Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Ateszpapa #93204 üzenetére

    Igen, elég volt 1.5 év önkéntes hozzászólás megvonás. :)

    A korábbi hozzászólásommal kapcsolatban: Nyomtan egy gyári visszaállítást a Mate 10 Pro-n, tökéletesen működik a 4G hanghívás és a VoLTE kapcsoló is adott, amíg a Telekomos DT.HUN 8.0.0.115(CT) egyéni verzióra frissítést nem telepítem, onnantól viszont eltűnik a VoLTE kapcsoló és a 4G hanghívás sem megy.
    Az egy dolog, hogy a Telekom a hálózati frissítésébe beleerőlteti a böngésző kezdőlapjának a Telekom honlapra állítását és választási lehetőség nélkül telepítteti abban néhány alkalmazását (a Telekom alkalmazást még megértem valamilyen szinten, de például a Műsorújság és a Mobilvásárlás már más téma, még szerencse, hogy utólag eltávolíthatók), de legalább a hálózati beállításokat ne szúrnák el.
    A Telekomos hálózati frissítés után a 4G opciók is átíródnak LTE-re a beállításokban - valahol kevesebb választási lehetőséggel, mint előtte a gyártói beállításokkal, például a választható hálózati módoknál, -, ebből úgy gondolom, hogy a Telekomos illetékesek csak elővettek egy régi sablont és azt próbálták ráfaragni a rendszerre, az új opciókat figyelembe nem véve, így nem jártak teljes sikerrel.
    Mindegy, majd csak javítják a frissítést, addig is én nem telepítem vissza ezt a Telekomos egyéni verziót, mert előnyét nem látom, hátrányát viszont annál inkább.

Új hozzászólás Aktív témák