Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Milyen okostelefont vegyek?
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Az öregebb iPhone-okat felgyorsítja majd az iOS 27, ígéri az Apple
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Itt az első fotó a Galaxy S26 FE-ről
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
-
58200 - 58101
147711 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 57901 57900 - 57801 57800 - 57701 57700 - 57601 57600 - 57501 57500 - 57401 57400 - 57301 57300 - 57201 57200 - 57101 57100 - 57001 57000 - 56901 56900 - 56801 56800 - 56701 56700 - 56601 56600 - 56501 56500 - 56401 56400 - 56301 56300 - 56201 56200 - 56101 56100 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
polonic
félisten
-
Huroq
senior tag
-
szabogabor10
veterán
Lassan szépen el lehetne kezdeni levenni a VoIP tiltást a díjcsomagokról a Vodához hasonlóan. Már ha nem akarnak maguknak rosszat.
-
madle
őstag
-
zaskar
senior tag
Én is ma kaptam meg a levelet, mint ikon 200-as, és nincsenek illuzióim... Vagyis nincs kétségem afelől, hogy az ikon 200 helyett kb. annyi pénzért csak rosszabb feltételekkel fogunk másik csomagot kapni. Egyszerűen rájöttek, hogy az ikon 200 többet nyújt mint a versenytársak hasonló áru díjcsomagjai, ezért meg kellett szüntetni.
Most olvasom csak ezt a kisebb Move csomagra váltást a Netplusz bővítővel. Kíváncsi vagyok, hogy ezt tényleg engedélyezik-e, főleg ha valakinek még tart a hűségideje, mint nekem (októberig). Inkább bemegyek majd személyesen, ha lesz egy kis időm.
-
polonic
félisten
-
Huroq
senior tag
Sziasztok!
Pár hete vásáróltam mobilt Move M díjcsomaggal. Ennél a díjcsomagnál tiltottnak kéne lennie a VOIP-nak nem? Nem zavar csak érdeklődöm.
-
zaskar
senior tag
Én is ma kaptam meg a levelet, mint ikon 200-as, és nincsenek illuzióim... Vagyis nincs kétségem afelől, hogy az ikon 200 helyett kb. annyi pénzért csak rosszabb feltételekkel fogunk másik csomagot kapni. Egyszerűen rájöttek, hogy az ikon 200 többet nyújt mint a versenytársak hasonló áru díjcsomagjai, ezért meg kellett szüntetni.
-
Deck
titán
-
madle
őstag
-
313313
addikt
Sziasztok,
a My Telekom app azt jelzi ki, hogy lejárt tartozásom van, melyet mai napig(03.18) kellett volna befizessek, de én ezt a számlát befizettem már csekken, mivel az e-pack-ra váltás közben már kijött a csekk, és gondoltam akkor még ott fizetem be, de a neten még jelzi, hogy nekem tartozásom van, ilyenkor mi a teendő?
Nhogy itt közben kikapcsolják az előfizetést és majd jópénzért oldják fel újra az ő hibájukból....
Én csoportos beszedési megbízással egyenlítem a számlámat, azt is vagy 3-4 nap alatt szokták elkönyvelni.
-
Deck
titán
Sziasztok,
a My Telekom app azt jelzi ki, hogy lejárt tartozásom van, melyet mai napig(03.18) kellett volna befizessek, de én ezt a számlát befizettem már csekken, mivel az e-pack-ra váltás közben már kijött a csekk, és gondoltam akkor még ott fizetem be, de a neten még jelzi, hogy nekem tartozásom van, ilyenkor mi a teendő?
Nhogy itt közben kikapcsolják az előfizetést és majd jópénzért oldják fel újra az ő hibájukból....
A csekknek jó pár nap az átfutási ideje.
-
madle
őstag
Sziasztok,
a My Telekom app azt jelzi ki, hogy lejárt tartozásom van, melyet mai napig(03.18) kellett volna befizessek, de én ezt a számlát befizettem már csekken, mivel az e-pack-ra váltás közben már kijött a csekk, és gondoltam akkor még ott fizetem be, de a neten még jelzi, hogy nekem tartozásom van, ilyenkor mi a teendő?
Nhogy itt közben kikapcsolják az előfizetést és majd jópénzért oldják fel újra az ő hibájukból....
-
dptrsk
Topikgazda
Én is megkaptam. ULTRAPOFÁTLANSÁG!!!
150MBit-es csomag helyett egy 10 sz*ros megabites sebességű csomagot ajánlanak.
Felháborító! Nem lehetne valamilyen úton, jogi úton-módon megtámadni?Én úgy tudom, hogy a minden mobilnetes csomagnál 0/0 Mbitre fizetsz elő.
az, hogy az elméleti maximum 150 vagy 10 Mbit az más kérdés, de az ikon csomagok is és a move csomagok is 0/0 Mbit garantált sebességűek.Az mondjuk érdekelne, hogy 1 GB adatnál számít valamit, hogy 10 vagy 150mbit?
Csak, mert ha 1 hó alatt használod el, csak a munkanapokat számolva 50Mbájt(400Mbit)/napAzaz 10Mbites csomag esetén 40 másodperc, 150es csomag esetén durván 3 másodperc alatt használod el az egy napra jutó keretet. Ugye ez nem tűnik reálisnak? Szerintem nincs kihasználva a 10Mbit se...
Megértem, hogy bosszant, de szerintem egy max 10es és egy max 150es csomag között havi 1GB adat esetén nincs különbség.
-
valaki_xy
tag
Itt olvastam, hogy elvileg ma kapnak a T-Pontok LTE képes Domino kártyákat. Valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?
-
kali
legenda
Én is megkaptam. ULTRAPOFÁTLANSÁG!!!
150MBit-es csomag helyett egy 10 sz*ros megabites sebességű csomagot ajánlanak.
Felháborító! Nem lehetne valamilyen úton, jogi úton-módon megtámadni?ajánlják csak, nem muszáj azt választani, másmilyenre is lehet módosítani, bizonyos feltételek mellett jóval olcsóbbra is, mint amit alapesetben engedélyezne kategoriálisan a díjcsomagra aláírt hűség, illetve fel is mondható a szerződés, ezek a jogi lehetőségek.
-
r3dsnake
nagyúr
Ezt most "majdnemhogy" nem értem.
Súgd meg nekem, ha ilyen tájékozott vagy, melyik díjcsomag?Move XS + 1GB bővítő.
-
marositech
senior tag
-
r3dsnake
nagyúr
Én is megkaptam. ULTRAPOFÁTLANSÁG!!!
150MBit-es csomag helyett egy 10 sz*ros megabites sebességű csomagot ajánlanak.
Felháborító! Nem lehetne valamilyen úton, jogi úton-módon megtámadni?3e-ért 1giga netet kapsz 2ezer lebeszélhetőséggel, és mindezt 150megabites LTE-n tudod leforgalmazni. Szörnyű tényleg...
-
marositech
senior tag
Kaptam egy ilyen levelet és nem értem miért küldték:
"Mivel 2015. május 1-jei hatállyal az Ön által jelenleg használt ikon 200 LTE díjcsomag is kivezetésre kerül - ahogy arról már februári számlájával is értesült - ezért kérjük, figyelmesen olvassa el jelen tájékoztatónkat.
Annak érdekében, hogy a jövőben is a korábbihoz hasonló feltételekkel vehesse igénybe szolgáltatásunkat, a kivezetésre kerülő díjcsomagja helyett szeretnénk most figyelmébe ajánlani Move M díjcsomagunkat."
Tudtommal eddig nem volt gond, ha valakinek olyan díjcsomagja van, ami lejárt. Most miért küldenek ilyen levelet?
Valamint miért olyan jó buli nekem egy LTE csomagról váltani egy nem LTE csomagra?

Más díjcsomagot nem választhatok? Egyáltalán miért kell átlépnem másikba...
Én is megkaptam. ULTRAPOFÁTLANSÁG!!!
150MBit-es csomag helyett egy 10 sz*ros megabites sebességű csomagot ajánlanak.
Felháborító! Nem lehetne valamilyen úton, jogi úton-módon megtámadni? -
dedike
addikt
-
taip
senior tag
Nem rólam van szó, én csak beledumáltam.

-
Teko001
őstag
Mondjuk ez jogos, erre nem gondoltam, csak a kötelező díjcsomagváltásra koncentráltam, de akkor ez mégsem annyira kötelező, így azért már másképp néz ki a dolog.
Ettől függetlenül azt gondolom, hogy a cégnek még mindig jobb egy alacsonyabb csomagra váltó ügyfél, mint egy teljesen lelépett ügyfél.
Persze, de ezt a jogszabály szerint kötelességük biztosítani. Ettől függetlenül valószínűleg bármilyen csomagra válthatsz, de általában mindig van egy kijelölt csomag, amibe automatikusan átváltanak ha nem lépsz (jellemzően az Eco XS pl, vagy egy, az adott díjcsomaghoz közeli)
-
taip
senior tag
Mondjuk ez jogos, erre nem gondoltam, csak a kötelező díjcsomagváltásra koncentráltam, de akkor ez mégsem annyira kötelező, így azért már másképp néz ki a dolog.
Ettől függetlenül azt gondolom, hogy a cégnek még mindig jobb egy alacsonyabb csomagra váltó ügyfél, mint egy teljesen lelépett ügyfél.
-
Teko001
őstag
Szerintem is illene kellő rugalmasságot tanúsítani a Telekomnak, hiszen ő módosítja egyoldalúan a feltételeket és tereli át az előfizetőket egy másik, nem feltétlenül kedvező konstrukcióba.
Ha ennyire fontos nekik, hogy az adott díjcsomag megszűnjön, akkor számoljanak a költségeivel is (azzal, hogy egyesek alacsonyabb havidíjú csomagra váltanának).
A kérdés csak az, hogy ez tényleg így lesz-e?radi8tor1: Mire adtak lehetőséget? Hogy szabadon lelépj a Telekomtól? Mert akkor egyrészt mondhatjuk, hogy rugalmasak voltak, másrészt te nem éltél a lehetőséggel, így jártál.
Az is igaz, hogy ha benyelték volna, hogy teljesen lelépj, akkor logikus lenne, hogy egy kisebb díjcsomagra váltást is engedjenek.Ha hátrányosan érint a változás (mint jelen esetben is), az értesítéstől számított 14 napon belül felmondhatod minden kötbér és egyéb költség nélkül.
-
taip
senior tag
Szerintem is illene kellő rugalmasságot tanúsítani a Telekomnak, hiszen ő módosítja egyoldalúan a feltételeket és tereli át az előfizetőket egy másik, nem feltétlenül kedvező konstrukcióba.
Ha ennyire fontos nekik, hogy az adott díjcsomag megszűnjön, akkor számoljanak a költségeivel is (azzal, hogy egyesek alacsonyabb havidíjú csomagra váltanának).
A kérdés csak az, hogy ez tényleg így lesz-e?radi8tor1: Mire adtak lehetőséget? Hogy szabadon lelépj a Telekomtól? Mert akkor egyrészt mondhatjuk, hogy rugalmasak voltak, másrészt te nem éltél a lehetőséggel, így jártál.
Az is igaz, hogy ha benyelték volna, hogy teljesen lelépj, akkor logikus lenne, hogy egy kisebb díjcsomagra váltást is engedjenek. -
radi8tor
MODERÁTOR
Adtak 2 hetet arra, hogy felmondjam a szerződést (most olvastam át a március 1-én érkezett számla apró betűs részét). Most, hogy letelt a 2 hét kaptam ezt a levelet, mondván maradni akarok.

-
dedike
addikt
Azért kíváncsi vagyok, hogy engednek-e sokkal alacsonyabb havidíjú csomagra váltani, ha vettél készüléket is.
Ezt a jobban járást ők is látják és nem hiszem, hogy örülnének neki.
Nem túl bonyolultak a tarifák és nincs is sok belőlük, én egyszerűen beszoroznám a számlán található perceket a percdíjjal, hogy mennyire jönne ki. Sajnos a percdíj mindenképpen magasabb lesz, mint az ikonban.
Na de most ki akarja megszüntetni a díjcsomagot? A Telekom vagy az előfizető?
Ilyen esetben a minimum, hogy arra válthat az előfizető, amire szeretne. És minden egyéb hűség nélkül. Vagy már megint nekem buzog túl az igazságérzetem?
-
radi8tor
MODERÁTOR
Azért kíváncsi vagyok, hogy engednek-e sokkal alacsonyabb havidíjú csomagra váltani, ha vettél készüléket is.
Ezt a jobban járást ők is látják és nem hiszem, hogy örülnének neki.
Nem túl bonyolultak a tarifák és nincs is sok belőlük, én egyszerűen beszoroznám a számlán található perceket a percdíjjal, hogy mennyire jönne ki. Sajnos a percdíj mindenképpen magasabb lesz, mint az ikonban.
Jaja, de nem én tehetek róla, hogy kirántják alólam a díjcsomagot.
"Abban az esetben, ha valamely más díjcsomagunkat szeretné igénybe venni, természetesen erre is lehetősége van, a díjcsomagokkal kapcsolatos információért és a díjcsomag-váltásért kérjük, 2015. május 1-jét megelőzően keresse a www.telekom.hu/havidijas weboldalunkat, vagy érdeklődjön telefonos - 1430 - ügyfélszolgálatunkon a 2.3 menüpont megnyomásával."
-
taip
senior tag
Ja igen, azok mind 10-esek.
Tulajdonképpen, ha Move XS-re váltok (+NetPlusz bővítő), akkor még jobban is járok, mint Ikon 200 LTE volt a készülék vásárlásakor, mert azzal a díjcsomaggal drágább lett volna a telefon.
De lehet Move S lesz, mert abból több lebeszélhető és 2 Ft-al olcsóbbak a tarifák.
Nincs valami oldal, ahol meg tudom adni a beszélgetési szokásaimat előző számlák alapján és össze hasonlíthatom a díjcsomagokat?

Azért kíváncsi vagyok, hogy engednek-e sokkal alacsonyabb havidíjú csomagra váltani, ha vettél készüléket is.
Ezt a jobban járást ők is látják és nem hiszem, hogy örülnének neki.
Nem túl bonyolultak a tarifák és nincs is sok belőlük, én egyszerűen beszoroznám a számlán található perceket a percdíjjal, hogy mennyire jönne ki. Sajnos a percdíj mindenképpen magasabb lesz, mint az ikonban.
-
radi8tor
MODERÁTOR
Ja igen, azok mind 10-esek.
Tulajdonképpen, ha Move XS-re váltok (+NetPlusz bővítő), akkor még jobban is járok, mint Ikon 200 LTE volt a készülék vásárlásakor, mert azzal a díjcsomaggal drágább lett volna a telefon.
De lehet Move S lesz, mert abból több lebeszélhető és 2 Ft-al olcsóbbak a tarifák.
Nincs valami oldal, ahol meg tudom adni a beszélgetési szokásaimat előző számlák alapján és össze hasonlíthatom a díjcsomagokat?

-
taip
senior tag
Az összes Move díjcsomag sebessége max. 10 Mbit/s.
Szerintem te a benne foglalt adatmennyiséget nézted, ami 30 MB.Amúgy 1GB netbővítés 1290Ft/hó és 150Mbit/s a max. sebesség. Szerintem ez nem rossz.
-
raziel01
veterán
-
csako
veterán
-
313313
addikt
Net bővítés emel a sávszélességen is, ha 1G vagy afölött rendelsz plusz adatot, akkor 150Mbit/s a korlát...
-
radi8tor
MODERÁTOR
Azzal csak az a baj, hogy 30 mbites csomag.
Bár most se villám a csomag: 40/20 mbit-et mértem speedtesttel.Kösz átnézem a számokat.

Netbővítő az sávszélességet nem emel gondolom.
-
szabogabor10
veterán
-
313313
addikt
-
radi8tor
MODERÁTOR
-
pepe091
MODERÁTOR
Kaptam egy ilyen levelet és nem értem miért küldték:
"Mivel 2015. május 1-jei hatállyal az Ön által jelenleg használt ikon 200 LTE díjcsomag is kivezetésre kerül - ahogy arról már februári számlájával is értesült - ezért kérjük, figyelmesen olvassa el jelen tájékoztatónkat.
Annak érdekében, hogy a jövőben is a korábbihoz hasonló feltételekkel vehesse igénybe szolgáltatásunkat, a kivezetésre kerülő díjcsomagja helyett szeretnénk most figyelmébe ajánlani Move M díjcsomagunkat."
Tudtommal eddig nem volt gond, ha valakinek olyan díjcsomagja van, ami lejárt. Most miért küldenek ilyen levelet?
Valamint miért olyan jó buli nekem egy LTE csomagról váltani egy nem LTE csomagra?

Más díjcsomagot nem választhatok? Egyáltalán miért kell átlépnem másikba...
Mert eddig csak lezárt díjcsomag volt, most viszont kivezetik. A kettő nem ugyanaz. Ha a Move M nem felel meg, mást is választhatsz természetesen, szerintem még akkor is, ha a díjcsomagra is vállaltál hűséget, mert ilyen esetekben azért engedni szokták.
-
polonic
félisten
-
313313
addikt
-
radi8tor
MODERÁTOR
Emiatt most nagyon pipa vagyok, mert a jelenlegi 1 GB adatforgalom helyett ugyanannyiért 500 MB-ot kapok csak.
A percdíjakat még nem is néztem.Novemberben fizettem elő a díjcsomagra, 2016 novemberig van rá hűségem.

-
#76385920
törölt tag
-
szabogabor10
veterán
-
dptrsk
Topikgazda
Kaptam egy ilyen levelet és nem értem miért küldték:
"Mivel 2015. május 1-jei hatállyal az Ön által jelenleg használt ikon 200 LTE díjcsomag is kivezetésre kerül - ahogy arról már februári számlájával is értesült - ezért kérjük, figyelmesen olvassa el jelen tájékoztatónkat.
Annak érdekében, hogy a jövőben is a korábbihoz hasonló feltételekkel vehesse igénybe szolgáltatásunkat, a kivezetésre kerülő díjcsomagja helyett szeretnénk most figyelmébe ajánlani Move M díjcsomagunkat."
Tudtommal eddig nem volt gond, ha valakinek olyan díjcsomagja van, ami lejárt. Most miért küldenek ilyen levelet?
Valamint miért olyan jó buli nekem egy LTE csomagról váltani egy nem LTE csomagra?

Más díjcsomagot nem választhatok? Egyáltalán miért kell átlépnem másikba...
lezárás, amikor nem lehet új előfizetőt bevinni olyan csomagba.
kivezetés, pedig mikor törlik a rendszerből a csomagot. -
polonic
félisten
Kaptam egy ilyen levelet és nem értem miért küldték:
"Mivel 2015. május 1-jei hatállyal az Ön által jelenleg használt ikon 200 LTE díjcsomag is kivezetésre kerül - ahogy arról már februári számlájával is értesült - ezért kérjük, figyelmesen olvassa el jelen tájékoztatónkat.
Annak érdekében, hogy a jövőben is a korábbihoz hasonló feltételekkel vehesse igénybe szolgáltatásunkat, a kivezetésre kerülő díjcsomagja helyett szeretnénk most figyelmébe ajánlani Move M díjcsomagunkat."
Tudtommal eddig nem volt gond, ha valakinek olyan díjcsomagja van, ami lejárt. Most miért küldenek ilyen levelet?
Valamint miért olyan jó buli nekem egy LTE csomagról váltani egy nem LTE csomagra?

Más díjcsomagot nem választhatok? Egyáltalán miért kell átlépnem másikba...
A move m ugyanúgy lte képes díjcsomag. Sőt, kb az összes netet tartalmazó dícsomat. A domino előfizetőket is beleszámítva.
-
radi8tor
MODERÁTOR
Kaptam egy ilyen levelet és nem értem miért küldték:
"Mivel 2015. május 1-jei hatállyal az Ön által jelenleg használt ikon 200 LTE díjcsomag is kivezetésre kerül - ahogy arról már februári számlájával is értesült - ezért kérjük, figyelmesen olvassa el jelen tájékoztatónkat.
Annak érdekében, hogy a jövőben is a korábbihoz hasonló feltételekkel vehesse igénybe szolgáltatásunkat, a kivezetésre kerülő díjcsomagja helyett szeretnénk most figyelmébe ajánlani Move M díjcsomagunkat."
Tudtommal eddig nem volt gond, ha valakinek olyan díjcsomagja van, ami lejárt. Most miért küldenek ilyen levelet?
Valamint miért olyan jó buli nekem egy LTE csomagról váltani egy nem LTE csomagra?

Más díjcsomagot nem választhatok? Egyáltalán miért kell átlépnem másikba...
-
Deck
titán
Mostmár 3G-n se lehet netezni, telefonálni viszont igen. LTE-re fel se lépnek az eszközeim.
Végre jó!
-
szabogabor10
veterán
-
kali
legenda
XI.ker., 3G, LTE halott.
óbudán is az volt egy rövid ideig, de már okés.
-
szabogabor10
veterán
XI.ker., 3G, LTE halott.
-
kali
legenda
nem minden esetben, legutóbb (tavaly novemberben) már nekem is papír nélkül intézték az egyik előfizétésemhez tartozó sim kártya (díjmentes) cseréjét, korábban (egy éve) viszont még adták a papírt a (szintén díjmentes) cseréről, amin valóban szerepeltek a rublikák a fizetős és díjmentes opciókról.
Lacko84; a telefon típusa válogatja, sokat lehet csak az előfizetésre aláírt hűséggel is, de némelyik csak minimum meghatározott díjcsomagra is alárt hűséggel vásárolható meg részletre.
-
dokee78
félisten
Bemegy es kifizeti. Elkerik a szamot, amit rendezne, majd elkerik a dellat es elkoszonnek

Fizetés nem lenne gond.
Az a gond szerintük tartozás van,szerintünk nincs.Volt már ilyenre példa,akkor is volt herce hurca.
-
ferikek
aktív tag
Tudom, most csereltette, kb 5-szorre a sim-emet, direkt rakerdeztem h ala kel irnom vmit? Azt mondta nem, nekem az csak a kesobbiekben plusz elony

-
Ákinard
aktív tag
-
Lacko84
aktív tag
Mozaik xs dijcsomagban vagyok. Bármelyik díjcsomaggal lehet részletre elhozni telefont vagy megvan hogy mekkora összegtől? pl néztem az Iphone készüléket és ugye az én díjcsomagom 3390ft és viszont úgy látom hogy 3990ft-os díjcsomagtól lehet elhozni.... Akkor az enyémmel nem lehetne??
-
dptrsk
Topikgazda
-
dptrsk
Topikgazda
-
vwpolopg
őstag
Alapos indokkal igen, megoldhato. 1430

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Annyira alapos indokom nincs, csak zavar, hogy 2.-án lett aktiválva a kártya és 14.-e a hónapforduló... azt gondoltam az nap lesz amikor a kártyát beaktiválták... Szóval marad így

-
br4adam
aktív tag
Egy olyan kérdésem lenne, hogy április 10-én lejár az előfizetésem, le szeretném mondani, azonban a folyószámlan túlfizetés van, illetve van még 1 részlet is április 1-30 között lehet majd befizetni online.
a túlfizetés több, mint a 2 további telefonszámla összege lesz, de nem éri el a részlet összegét.
van arra mód, hogy visszaigényeljem a túlfizetést?
Gondolom az macerásabb, hogy a részletből írják jóvá.Kérhetsz banki visszautalást vagy postai visszafizetést is.
-
ferikek
aktív tag
Felelőtlenség volt aláírni, ha jól tudom a papírra rá van írva, hogy díjmentes vagy díjköteles, ha te díjköteles cserét írsz alá nehezen bizonyítod, hogy te díjmentest kértél és az ügyintéző a te díjmentes cserédet iktatta véletlenül fizetősként.
Emellett bizonyos esetekben díjköteles a csere, pl rongálás esetén.
Nem irtam ala semmit
, de koszi, akkor megreklamalom 
-
dptrsk
Topikgazda
Egy olyan kérdésem lenne, hogy április 10-én lejár az előfizetésem, le szeretném mondani, azonban a folyószámlan túlfizetés van, illetve van még 1 részlet is április 1-30 között lehet majd befizetni online.
a túlfizetés több, mint a 2 további telefonszámla összege lesz, de nem éri el a részlet összegét.
van arra mód, hogy visszaigényeljem a túlfizetést?
Gondolom az macerásabb, hogy a részletből írják jóvá. -
Zeki
nagyúr
-
dptrsk
Topikgazda
Sziasztok,
gondolom még mindig ingyenes a SIM csere. Vettem függetlenül egy teljesen hivatalos iphone 5S-t, (nem a T-nél, mert dárgább), bementem az Eurocenter T-Ponjába. Rögtön mondták h 4,500 Ft a micro-nano csere, január 1-étől van, és meg is tudja mutatni az ászf-ben. Akkor ingyenes ha ott vettem a mobilt. sztem ez kamu, most nem fogok vitatkozni velük, felesleges időpazaralás, úgy is számlával jön majd, és megreklamálom (plusz ég 'fájdalomdjíat is kérek

Viszont én csak ezt találtam a telekom honlapján? erre hivatkozhatok panasztételnél, avgy tényleg 4.500 Ft a SIM csere:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori_kerdesek/1001/hogyan_igenyelhetek_korabbi_hagyomanyos_sim_kartyam_helyett_micro_nano_sim_et_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=1Üzleti előfizteésem van.
Elolvastam majdnem az összes hasonló hozzászólást,ott mind azt írjátok h inygenes.üdv.
ferikek
Felelőtlenség volt aláírni, ha jól tudom a papírra rá van írva, hogy díjmentes vagy díjköteles, ha te díjköteles cserét írsz alá nehezen bizonyítod, hogy te díjmentest kértél és az ügyintéző a te díjmentes cserédet iktatta véletlenül fizetősként.
Emellett bizonyos esetekben díjköteles a csere, pl rongálás esetén.
-
dptrsk
Topikgazda
-
ferikek
aktív tag
Sziasztok,
gondolom még mindig ingyenes a SIM csere. Vettem függetlenül egy teljesen hivatalos iphone 5S-t, (nem a T-nél, mert dárgább), bementem az Eurocenter T-Ponjába. Rögtön mondták h 4,500 Ft a micro-nano csere, január 1-étől van, és meg is tudja mutatni az ászf-ben. Akkor ingyenes ha ott vettem a mobilt. sztem ez kamu, most nem fogok vitatkozni velük, felesleges időpazaralás, úgy is számlával jön majd, és megreklamálom (plusz ég 'fájdalomdjíat is kérek

Viszont én csak ezt találtam a telekom honlapján? erre hivatkozhatok panasztételnél, avgy tényleg 4.500 Ft a SIM csere:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori_kerdesek/1001/hogyan_igenyelhetek_korabbi_hagyomanyos_sim_kartyam_helyett_micro_nano_sim_et_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=1Üzleti előfizteésem van.
Elolvastam majdnem az összes hasonló hozzászólást,ott mind azt írjátok h inygenes.üdv.
ferikek
-
btz
addikt
-
Deck
titán
-
ForRedGlory
félisten
-
Teko001
őstag
Van nekem egy korlátlan böngészés csomagom. Ez mellett 500mb és 27.e a forduló napom. Az 500mb-ot kimerítettem. Full sebességgel mennek az oldalak meg minden de most neki álltam tölteni egy 1.2gb-os fájlt és csak pár kb-al jött. Felraktam egy droidos letöltésvezérlőt telefonra majd hozzáadtam a fájlt és lejött pá perc alatt. Ez mégis hogy? A letöltésvezérlőnek van böngészös nézete ott indítottam el a letöltést.
Vagy "hibázott" a rendszer, vagy több szálon szedte.
-
kali
legenda
-
Deck
titán
Van nekem egy korlátlan böngészés csomagom. Ez mellett 500mb és 27.e a forduló napom. Az 500mb-ot kimerítettem. Full sebességgel mennek az oldalak meg minden de most neki álltam tölteni egy 1.2gb-os fájlt és csak pár kb-al jött. Felraktam egy droidos letöltésvezérlőt telefonra majd hozzáadtam a fájlt és lejött pá perc alatt. Ez mégis hogy? A letöltésvezérlőnek van böngészös nézete ott indítottam el a letöltést.
-
ForRedGlory
félisten
Bemegy es kifizeti. Elkerik a szamot, amit rendezne, majd elkerik a dellat es elkoszonnek

-
dptrsk
Topikgazda
-
vwpolopg
őstag
-
kali
legenda
-
#24060160
törölt tag
-
vwpolopg
őstag
Sziasztok! Honnan tudhatom meg a netem hónapfordulójának napját? Köszi!
-
pepe091
MODERÁTOR
Sziasztok,
A főnököm kiadta az utasítást, hogy válasszak céges telefont a T-nél, az árnak 100.000 forint környékén kell lennie (hűség nélkül), ettől lényegesen eltérni nem lehet.
Az oprendszer android kell, hogy legyen, mivel a céges helymeghatározó szoftver csak ezen fut.Én a Huawei P7-et néztem ki, van ennél esetleg jobb választás?
A kérdésed ebbe a topikba való, kérlek ott tedd fel.

-
#24060160
törölt tag
Sziasztok,
A főnököm kiadta az utasítást, hogy válasszak céges telefont a T-nél, az árnak 100.000 forint környékén kell lennie (hűség nélkül), ettől lényegesen eltérni nem lehet.
Az oprendszer android kell, hogy legyen, mivel a céges helymeghatározó szoftver csak ezen fut.Én a Huawei P7-et néztem ki, van ennél esetleg jobb választás?
-
raziel01
veterán
Meghatalmazást csak ügyvéd által ellenjegyezve fogadnak el.
"Vinnie kell az én személyi igazolványom?"
Nem is tudom hogy merül fel benned ilyen marhaság. Attól még, hogy valakinél ott van a személyid még nem lesz jogosult semmire.
-
dokee78
félisten
Van egy kis számla tartozás ügy a telekommal.
Én nevemen van,de nem én fizetem.
viszont nincs időm bemenni személyesen intézni.Meghatalmazással eljárhat család tag?
Ha igen mi legyen a meghatalmazásban?
Vinnie kell az én személyi igazolványom? -
r3dsnake
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
-
r3dsnake
nagyúr
Na a voda értelmeset lépett, feloldotta a VOIP tiltást. Remélem a telekom is követi...
-
madle
őstag
Ja értelek, csak azért volt megtévesztő, mert előfizetéskor 5500Ft-ról volt szó, és úgy értelmeztem, hogy akkor már annyit számláznak ki, nem többet és abból vonogatják le az e-packot, de végülis teljesen ugyanaz. Lényeg, hogy élek az e-packkal mindenképp.
-
dptrsk
Topikgazda
A Next S ATK havidíja 6090 forint, ha teljesíted az epack feltételeit, akkor 600 ft kedvezményt kapsz a havidíjból.
Ez a számlán is így lesz feltűntetve, hogy
havidíj: 6090
e-pack kedv: 600
és ha nem forgalmazol túl, akkor 5490et fizetsz. -
madle
őstag
-
varsam
őstag
Sziasztok!
Ha veszek egy telefont részletre, és a legolcsóbb díjcsomagot választom hozzá, akkor a táblázat szerint nincs hűség a díjcsomagra. Most ez úgy megy, hogy megveszem, lemondhatom 2 hét múlva a díjcsomagot, majd marad egy 3290Ft-os részletem?
Eddig Dominos voltam mindig, előfizetéssel nem foglalkoztam. Ja és ha ez így megy, akkor ugye a Domino kártyám is jó egy előfizetéses telefonba?Attól még az előfizetésre vállalt hűséged megmarad, azaz valamilyen előfizetésednek kell maradnia. Annyi, hogy szabadon válthatsz másikra.
-
Laca19 (a)
aktív tag
Sziasztok!
Ha veszek egy telefont részletre, és a legolcsóbb díjcsomagot választom hozzá, akkor a táblázat szerint nincs hűség a díjcsomagra. Most ez úgy megy, hogy megveszem, lemondhatom 2 hét múlva a díjcsomagot, majd marad egy 3290Ft-os részletem?
Eddig Dominos voltam mindig, előfizetéssel nem foglalkoztam. Ja és ha ez így megy, akkor ugye a Domino kártyám is jó egy előfizetéses telefonba? -
Rivaul
addikt
Koszi mindenkinek. Ez volt az elso ilyen, friss elofizuval igy akkor gondolom a nehez esetbe tartozna a dolog...
-
kali
legenda
nagyjából kiszámítható, csak több tényező függvénye, nem mindegy például, hogy új előfizetésről van szó egy már meglévő részlefizetéses konstrukció mellé, vagy netán régi arany/platina kiemeltségű előfizetések hűségének a meghosszabbításával fut párhuzamosan több részlet, mert utóbbi esetben akár a három sem annyira nehéz kivitelezésű.
Lacko84; itt láthatod a díjcsomagokat; link
ahol speciális elvárások vannak, mint például a társkártya, vagy a diákoknak, egyetemistáknak szólók, azokat aszerint kell kezelni.
a részletes leírásokat és feltételeket itt találod; link -
Lacko84
aktív tag
-
glaci
őstag
Nekem csak úgy engedték, hogy a "régit" kifizettem egybe, míg mások beszámoltak róla, hogy Nekik simán megy párhuzamosan a 2.
Ebből nekem az jött le, hogy kiszámíthatatlan.
Rendeld meg és majd hívnak! Ha valamit "kavarni" akarnak, akkor azt el fogják majd mondani Neked. -
kali
legenda
Igazából még soha nem láttam még olyat, akinek sikerült a webes folyamat a dominóról havidíjasra váltásnál.. küldözgetősdi, rossz HLR-ek, stb-stb.
(#58100) Lacko84
Azt javaslom, hogy mivel úgy is új kártyával lesz csak életképes menj be inkább egy T-Pontba.
Ott pár perc alatt megoldják.
Ha nem saját néven van a kártya, akkor célszerű azzal bemenni, akinek a nevén van.

