Hirdetés

2016. szeptember 26., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-08-26 14:24:38

Mobilarena

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#101901) punky10 válasza SimonJanos (#101900) üzenetére

punky10
(őstag)

De ha szerinted az FW- ben van beépülve a reklám, akkor mit ér az újrahúzással?

Blackview bv5000 Chuwi Vi8

(#101902) ctibor válasza SimonJanos (#101900) üzenetére

ctibor
(senior tag)

Egy dolgot még megpróbáltam, de várni kell, hogy beválik-e, hiszen csak napi 1-2 alkalommal dobja a hirdetést. Szóval:

Van egy progi, a Nagyító, ami a korábbi hüvelyekben benne volt, de az ujabbakba nem teszik bele. Kibányásztam netről és telepítettem. Rendesen települt is, de - nem tudom, miért - nem került ki a program ikonja egyik kezdőképrnyőre sem. Ezért letöltöttem a Shortcut Customizer appot Playből, ami erre van: linkeket hoz létre a kezdőképrnyőre bármihez: app, kép, dokumentum, stb. Ezzel már tudtam ikont csinálni a Nagyítónak és tökéletesen működik.

Igen ám, de a Shortcut Customizer hirdetéseket is tartalmaz. Mivel ritkán használod, hiszen ha létrejött a link, akkor azt nyomogatod, nem pedig a létrehozó progit, lehet, hogy kitaláltak a megalkotói ezt az egész oldalas förtelmet...

Mivel szükségem van a progira (más hasonló appok nekem 6-os Android on nem működtek), az lett a megoldás, hogy megvettem a Plus változatát 800 Ft-ért, abba nincs reklám. Illetve: meglátjuk, tényleg megoldás-e, vagy kidobtam 800 forintot :F

Huawei P9 Plus, Dual-SIM (Android 6.0, EMUI 4.1)

(#101903) w.miki válasza ctibor (#101890) üzenetére

w.miki
(PH! addikt)

Töröld a böngésződ/FB-d adatait a Beállítások > Alkalmazások között.
Hátha...

(#101904) Tesztelo.hu válasza csabyka666 (#101896) üzenetére

Tesztelo.hu
(senior tag)

Miért nem állítasz be magyar navigálást? András elviselhető, és nem mondja az utcaneveket. Vagy olyan angol hangot kell választani, ami nem mondja. Oda van írva a hang mellé/alá.

(#101905) batai15

batai15
(PH! félisten)

üdv! true dialer, és pixel phone sem tudja a landscape módot? kerestem bennük, de nem találtam, így nem is vettem meg eggyeiket sem a playen.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Huawei p9 lite white

(#101906) ctibor válasza w.miki (#101903) üzenetére

ctibor
(senior tag)

Köszi, ha újra jön a reklám, megpróbálom ezt is!

Huawei P9 Plus, Dual-SIM (Android 6.0, EMUI 4.1)

(#101907) woodworm válasza batai15 (#101905) üzenetére

woodworm
(őstag)

A pixel tud álló, fekvő, automatikus és rendszer alapértelmezett megjelenítést.

(#101908) NandorHUN

NandorHUN
(őstag)

PowerAMp -nél Skinek telepítésével akadt már másnak is gondja? 6.0 rendszer alatt? Van erre valami megoldás? :))

(#101909) HF77

HF77
(fanatikus tag)

sziasztok
egy olyan kérdésem lenne...
idáig még nem tettem, de most a telefonomra szeretnék zenéket letölteni. mivel amatőr vagyok a témában nem tudom hogy mi a legjobb és legegyszerűbb módja.
zenelejátszó alkalmazás természetesen van a készülékemen....ezen felül mi a teendőm?
tudom, letölteni...de hát... :F

köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#101910) batai15 válasza woodworm (#101907) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

True caller nem tudja ? Nandorhun: emui alatt ? Nekem se megy..

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Huawei p9 lite white

(#101911) air válasza HF77 (#101909) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

Mondjuk előfizetsz valamelyik szolgáltatásra az alábbiak közül: Google Music, Spotify, Deezer, SoundCloud.

(#101912) Bozek válasza NandorHUN (#101908) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

Melyik PowerAMP verzió?

(#101913) Somatom válasza air (#101911) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

Ezekkel nem csak streamelni lehet?

My name is User. Super User! ZOPO ZP999 XXX

(#101914) Bozek válasza Somatom (#101913) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

A Google Music-nál biztos van offline zenehallgatásra lehetőség, bár ezeket a zenéket csak a telefonon lehet hallgatni.

(#101909) HF77: Esetleg veszel a neten zenéket, a Songo és a Dalok.hu esetében még FLAC letöltésre is van lehetőség. Bár az előbbinél nem minden zenénél van FLAC.

[ Szerkesztve ]

(#101915) Somatom válasza Bozek (#101914) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

Csak azért kérdeztem, mert az a gyanúm, hogy a kérdező mást értett letöltés alatt.

(#101916) beg válasza Somatom (#101915) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Igen, ezért kapott legális választ, mert a sötét oldallal itt ugye nem foglalkozunk.
Play music és spotify is engedi offline hallgatáshoz a mentés lehetőségét előfizetés esetén.

[ Szerkesztve ]

“I shut my eyes in order to see.”

(#101917) Somatom válasza beg (#101916) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

A szürke szín mennyire számít sötétnek? :) Az előbb rákerestem, és ebben a topikban 156 hsz. -ben szerepel a "Tubemate" kifejezés.

(#101918) beg válasza Somatom (#101917) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Legalább 50 árnyalata van. Lehet vékony jégen topogni, de néha jön a csősz és akkor futás :)

[ Szerkesztve ]

(#101919) arti1121

arti1121
(senior tag)

sziasztok!

itt sokan sokat láttatok már.
nem tudom hogy van e ilyen már illetve van e alkalmazás és technika a következőre.

leirom mire kellene:
A család hölgy tagjainak szeretnék biztonsági szempontból olyat hogy lenne a zsebben vagy könnyen hozzáférhető helyen egy viszonylag tényérben elférő jeladó. ami mondjuk Bluetoothon lead egy jelet és ezt Egy alkalmazás észleli amit esetleg lehetne úgy programozni hogy jel érzékelés esetén egy adott számra egy szöveges riasztást adjon ki üzenet formájában és vele párhuzamosan indítson egy hivást is.

létezik ilyen. valakinek volt már dolga vele??

[ Szerkesztve ]

Szimbólum 7 tárolva, szimbólum 7 a helyén. Aktív a kapcsolat! -------------------------xperia Z3C 6.0.1: ----SLIMM 3.0 by Wajk----

(#101920) Somatom válasza beg (#101918) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

Nem ehhez a vonalhoz kapcsolódik, de jó lenne, ha a csősz is észbekapna, és végre rendet rakna a portáján, mert alatta sem túl vastag a jég! OK, hibák bárhol előfordulnak, de tanulni kell belőlük. Sztem a múltkori eset figyelmeztető jel volt. Ha továbbra is kizárogat mindenkit az oldalról (ma pl. egész nap katasztrófális volt az elérés, amivel kezd tele lenni a hócipőm), akkor alatta fog beszakadni a jég.

(#101921) vadászcsiga válasza arti1121 (#101919) üzenetére

vadászcsiga
(PH! félisten)

Mibe, hogy az e-robot lesz a válasz? :D

Bőr óraszíjak kézzel készítve 👻 facebook.com/sniperstraps 🤖 instagram.com/sniperstraps 🍭 sniperstraps.wordpress.com 👍🏼

(#101922) ollie válasza beg (#101916) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Plusz a Deezernél is van offline mód.

in chicken, we trust

(#101923) Somatom válasza vadászcsiga (#101921) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

Azzal is meg lehetne oldani, de vannak erre célhardverek, és célalkalmazások.

(#101924) arti1121 válasza Somatom (#101923) üzenetére

arti1121
(senior tag)

van rá kiforrott jol müködö alkalmazás??

Szimbólum 7 tárolva, szimbólum 7 a helyén. Aktív a kapcsolat! -------------------------xperia Z3C 6.0.1: ----SLIMM 3.0 by Wajk----

(#101925) Somatom válasza arti1121 (#101924) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

Google -ben keress rá a "bluetooth button", "emergency bluetooth button" kifejezésekre!

(#101926) psg5

psg5
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Kérlek segítsetek:

Egy lemerülés után (legalábbis innentől jött elő a gond) eltűntek a képek a galériából. Szépen albumonként rendeződve voltak. Most meg tök üres. A fájlkezelőben látom mindet a maga helyén (igaz nincs egyiknek sem miniatűr megjelenítése!) , továbbá a beállított csengőhangom is tovaszállt (ami szintén megvan a tárhelyen, de nem eltűnt a csengőhangok közül).
Mégis mi történt?
Ami esetleg számíthat, hogy egy 360 elnevezésű mappát töröltem a fájlkezelőben. Csupán azért mert úgy gondoltam, hogy az a már eltávolított 360 battery plus mappája volt. és nincs rá szükség. Lehet az egy rendszermappa volt? Ha igen visszaállítható?

LG V10

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#101927) psg5 válasza psg5 (#101926) üzenetére

psg5
(PH! kedvence)

Ha letöltöm a Quickpick-et play-ből azzal minden oké. A gyári galériában vannak a gondok a képek tekintetében.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#101928) dekrer

dekrer
(PH! nagyúr)

VPN appok wifin jól működnek. De, hogy tudnám megcsinálni, hogy mobilneten is működjön? Mivel, azzal egyik sem akar. :U

Samsung Galaxy S7 "Black Onyx"

(#101929) rgeorge válasza dekrer (#101928) üzenetére

rgeorge
(őstag)

Az a mobilszolgáltatón is múlik. Pl. a Telenor NAT-olt hálózatot ad, azon nem megy a VPN, kérni kell, hogy adjanak valós IP-t.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal.". Riker: Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#101930) beg válasza rgeorge (#101929) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Tkom is natol. Legalábbis a mobilstick sim biztos.

(#101931) Somatom válasza beg (#101930) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

Úgy tudom, hogy alapból mindhárom NAT -ol. A Telenornál kérhető publikus IP. Talán már az ügyfélszolgálatosok is tudják, hogy mi az. Én még küzdöttem velük, hogy kapcsoljanak egy technikushoz. Onnantól egy perc volt. Ha jól tudom, akkor ez csak a hanghívós SIM -ekre vonatkozik, a Telenoros adat SIM -ek alapból publikusak.

(#101932) rgeorge válasza Somatom (#101931) üzenetére

rgeorge
(őstag)

Júniusban emailben kértem és 45 perc alatt kaptam publikus ip-t Telenortól. Meg is lepődtem.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal.". Riker: Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#101933) darvinya válasza psg5 (#101927) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Töröld gyári app adatait.

⊇∫⊆Doogee Valencia 2 Pro··•••··Sony Xperia™ SP··•••··Sony Xperia™ P···•••···SonyEricsson Xperia™ Neo V···•••···SonyEricsson Xperia™ X1···•••···SonyEricsson K660i··•••··SonyEricsson K310i<~Ericsson GA628|SoundCloud-darvinya(°_°)

(#101934) beg

beg
(Topikgazda)

Végre lesz házon belüli megoldás.

Chrome Beta for Android brings YouTube playback in the background

(#101935) air válasza beg (#101934) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

Mintha ez egyszer már benne lett volna, csak kivették.

(#101936) beg válasza air (#101935) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Igen, volt már ez egyszer. Talán most marad.

(#101937) batai15 válasza beg (#101934) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

igen igen, már benne van a bétában, de nálam a béta eléggé rosszul ment.

(#101938) NandorHUN válasza batai15 (#101910) üzenetére

NandorHUN
(őstag)

Igen, Emui alatt :/ Esetleg beta megoldja vajon a gondot?

(#101939) psg5 válasza darvinya (#101933) üzenetére

psg5
(PH! kedvence)

Hogyan kell? Alkalmazásokból? Csak letiltást találtam.

F.K.T.

(#101940) Syl

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Az Opera böngészőt rá lehet valahogy venni, hogy oda-vissza szinkronizáljon a pécés programmal?
A sync-et mindenhol beállítottam (android táblagép, win10, linux) de csak a két asztali OS között mennek az adatok.

Words cannot express how much i don't care

(#101941) psg5 válasza psg5 (#101939) üzenetére

psg5
(PH! kedvence)

Töröltem, de ua. Alkalmazás menun kívül máshol is törölhető?

F.K.T.

(#101942) batai15 válasza NandorHUN (#101938) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Nem hiszem , talán az android n fogja.

(#101943) darvinya válasza Syl (#101940) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Nálam működik telon és PC-n is.
Sőt minden olyan eszközt látok ahol volt szink.
Zárd be böngészőt a táblagépnél és utána vissza, mert belépés után szinkronizál.

psg5

Nincs és nem is kell, mert ekkor alaphelyzetbe tetted az app-ot.

[ Szerkesztve ]

⊇∫⊆Doogee Valencia 2 Pro··•••··Sony Xperia™ SP··•••··Sony Xperia™ P···•••···SonyEricsson Xperia™ Neo V···•••···SonyEricsson Xperia™ X1···•••···SonyEricsson K660i··•••··SonyEricsson K310i<~Ericsson GA628|SoundCloud-darvinya(°_°)

(#101944) Syl válasza darvinya (#101943) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Volt böngésző bezárás, böngésző újraindítás, sync-ből kilépés, sync-be újra belépés, Opera Mini telepítés stb.
Semmi.
Androidon nem jelenik meg semmi a desktopról.
És desktopon sem látszik semmi androidos. :(((

(#101945) darvinya válasza Syl (#101944) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Opera Mini korlátozott szink. mivel honlapkép megjelenítő.
De te előbb sima Opera-t írtad.
Viszont nem tudom mi lehet nálad a gond.

Próbáld ki Opera böngészőből ezt az oldalt:[link]

[ Szerkesztve ]

(#101946) Mennali válasza Syl (#101944) üzenetére

Mennali
(fanatikus tag)

Minivel nincs tapasztalatom de a sima opera böngészővel igen! Az rendesen szinkronizál win10, linux és android között nekem! Igaz néha feldobja a felkiáltós jelett főleg winen de attól minden jó és szinkronizált, előzményektől kezdve a jelszavakig

(#101947) psg5 válasza darvinya (#101943) üzenetére

psg5
(PH! kedvence)

Nem jó. Idegesítő hogy fajlkezeloben sem látszanak miniatűr képek. Annál is töröltem az adatokat.

F.K.T.

(#101948) zagloba válasza arti1121 (#101919) üzenetére

zagloba
(lelkes újonc)

Nem tudom a program nevét de mintha Pécsi lenne a fejlesztés! Régebben olvastam róla, h bevan kapcsolva a fülhallgató és kihúzzák a telefonból megy a riasztás!

(#101949) Syl válasza darvinya (#101945) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

"Normál" androidos Opera.
A minit csak próbából raktam fel, mert a faq szerint az is szinkronizál ezt-azt.
A sync link a táblagépről mutatja hogy van ott adat ([kép]), de maga az opera programba nem kerül semmi ([kép], [kép])

(#101950) bozsozso

bozsozso
(őstag)

Sziasztok,

Tudnátok olyan excel alkalmazást ami kezeli az űrlapokat és szerkeszteni is lehet? Új űrlapokat nem akarok elhelyezni hanem a rajta lévőket kezelni. Jelen esetben jelölő négyzet van felrakva. Az alapot mindenképpen pc-n készítem el és és itt csak pár cellába szeretnék írni. Na meg persze ezeket a jelölő négyzeteket használni

(#101951) darvinya válasza Syl (#101949) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Beimportáltad?
Ott van címsorban [kép]

(#101952) Syl válasza darvinya (#101951) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Ott csak saját magát látja ([kép]) és hiába nyomkodom a hárompötty-ben az összes importálása, semmit nem tölt le. A gyorshívó, a könyvjelzők, a mentett lapok is üresen marad.

(#101953) darvinya válasza Syl (#101952) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Ugyanazt a fiókot használod mindenhol?
Nemrég volt felhívás Opera-nak, hogy gond volt és újra kellett aktíválni.
Up: most jobban megnézve a opera honlapod Screenshot-ját, ott van kis lakat, hogy zárolva van.

[ Szerkesztve ]

(#101954) Syl válasza darvinya (#101953) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Ugyanaz az account.
Nincs zárolva. Lehet azt mutatja hogy egyedi jelszóval van kódolva (desktop sync beállítás).

(#101955) darvinya válasza Syl (#101954) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Nem azt jelenti.
[kép]

(#101956) Syl válasza darvinya (#101955) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Pedig az lesz, mert ha megnyitom bármelyik lakatos csoportot, csak annyit mutat, hogy encrypted. [kép] (szerk. tabletről is meg desktopról is)

[ Szerkesztve ]

(#101957) darvinya válasza Syl (#101956) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Ez zárolást jelent, mert csak felhasználó/email és jelszóval tudsz fiókba belépni, külön nem lesz levédve.
Múltkori figyelmeztetőnél nem aktíváltad.[link]

(#101958) Syl válasza darvinya (#101957) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Ez az! Elvégeztem a szinkronizálási adatok visszaállítását és elindult!

Hálás köszönetem! :R

(#101959) beach head

beach head
(fanatikus tag)

Hello! keresnék egy ingyenes reklámmentes, gyors, kevés ramot igénylő mp3 lejátszót. Fontos lenne hogy lássa a mappákat is, tudjon mappából lejátszani, ne ömlesztve lássa az mp3makat. Tudtok ajánlani valamit?

(#101960) beg válasza beach head (#101959) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Én az összefoglalóban találkoztam párral, először azokkal kezdeném.

(#101961) Somatom válasza beach head (#101959) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

Ahogy beg is írja, az összefoglalóban ott a Music Folder Player. A nevében is benne van, hogy miben domborít.

Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.