Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Google Pixel topik
- iPhone topik
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- One mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Jolla és SailfishOS tapasztalatcsere
- Telekom mobilszolgáltatások
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Fotók, videók mobillal
-
58600 - 58501
147723 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 57901 57900 - 57801 57800 - 57701 57700 - 57601 57600 - 57501 57500 - 57401 57400 - 57301 57300 - 57201 57200 - 57101 57100 - 57001 57000 - 56901 56900 - 56801 56800 - 56701 56700 - 56601 56600 - 56501 56500 - 56401 56400 - 56301 56300 - 56201 56200 - 56101 56100 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
eddie17
addikt
Ha megrendelem a music opciót és a 23. napon azt mondom, hogy ez annyira nem is jó akkor számláznak vagy ténylegesen ingyenes a 30 nap? Nem akarok cigánykodni, de tényleg csak próba lenne.
-
enginev3.0
félisten
-
n@p@lm
addikt
ahogy észrevettem ez a mobile voip tiltás random.
nekem domino-s sim-em van, és holt tiltódott, hol nem. -
btz
addikt
És ezt hogy lehet orvosolni, mert én is ugyan így vagyok. Se skype se viber, lehetek akárhol, tehetem a simet akármibe.
-
Zeki
nagyúr
A T-Mobile korlátozza a VOIP telefonálást a havidíjas Domino mobilnetjén? Ma az egyik nagyvárosban ahol egyébként gyorsan bejöttek a különböző weboldalak, a MobileVOIP nem tudtam hívást indítani. (wifin kiválóan megy)
A mobilevoip NEM tiltódik sehol. Ha nem megy, az a weboldali szerver hiba, ahova a mobilevoip nem tudott bejelentkezni. Sőt, a viber is megy nekem. Meg a SIP hívások. Dominó sim.
-
kali
legenda
A T-Mobile korlátozza a VOIP telefonálást a havidíjas Domino mobilnetjén? Ma az egyik nagyvárosban ahol egyébként gyorsan bejöttek a különböző weboldalak, a MobileVOIP nem tudtam hívást indítani. (wifin kiválóan megy)
itt olvasható a hivatalos leírás; link
a gyakorlatban nem minden esetben érvényesül a tiltás ott, ahol a leírás szerint adott kellene, hogy legyen. -
mclaren777
senior tag
A T-Mobile korlátozza a VOIP telefonálást a havidíjas Domino mobilnetjén? Ma az egyik nagyvárosban ahol egyébként gyorsan bejöttek a különböző weboldalak, a MobileVOIP nem tudtam hívást indítani. (wifin kiválóan megy)
-
Ákinard
aktív tag
Olyanra van lehetőség, hogy letelik mondjuk a 6 hónap amit előre kifizetek, majd szeretnék újra nagyobb összeget befizetni?
Nem is kell megvárnod a 6 hónapot sem. Én helyben kifizettem 1 évet, most rá 3 hónappal meg a másik 1 évet.
Igazából rossz helyre kattintottam rendeléskor, és már nem variálta. Black Friday volt, sietni kellett
Nem zavart a részletre vásárlás, gyakorlatilag 2 részletben letudtam. -
enginev3.0
félisten
Most megrendeltem egy telefont, de nem tudom , hogy tényleg megrendeltem-e
Végig mentem minden ponton, kérte egy 5számból álló jelszót, azt is megadtam, meg egy választott telefonszámot, aztán kiírta, hogy a kosár üres, most ez nem tudom hogy jó vagy rossz
előtte persze kosárba raktam ami kellett -
vwpolopg
őstag
ezt szerintem még a t-s illetékesek sem tudják, vagy csak néhány nagyon érintett rendelkezhet hozzávetőleges információval, az viszont általánosságban látható/tudható, hogy az iphone 6 64gb típus beszerzése problémás a kezdetektől.
vwpolopg; előfordul néha, hogy sokáig nincs egy típus készleten, aztán megint elérhető, illetve akár olyan is, hogy nem várnak már belőle újabb készletet, kifutó lesz, aztán megint elérhető és rendelhető, lásd például; iphpne 4s 8gb.
Köszi mindkettőtöknek, akkor tovább várok, hátha...
-
kali
legenda
Ha most nincs egy készülék (iphone 6, 64gb), nem lehet tudni, hogy mikor lesz újra?
ezt szerintem még a t-s illetékesek sem tudják, vagy csak néhány nagyon érintett rendelkezhet hozzávetőleges információval, az viszont általánosságban látható/tudható, hogy az iphone 6 64gb típus beszerzése problémás a kezdetektől.
vwpolopg; előfordul néha, hogy sokáig nincs egy típus készleten, aztán megint elérhető, illetve akár olyan is, hogy nem várnak már belőle újabb készletet, kifutó lesz, aztán megint elérhető és rendelhető, lásd például; iphpne 4s 8gb.
-
enginev3.0
félisten
-
vwpolopg
őstag
Ha egy termék 4 hónapja azt írja a webshopban, hogy Újabb készlet várható, akkor gondolom arra már ne nagyon várjak igaz? Csak akkor tudnám mi a jó francnak hagyják fent az oldalon...
-
Teko001
őstag
Áá nem, decemberben vette egy I6-ot meg díjcsomagot váltottam...de nem bánom,máshol se kedvezőbb a helyzet, pedig osztottam,szoroztam hogy váltsak e szolgáltatót.
Első sms-ben nem írtak évet, hanem az év helyén egy PARAM1 nevű valami volt...ez valami kód? ha igen,nyugodtan használja fel valaki.
Nem valószínű, oda kellett volna behelyettesítenie a kódot
-
enginev3.0
félisten
nem hiszem, hogy ellenkeznének.

DonMedve; szélsőséges esetben nem is tűnik soknak még a 80 e ft sem, legalábbis ha azt veszem, hogy valaki új vagy problémás előfizetői státuszban kivisz egy 200 e ft körüli vagy drágább telefont részletre, 0 ft vagy nagyon minimális kezdő befizetésével, ráadásul a drágább díjcsomagok valamelyikére előfizetve.
ideális esetben csak nem a maximummal számolnak.Ha most nincs egy készülék (iphone 6, 64gb), nem lehet tudni, hogy mikor lesz újra?
-
kali
legenda
Olyanra van lehetőség, hogy letelik mondjuk a 6 hónap amit előre kifizetek, majd szeretnék újra nagyobb összeget befizetni?
nem hiszem, hogy ellenkeznének.

DonMedve; szélsőséges esetben nem is tűnik soknak még a 80 e ft sem, legalábbis ha azt veszem, hogy valaki új vagy problémás előfizetői státuszban kivisz egy 200 e ft körüli vagy drágább telefont részletre, 0 ft vagy nagyon minimális kezdő befizetésével, ráadásul a drágább díjcsomagok valamelyikére előfizetve.
ideális esetben csak nem a maximummal számolnak. -
DonMedve
addikt
szia,
itt ír az illetékes a hitelképesség vizsgálatáról és a mobil előlegről; link
fontos tudni, hogy amíg a befizetett előleg tart, addig nem kapsz számlát, tehát az első pillanattól folyamatosan jóváírásra kerül.enginev3.0; volt már szó pedig ezekről is, főként a részlettel kapcsolatos kérdés merült fel többször régebben, bár az a ritkább, hogy a vásárlás pillanatában akar valaki előtörleszteni, inkább a vége felé közeledve szeretnék hamarabb letudni az emberek.
Köszi! Ez sokat segített. De, hogy 75-80K is lehet?
20-30k még szódával de 80? Akkor még két hónapba félreteszem azt megveszem függetlenül. Lehet ez is lenne a legjobb megoldás. -
enginev3.0
félisten
szia,
itt ír az illetékes a hitelképesség vizsgálatáról és a mobil előlegről; link
fontos tudni, hogy amíg a befizetett előleg tart, addig nem kapsz számlát, tehát az első pillanattól folyamatosan jóváírásra kerül.enginev3.0; volt már szó pedig ezekről is, főként a részlettel kapcsolatos kérdés merült fel többször régebben, bár az a ritkább, hogy a vásárlás pillanatában akar valaki előtörleszteni, inkább a vége felé közeledve szeretnék hamarabb letudni az emberek.
Olyanra van lehetőség, hogy letelik mondjuk a 6 hónap amit előre kifizetek, majd szeretnék újra nagyobb összeget befizetni?
-
csababarca
őstag
Azt hittem már lejárt...

Áá nem, decemberben vette egy I6-ot meg díjcsomagot váltottam...de nem bánom,máshol se kedvezőbb a helyzet, pedig osztottam,szoroztam hogy váltsak e szolgáltatót.
Első sms-ben nem írtak évet, hanem az év helyén egy PARAM1 nevű valami volt...ez valami kód? ha igen,nyugodtan használja fel valaki.
-
cris78
őstag
Asszonynak megköszonték az 1 évet, majd rá fél órára a 3 évet. Kód meg sehol. De nekem se... egy nyamvadt sms-t nem kaptam.
-
enginev3.0
félisten
És ha belógatják a kötbérről szóló papírokat akkor mi lesz?

Azt hittem már lejárt...

-
Gyee
csendes tag
Sziasztok!
A T oldaláról szeretnék rendelni mobilt, 15%-s kedvezménnyel. Az akció szerint meglévő díjcsomag hűségidejének meghosszabbításával is lehetséges. Like S díjcsomagom van, amit tavaly októberben kötöttem újra. Telefont utoljára 3 és fél éve vettem a T-től. A webshopban viszont kedvezményes készülékcsere fül alatt nem tudom megvenni a telefont, csak új előfizetésre vagy feltöltőkártyával tudom megrendelni.
Valaki esetleg tudja miért van ez? Járt így esetleg más is?
Köszi!
-
vwpolopg
őstag
-
tomy86
addikt
Kedves ügyfelünk! Köszönjük,hogy 5 éve megtiszteli cégünket bizalmával! Reméljük, hogy az elmúlt évekhez hasonlóan a jövőben is megelégedéssel veszi igénybe a Telekom mobilszolgáltatásait! Üdvözlettel: TElekom
Ezt ma kétszer elküldték. Köszönöm a figyelmességüket,de valamit azért adhattak is volna, mittomén, 10 ingyen sms, 100mb plusz adatforgalom, egy turbó rágó vagy egy zsebkés...mindegy, csak kicsit vicces...
Nekem megköszönték, hogy 18 éve náluk vagyok és ezt ajánlották (2000Ft kedvezmény, egy 5000 Ft-nál drágább kiegészítő vásárlásakor. Nehogy véletlenül ingyen elhozz bármit is.). Nem mondom, hogy megerőltették magukat (persze több, mint a semmi). Úgy látszik nem fogynak a kiegészítők

most látom, hogy megelőztek a hírrel

-
kali
legenda
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Szeretnék egy Iphone 6 készüléket. Rászántam magam, hogy előfizetéssel vegyem meg. Vagy Move M vagy Next S díjcsomag lesz a befutó, ehhez venném meg a telefont. A kérdésem az lenne hozzátok, úgy tudom, csinálnak hitelbírálatot, ennek mi a menete? Említették a T-be, hogy kell kaukciót fizetni új előfizetőnek, ez egy Iphone 6 és a fennt említett díjcsomagok valamelyikének esetében mennyi lenne kb.? Nagyon hálás lennék a segítségért. Előre is köszönöm.szia,
itt ír az illetékes a hitelképesség vizsgálatáról és a mobil előlegről; link
fontos tudni, hogy amíg a befizetett előleg tart, addig nem kapsz számlát, tehát az első pillanattól folyamatosan jóváírásra kerül.enginev3.0; volt már szó pedig ezekről is, főként a részlettel kapcsolatos kérdés merült fel többször régebben, bár az a ritkább, hogy a vásárlás pillanatában akar valaki előtörleszteni, inkább a vége felé közeledve szeretnék hamarabb letudni az emberek.
-
csababarca
őstag
-
lacib
tag
Kedves ügyfelünk! Köszönjük,hogy 5 éve megtiszteli cégünket bizalmával! Reméljük, hogy az elmúlt évekhez hasonlóan a jövőben is megelégedéssel veszi igénybe a Telekom mobilszolgáltatásait! Üdvözlettel: TElekom
Ezt ma kétszer elküldték. Köszönöm a figyelmességüket,de valamit azért adhattak is volna, mittomén, 10 ingyen sms, 100mb plusz adatforgalom, egy turbó rágó vagy egy zsebkés...mindegy, csak kicsit vicces...
Kedves Ügyfelünk! Köszönjük, hogy 18 éve megtiszteli cégünket bizalmával.
A 2000 Ft-os kuponnal sem erőltették meg magukat.
-
csababarca
őstag
Menj be, mondd, hogy fel mondod a szerződésed, és egyből kapsz olyan ajánlatokat amit egyébként sose
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
És ha belógatják a kötbérről szóló papírokat akkor mi lesz?

-
enginev3.0
félisten
Kedves ügyfelünk! Köszönjük,hogy 5 éve megtiszteli cégünket bizalmával! Reméljük, hogy az elmúlt évekhez hasonlóan a jövőben is megelégedéssel veszi igénybe a Telekom mobilszolgáltatásait! Üdvözlettel: TElekom
Ezt ma kétszer elküldték. Köszönöm a figyelmességüket,de valamit azért adhattak is volna, mittomén, 10 ingyen sms, 100mb plusz adatforgalom, egy turbó rágó vagy egy zsebkés...mindegy, csak kicsit vicces...
Menj be, mondd, hogy fel mondod a szerződésed, és egyből kapsz olyan ajánlatokat amit egyébként sose
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
csababarca
őstag
Kedves ügyfelünk! Köszönjük,hogy 5 éve megtiszteli cégünket bizalmával! Reméljük, hogy az elmúlt évekhez hasonlóan a jövőben is megelégedéssel veszi igénybe a Telekom mobilszolgáltatásait! Üdvözlettel: TElekom
Ezt ma kétszer elküldték. Köszönöm a figyelmességüket,de valamit azért adhattak is volna, mittomén, 10 ingyen sms, 100mb plusz adatforgalom, egy turbó rágó vagy egy zsebkés...mindegy, csak kicsit vicces...
-
DonMedve
addikt
Dinamikusan dobja fel, nekem egyszer csak megjelent, hogyha unatkozok és akarok dumcsizni, akkor kattintsak egyet az ablakra
Értem, köszi.
-
enginev3.0
félisten
-
Garada
őstag
Esetleg arra valaki tudna választ adni, hogy mint a Lenovo 3. legnagyobb telefongyártó mért nem került be a kínálatba?A Prestigio is megtalálható pedig ő bőven nem mondhatja magát ekkorának.
-
DonMedve
addikt
Én úgy tudom, hogy változó, akár 20-30 ezer is lehet, de nem vagyok benne biztos, neked is ajánlom a Tmobil oldalon lévő chatet, sokat tudnak segíteni

(#58562) Garada@ Igen, nagyon hasznos!!

Köszi! Előbb voltam fent az oldalon, hogy tudom előcsalni? Nem találom. Egyáltalán ilyenkor van még?
-
enginev3.0
félisten
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Szeretnék egy Iphone 6 készüléket. Rászántam magam, hogy előfizetéssel vegyem meg. Vagy Move M vagy Next S díjcsomag lesz a befutó, ehhez venném meg a telefont. A kérdésem az lenne hozzátok, úgy tudom, csinálnak hitelbírálatot, ennek mi a menete? Említették a T-be, hogy kell kaukciót fizetni új előfizetőnek, ez egy Iphone 6 és a fennt említett díjcsomagok valamelyikének esetében mennyi lenne kb.? Nagyon hálás lennék a segítségért. Előre is köszönöm.Én úgy tudom, hogy változó, akár 20-30 ezer is lehet, de nem vagyok benne biztos, neked is ajánlom a Tmobil oldalon lévő chatet, sokat tudnak segíteni

(#58562) Garada@ Igen, nagyon hasznos!!

-
DonMedve
addikt
-
Vangelis
félisten
Pedig nem kötelező....
Lényegtelen.

-
dptrsk
Topikgazda
Diákoknak van teljesen 0 forintos költséggel.
Nyugdíjasoknak van konstrukció, amiben 3000 forint éves költséggel megoldható(minimum feltétel nélkül), így 600 forinttal jobban jár, mintha nem lenne e-pack.
Aktív dolgozó esetén pedig majdhogynem kötelező a számla. -
Garada
őstag
Most beszéltem Tmobil oldalon chaten egy segítővel, és nagyon sok fontosat megtudtam

Lehet online rendelni amit átvehetsz a boltban, ami ugye egyértelmű
Viszont amit nem írnak le sehol
-Boltban átvételkor, ott tudsz hagyni annyi pénzt amennyit akarsz, a telefon kezdőrészletre, tehát ha egy telefon kezdőrészlete 15ezer, de azt mondod, hogy Te szeretnél ott hagyni 6 havi kezdőrészletet, akkor csak a 7. hónaptól kell legközelebb fizetned, és addig csak a díjcsomag árát fizeted havonta, ez szerintem nagyon jó dolog, ennek nagyon örülök, és ezt nem írják le sehol.-Ha van már otthoni telefon, tv vagy internet előfizetésed akkor nem kell hogy legyen aranykártyád az aranytárskártyás díjcsomag választásához, hanem hozzárendelik az otthoni előfizetésedhez a mobil előfizetést, és gond nélkül választhatod bármelyik opciót, aranytárskártyásat is.
Ezzel kapcsolatban még annyit, hogy ha online rendelsz, akkor nem tudod kiválasztani az aranytárskártyás opciót mert akkor be kéne lépned egy aranykártyás telefonszámmal miközben rendelsz, ez esetben kiválasztasz egy másik díjcsomagot, megrendeled a telefont, mikor bemész a boltba a készülékért, akkor kéred őket, hogy Te pontosan mit is szeretnél, és hogy össze szeretnéd kötni az otthoni előfizetéssel, így élve az aranytárskártyás lehetőséggel. Ez is nagyon fontos információMiket meg nem lehet tudni. Köszi szépen a hasznos infókat, hamarosan váltok ismét készüléket és akkor biztosan élni fogok a lehetőséggel.

-
Vangelis
félisten
-
enginev3.0
félisten
Most beszéltem Tmobil oldalon chaten egy segítővel, és nagyon sok fontosat megtudtam

Lehet online rendelni amit átvehetsz a boltban, ami ugye egyértelmű
Viszont amit nem írnak le sehol
-Boltban átvételkor, ott tudsz hagyni annyi pénzt amennyit akarsz, a telefon kezdőrészletre, tehát ha egy telefon kezdőrészlete 15ezer, de azt mondod, hogy Te szeretnél ott hagyni 6 havi kezdőrészletet, akkor csak a 7. hónaptól kell legközelebb fizetned, és addig csak a díjcsomag árát fizeted havonta, ez szerintem nagyon jó dolog, ennek nagyon örülök, és ezt nem írják le sehol.-Ha van már otthoni telefon, tv vagy internet előfizetésed akkor nem kell hogy legyen aranykártyád az aranytárskártyás díjcsomag választásához, hanem hozzárendelik az otthoni előfizetésedhez a mobil előfizetést, és gond nélkül választhatod bármelyik opciót, aranytárskártyásat is.
Ezzel kapcsolatban még annyit, hogy ha online rendelsz, akkor nem tudod kiválasztani az aranytárskártyás opciót mert akkor be kéne lépned egy aranykártyás telefonszámmal miközben rendelsz, ez esetben kiválasztasz egy másik díjcsomagot, megrendeled a telefont, mikor bemész a boltba a készülékért, akkor kéred őket, hogy Te pontosan mit is szeretnél, és hogy össze szeretnéd kötni az otthoni előfizetéssel, így élve az aranytárskártyás lehetőséggel. Ez is nagyon fontos információ -
r3dsnake
nagyúr
Miert ne akarna barki e-packet?
-
kali
legenda
Nyilván szélsőséges példát hoztam, mert tapasztalatból tudom, hogy úgy a legkönyebb megértetni az álláspontod.
Next S Aranytárskártya. Készülékkel és készülék nélkül is 5490. /Van egy másik előfizum ami aranykártyás/ Problémám se lenne vele ha rendelek egy NetPlusz M vagy L-t hozzá, de abba nem akarok beletörődni, hogy még 2 év hűséget a nyakamba sózzanak, mivel mikor vettem a telefont már akkor is kérhettem volna egyből Next S Aranytárskártyát, ugyanezekkel a feltételekkel. (Ugyanannyi volt a telefon ára, a havi törlesztés, a hűségidő, szóval minden) És ha a feltételek ugyanazok voltak már akkor akkor nem értem mi akadálya, hogy a 11.19-én lejáró hűséggel vegyenek át.
itt a szélsőség már azt jelenti, hogy jogszabályba ütközik, szóval nem megérteni fogom a példát, hanem elutasítani.
érteni, példa nélkül is értem, csak nem mindegy, hogy valami a jogszabályok adta lehetőségeken belül történik, vagy sem.
az nem lényeges adott szempontból, hogy anno milyen lehetőségeket választhattál volna - akár azonos feltételekkel, hiszen feltételes módról van szó és nem úgy döntöttél -, de az aranytárskártyára (akár next s) váltást nem tartom lehetetlennek a későbbiekben, ha minden feltételnek megfelelsz; link (6. oldalon a táblázat alatt, illetve az 56. oldalon a 8. (7), valamint az ászf kapcsolódó rendelkezései) -
eddie17
addikt
a next s drágább lenne - mivel készülékkel lett vásárolva, így minimum 7990 ft -, mint az ikon 200 lte.
szélsőséges, illetve erősen életszerűtlen példát írtál, erre nincs mit hosszan reagálni, de az már jogilag is az a kategória, ahol az üzleti magatartás problémákba ütközik és jogi útra lehet terelni a dolgot.eddie17; szia, igen, mivel a move díjcsomagoknál nincs olyan kitétel, hogy olcsóbb vagy drágább készülék nélkül vagy azzal rendelve, illetve 1 vagy 2 év hűséggel, netán anélkül.
Köszönöm. Akkor ez tökéletes, akkor nem leszek dominóban.

Legalább megmarad a kártya szintem. -
Gaben92
őstag
a next s drágább lenne - mivel készülékkel lett vásárolva, így minimum 7990 ft -, mint az ikon 200 lte.
szélsőséges, illetve erősen életszerűtlen példát írtál, erre nincs mit hosszan reagálni, de az már jogilag is az a kategória, ahol az üzleti magatartás problémákba ütközik és jogi útra lehet terelni a dolgot.eddie17; szia, igen, mivel a move díjcsomagoknál nincs olyan kitétel, hogy olcsóbb vagy drágább készülék nélkül vagy azzal rendelve, illetve 1 vagy 2 év hűséggel, netán anélkül.
Nyilván szélsőséges példát hoztam, mert tapasztalatból tudom, hogy úgy a legkönyebb megértetni az álláspontod.
Next S Aranytárskártya. Készülékkel és készülék nélkül is 5490. /Van egy másik előfizum ami aranykártyás/ Problémám se lenne vele ha rendelek egy NetPlusz M vagy L-t hozzá, de abba nem akarok beletörődni, hogy még 2 év hűséget a nyakamba sózzanak, mivel mikor vettem a telefont már akkor is kérhettem volna egyből Next S Aranytárskártyát, ugyanezekkel a feltételekkel. (Ugyanannyi volt a telefon ára, a havi törlesztés, a hűségidő, szóval minden) És ha a feltételek ugyanazok voltak már akkor akkor nem értem mi akadálya, hogy a 11.19-én lejáró hűséggel vegyenek át.
-
kali
legenda
elég nehéz lenne - mind a két fél számára - igazságosan átültetni úgy, hogy egy korábban másik díjcsomagban megkezdett hűség folytatása legyen.
Pont a Next S volt az amivel ugyanilyen feltételekkel lehetett megvenni a telefont. Ennek függvényében szerintem igencsak egyszerű lenne igazságosan átültetni az előfizetést, úgy hogy a megkezdett hűség folytatása legyen. Tekintettel arra is, hogy nem önszántamból kell váltanom.
Szóval ha én indítok egy szolgáltatót, ahol adok 300.000-es telefont részletre 240.000-ért havi 10k árban, és ezt egy 1000 Ft-os díjcsomagban teszem, majd miután megvették sokan, kifuttatom az 1000 Ft-os díjcsomagot, és bevezek egy 800 Ft-osat 1500-as percdíjjal és csak erre tudnak átállni, vagy kifizenek 200.000 kötbért, az ezek szerint teljesen legális lesz. Köszönöm, nincs több kérdésem.
a next s drágább lenne - mivel készülékkel lett vásárolva, így minimum 7990 ft -, mint az ikon 200 lte.
szélsőséges, illetve erősen életszerűtlen példát írtál, erre nincs mit hosszan reagálni, de az már jogilag is az a kategória, ahol az üzleti magatartás problémákba ütközik és jogi útra lehet terelni a dolgot.eddie17; szia, igen, mivel a move díjcsomagoknál nincs olyan kitétel, hogy olcsóbb vagy drágább készülék nélkül vagy azzal rendelve, illetve 1 vagy 2 év hűséggel, netán anélkül.
-
eddie17
addikt
a kapcsolódó szabályozás a havidíj összegét veszi figyelembe - márpedig a move m olcsóbb, mint az ikon 200 lte -, a szerződési feltételek...stb. is úgy kerülnek meghatározásra, az sajnos nem befolyásoló tényező ilyen tekintetben, hogy az előfizető szokásainak mi felel meg jobban.
a next bizonyos tekintetben speciális díjcsomag, az árazása függ egyrészt attól, hogy készülékkel vagy anélkül rendeli valaki - ennek függvényében, akár menet közben is változik az ára -, másrészt nem mindegy, hogy 2 vagy 1 év hűséggel, esetleg anélkül rendeli meg valaki, szóval elég nehéz lenne - mind a két fél számára - igazságosan átültetni úgy, hogy egy korábban másik díjcsomagban megkezdett hűség folytatása legyen.a megtehetik és az igazságtalanság kapcsán;
az ikon is tekinthető ilyen szempontból speciális díjcsomagnak, hiszen csak iphone vásárlása mellett lehetett igénybe venni, hiába vásárolt valaki hasonlóan drága, de eltérő gyártós csúcskategóriás mobiltelefont, ahhoz más, jellemzően kevésbé jó ár/érték arányú díjcsomagot választhatott csak.
vagy a másik oldalon;
iphone egy ideje nem vásárolható részletre úgy, hogy csak az előfizetésre ír alá hűséget az előfizető, de szinte minden más gyártó készüléke igen.
ezekre mindre írták/mondták már előfizetők, hogy hátrányos megkülönböztetés, meg jogi útra terelik a dolgot, de ez nem ilyen egyszerű dolog, a szolgáltatók - a kapcsolódó jogi szabályozást figyelembe véve - adhatnak kedvezményeket bizonyos esetekben, illetve el is vehetik azokat, vagy szabhatnak meg bizonyos esetekben szigorúbb feltételeket az többitől/átlagtól eltérően, az ügyfél meg eldönti, hogy neki melyik felel meg, illetve ha a későbbiekben következik be változás bármelyik fél oldalán, akkor a szabályozásnak megfelelően térhetnek csak el a szerződéstől, illetve az abban meghatározott lehetőségekkel lehet élni.az igazság odaát van...
Szia! Te mint szaki, mondd hogy jó infót kaptam.
Volt nekem egy mozaik s csomagom ma véletlen át váltottam move m-re, pedig nem akartam. Egy kattintás, Ki gondolta volna.
Viszont a hűségem maradt idén június elsejéig. És kétszáz forinttal olcsóbb a move m.
ez oké. Az ügyfélszolgálatos azt mondta, hogy ha nem veszek telefont akkor hűség nélkül is ugyan annyiért megkapom a csomagot. Tehát 2 hónap múlva váltok move s-re és nincs mellé telefon akkor hűség nélkül is 3490 marad? Legalább is ezt mondta nekem. Mert akkor ez így tökéletes lenne. 
Bocs ha katyvasz egy kicsit.
Mod: a mozaik s-hez volt készülék de azt előbb kifizettem egyben a 24 hónap előtt. Ha ez érdekes infó még, lehet ezért tudtam kvázi feljebb de mégis olcsóbbra váltani. -
Gaben92
őstag
a kapcsolódó szabályozás a havidíj összegét veszi figyelembe - márpedig a move m olcsóbb, mint az ikon 200 lte -, a szerződési feltételek...stb. is úgy kerülnek meghatározásra, az sajnos nem befolyásoló tényező ilyen tekintetben, hogy az előfizető szokásainak mi felel meg jobban.
a next bizonyos tekintetben speciális díjcsomag, az árazása függ egyrészt attól, hogy készülékkel vagy anélkül rendeli valaki - ennek függvényében, akár menet közben is változik az ára -, másrészt nem mindegy, hogy 2 vagy 1 év hűséggel, esetleg anélkül rendeli meg valaki, szóval elég nehéz lenne - mind a két fél számára - igazságosan átültetni úgy, hogy egy korábban másik díjcsomagban megkezdett hűség folytatása legyen.a megtehetik és az igazságtalanság kapcsán;
az ikon is tekinthető ilyen szempontból speciális díjcsomagnak, hiszen csak iphone vásárlása mellett lehetett igénybe venni, hiába vásárolt valaki hasonlóan drága, de eltérő gyártós csúcskategóriás mobiltelefont, ahhoz más, jellemzően kevésbé jó ár/érték arányú díjcsomagot választhatott csak.
vagy a másik oldalon;
iphone egy ideje nem vásárolható részletre úgy, hogy csak az előfizetésre ír alá hűséget az előfizető, de szinte minden más gyártó készüléke igen.
ezekre mindre írták/mondták már előfizetők, hogy hátrányos megkülönböztetés, meg jogi útra terelik a dolgot, de ez nem ilyen egyszerű dolog, a szolgáltatók - a kapcsolódó jogi szabályozást figyelembe véve - adhatnak kedvezményeket bizonyos esetekben, illetve el is vehetik azokat, vagy szabhatnak meg bizonyos esetekben szigorúbb feltételeket az többitől/átlagtól eltérően, az ügyfél meg eldönti, hogy neki melyik felel meg, illetve ha a későbbiekben következik be változás bármelyik fél oldalán, akkor a szabályozásnak megfelelően térhetnek csak el a szerződéstől, illetve az abban meghatározott lehetőségekkel lehet élni.az igazság odaát van...
elég nehéz lenne - mind a két fél számára - igazságosan átültetni úgy, hogy egy korábban másik díjcsomagban megkezdett hűség folytatása legyen.
Pont a Next S volt az amivel ugyanilyen feltételekkel lehetett megvenni a telefont. Ennek függvényében szerintem igencsak egyszerű lenne igazságosan átültetni az előfizetést, úgy hogy a megkezdett hűség folytatása legyen. Tekintettel arra is, hogy nem önszántamból kell váltanom.
Szóval ha én indítok egy szolgáltatót, ahol adok 300.000-es telefont részletre 240.000-ért havi 10k árban, és ezt egy 1000 Ft-os díjcsomagban teszem, majd miután megvették sokan, kifuttatom az 1000 Ft-os díjcsomagot, és bevezek egy 800 Ft-osat 1500-as percdíjjal és csak erre tudnak átállni, vagy kifizenek 200.000 kötbért, az ezek szerint teljesen legális lesz. Köszönöm, nincs több kérdésem.
-
kali
legenda
Pontosan annyi volt a telefon, mint ha egy összegben vettem volna Dominosan, csak részletre.
Move M: Havidíjban olcsóbb. De számold ki, hogy 200 perc beszélgetés Move díjcsomaggal magában 6600 Ft, a 100 SMS még további 3300 Ft, és egy NetPlusz M díjcsomag, hogy 1 Gb neted legyen további 990, azaz összesen 10890 Ft. Ennyit a Move M díjcsomagról. És igen, az Ikon 200-hoz képes a díjcsomagok nagy része valóban a semmirekellő kategória.
Ezért érdekel, hogy nem lehet-e jogi útra terelni a dolgot. Mert bár papíron olcsóbb csomagokra is válthatok, az adott szokásaimhoz képest csak drágábbra tudok.
Másik dolog meg az, hogy mikor vettem a telefont pontosan ugyanezekkel a feltételekkel volt még választható a Next S aranytárskártya csomag. Most, hogy át akarnak rakni máshova, miért hosszabbítják meg 2 évvel a hűségemet? Hiszen ugyanezekkel a feltételekkel vehettem volna igénybe ezt a díjcsomagot annó. 2 hasonló kaliberű szolgáltatásból ha az egyiket megszüntetik miért nem raknak át automatán a másikra a korábbi feltételek szerint? Értem én, hogy megtehetik de attól még bekaphatják...
a kapcsolódó szabályozás a havidíj összegét veszi figyelembe - márpedig a move m olcsóbb, mint az ikon 200 lte -, a szerződési feltételek...stb. is úgy kerülnek meghatározásra, az sajnos nem befolyásoló tényező ilyen tekintetben, hogy az előfizető szokásainak mi felel meg jobban.
a next bizonyos tekintetben speciális díjcsomag, az árazása függ egyrészt attól, hogy készülékkel vagy anélkül rendeli valaki - ennek függvényében, akár menet közben is változik az ára -, másrészt nem mindegy, hogy 2 vagy 1 év hűséggel, esetleg anélkül rendeli meg valaki, szóval elég nehéz lenne - mind a két fél számára - igazságosan átültetni úgy, hogy egy korábban másik díjcsomagban megkezdett hűség folytatása legyen.a megtehetik és az igazságtalanság kapcsán;
az ikon is tekinthető ilyen szempontból speciális díjcsomagnak, hiszen csak iphone vásárlása mellett lehetett igénybe venni, hiába vásárolt valaki hasonlóan drága, de eltérő gyártós csúcskategóriás mobiltelefont, ahhoz más, jellemzően kevésbé jó ár/érték arányú díjcsomagot választhatott csak.
vagy a másik oldalon;
iphone egy ideje nem vásárolható részletre úgy, hogy csak az előfizetésre ír alá hűséget az előfizető, de szinte minden más gyártó készüléke igen.
ezekre mindre írták/mondták már előfizetők, hogy hátrányos megkülönböztetés, meg jogi útra terelik a dolgot, de ez nem ilyen egyszerű dolog, a szolgáltatók - a kapcsolódó jogi szabályozást figyelembe véve - adhatnak kedvezményeket bizonyos esetekben, illetve el is vehetik azokat, vagy szabhatnak meg bizonyos esetekben szigorúbb feltételeket az többitől/átlagtól eltérően, az ügyfél meg eldönti, hogy neki melyik felel meg, illetve ha a későbbiekben következik be változás bármelyik fél oldalán, akkor a szabályozásnak megfelelően térhetnek csak el a szerződéstől, illetve az abban meghatározott lehetőségekkel lehet élni.az igazság odaát van...
-
Gaben92
őstag
-
dptrsk
Topikgazda
Azt nem vitatom, hogy rosszabul jársz, de messze nem annyira, mint amennyire te számoltad.
-
Gaben92
őstag
Ez azért nem túl pontos számítás.
100 SMS helyett, mivel ikonban is csak hálón belüli SMSek voltak,
SMS M csomag 990ft/hó (korlátlan SMS Telekom mobilhálózatba)össz:8580ft
Esetleg a kényszerű váltás miatt 1 évig havi -1000 forintot is meg lehet próbálni elérni(ha már úgyis maradsz a Move Mben)...
úgy, akkor: 7580 ft/hó
A lényegen nem változtat. Akkor is szemét dolog amit csinálnak. De ugyanilyen elven még hozzá lehet venni azt, hogy nekem az Ikon ePack nélkül van. És ha nem akarok ePack-et akkor az további +300-600 Ft. Lehetne ragozni a végtelenségig, de mindenképp szarabbul járok.
-
dptrsk
Topikgazda
Pontosan annyi volt a telefon, mint ha egy összegben vettem volna Dominosan, csak részletre.
Move M: Havidíjban olcsóbb. De számold ki, hogy 200 perc beszélgetés Move díjcsomaggal magában 6600 Ft, a 100 SMS még további 3300 Ft, és egy NetPlusz M díjcsomag, hogy 1 Gb neted legyen további 990, azaz összesen 10890 Ft. Ennyit a Move M díjcsomagról. És igen, az Ikon 200-hoz képes a díjcsomagok nagy része valóban a semmirekellő kategória.
Ezért érdekel, hogy nem lehet-e jogi útra terelni a dolgot. Mert bár papíron olcsóbb csomagokra is válthatok, az adott szokásaimhoz képest csak drágábbra tudok.
Másik dolog meg az, hogy mikor vettem a telefont pontosan ugyanezekkel a feltételekkel volt még választható a Next S aranytárskártya csomag. Most, hogy át akarnak rakni máshova, miért hosszabbítják meg 2 évvel a hűségemet? Hiszen ugyanezekkel a feltételekkel vehettem volna igénybe ezt a díjcsomagot annó. 2 hasonló kaliberű szolgáltatásból ha az egyiket megszüntetik miért nem raknak át automatán a másikra a korábbi feltételek szerint? Értem én, hogy megtehetik de attól még bekaphatják...
Ez azért nem túl pontos számítás.
100 SMS helyett, mivel ikonban is csak hálón belüli SMSek voltak,
SMS M csomag 990ft/hó (korlátlan SMS Telekom mobilhálózatba)össz:8580ft
Esetleg a kényszerű váltás miatt 1 évig havi -1000 forintot is meg lehet próbálni elérni(ha már úgyis maradsz a Move Mben)...
úgy, akkor: 7580 ft/hó
-
kali
legenda
-
Gaben92
őstag
a részletre vásárolt készülék ára is tartalmaz valamennyi kedvezmény a listaárhoz képest, ha nem is minden konstrukcióban túl sokat.
a semmirekellő díjcsomagok közül, még az általuk (csak) javasolt move m is olcsóbb havidíjú, mint az eddig használt ikon 200 lte, így nem kell többet fizetni, legalábbis a szabályozás által figyelembe vehető havidíj tekintetében, az már más kérdés, hogy a benne foglalt kedvezmények és szolgáltatások nem annyira felelnek meg az előfizetőnek, de ez adott tekintetben (sajnos) nem olyan szempont...Pontosan annyi volt a telefon, mint ha egy összegben vettem volna Dominosan, csak részletre.
Move M: Havidíjban olcsóbb. De számold ki, hogy 200 perc beszélgetés Move díjcsomaggal magában 6600 Ft, a 100 SMS még további 3300 Ft, és egy NetPlusz M díjcsomag, hogy 1 Gb neted legyen további 990, azaz összesen 10890 Ft. Ennyit a Move M díjcsomagról. És igen, az Ikon 200-hoz képes a díjcsomagok nagy része valóban a semmirekellő kategória.
Ezért érdekel, hogy nem lehet-e jogi útra terelni a dolgot. Mert bár papíron olcsóbb csomagokra is válthatok, az adott szokásaimhoz képest csak drágábbra tudok.
Másik dolog meg az, hogy mikor vettem a telefont pontosan ugyanezekkel a feltételekkel volt még választható a Next S aranytárskártya csomag. Most, hogy át akarnak rakni máshova, miért hosszabbítják meg 2 évvel a hűségemet? Hiszen ugyanezekkel a feltételekkel vehettem volna igénybe ezt a díjcsomagot annó. 2 hasonló kaliberű szolgáltatásból ha az egyiket megszüntetik miért nem raknak át automatán a másikra a korábbi feltételek szerint? Értem én, hogy megtehetik de attól még bekaphatják...
-
r3dsnake
nagyúr
Ezt csak én nem értem?
Az egyetlen különbség amit láttam az a túlforgalmazáskori sebesség
Az a 128 kilobit a második csomag esetében elírás csak.
-
kali
legenda
Az első részével semmi bajom a történetnek. Ingyen felmondhatnám a szerződésemet.
A készüléket annyira kedvezményesen vettem, hogy hihetetlen. Eredeti áron mindenféle engedmény nélkül csak kamatmentes részletre. Ha azt mondanák, hogy felmondhatom az előfizut és csak a készülék árából fennmaradó részletet kell kifizetnem, ámde legyen. Semmi probléma. Max amiatt baszogatnám őket, hogy vállalják már át a függetlenítési díjat. De itt még rám akarják terhelni a 120.000-es kötbért is.Szóval mindenképp náluk kell maradnom, csak vagy egy semmirekellő díjcsomagot választok és sokkal többet fogok fizetni amíg lejár a hűségem, vagy aláírok május 1-től még 2 évre...
a részletre vásárolt készülék ára is tartalmaz valamennyi kedvezmény a listaárhoz képest, ha nem is minden konstrukcióban túl sokat.
a semmirekellő díjcsomagok közül, még az általuk (csak) javasolt move m is olcsóbb havidíjú, mint az eddig használt ikon 200 lte, így nem kell többet fizetni, legalábbis a szabályozás által figyelembe vehető havidíj tekintetében, az már más kérdés, hogy a benne foglalt kedvezmények és szolgáltatások nem annyira felelnek meg az előfizetőnek, de ez adott tekintetben (sajnos) nem olyan szempont... -
Gaben92
őstag
korábban is mindig az lett a vége az ilyen és hasonló eseteknek, hogy olcsóbbra is lehetett váltani - külön szankció nélkül -, jogilag is ez az egyetlen, amit meg mernék támadni, ha nem így tennének.
Gaben92; szia, nem csak szerinted problémás, de a szolgáltatónak joga van díjcsomagokat lezárni és kivezetni, arra nem kötelezhető, hogy megtartsa bármelyiket is, ahogy arra sem, hogy a korábbival - az előfizető szerint - egyenértékűt biztosítson.
A lényeget lásd fent, cserébe engedniük kell(ene), hogy adott ikon díjcsomagra még meglévő hűség ellenére is bármelyik olcsóbbra váltson az előfizető - külön szankció nélkül -, hiszen a szerződés azon részét a szolgáltató módosította egyoldalúan.
Az a része már más kérdés, ha az előfizető a hűséges előfizetéshez készüléket is vásárolt és annak árából kedvezményt kapott a hűségért cserébe, ilyenkor nem lehet olyan egyszerűen kibújni a történetből.Az első részével semmi bajom a történetnek. Ingyen felmondhatnám a szerződésemet.
A készüléket annyira kedvezményesen vettem, hogy hihetetlen. Eredeti áron mindenféle engedmény nélkül csak kamatmentes részletre. Ha azt mondanák, hogy felmondhatom az előfizut és csak a készülék árából fennmaradó részletet kell kifizetnem, ámde legyen. Semmi probléma. Max amiatt baszogatnám őket, hogy vállalják már át a függetlenítési díjat. De itt még rám akarják terhelni a 120.000-es kötbért is.Szóval mindenképp náluk kell maradnom, csak vagy egy semmirekellő díjcsomagot választok és sokkal többet fogok fizetni amíg lejár a hűségem, vagy aláírok május 1-től még 2 évre...
-
kali
legenda
Akkor lehet, hogy értem?
Pl ha lenne egy Domino Surf-öm, és azt szeretném kiegészíteni, akkor érvényesek az alacsony árak.
Köszi!
így igaz, domino esetén a surf az, amihez az olcsóbb bővítő aktiválható, ha a feltételek adottak.
-
-=RelakS=-
veterán
-
V.Stryker
nagyúr
Igen ez lett volna az elvárt dolog, de volt akit másképpen tájékoztattak.
Nekem is hasonlót mondtak,hogy árkategóriában ennél kell maradni, 3k-s csomagra nem lehet váltani. Írtam is nekik levelet egy hete, azóta még lehet a sokk alatt vannak, mert nem jött rá válasz.
Mondjuk a multkor is olyat írtam nekik, hogy postán jött rá válasz. 
-
kali
legenda
Ezt csak én nem értem?
Az egyetlen különbség amit láttam az a túlforgalmazáskori sebesség
az összefoglalóban megtalálod a választ, a gyakran ismételt kérdések közül az elsőre írtat olvasd el.
-
-=RelakS=-
veterán
Ezt csak én nem értem?
Az egyetlen különbség amit láttam az a túlforgalmazáskori sebesség
-
w333
félisten
Helyzetjelentés ...

Reggel jött egy másik futár, ő szó nélkül átadta a telefont nekem is

-
kali
legenda
Igen ez lett volna az elvárt dolog, de volt akit másképpen tájékoztattak.
korábban is mindig az lett a vége az ilyen és hasonló eseteknek, hogy olcsóbbra is lehetett váltani - külön szankció nélkül -, jogilag is ez az egyetlen, amit meg mernék támadni, ha nem így tennének.
Gaben92; szia, nem csak szerinted problémás, de a szolgáltatónak joga van díjcsomagokat lezárni és kivezetni, arra nem kötelezhető, hogy megtartsa bármelyiket is, ahogy arra sem, hogy a korábbival - az előfizető szerint - egyenértékűt biztosítson.
A lényeget lásd fent, cserébe engedniük kell(ene), hogy adott ikon díjcsomagra még meglévő hűség ellenére is bármelyik olcsóbbra váltson az előfizető - külön szankció nélkül -, hiszen a szerződés azon részét a szolgáltató módosította egyoldalúan.
Az a része már más kérdés, ha az előfizető a hűséges előfizetéshez készüléket is vásárolt és annak árából kedvezményt kapott a hűségért cserébe, ilyenkor nem lehet olyan egyszerűen kibújni a történetből. -
radi8tor
MODERÁTOR
Igazából pont baszhatom, hogy milyen díjcsomagra válthatok. Semmi se kínál olyan feltételeket mint az Ikon. Egyedül a Next S aranytárskártya amivel meglennék, de ezek után nem akarok aláírni még 2 évre.
Ha nagyon ráértek számoljatok utána mennyibe kerülne bármelyik másik díjcsomagban 200 perc beszélgetés, 100 SMS és 1 Gb adat (amihez kapásból NetPlusz M kell minimum)
Én kiszámoltam... Elárulom, hogy rohadt sokba.
És a jogi úton azért gondolkodom, mert nem tudnak olyat ajánlani amivel nem kerülök hátrányos helyzetbe. A szerződés felmondásával meg ha 14 nap, ha nem annyi (mellesleg nekem még nem járt le a 14 nap) is ott vagyok ahol a part szakad. 120.000 telefon kötbér + 15.000 függetlenítés amivel megrövidítenek pluszba...
Na igen, ilyen áron nincs fix percdíjas csomag, hanem lebeszélhető mind.
Hála égnek én nem csevegek annyit mobilon. -
Gaben92
őstag
Igazából pont baszhatom, hogy milyen díjcsomagra válthatok. Semmi se kínál olyan feltételeket mint az Ikon. Egyedül a Next S aranytárskártya amivel meglennék, de ezek után nem akarok aláírni még 2 évre.
Ha nagyon ráértek számoljatok utána mennyibe kerülne bármelyik másik díjcsomagban 200 perc beszélgetés, 100 SMS és 1 Gb adat (amihez kapásból NetPlusz M kell minimum)
Én kiszámoltam... Elárulom, hogy rohadt sokba.
És a jogi úton azért gondolkodom, mert nem tudnak olyat ajánlani amivel nem kerülök hátrányos helyzetbe. A szerződés felmondásával meg ha 14 nap, ha nem annyi (mellesleg nekem még nem járt le a 14 nap) is ott vagyok ahol a part szakad. 120.000 telefon kötbér + 15.000 függetlenítés amivel megrövidítenek pluszba...
-
radi8tor
MODERÁTOR
Igen ez lett volna az elvárt dolog, de volt akit másképpen tájékoztattak.
-
dptrsk
Topikgazda
Ja igen, azok mind 10-esek.
Tulajdonképpen, ha Move XS-re váltok (+NetPlusz bővítő), akkor még jobban is járok, mint Ikon 200 LTE volt a készülék vásárlásakor, mert azzal a díjcsomaggal drágább lett volna a telefon.
De lehet Move S lesz, mert abból több lebeszélhető és 2 Ft-al olcsóbbak a tarifák.
Nincs valami oldal, ahol meg tudom adni a beszélgetési szokásaimat előző számlák alapján és össze hasonlíthatom a díjcsomagokat?

itt van ilyen tarifa összehasonlító.
-
kali
legenda
Ez jól hangzik, akkor mégis megoldható lesz ez.

én is írtam korábban, hogy szerintem (bármelyik) olcsóbb díjcsomagra is engedni kell váltani a kivezetésre kerülő ikon díjcsomagra még hűséggel rendelkező előfizetőket.
enginev3.0; ebben a szabályozásban megtalálod az aranytárskártyás díjcsomagok igénybevételeinek a feltételeit; link
-
radi8tor
MODERÁTOR
Gyakorlatilag a Telekom hivatalos Twitter csatornáján mást kommunikálnak - pedig rá is kérdeztek. Nagyon úgy néz ki, hogy a cég már megint rosszul kommunikálja le az ügyfélszolgálatosokkal (lásd ingyenes SIM csere).
Ez jól hangzik, akkor mégis megoldható lesz ez.

-
lupus_l
aktív tag
Volt már szó erről korábban.
Jogi út kizárva, a legutóbbi számládon szerepelt a szöveg, hogy május 1-től megszűnik a díjcsomag és a számla kézhezvételétől kezdve 14 napon belül felmondhatod a szerződést.
Az email az után érkezett, hogy letelt ez a 14 nap, tehát most már csak díjcsomag váltás a megoldás, aminél szerintem aranytárskártya csomagra váltás nem megoldható.
Valakinek azt mondták, csak drágább csomagba lehet menni, mint Ikon 200 LTE volt, olcsóbbat nem lehet választani.Én személy szerint még nem intézkedtem az ügyben.
Gyakorlatilag a Telekom hivatalos Twitter csatornáján mást kommunikálnak - pedig rá is kérdeztek. Nagyon úgy néz ki, hogy a cég már megint rosszul kommunikálja le az ügyfélszolgálatosokkal (lásd ingyenes SIM csere).
-
radi8tor
MODERÁTOR
Sziasztok!
Kaptam levelet, hogy az Ikon 200 LTE díjcsomagomat kifuttatják, és köteleznek, hogy átváltsak bármi másra.
6000-et fizetek egy hónapban érte, ebben van 200 perc beszélgetés, 100 ingyen SMS Telekom hálón belül, és 1 Gb internetAkárhogy néztem, osztottam szoroztam, bármire váltok mindenképp többet fogok fizetni nem is kicsit. Az egyedüli alternatíva egy Next S aranytárskártya csomag lenne és egy NetPlusz M (hogy maradjon az 1GB internetem). Még azzal is többet fizetnék 480 Ft-al, viszont alá kéne írnom még 2 évre... A mostani hűségem 11.19-én jár le, szóval ha hűségidő nélkül is venném igénybe akkor is lenne hűségem 11.19-ig.
Ha fel akarom mondani akkor eltekintenek a díjcsomag kötbértől, DE a telefonétól nem, szóval ki kéne csengetni a maradék részletet (53k, kibírom), meg még 120.000 kötbért, és nagylelkűen 15.000-ért kifüggetlenítik, ha máshova akarok menni.
Valami ötlet?

Csak szerintem kiba..ás, hogy kötelezve vagyok arra, hogy váltsak át egy sokkal előnytelenebb díjcsomagra? Igen, hűségem van, de az konkrétan az Ikon 200 LTE-re szóló hűség, és nem akarok másikat...
Jogi út esetleg?
Volt már szó erről korábban.
Jogi út kizárva, a legutóbbi számládon szerepelt a szöveg, hogy május 1-től megszűnik a díjcsomag és a számla kézhezvételétől kezdve 14 napon belül felmondhatod a szerződést.
Az email az után érkezett, hogy letelt ez a 14 nap, tehát most már csak díjcsomag váltás a megoldás, aminél szerintem aranytárskártya csomagra váltás nem megoldható.
Valakinek azt mondták, csak drágább csomagba lehet menni, mint Ikon 200 LTE volt, olcsóbbat nem lehet választani.Én személy szerint még nem intézkedtem az ügyben.
-
Gaben92
őstag
Sziasztok!
Kaptam levelet, hogy az Ikon 200 LTE díjcsomagomat kifuttatják, és köteleznek, hogy átváltsak bármi másra.
6000-et fizetek egy hónapban érte, ebben van 200 perc beszélgetés, 100 ingyen SMS Telekom hálón belül, és 1 Gb internetAkárhogy néztem, osztottam szoroztam, bármire váltok mindenképp többet fogok fizetni nem is kicsit. Az egyedüli alternatíva egy Next S aranytárskártya csomag lenne és egy NetPlusz M (hogy maradjon az 1GB internetem). Még azzal is többet fizetnék 480 Ft-al, viszont alá kéne írnom még 2 évre... A mostani hűségem 11.19-én jár le, szóval ha hűségidő nélkül is venném igénybe akkor is lenne hűségem 11.19-ig.
Ha fel akarom mondani akkor eltekintenek a díjcsomag kötbértől, DE a telefonétól nem, szóval ki kéne csengetni a maradék részletet (53k, kibírom), meg még 120.000 kötbért, és nagylelkűen 15.000-ért kifüggetlenítik, ha máshova akarok menni.
Valami ötlet?

Csak szerintem kiba..ás, hogy kötelezve vagyok arra, hogy váltsak át egy sokkal előnytelenebb díjcsomagra? Igen, hűségem van, de az konkrétan az Ikon 200 LTE-re szóló hűség, és nem akarok másikat...
Jogi út esetleg?
-
Ákinard
aktív tag
Sziasztok! Lenne egy kérdésem.
Szeretnék a T-mobile oldalán új telefont előfizetéssel részletre venni, úgyhogy a mostani Dominos kártyaszámom megmaradjon amit eddig használtam. Nem egy bonyolult, de mégis mi ennek mi a menete?

Mert a rendelésnél azt akarja hogy válasszak mindenképp számot nem találok opciót a meglévő számomra.http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/domino_utmutato/atvaltas_elofizetesre
Én bemennék személyesen és átváltatnám helyben.
-
alph4
tag
Sziasztok! Lenne egy kérdésem.
Szeretnék a T-mobile oldalán új telefont előfizetéssel részletre venni, úgyhogy a mostani Dominos kártyaszámom megmaradjon amit eddig használtam. Nem egy bonyolult, de mégis mi ennek mi a menete?

Mert a rendelésnél azt akarja hogy válasszak mindenképp számot nem találok opciót a meglévő számomra. -
enginev3.0
félisten
Mondhatok ezt az aranytarskartyat, mi annak a feltétele? Nem találtam sehol értelmes leírást
Otthoni netem és telefon is T-től van, annyi elég? -
dptrsk
Topikgazda
Esetleg még egy (aktuális) akciós kisker árlistára mutató link jól jöhet.
-
St3ven
addikt
Mehetne bele az aktuális egyenleg magyarázata 1430 tollából (tényleg, ő merre jár
), továbbá külön bele lehetne tenni a SIM-csere ingyenességének eseteit. -
RaZroX
addikt
Na lehet, hogy én vagyok hülye, de nem találom az oldalon
Megoldottam.
-
dptrsk
Topikgazda
A számára rá van írva, hogy (tarifacsomagra és) előfizetésre vállalt hűség lejár: 2015.12.31 valami ilyesmi.
Ha hosszabbítani akarsz 3 hónappal előbb már tudsz, ha (tarifahűséged is van) akkor nem válthatsz lejjebb. -
RaZroX
addikt
Sziasztok!
Előfizetőként, hogyan tudom megnézni, hogy mikor telik le az idő és tudok kihozni új telefont ?
-
dptrsk
Topikgazda
-
p2pp
őstag
Sziasztok!
Elárulná vki, hogy míg a nagyvárosokban az LTE fullon van, addig
több helyen csak éppen 1 rublika van. pl. Esztergom. -
enginev3.0
félisten
direktben nincs ilyen lehetőség, a 14 napon belüli elállás esetén a vásárlás előtti állapotot kell visszaállítani, tehát vissza minden, de annak semmi akadálya, hogy utána másmilyen típusú készüléket vásárolj egy új előfizetéssel, akár eltérő konstrukcióban.
a többi jótállási opció sem jó, mert 3 munkanapon belül azonosra cserélnek - ha a hiba akadályozza a rendeltetésszerű használatot -, utána javítanak vagy kicserélik, de szintén azonos típusra.Köszi. Akkor azt hiszem ezt a megoldást kipróbálom. Nem akarok ciganykodni, de a 930 nagyon tetszik, viszont tényleg olyan hibákról olvasni amivel nem tudnék együttélni, de két hét alatt kiderül, hogy szerencsés vagyok-e vagy sem
-
kali
legenda
Ha online veszek készüléket részletre előfizetéssel, mik a feltételek a visszavásárlásra ha esetleg a készülék nem felel meg?! Ilyenkor van lehetőség az elő fizetést megtartani és másik készüléket valsztani mellé?
Lumia 930on gondolkodom de túl sok hibáról olvasni, és ha nálam is eljönne, akkor lenne i6
direktben nincs ilyen lehetőség, a 14 napon belüli elállás esetén a vásárlás előtti állapotot kell visszaállítani, tehát vissza minden, de annak semmi akadálya, hogy utána másmilyen típusú készüléket vásárolj egy új előfizetéssel, akár eltérő konstrukcióban.
a többi jótállási opció sem jó, mert 3 munkanapon belül azonosra cserélnek - ha a hiba akadályozza a rendeltetésszerű használatot -, utána javítanak vagy kicserélik, de szintén azonos típusra. -
enginev3.0
félisten
Ha online veszek készüléket részletre előfizetéssel, mik a feltételek a visszavásárlásra ha esetleg a készülék nem felel meg?! Ilyenkor van lehetőség az elő fizetést megtartani és másik készüléket valsztani mellé?
Lumia 930on gondolkodom de túl sok hibáról olvasni, és ha nálam is eljönne, akkor lenne i6
-
kali
legenda
sziasztok,
elkészítettem a téma összefoglalóját, kérném a segítségeteket, hogy mivel kellene/lenne érdemes még kiegészíteni, de pontosítást és minden más érdemi észrevételt is tisztelettel megköszönök, ami segít a TIR fejlesztésében!

-
kali
legenda
Sziasztok! Ma vettem ajándékba egy Xperia E1 telefont. Kipróbáltam otthon, frissítettem a rendszert és jópár alkalmazást, majd kikapcsoltam pihenni, töltőre dugtam. Később ismét bekapcsoltam, de bootloop-ol a telefon, állandóan újraindul. Holnap már viszem is vissza. Szerintetek ezt okozhatja az, hogy egy régi Dominós SIM kártyával teszteltem\használtam azalatt a pár óra alatt a telefont, vagy valami más (pl. A szoftverfrissítés) okozza a bajt?
szia,
a rendszer frissítése, de akár egy problémás alkalmazás, illetve annak frissítési is állhat a probléma mögött, ezért érdemes lenne visszaállítani gyári állapotra a rendszert (link - csak azt a pontot nézd, ami adott helyzetben kivitelezhető) és ha az megoldást jelent, akkor nem futsz felesleges kört.
fagyást vagy újraindulást okozhat problémás sim kártya is, de annak eltávolítását követően, vagy másik sim kártyával konkretizálható ez a hibalehetőség, illetve utána már nem szokott megmaradni a bootlop, mert az inkább szoftveres indíttatású. -
csasaKKP
senior tag
Sziasztok! Ma vettem ajándékba egy Xperia E1 telefont. Kipróbáltam otthon, frissítettem a rendszert és jópár alkalmazást, majd kikapcsoltam pihenni, töltőre dugtam. Később ismét bekapcsoltam, de bootloop-ol a telefon, állandóan újraindul. Holnap már viszem is vissza. Szerintetek ezt okozhatja az, hogy egy régi Dominós SIM kártyával teszteltem\használtam azalatt a pár óra alatt a telefont, vagy valami más (pl. A szoftverfrissítés) okozza a bajt?
-
valaki_xy
tag
Nekem szoktak küldeni SMS-t, ha változik az ÁSZF
Vagy ha irónia akart lenni, akkor bocsi
-
w333
félisten
a feleséged személyes okmányait hiába viszed magaddal, azokat nem használhatod fel, ellenkező esetben közokirat-hamisítást követsz el, ami bűncselekmény.
(domino) rendelés átvétele;
Szerződéses adatok: a szerződésen szereplő számlázási címnek és a személyi igazolvány számának meg kell egyeznie az személyi igazolványodban szereplő adatokkal. Az adatok egyezőségét az áru átadásakor szállítónk ellenőrzi. Amennyiben nem saját részére vásárolsz Domino terméket, akkor a Webshopban megadott személyi igazolvány tulajdonosának kell jelen lennie az áru átvételekor.
Átvétel, meghatalmazás: a megrendelt termékeket csak a rendelés feladásakor a kosárban megjelölt átvevő veheti át. Szerződés-köteles termék esetén ez kötelezően a szerződő fél. Egyéb esetekben a kosárban megjelölheted, hogy az adott szállítási címen tartózkodó más személy átveheti-e a küldeményt.
forrás; link
Köszi, közben beszéltem a szolgáltatóval és mondták hogy szigorítottak

(#58483) pepe091
Eddig nem ehhez voltam szokva, azért néha küldhetnének egy SMS -t vagy valamit ha változik az "ÁSZF" franc sem olvassa hetente ...

-
cris78
őstag
Párom ppp-os. T-mobilos csomagot, csak szig ellenében adják ki. Minden más csomagot, más okirat ellenében is kiadnak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
58600 - 58501
147723 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 57901 57900 - 57801 57800 - 57701 57700 - 57601 57600 - 57501 57500 - 57401 57400 - 57301 57300 - 57201 57200 - 57101 57100 - 57001 57000 - 56901 56900 - 56801 56800 - 56701 56700 - 56601 56600 - 56501 56500 - 56401 56400 - 56301 56300 - 56201 56200 - 56101 56100 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Milyen széket vegyek?
- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
- Pearl Abyss: átlépte a 6 milliós eladást a Crimson Desert
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Gyúrósok ide!
- Google Pixel topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- BestBuy topik
- További aktív témák...
- Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 14 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASRock A520M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3050 8GB RAMPAGE Shiva Adata 600W
- Lenovo Thinkstation P320 MT,E3-1220 v6,16GB DDR4,256GB SSD,Quadro M2000 4GB VGA,WIN11
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Nem zavart a részletre vásárlás, gyakorlatilag 2 részletben letudtam.

20-30k még szódával de 80? Akkor még két hónapba félreteszem azt megveszem függetlenül. Lehet ez is lenne a legjobb megoldás.

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
), továbbá külön bele lehetne tenni a SIM-csere ingyenességének eseteit.