a leírás szerepel a honlapon, a lehetőség aszerint adott, a többi már a két fél függvénye.
-
Soulfly842
addikt
Igazából még soha nem láttam még olyat, akinek sikerült a webes folyamat a dominóról havidíjasra váltásnál.. küldözgetősdi, rossz HLR-ek, stb-stb.
(#58100) Lacko84
Azt javaslom, hogy mivel úgy is új kártyával lesz csak életképes menj be inkább egy T-Pontba.
Ott pár perc alatt megoldják.
Ha nem saját néven van a kártya, akkor célszerű azzal bemenni, akinek a nevén van.

-
Rivaul
addikt
Van egy telefonom részletre. Fizetve van rendesen. Bár 1x-2x volt hogy csúsztam de rendezve van a mai napig. Tudok mellé venni még egy részletes telefont? Ha igen akkor arra kell előleg vagy valami? Feleségemnek lenne meglepire.
-
kali
legenda
-
ChipKng
aktív tag
Miert ne lehetne? En is Dominot valtottam 5 eve szerzodesesre gond nelkul. A szam termeszetesen ugyanaz maradt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
58200 - 58101
147711 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 57901 57900 - 57801 57800 - 57701 57700 - 57601 57600 - 57501 57500 - 57401 57400 - 57301 57300 - 57201 57200 - 57101 57100 - 57001 57000 - 56901 56900 - 56801 56800 - 56701 56700 - 56601 56600 - 56501 56500 - 56401 56400 - 56301 56300 - 56201 56200 - 56101 56100 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Asus TUF - i5 11400H, RTX 3050ti, 16gb RAM
- GamerPC - R5 5600X, RX 6800 16gb, 16gb RAM
- REDMI PAD 2 PRO 5G+ Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Keyboard tok, közel 24hó gari, üzletből, garanciával
- ÚJ Bontatlan Apple Macbook Air 13,6 M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB - Ezüst - MAGYAR - 3 év garancia
- ASUS Vivobook Pro 3K OLED 120Hz Notebook! Intel Ultra 7 155H / RTX 4050 / 16GB DDR5! BeszámítOK
- 27% - Samsung S27FG904XU Odyssey 3D IPS Monitor! 3840x2160 / 165Hz / 1ms / FreeSync
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Asus ROG MAXIMUS Z690 EXTREME Alaplap!
- Apple Watch Ultra 2 49mm Titanium Case Zafír üveg Karcmentes 97% akkumulátorral
- Akció! Lenovo Legion Go 512GB SSD játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest











