- Samsung Galaxy A34 - plus size modell
- Nem várt platformon a OnePlus Nord 5
- Samsung Galaxy XCover7 Pro - burokban született One UI
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Android szakmai topik
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Honor 400 - és mégis mozog a kép
Aktív témák
-
scapegt
őstag
válasz
Oldman2 #48793 üzenetére
Hehe, ennyire azért nem vagyok lüke
Tudom, hogy repcsi módban is van wi-fi
csak idegesít, hogy épp netezek, erre eljön a 23h, kikapcsol a wi-fi, én meg pont rányomok valami linkre és nem hozza be...egyszerűen nem tudom beállítani, hogy ha már amúgy is be van kapcsolva a wi-fi, ne kapcsolja ki. Szerintem ez nem nagy elvárás...lehet írok a fejlesztőnek, hogy oldja meg, mert szerintem ezzel sokan vagyunk még így.
-
tomy86
addikt
válasz
gipsztigris #48791 üzenetére
Pl.az okostarifa 360-at tudod importálni, mert elérhető a progi oldalán. Abból meg nem nagy ügy megcsinálni az okostarifa 90-et.
(#48795) Teasüti: nem kell kikapcsolni semmit. Amikor exportálod az adott beállítást és utána feldobja, hogy bluetoothon vagy gmail akarod-e elküldeni egyszerűen nyomj egy vissza gombot. Ott lesz az exportált fájl az sd-n a de.ub0r.android.callmeter mappában.
-
Teasüti
nagyúr
Call Meter 3G-ben hogy tudok SD-re exportálni?
Azt írja, h kapcsoljam ki a levelező programot előtte, de nem tudom ez mit jelent. TB-vel jegeltem a Gmail-t, de nem változott a helyzet, ki van szürkülve még mindig az opció.
Hogyan kellene ennek működnie?
Köszi! -
Oldman2
nagyúr
válasz
tybsen #48777 üzenetére
tybsen
Mivel a GPS használatát mellőzöm, semmi különleges.Egyébként a Llama-tól függetlenül kriminális.
:-(Most feltettem a SenstaioN 3.5-öst, hátha az alatt tényleg jobb lesz.
scapegt
Ez így normális, viszont amikor már Repülős üzemmódban vagy, a WiFi simán visszakapcsolható.
Ilyen állapotban olyan lesz a Telkó, mint egy WiFi-s PDA.
sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ sɪɪ - WanamLite V12.3 speedmod #k3-31 -
finecsa
tag
válasz
gipsztigris #48791 üzenetére
Nincs, de nem olyan nagy dolog csinálni. Csak elsőre tűnik bonyolultnak.
-
mttssz
senior tag
Udv!
Tudnatok olyan alkalmazast ajanlani ami a mobilinternet adatforgalmat meri egy honapos lebontasban, vagy altalam megadott idokozben?
Elore is koszonom. -
finecsa
tag
Sziasztok!
Statusbar-ról a gyári battery ikont el lehet tüntetni valahogyan?
-
dokee78
félisten
Valaki használja a Tapatalk appot az XDA fórumon?
Jobb,mint böngészőben? -
tybsen
addikt
válasz
Oldman2 #48767 üzenetére
Milyen az akkufogyasztás? Nekem még nem volt idom nagyon foglalkozni vele, tasker-t es llama-t nezegettem illetve letoltottem/kicsit tesztelgettem, de hosszabb tavon nem tudom, mennyire ertelmes es mennyire fogyaszt.
Viszont tasker meg is szivatott: beallitottam, hogy 23:00-kor valtson repulo uzemmodra minden nap, egeszen reggel 5-ig. A hetvegerol teljesen megfeledkeztem,de nalam amugy is teljesen valtozo, meg a hetkoznap is. Na a lenyeg az, hogy nyilvan nem voltam elerheto, mivel lefutott a parancs - pedig szukseg lett volna ra, hogy elerheto legyek.
A lenyeg, hogy ez elegge elgondolkoztatott ezeknek az automatizmusoknak a letjogosultsagan. Mivel az en eletritmusom nagyon valtozo, rajottem, hogy jobb, ha en szabalyozom inkabb a beallitasokat, programok helyett - igy legalabb mindent kezben tartok es nem kell ellenorizni, hogy nem fut-e valami task a hatterben (ez sokkal melosabb dolog, marmint emlekezni ra, hogy mik futnak, ahogy az en tapasztalatom mutatja, mint beallitani az adott pillanatban fontos dolgot).
Ugyhogy egyelore megvagyok a programok nelkul, de figyelem a szokasaimat, hogy hol tudnanak ezek segiteni a mindennapokban.
-
Atla
senior tag
Sziasztok!
Olyan programot,nem tudtok-e amivel ki tudnám lőni a képernyőzár 10 perces maximális idelyét?
Webkamera programot használok,és annyi a bajom vele,hogy ha kikapcsol a képernyő a kamera is kikapcsol, ezt kellene valahogy megoldanom.Az is jó lenne ha 30 perces képernyőzárat tudnék beállitani.Galaxy S3 a telefon,a program pedig Smartcam. -
DS39
nagyúr
szerintem volt már a topicban erről szó, kerestem is, de nem találtam, szóval:
hogy lehet így bedönteni a térképet, hogy a 3d-s épületek így oldalról látszódjanak?
-
soultrapp
senior tag
valaki nem tud valami jó játékot?hasonlót a towers'ntrolls-hoz?
-
air
nagyúr
Szerintetek melyik a legjobb profile scheduler alkalmazás?
Én most az Antutu féle Smart Profiles-t használom, de időzített profil váltáskor mindig aktivizálódik a program ablakja, ami kicsit zavaró. Melyik az a progi, ami nem tesz így? -
air
nagyúr
Sziasztok!
Ha valaki használja a 3G watchdog-ot tudna segíteni abban, hogy miért tér el a mobilnet mért adatmennyisége a napi fülön és az alkalmazásonkénti lebontás alatt?
Illusztrációnak 2 kép:
Napi mért mennyiség: 673,4 KBMobilnet használat alkalmazásokra lebontva: összes adat mennyiség: 3,8MB
Egyébként ez utóbbi lehet az igaz, mert a Mobile Counter is ezt mutatja.
-
Deck
titán
Volt itt az oldalon egy topic, ahova mindenki tölt fel képeket amit a telefonjával csinált. Betudnátok linkelni? Egyszerűen nem találom
-
bozsozso
őstag
Sziasztok,
Valami video, zene lejátszóra lenne szükségem ami az asztali PC-n megosztott mappából játszana le zenéket, filmeket. Létezik ilyen alkalmazás?
-
caleb
aktív tag
Sziasztok.
Nem tudjátok hogy a Gentle Alarmnál hogy lehet beállítani hogy egyszerre zenéljen+rezegjen?
Üdv! Z
-
Oldman2
nagyúr
Van-e itt olyan, aki használja a Spirit FM Radio alkalmazást és van olyan szerencsés, hogy az számára használható is?
Olyan adókat, amik a normál SGS2 Samsung rádióban simán bejönnek, itt még direkt beállítással sem szólalnak meg.
-
slice14
veterán
válasz
elfelejtette #48722 üzenetére
Hát mivel nem tudom hogy mi változik pontosan, ezért nem mondok semmit.
-
gipsztigris
addikt
válasz
darvinya #48746 üzenetére
Egy portolási folyamat az egész nagy csoda!
Kapásból tizenöt-húsz (de lehet, hogy még több) okostelóra tudnák portolni ugyanúgy mint anno a PDA-s telepítős verziót. Ott is majdnem száz készülékkel volt kompatibilis, csak bele kell nézni a Config/Device mappába.
Itt még annyival fejlettebb (lenne) a dolog, hogy már a telepítés/vásárlás előtt közölné, hogy az adott szoftver kompatibilis-e a készülékkel.....mert ugye ez a funkció is működik a playen, nemde? -
darvinya
titán
válasz
gipsztigris #48743 üzenetére
De ez nem ugyanaz mint egy játék.
Ebben azért van speciális HW-es dolgok.
Két különböző telo nem tudná rendesen kezelni és azért lenne bug.
E logika mentén érthető, hogy itt nem jöhet szóba az account-hoz rendelt vásárlás hisz a telora vetted meg.
Ez pont olyan, mint Wisepilot a Xperia-nak. -
TRob1
veterán
válasz
gipsztigris #48743 üzenetére
Ha nekik jobb hogy így egyszer sem adják el droidra és mégis használják a júzerek.
-
atila4
senior tag
Nem tudjátok mi baj lehet a facebook messengerrel? Tegnap még jelzett mikor kaptam üzenetet, de ma már nem. Minden be van kapcsolva hogy jelezzen, de semmi...
-
adakiller
senior tag
Sziasztok,
Tudtok olyan samba klienst, ami a megkezdett, aztán megszakadt letöltést tudja folytatni?
Köszi
-
bozsozso
őstag
Sziasztok,
Létezik olyan ingyenes alkalmazás amivel táblázatot lehet szerkeszteni?
-
gipsztigris
addikt
Sziasztok!
Ért valaki az Avast Mobile Securityhez?
Konkrétan az a gondom, hogy szerintem az Anti theft beállításoknál minden lehetséges dolgot beállítottam és ennek ellenére SIM kártya cserekor nem akar sms-t küldeni a megadott számra, csak szirénázik, és a nagyobbik baj az, hogy Recoveryből simán meg tudtam formázni a telót. Így gyakorlatilag nincs védelem a készüléken, mert egy átlagos felhasználó is (aki rossz szándékkal szerez meg egy telefont) tuti, hogy azzal fogja kezdeni, hogy Recoveryből egy vipe data/reset és egy gyári telefonja van.
Pedig elvileg ezt is meg tudja akadályozni az avast, meg a ROM cserét is.
Na, erről szeretnék valamit hallani, hogy vajon mit rontottam el! Van egy Xperia X8-am amin tesztelem a beállításokat, és majd ha minden rendben lesz, akkor akarom ráugrasztani a használatos telefonra.
Köszi!
-
Canonfan
senior tag
Sziasztok!
Bocs ha már esetleg volt kérdés, szerintetek melyik jobb kevesebb erőforrás igényű contacts app, a Touchpal vagy a DW ingyenes verziója?
Mindkettőről elég jókat írnak a Playen, én most a Touchpalt használom és meg vagyok elégedve vele, csak sajnos kezd ez is meghízni méretben, 8 mbezért gondoltam hogy kipróbálnám a DW ingyenes verzióját is, ha telepített méretre kisebb, és van ugyanannyira jó...
Válaszotokat előre is köszi!
-
vepe
őstag
nem tudja valaki, hogy egy 2.3.6-os androidon (I8530 telefonnál), miért nem megy gyári böngészőben a flash?
-
Oldman2
nagyúr
válasz
tybsen #48716 üzenetére
Én meg ezt használom.
-
slice14
veterán
Végre egy menetrend app a debreceni tömegközlekedőknek.
-
klambi
addikt
van valami olyan program ami szimulál 1 telefont és fel lehet rá tenni a telefon romját, ezt természetesen pn értem...
-
tybsen
addikt
Az egyik korabbi telefonomon a gyari ebresztes ugy tortent, hogy nem egy beallitott durva ebreszto hang kezdett el szolni, hanem szepen lassan valami madarcsicsergeses zene szolt. Azt hiszem, eloszor halkabban, aztan talan egyre erosebben - valamifele termeszethangokkal kiegeszitve.
Mar nem tudom, hogy ez meg a galaxy S, nexus S, vagy esetleg galaxy tab idoszakban volt, vagy esetleg valami mas keszulek lehetett - mindenesetre nem tudja valaki, hogy mi lehetett ez, vagy melyik telefonon es honnan lehetne a jelenlegi keszulekemre ratenni? Vagy valami hasonlo app letezik? Most egyelore letoltottem zedge-rol egy ilyesmi hangot es beallitom ebresztonek.
-
warezxts
senior tag
Erre valaki?
-
toth_janika
őstag
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
És nem tudom elégszer megköszönni szabof1-nek a leírásokat, de sikerült a halálból visszahozni a Defy-t!
Ha 1x koccolunk jövök egy sörrel! -
Dexter68
addikt
válasz
atillaahun #48663 üzenetére
Ezesetben ismét felmerül a 48653 -as kérdés.
-
Rizzo
aktív tag
Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy a google címtárban lévő kapcsolataimhoz beírt születésnapokat hogyan tudom előhozni a google naptárban, hogy mutassa az események között?
-
tomy86
addikt
-
TRob1
veterán
válasz
Polllen #48706 üzenetére
Play-en már nem is fogja hozni, mert megszűnt 15étől a terjesztése és támogatása... persze vki tuti eltette "talonba" és megosztja a biztonsági másolatát (illetve akinek fenn van telefonon, az is tud apk-t megosztani).
-
Polllen
nagyúr
Vki tudna adni egy adobe flashplayer linket, m a play mar nem hozza:/
-
BIZ0906
aktív tag
Létezik olyan program ami képes karaktert felismerni és szöveggé alakítani egy kép fájlból vagy fényképről vagy éppen szöveget felismerni kamerával?
-
csongi
veterán
Probléma megoldva, kábel kihúz akksi leszed kábel vissza újra fress és 10 perc és kész.
Egyébként létezik olyan alkalmazás ami akksi karbantartást végez, vagy újat venni érdemes?
Aktív témák
Hirdetés
- 3DMark (2013) eredmények
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Synology NAS
- Filmgyűjtés
- Everest / AIDA64 topik
- Stellar Blade
- Házimozi és Hifi kábelezés!
- Macron betiltatná az EU-ban a közösségi médiát a 15 év alattiaknak
- Hobby elektronika
- További aktív témák...
- Kamerarendszerek telepítése //// Gyengeáramú hálózatok kiépítése //// Informatikai segítségnyújtás
- Hibátlan Apple iPhone 15 Pro - Kártyafüggetlen - 128GB Fekete Titán (87% Akku)
- Apple iPhone 14 Pro, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- IKEA (HAVREHOJ) tablet vagy laptop tartó
- 121 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- 129 - Lenovo Legion Pro 7 (16ARX8H) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4080
- Tablet felvásárlás!! Samsung Galaxy Tab A8, Samsung Galaxy Tab A9, Samsung Galaxy Tab S6 Lite
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB/ WD19TBS/ WD22TB4, (K16A) TB16/ TB18DC
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest