- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- iPhone topik
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Körvonalazódnak a Xiaomi 16 specifikációi
- Xiaomi Mi 11 Ultra - Circus Maximus
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- A hónapban debütálhat a Fairphone 6
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
-
Mobilarena
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
erdoke
titán
Esetleg a jobb hangminőség miatt? Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, ha FaceTime Audio megy a 3G helyett, a 2G-ről nem is beszélve. Szintén elvileg a VOIP mehet a most állatira kibővített LTE hálón, míg a hanghívás csak GSM-en. Éppen ezért egy rossz vicc, hogy 10-15e Ft-os csomagokban elvileg tiltják.
(#54066) csababarca
Benne van a nevében: ÚJ előfizetés. Az bizony nem a régi. -
-
catroot
veterán
Ha számmal hív és felveszem: udvariasan megkérem, hogy kicsit később hívjon, mert most sajnos nem érek r á. Utána elbúcsúzunk én pedig tiltom a telefonszámát.
Belefáradtam már abba, hogy - normálisan - elmondom, hogy nem érdekel a dolog. Aztán mindig azzal jönnek ugye, hogy "de miért nem?" És próbálnak meggyőzni.
-
Varszegig
veterán
Attól, hogy titkos, még marketing célra eladhatja, erről rendelkezned kell az adatkezelési részben (fogalmam sincs hol.) Valahol le lehet ezt az opciót tiltani. A múltkor úgy akarták rámtukmálni, hogy nagyszerű hírük van, ha balesetben elhaláloznék, fizetnek 2M-t, ugye milyen nagyszerű, kérdezte a csajszi. Ja, az...
-
-
Blue meth
senior tag
Ez így van, annak tényleg elég. Csak én sms-ezni nem szoktam.
Meg mást is használok a telefonomon.
csababarca: Szerintem igen, utóbbi hetekben nagyon rápörögtem már a témába, szinte biztos, hogy veszek egyet. Ha meg nagyon nem jön be a dolog (amit kétlek), fél-1 év múlva váltom le 5s-re akár, nem életem végéig veszem.
Ahol nézegettem amúgy inkább iOS 7-tel árulják, valahol 5-öt írnak, de kétlem, hogy az lenne rajta. -
syl5
őstag
Ahogy en tapasztaltam 6-7 ev alatt, mindig torekednek a leheto leghamarabb teljesiteni a rendeleseket, 1-2 nap. Ezert nem engedhetik meg maguknak, hogy ugy vegyenek keszletre termeket, hogy nincs naluk. Sztem ez jobb, mint a magyar kiskerek azon gyakorlata, hogy mindig van "keszleten" termek, aztan ha megrendeled, akkor derul ki hogy meg be kell szerezni.
Volt olyan, hogy edigitalnal 1 honapig hitegettek a beszerzessel, es ennek ellenere folyamatosan webshopban volt a termek, lehetett rendelni, fizetni. -
nem mindegy, hogy melyikből milyen verziós, meg önmagában nem sokat jelent, a többi összetevő is mérvadó; link és link (középen az 5s)
arról nem is beszélve, hogy a teszt még ios 7 alatt készült, és az újabb ios verzióval érzetre is jobban kijönnek a különbségek.a mai napra ígérte a telekom (illetékes) az ajándék hordozható külső akkumulátor kiszállítását, remélem valóban hozza a futár, azt sem bánom, ha korán felébreszt.
-
syl5
őstag
Úgy hogy az edigital mellett még vagy 6 site-ot hosztolnak.
A T meg úgy tűnik a webshop modulnak adta a legkisebb prioritást az erőforrásért való versengésben.De tény, hogy jobban felkészülhettek volna.
Tanulságos ez a BF:
- Edigital-t szépen megutálták
- T nagyon sok új ügyfelet szerzett és tartott meg
- Emag amennyit szerzett, annyit vesztett, de a visszajelzések a szerencsésektől sem a legjobbak. -
Dilikutya
félisten
-
Minden iPhone Telekom HU-t ír ki, mivel nem egyszerűen a SIM kártyáról olvassa be a szolgáltatót, mint jónéhány Android / WP firmware, hanem a direkt iPhone-okhoz készített carrier bundle-ből, amit a Telekom frissíthet távolról. Ezért volt az, hogy a brand váltás után szinte azonnal megtörtént a szolgáltatói névváltás az Apple gépeken.
-
varsam
őstag
Kapható a Samsung Galaxy Note 4
(#51025) kali
IT shipment volt éjjel, ezért állt a webshop is. Csak ezt nem igazán szeretik kiírni tájékoztatásképp -
#78121280
törölt tag
-
r3dsnake
nagyúr
unlimited calls to any national and international networks
mobile internet with unlimited traffic , with speeds up to 21.6 Mbps for traffic up to 5 GBEz mondjuk akkor ennyi, ha van mellé tévé meg internet, ha csak az egyik, akkor 7eur, 10eurért pedig hűség nélkül. Várom már, hogy jöjjön a digi ide is végre.
-
igen, ha a hiba/meghibásodás akadályozza a rendeltetésszerű használatot, viszont ha csak mondjuk esztétikai jellegű, és amiatt neked nem tetszik a készülék, akkor sajnos nem fogod tudni érvényesíteni a 3 (munka)napon belüli kicserélést.
arról nem is beszélve, hogy 3 (munka)napon belüli érvényesítéskor nem/sem kötelesek azonnal cserélni, mert ha mondjuk nincs épp készleten olyan típusú készülék, akkor várni kell rá.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Nintendo Switch OLED 20.1.1 okosított Dual-Boot Cfw + 256GB MicroSD + Atmosphere 1.9.1, 3 hó garival
- Nintendo Switch OLED 20.1.1 + Android 15, 512GB MicroSD + okositott OLED Atmosphere 3 hó garanciával
- OnePlus Watch 2 okosóra makulátlan állapotban
- Playstation 5 Drive Edition 825GB (CFI-1216A), 6 hónap garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- Playstation 5 Drive Edition 825GB (CFI-1116A), 6 hónap garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- Apple Macbook Pro 13 2020 - M1 - 8GB/256GB SSD - Touch Bar - 102 Ciklus - 99% Akku - Ezüst - MAGYAR
- 122 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- AKCIÓ! Gigabyte B85-HD3 B85 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged