Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- iPhone topik
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Milyen okostelefont vegyek?
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Az öregebb iPhone-okat felgyorsítja majd az iOS 27, ígéri az Apple
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Itt az első fotó a Galaxy S26 FE-ről
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
59700 - 59601
147711 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 61901 61900 - 61801 61800 - 61701 61700 - 61601 61600 - 61501 61500 - 61401 61400 - 61301 61300 - 61201 61200 - 61101 61100 - 61001 61000 - 60901 60900 - 60801 60800 - 60701 60700 - 60601 60600 - 60501 60500 - 60401 60400 - 60301 60300 - 60201 60200 - 60101 60100 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
dptrsk
Topikgazda
Be lehet állíttatni limitet, hogy x ft alatt ne küldjön. A tranzakciós díj-at meg elég nehéz elkerülni, az a költség valahol jelentkezni fog. epacknál is kártyával fizetsz, postához felveszel pénzt, stb... Onnantól meg mindegy, hogy 1000ft-nak fizeted az 1%-át (fogalmam nincs épp mennyi), vagy 10*100ft-nak az 1%-át.
Nem minden banknál lehet a kártyaforgalmi SMSre limitet tenni.
Általában csak a számlaforgalmi SMS paraméterezhető.
A tranzakciós díj se feltétlen mindegy, hogy csoportos beszedés fix 50ft, s a szolgáltató beszedi a GP forgalmat is, vagy csak a saját forgalmát szedi be(és a GP forgalom jutalékos), de éves szinten akár 3-4 alkalmazás ára is összejöhet ezekből.Illetve egy szolgáltatónál könyebb s gyorsabb a panaszkezelés, mint egy banknál...
-
Teko001
őstag
Be lehet állíttatni limitet, hogy x ft alatt ne küldjön. A tranzakciós díj-at meg elég nehéz elkerülni, az a költség valahol jelentkezni fog. epacknál is kártyával fizetsz, postához felveszel pénzt, stb... Onnantól meg mindegy, hogy 1000ft-nak fizeted az 1%-át (fogalmam nincs épp mennyi), vagy 10*100ft-nak az 1%-át.
-
dptrsk
Topikgazda
Manapság már - pont az ilyen esetek miatt is - tettek óvintézkedéseket, és figyelik, ha valakinek elkezd kiugrani a számlája. De az univerzális egyenleg is valamilyen szinten korlátozva van. Ennek ellenére külföldön is rengeteg probléma / per volt ezekből. Persze nem feltétlen ez áll a hátterében, mindenesetre nem csodálkoznék. Egyébként kicsit off topic, de miért jobb egyenleggel fizetni, mint bankkártyával? Nagyjából ugyanannyi érintésbe kerül mindkettő az eszközön...
Bankkártyának lehetnek extra díjai pl. SMS díj/tranzakciós díj, és ha vesz 10-15 párszáz forintos játékot, még pluszba kifizeti a felét.
-
Zeki
nagyúr
Leírták miért nem.
Nyilván a google-vel is meg kell egyezni. -
Teko001
őstag
ennyi erővel telefonszámlát is feltekerheti a gyerek vagy akár ki a családban, nekem megboldogult édesanyám csinált 100ezres számlát a pannonnál anno, 1 délután alatt mikor véletlenül otthon hagytam a telóm! mielött bárki megkérdezné vagy megkérdőjelezné, megoldható volt anno, volt egy műsor, 500 forint volt egy emelt díjas szám/hívás és akit bekapcsoltak az nyert, nos édesanyám boldogan hívogatta ezt a számot közel 200szor... szerinted nem kaptam agybajt mikor kijött a számla és mikor megkérdeztem mit hívott, azt mondta nem ő volt...a hívás részletezőbe ott volt a dátum, idő, telefonszám... akkor sem ő volt, álltig tagadta hogy ő hívta fel... tehát nem csak a GP-n lehet számlát gyártani, a gyerek nem hibás, a szülő a hibás aki lehetővé tette hogy a gyerek hozzáférjen a telefonhoz, ha olyan helyre teszi ahol a gyerek nem éri el vagy olyan védelemmel látja el hogy ne tudja feloldani akkor nem tud számlát gyártani a gyerek...ha meg annyi idős a gyerek hogy már tud vigyázni meg bánni az okostelefonnal akkor nála nem kell beállítani a fizetési lehetőséget, most más hibájából többen szívnak mert ő balF volt! hát gratulálok a jó szülőnek!
Manapság már - pont az ilyen esetek miatt is - tettek óvintézkedéseket, és figyelik, ha valakinek elkezd kiugrani a számlája. De az univerzális egyenleg is valamilyen szinten korlátozva van. Ennek ellenére külföldön is rengeteg probléma / per volt ezekből. Persze nem feltétlen ez áll a hátterében, mindenesetre nem csodálkoznék. Egyébként kicsit off topic, de miért jobb egyenleggel fizetni, mint bankkártyával? Nagyjából ugyanannyi érintésbe kerül mindkettő az eszközön...
-
#97246720
törölt tag
ennyi erővel telefonszámlát is feltekerheti a gyerek vagy akár ki a családban, nekem megboldogult édesanyám csinált 100ezres számlát a pannonnál anno, 1 délután alatt mikor véletlenül otthon hagytam a telóm! mielött bárki megkérdezné vagy megkérdőjelezné, megoldható volt anno, volt egy műsor, 500 forint volt egy emelt díjas szám/hívás és akit bekapcsoltak az nyert, nos édesanyám boldogan hívogatta ezt a számot közel 200szor... szerinted nem kaptam agybajt mikor kijött a számla és mikor megkérdeztem mit hívott, azt mondta nem ő volt...a hívás részletezőbe ott volt a dátum, idő, telefonszám... akkor sem ő volt, álltig tagadta hogy ő hívta fel... tehát nem csak a GP-n lehet számlát gyártani, a gyerek nem hibás, a szülő a hibás aki lehetővé tette hogy a gyerek hozzáférjen a telefonhoz, ha olyan helyre teszi ahol a gyerek nem éri el vagy olyan védelemmel látja el hogy ne tudja feloldani akkor nem tud számlát gyártani a gyerek...ha meg annyi idős a gyerek hogy már tud vigyázni meg bánni az okostelefonnal akkor nála nem kell beállítani a fizetési lehetőséget, most más hibájából többen szívnak mert ő balF volt! hát gratulálok a jó szülőnek!
-
kelekyle
őstag
ÓÓÓÓÓ,
akkor neked szegezem a kérdést
mikor lesz a mobiltárcában banklista bővítés hogy többen is tudják használni? már nagyon megérett ennyi idő után!
illetve Google Play vásárlási lehetőség előfizetők részére a számla terhére? mert mikor felhozza ezt az opciót és rányomok, akkor azt írja ki hogy csak telekom ügyfeleknek elérhető
ééééés a poén, telekomos vagyok
mert eddig csak kizárólag dominósok vehetik igénybe 
Igen, ez egyelőre és szerintem még egy darabig csak az univerzális egyenlegről fog működni, ami ugye Dominósoknak van csak... de ha erre többen jeleztek igényt, akkor ezt továbbítom (Még nem láttam embert, aki ezt használni akarta volna
) 
Mobiltárca, szerintem még egy darabig csak OTP marad, de valóban tervben van a többi bankkal való kooperáció. Szerintem amúgy nem baj, hogy OTP mivel leginkább az OTP volt az első aki ezt a PayPassos okosságot bevezette és használta és ennek az egész dolognak feltétele volt a PayPass

Tavaly nyáron volt vége a teszt időszaknak azóta megy élesben, szóval ezt nevezhetjük friss dolognak.
Ha megtudok valami publikusat, akkor megírom ide
-
Teko001
őstag
A logika hasonló szerintem, ami a mobilelőlegnél: Bevállalják-e azt, hogy mondjuk a gyereked csinál egy 20 ezres számlát Google Play tartalmakkal, amit te nem vagy hajlandó kifizetni, viszont nekik ki kell fizetniük a Google felé, ők pedig megint futhatnak a pénzük után...
-
dptrsk
Topikgazda
Telekomnál dolgozok, nem jártam utána, de nem is érdekelt annyira

Most a Mobiltárcára álltam rá, szerintem, akinek adott minden lehetősége (NFC képes készülékkel rendelkezik, van OTP számlája, kártyacserét bármikor intézhet, vagy már adott az új NFCs kártya), és érdekli az ilyen az járjon utána és igényelje meg, ingyen van és adott szituációkban baromi hasznos. Telefon ajánló topikban látom folyton a kérdést, hogy NFC nincs benne... de minek is, főleg Magyarországon... hát az NFC pont erre jó

Mobiltárca...
988 forint gyártási díj, éves díj 3982 forint második évtől.
Telekom dolgozóknak az OTP elengedte a díjakat, s azthiszem 3 évig nincs éves díj se(de lehet, hogy csak első évben nekik is), de gyártási díj biztos nincs..A teszt alatt használtam, ha nem lenne ilyen magas az éves díj elgondolkodnék rajta..., de így drága, s ugyanazt tudja, mint a PayPassos kártya(ami nekem díjmentes)...
-
#97246720
törölt tag
érdekes...mert ha melóhelyemen sms-re veszek kávét az automatából az sincs kifizetve még is kiadja a kávét,azt majd fizetem
tudok telefonálni, ketyegnek a percek és az sincs kifizetve,majd ki lesz
nem értem a logikád 
-
kali
legenda
Telekomnál dolgozok, nem jártam utána, de nem is érdekelt annyira

Most a Mobiltárcára álltam rá, szerintem, akinek adott minden lehetősége (NFC képes készülékkel rendelkezik, van OTP számlája, kártyacserét bármikor intézhet, vagy már adott az új NFCs kártya), és érdekli az ilyen az járjon utána és igényelje meg, ingyen van és adott szituációkban baromi hasznos. Telefon ajánló topikban látom folyton a kérdést, hogy NFC nincs benne... de minek is, főleg Magyarországon... hát az NFC pont erre jó

tudom, hogy ott, illetve valamelyik viszontosnál dolgozol. (talán a milyen okostelefont témában olvastam?)
amíg csak otp, addig nem gondolkodom rajta, bankot biztos nem fogok váltani emiatt, jó/elég egyelőre a mcm...stb. -
Zeki
nagyúr
ÓÓÓÓÓ,
akkor neked szegezem a kérdést
mikor lesz a mobiltárcában banklista bővítés hogy többen is tudják használni? már nagyon megérett ennyi idő után!
illetve Google Play vásárlási lehetőség előfizetők részére a számla terhére? mert mikor felhozza ezt az opciót és rányomok, akkor azt írja ki hogy csak telekom ügyfeleknek elérhető
ééééés a poén, telekomos vagyok
mert eddig csak kizárólag dominósok vehetik igénybe 
Ha Dominós vásárol, az már ki van fizetve. Ha előfizus, majd ki lesz fizetve...
-
#97246720
törölt tag
Telekomnál dolgozok, nem jártam utána, de nem is érdekelt annyira

Most a Mobiltárcára álltam rá, szerintem, akinek adott minden lehetősége (NFC képes készülékkel rendelkezik, van OTP számlája, kártyacserét bármikor intézhet, vagy már adott az új NFCs kártya), és érdekli az ilyen az járjon utána és igényelje meg, ingyen van és adott szituációkban baromi hasznos. Telefon ajánló topikban látom folyton a kérdést, hogy NFC nincs benne... de minek is, főleg Magyarországon... hát az NFC pont erre jó

ÓÓÓÓÓ,
akkor neked szegezem a kérdést
mikor lesz a mobiltárcában banklista bővítés hogy többen is tudják használni? már nagyon megérett ennyi idő után!
illetve Google Play vásárlási lehetőség előfizetők részére a számla terhére? mert mikor felhozza ezt az opciót és rányomok, akkor azt írja ki hogy csak telekom ügyfeleknek elérhető
ééééés a poén, telekomos vagyok
mert eddig csak kizárólag dominósok vehetik igénybe 
-
kelekyle
őstag
nem találkoztam még ilyennel, pedig nem kevés telefont rendeltem már - iphone esetén az előrehozott különbözetet sem kérték be -, de csúnyán is néznék, ha drágábban adnák, mint egy új előfizetőnek...
elírást vagy rendszerhibát elképzelhetőnek tartok persze, de alapesetben nem tartanám elfogadhatónak.Telekomnál dolgozok, nem jártam utána, de nem is érdekelt annyira

Most a Mobiltárcára álltam rá, szerintem, akinek adott minden lehetősége (NFC képes készülékkel rendelkezik, van OTP számlája, kártyacserét bármikor intézhet, vagy már adott az új NFCs kártya), és érdekli az ilyen az járjon utána és igényelje meg, ingyen van és adott szituációkban baromi hasznos. Telefon ajánló topikban látom folyton a kérdést, hogy NFC nincs benne... de minek is, főleg Magyarországon... hát az NFC pont erre jó

-
#97246720
törölt tag
nem találkoztam még ilyennel, pedig nem kevés telefont rendeltem már - iphone esetén az előrehozott különbözetet sem kérték be -, de csúnyán is néznék, ha drágábban adnák, mint egy új előfizetőnek...
elírást vagy rendszerhibát elképzelhetőnek tartok persze, de alapesetben nem tartanám elfogadhatónak.sajnos ebben egyetértek veled, a telekom-nál nagyon gyakoriak a rendszerhibák...nekem az utolsó rendszerfrissítéskor kiírta a bejelentkezésnél hogy a felhasználó felfüggesztve - magamban: - mi a fa... bajod van?
de délutánra megjavult... a t-home szolgáltatásban is voltak hibák mostanában ami országos szinten sok előfizetőt érintett, pl. nekünk törölte a rendszer a HD csatorna csomagot, m rendeltük meg újból, meg mikor megkötöttük a szolgáltatást az iptv-re 8szor küldték ki ugyan azt a szerződést...
de alapjába véve egetrengető problémánk nincs se a Telekommal se a T-home-mal... -
kali
legenda
nem találkoztam még ilyennel, pedig nem kevés telefont rendeltem már - iphone esetén az előrehozott különbözetet sem kérték be -, de csúnyán is néznék, ha drágábban adnák, mint egy új előfizetőnek...
elírást vagy rendszerhibát elképzelhetőnek tartok persze, de alapesetben nem tartanám elfogadhatónak. -
kelekyle
őstag
Ez elméletileg tényleg így működne (amúgy meg nincs rá semmilyen leírás) nekem letelt a két év hűségem és online rendeltem meg a telefont és úgy drágább volt mint új előfizetőnek.
-
kali
legenda
sokan benézik - még t-s ügyintézők is - az előrehozott készülékcsere során, a bekért néhány hónap különbözet miatt - bár ezt sem minden telefon esetén teszik meg -, más esetben nem drágább, mint az új előfizetőnek kiírt ár.
-
#76385920
törölt tag
Az előleg természetesen az új belépőkre vonatkozik. Szerintem a kedvezményt a készülék listaárából számolják és nem az előfizuhoz tartozó kedvezményes árból, ebből lehetnek ilyen eltérések.
-
#97246720
törölt tag
csak én már meglévő ügyfél vagyok, nem új...és nem új szerződést kötök hanem hűségidőt hosszabbítok majd, nem mindegy...
-
#76385920
törölt tag
előleget nem mindenkitől kérnek, meg csak új szerződés kötésekor kérnek, hosszabbításkor már nem...ácsi, a készülékek ára nagyban függ a választott tarifacsomagtól is! nekem a teló nexts-sel 144ezer lenne új előfizetőként, tehát ennél drágábban nem adhatják a készüléket főleg ha jogosult valaki kedvezményre is!
Az előleget passzolom, ha nagy értékű készüléket akarsz akkor kérnek az új belépőktől. Esetünkben Xperia Z2-ről van szó aminek előlege 3x havi havidíj vagy a készülék listaárának 20%. Legalábbis az ügyintéző ezt mondta.
-
kelekyle
őstag
ez érdekes, ha kint van egy fix ár ami új előfizetőkre vonatkozik, kedvezményes készülékcserélnél személyre szabott ajánlattal nem lehet drágább csak olcsóbb, főleg ha arany- vagy platina szintű az ügyfél... megkérdeztem a telekomot, azt mondták ki kell várnom még az óra lejár, ez április 30.-án 10:30 körül lesz és akkor fogja kiírni a rendszer hogy pontossan mennyibe fog majd fájni az új telefon...
Hát ha neked ezt mondták
A gyakorlat mégis mást mutat... 
-
#97246720
törölt tag
Nem akarlak elkeseríteni, de esélyes.
Apám platina ügyfél és 1000.-Ft-al drágábban hozhatna el egy telefont a bárki számára elérhető árlistához képest...mondjuk tőle nem kérnek mobilelőleget. Ennyi...Kurvanagy megbecsülés...A T az új belépőkre hajt, tojik az arany meg platinás ügyfelekre. 
előleget nem mindenkitől kérnek, meg csak új szerződés kötésekor kérnek, hosszabbításkor már nem...ácsi, a készülékek ára nagyban függ a választott tarifacsomagtól is! nekem a teló nexts-sel 144ezer lenne új előfizetőként, tehát ennél drágábban nem adhatják a készüléket főleg ha jogosult valaki kedvezményre is!
-
#97246720
törölt tag
ez érdekes, ha kint van egy fix ár ami új előfizetőkre vonatkozik, kedvezményes készülékcserélnél személyre szabott ajánlattal nem lehet drágább csak olcsóbb, főleg ha arany- vagy platina szintű az ügyfél... megkérdeztem a telekomot, azt mondták ki kell várnom még az óra lejár, ez április 30.-án 10:30 körül lesz és akkor fogja kiírni a rendszer hogy pontossan mennyibe fog majd fájni az új telefon...
-
#76385920
törölt tag
üdv, nekem olyan kérdésem lenne hogy csütörtökön fogok kedvezményes készülékcserét kérni a telekomnál, aranyszintű ügyfél vagyok de a net nem írja még hogy milyen személyreszabott ajánlatot fogok kapni a kinézett készülékre...ezzel kapcsolatban mik a tapasztalatok? NextS díjcsomagot fogok hosszabbítani, a kinézett készülék ára ebben a tarifacsomagban 144ezer, átlagban mennyi kedvezményt szoktak adni?mert ami kint van az a rendes ára NextS csomaggal...válaszokat előre is köszönöm
Nem akarlak elkeseríteni, de esélyes.
Apám platina ügyfél és 1000.-Ft-al drágábban hozhatna el egy telefont a bárki számára elérhető árlistához képest...mondjuk tőle nem kérnek mobilelőleget. Ennyi...Kurvanagy megbecsülés...A T az új belépőkre hajt, tojik az arany meg platinás ügyfelekre. 
-
Teko001
őstag
-
kelekyle
őstag
-
#97246720
törölt tag
-
kelekyle
őstag
üdv, nekem olyan kérdésem lenne hogy csütörtökön fogok kedvezményes készülékcserét kérni a telekomnál, aranyszintű ügyfél vagyok de a net nem írja még hogy milyen személyreszabott ajánlatot fogok kapni a kinézett készülékre...ezzel kapcsolatban mik a tapasztalatok? NextS díjcsomagot fogok hosszabbítani, a kinézett készülék ára ebben a tarifacsomagban 144ezer, átlagban mennyi kedvezményt szoktak adni?mert ami kint van az a rendes ára NextS csomaggal...válaszokat előre is köszönöm
Akkor neked lesz kb. 150ezer
-
#97246720
törölt tag
üdv, nekem olyan kérdésem lenne hogy csütörtökön fogok kedvezményes készülékcserét kérni a telekomnál, aranyszintű ügyfél vagyok de a net nem írja még hogy milyen személyreszabott ajánlatot fogok kapni a kinézett készülékre...ezzel kapcsolatban mik a tapasztalatok? NextS díjcsomagot fogok hosszabbítani, a kinézett készülék ára ebben a tarifacsomagban 144ezer, átlagban mennyi kedvezményt szoktak adni?mert ami kint van az a rendes ára NextS csomaggal...válaszokat előre is köszönöm
-
kelekyle
őstag
-
dptrsk
Topikgazda
-
Vangelis
félisten
"Tisztelt Ügyfelünk! Tàjékoztatjuk, hogy 2015.06.01-jétöl Åltalànos szerzödési feltételeink (ÅSZF) mòdosulnak. Részleteket 2015.04.30-àtòl a www.telekom.hu weboldalunkon talàl. A mòdosìtàssal kapcsolatos elöfizetöi jogokat az ÅSZF 9.2 pontja tartalmazza. Üdvözlettel: Telekom"
Emelés várható megint?
MIért csökkentés volt már?
-
dptrsk
Topikgazda
"Tisztelt Ügyfelünk! Tàjékoztatjuk, hogy 2015.06.01-jétöl Åltalànos szerzödési feltételeink (ÅSZF) mòdosulnak. Részleteket 2015.04.30-àtòl a www.telekom.hu weboldalunkon talàl. A mòdosìtàssal kapcsolatos elöfizetöi jogokat az ÅSZF 9.2 pontja tartalmazza. Üdvözlettel: Telekom"
Emelés várható megint?
-
Vangelis
félisten
-
kelekyle
őstag
Gyakorlati oldalát nem tudom, mivel nem rendelkezem Dominoval így meg sem tudom nézni, de hivatalosan nem lehet. Aztán mivel folyamatosan berhelik a webshopot így talán már lehetséges...

-
Vangelis
félisten
-
Vangelis
félisten
-
kelekyle
őstag
-
Vangelis
félisten
-
kelekyle
őstag
-
Zeki
nagyúr
-
kelekyle
őstag
Bármelyik dominosat átlehet csapni FUN S aranyba ha van otthoni arany szintű előfizetésed.
-
Zeki
nagyúr
Mert a Fun S már előfizetéses kategória (és így tudsz váltani arra) de nagyon hasonló a dominos rendszerhez.
[Amúgy ha valaki telefonál, annak rohadtul nem éri meg a Domino, a Domino egyedül azoknak éri meg, akik baromi ritkán hívnak és inkább hívásfogadásra használják a telefont net nélkül]
Na de a dominók közül csak az egyik arany szintű. Ehhez is lehet aranytárskártyás előfizetést rendelni?
Engem egy részletfizetéses telefon miatt érdekel max, mert amúgy VOIP telefonálunk.... 4Ft/perc minden irányban. -
kelekyle
őstag
Mert a Fun S már előfizetéses kategória (és így tudsz váltani arra) de nagyon hasonló a dominos rendszerhez.
[Amúgy ha valaki telefonál, annak rohadtul nem éri meg a Domino, a Domino egyedül azoknak éri meg, akik baromi ritkán hívnak és inkább hívásfogadásra használják a telefont net nélkül]
-
Zeki
nagyúr
-
erdoke
titán
A belépés. Magyarul semmi. A számok külön-külön most már mennek, a fiókhoz is megjön a jelszócserés email, de belépni utána sem enged.
A jelszó emlékeztető is mindig csak másodszorra jön meg, amikor az alsó linkre kattintok, miszerint nem kaptam mailt. Szerk: Nem, most másodszorra se jött meg... -
kelekyle
őstag
-
erdoke
titán
-
r3dsnake
nagyúr
-
dptrsk
Topikgazda
Ha ma vált a régi csomag máig, az új csomag mától számlázódik.
27/30 + 4/30 ez így 31/30, azaz 1 napot mind a két csomagban kifizet.
Ha csak azonos csomagot "újítasz" akkor nincs ez az 1 nap elvileg.
-
r3dsnake
nagyúr
-
dptrsk
Topikgazda
Úgy érdemes, hogy egyik nap este lemondod, s másnap reggel aktiválod.
Így nem kell 1 napra kifizetni mind a két csomagot. -
Teko001
őstag
-
kelekyle
őstag
[moderálva]
Mégis milyen erőgép kell, hogy a kib@szott weboldal normálisan megnyíljon?
Csak pörög a bevásárlókocsi mellett a fogaskerék, nem tud betöltődni, mert alul a rohadt reklámok töltődnek be folyamat! Nem tudok belépni, mert meg sem jelenik! Nem tud!
Chrome böngészővel próbálva.[moderálva]
Nem tudom ellenőrizni ki hogy áll netben meg Surf csomagban, meg egyenlegben!
És nem, nem tudom mindenki telójára telepíteni az appot!Fogalmazz kulturáltabban!
most már helyre állt. hibátlanul hozzáadtam másik előfizetésem is.
-
dokee78
félisten
-
r3dsnake
nagyúr
-
kali
legenda
-
kelekyle
őstag
így van elnézést az eco xs voice only így 2190.
amikor aktivalod akkortol lesz a mobilnetnek a honapfordulo napja, az adott honapra pedig időarányosan fizeted.
a movera viszont érdemes akkor aktiválni amikor elfogyott az alapnet
-
dokee78
félisten
-
polonic
félisten
-
kelekyle
őstag
-
dokee78
félisten
Move XS-hez és Eco XS mennyi lenne 1 GB netcsomag?
-
kali
legenda
[moderálva]
Mégis milyen erőgép kell, hogy a kib@szott weboldal normálisan megnyíljon?
Csak pörög a bevásárlókocsi mellett a fogaskerék, nem tud betöltődni, mert alul a rohadt reklámok töltődnek be folyamat! Nem tudok belépni, mert meg sem jelenik! Nem tud!
Chrome böngészővel próbálva.[moderálva]
Nem tudom ellenőrizni ki hogy áll netben meg Surf csomagban, meg egyenlegben!
És nem, nem tudom mindenki telójára telepíteni az appot!Fogalmazz kulturáltabban!
-
kelekyle
őstag
[moderálva]
Mégis milyen erőgép kell, hogy a kib@szott weboldal normálisan megnyíljon?
Csak pörög a bevásárlókocsi mellett a fogaskerék, nem tud betöltődni, mert alul a rohadt reklámok töltődnek be folyamat! Nem tudok belépni, mert meg sem jelenik! Nem tud!
Chrome böngészővel próbálva.[moderálva]
Nem tudom ellenőrizni ki hogy áll netben meg Surf csomagban, meg egyenlegben!
És nem, nem tudom mindenki telójára telepíteni az appot!Fogalmazz kulturáltabban!
safarin se megy
-
Teko001
őstag
[moderálva]
Mégis milyen erőgép kell, hogy a kib@szott weboldal normálisan megnyíljon?
Csak pörög a bevásárlókocsi mellett a fogaskerék, nem tud betöltődni, mert alul a rohadt reklámok töltődnek be folyamat! Nem tudok belépni, mert meg sem jelenik! Nem tud!
Chrome böngészővel próbálva.[moderálva]
Nem tudom ellenőrizni ki hogy áll netben meg Surf csomagban, meg egyenlegben!
És nem, nem tudom mindenki telójára telepíteni az appot!Fogalmazz kulturáltabban!
Nem a hirdetések tartják fel, hanem maga a login ablak ad "503 Service Unavailable" hibát, ezért próbálkozik újra, és újra, mire sikerül betöltenie. Addig meg marad a fogaskerék.
-
varsam
őstag
[moderálva]
Mégis milyen erőgép kell, hogy a kib@szott weboldal normálisan megnyíljon?
Csak pörög a bevásárlókocsi mellett a fogaskerék, nem tud betöltődni, mert alul a rohadt reklámok töltődnek be folyamat! Nem tudok belépni, mert meg sem jelenik! Nem tud!
Chrome böngészővel próbálva.[moderálva]
Nem tudom ellenőrizni ki hogy áll netben meg Surf csomagban, meg egyenlegben!
És nem, nem tudom mindenki telójára telepíteni az appot!Fogalmazz kulturáltabban!
a telefon appból be tudsz lépni bárki más előfizetésére is (már ha az működik most, nem tudom nem próbáltam)
-
Zeki
nagyúr
[moderálva]
Mégis milyen erőgép kell, hogy a kib@szott weboldal normálisan megnyíljon?
Csak pörög a bevásárlókocsi mellett a fogaskerék, nem tud betöltődni, mert alul a rohadt reklámok töltődnek be folyamat! Nem tudok belépni, mert meg sem jelenik! Nem tud!
Chrome böngészővel próbálva.[moderálva]
Nem tudom ellenőrizni ki hogy áll netben meg Surf csomagban, meg egyenlegben!
És nem, nem tudom mindenki telójára telepíteni az appot!Fogalmazz kulturáltabban!
[ Módosította: Qru ] -
kelekyle
őstag
Senki nem beszélt arról, hogy jó a magas ping

A kolléga azt írta hogy normális sávszél, normális pinggel érzékelhető változást hozott neki a korábbi gyatrább netekhez képest. Amúgy én ezt annyival egészítettem ki, hogy van egy 10megás neted de 1000ms a pinged akkor ugyanúgy sokat kell rá várnod és az egy megás net 10ms pinggel párosítva gyorsabban behoz mondjuk egy mobilarenát.
Ezt hagyjuk abba mert mást szerintem nem is érdekel
Inkább menjen a webshop flame. -
raziel01
veterán
Alapból zavarosan fogalmaztál, de a szövegértésed sem túl jó. Senki nem írta, hogy jó a nagy ping, én pont azt írtam, hogy rossz de a kolléga is hasonlót írt, te meg odanyögtél valami 10megás katyvaszt belekeverve a pinget. (Arról volt szó, hogy oké, hogy megvan a sávszél de legyen meg a megfelelő válaszidő is ahhoz...) No offense. De ezt itt zárjuk le

Te értelmezed rosszul. Olvass vissza.
A sávszélességről volt szó hogy sima netezésnél mindegy hogy 10 Mbit/s a sebesség vagy 100 Mbit/s ha 1 ms a ping mind a kettőnél. A híroldalakat így is pillanat alatt betölti. -
kelekyle
őstag
Alapból zavarosan fogalmaztál, de a szövegértésed sem túl jó. Senki nem írta, hogy jó a nagy ping, én pont azt írtam, hogy rossz de a kolléga is hasonlót írt, te meg odanyögtél valami 10megás katyvaszt belekeverve a pinget. (Arról volt szó, hogy oké, hogy megvan a sávszél de legyen meg a megfelelő válaszidő is ahhoz...) No offense. De ezt itt zárjuk le

-
ferob
őstag
Számomra az a hihetetlen, hogy újra élesben tesztelgetik ennyi napon át az alig működő rendszert úgy, mint múltkor, és semmiből nem tanulnak, de én már csak abban reménykedek, hogy a számlabefizetést el lehet majd intézni határidőre.
-
raziel01
veterán
-
r3dsnake
nagyúr
https://www.telekom.hu/telekomfiok/hoppa?4#_=_
503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.
Nemhiszemel.

-
kelekyle
őstag
-
Soulfly842
addikt
Nem keverek én semmit. Felesleges a félremagyarázás. Alacsony feltoltesi sebességgel semmit sem ér a ping. S mind a 3g/hspa/domino netplusszal ez jocskán így van...
-
raziel01
veterán
Ez a "kb. észre sem vennéd" finoman szólva megmosolyogtatott.
Közel két éve használom a 4G-t és jócskán volt már tapasztalásra lehetőségem. 3G-n és HSPA-n is brutális differencia volt reakcióidőben és felejtsük már el ezt a "nincs értelme, mert nincs elég GB a csomagban-t".
Amire oly sokan várnak az is előbb vagy utóbb meg fog történni. Volt már többször precedens arra, hogy duplázták vagy lényegesen nagyobb adatforgalmat biztosítottak a korábbiakhoz képest, mert a technológiai korlátok megengedték. A Telenorral kötött megállapodás is ezt segíti elő. Év végéig adott lesz a 97%-os lefedettség, addig szerintem jócskán megtörténnek majd a finom hangolások. Saját kútfőből írva, az eddigi tapasztalatot látva (szubjektív vélemény) 99% hogy lesznek itt még adatforgalomban elég szemléletes pozitív változások.
Telekomos dolgozói csomagban - úgy, hogy ezernyi telefont láttam már használatban is kisebb engedélyezett 4G sávszéllel, vagy akár nagyobbal - úgy, hogy kitudtam használni a telefonok által is elérhető maximumokat letöltögetés nélkül is (amit az adott területi lehetőségek kínáltak) és láttam, mennyit jelent egy normális ping és egy normális le-, ill feltöltés - az eltérés szignifikáns.
Elég egy spotify-ba egy egyszerű, primitív keresésre bökni és már ott is szépen visszaköszön a felhasználói élmény, a folyamatosság, s egy normálisan működő 4G. A keresésekről, az oldal betöltési időkről nem is beszélve...
Te kevered a ping-et a sebesseggel.
10 mbit/s-el is lehet alacsony a ping es ugyan ugy gyors lesz a betoltes. -
Soulfly842
addikt
Ez a "kb. észre sem vennéd" finoman szólva megmosolyogtatott.
Közel két éve használom a 4G-t és jócskán volt már tapasztalásra lehetőségem. 3G-n és HSPA-n is brutális differencia volt reakcióidőben és felejtsük már el ezt a "nincs értelme, mert nincs elég GB a csomagban-t".
Amire oly sokan várnak az is előbb vagy utóbb meg fog történni. Volt már többször precedens arra, hogy duplázták vagy lényegesen nagyobb adatforgalmat biztosítottak a korábbiakhoz képest, mert a technológiai korlátok megengedték. A Telenorral kötött megállapodás is ezt segíti elő. Év végéig adott lesz a 97%-os lefedettség, addig szerintem jócskán megtörténnek majd a finom hangolások. Saját kútfőből írva, az eddigi tapasztalatot látva (szubjektív vélemény) 99% hogy lesznek itt még adatforgalomban elég szemléletes pozitív változások.
Telekomos dolgozói csomagban - úgy, hogy ezernyi telefont láttam már használatban is kisebb engedélyezett 4G sávszéllel, vagy akár nagyobbal - úgy, hogy kitudtam használni a telefonok által is elérhető maximumokat letöltögetés nélkül is (amit az adott területi lehetőségek kínáltak) és láttam, mennyit jelent egy normális ping és egy normális le-, ill feltöltés - az eltérés szignifikáns.
Elég egy spotify-ba egy egyszerű, primitív keresésre bökni és már ott is szépen visszaköszön a felhasználói élmény, a folyamatosság, s egy normálisan működő 4G. A keresésekről, az oldal betöltési időkről nem is beszélve...
-
kelekyle
őstag
Hivatalosan nincs már cserekészülék (ez a szerviz tevekenyseggel egyutt szunt meg).
Es valoban nem kotelesek adni sehol sem.
De mivel videki vagy add le egy hivatalos T-Pontban a keszulekeket. Szamla vagy garanciapapir szukseges.
Hol laksz ? -
Teko001
őstag
-
#21715712
törölt tag
akkor marad a szolgáltatón keresztüli ügyintézés.
nézem közben az istyle...stb. szervizes leírását, de személyes leadást írnak mindenhol.icecave; lezongoráztam végig, a házhozszállítást nem kínálja fel, jelenleg csak telekom üzletben vehető át. a házhozszállítást reklámozó felirat lehet, hogy csak sablonosan maradt ott, amilyen káosz most van, még csodálkozni sem tudok, bár az már jó jel, hogy most elsőre engedte a rendelést az utolsó lépésig...
De akkor csere tekefont sem adnak mi? Az szep... Miert szunt meg a szerviz? Igy a videkiek szivnak :/
-
Vangelis
félisten
Érdekes... szerintem már csak bolti készletből tudsz vásárolni. Lefoglalni.
De ettől még online rendelésnek számít. -
Teko001
őstag
-
kali
legenda
akkor marad a szolgáltatón keresztüli ügyintézés.
nézem közben az istyle...stb. szervizes leírását, de személyes leadást írnak mindenhol.icecave; lezongoráztam végig, a házhozszállítást nem kínálja fel, jelenleg csak telekom üzletben vehető át. a házhozszállítást reklámozó felirat lehet, hogy csak sablonosan maradt ott, amilyen káosz most van, még csodálkozni sem tudok, bár az már jó jel, hogy most elsőre engedte a rendelést az utolsó lépésig...
-
kelekyle
őstag
Samsungra a mysamsungon regisztrald be a telefont es van gyorsszerviz illetve a hazhoz menos opcio.
iPhone esetén Andrássy út 36. -
#21715712
törölt tag
ott még nem látok összevonást, külön lehet csak a telefonszámokkal belépni.
Akt@; a szolgáltatón keresztül is lehet, de egyszerűbb és gyorsabb direktben intézni, iphone esetén apr, samsung esetén a s4 pedig prémium kategóriás, szóval azt korábban sem volt érdemes a szolgáltatónál leadni, hanem hívni hozzá házhoz a szervizest, aki ott javít gyorsban, csak asztal és áram kell neki, a my samsung regisztráció a feltétele a szolgáltatásnak.
icecave; szia, vannak bizonyos típusok, amik csak üzletben vagy csak kiszállítással vásárolhatók meg, bár miként írod is utólag, bizonyos esetekben akár konstrukció függvénye is lehet.
Ha videki vagyok,hogy oldjam meg az apr-t iPhone eseteben? Az csak Bp-n van.
-
kali
legenda
Látom már, mi a hiba, szerintem az, hogy Domino surf-el kell megrendelni, ezt írja a honlapon is, hogy ingyenes ezzel, házhoz szállítással. Viszont ennek a domino csomagnak havidíja van. Akkor az a kérdésem, hogy át lehet egyből állítani ezt egy nem fizetősre? Tehát sima dominósra?
Közben végigcsináltam a rendelést Surf-el, és úgy sem engedi kiválasztani. Remek. Pedig bazinagy betűkkel ott van a honlapon a főhírek között, hogy házhozszállítással: [link]
a csak online érthető a megrendelés milyenségére.
akkor ez minden módozatban csak az üzletben átvehető típus, bár pont fordítva jellemző inkább.
régebben, még az utolsó darabokat is összeszedték az üzletekből, ha volt rá online vevő és kiszállították... -
generaltoti2
tag
Agyhugykövet kapok. Bejelentkezésnél beírom a számot/ jelszót a mobiltelefonszámom is kipipálva de semmi. vagy 503-as hiba vagy adjak meg telekom nevet. Röhej.
-
icecave
nagyúr
ott még nem látok összevonást, külön lehet csak a telefonszámokkal belépni.
Akt@; a szolgáltatón keresztül is lehet, de egyszerűbb és gyorsabb direktben intézni, iphone esetén apr, samsung esetén a s4 pedig prémium kategóriás, szóval azt korábban sem volt érdemes a szolgáltatónál leadni, hanem hívni hozzá házhoz a szervizest, aki ott javít gyorsban, csak asztal és áram kell neki, a my samsung regisztráció a feltétele a szolgáltatásnak.
icecave; szia, vannak bizonyos típusok, amik csak üzletben vagy csak kiszállítással vásárolhatók meg, bár miként írod is utólag, bizonyos esetekben akár konstrukció függvénye is lehet.
Látom már, mi a hiba, szerintem az, hogy Domino surf-el kell megrendelni, ezt írja a honlapon is, hogy ingyenes ezzel, házhoz szállítással. Viszont ennek a domino csomagnak havidíja van. Akkor az a kérdésem, hogy át lehet egyből állítani ezt egy nem fizetősre? Tehát sima dominósra?
Közben végigcsináltam a rendelést Surf-el, és úgy sem engedi kiválasztani. Remek. Pedig bazinagy betűkkel ott van a honlapon a főhírek között, hogy házhozszállítással: [link]
-
kali
legenda
ott még nem látok összevonást, külön lehet csak a telefonszámokkal belépni.
Akt@; a szolgáltatón keresztül is lehet, de egyszerűbb és gyorsabb direktben intézni, iphone esetén apr, samsung esetén a s4 pedig prémium kategóriás, szóval azt korábban sem volt érdemes a szolgáltatónál leadni, hanem hívni hozzá házhoz a szervizest, aki ott javít gyorsban, csak asztal és áram kell neki, a my samsung regisztráció a feltétele a szolgáltatásnak.
icecave; szia, vannak bizonyos típusok, amik csak üzletben vagy csak kiszállítással vásárolhatók meg, bár miként írod is utólag, bizonyos esetekben akár konstrukció függvénye is lehet.
-
icecave
nagyúr
Sziasztok!
Vennék domino-ban egy Xperia E1-et, de nem lehet a kiszállítást választani, csak a személyes átvételt, ez hogy lehet?
-
#21715712
törölt tag
Most,h nincs szerviz a t pontokba,hogyan lehet a telefonokat szervizeltetni? Konkreta egy iphone-rol es samsung s4rol lenne szo. Koszonom a valaszokat!

-
cris78
őstag
És a Telekom alkalmazás most is csak egy előfizetést kezel vagy mindet ami hozzá van rendelve?
-
Vangelis
félisten
Én inkább maradok a telefonszámos belépésnél.
Ez ez fos:
ÁLTALÁNOS HIBA
ENVIRONMENT: PRD
ERROR ID: 190150
sessionid: -
lugosi
MODERÁTOR
-
erdoke
titán
regisztráláskor megadtad az e-mail címet és hozzá a jelszót, utána kaptál megerősítő levelet, benne az aktivációs linkkel? arra rákattintva aktiváltad a fiókot? utána hozzáadtad az előfizetéseket? (nem feltétlenül kell külön mindegyiket, nekem az első után a többit automatikusan hozzácsapta a rendszer)
lugosi; sokkal jobb lett pedig az új verzió, végre nem kell visszalépegetnem, ha a különböző előfizetéseimmel akarok egy bizonyos készüléket meghatározott konstrukció(k)ban megnézni, mert immár ott is tudom változtatni az előfizetéseimhez tartozó telefonszámaimat, mindenhol szépen együtt kezeli a rendszer és opciókon belül is felkínálja a kiválaszthatóságot.
a facebook fiókommal nem szándékozom összekapcsolni, az nem ilyesmire való, máshol sem teszem meg.
Amikor a leállás után először léptem be a saját számommal, megkérdezte, hogy akarok-e Telekom fiókot létrehozni. Megadták az e-mail címet, jelszót, és utána tovább engedett. Ha most új fiókot akarok létrehozni, kiírja, hogy az e-mail cím már egy másik fiókhiz tartozik.
Másik számmal (ahogy többször is írtam) nem tudok bejelentkezni, ezért idáig nem jutok el, hogy a fiókhoz lehessen adni. Csak a saját számommal tudok belépni, szám + 5 jegyű kód. Ennek ellenére látom a többi számot, mint korábban is, csak éppen hol vált közöttük a webshop, hol nem. Inkább nem. -
szabogabor10
veterán
Mivel a hívásnál LTE-ről 2G-re váltós történetemmel kapcsolatban a Telekom csak a szokásos "biztos gyenge a 3G" sablonválasszal jött (annak ellenére, hogy nyomatékosan megírtam, hogy 5/5-ös 3G van a házamban is), ezért kíváncsi lettem, és közületek azokhoz fordulnék, akik jelenleg a 800-as (vidéki) LTE hálót használják. Nálatok is rögtön 2G-re vált vissza a telefon hívás előtt, miközben a 3G is fullos a lakóhelyeteken, ezáltal jelentősen megnyújtva a hívásfelépítési időt? Légyszi oprendszert írjatok mellé, hátha csak iOS-en probléma ez. Köszi.
-
petipetya
nagyúr
Átdob egy másik beléptető oldalra. A jelszóemlékeztetőt nem kapom meg, bár teljesen biztos vagyok benne, mit adtam meg tegnap.
Szerk: Erősködtem, hogy nem kaptam jelszó emlékeztetőt, erre második nekifutásra küldött. Viszont be nem enged lépni vele több kísérlet után sem, visszadob az üres beléptető oldalra.
A változatosság kedvéért egy ilyet is kaptam:
A FELHASZNÁLÓ FEL VAN FÜGGESZTVE
ENVIRONMENT: PRD
ERROR ID: 180970
sessionid:Én is ezt a hibaüzenetet kaptam. A mai napon tisztult le, hogy már volt egy telekom fiókom november óta, amikor is egy dominó kártyát regisztrálam be oda. Ez januárban át lett váltva előfizetéses csomagra, amely nem lett beregisztrálva a telekom fiókba.
Amikor ma reggel be akartam regisztrálni az előfizetést a telekom fiókba, akkor az azonosítónál a telefonszámot adtam meg, és aztán a belépés után jött is az általad írt hibaüzenet. Ezután egy gondolattól vezérelve az email címemmel léptem be a telekom fiókba, és láss csodát: sikerült az előfizetést hozzárendelni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
59700 - 59601
147711 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 61901 61900 - 61801 61800 - 61701 61700 - 61601 61600 - 61501 61500 - 61401 61400 - 61301 61300 - 61201 61200 - 61101 61100 - 61001 61000 - 60901 60900 - 60801 60800 - 60701 60700 - 60601 60600 - 60501 60500 - 60401 60400 - 60301 60300 - 60201 60200 - 60101 60100 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Vezetékes FEJhallgatók
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Milyen videókártyát?
- Elektromos autók - motorok
- Elfelejtettem a film címét
- BMW topik
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Horgász topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- További aktív témák...
- Dell Precision 7760 Tervező Vágó Laptop -70% 17,3" i7-11850H 32/512GB NVIDIA A3000 6GB FHD
- Dell Precision 5560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 T1200 4GB FHD+
- Asus TUF - i5 11400H, RTX 3050ti, 16gb RAM
- GamerPC - R5 5600X, RX 6800 16gb, 16gb RAM
- REDMI PAD 2 PRO 5G+ Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Keyboard tok, közel 24hó gari, üzletből, garanciával
- Honor Magic 8 Pro 512GB Black - Karcmentes állapot - 2029.02.26 garancia
- Lenovo T14s Ryzen 7 4750U 16Gb Ram 512 Gb NVMe Érintőkijelző Boltból Garanciával
- Xbox One S 500gb
- iPhone X 64GB 89% (3hónap Garancia)
- AKCIÓ! GIGABYTE B650E R9 7900X 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5080 16GB NZXT H9 Flow White Corsair 850W
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
tudok telefonálni, ketyegnek a percek és az sincs kifizetve,majd ki lesz
akkor neked szegezem a kérdést
mikor lesz a mobiltárcában banklista bővítés hogy többen is tudják használni? már nagyon megérett ennyi idő után!
illetve Google Play vásárlási lehetőség előfizetők részére a számla terhére? mert mikor felhozza ezt az opciót és rányomok, akkor azt írja ki hogy csak telekom ügyfeleknek elérhető 


de délutánra megjavult... a t-home szolgáltatásban is voltak hibák mostanában ami országos szinten sok előfizetőt érintett, pl. nekünk törölte a rendszer a HD csatorna csomagot, m rendeltük meg újból, meg mikor megkötöttük a szolgáltatást az iptv-re 8szor küldték ki ugyan azt a szerződést...
de alapjába véve egetrengető problémánk nincs se a Telekommal se a T-home-mal...





