Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    Üdv! Telekom, Domino, feltöltős, Maraton mobilnet, PC-n böngészőben bejelentkezve Telekom fiókba

    Vasárnap nem működik a Telekom webes felülete? Vagy ha karbantartás van akkor kiírják, most nem működik? Mondjuk nem is hagyják betöltődni az oldalakat ahol vásárolni lehetne?

    Feltöltöttem, SMS-t kaptam a Telekomtól, megjött a pénz. Böngészőben nem jött meg. Mindegy, annyi pénz még volt rajta, vettem 5 GB Maraton net bővítőt. Még nem kaptam meg az 5 GB-ot. Ez van 1 órája!

    A net bővítőről:
    Áttekintés > Testreszabás > Maraton net bővítők. Írja, 5 GB 3 990 Ft. Ráklikkeltem a részletek linkre, szóval egy másik oldalra vitt. Elolvastam, OK, jó lesz az 5 GB, de itt egy Aktiválom gomb volt, amire ráklikkeltem.
    Az Áttekintés oldalon > Testreszabás > Maraton net bővítők menüpontban egy karikára kell klikkelni, akkor egy pont lesz a karikában, és akkor egy Megrendelem gombra lehet klikkelni.

    Ez a két dolog a két oldalon, Aktiválom és Megrendelem, ezek ugyanazt jelentik, ugye? Az egyenlegemen lévő pénzből megveszem az 5 GB adatforgalmat.

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák