vetetnék fel...
Felhívtam az ügyfélszolgálatot, tévesen van kint a +10GB ajándék adat, csak új simhez jár. Panaszt rögzíttettem, a hibát javítják, 30 napon belül reagálnak.
-
anadroid
senior tag
-
vpanangin
senior tag
Itt nagyjából mindenki tudja, hogy csak új sim online rendelése esetén jár az ajándék 10 GB. Viszont a kép alapján egyértelműen igazad van, ott az van, hogy váltsd át a díjcsomagod erre... ...most 10 GB adatot adunk online rendelés esetén... És te online váltottál. Én a helyedben panaszt vetetnék fel...
Ezek után arra is jó esélyed van, hogy a megtévesztés miatt visszarakjanak abba a Domino csomagba amelyikről váltottál. Persze csak ha kéred.
-
4Grider
félisten
Helló!
Szintén a +10GB ajándék mobilnettel kapcsolatban kérdeznék. Belépve a telekom online ügyintézésbe a díjcsomagomnál felajánlotta a domino fix-re váltást és hozzá a 10GB netet. Ráaktiváltam egy 200MB-os maraton netet, de most abból fogy az adatmennyiség. Most akkor mégse adnak 10GB-ot, ha csomagot váltok?Itt nagyjából mindenki tudja, hogy csak új sim online rendelése esetén jár az ajándék 10 GB. Viszont a kép alapján egyértelműen igazad van, ott az van, hogy váltsd át a díjcsomagod erre... ...most 10 GB adatot adunk online rendelés esetén... És te online váltottál. Én a helyedben panaszt vetetnék fel...
-
_Lacos_
tag
ÁSZF-ben a 9. akciós melléklet 42. pontja.
Ez jó vicc... felajánlja a váltást, meg hogy mit ad mellé, de az nincs odaírva sehova megjegyzésnek, hogy te marha előtte nézd meg az ÁSZF-et...
-
radio100jozs
őstag
-
_Lacos_
tag
Csak online rendelt új sim rendeléskor adják a +10GB-ot.
És ez hol van leírva a képen?
Mert ezt simán úgy értelmeztem, hogy csomagváltásnál is adják... -
radio100jozs
őstag
Helló!
Szintén a +10GB ajándék mobilnettel kapcsolatban kérdeznék. Belépve a telekom online ügyintézésbe a díjcsomagomnál felajánlotta a domino fix-re váltást és hozzá a 10GB netet. Ráaktiváltam egy 200MB-os maraton netet, de most abból fogy az adatmennyiség. Most akkor mégse adnak 10GB-ot, ha csomagot váltok?Csak online rendelt új sim rendeléskor adják a +10GB-ot.
-
_Lacos_
tag
Helló!
Szintén a +10GB ajándék mobilnettel kapcsolatban kérdeznék. Belépve a telekom online ügyintézésbe a díjcsomagomnál felajánlotta a domino fix-re váltást és hozzá a 10GB netet. Ráaktiváltam egy 200MB-os maraton netet, de most abból fogy az adatmennyiség. Most akkor mégse adnak 10GB-ot, ha csomagot váltok? -
brumicica
tag
Én is megerősíthetem, hogy nem mutatja a Telekom fiók a 10 GB-ot, illetve azt is, hogy biztosan nem forgalmazható le az EU-ban. EU Roamingban nekem az új kártyáról először elfogyott az alap 1 GB (azt mindvégig jól mutatta), majd nem volt több adat, de ahogy hazaértem, megint ment a net :-).
-
UHHH
őstag
-
gabor9991
addikt
Kicsit forgalmazz vele, és meglátod az 1 GB fogy-e. Ha nem, akkor a 10 fogy...

Egy usernek azt mondták, hogy NEM lehet követni a 10 GB fogyását!
"Sajnos a Telekom applikációban nem jelenik meg, csak az adatmennyiség 80 és 100%-ának felhasználásáról küldünk SMS értesítést. Készüléked számlálóját állíthatod be esetleg"Tehát nem volt még hívás indítva róla?
Lehet neked van igazad és a 10GB külön nem követhető.A perc keret csökkent az adat keret változatlanul 1GB.Akkor ez ilyen...[Kép]
-
gabor9991
addikt
Kicsit forgalmazz vele, és meglátod az 1 GB fogy-e. Ha nem, akkor a 10 fogy...

Egy usernek azt mondták, hogy NEM lehet követni a 10 GB fogyását!
"Sajnos a Telekom applikációban nem jelenik meg, csak az adatmennyiség 80 és 100%-ának felhasználásáról küldünk SMS értesítést. Készüléked számlálóját állíthatod be esetleg"Tehát nem volt még hívás indítva róla?
Nem, de mindjárt kipróbálom, mi lesz ha használom.
-
UHHH
őstag
Kicsit forgalmazz vele, és meglátod az 1 GB fogy-e. Ha nem, akkor a 10 fogy...

Egy usernek azt mondták, hogy NEM lehet követni a 10 GB fogyását!
"Sajnos a Telekom applikációban nem jelenik meg, csak az adatmennyiség 80 és 100%-ának felhasználásáról küldünk SMS értesítést. Készüléked számlálóját állíthatod be esetleg"Tehát nem volt még hívás indítva róla?
-
313313
addikt
-
#73820095
törölt tag
Te kinek válaszoltál? Mert nincs mobilnet, nem is írtam ilyet...
-
UHHH
őstag
Honnan tudod, hogy nem lett aktiválva? Fogyasztod az 1 GB-ot? Mit mond a webes/netes/bármilyen adatforgalommérő a t-s accountodnál?
Hívást indítottál-e? Mert van, ahol írják, hogy kell egy hívást indítani és akkor aktiválódik a dolog. Nem tudom, mennyire kamu ez.
-
4Grider
félisten
Van vki Óbudáról? Szintén ilyen tré a net? Tud vmi bővebbet?
Hetek óta folyton szakad, hullámzik. Állítólag vmi központi hiba, és már szerelték is, de nem jó még most sem. Csak már nincsenek hosszabb kiesések. És amikor megy, akkor se túl fényes... Nagyobb a feltöltés, mint a letöltés.
Érdekeseket mutat a speedtest. Most pl 0,68 és 9,69... És most még nem is ugrál már vagy félórája...
Tévét nem nézek, nemtom, ott is van-e gond, a vonalas megy.
De még a mobilon is látszik, h vmi igen tré a környéken, folyton villog.
És mindezért van pofájuk 13ezret elkérni... (Nem is értem a bnőm szüleit, h voltak képesek ezt megrendelni, mikor a flip is 3700-ért van a környéken.) Nem járna ilyenkor vmiféle kártérítés? Komolyan használhatatlan a net a nap nagyrészében.Bejelentéstől számított 72 órán túl van kötbér kötelezettségük. Csak mobilnetnél pont 0 Mbps a vállalt sávszélesség.
Általában ha valami gázos, az vagy 4G-n vagy 3G-n van így. Tehát váltanék arra a pár napra 4G-ről 3G-re... -
#73820095
törölt tag
Van vki Óbudáról? Szintén ilyen tré a net? Tud vmi bővebbet?
Hetek óta folyton szakad, hullámzik. Állítólag vmi központi hiba, és már szerelték is, de nem jó még most sem. Csak már nincsenek hosszabb kiesések. És amikor megy, akkor se túl fényes... Nagyobb a feltöltés, mint a letöltés.
Érdekeseket mutat a speedtest. Most pl 0,68 és 9,69... És most még nem is ugrál már vagy félórája...
Tévét nem nézek, nemtom, ott is van-e gond, a vonalas megy.
De még a mobilon is látszik, h vmi igen tré a környéken, folyton villog.
És mindezért van pofájuk 13ezret elkérni... (Nem is értem a bnőm szüleit, h voltak képesek ezt megrendelni, mikor a flip is 3700-ért van a környéken.) Nem járna ilyenkor vmiféle kártérítés? Komolyan használhatatlan a net a nap nagyrészében. -
gabor9991
addikt
-
kali
legenda
-
dptrsk
Topikgazda
-
rushty
őstag
Az éves terrorellenes adategyeztetést, hogy mettől meddig kell, hol tudom megnézni?
-
#73820095
törölt tag
MobilOtthon és MobilOtthon Prémium díjcsomag esetében a hívásátirányítás díja a következők alapján kerül számlázásra:
Telekom mobil és vezetékes irányba történő átirányítás 50,8 Ft/perc
Más mobilhálózatba történő átirányítás 56,896 Ft/perc
Hangpostára történő átirányítás DíjmentesKösz, akkor jól rémlett.
-
dptrsk
Topikgazda
Egy kérdés az átirányításról:
A mobil otthon díjcsomagban mennyi az átirányítás? Nem tudtam az ismerősnek megmondani
Azt tudom, h az előfizusoknak ált ingyenes, de a mobil otthon elég kivételes más szempontból is. És úgy rémlik, mintha fizetős lenne.A honlapon csak ezt találtam:
Hívásátirányítás percdíjai:
Telekom belföldi mobilhálózatába / Vezetékes belföldi hálózatba / Más belföldi mobilhálózatba
Havi díjas díjcsomagok esetében: díjmentes / 13,208 Ft / 56,896 FtMobilOtthon és MobilOtthon Prémium díjcsomag esetében a hívásátirányítás díja a következők alapján kerül számlázásra:
Telekom mobil és vezetékes irányba történő átirányítás 50,8 Ft/perc
Más mobilhálózatba történő átirányítás 56,896 Ft/perc
Hangpostára történő átirányítás Díjmentes -
#73820095
törölt tag
Egy kérdés az átirányításról:
A mobil otthon díjcsomagban mennyi az átirányítás? Nem tudtam az ismerősnek megmondani
Azt tudom, h az előfizusoknak ált ingyenes, de a mobil otthon elég kivételes más szempontból is. És úgy rémlik, mintha fizetős lenne.A honlapon csak ezt találtam:
Hívásátirányítás percdíjai:
Telekom belföldi mobilhálózatába / Vezetékes belföldi hálózatba / Más belföldi mobilhálózatba
Havi díjas díjcsomagok esetében: díjmentes / 13,208 Ft / 56,896 Ft -
313313
addikt
-
rétisün
veterán
arra gondolsz, hogy akit hívok, lássa a számomat? az menni fog, most is úgy van, és ha jól emlékszem én állítottam be.
-
313313
addikt
Viszont dominóról->előfizetésre váltás, számelküldést alapértelmezetten tiltott (mondjuk ha előfizetésről váltasz, dominóra, akkor is tiltják a számelküldést). Ha hívsz magánszámként jelensz meg. Telefonba ha nem bírod beállítani, akkor a honlapon tudod belépve...
-
rétisün
veterán
-
4Grider
félisten
-
Zeki
nagyúr
-
rétisün
veterán
ja, majd' elfelejtettem, ha Dominoról előfizetésre váltok, a számom megmarad, vagy új sim --> új szám?
-
wertigo1984
őstag
Sziasztok!
1 ev utan le kellett mondanom az otthoni net elofizetesemet, mert atkoltoztunk masik keruletbe, ahova a telekom nem tudta a szerzodesben alairt savszelesseget biztositani. Teljesen korrektek voltak, egesz gyorsan zajlott, bar az uzletben kozel 1 orat kellett varnunk a sorunkra.
-
RoSSo3
senior tag
-
anadroid
senior tag
Sziasztok!
Esetleg meg tudná mondani valaki, hogy a számlaismertetőn mi a különbség a Telenor és Telenor (p) hívások között? Miért van külön sávban feltültetve?
A (p) a hordozott számokra menő hívásokat jelzi (p=portolt)
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok. Flottas sim kartyat cserelnenk, mert telovaltas volt. Ilyenkor le kell adni a regit? Normal sim volt, es megvagattuk microra, de az uj teloba nano sim kell. Ha jo a sejtesem, max kifizettetik az uj arat rongalas miatt.
Legyen ott a régi kártya cserekor(akár a régi készülékben), nem kell leadni, de a kártya jelenléte bizonyítja, hogy nem elvesztetted.
Rongálásnak minősül, de nem kell kiemelni, hogy megvágattad, szerintem ki fogják adni simán az új SIMet. -
tothferenc
senior tag
Sziasztok. Flottas sim kartyat cserelnenk, mert telovaltas volt. Ilyenkor le kell adni a regit? Normal sim volt, es megvagattuk microra, de az uj teloba nano sim kell. Ha jo a sejtesem, max kifizettetik az uj arat rongalas miatt.
-
Game-over
aktív tag
akkor itt kérdezek, a Telekomos internetes topikból ide irányítottak.
Jártatok már úgy USB stick router függetlenítésnél, hogy a Telekom az online kérelmet követően SMS-ben azt a választ adta, hogy ehhez a készülékhez még nem áll rendelkezésre kód, és felvették a kapcsolatot a gyártóval? Nevezetesen egy Huawei E3372-es modemről van szó.
Az sms után egy héttel jött a függetlenítő kód

-
RoSSo3
senior tag
akkor itt kérdezek, a Telekomos internetes topikból ide irányítottak.
Jártatok már úgy USB stick router függetlenítésnél, hogy a Telekom az online kérelmet követően SMS-ben azt a választ adta, hogy ehhez a készülékhez még nem áll rendelkezésre kód, és felvették a kapcsolatot a gyártóval? Nevezetesen egy Huawei E3372-es modemről van szó.
-
schulc99
aktív tag
-
rétisün
veterán
-
kali
legenda
A Domino egyenleget automatikusan jóváírják az új folyószámlán, a mobilinternetes adatkeretet viszont érdemes elhasználni, ellenkező esetben elvész, mert ilyen tekintetben nincs átjárhatóság a két előfizetés között.
-
rétisün
veterán
ha Domino-ról előfizetésre váltok, akkor a kártyán lévő pénz levonják az első havidíjból, a mobilinternet adatmennyisége meg hozzáadódik az előfizetéssel járó adatmennyiséghez?
-
glacious
addikt
Sziasztok!
Az alábbi dologban kérnék tanácsot/segítséget.
Történt egy online feltöltés (internet bank) , de mint kiderült a szám idő közben Dominóból előfizetős lett.
Hogyan lehetne a pénzt jóváíratni?
Akár a feltöltést kezdeményező fél bankszámláján, akár a mobilelőfizető havi számlája egy részében?Előre is köszi a segítséget.
Ügyfélszolgálatot felhívtad már?
-
adam1400
tag
5,5 K-ért Telenornál hűség nélkül megkapod. De ha neked jó az UPC-s 6K-s, akkor hajrá. Csak szólok, hogy max 21 Mbps a tempó 20 GB-ig, utána lassít max 1 Mbps tempóval a számlázási ciklusban, csak 3G hálózaton megy, és még a HSPA+ azaz a 42 Mbps-re sem engedi fel a Voda.
én flottába vok és nem megyek ezért át a upchez,voltam már nálunk is nekem a netrádiónál állandóan szaggatott.
a 20 GB korlát csak arra vonatkozik aki megrendeli a korlátlan net opciót. aki eleve abba van ott nincs korlát.
-
radio100jozs
őstag
5,5 K-ért Telenornál hűség nélkül megkapod. De ha neked jó az UPC-s 6K-s, akkor hajrá. Csak szólok, hogy max 21 Mbps a tempó 20 GB-ig, utána lassít max 1 Mbps tempóval a számlázási ciklusban, csak 3G hálózaton megy, és még a HSPA+ azaz a 42 Mbps-re sem engedi fel a Voda.
-
enginev3.0
félisten
-
TomMusic
őstag
-
TomMusic
őstag
-
4Grider
félisten
Hali,
Egy őskövület telóm van (Galaxy Ace2, Android 2.3.6-al
), és korábban kipróbáltam már a mobilnetet rajta, jól működött, a jelenlegi SIM-emre aktiváltam is egy maraton csomagot. Viszont azon agyalok, hogy nem kell APN-t beállítani? A telefonban a beállításoknál van ilyen, hogy hozzáférési pontok (itt lehet APN-t megadni), és most itt 2 opció van: "Web (wnw)", illetve "T-mobile MMS (mms)", ebből a kettőből a Web van kiválasztva. Akkor ez lenne az APN, és ezt magának állította be? És jó ez így? 
Előre is köszönöm a választ!Ha működik vele nem kell állítani semmit. Ha nem működik, akkor "internet"-re állítsd át.
-
r3dsnake
nagyúr
-
TomMusic
őstag
Hali,
Egy őskövület telóm van (Galaxy Ace2, Android 2.3.6-al
), és korábban kipróbáltam már a mobilnetet rajta, jól működött, a jelenlegi SIM-emre aktiváltam is egy maraton csomagot. Viszont azon agyalok, hogy nem kell APN-t beállítani? A telefonban a beállításoknál van ilyen, hogy hozzáférési pontok (itt lehet APN-t megadni), és most itt 2 opció van: "Web (wnw)", illetve "T-mobile MMS (mms)", ebből a kettőből a Web van kiválasztva. Akkor ez lenne az APN, és ezt magának állította be? És jó ez így? 
Előre is köszönöm a választ! -
Ateszpapa
addikt
-
4Grider
félisten
-
schulc99
aktív tag
Sziasztok!
Az alábbi dologban kérnék tanácsot/segítséget.
Történt egy online feltöltés (internet bank) , de mint kiderült a szám idő közben Dominóból előfizetős lett.
Hogyan lehetne a pénzt jóváíratni?
Akár a feltöltést kezdeményező fél bankszámláján, akár a mobilelőfizető havi számlája egy részében?Előre is köszi a segítséget.
Új hozzászólás Aktív témák
-
97900 - 97801
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 99901 99900 - 99801 99800 - 99701 99700 - 99601 99600 - 99501 99500 - 99401 99400 - 99301 99300 - 99201 99200 - 99101 99100 - 99001 99000 - 98901 98900 - 98801 98800 - 98701 98700 - 98601 98600 - 98501 98500 - 98401 98400 - 98301 98300 - 98201 98200 - 98101 98100 - 98001 98000 - 97901 97900 - 97801 97800 - 97701 97700 - 97601 97600 - 97501 97500 - 97401 97400 - 97301 97300 - 97201 97200 - 97101 97100 - 97001 97000 - 96901 96900 - 96801 96800 - 96701 96700 - 96601 96600 - 96501 96500 - 96401 96400 - 96301 96300 - 96201 96200 - 96101 96100 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Tablet felvásárlás!! Samsung Galaxy Tab A8, Samsung Galaxy Tab A9, Samsung Galaxy Tab S6 Lite
- AKCIÓ! 2TB Kingston Fury Renegade NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Acer Nitro V15-52 FHD Gamer notebook - i7 13620H 16GB DDR5 1TB SSD RTX 5050 8GB W11
- Synology DiskStation DS218play! 2lemezes NAS
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Még megy a reklám.Ha beperled a T-t,szerintem,ha lúd legyen kövér,pereld a Szerencsejátékot is...Hajrá... 

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




