Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Eltűnt a watchOS 27-ből a Walkie-Talkie
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Hétéves vállalást tett a Honor
-
124500 - 124401
147716 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 125901 125900 - 125801 125800 - 125701 125700 - 125601 125600 - 125501 125500 - 125401 125400 - 125301 125300 - 125201 125200 - 125101 125100 - 125001 125000 - 124901 124900 - 124801 124800 - 124701 124700 - 124601 124600 - 124501 124500 - 124401 124400 - 124301 124300 - 124201 124200 - 124101 124100 - 124001 124000 - 123901 123900 - 123801 123800 - 123701 123700 - 123601 123600 - 123501 123500 - 123401 123400 - 123301 123300 - 123201 123200 - 123101 123100 - 123001 123000 - 122901 122900 - 122801 122800 - 122701 122700 - 122601 122600 - 122501 122500 - 122401 122400 - 122301 122300 - 122201 122200 - 122101 122100 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pxs
aktív tag
Sziasztok, nemrég járt le a 2 éves hűségem, és most kötnék újat, de egyszerre 3 készülékre (laptop, tablet, óra). Ha jól tudom, ehhez 3 külön előfizetést kell kötni?
Lehet mindhárom készülékre részletfizetést vállalni?
Köszönöm előre is! -
kovacsmi_74
senior tag
Ászf 7-es melléklet (Akciók)
2021. szeptember 1-jétől 2021. október 31-ig
"A Domino előfizetők a promóciós időszak alatt a Telekom alkalmazásban történő, legalább 5000 Ft értékű feltöltés esetén a Domino feltöltési bónusz ajánlat mellett 100 GB adatmennyiségre jogosultak. A 100 GB adatmennyiségből 16 GB adatmennyiség EU roaming helyzetben is felhasználható. A 100 GB adatmennyiség a feltöltést követő két héten belül használható fel, a fel nem használt adatmennyiség két hét után elvész."
-
szabonagyur
félisten
-
Nikaré
őstag
Ebben senki sem sem tud segíteni?
-
Taktoj
aktív tag
Ez hogy jön ide vagy mit szeretnél mondani vele?
Ez olyan "itthon vagy?" kêrdés?
-
Top cat
addikt
-
dawez
tag
udv más sem tud belépni pc-n a fiokjaba?
-
szabonagyur
félisten
-
Taktoj
aktív tag
-
Ixion77
addikt
Pedig bárhogy is legyen, úgy történt ahogy írtam. S20-on nem működött (ikon se jelent meg), pedig a menü szerint be volt kapcsolva. Átraktam a G5-be, rögtön jelzett, bekapcsoltam a roamingot. Kikapcsolgam, vissza a simet az S20-ba, és már azon is működött a net, megjelent az ikon is. Persze lehet, hogy a G5-ös kitérő felesleges volt, elég lett volna kivenni a simet és visszarakni. Nem tudhatom.
-
4Grider
félisten
Megoldottam!
Egy hirtelen ötlettől vezérelve átraktam a SIM kártyát egy régi telefonba: LG G5 LineageOS 18.1 rendszerrel.
Az indítás után azonnal kiírta hogy a SIM data roaming nincs engedélyezve, és a beállításokat megnyitotta ahol s kapcsoló van. Átkapcsoltam, és rögtön működött a net. Visszaraktam a SIM-et az S20 FE-be, és már abban is működik.
Tehát az S20 FE 5G szoftvere a bugos.
Azon hiába kapcsoltam azon át a data roamingot on-ra, a felületen azt jelezte ki hogy a változtatás megtörtént, de a hálózaton a megfelelő kommunikációt nem hajtotta végre. Mifelénk az adatroamingot nem sim kártyán kell állítani, hanem készüléken. Azaz hiába engedélyezed az egyik eszközödön, az még a másik eszközön nem fogja engedélyezni...
-
MadMancs
veterán
Megpróbáltam a törlést, de semmi sem változott.
Én nem törlést írtam.
Az apn-t kell editálni, átírni az általam írt részeket. És után el is kell a módosítást menteni!Aztán nyomtam egy "reset to default"-ot (gondolom erre utaltál a szolgáltatótól letöltés kifejezéssel),
Nekem nem Samsungom van, hanem Sony-m.
Nálam a Hálózat és Internet beállítás résznél van erre egy külön menüpont:
"Internetbeállítások
Internet és MMS-beállítások letöltése"
(a két sor egy menüpont)
Ez tölti le a szolgáltatói beállításokat. Kettőt: egyet az internetre, egyet az mms-re. (Az mms-t én mindig törlöm.)
Ez a menü nem tudom, hogy egyezik-e a Samsung "reset to default" menüjével.Igen megegyezik a kettő.
Töröltem mindkét APN (net és mms) majd alapbeallitasok visszaállítása és elővarázsolta mindkettőt (S21 U) -
sifarr
senior tag
Megpróbáltam a törlést, de semmi sem változott. Aztán nyomtam egy "reset to default"-ot (gondolom erre utaltál a szolgáltatótól letöltés kifejezéssel), ami visszaírta a multimédiás bejegyzéseket az eredetire.
A domino roaming be van kapcsolva a telekom honlapon. A készüléken a Mobile Networks / Data roaming szintén be van kapcsolva. További ötletem nincs hogy mi lehet rossz.Megpróbáltam a törlést, de semmi sem változott.
Én nem törlést írtam.
Az apn-t kell editálni, átírni az általam írt részeket. És után el is kell a módosítást menteni!Aztán nyomtam egy "reset to default"-ot (gondolom erre utaltál a szolgáltatótól letöltés kifejezéssel),
Nekem nem Samsungom van, hanem Sony-m.
Nálam a Hálózat és Internet beállítás résznél van erre egy külön menüpont:
"Internetbeállítások
Internet és MMS-beállítások letöltése"
(a két sor egy menüpont)
Ez tölti le a szolgáltatói beállításokat. Kettőt: egyet az internetre, egyet az mms-re. (Az mms-t én mindig törlöm.)
Ez a menü nem tudom, hogy egyezik-e a Samsung "reset to default" menüjével. -
Ixion77
addikt
Megpróbáltam a törlést, de semmi sem változott. Aztán nyomtam egy "reset to default"-ot (gondolom erre utaltál a szolgáltatótól letöltés kifejezéssel), ami visszaírta a multimédiás bejegyzéseket az eredetire.
A domino roaming be van kapcsolva a telekom honlapon. A készüléken a Mobile Networks / Data roaming szintén be van kapcsolva. További ötletem nincs hogy mi lehet rossz.Megoldottam!
Egy hirtelen ötlettől vezérelve átraktam a SIM kártyát egy régi telefonba: LG G5 LineageOS 18.1 rendszerrel.
Az indítás után azonnal kiírta hogy a SIM data roaming nincs engedélyezve, és a beállításokat megnyitotta ahol s kapcsoló van. Átkapcsoltam, és rögtön működött a net. Visszaraktam a SIM-et az S20 FE-be, és már abban is működik.
Tehát az S20 FE 5G szoftvere a bugos.
Azon hiába kapcsoltam azon át a data roamingot on-ra, a felületen azt jelezte ki hogy a változtatás megtörtént, de a hálózaton a megfelelő kommunikációt nem hajtotta végre. -
dptrsk
Topikgazda
Megpróbáltam a törlést, de semmi sem változott. Aztán nyomtam egy "reset to default"-ot (gondolom erre utaltál a szolgáltatótól letöltés kifejezéssel), ami visszaírta a multimédiás bejegyzéseket az eredetire.
A domino roaming be van kapcsolva a telekom honlapon. A készüléken a Mobile Networks / Data roaming szintén be van kapcsolva. További ötletem nincs hogy mi lehet rossz.T-Mobile Austria/A1/Drei hálózatokon megy csak a net.
Milyen hálózaton vagy?
-
Ixion77
addikt
Nekem gyanús, hogy ez az mms apn.
Megnéztem az én beállításomat, az alapján ezek a különbségek:
MMSC not set
MMS-proxy not set
MMS port not set
Authentication type PAP
APN type default,supl,utÍrd át ezekre, utána próbáld ki.
Vagy az apn-t le is lehet töltetni a szolgáltatótól a beállításoknál. Ennek elvileg jónak kell lennie.
Valamint a szolgáltatónál is lehet engedélyeztetni/tiltatni a roamingot. De a telefonbeállításoknál is be lehet állítani tiltást. Ha itt tiltott, akkor az felülírja a szolgáltatói beállítást.Megpróbáltam a törlést, de semmi sem változott. Aztán nyomtam egy "reset to default"-ot (gondolom erre utaltál a szolgáltatótól letöltés kifejezéssel), ami visszaírta a multimédiás bejegyzéseket az eredetire.
A domino roaming be van kapcsolva a telekom honlapon. A készüléken a Mobile Networks / Data roaming szintén be van kapcsolva. További ötletem nincs hogy mi lehet rossz. -
dptrsk
Topikgazda
-
sifarr
senior tag
Nekem gyanús, hogy ez az mms apn.
Megnéztem az én beállításomat, az alapján ezek a különbségek:
MMSC not set
MMS-proxy not set
MMS port not set
Authentication type PAP
APN type default,supl,utÍrd át ezekre, utána próbáld ki.
Vagy az apn-t le is lehet töltetni a szolgáltatótól a beállításoknál. Ennek elvileg jónak kell lennie.
Valamint a szolgáltatónál is lehet engedélyeztetni/tiltatni a roamingot. De a telefonbeállításoknál is be lehet állítani tiltást. Ha itt tiltott, akkor az felülírja a szolgáltatói beállítást. -
Ixion77
addikt
-
4Grider
félisten
-
szabonagyur
félisten
Pedig a szamla szerinti a realis. Ha veszek akciosan valamit, majd elallok tole es akkor nem akcios sem teljes arat kapok vissza.
-
Ixion77
addikt
-
4Grider
félisten
Internet elérés nem működése ügyben keresek segítséget:
Adott egy Galaxy S20 FE 5G telefon, benne egyetlen SIM kártya, azon Domino díjcsomag. Roaming bekapcsolva (*104#), maraton 5Gb feltöltve pár hete. A telefonon a "roaming data" beállítás bekapcsolva, alapképernyő lehúzható menüjében a mobiladat szintén bekapcsolva.
Ennek ellenére külföldön nem működik az internet a telefonon, csak belföldön.
Van valakinek ötlete hogy miért nem?Hívást tudsz róla magyar szám felé indítani?
3G only módban sem jön elő a H+? -
glacious
addikt
Internet elérés nem működése ügyben keresek segítséget:
Adott egy Galaxy S20 FE 5G telefon, benne egyetlen SIM kártya, azon Domino díjcsomag. Roaming bekapcsolva (*104#), maraton 5Gb feltöltve pár hete. A telefonon a "roaming data" beállítás bekapcsolva, alapképernyő lehúzható menüjében a mobiladat szintén bekapcsolva.
Ennek ellenére külföldön nem működik az internet a telefonon, csak belföldön.
Van valakinek ötlete hogy miért nem?Melyik orazág? Lehet olyan hálózatra csatlakozik, ahol nincs normális roaming net.
-
Kaba
veterán
Hívd a 1414-et ,mielőtt újra az üzletbe mennél.Egy kompetensebb ügyintéző segíthet a problémád megoldásában.
-
xeno204
aktív tag
Nálam a legjobb eset lenne a visszatérítés, mivel a szerviz nem írt konkrét összeget a csereutalványra, így a Telekom dönti el hogy mennyit ér a TV, ez lehet a kisker ára (már a vásárlás idején is alacsony lehetett), vagy a számla alapján, nekem egyik sem jó a cserénél.
-
Ixion77
addikt
Internet elérés nem működése ügyben keresek segítséget:
Adott egy Galaxy S20 FE 5G telefon, benne egyetlen SIM kártya, azon Domino díjcsomag. Roaming bekapcsolva (*104#), maraton 5Gb feltöltve pár hete. A telefonon a "roaming data" beállítás bekapcsolva, alapképernyő lehúzható menüjében a mobiladat szintén bekapcsolva.
Ennek ellenére külföldön nem működik az internet a telefonon, csak belföldön.
Van valakinek ötlete hogy miért nem? -
Caranita
aktív tag
Most már igen.
De régen még nem részletfizetés volt a Vodánál, hanem magasabb díjcsomagot fizettél, amihez 1 forintért járt a telefon.
Pl.Red Basic volt 10ezer, Red Basic X 20ezer, ami szintén egy tarifa volt, így értékegyeztetéses cserénél ha volt olyan telefon, ami benne volt a Red Basic Xben akkor tudtál értékegyeztetéssel cserélni, de ha nem, akkor bizony az 1 ft volt a kiindulópont.
-
Caranita
aktív tag
-
Kaba
veterán
Ez nem lehetne minden esetben igazságos! (de sajnos jogszerű)
Például ha egy 1 Forintért vett telefonom elromlik és nem tudják megjavítani, akkor telefon nélkül fogok maradni? (ez egy régebbi Vodás eset)
Szerencsére nem romlott el!
Persze a telefonhoz tartozott szolgáltatás is.Vagy akár egy másik eset:
Jó régen volt olyan akció is, ha vettél pl. 10 darab műsoros DVD lemezt, akkor 1 Forintért kaptál hozzá egy DVD lejátszót.
Ilyen esetekre is kéne valami megoldás, de ha lenne ilyen akkor meg sokan visszaélnének vele.
Ezért minden marad a régiben...A telefon ára az nem egy forint.A kedvezményed miatt kaptad egy forintért.Amennyiben elromlik garanciaidőn belül,akkor az értékének megfelelően cserélik vagy javítják.
-
Lackooo84
nagyúr
-
csako
veterán
& #124466 Caranita
Értem, pedig az összefoglalóban így szerepel:
1: értékegyeztetéses csere: az xy készülék vásárláskori kiskereskedelmi ára alapján, az aktuális kiskereskedelmi árlistában szereplő nem drágább készülékekből;
Pénz visszaadásnál én sem gondoltam
2: visszavásárlás: az ügyfél által eddig kifizetett készülékár (teljes összeg vagy részletfizetés esetén a kezdő-, és további befizetett részletek). -
ElektrikusDE
senior tag
Ez nem lehetne minden esetben igazságos! (de sajnos jogszerű)
Például ha egy 1 Forintért vett telefonom elromlik és nem tudják megjavítani, akkor telefon nélkül fogok maradni? (ez egy régebbi Vodás eset)
Szerencsére nem romlott el!
Persze a telefonhoz tartozott szolgáltatás is.Vagy akár egy másik eset:
Jó régen volt olyan akció is, ha vettél pl. 10 darab műsoros DVD lemezt, akkor 1 Forintért kaptál hozzá egy DVD lejátszót.
Ilyen esetekre is kéne valami megoldás, de ha lenne ilyen akkor meg sokan visszaélnének vele.
Ezért minden marad a régiben... -
Top cat
addikt
-
Caranita
aktív tag
-
csako
veterán
Az összefoglaló végét olvasva kérdezem, hogy a csereutalvány nem akciómentes ár alapján megy?
-
kali
legenda
Ja, hogy úgy, ez nem elhanyagolható részlet, ilyenkor azért kevesebb nyitott kérdés van.
-
Nikaré
őstag
Sziasztok!
Segítségre van szükségem.
Van itt a fórumtársak közül aki a Telekomnál dolgozik (mobilos vonalon, esetleg üfsz.)? Egyetlen kérdésem lenne, nem bonyolult a helyzet, de nem jutok előrébb.
Privátban szívesen venném a kommunikációt!
Köszönöm! -
Kaba
veterán
Igy azert jovall masabb a tortenete
Igen más.Veszteség amúgy sem éri majd,mivel legrosszabb esetben a tévé árát visszakapja.(sajnos pechje volt,hogy éppen egy mélyen akciós tévé romlott el).
-
szabonagyur
félisten
-
BBke
tag
Sziasztok,
Több helyen olvastam hogy a Telekom nehezen váltja készpénzre a csereutalványokat, sajnos ma ezzel én is szembesültem...
Egy tavaly kifutó modellként vásárolt TV-t garanciáztattam a gyártói szakszervizben, majd az ott kapott csereutalványt szerettem volna beváltani, de a Telekom üzletben először nem tudták értelmezni a papírokat, majd telefonos segítségkérés után is csak "elzavarni" tudtak, olyan szöveggel hogy megnézik van-e raktáron az ~ 1 éve kifutott modell, vagy majd a szerviz ad új készüléket (ezt nem is értettem) .
Utólag már rájöttem hogy hétvégén csak értékesítő droidok ülnek az üzletben... jövő héten megpróbálok beszélni egy üzletvezetővel.Próbáld meg a Telekom facebook oldalát, privát üzenetben. Írd le, hogy mi a problámád, az MT azonosítót is. Segíteni fognak.
-
Kaba
veterán
Nyugodtan vehetsz normáláras tévét a Telekomnál.Nem lesz gondod egy esetleges cserénél sem.
A fórumtársnál más volt a helyzet.Ő a BF alkalmával vette a tévét kb.harmadáron,így nyilván ilyen árban,nem tud mire cserélni. -
#33802016
törölt tag
A csereutalvány azonos márkára cserét ír elő, ami nem megoldható, mivel a Telekom megszüntette a márka forgalmazását. Jelenleg árban a legolcsóbb készülék (más márka) is több mint a duplája a cserélendő darabnak, és mindenben jelentősen rosszabb, csak a rendeltetése megegyező. Ráadásul anyagilag ők is a pénzvisszatérítéssel járnának a legjobban, kérdés erre mennyi idő múlva jönnek rá. Sajnos abban sem vagyok biztos hogy a mai kaland után elindult-e bármilyen folyamat az ügyben, mivel én semmilyen papírt vagy igazolást nem kaptam, még a csereutalványt sem vették el tőlem .
Gondolkodtam telekomnál tv-t vennni... ha már ennyire promozzák mint lehetőség... de úgy látom jobb nélkülük... ha erre sor kerülne...
-
Gubu0101
veterán
Tv lett csak,vezetékes telefonnak már semmi haszna,manapság (szerintem)
Még rendeltem pluszba 2 wifi jelerősítőt,asszem az éves költekezésnek vége is
-
m1lan
őstag
-
Gubu0101
veterán
Nincs mit.
Pont fordítva, 1 mobil és 2 otthoni szolgáltatás kell.
Az alap 30%-os Magentának nem feltétele, hogy hangalapú legyen az előfizetés. Az csak a Többmobilos Magentánál érdekes, ahhoz viszont legalább 3 hangalapú előfizetés kell. Köttess egy Alap vezetékes telefon csomagot, azzal már Magentás lehetsz, a végösszeg pedig a plusz szolgáltatás ellenére is kedvezőbbre jön ki. A 15%-os mobil kedvezményed 30%-ra nő, a listaáras interneted pedig 30%-kal olcsóbb lesz. 
Köszi!
Akkor,még lehet a tv-t is hozzá csapom
-
m1lan
őstag
Nincs mit.
Pont fordítva, 1 mobil és 2 otthoni szolgáltatás kell.
Az alap 30%-os Magentának nem feltétele, hogy hangalapú legyen az előfizetés. Az csak a Többmobilos Magentánál érdekes, ahhoz viszont legalább 3 hangalapú előfizetés kell. Köttess egy Alap vezetékes telefon csomagot, azzal már Magentás lehetsz, a végösszeg pedig a plusz szolgáltatás ellenére is kedvezőbbre jön ki. A 15%-os mobil kedvezményed 30%-ra nő, a listaáras interneted pedig 30%-kal olcsóbb lesz. 
-
Gubu0101
veterán
Szia!
A Telekomnál teljesen egyedi a vásárlási keret, hivatalosan kommunikált felső határ nincsen. Amíg értékesítőként dolgoztam, találkoztam 1 millió feletti hitelkerettel is, bár annak az ügyfélnek nagyon sok előfizetése volt. Ha a webshop a rendelési folyamat végén nem írja ki, hogy előleg fizetése szükséges, akkor mehet a TV és a laptop együtt.
Köszi!

Tv-nek a felénél járok,bár azt jövő héten kifizetem,még a maradékot.
Akkor mindjárt rá is nézek,nem várok fizuig.
A Magentához elég 2 hangalapú előfizetés +1 otthon szolgáltatás?(internet van).Neked is Kaba!
-
kali
legenda
A csereutalvány azonos márkára cserét ír elő, ami nem megoldható, mivel a Telekom megszüntette a márka forgalmazását. Jelenleg árban a legolcsóbb készülék (más márka) is több mint a duplája a cserélendő darabnak, és mindenben jelentősen rosszabb, csak a rendeltetése megegyező. Ráadásul anyagilag ők is a pénzvisszatérítéssel járnának a legjobban, kérdés erre mennyi idő múlva jönnek rá. Sajnos abban sem vagyok biztos hogy a mai kaland után elindult-e bármilyen folyamat az ügyben, mivel én semmilyen papírt vagy igazolást nem kaptam, még a csereutalványt sem vették el tőlem .
Mehet az más gyártóéra is, nem ritka, hogy lepapírozzák, ha minden félnek érdeke.
Muszáj elindítaniuk a folyamatot, ha jelezted nekik, hogy mi a helyzet. Telefonon érdeklődj később, miszerint mikor és hol voltál bent adott ügyben, bemutattad a csereutalványt, arra mit mondtak és annak fényében most mire számíthatsz...stb., így is nyoma lesz. -
Kaba
veterán
A vásárlási keret egyénfüggő.Nincsen általános keret.
Online rendelésnél látod a végén,hogy kell e fizetned mobilelőleget,de rákérdezhetsz a 1414 is. -
m1lan
őstag
Szia!
A Telekomnál teljesen egyedi a vásárlási keret, hivatalosan kommunikált felső határ nincsen. Amíg értékesítőként dolgoztam, találkoztam 1 millió feletti hitelkerettel is, bár annak az ügyfélnek nagyon sok előfizetése volt. Ha a webshop a rendelési folyamat végén nem írja ki, hogy előleg fizetése szükséges, akkor mehet a TV és a laptop együtt.
-
Gubu0101
veterán
Üdv!
Tudja valaki,hogy mennyi lehet a vásárlási keret?
Folyamatban van egy tv amit fizetek és mellé még egy laptop lenne.
Asszem a másik T-nél 3-350 ezer körül lehet,afölött már csak egy összegben lehet,vagy az előző fen maradó részét ki kell fizetni.
Köszi! -
xeno204
aktív tag
Ez nem biztosítás, sima garancia lenne. Sőt még szolgáltatás sincs mellé (ezen rendesen meglepődtek az üzletben). A két hét talán még nálam is beleférne, mivel van másik TV-m, de jelenleg úgy érzem hogy a semmire várok.
-
kchris78
veterán
A csereutalvány azonos márkára cserét ír elő, ami nem megoldható, mivel a Telekom megszüntette a márka forgalmazását. Jelenleg árban a legolcsóbb készülék (más márka) is több mint a duplája a cserélendő darabnak, és mindenben jelentősen rosszabb, csak a rendeltetése megegyező. Ráadásul anyagilag ők is a pénzvisszatérítéssel járnának a legjobban, kérdés erre mennyi idő múlva jönnek rá. Sajnos abban sem vagyok biztos hogy a mai kaland után elindult-e bármilyen folyamat az ügyben, mivel én semmilyen papírt vagy igazolást nem kaptam, még a csereutalványt sem vették el tőlem .
akitől megvettem annak s20-ra talán note adtak egy s21 ultrat :). Telekom biztosítás. Azért adta el mert 2 hét után derült ki és addig vett már magának egy másikat.
-
xeno204
aktív tag
Szia,
A csereutalvány elsődlegesen cserére hivatott, ha van azonos típusú készülék, azt kell adniuk és elfogadandó, ez jogszabályi előírás.
Amennyiben nincs azonos típusú, de van (szerintük) azonos specifikációval rendelkező, azt kínálják fel, te viszont ha azt nem szeretnéd, keresel akár csak egy eltérést - mindig van valami - és köszönettel visszautasítod, ekkor nem erőltethetik rád a cserét. Ilyenkor előfordul, hogy kinézel egy kicsivel drágábbat és jobbat, mint amire az előzmény alapján jogosult lennél, de belemennek a cserébe, lepapírozzák.
Ha azonos típust nem tudnak adni és te másmilyen, általuk felkínált típust nem akarsz elfogadni, akkor mehet az elállás.A csereutalvány azonos márkára cserét ír elő, ami nem megoldható, mivel a Telekom megszüntette a márka forgalmazását. Jelenleg árban a legolcsóbb készülék (más márka) is több mint a duplája a cserélendő darabnak, és mindenben jelentősen rosszabb, csak a rendeltetése megegyező. Ráadásul anyagilag ők is a pénzvisszatérítéssel járnának a legjobban, kérdés erre mennyi idő múlva jönnek rá. Sajnos abban sem vagyok biztos hogy a mai kaland után elindult-e bármilyen folyamat az ügyben, mivel én semmilyen papírt vagy igazolást nem kaptam, még a csereutalványt sem vették el tőlem .
-
kali
legenda
Sziasztok,
Több helyen olvastam hogy a Telekom nehezen váltja készpénzre a csereutalványokat, sajnos ma ezzel én is szembesültem...
Egy tavaly kifutó modellként vásárolt TV-t garanciáztattam a gyártói szakszervizben, majd az ott kapott csereutalványt szerettem volna beváltani, de a Telekom üzletben először nem tudták értelmezni a papírokat, majd telefonos segítségkérés után is csak "elzavarni" tudtak, olyan szöveggel hogy megnézik van-e raktáron az ~ 1 éve kifutott modell, vagy majd a szerviz ad új készüléket (ezt nem is értettem) .
Utólag már rájöttem hogy hétvégén csak értékesítő droidok ülnek az üzletben... jövő héten megpróbálok beszélni egy üzletvezetővel.Szia,
A csereutalvány elsődlegesen cserére hivatott, ha van azonos típusú készülék, azt kell adniuk és elfogadandó, ez jogszabályi előírás.
Amennyiben nincs azonos típusú, de van (szerintük) azonos specifikációval rendelkező, azt kínálják fel, te viszont ha azt nem szeretnéd, keresel akár csak egy eltérést - mindig van valami - és köszönettel visszautasítod, ekkor nem erőltethetik rád a cserét. Ilyenkor előfordul, hogy kinézel egy kicsivel drágábbat és jobbat, mint amire az előzmény alapján jogosult lennél, de belemennek a cserébe, lepapírozzák.
Ha azonos típust nem tudnak adni és te másmilyen, általuk felkínált típust nem akarsz elfogadni, akkor mehet az elállás. -
xeno204
aktív tag
Szia!
Remélem hogy csak a Telekom partner üzleteknél ilyen nehézkes a dolog!
Telekom üzletben valószínűleg nagyobb esélyed lenne!
Ez Telekom üzlet volt, nem partner.
-
ElektrikusDE
senior tag
Sziasztok,
Több helyen olvastam hogy a Telekom nehezen váltja készpénzre a csereutalványokat, sajnos ma ezzel én is szembesültem...
Egy tavaly kifutó modellként vásárolt TV-t garanciáztattam a gyártói szakszervizben, majd az ott kapott csereutalványt szerettem volna beváltani, de a Telekom üzletben először nem tudták értelmezni a papírokat, majd telefonos segítségkérés után is csak "elzavarni" tudtak, olyan szöveggel hogy megnézik van-e raktáron az ~ 1 éve kifutott modell, vagy majd a szerviz ad új készüléket (ezt nem is értettem) .
Utólag már rájöttem hogy hétvégén csak értékesítő droidok ülnek az üzletben... jövő héten megpróbálok beszélni egy üzletvezetővel.Szia!
Remélem hogy csak a Telekom partner üzleteknél ilyen nehézkes a dolog!
Telekom üzletben valószínűleg nagyobb esélyed lenne!
-
xeno204
aktív tag
Sziasztok,
Több helyen olvastam hogy a Telekom nehezen váltja készpénzre a csereutalványokat, sajnos ma ezzel én is szembesültem...
Egy tavaly kifutó modellként vásárolt TV-t garanciáztattam a gyártói szakszervizben, majd az ott kapott csereutalványt szerettem volna beváltani, de a Telekom üzletben először nem tudták értelmezni a papírokat, majd telefonos segítségkérés után is csak "elzavarni" tudtak, olyan szöveggel hogy megnézik van-e raktáron az ~ 1 éve kifutott modell, vagy majd a szerviz ad új készüléket (ezt nem is értettem) .
Utólag már rájöttem hogy hétvégén csak értékesítő droidok ülnek az üzletben... jövő héten megpróbálok beszélni egy üzletvezetővel. -
simpley
őstag
-
Hege1234
addikt
megnyugodtam, hogy nem kell azt a rohadt régi pin/puk kódos kártyát előkotorni

simpley
Top cat
-
Top cat
addikt
Szerintem elég a személyi/lakcímkártya.
Amikor bejött az adateggyeztetősdi, csak ezek voltak nálam. Új telefont akartam venni (nem náluk) de a régi nem volt nálam. Gondoltam rákérdezek ha már itt vagyok. Azonnal adtak újat így is.
-
simpley
őstag
Szia,
nem muszáj üzletben először is, online is intézhető. Tudomásom szerint személyi igazolvány vagy bármi ami alkalmas személy beazonosítására illetve lakcímkártya.
[itt lehet online, ha esetleg így jobb lenne.]
-
Hege1234
addikt
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy milyen papírokra van szükség ha egy régi
nagy sim-ből(dominós) kellene egy micro sim-es változat? -
st3v3np3t3r
nagyúr
Nem annyira követtem nyomon a Telekom 5G technológiai megoldásait, ezért érdeklődnék itt tőletek: Kecskeméten elvileg van lefedettség. Előfizetéses vagyok, igaz céges flottás, de a kapott flottás tájékoztatóban is írták, hogy 5G képes netünk lehet, ha korlátlant rendelünk meg. Kipróbálásra nálam van egy Mi 11 lite 5G. A kártyámra bekapcsoltam az egynapos nyári korlátlan 5G netet, szépen elő is jött a térerő mellé az 5G kiírás, de: sebességét nézve ugyanannyit tud, mint a 4G+. Ha a telefonban a *#*#4636#*#* kóddal megnézem a telefon adatait, adathálózatnál LTE-t ír, és a fizikai csatorna konfigurációjánál is ugyanaz van írva, mint amikor 4G+ a hálózat. Ez most amolyan marketing jellegű 5G hálózat akar lenni, hogy ha megrendeled a korlátlan netet, ami 5G képes, akkor az eredmény valójában csak annyi, hogy lesz egy 5G kiírás a térerő mellett, de a sebesség továbbra is 4G+?
-
kali
legenda
Igen, azokat pont láttam, ezért merült fel a kérdés. Melyek amúgy azok a feltételek, amelyeknek teljesülniük kell, hogy jöjjenek a nagy számok? Ez így azért nekem, mint egyszerű felhasználó számára megtévesztő lehet, hogy csak a kiírás változik a térerő mellett a csomag megrendelése után, de a sebesség ugyanannyi, mint 4G+ esetén. Továbbá a Telekom oldalán az 5G szolgáltatás leírásában sem láttam olyan sok apróbetűs részt, amely arra utalt volna, hogy néha csak a pénzedért egy feliratot kapsz, a hálózati technológiát viszont nem. Vagy ez most amolyan vidéki 5G akar itt errefelé lenni?
A telefonod hardveres és szoftveres képessége - azon gyártó tekintetében sok, az átlagnál legalábbis több a nyitott kérdés -, adott helyen a cella/torony specifikációja, képessége, pillanatnyi terheltsége és a befolyásoló környezeti tényezők.
-
kchris78
veterán
Igen, azokat pont láttam, ezért merült fel a kérdés. Melyek amúgy azok a feltételek, amelyeknek teljesülniük kell, hogy jöjjenek a nagy számok? Ez így azért nekem, mint egyszerű felhasználó számára megtévesztő lehet, hogy csak a kiírás változik a térerő mellett a csomag megrendelése után, de a sebesség ugyanannyi, mint 4G+ esetén. Továbbá a Telekom oldalán az 5G szolgáltatás leírásában sem láttam olyan sok apróbetűs részt, amely arra utalt volna, hogy néha csak a pénzedért egy feliratot kapsz, a hálózati technológiát viszont nem. Vagy ez most amolyan vidéki 5G akar itt errefelé lenni?
a legelső az hogy mi a frekvencia? 700 MHz-es sávon valószínűleg nem lesz 1Gbit letöltési sebesség.
-
Maist
senior tag
Igen, azokat pont láttam, ezért merült fel a kérdés. Melyek amúgy azok a feltételek, amelyeknek teljesülniük kell, hogy jöjjenek a nagy számok? Ez így azért nekem, mint egyszerű felhasználó számára megtévesztő lehet, hogy csak a kiírás változik a térerő mellett a csomag megrendelése után, de a sebesség ugyanannyi, mint 4G+ esetén. Továbbá a Telekom oldalán az 5G szolgáltatás leírásában sem láttam olyan sok apróbetűs részt, amely arra utalt volna, hogy néha csak a pénzedért egy feliratot kapsz, a hálózati technológiát viszont nem. Vagy ez most amolyan vidéki 5G akar itt errefelé lenni?
-
kali
legenda
Nem annyira követtem nyomon a Telekom 5G technológiai megoldásait, ezért érdeklődnék itt tőletek: Kecskeméten elvileg van lefedettség. Előfizetéses vagyok, igaz céges flottás, de a kapott flottás tájékoztatóban is írták, hogy 5G képes netünk lehet, ha korlátlant rendelünk meg. Kipróbálásra nálam van egy Mi 11 lite 5G. A kártyámra bekapcsoltam az egynapos nyári korlátlan 5G netet, szépen elő is jött a térerő mellé az 5G kiírás, de: sebességét nézve ugyanannyit tud, mint a 4G+. Ha a telefonban a *#*#4636#*#* kóddal megnézem a telefon adatait, adathálózatnál LTE-t ír, és a fizikai csatorna konfigurációjánál is ugyanaz van írva, mint amikor 4G+ a hálózat. Ez most amolyan marketing jellegű 5G hálózat akar lenni, hogy ha megrendeled a korlátlan netet, ami 5G képes, akkor az eredmény valójában csak annyi, hogy lesz egy 5G kiírás a térerő mellett, de a sebesség továbbra is 4G+?
Szia,
Nem sokat kell a topikban visszaolvasnod, hogy találj 800 - 1000 Mbps 5G méréseket, de ahhoz több feltételnek is teljesülnie kell.
-
Maist
senior tag
Nem annyira követtem nyomon a Telekom 5G technológiai megoldásait, ezért érdeklődnék itt tőletek: Kecskeméten elvileg van lefedettség. Előfizetéses vagyok, igaz céges flottás, de a kapott flottás tájékoztatóban is írták, hogy 5G képes netünk lehet, ha korlátlant rendelünk meg. Kipróbálásra nálam van egy Mi 11 lite 5G. A kártyámra bekapcsoltam az egynapos nyári korlátlan 5G netet, szépen elő is jött a térerő mellé az 5G kiírás, de: sebességét nézve ugyanannyit tud, mint a 4G+. Ha a telefonban a *#*#4636#*#* kóddal megnézem a telefon adatait, adathálózatnál LTE-t ír, és a fizikai csatorna konfigurációjánál is ugyanaz van írva, mint amikor 4G+ a hálózat. Ez most amolyan marketing jellegű 5G hálózat akar lenni, hogy ha megrendeled a korlátlan netet, ami 5G képes, akkor az eredmény valójában csak annyi, hogy lesz egy 5G kiírás a térerő mellett, de a sebesség továbbra is 4G+?
-
#33802016
törölt tag
-
simpley
őstag
-
#33802016
törölt tag
-
simpley
őstag
Mivel verseny van, nem kizárt hogy változtatnak a hozzáálláson.
Sőt, Telenornál is lesz egy 1 napos rendszer karbantartás, ugyanúgy kb minden off lesz mint vodánál. Lehet ők is most vezetik be (idénre ígérték ők is). Ha igen, tuti feltöltőkártyásoknak is, nem szoktak különbséget tenni ügyfelek között. Akkor viszont tényleg lépnie kell Telekomnál is.valószínűsítem egy nem hivatalos info szerint, hogy a mytelenor felülettel lesz újítás.
-
MadMancs
veterán
eSIM et már csak én fésültem össze. Mert azt mondja nem olyan volumenű, mégis leáll kb minden (se vásárlás, se szerződés módosítás, se ügyfélsztolgálat, se számlabefizetés, se stb.) Vodánál is csak ennyivel indult, azt eSIM lett belőle.
De mivel Viktor elég közel van a tűzhöz, én hiszek neki.
-
Dr Bubo
MODERÁTOR
Megírta Viktor is, hogy kb nulla esélye van, hogy most (ez alatt az 1 nap alatt) lesz Telenornál eSIM bevezetve. Ne kezdjünk el szerintem ilyet terjeszteni.

Ő azt írta, hogy nem olyan kaliberű a karbantartás, mint a Vodánál. Én nem láttam, hogy eSIM-ről lett volna szó.
Ha elkerülte esetleg a figyelmemet. akkor elnézést kérek.
-
kchris78
veterán
Horvátoknál az összes frekvenciát összefogják ami csak létezik, de optikai hálózatuk a tengerparton alig van, így a mikrós felhordó az elsődleges. Az a szolgáltató, aki ténylegesen korlátlan netet ad, az estére eléri az egy Megabit alatti sebességet. Amelyiknek meg a korlátlan netje napi 10 GB-ot jelent lassítás nélkül az meg megy akkor is 100 Mbps-al.
De legalabb terero van
. Itt a Balcsin az is hezagos! -
4Grider
félisten
Ez azért nem igaz teljesen. Pont Olaszország, ahol sima prepaid ügyfél is kaphat korlátlan 5G netet, ingyenes adatforgalmú sreaminget mellé. Itt egy nagyobb üdülővárosban többen vannak, mint az egész Balaton körül, a strandon megvan a 200 feletti sebesség simán, központban mértem 400 felett is és ez csak 4G volt. Konkrétan nálunk szar a hálózat és ezen nincs mit szépíteni. Megy a spórolás és a lehúzás magyar módra. Magyarországon nem mennek tömegesen az emberek be a szolgáltatók elé, ha probléma van, hanem írkálunk fórumokba, itt ilyen lenne, reggel 500 ember állna az üzlet előtt. Például a mostani Vodafone cirkusz esetén az országos tv hozná mint óriási botrány. Persze itt demokrácia van.
Horvátoknál az összes frekvenciát összefogják ami csak létezik, de optikai hálózatuk a tengerparton alig van, így a mikrós felhordó az elsődleges. Az a szolgáltató, aki ténylegesen korlátlan netet ad, az estére eléri az egy Megabit alatti sebességet. Amelyiknek meg a korlátlan netje napi 10 GB-ot jelent lassítás nélkül az meg megy akkor is 100 Mbps-al.
-
MadMancs
veterán
Megírta Viktor is, hogy kb nulla esélye van, hogy most (ez alatt az 1 nap alatt) lesz Telenornál eSIM bevezetve. Ne kezdjünk el szerintem ilyet terjeszteni.

Igen pont most olvastam.

Bár nem is tényként írtam, csak feltételezés volt.
-
kchris78
veterán
vagy legalabb a kicsit kiemeltebben kezelt ceges flottas ugyfeleknek megadnak az 5G-t. Kicsit vicc hogy ennyire premium szolgaltatasnak kepzelik ezt.. vagy direkt zarjak el a nagyobb mennyisegu ugyfelet az 5Gtol mert addig lehet kiralykodni a mediaban a tobbszaz mbites letoltesi sebesseggel? (nyilvan ha egyedul van valaki egy cellaban
) Utana mar kiderulne hogy az a feldobott partucat -100 cella mit is bir normal production korulmenyek kozott... mert ami most van az igy kb tesztuzem.. -
szabonagyur
félisten
Mivel verseny van, nem kizárt hogy változtatnak a hozzáálláson.
Sőt, Telenornál is lesz egy 1 napos rendszer karbantartás, ugyanúgy kb minden off lesz mint vodánál. Lehet ők is most vezetik be (idénre ígérték ők is). Ha igen, tuti feltöltőkártyásoknak is, nem szoktak különbséget tenni ügyfelek között. Akkor viszont tényleg lépnie kell Telekomnál is.Megírta Viktor is, hogy kb nulla esélye van, hogy most (ez alatt az 1 nap alatt) lesz Telenornál eSIM bevezetve. Ne kezdjünk el szerintem ilyet terjeszteni.

-
MadMancs
veterán
Mivel verseny van, nem kizárt hogy változtatnak a hozzáálláson.
Sőt, Telenornál is lesz egy 1 napos rendszer karbantartás, ugyanúgy kb minden off lesz mint vodánál. Lehet ők is most vezetik be (idénre ígérték ők is). Ha igen, tuti feltöltőkártyásoknak is, nem szoktak különbséget tenni ügyfelek között. Akkor viszont tényleg lépnie kell Telekomnál is. -
lugosi
MODERÁTOR
-
szabonagyur
félisten
Ez azért nem igaz teljesen. Pont Olaszország, ahol sima prepaid ügyfél is kaphat korlátlan 5G netet, ingyenes adatforgalmú sreaminget mellé. Itt egy nagyobb üdülővárosban többen vannak, mint az egész Balaton körül, a strandon megvan a 200 feletti sebesség simán, központban mértem 400 felett is és ez csak 4G volt. Konkrétan nálunk szar a hálózat és ezen nincs mit szépíteni. Megy a spórolás és a lehúzás magyar módra. Magyarországon nem mennek tömegesen az emberek be a szolgáltatók elé, ha probléma van, hanem írkálunk fórumokba, itt ilyen lenne, reggel 500 ember állna az üzlet előtt. Például a mostani Vodafone cirkusz esetén az országos tv hozná mint óriási botrány. Persze itt demokrácia van.
Attol, hogy korlatlan a net nem biztos, hogy le is van terhelve fullon.
-
#08176384
törölt tag
egyetertek. A Balaton Telekom lefedettsege elegge kivannivalokat hagy maga utan.. Most voltunk Foldvaron es meg TERERO is alig volt.. Folyamatosan ugralt B20 B3 kozott.. Telefon alapbol sokkal tobbet fogyasztott a gyenge jel miatt. Ugyvezeto ugyanezt mondja Szabadi-Sostora.. Nem hiszem el hogy nem lehet ezeket a feher foltokat kijavitani. Bele kellene hogy ferjen hogy legalabb valamennyire a nyari forgalomra tervezzek a lefedettseget/terhelest.
A legnagyobb gond, hogy sok esetben mindhárom szolgáltató egyazon tornyon nyújt szolgáltatást. Ezzel az a baj, hogy amennyiben valaki pont a rosszul lefedett részen van, mint pl. Zamárdi központ és strand, Szabadifürdő-Sóstó vonal, mindegyik szolgáltató pont ugyanolyan gyenge lesz, nincs alternatíva, hogy melyik a jobb vagy a rosszabb. Az eltérő frekvencia segíthet egyedül pró kontra a dolgon.
-
#08176384
törölt tag
Csak az a nem mindegy, hogy a legtöbb nyugati országban már büntetnek a torrentezésért, itthon meg nem. Az adatforgalomnak, és sajnos a mobilnak is az eléggé betesz. Plusz itthon nagyon olcsón lehet korlátlan nethez jutni, kint ez is másabb.
Ez azért nem igaz teljesen. Pont Olaszország, ahol sima prepaid ügyfél is kaphat korlátlan 5G netet, ingyenes adatforgalmú sreaminget mellé. Itt egy nagyobb üdülővárosban többen vannak, mint az egész Balaton körül, a strandon megvan a 200 feletti sebesség simán, központban mértem 400 felett is és ez csak 4G volt. Konkrétan nálunk szar a hálózat és ezen nincs mit szépíteni. Megy a spórolás és a lehúzás magyar módra. Magyarországon nem mennek tömegesen az emberek be a szolgáltatók elé, ha probléma van, hanem írkálunk fórumokba, itt ilyen lenne, reggel 500 ember állna az üzlet előtt. Például a mostani Vodafone cirkusz esetén az országos tv hozná mint óriási botrány. Persze itt demokrácia van.
-
szabonagyur
félisten
-
kchris78
veterán
Csak az a nem mindegy, hogy a legtöbb nyugati országban már büntetnek a torrentezésért, itthon meg nem. Az adatforgalomnak, és sajnos a mobilnak is az eléggé betesz. Plusz itthon nagyon olcsón lehet korlátlan nethez jutni, kint ez is másabb.
en ugy tudom a torrent a telekom mobilokon eleg jol be van limitalva foleg a korlatlan csomagok eseteben. vagy nem?
-
szabonagyur
félisten
egyetertek. A Balaton Telekom lefedettsege elegge kivannivalokat hagy maga utan.. Most voltunk Foldvaron es meg TERERO is alig volt.. Folyamatosan ugralt B20 B3 kozott.. Telefon alapbol sokkal tobbet fogyasztott a gyenge jel miatt. Ugyvezeto ugyanezt mondja Szabadi-Sostora.. Nem hiszem el hogy nem lehet ezeket a feher foltokat kijavitani. Bele kellene hogy ferjen hogy legalabb valamennyire a nyari forgalomra tervezzek a lefedettseget/terhelest.
Csak az a nem mindegy, hogy a legtöbb nyugati országban már büntetnek a torrentezésért, itthon meg nem. Az adatforgalomnak, és sajnos a mobilnak is az eléggé betesz. Plusz itthon nagyon olcsón lehet korlátlan nethez jutni, kint ez is másabb.
-
kchris78
veterán
egyetertek. A Balaton Telekom lefedettsege elegge kivannivalokat hagy maga utan.. Most voltunk Foldvaron es meg TERERO is alig volt.. Folyamatosan ugralt B20 B3 kozott.. Telefon alapbol sokkal tobbet fogyasztott a gyenge jel miatt. Ugyvezeto ugyanezt mondja Szabadi-Sostora.. Nem hiszem el hogy nem lehet ezeket a feher foltokat kijavitani. Bele kellene hogy ferjen hogy legalabb valamennyire a nyari forgalomra tervezzek a lefedettseget/terhelest.
-
st3v3np3t3r
nagyúr
-
vacs
veterán
-
dawez
tag
Sziasztok lenne egy problémám hátha valaki tud érdemleges választ adni mert a telekomnál hiába érdeklődtem semmi értékelheto valaszt nem kaptam, van egy folyoszámlám telekom elofizetéseknek, nos rendelni szerettem volna egy kis csomagot (elofizetés) és a saját folyoszámlámra nem engedi megkotni kivan szurkulve az a rész automatikusan uj folyoszámlára kotne meg. (nyincs tartozásom sem lejárt számlám minden bevan fizetve.) nincs valakinek valami otlete vagy jart mar igy valaki ?
tárgytalan megjavult magátol..
-
dawez
tag
Sziasztok lenne egy problémám hátha valaki tud érdemleges választ adni mert a telekomnál hiába érdeklődtem semmi értékelheto valaszt nem kaptam, van egy folyoszámlám telekom elofizetéseknek, nos rendelni szerettem volna egy kis csomagot (elofizetés) és a saját folyoszámlámra nem engedi megkotni kivan szurkulve az a rész automatikusan uj folyoszámlára kotne meg. (nyincs tartozásom sem lejárt számlám minden bevan fizetve.) nincs valakinek valami otlete vagy jart mar igy valaki ?
-
BBke
tag
Akkor rosszul gondoltam

-
kisapa
őstag
-
MadMancs
veterán
Semmi akadálya.
Vodánál kárt,ásként is lehet eSIM.
De még döcögős a rendszer. Nem mindegyik üzlet mindegyik alkalmazottja tudja megcsinalni. Sokszor leraznak hulyesegekkel. -
kakuk.tamas
addikt
-
BBke
tag
Szerintem az eSIM csak előfizetéses lehet. Telekomnál biztosan, szerintem a Vodánál is.
-
kisapa
őstag
Egészen pontosan a telekomos fizikai sim van jelenleg a telefonomba ami maradna is. A vodás sim egy másik telefonban van de egy ideje már nem használja senki és csak gyűlik az egyenleg mert az feltöltős. Azt szeretném esetleg átváltoztatni esim-re és lefogyasztani az egyenleget.
Új hozzászólás Aktív témák
-
124500 - 124401
147716 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 125901 125900 - 125801 125800 - 125701 125700 - 125601 125600 - 125501 125500 - 125401 125400 - 125301 125300 - 125201 125200 - 125101 125100 - 125001 125000 - 124901 124900 - 124801 124800 - 124701 124700 - 124601 124600 - 124501 124500 - 124401 124400 - 124301 124300 - 124201 124200 - 124101 124100 - 124001 124000 - 123901 123900 - 123801 123800 - 123701 123700 - 123601 123600 - 123501 123500 - 123401 123400 - 123301 123300 - 123201 123200 - 123101 123100 - 123001 123000 - 122901 122900 - 122801 122800 - 122701 122700 - 122601 122600 - 122501 122500 - 122401 122400 - 122301 122300 - 122201 122200 - 122101 122100 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Asztali PC , R7 5800X , RTX 3060 12GB , 32GB RAM , 512GB NVME , 1TB HDD
- ASUS GeForce RTX 5070 Ti PRIME OC 16GB - MediaMarkt garancia 2028.12.18.
- Western Digital WD Purple 2TB - WD20PURZ - Új - Eladó
- P1 Gen5 27% 16" QHD+ IPS i7-12800H RTX A1000 32GB 512GB ujjlolv IR kam gar
- Eladó garanciás, vezeték nélküli LG S60TR 5.1 soundbar.
- Apple iPhone 14 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Honor X7D / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia /
- Bomba ár! Dell Latitude E5520 I i5 I 4GB I 500HDD I 15,6" FHD I W10 I 1 hó gari
- ÚJ FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 1000GB 1 év gar
- Lenovo ThinkStation P300 Workstation,i5-4590,16GB DDR3,256GB SSD,2GB VGA,WIN11
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Privátban szívesen venném a kommunikációt!
Azon hiába kapcsoltam azon át a data roamingot on-ra, a felületen azt jelezte ki hogy a változtatás megtörtént, de a hálózaton a megfelelő kommunikációt nem hajtotta végre.



amúgy ha kellene is csak a SIM szám miatt, ami látszik a gépben is.


dptrsk

