Poco F Pad néven jöhet ide a kompakt Xiaomi táblagép

Kínán kívül is elérhető lesz a Redmi K Pad, viszont Poco néven kell majd keresni.

Hirdetés

Tegnap írtunk róla egy rövid hírt, hogy a Redmi K Pad hamarosan megjelenik Kínában, a Xiaomi pedig promóciós anyagokat is közölt már a táblagépről. Új fejlemény az ügyben, hogy a XiaomiTime által megszerzett információk és dokumentumok szerint a tablet elérhető lesz Kínán kívül is. A globális változat “turner” kódnéven fut, valószínűleg Poco F Pad név alatt fogják értékesíteni. Nem lenne meglepő húzás ez a Xiaomi részéről, hisz a kínai belsős piacon Redmi márka termékeként megjelenő telefonokat rendszeresen dobják piacra Poco modellként máshol.

Az új Xiaomi termékek elérhetősége régiónként
Az új Xiaomi termékek elérhetősége régiónként (forrás: XiaomiTime)

A XiaomiTime információi szerint a Redmi K80 Ultra okostelefon nem lesz viszont elérhető Kínán kívül, helyette a Xiaomi 15T Pro viszont érkezik majd valamikor a nyár vagy az ősz folyamán.

Hirdetés

Középkategóriás vagy prémium telefon? Nézd meg, melyik éri meg jobban 2025-ben!

PR Ha őszintén közelítünk a témához, akkor viszonylag gyorsan ráláthatunk azokra az érvekre, amik végül segítenek a döntésben.

Előzmények