2017. május 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-28 16:08:45

Mobilarena

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#111051) Somatom válasza darvinya (#111050) üzenetére

Somatom
(újonc)

Segítenél telepíteni és működésre bírni? A Play szerint nem kompatibilis a telómmal. Összefüggésben lehet ez azzal, hogy bazi nagy betűkkel oda van írva, hogy Android N -hez való?

Nem akartam a nickem alatt azt látni, hogy "Jómunkásember". Inkább reinkarnálódtam.

(#111052) darvinya válasza Somatom (#111051) üzenetére

darvinya
(Jómunkásember)

Az lehet, 6-oshoz másik való, de azt nem tudom melyik, mert 7-em van.

Vernee Mars 4/32 v7.0

(#111053) beg válasza Somatom (#111051) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Compatibility:
- Not working on ResurrectionRemix, Beanstalk, AospExtended or anything that uses DirtyUnicorns smartbar
- Not working on Touchwiz, EMUI, LG UX
- Working on Android 7, 7.1, O preview
- Working on LinageOS
- Working on Nexus devices
- Working on Sony Xperia devices

Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#111054) Somatom válasza beg (#111053) üzenetére

Somatom
(újonc)

Szerinted nem tudom? De, ha már kifejezetten 6 -ról volt szó, és ahhoz kaptam a tippet, gondoltam, rákérdezek.

Nem akartam a nickem alatt azt látni, hogy "Jómunkásember". Inkább reinkarnálódtam.

(#111055) Bozek válasza beg (#111053) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

Megy Xperia-n, Tasker beépülő. Erre rá kell néznem. Bár nem tudom, hogy mit is akarhatnék a gombokkal csinálni, de azért hátha szükségem lesz mér rá. :)

Szerk: Ja, ADB-n kell neki engedélyt adni, úgyhogy ez majd estére marad. :) A céges gépen nincs ADB. :D

[ Szerkesztve ]

(#111056) beg válasza Somatom (#111054) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Gondoltam a plusz köröket kikerülve csak beírom :)

(#111057) weiss

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok, adott egy LG G3 MM. Régebben Kingroottal volt rootolva, most már a rendes TWRP-s cuccal. Eddig minden jó volt, mire ma arra lettem figyelmes, hogy a semmiből feltelepült valami Cafeuser nevű app a háttérben, ami kísértetiesen hasonlít a Kingrootra, és átvette a Supersu helyét. Kérdés: van valami hiper-szuper jogosultsággal futó task manager, ami kilistázná, hogy nem fut-e a háttérben valami nem odavaló?

http://hardverapro.hu/apro/elado_colorvision_spyder_2_suite_monitor_kalibrator - I did nothing, the pavement was his enemy!

(#111058) D0zeR

D0zeR
(tag)

Sziasztok! Melyik offline gps ajánlott a sygic vagy a here? Hétvégén mennem kell külföldre. Köszönöm a segítséget :)

(#111059) beg válasza D0zeR (#111058) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Töltsd le mindkettőt. Here maradhat, ingyenes. Sygic próbaverzió de elég lesz hogy kipróbáld, aztán megveszed ha tetszik.

(#111060) lovi27 válasza weiss (#111057) üzenetére

lovi27
(őstag)

Mivel rootolt a mobilod Superuser engedéllyel rendelkezel (a szuper megvan, már csak a hiper hiányzik ;] ), így több alkalmazással is kezelheted a problémát. Például, ha telepítve van az SD Maid Pro változata azzal is megnézheted, tilthatod vagy törölheted a nem kívánt alkalmazást. Vagy kifejezetten az általad keresett célra van az ingyenes Advanced Task Manager.

(#111061) kovisoft válasza D0zeR (#111058) üzenetére

kovisoft
(senior tag)

Május 31-ig 75%-os akcióban kapható a Sygic.

(#111062) punky10 válasza weiss (#111057) üzenetére

punky10
(őstag)

Ez sajnos a Kingroot maradványa.SuperSu-t telepítsd újra, adj neki jogot, majd a system mappában keresd meg a Cafeuser mappát, és nyírd ki.

Xiaomi Redmi 3s Prime

(#111063) atillaahun válasza Somatom (#111048) üzenetére

atillaahun
(PH! kedvence)

Igen? Hol? Átpörgettem megint a beállításokat, de csak a hangerővel való léptetést találom.

(#111064) Jakuu

Jakuu
(őstag)

Sracok nincs valami jo es haznalhato forumozo app, amit itt a prohardveren is jol lehet hasznalni mobilrol? Vagy marad a bongeszon keresztul, amiben meg azt sem lehet megnezni ki, mikor irt ide.?

[ Szerkesztve ]

(#111065) zeon.hu válasza Jakuu (#111064) üzenetére

zeon.hu
(PH! kedvence)

Válts át asztali nézetre.

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#111066) beg válasza Jakuu (#111064) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Nincs és nem is lesz app. Csak böngésző meg majd reszponzív oldal valamikor a messzi távolban.

(#111067) Somatom válasza Jakuu (#111064) üzenetére

Somatom
(újonc)

Tapatalk -ban nem látnád a reklámokat, és ez nem lenne jó a PH -nak.

(#111068) weiss

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Sikerült törölni. Kösz mindenkinek!

http://hardverapro.hu/apro/elado_colorvision_spyder_2_suite_monitor_kalibrator - I did nothing, the pavement was his enemy!

(#111069) albgab

albgab
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Google térképet használnék.
Letöltöttem az offline térképet (azt a részt ami kell nekem) és Pécs-Ikea Budaörs közé terveztem utat fizetős utak elkerülésével. (minden be van pipálva)
Offline nem kerüli el a fizetős utakat, ha áttérek online módba akkor már kikerüli.

Valamit elrontottam vagy rossz az egész?

Köszi

(#111070) Ku'leth válasza atillaahun (#111029) üzenetére

Ku'leth
(tag)

Az USSD kód elég lényeges lenne. :)

Mennyire erőforrásigényes ?

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#111071) air válasza albgab (#111069) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

Talán offline módban nem tudja, hogy melyik fizetős és melyik nem.
Egy időben maguk az illetékesek sem tudták, hogy aznap éppen melyik milyen. Mert egyik nap fizetőssé tették azt, ami addig ingyenes volt, majd 2 nap múlva visszaállították az ingyenes használatot.
De volt amiről csak állították, hogy ingyenes, aztán szépen bírságoltak rajta. :D

Megkíséreljük szinergizálni a reakcióképes eredményjavító hatást. (http://www.vancso.hu/bullshit/)

(#111072) albgab válasza air (#111071) üzenetére

albgab
(fanatikus tag)

De így konkrétan nincs értelme a program használatának. Ez egy alap információ amit szerintem le kellene tölteni a rendszerből.

(#111073) darvinya válasza albgab (#111072) üzenetére

darvinya
(Jómunkásember)

De kérdés melyiket töltse le.? -Nem?
Ha azt nap fizetősé teszik, de te nem aznapit használod, akkor hogyan mutassa.

Vernee Mars 4/32 v7.0

(#111074) albgab válasza darvinya (#111073) üzenetére

albgab
(fanatikus tag)

Ezt értem, de nem így működik a dolog.
Egyik napról a másikra nem teszik fizetőssé.

(#111075) darvinya válasza albgab (#111074) üzenetére

darvinya
(Jómunkásember)

Akkor idézek fórumtárstól: De volt amiről csak állították, hogy ingyenes, aztán szépen bírságoltak rajta.

Vernee Mars 4/32 v7.0

(#111076) Kékes525

Kékes525
(PH! nagyúr)

Van olyan alkalmazás, amivel hatékonyan lehet szabályozni Nougát alatt az automatikusan, működés közben és a rendszerindulásnál futó programokat nem rootolt telefonon. Galaxy S6-om van. Például állandóan elindul az AnTuTu benchmark. Nem értem, hogy mi szükség erre. Az ember nem szokott állandóan benchmarkokat csinálni.

[ Szerkesztve ]

Rablótámadás, kezeket fel! Jobb, ha te mondod, a te hangod mélyebb.

(#111077) Soockit

Soockit
(fanatikus tag)

Sziasztok, Swype-rol váltottam Gboard-ra sok minden jobban tetszik. Viszont két dolgot nem találok vagy lehet nem is működik benne. Ha beírod egy speciális szót akkor legközelebb amikor beírod újra akkor miért nem kínálja fel? Miért nem kínálja fel például húzás esetén? A másik pedig a diktálás, hogyan lehet rávenni, hogy ha azt mondom, hogy felkiáltójel akkor ne kiírja hanem a jelet rakja ki a mondat végére ahogyan az logikus lenne...ugyan így vessző, pont, új sor, nagy kezdő betű. Ha ezek nincsenek akkor nehezen használható teljesértékűen a diktálás. Mindez magyar nyelven kellene.

(#111078) Dolphine válasza beg (#111066) üzenetére

Dolphine
(őstag)

Nem ezt keresi a kolléga?

OnePlus One 64GB, SONY Xperia Z4, Nexus 7 (2012)

(#111079) net84

net84
(őstag)

Sziasztok!

Olyan vonalkód olvasó programot keresek, ami táblázatban vagy XLS-ből konvertálható adatbázisba tud keresést végrehajtani a vonalkód alapján. Ha pedig megtalálja a kódot az adatbázisban, akkor megjeleníti a további adatokat amik a kódhoz tartoznak. Fontos, hogy kézi kódbevitelt is tudjon, ha sérült lenne vonalkód. Ehhez pedig kell, hogy 2 féle kódban is tudjon keresni (a barcode egy egyedi kódot is tartalmaz, míg a vonalkód alatt csak egy számsor van, ami a tényleges azonosító). Magyarul a táblázat több oszlopán is tudnia kell keresni kód alapján...
Adott cirka 5000 aktív egyedi vonalkód. Van saját PC-s programja, de gép nincs mindenhol, ahol le kellene olvasni a kódot és meg kellene keresni a hozzá tartozó további adatokat. Jelenleg ez úgy működik, hogy megnézik a számsort a kód alatt és kikeresik egy nyomtatott listából. A lista viszont akár naponta is frissülhet, így rengeteg papír és idő a frissítése.

Előre is köszönöm a segítséget.

Read only...

(#111080) oszi666 válasza PistiSan (#110804) üzenetére

oszi666
(őstag)

De nekem nem jelez. Nekem van keepben egy lisám, amit megosztottam az ő gmail accountjával is, és ha bármelyikünk módosítja, semmi értesítést nem kap a másik. Be kell kapcsolni valahol?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#111081) zsoltzsolt

zsoltzsolt
(PH! addikt)

Tudtok ajánlani olyan pdf olvasó programot, ami úgy lapoz, mint őpl. a DigitalStand alkalmazás, vagyis, hogy ha a képernyő jobb oldalára koppintok, akkor lapoz. Vagyis érintésre és ne húzogatásra lapozzon. És lehetőleg tabletre is jó legyen!
Előre is köszönöm az ötleteket!

(#111082) Bozek válasza zsoltzsolt (#111081) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

ezPDF Reader

Ha még normális tartalomjegyzék is van a PDF-ben, akkor oda is tudsz ugrani a megfelelő oldalra. Én egy Panasonic fényképezőgép használati útmutatóját (nem hosszú, "csak" 400 oldal) néztem vele így.

(#111083) darvinya

darvinya
(Jómunkásember)

Mit nem mondjak az új Opera elszifonosodott, s b…ra ronda lett. :(((

Vernee Mars 4/32 v7.0

(#111084) Oldman2

Oldman2
(PH! addikt)

Egy Podcastban hallottam olyan "hangos-jegyzet" készítő appról (vélhetően IOS-es), aminek az ikonjára bökve egy előre beállítható hosszúságú hangrögzítés indul el.

Mondjuk 10 mp időtartammal, aminek lejártakor automatikusan befejeződik a rögzítés.

Létezik ilyen Android app?

(#111085) Bozek válasza Oldman2 (#111084) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

Melyik Podcast-ben? Mert szokott hozzá lenni kísérőposzt is, abban esetleg le van írva, hogy melyik alkalmazásról beszéltek. Úgy azért könnyebb lenne megfejteni a kérdést.

(#111086) zsoltzsolt válasza Bozek (#111082) üzenetére

zsoltzsolt
(PH! addikt)

Köszi szépen!

(#111087) Fall-N válasza darvinya (#111083) üzenetére

Fall-N
(senior tag)

Melyik? A Playen a béta verziónál láttam a képeket, tényleg elég iOS-es lett. Nemhogy a mini kinézetét kapná.

[ Szerkesztve ]

EMUI témáim: (G+) https://goo.gl/LEVjOJ

(#111088) Oldman2 válasza Bozek (#111085) üzenetére

Oldman2
(PH! addikt)

Csak mellékesen lett megemlítve, nem ez volt az elsődleges téma...

(Szín Folt Cafe?)

(#111089) darvinya válasza Fall-N (#111087) üzenetére

darvinya
(Jómunkásember)

Az… :(((
Ment is 1 csillag, visszajelzés.

Vernee Mars 4/32 v7.0

(#111090) aleister

aleister
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Elolvastam az összefoglalót, de nem találtam ajánlást arra, ami nekem kell. Tudtok olyan hívásrögzítő app-ot, ami rákérdez hívás indításakor/fogadásakor, hogy mentse-e a beszélgetést?

NE VEGYÉL ÁLLATOT! Fogadj örökbe egyet! http://gazditkeresek.hu

(#111091) Giinos válasza aleister (#111090) üzenetére

Giinos
(PH! kedvence)

Ha az összefoglalóban nem is , a keresőben találsz találatot... :U

PES & ISS PRO only ---->BattleTag: DomeZs#2972

(#111092) aleister válasza Giinos (#111091) üzenetére

aleister
(PH! kedvence)

Ez is megtörtént. Nem kaptam választ a kérdésemre. Nem véletlenül tettem fel. :U

(#111093) aleister válasza aleister (#111092) üzenetére

aleister
(PH! kedvence)

De a lényeg, hpgy találtam ilyet végól GP-n.

(#111094) zhata válasza Giinos (#111091) üzenetére

zhata
(senior tag)

Oszt, mellyik lenne az? :U

(#111095) Soockit válasza aleister (#111090) üzenetére

Soockit
(fanatikus tag)

ACR hívás után kérdezi meg, hogy meg akarod e tartani a hívás felvételét!

(#111096) zhata válasza Soockit (#111095) üzenetére

zhata
(senior tag)

Nougaton a másik fél hangját még az ajánlott beállításokkal sem mindig veszi fel. Váltottam.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.