Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
59500 - 59401
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 61901 61900 - 61801 61800 - 61701 61700 - 61601 61600 - 61501 61500 - 61401 61400 - 61301 61300 - 61201 61200 - 61101 61100 - 61001 61000 - 60901 60900 - 60801 60800 - 60701 60700 - 60601 60600 - 60501 60500 - 60401 60400 - 60301 60300 - 60201 60200 - 60101 60100 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Teko001
őstag
sziasztok!
Ma reggel gyanútlanul arra vetemedtem hogy megnézem a mobil egyenlegem online ...aha hát kár volt megváltoztatták a belépés módját valami használhatatlan fossá
, oké regisztráltam..na de hogy az istenért se lehet hozzá adni egy előfizetést a fiókomhoz. már az ideg szétb**sz .
ezért utazzak ma 10km jegyem fizetik ??? hogy mondjátok már meg az egyenlegem b*zmeg 

vagy ezt a képet kapom..mikor milyen kedve van:
Továbbra is beléphetsz a telefonszámoddal, és a hozzá tartozó jelszóval.
-
22balu
aktív tag
sziasztok!
Ma reggel gyanútlanul arra vetemedtem hogy megnézem a mobil egyenlegem online ...aha hát kár volt megváltoztatták a belépés módját valami használhatatlan fossá
, oké regisztráltam..na de hogy az istenért se lehet hozzá adni egy előfizetést a fiókomhoz. már az ideg szétb**sz .
ezért utazzak ma 10km jegyem fizetik ??? hogy mondjátok már meg az egyenlegem b*zmeg 

vagy ezt a képet kapom..mikor milyen kedve van:
-
tomy86
addikt
Sziasztok
Tnel decemberbe lejart a husegem. Internet+telefon
Ott hagyom oket. Viszont. Mi az ugy lefolyasa ? Tehat bemegyek hozzajuk, lemondom. Es ? Azonnal meg is szuntetik a szolgaltatast, vagy van nemi atfutasi ido ? A tort honapot meg fizetnem kell, vagy reszaranyos elszamolas lesz ?
KoszonomA Telekom vezetékes topik kellene neked.
A lemondás beérkezését követően még 8 napot kiszámláznak. A beérkezés idejét elég kreatívan kezelik, úgyhogy arra is figyelni kell. Személyesen mondtam le (nem partner üzletben) két vagy három éve egy tripla szolgáltatást szept. 28.-án és ahhoz képest szerintük október 1-én érkezett meg hozzájuk (panasz után visszaadták a három nap különbözetet). Én személyesen adtam le mindent, pedig akkor is azt mondták, hogy postára kell adni. -
Watt25
veterán
A kosár mellett végtelenített malmozás lenne ez a funkció? Bizonyára mindenki rákattant a webshop bejelentkezésre szombat reggel 8:25-kor, de 7 perc alatt nem töltött be...
Szerk: Elhamarkodtam, 8 perc után betöltött. Viszont azt írja, felfüggesztésre kerültem, úgyhogy felhagyok a hűség vállalására tett kísérletekkel.
Én is próbálok feleségemnek telefont nézni, de röviden azt lehet mondani, hogy tulajdonképpen nem működik a honlap. Nálam is volt ez a felfüggesztéses szöveg, aztán sikerült belépnem valahogy, de semmi sem működik jól. Egy katasztrófa. Nem szoktam ilyet mondani, de most nincsen jobb szó rá, csak az, hogy egy rakás sz*r az egész.
A telefonok oldalai nem jönnek be. Ha valamilyen trükkel sikerül behoznom, akkor ugye szükségem lenne arra, hogy olyan árat írjon ki, ami a meglévő, lejárt hűségidejű szerződéshez jár, de azt még nem sikerült előhoznom. Be vagyok lépve, de kiírja, hogy ehhez lépjek be, ha meg megadom a belépési adatokat ott, akkor meg megint csak egy fehér üres oldalt kapok. Vásárolni szeretnék baszki, de nem hagyják. Ezek hülyék. -
Gabbo
aktív tag
Sziasztok
Tnel decemberbe lejart a husegem. Internet+telefon
Ott hagyom oket. Viszont. Mi az ugy lefolyasa ? Tehat bemegyek hozzajuk, lemondom. Es ? Azonnal meg is szuntetik a szolgaltatast, vagy van nemi atfutasi ido ? A tort honapot meg fizetnem kell, vagy reszaranyos elszamolas lesz ?
KoszonomHa feladod az eszközöket postán, mindenképpen ajánlott küldeményként és jól őrizd meg a bizonylatot! Ugyanis többször be fognak próbálkozni, hogy nem adtad postára a készülékeket.
-
erdoke
titán
A kosár mellett végtelenített malmozás lenne ez a funkció? Bizonyára mindenki rákattant a webshop bejelentkezésre szombat reggel 8:25-kor, de 7 perc alatt nem töltött be...
Szerk: Elhamarkodtam, 8 perc után betöltött. Viszont azt írja, felfüggesztésre kerültem, úgyhogy felhagyok a hűség vállalására tett kísérletekkel.
-
kelekyle
őstag
Sziasztok
Tnel decemberbe lejart a husegem. Internet+telefon
Ott hagyom oket. Viszont. Mi az ugy lefolyasa ? Tehat bemegyek hozzajuk, lemondom. Es ? Azonnal meg is szuntetik a szolgaltatast, vagy van nemi atfutasi ido ? A tort honapot meg fizetnem kell, vagy reszaranyos elszamolas lesz ?
KoszonomIgy van, uzletben letudod mondani, idoaranyosan tortenik a szamlazas. A kint levo eszkozt pedig postan tudod leadni dijmentesen.
-
palee69
senior tag
Ahogy mondod és évek alatt annyi "fejlesztés" történt,hogy kaptunk kettő darab(négyünknek) jelerősítő antennát a padlásra amiről koax kábelen bejött a jel a lakásba,két műanyag telefontartó a végén bele a telefon és máris kész a vezetékes telefon.

-
Vangelis
félisten
-
palee69
senior tag
-
Vangelis
félisten
-
palee69
senior tag
Sziasztok!
Eddig tartott a türelmem,szolgáltatót váltottunk.
Köszönöm Mindenkinek az eddigi segítségét.
Minden jót Nektek! -
Sterilzona
senior tag
Sziasztok
Tnel decemberbe lejart a husegem. Internet+telefon
Ott hagyom oket. Viszont. Mi az ugy lefolyasa ? Tehat bemegyek hozzajuk, lemondom. Es ? Azonnal meg is szuntetik a szolgaltatast, vagy van nemi atfutasi ido ? A tort honapot meg fizetnem kell, vagy reszaranyos elszamolas lesz ?
Koszonom -
lugosi
MODERÁTOR
Nem gondoltam, hogy lehet fokozni a felület eddigi problémáit.
Lehetett.
-
kelekyle
őstag
Mehet a fikázás, de őszintén ez azért tényleg egy jó ötlet, újítás volt
Nyilván mai a rendszer, friss ropogós és ezt nem is lehet előtte tökéletesen tesztelni, éles teszt megy, előbb utóbb menni fog.
Az előfizetés hozzáadása nekem is csak másodjára sikerült, utána várni kell picit és felhozza a szokásos előfizetési felületet
-
pepe091
MODERÁTOR
-
kelekyle
őstag
Üdv!
Adott egy előfizetés régi Eco díjcsomaggal, amihez van társítva egy Fun társkártya is, egyiken sincs hűség jelenleg, de a Fun-os előfizetésre akarunk új készüléket venni részletre honlapon, hűség hosszabbítással. Alábbi kérdések merültek fel bennem, amire nem igazán találtam választ:
- Ha neten rendeljük részletre, a hosszabbításhoz kell-e valami papírt (szerződés, hűség hosszabbítás akármi) aláírni, vagy csak hozzácsapják a 2 évet? Illetve átvehetem-e én a készüléket családtagként ilyen esetben is?
- Ha alá kell írni valami papírt, akkor ahhoz a Fun kártya tulajdonosa szükséges, vagy a főkártyáé?Szia!
A funos számmal kell akkor bejelentkezni. Ha a Telekom oldal engedi a vásárlást -kedvezményes készülékcsere- , akkor nem szükséges semmilyen papír, minden online történik, online fogadod el a feltételeket stb. Később a Rendelések, készletértesítő menüpont alatt, az adott vásárlásnál lévő rendelés részletei linkre kattintva megtalálod a vásárláshoz tartozó összes dokumentumot PDF formátumban (számla, garancia jegy, szerződés). -
Vangelis
félisten
.....lesz még rosszabb is...
Nekem van amire hibát dob van amikor mindegyikre ugyanazt a előfizetést tölti be és van amit csak harmadszorra tesz be a listába... és onnantól kezdve mindegyikre azt hozza be

Érdekes móka lesz ez!
De persze pár év és jobb lesz... vagy megunjuk

-
r3dsnake
nagyúr
Tök jó, hogy összekapcsoltam az előfizummal, de:
Hol nézek egyenleget?
Hol nézek adatforgalmat?Mindenáron függőben lévő rendeléseket akar bedobni.
-
Vangelis
félisten
-
St3ven
addikt
Ez az egyben telekom fiók egy nagy káosz....
Előfizetéses szám és a még pár dominós beállítva és vagy látni vagy nem. De, ha látni is akkor is vagy betölti vagy nem.. de inkább nem.
Ha sok van hozzárendelve akkor meg mikor melyiket tölti be, ha rákattintok ..................... hányingerem van.
Ez tényleg egyre xarabb lesz................. -
Vangelis
félisten
Lehet én vagyok a béna, de ez össze vissza csinál mindent....
Értem én, hogy legyen egyben minden! Ok dominósok is hozzá vannak rendelve. Tény, hogy sok szám van, de nem hinnem, hogy ha tud kezelni 4-et akkor tudnia kellene 30-at is.
De most csak 4 számot tettem bele és már itt is össze vissza csinál mindent. Mi lesz ha berakom az egészet.... meg sem próbálom. Nemhogy még a családét is.....vicc.
Nekem jobb volt ha külön telefonszámmal lépek be.
Pl csak FB-vel tudtam regisztrálni, mert azt írta az email címem fel van függesztve vagy mi....
-
Zeki
nagyúr
Ez az egyben telekom fiók egy nagy káosz....
Előfizetéses szám és a még pár dominós beállítva és vagy látni vagy nem. De, ha látni is akkor is vagy betölti vagy nem.. de inkább nem.
Ha sok van hozzárendelve akkor meg mikor melyiket tölti be, ha rákattintok ..................... hányingerem van.
Ez tényleg egyre xarabb lesz.................Ha egy állami cég csinálna ilyet, azt mondom, megértem, mert csókos cég nyerte a megbízást, és a fele zsebbe ment. De egy Telekomnál... hátb@zmeg! Ott is csókos cég nyerte?
-
Vangelis
félisten
Ez az egyben telekom fiók egy nagy káosz....
Előfizetéses szám és a még pár dominós beállítva és vagy látni vagy nem. De, ha látni is akkor is vagy betölti vagy nem.. de inkább nem.
Ha sok van hozzárendelve akkor meg mikor melyiket tölti be, ha rákattintok ..................... hányingerem van.
Ez tényleg egyre xarabb lesz................. -
Sordoran
addikt
Üdv!
Adott egy előfizetés régi Eco díjcsomaggal, amihez van társítva egy Fun társkártya is, egyiken sincs hűség jelenleg, de a Fun-os előfizetésre akarunk új készüléket venni részletre honlapon, hűség hosszabbítással. Alábbi kérdések merültek fel bennem, amire nem igazán találtam választ:
- Ha neten rendeljük részletre, a hosszabbításhoz kell-e valami papírt (szerződés, hűség hosszabbítás akármi) aláírni, vagy csak hozzácsapják a 2 évet? Illetve átvehetem-e én a készüléket családtagként ilyen esetben is?
- Ha alá kell írni valami papírt, akkor ahhoz a Fun kártya tulajdonosa szükséges, vagy a főkártyáé? -
dptrsk
Topikgazda
Alternatív javaslat(okostelefon kell hozzá): Telekom app-->belépsz, s ott feltöltés menü, s fel lehet tölteni(bankkártyás fizetés).
-
taip
senior tag
Sziasztok!
Lehet tudni, hogy mennyi időnként változnak az árak, milyen akciókra lehet számítani szigorúan csak az üzletben vásárlás esetén?
Sajnos a díjcsomagom miatt a webshopból nem vásárolhatok így minden online akciótól elesek és nem is vásárolhatom meg bármelyik készüléket. ( Pl. Honor 6 )Ami még bosszant, hogy annak idején néztem a a Samu A3 készüléket a tarifacsomagomra ~ 100k-ért de a cirka 3 hónap altt nem hogy nem lett olcsóbb de egy jó 10k drágulás is mutatkozik.

Nem értem miért kell többet fizetni 2 év hűségnyilatkozat aláírásával, mint egy független példányért!

Nem értem, miért erőlteted ezt a dolgot. Hűségvállalás nélkül drágábbak, mint máshol kártyafüggetlenül, szóval nem éri meg. A hűségvállalást pedig mindenki döntse el, hogy bevállalja-e a részletfizetésért cserébe.
Rendszeresen szoktak lenni kamatmentes részlet akciók nagyobb független forgalmazóknál is, szóval még ez is áthidalható.
-
foxymaci
senior tag
-
Zeki
nagyúr
Be kell állnom a telekom fikázók sorába, egy szaros domino feltöltést nem tudok megcsinálni. Bejelentkezés sehol sem jön be, a Domino feltöltés meg lejárt tanúsítványos.
-
Vangelis
félisten
-
tomy86
addikt
Hó elején szokott új árlista jönni, nem hiszem, hogy most lesz, majd jövő héten max.
Ahogy látjátok, most már nincs külön t-mobile és t-home.hu, hanem telekom.hu domain alatt van(lesz) minden.
Ezen kívül lesz egy új Telekom fiókod ami összehúzza az otthoni-mobil és üzleti előfizetéseket egy helyre, ezen kívül akár facebookkal vagy saját e-mail címmel is össze tudsz regisztrálni, a későbbi egyszerűbb belépést elősegítve.
Telekom fiók
Ezen kívül az online-offline közti működés lesz javítva valamelyest az új fiókkal."összehúzza az otthoni-mobil és üzleti előfizetéseket egy helyre"
Gondolom ez a gyakorlatban azt fogja jelenteni, hogy most már a mobil előfizetésemhez sem fogok online hozzáférni, csakúgy mint az otthonihoz már egy éve.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
djculture
félisten
Mondtam hogy mac elek szereli a cuccot..

-
varsam
őstag
Hó elején szokott új árlista jönni, nem hiszem, hogy most lesz, majd jövő héten max.
Ahogy látjátok, most már nincs külön t-mobile és t-home.hu, hanem telekom.hu domain alatt van(lesz) minden.
Ezen kívül lesz egy új Telekom fiókod ami összehúzza az otthoni-mobil és üzleti előfizetéseket egy helyre, ezen kívül akár facebookkal vagy saját e-mail címmel is össze tudsz regisztrálni, a későbbi egyszerűbb belépést elősegítve.
Telekom fiók
Ezen kívül az online-offline közti működés lesz javítva valamelyest az új fiókkal. -
eddie17
addikt
Nem volt ilyen veszélyes, nem új előfizu lett volna csak csomagot váltottam, de nem szerettem volna és nem tudta vissza állítani mert már nem létezik az a csomag.
-
Vangelis
félisten
A készülék árak nem mentek lejebb

.. de még lehet azokon is finomítonak

-
foxymaci
senior tag
-
Vangelis
félisten
Nálam is hol karbantartás, hol a kapcsolat nem megbízható. (Ez az új biztonsági szoftverem dolgai alapján jelentheti simán csak azt, hogy a tanúsítványával van valami nyűgje. De szinte minden tanúsítványra köhög a progim, mindent a biztonságos böngészőben akar, ami ilyesmi, úgyhogy erre azért olyan nagyon nem adok.)
-
lugosi
MODERÁTOR
Nálam is hol karbantartás, hol a kapcsolat nem megbízható. (Ez az új biztonsági szoftverem dolgai alapján jelentheti simán csak azt, hogy a tanúsítványával van valami nyűgje. De szinte minden tanúsítványra köhög a progim, mindent a biztonságos böngészőben akar, ami ilyesmi, úgyhogy erre azért olyan nagyon nem adok.)
-
erdoke
titán
-
dptrsk
Topikgazda
A kérdés az, hogy ha 100k-ért megkapod, akkor miért vennéd 110k-ért (részletre)?
Kedődik... a vezetékes oldal után a mobil részlegre se enged be...

-
smiti
veterán
-
re_mod
tag
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy meglévő aranytárskártya fun díjcsomaggal rendelkező számot át lehet-e rakni másik ugyanazon a néven levő de vezetékes szolgáltatás mellé ha a fő előfizetést meg akarom szüntetni?
A vezetékes és a mobil előfizetés is egy néven és címen van de különböző ügyfélszámon.
-
dptrsk
Topikgazda
-
dptrsk
Topikgazda
-
dptrsk
Topikgazda
Nem jött össze, délig se..

-
eddie17
addikt
Tegnap rendeltem a webshopból előfizu hosszabbítással. Dijcsomag valtassal. közben meggondoltam magam, ezt le lehet mondani? Az a bibi hogy ami volt dijcsomagom mozaik xs az már nincs. Vissza tudják arra állítani, vagy az már bukta És keressek más dijcsomagot?
A hiba miatt nem vettem még át a készüléket sem. Itt amúgy él a 14 napos felmondás?Nekem sem tudták visszaállitani a mozaik s-t.
-
Ateszpapa
addikt
Ha webshopban rendelted, akkor élnie kell a 14 napnak, függetlenül, az átvétel módjától.
Ha még nem vetted át még jobb is a helyzet, de jelezned kell, hogy el akarsz állni a szerződéstől.Úgy tudom a törvényben az van, hogy a szerződés előtti állapotot kell visszaállítani, ha a díjcsomag váltás, a telefon vásárlás közben volt, akkor a díjcsomagot is vissza kell állítaniuk, ha erősködnek, hogy nem tudják, rajtad múlik meddig mész el, de a hatóságok neked adnak majd igazat.
Ha átváltottad a díjcsomagot, majd megvetted a telefont, akkor nem kell visszaállítania a Mozaikot, mert nem a vásárlási folyamattal váltottad át, hanem előtte.
A vásárlási folyamat alatt kellett váltanom, mert az nem élő dijcsomag kellett választanom másikat. De Köszi felhivom őket, hogy bocsi de storno.

-
dptrsk
Topikgazda
Tegnap rendeltem a webshopból előfizu hosszabbítással. Dijcsomag valtassal. közben meggondoltam magam, ezt le lehet mondani? Az a bibi hogy ami volt dijcsomagom mozaik xs az már nincs. Vissza tudják arra állítani, vagy az már bukta És keressek más dijcsomagot?
A hiba miatt nem vettem még át a készüléket sem. Itt amúgy él a 14 napos felmondás?Ha webshopban rendelted, akkor élnie kell a 14 napnak, függetlenül, az átvétel módjától.
Ha még nem vetted át még jobb is a helyzet, de jelezned kell, hogy el akarsz állni a szerződéstől.Úgy tudom a törvényben az van, hogy a szerződés előtti állapotot kell visszaállítani, ha a díjcsomag váltás, a telefon vásárlás közben volt, akkor a díjcsomagot is vissza kell állítaniuk, ha erősködnek, hogy nem tudják, rajtad múlik meddig mész el, de a hatóságok neked adnak majd igazat.
Ha átváltottad a díjcsomagot, majd megvetted a telefont, akkor nem kell visszaállítania a Mozaikot, mert nem a vásárlási folyamattal váltottad át, hanem előtte.
-
Vangelis
félisten
Tegnap rendeltem a webshopból előfizu hosszabbítással. Dijcsomag valtassal. közben meggondoltam magam, ezt le lehet mondani? Az a bibi hogy ami volt dijcsomagom mozaik xs az már nincs. Vissza tudják arra állítani, vagy az már bukta És keressek más dijcsomagot?
A hiba miatt nem vettem még át a készüléket sem. Itt amúgy él a 14 napos felmondás?Tudja törölni a telefonos üfsz is.
-
Ateszpapa
addikt
Tegnap rendeltem a webshopból előfizu hosszabbítással. Dijcsomag valtassal. közben meggondoltam magam, ezt le lehet mondani? Az a bibi hogy ami volt dijcsomagom mozaik xs az már nincs. Vissza tudják arra állítani, vagy az már bukta És keressek más dijcsomagot?
A hiba miatt nem vettem még át a készüléket sem. Itt amúgy él a 14 napos felmondás? -
dptrsk
Topikgazda
-
dedike
addikt
Sziasztok!
Lehet tudni, hogy mennyi időnként változnak az árak, milyen akciókra lehet számítani szigorúan csak az üzletben vásárlás esetén?
Sajnos a díjcsomagom miatt a webshopból nem vásárolhatok így minden online akciótól elesek és nem is vásárolhatom meg bármelyik készüléket. ( Pl. Honor 6 )Ami még bosszant, hogy annak idején néztem a a Samu A3 készüléket a tarifacsomagomra ~ 100k-ért de a cirka 3 hónap altt nem hogy nem lett olcsóbb de egy jó 10k drágulás is mutatkozik.

Nem értem miért kell többet fizetni 2 év hűségnyilatkozat aláírásával, mint egy független példányért!

Ha annyira ez a telefon kell, nem lenne érdemes Domino-val megvenned?
-
Vangelis
félisten
-
Vangelis
félisten
Sziasztok!
Lehet tudni, hogy mennyi időnként változnak az árak, milyen akciókra lehet számítani szigorúan csak az üzletben vásárlás esetén?
Sajnos a díjcsomagom miatt a webshopból nem vásárolhatok így minden online akciótól elesek és nem is vásárolhatom meg bármelyik készüléket. ( Pl. Honor 6 )Ami még bosszant, hogy annak idején néztem a a Samu A3 készüléket a tarifacsomagomra ~ 100k-ért de a cirka 3 hónap altt nem hogy nem lett olcsóbb de egy jó 10k drágulás is mutatkozik.

Nem értem miért kell többet fizetni 2 év hűségnyilatkozat aláírásával, mint egy független példányért!

Boltban nem nagyon van jó akció.
Esetleg telefonon nem tudod megrendelni?
-
smiti
veterán
Sziasztok!
Lehet tudni, hogy mennyi időnként változnak az árak, milyen akciókra lehet számítani szigorúan csak az üzletben vásárlás esetén?
Sajnos a díjcsomagom miatt a webshopból nem vásárolhatok így minden online akciótól elesek és nem is vásárolhatom meg bármelyik készüléket. ( Pl. Honor 6 )Ami még bosszant, hogy annak idején néztem a a Samu A3 készüléket a tarifacsomagomra ~ 100k-ért de a cirka 3 hónap altt nem hogy nem lett olcsóbb de egy jó 10k drágulás is mutatkozik.

Nem értem miért kell többet fizetni 2 év hűségnyilatkozat aláírásával, mint egy független példányért!

-
lugosi
MODERÁTOR
Állítólag ma reggelre frissítették a webshopot. Ez valójában úgy néz ki, hogy hajnalban még reggel 8-ig, reggel délelőtt 10-ig, most pedig délig kérik türelmünket. Délben majd kiírják, hogy estig balfaszkodnak tovább?

A nagy büdös igazság az, hogy 2013. augusztus 1. óta elfogadhatatlan, amit az online felülettel művelnek.Tényleg nevetségesek.
-
szabogabor10
veterán
Állítólag ma reggelre frissítették a webshopot. Ez valójában úgy néz ki, hogy hajnalban még reggel 8-ig, reggel délelőtt 10-ig, most pedig délig kérik türelmünket. Délben majd kiírják, hogy estig balfaszkodnak tovább?

A nagy büdös igazság az, hogy 2013. augusztus 1. óta elfogadhatatlan, amit az online felülettel művelnek.Pár hónapot (inkább évet) még ellesznek ezzel...
-
Vangelis
félisten
Állítólag ma reggelre frissítették a webshopot. Ez valójában úgy néz ki, hogy hajnalban még reggel 8-ig, reggel délelőtt 10-ig, most pedig délig kérik türelmünket. Délben majd kiírják, hogy estig balfaszkodnak tovább?

A nagy büdös igazság az, hogy 2013. augusztus 1. óta elfogadhatatlan, amit az online felülettel művelnek.Ki várt mást

-
erdoke
titán
Állítólag ma reggelre frissítették a webshopot. Ez valójában úgy néz ki, hogy hajnalban még reggel 8-ig, reggel délelőtt 10-ig, most pedig délig kérik türelmünket. Délben majd kiírják, hogy estig balfaszkodnak tovább?

A nagy büdös igazság az, hogy 2013. augusztus 1. óta elfogadhatatlan, amit az online felülettel művelnek. -
Ateszpapa
addikt
Javaslom, hogy délután menj. 11-ig - egy nagyobb lélegzetvételü karbantartás miatt - ki sem nyitnak az üzletek.
A webes felületen/webshopon is lesz majd egy-két ujdonság.

Délután meló után megyek csak újra. Nem tudja valaki hogy esetleg lesz akcióssan a sony z3c mostanában?

-
n@p@lm
addikt
-
#92267264
törölt tag
az a jó a voip-ben hogy nincs semmiféle hűség hókusz-pókusz.
ha jön jó tarifa, lehet váltani digire.
ha nem, én is maradok voip-n.
eszem megáll, bár ez itt off, de a vodánál nincs olyan flotta amibe nem lehet beugrani hűség nélkül.
ugyan ez vonatkozik a kiegészítő adat csomagjaikra.
ott is él a kötelező hűségidő.
nincs olyan lehetőség mint a T-nél hogy vagy beugró díjat fizetsz, vagy valamivel drágább a havidíj.
nem, láncold magad oda 2 évig.
pfff.de van
-
#92267264
törölt tag
Jó hír, friss fejlemény a Voda EU-s ajánlataihoz kapcsolódóan:
A Telekomnál mind lakossági, mind üzleti területen kidolgozás alatt van egy új, ügyfeleink szokásai és visszajelzései alapján kialakított roaming ajánlat. Az új ajánlattal kapcsolatban a Telekom célja, hogy valós ügyféligényeket elégítsen ki elérhető áron.

Tehát, aki emiatt akarna váltani:
Egy kis türelem, s rövidesen lehetnek friss okosságok

ne várjon senki a t-re

-
Otisz
őstag
Állítólag (á l l í t ó l a g !) április végére javítják a hibát...(vagy nem)

-
Rhino666
addikt
-
Soulfly842
addikt
Javaslom, hogy délután menj. 11-ig - egy nagyobb lélegzetvételü karbantartás miatt - ki sem nyitnak az üzletek.
A webes felületen/webshopon is lesz majd egy-két ujdonság.

-
Kolondrum
félisten
Ma ért egy meglepetés. Domino surf csomim van. Elfogyott a pénzem, mert a net elvitte. Mondom sebaj, majd töltöm addig hívni tudnak (másodlagos szám), de amikor passport tesztelés volt megpróbáltam felhívni a 30-as számom. Ilyet szól nekem a nő (ugatot akartam írni indulat képpen), hogy "a szám ideiglenesen ki van kapcsolva a forgalomból". Akkor lesz kikapcsolva babám ha nano simet csinálok a normálból.
Attól, hogy nincs rajta pénz már felhívni sem lehet? Csak én érzem úgy, hogy ez nincs rendben? -
Ateszpapa
addikt
Kösz T, hogy a köki terminálban lévő T pontban a webshopuk hibájából nem tudtam ma átvenni a megrendelt készüléket!
Talán majd holnap!
Nesze neked 2015!

-
szabogabor10
veterán
-
Kasya
nagyúr
A 30 Mbites net csomag az 3G, vagy LTE? Nem vagyok tisztaban a sebessegekkel/szolgaltatasokkal...

Koszonom

-
szabogabor10
veterán
-
btz
addikt
-
Rhino666
addikt
-
n@p@lm
addikt
Sziasztok!
Nemrégiben felléptem a Telekom oldalára, és a mobilinternet csomagoknál láttam, hogy az arany, és platinakártyásoknak van lehetőségük külön csomagra. Elég keveset telefonálok, viszont azt írja a MyTmobile, hogy a kártyám szintje Arany. Szóval akkor 590 forintért meg tudom rendelni a 200 megás csomagot?
igen.
-
Richee11
senior tag
Sziasztok!
Nemrégiben felléptem a Telekom oldalára, és a mobilinternet csomagoknál láttam, hogy az arany, és platinakártyásoknak van lehetőségük külön csomagra. Elég keveset telefonálok, viszont azt írja a MyTmobile, hogy a kártyám szintje Arany. Szóval akkor 590 forintért meg tudom rendelni a 200 megás csomagot?
-
r3dsnake
nagyúr
És ez még a román digihez képest drága. (kb 4x-es ár.)
-
n@p@lm
addikt
az a jó a voip-ben hogy nincs semmiféle hűség hókusz-pókusz.
ha jön jó tarifa, lehet váltani digire.
ha nem, én is maradok voip-n.
eszem megáll, bár ez itt off, de a vodánál nincs olyan flotta amibe nem lehet beugrani hűség nélkül.
ugyan ez vonatkozik a kiegészítő adat csomagjaikra.
ott is él a kötelező hűségidő.
nincs olyan lehetőség mint a T-nél hogy vagy beugró díjat fizetsz, vagy valamivel drágább a havidíj.
nem, láncold magad oda 2 évig.
pfff. -
Zeki
nagyúr
-
n@p@lm
addikt
-
club1
veterán
Ahhoz, hogy házat építs, az a minimum, hogy telket veszel és építési engedélyt kérsz. Ha egyiknek sem állsz neki, nem lesz nyárra házad...
-
n@p@lm
addikt
Sajnos Európában pár ország kivételével mindenhol jóval olcsóbb a mobilozás, mind nálunk. És az a szomorú, hogy semmi jelét nem látom a változásnak.
lerágott csont, de én már várom a nyarat.
na nem csak azért mert a lányokról lekerül jó pár felesleges ruhadarab, hanem esetlegesen beindul a digi. -
szabogabor10
veterán
Sajnos Európában pár ország kivételével mindenhol jóval olcsóbb a mobilozás, mind nálunk. És az a szomorú, hogy semmi jelét nem látom a változásnak.
-
Onderon
senior tag
Jó hír, friss fejlemény a Voda EU-s ajánlataihoz kapcsolódóan:
A Telekomnál mind lakossági, mind üzleti területen kidolgozás alatt van egy új, ügyfeleink szokásai és visszajelzései alapján kialakított roaming ajánlat. Az új ajánlattal kapcsolatban a Telekom célja, hogy valós ügyféligényeket elégítsen ki elérhető áron.

Tehát, aki emiatt akarna váltani:
Egy kis türelem, s rövidesen lehetnek friss okosságok

Kiváncsi vagyok mit alakítanak. Amikor egy hete meghallottam, hogy édesanyám 200 svéd koronát (~6600ft) fizet havonta, hűség nélkül, a minden irányba korlátlan és ingyenes hívás/sms/mms+6gb LTE internetért, egy picit meglepődtem.
-
varsam
őstag
Alapjában véve igen, ezek az aktuális, üzletekben is kapható készülékek. Viszont vannak olyan termékek, (legtöbbször high-end készülékek), amelyek nem mindenhol kaphatóak, pl kisebb partner üzletekben nem.
Ezen kívül vannak még csak webshopon elérhető telefonok, Pl Samsung S4, Honor 6 stb, illetve kifutó, korlátozott készlettel rendelkező eszközök.
Amúgy minden telefont az akciós kisker árlistában találsz meg: [link], de a webshopon is fent van minden mobil (jó esetben
) -
szabogabor10
veterán
Jó hír, friss fejlemény a Voda EU-s ajánlataihoz kapcsolódóan:
A Telekomnál mind lakossági, mind üzleti területen kidolgozás alatt van egy új, ügyfeleink szokásai és visszajelzései alapján kialakított roaming ajánlat. Az új ajánlattal kapcsolatban a Telekom célja, hogy valós ügyféligényeket elégítsen ki elérhető áron.

Tehát, aki emiatt akarna váltani:
Egy kis türelem, s rövidesen lehetnek friss okosságok

Na ez remek hír. Ha csak a Next díjcsomagokat érinti, azonnal váltani fogok valamelyikre. De csak ezért.
-
Zeki
nagyúr
-
glaci
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
-
smiti
veterán
Ez a legnagyobb problémám.
Olyan nem nyilvános tarifám van, amire nem vásárolhatok online. Mindez 3 napos szívás után derült ki hosszas telefonálgatások után.
Így marad az üzletben történő vásárlás, de az a kínálat egy kalap k@k@.
-
Soulfly842
addikt
-
cris78
őstag
Jó hír, friss fejlemény a Voda EU-s ajánlataihoz kapcsolódóan:
A Telekomnál mind lakossági, mind üzleti területen kidolgozás alatt van egy új, ügyfeleink szokásai és visszajelzései alapján kialakított roaming ajánlat. Az új ajánlattal kapcsolatban a Telekom célja, hogy valós ügyféligényeket elégítsen ki elérhető áron.

Tehát, aki emiatt akarna váltani:
Egy kis türelem, s rövidesen lehetnek friss okosságok

A belföldi igényeket nem akarják megkérdezni?

-
smiti
veterán
-
Soulfly842
addikt
Jó hír, friss fejlemény a Voda EU-s ajánlataihoz kapcsolódóan:
A Telekomnál mind lakossági, mind üzleti területen kidolgozás alatt van egy új, ügyfeleink szokásai és visszajelzései alapján kialakított roaming ajánlat. Az új ajánlattal kapcsolatban a Telekom célja, hogy valós ügyféligényeket elégítsen ki elérhető áron.

Tehát, aki emiatt akarna váltani:
Egy kis türelem, s rövidesen lehetnek friss okosságok

-
hoby36
senior tag
De csodálatos a webshop.Most akarok készüléket cserélni,mert lejár megint a hűségem.Csak a készülék cserénél nincsenek árak és megrendelés gomb.

-
Vangelis
félisten
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Akve
tag
Vagy 0630/9303030
-
Teko001
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
59500 - 59401
147763 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 61901 61900 - 61801 61800 - 61701 61700 - 61601 61600 - 61501 61500 - 61401 61400 - 61301 61300 - 61201 61200 - 61101 61100 - 61001 61000 - 60901 60900 - 60801 60800 - 60701 60700 - 60601 60600 - 60501 60500 - 60401 60400 - 60301 60300 - 60201 60200 - 60101 60100 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- AKCIÓ! ASRock H510M i5 11400 32GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Zalman S2 TG ADATA 600W
- Dell Precision 3581 i7-13700H / 32GB DDR5 / RTX A1000 6GB Workstation
- Eladó/BONTATLAN Lenovo LOQ i7-13650HX 24GB 1TB RTX 4060 8GB
- Apple iPhone 13 256 GB Midnight 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
, oké regisztráltam..na de hogy az istenért se lehet hozzá adni egy előfizetést a fiókomhoz. már az ideg szétb**sz .









![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







