- iPhone topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Telekom mobilszolgáltatások
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- One mobilszolgáltatások
- Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia
- Magisk
- Kirakatba tette a Google a Pixel 10-eket
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
!Overdose!
őstag
válasz
neduddki #95117 üzenetére
A Lidl-s viszont biztosan jól működik, azt teszteltem. Előbb-utóbb szánok rá egy kis időt és szkóppal leellenőrzöm, hogy a szulfátmentesítés is működik-e benne, illetve érdemes lenne összehasonlítani egy CTEK-kel is.
DeFranco: Nem télen hal meg az akku, csak akkor veszed észre. Én még anno a kamrás dízel G2-nek rendszeres bevittem a lakásba az akkuját, hogy reggel beinduljon.
A kabát szerintem működhet, de én inkább abban látom értelmét, hogy visszaveri a motor hőjét, mintsem a hideg elleni védekezésben.
DeFranco: Szívesen, de még kell 1-2 hét, mert vasárnap költözünk be végre a lakásba és még lesz tennivaló bőven.
-
Qru
MODERÁTOR
válasz
neduddki #94970 üzenetére
Ha már gondoskodás: ilyet érdemes beszerezni? Vagy annyit ér mint halottnak a homlokcsók?
-
zsolt19900
őstag
válasz
neduddki #94961 üzenetére
okés nem kell ragozni
akkor az lesz, hogy azt a cetk töltőt megvehetem ami regenerálós funkciót tudja csak jelenleg? az f@sza, ha rárakom 3-4 hetente egy egy estére?
és akkor mondjuk kipróbálom ezt az olcsóbb akkut, úgy is van rá 2év gari, ha beszarik még mindig jöhet a drágábbik
-
zsolt19900
őstag
válasz
neduddki #94959 üzenetére
és giigz
ismét 1-1 az olcsó és a drágábbik akkura
giigz: zenebonás autóban is szerinted megállja a helyét? nagyjából 2x10km ert megyek minimum egy nap, elindulás előtt járatom egy picit a gépet
még egy gondolat eszembe jutott: vegyem meg az akkut, és ilyen futásteljesítmény mellett, minden hétvégén, két hétvégente tegyek rá egy jóféle akkutöltő karbantartós programot 1-1 estére? az ártani árthat neki, vagy ha egy ctek töltőt rádugok akkor az "sosem árt"?
-
zsolt19900
őstag
-
-
válasz
neduddki #94896 üzenetére
Én szerettem az alfát annak ellenére h kurva volt! Volt vele egy vezérlés szakadásom is később, ami 300kba fájt, mert mindent szétvert a rohadék. A vezérlés burkolata alatt lekezdett szivárogni az olaj de ki már nem csöpögött és megette a vezérműszíjat
Viszont amikor ment, akkor egy telitalpra kitekerte a kormányt az ember kezéből -
válasz
neduddki #94894 üzenetére
Annak a szar alfának olyan erős kinyomója volt hogy a végén remegett a lábam. De az újjal sem lett jobb. Aszonta a Fiat szeged h azért ilyen mert a cca 190 Le és különben nem bírná a tapodást.
Azt viszont kikérem magamnak h szar lett volna. Még egy teljes tömítés cserét ( minden a motoron és ban lévő tömítés) is megcsináltattam rajta anno 70k-ért! Pusztán megszolgálta a korát akkor és ott. -
válasz
neduddki #94891 üzenetére
Nem teszem. Az alfával húztam a szomszéd alfáját ( mindkettőnknek 164-s volt), amikor 3.ba raktam sokadszor amikor elkezdett szaga lenni majd egyszer csak fura hangokat adott ki. A vontatás végén már nem kellett nekem figyelni a csúsztatásra. Természetesen nem az egyenes vonalú mozgás miatt volt hanem mert sokat kapcsolgattam, és a megjegyzésem is erre vonatkozott. Ahogyan a normális haladásnál a 3-4 fokozatban tartott kocsi pont jó.
-
-
-v-
addikt
válasz
neduddki #94825 üzenetére
Ja de lovetta elmegy arra, hogy euro n+1 -re fejlesszenek, meg amugy se duskal csomo autogyarto a lovettaban, nyilvan nincs penz mindenre, na meg ido se, olyan gyorsan jonnek az uj szabalyok. Kene egy kis nyugi, akkor foglalkozhatnanak ezzel, bar lehet mar most is tulsagosan elbonyolodtak a motorok ...
Japan vonalhoz meg annyit, hogy majd meglatjuk az a skyactive mennyire lesz tartos az egekbe emelt komoresszioval stb ... csak azzal meg nincs tapasztalat mert tul uj, a kis turbosok meg regebbiek es mar doglenek. Majd elkezdenek szerintem a japok is, pl. az is kozvetlen befecskendezes egr-rel, azt miert ne erintene ugyanugy a lekormolodas? Cserebe meg menetdinamikaban se hizzak azt amit a turbosok ....
-
-
kalmanchris
tag
-
-
-
-
válasz
neduddki #94423 üzenetére
Héhé, én nem mondtam h nincs igazatok, csak hogy túl agresszíven és kizárólagosan képviselitek amit. A műszaki kérdésekben minden esetben elismerem hogy nem vagyok szagember! Azért viszont én nem kérek elnézést ha a tapasztalataim nem egyeznek az elvi síkon megszületett vagy statisztikából előásott véleményekkel. Attól még élvezem a társasságot, és nem akarok megölni senkit hogy nekem úgy jók a dolgaim ahogy. És csak hogy örülj is kicsit: a vezető felőli ablakemelő gomb ami az anyósülés üvegét baszkurálja lehet hogy kontaktos
-
szőröscica
addikt
válasz
neduddki #94204 üzenetére
Nekem 10km taxizás sok volt belőle. A saját véleményemből a testmagasságomból adódóan nem szűrtem volna le sok mindent, de a csajom 175 centi és ő is megjegyezte, hogy ez fél óránál hosszabb távra max. gyerekeknek kényelmes, felnőtt embernek nem.
Kompromisszummal felnőtteknek szvsz egy Espace lehet jó, de igazi kényelemben csak a korábban említett kisteherautó-alapú járművekben lehet utazni, ha legalább 5 ember szeretne elférni.
-
Declare
őstag
válasz
neduddki #94006 üzenetére
De ablaktörlö lapatot nem mondtal, pedig azert az is kell
Bosch?
En az ablakmosoba öntöttem ilyen vilepergetö bevonatolos nyari löttyöt....na azzal elertem, hogy az ablaktörlö, törles utan egy par masodperci ilyen homalyos reteget huz maga utan, ami par masodperc mulva eloszlik, de ez eppen eleg az esöerzekelönek, hogy bevaduljon egy kettö cspp esöben is bepörögjön
nagyon allat...alig varom mar, hogy kifogyjon
mondjuk ez amit linkeltel lehe jobb cucc...
-
!Overdose!
őstag
válasz
neduddki #93953 üzenetére
40k - kedvezmény. 24k körül elhozható lenne, de most sajnos nem tudok benne segíteni. Ellenben vannak itt a fórumon is, de akár CRX-en is, akiknek szintén max. kedvezményük van és talán pár k jutalomért elhozzák.
Egyébként tényleg elég húzós a 7gen lengéscsillapító, igaz nem is kell túl gyakran cserélgetni.
-
válasz
neduddki #93929 üzenetére
kornelka inkább az újat preferálom, nem tudom milyen lesz ha felújítják
TaaT unix/bárdinál néztem az összes utángyártott drágább mint amit a szerelőm tud hozni gyárit (unixnál 41-48k/db)
neduddki vásárláskor nem vittem ki szar útra, mentem vele két kört, de akkor nem tűnt fel semmi ilyesmi, utána néhány héttel hallottam először koppanást, aztán egyre erősebbé vált. Nem tudom mit árthattam neki, nem mentem át semmin, nem csattant, nem volt kátyu és amikor Imi megnézte akkor látta hogy elég sok lerakodótt olajsár volt rajta, ergo már egy ideje gázos
-
-
parandroid
félisten
válasz
neduddki #93783 üzenetére
LOL:
"Az Ön képernyőjének felbontása kisebb, mint amelyre oldalunkat optimalizáltuk. Az oldal megfelelő működéséhez és a kényelmes böngészéshez legalább 1280px széles felbontás szükséges. Szíves megértését köszönjük. (Figyelmeztetés elrejtése)"
Majd kijjebb húzom az ablak szélét, de hadd vegyem már ezt észre magamtól, kistáskák...
Szerk.: Mér', az Avensis nagyobb, mint egy Astra? Nem vettem észre.
p
-
kovacsroli
senior tag
válasz
neduddki #93734 üzenetére
Igen, Magyarországról.
Szummázva: jogosítvány, forgalmi engedély, biztosításos ződpapír, háromszög, elsősegélydoboz.
Ennyi?
Eü doboznál nekem az az utolsó infóm, hogy nem kötelező, viszont aki a hiánya miatt nem tud segítséget nyújtani, az felelősségre vonható. Ez fals?
-
raczger
őstag
válasz
neduddki #93572 üzenetére
Ok, hát na, most nem olvastam el a leírást
Egyébként egyik haveromnak is volt hasonló, Avensisében cseréltek motort.
Egyik nap bevitte a szervizbe, mert kijelzett az olajszintjelző, előtte két olajcsere között sose kellett rátölteni, szóval furcsállta. Bevitte, pár nap múlva hívják telefonon, valami adatot kérdeztek tőle, akkor mondták neki, hogy már kicserélték a motort (2 literes benzines), gyártási hibás volt (150k km után jött elő). -
-
Kornel
veterán
válasz
neduddki #93439 üzenetére
ja, vágom.
nem 100%, hogy eladó, ha eladó akkor megveszem, mivel tudom, hogy mit (nem) kell rá költeni
ha viszont nem, akkor lehet jobban járok egy rivilke által felvázolt lepukkant (kicsit karcos, kicsit nyomott, stb.) krókusszal, akár németből, ha árban jobban jön ki. -
Verbat
csendes tag
válasz
neduddki #93331 üzenetére
De, jól emlékszel. A CoV-ban a csomagtér mélysége helyett a magassága kompenzálhat - pl. befér a babakocsi váza állítva, illetve ha mást nem szállítunk, az egész babakocsi szétszedés nélkül
Egyelőre egy gyerkőc van, úgyhogy a csomagtér ülés síkbadöntögetéssel növelhető + box. Ha több gyerkőc lesz, akkor box.
Én sem vagyok még 100%-ig meggyőzve, hogy elég lesz ez így... most a nyáron egy Outback-et sikerült koppig telepakolni.
Szerk: liftback nem, M-MT nem... CoV-nál a fl miért fontos? Onnantól van központi szervíztörténet?
-
Assasin_
aktív tag
válasz
neduddki #93323 üzenetére
Sziasztok!
1.5millio-ért milyen használt autót ajánlanátok. Fő szempontok a biztonság viszonylag nagy legyen de combi nem megbízhatóság fontos(úgy értem hogy ne kelljen minden héten szerelőhöz vinni) Ha előzni akarok akkor ne gondolkodjon sokat de nem versenyezni akarok vele. Évi 20-30e km megyek.
Eddig amit néztem és tetszik a Megane 2 sedanban. Nem tudom hogy van e jobb ilyen áron vagy hogy ennek mik a hibái. Igazából azt se tudom hogy benzin vagy diesel illetve mekkora motor kéne ebbe a Megane 2-be.
Eddig ismerősök azt mondták hogy nekem nem éri meg a diesel mert keveset megyek vele nem tudom ez mennyire igaz. -
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba Ár! Dell Latitude 3190 - Intel N4120 I 4GB I 128GB SSD I 11,6" HD I Cam I W11 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 64GB 1TB 5500M 8GB garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 12, Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
- LG 65" C1 OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD 13.3 FHD Touch 2in1
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest