Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr00py

    senior tag

    válasz St3ven #106293 üzenetére

    Nem próbáltam. új készülék volt mind2 ( Az X már nem..de első tulaj vagyok,XS megjelenés napja óta van meg, azóta használom párhuzamosan a 2-t. előtte egy i8 és az X volt .. ott is volt ilyen problémám ) . ezért a készülék hibát nem tartanám valószínűnek, tekintve, hogy nem állandóan fennálló hiba.

    Repülőtér mellett lakom, illetve melóhelyen is van rengeteg olyan gép/antenna ami talán "zavarhatja"?

    A térerő az ritkán van maxon ezen a 2 helyen, máshol nem néztem.

    A helyzet az, hogy a párom inkább android "mániás" így maximum abban tudnám kipróbálni.. én viszont hülyét kapok az androidtól. Mindenen apple, a munkához is szükség van rá, szóval nem igazán tudok vele cserélni.

    Ő más szolgáltatónál van, így nincs összehasonlítási alapom.

    A szolgáltató ki tudja zárni a hálózat/ sim részét? ( A készüléket valszeg nem, mivel nem ott vásároltam őket, hanem közvetlen az Apple-től.- bár sim már lett cserélve, így az nem valószínű. ) Nem tudok már mire gondolni.. Ha a hálózat lenne itt ilyen "kaki" akkor valszeg folyamat szétkapcsolna, nemde? Ez viszont időszakos, illetve csak az első hívásnál történik ilyen.. ha visszahív/ visszahívom.. akkor minden tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák