Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz kchryss #206107 üzenetére

    Hú köszi, ez hasznos infó volt. Akartam is már kérdezni, hogy hol lehet ezt megnézni, mert érzésre tényleg ez van. És sajnos sírok is eleget itt a fórumon. Vicces, hogy amikor azonos xp-m van egy csapattárssal, akkor is én vagyok az, aki pont kicsúszik az első ötből. Tegnap este feladtam a batchatet, mert csak az egy helyben toporgás ment, ha nem lenne védett a hetes szint, már újra a selejtezőben lennék. Aztán váltottam Pattonra, és azzal elég jól adta. Több olyan csata is volt, hogy sikerült a vereséget stráfvesztés nélkül megúszni. Gondoltam az első stráfvesztésig játszok, aztán nézek inkább egy filmet. 6 stráfot sikerült is javítani, aztán jött a vesztés és vége. De a teljes hétvégét kihagyhattam volna, és akkor most rank 9-en lennék :). De azért vicces, hogy 44%-os winrate-je randomban kiknek van? Nekik a wn8-uk 100 körül lehet. Mióta újrakezdtem tényleg messze nem játszok olyan jól (vagyis inkább szarul), de a winrate-em így is 50% körül alakul. Rankeden, amikor az első két lövés lepattanik illetve felfüggesztés az ebr-be majd egy sárga track dmg nélkül a tvp-be, akkor tudom, hogy azt a kört el kell engedni. Ja, és sajnos nincs se progettom, se tvp-m, se obj430u-m, se obj277-em. Az stb-1 helyett meg én hülye a wz-t vettem meg. Már nagyon bánom. De tudom, egy jó játékos az én meglévő tankjaimmal is simán lehozná.
    Mivel nincs prémium fiókom, a T34-gyel meg ha nem muszáj inkább már nem játszok, ezért nem használok prémium lőszert. És így azért az esetek nagy részében muszáj célozni, ami elég nagy hátrány. Tudom, a prémium lőszer se visz át mindent, mindenhol, de azért könnyebb úgy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák