H​i​r​d​eté​s

2017. november 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-17 14:50:51

Mobilarena

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#117601) Somatom válasza smithsys (#117598) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Köszi! Gondoltam, bezsákolom, mert egyszer még jól jöhet. De, kiderült, hogy már megvettem. :)

"A mamádtól még azt hallottad: nincsenek már angyalok. Ördögökről nem mesélt. Nézz rám! Én az vagyok." (Dance)

(#117602) hati válasza flash- (#117600) üzenetére

hati
(PH! addikt)

Amelyiket el sem indítanak. ;)

(#117603) tomy86 válasza Remekelek28 (#117599) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

Úgy emlékszem, hogy az Open Camera is tudja és az ingyenes.

(#117604) Nkboy válasza Remekelek28 (#117599) üzenetére

Nkboy
(senior tag)

Az Open camera tudja.

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#117605) smithsys válasza Somatom (#117601) üzenetére

smithsys
(fanatikus tag)

Sose érjen kellemetlenebb meglepetés! :)

Teclast X98 lll, OP5, Samsung Tab S2

(#117606) fa4hu

fa4hu
(őstag)

Tudtok olyan programot, ami a telefon bekapcsolása (újraindítása) óta eltelt időt mutatja? (Van egy folyton lefagyó, újrainduló HOMTOM a családban, ami már másodszor járta meg a szervizt, ahonnét úgy jött vissza, hogy minden rendben, ha a gyári programokat futtat, és azt szeretném tudni, hogy magára hagyva mikor indul újra).

Előre is köszi!

(#117607) Somatom válasza fa4hu (#117606) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Beállítások -> A Telefonról -> Állapot -> Futásidő.

"A mamádtól még azt hallottad: nincsenek már angyalok. Ördögökről nem mesélt. Nézz rám! Én az vagyok." (Dance)

(#117608) jurzsolt válasza Remekelek28 (#117590) üzenetére

jurzsolt
(kvázi-tag)

PL. az ingyenes, magyar nyelvű [Open Camera] tudja. Vagy az [Auto Stamper]. A gyári fényképezővel készített képekre teszi rá az időbélyeget a felvétel készítésének pillanatában, valós időben.
(a másodikkal legalább újat mondtam :) )

[ Szerkesztve ]

(#117609) fa4hu válasza Somatom (#117607) üzenetére

fa4hu
(őstag)

Köszi, itt biztos nem kerestem volna! :)

(#117610) spiderpig820

spiderpig820
(tag)

A sofascore másnál is problémás lett mára, vagy csak nálam?
Eltűnt az applistából, de a playről sem tudom telepíteni, csak megnyitni.
A telefon újraindítása után egy pillanatra feltűnik az ikonja , de aztán megint nincs sehol.

4B

(#117611) Mcrazy válasza fa4hu (#117609) üzenetére

Mcrazy
(tag)

Amennyiben menteni szeretnéd egy fájlba, hogy mikor történt az újraindulás, akkor ajánlom a Macrodroid-ot.
Ha feltetted, akkor küldhetek hozzá egy macrót, ami loggolja a történteket. Nekem már van egy elkészítve.

Üdv: Mcrazy

(#117612) Krill77 válasza beg (#117597) üzenetére

Krill77
(senior tag)

Ez igazán nagy segítség, Köszi. Viszont safe modban is ugyan igy merít. Tehát nem 3th parti app csinalja. Az alliexpress appot toroltem le még minap - de azt nem is használtam. Pár napja jött egy jelzes a Gmail be, h szinkronizáljak. (meg h kapcspljam be a syncet) Persze en ezt szándékosan nem akarom. Nem lehet, h ez okozza? Vicc h 4 percenként 1%ot merul..

(#117613) Remekelek28 válasza tomy86 (#117603) üzenetére

Remekelek28
(őstag)

Köszi,ez valóban tudja,bár nem százas a képminőség,de megfelel a célnak :) :C :R

(#117614) kovacs65 válasza flash- (#117600) üzenetére

kovacs65
(senior tag)

Opera mini.
Egyszer leteszteltem vagy tíz böngészőt.
Ugyanazokat az oldalakat nyitotta meg (10 db-ot), és mindig ez nyert.

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal!

(#117615) Bozek válasza spiderpig820 (#117610) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

Nálam működik rendesen, most is értesít a negyedekről a Barcelona-Maccabi Euroliga meccsről.

(#117616) hjoci1980 válasza Krill77 (#117612) üzenetére

hjoci1980
(senior tag)

Első körben töröld a google play szolgáltatásoknál gyorsító tárat és indisd újra a telefont.
Ha ez nem segít, akkor töltsd le appmirror.com-ról a legfrissebbet, tílts le a telefonodon lévőt és telepítsd újra apk-ból.

" Run Forest! Run! "

(#117617) csabyka666

csabyka666
(PH! addikt)

Üdv mindenki!

Ma feldobott az egyik app egy reklámot, amit gyorsan ki is nyomtam, de valamiért mégis rákerestem a reklámozott app nevére.
Most persze nem jut eszembe, és lehet rosszul is értelmeztem, mit tud, de hátha ti tudtok segíteni...

Mintha valami olyasmit ajánlott volna az app, hogy én feltelepítem, és beírom, hogy mihez értek (pl. villanyszerelés, késélezés, teljesen mindegy...), és ha egy másik felhasználó belép, szakembert keres a közelében, akkor engem is kidob találatnak. Ha most egy forradalmi ötletet mondtam el, hát legyen, programozzátok le, aztán 30%-ot kérek majd. :D
A lényeg, hogy ha van ilyen app egyáltalán, a nevét meg tudjátok mondani nekem? :)

Kaszálást, gazvágást, fűnyírást vállalok profi gépekkel! Nagyobb terület sem akadály! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#117618) Krill77 válasza hjoci1980 (#117616) üzenetére

Krill77
(senior tag)

Sehogy nem jo. Mar en is töröltem adatot neki, frissítettem a playrol. Most ugy ahogy te mondtad az apkmirrorrol. (ugyanez a verzió volt fent) Az akkut nezve feléled a telo olykor de nem amikor a kijelzo. Akkor no meg a fogyasztás.

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=556Screenshot_2017_11_23_.png

Bocs mobil nézetben nem tudtam máshogy feltolteni.

[ Szerkesztve ]

(#117619) Krill77 válasza Krill77 (#117618) üzenetére

Krill77
(senior tag)

Akku készenlét 31 Google szolgáltatás 31 telo készenlét 28 képernyő 4 % driod rendszer 1%

(#117620) hjoci1980 válasza Krill77 (#117619) üzenetére

hjoci1980
(senior tag)

Akkor sajnos nincs több ötletem, esetleg végszükség esetén egy factory reset.

" Run Forest! Run! "

(#117621) Krill77 válasza hjoci1980 (#117620) üzenetére

Krill77
(senior tag)

:(

(#117622) beers

beers
(őstag)

Sziasztok!

Van olyan alkalmazás, ami kiírja, hogy mikor volt bekapcsolva, kikapcsolva stb!
Iskolába vinné a gyerek a telefont a biztonság kedvéért, szeretném tudni, mikor kapcsolta be!
Köszi!
:R

M&N

(#117625) Somatom válasza beers (#117622) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Automatizálóval síma ügy. Akár push üzenetet is küldhet a telódra, amikor a gyerek bekapcsolta (vagy, kikapcsolta) a telóját (vagy, bármi mást a telóján).
Egyébként meg nemrég írtam, hogy hol nézheted meg a telóban a futásídőt.

[ Szerkesztve ]

(#117626) Jadro

Jadro
(PH! kedvence)

Solid explorer unlock kód most kb 250 forint. Ha jól számolom akkor 50% a leárazás. (Alkalmazáson belül vásárolható, nem playből.)

Vártam rá, bejött. :)

Samsung Galaxy S7 Edge; <<WotNick: JadroWot>>

(#117627) Somatom válasza Jadro (#117626) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Nekem az xPlore árképzése tetszett:
1 sör
2 sör
3 sör
Vacsora.
Fizettem 3 sört. Vacsihoz több kéne, és gumi nélkül. :)

(#117628) beers válasza Somatom (#117625) üzenetére

beers
(őstag)

:R
De a futásidő ha újraindul, akkor lenullázódik vagy nem?!

M&N

(#117630) Somatom válasza beers (#117628) üzenetére

Somatom
(senior tag)

De, igen, viszont nem kell hozzá külön alkalmazás. De, ahogy Mcrazy is írta, van lehetőség a logolásra is. Továbbá, az eseményhez realtime üzenet küldés is társítható, vagy a log is küldhető automatizáltan. De, ezekhez már kell telepíteni alkalmazásokat.

(#117631) beers válasza Mcrazy (#117611) üzenetére

beers
(őstag)

Megtennéd, hogy közkinccsé teszed!
:B

M&N

(#117633) Bozek válasza Jadro (#117626) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

Én tegnap értékeltem 1 csillagról 4-re, mert végre javította benne a fejlesztő az SD-kártya hibát Oreo alatt. Egyrészt azért csak 4 csillag, mert ehhez 1,5 hónap kellett (igaz, a PowerAMP új verziójára már lassan 1 éve várok), másrészt meg mert azóta kipróbáltam az xPlore-t és jobban bejött.

(#117634) Somatom válasza beers (#117631) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Ez bármelyik automatizálóval lehetséges, de az adott automatizáló telepítve kell legyen. A beállítások export -ja, import -ja. E-Robotban, vagy Tasker -ben is lehetséges. A logoláshoz ez már elég. A Push üzenethez viszont kell külső beépülő is, amit, ha jól tudom, akkor a Macrodroid nem kezel. A Robot, és a Tasker viszont igen.

(#117644) beg

beg
(Topikgazda)

Gyereknevelést mindenki otthon, saját ízlése szerint. Köszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success. Act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#117645) Krill77

Krill77
(senior tag)

Kezdem azt érezni, h páran azt akarják, h masszívan inni kezdjek.
:(

(#117646) 7Sony7 válasza Krill77 (#117612) üzenetére

7Sony7
(őstag)

Gsam battery monitort próbáltad már? Úgy rémlik, engedélyezni kell a progin belül valami kibővített módot vagy valamit, utána elég részletes.

(ex)Haier w910

(#117647) Krill77 válasza 7Sony7 (#117646) üzenetére

Krill77
(senior tag)

Rendszer monitor, spy cpu. Eddig ezeket néztem. Nem ismerem azt, de ugye itt a Google service kinlodik nem az akku.

(#117648) Bozek

Bozek
(PH! nagyúr)

Nálatok is meg szokott hülyülni a Play áruház telefonon? A megvásárolt alkalmazásaimat is újra meg akarta vetetni velem. Végül az adatok törlése segített, de így meg állíthattam be újra az ujjlenyomatos fizetést...

(#117649) Somatom válasza Krill77 (#117647) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Félreérted. Az az alkalmazás képes monitorozni az alkalmazások akkuhasználatát. Csak arra nem emlékszem, hogy processz szinten is képes-e rá. Neked ez kellene ahhoz, hogy kiderüljön, hogy a GPSZ mely összetevője "ragadt be".

(#117650) Krill77 válasza Somatom (#117649) üzenetére

Krill77
(senior tag)

Most szedtem le. Nem a GPS van beragadva. Ebben az appban ami gyanus h a radio resz 60%nak irja. De processt nem mutat. De nem tudom, lehet ez normális ha bongeszek. (7Sony7 koszi a segítséget)

(#117651) Krill77 válasza Krill77 (#117650) üzenetére

Krill77
(senior tag)

Gpsz, most esett le..

(#117652) Somatom válasza Krill77 (#117650) üzenetére

Somatom
(senior tag)

GPSZ = Google Play Szolgáltatások.

(#117653) Bozek válasza Somatom (#117652) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

Sőt, lehet GPS is. :) Google Play Services. :D

(#117654) Somatom válasza Bozek (#117653) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Igaz. De, lényeg, hogy leesett neki. :)

(#117655) Jqwertyz válasza Jqwertyz (#117595) üzenetére

Jqwertyz
(újonc)

Sziasztok!
A kerdesem atfogalmazva: openoffice vagy libreoffice fileokat mivel tudok megnyitni vagy tovabb megegyek esetleg szerkeszteni?
Koszi

Arvizturotukorfurogep

(#117656) Krill77

Krill77
(senior tag)

Jó mar leesett. Amúgy igen gyakori jelenség ahogy nézem. A gpsz nek az android rendszer alatt kellebe lennie fogyasztásban. Jelenleg akku készenlét 31% gpsz 31% telo készenlét 27% képernyő 7%.
Par napja letoroltem az alliexpressz appot, valami exposed addont ami nem is ment, illetve talan flud v fluid tojjent appot. Talán valami 2 eves szokeresot is letoroltem. Nem használtam ezekrt. Illetve jott egy Gmail értesítés, h szinkronizáljak. Most megtettem de nincs valtozas. Ennyi esemény történt, más nem rémlik.

(#117657) Cyrin válasza Jqwertyz (#117655) üzenetére

Cyrin
(PH! addikt)

Van libreoffice app.

"Lassan lépdel a fűben a vak zenészek kara - Mondjátok emberek, ez már Európa?"

(#117658) Krill77

Krill77
(senior tag)

Még annyi h ha frissitek az akku képernyőn akkor egy pillanatra a Google szolgáltatás helyett felvillan a com.google.android.gr, ennyi látszik. Rakerestem es gradle lehet az utolsó szo. Talán ez van beragadva?

(#117659) Somatom válasza Jqwertyz (#117655) üzenetére

Somatom
(senior tag)

AndrOpen Office?

[ Szerkesztve ]

(#117660) fa4hu válasza Mcrazy (#117611) üzenetére

fa4hu
(őstag)

Köszi! Mit tudsz vele logoltatni? Kell hozzá root?

(#117661) mogyorosi55

mogyorosi55
(kvázi-tag)

Sziasztok tud valaki ajánlani olyan widgetet ami power gomb lenyomás imitál. Mert a screen lock appokkal öszeveszik a készülékem. Köszönöm

Vedd félvállról az életet és légy boldog! Szard le az elvárásokat a korlátokat! Különben hamar bele döglesz!

(#117662) géeles válasza mogyorosi55 (#117661) üzenetére

géeles
(fanatikus tag)

Nova launcherben felfele suhintok, így zárok....
:P

Teclast X98AirII, MINIX-X8H, Tronsmart mk908, ElephoneP9000, "P."

(#117663) air

air
(PH! nagyúr)

Mi a csöcs van a Google Wallettel?
Belépek (valami új felület van) de nem mutatja az évek óta hozzárendelt kártyámat.
Egy másik fiókhoz megpróbálom hozzáadni, megadom a kártya adatokat, de a mentés gombra nem történik semmi. :F
A számlázási adatoknál csak USA és GB adható meg.

[ Szerkesztve ]

Megkíséreljük szinergizálni a reakcióképes eredményjavító hatást. (http://www.vancso.hu/bullshit/)

(#117664) Somatom válasza géeles (#117662) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Mivel nyitsz? Itt az a probléma lényege, hogy ha külsős alkalmazás zár, akkor az ujjnyomatolvasós nyitás után a teló kódot kér. Ezt lenne hivatott kikerülni az, hogy a külsős alkalmazás power gomb nyomást emulál, mert az gyári zárásnak minősül.

[ Szerkesztve ]

(#117665) géeles válasza Somatom (#117664) üzenetére

géeles
(fanatikus tag)

Kóddal nyitok; de a nova tud zárni úgy is hogy nem kell a kód.

Teclast X98AirII, MINIX-X8H, Tronsmart mk908, ElephoneP9000, "P."

(#117666) Somatom válasza géeles (#117665) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Akkor ez egy lehetséges megoldás ...lenne... ,ha a kérdés eredetileg nem a Note8 topikból indult volna. Úgy tudom, hogy a Note -ok speciális funkcióinak függősége a gyári launcher.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.